Ekonomia i gospodarka

Lęk o przetrwanie jest najbardziej niszczącym ludzkim lękiem

Lęk o przetrwanie jest najbardziej niszczącym ludzkim lękiem

globalna świadomość (3)Wszyscy ten lęk znają. Tak się już złożyło że na Ziemi jako pierwsze są zauważane bodźce negatywne. Panuje u nas mentalność niedoboru i niedostatku. Istoty są przekonane, że o swoje miejsce pod słońcem należy walczyć, rywalizować i rozpychać się łokciami, idąc nieraz po trupach. Podstawowe pytanie jest jedno..

Czy to ludzie zbłądzili, utracili „instrukcję obsługi” świata, i w rezultacie świat pogrążył się w czymś w rodzaju autyzmu (samczy patriarchat = zbiorowy autyzm?), w bardzo głębokiej zbiorowej psychozie? Czy raczej to realia świata tak wpłynęły na ludzkie umysły i podświadomości, że dzieje się tak a nie inaczej? Co jest przyczyną a co skutkiem? A może zachodzą obie te przyczyny / skutki na raz?

Fakt jest jednak faktem, że im większy odczuwamy brak i im większą mamy mentalność niedoboru, tym dzieje się gorzej. Jeśli masz już choć trochę czegoś – jakiejś wartości, jakichś dóbr – to jest większe prawdopodobieństwo że będziesz miał więcej i więcej. Podstawowym prawem jest to, że ten kto ma czegoś dużo, to przyciąga tego czegoś jeszcze więcej i więcej. I pytanie: jak się podnieść z samego dna? Nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba iść tam gdzie są podane konkretne sposoby jak i zacząć od rzeczy naprawdę małych i podstawowych.

Wszyscy znamy te słowa – „bogaci stają się coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi„. Ale to nie dotyczy tylko spraw finansowych ale w zasadzie każdych innych. Czym się różnią Ci, którzy mają od tych, którzy nie mają? Talentami, sprytem? Nie zawsze. Przede wszystkim Ci którzy osiągają sukcesy nie odczuwają poczucia winy i wyrzutów sumienia. Jeśli czujesz się winny, to kara zawsze się znajdzie. Będzie nią jakieś złe wydarzenie, nieprzyjemność, zwolnienie z pracy, utrata zdrowia, czy choćby bieda.

I odwrotnie – brak poczucia winy i wyrzutów sumienia i trzymanie się kilku innych reguł sprawia, że kara nie nadchodzi bo nie ma za co jej wymierzyć. To jest ta odwieczna zagadka psychopatów czyniących zło, ale odnoszących niesamowite sukcesy. Przecież to oni od zarania dziejów rządzą Ziemią. Są prawnikami, lekarzami, biznesmenami, CEO korporacji, celebrytami, politykami, bankierami, elitami. Oczywiście, ludziom wmawia się, że spotka ich za to kara w przyszłym życiu w postaci karmy lub piekła / czyśćca..

Ale jak wiemy, żadne przeznaczenie, żaden zdeterminowany los, żaden czyhający na nas szatan, żaden grzech pierworodny i żadna karma nie istnieje. Te doktryny są reliktami dziecięcego, naiwnego umysłu, gdzie srogi rodzic z rózgą czy pasem za dobre nagradzał, a za złe karał. Ale świat realny tak nie działa co widać dosłownie na każdym kroku. Zło często nie jest karane, zaś ludzi dobrych często spotykają nieszczęścia. Są nasze decyzje i ich konsekwencje już w tym życiu, teraz. Przy czym sił rządzących światem kompletnie nie obchodzi czy jesteś znającym tajniki wiedzy magiem, współczującym empatą, niedouczonym lemingiem czy zimnym psychopatą.

Jeśli przestrzegasz kilku kluczowych zasad – w porządku, możesz nawet podbić świat. Jeśli nie – dostajesz kopniaki. Te siły są zimne, niewzruszone i kompletnie nieczułe na nasze odwieczne ludzkie dylematy, lęki, żale, pytania. Często zwykły szary człowiek poprzez dziecięcą radość i pozytywne, ciepłe emocje, jest dużo bliżej tego, co niektórzy nazywają „oświeceniem„, niż osoba która naczytała się przeróżnych teorii i opowieści dziwnej treści. I teraz odczuwa smutek i uważa świat za piekło – niesłusznie, przez co dostaje kopniaki od sił równoważących.

To trochę szokująca świadomość tego, że nie istnieje żaden Bóg ojciec w niebie ani szatan w piekle. Że nie ma gdzie iść po karę, ale z drugiej strony nie ma gdzie też iść po nagrodę. Że żadne prawo karmy mające dopaść tych przebrzydłych kapitalistów i banksterów nie istnieje. Że zamiast boga jest coś w stylu zimnego, numerycznego programu, coś w stylu próżni – otchłani (ang: Oblivion), która daje Ci to, co swoimi emocjami i odczuciami zamawiasz. Dbaj więc nie o wiedzę, nie o czytanie teorii spiskowych, nie o czytanie coraz to nowych katastroficznych newsów, ale o swoje emocje i odczucia.

Trzeba wg mnie przestrzegać kilku prostych zasad:

Odetnij się od destrukcyjnych programów, żądań i oczekiwań społeczeństwa, ideologii, religii, newsów, informacji, celebrytów, sportu (kibicowania) itp itd. Doceń codzienne małe radości i nie wyolbrzymiaj smutków. Naucz się tworzyć i wzmagać szczęśliwe myśli zamiast tych przygnębiających czy przerażających. Poznaj i realizuj swoje hobby, pasje, prawdziwe cele swojej istoty – właściwe tylko Tobie. Doceń żart i humor, gdyż humor obok pasji (hobby) jest czymś co jest potężne. Jest bronią atomową na ponuractwo, poważniactwo i sztywniactwo ludzi.

Nie realizuj celów cudzych i niszczących (np narzucanych przez religie, społeczeństwo, innych). Kochaj ten świat i ludzi pomimo wszystko, a świat i ludzie Ci się odwdzięczą. Kochaj kobietę / kobiety pomimo tego że wiesz, że nie działają tak jak mężczyźni, i odwrotnie. Doceniaj i bądź wdzięczny za to co już masz, za codzienne dobre radości, takie jak uśmiech nieznajomego w tramwaju, zieleń na dworze czy wschód słońca. Poznaj i realizuj swoje własne przeznaczenie. Możesz nauczyć się bronić przed wampiryzmem energetycznym otoczenia bliższego i dalszego. Jak i poznać inne tajniki praw wszechświata.

Uczeni jesteśmy od początku pojawienia się na świecie złych wzorców. Rywalizacji, konkurencji, hierarchii, martwienia się, walki, przejmowania się. Martwienie się z jednej strony nasila problem (pisałem już jak, to jest poza racjonalnym rozumowaniem ale ma miejsce). A z drugiej strony blokuje podświadomości możliwość szukania lepszych rozwiązań, pokazując tylko te gorsze. Czyli te czasochłonne i ciężkie, właśnie dotyczące rywalizacji i walki. Są to rozwiązania typowe dla topornego z zasady umysłu logicznego.

Jeśli chcesz walczyć – to w porządku, okazji do walki będziesz miał coraz więcej i więcej. Jeśli chcesz rywalizować – ta sama zasada, przy czym na każdego walczącego i rywalizującego kozaka, prędzej czy później znajdzie się większy kozak. Każdą grubą rybę prędzej czy później pożre jeszcze grubsza ryba. Walcząc i rywalizując wspinasz się i wspinasz na szczyt. Jest coraz wyżej, coraz trudniej, coraz szybciej i szybciej.. Aż w końcu przychodzi jakiś większy kozak, jakaś grubsza ryba, i spadasz na sam dół, niczym w popularnej gierce „Ice Tower„. I zaczynasz od zera – np karierę w nowej korporacji, firmie, itp itd.

W poprzednim wpisie w komentarzach zarzucono mi sprzeczność. Wróćmy do pytania które zadałem na początku artykułu: jak się podnieść z samego dna? Wg mnie sprawa jest bardzo prosta. Są autorytety i są Autorytety. Są teoretycy i są praktycy. Są Ci którzy tylko szastają pięknymi słówkami i są Ci, którzy podają rękę by człowiek powstał z kolan. No i jeszcze kwestia tego, co działa a co nie.. Działanie pewnych rzeczy możemy zaobserwować i zweryfikować, choć takich „pewnych” rzeczy jest naprawdę mało. Bo dużo rzeczy z ezoteryki i prawie całe new age to czyste domysły i teorie dziwnej treści nie do zweryfikowania. A to co działa i to co można zweryfikować praktyką życia – to te diamenty zagubione pośród piasku

Poniżej lista nowych wpisów z kategorii: „Świadomość, wiedza ukrywana, tajniki psychologii, relacje i emocje oraz rozwój osobisty i duchowy„. Są to najnowsze wpisy, opisuję w nich prawa wszechświata i moją przygodę z ich poznawaniem i stosowaniem::)
https://kefir2010.wordpress.com/strony-linki/swiadomosc-nowe/

