Afery

AGENDA RZĄDOWA USA SKŁAMAŁA MÓWIĄC ŻE SZCZEPIENIA NIE POWODUJĄ AUTYZMU!

W zeszłym roku dzięki naciskowi lobby farmaceutycznego i rządu USA wycofano szokujący film dokumentalny „Vaxxed” z festiwalu Tribeca. Film ten traktuje o szkodliwości szczepień i demaskuje to, że szczepienia są współczesną formą ludobójstwa w białych rękawiczkach.

Zmuszono sławnego aktora, Jeana Claude Van Damme do tego kroku. Potem Van Damme udzielił szokującego wywiadu o tym, kto naprawdę rządzi światem. Widać to, że człowiek ten dobrze wie, co jest na rzeczy. A ugiął się pod farmaceutycznym szantażem, bo bał się, że ktoś popełni na nim samobójstwo.

Koncerny farmaceutyczne są potężne, ale jest to kolos na glinianych nogach ze względu na wirusowo rozprzestrzeniającą się świadomość społeczną. Ich główne działania to:

1. nauka. Nagminne fałszowanie badań naukowych i statystyk. Trzymanie całej nauki medycznej w kleszczach – od ośrodków wykonujących badania, po akademie medyczne całej planety, aż po organizacje przemocy państwowej i międzynarodowej takie jak CDC, Sanepid, WHO. Także: modyfikowanie medycyny i jej norm, np kilkukrotne zaniżanie norm ciśnienia tętniczego, glukozy, cholesterolu i innych. Po to, by więcej ludzi musiało zażywać ich lekarstwa. Korumpowanie naukowców i ekspertów.

2. rządy. Korumpowanie urzędników, od wysokich urzędników międzynarodowych (WHO, KE) po polityków krajowych, aż po lokalnych samorządowców z wilkowyjskich gmin by finansowali zakupy nadprogramowych szczepionek. Urzędnicy WHO ustalają normy medyczne które potem idą na cały świat. Politycy krajowi zmuszają rodziców do szczepień aparatem przemocy państwowej. Zaś urzędnicy z wilkowyjskich gmin w zamian za odpowiednie kopertówki finansują bardzo drogie szczepienia spoza kalendarza obowiązkowego.

W artykułach poniżej możecie przeczytać o powiązaniach czołowego prosystemowca, Mateusza Kijowskiego (KOD) z przemysłem farmaceutycznym:
KOD i korporacje farmaceutyczne?! Szokujące fakty!
KOD powiązany z korporacjami farmaceutycznymi?! Nowe info!

3. media i propaganda. Farmacja jest największym reklamodawcą w TV, w gazetach i w internecie. Więc zrozumiałe jest to, że media nie będą zarzynać kury znoszącej złote jajka. Do tego dochodzi zakrojona na ogromną skalę wojna psychologiczna i pranie mózgów. Opisywałem wiele razy grupę społeczną zwącą siebie „racjonalistami„, „sceptykami„, „przeciwnikami teorii spiskowych„. Są to strażnicy wszelkich „wersji oficjalnych„, strażnicy interesów rządów, korporacji, lobbies (naukowych, medycznych, ideologicznych itp). Większość robi to nieświadomie jako tzw. „pożyteczni idioci„. Ale jest pewna grupa, która jest opłacana przez rządy, partie (PO, Nowoczesna) i przemysł farmaceutyczny.

Bądź przez takich ludzi jak George Soros. Są oni blogerami, autorami, YouTuberami (kręcą filmiki na you Tube). Często prowadzą bardzo profesjonalne i promowane na bardzo szeroką skalę portale („pogromcy mitów„). Paradoksalnie, to od tego środowiska nauczyłem się naprawdę wiele, poczynając od 2009 roku gdy poznałem ich propagandę i ich metody. Oni przerzucili się na propagandę w wersji „pop„, w wersji „lifestyle„. Ja mam identyczną strategię – staram się być „swojskim chłopem„, a nie fanatykiem bredzącym o spisku żydostwa. Wiem jakie tematy są absolutnie zakazane i absolutnie spalone w debacie publicznej. One się pojawiają czasami na mojej stronie, ale jest to stosunkowo rzadko.

Niezaprzeczalna jest też rola NLP, psychologii, socjotechniki. W dyskusji ze zwolennikiem nauki i szczepień trzy lata temu, zauważyłem coś ciekawego. Otóż strzelał on pojęciami z dziedziny NLP jak z karabinu maszynowego, przy czym słowa „reframing” użył aż kilka razy. A przecież zwolennicy oficjalnej nauki demonizują NLP jako „nienaukowe„. Jak widać demonizują po to, by ich owieczki jej nie używały. Nauka do dziś nie uznała NLP, bo gdyby uznała i włączyła ją do oficjalnego nurtu psychologii, to nastąpiłaby szybka rewolucja społeczna. Tak jest w zasadzie od zawsze i to prędko się nie zmieni.

Dla szarych Kowalskich – programy piorące mózg (ideologie, religie, także racjonalizm / ateizm). Zaś dla kapłanów, polityków, władców, elit – wiedza tajemna. Opisywałem to kiedyś szerzej, że mentalne spoiwo społeczeństwa i cywilizacji, czyli doktryny dotyczące kluczowych dziedzin życia, zawsze były i będą bardzo kiepskiej jakości.

O TTDKN, racjonalistach naukowych i sceptykach, zwolennikach „wersji oficjalnych” lansowanych przez korporacje, rządy i elity, jest u mnie wiele artykułów. Oto tylko niektóre z nich:
Racjonalizm (ateizm) i religie – dwa bieguny tego samego oszustwa
“Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu
Racjonaliści piszący komentarze i blogi za pieniądze są częstym zjawiskiem
Racjonalistyczna i neoliberalna filozofia Ayn Rand jest filozofią psychopatki, mizantropijną fantazją okrucieństwa, zemsty i chciwości
Tzw. „nowy ateizm” też jest kultem religijnym!
Potężne wyzwanie dla nauki? Obszerne studium kłamstw racjonalizmu naukowego

Poniżej zbiór szokujących cytatów z tego wywiadu, wyszczególnionych przez AstroMarię:

Cytuję: „Gdy spotkałem Wakefielda odkryłem, że on współpracował z Brianem Hookerem, rozmawiali przez telefon z informatorem z CDC, który mówił, że CDC POPEŁNIŁO OSZUSTWO w badaniu nad MMR i że rzeczywiście istniał związek między autyzmem i szczepionką. Spojrzałem na dane, które ten informator z CDC dostarczył Andy’emu i Brianowi. To jest najbardziej przekonujący dowód oszustwa, jaki kiedykolwiek w życiu widziałem.

(…)

Dlatego musiałem sprawdzić Andrew Wakefielda zanim zbliżyłem się do tej historii i zrobiłem swoje dochodzenie. Zgłębiłem temat oszustwa, jakie jest przypisywane karierze Andy Wakefielda i to by wypełniło całą książkę albo kolejny cały film, gdybym miał wyjaśnić każdy detal, który odkryłem. Więc powiem tylko tyle: świat stracił jeden z najwybitniejszych umysłów naukowych naszych czasów kiedy odebrano nam Andy Wakefielda.

(…)

Gdy się spojrzy na to, co mówi informator CDC William Thompson to zdaje się sprawę z tego, że te badania, którym zaufaliśmy nie są poprawnie przeprowadzone. Odbywa się oszustwo!

(…)

Kiedyś było tak, że jak coś takiego się zdarzyło to wszyscy w mediach rzucali się na to. Jeśli informator, czołowy naukowiec CDC ujawnia, że popełnili przestępstwo, to bym oczekiwał, że każda agencja informacyjna na świecie wkroczy do akcji i zbada tę sprawę! Jestem zdumiony, że ten film jest jedyny, który się temu przygląda. Chcę prawdy!

(…)

Ten film jest po prostu prawdą, w takiej postaci, w jakiej ją znaleźliśmy. I jeśli ta prawda jest przerażająca, to nie wiem, co mogę o tym powiedzieć. To nie jest film sensacyjny (…) to jest film oparty na faktach!

(…)

Wszyscy myśleliśmy, że związek między szczepionkami i autyzmem został obalony. Sam tak myślałem, i wszyscy, z którymi pracowałem tak myśleli. Aż do czasu, gdy zostały ujawnione nowe informacje. (…) I teraz mówi się nam, że to było oszustwo.

(…)

Mamy tutaj najważniejszą agencję zdrowia na świecie, która powinna stać na straży zdrowia dzieci, a oni wyrzucają dane i zmieniają cyfry w badaniach, aby wyglądało na to, że szczepienia są bezpieczne.

(…)

Oni (CDC) zrobili swoje badania i odkryli dokładnie to samo co Andrew Wakefield. Ale kiedy to zobaczyli postanowili to ukryć i zatuszować.

(…)

Najbardziej przykrą sprawą jest to, że pewna ilość lekarzy, z którymi rozmawiałem powiedziała:
Del, wiem, że szczepionki powodują autyzm, ale nie powiem tego przed kamerą, ponieważ przemysł farmaceutyczny zniszczy mi karierę dokładnie tak samo, jak to zrobili z Andrew Wakefieldem.
I tak wygląda nasza sytuacja: jesteśmy zastraszeni przez przemysł, który tak napradę nie dba o zdrowie naszych dzieci, tak, jak powinien.

(…)

Ale żeby główne serwisy informacyjne mówiły ludziom, żeby nie oglądali tego filmu? To co będzie następne? Gazety zaczną mówić, żebyśmy poszli palić książki?

(…)

To nie jest film antyszczepionkowy. To jest film o oszustwie popieranym przez CDC, Centrum Kontroli Chorób, najważniejszy na świecie organ badający zdrowie.

(…)

Ludzie muszą obejrzeć tę historię, żeby poznać prawdę o szczepieniach.”
Źródło: j.w.

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

10 odpowiedzi »

  • Nie martw się 🙂 Ja zacząłem intensywnie szukać w 2013 roku. Błądziłem przez 3 lata po bezdrożach gdzie błąkali się osobnicy tacy jak Osho, Tolle, de Mello i inne chlory, żule, patolodzy 😀 Dopiero gdy mi stuknęła 30-stka znalazłem wyjście które działa realnie i nie jest tylko teorią. Ja chciałbym się podzielić nim z całym światem.. Ale wiem że to tak nie działa. To jest tak proste, że ludziom bardzo trudno jest pojąć. Dla przykładu: ile stron już przeczytałaś?

   Polubienie

 1. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-gmo/item/85602-powstal-pierwszy-film-fabularny-o-gmo

  „Istnieje wiele filmów dokumentalnych o niebezpieczeństwach związanych z żywnością genetycznie modyfikowaną. Wśród najbardziej znanych można wymienić: „Przyszłość pożywienia”, „GMO OMG”, „Świat według Monsanto” czy „Genetyczną ruletkę”. Jednak jak dotąd mroczny świat żywności GMO nie był tematem filmu fabularnego – aż do dziś.

  Film pt. „Skonsumowani” opowiada historię Sophie, matki, która próbuje sobie poradzić z tajemniczą chorobą swojego syna. Sophie chce się dowiedzieć, co jest powodem nieprzyjemnej wysypki i wymiotów jej dziecka. W trakcie swoich poszukiwań zaczyna odkrywać świat genetycznie modyfikowanej żywności. Od tego momentu Sophie, zagrana przez Zoe Lister-Jones (znanej z filmów „Salt”, „Lola Versus” czy „Wszystko co dobre”), zaczyna prowadzić szaleńczy wyścig z czasem, w którym z jednej strony usiłuje pomóc synowi, a z drugiej świat GMO, z tą całą niepewnością związaną z bezpieczeństwem modyfikowanej żywności, korporacyjną dominacją i dyskusyjnymi dowodami naukowymi, próbuje ją „skonsumować”. Pod koniec filmu Sophie zdaje sobie sprawę, jak dużym zagrożeniem dla Amerykanów jest to, co codziennie trafia na ich talerze.

  Reżyser filmu, Daryl Wein, twierdzi, że nadszedł czas na film fabularny o GMO:
  „Jak dotąd nikt takiego jeszcze nie nakręcił. Chcemy opowiedzieć historię, dzięki której ludziom otworzą się oczy. A przedstawienie tematyki GMO w filmie sprawia, że jest ona bardziej zjadliwa.”

  Nad scenariuszem Wein pracował z żoną, wyżej wspomnianą aktorką Lister-Jones, która jest także producentką filmu.
  „Na początku, nie wiedzieliśmy jak ta historia miałaby wyglądać. Dopiero w trakcie wielogodzinnych dyskusji trafiliśmy na odpowiednie drogowskazy” – mówi Wein. „Chcieliśmy by nasze postacie to byli ludzie z normalnego prawdziwego świata: rolnicy, naukowcy, firmy biotechnologiczne oraz ludzi, którzy jedzą żywność przetworzoną.”

  W filmie wystąpili sławni aktorzy. Danny Glover („Zabójcza broń”, „Piła”, „Miasto ślepców”) gra ekologicznego rolnika, którego pola są zagrożone przez działalność międzynarodowego koncernu biotechnologicznego Clonestra. Victor Garber („Tytanic”, „Sicario”, „Polowanie na prezydenta”) jest prezesem Clonestry. Griffin Dunny („Wielki błękit”, „Moja dziewczyna”) gra byłego naukowca, który po zakończeniu swojej kariery chce ujawnić prawdę. Taylor Kinney („Wróg numer jeden”, „Chicago Fire”), pracownik Clonestry, zaprzyjaźnia się z Sophie przez co zaczyna mieć wątpliwości co do szlachetnych celów koncernu.

  Jednak punktem centralnym filmu jest Sophie.
  „Fabuła miała skupiać się na kobiecie z klasy robotniczej i jej synu” – tłumaczy Wein.
  Tłem produkcji są kontrowersje związane ze światem GMO: chciwość koncernów, przejmowanie rynków nasion, zagrożenie dla rolnictwa ekologicznego, brak przejrzystości działań i zastraszanie naukowców, którzy uważają, że technologa ta jest niebezpieczna.

  Według Weina celem filmu była rozrywka i przekazanie ważnych informacji:
  „Chcemy otworzyć ludziom oczy na to, czym jest żywność GMO. Chcemy zainicjować dyskusję na temat naszego jedzenia i wciągnąć w nią innych”

  Polubienie

 2. http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/85536-badania-przypadkowo-wykazaly-ze-przyjmowanie-chemioterapii-pogarsza-stan-raka

  „Zespół badawczy zajmował się problemem, dlaczego komórki rakowe są tak odporne, i podczas badań przypadkowo natknął się na bardzo istotne odkrycie. Podczas tych badań, zespół odkrył, że chemioterapia w rzeczywistości mocno uszkadza zdrowe komórki i w konsekwencji wymusza na nich produkcję proteiny, jaka wspomaga i napędza rozwój guza.

  Nadto, sprawia nawet, że guz jest bardziej odporny na kolejną terapię.

  Publikując swoje wyniki badawcze w magazynie Nature Medicine, naukowcy stwierdzili, że dokonane odkrycie były „zupełnie nieoczekiwane”. Znalezione dowody na to, że dochodzi do znaczących szkód w DNA (wywiedziono te wyniki podczas badania skutków chemioterapii na wycinku pobranym od mężczyzn chorych na raka prostaty), oznacza bolesny policzek wymierzony w organizacje medycznego mainstreamu, które lansują i forsują od lat chemioterapię jako jedyną opcję dostępną dla pacjentów chorych na raka.

  Te newsy docierają do nas po tym, jak poprzednio przy podobnie odkrywczych badaniach, ujawniono że kosztowne leki na raka nie tylko zawiodły w leczeniu guzów, lecz tak naprawdę powodują dodatkowe pogorszenie się stanu raka. Leki na raka, jak się okazało podczas tych badań, powodują że guzy stają się „przerzutowe” i rozrastają się. Wskutek tego, leki zabijają pacjentów znacznie szybciej.

  Białko znane jako WNT16B, tworzy się wskutek terapii chemią i zwiększa przyżywalność komórki rakowej oraz jest przyczyną, że chemioterapia szybciej zabija.

  Współautor badań, Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center w Seattle wyjaśnia to w ten sposób:

  Białka WNT16B, są zdolne wchodzić w reakcję z pobliskimi komórkami rakowymi i powodować, że te rakowe komórki wzrastają, dokonują ekspansji, i co ważniejsze, wskutek tego stają się bardziej odporne na terapię.

  Wyniki naszych badań wskazują, że szkody wyrządzone w w zdrowych komórkach…mogą bezpośrednio przyczyniać się do zwiększonej kinetyki wzrostu guza.

  Tymczasem, wyjątkowo tanie substancje jak kurkuma i imbir, okazują się być bardzo skuteczne w zmniejszaniu guzów oraz zwalczaniu przerzutów rakowych. W 11 różnych stadiach badawczych dowiedziono, że użycie kurkumy redukowało rozmiar guza mózgu o szokującą wielkość 81 %. Kolejne badania również dowiodły, że kurkuma jest zdolna powstrzymywać rozwój komórki rakowej. Ostatnio czołówki mediów mainstream obiegła historia kobiety, która zwycięstwo nad nowotworem zawdzięcza stosowaniu do jedzenia dużych ilości przypraw, głównie kurkumy.

  To przypadkowe odkrycie badawcze kolejny raz z całego ciągu zdarzeń ukazuje stan braku realnej wiedzy w wielu terapiach „starego modelu”, i stoi w sprzeczności z tym, w co wielu urzędników od spraw zdrowia publicznego, chciałoby abyś uwierzył. Prawda jest taka, że naturalne alternatywy nawet w małej części nie dają tylu funduszy, jak farmaceutyki i interwencje medykamentami, ponieważ tutaj zwyczajnie nie ma pola do popisu, jeśli idzie o zyski. Gdyby każdy zaczął używać kurkumy i witaminy D na raka (lepiej od zaraz dla prewencji przed rakiem) wielkie koncerny lekowe zaczęłyby tracić zyski i rację istnienia.”

  Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/85515-osteoporoza-wapno-zmiany-mozgowe

  Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

  Prawo Parkinsona mówi, że każda administracja zawsze znajdzie uzasadnienie swojego istnienia. Jednym z takich dowodów istnienia administracji WHO jest wymyślanie nowych chorób.
 I tak, w 1992 roku wymyślili chorobę zwaną OSTEOPENIĄ, czyli zmniejszoną gęstość kości. Oczywiście musiano w ogóle zmienić definicję choroby, ponieważ osteopenia jest to tylko zmniejszona gęstość kości, bez objawów klinicznych. Jest to sprzeczne z poprzednią definicją, która mówiła, że muszą być objawy kliniczne, czyli subiektywne.

  Jeżeli zmniejszona, to w stosunku do czego? Musiano przyjąć jakąś normę. Mądrzy inaczej wpadli na pomysł przyjęcia jako normy gęstości kości kobiet w wieku 30 lat. Dlaczego akurat w wieku 30 lat? Ponieważ tak się komuś spodobało. Lubił 30-latki, dojrzałe.

  Przyjęto więc, że dwa odchylenia standardowe to jest norma gęstości kości. Innymi słowy, już w założeniu przyjęto, że 16 % kobiet w wieku 30 lat choruje na osteopenię i tyle samo na osteoporozę, czyli ma gęstość większą, aniżeli normalna.

  Generalnie problem nie dotyczył kości, ale aparatów rentgenowskich. Wychodziła na jaw prawda, że one szkodzą i powodują raka. Dawka dopuszczalna w zdjęciach małoobrazkowych była 10 razy większa, aniżeli podczas wykonywania dużych zdjęć klatki piersiowej. Jak wystąpiliśmy z wnioskiem do Ministerstwa po 1990 roku o skasowanie obowiązku zdjęć małoobrazkowych klatki piersiowej, jako nie tylko zbędnych, ale i szkodliwych, to Ministerstwo nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia odpowiedziało, że to niemożliwe, ponieważ w firmie Foton produkcja filmów do wykonywania zdjęć małoobrazkowych stanowi 30 % produkcji i zakład by zbankrutował. Czyli lepiej narażać ludzi.

  Nic pod tym względem się nie zmieniło, ponieważ obecnie onkolodzy szastają tomografią komputerową, a to jest także zwykły rentgen i dawka dopuszczalna w czasie jednego badania przekracza dawkę 5-letnią. A znam chorych, którym bezmyślnie wykonywano 3-4 badania rocznie. Zdecydowana większość kierujących na te badania nie zna dopuszczalnych limitów. Wiem to na pewno, ponieważ jak w 1994 roku pisaliśmy pierwszy w Polsce podręcznik EKOTOKSYKOLOGII, to recenzenci byli zaskoczeni tymi danymi.

  J. Namiestnik, J. Jaśkowski „Ekotoksykologia” Gdańsk 1995.

  Skoro uznano już za normę gęstość kości 30-letnich kobiet, to te, które miały większą gęstość, zaliczono do grupy osteoporozy i w 1994 dekretem ustanowiono taką chorobę.

  Wiadomo, że pojęcie osteopenia i osteoporoza nikomu nic nie mówi. Ale od czego mamy użytecznych troli i granty? Powstała cała masa publikacji pseudomedycznych, wykazująca związek pomiędzy gęstością, a złamaniami kości. Złamanie to już jest pojęcie zdefiniowane i każdy wie, jak to boli po złamaniu.

  Że gęstość nie ma nic wspólnego ze złamaniami wyjaśnić można na prostych przykładach. Wiadomo, że gęstość szkła jest dużo większa aniżeli gęstość drewna. Ale szkło po upadku pęka, a drewno nie.

  Są bowiem dwa procesy w fizyce: ściskanie i rozciąganie. Likwidacja biofizyki na Akademiach Medycznych, przemianowanych na uniwersytety wbrew definicji pojęcia uniwersytet, a przypomnę w okresie 40 lat zmniejszono o 500% czas edukacji z biofizyki, spowodowała, że zdecydowana większość ortopedów nie ma odpowiedniego przygotowania z fizyki i wykonuje procedury opracowane w koncernach farmakologicznych.

  Efekt jest taki, że bezmyślnie i wbrew prawom fizyki operuje się masę kończyn. Prace porównawcze udowodniły, że takie same wyniki uzyskuje się w leczeniu osteopatycznym, ale bez powikłań pooperacyjnych. To samo dotyczy dolegliwości kręgosłupowych, gdzie masowo i obecnie bezmyślnie wstrzykuje się cement, nie znając odległych skutków tych zabiegów.

  Żadna klinika ortopedyczna nie publikuje wyników swoich operacji. Ale operacje są 100 razy droższe, aniżeli leczenie zachowawcze. Poza tym, pomimo, że osteopatia jest znana od ponad 100 lat i to właśnie w Anglii są najstarsze uczelnie, a Polacy tak ochoczo do Anglii na zmywaki jeżdżą, to w Polsce nie ma ani jednej takiej szkoły.

  I jak zwykle, najciekawsze na końcu.

  Wysoka gęstość kości, tak preferowana przez ortopedów, czy reumatologów, koreluje ze wzrostem o 300% zachorowania na raka piersi, tego złośliwego.

  Czyli ortopedzi biorą udział w produkcji o wiele groźniejszej choroby, jaką jest rak piersi. Dlatego właśnie wprowadzono wąskie specjalizacje. Dziel i rządź!

  Journal of Mereican Medical Asociation 1996 – Kobiety z gęstością mineralną kości powyżej 25 percentyla zapadają na raka piersi 2.5 razy częściej, aniżeli kobiety poniżej 25 percentyla.

  Journal of Nutrition 1997 – Kobiety po menopauzie w najwyższym kwartylu gęstości kości śródręcza mają zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi. Nawet po uwzględnieniu wszystkich innych zmiennych.

  America Journal of Epidemiology – Kobiety mające najwyższą gęstość kości zapadają na raka piersi 3.41 razy częściej w porównaniu do kobiet o niskiej gęstości.

  Journal of national Cancer Institute 2011 – Kobiety starsze o wysokiej gęstości mineralnej kości mają 2.7 razy większe ryzyko zachorowania na raka piersi, aniżeli kobiety w tym samym wieku o niskiej gęstości mineralnej. Dotyczy to nowotworów, szczególnie złośliwych.

  EUROPEN JOURNAL OD EPIDEMIOLOGY – Kobiety z najwyższą gęstością mineralną kości BMD są odpowiednio 2.2 [pomiar w trójkącie] oraz 3.3 [pomiar kości udowej] bardziej narażone na raka piersi, w porównaniu z kobietami o najniższym BMD.

  Teraz zastanów się Dobry Człowieku. Na pierwszym miejscu umieralności są choroby serca, potem nowotwory, a śmierć z powodu niskiej, czy wysokiej gęstości kości nie mieści się nawet w pierwszej dziesiątce przyczyn zgonów.

  Wszelkiej maści ortopedzi czy lekarze rodzinni zalecają jako konieczne przyjmowanie suplementów wapnia. Badania wykazały jednak że przyjmowanie wapnia nawet w niskich dawkach związane jest z uszkodzeniem mózgu. Uszkodzenia są większy przy braku witaminy K-2 i magnezu. Uszkodzenia mózgu w badaniu MRI widoczne są w postaci jasnych punktów spowodowane brakiem przepływu krwi [czyli niedokrwieniem]i objawiające sie uszkodzeniami neurologicznymi.

  Objawami widocznymi dla chorych są depresje, zaburzenia poznawcze, demencja, udary mózgu, zmniejszanie sprawności fizycznej, złamania szyjki kości udowej. Badania sekcyjne zmarłych ludzi udowadniają, że są one spowodowane niedokrwieniem wymienionych obszarów [zmiany powyżej 3 mm]

  Badania objęły 227 osób powyżej 60 roku życia. Wyniki są następujące:

  1. Większe zmiany chorobowe występowały wśród osób pobierających suplementację wapnia.

  2. Wpływ pobieranego wapnia był podobny do zmian spowodowanych nadciśnieniem.

  3. Badania wykazały, że wielkość i rozległość zmian nie zależała od ilości spożywanego wapnia. U osób starszych nawet minimalne dawki powodowały większe uszkodzenia.

  4.Nawet po uwzględnieniu wieku, płci, rasy, depresji, nadciśnienia i innych czynników związek uszkodzeń z przyjmowanym wapniem był silny.

  5. Udary niedokrwienne mózgu były ściśle związane z przyjmowaniem wapnia.

  Reasumując brak jakichkolwiek medycznych przesłanek do przyjmowania wapnia. Oczywiście Pan Bóg zrobił ludziom wielki „kawał” i zostawił wolną wolę. Możesz więc wybierać i słuchać reklam konsumując tabletki z wapnem pracując na udar lub żyć spokojnie. Wolna Wola.

  dr J. Jaśkowski

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s