Felietony i artykuły autorskie

Sekretny spisek szatana w logo światowych dni młodzieży!

Sekretny spisek szatana w logo światowych dni młodzieży!

światowe dni młodzieżyPopatrzcie na tę niby demaskację – w jak łatwy sposób można zrobić z igły widły. Symbole są wieloznaczne i zinterpretować je można w dowolny sposób. Oto kilka dowolnych interpretacji które pojawiły się na moim profilu w związku z dyskusją o logo światowych dni młodzieży w Krakowie:

-„uniesione do góry ręce człowieka. Nie mówiąc już, że ten człowieczek z głową to gotowiec / szablon dostępny w necie. Ktoś się nie natrudził” (Pisał to grafik – specjalista i wirtuoz w swoim fachu)
-„Co do tej szóstki to katolicy sobie ubzdurali, że to liczba szatana, w rzeczywistości jest to liczba człowieka, oznaczająca ograniczenia ludzkiej natury, z satanizmem nie ma zupełnie nic wspólnego
-„Krzyż Ankh – w satanizmie oznacza łono Lilith i penisa Szatana, ciemna odmiana kundalini, satanistyczne oświecenie itd itp, czyli w skrócenie seks jako energia życia
-„Człowiek jak się nudzi nawet w biedronce doszuka się symboli. Olejcie to. Cieszcie się życiem. Słońce, trawa, drugs, sex, techno. Medytacje, śmiech do rana. Kto by tam sobie zgorzkniałymi poszukiwaczami zła chciał głowę zawracać

Prawdą jest to, że świat jest hologramem w którym jest wszystko. Ale zobaczysz na ogół to, co chcesz zobaczyć. Inaczej: widzisz te rzeczy na których wcześniej skupiałeś uwagę. To, na czym wcześniej skupiałeś uwagę i o czym wcześniej myślałeś, zaczyna się materializować w Twoim życiu. W tej czy innej postaci, ale tak jest zawsze. Otchłań (Oblivion) która jest po drugiej stronie lustra, oddaje Ci adekwatnie do tego, jak myślisz i czujesz.

Jeśli jesteś zły – dostrzegasz wszędzie zło, nawet w rzeczach codziennych i banalnych. Jeśli jesteś dobry, szczęśliwy, to dostrzegasz dobro w wielu rzeczach i sprawach, i uszczęśliwiasz innych. Na tej samej zasadzie, jedni widzą w filmie czy książce jakieś ponadczasowe, budujące przesłanie. Jakąś odwieczną prawdę o życiu. Także wzruszenia i dobre emocje. Po przeczytaniu takiej książki lub obejrzeniu filmu czują się podbudowani i zmotywowani.

Inni natomiast w byle filmie, książce, baśni – widzą same złe rzeczy. A to symbolikę illuminatów, a to jakieś tajne okultystyczne symbole. Potem czytają zawzięcie portale z teoriami spiskowymi i w byle filmie widzą kontrolę umysłów, monarch i inne przerażające rzeczy. I tacy ludzie czują się wtedy autentycznie źle. Są tak przerażeni życiem że faktycznie, strach wyjść do kina. Lepiej od razu albo zaszyć się w kościele, albo zawinąć się w dywan i powoli zacząć czołgać się w stronę cmentarza.

I to się sprawdza. Jeśli jesteś zły, to widzisz wszędzie zło. Jeśli widzisz wszędzie zło, to ono tym bardziej materializuje się w Twoim życiu. Choćby w postaci lęku i strachu. Jest to zło, które się zmaterializowało? Jest, więc ta zasada działa. Jeśli czytasz o symbolach illuminatów i satanistów – to będziesz je widział wszędzie, coraz więcej i więcej, choćby na wzorze na papierze toaletowym. Jeśli czytasz o złych rzeczach, to będziesz nie tylko widział je wszędzie, ale będą się też materializować.

Zauważyłem że tego typu pokręcona, spiskowo-chrześcijańska wersja rzeczywistości pojawia się w komentarzach na mojej stronie. Ale nie mam pretensji, wszak to co ukrywane to profil mojej strony. Ten wpis ma być odtrutką. Warto zwrócić też uwagę na nowy trend chrześcijaństwa robiący oszałamiającą karierę w przepastnych czeluściach internetu. W zasadzie zwolennicy przerażających teorii spiskowych działają bardzo podobnie do chrześcijan biblijnych, nawet jeśli zdecydowanie odżegnują się od chrześcijaństwa. Liczy się to co masz w głowie (myśli, emocje, schematy działania) a nie wyznawana doktryna.

Chrześcijaństwo biblijne to dość nowa doktryna, która uważa, że Watykan i ogólnie kościół katolicki, to antychryst tudzież wielka nierządnica z księgi apokalipsy. Skupia się ono na dosłownej interpretacji biblii. Odrzuca większość rytuałów i modłów katolickich, w tym rytuały i doktrynę maryjną. We wszystkim doszukuje się okultystycznych symboli, Illuminatów, masonów, demonów, diabła, zła. Jest głęboko zakorzeniona w świecie teorii spiskowych – bez dzikich i szokujących teorii spiskowych nie istnieje.

Nietrudno się domyśleć, że tak skonstruowana doktryna bardzo źle wpływa na podświadomość i ogólnie, psychikę. Jeśli ktoś stale się boi demonów, zwiedzenia, diabła, i widzi je na każdym kroku, nawet w niewinnej gwiazdce na kartce wigilijnej – to te demony do niego czym prędzej przyjdą. Gdyż to, czego się boimy, lękamy, to, co wypieramy do podświadomości i negujemy – zaczyna tym usilniej nas szukać i do nas przychodzić. Typowy mechanizm znany z jungowskiej psychologii głębi.

Chrześcijaństwo biblijne bardzo źle wpływa również na duchowość, bo jeszcze większy niż katolicyzm nacisk kładzie na szukanie wszędzie przejawów „demonicznego new age” i zwiedzenia. Wszystko to, co przynosi człowiekowi rozwój, radość, szczęście, większe uduchowienie – jest tam nazywane złem, new age, satanizmem, i zakazane. Nietrudno się więc domyśleć, że ludzi wyznających tę doktrynę spotyka cały szereg szokujących wydarzeń. Są oni nękani przez „demony„, których się tak boją (dziwne i straszne wydarzenia na granicy snu i jawy – np paraliż przysenny, nagłe wybudzenia z lękiem). Mają dziwne wydarzenia w życiu, np nagłe wypadki komunikacyjne.

Poniżej macie taką interpretację symbolu światowych dni młodzieży. Dokonaną nie przez chrześcijan biblijnych, ale przez katolickich tradycjonalistów (lefebrystów). Swego czasu obserwowałem te walki frakcji wewnątrz rdzenia chrześcijańskiego. Jest rozpadająca się frakcja katolików świątecznych, liberalnych, letnich. I w związku z tym pozostałe frakcje radykalizują się coraz bardziej.

Co jest normalnym mechanizmem odśrodkowym homeostatu chrześcijańskiego w obliczu postępującego i nieuchronnego upadku doktryny. Myślą że poprzez radykalizację uda im się utrzymać homeostat chrześcijański w ryzach, a to tylko przyspieszy jego upadek. Należą do nich: papiści (zwolennicy papieża i doktryny oficjalnej), i różnego rodzaju antypapiści (katolicy nie uznający obecnego papieża, lefebryści nie uznający 2 soboru i chrześcijanie biblijni nie uznający Watykanu).

Link do tej interpretacji:
-Satanistyczna symbolika logo Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

W Szwajcarii oddano do użytku najdłuższy tunel jaki kiedykolwiek zbudowano. Budowa trwała 17 lat. Tunel ma nazwę tunelu Gottharda. Podczas otwarcia tunelu odbył się pokaz artystyczny, który oczywiście został zinterpretowany na wszelkie możliwe sposoby przez chrześcijan i przez zwolenników przerażających teorii spiskowych. Także doszukiwano się symboliki satanistycznej i każdej innej.

Poniżej macie link do opisu tego pokazu artystycznego:
Dziwna satanistyczna ceremonia otwarcia najdłuższego tunelu na świecie

Rzeczywistość okazała się być jednak dużo bardziej prozaiczna. Dobry komentarz z wykopu:
Cytuję: „Jak zwykle popis ignorancji ze strony amerykańskich komentatorów tego pokazu. Jak słyszą język inny niż angielski z akcentem teksańskim, to oczywiście jest to „język wyznawców lucyfera”, bo kto by tam sobie zadał trud sprawdzić jakie dialekty były używane w Szwajcarii.