Cytuję: „Lęk o przetrwanie we wrogim świecie zewnętrznym” to podstawowe oprogramowanie Umysłu-Ego, będącego sztucznym konstruktem, zarządzającym Istotą Ludzką. Konsekwencją identyfikacji z Nim jest doświadczanie wszelkiego cierpienia, które praktycznie zawsze jest związane z niedoborem pieniędzy. Stan lęku o przetrwanie jest najpotężniejszym spoiwem dla manifestacji obrazu życia w nędzy , przygnębieniu, konfliktach i chorobach. Stan Bycia poza tym konstruktem, czyli w Tu I Teraz automatycznie uruchamia zmiany w doświadczanej przez siebie rzeczywistości, a przede wszystkich otwierają się drzwi, przez które może popłynąć pieniądz, niezbędnie potrzebny do realizacji Siebie na planie 3D. Dzielę się z Tobą jedynie formą mojego doświadczania życia, która może odbiegać od twojej, ale nie jest ani lepsza ani gorsza od niej.”
Link do video które proponuję:
Bądź w TU I TERAZ, a pieniądze przypłyną „same”

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

49 odpowiedzi »

 1. Ktoś mnie obarczył jarzmem win
  Zaszczepił pierworodny grzech
  Długi czas odczuwałem tylko wstyd
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Wypaczona wola,chory cel
  Poza moralnością księgi praw
  Na moją głowę święty gniew
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Wyczulony na piękno ze wzrokiem w noc
  Wyśniłem mój bluźnierczy sen
  Że nie czuję wstydu za mój los
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi sie moc
  Czuję jak rodzi się
  Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”

  Poprzez cierpienie nie stajesz się
  Tak bardzo piękny jakbyś chciał
  Stajesz się zgorzkniały i szczęśliwy mniej
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi sie moc
  Czuję jak rodzi się
  Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”

  Jeżeli piękno zasługuje na potępienie
  Jeżeli mądrość potęguje jedynie zło
  Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia
  To osądzi mnie bezduszna wieczna noc

  Polubienie

 2. … Fox Mulder nagrał album rockowy 😀 , takie łagodne indie folkowe klimaty, dla rozluźnienia, w sam raz pod dzień dziecka, żeby swoje wewnętrzne pogłaskać beztroskimi nutami, i leniwym wokalem Duchovnego 😉

  Polubienie

   • … takie stonowane granie, troche blues country momentami 😉 … a oglądałeś nowe odcinki „Z archiwum X” ? … bo mniemam, że ten klasyk z Duchovnym masz na myśli, czy może rozpustne „Californication” 😛 … teraz lukam serial „Aquarius” z Duchovnym, o sekcie Mansona w latach hippisów, całkiem możliwy, ale wiadomo że Fox Mulder jest miszcz tropiciel prawdy!

    Polubienie

 3. Bog,honor,ojczyzna,flaga,patriotyzm,wdrukujcie sobie to od malego …ups…wdrukuja Wam bo tak tradycja nakzuje i honor a nie przezyjecie jako osoby materialne w 3D a najgorsze jest ,ze przed smiercia nie doprowadzi Was to do zadnych wnioskow,oprocz bagazu negatywnych doswiadczen .Z owych doswiadczen dalej nic nie zrozumiemy ba,moze dojdziemy do wniosku u kresu zycia ,ze zmarnowalismy je i jestesmy nieudacznikami.Mamy sie bac o egzystencje,o kraj,o rodzine, o kosciol i czy my wogole trafimy do nieba skoro za malo klepalismy rozaniec.Oprogramowania i latki,etykiety ,ktorymi faszeruje sie nas od urodzenia i ta wieczna rywalizacja ..bez sensu.

  „W krajach Trzeciego Świata wiele się dziś mówi o „inkulturacji”.

  Czym jest to, co zwiemy „kulturą”?
  Nie jestem tym słowem zachwycony. Czy oznacza ono, że masz chęć zrobić coś, ponieważ uwarunkowano ciebie tak, abyś to zrobił? Że chciałbyś czuć coś, ponieważ tak cię uwarunkowano? Czy oznacza to mechanicznie podejmowane reakcje? Wyobraźmy sobie amerykańskie dziecko zaadoptowane przez rosyjską parę i wychowywane w Rosji. Nie ma pojęcia, że urodziło się w Ameryce. Wychowywane jest w kulturze rosyjskiej i umiera dla Matki Rosji. Nienawidzi Amerykanów. Dziecko to zostaje wpisane w określoną kulturę, nasycone literaturą. Patrzy na świat oczyma nabytej kultury.
  Możesz nawet powiedzieć, że nosi swą kulturę ze sobą, tak jak ubranie. Kobieta hinduska nosi sari, amerykańska coś innego. Japonka nosiłaby kimono. Nikt nie identyfikuje się z ubiorem. A wy chcecie nosić swą kulturę z większym zaangażowaniem niż ubranie.
  Szczycicie się swą kulturą. Uczy się was, że macie być z niej dumni. Pozwólcie mi wyrazić to najdosadniej, jak umiem.
  Mam przyjaciela, jezuitę, który powiedział mi kiedyś: „Zawsze gdy widzę żebraka lub biedaka, nie mogę nie dać mu jałmużny. Nauczyła mnie tego matka.” Jego matka częstowała posiłkiem każdego biednego, który stanął na jej drodze.
  Powiedziałem mu: „Joe, to co robisz, to nie cnota. To jest jedynie przymus, całkiem miły z punktu widzenia żebraka, niemniej jednak przymus.” Przypominam sobie też innego jezuitę, który zwierzył się na spotkaniu swego zgromadzenia w Bombaju: „Mam osiemdziesiąt lat, jestem jezuitą od lat sześćdziesięciu pięciu. Ani razu nie zaniedbałem swej godzinnej medytacji, ani razu.” Może to być bardzo chwalebne, ale też może to być jedynie przymus. Nie ma nic wspaniałego w tym, że pozostajemy jedynie mechanizmem.
  Piękno czynu nie polega na tym, że stał się on nawykiem, ale na jego wrażliwości, świadomości, jasności spostrzegania i celowości reakcji. Mogę powiedzieć „tak” jednemu żebrakowi, a innemu „nie”.

  Nie jestem zniewolony przez żadne uwarunkowania ani zaprogramowanie ze strony dotychczasowych doświadczeń lub mojej kultury. Nikt niczego mi nie wdrukował, a jeśli nawet – nie może to być podstawa moich reakcji. Jeśli ktoś miał złe doświadczenie z Amerykanami, albo pogryzł go pies, albo zatruł się jakimś pokarmem, to do końca życia te zdarzenia mają wywierać na niego wpływ? I to jest złe! Trzeba się od tego uwolnić.

  Nie dźwigajcie brzemienia wszystkich swych przeszłych doświadczeń. Nauczcie się, co to znaczy w pełni czegoś doświadczać, następnie zostawcie to i przejdźcie do następnej chwili nie skażonej chwilą poprzednią.
  Będziecie podróżować z bagażem tak lekkim, że zdołacie przejść przez ucho igielne. Poznacie, czym jest życie wieczne, ponieważ życie wieczne jest teraz, w bezczasowym „teraz”. Tylko tak osiągniecie życie wieczne.
  A ileż to rzeczy dźwigamy!
  Nigdy nie przystępujmy do zadania polegającego na uwolnieniu siebie bez porzucenia tego bagażu. Wówczas będziecie sobą. Przykro to stwierdzić, gdziekolwiek jestem, spotykam mahometan, którzy posługują się swą religią, modłami, Koranem, aby uniemożliwić sobie spełnienie tego zadania. To samo dotyczy Hindusów i chrześcijan.

  Czy potraficie sobie wyobrazić człowieka, który nie znajduje się już dłużej pod wpływem słów? Można zarzucić go dowolną ilością słów, a on nadal będzie traktować cię tak, jak na to zasłużyłeś. Możesz mu powiedzieć:
  „Jestem premierem, prezesem, kardynałem, arcybiskupem takim a takim” – a on nadal będzie cię traktować jak zwyczajnego człowieka, będzie cię widzieć takim, jakim jesteś. Jego patrzenie na świat nie jest skażone etykietkami.”

  A. De Mello – Przebudzenie

  Polubienie

  • Fajnie to brzmi, tylko mało życiowo. W obecnych czasach jeśli nie jesteś „premierem, prezesem, kardynałem, arcybiskupem takim a takim”, to niestety musisz tyrać na któregoś (lub każdego po trochu) z nich i w tym momencie całą filozofię szlag trafia. No chyba, że wygrałeś w totka i możesz cały ten system olewać.
   Patrzenie na świat bez „brzemienia wszystkich swych przeszłych doświadczeń” brzmi z kolei jak kompletne zaprzeczenie instynktu samozachowawczego. Przecież właśnie dzięki złym doświadczeniom wiesz, że ogień parzy, a zmieszanie wódy z whisky prowadzi niechybnie do objawów choroby lokomocyjnej 🙂 Zmierzam do tego, że człowiek „nieskażony etykietkami” łatwo zgodzi się chociażby na „integrację uchodźców”, w konsekwencji jego syryjscy przyjaciele, pełni wartości takich jak „Bóg (Allah), honor (wysadzenie się w pociągu), ojczyzna (kawałek pustyni z szybem naftowym), flaga (ISIS) oraz patriotyzm (poderżnięcie gardła niewiernemu” prędko skrócą go o „pozbawioną bagażu” głowę.
   Ujmę to inaczej. Jeśli udałoby się w jednej chwili nauczyć filozofii De Mello 1,5 mld muzułmanów, 50 mln murzynów w USA, członków mafii, gangów, karteli narkotykowych, itd. itp. oraz wszystkich rządzących tym światem ścierw (Rotszyld, Soros itp.), to moglibyśmy o czymś rozmawiać. Tyle, że czy ktokolwiek z nich zagląda na ten portal? Jesteśmy w Polsce, tu z walniętych wchodzi co najwyżej paru fanatycznych jehowych/katoli, ale czy ich przekonasz? Wątpię. Co najwyżej zmienisz garstkę uduchowionych, tylko co z tego skoro potem i tak dostanie im się za to w dupę?
   Według mnie, należy WYKORZYSTYWAĆ swoje doświadczenia, aby się rozwijać, a nie je odrzucać. Grunt, żeby we wszystkim zawsze zachowywać rozsądek, patrzeć na życie z pewną dozą optymizmu i przede wszystkim nie być nadmiernie ambitnym. Dobrze pojmowane lenistwo to cnota, z niego przecież wzięło się 99,9% wynalazków 😀 (Za lenistwo źle pojmowane uważam np. bezproduktywne siedzenie przed kompem zamiast wyjścia na rower). Jak śpiewał Wojciech Młynarski, róbmy swoje. Może to coś da – kto wie?

