Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » KOD i korporacje farmaceutyczne?! Szokujące fakty!

KOD i korporacje farmaceutyczne?! Szokujące fakty!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,302,357 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

KOD i korporacje farmaceutyczne?! Szokujące fakty!

komitet obrony demokracji prawda demaskacjaPisałem w dwóch artykułach o powiązaniach Mateusza Kijowskiego z Komitetu Obrony Demokracji z szeroko pojetym stronnictwem prosystemowym. Racjonaliści tudzież sceptycy, bo tak nazywa sie ta grupa społeczna – to stronnictwo broniące systemu w dosłownie każdym jego aspekcie.

Są oni lustrzanym przeciwieństwem nas. To, co my negujemy, oni popierają. To, co my popieramy – oni zwalczają. Z teorii spiskowych sie oni śmieją. Obecnie to środowisko jest czynnie zaangażowane w tworzenie dwóch stronnictw – KOD i marksistowskiej partii Razem. W partii Razem czynnie działa jeden z bardzo aktywnych blogerów, stowarzyszonych z nieformalną organizacją racjonalistów i sceptyków, TTDKN. Znalazło to nawet odbicie w programie partii Razem:

KODRacjonaliści i sceptycy jako grupa społeczna to prosystemowe psy łańcuchowe. Popierają oni:
-obyczajowe lewactwo,
-kapitalizm (neoliberalizm) i kapitalistyczny wyzysk milionów Polaków ku chwale Merkel itp,
-poddańczość Polski wobec korporacji, karteli, grup lobbingowych i wszelkich innych obcych wpływów. Konserwatywna partia PiS po 10.04.2010 chce prowadzić swoją własną, patriotyczną i niezależną politykę,
-eugenikę, gender, feminizm i inne lewackie wynalazki,
-GMO, szczepienia, farmację i medycynę alopatyczną, energetykę nuklearną, skorumpowaną i zafałszowaną naukę. Czyli jednym słowem, wszystko co szkodzi i zabija w interesie elit politycznych.

Sprzeciwiają sie oni:
-medycynie naturalnej (bo jest zagrożeniem dla farmacji i rządów), ziołolecznictwu, przynoszącym zdrowie dietom (to oni krytykują diete bezglutenową i promują model żywieniowy WHO oparty na weglowodanach, który przyniósł setki milionów chorych i miliony przedwcześnie zmarłych);
-teoriom spiskowym – nazywają je oszołomstwem, lolcontentem. Wszystko co jest niewygodne dla elit, co zagraża interesom korporacji, rządów, grup interesu i wpływu – oni nazywają „teorią spiskową„;
-katolicyzmowi i szeroko pojetemu ruchowi new age, bo promują ateizm i chcą obedrzeć człowieka z duchowości / metafizyki. Oczywiście islam i inwazje islamskiej armii na Europe popierają bo to leży w interesie ich mocodawców;
-polityce prospołecznej, wzrostowi wynagrodzeń (są kapitalistami, neoliberałami), bo ich mocodawcom pasuje drenaż polskich zasobów, kapitału i pracowników;
-szeroko pojetemu uświadamianiu ludzi. My, czyli zwykli obywatele, mamy wierzyć że rządy o nas dbają, że lewacki neoliberalizm jest dobry, że korporacje sprzedają dobrej jakości produkty, i że wszelkie „wersje oficjalne” są prawdziwe.

medycyna alopatycznaPojawiły sie nowe informacje odnośnie działalności Mateusza Kijowskiego z KOD (Komitetu Obrony Demokracji). Otóż szydercza i lobbująca za szczepieniami strona „stop stop NOP” znajduje sie na serwerze należącym do Mateusza Kijowskiego (KOD).

Mateusz Kijowski jest jednym z administratorów facebookowego profilu o tej samej nazwie (stop stop NOP). Pisałem o tym co nieco w poprzednich artykułach:
Ale afera! Wyciekły supertajne maile lidera KOD!
KOD powiązany z korporacjami farmaceutycznymi?! Nowe info!

A poniżej informacje Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP” o tym:

Cytat: „-stopstopnop.**** (cenzura) na serwerze Mateusza Kijowskiego z KOD.. O co chodzi?
-Mateusz Kijowski to inicjator prymitywnej, bo bazującej na niewiedzy opinii publicznej, szkalującej nas inicjatywy. Inicjatywa Kijowskiego dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęła swoją działalność w tym samym czasie, gdy ruszała wspomniana wcześniej medialna kampania fikcyjnego powrotu odry, prawdopodobnie opłacona przez jeden z koncernów farmaceutycznych. Takie praktyki nazywane astroturfingiem (od kładzenia sztucznej trawy), w niektórych krajach są prawnie zakazane i zagrożone wysoką karą. Kampanie te udają spontaniczne inicjatywy, które wyrażają poparcie lub sprzeciw wobec usług, produktów, idei, wydarzeń czy nawet działalności partii i polityków. Mają sprawiać wrażenie niezależnej reakcji społecznej i ukrywać tożsamość rzeczywistych jej inicjatorów, a także ich prawdziwe intencje. W tym roku podgrzano atmosferę nagłaśniając w odpowiedni sposób przypadek śmierci dziecka na skutek sepsy, rzekomo po tzw. „ospa party” – tymczasem żadne „party” nie miało miejsca.”
Źródło: https://www.facebook.com/notes/og%C3%B3lnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/szczepionki-%C5%9Bmierci-czy-polskie-dzieci-s%C4%85-bezpieczne-przeczytajcie-szokuj%C4%85cy-wyw/1262435297117229

Cytuję: „W nawiązaniu do materiału opublikowanego przez TVN  oświadczamy, że Mateusz Kijowski nie ma nic wspólnego z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”. Wręcz przeciwnie, jest współtwórcą atakującej nas i przypisującej nam przypadkowe wypowiedzi osób niezwiązanych ze stowarzyszeniem, profilu o nazwie „stop Stop nop.
Źródło:
http://www.stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/189-oswiadczenie-dotyczace-mateusza-kijowskiego-i-falszywej-informacji-podanej-przez-tvn

O TTDKN, racjonalistach naukowych i sceptykach, zwolennikach „wersji oficjalnych” lansowanych przez korporacje, rządy i elity, jest u mnie wiele artykułów. Oto tylko niektóre z nich:
Racjonalizm (ateizm) i religie – dwa bieguny tego samego oszustwa
“Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu
Racjonaliści piszący komentarze i blogi za pieniądze są częstym zjawiskiem
Racjonalistyczna i neoliberalna filozofia Ayn Rand jest filozofią psychopatki, mizantropijną fantazją okrucieństwa, zemsty i chciwości
Tzw. „nowy ateizm” też jest kultem religijnym!
Potężne wyzwanie dla nauki? Obszerne studium kłamstw racjonalizmu naukowego
UNICEF na zlecenie koncernów szpieguje i szantażuje przeciwników szczepień w Polsce
Lobbing, w tym farmaceutyczny, to nowotwór niszczący demokrację. Oto kapitalizm!
Logika zwolenników szczepień? „Takich bezkarnie wygłaszanych bzdur już dawno nie słyszałem”
Polscy dilerzy śmierci: szokująca skala korupcji w medycynie. Konsultanci medyczni zawierali milionowe kontrakty z korporacjami farmaceutycznymi (2014 rok)
Racjonalistyczni liberałowie, czyli psychopaci? (2013 rok)

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


10 komentarzy

 1. Jarku, masz rację ale przeszkadza mi w tej analizie to, że stawiasz PiS po drugiej, lepszej stronie. To ta sama banda a nawet groźniejsza bo zakamuflowana. Pokazują pozorne działania , które mają świadczyć , że sa za zmianą. Weźmy prosty przykład marihuany medycznej. Podobno Kaczyński bardzo się tym przejął. Miało być już, szybko itp. A tu zaciągnięty mocny hamulec, w postaci twierdzenia, że trzeba czekać na resztę Europy- jak ją zatwierdzi. Pan Jaki – wojownik z poprzedniej kadencji sejmu, dzisiaj wiceminister sprawiedliwości i co i ….tylko deklaracje, słowa bez pokrycia. Okrzyknięto , że idzie nowe , że lekarze od wczoraj mają prawo p[rzepisywać medyczhną marihuane, że import docelowy jest uproszczony. Bzdura, kłamstwo. Dorota Gudaniec , kilka dni temu pisała – od początku nowego rządu tylko są tylko 4 przypadki, gdzie pozwolono na import marihuany. Słyszeliśmy , że miała być nawet dofinanowywana z Funduszu Zdrowia. Nie chce mi się wymieniać dalej ich pozorne działania. Religijnosć ..buchacha …łacha sobie drą z niej, wykorzystują do gierek politycznych Rydzyk i ta cała radiomaryjna banda. Nóż w kieszeni sie otwiera. Konkludując- sprzeciw do KOD , do pana Kijowskiego (dupka) jak najbardziej, ale nie wkładajmy wszystkiego w program KOD. To nie takie proste . Nie ma tu wyboru zero jedynkowego.

  Lubię

  • a pisze:

   sami jestescie odpowiedzialni za ten wybor:(to wy dajecie im pozwolenie na wziecie waszego zycia w ich rece:(wiec nie dziw sie

   Lubię

   • devingo pisze:

    sama(o) to mozesz kupe w majty zrobic,a tak naprawde to nie masz wplywu na sitwe ale mozesz to szambo ignorowac.Niestety ludzie musieliby zrobic dwie rzeczy ;wylaczyc telewizory a druga to przestac lazic do kosciola i wspierac KK.

    Lubię

    • Jarek Kefir pisze:

     Ale on(a) ma trochę racji.. To, jakie elity polityczne rządzą, jest lustrzanym odbiciem mentalności społeczeństwa. A mentalność jest zawsze kulejąca, bo ludzkość od eonów cierpi na zbiorową psychozę – niezdolność do kierowania losem swoim i losem cywilizacji. Więc ster przejmują ci, którzy to umieją, bo nie mają żadnych skrupułów. Czyli psychopaci.

     Lubię

    • devingo pisze:

     No ,ma ono(A) racje ale nie kazdy to rozumie i moze sie oderwac i to jest fakt.To bledne kolo jak mawija”czemus biednys ?bos glupi.A czemus glupi? bos biedny.”

     Lubię

 2. Maga pisze:

  Stowarzyszenie StopNop mówiło o tym od początku, jak tylko się KOD pojawił

  Lubię

 3. Chrestomata pisze:

  Głupcy nie rozumiejący historii chcą stłamsić naszą ewolucję, na szczęście świadomość się rozszerza i idzie swoją drogą na przekór ich systemowi,

  Lubię

 4. devingo pisze:

  Zaszczepic to nalezy tych zboczencow z KOD w glowe ,niestety nic by to im nie pomoglo bo uczciwosci i empati nie da sie zaszczepic.Olechowski juz lata temu wykonczyl wiekszosc aptekarzy polskich i przejal ich apteki aby skutecznie mogl dozowac lekarstwami w imie lepszego jutra.Jak narazie jest najwiekszym aptekarzem w Polsce dlatego wszelkie spekulacje z dofinansowaniami przez NFZ do lekow to spekulacje Olechowskiego i to z ramienia Bilderberga aby Polakom sie zylo zdrowiej no i przede wszystkim lepiej ale krocej .Wynikac z tego bedzie tez ze wszelkie formy zaszczepien polskich dzieci sa tylko i wylacznie dobrym biznesem Olechowskiego i jego sitwy ale i misja depopulacji z ramienia zakulisowcow.Swoja droga czuja chyba ze ich koniec bliski dlatego robia takie cisnienie w Polsce na zaszczepianie tym gnojem Polakow. Nawet Donald Tump powiedzial juz jasno ze szczepionki sa przyczyna autyzmu i innych chorob:“I couldn’t care less. I’ve seen people where they have a perfectly healthy child, and they go for the vaccinations and a month later the child is no longer healthy.” I jak sie do tego ma KOD ,pociagna dlugo jeszcze w pseudopolityce?Pewnie do amerykanskich wyborow,no chyba ze wyborow nie bedzie z jakiegos powodu.

  http://yournewswire.com/donald-trump-vaccines-cause-autism/

  Lubię

  • Rozsądna Anna pisze:

   Coś chyba jest na rzeczy,że czarny ma być ostatnim Prezydentem
   USA.więc chyba wyborów na nowego nie będzie,prawdopodobnie ma powstać Republika Stanów Zjednoczonych,to może się napna
   i wymyślą Króla,u amerykanów wszystko jest możliwe przecież oni
   mają wszystko najlepsiejsze i najwięksiejsze jak mówił w „Samych swoich” Polakoamerykanin.

   Lubię

 5. ilmiros pisze:

  Proponuję dla poszerzenia Horyzontów do tej strony pod tytułem; ‚Alchemia życia – linki do ciekawych stron ‚ dołączyć stronę ; https://krystal28.wordpress.com/ i stronę ; http://wolnaplaneta.pl/terra/

  Liked by 1 osoba

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: