Afery

Lotto to oszustwo! Robią nas w konia na miliardy!

Lotto to oszustwo! Robią nas w konia na miliardy!

lottoDziś jeden nowy artykuł (link) o tym, że Lotto (totolotek) to jedno wielkie oszustwo. Przede wszystkim jest to podatek od marzeń. Jest to sposób państwa by zarobić na nałogach, słabostkach i sfrustrowaniu obywateli. Człowiek szczęśliwy przecież nie będzie uzależniony od hazardu. Człowiek szczęśliwy nie będzie uzależniony od niczego. Raz kiedyś kupi zdrapkę lub wyśle kupon i tyle.

Z tym jest związana jedna z największych tajemnic i jednocześnie największych konspiracji świata. Otóż człowiek szczęśliwy wewnętrznie, sam z siebie, nie przynosi dochodów instytucji państwa, korporacjom, firmom, religiom. To dlatego już od dziecka tysiące ludzi robi wszystko co w ich mocy, by wychować nieszczęśliwego obywatela. By wychować umarłe za życia zombie.

Programowanie religijne i szkolne, tresura dla nie poznanki nazwana „wychowaniem„, a potem reklama, PR, wpływ ideologii i partii politycznych. Wszystko to wdrukowuje w człowieka bardzo niekorzystne poglądy, czyniące go nieszczęśliwym.

Bowiem człowiek szczęśliwy:
-nie pójdzie na front w obronie korporacji naftowych i świń przy korycie;
-nie będzie się rozmnażał, nie będzie odstawiał tego całego cyrku związanego ze ślubami, rodzinnymi obiadkami i dbaniem o status społeczny wśród niezwykle czujnej jak zawsze rodziny;
-nie będzie używał uzależniaczy w celu chwilowego wyłączenia bólu istnienia (hazard, zakupoholizm, narkotyki w tym alkohol, używki);
-nie będzie robił kariery po trupach, nie będzie konsumował i kupował coraz to nowych rzeczy, które też mają za zadanie choćby chwilowo zniwelować piorunujący ból istnienia. Zakupoholizm to podstawowy nałóg Polaków, obok alkoholizmu (dotyczy ponad 90% z nich).

Jednym słowem: jednostka autentycznie szczęśliwa nie zasila systemu, nie sprawia, że system staje się coraz większy i potężniejszy. Jednostka szczęśliwa i oświecona ma na dodatek moc generowania energii czy wręcz tworzenia korzystnych linii czasowych „z powietrza„, czyli z niczego. Jak i moc twórczego (a nie negatywnego) wpływu na system. Wiem to po sobie, bo częściowo taką możliwość uzyskałem. A tego system nie lubi.

Kluczowe jest pozbycie się poczucia winy. Nie chodzi mi o to, by czynić tak, jak zostało to napisane w biblii szatana, co zarzucił mi jeden z czytelników. Dziecino, to nie ja zaprojektowałem ten świat tak, że jest on dla wielu ludzi piekłem. Ja tylko przedstawiam jak ten świat działa, podług jakich praw i zasad. Ty możesz te uniwersalne i dotyczące każdego prawa wykorzystać w dobry i konstruktywny sposób.

Już wystarczy, że osobnicy psychopatyczni (kapitaliści, biznesmeni, CEO korporacji, politycy, prawnicy itp) znają te prawa i wykorzystują je intuicyjnie, instynktownie na naszą niekorzyść. Ty też się możesz ich nauczyć i wykorzystywać je świadomie w dobry, pozytywny sposób. Wiedza jest neutralna – to od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz.

Pisałem o tym w artykule poniżej:
Poczucie winy jest najpotężniejszym mechanizmem manipulacji na Ziemi

Nie zrozumiesz przesłania mojej strony, jeśli nie przeczytasz poniższego artykułu. Jest to jeden z najważniejszych artykułów jakie kiedykolwiek zamieściłem:
Mówili mu: bez ambicji i pieniędzy jesteś nikim. Dziś umiera i żałuje każdej straconej chwili

A teraz wracając do kwestii lotto / totolotka / totalizatora – wklejam fragmenty kilku artykułów. Aby je przeczytać, musisz samodzielnie kliknąć na linki pod nimi:

Lotto to wielkie oszustwo. „To maszynka do prania pieniędzy, oni okradają naiwnych!”