A cały ten spektakl to nic innego, jak inscenizacja lokalnej legendy ze średniowiecza o pakcie mieszczan z diabłem, aby uzyskać przejście przez tę górę. Gdyby u Nas zrobiono przedstawienie oparte o legendę o Twardowskim na otwarcie kosmodromu i zaśpiewano by piosenkę po góralsku, to pewnie też by mówili, że to msza szatana i język wyznawców diabła.

A końcówka bardzo dobra, ale jak zwykle amerykańskie tłumoki maja problem z rozumieniem czegokolwiek innego niż reklama telewizyjna.

Zegar pokazuje, że obecnie ludzie otaczają kultem czas i zrobią wszystko, by go zaoszczędzić, cofnąć i skubnąć trochę więcej. Tak bardzo są zaślepieni tym ich „dziewiąta do siedemnastej”, ze zastąpiło im to wcześniejsze bożyszcza i panów. Widzimy kult czasu praktykowany obecnie i ludzi, którzy jak kiedyś w legendzie negocjowali z diabłem, tak obecnie radują się z zaoszczędzonych paru godzin na robienie biznesu.”
~Autor nieznany

Czyli jeden człowiek z tego pokazu wyniesie samo zło, satanizm i inną tego typu symbolikę. A drugi wyniesie wrażenia artystyczne i całkiem ciekawy morał dotyczący naszej trudnej, ziemskiej rzeczywistości. To Ty wybierasz co chcesz wziąć z tego świata. To, co wybierzesz, dostaniesz w takiej lub innej formie, czasami w bardzo zaskakujący i niezwykły sposób. Nie da się tego racjonalnie wyjaśnić w żaden sposób, ale tak właśnie jest.

Powiem coś co wielu może zszokować.. Otóż wyznawcy i czytelnicy szokujących i przerażających teorii spiskowych niewiele różnią się od czytelników TVNu, Wyborczej, oglądaczy telenowel, czy seriali takich jak „Dlaczego ja„. W TVNie i innych mediach królują złe informacje piorące mózg. W telenowelach i serialach są liczne wątki gangsterskie i inne podnoszące poziom negatywnych emocji. Teorie spiskowe – jeszcze gorzej. Schemat działania jest więc identyczny. Zmieniają się jedynie dekoracje (warianty, np wyznawana doktryna), jak to w hologramie. Jeden masakruje się jakimiś z dupy wziętymi informacjami o katastrofach i o upadku demokracji w Polsce z Wyborczej. Inny robi identycznie to samo czytając portale spiskowe.

Po drugiej stronie lustra jest więc otchłań która działa na zasadzie echa. Przy czym nie jest ważne ile teorii spiskowych przyswoiłeś i ile książek guru new age z pięknymi, acz kłamliwymi cytatami przeczytałeś. To tylko gra umysłu, a więc tworu stosunkowo nowego, który wciąż niewiele znaczy. Najważniejsze jest to, na co najmniej zwraca się uwagę – na stan emocji, myśli i uczuć. Jak krzykniesz – tak Ci echo odpowie, to pewne. Mam nadzieję że kiedyś zrozumiecie że te wszystkie „przerażacze” z teoriami spiskowymi są jednym z filarów wspierających rdzeń systemu.

Przeczytaj na temat strachu podczas obcowania z teoriami spiskowymi:
Boisz się podczas czytania teorii spiskowych? Komu zależy na tym strachu?
Człowiek odcięty od systemu jest niemożliwy do eksploatowania i manipulowania!

Poniżej lista nowych wpisów z kategorii: „Świadomość, wiedza ukrywana, tajniki psychologii, relacje i emocje oraz rozwój osobisty i duchowy„. Są to najnowsze wpisy, opisuję w nich prawa wszechświata i moją przygodę z ich poznawaniem i stosowaniem::)
https://kefir2010.wordpress.com/strony-linki/swiadomosc-nowe/

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. ,, … Najważniejsze jest to, na co najmniej zwraca się uwagę – na stan emocji, myśli i uczuć. Jak krzykniesz – tak Ci echo odpowie, to pewne… ”

  Powtarzam jak mantrę; ŻYCIE SAMO W SOBIE NIE MA ZNACZENIA. TO CZŁOWIEK NADAJE MU ZNACZENIE, KSZTAŁT I KOLOR POPRZEZ SWOJE NASTAWIENIE, KTÓRE OKREŚLA REAKCJĘ NA ŚWIAT ZEWNĘTRZNY.