   Polubienie

 4. Nie dyskutuję – czy ten lek jest największy czy też nie. Dla kogos kto właśnie go przeżywa kazdy jest najwiekszy i to zdecydowanie.
  O co własciwie chodzi z tym lękiem – strachem?
  Wystepuje w momencie zagrozenia i powoduje dwa zachowania. Powoduje albo agresję, albo postawę uległosci i poddania. Ktos może powiedziec ze agresja jest korzystniejsza, ale moze w chwile doprowadzic do śmierci. Czyli ani to ani to nie jest dobre. Jednak mozna spojrzeć na [strach w szczególności] uważniej i nawet zaznajomic sie z nim. Gdy przyjrzymy sie mu dokładnie to okaze sie ze po prostu jest informacją. O czym nas informuje? O zagrozeniach niedogodnościach trudnościach. Jak każda informacja nie ma wartości emocjonalnej – wiec zabarwienie daje jej tylko i wyłacznie nasz odbiór.
  Nie jest jednak tak źle z tym strachem. Moze sie on stac naszym kumplem – bo gdy odpowiednio sie z nim dogadamy może sie zmienic w bardzo przydatna cechę OSTROŻNOŚĆ
  Pozdrawiam

  Polubienie

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/86951-szwecja-przystepuje-do-wojny

  „Dzień 25 maja 2016 roku był ostatnim dniem pokoju w Europie. Był to bardzo smutny dzień dla Europy, kończący pewien okres w historii ostatnich 80 lat od II wojny Światowej. W dniu 25 maja 2016 roku szwedzki Parlament Riksdag podjął decyzję, że Szwecja nie będzie już dalej państwem neutralnym. Riksdag zezwolił wojskom NATO na agresywne ćwiczenia w czasie pokoju na terenie Szwecji. Ponadto Rząd Szwedzki może pozwolić wojskom NATO na inwazję na Szwecję w razie wystąpienia konfliktu i prowokacji ze strony Rosji. Szwecja będzie się bezpośrednio angażowała w rozprzestrzenianie broni NATO. ZEZWALA NA SZEROKĄ SKALĘ NA ĆWICZENIA FLOTY NA BAŁTYKU Z WYKORZYSTANIEM SZWECJI.

  Pomimo licznych protestów społeczności szwedzkiej i złożenia list protestacyjnych podpisanych przez 43 300 obywateli, praktycznie bez dyskusji Rigsdag przyjął w/w ustawę.

  Zmuszenie Szwecji i Finlandii do sojuszu wojskowego było celem strategii USA od lat. Rządy Danii i Norwegii już wcześniej zostały dokoptowane do tego ugrupowania.

  Norweskie Stowarzyszenie „Stop NATO” opublikowało w Global Research swoje stanowisko o konsekwencjach takiej imperialistycznej polityki. Mówi wprost o rosnącym zagrożeniu wojną, ryzykiem utraty niepodległości i suwerenności narodowej i przekazywaniem publicznych pieniędzy na cele zupełnie sprzeczne z rozwojem kraju. Skąd my to znamy?

  Organizacja „STOP NATO” stwierdziła, że to koniec dawnej epoki neutralności Szwecji od 200 lat.

  Przypomnę, Szwecja za pieniądze City of London otrzymane w 1654 roku w wysokości 200 000 talarów, była jednym z napastników na Polskę, pragnąc zrealizować plan rozbiorów Polski. Cromwell, lord protektor, tytułując renegata Chmielnickiego – Generalissimusem, wysłał mu płk Camertona, przez Sienkiewicza przezwanego Krzywonosem, z szkockimi oddziałami na Dzikie Pola, w celu wywołania rewolty.

  Zrabowane dobra z Polski do dnia dzisiejszego są główną ozdobą szwedzkiego muzeum w Sztokholmie.

  W czasie wojen napoleońskich hr Bernadotti, generał napoleoński i przez niego mianowany królem Szwecji, zdradził Napoleona w Bitwie pod Lipskiem, przechodząc z 70-tysięczną armią na stronę przeciwników.

  Zupełnie dziwnym trafem we wrześniu 1939 roku wydano rozkaz polskim łodziom podwodnym nie brania udziału w walkach, ale schronienie się do Szwecji. Sześć kupionych ze składek społeczeństwa w owym czasie najlepszych okrętów podwodnych, dziwnym zrządzeniem losu, nie odpaliło żadnej torpedy, ani nie oddało żadnego wystrzału w stronę napastnika, spokojnie leżakując w Szwecji. Ile za te pieniądze można było kupić czołgów, czy samolotów?

  Nikogo po wojnie nie pociągnięto do odpowiedzialności za bezmyślne kupowanie łodzi podwodnych, mających tak naprawdę tylko jeden cel: przekazanie pieniędzy stoczniom francuskim i włoskim. Zresztą stocznie te nie wywiązały się do dnia dzisiejszego z przyjętych zamówień i pobranych pieniędzy i żaden rząd warszawski nie zażądał zwrotu tych kwot. A podobno był okres zimnej wojny i były warunki do zażądania zwrotu, zamiast tego kupiliśmy fabrykę Fiata, traktorów czy francuskiego Berrlieta, który chyba w ogóle nie wyjechał na polskie ulice. Winnych tych beznadziejnych zakupów także nie znaleziono. A podobno mamy coś takiego jak kontrwywiad. Jeden pan Olechowski chwalił się nawet, że pracował w wywiadzie gospodarczym. Czyżby cały ten wywiad pracował dla drugiej strony?

  Wracając do NATO.

  Dziwnym trafem, w tym samym mniej więcej okresie w Polsce p. Prezydent DUDA podpisał rozszerzoną Ustawę 1066, zezwalając obcym wojskom w Polsce na strzelanie poza granicami poligonów.

  Na Łotwie, Litwie i w Estonii armia amerykańska już posiada swoje bazy od kilku lat.

  Ukraina po przewrocie finansowanym przez USA kwotą 5 miliardów dolarów, plus 20 miliardów dolarów z kasy prywatnej grupy Sorosa, stała się parkiem rozrywkowym dla CIA. Po zamachu w Kijowie USA skutecznie kontrolują system. Już w pierwszej nocy po zamachu wywieziono 49 500 kg ukraińskiego złota do USA. P. Nuland jest praktycznie szarą eminencja Kijowa, a cały rząd składa się z obywateli innych państw, z których zdecydowana większość posiada paszporty Izraela. Masowy wykup ziemi przez koncerny zagraniczne trwa od samego początku. Podstawione firmy zakupiły już ponad 3 miliony hektarów najlepszych gruntów rolnych, w celu prowadzenia upraw GMO i sprzedaży przez otwarte wrota tej żywności do Europy.

  Czyli sytuacja układa się następująco: armie NATO to jest jakieś 500 000 ludzi, uzbrojonych w najnowocześniejszy sprzęt. Armie te szykują się rzekomo do walki z Rosją. Jak podają rodzime trolle, Putin to największy wróg pokoju na świecie, coś w rodzaju Hitlera – Stalina – Mao i Czerwonych Kmerów razem zmieszanych. W dodatki ten bezwzględny morderca posiada broń atomową, którą nas straszy etatowy historyk od wojskowości p. Szeremietiew, prof. z Torunia.

  Wszystko, co powyżej napisałem, jest zgodne z opinią podaną przed kilku laty, że w Polsce, jako 52 stanie, wolno pisać o Rosji tylko źle.

  Podsumowując.

  W tej chwili nagromadzenie obcych wojsk na zachodniej granicy Rosji jest większe, aniżeli za czasów kampanii hitlerowskiej. W 1941 roku Skandynawia była neutralna. A tak naprawdę Polska nie posiada granicy z Rosją. Obwód Kaliningradzki został skutecznie rozbrojony. Te olbrzymie poligony na trasie od Mammonowa do Kaliningradu, po lewej stronie, są już puste i sprzedawane deweloperom. Przerzucanie więc jedynej brygady pancernej z Zagania na granicę wschodnią ma tylko wówczas sens, jak będzie ona zajmowała dołączane tereny Ukrainy.

  Problemem jest fakt, że od czasów Jelcyna i wydzierżawienia Jakucji z jej kopalniami diamentów firmie Oppenheimera na 99 lat, przekazaniu archiwów GRU do Nowego Jorku, armia została zredukowana do 248 000 ludzi. Z 3000 okrętów pozostało Rosji niecałe 100, ale tylko 10 nadaje się do bezpośredniego pływania.

  Proporcjonalnie armia ukraińska dzięki uzbrojeniu angielskiemu, niemieckiemu i polskiemu, systematycznie przekazywanemu, wzrosła do 255 000 ludzi. Armia polska został zredukowana do 38 000, tych mogących biegać po polu. Panów z brzuszkami i dziewczynami na kolanach nie liczę.

  Nie wiem, czy dojdzie do jakiejkolwiek walki, czy tylko do zbombardowania paru miasteczek i zrównania z ziemią paru wsi, a potem przesunięcia granic zgodnie z deklaracjami, że Mołdawia musi wrócić do Rumunii, a jak mówi list dziennikarzy ukraińskich sprzed dwóch dni, Podole i Wołyń powinny wrócić do Polski.

  W każdym bądź razie szykują się po żniwach ciekawe czasy.

  Proponuję się zaopatrzyć w odpowiednią ilość wody i żywności w domu. Tak na 2-3 tygodnie. Warto także mieć apteczkę, ale nie samochodową.

  Wojska amerykańskie wkroczyły do Polski w dniu 31 maja 2016 roku. Podobno ma to być aż 15 300 ludzi z ciężkim sprzętem, czyli dwie dywizje. W największej do tej pory bazie USA w Europie w Kossowie stacjonuje jedna dywizja.

  I tym optymistycznym akcentem kończę.”

  Polubienie

 6. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/86877-perspektywy-iii-rp-w-sojuszu-ze-stanami-zjednoczonymi

  „Zadaniem kontyngentu okupacyjnego NATO w Polsce będzie ochrona instalowanych na Pomorzu wyrzutni rakietowych Cruise nacelowanych na Rosję i tłumienie ewentualnych odruchów obronnych ludności tubylczej.

  Według najnowszego oświadczenia Sekretarza Generalnego NATO, Stoltenberga[i], najbliższy szczyt tej organizacji w Warszawie, podejmie decyzję o zwiększeniu liczby żołnierzy paktu, którzy będą dyslokowani na terytorium Polski i republik bałtyckich.

  Pretekstem do tej eskalacji ma być narastająca „agresja” rosyjska na wspomniane państwa. Curiosum to nie ma precedensu w całej dotychczasowej historii świata. Nigdy dotąd militarny atak jakiegoś państwa na inne nie był tak dobrze zamaskowany, że nie można by było przedstawić ani cienia twardego dowodu na poparcie tego twierdzenia.

  Nie przeszkadza to jednak obłąkanym z nienawiści „polskim patriotom” wierzyć w teorię niewidzialnych „zielonych ludków Putina”.

  Niezależni zagraniczni obserwatorzy nie kryją zadziwienia, jak państwo, które dwie dekady temu pozbyło się okupacyjnych wojsk ZSRR, dziś domaga się sprowadzenia jak największej ilości amerykańskich okupantów. Przy czym istotną różnicą między sowieckim i amerykańskim okupantem jest to, że ten pierwszy odszedł z naszej Ojczyzny pokojowo. Natomiast Amerykanie, jeśli już opuszczają jakieś okupowane terytorium, to tylko po uprzednim przemienieniu go w pustynię.

  Zadaniem kontyngentu okupacyjnego NATO w Polsce będzie ochrona instalowanych na Pomorzu wyrzutni rakietowych Cruise nacelowanych na Rosję i tłumienie ewentualnych odruchów obronnych ludności tubylczej.

  Tak więc, w najlepszym razie, mieszkańcy III RP będą przeżywać wszystkie przyjemności okupacji pokonanego państwa, no może za wyjątkiem gwałtów jakich dokonują np. na Okinawie amerykańscy żołnierze na Japonkach. „Polskie patriotki” same ustawią się w kolejce do koszar „natowskich obrońców” i o żadnych gwałtach nie będzie mowy!

  W najgorszym przypadku rosyjskie rakiety z ładunkami jądrowymi przemienią nasz piękny kraj w radioaktywna pustynię. Bez ogródek wspomniał o tym Putin podczas swej niedawnej wizyty w Grecji, stwierdzając, że Rumunia, gdzie systemy rakietowe są już ukończone, znalazła się „na rosyjskim celowniku”, a Polska dostąpi tego samego „zaszczytu” z chwilą instalacji amerykańskich rakiet na Pomorzu.

  Perspektywy powyższe nie zrażają „polskich przywódców”, których służalczość w stosunku do ich amerykańskich panów może konkurować jedynie ze skrajnym ograniczeniem umysłowym nie pozwalającym im pojąć losu, który nie tylko Polakom , ale i sobie szykują.”

  Polubienie

   • Jakże aktualny artykuł, wpasowujący się w wypowiedź p. Jabłonowskiego.
    Dlaczego polskie rządy I Polacy nabierają w ty temacie wodę w usta. Póki jeszcze tę wodę mają …

    https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/gaz-lupkowy/

    ,, JAK WIADOMO DLA PIENIĘDZY , LESIU Podpisał WYŁĄCZNOŚĆ DLA firm z USA NA WYDOBYCIE ROPY I GAZU, niszcząc niezależność i FUNDAMENT polskiej gospodarki, A FORTUNĘ z wydobycia ODDAŁ W RĘCE USA . prawie za darmo podpisując tłumaczył ŻE TYLKO USA POSIADA ODPOWIEDNIĄ TECHNOLOGIE NA WYDOBYCIE I że Wydobycie gazu łupkowego jest skomplikowane i drogie?
    Nic podobnego!
    Dodam że gdyby to się wydało poszedł by za to pod Trybunał STANU.

    – W efekcie tego jednego podpisu polska będzie kupować swój własny gaz i ropę od Amerykańskich koncernów.

    Transakcja na prawie 290 miliardów PLN tłem katastrofy pod Smoleńskiem

    Jak informuje niemieckojęzyczny dziennik “Polska web”, przy świeżych jeszcze grobach rząd Platformy Obywatelskiej zawiera bardzo kontrowersyjną transakcję dostaw i transferu gazu do roku 2037 względnie 2045. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów (288 mld PLN).
    gazowe interesy Putina załatwiane z polskim premierem nad grobami oficerów w Katyniu dziwiły nawet rosyjskich dziennikarzy.
    Dwie godziny później w jednym ze smoleńskich hoteli miała miejsce konferencja prasowa premiera Putina na temat zaspokojenia polskiego popytu na gaz do roku 2037. To zdarzenie miało raczej zadanie odwrócenia uwagi i podsunięcia pomysłu że mógł być to zamach.
    BYĆ MOŻE TEN KONTRAKT BYŁ WYNAGRODZENIEM W ZAMIAN ZA POMOC W PRZEKRĘCIE .

    9 krajów się nie zgodziło więc wypadło na Polskę

    SZACUJE SIĘ ŻE EUROPA POSIADA 15 BILIONÓW METRÓW SZEŚCIENNYCH GAZU ŁUPKOWEGO 1/3 JEST WE FRANCJI A NASTĘPNA 1/3 PODZIELONA JEST NA WIELKĄ BRYTANIE ,SZWECJĘ NORWEGIĘ, DANIE, NIEMCY, AUSTRIĘ, WĘGRY I BUŁGARIĘ .
    W NASTĘPSTWIE PROTESTÓW RZĄDY TYCH KRAJÓW ZAKAZAŁY WYDOBYCIA ZE WZGLĘDU NA SZKODLIWE ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO .
    I MYŚLĘ ŻE Wiedzieli CO ROBIĄ .9 krajów się nie zgodziło .

    W TEJ SYTUACJI POZOSTAŁA JEDYNIE POLSKA , A RZĄD ZAPEWNIŁ ŻE NIKT NIE BĘDZIE STAWIAŁ OPORU PRZEDSIĘBIORSTWOM NAFTOWYM.

    WEDŁUG BERNARDA BŁASZCZYKA BYŁEGO WICEMINISTRA DO SPRAW ŚRODOWISKA W POLSCE DO TAKIEJ SYTUACJI NIE DOJDZIE.
    I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW.I JEST TO OFICJALNE STANOWISKO POLSKIEGO RZĄDU W TEJ SPRAWIE.

    FIRMY WYKONAJĄ TYSIĄCE ODWIERTÓW NA TERENIE POLSKI .
    METODĄ SZCZELINOWANIA ,TZN WPOMPUJĄ W GŁĄB ZIEMI MILIONY TON TOKSYCZNYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH .NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, A GDY DOJDZIE DO AWARII TA CHEMIA DOSTANIE SIĘ DO WÓD GRUNTOWYCH CO SPOWODUJE ZATRUCIE WODY I ZIEMI.
    A 1 NA 20 ODWIERTÓW ULEGA AWARII W PIERWSZYM ROKU .
    JEDNA AWARIA I PŁYN SZCZELINUJĄCY PRZENIKA DO ŹRÓDEŁ WODNYCH A W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ ..

