Felietony i artykuły autorskie

I Ty możesz zmienić swoje życie: wykorzystaj prawa wszechświata!


I Ty możesz zmienić swoje życie: wykorzystaj prawa wszechświata!

globalna świadomośćWiele pisałem już o tym, że sama teoria bez praktyki nic nie wskóra w Twoim życiu. Jeśli nie nadasz wiedzy mocy sprawczej, to nie tylko nic się nie zmieni. Ale taka wiedza może wręcz zatruć życie. Przykładem jest wiedza o funkcjonowaniu płci przeciwnej. Płeć przeciwna, bez względu na to o kogo chodzi – inaczej myśli, inaczej reaguje i nie zawsze chce robić to, co my chcemy.

Jeśli się z tym nie pogodzimy, nie wybaczymy i nie rzucimy w wir życia pomimo tej wiedzy, to zatruje nam ona życie i zniszczy relacje. Ale dość o tym. Pisałem także, że nasze życie (w tym wydarzenia w nim zachodzące) nie zależą od tego, ile mądrych książek przeczytałeś, ile wiedzy ezoterycznej przyswoiłeś, czy z iloma artykułami o teoriach spiskowych się zaznajomiłeś.

Nasze życie, jego jakość i to co nas spotyka, zależy od czegoś tak trywialnego, jak stan naszych myśli i emocji. To dlatego ludzi wrażliwych spotykają coraz to nowe nieszczęścia i cierpienia. I to dlatego najlepiej żyje się tym „złym” – kapitalistom, psychopatom, karierowiczom, dresiarzom czy ich „Karynom” wklejającym na fejsa zdjęcia z charakterystycznym dziubkiem. Owszem, Ty się wkurzasz. Że kapitaliści idą po trupach, że psychopaci rządzą światem, że dresiarze i ich „Karyny” są idiotami, że dobrze żyje się tym złym.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Oni tych dylematów nie mają i żyją pełnią życia. Mają czyste, prostolinijne myśli i raczej pozytywy w emocjach. Odczuwają wielki szacunek wobec siebie i wymagają go bezwzględnie od otoczenia. Nie proszą, nie walczą, nie afirmują (bezskutecznie, a jak..) tylko po prostu biorą od świata to, co w ich mniemaniu do nich należy. Ty się wkurzasz, denerwujesz się tymi co rządzą światem, przejmujesz coraz to nowymi newsami o zamachach gdzieś na końcu świata, wybuchach wulkanów w jakimś Kurganistanie. Boisz się podczas czytania coraz bardziej kosmicznych i wydumanych teorii spiskowych..

A taka typowa Karyna wstawia półnagie zdjęcie z dziubkiem na fejsa i już ma kilku adoratorów i możliwość spędzenia wspaniałego wieczoru. Tak samo taki typowy dresiarz. Ten kto zrozumie to, ten otrzyma bezcenny dar. Nie, wcale mi nie chodzi o to, by się do takich osobników równać. Bądź dalej sobą, miej swoje niepowtarzalne zainteresowania. Tylko po pierwsze, zmień swoje myśli i emocje. Naucz się przerywać negatywne myśli i emocje, jak i generować i wzmagać te pozytywne. Całe życie na potęgę, godzinami, całymi dniami wzmagałeś myśli i emocje negatywne – tak nas nauczono. Dlaczego by nie zrobić na odwrót?

Po drugie, karm się tymi treściami, które zawierają praktyczne wskazówki, które można zastosować tu i teraz. Sama teoria się przydaje, ale nie wystarczy. Dziś w pracy znów miałem chwilę załamania – bo dopuściłem do siebie za dużo negatywnych myśli o tym, że świat jest piekłem itp. Trudno było te chwasty wyrzucić, to wymaga ciągłego trenowania. Nie od razu Rzym zbudowano. Ale w końcu udało się zastąpić negatywne hologramy (myśli, emocje) tymi pozytywnymi. Skończyło się na tym, że szybko wygenerowałem tyle energii i mocy, by uzupełnić powstałe uprzednio braki.

Gdybym postąpił tak jak jeszcze niedawno, czyli gdybym nasilał myśli negatywne, to teraz zamiast pisać ten felieton i cieszyć się muzyką, słońcem i zielenią za oknem, życiem – zdychałbym z wycieńczenia, braku sił i chęci życia. I żadne hormony (tarczycy), suplementy ani nawet stymulanty by mi nie pomogły. Bo one (strefa biologii) stanowią tylko 50% z całości lub mniej. Cała reszta to grząski teren myśli, emocji i zasobów energii życiowej, która jest ulotna i nieuchwytna. Mam więc porównanie i widzę, że to działa.

Dalej: czym jest ezoteryka? Wg mnie jest grząskim i zbadanym w mniej niż 1% terenem. Na którym aż roi się od domysłów, spekulacji, metafor, niejednoznaczności. Często ezoteryka, szczególnie w formie popularnego new age, zawiera masę kłamstw, dezinformacji, czy wręcz żerowania przez sprytnych szarlatanów na portfelach i energiach (wampiryzm..) naiwnych ludzi. Często new age to nic innego, jak budzący śmiech politowania, bądź diaboliczny rechot „lolcontent„. Czyli treści tak absurdalne i śmieszne, że aż zszokowany jestem, że ludzie takie coś zamieszczają. I to jeszcze pod swoimi nazwiskami i zdjęciami.

Ogólnie, czytałem chyba z kilkadziesiąt lub więcej ezoterycznych koncepcji duszy. Jeden mówi, że dusza to podświadomość. Drugi mówi, że dusza to nadświadomość i jest czymś innym niż podświadomość. Słyszałem też, że człowiek ma kilka dusz, lub to, że dusza ma siedem warstw. Jeszcze inni mówią, że dusza ma nie siedem, ale 21 warstw i te warstwy wymieniają z nabożną pieczołowitością.

Takie same rozważania dotyczą natury Boga. Najbliższą mi koncepcją Boga jest rozdział jego na dwa odwieczne, współdziałające ze sobą pierwiastki: męski (logos, architekt, zbiór praw i zasad, ale też próżnia, pustka, nicość, otchłań, oddalenie, nie-ingerencja) i żeński (program wykonawczy, materia, ale też realność, obecność, opieka). No i co jest więc prawdą?

Podpowiem Wam.. TO NIE JEST ABSOLUTNIE WAŻNE! Nie przenikniemy natury Boga, duszy i wielu innych pojęć aż do końca naszego życia. Będziemy całe życie zdani na ocean spekulacji i domysłów. Ta sama zasada dotyczy też tego, co ja nazywam „społeczną schizofrenią„. Społeczeństwo od zawsze jest bardzo głęboko chore i od zawsze śni na jawie swoją zbiorową halucynację, psychozę.

Przyobleczona została ona w konwenanse, normy społeczne, dulszczyznę (konieczny mechanizm obronny tak naprawdę..) i zostało jej nadane miano sacrum. Możesz wiedzieć, że coś takiego istnieje, możesz próbować w pewnej części to zrozumieć.. Ale nigdy nie zrozumiesz tego w 100%. Nie da się przeniknąć logiki schizofrenii, także tej zbiorowej. Ludzie w większości nie kierują się ani etyką, ani empatią, ale nawet logiką. To, czym się kierują to pokręcona „logika” zbiorowej psychozy która jest nieodgadniona i nieprzenikalna.

Powód jest jeden: jesteśmy blokowani przez umysł logiczny (racjonalny). To umysł i jego wykoślawione i zdezaktualizowane systemy wartości blokują duszę. Umysł poprzez ustawienie siebie na pierwszym miejscu, utracił połączenie z duszą. Cały ambaras polega na tym, by to połączenie chociaż częściowo odzyskać. A da się to zrobić.

To właśnie wtedy gdy dusza i umysł jest połączona, powstają rzeczy piękne, wzniosłe, nowe. To wtedy osiągamy sukcesy na różnych płaszczyznach życia, od biznesu po sztukę, naukę, sport i duchowość. To wtedy spotykają nas cudowne chwile.

Ale wróćmy do meritum: nie jest dla nas w ogóle ważne, jaką naturę ma Bóg, czy czym jest dusza ludzka bądź zwierzęca. Nigdy tego do końca nie pojmiemy, więc nawet nie próbujmy tego robić. Możemy jedynie czytać, obserwować różne koncepcje i tyle. Co można jeszcze zrobić? Można obserwować przejawy bycia i działania Boga i duszy. Można też wykorzystywać te możliwości, które dostarcza nam ten pozamaterialny świat. Jest to wykorzystywanie praw wszechświata. Wbrew pozorom, są one bardzo proste i przejrzyste. Piękno i prawda od zawsze tkwią w przejrzystości, transparentności i prostocie. Nie wpadajcie więc w pułapkę „wiedzy tajemnej„, którą mają posiadać tylko wysoko wtajemniczeni sataniści czy illuminaci.

Prawa wszechświata opierają się na Twoim naturalnym potencjale, z którym już się urodziłeś. Ty ten potencjał masz już teraz. To tak samo, jak z nauką chodzenia, jak z nauką jazdy na rowerze, motocyklu, jak z ćwiczeniem mięśni na siłowni. To tylko proces wychowawczy sprawił, że większość tych naturalnych umiejętności zatraciliśmy. Ci możni i potężni od zarania dziejów robią wszystko, by ten ludzki potencjał ograniczyć. Na przestrzeni wielu wieków ci możni i potężni stworzyli bardzo obszerne systemy myślowe temu służące. Religie, ideologie (w tym racjonalizm / materializm i korporacyjna, oficjalna nauka), wykonały ogromną pracę by ten potencjał ograniczyć.

Z grubsza wyróżniam trzy zakresy tego, co nazywamy ezoteryką. Pierwszy z nich to takie ezoteryczne „przedszkole” – new age. Masa koncepcji, cały ogrom teorii różnych mistrzów i guru. Mało lub bardzo mało praktyki. Osoby wyznające tę doktrynę miotają się jak w ukropie między jedną koncepcją a drugą. Między jedną (nie działającą..) metodą a drugą (też nie działającą..). Miotają się od kursu do kursu, od prelekcji do prelekcji, od spotkania do spotkania. Do tego należy doliczyć channelingi, UFO i rozliczne inne opowieści dziwnej treści. W najlepszym wypadku stracą tylko sporo żywej gotówki. Naprawdę sporo. W najgorszym tu i ówdzie zostaną „poszarpani” przez wampirki energetyczne, których pełno wśród energoterapeutów i ludzi którzy podają się za moc mających.

Zakres drugi to odwrotność – tak zwana wiedza tajemna. Często jest to twardy satanizm. Tu sprawa jest jasna: oddajesz obcym bytom to, co najcenniejsze – duszę. W zamian niemal natychmiast otrzymujesz potężną energię, siłę, charyzmę, moc, sławę, bogactwo.. To interes trochę jak skrzyżowanie pożyczki od mafii z Amber Gold. W dużym uproszczeniu, polega to na ruszeniu maszynerią astralu poprzez anioły i demony. Astral jest półsyntetyczną ziemską duchowością. Jest to takie same bagno jak „fizyczna” Ziemia, lub nawet gorsze. Zaś anioły i demony.. To jedno i to samo, i proszę, nigdy nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej. Choć wielu będzie próbowało to zrobić.

Prędzej czy później taki demonek lub aniołek będzie chciał od Ciebie zapłaty za to, co Ci dał. Niekoniecznie musi się to stać po śmierci. Jeśli nie zrobisz tego czegoś za życia, możesz zostać odcięty od źródełka energii. I wtedy jest głód porównywalny do tego po odcięciu narkotyku, bo to podobna, sztuczna stymulacja. Najczęściej taki demonek żąda od swojego sługi zrobienia czegoś złego tak, by mógł się najeść powstałej podczas takiego czynu energii. Czy istnieje trzecie wyjście?

Trzecie wyjście istnieje. I polega ono na rozwoju tych umiejętności i potencjału, który masz już w sobie, z którym się urodziłeś. Trzecie wyjście to więc nauka czerpania energii i mocy z tego, co jest w Tobie wewnętrznie – a nie od czynników zewnętrznych. Nie od aniołów czy demonów, nie od guru piszących mądre książki, nie od tych którzy mają moc. Tacy ludzie nawet jeśli mają autentyczną moc i szczerą chęć pomocy, to mogą Ci pomóc tylko na jakąś tam chwilę, na jakiś czas. A co, gdy ich zwyczajnie zabraknie? O tych metodach piszę od jakiegoś czasu i będę je poruszał jeszcze niejeden raz.

Cytuję: „Człowiek rodzi się jako indywiduum, czyli istota unikalna. Potem ta indywidualność się rozwija.Myśli, wiedza, przekonania, przyzwyczajenia, nawet charakter pojawiły się dopiero potem jak nalot. Jednocześnie wszystko to nie ukształtowało się z pustki. Co było od samego początku? Jeżeli zwykła czysta karta, to spróbuj na minutę stać się czystą kartą. Zamknij oczy i zatrzymaj bieg myśli. Jeśli wpatrzysz się w czarną pustkę, to na pewien czas uda Ci się nie myśleć o niczym. Oto w pewnej chwili masz w głowie zupełną pustkę. Czy przestałeś w tym czasie być sobą? Praca umysłu jest wstrzymana, lecz pozostało pewne integralne poczucie, że ja – to ja.