  Masz pozytywne nastawienie, znajdziesz wokół siebie sto powodów, jakie będą wzmacniać twoje budujące emocje i odczucia. Będziesz, w zadziwiający ciebie sposób, kierowany, umiejscawiany w bliskości wydarzeń, sytuacji, ludzi i obrazów dających coraz większą obfitość pozytywnych przeżyć, mądrej, rozwijającej cię wiedzy.

  Idąc tą drogą, w bardzo łatwy sposób możesz stworzyć kokon, być szczęśliwym w nieszczęśliwym świecie.
  Wszystko ładnie i pięknie, ale jest jedno ALE.

  Musisz mieć świadomość do jakiego momentu możesz istnieć w swoim niezależnym świecie, a od jakiego momentu twój świat zależny jest od tego, co dzieje się na zewnątrz. Umożliwia istnienie twojego świata.

  Ktoś(nie pamiętam kto- z resztą to nie istotne) pisał na tym blogu, że nic go nie obchodzi. Nie obchodzą go(ją) rządy, religie, media etc., jest panem dla samego siebie, o sobie decydującym w każdej płaszczyźnie życia. Nie jest to prawdą, ponieważ ten ,,nieinteresujący ” go świat ma duży wpływ na to, czy istniejemy i czy istnieć będziemy.

  Tu potrzebna jest równowaga.
  Należy kreować swój pozytywny świat, ale jednocześnie starać się mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.
  Mówienie, że liczy się tylko mój hermetyczny świat jest hipokryzją, udawaniem, że rządy, ideologie, relacje między państwami, rozwój sytuacji na świecie nie mają wpływu na mnie, na to, jak i czy w ogóle istnieję.
  Przypomina to trochę postawę wyznawców Jehowy, którzy chcą żyć w spokoju i pokoju, ale nie zamierzają uczestniczyć w obronie ziemi przed agresorem, na której żyją i tym samym walczyć o utrzymanie pokoju.

  Żadna ze znanych mi cywilizacji nie doszła do takiego poziomu rozwoju, w którym mentalnie, odczuciem potrafiłaby zmieniać swoje losy.
  Nie jesteśmy bytami z czystego astralu i to tymi z wyższej półki.
  Póki co świat rozwiązywał i rozwiązuje problemy przy pomocy siły, rewolucji bądź działań konstruktywnych.

  Wmawianie człowiekowi, że nie zbawi świata, że może zmienić jedynie siebie, że powinien zająć się swoim rozwojem i tworzeniem pozytywnej rzeczywistości wokół siebie jest po części też swego rodzaju pułapką, polegającą na odizolowaniu tegoż człowieka od sytuacji i wydarzeń na świecie na zasadzie ,,nieobecni nie mają prawa głosu”.

  Można i należy ignorować to co dzieje się na świecie, lecz do pewnego stopnia.
  Trzeba czasem zejść na ziemię i wyrazić swoje stanowisko.

  I to we własnym interesie, bo jak długo będzie istniał mój piękny, pozytywny, hermetyczny świat, jeśli nie zainteresuję się sytuacją na świecie, np. obecnością dziesiątek tysięcy obcych wojsk w moim kraju i planami, jakie przy pomocy tych wojsk chcą zrealizować rządy państw?

  Rozwój duchowy jest bardzo ważny, tyle, że jest też ostatnią rzeczą na świecie, którą zajmie się człowiek głodny i bez dachu nad głową.

  Bez bezpiecznego domu i bez michy żarcia na stole nawet nie pomyślimy o duchowym wznoszeniu.
  To świetne i pożyteczne zajęcie dla tych, którzy WPRZÓDY ZADBALI o bezpieczny dom i żarcie na stole.
  A więc zdrowo pojęta równowaga. Popadanie w jedną lub drugą skrajność nigdy człowiekowi nie wyszło na dobre. Prędzej czy później dostaje obuchem w łeb od tego, od czego usilnie starał się uciec lub zignorować.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

 2. „Satanizm reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników!
  Nie możesz kochać wszystkich, śmieszne nawet sądzić, że możesz. Jeżeli kochasz wszystkich i wszystko – tracisz swoją naturalną zdolność dokonywania selekcji, stając się marnym znawcą charakterów i wartości.
  Jeżeli czegoś używa się zbyt swobodnie, traci swoje prawdziwe znaczenie. Dlatego satanista wierzy, że powinieneś kochać mocno i bez granic tych, którzy na to zasługują, ale nigdy nie wolno ci nadstawiać drugiego policzka!

  Miłość jest jedną z najsilniejszych ludzkich emocji, drugą jest nienawiść. Zmuszenie się do odczuwania zbiorowej miłości trzeba uznać za bardzo nienaturalne. Jeśli próbujesz kochać wszystkich, mniejszym uczuciem darzysz tych, którzy zasługują na twoją miłość. Z kolei tłamszona w sobie nienawiść może doprowadzić do wielu psychicznych i emocjonalnych dolegliwości. Poprzez poznanie sposobów rozładowania uczucia nienawiści w stosunku do tych, którzy na to zasługują, oczyszczasz się z owych jadowitych emocji i nie musisz wyładowywać swojej tłumionej nienawiści na tych, których kochasz.

  Nie było dotąd w historii świata żadnego wielkiego społecznego ruchu „miłości”, który nie odpowiadałby za wymordowanie niezliczonej ilości ludzi; musimy przyjąć, że dowodzi to najlepiej, jak bardzo ich kochali!
  Każdy hipokryta, jaki kiedykolwiek stąpał po ziemi, zawsze miał kieszenie wypełnione po brzegi miłością!”

  [Anton Szandor LaVey, Biblia Szatana]

  Polubione przez 1 osoba

 3. Tak dokładnie, nakręcanie się i wyrażanie swoich emocji poprzez zdenerwowanie, strach, poczucie bezsilności jedynie potęguje dane zjawiska i odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu. Jak powiedział kiedyś Hemmingway – denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych. Z kolei pojęcie symbolu/symbolizowania ma swoje korzenie w literach/symbolach alfabetów hebrajskiego i enochiańskiego pokazujących jak osadza się ładunek elektromagnetyczy w torusie zgodnie z zasadą złotego podziału i tworzy implozję. Elementem włączającym tę psychokinezę w naszym kodzie dna jest odczuwanie w głównej mierze współczucia, miłości i innych pozytywnych emocji. Emocje negatywne zaś stanowią dla tego osadzania siłę destrukcyjną, dlatego też związane z nimi pojęcie zła (Evil czytane od tyłu to LIVE) oznacza fiasko w tworzeniu implozji w naszym dna i jest czymś przeciwnym do życia.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/87313-kto-mowi-prawde-w-sprawie-przyjmowania-imigrantow-do-polski

  „Podczas niedawnej wizyty w Neapolu prezydent Andrzej Duda wyraził swoje zdanie na temat nękającego Europę problemu uchodźców. Cytując jego słowa: „Polacy są otwarci na wszystkich, którzy chcą do Polski przyjechać (…). Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać do naszego kraju, będzie uchodźcą, bo ucieka ze swojego kraju, gdzie zagrożone jest jego życie, zdrowie, to zapewniam, że zostanie przez nas przyjęty”. Zaznaczył również, że nikogo nie zamierza sprowadzać do Polski siłą. Oprócz uchodźców, niewyrażających chęci zamieszkania w naszej Ojczyźnie, „każdy, kto wybierze nasze państwo, przyjedzie do nas i będzie potrzebował pomocy, tę pomoc otrzyma”.

  Słowo „każdy”, w kontekście tzw. uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich, wydaje mi się co najmniej dziwne w ustach polityka wywodzącego się z partii, której prezes wyraźnie zaznaczył, że nie zamierza wpuszczać do Polski nikogo, kto nie przeszedłby gruntownej weryfikacji. Prezydent, co prawda, w momencie objęcia stanowiska przestał być „człowiekiem partyjnym”, jednak jak to wygląda w praktyce każdy widzi. Abstrahując od kwestii uchodźców, kierunki polskiej polityki dużo trafniej da się przewidzieć wsłuchując się w wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego niż prezydenta Andrzeja Dudy, czy premier Beaty Szydło. Nie miejsce tu na rozważania o tym czy to dobrze czy źle. Jednak z obserwacji wynika, że ani jedna z teoretycznie „najważniejszych” osób w państwie, nie mówi niczego sprzecznego z linią i zamierzeniami prezesa PiS.