Okazuje się jednak, że Totalizator – Lotto – jest gigantycznym oszustwem. Komputery amerykańskiej (a jakże inaczej!) korporacji G-Tech obliczają przed losowaniem najkorzystniejsze pod względem finansowym rozwiązanie wyniku „losowania”.

Całe losowanie jest oczywiście oszustwem, zaś najczęściej „szóstki” wygrywają z góry określone osoby. Najwięcej oczywiście na Totalizatorze (Lotto) zarabia budżet przenajświętszej III RP. A „swojakom” odpalają marne „grosze” w postaci szóstek z totalizatora.

Podobna zasada jak w Lotto, jest stosowana w automatach do gier hazardowych. Nie są to gry losowe, jak wymaga tego ustawa, gdyż zamontowany jest w nich skomputeryzowany mechanizm, który zaniża wygrane i nie dopuszcza do poniesienia strat przez właściciela.

CZYTAJ DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2014/01/06/lotto-to-wielkie-oszustwo-to-maszynka-do-prania-pieniedzy-oni-okradaja-naiwnych/

Oszustwo Lotto / totolotka zdemaskowane! Zatrudnili armię „komentatorów” do poprawy wizerunku?

Totalizator Sportowy (Lotto) to jedno wielkie oszustwo nastawione na uzależnianie ludzi od hazardu i odpowiednie „ustawianie” wyników losowań, by jak najmniej ludzi wygrało.

Za sprzedaż narkotyków jest kryminał – czy słusznie, czy nie, ale jednak jest. Zaś uzależnienia ludzi i doprowadzanie ich do ruiny, samobójstw itp poprzez hazard, alkohol, tytoń, jest już legalne. Wiecie dlaczego? Bo robi to państwo. Największą i najbardziej zbrodniczą mafią zawsze jest instytucja państwa.

CZYTAJ DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2014/03/14/oszustwo-lotto-zdemaskowane-zatrudnili-armie-komentatorow-do-poprawy-wizerunku/

Totolotek to jeden wielki blef – czyli statystyki, historia, naiwność graczy i triki psychologiczne:

Cytat: „Poza tym ilość mitów – lub nie – dotyczących skorumpowanego systemu państwowej loterii też daje do myślenia. Nie jestem fanem teorii spiskowych, aczkolwiek w historii działo się już wiele dziwnych rzeczy związanych z zakładami lotto. Na pewno słyszeliście o niewiarygodnych wygranych Pana Wałęsy? Jeśli nie, powiem króciutko, o co chodzi.”
Autor:
Figaj Pisze” blog

CZYTAJ DALEJ: https://figajpisze.wordpress.com/2016/04/14/totolotek-to-jeden-wielki-blef-czyli-statystyki-historia-naiwnosc-graczy-i-triki-psychologiczne/#more-14383

Materiały video odnośnie oszustwa Lotto / totolotka / totalizatora sportowego i dziwnych wpadek:

Wpadka podczas losowania Multi Multi
Kupili 1000 zakładów w Lotto. Ile kasy wygrali?
Serbia – wpadka w loterii telewizyjnej typu lotto

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/84422-pis-przygotowuje-ustawy-na-wypadek-buntu-narodu

  „Coś niesamowitego dzieje się w kraju.

  Narzekaliśmy na rządy SLD, później na PO, a teraz okazuje się, że rząd PiS – nadzieja wielu Polaków, na wielu polach powiela działania poprzedników.

  Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego PiS przygotowuje ustawę gwarantującą możliwość interwencji obcych wojsk na terenie Polski?

  O co tutaj chodzi?

  Z jednej strony minister Macierewicz i prezydent Duda głoszą przymus odbudowania polskiej armii, z drugiej strony PiS przygotowuje ustawy gwarantujące legalną interwencje zachodnich wojsk w Polsce?

  Po co i w jakim celu?

  Boją się buntu narodu?

  Sejm przegłosował następującą ustawę:

  „Ustawę o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez terytorium”.

  Mało tego.

  W dalszym ciągu obowiązuje ustawa 1066 z 7 lutego 2014 o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

  Parę miesięcy temu kilku posłów Kukiz15 złożyło projekt ustawy o uchylenie powyższej ustawy.

  Z jakim rezultatem?

  Zerowym.

  Wcześniej narzekaliśmy na PO, ale PiS kompletnie nie reaguje na zagrożenie wkroczenia obcych wojsk na terytorium kraju. Posłowie od Kukiza trąbią, że obce wojska będą mogły działać na tych samych zasadach co polska policja w przypadku, gdy nasze służby odmówią na przykład pacyfikowania narodu. Wtedy wejdą obce wojska i będą mogły podsłuchiwać, nagrywać i używać broni.

  O zgrozo! W co grają politycy z narodem?

  Jednak nie zgadzam się z Panami na poniższym wideo, co do terminu „Holocaustu”. Panowie twierdzą, że w ciągu kilku miesięcy będzie zatrzęsienie w Polsce.

  Nic nie będzie, jeżeli w dalszym ciągu będziemy posłusznie, niewolniczo pozwalali na transfer miliardów dolarów za granicę.

  Ustawy przygotowywane są na wypadek buntu.

  Jest to praktyka obowiązująca nie tylko w Polsce, ale również w USA, Francji i wielu innych krajach.

  W tej chwili nie ma żadnego buntu.

  Rząd Beaty Szydło gra kartami amerykańskimi, nie sprzeciwia się międzynarodowemu bankierowi. Wszystko dzieję się za jego zgodą i przyzwoleniem.”

  Lubię to

 2. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polskie-wladze-planuja-prawo-pozwalajace-na-blokowanie-niewygodnych-stron-internetowych

  „W Polsce planuje się wdrożenie prawa, które pozwoli na blokowanie dowolnej strony internetowej. Ma to robić ABW i do wyłączenia danej witryny nie będzie nawet potrzebny wyrok sądu. Zaproponowana procedura, prezentowana jako „antyterrorystyczna” będzie z pewnością pokusą dla władzy, aby w łatwy sposób spacyfikować nieprzychylne media.

  Wolność w internecie powoli zmierza do końca. Już teraz praktycznie każdy z nas jest podsłuchiwany, a wszelkie ślady naszej aktywności sieciowej są skrzętnie zapisywane i wykorzystywane przez szereg służb i korporacji. Jest już też coraz bliżej do tego, aby to władza arbitralnie decydowała, które strony internetowe mają prawo być dostępne.

  „Projektowane rozwiązanie ma szczególne znaczenie w kontekście przeciwdziałania działalności organizacji terrorystycznych, które wykorzystują internet do promowania swojej ideologii, zamieszczania instruktarzu w zakresie sposobu przeprowadzania zamachów terrorystycznych oraz komunikowania się ze swoimi zwolennikami” – uzasadnia ABW.

  Propozycja nowego prawa zakłada, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, będzie decydować jakie treści mają zniknąć z sieci. Według projektu dana strona będzie mogła być zablokowana na okres do 30 dni, ale w uzasadnionych wypadkach czas ten będzie mógł zostać wydłużony o kolejne 3 miesiące. W tym czasie ABW będzie musiało zwrócić się do sądu o potwierdzenie zgody na odcięcie zasobu od Internetu.

  Oczywiście wartości takie jak wolność słowa od dawna nie są w Europie respektowane. Cenzura nosi tylko nazwę politycznej poprawności. Jednak do tej pory żaden rząd, może poza chińskim, irańskim i północnokoreańskim, nie pozwalał sobie na tak jawne ataki na niezależność Internetu.

  Blokowanie zawartości pod pretekstem walki z terroryzmem i to według własnego uznania służb, dopiero z następczą kontrolą sądu, to rzeczywiście coś zupełnie nowego, przypominającego totalitaryzm. Jeśli obecna pisowska władza przegłosuje w swoim stylu to kontrowersyjne prawo to już od 1 czerwca bieżącego roku będziemy mieszkali w kraju, w którym to agenci ABW będą decydowali, co wolno pisać w Internecie.”

  Lubię to

 3. Nawiążę do głównego tematu.

  Co nieco pisze o tym w ROKU 1984 Orwell. Czytałam to w skrypcie w 1984r. 🙂 (ech! młodości! :-)) i tam było napisane, jak WB (Wielki Brat – jak go zwał tak go zwał :-P) uprawiał oszustwo w grach nazwijmy je po dzisiejszemu LOTTO, o czym pisze Jarek powyżej.
  I wtedy się żachnęłam – co to to nie – przecież ludzie wygrywają!!!!
  I dosłownie w kilka dni po przeczytaniu tego – wysłuchałam programu w radiu ( a było to co najmniej dziwne, bo rzadko włączałam TV a jeszcze rzadziej radio co mam do dzisiaj (czytałam, czytam i będę czytać ) pewnie MUSIAŁAM to usłyszeć!
  Dzwonił słuchacz i opowiedział, że kupił 10 nr Totolotka, na które można było jeszcze wygrać samochód na tzw końcówkę banderoli. (Młodzież tego nie wie, a i starsi coraz bardziej nie pamiętają, że było coś takiego) I gdy podawali wygraną końcówkę banderoli słuchaczowi rosło ciśnienie, bo jak spojrzał na pierwszy kupon – (powiedzmy, że wygrana końcówka wynosiła 432) a on miał na pierwszym kuponie 430, następny kupon 431 i… trzeci 433, następny 434 itd kolejno.
  Jak to się stało, że w fabrycznie drukowanych kuponach razem połączonych grzbietami, które zostawały w kolekturze brakowało WŁAŚNIE tego numeru????
  Kiedy złożył w Totolotku reklamację odpowiedziano mu, że regulamin nie określa, że numery banderoli muszą iść kolejno, a przecież pozostałe były!

  A ostatnio w tzw loterii paragonowej wygrała przyjaciółka pomysłodawczyni czy organizatorka loterii z ramienia ministerstwa jakiegoś tam.

  Buziaki dzieciaki 🙂
  bawcie się dobrze 🙂
  a Wielki Brat czuwa, żeby nie było Wam za dobrze.

  Lubię to

 4. Niezależnie od manipulacji WSZELKIE gry hazardowe są tak organizowane, żeby przynosiły pewny zysk swoim właścicielom. Stąd monopol państwa na takie gry (i koncesjonowanie prywatnych kasyn, jednorękich bandytów, loterii fantowych, etc, etc).
  Albo kasyno (totolotek, loteria) zabezpiecza sobie zyski w postaci większej wartości losów (żetonów, zdrapek) od wartości wygranych, albo, jak w przypadku totolotka, po prostu odcinając z wpływów odpowiedni procent dla siebie a resztę przeznaczając na wygrane (tak, żeby wartość szeroko reklamowanej kumulacji oszałamiała psychologicznie szaraczków), albo, jak w ruletce, jest zasada ilekroć padnie „0”, wszystkie żetony ze stołu wracają do kasy kasyna, niezależnie od tego, na co postawione.
  Organizacja polega na tym, żeby uczestnicy grali przeciwko sobie a jednocześnie od każdej gry „odpalali” coś niepostrzeżenie kasynu.
  kasyno zarobi na każdej grze tysiąć, choć klienci między sobą przetransferują dziesiątki tysięcy. To kasyna nie obchodzi, kasyno obchodzi ten tysiąc, niezależnie od tego, kto ile wygra a kto przegra.
  Kluczem jest psychologia – trzeba nauczyć się „nie widzieć” tych milionów, które wygranym wypłaca kasa kasyna a widzieć te dziesiątki tysięcy, które po opuszczeniu klientów zostają w kasie kasyna. I tak codziennie. Trzeba tylko ukrywać możliwie przed widokiem publicznym smutek i samobójstwa przegranych a pokazywać euforię wygranych, choćby się miało świadomość, że jutro ten człowiek przegra z okładem to, co dziś wygrał i jeszcze dołoży do tego swój majątek a na koniec strzeli sobie w łeb…
  Banki i giełda to ta sama kategoria „przedsiębiorstw”, tylko zyski przedsiębiorstw są znacznie większe i historyjka opowiadana jest inna. Ale ZAWSZE chodzi o grę, zakład, czy to o wartość akcji, czy zastawów z kredyt bankowy. I tak, jak totolotek, domy maklerskie pobierają prowizje a bank – marżę od kredytów…

  Lubię to

 5. Totalizator rozdaje miliony? A to ciekawe,ja poprosiłam o pomoc dla mojego chorego taty za pośrednictwem Internetu to zostałam tak skopana przez ich pracowników, że po kilku latach w depresji wylądowałam w szpitalu po próbie samobójczej

  Lubię to

  • Hej 🙂 Cieszę się że się podobał. Fakt.. Manipulacja jest rzeczą powszechną. Jest tylko jeden sposób na to by mieć przewagę nad manipulatorami – zdobyć ich wiedzę i stosować ją w celu obrony. Pozdrawiam 🙂

   Lubię to

 6. Co do Bolka, to pewnie trafił tyle 5tek co ja, czyli żadnej. Co miał Dance powiedzieć, że dostał od oficera służb? A tak, z właściwą sobie bucowatościa miał przed nią wytłumaczenie.

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s