Afery

„ZAKAZANA EDUKACJA”: FILM KTÓRY PRZYWRACA NADZIEJĘ W ŚWIECIE ŚPIĄCYCH

Zapraszam na pełnometrażowy film dokumentalny (2 godziny 25 minut) o tytule „Zakazana edukacja„. Jest to jeden z tych filmów, które powinien obejrzeć każdy. Inne filmy tego typu to seria „Zeitgeist„, jak i dwa filmy tych samych twórców – „Esoteric Agenda” i „Kymatica„.

Film „Kymatica” który postawił teze, że ludzkość przed wiekami zapadła na zbiorową chorobe psychiczną, która objawia sie niemożnością sterowania losem swoim i cywilizacji, był u mnie przedstawiany. To dlatego światem od zawsze rządzą psychopaci.

system edukacyjny kłamstwa

Są oni politykami, biznesmenami, CEO korporacji, bankierami, finansistami, prawnikami, lekarzami, dziennikarzami, celebrytami.. Słowem, są elitą planety. Ta odwieczna konspiracja i spisek psychopatów nad ofiarami, jest zadziwiająco czesto zbywana milczeniem na portalach rzekomo szukających prawdy. W Polskim internecie mamy tysiące opisów rzekomych illuminatów i ich działań, podczas gdy do końca nie wiadomo czy coś takiego jak organizacja illuminatów w ogóle istnieje.

Natomiast sprawa psychopatów rządzących światem doczekała sie nawet badań naukowych. Udowodniono w nich, że wśród nowojorskiej finansjery jest bardzo dużo klinicznych psychopatów. To oni ściągają planet na skraj cywilizacyjnej, ekonomicznej, społecznej i biologicznej zagłady. A robią to dlatego, bo ludzi nie interesuje ich los i dają im na to przyzwolenie.

Film Kymatica opisywałem w linku poniżej:
Przestańmy obawiać się globalnej tyranii, nie tędy droga..

Wstep: Jarek Kefir

Film „Zakazana edukacja” PL:

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

9 odpowiedzi »

 1. co do grobowców jeszcze to dlatego były to struktury megalityczne, kamienne bo pozwalały w sposób udany przeżyć swoją śmierć tzn zabrać całą swoją pamięć z danego życia w kokonie swojej duszy dalej w gwiazdy. Jak wykazał niejaki prof. Korotkov dusza opuszcza ludzkie ciało do 3 dni po śmierci i duch idzie w to miejsce, które jest najbardziej fraktalne, ponieważ pozwala mu to na idealne rozpakowanie się.rozpromieniowanie, stworzenie bardziej gęstej struktury. Założę się że pewnie te konstrukcje megalityczne były wykonane zgodnie z zasadą złotego podziału, gdyż tylko taka pozwala na niedestrukcyjną kompresję fal elektromagnetycznych.
  Tak zaprojektowane „świątynie” są też miejscami udanych narodzin i tak trwa i zachowuje się mądrość danej cywilizacji.

 2. ==I jak tu mlodego czlowieka trzymanego miedzy indoktrynacja religijno-dopalaczowa zainteresowac takimi wiadomosciami.==

  To musiałoby być w programie nauczania, bez szans,
  ”starsi” układaja elementarze.

 3. A ja słyszałam, że kobiety sa pierwiastkiem spolaryzowanym ujemnie, w stronę boskości, bezwarunkowej miłości i życia, a faceci mają polaryzację dodatnią, księżycową.
  Zatem to męski patriarchat przez wieki wspierał jahwiszona?! 😀
  I co wy na to piękni, niewinni panowie?
  Patrzcie coście narobili, odsuwając na plan drugi, żeński, boski pierwiastek. 😀 😀
  Nie wiedzieliście, że dla jahwiszona sprzyjacie ?! 😀 😀
  A teraz wielka ała? I my kobiety musimy to teraz wszystko naprawiać (?!)… 😀 😀

  No może z wyjątkiem Agusi, która jest po waszej stronie … 😀

  No nic. Dosyć biadolenia. Trzeba się brać za ten bajzel i zacząć porządki …

  A to ci dopiero odkrycie! Faceci spolaryzowani w stronę energii księżycowych!
  I patrz. Żeby choć jeden pisnął o tym słówko!

  To dlatego tworzyli religie księżycowe, a kobiety oddalali, uważali za nieczyste i gorszy sort!
  No popatrz, jak to sie wszystko zaczyna kupy trzymać! 😀 😀
  I jeszcze fakt, że mężczyzna zasila siebie żeńską energią …

  Czy aby tylko dla siebie? … 😀 😀

 4. Skoro było tak wspaniale to czemu stało się tak kijowo? Po owocach ich poznacie albo prawda sama się obroni czy jakoś tak 😉

 5. Postępy w nauce muszą być obiektywnie mierzalne bo w innym wypadku dyplom z takiej szkoły będzie wart mniej niż zero. Trzeba też wspomnieć o społecznym postrzeganiu takich szkół. Większość pracodawców czytając wniosek o pracę absolwenta „szkoły biegania po parku” pomyślałaby zapewne „hehe to kolejny z tych oświeconych szkółek co to uduchowieniem chce programować sieć biurową”. No niestety taka rzeczywistość.

 6. ..psychpaci rzadza swiatem od zawsze…:)))a kto ich wybiera? to sa wasze lustrzane odbicia:))))

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.