A jak wyjaśnisz to, że Ty – to Ty? Świadomość własnej osobowości człowiek osiąga zazwyczaj w kontekście swej sytuacji w środowisku społecznym.Lecz wyobraź sobie na chwilę, że środowisko społeczne zniknęło i zostałeś „zawieszony” w kosmosie. Nie ma niczego: ani społeczeństwa, ani Ziemi, ani Słońca, ani przeszłości, ani przyszłości, i tylko czarna pustka dookoła. Wszystko zniknęło, zostałeś tylko Ty. A co zostało z Ciebie jako dotychczasowej osobowości? Cała wiedza i wszystkie myśli dotyczyły środowiska życia. Przyzwyczajenia,maniery, pragnienia, obawy, pasje, charakter – one też działały tylko w odniesieniu do niego. Lecz tego środowiska już nie ma. Co więc z Ciebie zostało?”
~Vadim Zeland

Cytuję: „Nie popełnij błędu i nie myśl, że ten mały świat, który widzisz wokół siebie – Ziemię, która jest zaledwie małym pyłkiem kurzu we Wszechświecie – jest całym Wszechświatem. Istnieją miliardy miliardów takich i większych światów. I istnieją miliardy miliardów takich Wszechświatów wewnątrz nieskończonego umysłu WSZYSTKIEGO (czyli Boga). I nawet w naszym maleńkim Układzie Słonecznym istnieją obszary i płaszczyzny życia dużo wyższego niż nasze własne, w porównaniu do których my – przywiązani do Ziemi śmiertelnicy – jesteśmy płaszczącymi się formami życia żyjącymi na dnie oceanu, gdy porówna się nas do Człowieka. Istnieją istoty o mocach i atrybutach wyższych od tych, jakie kiedykolwiek człowiek w swych marzeniach przypisywał bogom. A jednak te istoty były kiedyś jak ty, a nawet niżej; i ty będziesz kiedyś jak oni, a nawet wyżej, z czasem, gdyż takie jest przeznaczenie człowieka – jak mówią oświeceni.

A śmierć nie jest prawdziwa, nawet w relatywnym (ludzkim) sensie – są to narodziny nowego życia. I ty będziesz wędrował dalej i dalej, do ciągle wyższych płaszczyzn życia, przez eony eonów czasu. Wszechświat jest twoim domem i ty będziesz eksplorował jego najdalsze możliwe zakątki przed końcem czasu. Żyjesz w nieskończonym umyśle WSZYSTKIEGO i twoje możliwości i okazje są nieskończone zarówno w czasie, jak i w przestrzeni. A na końcu wielkiego cyklu eonów czasu, kiedy WSZYSTKO będzie ściągać z powrotem w siebie wszelkie swoje stworzenie, pójdziesz z ochotą, gdyż wtedy będziesz w stanie poznać całą prawdę bycia jednością ze WSZYSTKIM. Tak mówią oświeceni, którzy są daleko na Drodze. A w międzyczasie odpoczywaj spokojny i pogodny – jesteś bezpieczny i ochraniany przez nieskończoną potęgę OJCOWSKO-MATCZYNEGO UMYSŁU.”
~Trzech wtajemniczonych, Kybalion

Przeczytaj też moje pozostałe wpisy o duchowości, ezoteryce, świadomości:

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:)
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

33 odpowiedzi »

 1. Tu sa pomylone koncepcje ezoteryczne. „Twardy Satanizm” – ruch satanistyczny jest sztucznym ruchem ktory zagrabil z religii i kultury to co najcenniejsze z symbolika wlacznie i zaczal przedstawiac w czarnych barwach krwiste koncepty, To jest subkultura co najwyzej.

  Autorze!! Troche edukacji! Dopiero pozniej trudne sprawy.

  Polubienie

 2. „Ten kto pcha Polaków do wojny jest AGENTEM.
  Komentuje Lech Jęczmyk. Sępy wojny USA nie chcą prowadzić wojny pod własną flagą potrzebują frajera. Amerykanie potrzebują wojny tu, w Polsce. Będą się bili nami.

  „Nie wierze amerykanom, jak wściekłym psom! Nie nawidzę ich jak wściekłe zwierzęta!” – Aleksander Jabłonowski

  ….
  polecam tą prelekcję, facet bez ogródek mówi jak jest, ponad 2 godziny żywej prawdy, o tym co szykuje nam USrael w tym roku!

  Polubienie

 3. „Manipulacja, czyli krok do odebrania Polakom praw obywatelskich, przez wytworzenie idei strachu.

  ” Kierowca powiadomiony przez pasażerów o tajemniczym pakunku znajdującym się w autobusie, zatrzymał pojazd na przystanku i wyniósł paczkę na zewnątrz. Chwilę później doszło do wybuchu.

  Do produkcji bomby ktoś wykorzystał saletrę, śruby i metalowe nakrętki, a całość znajdowała się w trzylitrowym garnku.

  Kierowca zachował się zgodnie z regulaminem mówiącym o tym, że w przypadku podejrzanych przedmiotów należy je wynieść na zewnątrz pojazdu. Być może tylko dzięki temu nie doszło do eksplozji w środku autobusu. Kierowcy nic się nie stało, niestety ranna została kobieta stojąca na przystanku.

  Na stronie MPK we Wrocławiu pojawił się komunikat ostrzegający przed innymi podejrzanymi paczkami w środkach komunikacji.”

  Wystarczy zaprogramować debila do wykonania konkretnego zadania, i to zadanie zostało wykonane przez amatora, frustrata za co zapłacą polscy obywatele …

  Nasze mózgi, są bardzo podatne na wpływ dowolnej technologii mikrofalowej, które nigdy nie powinny trafić do naszych domów.

  Telewizja, radio, sygnał satelitarny, bezprzewodowe technologie …, nie powinny nigdy powstać. Bowiem ich powstanie wiązało się z konkretnym celem – kontrolą społeczeństwa, za pomocą zbrodniczej technologii.

  A) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 7,83 Hz (puls Ziemi), czuje się dobrze i wytwarza odmienny stan świadomości.
  B) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 10,80 Hz, zachowuje się irracjonalnie.
  C) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 6,6 Hz, popada w depresje i łamie bariery moralne

  http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html

  Jestem pewien, że to pierwszy, ale nie ostatni wypadek, na który zezwoli rząd światowy za pomocą działania zespołu sił specjalnych pana Macierewicza.”