    ABY ROZWIĄZAĆ PROBLEM POZYSKANIA WODY DO SZCZELINOWANIA POSTANOWIONO UMIEJSCOWIĆ ODWIERTY BLISKO ŹRÓDEŁ WODNYCH TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE.A WYNIK TYCH PRAC BĘDZIE TAKI.{{{Katastrofa ekologiczna}}}

    WYJAŚNIĘ W PARU SŁOWACH NA CZYM ONA POLEGA.
    Katastrofa ekologiczna- polega na zmianie środowiska przyrodniczego gatunku lub populacji w sposób, który uniemożliwia jej przetrwanie.
    Katastrofy dzielą się na: spowodowane działalnością żywiołu oraz działalnością człowieka są to skażenia przemysłowe, awarie elektrowni, pożary, wycieki ropy np Bhopal (1984) – wypadek w fabryce Union Carbide w Bhopalu Katastrofa ta, porównywana do tego, co wydarzyło się w Czarnobylu.
    Badania wykonane w 2004 roku na zlecenie BBC wykazały-, że chemikalia przeniknęły też do wód gruntowych, przez co dokonało się skażenie wody pitnej.
    W ciągu 10 lat od wypadku wskutek uszkodzenia zdrowia zmarło 7 tyś osób.100 tys. doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ,Ewakuacja około 200 tys.
    Bhopal miasto w środkowych Indiach A to tylko dane z jednego miasta w Polsce na terenie całego kraju będą dziesiątki takich odwiertów i wszystkie blisko źródeł wodnych tylko po to by rozwiązać problem transportu wody. Za dostarczenie wody odpowiedzialny jest RZĄD. A nie firma wydobywcza. Dane statystyczne z całej branży mówią że w ciągu 20 lat 60% szybów {będzie} ulegać awarii.
    TO TYLKO ZANIŻONE NA KORZYŚĆ FIRMY WYDOBYWCZEJ DANE STATYSTYCZNE. KTÓRE GWARANTUJĄ NAM 60% AWARII.

    przypomnę – że W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ
    jedna awaria i cała chemia ląduje NP: W Wiśle A dane statystyczne z całej branży gwarantują nam 60% awarii.
    FIRMA WYDOBYWCZA DAJE POLAKOM STATYSTYCZNĄ GWARANCJE ,ŻE ZA 20 LAT BĘDZIEMY ŻYWYMI TRUPAMI BIORĄC POD UWAGĘ FAKTY POLECAM WSZYSTKIM CUDOWNE wakacje nad jeziorkiem z rodzinką i przemiłą kąpiel w chemii.
    DODAM ŻE NIE BĘDZIECIE MUSIELI BRAĆ ZE SOBĄ LATAREK ,NA PEWNO W NOCY BĘDZIECIE SIĘ WIDZIEĆ NAWZAJEM.

    JEDNO JEST PEWNE za 10 być może 20 lat ,ludzie będą zdychać jak muchy wtedy wina spadnie na tak zwane zanieczyszczenie gdy pojawią się efekty wydobycia, A pojawią się na pewno i będą katastrofalne, LUDZIE BĘDĄ SZUKAĆ WINNEGO .
    a więc pojawi sie poważny problem NO I winny też się znajdzie, TYLKO PROBLEM POLEGA NA TYM że WINNY nie żyje .
    MAM NADZIEJE ŻE ROZUMIECIE DLACZEGO ZOSTAŁA SPREPAROWANA CAŁA KATASTROFA .

    JEŚLI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE GROZI POLAKOM .
    wystarczy poczytać jakie przysmaki wpompowane zostaną w glebę a jest to 70 str, wiedzy i opisów wielu, już zidentyfikowanych – Śmiertelnych Trucizn jest mowa o roztrzaskanych przez Frakturing warstwach geologicznych
    o awariach nieszczelnościach. Bądź specjalnie zaaranżowanych awariach by się pozbyć nadmiaru odpadów.,
    -o dzikich wylewkach Płuczki Pofrakturacyjnej na pola, do rzek i miejskich ścieków, co jest równoznaczne z Dożywotnim Zatruciem tychże środowisk ziemi, rzek, jezior, wód gruntowych o masowej praktyce wlewania w otwory wiertnicze oleju napędowego i płynów ropopochodnych etc.

    JEDNYM SŁOWEM Gaz Łupkowy, i jego Przemysłowe Wydobycie to Wielki Szwindel, Oparty na Prawniczym OSZUSTWIE,

    I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW , nie dziwie się wałek Smoleńsk poszedł by na marne.
    A miliardowe dochody z ropy i gazu znikają. JAK WIADOMO TU nie CHODZI O WIELKĄ KASĘ czy ŻYCIE LUDZKIE – TYLKO o super wielką {Ultra Dużą} mamonę.

    Dowodem na to jest podpisanie przez byłego prezydenta {{{wyłączności na wydobycie }}} -Wyłączność oddaje prawo do eksploatacji za bezcen … więc nie chodziło o przyszłość polskiego narodu to pewne , gdyby tylko chcieli wynajęli by ten sprzęt od USA i sami wzięli się za wydobycie .
    kolosalnie zasilając skarb państwa automatycznie robiąc z polski drugie usa z przed 20 lat .teraz jest chyba zrozumiałe że tu nie chodzi o ratowanie państwa tylko o zdradę.

    Jeden podpis zrujnował przyszłość polski i polaków .gospodarkę i finansową niezależność.

    Ci, którzy mają decydujące zdanie w procesie wydawania koncesji na poszukiwania m.in. gazu w Polsce, powinni podlegać osądowi Trybunału Stanu.
    Przypomnę, że w prawie geologicznym wciąż pokutuje zapis, że podmiot otrzymujący koncesję na poszukiwania (choć one nie są potrzebne, bo my mamy ściśle określone miejsce, gdzie ten gaz występuje) ma pierwszeństwo do dysponowania tym gazem. Może więc dojść do sytuacji, że nasz własny gaz będzie nam sprzedawany po cenie takiej, jaką płacimy za ten surowiec z importu.

    Super biznes teraz polska będzie kupować własną bezczynne i gaz .

    Złoża łupkowe w prezencie dla Amerykanów. Polskie władze oddały prawa do wydobycia gazu łupkowego amerykańskim koncernom i to znacznie poniżej cen obowiązujących”.

    Z tekstu wynikało, że generalnie oddajemy prawo do eksploatacji za bezcen i że nawet Amerykanie są zdziwieni tak korzystnymi warunkami … No jeśli oni się dziwią, że dajemy prawie za darmo, to naprawdę musi być za darmo

    mało tego polska jest jednym z największych dostawców upraw rolnych a za 20 lat ziemniaki będą tak świeciły iż będą nadawać tylko na lampki nocne.
    wyjdzie na to że finansowa przyszłość polski będzie zależna od sumy pieniędzy zgromadzonych z dzierżawy i zysków z jego eksploatacji

    podam przykład cena koncesji za grunt w Polsce to od {3 do 25 centów } za AR
    gdzie w u s a koszt dzierżawy za 1 ar to 8000 dolarów, a na cena koncesji za najwyższej jakości grunt dochodziła do 30000 tyś dolarów za 1 ar.

    Konkretnie: „sprzedano” ponad 80 koncesji za łączną sumę – tragicznie śmieszną – jak mówi Profesor – 30 mln PLN podczas, gdy dziś JUŻ (jeszcze przed podjęciem wierceń) cena JEDNEJ na rynku wtórnym – dochodzi do 100 mln!

    A zatem w wyniku w/w decyzji rządu Tuska – na Koncesjach na Wydobycie(idących automatycznie za Koncesjami na Poszukiwania)
    – S T R A C I M Y – 2 biliony PLN, na tyle „są szacowane” Polskie złoża. To znaczy – 2 tysiące miliardów PLN (na dziś – ok 700 miliardów USD)

    Na samych Koncesjach stracimy tylko 700 miliardów USD To Największy chyba Prezent w Historii Świata, ale to nie koniec .
    Pomimo bogatych złóż i dużego zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych, właściciele terenów, na których odkryta zostanie ropa naftowa czy gaz ziemny nie zostaną polskimi szejkami.
    Właściciel terenu może jedynie liczyć na pieniądze z umowy dzierżawy. Umowę taką należy podpisać firmą, która ma koncesję i chce wydobywać dany surowiec.

    Transakcja z gazem łupkowym czyni z Polaków – współczesnych Indian , rasę skazaną na rabunkową bandycką bez ż a d n y c h korzyści własnych eksploatację, złóż gazu, i środowiska biologicznego!

    w tym całym zamieszaniu pocieszające jest jedno, będą Pieniądze na emerytury, dla ludzi zatrutych przez chemikalia używane do wydobycia g. łupkowego i bez szansy na dożycie do emerytury ..67.DOŚĆ Sprytne!

    JAK WIDAĆ

    same FAKTY które jasno wskazują że Smoleńsk MÓGŁ BYĆ wałkiem upozorowanym po to by uniknąć odpowiedzialności karnej za wielki finansowy Przekręt.
    i zdradę państwa.”

    Polubienie

    • Masz Krysiu wiedzę na ten temat
     Widac też ze masz wyrobione zdanie.
     Ja mam podobne – tylko nie podchodze do tematu tak emocjonalnie
     Myslę ze problem jest w tym ze nie ma odpowiedniej kary na tych zdrajców, a sądy sa przekupne i dyspozycyjne

     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Jeżeli nie ma prawnej kary na zdrajców narodu,to pozostaje nam samosąd i jeżeli nas Opatrzność nie uratuje,na co liczę,to musimy wziąć sprawy w swoje nieliczne już Polskie ręce,jak mawiał „najmądrzejszy” z naszych „wspaniałych” prezydentów „nie chcem ale muszem”.Mamy jak zwykle dwa wyjścia ,siedzieć cicho,albo stanąć do walki z naszymi sprzedajnymi rządami.Ja wybieram opcję nr 2.

     Polubienie

    • Aniu – choc nie uchylam sie od 2 opcji, wolę zastosować trzecią – czyli nauczanie innych. Trzeba ludzi obudzic i uswiadomic że są robieni w wała

     Polubienie

    • Wiele suchych faktów przemawia za tym, że loga i literki partyjne w tzw. parlamencie NIE mają większego znaczenia, gdyż urzęduje tam partia NowoczesnaPOPiSLDPSL… Jeśli korporacja/CIA/KGB chce przeforsować tutaj jakąś ustawę – to po prostu wysyła swoich „lobbystów” do „parlamentu” (a raczej partyjnych bonzów i ich rodzin), i tyle. Metody motywacji („teczka”/szantaż/wynagrodzenie/obeitnica lepszego stołka/inne zaspokojenie ambicji delikwenta) to po prostu standardowy arsenał takiego „lobbysty/hitmana”.
     Dopóki w kraju kilkudziesięciu kolesi będzie stanowiło „prawo” – dopóty to działa. Proste jak drut.

     Dlatego wyświechtany termin „demokracja” już dawno w większości krajów świata (łącznie z USA) nazwać należałoby „oligarchia parlamentarna”. Nie rozumiem doprawdy (to już naiwny dowcip) jak jakiś kraj może „nieść demokrację” (bombowcami?) komukolwiek, skoro nawet obywatele tego „demokratycznego” kraju nawet nie wiedzą, co to jest demokracja… ;]

     Polubienie

    • Boguś ja też byłabym za Twoją 3 opcją gdybyśmy to my Polacy Słowianie mieli w swoich rękach media,to moglibyśmy lemingi przedtelewizyjne nauczać i oświecać prawdą ,ale jak na razie, jeszcze to mamy tylko dostęp do internetu a to i tak nie jest dostępne dla wszystkich i nie wszyscy wchodzą na takie strony dyskusyjne jak ta u Jarka.

     Polubienie

    • media w rekach ludu oswieconego nie rozwiaza problemow. Lemingoza jest nie tylko skatolona ale dodatkowo uptodata-owana co niedziele i swieta i rowniez przy udziale tv-parti ,wystepujacej juz jako partie narodowo-religijne w panstwie wyznaniowym.Z takimi ludzmi w panstwie wyznaniowym mozna robic wszystko,wmowic wszystko lacznie z cudami na kiju. Jak mozna wciskac ten badzie religijny mlodym pokoleniu ,ktore tego juz nie lykaja.Praktycznie pod transparentem panstwa wyznaniowego ludzi prowadzi sie nad przepasc egzystencji.Golym okiem widac ,ze religja,aparaty panstwa z partiami politycznymi i episkopatem oraz ich kontrolerami jak i bankowosc sprzezaja sie w jeden organizm super korporacji pilnujacej obywatela.Za krytyke owego tworu mozna trafic do obozu reedukacyjnego lub wiezienia to w dobrym przypadku bo na opornych i zbunotwanych czekaja seryjni mordercy pozorujacy samobojstwo.Na naszych oczach powstaje nowy twor rezimu panstwa europejskiego sterowanego rekoma oszolomow finansowo-religijnych ,przeciw ktorym podobno (w mysl traktatu lisbonskiego) nie mozemy sie sprzeciwiac nawet na portalach spolecznosciowych.

     http://www.blacklistednews.com/Europe_To_Send_Conspiracy_Theorists_To_%E2%80%98Reeducation_Camps%E2%80%99/51617/0/38/38/Y/M.html

     Polubienie

 7. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/departament-stanu-usa-ostrzega-swoich-obywateli-przed-wyjazdem-do-polski-i-francji?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Sfinansowana przez tzw. filantropów islamska inwazja spowodowała, że Europa stała się niebezpiecznym miejscem do życia. Stany Zjednoczone, które to wywołały całe zamieszanie w Libii, Syrii i Iraku wydały teraz ostrzeżenie do Amerykanów i delikatnie mówiąc zniechęcają ich do wyjazdu do Europy w te lato.

  Jak podał Departament Stanu, mieszkańcy USA powinni być świadomi zagrożenia terrorystycznego na naszym kontynencie. Obiekty turystyczne, restauracje, centra handlowe, obiekty transportu publicznego, a zwłaszcza większe wydarzenia będą wręcz zachęcały islamistów do przeprowadzenia ataku. Amerykanie powinni unikać większych zgromadzeń, jednak ostrzeżenie to zdecydowanie powinno dotyczyć także Europejczyków.

  We Francji od 10 czerwca do 10 lipca będzie odbywało się wydarzenie sportowe Euro 2016 a między 2 a 24 lipca organizowany będzie wyścig kolarski Tour de France. Departament Stanu ostrzegł również przed Światowymi Dniami Młodzieży, które między 26 a 31 lipca zgromadzą w Krakowie nawet 2,5 miliona ludzi.

  Stany Zjednoczone zalecają Amerykanom przede wszystkim zachowanie czujności i unikanie większych zgromadzeń, sprawdzanie informacji podawanych w mediach, opracowanie planu w razie niebezpieczeństwa i oddzielenia się od swojej grupy a także przygotowanie się na wypadek niespodziewanych zakłóceń. Ostrzeżenie przed podróżowaniem do Europy będzie obowiązywało do 31 sierpnia. Prawdopodobieństwo ataku islamistów w najbliższych tygodniach jest wysokie i pozwoliłoby jeszcze bardziej zastraszyć Europejczyków aby ci dobrowolnie wyrazili zgodę na dalsze zaostrzanie prawa, ograniczanie wolności i przekształcenie Unii w mocarstwo z jedną armią.”

  ******
  … także ten, DS USA = CIA & Mossad … USrael ma już wszystko obcykane z false flage do podjęcia wojny w Europie …

  Polubienie

 8. Sancti… A e.g. Aleksander Jabłonowski…. A jak dużo On zjadł tych jabłek od Twojego Lucyfera niosącego światło… Bo troszkę mi jednak nie wpadają i tak gryzę sobię…Mielę między zębami… B17… Pentagram… I nawet Hexagram!!!

  Polubienie

 9. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/86981-hells-angels-juz-w-polsce

  „Już jutro w podwarszawskiej miejscowości Rynia rozpocznie się „World Run 2016″ – międzynarodowy zjazd motocyklistów z klubu Hells Angels, organizacji oficjalnie uznanej w Stanach za przestępczą, stawianej na równi z kartelami narkotykowymi i grupami terrorystycznymi.

  Odkąd USA zakazało wjazdu do kraju niektórym członkom grupy nie będącym obywatelami Stanów, grupa postanowiła przenieść swoją największą coroczną imprezę do Europy. W tym roku wybór padł na… Polskę. Wprawdzie miała to być Warszawa, jednak stolica zgody na zorganizowanie imprezy nie wyraziła, więc nieco zmieniono plan — Hells Angels zainstalują się w podwarszawskiej Ryni, miejscowości, która warszawiakom służy za doskonałe miejsce do „wypadów za miasto”, m.in. ze względu na dostępność plaży.

  Grupa Hells Angels ma według szacunków policji około 5 tys. członków rozsianych po całym świecie. Towarzystwo jest znakomite, charaktery uczestników w pełni odpowiadają nazwie, która w wolnym tłumaczeniu oznacza „aniołki z piekła”.

  Chłopcy są oskarżani o bardzo różne przestępstwa, poczynając od najlżejszych — handlu narkotykami i rozrób, poprzez bardziej zaawansowane — pobicia, wymuszenia, gwałty, po handel ludźmi i morderstwa. I nie są to pojedyncze przypadki, a, można by rzec, tradycja grupy, bowiem odsetek członków grupy skonfliktowanych z prawem balansuje na poziomie 80-90%.

  Informator, który udzielił w tej sprawie wywiadu portalowi Onet.pl, mówi, że lokalna policja zdaje się bagatelizować tę sprawę — tak jakby nie byli do końca świadomi, z kim mają do czynienia. Tymczasem inne kraje, w których odbywały się już zloty tej grupy, z dużym wyprzedzeniem organizowały kompleksowe zaplecze w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas tej imprezy, m.in. stawiano w stan gotowości oddziały antyterrorystyczne.

  Polscy stróże prawa zapewniają jednak, że tradycyjnie „wszystko jest pod kontrolą”, jednak wygląda na to, że sprawą będą zajmowali się sami, zamiast poprosić o wsparcie służby z innych krajów, jak miało to miejsce na zlotach w innych państwach.

  „Ktoś będzie musiał nad tym zapanować, bo jeśli dojdzie do jakiejkolwiek awantury, to oni nie cofną się przed niczym” — podkreślił rozmówca. Nie słychać też, żeby ktokolwiek zajmował się informowaniem mieszkańców o zagrożeniu, jakie niesie za sobą ten „najazd” aniołków z piekła na ich spokojną dotąd miejscowość.

  Do Polski przybyło około tysiąca motocyklistów. Takiej ilości miejsc noclegowych Rynia nie jest w stanie zapewnić — członkowie grupy będą więc zmuszeni ulokować się w innych pobliskich miejscowościach. Zlot będzie odbywał się do niedzieli, a więc część nic nie podejrzewających (niepoinformowanych) warszawiaków z pewnością wybierze się „za miasto”, ale na miejscu spotka ich niemiła niespodzianka — organizatorzy zlotu zastrzegli sobie wyłączne prawo do plaży, impreza będzie miała charakter zamknięty.

  „Miejsce jest publiczne, więc nawet przypadkowe pojawienie się na plaży, np. w godzinach wieczornych, nieświadomej zagrożenia młodzieży może spowodować, że dojdzie do rękoczynów” — podkreślił informator.

  I na tym nie koniec. Sprawa wygląda o wiele poważniej, bo „Hells Angels” mają na terenie Polski wrogów w postaci podobnej, konkurencyjnej grupy motocyklistów, założonej przez przestępcę Dariusza S., byłego członka HA (mówi się, że Dariusz S. zajmował wysokie stanowisko w hierarchii tej grupy), wyrzuconego z klubu z nieznanych powodów, za którym swego czasu wydano Europejski Nakaz Aresztowania, zarzucając mu udział w porwaniu, torturowaniu i zabiciu dilera narkotykowego.

  W Ryni może więc dojść do konfrontacji gangów, tym bardziej że już nie raz miały miejsce podobne zajścia pomiędzy obiema grupami (np. w ubiegłym roku w Chmielnikach, woj. kujawsko-pomorskie), a wzgardzony przez HA Dariusz S. postawił sobie za cel usunięcie znienawidzonego klubu z Polski.

  „Jeśli doszłoby do takiej sytuacji, to skończyłaby się ona krwawą jatką. Taką, jaka miała miejsce chociażby w Czechach dwa lata temu — powiedział rozmówca Onetu. Mowa o strzelaninie, w wyniku której zmarł jeden z polskich członków grupy Hells Angels Aleksander M. Było też kilka rannych osób.

  Mimowolnie nasuwa się pytanie o „Nocne Wilki” z Rosji, którym zaledwie miesiąc temu nie pozwolono na przejazd przez terytorium Polski w celu złożenia wieńców na grobach poległych w II wojnie światowej żołnierzy ze względu na „zagrożenie dla porządku publicznego”. Gdzie logika?

  „Wpuszczenie tych ludzi do Polski jest po prostu karygodnym błędem. Czy w przededniu szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży Polskę stać na to, aby wizerunek bezpiecznego kraju został przez nich nadszarpnięty? Dlaczego z jednej strony odmawia się wjazdu do Polski motocyklistom z klubu »Nocne Wilki«, a jednocześnie pozwala się na to, aby kilka tygodni później zjechało do nas o wielu więcej członków innego klubu, który od lat ma na całym świecie wyjątkowo złą opinię? To świadczy tylko o nieznajomości subkultury motocyklowej ze strony ludzi odpowiadających w naszym kraju za porządek publiczny” — podsumował informator.”

  ******
  … USrael już nie tylko przemyca tu swoje bandyckie brygady NATO, ale nawet gangsterów, coś mi tu śmierdzi intensywnymi przygotowaniami do false flage, za dużo tych usraelitów nagle do nas zlatuje … czarno to widzę, czuje taki wewnętrzny niepokój, bo wiem że żydomasoneria odpali u nas lont do konfliktu z Rosją …

  Polubienie

 10. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-amerykanie-planuja-wojne-z-rosja-na-terenie-polski

  „Wiele wskazuje na to, że Stany Zjednoczone już oficjalnie przygotowują się do III wojny światowej. Jeden z jej frontów ma być otwarty z Rosją i niestety może przebiegać w Polsce, a zapalnikiem mogą być rewelacje na temat tak zwanej „Katastrofy Smoleńskiej”.

  Od kilku tygodni dowiadujemy się o coraz to nowych materiałach dotyczących katastrofy rządowego Tu-154. Dobrej jakości zapis dźwiękowy rozmów załogi przekazali Łotysze. Pojawił się też wątek nagrań udostępnianych przez szwedzki wywiad, których przyjęcia odmówiła podobno poprzednia ekipa rządząca. Zdjęcia satelitarne przekazała NASA, badanie zaczyna się więc od nowa.

  Wokół katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku narosły już mity, powstałą nawet smoleńska pseudoreligia. Jedna sekta wierzy, że brzoza mogła zniszczyć konstrukcję Tupolewa, a druga, że na pewno był to zamach. Pożywką dla radykalizmu Polaków w tej kwestii jest parodia z odczytywaniem zapisów czarnych skrzynek, która nadal trwa i właściwie każdego dnia możemy się dowiedzieć o jakichś rewelacjach zmieniających postać rzeczy.

  Tkwimy przez to jako naród jakby w zawieszeniu, bo jeśli to był zamach obcego państwa na głowę naszego państwa to odpowiedzią powinna być wojna, ale jeśli maczali w tym palce Polacy to sprawa wygląda inaczej, a Rosjanom można przypisywać ewentualnie współodpowiedzialność.

  Niewątpliwie jest grono ludzi, które wie co stało się w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Z zapisów dźwiękowych wynika, że był to błąd pilota, który wleciał w wąwóz i nie zdołał odejść na drugi krąg. Jednak stopień fragmentacji tego samolotu jest niezwykły i świadczy o tym, że mogło się tam rzeczywiście stać coś jeszcze. Jeśli tak jest to prędzej czy później, któremuś mocarstwu może być na rękę pokazanie „dowodów”, które wepchną nas w wojnę.

  Niestety obecna ekipa rządząca jest mocno rusofobiczna co nie wróży dobrze na przyszłość. Na dodatek zamiast budować relacje oparte na neutralności, zachowujemy się konfrontacyjnie, jednocześnie spoglądając za ocean, upatrując gwaranta naszych interesów w USA reprezentowanym przez NATO. Problem polega na tym, że Amerykanie mogą wykorzystać tą sytuację do rozniecenia wojny, tak jak stało się to na Ukrainie. Tym razem jednak na terenie naszego kraju.

  Nie wiadomo czym powodowana jest wiara w to, że rzekomi sojusznicy z NATO obronią nas przed Rosją. Nawet gdyby Putin zrzucił bombę jądrową na któreś z polskich miast, a takie prewencyjne uderzenia zakłada rosyjska doktryna wojskowa, to jedyną reakcją NATO byłoby zapewne wyrażenie oburzenia i wezwanie na rozmowę rosyjskiego ambasadora, podczas której wręczono by mu notę protestacyjną. Nikt nie chciałby ryzykować III wojny światowej dla Bydgoszczy czy nawet Warszawy.

  Mimo to Polacy wciąż niezmiennie wierzą, że Anglosasi tym razem nas obronią i jak wyznał Radosław Sikorski, delikatnie mówiąc dajemy się wykorzystywać. Oficjalnie nazywają nas sojusznikiem, ale wciąż utrzymują upokarzające wizy dla Polaków i sprzedadzą nas za garść srebrników jeśli nadarzy się taka okazja. Miejmy nadzieje, że ktoś na czas zatrzyma to wojenne szaleństwo i nie będziemy musieli ginąć za jakieś aktualnie gloryfikowane hasła, a nasz kraj nie stanie się potem nienadającą się do zamieszkania napromieniowaną pustynią.”

  ******
  … dzisiaj nad moim grodem latały zwiadowcze samoloty wojskowe … to nasze ostatnie lato pokoju … USrael przywiózł ze sobą ogień wojny … także wypada należycie, bez strachu przed śmiercią, przygotować swoje dusze, do powrotu do domu w Nawii, Bogowie Absolutu przyjmą nas z miłością, tej Ziemi już nic nie uratuje …

  Polubienie

  • Sancti, wszystko na to wskazuje. Słucham, czytam… I mówię owieczkom, ale nic. Tylko zapierdalają do przodu na pierwszy ogień 🙂 Dziękuję Ci! Jakiej Nawii? Pozdrawiam Cię!

   Polubienie

 11. Na mszę dzwony grzmiały dostojnie
  Chłopcy idą na wojnę
  Czyszczą ordery tłuste generały
  Chłopcy idą na wojnę
  Pchają puste brzuchy panny dorodne
  Chłopcy idą na wojnę
  Maszerują wystraszone łyse pały
  Chłopcy idą na wojnę

  Naj, na na na na na naj …
  Jeszcze się zgadza
  Obecności lista
  Hej!
  Naj, na na na na na naj …
  I jeszcze się zgadza
  Obecności lista

  Na mszę dzwony grzmiały dostojnie
  Chłopcy idą na wojnę
  Czyszczą ordery tłuste generały
  Chłopcy idą na wojnę
  Pchają puste brzuchy panny dorodne
  Chłopcy idą na wojnę
  Maszerują wystraszone łyse pały
  Chłopcy idą na wojnę

  I jeszcze się zgadza
  Obecności lista
  Chociaż już czai się ten
  Niedobry sen

  Całuje nas las tulą i okopy
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Śmierć jest wszędzie i po trzykroć
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Ptaki nam śpiewają brzydko
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Śni nam się pięknych panien wilgoć
  Chłopcy piszą listy z wojny

  Ten list to znak
  Że jeszcze jesteś
  Słowa czołgają się cicho
  Chłopiec pisze szeptem

  W mieście dzisiaj dzień zwycięstwa
  W mieście noc szaleństwa
  Defilują tłuste generały
  Panny topią się w rumieńcach
  Orkiestra marsza gra na rynku
  Dzwony w kościołach
  Tylko chłopców tutaj nie ma
  Urosły na nich zioła

  Naj, na na na na na naj ….
  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywa
  Hej!
  Naj, na na na na na naj…
  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywa

  W mieście dzisiaj dzień zwycięstwa
  W mieście noc szaleństwa
  Defilują tłuste generały
  Panny topią się w rumieńcach
  Orkiestra marsza gra na rynku
  Dzwony w kościołach
  Tylko chłopców tutaj nie ma
  Urosły na nich zioła

  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywał
  Deszcz zły handlarz
  Obłęd się nazywa

  Polubienie

 12. Wiem, że masz 33. Chyba w Lutym miałeś swoje urodziny i tak bardzo się cieszyłeś, prawda? Czytam wszystko, co przekazujesz… 🙂 Niestety, nie nadążam, by to wszystko sprawdzać, bo to za dużo jest… Już nie te lata. Wspomnij kiedyś na mnie. Jak będziesz… Dziękuję Ci.

