Banki i tajna władza

Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?!

Jean Claude Van Damme: Kto tak naprawdę rządzi światem?!

NWOWklejam dziś krótkie nagranie video w wersji polskiej i angielskiej o tym, jak znany aktor, Jean Claude Van Damme mówi o tych, którzy zakulisowo rządzą światem.

Są to wielkie rodziny bankierów i finansistów. Kontrolują oni banki, w tym niemal wszystkie banki narodowe (NBP też), dużo korporacji, wpływają na rządy. A także na to, jak ma wyglądać oficjalna nauka (jest najeżona dogmatem materializmu, zafałszowana, skorumpowana, wiele patentów i wynalazków się ukrywa). Jak i medycyna (nie leczy przyczyny choroby, ale na chwilę ucisza objawy, wpędza w kolejne choroby i zabija, zarabiając przy tym miliardy).

Na naszym rodzimym podwórku kontrola Rotszydlów i Rockefellerów wygląda tak, że NBP poprzez „kreatywne” mechanizmy pseudo-ekonomiczne czterokrotnie zaniża wartość złotówki względem euro. Im słabszy pieniądz tym lepiej dla kapitalistów i eksporterów, a tym gorzej dla zwykłych ludzi, którzy za swoje pensje mogą kupić bardzo mało. Pomyśl – gdyby nie zaniżano sztucznie wartości polskiej złotówki, to pensja 2000 złotych starczyłaby na dość dużo. Nie mówiąc już o średniej krajowej. Jedno euro powinno kosztować 1,0 lub ostatecznie 1,5 złotego!

Dalej: pamiętacie zagadkową śmierć piosenkarza Prince? Od dziecka doświadczał on wielu niezwykłych i paranormalnych zjawisk. Był człowiekiem mającym jakąś tam moc. W ostatnich latach życia sporo zaczął mówić o nowym porządku świata (NWO) i zniewoleniu rasy ludzkiej. Ponoć przez to został zamordowany.

Aktor Chuck Norris to kolejna znana postać, która zaczęła „sypać„. Twierdzi on, że nie cierpi obserwować chemtrails na niebie. Nazywa on ludzi rozpylających to białe świństwo „zbrodniarzami„. Przedstawił on zupełnie nowy materiał dowodowy jak i kilka swoich obserwacji na ten temat. To bardzo znamienne – teraz takich pozytywnych przykładów będzie coraz więcej, bo czas ku temu. To ostatnie lata rządów psychopatów, dlatego robią oni co mogą by zatrzymać naturalne procesy przemiany – islamska inwazja, ubożenie społeczeństw, dewastacja przyrody. Jak i to, co napiszę zaraz poniżej – ich ostateczna broń, która może pozbawić naszą planetę pola magnetycznego i puścić ją z dymem.

Bowiem abstrahując od teorii chemtrails, czy jest prawdziwa, czy nie.. Według mnie, dużo gorszy wpływ na biosferę całej planety mają akceleratory kołowe (cyklotrony) takie jak Tevatron w Fermilab czy LHC (wielki zderzacz hadronów) w CERN. Wpływają bardzo negatywnie na rezonans Schumanna i inne komponenty biorytmu planety. Opóźniają proces przejścia, transformacji planety. I w końcu, co najbardziej namacalne – sprawiają, że masa ludzi choruje, źle się czuje, umiera przedwcześnie, np na zawały.

No i wpływ na magnetosferę i tektonikę planety (to naczynia połączone) również jest destrukcyjny. 8 kwietnia 2016 roku uruchomiono cyklotron LHC w CERN z największą jak dotąd mocą. Już od 9, 10 kwietnia do 12 kwietnia masa ludzi, w tym ja, fatalnie się czuła.

Już kilka dni potem nastąpiło kilka katastrofalnych trzęsień ziemi (Japonia, Ekwador i inne kraje). W samej Japonii odnotowano od tamtego czasu ponad 1200 trzęsień ziemi. Aktywowała się kaldera Yellowstone i około 40 wulkanów. Końca tego pasma trzęsień ziemi i erupcji wulkanicznych nie widać do dziś.

Opisywałem to w poniższych artykułach:
Telefony komórkowe powodują raka. „To promieniowanie smaży mózg”
MON Polski oficjalnie: broń EM była stosowana przeciwko Polakom!
Potężne trzęsienie Ziemi lada chwila? „Coś zdestabilizowało skorupę ziemską”

W zeszłym tygodniu LHC został jednak awaryjnie zatrzymany. Oficjalna wersja głosi, że przez łasicę, która spowodowała zwarcie i przepalenie niektórych elementów LHC. Tyle oficjalna wersja..

Teraz cyklotron LHC ma awaryjny przestój technologiczny i nie wiadomo kiedy zostanie ponownie uruchomiony, ale kiedyś to się stanie. Od siebie dodam coś jeszcze.. Wyczekujcie wtedy kolejnych „łasic” czy też innych „wiewiór” które ponownie uniemożliwią pracę tej maszynerii śmierci. Możecie tym jakże pożytecznym „żyjątkom” pomóc – wizualizując w myślach i w pozytywnych emocjach awaryjne zatrzymanie tego akceleratora. 🙂

Ani o sztucznym zaniżaniu wartości złotówki przez NBP, ani o wpływie LHC na tektonikę, świadomość i zdrowie ludzi / planety, nie poczytasz zbyt wiele w polskim internecie. Jak myślisz, dlaczego? A warto byłoby o tym pisać, choćby tłumacząc materiały zagraniczne.

Wstęp: Jarek Kefir

 

Jean Claude Van Damme: Rothschildowie i Rockefellerowie rządzą światem (01:49 min):

Jean-Claude Van Damme EXPOSES The Illuminati Banking Families Rothschild and Rockefeller on live TV (13:30 min.):

Reklamy

6 odpowiedzi »

  1. Zobaczcie jak zneutralizowano informację którą podał nasz zabijaka. Po koniec filmu dokładnie widać jak wygląda neutralizacja informacji jaką podaje Van Damme. A mianowicie poprzez ośmieszenie i zamienienie tego w żarty czy jakieś głupkowate teorie spiskowe czy bajki.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Bardzo fajny ten filmek z Bruce o filozofii życia, dużo z tego pokrywa się z filozofią krishna polecam obejrzeć sobie kilka filmików krishna z woodstock na youtube, kazdy coś znajdzie dla siebie 🙂

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s