Kategoria domyślna

DYSKUSJA na różne tematy – zapraszam

Wpisu nie bede dawał na facebooka. Służy tylko usprawnieniu dyskusji.

gallery_1461238659_921873Na obrazku powyżej – ekstrawertyzm i ogólnie to sranie w banie całej Ziemi w pigułce. Czyli udawanie, improwizacja, symulacja. Nic realnego i w zasadzie nic prawdziwego. A jednak jest to cenione aż do przesady. 🙂

_____

„LUDZIE sami stwarzają sobie problemy i przeszkody, a następnie tracą siły na ich pokonywanie.”

„Im gorsze człowiek ma zdanie o otaczającym go świecie, tym gorszy świat ten dla niego się staje. Im bardziej martwi się niepowodzeniami, tym chętniej nadchodzą kolejne. „Jak krzykniesz – tak Ci echo odpowie.”

„Przypuśćmy, że nie podoba Ci się dom, w którym mieszkasz. Mówisz sobie: „Mam dość tego domu. Wszystko mnie tu drażni. Jak się przeprowadzę, to będę się cieszyć, a póki co, nic nie poradzę-mam tego dość!”. Zważ, że z takimi myślami nie otrzymasz tego, czego oczekujesz. Nawet jeśli już zapadła decyzja o przeprowadzce, w nowym domu czeka Cię masa rozczarowań.

– No dobrze – powiesz – ale opuszczam tę ruderę i przeprowadzam się do luksusowej willi! Jakie rozczarowania mogą mnie tam czekać? Bądź pewien, że im więcej wrogości odczuwasz wobec domku, który dał Ci schronienie, tym więcej przykrych niespodzianek czeka Cię w nowym pałacu. Będą one różnego rodzaju. Będzie odłazić farba, będą psuły się krany, walić ściany, sąsiedzi będą niesympatyczni-w ogóle wystąpi wszystko, co pozwoli zachować parametry Twojej negatywnej emisji. Jaka różnica, czy dom będzie
stary, czy nowy? Zawsze znajdą się linie życia z wszelkimi wygodami, na których nadal będziesz niezadowolony. Przestrzeń wariantów zawiera mnóstwo luksusowych domów, w których będziesz się czuł jak w piekle.

Jeśli na razie nie masz dokąd się przeprowadzić, to tym bardziej pozostaniesz w warunkach, które Ci tak zbrzydły. Przecież nie jesteś nastrojony na częstotliwość tej linii życia, na której czeka na Ciebie dom Twoich marzeń. W tej chwili myślisz o tym, co Ci się nie podoba, emitujesz negatywną energię, a ona pasuje właśnie do tej linii życia, na której się znajdujesz. Dlatego będziesz musiał sterczeć na niej do chwili, kiedy zmienisz częstotliwość swojej emisji. A nie jest to wcale takie trudne.

Po pierwsze, pogódź się z tym, co jest i zrezygnuj z wrogości i niezadowolenia. Zawsze i we wszystkim można znaleźć powody do małych radości. Może i dom Ci się nie podoba, ale bądź mu przynajmniej wdzięczny za to, że Cię przygarnął. Na zewnątrz wieje wiatr i pada deszcz. Dom bierze to na siebie, a Ciebie chroni i grzeje. Czyżby nie zasługiwał na wdzięczność choćby z tego powodu? Jeśli jesteś wdzięczny temu, co masz, jeśli odczuwasz miłość w stosunku do przedmiotów, które Cię otaczają i pomagają Ci żyć, to emitujesz pozytywną energię.”

~Vadim Zeland – polecam kupić jego ksiązki

Nagranie wygenerowane w tonie harmonicznym na syntezatorze, do medytacji, ze śpiewami chóralnymi:

Reklamy

Kategorie: Kategoria domyślna

140 odpowiedzi »

 1. Do Roni7.Znam Mor.W.E dobry stary Warszawski rap.Teraz już takiego nie robią.Chociaż zdarzają się twórcy najczęściej z podziemia którzy mają coś do przekazania.Np niedawno odkryłem Proformę

  Polubienie

    • To już twój problem. Nie wiem co jest że biali tak nienawidzą swojej rasy że doskonale to widać przy nadmiernym opalani w lecie gdzie białość jest passe. Może to obciążęnia karmiczne po przodkach kto wie. Biała rasa jest najwyższa i najstarsza tylko żółci mogą nam dorównać. Ale my gnijemy i zdychamy pod okupacją eurolewactwa

     Polubienie

    • To jest właśnie nasz problem.Przez takie właśnie myślenie mamy to co mamy.Wyprawy krzyżowe po co ?Nazizm po co ?Wszystkie wojny po co ?A po to żeby wywyższyć swoją rasę,narodowość i inne bzdety.Co prawda niektóre wojny były prowokowane (przez elity) ale to nie zmienia sensu.Gdyby nas nie podzielono nikt by nie walczył za ojczyznę (śmieszy mnie ta heroiczna obrona ojczyzny podczas powstania Warszawskiego).

     Polubienie

    • Nie znasz praw Cybernetyki. System zawsze dąży do homeostatu (równowagi) Ale bez odpowiednich koleratów nici z równowagi. A kiedy może być równowaga ? Wtedy gdy równe siły się nawzajem powybijają czy wtedy kiedy jedna siła zdominuje cały świat i narzuci swój „porządek”. Tak było i jest od lat od tysięcy lat. Tych Nowych Porządków to było od groma.

     Polubienie

    • Dlatego ludzkość jest na tym samym poziomie rozwoju bo dąży do zdominowania i podporządkowania sobie planety i innych.Przykład ? Niepozorna gra komputerowa Mass Effect (kto lubi grać i nie grał to polecam) tam jedna siła przyporządkowuje sobie całą galaktykę.W celu pozyskania w galaktyce właśnie równowagi (wybijając przy tym całą galaktykę i cofając ją do epoki kamienia łupanego).Czy właśnie o to chodzi żeby poprzez wojny trzymać się w tak niskiej fazie rozwoju ?Równowagi to można szukać w sobie a nie w wojnach

     Polubienie

    • Tak grałem i to całą trylogię z DLC. Moja ulubiona klasa to Strażnik. Ech zajebiste RPG. NO i ta epicka ostatnia bitwa wszystkich armii i flot z galaktyki przeciwko Żniwiarzom.

     Polubienie

    • W takim razie wiesz że tak zwane „cykle” nic nie dają i cały plan kosiarek jest gówno warty.Dlaczego więc w naszym przypadku wybicie się nawzajem ma wprowadzić równowagę ?

     Polubienie

    • Nikt normalny nie chce wojny.Wojna leży w interesie tych tam na samej górze.Gdyby wszyscy ludzie na świecie odmówili pójścia do wojska żadna wojna nigdy by się nie odbyła.Wojna to nie piękne hasła i sztandary,żaden Bóg(Boga nie obchodzi ,czy ktoś się bije w imię jego,w imię korporacyjnych interesów czy w imię ojczyzny).Wojna to strach,głód,umieranie w cierpieniu i bezimienne groby młodych chłopaków.Wojna nabija kabzę tych opasłych politycznych i bankierskich knurów,którzy posyłają na śmierć czyichś synów,mężów czy braci.Oczywiście zdaję sobie sprawę,że jest to utopia bo zawsze znajdą się wykonawcy rozkazów których skusi kasa czy wrodzona chęć mordu.Ale większość żołnierzy wcielonych na siłę do armii to ofiary systemu,ofiary indoktrynacji religijnej,patriotycznej ,ideowej.Sorki,że się tak rozpisałam ale krew mi się burzy jak pomyślę o wojnie.Widzimy,co się dzieje w Syrii,co działo się np.w Kosowie jeszcze nie tak dawno,w środku cywilizacji,w Europie.
     „Gdy patroluję dolinę cieni trójbarwnego sztandaru muszę obawiać się zła
     Gdyż jestem zaledwie śmiertelnikiem, a śmiertelni mogą najwyżej umrzeć
     Zadaję pytania i domagam się odpowiedzi
     Od bezimiennych obserwatorów bez twarzy
     Paradujących po wyłożonych dywanami korytarzach Whitehall
     To na ich rozkaz dokonuje się profanacji, kaleczenia, słownej masturbacji
     Ministrowie dbajcie o swoje dzieci
     Nie skazujcie ich na potępienie przy likwidacji tych, którzy występują przeciwko wam
     Gdyż czyjeż jest królestwo, potęga i chwała
     Na wieki wieków – amen
     Stać! Kto idzie?!
     Śmierć…
     Podejdź przyjacielu
     Teraz jesteś tylko następną trumną grzebaną w Szmaragdowej Wyspie
     Gdzie kamienne spojrzenia dzieci opłakują twoją śmierć uśmiechem terrorysty
     Podkładającego ogniste prezenty na sklepowych półkach
     Zaś w alejach słychać śpiew granatów eksplodujących przejściowym piekłem
     Z kolejki po zasiłek do pułku, w mgnieniu oka jesteś profesjonalistą
     Lecz gdy podczas wiadomości dziennika naród będzie cię opłakiwał
     Skalkuluj cenę, którą płacisz nieznany żołnierzu
     Sławny będziesz przez sekundę, lecz odznaczony już po śmierci
     Zapomniani synowie
     Pokój Ziemi i umiarkowana łaska
     Matka Brown straciła swoje dziecko
     Jeszcze jeden zapomniany syn”

     Polubienie

    • droga jolu wojna to zwalczanie sie ras pod plaszczykiem religii, wiekszosc na ziemi nie jest ludzmi tylko bezmyślnymi homoidami z kosmosu, która bezmyślnie chce zwalczyc ta nasza garstke ludzka co jeszcze się ostala w Europie i częściowo w stanach, szanse sa nierowne ale nie wolno nam się poddawac

     Polubienie

    • ale wiekszosc tych heroicznych samobojczych zrywow bazowala na fundamentach religji KK-Bog,Honor,Ojczyzna. Umierac z Bogiem w miare honorowo za ojczyzne .Takie hujostwo mogly wymyslic klechy odstajacy od rownowagi psychicznej, wspomaganie przez pejsatych biskupow i papiezy. Pseudo elity dalej pierdola o panstwie wyznaniowym otaczajac sie pedofilskim episkopatem,ktory maca sie raz na tydzien z rabinatem. Zboczency dalej obraduja jak wpuscic polskich slowian w jakas wojenke przy pomocy sloganow patriotycznych.Zastanawia mnie wysyp filmow wyprodukowanych w ostatnim czasie,promujacych patriotyzm wsrod mlodziezy.Zaden pejsaty rezyser nie wspomina o odebranym slowianskim dziedzictwie narodowym ale opisuje sie i promuje kulture i dziedzictwo judo-chrzescijanskie z naciskiem odpowiedzialnosci na Polakow za holokaust.

     Polubienie

    • Jakby Ci okupant zerżnął matkę, to byś mu podsunął jeszcze córkę. I śmiałbyś się do rozpuku. Typowo lewacka filozofia.

     Polubienie

    • to sie rybol tak nakreca jeden drugiemu kogos rznie w amoku nienawisci ,powstaje bledne kolo.Typowo lewacka filozofia to dostarczyc bron,poswiecic w kosciele i wyslac na front.Mylisz pojecia Rybol.

     Polubienie

    • trudno sie z czlowiekiem nie zgodzic amerykanie to ubeki w bialych rekawiczkach kto tam mieszkal ten wien nawet spoleczenstwo amerykanskie ma taka charakterystyke, no ale to w końcu dzieci piraow rzezimieszkow i nicponi którzy statkami tu przybyli, dlatego taki chamski napadajacy kraj sobie szybciutko przez 200 lat stworzyli

     Polubienie

    • „Gdyby nas nie podzielono nikt by nie walczyl za ojczyzne” Kolego gdyby nas nie podzielono faktycznie nie bylo by potrzeby walki w imię utrzymania własnej odmienności.
     „Smieszy mnie ta heroiczna obrona podczas powstania Warszawskiego” Naprawdę chcialbym zobaczyć jak bardzo było by Tobie do śmiechu gdybyś zamienił swe współczesne życie na życie przecietnego Polaka w czasach niemieckiej okupacji. W czasie gdy podczas łapanki na ulicy rozstrzelano by na Twoich oczach Twoja wlasna badz znajomych rodzinę. Zapewne Twój smiech nie miał by końca prawda….?

