Afery

„Zakazana edukacja” – film który przywraca nadzieję

„Zakazana edukacja” – film który przywraca nadzieję

system edukacyjny kłamstwaZapraszam na pełnometrażowy film dokumentalny (2 godziny 25 minut) o tytule „Zakazana edukacja„. Jest to jeden z tych filmów, które powinien obejrzeć każdy. Inne filmy tego typu to seria „Zeitgeist„, jak i dwa filmy tych samych twórców – „Esoteric Agenda” i „Kymatica„.

Film „Kymatica” który postawił teze, że ludzkość przed wiekami zapadła na zbiorową chorobe psychiczną, która objawia sie niemożnością sterowania losem swoim i cywilizacji, był u mnie przedstawiany. To dlatego światem od zawsze rządzą psychopaci.

Są oni politykami, biznesmenami, CEO korporacji, bankierami, finansistami, prawnikami, lekarzami, dziennikarzami, celebrytami.. Słowem, są elitą planety. Ta odwieczna konspiracja i spisek psychopatów nad ofiarami, jest zadziwiająco czesto zbywana milczeniem na portalach rzekomo szukających prawdy. W Polskim internecie mamy tysiące opisów rzekomych illuminatów i ich działań, podczas gdy do końca nie wiadomo czy coś takiego jak organizacja illuminatów w ogóle istnieje.

Natomiast sprawa psychopatów rządzących światem doczekała sie nawet badań naukowych. Udowodniono w nich, że wśród nowojorskiej finansjery jest bardzo dużo klinicznych psychopatów. To oni ściągają planet na skraj cywilizacyjnej, ekonomicznej, społecznej i biologicznej zagłady. A robią to dlatego, bo ludzi nie interesuje ich los i dają im na to przyzwolenie.

Film Kymatica opisywałem w linku poniżej:
Przestańmy obawiać się globalnej tyranii, nie tędy droga..

Wstep: Jarek Kefir

Film „Zakazana edukacja” PL:

Reklamy

20 odpowiedzi »

 1. gnojki musza być trzymane krotko za młodu bo będzie jak w stanach ze każdy cpa i tylko jak kontrola w szkole to podmieniają mocz na kogos kto nie cpa który jest zawsze w cenie… a wiec wolność w szkole to droga donikąd, owszem sa jednostki nie chlajace nie cpajace no ale to mniejszość, wszystkim sie nie dogodzi, w Polsce za PO każdy się dopalal i niby ścigali dealerow ale chyba tak żeby ich nie sciagac jak zresztą wszystko inne przez ostatnie 8 lat, szkolne gnojki tylko patrza żeby pic i palic i się nie uczyc a zamiast co, lezec na lace nacpany czy pijany caly dzien? prawde mowiac polacy to zule plus minus, nigdy nie dorosleja polowa polakow pije i pali a druga bije lbem w sciane co niedzelem a niektórzy nawet częściej, polska krew do transfuzji to sciek, 1/4 nawet się doprowadzila do bezplodnosci przez swoje narkotykowo zywnosciowo nonszalancje

  Polubienie

 2. Robia z nas matolow ,bo spoleczenstwo niedoinformowane i oglupione jest latwe do kontrolowania a i wykasowania czyli przejecia.Chyba jeszcze w zadnym okresie okupacji judo-chrzescijanskiego watykanu Polacy nie byli narazeni na tyle szykan ze strony wladz okupacyjnych oraz innych pomagierow. Po 89 roku zwiekszony naplyw narkotykow byl prowadzony przez baronow postkomunistycznych zakamuflowanych w korporacji SLD a pozniej i PO. Mlodziez w wieku 11-15 lat otumaniona dopalaczami ,latwo mogla sobie przyswoic twarde narkotyki ,alkohol to tylko utrwalacz i pikus w tym zniewoleniu. Jak taki mlody czlowiek ma sobie przyswoich wiedze zaklamana nie mowiac juz o histori starozytnych slowian. Zycie dzisiejszej mlodziezy jest jak ping pong w puszcze,z ktorej nie ma ucieczki.Zostaje uderzenie od sciany religijnej w polityczna utrwalanej za pomoca uzywek .To wiezienie z ktorego nie ma ucieczki a tylko madry rodzic i inteligetne srodowisko moze ustrzec dzieci przed tego typu pulapkami i zniweczeniem zycia przez wszelkie programy religijno-polityczne.

  Polubienie

  • dlatego nie zakaza nigdy narkotykow alkoholu fajek itd., to jest straszne ze młodzi tylko pija i cpaja, jakie dzieci z tych palaczy i pijakow będą ?

   Polubienie

 3. Archeolodzy pod przewodnictwem Leonida Jabłońskiego z Instytutu Archeologii będącego częścią Rosyjskiej Akademii Nauk, przebadali znany archeologom lecz pomijany dotąd w badaniach kurhan sarmacki w sąsiedztwie wsi Filipowka w obwodzie orenburskim. Kurhan okazał się być nie tknięty i wykopaliska zaowocowały wspaniałymi znaleziskami, które pogłębiły naszą wiedzę o bogatej kulturze materialnej Sarmatów.
  Badania rozpoczęto od wschodniego krańca grobowca, który jest wysoki na 5 m i długi na 50m. W podziemnym tunelu prowadzącym do komory grobowej odnaleziono duży (102 cm obwodu) kocioł wykonany z brązu. Uchwytu ozdobione są w typowy dla Sarmatów sposób i przedstawiają motyw zwierzęcy, w tym przypadku mityczne gryfy.Na końcu tunelu znajduje się komora grobowa o wymiarach 4x5m i głębokosci 4m. Na dnie komory po usunięciu wielu warstw, odkryto pochówek charakteryzujący się wyjątkowym bogactwem i różnorodnością darów grobowych w które została wyposażona osoba spoczywająca w grobowcu.
  Odnalezione w grobowcu artefakty takie jak biżuteria i inne przedmioty kojarzone z żeńskimi pochówkami zasugerowały archeologom, że mają do czynienia z żeńskim pochówkiem. Jednak wstępne badania osteologiczne morfologii szkieletu, wskazują na męski pochówek. Zaplanowane badania DNA rozwiążą ostatecznie kwestię płci właściciela grobowca.
  Obok głowy zmarłego, umieszczono wiklinowy pojemnik. Zawierający srebrne pudełko z wieczkiem, złoty napierśnik, srebrne flakoniki, skórzaną sakiewkę i zęby konia. Obok szkieletu znajdowało się duże srebrne lusterko z pozłacaną rękojeścią ozdobioną motywami zwierzęcymi. Druga strona lustra ozdobiona jest wizerunkiem orła w centrum, otoczonego przez szesć skrzydlatych byków.Szaty zmarłej osoby pokryte były złotymi płytkami, ozdobionymi przez rozety i wizerunek pantery skaczącej na grzbiet uciekającej antylopy. Na szaty naszyto także 395 płatków złota, szal lub chustę utrzymywał na miejscu złoty łańcuszek, a rękawy koszuli ozdobione zostały kolorowymi paciorkami naszytymi w ten sposób by utworzyć skomplikowany wzór geometryczny.Obok głowy po obu stronach znajdowały się złote kolczyki dekorowane techniką zdobniczą zwaną cloisonne (emaliowanie komórkowe). W grobowcu odkryto także przedmioty służące do tatuowania, takie jak kamienne i metalowe miseczki z kościanymi łyżeczkami do mieszania barwników. Pozłacane igły osadzone w uchwytach ozdobionych motywami zwierzęcymi.
  Z grobowca wyciągnięto ponad 1000 cennych artefaktów zabezpieczając je tym samym od kradzieży lub zniszczenia. Artefakty stanowią spuściznę po ludzie który wywarł ogromny wpływ na Słowian i ich kulturę a DNA Sarmatów jest dużą częścią DNA Słowian zwłaszcza nas Polaków.

  lub takie news

  W powiecie stargradzkim w rejonie Dolic odkryto kolejne grobowce. Polscy badacze zlokalizowali w sumie 18 budowli megalitycznych sprzed około 5 do nawet 6 tysięcy lat. Zostały one zbudowane przez społeczność kultury pucharów lejkowatych – jedną z kultur epoki neolitu z kręgu kultur naddunajskich, która występowała w Europie między 3700 a 1900 rokiem p.n.e.

  Odkrycia dokonała dr Agnieszka Matuszewska z Katedry Archeologii Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Markiem Schillerem. Podczas badań zastosowano między innymi lotniczy skaning laserowy, który umożliwia penetrację pokrywy roślinnej i zdobycie informacji o ukształtowaniu terenu, oraz technologię cyfrowego modelowania terenu. W ten sposób udało się zlokalizować grobowce, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

  Kopce kujawskie to olbrzymie grobowce, czasem określane również jako „polskie piramidy”. Nie są co prawda tak potężne jak te, które powstawały w Egipcie, ale są starsze. Struktury te posiadały kształt wydłużonego trójkąta i były otoczone wielkimi skałami. Posiadały do 130 metrów długości, 3 metrów wysokości i od 6 do 15 metrów szerokości.

  Niektóre z grobowców są w dobrym stanie, inne zaś częściowo lub kompletnie zniszczone. Uważa się że służyły one do pochówku zmarłych. Jest to oczywiście tylko jedna z teorii. Inne zakładają że mogły to być miejsca kultu lub nawet posterunki graniczne. Struktury megalityczne w Polsce zachowały się jedynie na terenach zalesionych. W naszym kraju istnieje wiele takich obiektów – najbardziej znane „polskie piramidy” znajdują się w Sarnowie i w Wietrzychowicach.Polski Indiana Jones i NIkola Tesla w jednym czyli pan Wandaluzja z Wrocławia tak wypowiedział się na ten temat:

  ” Kiedyś uważano Grobowce Kujawskie za kulturę amfor kulistych, ale grobowce AK okazały się tam WTÓRNE. Teraz WTÓRNYMI okazują się grobowce pucharów lejkowatych czyli Hellenów, z czego wynika, że GK budowała ludność kultur Naddunajskich. W Słoniowicach Wielkich k. Kazimierzy Wlk odkryto drewniane PAŁACE, które mogły być pierwowzorami GK.

  Przez Słoniowice wiedzie droga z Panonii via Spisz do Kielc. Naddunajcy mogli tędy pędzić bydło, które zamykano w wielkim kwadratowym dziedzińcu, zamkniętym z 3 stron wielkimi równymi nasypami a z IV strony PAŁACEM drewnianym, pod którym znaleziono resztki zwietrzałego grobowca megalitycznego. W jednym z takich OBRABOWANYCH grobowców znaleziono miedziany sztylet, co świadczy, że były bogato wyposażone. ”

  I jak tu mlodego czlowieka trzymanego miedzy indoktrynacja religijno-dopalaczowa zainteresowac takimi wiadomosciami.

  Polubienie

  • ==I jak tu mlodego czlowieka trzymanego miedzy indoktrynacja religijno-dopalaczowa zainteresowac takimi wiadomosciami.==

   To musiałoby być w programie nauczania, bez szans,
   ”starsi” układaja elementarze.

   Polubienie

  • yahwe nas wytrul i pozbieral dlatego mamy grobowe luki ilosciowe w historii…, wot cala tajemnica, a jak się dodatkowo wierzy w ewolucje ciala np z malpy to się można wsciec bo zadnego wniosku nie da się wyciagnac ani nic ze soba powiazac, ja na miejscu „uczonych” bym chyba wyjebal na orbite z bezsilności… no ale kasa i stolki nie pozwalaja wyciagac racjonalne wnioski i trzeba ciagnac a w zasadzie juz chyba tylko pchac ta cuchnaca fure gnoju przez miasto…

   Polubienie

   • A ja słyszałam, że kobiety sa pierwiastkiem spolaryzowanym ujemnie, w stronę boskości, bezwarunkowej miłości i życia, a faceci mają polaryzację dodatnią, księżycową.
    Zatem to męski patriarchat przez wieki wspierał jahwiszona?! 😀
    I co wy na to piękni, niewinni panowie?
    Patrzcie coście narobili, odsuwając na plan drugi, żeński, boski pierwiastek. 😀 😀
    Nie wiedzieliście, że dla jahwiszona sprzyjacie ?! 😀 😀
    A teraz wielka ała? I my kobiety musimy to teraz wszystko naprawiać (?!)… 😀 😀

    No może z wyjątkiem Agusi, która jest po waszej stronie … 😀

    No nic. Dosyć biadolenia. Trzeba się brać za ten bajzel i zacząć porządki …

    A to ci dopiero odkrycie! Faceci spolaryzowani w stronę energii księżycowych!
    I patrz. Żeby choć jeden pisnął o tym słówko!

