Felietony i artykuły autorskie

Zdradzę Wam sekret: przebudzenie i oświecenie nie istnieje..


Zdradzę Wam sekret: przebudzenie i oświecenie nie istnieje..

przebudzenieWklejam fragment książki Colin P. Sisson „Wewnętrzne przebudzenie„. Nie jest to publikacja odkrywcza ani dająca jakieś praktyczne wskazówki. Jednak we fragmencie tym jest kilka ważnych kwestii. M.in. taka, że żadna książka ani koncepcja nie sprawi że poczujesz się lepiej sam ze sobą. Co więc sprawi? Bo tak czekać na zrozumienie, przebudzenie czy „oświecenie„, którego nikt tak naprawdę nigdy nie widział, można całe życie, do usranej śmierci.

Lata mijają, lęki, depresje, traumy ciągle są obecne i ciągle się pogłębiają pomimo czytania coraz to nowych poradników i koncepcji dziwnej treści. Tych mistrzów new age, książek, koncepcji, i tych całych coachingów jest coraz więcej i więcej. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że całe to oświecenie i przebudzenie jest jednym wielkim mitem i kłamstwem – jednym z większych jakie zna ludzkość. Stajesz przed murem, a raczej przed przepaścią. Za którą nie ma upragnionego oświecenia – bo ono nie istnieje i nigdy nie istniało. Jest tam ściana, przepaść, próżnia, otchłań – dobrze charakteryzuje ten stan angielskie słowo Oblivion.

Co można więc zrobić? Ten akapit jest najważniejszy.. Przede wszystkim odciąć się od destrukcyjnych programów, żądań i oczekiwań społeczeństwa, ideologii, religii, newsów, informacji, celebrytów, sportu (kibicowania) itp itd. Docenić codzienne małe radości i nie wyolbrzymiać smutków. Nauczyć się tworzyć i wzmagać szczęśliwe myśli zamiast tych przygnębiających czy przerażających. Poznać i realizować swoje hobby, pasje, prawdziwe cele naszej istoty – właściwe tylko nam. Docenić żart i humor, gdyż humor obok pasji (hobby) jest czymś co jest potężne. Nie realizować celów cudzych i niszczących (np narzucanych przez religie, społeczeństwo, innych). Możesz nauczyć się bronić przed wampiryzmem energetycznym otoczenia bliższego i dalszego. Jak i poznać inne tajniki praw wszechświata.

Powyższy akapit to w zasadzie większość, jeśli chodzi o pracę nad sobą. Im szybciej zdasz sobie sprawę że żadne przebudzenie ani oświecenie nie istnieje, tym szybciej się podniesiesz z kolan. To miraż, fatamorgana, za którą bezskutecznie goniłeś latami. Możesz zrobić to, co przedstawiłem w akapicie powyżej a o czym napisałem kilkadziesiąt artykułów. Przedstawiłem w nich nawet nazwiska mistrzów i ich książek. Próżno szukać w tych książkach czegokolwiek o oświeceniu, raczej są tam praktyczne rady i sposoby, krok po kroku. Nie ma tam zbyt wielu górnolotnych i pięknie brzmiących sentencji i cytatów. Wszak: „nie ma nic gorszego od pięknych słów które kłamią.

I właśnie dlatego te książki zawierające praktyczne sposoby są tak prawdziwe. Nie chodzi o to by gonić za mirażem oświecenia, który jest tak naprawdę kolejnym złudzeniem.. umysłu i ego. Chodzi o to, by zaakceptować się, przepracować swoje lęki, kompleksy i traumy, i poczuć się dobrze sam ze sobą. Właśnie wtedy uzyskasz ogromną ilość spokoju, stabilności, energii i mocy, których wcześniej nie miałeś. Nie ma w tym żadnego górnolotnego oświecenia, ani też żadnej tajemnej wiedzy. Cały klucz tkwi w prostocie i w potencjale, który masz od dawna – bo z nim się urodziłeś. Nie w oświeceniu którego nikt nigdy nie widział, ani nie w tajemnych rytuałach.