  ******
  … CIA & Mossad robią już przedbiegi, dziś we Wrocławiu zaczęli …

  Polubienie

  • Narazie prawa wszechswiata sa podprogowo sterowane przez miekie faje z pentagonu ulegle lewakom reprezentowanych przez homosiow,lesby i pedofili w imie poprawnosci medialnej.Choc tak naprawde nikt nie poprawi przwidywac wiecej w ktorym kierunku owa poprawnosc sie toczy,nawet watykan ze swoimi dostojnikami pierdzili raz po raz rewelacje o milosci do islamu i checi chrztu ufonautow a przecietny polakokatol boi sie ze jemu koscioly poznikaja i musi wzmacniac sie intensywnoscia nocnych marszobiegow pielgrzymkowych i czestotliwoscia rozanca i majowych nabozenstw,organizowanych slowiana przez opasle pasibrzuchy w imie ekumenizmu.Tak jak by tych lewakow zakamuflowanych w biskupich szatach obchodzily koscioly i co sie stanie z polskimi wiernymi.Jak sie nie beda modlic to przeciez pogrzeby bedzie sie wyprawiac i ktos inny pomodli sie nad grobami polakokatoli umeczonych indoktrynacja medialna i religijna w imie wartosci tamuldycznych zwanymi dla niepoznaki wartosciami chrzescijanskimi. Nawiazujac natomiast do pana JABLONOWSKIEGO ,ktory wspomnial o Janie Karskim,kurierze, ktory z narazeniem zycia doniosl owemu prezydentowi USA o cierpieniu nardou wybranego a ow prezydent mial to wyraznie tam gdzie slonce nie dochodzi.Juz wtedy bylo wiadomo o dwoch nurtach filozofi polskich zydow,ktorzy byli w dwoch grupach.Pierwsza to tych sluchajacych sie rabinatu ,miala poslusznie dac sie ubic faszysta (ktorzy mieli takie wlasnie rozkazy).Ci ubici mieli byc fundamentem pozniejszej ideologi zwanej pozniej holokaustem, a druga grupa ,ktora czula instynkt samozachowawczy probowala sie bronic w ruchu oporu i za wszelka cene chciala ocalic skore.Byla jeszcze grupa trzecia zydow ale ta ocalala i to lacznie z majatkiem ,bo dostawali cynk iz Hitler napadnie na Polske a oni aby nie padli ofiara swoich tamuldycznych poczynan poprostu uciekali do USA i to jescze na krotko przed 39 rokiem. Swoja droga mieli dobre inforamcje na temat wojny i ich przyszlych scenariuszy do odegrania w koszernym interesie . Po co mial taki prezydent usa ,kongres i senat robic cokolwiek na prosbe Karskiego jak oni wlasnie to cokolwiek wykreowali i robili.,wiec nog sobie nie mogli podcinac. Mieli taki instytut eugeniki utworzony zreszta przez pejsatych bankierow w Cold Spring Harbor przy Oyster Bay i tam takie tengie koszerne mozgi mialy juz dopiety ten caly holokaust na ostatni guzik,przy czym ideologia zwana owym holokaustem byla produktem ubocznym ,bo gownym byl uboj slowian ale o tym to raczej nikt z tych madrali nie wspomina. Komunizm tez eugenicy nam zainfekowali tak jak w Rosji po 1918 ,przeciez bankierzy to szatanisci wciskajac spoleczenstwu produkt zwany komunizm i demokracja na wzajem sie okresowo przeplatajace.
   Problem polega na tym ,iz aby zydzi mogli zarzadzac Polakami,Niemcami,Rosjanami ,musieli okreslic siebie jako obywateli tych narodow aby latwiej nimi sterowac. W takiej Polsce to nawet kosciol zostawili z mozliwoscia praktykowania i spowiadania aby slowianie mogli poczuc ,ze cos tam im sie jednak ocalalo po 45 roku. Aby jednak nikomu sodoweczka w kosciolku nie uderzyla do glowki to NKWD wraz z polskimi posilkowymi miekkimi fajami wyrznela w tamuldyczny sposob narodowy kler ,podmieniajac na bardziej koszerny aby wszystko zgadzalo sie z tradycjami chrzescijanskimi narzuconym polakom. Dalej juz spokojnie mozna bylo dorzucic do tego opozycje ale koniecznie tamuldyczna dzialajaca w imie uciemiezonych Polakow aby ci czuli ,ze ktos za nimi stoi i to wszystko polaczone w kosciele. Kiedy dzis widzi sie mlodziez ,ktora wyssala demokracje i chrzescijanskie tradycje na rowni jak z mlekiem matki po 89 roku to rece opadaja juz tylko na widok samej dezinformacji. Nie ma sie co dziwic ,ze taki PIS i kosciol moze uchodzic za ostatni bastion polskosci ,ze PO spokojnie siedzialo przy stole z tamuldycznym episkopatem i obrabowali Polakow z resztek kapitalu. CO rzad to skok na kase obywateli ale w kosciele pozniej jakos to sobie wierny obywatel przetlumaczy i po wyjsciu z cotygodniowego prania mozgu ,gotowy jest nadstawic policzek nowym zmianom i nowemu rzadowi. Jak sie cos tam w glowie wiernego obywatela nie bedzie zgadzac to zawsze mozna jakis transmiter w kosciele zamontowac,ktory wytworzy mniejszy impuls elektromagnetyczny niz ten shcumanna.Wtedy i beda chetni nawet ginac za ojczyzna ,wczesniej oddajac litr krwi do vampirobusa,bo przeciez z wojny nie wroca to i krew potrzebna jemu nie bedzia az tak jak wojsku izraelskiemu.Biznes sie kreci. Kiedsy powiedziala mi pewna zydowka ,ze my Polacy nie jestesmy godni mieszkac na naszej ziemi(choc ona okreslila ta ziemie jako ich wlasnosc) gdyz jest to ich cmentarzysko.Najgorsze jednak to oplowanie Polakow a to za holokaust,nieudzielanie pomocy zydom itp. Warto przeczytac kto tego nie zrobil ksiazke „tajne panstwo „Karskiego .Dzis ma swoj pomnik pod ambasada polska w Nowym Jorku i wlasnie tam tydzien temu doszlo do oplowania Polakow na ktore nie zaprotestowala ambasador Polski (urodzona nie w Polsce) a juz nie mowiac o innych funkcjonarjuszach polskich z Warszawy. To daje do myslenia ,nie pierwszy raz a zreszta i co sie dziwic ,przeciez „polski” tamuldyczny rzad nie bedzie psul sobie interesu w okupowaniu Polski i ponizaniu Polakow. Polacy pojda znow do kosciola,jakos sobie to przetrawia z pomoca Boga i beda gotowi na nastepnego kopa.

   Polubienie

   • Devingo i to jest cała prawda,w którą 3/4 Polaków nigdy nie uwierzy,bo tak jest zaprogramowana przez żydowski kościół.
    A Twoje słowa przyjmą jako jeszcze jedną teorię spiskową i nazwą Cię wariatem ,który kwalifikuje się do „czubków”.
    Wiem co mówię bo przerabiam to na sobie w swoim otoczeniu.
    Co wcale nie znaczy ,żebym z tego zrezygnowała,co to,to na pewno nie.Żal mi tylko tych „pustogłowych”,którzy nie to że nie widzą prawdy,oni jej nie chcą widzieć,bo musieli by się trochę wysilić i coś z tym zacząć robić,a to już zburzyłoby im ich rytm
    lemingowstwa.
    Mam nadzieję a nawet przekonanie,że to żydowsko-kościelne zło już niedługo się samo unicestwi cziż.

    Pozdrawiam serdecznie

    Polubienie

   • Kiedsy powiedziala mi pewna zydowka ,ze my Polacy nie jestesmy godni mieszkac na naszej ziemi(choc ona okreslila ta ziemie jako ich wlasnosc) gdyz jest to ich cmentarzysko.Najgorsze jednak to oplowanie Polakow a to za holokaust,nieudzielanie pomocy zydom itp.

    Tak, tak oni całe życie, od kołyski po grób, wychowani na talmudzie są karmieni nienawiścią do gojów, a chrześcijan w szczególności. A ta ich nienawiść jest stale podsycana i „uaktualniana” o nowe „fakty”. Nie dalej, jak kilka dni temu, rozmawiałam z ok. 30 letnim żydem (sam się tak przedstawił), Rosjaninem z pochodzenia, z polskimi korzeniami, urodzonym w Anglii (dobrze chociaż, że w tej mozaice tożsamości nie był mulatem). Powiedział mi prawie dokładnie to samo, że ta nasza Polska ziemia, to właściwie nie jest nasza ziemia, powiedział mi, ze my chrześcijanie to jesteśmy dziećmi żydów i on do nas nic nie ma, ale ten Auschwitz to takie smutne miejsce i …jeszcze chciał coś dodać, ale ucięłam temat, bo już czułam, że za chwilę powie mi, że zamordowałam tam kilku żydów, albo bezkarnie pozwoliłam na to Niemcom, za co ponoszę pełną odpowiedzialność. Tak tak, ktoś cały czas dba, aby „ryć” ich głowy

    Polubienie

    • Dlatego tak dlugo jak psychoza katolicka biega po kraju nie bedzie w Polsce dobrze. Widac wyrazie czemu i komu sluzy ta religia.Obesrwowalem swego czasu kiedy PO dorwalo sie do koryta ,jak praktykowali comiesieczne medytacje duchowe.Za pieniadze podatnika Tusk ze swoja swita w obstawie BOR dymali przez pol Polski do Tynca aby tam medytowac jak ograbic Polakow tak aby sie nie zorientowali. Niegodziwoscia tego procederu bylo urzadzac tam sobie szabat ,bo w owym miejscu zycie zakonczyla Konfederacja Barska( ostatni zryw Polakow przeciw marionetkowemu krolowi i przyszlym zaborcom) wieloma jej uczestnikami ,pogrzebanymi w kolo tego klasztoru w bezimiennych grobach.Pozniej byly juz tylko rozbiory ,ktore byly na reke kosciolowi ,bo mogli umacnia przywoazanie Polakow do religi katojudejskiej.Zapewne ani pan Tusk ani Komoroski tego nie wiedzieli ,bo po co,oni nie zaliczaja sie do rasy slowian wiec to nie ich bajka a przyklad jakis dawac w stymulowanych modlitwa musieli dla narodu. Z przerazeniem zas obserwuje zwiekszona religijnosc katolickich dewot w rzadie PIS,ktorego liderzy luba pokazywac sie raz po raz z biskupami maodlac sie na kolanach wsrod krzyzy a pozniej wsrod rabinow w jarmolkach.Dla nie zorientowanych w temaci bedzie to szok ,ktory wytlumacza sobie to modlitwami i przejda nastepnie w letarg uwodzenia przez rzad w imie lepszej przyszlosci. Nikt nie zastanowi sie dlaczego oni ,owi reprezentaci POlakow afiszuja sie w tamuldycznym stroju obowiazkowym w obrzadku judejskim ,a pozniej ze nie starcza z emerytury i dzieci wykarmic nie idzie.

     Polubienie

    • DROGA BEATO ! piszesz tak ;”Kościół zawsze odgrywał pozytywna rolę w chwili zagrożeń zewnętrznych, a przecież to zagrożenie jest specyficzne”Z tych pozytywnych chwil to niby jakie?Lud zbieral sie ,tloczyl i modlil.Podczas powstan,podczas zaborow,wojen,najazdow,komunizmu ,stanu wojennego.Opowiadal mi sasiad ,ktory byl w opozycji jeszcze zanim KOR sie dobrze uwlaszczyl na oddolnym ruchu robotnikow.Walesa pozniej z Kuroniem,Geremkiem i innymi agentami typami jezdzili po wsiach i parafiach agitujac tzw chlopow i robotnikow aby zapisywali sie do KOR bo bedzie ich wiecej,ba wyznaczali im zadania.Jak sie juz te biedne chlopy wpisaly na te listy w tych kosciolach u plebana to ten przekazywal ta liste do owych opozycjonistow z Gdanska a moze odrazu do SB lub KGB i te bidne chlopy juz mialy przechlapane.SB wylapywalo kazdego z osobna ,mieli namiary ,kto,skad,jak gdzie,nazwiska .Nie jeden dostawal w leb ..przepraszam za okreslenie a ktory mniej grozny dostawal paszport i raus z kraju.Tak sie wylapywalo patriotow groznych dla tamuldu za pomoca kosciola lub tzw hak na kosciol i solidarnosc .
     Paradoksalnie ten ow kosciol katolicki umocnil sie wlasnie na rozbiorach ,mogli w ramach chrzescijanizacji judejskiej ,skomasowac w religi caly lud slowianski.Dupa z takich dobroci religijnych ,ktore zniewolilo POlakom przycmilo im swiadomosc do konca.No i o to chodzilo chyba?

     Polubienie

    • Osobiscie Beato nie widze zadnej korzysci tkwienia w zadnych religjach .Co do katolickiej odlamu z pnia judejskiego, podciagnieta pod cala kulture i filozofie chrzescijanska to mozna sobie wlozyc do lamusa i widoczne to jest golym okiem o co chodzi i gdzie zmierza. Oczywiscie ,ze ludzie sa niczemu winni obojetnie czy to z chrzescijanizmu czy islamu lub judaizmu to tylko oprogramowanie ,no ale chyba nalezy sie ocknac z tej kontroli.

     I tak piszesz Beato na koncu „W kościele ludzie mogą bezpiecznie zebrać się raz
     em nie podając powodów, ich wzajemna energia daje potężne wsparcie, podnosi na duchu. Można tam wymieniać informacje, kultywować obrzędy (które dla wielu są źródłem siły) i wreszcie…. najważniejsza rzecz – modlić się. Wspólna myśl wygenerowana z serc i umysłów jest SPRAWCZĄ siłą, a niekiedy może zdziałać cuda.” Schowac to sie mozna w schronie a w kosciele mozna miec leb z mozgiem na cyborga przetransformowana ,dodatkowo we wojne w leb bombom zarobic.Anglicy podczas prob odbicia terenu koloni w Nowej Angli od zbuntowanych rebeliantow ,palili ich w kosciolach tak zreszta jak faszysci podczas drugiej wojny,po uprzednich gwaltach oczywiscie. Wspolne mysli nasi przodkowie slowianscy tez generowali na Gorze Slezy.Lysej Gorze,Jasnej Gorze i wielu gorach ,na ktorych KK pobudowal koscioly po uprzednich egzekucjach na slowianskich tubylcach i to lacznie z ich energia i myslami.Widac KK zrobilo to im w imie wygenerowania energi przedsmiernej i zdzialania cudow w imie nowych obrzedow.O przepraszam energia pozostala jeszcze w tych co maja poodwierane klepki wiec moze co sie da jeszcze uratowac.

     No i dalej piszesz”A co jest najbardziej korzystne dla zwykłych ludzi TERAZ. Ano to, żeby nasza RELIGIA PRZETRWAŁA.” Na huj przepraszam? Islam albo sam Watykan moze ja wzmocni lub obali a wybieranie miedzy jednym a drugim to jak miedzy aids a rakiem. W zasadzie jestem Beata tak poruszony tym co nawypisywalas ,iz ma podejrzenia ze to nie Ty tylko ktos podszyl sie pod Ciebie.Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Beato! Przeczytałem przeanalizowałem i przemyslałem Twój wpis i odpowiem tak.
     Prawidłowo zdiagnozowałas problem, ale lekarstwo jakie chcesz zastosowac to jest to kwas zamiast balsamu
     ,,KAŻDA religia jest łakomym kąskiem dla wszystkich pragnących władzy, bo łatwo się w niej „schować” i ukryć prawdziwe intencje, a profity są zawsze duże.” Własnie. Widzisz problem. Dlaczego sadzisz ze wladza z religia idzie ręka w ręke. Moze religia sama z siebie jest władzą? Albo niektórym tak sie wydaje! Mam na mysli kapłanów! Mówia o sobie [duszpasterz], ale myslą o sobie jako kims kto moze decydować o postepowaniu innych.
     ,, Dlatego nie powinniśmy się nakręcać zwykłymi „katolami”, żydkami czy muzułmanami, wszyscy będziemy ofiarami.” Oczywiście racja Beato – sam niekiedy powtarzam sobie [spokój, kórwa, spokój] by nie wkrecic się w jakies gówno. Pragnę jednak zwrócić uwagę na jeden niedostrzegany fakt. Chyba od biskupa wzwysz wszyscy czarni nosza jarmółki na głowie, łącznie z papieżem. Jest to wyraźny sygnał na to ze ta religia jest nam kulturowo obca. Jest to sygnał na to ze jest ona nam narzucana. Pomyśl chwilke – po co przychodzi sie do kogoś i próbuje sie go przekonać do pewnych spraw. Po to ze ma sie jakis interes do zrobienia, cos do zdobycia i zyskania. To ze nie wiemy co to jest nie swiadczy o tym ze tego nie ma.
     ,,Znakomita większość wiernych, to „Bogu winni ludzie”, po prostu wyznawcy, często bogobojni, prawi, szlachetni, niekiedy letni, dwulicowi, wypełniający tylko tradycję lub obowiązek. Ta ogromna rzesza ludzi nie jest dla nikogo zagrożeniem i nigdy nie była” – Oczywiście! Dlatego twierdzę ze ci wszyscy ludzie maja prawo do wolności i wyznawania tego co chcą. Kapłan mówiacy ze jego religia jest jedyna bo tylko ona prowadzi do boga – kłamie! Dlatego powinni wyrzucić z siebie chęc kierowania innymi i pozwolic im szukać własnej drogi. Religia, [a szczególnie] KK krepuje ludzi nie pozwalajac im rozwijać się. Do tego są dwulicowi, bo często współpracowali z wrogami naszego narodu. To na prawde brzydka organizacja której nic a nic nie ufam

     Polubienie

    • Żydzi byli znienawidzeni w całej Europie,wyganiano ich z Francji,Hiszpanii,w Lizbonie urządzono im pogrom(opisany przez Zimmlera w „Kabaliście z Lizbony”.Żydzi chcąc egzystować w Europie musieli przyjmować chrzest.Holokaust urządzili im Niemcy.To jest temat rzeka a wspomniałam trochę historii dlatego,że nachalna propaganda tylko z Polaków robi antysemitów.Tak,jak napisała Beata ktoś non stop „ryje”im mózgi.Całkiem niedawno czytałam książkę w której akcja dzieje się w okupowanej Polsce i tekst,że Polacy pakowali Żydów do wagonów bydlęcych!Ta książka to zwykłe czytadło,pewnie trafi pod dachy gospodyń na świecie i takie pomówienia wryją im się w głowę,dużo nie trzeba.
     I do tego widzę moje miasto,pełno budynków i placów odzyskali dawni właściciele wiadomego pochodzenia a resztę odzyskał KK.Nie jestem wielbicielką Polski socjalistycznej ale ustawa o odzyskaniu dóbr zabranych po 45 roku nie powinna była w ogóle wchodzić w życie bo moim zdaniem nie leżała ona w interesie państwa.

     Polubienie

    • Jolu tamuldyczny rzad po 45 i po 89 robil ustawy dla siebie i swoich ,podobno to rzad Polakow tak jak i episkopat.

     Polubienie

    • W dodatku ten tamuld zadbal aby wszystko zostalo w rodzinie,nawet medialne parcie na szklo jest promowane w kregu samych swoich a nad tym wszystkim czuwa ABW aby nikomu z nich wlos z glowy nie spadl. W ramach tamuldycznego mamienia Polakow co najwyzej moga zaspiewac dla nas kolede…no moze probowac zaspiewac.

     Polubienie

    • Jolu, bardzo mądrze mówisz. A stwierdzenie Beaty o ryciu mózgów Polaków ( nie tylko w kwestii tu poruszanej) jest prawdą
     Devingo, wklejając swego czasu rozmowę ze swoim znajomym, miał tego dowód, jak mało Polacy wiedzą o tym, co dzieje się w ich kraju.

     Polubienie

  • TO bedzie rzez niewiniatek. Wieksza grupa pielgrzymow z usa przyjedzie na ten sped baranow. Kazda polska parafia deleguje grupe mlodziezy i pseudowolentariuszy,ktorzy maja oplacone bilety lotnicze w obie strony. Zupelnie nie rozumie tego wypychu polskich pseudopielgrzymow na ten zlot religijnych oszolomow w sumie ponad 30 tys owiec .Oczywiscie wszystkich wyslanych za pieniedze amerykanskich diecjezji (polskich wiernych). Dobror miejsca pod Wieliczka z niespelnianiem wymogow bezpiecznestwa, sam w sobie daje wiele do myslenia ,szczegolnie iz wybrane przez episkopat wbrew ogolnej logice zabezpieczenia bezpieczenstwa i ewakuacji w przypadku zamachu.

   Polubienie

 4. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wybuch-improwizowanego-ladunku-we-wroclawiu-jedna-osoba-zostala-ranna

  „Do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, wyglądającej jak zamach terrorystyczny, doszło dzisiaj we Wrocławiu. W autobusie linii 145 znalazła się niewiadomego pochodzenia bomba domowej roboty wykonana w podobny sposób jak ta, którą zdetonował w Oslo Anders Breivik.

  Kierowca autobusu zaryzykował wynosząc z pojazdu podejrzany pakunek, który zresztą po chwili eksplodował. Okazało się, że był to improwizowany ładunek wybuchowy zrobiony w garnku, na bazie saletry i wypełniony dodatkowo śrubami i gwoździami, które z pewnością wyrządziłyby wiele szkód, gdyby ładunek wybuchł w autobusie. Siła eksplozji była na tyle duża, że świadkowie twierdzą, iż zostali odrzuceni przez podmuch. Wiadomo też, że przynajmniej jedna osoba została ranna.

  Nie wiadomo jaki był cel tego ataku i kto za tym stoi. Pojawiły się już sugestie, że nie można wykluczyć działania islamskich terrorystów, bo przecież Państwo Islamskie nawoływało ostatnio w Internecie do przeprowadzania na niewiernych, właśnie takich ataków. Może właśnie z czymś takim mamy do czynienia? Trzeba to niewątpliwie bardzo poważnie sprawdzić, ponieważ może to być zarówno nieudolny terrorysta, jak i ktoś chory psychicznie, kto jednak dysponuje odpowiednią wiedzą, potrzebną do zbudowania improwizowanych ładunków wybuchowych, podobnych do tych, zakopywanych przy drogach w Iraku czy Afganistanie, zwanych przez żołnierzy „ajdikami”, od IED (improvised explosive device).

  Sprawę trzeba wyjaśnić szybko, bo wkrótce w Polsce odbędzie się szczyt NATO, oraz Światowe Dni Młodzieży, pod Krakowem. Są to wymarzone cele dla terrorystów, dlatego nie można bagatelizować sygnałów wskazujących, że wraz z ukochanymi przez Niemców pseudo uchodźcami przenikają też poborowi ISIS, gotowi do tego, aby zacząć siać terror w Europie. Oby dzisiejszy incydent z Wrocławia pozostał czymś odosobnionym, a nie początkiem jakiejś czarnej serii.”

  ******
  … wymowny komentarz: „Ciekawe, że do tego „zamachu” doszło akurat teraz, kiedy ma być wprowadzona ustawa antyterrorystyczna. Typowa operacja fałszywej flagi, żeby przestraszyć obywateli i przekonać ich, że ww. ustawa jest potrzebna”

  Polubienie

 5. wybuchami gdzies na koncu swiata mozna ostatecznie przestac sie denerwowac, ale jak system w ktorym zyjemy to szambo i jedno wielkie oszustwo, to nie wiem czy dobrze na tym wyjdziemy udajac, ze nic sie nie dzieje i myslac pozytywnie…??
  No chyba, ze czegos nie zrozumialam…

  Polubienie

 6. ….Prędzej czy później taki demonek lub aniołek będzie chciał od Ciebie zapłaty za to, co Ci dał. Niekoniecznie musi się to stać po śmierci. Jeśli nie zrobisz tego czegoś za życia, możesz zostać odcięty od źródełka energi…:(przecietnego Kowalskiego wystraszysz tym wpisem:(zreszta zabrzmialo to jak slowa ksiedza w kosciele – czyli manipulacja z zastraszaniem ale istnieje cos takiego jak PRAWO ZWROTU….http://aamichal.blogspot.ie/

  Polubienie

  • Już kiedyś zwróciłem uwage na tego faceta. Choc nie raz wydaje mi sie zbyt radykalny w pogladach musze przyznać ze ma dobrze poukładane w głowie i ogromną wiedzę
   Pozdrawiam Sanctus

   Polubienie

 7. Jarek, napisz ksiazke. nieważne, ze i tak zawartość nas nie zaskoczy zbytnio ale wycenisz ja na te 66,66 PLN a każdy kupi aby mieć Kefira na polce (jak Kotonskiego). siano wpłynie .-)
  1.000 sztuk jest realne. masz kalkulator?
  PS. zajebisty artykul, zajebisty.

  Polubienie

 8. http://www.prisonplanet.pl/kultura/papiez_porownal_jezusa,p1604163967

  „W szokującym wywiadzie papież Franciszek porównał Jezusa Chrystusa do ISIS i powiedział, że muzułmańscy imigranci muszą rozmnażać się z Europejczykami by przeciwdziałać „spadkowi przyrostu naturalnego.”

  „Dzisiaj nie sądzę, że istnieje obawa wobec islamu jako takiego, ale ze strony ISIS, która po części wyszła z islamu i jej wojennych podbojów, „, powiedział francuskiemu dziennikowi La Croix. „Prawdą jest, że idea podboju tkwi w duszy islamu, jednak możliwe jest aby tak samo interpretować cel Ewangelii Mateusza, gdzie Jezus wysyła swoich uczniów do wszystkich narodów, w odniesieniu do samej idei podboju.”

  Papież powiedział także, że „obawia się” wysłuchiwania o „chrześcijańskich korzeniach Europy”, ponieważ dla niego mają one „kolonialny” podtekst i wezwał europejskie narody do „zintegrowania” muzułmańskich imigrantów na kontynencie.

  „Integracja ta jest tym bardziej konieczna, ponieważ obecnie, w wyniku egoistycznego poszukiwania dobrobytu, Europa przeżywa poważny problem spadku liczby urodzeń,” powiedział. „pustka demograficzna się rozszerza”.

  Jego opinie są uderzająco podobne do słów najwyższego Imana Szejka Muhammada Ayeda, który powiedział, że muzułmanie powinni wykorzystać kryzys migracyjny by rozmnażać się z Europejczykami i „podbić ich kraje.”

  „Europa stała się stara i niedołężna i potrzebuje ludzi… Oni nie są motywowani współczuciem dla Bliskiego Wschodu, jego mieszkańców i ich uchodźców … wkrótce będziemy po nich stąpać, jeśli Allah pozwoli,” powiedział. „W całej Europie, wszystkie serca są przepełnione nienawiścią wobec muzułmanów. Wolą abyśmy byli martwi, ale stracili płodność, więc szukają płodności pośród nas. ”

  „My damy im płodność! Będziemy mieć z nimi dzieci, ponieważ będziemy podbijać ich kraje!”

  W trakcie wywiadu papież Franciszek promował również socjalizm.

  „Całkowicie wolny rynek nie działa”, twierdził. „Rynki same w sobie są dobre, ale wymagają one podparcia trzeciej strony, albo by kraj monitorował i równoważył je.”

  „Innymi słowy, to co jest potrzebne to socjalistyczna gospodarka rynkowa”.

  Szacuje się, że w tego typu socjalistycznych i komunistycznych realiach w samym tylko XX wieku zginęło co najmniej 130 milionów ludzi.”

  ******
  … Kraków 2016 …

  Polubienie

  • „Światowe Dni Młodzieży – spotkanie młodych katolików, które odbędzie się w dniach 27–31 lipca 2016 w Krakowie. Informację podał papież Franciszek podczas mszy kończące w Rio de Janeiro.

   ŚDM 2016 będą celem podróży apostolskiej papieża Franciszka do Polski, który oprócz udziału w głównych wydarzeniach odwiedzi sanktuarium na Jasnej Górze i obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.
   Być może Papież przeprosi za udział Watykanu w szmuglowaniu zbrodniarzy Hitlerowskich (Niemieckich) do USA i Argentyny. Jest szansa, ze Papież przeprosi za eksterminacje milionów dzieci aborygenów, Indian, murzyńskich oraz sierot w Irlandii, Australii, Kanadzie…
   To jest wielka szansa dla CIA oraz MOSSADU aby doprowadzić do kolejnego kryzysu, który przyniesie gigantyczne zyski dla Wall Street i London Of Corporation.

   Możecie się stać aktorami w wielkim spektaklu historycznym na skale WTC, Perl Harbor czy modne ostatnio zamachy przy użyciu Crisis Actors.
   Zapraszają!”

   Polubienie

 9. http://newsweb.pl/2016/05/15/zydzi-niszcza-europe-chca-wygnac-na-zachod-arabow-czyszczac-teren-dla-wielkiego-izraela/

  „Czy za islamską falą zalewającą nasz kontynent od lat stoją Żydzi? Niewykluczone, bo tak naprawdę nie wiadomo, na czyje polecenie przywódcy Niemiec czy Francji otwierają swoje granice dla milionów obcych nam kulturowo ludzi. Fakty składają się w logiczną całość, zapraszamy zatem do lektury.

  Żydzi kojarzą nam się z prześladowaniami, ale zawsze mieli marzenia władzy nad światem i bycia rasą dominującą. Po prostu mają to we krwi. Dziś coraz częściej słyszymy, że żydowscy miliarderzy – czy to z Ameryki, czy z Izraela – szachują sytuacją Europy. Stoją między innymi za Majdanem na Ukrainie, który zupełnie zniszczył stabilność polityczną tego kraju. Chyba najbardziej znanym żydowskim miliarderem jest George Soros, którego Żydzi nie umieszczają w swoich rankingach “najbardziej wpływowych”.

  Wiadomo jednak, że Soros założył m.in. w Polsce mnóstwo fundacji, na przykład walczących z “hejtem” na tle rasowym czy religijnym. Oczywiście ich działania nie są zbyt rzetelne. Przykładem “HejtStop”, która reaguje tylko na “mowę nienawiści” wobec muzułmanów i czarnoskórych. Podobne zadania ma “Otwarta Rzeczpospolita”. Wszystkie one są powiązane z Fundacją Batorego.

  Ale jak to? Żydzi, nienawidzący się z muzułmanami, zakładają fundacje ich broniące? … Tak! Im bardziej społeczeństwo zastraszone, tym mniej skłonne do dyskryminowania przybyszów z krajów arabskich, z kolei im ci będą czuli się tu lepiej, tym mniej będzie ich na Bliskim Wschodzie. Bingo! I tu wyjaśnia się tytuł publikacji.

  Obecne forsowanie żydowskich planów zniszczenia Europy przez falę muzułmanów i równoczesne oczyszczenie terenów z Arabów dla Wielkiego Izraela, budzą oburzenie i sprzeciw w wielu krajach – inspiruje “Monitor Polski”. Zwykli obywatele nic nie mogą jednak zrobić. Z wielką machiną wpływów, korupcji, połączonych z ludzką chciwością, nie mamy najmniejszych szans.

  Przywódcy tak “demokratycznych” państw jak Niemcy, Francja czy kraje Skandynawii ani myślą brać pod uwagę głosu narodu. Niestety coraz częściej prawa muzułmanów są przedkładane nad prawa rodowitych Europejczyków. Strach pomyśleć, jak potoczy się ta smutna historia. „

  Polubienie

  • Cytat „Zwykli obywatele nic nie mogą jednak zrobić. Z wielką machiną wpływów, korupcji, połączonych z ludzką chciwością, nie mamy najmniejszych szans”

   Czytając tego typu artykuły, musimy być jednocześnie uczuleni i na takie treści, jak powyżej. Bo to też jest zasiewanie… W sumie nie wiadomo, co ma mieć większą „siłę rażenia” w zamyśle piszącego – to „odkrywanie Ameryki” napisane dosyć naiwnym językiem, czy ta opinia zamieszczona „przy okazji”

   Polubienie

 10. Pierwszy raz świadomie zastosowałam prawa wszechświata do tworzenia swojej rzeczywistości w wieku 19 lat kiedy zdawałam maturę z historii 🙂 Trafiłam idealnie 2 pytania ze 100, wyjęte z pierwszej koperty po prawej – tak jak ustaliłam sobie w umyśle. Efekt to piąteczka z matury 🙂

  Polubienie

 11. „Słyszałem też, że człowiek ma kilka dusz, lub to, że dusza ma siedem warstw. Jeszcze inni mówią, że dusza ma nie siedem, ale 21 warstw i te warstwy wymieniają z nabożną pieczołowitością.”

  Wiele dusz to już jakieś herezje :), 7 warstw jak najbardziej, czyli te 7 warstw mięśni serca tworzy ten wywracający się w sobie torus, pole elektryczne, które przez implozyjną siłę centrującą , nieskończoną wynikającą z dwunastościennej budowy naszego dna tworzy kolejne torusy jeden w drugim, promieniuje. Nasze serce tworzy takie torusy w wyniku odczuwania tych najsilniejszych pozytywnych emocji jak miłość i współczucie.
  21 warstw to bardziej mi się kojarzy z 21 gramami jak z tego filmu ile waży ludzka dusza, bo rzeczywiście coś tam sobie waży z racji tego że nieskończone splatanie fal w złotym podziale tworzy bezwład, który pewną masę posiada. Jednak czy jest to 21 g to nie do końca bym powiedział, bo według mnie może ważyć mniej lub więcej, w zależności od tego jak gęsty jest ten ładunek ile torusów w sobie zagnieżdża itd.

  „Zaś anioły i demony.. To jedno i to samo, i proszę, nigdy nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej”

  Nie mogę się z tym zgodzić, bo czym innym są istoty światła, zbudowane na zasadzie zagnieżdżających się w sobie torusów, (alfabet Ophanim, pieczęć prawdy – Sigil of truth) które nie mogą istnieć bez emocji milości i współczucia i takmi emocjami emanują tak też nie mogą być złe ani pasożytnicze, nie żerują na naszej energii, bo maja ogromną własną pochodzącą z tej implozyjnej siły, wewnętrznego ognia zimnej fuzji, który przenika wszystko. Fotony światła maja budowę torusów i tak sobie podróżują.
  Czym innym są z kolei astralne pasożyty, demony, które siedzą na księżycu i żerują na naszej energii, bo nie mogą wytworzyć swojej własnej

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s