    To dlatego tworzyli religie księżycowe, a kobiety oddalali, uważali za nieczyste i gorszy sort!
    No popatrz, jak to sie wszystko zaczyna kupy trzymać! 😀 😀
    I jeszcze fakt, że mężczyzna zasila siebie żeńską energią …

    Czy aby tylko dla siebie? … 😀 😀

    Polubienie

    • Po pierwsze primo numero uno, same babki w rzadzie i rakiety beda lataly bo beda wciskaly guziki na wszelki wypadek bo zawsze chca sie czuc bezpiecznie, po drugie wynikalo by ze reptoid nas zrobil co nie bardzo lata, bo po co by pozniej nas porywal i gwalcil i robili z nas azjatow, to bardziej poezja z tymi pierwiastkami zenskimi chodz fajna a po polnocy szczegolnie kazdy pietwiastek zenski jest na wage zlota -_- a nawet rano

     Polubienie

  • Skoro było tak wspaniale to czemu stało się tak kijowo? Po owocach ich poznacie albo prawda sama się obroni czy jakoś tak 😉

   Polubienie

 4. Ciekawa historia pokazująca jaką wiedzę mieli tamci ludzie, bo okrywanie ciała złotem w postaci ubrań ze złotymi elementami, otaczanie zmarłego złotem itd pozwala na zachowanie jego ciała, też pamięci biologicznej ducha w dobrym stanie. Ciało takiego zmarłego wtedy nie gnije, ponieważ złoto jest najlepszym materiałem z metali, które kondensuje ładunek elektromagnetyczny z powietrza. Dodatkowo pewnie kurhan był cały z kamienia.
  Jest to też historia jak tybetańscy mnisi, którzy mieli duże doświadczenie w medytacji, podróżach astralnych pokrywali swoje ciała złotem, tak że duch miał czy cały czas ma dostęp do pamięci biologicznej ciała. Z kolei ciało mniej doświadczonych po śmierci było rozszarpywane przez ptaki pewnie sępy czy coś takiego żeby ich duch tutaj nie utknął.
  Tak samo obrządkiem słowiańskim jest ciałopalenie, dlatego wychodzę z założenia że po śmierci lepsza jest kremacja.
  Wracając do złota jest to też związane z tym dlaczego królowie nosili korony ze złota, ponieważ kumulowały one ich ładunek,duszę w czakrze korony

  Polubienie

 5. co do grobowców jeszcze to dlatego były to struktury megalityczne, kamienne bo pozwalały w sposób udany przeżyć swoją śmierć tzn zabrać całą swoją pamięć z danego życia w kokonie swojej duszy dalej w gwiazdy. Jak wykazał niejaki prof. Korotkov dusza opuszcza ludzkie ciało do 3 dni po śmierci i duch idzie w to miejsce, które jest najbardziej fraktalne, ponieważ pozwala mu to na idealne rozpakowanie się.rozpromieniowanie, stworzenie bardziej gęstej struktury. Założę się że pewnie te konstrukcje megalityczne były wykonane zgodnie z zasadą złotego podziału, gdyż tylko taka pozwala na niedestrukcyjną kompresję fal elektromagnetycznych.
  Tak zaprojektowane „świątynie” są też miejscami udanych narodzin i tak trwa i zachowuje się mądrość danej cywilizacji.

  Polubienie

 6. DLatego tez Chrestomata ,zboczency okupanci z pod znaku szatana w KK zafundowali nam pochowek ziemny 2 metry pod, w pudle z drewna lub wokru .Zeby bylo smiesznie wbija sie drewniany krzyz co ma swoj cel.Osobiscie tez jestem za kremacja i jak najdalej czymac sie od sekty z pod nzaku KK nie tylko w materi pochowku.

  Polubienie

 7. no dokładnie, bo głównie chodzi o nasze dusze,
  niestety ideologia KK jest mocno zakorzeniona w naszym społeczeństwie i związana też z nakładaniem pieczęci w różnych sakramentach.
  ja jakoś tak od dziecka nigdy nie lubiłem chodzić do kościoła i nie chodzę tam, nie zabieram tam swojej rodziny, dzieci, nie zmuszam ich jak to w wielu przypadkach polskiej rodziny ma miejsce, bo nie potrzebuję żeby nasza energia była zjadana przez jakiegoś egregora.
  Lepiej spędzić dzień na świeżym powietrzu, np. spacerując po lesie, bo to jest prawdziwa „msza” dla ciała i ducha.
  Devingo, a z tym krzyżem na grobie co jest dokładnie związane ?

  Polubienie

 8. Postępy w nauce muszą być obiektywnie mierzalne bo w innym wypadku dyplom z takiej szkoły będzie wart mniej niż zero. Trzeba też wspomnieć o społecznym postrzeganiu takich szkół. Większość pracodawców czytając wniosek o pracę absolwenta „szkoły biegania po parku” pomyślałaby zapewne „hehe to kolejny z tych oświeconych szkółek co to uduchowieniem chce programować sieć biurową”. No niestety taka rzeczywistość.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s