Druga ważna kwestia w poniższym fragmencie, to fakt, że powinieneś zacząć poznawać sercem. Co to w praktyce oznacza? Mamy dwa ośrodki decyzyjne: umysł logiczny i jego ego, jak i duszę (nadświadomość) która wg niektórych jest tym samym co podświadomość. Mamy stan permanentnego rozszczepienia, czyli schizofrenii duszy i umysłu. Nie ma w nas jedności tych sfer decyzyjnych a to generuje potężne, cywilizacyjne problemy. To tak jakby były w nas samych dwie całkowicie sprzeczne i skłócone osobowości.

Dobrze się poczujesz sam ze sobą, jeśli osiągniesz stan porozumienia między duszą a umysłem. Obecnie mamy prymat doktryny kartezjańsko-newtonowsiej zwanej też materializmem, racjonalizmem, ateizmem. Jest to triumf umysłu logicznego i ego. Dusza została zapędzona do narożnika, zboksowana przez wrzeszczący umysł i zapomniana. Umysł bez porozumienia z duszą nie osiągnie zbyt wiele. Umysł bez porozumienia z duszą tworzy swoje potworki (ideologie, religie, politykę, rywalizację, hierarchię itp itd) czyli wszystko to, co przynosi zło.

Umysł logiczny ma wiele wad. M.in. nie jest w stanie stworzyć nic nowego – wszystko co nowe (w sztuce, muzyce, ale nawet.. nauce) pochodzi z pracy duszy. Ma też ekstremalnie małą moc obliczeniową w porównaniu z duszą. Ktoś proponował porównanie – kilka kilobajtów dla umysłu i tryliony gigabajtów dla duszy. Umysł powinien być złączony z duszą, powinien być jej żaglem. Jednak od dzieciństwa jesteśmy uczeni tego, by to umysł sam decydował. A on nie jest w stanie tego robić tak by było to konstruktywne, więc mamy to, co mamy.

Nie wiem kto tworzył w ten sposób istotę człowieka i w jakim celu. Ale to nie tak powinno być. A może odwrotnie? Może to dokładnie tak powinno być? Dzięki temu ta planeta jest bardzo trudną szkołą życia. Może więc musi taką być jeszcze eony eonów czasu? Jeszcze polecam poniższy obrazek:

przebudzenie (2)Nie zmądrzeją.. Bo nawet gdy przychodzi mądrość, to człowiek ma 80 lat. I ciągle przychodzą nowe i nowe pokolenia, które muszą popełnić dokładnie te same błędy co wszystkie pokolenia od zarania dziejów. A młodzi nie chcą słuchać. Młode rozgorączkowane głowy mają swój świat, swój bardzo głęboki sen na jawie i myślą że akurat u nich będzie inaczej. Ten sen na jawie towarzyszący głupiej młodości jest ciekawym i nieco szokującym zjawiskiem, towarzyszy mu kilka ciekawych aspektów.

Możesz jednak nie popełniać tych błędów, możesz wyciągnąć twórcze wnioski już teraz. Wolność jest wtedy gdy zdajesz sobie sprawę że nie musisz spełniać oczekiwań kogokolwiek i nie musisz nic. Nie musisz sadzić drzewa, nie musisz budować domu, nie musisz płodzić syna. Możesz, o ile chcesz. I właśnie o to w tym chodzi. Nie potrzebujesz czekać, pragnąć i pożądać oświecenia cy przebudzenia. Ale życzę Ci, byś też miał świadomość tego, ŻE NIC, ABSOLUTNIE NIC NIE MUSISZ 🙂

Wszyscy tworzymy społeczeństwo, które jest głęboko chore. Oparte jest nie na tych wartościach co trzeba. Wszystko jest odwrócone w sposób lustrzany – dokładnie o 180 stopni. Zamiast współpracy – rywalizacja. Zamiast brania od życia tego, co nasze, uczy się nas szarpania z życiem. Zamiast słuchania intuicji, duszy – mamy prymat rozumu racjonalnego, logicznego, który jest kaleki i niewydolny z definicji. Tak można wymieniać dalej, ale nie ma sensu. Sztuką jest nauczyć się żyć w tym świecie, poznać te zasady i prawa, których nikt nas nie uczył.

Są nasze wybory i ich logiczne konsekwencje. Jeśli postąpimy niezgodnie z prawami wszechświata – dostaniemy rózgą po łapkach, niczym od srogiego nauczyciela w szkole. Kłopot jest w zasadzie tylko jeden – gdzieś przez tysiąclecia zgubiliśmy „instrukcję obsługi” ludzkiej istoty i całego świata. Na dobrą sprawę nie wiemy nawet jak powinien odżywiać się człowiek. Wraz z instrukcją obsługi, coraz bardziej utraciliśmy połączenie, jedność duszy i umysłu. Odzyskajmy je, w tym tkwi cały klucz tego, co zwolennicy cukierkowych iluzji nazywają „oświeceniem„.

Co mogę dodać jeszcze na koniec? Zakwestionuj autorytety, stereotypy, powszechnie przyjmowane osądy, to, co zwykło się nazywać „zasadami” jak i „prawami„.. Nie tylko te społeczne, mainstremowe i matrixowe, ale przede wszystkim te „antysystemowe” jak i „duchowe„.. A otworzysz drzwi do miejsc, gdzie nie byli ludzie wierzący w autorytety, stereotypy, osądy, zasady i prawa. Otworzysz drzwi do cudu.

A tu link do fragmentu omawianej książki. „Ludzkość jest zahipnotyzowana. Jest to forma psychicznego uśpienia

Cytuję: „Jest ono tak głębokie, że większość ludzi w ogóle nie zdaje sobie z niego sprawy. Niektórzy nawet twierdzą, że są nie tylko całkowicie przebudzeni, ale także „wolni”. A jednak tych samych ludzi ogarnia strach, kiedy im coś zagraża; tracą równowagę, gdy się nimi manipuluje, i spokój, kiedy ich ktoś krytykuje. Nie potrafią nawet panować nad swymi uczuciami. Upierają się, że złe postępowanie innych jest przyczyną ich problemów. To tak, jakby ktoś twierdził, że aby być wolnym, trzeba na to uzyskać czyjeś pozwolenie. Ludzie spędzają życie na staraniach o karierę, zabieganiu o dobro swej rodziny, budowaniu różnych gałęzi przemysłu, wymyślaniu praw, rządzeniu państwami, edukowaniu innych, tworzeniu teorii naukowych – a wszystko to dzieje się w stanie hipnotycznego uśpienia. […] Co wskazuje na to, że jesteśmy uśpieni, i jak się możemy przebudzić?
(…)

Autor: Colin P. Sisson – „Wewnętrzne Przebudzenie
CAŁOŚĆ TEGO FRAGMENTU PRZECZYTASZ TUTAJ: https://zenforest.wordpress.com/2007/11/17/zahipnotyzowana-spiaca-ludzkosc/

Poniżej lista nowych wpisów z kategorii: „Świadomość, wiedza ukrywana, tajniki psychologii, relacje i emocje oraz rozwój osobisty i duchowy„. Są to najnowsze wpisy, opisuję w nich prawa wszechświata i moją przygodę z ich poznawaniem i stosowaniem::)
https://kefir2010.wordpress.com/strony-linki/swiadomosc-nowe/

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

51 odpowiedzi »

 1. Bardzo dobry artykuł. Też miałem takie przemyślenia na końcu języka. Cała ta historia z przebudzeniem i oświeceniem co mi od razu zalatuje New Age jest też taką swoistą marchewką dla osłów. Tak masz rację najprostsze rozwiązania są najlepsze. A tak przy okazji właśnie zdemaskowałeś cały ruch New Age który pretenduje do globalnej ekumenicznej religii w Nowym Porządku Świata. Tak tak nigdy nie było nie ma i nie będzie żadnego globalnego czy lokalnego oświecenia. To tylko kwestia tabula rasy – czyli odrzucenia u usunięcia z siebie zbędnych i szkodliwych programów i wirusów mentalnych. Ja odrzuciłem jakiś czas temu wszystkie informacje. Za dużo tam negatywnej energii, które mnie osacza jak jakaś ośmiornica. Człowiek ma swoje problemy po chuj mi jakieś zamieszki w Paryżu czy w Brukseli. Po co mi wiadomość z wybuchu wulkanu w Chile czy powódź w Indiach. No żal mi tych ludzi ale co to zmieni jak ja się tym zacznę przejmować. Tylko siebie zniszczę. I o to chodzi mediom. Aby generować przyszłych klientów u psychiatry i psychologów. Napędzania kabzy u guru New Age czy innych coachów.

  Polubienie

  • To że ty nie wiesz co to oświecenie czy przebudzenie nie znaczy że tego nie ma. Jeżeli masz w sobie chęć poznania prawdy o sobie to wcześniej czy później wejdziesz na drogę prawdy o sobie co można nazwać różnie oświeceniem przebudzeniem albo tym co jest w odniesieniu to każdej istoty. Na początek przemyśl fakt że każdy człowiek ma możliwość wierzenia w cokolwiek. Możesz wierzyć że jesteś mądry, niesamowicie inteligentny itd ale czy to naprawdę jesteś ty czy twoja wiara ? itd

   Polubienie

 2. „Nie wiem kto tworzył w ten sposób istotę człowieka i w jakim celu. Ale to nie tak powinno być. A może odwrotnie? Może to dokładnie tak powinno być? Dzięki temu ta planeta jest bardzo trudną szkołą życia. Może więc musi taką być jeszcze eony eonów czasu?”

  Jarek pewnie już widziałeś ten filmik, ale kto nie widział, to śmiało oglądać… jest w nim odpowiedź na powyższe pytania !!

  A tak poza tym świetny artykuł 🙂

  Polubienie

 3. Świata człowiek sam nie zmieni ani nie zatrzyma potężnych sił przyrody. Każdego może to spotkać. Powódź w Polsce 2010 r. też nikogo nie obchodziła w Kirgistanie czy na Vanuatu. Oczywiście miałem na myśli tylko negatywny wydźwięk informacji drugo, trzecio albo nawet czwartorzędnych. Nie chodzi mi aby mieć wszystko w dupie trzeba znać we wszystkim umiar i znaleźć złoty środek. Tylko najważniejsze i pożyteczne informacje. Analiza i rozkładanie na czynniki pierwsze informacji które mogą się człowiekowi przydać. Resztę omijać. Najgorszy jest jednak silny program społeczny zaimplementowany w rodzinie. Ogólnie to można byłoby napisać ksiażkę o programach zaimplementowanych w poszczególnych komórkach społecznych czy ideologiach czy religiach.

  Polubienie

 4. Mówiąc o programach można rozróżniać nie tylko demonizowany tutaj na tym blogu patriarchat ale także matriarchat oraz inne dziwne hybrydy emancypacyjne typu feminizm, genderyzm czy inne lewackie bakterie.Tutaj mówi się że feminizm to zemsta za patriarchat. Ależ skąd. To patriarchat był zemstą za matriarchat ze starożytności gdzie kobiety władały państwami lub były doradczyniami. A mężczyźni byli traktowani jak woły pociągowe i jak dawcy spermy i tyle. A teraz jest na odwrót albo było do nie dawna. I ciągła karuzela typowa sinusoida od skrajności do skrajności i tak w nieskończoność. Więc podsumowując nie ma zemsty ani za patriarchat ani za matriarchat jak ja to powiedziałem. Tylko typowe cybernetyczne zjawisko zwane sprzężeniem zwrotnym w tym przypadku ujemnym. Szkoda tylko że tylko szanować należy kobiety w dzisiejszym świecie bo już mężczyzn to już nie trzeba bo niby po co. A okazało się że to mężczyźni są tą słabszą płcią. UUU jak dojdzie do masy krytycznej i to mężczyźni zaczną się upominać o swoje prawa i przywileje to dopiero będzie hekatobma kobiet.

  Polubienie

  • ,, .Tutaj mówi się że feminizm to zemsta za patriarchat. Ależ skąd. To patriarchat był zemstą za matriarchat ze starożytności gdzie kobiety władały państwami lub były doradczyniami.”

   Wiedziałam o tym, ale nie umiałam tego nazwać wprost, jak to ty, Roni, uczyniłeś.
   Sinusoida – to przecież takie proste!

   ,, No to powiedz w takim razie, co jeśli nie patriarchat czy matriarchat. Słucham?”

   Odpowiedź brzmi: Sinusoida zmieniona w torus. Energia męska i żeńska emanująca w torusie. Nie istnieje mężczyzna bez kobiety i kobieta bez mężczyzny, jeśli nie tworzą swoimi energiami torusa, na którym opierają się wszystkie polaryzujące się aspekty KOSMOSU.

   Dzięki, Roni. Twój wpis to mistrzostwo!

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 5. ❤ Maja, niegdyś wokalistka Moonlight, kolejna wspaniała Bogini naszej rodzimej 😀 … do tej pory mam plakat z jej kuszącym dekoltem i czarującym spojrzeniem 😀

  Polubienie

 6. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/86755-dziesiatki-alarmow-bombowych-ewakuacje-i-przeszukiwanie-budynkow-w-wielu-miastach-polski

  „Kilkadziesiąt zgłoszeń o ładunkach wybuchowych podłożonych rzekomo w urzędach, centrach handlowych czy hotelach postawiło w poniedziałek na nogi służby mundurowe w wielu miastach Polski.

  W Warszawie informacje o podłożeniu niebezpiecznych materiałów otrzymało około czterdziestu instytucji i firm – ministerstwa, hotele, centra handlowe, prokuratury.

  W Katowicach w związku z alarmami przeszukiwane były m.in.: centrum handlowe Silesia City Center, Urząd Celny, Izba Skarbowa, Instytut Pamięci Narodowej, Prokuratura Okręgowa, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, regionalne oddziały TVP i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jak potwierdził Jacek Pytel, rzecznik policji w stolicy Górnego Śląska, informacje o podłożonych ładunkach dotarły do adresatów w południe.

  Alarmy bombowe ogłoszono również na Lubelszczyźnie, po sygnałach dotyczących siedziby oddziału TVP i Urzędu Skarbowego w stolicy województwa, a także prokuratur w Lublinie, Białej Podlaskiej, Kraśniku i Lubartowie.

  Przeszukiwanych w związku z alarmami bombowymi było także szereg instytucji na Podkarpaciu: Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie, TVP, NIK, prokuratury w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Lesku, Brzozowie i Sanoku, Sąd Rejonowy w Jaśle oraz przemyska Izba Celna.

  Na Opolszczyźnie przeszukiwane były siedziby NIK oraz Urzędu Skarbowego. W Strzelcach Opolskich – prokuratury.

  Zgłaszanie fałszywych informacji o podłożonych ładunkach wybuchowych zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

  Poprzednia fala alarmów – na szczęście fałszywych – przeszła przez Polskę w miniony piątek.”

  ******
  … 2016 false flage w Polsce … CIA & Mossad już trenują przed ŚDM w Krakowie …

  Polubienie

 7. Tak. To moze byc fałszywa flaga, ale tez rozpoznanie w walce, lub wprowadzenie terroru.
  Sprawdzaja jak szybko reaguja i kto działa, oraz co robia. to daje możliwośc ułozenia skutecznego planu. Moze to byc tez nastawione na to ze przekazywanie tych informacji wprowadzi strach w społeczeństwie.
  Dni młodzieży sie zblizają i wyczuwam ze cos sie stanie

  Polubienie

  • ,, Dni młodzieży sie zblizają i wyczuwam ze cos sie stanie”

   I tu człowiek nie wie, czy to ,,czyste” przeczucie, czy skażone informacjami z zewnątrz.
   Jedno jest pewne, przestrzeń jest naginana.
   Dziś ćwiczebne ewakuacje w Polsce to coś strasznego.
   Kiedyś ewakuacje szkół, urzędów, zakładów pracy, schodzenie do schronów, czy przystosowanych do tego piwnic było na porządku dziennym( w LO przynajmniej raz na dwa miesiące)
   Wszyscy uważali to za normalną rzecz i nikt nie panikował z tego powodu.
   Były dwa rodzaje alarmów: pożarowy i na wypadek wybuchu … bomby atomowej (!).
   Cwiczyliśmy ewakuacje po niespodziewanych dźwiękach syren alarmowych, nakładaliśmy maski, udzielaliśmy pomocy ,,rannym” itp.
   I pomimo tego, że ,,psor” od PO(przysposobienie obronne) ciągle powtarzał ,,Chcesz mnie pokój, szykuj się do wojny”, nikt nie srał w gacie i nie myślał, że za tydzień rozpocznie się wojna.
   Dziś raz w roku, albo raz na dwa lata zrobią w szkole alarm pepoż i wielka sensacja.

   W Japonii takie alarmy i ćwiczenia ( trzęsienie ziemi, tsunami, skażenie środowiska) są na porządku dziennym, począwszy od przedszkoli, a skończywszy na zakładach pracy i ludności cywilnej. To zapobiega niepotrzebnej panice.

   Dlaczego nie ma u nas przysposobienia obronnego, z którego człowiek wyniósł chociażby rozróżnianie dźwięków alarmowych, umiejętność doraźnej pierwszej pomocy itp.?

   Pozdrawiam.

   Polubienie

   • Jeszcze złośliwie wtracę o Dniach Młodzieży
    Słyszę ze są ćwiczenia grup antyterrorystycznych
    Słyszę ze trwaja przygotowania i wojsko buduje jakieś mosty
    Słyszę ze wszystko bedzie zapięte na ostatni guzik
    Ale ze jestem czasami złosliwa bestia zadam proste pytania
    Kto jest organizatorem? Kto zaprasza tę całą [młodzież]? Kto płaci za wszystkie prace organizacyjne? Kto płaci za zabezpieczenie całej tej imprezy?
    Mnie wychodzi tak. Organizuje KK, ale prace prowadzone sa na zlecenie budżetu państwa – czyli za nasze pieniadze. KK nie starcza pieniedzy z konkordatu i z nauczania religii w szkolach. Wyłudzają wiec pomimo ogromnego długu publicznego. Co za to otrzymamy? Ewidętne zagrozenie zamachami terrorystycznymi i [prestiż] – czyli Bóg zapłać.
    Kto zyska? KK – bo przyciągnie do siebie nastepną grupę bezmózgich – utrzymujacych ich.
    Tak więc reasumujac – Zastaw się – a Postaw się

    Polubienie

    • No właśnie , Boguś, my jesteśmy tak dziwnie wychowani. Jak dajemy komuś nasze pieniądze, to powinniśmy czuć się dobrze i tak się czujemy.
     Ale gdy pytamy dla kogo i na co są te pieniądze, to wcześniej musimy zaznaczyć, że jesteśmy wredni, złośliwi i w ogóle niepotrzebnie pytamy.
     Zachowujemy się jak chłop pańszczyźniany, który baczy by zawsze mieć spolegliwie głupawą minę, co by hrabia przed nim stojący nie poczuł się urażony i nie daj Boże rozzłoszczony mądrością chłopa, większą od mądrości ,,pana”.

     Czy pieniądze przez nas zarabiane są złośliwe, brudne i nielegalne?
     To są nasze środki i powinniśmy wiedzieć i mieć wpływ na to, gdzie i w jakim celu są wydawane.
     Polacy pod tym względem są dziwnym narodem. Czy zaszczutym, czy zmanipulowanym? Czy na tyle podzielonym i skłóconym, że sprawy ważne uchodzą jego uwadze?

     I wcale nie chodzi tu tylko o ciche przyzwalanie na opłacanie funkcjonowania religii przewodniej w państwie wyznaniowym, jakim jest Polska.

     Zobacz co się działo dwa czy trzy lata temu we Francji, gdy podniesiono wiek emerytalny? Strajki, manifestacje, podpalane samochody na ulicach Paryża.
     Czy w Polsce doszło chociaż do jednej rozpierduchy z tego powodu?
     Zobacz co teraz dzieje się we Francji, w której chcą podwyższyć ilość godzin pracy?
     [ Już pomijam fakt, że rząd Francji wprowadzając taka ustawę, musiał liczyć się ze sprzeciwem społeczeństwa i jeśli wprowadza takie zmiany tuż przed mistrzostwami, to dezorganizuje kraj celowo]
     Patrzę w telewizorni: w Belgii rozruchy z powodu podwyższenia ilości godzin pracy i podwyżek cen za prąd.
     U nas powiadamia się, że wzrosną opłaty za prąd i przyjmujemy to z jakimś dziwnym, narodowym spokojem.
     Śrubowane ceny, zamrażane płace, podwyższany wiek emerytalny – cisza. Dlaczego w tej ciszy ma być nam lepiej? A pasożytnicze instytucje rosną w siłę. Kto je utrzymuje? Rządy? Nie. Nasze przyzwolenie. Brak sprzeciwu to zgoda.

     No i nie pytajmy o to, gdzie pakowane są nasze pieniądze, bo z miejsca poczujemy się jako złośliwi i wredni. To jest chore.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysiu Kochana!
     Mamy jakis taki dziwny podział na Państwo i Naród. Nie jestem pewien skad to pochodzi, ale mnie podpada zabór rosyjski.
     Ludzie nie zastanawiaja sie skad Państwo na pieniadze. Pominąwszy szfindle z drukowaniem pieniedzy w bankach, ludziska myslą ze [Państwo ma pieniadze]. Gdy rzucam w rozmowie ze to pieniadze ludzi – nastepuje szok. Nikt nie wierzy ze jest włascicielem własnego państwa. Nikt nie sadzi ze moze wymagac od urzędnika lub policjanta, ze o polityku nie wspomne
     Pozdrawiam

     Polubienie

 8. Oczywiście na oświecenie czy przebudzenie można czekać i to nigdy nie nadejdzie, dlatego że nie zostały stworzone warunki dla zadziałania fizyki z tym związanej. To nie jest tak, że tego nie ma, ale samo oświecenie i przbudzenie można różnie rozumieć. Ja to rozumiem jako przebudzenie dna (nieskończoną kompresję w złotym podziale, torus), grala we krwi co powoduje oświecenie naszej duszy,sprawia że ona promieniuje.jest w stanie osiągnąć to niebo i przetrwać śmierć.
  Takie struktury jak stonehenge, Machu Picchu czy katedry Templariuszy itd. powodują skupienie energii życiowej, sprzyjają powstawaniu czarnych dziur w naszym dna, implozyjnej siły centrujacej, tym samym rozświetlenie naszej aury, duszy. Nauka związana z tym jak dna tworzy czarne dziury to Alchemia. Pod pojęciem nieba kryje się nic innego jak latający ładunek naszej duszy, którego fale nieskończenie dodają się i mnożą w złotym podziale, jest to perfekcyjna dystrybucja ładunku tworząca nakładajace się na siebie torusy.
  Jest to siła która tworzy gwiazdy, dlatego też nasze dna jest niszczone, ponieważ zagraża istnieniu mechanicznego imperium borgów. Tak samo wsadzono tu metalowy księzyc po to aby zaburzyć fraktalność układu slonecznego w postaci pasów Van Allena, które utrudniają migrację naszych dusz a do której potrzebne jest fraktalne pole. Dodatkowo teraz starają się jeszcze bardziej zniszczyć energię kobiecą.
  Oczywiście w/w struktury są tylko przykładem, ale niezbędne jest przebywanie blisko natury, ale nie z metalowymi rzeczami dookoła. Jakość myśli też musi być odpowiednia, bo sfrustrowana dusza czekająca na oświecenie nigdy go nie dostąpi. Tak samo żywa woda, jedzenie też są niezbędne itd.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 9. Mam nadzieję, ze artykół to haos wieku dziecięcego i neoficka grafomiwnia a nie świadome wprowadzanie zamieszania. Straszne pomieszanie z poplątaniem. Poeodzenia na ścieżce

  Polubienie

 10. Oswiecenie to przede wszystkim naturalny stan. Świadomość świadomość i jeszcze raz świadomość. Gdy obserwujesz swoje myśli. Wiesz że nie jesteś swoim umyslem. Pisze dobrze o tym osho budda mówił czy sam jezus. New age chce to zaciemnic.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s