  Jarosław Kaczyński to człowiek bardzo inteligentny i doświadczony polityk, o którego przebiegłości i wytrwałości świadczy najlepiej jego polityczna kariera. Tym bardziej dziwnymi jawią się niektóre z jego działań czy wypowiedzi. Pisałem ostatnio o swoim zniesmaczeniu, na wieść o przypisaniu przez niego większości Polakom hurra-euroentuzjazmu. Zakładam, że jestem euroentuzjastą (?), bo za szkodnika się nie uważam, a Kaczyński wyraźnie wytyczył granicę pomiędzy jednymi a drugimi. Dla niego ten kto wątpi w Unię Europejską jest szkodnikiem i tyle. Trudno, jakoś będę musiał z tym piętnem żyć, jednak kwestii wpuszczania do naszego kraju muzułmańskich imigrantów tak łatwo nie odpuszczę. Piszę tu o imigrantach, bo w większości nimi właśnie są. Niech prezydent Duda tak szczodrze szafujący naszą polską gościnnością rozróżni jednych od drugich. Zadanie wydaje się bardzo trudne, jeśli nie niewykonalne. Ostatnie problemy z pierwszą transzą tzw. uchodźców, mających trafić do Polski, świadczą o tym najdobitniej. Nie przyjechali, bo byli nie do sprawdzenia przez polskie służby. I całe szczęście. Na razie….

  Niestety obecna sytuacja geopolityczna nie wróży najlepiej w tej kwestii i wydaje mi się, że prędzej czy później zostaniemy przymuszeni do wzięcia na siebie skutków imperialistycznej polityki USA i głupoty Niemców, którzy z narodu przez wiele lat zagrażającego bezpieczeństwu i suwerenności innych państw Europy, zmienili się w stado potulnych owiec podkładających się pod muzułmański nóż. Ciekawe tylko czy są „halal”. Ich kobiety na pewno, co widać po wzrastającej liczbie napaści seksualnych z udziałem śniadolicych chłopców, starających się najwyraźniej zniwelować niemiecki kryzys demograficzny.

  Niestety siły zła skumulowane w eurokołchozie zmuszą niebawem polski rząd do wzięcia pod swe skrzydła „nieszczęśników” z Syrii i wielu innych krajów, w wyniku czego położone zostaną fundamenty pod stworzenie u nas społeczeństwa multikulturowego, będącego marzeniem europejskich lewaków. Prezydent Duda już delikatnie zmiękcza opinię publiczną, ciekawe kiedy premier Szydło przyzna się do kapitulacji przed Brukselą. Prezes w tej kwestii zapewne aż do końca pozostanie w cieniu, bo nie zaryzykuje utraty poparcia „twardego” elektoratu, który od miesięcy urabiany jest retoryką antyimigrancką i antyunijną. A przecież stanowcze NIE dla przyjmowania imigrantów, obok programu 500+, było jednym z głównych powodów wyborczego sukcesu PiS.

  Obserwuję z niepokojem rozwój sytuacji, ponieważ bardzo zależy mi na jednolitości etnicznej i kulturowej naszego państwa. Nie raz już pisałem o tym, że są to nasze atuty, które w przyszłości mogą wywindować Polskę na czołową pozycję w Europie. Pogrążający się w dekadencji Zachód nawet nie dostrzeże, gdy padnie ofiarą własnej, błędnej polityki. Mam tylko nadzieję, że Polacy pozostaną tym razem mądrzy przed szkodą i nie dadzą się nabić w butelkę politycznej poprawności oraz wydumanych korzyści płynących z roztopienia się w wielokulturowej, wieloetnicznej i wielowyznaniowej ludzkiej masie.

  Polityka PiS wygląda w tej kwestii, co najmniej niejednoznacznie. Nie po to jestem Polakiem, aby wyrzekać się kultury i wiary przodków. Nie po to Bóg obdarzył mnie rozumem, aby powielać błędy zachodnich społeczeństw. Na razie cała sprawa rozbija się przynajmniej teoretycznie o uchodźców, jednak wątpię, aby na tym się skończyło. Unia Europejska powstała na gruncie lewackich idei i te idee zamierza wprowadzić w życie. Gdy damy palec, weźmie całą rękę. Gdy ustąpimy w sprawach małych, jednak ideowo ważkich, pogrążymy się w otchłani szaleństwa, co pociągnie za sobą tragiczne w skutkach konsekwencje dla przyszłych pokoleń Polaków.”

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s