  Polubienie

 13. Dziś trafiłem na coś fajnego z czym postanowiłem sie z wami podzielić

  ,,W Życiu ludzie powinni nauczyć się Kochać Ludzi
  i wykorzystywać przedmioty
  Zamiast wykorzystywać Ludzi i kochać rzeczy”

  Podoba mi sie bardzo!

  Polubienie

 14. Istnieje, nie istnieje, oto jest pytanie? Chodzi mi o tzw. karmę, która ma wiecznie rządzić losami człowieka. Wszystko to zależy od punktu widzenia. Jeśli wierzysz, że jest jakaś karma, to ona jest. Jeśli wierzysz, że masz jakieś zobowiązania z tego, lub przeszłych żywotów, to je masz. W to w co wierzysz to masz. Odrzuć wszystkie te pierdoły i powiedz głośno: nie uznaję żadnej karmy, jej nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał. Odrzucam raz na zawsze takie poglądy i nigdy więcej nie przyjmuję ich do wiadomości. Jestem czysty wczoraj, dziś i zawsze. Istnieję tylko w tu i teraz. A zatem jestem czysty, wolny, szczęśliwy. Jestem panem siebie i nikt inny nie ma żadnego prawa mi rozkazywać. Każdy kto mnie do czegoś zmusza jest przestępcą: człowiek, grupa ludzi, otoczenie, wieś, gmina, powiat, województwo, miasto, kraj i związek krajów. Ja tego wszystkiego nie uznaję.
  Odrzucam też wszelakie doktryny, które wpajano mi od płodu, niemowlaka, aż do dnia dzisiejszego. Ja sam mam prawo wybrać sobie takie poglądy religijne i świeckie, jakie mi odpowiadają. A powodu klątwy na Polaków, Litwinów, Rusinów rzuconej przez papieża Marcina V po bitwie pod Grunwaldem postanowiłem, jako że nikt jej dotąd nie odwołał, zmienić religię. Nikogo do tego nie namawiam, a to co uczyniłem, to moja prywatna sprawa. Wszak po tym Marcinie V nie byłem już prawdziwym członkiem KRK jako potomek wyklętego ludu polskiej ziemi. Słuchaj Franciszku. Dla mnie wyklętego przez Twojego poprzednika nie jesteś żadnym papieżem. Jak nie odwołasz podczas pobytu w tym kraju wszystkich klątw rzucanych od 1050 lat na Polaków, to za kilka miesięcy zostanę wyznawcą Proroka, a także rozpocznę akcję propagowania islamu wśród wyklętych Polaków. Decyzja należy do Ciebie Franciszku./Tu mała uwaga. Za mój wpis na tym blogu zawieszono przyjęcie mnie do wiary Proroka na dwa lata. Zakwestionowałem istnienie Jezusa. Po usunięciu wpisu i wyjaśnieniu, że miałem taką wiedzę jaką miałem karę skrócono mi o połowę, ale dodano, że jak Franciszek nie odwoła tych wszystkich klątw przyjmą mnie tuż po wyjeździe papieża. Ten przywódca KRK i Watykanu nadal okupuje RP/Polskę/. Nadal RP jest lennem papieskim. Żaden rząd tej decyzji nie odwołał. Może zrobi to PIS?

  Polubienie

 15. Rób co chcesz. Wierz w co chcesz. Twoja sprawa
  Masz wiele wiele wiele do przerobienia i zrozumienia
  Najlepiej tu nie zagladaj bo cie wygonia z twojej małej wiary – bo inni za ciebie decydują

  Polubienie

 16. No to zaczęli przyjeźdzać do Polski „goście” – automaty do zabijania z Nordycko Atlantyckiej Organizacji Terrorystycznej (NATO), bo jakoby „rząd” nadający propagandę dla tubylców po polsku wcale taki polski nie jest, a Polacy nie znają przecież hebrajskiego, języka geszefciarzy militarnych do wewnętrznego użytku zawodowych morderców świata !

  Merkel w Knesecie palnęła raz oficjalnie mówkę w jej ojczystym języku ! Teraz ta cała bandycka sitwa obraduje w tajemnicy jako Spotkanie Grupy Bilderbergów chyba w Dreźnie i kombinuje jakby tu uskutecznić kolejny większy geszeft wojenny.

  Otóż PiS tubylcom polskim napewno nie może pomóc, bo jest zatrudniony jako prywatna firma zameldowana w Waszyngtonie DC, żeby robić ponadnarodowe geszefty wojenne i to za wasze polskie goje podatki i składki, gdzie to samo dzieje się przecież w niemieckim gułagu zarażonym czerwoną zarazą po zaprzestaniu działań wojennych 8.5.1945 przez „wyzwolicieli” i do tej pory brakującego traktatu pokojowego z Niemcami !

  Jak „wyzwolili” Niemcy, to do tej pory nie mogą wyjść i do tego przelazło to to czerwone robactwo do Polski dzięki porozumieniom podżegaczy wojennych zwanymi „rządami” i kto jeszcze nie zauważył, że główny adwokat ( diabła) żydowski kurdupel Kalkstein o ksywie Kaczyński siedzi wraz ze świtą w tych geszeftach po uszy, to głupi umrze .

  Teraz handlarze wojenni „nie-rządu” na kolonię niemiecką otwarcie uznają Rosję za „wroga”, bo bez „wroga” z tej czy drugiej strony interesy militarne trzeba by było z żalem zwijać, a banksterzy wyrwali by sobie pejsy z rozpaczy, bo oni nic tylko chcą zostać na wojennej ścieżce przeciwko całemu światu .

  Tak więc ci Polacy kierujący się dobrym sercem i gościnnością oraz wrodzoną głupotą militarną kiwajcie sobie rączkami i witajcie swoich katów .

  Polubienie

 17. Korporacyjni dewianci maja dobre informacje co do wartosci polskiej gleby.Genetycznie zostali skrzywieni na pustynie,kiedy to uciekajac przed faraonem paletali sie po pustni kupe lat i widac ich spierdzielonego DNA nic i nikt juz nie naprawi.Owa kaszka manna byla ich ostatnia szansa ,mieli okazje za pomoca tego pylu z kosmosu naprawic swoje pokrzywione DNA jednak widac na prozno co pomstuje w ich psychice do dzis.Wojny i rabunek to ich specjalizacja ,oczywsicie przez podstep.Trafilem na taki oto starszy artykul ,opisujacy dokladnie rejon w okolicy Suwalk ,ktory obfituje w pewne metale czyniace Polske niezbednym sojusznikiem merry-kanow ale tych z pod znaku gwiazy dawidowej.

  „W ciągu trwających 40 lat badań geologicznych odkryto na Suwalszczyźnie niemal całą tablicę Mendelejewa. W Krzemiance i Udrynie, na głębokości 850 do 2,3 tys. metrów pod ziemią, zalega 1,5 mld ton rud polimetalicznych! Jest tu ok. 50 mln ton tytanu niezbędnego do produkcji samolotów, okrętów podwodnych i statków kosmicznych. Jest też wanad – jeden z najtrwalszych metali, a także anotrozyt – magmowa skała głębinowa, cenny materiał budowlany, kamienie półszlachetne. Wszystko to jest warte (licząc po cenach rynkowych) z 355 mld USD! A niezależny ekspert Stanisław Palka uważa, że „… zasoby ok. 30 pierwiastków tam występujących liczone od spągu złoża warte są biliony dolarów. Najprostsza konkluzja brzmi: suwalskie złoża są warte więcej niż złoto całego świata…”.

  A mimo to nie tylko tych skarbów nikt nie wydobywa, ale w „Bilansie zasobów kopalin i wód podziemnych w Polsce” z 2002 roku, wydanym przez Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie, w dziale „Rudy żelaza, tytanu i wanadu” zapisano: „dla złóż rud magnetytowo-ilemitowych występujących w suwalskim masywie zasobowym zostały opracowane i przyjęte w 1996 roku kryteria bilansowości zatwierdzone przez ministra OŚZNiL. Zasoby złóż Krzemianka i Udryń zostały zatwierdzone jako pozabilansowe. W tym stanie, w Polsce, praktycznie brak jest rud żelaza… głównym dostawcą rud i koncentratów tytanowych jest Norwegia oraz Kanada, Wielka Brytania i Niemcy…”.
  Sformułowanie „pozabilansowe” oznacza, iż „… zasoby złoża posiadają takie cechy, które powodują, iż ich eksploatacja nie jest możliwa obecnie, ale przewiduje się, że będzie możliwa w przyszłości w wyniku postępu technicznego, zmian gospodarczych itp…”.

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=9388

  Jestesmy potrzebni jako sojusznicy aby nas wyrznac w implozji podatnikow o 70% do okolo 4-5 milionow robotnikow pucybotow. Ropa,gaz to tylko przykrywka do stwarzania zamieszania a przy obecnie zaawansowanej technologi wojna posluzy do przeskoku technologiczno cywilizacyjnego .Aby to osiagnac potrzebna sa tez odpowiednie surowce w dalszym rozwoju ,zalegajace na tereni Polski ,Ukrainy,Rosji.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s