Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Los naszej cywilizacji: albo przemiana albo upadek

Los naszej cywilizacji: albo przemiana albo upadek

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,609,345 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Los naszej cywilizacji: albo przemiana albo upadek

zmiany na ZiemiZaawansowany okultysta będący po naszej stronie, Roman Nacht, mówi o tym, o czym piszę m.in. ja. Elity polityczne świata (czyli psychopaci) wiedzą, że nadchodzi ich rychły koniec. Więc robią wszystko co w ich mocy, by tę przemianę zatrzymać, by przeciągnąć ten proces.

Oto kilka ich metod:
-dewastacja ekosystemów;
-inwazja islamu – w Europie i Ameryce dokonuje się przemiana świadomości na świadomość wyższą. Więc za pomocą zaawansowanych narzędzi okultystycznych (astral, psychotronika), czyni się z milionów islamistów zombie i skłania ich do inwazji na Europę. Pobyt tych prymitywnych, patriarchalnych ludów ma skłócać społeczeństwa, wprowadzać cierpienie, nienawiść, strach, opóźniać globalną transformację;
-ostatecznie mają oni w zapasie plan puszczenia naszej planety z dymem, choćby przez użycie wielkiego zderzacza hadronów, który może pozbawić nas pola magnetycznego.;
-jak najszersze nasilanie negatywizmów, negatywnych emocji i energii (a więc terroryzm, wojny i właśnie inwazja islamska);
-szczepienia, GMO, zatruta żywność, eugenika – szczepienia mają niszczyć mózgi nowym generacjom „dzieci indygo„;
-wojna psychotroniczna (telefonia komórkowa GSM niszcząca mózgi, wzajemne nasilanie działania chemtrails i HAARP powodująca że Ziemia staje się „wielką mikrofalówką” obniżającą świadomość ludzi);
-to samo z radiacją – siłą niszczącą życie, mutagenną, destrukcyjną. Prawie 2000 testów bomb jądrowych, katastrofy w Czaronobylu, Three Mile Island, Fukushimie spowodowały straszliwy wzrost zachorowań na choroby tarczycy i nowotwory;
-warunki ekonomiczne – kapitalizm, wyzysk, głodowe pensje, wyścig szczurów. Jeśli człowiek nie ma zaspokojonych potrzeb podstawowych (woda, pokarm, dach nad głową, byt) to nie będzie zainteresowany potrzebami wyższymi. Będzie prostakiem, pijakiem, menelem, dresiarzem, dla którego jedyna rozrywka to sobotnie uchlanie się do nieprzytomności. Nie zainteresuje go wtedy kultura, sztuka, wiedza wyższa, duchowość.

Roman Nacht mówi o tym, jak naprawdę wygląda organizacja illuminatów. Mówi nie o miliarderach, nawet nie o bilionerach, ale o TRYLIONERACH. I nie chodzi o to, że w USA miliard nazywa się „billion„. Ale o nasze europejskie słowo – trylion. Tak, tacy ludzie istnieją, i żyją w Chinach. Wśród illuminatów jest mnóstwo Chińczyków i innych azjatów, wywodzących się z organizacji, których powstanie niknie w mrokach naszych pradziejów. Triady, Yakuza, tajna organizacja Hong – poczytajcie o nich, bo to dużo ciekawsze i dużo bardziej szokujące, niż kolejna miejska legenda o illuminatach.

Ich celem jest ludobójstwo najpierw Słowian, a potem reszty Rasy Białej – Germanów, Anglosasów, Ugrofinów. Ich celem jest supremacja nad Ziemią ras barbarzyńskich o mentalności i duchowości mrówek – chińskich i azjatyckich, murzyńskich, arabskich, żydowskich. W zasadzie i arabowie i żydzi to ta sama rasa (semici) wywodząca się ze wspólnego, starożytnego korzenia.

Co ważne, Roman Nacht mówi wiele o tym, o czym wspominałem przy opisywaniu książki Transfering rzeczywistości Vadima Zelanda, zawierającej uniwersalne prawa wszechświata. Które działają naprawdę. Otóż im bardziej będziemy nienawidzić i bać się inwazji islamu – tym bardziej będziemy zasilać niezwykle agresywną islamską świadomość zbiorową (czyli egregor). Dla egregora nie liczy się czy energia kierowana do niego jest pozytywna (od wyznawców), czy negatywna (od wrogów).

Nienawidząc, bojąc się, walcząc, przeciwdziałając, generując negatywne emocje – osiągasz efekt przeciwny do zamierzonego. Nie, wcale mi nie chodzi o to, że mamy kochać te miliony żołnierzy kalifatu, które są tutaj ściągane przez globalnych konspiratorów by zatrzymać przemocą proces przemiany. Mamy się zbroić, budować zasieki i mury na granicy, wystąpić z UE, przygotowywać, uświadamiać. Ale nie możemy nienawidzić, generować negatywnych emocji, zwalczać.

Wstęp: Jarek Kefir

 

Cywilizacja: upadek albo transformacja – Roman Nacht – 9.05.2016:

Roman Nacht – Czasy w jakich żyjemy (22.01.2016):


5 komentarzy

 1. […] via Los naszej cywilizacji: albo przemiana albo upadek — Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duch… […]

  Lubię

 2. Maciej pisze:

  Bardzo lubię gdy piszesz o transerfingu , tam jest tyle mądrości i o tym jak pozbyć się najgorszych kajdanow na ziemi czyli wstydu , strachu i poczucia winy .

  Lubię

 3. grzegorzadam pisze:

  Kto to jest Roman Nacht?….

  Lubię

 4. Sherlock pisze:

  Krytykujesz wszelką religijność. A ja ci powiem, że większość ludzi świadomych tych procesów, o których piszesz, są to ludzie głęboko religijni (sonda wśród znajomych oraz obserwowanie ludzi wypowiadających się na forach). W moim przypadku moja religijność była czynnikiem zmiany świadomości, bo mobilizowała mnie do rozwoju, doskonalenia siebie, a więc też zdobywania wiedzy oraz bycia krytyczną wobec tej sieczki propagandowej w mediach głównego nurtu. Rozumiem, ze miałeś złe doświadczenia związane z religią, ale to rodzi subiektywizm. A poza tym stawianie w 1 rzędzie religii, która zakazuje zabijania, pedofilii, nakazuje równe traktowanie kobiet – z religią, która nakazuje zabijanie w imię wiary, dopuszcza pedofilię i nakazuje traktowanie kobiet jako podludzi – co tu jest sensowne ? Krytykujesz władców tego świata i robisz w tej akurat kwestii dokładnie to, o co im chodzi – o likwidację chrześcijaństwa.

  Lubię

  • Bogdan56 pisze:

   Niestety – niewiele wiesz. Ile znasz religii i co mozesz o nich powiedzięć?
   Gdybys poczytał i przeanalizował religie to dostrzegłbys pewna dziwna prawidłowość. Wszystkie maja wspólny pień. Zapewne siedzisz w Chrześciaństwie i jedziesz na Islam. To siostrzyczki brachu! nie zapominaj o tym!
   Czy uwazasz ze jest coś złego w krytykowaniu religii? Przekonaj mnie ze jest cos dobrego w propagowaniu religii! Pomyśl chwilę – gdyby był Bóg taki jak mówia religie – to po jaka cholere tyle ich – wystarczyłaby jedna. Skoro tak nie jest – jest to jedna wielka sciema majaca na celu zdobycie kasy. Zrozumieliśmy to i nie bawimy sie z religiami. Zaszliśmy dalej niz w tej chwili zrozumiesz, religie sa zaledwie w 1/3 tej drogi. Prawdą jest ze doszliśmy do tego odrzucajac propagandę – fakt. To daje nam jasniejszy obraz tego co jest dookoła nas
   Wiedza to klucz do poznania!

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: