Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Banki i tajna władza » Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?!

Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,636,755 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?!

NWOWklejam dziś krótkie nagranie video w wersji polskiej i angielskiej o tym, jak znany aktor, Jean Claude Van Damme mówi o tych, którzy zakulisowo rządzą światem.

Są to wielkie rodziny bankierów i finansistów. Kontrolują oni banki, w tym niemal wszystkie banki narodowe (NBP też), dużo korporacji, wpływają na rządy. A także na to, jak ma wyglądać oficjalna nauka (jest najeżona dogmatem materializmu, zafałszowana, skorumpowana, wiele patentów i wynalazków się ukrywa). Jak i medycyna (nie leczy przyczyny choroby, ale na chwilę ucisza objawy, wpędza w kolejne choroby i zabija, zarabiając przy tym miliardy).

Na naszym rodzimym podwórku kontrola Rotszydlów i Rockefellerów wygląda tak, że NBP poprzez „kreatywne” mechanizmy pseudo-ekonomiczne czterokrotnie zaniża wartość złotówki względem euro. Im słabszy pieniądz tym lepiej dla kapitalistów i eksporterów, a tym gorzej dla zwykłych ludzi, którzy za swoje pensje mogą kupić bardzo mało. Pomyśl – gdyby nie zaniżano sztucznie wartości polskiej złotówki, to pensja 2000 złotych starczyłaby na dość dużo. Nie mówiąc już o średniej krajowej. Jedno euro powinno kosztować 1,0 lub ostatecznie 1,5 złotego!

Dalej: pamiętacie zagadkową śmierć piosenkarza Prince? Od dziecka doświadczał on wielu niezwykłych i paranormalnych zjawisk. Był człowiekiem mającym jakąś tam moc. W ostatnich latach życia sporo zaczął mówić o nowym porządku świata (NWO) i zniewoleniu rasy ludzkiej. Ponoć przez to został zamordowany.

Aktor Chuck Norris to kolejna znana postać, która zaczęła „sypać„. Twierdzi on, że nie cierpi obserwować chemtrails na niebie. Nazywa on ludzi rozpylających to białe świństwo „zbrodniarzami„. Przedstawił on zupełnie nowy materiał dowodowy jak i kilka swoich obserwacji na ten temat. To bardzo znamienne – teraz takich pozytywnych przykładów będzie coraz więcej, bo czas ku temu. To ostatnie lata rządów psychopatów, dlatego robią oni co mogą by zatrzymać naturalne procesy przemiany – islamska inwazja, ubożenie społeczeństw, dewastacja przyrody. Jak i to, co napiszę zaraz poniżej – ich ostateczna broń, która może pozbawić naszą planetę pola magnetycznego i puścić ją z dymem.

Bowiem abstrahując od teorii chemtrails, czy jest prawdziwa, czy nie.. Według mnie, dużo gorszy wpływ na biosferę całej planety mają akceleratory kołowe (cyklotrony) takie jak Tevatron w Fermilab czy LHC (wielki zderzacz hadronów) w CERN. Wpływają bardzo negatywnie na rezonans Schumanna i inne komponenty biorytmu planety. Opóźniają proces przejścia, transformacji planety. I w końcu, co najbardziej namacalne – sprawiają, że masa ludzi choruje, źle się czuje, umiera przedwcześnie, np na zawały.

No i wpływ na magnetosferę i tektonikę planety (to naczynia połączone) również jest destrukcyjny. 8 kwietnia 2016 roku uruchomiono cyklotron LHC w CERN z największą jak dotąd mocą. Już od 9, 10 kwietnia do 12 kwietnia masa ludzi, w tym ja, fatalnie się czuła.

Już kilka dni potem nastąpiło kilka katastrofalnych trzęsień ziemi (Japonia, Ekwador i inne kraje). W samej Japonii odnotowano od tamtego czasu ponad 1200 trzęsień ziemi. Aktywowała się kaldera Yellowstone i około 40 wulkanów. Końca tego pasma trzęsień ziemi i erupcji wulkanicznych nie widać do dziś.

Opisywałem to w poniższych artykułach:
Telefony komórkowe powodują raka. „To promieniowanie smaży mózg”
MON Polski oficjalnie: broń EM była stosowana przeciwko Polakom!
Potężne trzęsienie Ziemi lada chwila? „Coś zdestabilizowało skorupę ziemską”

W zeszłym tygodniu LHC został jednak awaryjnie zatrzymany. Oficjalna wersja głosi, że przez łasicę, która spowodowała zwarcie i przepalenie niektórych elementów LHC. Tyle oficjalna wersja..

Teraz cyklotron LHC ma awaryjny przestój technologiczny i nie wiadomo kiedy zostanie ponownie uruchomiony, ale kiedyś to się stanie. Od siebie dodam coś jeszcze.. Wyczekujcie wtedy kolejnych „łasic” czy też innych „wiewiór” które ponownie uniemożliwią pracę tej maszynerii śmierci. Możecie tym jakże pożytecznym „żyjątkom” pomóc – wizualizując w myślach i w pozytywnych emocjach awaryjne zatrzymanie tego akceleratora. 🙂

Ani o sztucznym zaniżaniu wartości złotówki przez NBP, ani o wpływie LHC na tektonikę, świadomość i zdrowie ludzi / planety, nie poczytasz zbyt wiele w polskim internecie. Jak myślisz, dlaczego? A warto byłoby o tym pisać, choćby tłumacząc materiały zagraniczne.

Wstęp: Jarek Kefir

 

Jean Claude Van Damme: Rothschildowie i Rockefellerowie rządzą światem (01:49 min):

Jean-Claude Van Damme EXPOSES The Illuminati Banking Families Rothschild and Rockefeller on live TV (13:30 min.):


7 komentarzy

 1. Sanctus Diavol pisze:

  Lubię

 2. Roni7 pisze:

  Zobaczcie jak zneutralizowano informację którą podał nasz zabijaka. Po koniec filmu dokładnie widać jak wygląda neutralizacja informacji jaką podaje Van Damme. A mianowicie poprzez ośmieszenie i zamienienie tego w żarty czy jakieś głupkowate teorie spiskowe czy bajki.

  Liked by 1 osoba

 3. […] Źródło: Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?! […]

  Lubię

 4. grzegorzadam pisze:

  ==Bowiem abstrahując od teorii chemtrails, czy jest prawdziwa, czy nie..==

  Od teorii?..

  Lubię

 5. Leo pisze:

  Bardzo fajny ten filmek z Bruce o filozofii życia, dużo z tego pokrywa się z filozofią krishna polecam obejrzeć sobie kilka filmików krishna z woodstock na youtube, kazdy coś znajdzie dla siebie 🙂

  Lubię

 6. Sanctus Diavol pisze:

  http://www.bokser.org/content/2016/05/14/153729/index.jsp

  „Syjoniści mają władzę nad mediami i ludzkimi umysłami, a za dziesięć lat normą będzie uprawianie przez ludzi seksu ze zwierzętami – czyli Tyson Fury (25-0, 18 KO) znowu w akcji.

  Mistrz świata wagi ciężkiej udzielił wyczerpującego wywiadu portalowi sportsviewlondon.com, w którym opowiedział m.in. o zbliżającej się walce rewanżowej z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Po raz kolejny jednak nie opiniami bokserskimi wywołał kontrowersje.

  – Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści, Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi – stwierdził.

  Środowisko żydowskie zareagowało oburzeniem i zarzuciło angielskiemu pięściarzowi antysemityzm. Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism proponuje, aby 27-latka przekazano w ręce brytyjskiej komisji bokserskiej i zdyskwalifikowano.

  – To nie jego pierwsze takie wykroczenie. On specjalizuje się w skandalicznych, obrażających ludzi, rasistowskich wypowiedziach. Takie zachowanie powinno skłonić sponsorów, żeby zerwali z nim współpracę – powiedział.

  Fury w negatywnym tonie wypowiedział się również na temat transseksualistów. – Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę – to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła – powiedział.

  Dodał, że niedługo normą stanie się zoofilia. – Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł – oznajmił.”

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: