Afery

WAŻĄ SIĘ LOSY NASZEJ CYWILIZACJI: ALBO PRZEMIANA, ALBO UPADEK

Jeden z „wtajemniczonych”, będący po naszej stronie, czyli Roman Nacht, mówi o tym zadziwiającej przemianie, która ma się dokonać na świecie. Elity polityczne świata (czyli psychopaci) wiedzą, że nadchodzi ich rychły koniec. Więc robią wszystko co w ich mocy, by tę przemianę zatrzymać, by przeciągnąć ten proces.

Oto kilka ich metod:
-dewastacja ekosystemów;
-inwazja islamu – w Europie i Ameryce dokonuje się przemiana świadomości na świadomość wyższą. Pobyt tych patriarchalnych ludów ma skłócać społeczeństwa, wprowadzać cierpienie, nienawiść, strach, opóźniać globalną transformację;
-jak najszersze nasilanie negatywizmów, negatywnych emocji i energii (a więc terroryzm, wojny itp);
-szczepienia, GMO, zatruta żywność;
-warunki ekonomiczne – kapitalizm, wyzysk, głodowe pensje, wyścig szczurów. Jeśli człowiek nie ma zaspokojonych potrzeb podstawowych (woda, pokarm, dach nad głową, byt) to nie będzie zainteresowany potrzebami wyższymi. Będzie prostakiem, pijakiem, menelem, dresiarzem, dla którego jedyna rozrywka to sobotnie uchlanie się do nieprzytomności. Nie zainteresuje go wtedy kultura, sztuka, wiedza wyższa, duchowość.

globalna przemiana

Roman Nacht mówi o tym, jak naprawdę wygląda organizacja illuminatów. Mówi nie o miliarderach, nawet nie o bilionerach, ale o TRYLIONERACH. I nie chodzi o to, że w USA miliard nazywa się „billion„. Ale o nasze europejskie słowo – trylion. Tak, tacy ludzie istnieją, i żyją w Chinach. Filmy te są utrzymane w stylistyce ezoteryczno-spiskowej, ale i tak warto je obejrzeć.

Co ważne, Roman Nacht mówi wiele o tym, o czym wspominałem przy opisywaniu książki Transfering rzeczywistości Vadima Zelanda, zawierającej uniwersalne prawa wszechświata. Które działają naprawdę. Otóż im bardziej będziemy nienawidzić i bać się islamu – tym bardziej będziemy zasilać islamską świadomość zbiorową (czyli egregor). Dla egregora nie liczy się czy energia kierowana do niego jest pozytywna (od wyznawców), czy negatywna (od wrogów).

Nienawidząc, bojąc się, walcząc, przeciwdziałając, generując negatywne emocje – osiągasz efekt przeciwny do zamierzonego.

Cywilizacja: upadek albo transformacja – Roman Nacht – 9.05.2016:

Roman Nacht – Czasy w jakich żyjemy (22.01.2016):

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. Bardzo lubię gdy piszesz o transerfingu , tam jest tyle mądrości i o tym jak pozbyć się najgorszych kajdanow na ziemi czyli wstydu , strachu i poczucia winy .

 2. Krytykujesz wszelką religijność. A ja ci powiem, że większość ludzi świadomych tych procesów, o których piszesz, są to ludzie głęboko religijni (sonda wśród znajomych oraz obserwowanie ludzi wypowiadających się na forach). W moim przypadku moja religijność była czynnikiem zmiany świadomości, bo mobilizowała mnie do rozwoju, doskonalenia siebie, a więc też zdobywania wiedzy oraz bycia krytyczną wobec tej sieczki propagandowej w mediach głównego nurtu. Rozumiem, ze miałeś złe doświadczenia związane z religią, ale to rodzi subiektywizm. A poza tym stawianie w 1 rzędzie religii, która zakazuje zabijania, pedofilii, nakazuje równe traktowanie kobiet – z religią, która nakazuje zabijanie w imię wiary, dopuszcza pedofilię i nakazuje traktowanie kobiet jako podludzi – co tu jest sensowne ? Krytykujesz władców tego świata i robisz w tej akurat kwestii dokładnie to, o co im chodzi – o likwidację chrześcijaństwa.

  • Niestety – niewiele wiesz. Ile znasz religii i co mozesz o nich powiedzięć?
   Gdybys poczytał i przeanalizował religie to dostrzegłbys pewna dziwna prawidłowość. Wszystkie maja wspólny pień. Zapewne siedzisz w Chrześciaństwie i jedziesz na Islam. To siostrzyczki brachu! nie zapominaj o tym!
   Czy uwazasz ze jest coś złego w krytykowaniu religii? Przekonaj mnie ze jest cos dobrego w propagowaniu religii! Pomyśl chwilę – gdyby był Bóg taki jak mówia religie – to po jaka cholere tyle ich – wystarczyłaby jedna. Skoro tak nie jest – jest to jedna wielka sciema majaca na celu zdobycie kasy. Zrozumieliśmy to i nie bawimy sie z religiami. Zaszliśmy dalej niz w tej chwili zrozumiesz, religie sa zaledwie w 1/3 tej drogi. Prawdą jest ze doszliśmy do tego odrzucajac propagandę – fakt. To daje nam jasniejszy obraz tego co jest dookoła nas
   Wiedza to klucz do poznania!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.