     Polubienie

    • lepiej ze jestesmy podzieleni bo możemy się bronic przed głupotami z centrali, co by było jakby Merkel zarzadzala cala euopa i by np przyjecla 10 milionow barbarzyncow ? jednym ruchem by skasowala nasza rase, a tak bialy który nie chce zyc wśród zoltobrazowych i patrzec na ta mieszalnie, może opuscic kraj i wyjechac do innego bez zolobrazowej ropy

     Polubienie

    • walki sa w rejonie Jowisza czyli jeszcze tylko mars gdzie reptyle się będą bronic najbardziej a ich ostatnia deska ratunku to najwieksza bojowa planeta reptylow levan czyli księżyc nazywany naszym w pewnych kregach nie wiedzieć czemu…, nie mogę się doczekać kastracji barbarzyńców, jednak najpierw będzie niby nas wyzwalac cofajaca się frakcja bialego zdrajcy Kronosa (savaoath w biblii jak kto ciekawy) walczącego przeciw naszemu zeusowi i ci cofając się będą udawac wyzwolicieli a naprawdę będą nas napuszczać na azjatow i wielbladow zebysmy się wykrwawiali

     Polubienie

    • kunta kinte powiedzial prawde, w stanach na lunchu filipinczyki szamaly razem murzyni to samo a biali jak dzizusowe pizdy latali i się próbowali mieszac zagadywac żeby im nie było przykro chyba albo zwalczali w sobie latke rasizmu, obled, monoetnicznoc to power i podstawa wszystkiego jak mowi kolonko

     Polubienie

 2. Kukiz pijany lub niespełna rozumu wulgarnie i bezczelnie drwi z idei JOW! 😀

  Cytat: „Kolejne taśmy Kukiza? „Ośmiesza JOW”. To nie koniec afery wokół osoby Pawła Kukiza? Coraz więcej osób mówi o tym, że istnieje jeszcze jedno nagranie, na którym szef klubu Kukiz’15 negatywnie ocenia jednomandatowe okręgi wyborcze.

  W czwartek Polskę obiegła wiadomość o nagraniach, na których Kukiz w negatywnych słowach wyraża się o Ruchu Narodowym (który jest częścią klubu). Ponadto muzyk na „taśmach” niepochlebnie wypowiada się o jednym z członków RN – Arturze Zawiszy. Więcej o tej sprawie przeczytają państwo pod tym linkiem.

  Okazuje się jednak, że nie musi to być wcale koniec afery. Według Krzysztofa Galimskiego, dziennikarza „Gazety Finansowej”, na lidera trzeciej siły w Sejmie czekają kolejne nagrania. Podobno Kukiz ma na nich w obelżywych i negatywnych słowach oceniać swój sztandarowy projekt – jednomandatowe okręgi wyborcze. Byłaby to duża niespodzianka, gdyż to właśnie z JOW-ami 53-latek podbił scenę polityczną w 2015 roku. W piątek o tych samych taśmach wspomniał także Przemysław Wipler na jednym z piątkowych spotkań.”

  Polubienie

  • Kukiz to kret służb a dokładnie dawnego SB. A Morawieccy ( Ojciec i Syn) mają pewne powiazania z WSI, Sami widzicie nikt nie jest święty w polityce. Polityka to gówno wymieszane z rzygami,

   Polubienie

    • Taka jest niestety prawda. Istne Szambo z którego wychodzi na powierzchnię Fetor głupoty zaprzaństwa chamstwa buractwa dulszczyzny i hipokryzji nie wspominając o zdradzie i kurewstwie dającym wszystkim aby tylko hajs się zgadzał.
     Pozdrawiam ANNO

     Polubienie

   • Najlepsza jest swiadomosc sytuacji tych pejsatych popaprancow z rodowodami ukro-koszernymi nasylanymi przez ukroHabad,ze stapaja po kruchym lodzie a lod ten niebawem sie zalamie i wpadna we wlasne gowno i sie w nim utopia .Najwyrazniej im to nie przeszkadza i sa tak pewni swojego ,ze arogancko pokazuja srodkowy palec Polakom ale juz nie bawem beda zmieniali profesje na zawod szambonurkow .Za Kukizem stoi SLD-PO owska nomenklatura prezesow spolki miedziowej Lubin ale i nie tylko.Kuznia .Koncerty „talenotw „muzyki alternatywnej i rokowej w Jarocinie byly organizowane i kontrolowana przez koszerne SB aby wczuc sie w tetno dorastajacej mlodziezy i przechwytywac co zdolniejszych do przyszlych zadan.Kto wie moze Kukiz juz wtedy zostal wytypywany,Owsiak tez pochodzi z tego samego miotu.W przyrodzie nic nie ginie a gowno wyplywa na wierzch jednak nie dlugo sie na powiechrzni utrzyma .

    Polubienie

 3. http://newsweb.pl/2016/04/23/amerykanie-chca-walczyc-z-rosja-w-polsce-znow-bedziemy-ginac-na-nieswojej-wojnie-video/

  “To będzie bardzo dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba na Moskwę, Boston, Waszyngton, czy Petersburg nie upadnie” – mówi Aleksander Jabłonowski, członek “Związku Jaszczurczego”.

  Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków. W nakreślonym przez amerykańskiego doktrynera planie, wielka wojna ma być prowadzona przez USA na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi i krajów nadbałtyckich.

  Jej celem nie będzie jednak anihilacja Rosji. Wręcz przeciwnie! Głównym przegranym mają być kraje Europy Środkowej, natomiast potencjał militarny Rosji zostanie szybko odbudowany, aby wesprzeć USA w kolejnej wojnie. Tym razem przeciwko Chinom.

  Polubienie

 4. Pierdolę ten świat oferuję mu mizerykordie
  tu w dole nie świeci słońce, nie ma się wspomnień
  nie ma się w sumie nic, dzięki czemu można dojrzeć
  dlatego jako widz, ciągle patrzysz na tę wojnę,

  którą toczę z samym sobą i aparatem represji
  dobrze wiem, w chuja nas robią i dlatego w naszej gestii
  jest organizacja chlewu, dystrybucja gniewu
  współpraca, prosto w ryj, a nie pierdolony rebus

  pomyśl sam, ile czasu dasz jeszcze im pomiatać?
  Traktować się jak szmata, nie no kurwa, nie ma bata
  inwigilacja, podsłuch, namierzane telefony
  anteny, nieoznakowane kurwy, nocą drony

  na niebie świecą, bezczelnie udając gwiazdy
  gorzkie słowa lecą w eter i niech usłyszy każdy,
  ze nie ma recepty na zmiany, a jedyne wyjście
  to żeby barany dostały brutalnie po piździe

  Płonące ulice, podpalony komisariat
  zwarta w jednym szeregu, totalnie wkurwiona armia
  mówisz, że jestem wariat, że chcę ponad podziałami?
  Pożremy się potem, ale najpierw trzeba na nich

  rzucić się z kłami i podgryzać gardła
  ładunki wybuchowe, bo to czysta granda
  kiedy jakaś głupia kurwa, sprzedaje kamienice
  z wliczonym, za bezcen niewinnym ludzkim życiem

  zniszczymy wam majątki, rozbijemy wam rodziny
  się bójcie skurwysyny, czas możecie odliczać.
  To taka nowa moda, to taki nowy zwyczaj
  skakać wam po głowach, aż nie przestaniecie oddychać.

  Opcja polityczna dzisiaj to wygodne narzędzie
  podzielić podzielonych jeszcze bardziej, może przejdzie
  im wkurwienie, a przynajmniej będą mieli w dupie,
  to że żerujemy na nich jak sępy na padlinie

  apatia w końcu minie, stworzymy jedna drużynę
  chaos się narodzi w ogniu, wściekłość otuli się dymem
  jazda ze skurwysynem, pierdolę pana immunitet
  pana dzieci i znajomych, pana żonę i te cipę

  co ją ruchasz pan po kątach, takich jak ty trzeba sprzątać
  i nie ważne czy Wyborcza, czy pierdolona Fronda
  bo na to mi wygląda, że jak Antonio Salierii
  wkładasz maskę tylko po to, żebyśmy nie widzieli

  Kto nam penetruje dupy, przeciętniak lata struty
  ogłuszony alkoholem, nie dostrzega tej poruty
  tego cyrku, a zwierzęta już powoli kończą drzemkę
  nie wiem jak to jest zabijać, ale zgaduję, że pięknie

  I nigdy nie wymięknę, możecie pluć mi w twarz
  symbole narodowe, kościół, permanentny strach
  zrobili taki misz-masz, i masz się ciągle wiesz obawiać
  podatki, piekło, anatema i nieludzkie prawa

  w dill-packu była trawa, wyszło trzy dziesiąte grama
  a prokuratura może przez to komuś życie złamać,
  w sumie nawet nie oni u mnie w mieście taka opcja,
  że skurwiała policja za zielsko zadusiła chłopca

  złapać i wykonać rozkaz : ubój rytualny
  rządowe samochody i deficyt prawdy
  a spróbuj się dorobić sam i zabrać im pieniądze
  to wyślą skarbówkę, a ta ci na konto siądzie

  tak jak Furia „są to koła”, raczej zamknięte kręgi
  odpierdolić, sprofanować ,czy historia nas potępi?
  czy będą faworyzować jako ikony rebelii?
  Zawsze byłem głupim chujem, zawsze byłem bezczelny.

  Bierny mierny wierny, jeden dziewięć osiem cztery
  świńska grypa, wirus HIV, czy epidemia cholery
  a ty łykasz te bajery, jak spierdolony pelikan
  ci co mówią za dużo mają tendencje żeby znikać.

  Pytasz mnie o smak ryzyka, no to lepiej się przyzwyczaj
  żyjesz w świecie, gdzie dwie rzeczy musisz mocno rozgraniczać
  albo jesteś niewolnikiem z przyklejonym uśmiechem.
  a jak nie to klepiesz biedę, kurwa, po grobową dechę

  chyba byłoby grzechem nie wspomnieć, o tym że w formie
  są media i jak chcesz to możesz się przyjebać do mnie
  o śmieszny kult przemocy, marzą mi się transmisje
  przerabiania drania w kupę mięsa z rozjebanym pyskiem.

  Polubienie

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/84041-czy-czeka-nas-kolejna-chrzescijanska-krucjata-papiez-zbiera-wojsko

  „Papież Franciszek gromadzi armię od 10-12 tysięcy dobrze wyszkolonych żołnierzy. Według L’Osservatore Romano papież część z tych wojsk może wysłać do Syrii.

  Czy czekają nas czasy kolejnych krucjat?

  Papież obecnie dysponuje jedną z najstarszych jednostek wojskowych na świecie. Papieska Gwardia Szwajcarska została założona w 1506 roku przez papieża Juliusza II. W całej historii tej prywatnej elitarnej jednostki liczba najlepszych byłych żołnierzy szwajcarskich nie przekraczała stu osób. Dlatego dla środowiska katolickiego zaskakująca była informacja, że teraz pod władzą papieża znajdzie się ponad 10 tys świetnie wyszkolonych żołnierzy.

  Opinia publiczna zgromadzona wokół Watykanu podejrzewa, że działania stolicy papieskiej wynikają z niestabilnej sytuacji na Bliskim Wschodzie. L’Ossservatore Romano – gazeta – zaczęła żartować, że papież nie jest już głową Kościoła a dowódcą armii Boga. Według źródła papież nieoficjalnie powiedział, że konflikt na terenie Syrii jest świętą wojną, w której należy walczyć o przetrwanie każdego chrześcijanina.

  Niedawna wizyta papieża Franciszka na terenie Ameryki Południowej i Środkowej częściowo związana była z rekrutacją. Podobne działania mają mieć miejsce w Polsce i Chorwacji, a w późniejszym okresie w Irlandii i na Filipinach.

  Ciężko znaleźć jakieś szersze informacje na temat zwiększenia liczby Gwardii Papieskiej. Dlatego powinno się zadać pytanie, czy ONZ i państwa UE całkowicie ignorują ten fakt? I kolejne pytanie, czy możliwym jest ingerencja Watykanu w wojnę w Syrii?

  Warto być na bieżąco, ponieważ informacje jakie docierają z pobocznych źródeł bywają bardzo zaskakujące.”

  Polubienie

  • Franicszek wie ze zywot jego jest krotki.Napchali jemu do Rzymu tony wychodzcow ,ktorzy maja w dupie kulture chrzescijanska a doktryna islamskiego imama mowi ,ze Rzym i Wlochy beda wkrotce pod panowaniem panstwa Islamskiego.No nie wiem czy ta 12 tysieczna armia da rad ocalc cdupe tym biskupom.

   Polubienie

   • kolonko dobrze gada ze podstawowa sila kraju jest monoetnicznosc, trudno się nie zgodzić, u nas co prawda zydostereo ale lepsze to niż 6cio kanalowe stereo czy 7mio nie wiem nie sledze technologii akustycznej -_-

    Polubienie

    • najgorsze ze te długie i garbate nosy zydoarabskie poprzechodzily przez gwlaty i mezalianse na co poniektorych z nas, przykro na to parzec, jest taki niedobor krotkonosowych slowianek ze szok trzeba by to wszystko pokastrowac albo zakazac się rozmnarzania, ale jak to zrobić ? utopia po prostu, jak się jedna na 1000 krotkonosowa znajdzie to ma stado psów ciagle na ogonie…

     Polubienie

   • ja jestem za przejeciem Watykanu przez capatych, mogloby byc ciekawe np zez 15000 watykańskich ksiezulkow czy ile tam jest tego pieronstwa, a później naloty ametykanskie na watykan i totalne zzrownanie z ziemia tego krolestwa/kurestwa

    Polubienie

 6. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/84180-telefony-na-karte-moga-zostac-wylaczone-grozne-zalozenia-ustawy-antyterrorystycznej

  „Chodzi o nawet 29 mln telefonów – bo tyle aktywnych kart pre-paid mają teraz najwięksi operatorzy telekomunikacyjni. Zgodnie z planowanymi przepisami, karty pre-paid mają być rejestrowane. Będą sprzedawane wyłącznie po podaniu przez kupującego swoich danych. Obowiązek rejestracji będzie dotyczył także osób, które już mają telefony na kartę – informuje reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

  Przepisy wejdą w życie pół roku po wprowadzeniu ustawy antyterrorystycznej – a ta ma obowiązywać od 1 czerwca.
  Operatorzy i eksperci zaniepokojeni są nowymi przepisami, które według nich są niespójne i nieprecyzyjne. Przeraża przede wszystkim skala operacji – miliony osób będą zmuszone kontaktować się z operatorami. Nowe przepisy miały poprawić skuteczność i współdziałanie służb. Wraz z tym pojawiają się obawy, że ustawa posłuży do szerszej inwigilacji obywateli.

  Ponadto ustawa antyterrorystyczna zakłada też nowe uprawnienia służb i policji – pojawiły się możliwość natychmiastowego wydalania cudzoziemców stanowiących zagrożenie, prawo do snajperskiego strzału (tak by zabić) dla policyjnych antyterrorystów w ramach operacji antyterrorystycznej, możliwość tymczasowego zamknięcia granic, zatrzymanie podejrzewanych o terroryzm nawet na 14 dni, całodobowe prowadzenie rewizji.

  Dodatkowo, nieograniczony dostęp do wszystkich dostępnych baz danych dla służb specjalnych, możliwość zawieszenia zgromadzeń publicznych.

  – Kontrola operacyjna będzie mogła być prowadzona bez zgody sądu na mocy decyzji szefa ABW nawet przez 3 miesiące – mówił Mariusz Kamiński. Zostaną wprowadzone cztery stopnie zagrożenie terrorystycznego, tak jak w innych krajach Europy Zachodniej.

  Ustawa jest krytykowana przez część ekspertów ds. bezpieczeństwa narodowego. Dla przykładu dr hab. Robert Borkowski, profesor Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego wyjaśnia, że niepotrzebne są nowe ograniczenia, wprowadzenie nowej ustawy antyterrorystycznej nie rozwiązuje żadnego problemu. Brzmi to nieco jak Orwellowska wersja świata.”

  Polubienie

 7. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/84017-emigranci-uchodzcy-falszywa-flaga

  „Przez ostatnie 25 lat nikt nie zainteresował się, co się stało z mieniem ruchomym polskiej szlachty, masowo niszczonym przez UB.

  No, może niektórzy pamiętają skandale prof. Zina, czy Krawczyka, w wywożeniu nielegalnym polskich precjozów za granicę na początku lat 90., ale sprawa ucichła i nikt nie opracował, jakie to straty poniosła polska kultura nie tylko w okresie typowo komunistycznym, czy w stanie wojennym, ale już po 1989 roku.

  Zadaj sobie pytanie Dobry Człecze, dlaczego szybko spuszczono zasłonę na te przekręty?

  Obecnie nawet nie wiemy, co tak naprawdę przetrwało wojny, czy komunizm, a co sprzątnięto po 1989 roku.

  A podobno od tego mamy służby specjalne i swoich przedstawicieli na zachodzie, bardzo dobrze opłacanych ambasadorów, czy konsulów. Ich rolą jest m.in. szukanie poloników wywiezionych nielegalnie, czy półlegalnie, z Kraju.

  Zdecydowana większość osób uchodzących we własnym oczach za elity, bezmyślnie powołuje się w swoich opracowaniach, artykułach, wypowiedziach itd, na publikacje wydawane po 1944 roku, jak gdyby nie wiedziała, że do 1990 roku mieliśmy cały czas cenzurę służb specjalnych.

  Proszę zauważyć, a obecnie każdy powinien o tym wiedzieć, że namiestnik na Polskę od 1944 roku, praktycznie aż do 1956 roku [zmarł co prawda w 1953, ale jego drużyna przetrwała do 1956r], facet zwany w Polsce Bierutem, Iwanikiem i kryjący się jeszcze pod kilkoma innymi ksywami, był pułkownikiem NKWD i już w 1935 roku w Gdańsku z Forsterem ustalał „przesiedlenia”, czy jak to obecnie nazywamy deportacje [spotkania, co najmniej dwa, miały miejsce w Gdańsku, w budynku przy ul. Piastowskiej 24, budynek istnieje do dnia dzisiejszego, miał specjalną bocznicę kolejową].

  Ciekawe, co się dzieje z rodzinami takich osób, co prawda p. prof. Nowak wydał publikacje pt. Czerwone Dynastie, ale poruszył tylko ostatni okres.

  Dlaczego przypominam ten fragment naszej historii?

  Ponieważ zdecydowana większość nawet „prawicowych” stron internetowych wydaje się nie znać tych faktów.

  Po pierwsze, opierają się na źródłach pisanych z lat stalinowskich w taki sposób, jak gdyby to były dokumenty autentyczne, a nie przygotowane przez cenzurę, czyli służby specjalne, do ogłupiania mniej wartościowego narodu tubylczego [red. Michalkiewicz].

  Proszę, sprawdź to sam PT Czytelniku, strony te używają pojęć: pierwszy premier Polski, prezydent Polski itd. a przecież to byli tylko namiestnicy, bez wyjątku wszyscy, aż do 1989 roku. Co oni mieli wspólnego z Polską, no, tylko miejsce zamieszkania. Wszyscy jak jeden wypełniali polecenia otrzymane z zagranicy.

  To ogłupianie, jak powiedziałem, nie dotyczy tylko klas średnich. Taka prof. Pawłowicz, całkiem ciekawa postać i przyznaję, lubię ją słuchać, także bezmyślnie używa pojęć wpojonych przez służby. Mówi na przykład o krakowskiej, czy lwowskiej szkole polskich historyków. A to dotyczy XIX wieku i żadnej Polski nie było. Była okupacja. A pieniądze pracownikom tych uczelni, realizującym program okupanta, wypłacał Wiedeń, Petersburg, czy Berlin. Jaka to więc była polska szkoła?

  Toż to jest to samo, co nazwanie najlepszym polskim autorem stanu wojennego Jerzego Urban. I według profesor Pawłowicz, stosując te same kryteria, powinniśmy wprowadzić p. Urbana do podręczników szkolnych, jako świadka historycznego? Przecież prawdziwi Polacy w grobach się przewracają. Zreszta kto wie czy tak nie będzie?

  Obiektywnie trzeba przyznać, że najbardziej wartościowe były podręczniki historii dla szkół średnich w księstwie poznańskim.

  P. prof. Pawłowicz nie pamięta, że od 1864 roku aż do 1918 roku w Prewislannym Kraju panowała cenzura i nawet komedie Fredry musiały mięć pieczątkę „zezwoleno cenzuroj”. Tak było przez 5 pokoleń, od POCZĄTKÓW ROZBIORÓW. To jak można mówić o jakiejś tam polskiej szkole.

  Przecież to nie krasnoludki, ale J w Małopolsce w 1846 roku, pod pretekstem powstania. Płacono za żywego szlachcica tylko 5, a za martwego aż 10 halerzy. Ani wojsko ani policja nie broniły polskich dworów. Świadkowie opisują, że droga do ratusza spływała krwią, ponieważ jak bandy dowiadywały się, że za martwego dostają więcej, to mordowały przed ratuszem. Do dnia dzisiejszego w okolicach Mielca rodziny tych bandytów nazywane są PILARZAMI, od cięcia piłami szlachty.

  O tym dziwnie ci rzekomi polscy historycy do dnia dzisiejszego nie piszą. Znam tylko jedną publikację z 1946 roku na temat Mordów GALICYJSKICH.

  A potem nawet Komuna przedstawiała te mordy, jako szlachetne działania chłopów wyzyskiwanych przez panów. To jaka to POLSKA HISTORIA?

  http://www.polishclub.org/2015/10/01/dr-jerzy-jaskowski

  http://www.polishclub.org/2015/10/02/dr-jerzy-jaskowski

  I to ogłupianie trwa do dnia dzisiejszego w podręcznikach szkolnych. Jest to dowód bezpośredni o trwałości systemu, oczywiście częściowo przemalowanego. Jednak takich mordów jak w Małopolsce, czy w Prewiślanym Kraju – vide Murawiew Wieszatiel, pod zaborem pruskim nie było.

  Czyli w edukacji nic się nie zmieniło, pomimo minięcia ćwierć wieku od 1989 roku.

  
Dlaczego przypominam tak odlegle czasy?

  Ponieważ na naszych oczach dzieją sie rzeczy, które dopiero nasze dzieci, czy wnukowie będą konsumować.

  Po pierwsze, całe zamieszanie z emigrantami nie jest niczym nowym. W USA tylko w 2015 przywieziono do Teksasu w pierwszym półroczu aż 47 000 samych dzieci, niekiedy z krajów oddalonych o 2000 km. Nikt nie uwierzy, że 47 000 dzieci, niekiedy 4-letnich, przeszły pieszo przez kilka granic i dotarły do Teksasu samodzielnie. Coraz więcej zwłok znajduje straż graniczna na pustyniach. Za czasów prezydenta Obamy sprowadzono do USA ponad 2 miliony ludzi.

  Przed 1994 rokiem, na pustyni w Arizonie, znajdowano nie więcej jak 5 ciał rocznie emigrantów, którzy nie pokonali pustyni. Od 1994 roku do 2016 znaleziono już ponad 7000 zwłok. Czyli wypada po 200 rocznie. Wiele ciał nigdy nie znaleziono.

  Powstał cały system zarabiania na emigrantach. Prywatne więzienia potrzebują taniej siły roboczej, nasila to patologię społeczną.

  Jak wiadomo, w USA istnieje system obozów pracy, zwany FEMA. Jest to kontynuacja obozów pracy stworzonych w 1941 roku dla obywateli USA narodowości japońskiej. Obozy Fema pracują już od kilkunastu lat. Bezdomny zatrzymany na ulicy kierowany do takiego obozu, dostaje trzy posiłki dziennie, pracuje w fabryce, ale nie może opuścić terenu obozu.

  W ten prosty sposób likwiduje się włóczęgostwo.

  Nie jest to nic innego, jak kontynuacja systemu wprowadzonego koło 1648 roku przez Cromwella w Anglii. Pan ten stworzył prawo, w myśl którego każdy bezdomny zatrzymany na ulicy miasta był deportowany do kolonii w Ameryce. Byli to pierwsi osadnicy, zwani białymi niewolnikami. Wbrew powszechnej opinii, czarni jako niewolnicy zaczęli przybywać do USA dopiero po około 200 latach. Byli dziesięciokrotnie drożsi od Irlandczyków, czy Szkotów. Poza tym, do USA przewieziono 500 000 murzynów, a do Brazylii 8 milionów. Brak w polskich podręcznikach wzmianki na ten temat. Dlaczego?

  Wszystko wskazuje na to, że obecnie Europa jest przygotowywana do zakładania obozów FEMA.

  Proszę zauważyć dziwną dysproporcję. Obywatele krajów zachodnich doskonale są wyposażani w rozmaitego rodzaju gadżety typu telefony komórkowe. Jednocześnie, jak zdarzają się rzekome gwałty, to brak jakiegokolwiek dowodu w postaci filmiku osób trzecich, z wyjątkiem opisu, czy zdjęć gazetowych. A potem okazuje się, że owe zdjęcia drukowane w MSM [media masowej dezinformacji, należące do niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarzadem] to stare, sprzed 4-8 lat kroniki kryminalne.

  Czyli wszystko wygląda na ustawkę służb specjalnych. Wychodzi od razu na jaw także prawda o stronach internetowych. Zdecydowana większość, jak papugi, powtarza wyuczony, czy nakręcony tekst.

  Moim zdaniem, chodzi po prostu o przyzwyczajenie Europejczyków do istnienia obozów odosobnienia, w rodzaju amerykańskich Fema. Po prostu przystępuje się do likwidacji lumpenproletariatu. Wszystko, co niepotrzebne do normalnego funkcjonowania państwa, zostanie zamknięte w obozach FEMA. Będą tam otrzymywali papkę odżywczą i spokojnie sami się zlikwidują. Może to i groźny obraz, ale takie filmy już były realizowane, na przykład Igrzyska Śmierci. To jest nic innego, jak oswajanie Robotów Biologicznych z tym, co nadchodzi.

  Proszę zauważyć, że te trolle gazetowe cały czas straszą Rodziców nieszczepiących dzieci karami, a jednocześnie nikt nie urządza masowych szczepień emigrantom?

  O czym to świadczy?

  Ano o tym, że wcale nie chodzi o zdrowie i walkę z rzekomymi epidemiami, a tylko i wyłącznie o opodatkowanie społeczeństwa pod pretekstem ratowania jego zdrowia. Proszę zauważyć, że ostatnio już nawet te artykuły straszące epidemiami i grożące karami, ukazujące się w polskojęzycznych mediach niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, nie są podpisywane imiennie, tylko znakami. Czyżby sami się wstydzili tego, co piszą?”

  Polubienie

  • jakies dwa lata temu, może wcześniej (nie pamiętam) pojawiły się wzmianki o obozach FEMA na Ukrainie. Były jakies zdjęcia publikowane na rosyjskojęzycznych forach. Jak wybuchła wojna na Ukrainie, daremnie poszukiwałem tych zdjęć i opisów.
   W tych obozach były na budynkach angielskojęzyczne opisy

   Polubienie

 8. dzwonicie jajcami w pieniek w rytm głupawych podrygów. banda lemingów
  a resztki Polski idą pod młotem
  I NIC NIE ZROBICIE ! ! ! !

  Za sprawą umów TTIP i CETA na decyzje samorządów dotyczące zamówień publicznych zyskają wpływ korporacje. Będą mogły blokować wykorzystywanie wydatków publicznych na ważne cele społeczne, np. na wodociągi, zdrowie czy edukację, uzasadniając to zagrożeniem dla ich spodziewanych zysków – mówi w wywiadzie Maude Barlow, prezes organizacji Council of Canadians.

  Maude Barlow prezes organizacji Council of Canadians, pełniła funkcję głównego doradcy ds. gospodarki wodnej przy 63. przewodniczącym Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Od wielu dekad działa jako aktywistka w walce o sprawiedliwe traktaty handlowe w Kanadzie i na całym świecie materiały prasowe
  źródło: Dziennik Gazeta Prawna
  Ma pani misję?

  Mam. Przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze â to misja mojej organizacji Council of Canadians. Po drugie â bo żyję w strefie NAFTA (North American Free Trade Agreement, Północnoamerykański Układ Wolnego Handlu) od 22 lat. Wiem, co się pod tą umową kryje, i chcę podzielić się tą wiedzą. Oraz przestrzec przed konsekwencjami wprowadzenia umów CETA i TTIP.

  Są aż tak niebezpieczne? Obowiązująca od 1994 r. NAFTA, a także kolejne planowane â CETA (umowa między Kanadą a UE) oraz TTIP (umowa między USA a UE) â to umowy czysto handlowe, którymi statystyczny obywatel nie powinien sobie zaprzątać głowy.

  Tymi powinien. Jeśli ludziom zależy na zachowaniu obowiązujących standardów w zakresie ochrony środowiska, praw pracowniczych, produkcji żywności i w wielu innych dziedzinach, to muszą wiedzieć, że te umowy są dla powyższych wartości zagrożeniem. Ich prawdziwy cel jest jeden: dać międzynarodowym korporacjom takie uprawnienia, które pozwolą im wpływać na prawa i przepisy obowiązujące w danym kraju. I mówię to na podstawie doświadczeń z NAFT-ą. Kanada i Meksyk już wiedzą, że ich rządy mają mniejszą możliwość stanowienia prawa niż korporacje. W mojej ojczyźnie, Kanadzie, wszystkie projekty regulacji i przepisów muszą oceniać eksperci w dziedzinie handlu, by mieć pewność, że zapisów tych nie będzie można podważyć na mocy NAFTA. CETA, a zwłaszcza TTIP, chcą iść jeszcze dalej i powołać rady regulacyjne z przedstawicielami biznesu, które mogłyby ingerować w kształt ustaw.

  >>> Czytaj również: Paryż zablokuje rozmowy o TTIP? „Francja wciąż może powiedzieć nie”

  Nie chodzi więc wyłącznie o handel?

  Oczywiście, że nie. Kwestie handlowe są ważne, ale sprawą zasadniczą jest znoszenie tzw. barier pozataryfowych.

  Czyli?

  Norm i przepisów. Różnią się one pomiędzy krajami w takich obszarach, jak produkcja rolnicza, usługi, standardy pracownicze itp. Po podpisaniu NAFT-y w Kanadzie nastąpiło â równanie w dółâ â wszystkie nasze normy w zakresie bezpieczeństwa żywności, zabezpieczenia społecznego i ochrony środowiska dostosowano do amerykańskich, dużo bardziej liberalnych. Tak samo będzie w Europie, gdzie standardy są zazwyczaj wyższe niż w USA. Jeśli w UE pracownicy mają zapewnioną większą ochronę niż w Ameryce czy Kanadzie, to można się spodziewać, że Stany Zjednoczone będą dążyć do deregulacji praw pracowniczych.

  Podobno CETA i TTIP będą miały też wpływ na prace lokalnego samorządu.

  Tak, i to jest niesłychane. Tego nie było nawet w NAF-cie. Tymczasem za sprawą tych umów na decyzje samorządów dotyczące zamówień publicznych będą mogły wpływać korporacje. Będą mogły blokować wykorzystywanie wydatków publicznych na ważne cele społeczne, np. na wodociągi, zdrowie, edukację czy tworzenie nowych miejsc pracy, uzasadniając to zagrożeniem dla ich spodziewanych zysków. Bo np. usługi nie zostaną sprywatyzowane. A to wszystko dzięki wykorzystaniu mechanizmu ISDS (inwestor przeciwko państwu) i mechanizmu współpracy regulacyjnej.

  Jednak kiedy pytam o zagrożenia w związku z TTIP i CETA, to od zwolenników tych umów słyszę, że dadzą nam one szansę na wzrost gospodarczy, napędzą biznes, stworzą nowe miejsca pracy.

  Rzeczywiście, tak mówią propagatorzy tych umów. Taka sama retoryka, jakiej używa się teraz w stosunku do Polski, była stosowana w odniesieniu do Meksyku, by zachęcić go do wstąpienia do NAFT-y. Niestety, te obietnice się nie sprawdziły. Powiedzmy to wyraźnie: NAFTA nie przyczyniła się do poprawy życia przeciętnego Meksykanina czy Kanadyjczyka. Przyniosła korzyści bogatym, którzy stali się jeszcze bogatsi. Z naszego kanadyjskiego doświadczenia wynika, że o ile pensje właścicieli firm ponadnarodowych dzięki NAFcie wzrosły i nadal rosną, o tyle wynagrodzenia przeciętnych pracowników stanęły w miejscu.

  Jak zmienił się kanadyjski rynek pracy po wprowadzeniu NAFT-y?

  Straciliśmy ok. 350 tys. miejsc pracy. Do dziś nie udało się ich odbudować, bo dobrze płatnych stanowisk jest mało. Przed NAFT-ą mali i średni producenci wytwarzali 26 proc. PKB, po jej wprowadzeniu wskaźnik ten spadł do 11 proc. Zanim pojawiła się NAFTA, obowiązywała zasada, że firmy samochodowe, które chcą wejść na kanadyjski rynek, muszą współpracować z naszymi zakładami wykonującymi podzespoły lub założyć u nas podobne fabryki. Dlatego wiele naszych firm było spółkami córkami biznesu amerykańskiego. Po NAF-cie amerykańskie koncerny takiego obowiązku już nie miały, więc w poszukiwaniu mniejszych kosztów produkcji i taniej siły roboczej przeniosły się do Meksyku, a ludzie stracili pracę. Oczywiście wpływ na tę zmianę mają również procesy globalizacyjne, ale jednak ta umowa była decydująca dla tego procesu. Po pewnym czasie miejsca pracy pojawiły się u nas w usługach, lecz nisko płatne i nieetatowe. Z roku na rok wzrasta więc zadłużenie gospodarstw rodzinnych.

  >>> Polecamy: Clapham: Unia pcha się w paszczę amerykańskich korporacji

  W Stanach Zjednoczonych też tak było?

  Podam pani przykład z Detroit, niegdyś zagłębia przemysłu samochodowego. Po wejściu w życie NAFT-y produkcję przeniesiono do Meksyku. W ciągu 5 lat obowiązywania umowy zniknęło w tym mieście 30 tys. miejsc pracy. Teraz mówi się, że pracownicy sektora samochodowego powinni konkurować z zakładami w Meksyku. To dlatego tak popularni w wyścigu o prezydenturę w USA stali się Donald Trump i Bernie Sanders. Bo mówią głośno o zgubnych skutkach tych umów dla klasy średniej. Oczywiście, gdy wspomina się o wyprowadzeniu produkcji do Meksyku, zwolennicy umów podkreślają, że dzięki temu pojawiły się w tym kraju nowe miejsca pracy, lecz rzadko dodają, że zdecydowanie gorzej płatne. O standardach ochrony praw pracowniczych czy środowiska, które poszły w dół, nie wspominają, a ja widziałam, jak toksyczne odpady z firm należących do amerykańskiego kapitału trafiały wprost do rzeki, w pobliżu której mieszkali ludzie. O 6 mln nielegalnych imigrantów, którzy uciekli z Meksyku do USA w ciągu pierwszych 5 lat od podpisania umowy, też się raczej nie mówi.

  Czy sytuacja w rolnictwie meksykańskim wpłynęła na masowość emigracji?

  Straty w zatrudnieniu odnotowuje się we wszystkich krajach umowy, bo nacisk położono głównie na konkurencyjność. Chodziło o jedno: by jak najmniejszym kosztem wyprodukować żywność. A to jest możliwe, gdy ma się tanią ziemię, bardzo taniego pracownika, stosuje się dużo chemikaliów i sztuczne nawozy. Duże firmy, produkujące żywność przemysłowo, tak właśnie robią. Albo jest się dużym graczem, albo się w tym biznesie nie istnieje. Przed NAFT-ą Kanada produkowała żywność przede wszystkim na własne potrzeby. Po wejściu w życie umowy skoncentrowano się na eksporcie, a gospodarstwa rodzinne zostały zastąpione przez wielkie farmy. Doszło do obniżenia standardów m.in. w zakresie stosowania środków ochrony roślin czy uboju zwierząt. Najgorsza sytuacja była w Meksyku. Tylko w rolnictwie zniknęło 2 mln miejsc pracy. To ok. 58 proc. rodzinnych gospodarstw rolnych. Napływ żywności subsydiowanej i gorszej jakości z USA sprawił, że po dziesięciu latach obowiązywania umowy prawie połowa żywności Meksyku pochodziła z importu. Przed umową było to zaledwie 13 proc. Meksyk to zdecydowanie nie jest historia sukcesu NAFT-y.

  Czy taka sytuacja powtórzy się u nas po wprowadzeniu CETA i TTIP?

  Będzie jeszcze gorzej. Jeśli jakiś sektor zechce wzmocnić swoją pozycję, np. koncern Monsanto, to będzie dążyć do tego, by przepisy w całej UE były takie same jak w USA. Proszę zwrócić uwagę, że podczas rozmów negocjacyjnych spotykają się przedstawiciele handlu i sektora prywatnego, ale nie ochrony środowiska czy rolników. Chcę podkreślić, że to nie jest spór pomiędzy Ameryką a Europą. To korporacje amerykańskie, kanadyjskie i europejskie dogadują się między sobą, by ingerować w prawo.

  W Meksyku poniżej granicy ubóstwa żyje dziś więcej ludzi niż przed wprowadzeniem NAFT-y, a dochody 10 proc. ludzi nie przekraczają tysiąca dolarów rocznie. Ale przez chwilę będę adwokatem diabła. Patrzę na wskaźniki: dług publiczny Meksyku nie przekracza 30 proc. PKB, a w Polsce â 58 proc., deficyt budżetowy wynosi 2,2 proc. PKB, bezrobocie około 5 proc.

  Tylko że sam PKB Meksyku wzrósł przez cały czas obowiązywania NAFT-y o 19 proc., czyli tylko o 0,9 proc. rocznie, co sytuuje ten kraj wśród innych państw regionu niemal na samym końcu rankingu. Gorszy wynik mają tylko Wenezuela i Gwatemala. A wskaźniki to nie wszystko. Jeśli spojrzymy na konsekwencje NAFT-y z perspektywy społeczeństw, to już tak różowo nie jest. Nierówności między grupami społecznymi się pogłębiają. Założenia umów opracowane w biurach nie przekładają się absolutnie na rzeczywistość. NAFTA miała wyrównać poziom życia w krajach umowy, zlikwidować biedę, przyczynić się do wzrostu miejsc pracy. Tak się nie stało. Stanowiska pracy, które się pojawiały, były głównie sezonowe, niepewne, słabo płatne, bez zabezpieczenia socjalnego.

  Ale Komisja Europejska przekonuje nas, że po przyjęciu CETA i TTIP sytuacja na rynku pracy się poprawi.

  Pytanie, na jakiej podstawie rządy przygotowują te optymistyczne wnioski. W Kanadzie wielu ekonomistów wskazuje, że skutki TTIP i CETA będą negatywne. Taka jest m.in. opinia Josepha Stiglitza (laureat ekonomicznego Nobla w 2001 r. â red.) czy Jeronima Capaldo z Tufts University. Tymczasem rząd Kanady wspominał o 80 tys. miejsc pracy uzyskanych dzięki umowie CETA. Nie wiem, skąd wziął te dane, bo największy kanadyjski związek zawodowy prognozuje ich spadek. W tej sytuacji wiedza i doświadczenia ostatnich lat są bezcenne, a one wskazują, że tu wcale nie chodzi o ekonomię. Tylko o nowe prawa tworzone dla korporacji. KE forsuje umowy CETA i TTIP, bo weszła w neoliberalną retorykę, w myśl której rynek jest największą władzą, kapitał winien dominować, a rolę państwa trzeba umniejszać. Większość rządów też poszła w tym kierunku. Mam wrażenie, że światowi liderzy â polityczni, medialni, ekonomiczni â patrzą na świat z perspektywy swojej klasy. Może nawet nie chcą świadomie działać na szkodę najuboższych, ale niestety nie rozumieją ich problemów.

  Ponad 80 proc. rozmów w sprawie TTIP Komisja Europejska przeprowadziła z lobbystami.

  U nas też tak było. Często ci, którzy zrobili karierę polityczną, przechodzili do rad nadzorczych w korporacjach farmaceutycznych, rolniczych, energetycznych, by umiejętnie negocjować z rządem. Badania w Kanadzie pokazały, że przedstawiciele lobby energetycznego w sprawie zapisów w CETA spotykali się z ostatnim rządem 800 razy częściej niż np. rzecznicy ochrony środowiska. Udało nam się też dotrzeć do informacji, że firmy energetyczne wystosowały do rządu prośbę o wycofanie pewnych przepisów dotyczących gospodarowania wodą i ochrony klimatu. I rząd się dostosował. Także na NAF-cie najbardziej skorzystał w Kanadzie przemysł energetyczny, ale straciło środowisko. Mój kraj zrzekł się kontroli regulacyjnej nad swoimi zasobami energii. Dodatkowo w ramach NAFT-y podpisaliśmy klauzulę o proporcjonalnym dzieleniu energii. To oznacza, że nie możemy zmniejszyć jej eksportu do USA, chyba że zmniejszymy zużycie w Kanadzie. Z racji klimatu, jaki u nas panuje, nie jest to możliwe, więc konieczne jest stałe zwiększanie wydobycia i szukanie nowych źródeł energii. Stąd nacisk na pozyskiwanie ropy z piasku bitumicznego, co z kolei powoduje ogromne szkody dla środowiska. Bo to jedna z najbardziej inwazyjnych metod pozyskiwania tego paliwa. W przypadku ropy naftowej, pochodzącej z piasków bitumicznych z prowincji Alberta, poziom emisji dwutlenku węgla jest o 23 proc. wyższy niż w przypadku konwencjonalnej. By dostać się do złóż, wycięliśmy tyle drzew, ile wynosi obszar Grecji.

  To jak się to ma do deklaracji o potrzebie zmniejszania emisji CO2?

  Podam taki przykład: Kanada wykorzystała negocjacje w sprawie umowy CETA, by zmusić Europę do osłabienia dyrektywy w sprawie jakości paliwa, która pozwalałaby na rozróżnienie pomiędzy rodzajami paliw importowanych w zależności od poziomu emisji dwutlenku węgla. KE chciała określić, że i ropa z piasków bitumicznych, i gaz łupkowy wydobywany metodą szczelinowania to paliwa o niższym standardzie. Kiedy Kanada zagroziła wycofaniem się z CETA, uznano te metody za konwencjonalne. Warto pamiętać, że za sprawą CETA amerykańskie firmy, które mają spółkę zależną lub biuro w Kanadzie, będą mogły kwestionować europejski zakaz dotyczący szczelinowania hydraulicznego. A taki zakaz obowiązuje teraz we Francji.

  Skoro mowa o kwestionowaniu zapisów prawnych, to nie można przy tej okazji pominąć roli ISDS. Mechanizm rozstrzygania sporów inwestor â państwo w trybunałach arbitrażowych stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Polska przynajmniej kilka razy musiała wypłacać wysokie odszkodowania firmom, które pozwały nasz rząd.

  Wcześniej ta klauzula pojawiała się tylko w umowach zawieranych np. z krajami Trzeciego Świata, w których jakość systemu sądownictwa była mocno wątpliwa. NAFTA był pierwszą umową handlową zawartą między krajami rozwiniętymi, która zawierała ISDS. Dzięki temu mechanizmowi korporacje mają prawo pozywać państwa, gdy uznają, że rządy, wprowadzając nowe przepisy dotyczące np. ochrony środowiska, naraziły ich na szkody finansowe. W konsekwencji NAFT-y Kanada jest obecnie najczęściej pozywanym państwem wśród krajów rozwiniętych, co dotąd kosztowało nas już 135 mln euro wypłaconych biznesowi z USA. Prawie dwie trzecie spraw było konsekwencją działań państwa związanych z ochroną środowiska albo zarządzaniem zasobami, które rzekomo miały negatywny wpływ na zyski amerykańskich firm. Za to Stany Zjednoczone nie przegrały nigdy i nie wypłaciły nikomu żadnego odszkodowania.

  Jeśli wejdzie TTIP, nie pozbędziemy się ISDS już nigdy?

  Tak może być, ale trzeba pamiętać, że nawet jeśli umowa TTIP nie weszłaby w życie, to CETA jest drugim ogniwem tego procesu. W Kanadzie jest ok. 42 tys. firm amerykańskich. To oznacza, że Ameryka też może was pozywać.

  Jak wytłumaczyć zwykłemu obywatelowi, że korporacja ma prawo pozwać Meksyk, który chroniąc swoich producentów, chciał nałożyć podatek na napoje z syropem glukozowo-fruktozowym? Jak to możliwe, że można iść do sądu arbitrażowego, by pozwać Kanadę, bo państwo nie chce dopuścić na rynek szkodliwego pestycydu?

  Dla zwykłego obywatela to niepojęte, ale chodzi o korporacje, które robią wszystko, by ułatwić sobie funkcjonowanie na rynku. Takich przykładów jest więcej. Na przykład pewna amerykańska firma chemiczna zakwestionowała decyzję Kanady dotyczącą zakazu importu benzyny, która w swoim składzie miała neurotoksynę. Po decyzji sądu arbitrażowego państwo musiało uchylić zakaz i ponadto wypłacić firmie ok. 10,2 mln euro odszkodowania za tzw. utratę zysku operacyjnego. Albo inny przykład: Eli Lilly, gigant farmaceutyczny, pozwał Kanadę na ok. 337 mln euro, bo trzy instancje sądów w Kanadzie odmówiły mu ochrony patentowej dla pewnego produktu.

  Kim są ludzie pracujący w sądach arbitrażowych, że mają taką moc sprawczą?

  Ujawniono, że 15 arbitrów rozstrzygało ok. 55 proc. wszystkich sporów, zarabiając nawet 1,5 mln euro na jednej sprawie. Badania przeprowadzone przez Corporate Europe Observatory i Transnational Institute wykazały, że elitarna grupa prawników i finansistów zarabia na wyszukiwaniu korporacji, które zachęcają do pozywania rządów na całym świecie z powodu wprowadzonych nowych zasad w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa pracy czy ochrony środowiska. Proszę pamiętać, że w przypadku NAFT-y nie ma apelacji. CETA dałaby firmom transgranicznym podobne uprawnienia. I tak np. kanadyjska firma górnicza Eldorado Gold mogłaby pozwać Grecję, gdyby rząd zatrzymał budowę kopalni w Skuries poważnie zagrażającej środowisku. Ostatnie lata to intensyfikacja starć pomiędzy demokracją a korporacjami broniącymi swoich interesów. Kiedy w Niemczech stowarzyszenia sędziów występowały przeciwko ISDS, uzasadniając, że spory na linii inwestor â państwo powinny być rozstrzygane w niezawisłych sądach, KE uznała to za głos grupy interesów.

  Myśli pani, że niedopuszczenie do podpisania umów CETA i TTIP osłabiłoby wpływy korporacji?

  Nie mogę powiedzieć, że ludzka zachłanność byłaby mniejsza, ale gdyby nie było tych umów, to mielibyśmy większą szansę, by w sposób demokratyczny zdecydować, w którym kierunku chcemy podążać. Te umowy są po to, by zamykać ludziom usta i sankcjonować pewne rzeczy. Człowiek się nie liczy. Wszystko jest na sprzedaż â jedzenie, środowisko, zasoby…

  W 2005 roku otrzymała pani nagrodę Right Livelihood Award, czyli tzw. alternatywnego Nobla i…

  …I był to dla mnie ogromny zaszczyt i odpowiedzialność. Ale przede wszystkim szansa dotarcia do nowej publiczności, której mogę mówić, że sprawiedliwy handel jest możliwy.

  Polubienie

 9. Analiza wprowadzanych podstępnie ustaw wskazuje jednoznacznie na plany agresji za pomocą obcych sił w Polsce. Dlaczego PiS nie anuluje bandyckiej ustawy 1066, której dokładną analizę wraz z propozycją ustawy anulującej 1066 wprowadził Ruch Kukiza? Dlaczego wprowadzane są dodatkowe ustawy legalizujące pobyt obcych sił w Polsce i dające obcym wojskom możliwość bezkarnego użycia broni? (polskie prawo wg proponowanej ustawy ich nie obowiązuje!).
  Czy chodzi o wprowadzenie na terenie Polski Judeopolonii?
  Kolejne ustawy w przygotowaniu, zob. np. ukrywany przez MSWiA projekt ustawy „antyterrorystycznej”: https://panoptykon.org/sites/default/

  Polubienie

  • tajna armia izraela byla juz za komuny w Polsce i to nie nowosc.Pewnie 70% tej armi mosadu znajduje sie w episkopacie ,pokamuflowanych jako ksiezycowi i zakonni.

   Polubienie

   • wszystkie religie to kamuflarz piatej kolumny a meczety koscioly synagogi to zkamuflowane miejsca zbrodni pozujace na domy boga czy raczej zboka, ciekawes lowo sinagoga sin to yahwe gog to slowianin czyli w wolnym tłumaczeniu yahwistyczny slowianin czy może yahwe dla slowianow a może tu yahwe pozera slowian albo ich dzieci, ciekawe ile ginie młodych ludzi w Polsce ? ktoś wie ?

    Polubienie

    • Na potęgę ”służby” zabierają polskie dzieci w Anglii, Norwegii, Szwecji, RFN..
     To już jest epidemia, ”polskie” władze milczą.

     Jest jeszcze zgodna z prawem adopcja zagraniczna, skandaliczne przepisy,
     mafia handlarzy, nawet jest oficjalny cennik:

     ==Państwowy handel ludźmi

     Wiążąc kilka faktów i informacji i wychodzi, że państwo polskie handluje ludźmi, a dokładnie dziećmi. Proceder ten w majestacie prawa nazywa się adopcją.

     Zacznijmy od pierwszej informacji:

     Odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, to już nie incydenty. To przerażająca reguła.

     Górecki przywołuje przykład rodziny z jedenaściorgiem dzieci z biednej popegeerowskiej wioski w powiecie wejherowskim. Pod koniec czerwca szkoła zgłosiła problem do pomocy społecznej, a ta „pomogła” wnioskując do sądu o odebranie dzieci. Powód: dzieci nie chodziły do szkoły.

     Bo wszystkie pracowały w lesie. Zbierały jagody, żeby pomóc w domu.

     Link do źródła :http://wpolityce.pl/polityka/168677-odbieranie-dzieci-rodzicom-z-powodu-biedy-to-juz-nie-incydenty-to-przerazajaca-regula

     Druga informacja ze źródeł prywatnych z Kanady:

     6 tys. dolarów kanadyjskich plus opłaty państwowe kosztuje adopcja dziecka z Polski. (!!!!!)

     Proces zajmuje kilka tygodni. Z roku na rok ilość dzieci adoptowanych z Polski rośnie. A to dlatego, że są jednymi z najtańszych. Przykładowo adopcja dziecka z Rosji kosztuje już 25 tys., a sama transakcja trwa o wiele dłużej.

     Klika pytań do rządu:

     W prawach dziecka jest zapis, że Państwo ma pomóc w godnym wychowaniu dziecka przez rodziców, a nie przejmować opiekę nad nimi. Okazuje się jednak, iż państwowa pomoc polega na przekazywaniu polskich dzieci w adopcję do krajów, gdzie akceptuje się np. związki homoseksualne itp.

     Skąd w ogóle taka różnica w cenie? 6 tys. za dziecko z Polski, ale 15 tys z Rosji?

     W trudnej sytuacji bytowej ważniejsza jest przecież życiowa zaradność i zdolność zarabiania pieniedzy. Czy aby na pewno szkoła nauczy ich tego lepiej niż rodzice?

     Ktoś powinien zgłębić ten temat. Może czas by NIK zgłosiła proceder do prokuratury? A może powinniśmy stworzyć organizacje broniące naszych dzieci?

     Tenbez

     Źródło: http://tenbez.neon24.pl/post/118921,pan … del-ludzmi
     ==

     Ostatnie afery jakoś przycichły..
     Rosyjskie 25 tys.. ?!

     Polubienie

  • a wiesz chociaż za co podpadł???
   a poza tym nie zamknęli. Były błędy proceduralne.
   A słyszałeś coś stosowaniu prawa talmudycznego w polskojęzycznych sądach???

   Polubienie

   • moga zamknac kazdego i nakazac leczenie,pozniej juz jestes niegrozny .Grunt ze pejsate sady,komendy MO ,pejsate plebanie czuwaja nad zdrowiem psychicznym Polakow. Kazdy kto chce byc zdrowy psychicznie musi mowic i myslec zgodnie z religijno-politycznym nurtem.

    Polubienie

    • dostalem wezwanie z komendy ze popelilem przestwpstwo ze ukradlem rope niby, no i wchodzę a tam lysy brazowooczny diabel i zaczal mi tu wymyslac niestworzone rzeczy żeby stacji zaplacici czy cos a ja ze spotkamy się w sadzie, oczywiście rok później wygrałem sprawę ale to by potwierdzalo teorie o zydo policji to był sledczy ale taka geba mojsze ze tylko odstrzelić żeby to tych swoich wezowych genow nie pozostawilo

     Polubienie

  • „Po pierwsze, pogódź się z tym, co jest i zrezygnuj z wrogości i niezadowolenia. Zawsze i we wszystkim można znaleźć powody do małych radości. Może i dom Ci się nie podoba, ale bądź mu przynajmniej wdzięczny za to, że Cię przygarnął. Na zewnątrz wieje wiatr i pada deszcz. Dom bierze to na siebie, a Ciebie chroni i grzeje. Czyżby nie zasługiwał na wdzięczność choćby z tego powodu? Jeśli jesteś wdzięczny temu, co masz, jeśli odczuwasz miłość w stosunku do przedmiotów, które Cię otaczają i pomagają Ci żyć, to emitujesz pozytywną energię.”
   Fajny,ciekawy tekst:)
   Na własnej skórze odczułam,że są rzeczy,których zmienić nie mogę(przynajmniej w tym momencie swojego życia).I wtedy można się szarpać i złościć,i płynąć pd prąd marnując energię.Albo zaakceptować 🙂

   Polubienie

 10. „Jarek Kefir pisze:
  23 Kwiecień 2016 o 13:20

  Zastanów się co robiłeś źle. Przeczytaj Transfering Rzeczywistości, tam są też odpowiedzi na niektóre pytania. Im bardziej starasz się, im bardziej czegoś chcesz, im bardziej się spinasz – tym bardziej nie dostajesz tego, czego chcesz. A dostajesz przeciwieństwo.”

  Tak jest, a znowu inni filozofowie twierdza, ze wiara, pozytywne myslenie, wibracje przyciaga szczescie i badz tu madry ;- ).
  Prawda jest taka, ze zyciem w tym wiezieniu rzadzi przeznaczenie z domieszka wlasnych decyzji w ciasnym wiezieniu wyborow. Bez odpowiednich ludzi wokol siebie, wsparcia rodzinnego, srodowiskowego, koneksji, generalnie kapitalu spolecznego, wbudowanej chciwosci na sukces, bezwzglednosci, wytrwalosci, cierpliwosci, ciezko sie wybic.

  Polubienie

 11. po obejrzeniu filmu z Kękusiem – wzywam do odpowiedzi roniego7, jako że ma powiązania ze znanymi nam służbami :
  1) 40 tys. agentów Mossadu w Polsce(legalnie zatrudnionych)? – to chyba jakiś żart!…toż to mała armia obcego i wrogiego nam państwa opłacana z naszych podatków?
  2). Chyba, że na ew. niepokoje społeczne w związku z nagłym napływem obskiej nacji (2,5 tys. paszportów rocznie)?
  3) Albo tłumienie innych „niepokojów” , w których nasze służby mogą wypowiedzieć posłuszeństwo?
  4) Czy któryś z posłów(może winienem napisać osłów) czytał choć te newralgiczne zapisy ustaw „obco wojskowych” czy TTIP , bo całości to się nie da (ze względu na bełkot pseudoprawniczy) – albo nie czytali , albo nie umieją czytać, albo mają to wszystko głęboko.?
  5)Oceniając tak na spokojnie, to wszystko zapodane w tymże filmiku już nie pachnie, ale jest zwykłą zdradą stanu i tak powinno być rozliczone przed wiadomym Trybunałem!
  ……..jeżeli ktoś ma inne zdanie, to chętnie poczytam…Pozdrawiam

  Polubienie

  • „po obejrzeniu filmu z Kękusiem – wzywam do odpowiedzi roniego7, jako że ma powiązania ze znanymi nam służbami” – ha ha a skąd ta informacja? Tak tak oglądałem ten film. Wiesz trzeba wszystko filtrować i analizować własną głową a nie przyjmować wszystko jak leci. Najwięcej „chłopców” z Mossadu i Szin Bet jest w SW oraz SKW. Te dwie struktury prawie wcale nie działają nic a nic. Zacząłbym także lepiej się przypatrywać lokalnym działaczom oraz samorządom niektórych miast wojewódzkich. Masę agentury Izraelskiej jest także w instytucjach takich jak NIP, i wiele instytucji związanych z kulturą i sztuką. Są oni także w nie których zakonach i kościołach.

   Polubienie

  • ” to chyba jakiś żart!…toż to mała armia obcego i wrogiego nam państwa opłacana z naszych podatków?” – i tu cię zaskoczę. Może i obcego ale niekoniecznie wrogiego. Oni przynajmniej do naszych patałachów czy europejskich z zachodu wiedzą jak infiltrować i działać przeciwko arabom mają po prostu doświadczenie. Skoro jest ich tyle to żadnej fałszywej flagi z ich strony tak jak w Brukseli czy w Paryżu nie będzie. Ala fałszywa flaga może być przeprowadzona ze służb naprawdę nam wrogich np. GRU/FSB/WSI/BND.

   Polubienie

  • „Chyba, że na ew. niepokoje społeczne w związku z nagłym napływem obskiej nacji (2,5 tys. paszportów rocznie)?
   3) Albo tłumienie innych „niepokojów” , w których nasze służby mogą wypowiedzieć posłuszeństwo?
   4) Czy któryś z posłów(może winienem napisać osłów) czytał choć te newralgiczne zapisy ustaw „obco wojskowych” czy TTIP , bo całości to się nie da (ze względu na bełkot pseudoprawniczy) – albo nie czytali , albo nie umieją czytać, albo mają to wszystko głęboko.?
   5)Oceniając tak na spokojnie, to wszystko zapodane w tymże filmiku już nie pachnie, ale jest zwykłą zdradą stanu i tak powinno być rozliczone przed wiadomym Trybunałem!” –

   Mniej pretensje do nowego rządu czyli Pisu , że ma możliwość zniesienia ustawy 1066 a mimo to nic nie robi oraz jeszcze bardziej dojebał do pieca z tym TTIP. Ja jak stawiałem znak równości pomiędzy wszystkimi partiami czy to pozasejmowymi czy sejmowymi to nikt mnie nie zrozumiał. Tylko i wyłącznie dyktatura a potem monarchia może cokolwiek jeszcze z tym szambem zrobić. I nie jakieś demokracje czy republiki bo to dobre ale dla republik bananowych . A poważne państwo a chyba do takiego pretendujemy musi mieć silne mądre twarde i sprawiedliwe rządy. Takie z jajami.

   Polubienie

 12. Ps. 6) Posłowie, Senatorowie, Prezydenci wybrani podobno przez naród do reprezentowania go na zewnątrz, stanowienia prawa i jego przestrzegania oraz obrony suwerenności Państwa czynią dokładnie wbrew temu??? To brzmi jak jakiś koszmar, albo jakieś nowe MK-ULTRA w użyciu, czego bym nie lekceważył ze względu na niesamowity postęp technologiczny w wiadomej dziedzinie w ostatnich 10 latach….w którym miejscu się mylę???
  ….czyżby wszystkich obecnych zamurowało???
  -a taki fajny temacik się trafił….zastanawia mnie ta cisza….zaraz dzwony zaczną bić…tylko na co?

  Polubienie

  • Oni nie zostali wybrani przez narod ,bo bylo by to niemozliwe ,wybierajac wsrod jednej wielkiej rodziny w kolko, tyle razy i to samo(Walesa to kuzyn Bieleckiego,Balcerowicz z Lipna jak Walesa ,wielu z rozglosni wolnej europy z Lipna jak Walesa itd) a juz nie mowiac ze to rasowo jedna sitwa.Co do wyborow to chyba nikt nie wierzy ,ze cos takiego istnieje jak demokratyczne wybory ,bo to wszystko ustawka w miare kontrolowana podprogowo przez pejsate media. Pewnie zreszta wiekszosc tych politykow ktora nie urodzila i niewychowala sie na koszernym zarciu i mleku ,zostala sformatowana w ramach szkolen MK-Ultra. Wiekszosc z nich zanim wdrapie sie po trupach na jakies stanowisko ,musi przejsc szkolenie 3 ,6 lub 12 miesieczne w Washington u swych panow jak kiedys w Moskwie u KGB.To jednak jeden ciul czy KGB ,Mosad czy CIA bo wszystko obmyslone przez sitwe Wallstreet i sterowane z tego samego punktu.”Buk”jeden raczy wiedziec tylko co one im tam robia z mozgiem i psychika ,ze pozniej w kraju po takim szkoleniu pozbywaja sie wszelkich morali i zasad,odpowiedzialnosci i obietnic wobec pseudowyborcy ,ktory ciagle mysli ze kogos wybral demokratycznie. Prosze sobie poogladac na zachowanie niektorych przywodcow ,ktorych mimika,gesty niekiedy wskazuja na anormalnosc lub tez wplyw jakis srodkow odurzajacych. Czy ktos pamieta slawetny marsz po czerwonym dywanie Kopaczki z Merkelka?Kto wie czym ja tam nafaszerowali lub czym sterowali? ,bo niewygladala raczej na bedace pod wplywem alkoholu lecz pod kontrola czegos a kto interesuje sie tematyka to bedzie wiedzial czego. Dlatego politykow sobie najpiew wybiora,pozniej im mozgi sformatuja a na koncu w dupe kopa zasadza jak nie potrzebny a jak sie stawiaja to przychodzi cichy samobojca .

   Polubienie

    • w Wilanowie jest meczet na srodku udający kosciol na razie – co to za problem zmienić krzyz na pol księżyc, plus las metrowch mieszkan na około dla arabow i oczywiście zbudowanych za pieniądze przewielebnych idiotow z kk, no i oczywiście nie ma szkol i przedszkoli bo po co to arabom…
     http://www.parafia.centrumopatrznosci.pl/
     czy dla was to wygląda jak meczet czy jak kosciol, dla mnie to meczet albo polmeczet czy polkosciol w najlepszym przypadku, meczet – maczeta czyli scinanie glow niewiernym, polski jezyk dużo wyjasnia…
     czas wziasc sprawy w polskie rece i zacząć im utrudniać zycie, pisalem już kiedyś ze nie umieny zabijac bo jahwe o to zadbal w piatym przykazaniu co nie jest takie zle w czasie pokoju ale w czasie najazdu islamskiego mamy mentalnie związane rece a liczba zydowskich dokumentujacych wszystko i wszystkich kamer na ulicy nagrywa nas 24/7

     Polubienie

    • Prawda jest taka ze w kazdej chwili moga kazdy kosciol zmienic na meczet a episkopat jak wyczuje na tym kase to raczej nie bedzie mial problemu jak i wiekszosc wiernych.To tylko zmiana kija na grubszy do popedzania gojow przez pustynnych paasterzy.

     Polubienie

 13. dzięki roni bardzo, trochę mnie pocieszyłeś,… że PiS nic nie robi, to widać; na początku ich kadencji miałem pewną nadzieję, ale szybko mi minęła po onych świecach chanukowych Dudy, a potem „wizycie” Jarosława na knesecie w Krakowie, nie popieraniu Orbana, 500+ i nie ruszaniu tejże ustawy 1066…itd.,itp. Jeśli dobrze pamiętam , to właśnie ja poparłem Ciebie jako jedyny, kiedy pisałeś, że PIS to kontynuacja PO-PSL – tylko pod innym płaszczykiem…a swoją drogą, to ktoś powinien ich rozliczyć za TTIP i tę nową ustawę z marca…

  Polubienie

  • Nie ktoś tylko my. Tylko i wyłącznie my. Jak nic nie zrobimy w tym reakcję zbrojną i zawiązanie Polskiego Podziemia i pracy u podstawi pracy organicznej to radzę już szykować miejsce na cmentarzu.

   Polubienie

  • Kwoty wolnej od podatku nawet nie ruszyli, nawet biedota (coraz liczniejsza) musi płacić!..
   Mniejsza jak w Kambodży, ale nasi biedni musza wspomagać budżet!

   A tak traktuje się polskich studentów:

   (…..)
   ==– Ukraińców przyjechało do nas tak dużo, że Polaków wyrzucają z akademików, żeby zrobić im miejsce. Paranoja – pisano.

   Jak wskazywały opinie w sieci – problem rzekomego faworyzowania ma też dotyczyć innych uczelni

   Prof. Bogusław Paź (Uniwersytet Wrocławski) dodaje: – Ukraińcy nigdzie w Europie nie mają tak dobrych warunków jak w Polsce. Nie mam nic przeciwko obecności Ukraińskich czy np. Białoruskich czy Rosyjskich studentów, ale chodzi mi o błędną politykę polskich władz, polskiego MSZ w stosunku do naszych uczelni i polskich studentów. Władze te z jednej strony w rażący sposób zaniedbują elementarne potrzeby Polaków odnośnie warunków studiowania i pracy naukowej na uczelniach, z drugiej natomiast hojną ręką wydają pieniądze (stypendia) na studentów z Ukrainy bez określania jakościowych wymogów ani merytorycznego uzasadnienia ich pobytu w Polsce. Jednocześnie większość tych „Polaków” nie ukrywa głębokiego szacunku dla Bandery, OUN, UPA!!! Rezultat – poszła na wschodzie fama o dobrej zabawie na koszt Polskiego podatnika.

   A oto pisze studentka Politechniku Białostockiego Halina D. na swojej stronie w Facebooku: „Polacy nie dostają w prezencie od państwa 900 zł czesnego na miesiąc plus bezpłatny akademik. Ilu polskich studentów może korzystać ze stypendiów socjalnych przy tak wysokich kryteriach ustalonych przez ministerstwo? Musiałam brać kredyt studencki, żeby móc studiować we własnym kraju, bo druga część studiów była płatna a potem go spłacać choć wiadomo jak jest z pracą w Polsce dla absolwentów. Ciągły stres spowodował, że w wieku 28 lat zachorowałam na raka. Przez 3,5 roku dojeżdżałam codziennie na studia pociągiem. Dlaczego oni mogą kształcić się za darmo i dostawać jeszcze kasę na utrzymanie?”

   Jej wypowiedź popiera student Uniwersytetu Rzeszowskiego Adam S. w swoim internetowym blogu: „W kółko słyszę o przywilejach dla cudzoziemców ze wschodu. Dają im zasiłki, mieszkania, pracę, opiekę medyczną …. Za co? Czy Polak jadący do innego kraju ma przywileje? NIE musi się sam o wszystko postarać, czyli to nie jest pomysł UE a naszych rodzimych polityków! Sporo z nich ma korzenie na wschodzie to i próbują tu przenieść ludzi i obyczaje, przecież to dalecy krewni.

   O taki list z przykładem swego doświadczenia na ten temat dosłał w adres naszej redakcji Marian K. Z Opola: –Moja wnuczka studiuje medycyne na Słowacji/studia płatne/, ktore odbywają sią w języku angielskim/o to glównie chodziło/.Słowacy mi się podobają: chcesz studiować płać i nic ich nie obchodzi gdzie będziesz mieszkał itd itp. I słusznie.W akademikach nie ma ani jednego miejsca dla studenta obcokrajowca. I słusznie: chcesz studiować u nas płać i radź sobie sam.W sumie wychodzi taniej jak w Polsce w języku angielskim, ale mimo że moja kieszeń to boli to Słowacy potrafią zadbać o swoich studentów.Może polskie władze wezmą przykład.Chcą u nas studiować to niech płacą!

   Mamy wrażenie, że rząd Polski celowo wyniszcza nasz naród – chodzi o wykopanie stąd czy wybicie tutaj jak największej ilości Polaków, a naprzyjmowanie tłumów obcych, uchodźców, skąd się da. Kto za tym stoi? Nie wiemy. Dlaczego polski obywatel ma opłacać dziecku ksztalcenie w swoim kraju a rząd który reprezentuje tego obywatela opłca Ukraincom studia w RP za 11 mln zł. – nie wyrażamy na to zgody jako rodowici obywatele płacące podatki. –To nasze dzieci potrzebują pomocy Państwa i często nie otrzymują jej.

   I w końcu jeszcze kilka słów o równym traktowaniu:

   Polski student do stypendium musi dostarczyć zaświadczenie o dochodach na 1 członka rodziny potwierdzone przez US, wystarczy, że o parę złotych przekracza normę i nie dostaje dofinansowania. Student ze wschodu potrafi zmienić zaświadczenie jeśli nie spełnia normy i dostarczyć takie, które go kwalifikuje do stypendium. I tak nikt nie pojedzie i nie sprawdzi tego. Bardzo bolesna dla wielu polskich rodzin, jest kwestia przyznawania Akademików (szczególnie tych z regionów o słabym uprzemysłowieniu i dużym bezrobociu). Niby wszyscy studenci są traktowani jednakowo, ale student ze wschodu na starcie ma większą punktację za kilometry i przekraczanie granicy. Automatycznie polska młodzież z wiosek w promieniu 30 – 40 km nie dostaje miejsca w akademiku i często rezygnuje ze studiowania, ponieważ nie stać jej na dojazdy (za mało połączeń), czy wynajęcie prywatnej kwatery. Tak ustawowo zadbano o rozwój Polskiego społeczeństwa. Szczególnie jest to zastanawiające na Podkarpaciu, gdzie to biedne społeczeństwo musi akceptować fakt, że ze swoich podatków funduje „edukację” obcych, obciążonych i nie rozliczonych historycznie, a często epatujących swoimi nacjonalistycznymi upodobaniami.

   Nie możemy powiedzieć, że wszystko aż tak źle. Przyjeżdża ze wschodu dużo też fajnej młodzieży, ale co z naszą będzie? Bądźmy otwarci na świat, jednak w pierwszej kolejności trzeba zadbać zdecydowanie bardziej o naszych studentów i rozwój naszej kadry!==
   http://dziennik-polityczny.com.salon24.pl/707265,skandal-msz-kaze-wyrzucac-polskich-studentow-z-akademikow-dla-studentow-ze-wsch

   To jest Polska dla Polaków ?!…

   Polubienie

   • Poruszyłeś strasznie ważny temat!
    Odbieram to jako dalszy ciąg exterminacji Słowian ze wskazaniem na nasz naród. Wygląda na to ze robia to Żydzi. Kiedyś wydawało mi się to nierealne i niesprawiedliwe. Nawet jakby wstydziłem się własnych pogladów. Jednak coraz więcej faktów potwierdza moje poglady i jestem tym zasmucony.

    Polubienie

    • ==Kiedyś wydawało mi się to nierealne i niesprawiedliwe. ==

     Też tak miałem..
     Ale to są fakty!
     Na każdym kroku tak się dzieje.
     Nawet stare pojazdy wojskowe kazali zabetonować.
     mamy być bezbronni.. I jesteśmy.
     Zasmucony? 1-3 miesiące i będą prowokacje a’la Bruksela, wyłączą internet
     i będzie kamieni kupa.

     Polubienie

    • Studenci to grupa społeczna najbardziej twórcza, najbardziej trzeźwo myśląca, a jednocześnie najmniej skażona wirusami życiowymi (np. dom, praca, kredyt na wersalkę). Ci ludzie umieją się organizować i sprzeciwiać, jak żadne z pozostałych społeczności. Potwierdza to najnowsza historia.
     To właśnie dlatego ,,wyucza” się ich za polskie pieniądze i wypędza za granicę.
     Ale ci, którzy tu jeszcze sa stanowią potężny – bo twórczy – odsetek Polaków.
     Jeśli komuś w Polsce nie można zbyt długo dmuchać w jego kaszę – to właśnie studentom

     Polubienie

  • CO do MK-ULTRA to ono raczej jest stosowane na celebrytach gwiazdach i gwiazdeczkach ( aktorzy, piosenkarki, artyści, reżyserzy,) Ale być może także i na polityków a już na pewno na dziennikarzach. Każdy kraj w tym Polska posiada w swoich szeregach tajne jednostki do walki psychotronicznej. U nas ta jednostka nazywa się PSY Combat ( PSY od Psy ops) czyli jednostki do walki mentalnej psychicznej czy psychotronicznej. Psy Ops Combat. To ona jest odpowiedzialna za kontrolę umysłu na bogu ducha winny ludziach w szczególności na terenach dolnego śląska oraz na zachodzie ale być może także stosuje techniki MK-ULTRA. Nazywają ich także iPredators

   Polubienie

 14. powtórne dzięki – roni – wg mnie coś musi w tym być, gdyż nie chce mi się wierzyć, żeby posłowie nie czytali treści tak ważnych ustaw, a tym bardziej tych, które są jawnie antypolskie, czy stanowią zagrożenie, czy możliwość zajęcia państwa przez obce siły za naszą poniekąd zgodą! To jest po prostu chore i w głowie mi się nie mieści, żeby nikt tego nie zauważył.. Masz rację, jeśli nie będzie jakiejś większej rozróby, czy powstania oddolnego, to faktycznie nasza przyszłość kiepsko się zapowiada…

  Polubienie

  • Wiesz to wcale nie musi być kontrola umysłu tylko zwykła i zwyczajna głupota lub po prostu dbanie o swój tyłek. Przecież Polska to kurwa narodów i matecznik zdrad narodowych od tysiąlecia. Nam nawet się nie śni jak ludzie mogą być głupi. Bo jak to mawiał klasyk : „Są dwie rzeczy nieskończone – ludzka głupota i wszechświat. Ale do wszechświata mam pewne wątpliwości”….. No cóż naród dostał to na co sobie zasłużył. Ktoś tych ludzi wybrał a tak przy okazji to politycy są przeważnie krzywym zwierciadłem , cieniem i odbiciem naszej kondycji moralnej i intelektualnej . Są nami a my nimi…..

   Polubienie

 15. „No cóż naród dostał to na co sobie zasłużył. Ktoś tych ludzi wybrał a tak przy okazji to politycy są przeważnie krzywym zwierciadłem , cieniem i odbiciem naszej kondycji moralnej i intelektualnej . Są nami a my nimi…..” …w świetle tego co się obecnie w kraju dzieje – na tę porę nie ma lepszego i dosadniejszego wytłumaczenia – gratuluję przenikliwości i naprawdę dużej wiedzy roni! Pozdrawiam i życzę miłej nocy…

  Polubienie

 16. Skoro na różne tematy to coś napiszę!
  Ostatnio chodzi mi po głowie moment smierci i pogrzebu. Już kiedyś przerabiałem problem śmierci więc nie o samą jej istotę chodzi. Mnie chodzi o szopki z nia związane.
  Umieramy – i od tego momentu mamy wszystko w tyle. Jednak tradycją jest pozegnanie się rodziny z umierającym. Odbywa się to za pomocą pochowania ciala w ziemi [znowu nawiazanie do mojego wyznania] To ze rodzina i znajomi się żegnają ok, ale co tam robi kapłan? To dla gnoja okazja zgarnięcia dodatkowej kasy! Cały czas opowiadaja o działaniu w imię Boga, ale nie przychodzi by żegnać tylko by swoje zgarnąć. To wszystko jedna wielka hipokryzja. Zmarłemu jest to całkowicie obojetne bo już jakiś czas jest z Absolutem. To impreza tylko po to by rodzina miała czyste sumienie, i pokazanie szacunku zmarłemu. Moi synowie beda mieli przesrane. Nie chciałbym byc chowany w ziemi zlanej wodą święcona tylko najchetniej w lesie pod debem. Żadnego krzyża tylko może kamien. Odkryłem ze jestem własnowiercą wiec obmyslam nad symbolem mojej wiary. Na razie jestem na etapie lewoskrętnego symbolu galaktyki ze strzałami w kierunku centrum. Nie chciał bym by na mój pogrzeb przylazł klecha. Zapewne nie przyjdzie, ale gdyby – to uznałbym to za duży osobisty afront!
  Tak sobie popisałem – a teraz mozecie sie powyżywać – smiało zapraszam – może ktoś powie przy okazji coś co mnie ruszy!

  Polubienie

  • To tylko powierzchowne sacrum, w sumie bez znaczenia.
   Lud i tak musi mieć oprawę przy chrztach, ślubach, pogrzebach..

   Z dwojga złego lepszy proboszcz Heniek niż jakiś alibaba z nożem.. 😉

   Polubienie

  • „Boguś ruszam Cię”(*_*) a tak na powżnie to dla mnie nieważne jest gdzie po mojej śmierci,mój ziemski skafander /ciało/ moja rodzina zakopie i czy jakiś sukienkowieć będzie fandzolił jakieś słowa,ważne będzie dla mojej duszy nowe miejsce.Jeśli moim ziemskim życiem zasłużyłam np. na piąty wymiar,to po ziemskiej śmierci otrzymam w piątym wymiarze nowy skafander/pojazd dla duszy/plazmowy,i tak będzie,aż dotrę duchowo do mojego Żródła
   Wszechświadomości bawiąc się po drodze w stwarzanie razem z moim Żródłem którego jestem przecież cząstką.Życie przecież jest tak cudowne jak najpiękniejsze dzwięki Boskiej muzyki którą włąśnie słucham w ogrodzie patrząc na cuda natury Matki Gaji.
   Boguś życie na Ziemi jest świętością i cudem,ale wpierw trzeba to odkryć sercem,w moim obecnym życiu nie ma zła,nieszczęść,
   katastrof gdyż moja dusza nie dopuszcza do mnie takich rzeczy.
   Z całego serca życzę Tobie i innym takich cudownych momentów w ziemskim życiu TU i TERAZ.

   Polubienie

  • ja to samo zadnych jebanych krzyzykow, tylko sfastyki czyli oznaki naszego układu słonecznego jak chcesz włóczyć się w srod „zywych” to sobie bierzesz normalna sfastyke niemiecka albo slowinaska tylko ze z wieksza iloscia ramion np żeby się idiotom nie kojarzyla z ss -_- , jak chcesz do 5d to sobie bierzesz antysfastyke wirujaca w druga strone i już, najlepsze groby to amerykanskie chyba malutka tablica pamiatkowa taka żeby nie można było można lawo podnieść przeniesc itd. i już spalenie nie wiem czasami jest to makabryczne dla duszy, zależy jaki dusza ma stosunek do ciala tu masz pare przykladow z naszego podworka
   http://niezwykle.com/swastyka-zanim-zaczela-sie-jednoznacznie-kojarzyc/
   nawet niektóre miały antysfastyczne ale pewnie nie wiedziały czemu… -_- a może wiedziały i tam się od razu chciały przenieść jakby dostali pociskiem

   Polubienie

 17. 🙂

  ==Eksperyment Polaka. Czytał ludziom Biblię, mówił, że to Koran. „Słowa nienawiści!” (video)

  „To nienawiść”, „To są słowa nienawiści”, „Brzmi groźnie” – to reakcje ludzi, którym student Uniwersytetu Wrocławskiego czytał słowa pochodzące z Biblii. Adam Stelmaszak z kanału „Nie sondzisz?” na YouTube przeprowadził bowiem eksperyment na ulicach Wrocławia.

  Studenta zainspirował film dwóch holenderskich youtuberów, którzy czytając przechodniom Biblię, mówili, że to Koran. Stelmaszak powtórzył ten eksperyment we Wrocławiu. Owinął Biblię w gazetę i czytał napotkanym osobom dwa cytaty: „Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana” i „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety, gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana”.

  Reakcje ludzi były jednoznaczne – wszyscy wskazywali na nienawiść, jaka zawarta jest w tych słowach. Mówili też o uprzedmiotowieniu kobiety w islamie, a nawet o tym, że muzułmanie szerzą nienawiść: „Koran sprowadza kobietę do roli przedmiotu”, „Muzułmanie pod przykrywką religii szerzą nienawiść”.

  Niemałe zdziwienie ogarniało ludzi, gdy student zdejmował gazetę okrywającą księgę. Respondenci mówili wtedy o tym, że słów pochodzących ze świętych ksiąg nie powinno się brać dosłownie. Zwracali także uwagę na to, że „każdy powinien myśleć sam”: „No i taka jest właśnie puenta. Przestańmy powtarzać głupie frazesy, niech każdy zacznie myśleć sam i czytajmy więcej”.

  Stelmaszak oświadczył, że do przeprowadzenia eksperymentu popchnął go jego sprzeciw wobec obiegowej opinii, co do imigrantów. Jego zdaniem, często nadajemy islamowi negatywne konotacje, co przekłada się na nasze zdanie o islamskich uchodźcach.

  „Wiele osób traktuje ich [imigrantów – red.] stereotypowo jako gwałcicieli i morderców. Tak jakby to miało wynikać z ich religii. A przecież dziś powinniśmy patrzeć na nich jak na ludzi, którzy uciekają przez wojną, szukają schronienia i pokoju” – powiedział student.

  ==

  Polubienie

 18. http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/04/24/co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku/comment-page-2/#comment-10185
  Re: czytali Biblie i mowili, ze to Koran
  (klopot w tym, ze w dyskusji o Koranie nie podaja cytatow i numeru sury.)

  Zupelnie slusznie.
  Ile razy ( a zdarzylo mi sie pare razy) zacytuje Biblie to od razu chca mnie milosiernie ukamienowac bo mysla, ze to nie ta swieta ksiega.
  Z katolikow, ktorych znam, zaden nie zna ani Starego Testamentu ani nowego ani Koranu. A tak zwani badacze Pisma Swietego nie chca mi powiedziec gdzie jest grob Mojzesza.
  Cala wiedze religijna czerpia z Tel Awiwu i matrixow Sorosa..

  Juz nie chodzi o to, ze ktos jest wierzacy albo nie; mnie to nie przeszkadza.
  Szanuje mitologie Grekow, Wedy, zoroastrainska religie Sasanidow, wierzenia Hetytow, ktorzy wlasciwie sa prekursorami religii chrzescijanskich, i szanuje wierzenia Sumerow i szanuje Dekalog.
  Kocham mity greckie.
  Bardzo barwny i tajemniczy jest Dreamtime – mitologia australijskich Aborygenow, ktorzy sa starsi od wszystkich znanych populacji naszej planety.

  Ale czasami meczy mnie dlaczego nie mozemy szukac korzeni w mitologii greckiej i na przyklad w historii Herodota, tylko upieramy sie przy religii wokol ktorej jest pelno ropy i gazu?

  A kiedy Wenecjanie sie wystraszyli Turkow, ktorzy zwalali sie na Bliski Wschod – wydumali zagrozenie Grobu Jezusa, ktorego trzeba bylo bronic przed Turkami.
  I dlatego namowili papieza Urbana II zeby oglosil krucjate i obrone Jerozolimy bo akurat w okolicy Weneckie bankiery mieli kolonie i banki.

  I jakos tak zupenie przypadkowo i bez zwiazku – w Europie nagle szlachta i rycerstwo zaczelo gwaltownie sie zadluzac u zydow (snake people) zeby zdobyc fundusze na wyprawe do Ziemi Swietej zapozyczali sie u bankierow zydowskich. Wierni obroncy Grobu liczyli na to, ze jak spustosza Bliski Wschod i okradna legendarne bogactwa arabskie – to oddadza zydom dlug. Dlugow na ogol nie mial kto oddawac, bo zadluzeni rycerze albo poszli w jasyr albo na tamten swiat, wiec banki zajmowaly ziemie, ktora rycerstwo i szlachta postawilo w zastaw.

  I podobnie jak teraz nagle sie okazalo, ze pol Europy nalezalo do bankierow
  Sakralne miejsca w Jerozolimie nigdy nie byly zagrozone, poniewaz islam uznaje chrzescijanstwo o czym pisze na pierwszych stronach Koranu. Muzulmanie chronili przez wieki zabytki historyczne na bliskim Wschodzie. Wszystkie zabytki- wszystkich kultur.
  Potrzeba bylo jankesow i Europejczykow, zeby zniszczyc dla izraela najcenniejsze zabytki naszej cywilizacji.

  Swiat sie nie ocknal jak Amerykanie zburzyli ogromne posagi w Afganistanie.
  Swiat (europejski) sie nie ocknal jak Amerykanie niszczyli Abisynie i najstarsze koscioly Koptow i kulture chrzescijanskich Amharow.
  I juz przebieraja nogami zeby zniszczyc wszelkie slady po Persach i Zoroastrianach w Iranie i wspanialej kulturze Sasanidow.

  Moze ja jestem i zmija i do tego zlosliwa ale nie moge wyjsc ze zdumienia jak jakikolwiek niedouczony spec od Koranu a zwlaszcza Polak opowiada o brudasach Arabach, ktorych nota bene na oczy nie widzial; to i taki zawziety rasista nie wie, ze to Arabowie pierwsi budowali toalety publiczne i kanalizacje miejska..

  Patrzac na kible publiczne w Polsce mysle sobie, ze ta arabska kultura do Polski jeszcze nie dotarla. Ani kultura obmycia sie przed modlitwa i jedzeniem.

  W Koranie pisze na przyklad, ze Ziemia i inne planety obracaja sie na orbitach wokol Slonca. A jest ten Koran pisany na dlugo przed Kopernikiem, ktory w swoich „O Obrotach Cial Niebieskich” powoluje sie na arabskich astronomow.

  Gdy chodzi o podboje terytorialne, zawsze dobrze jest powolac sie na Boga jako agenta nieruchomosciami, ktory obiecuje ziemie za darmo – tyle, ze trzeba sobie ja podbic i wykarczowac z ludzi.
  Ale zeby wykarczowac z ludzi – trzeba ich najpierw miedzy soba poroznic – to bardzo pomaga w podbojach.

  Po raz pierwszy w historii islamu sunnici morduja szyitow.

  Podobnie jak w Jugoslawii: Bosniacy przez cala dzieje byli najblizszymi przyjaciolmi Serbow.

  Nie lubie jak sie uzywa religii do podboju swiata.

  „Pobozny” pan prezydent Bush mlodszy oglosil nowa krucjate na Bliski Wschod , ale go szybko uciszyli bo mogloby sie okazac, ze trzeba bronic znowu Grobu Chrystusa i przepedzic Izrael z Jerozolimy .
  A to juz nie byloby kosher.

  PS
  Babska slabosc. Nie moge sie powstrzymac. Wiem, ze nie jestem na poboznym blogu ale tak mnie korci, zeby zacytowac jeden epizod z Pisma Swietego Starego Testamentu, ktorym denerwuje wszystkich – nie tylko badaczy pisma swietego ale i takich co sie upieraja, ze Jezus jest z pokolenia Dawidowego.
  Dawid najbardziej mnie zaintrygowal tym, ze kupil sobie zone Michol od krola Saula. Ten krol Saul obiecal sprzedac Dawidowi swoja corke za ktora sobie zazyczyl… 100 napletkow filistynskich. ( Biblia: 1 Samuelowa 18 (Rozdzial XVIII) 21-27)
  Dawid wywiazal sie z zadania bo bardzo sie rozkochal w Michol i zlozyl u stop krola Saula az 200 napletkow (podobno) filistynskich. (XVIII – 27)
  Mnie zawsze dreczy pytanie: po czym poznac filistynskie napletki? ===

  Właśnie.. Po czym? 🙂

  Polubienie

 19. ==Przyjmijmy na początek 5 mln uchodźców! Proponuję, żeby polska delegacja nie bawiła się w dyplomatyczne gierki.

  W mediach kotłują się sprzeczne informacje o dogadywaniu się przywódców unijnych państw na temat kwot imigracyjnych przypisanych do poszczególnych krajów. Zapowiadają się twarde negocjacje; nikt nie chce tanio sprzedać swojej skóry i pozwolić wcisnąć sobie zbyt wielu nieintegrowalnych „uciekinierów” wojennych (piszę w cudzysłowie, bo większość śniadych przybyszów widziała Syrię tylko na fotografiach). Zwłaszcza, że Turcja pokazała już światu, „jak negocjować mamy…”
  Proponuję, żeby polska delegacja z panią Premier Beatą Szydło na czele nie czaiła się, nie bawiła w dyplomatyczne gierki, tylko od razu na starcie zdeklasowała i zawstydziła europejskich przywódców.
  Komunikat polskiego rządu powinien wyglądać następująco:
  Ponieważ życie w przepełnionej dżihadem Europie Zachodniej staje się dla obywateli UE śmiertelnie niebezpieczne – Polacy zgadzają się przyjąć na początek – w ramach humanitarnego gestu – 5 mln. imigrantów! Warunek: mają to być wyłącznie biali Europejczycy, którzy szanują wartości chrześcijańskie i mają już dość samobójczej polityki Angeli Merkel. Polska zobowiązuje się zapewnić im warunki do bezpiecznej pracy i wypoczynku … I wypłacania socjalu, który podeśle Parlament Europejski. Biali „uchodźcy” zwolnią mieszkania, w których zachodnie rządy będą mogły rozmieścić arabskich imigrantów. W zamian liczymy na dofinansowanie przez Angelę Merkel et consortes budowy baraków w Polsce dla obywateli UE. Welcome!”. (….)

  http://wpolityce.pl/polityka/290319-przyjmijmy-na-poczatek-5-mln-uchodzcow-proponuje-zeby-polska-delegacja-nie-bawila-sie-w-dyplomatyczne-gierki

  I Niemcy poprosza o oddanie ”swoich” nieruchomosci, bo księgi wieczyste mają
  aktualne..
  Żart.

  Polubienie

   • Zastanawiam się, Gmo, czasem, jaki musiałby być premier i prezydent, aby Polakom odpowiadał, bo jak do tej pory żaden. Jedno jest pewne, że Polacy nie mogą mieć spokojnego dyplomaty. Jedyną opcją są rządy twardej ręki, która jeśli ,,na siłę” nie zjednoczy Polaków, to sami nie są w stanie tego zrobić. Co najlepiej nam wychodzi to wieczne narzekanie bez wskazania rozwiązania, kłótnie na tle politycznym, religijnym i ciągłe niezadowolenie.
    W czasie wolnym siedzimy na dupach i narzekamy na wszystko wokół. Ale żeby podnieść tyłek i coś zmienić – o co to, to nie, to już nie moja działka.
    Święta nie jestem, ale przynajmniej staram się stosować w życiu mądre porzekadło: ,,Nie pomagasz, nie przeszkadzaj” Owszem, tam można narzekać i wskazywać złe strony, gdy ma się wizję zmiany i jej poświęcać uwagę – dla niej tworzyć energie manifestacji w rzeczywistości.
    Co dały bezczynne Polaków narzekania przez ostatnie osiem lat?
    Kompletnie nic. Co PO chciało zrobić z krajem, to robiło.
    Wybraliśmy inny rząd. Znowu źle. Znowu nad krainą między Bałtykiem i Tatrami tworzy się chmura zbiorowej świadomości przesiąknięta dezaprobatą, skrzywioną gębą i narzekaniem.
    Takie ciągłe negatywne myśli nie mają nic wspólnego z duchowym wsparciem i wizją dobrych dni.
    Jak z czarnego widzenia zrobi się jaśniej?
    Może takie prawo gdzieś funkcjonuje, ale nie w tym Wszechświecie.

    Pozdrowionka.

    Polubienie

    • ,, jak moja ostatnia zona 0–0 narzeka narzeka i narzeka”

     No to na tym blogu masz wiele żon. Co druga narzeka, a chce mieć lepiej …

     Polubienie

    • Żony? Przepraszam, że pytam o twoją prywatność. Powiedz mi Gmosiu jak się czuje facet, który ma czwartą żonę? Oczywiście nie musisz odpowiadać, jeśli uznasz to za wyłącznie twoją sprawę.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • wiara odrealnia i 1000 lat odrealniania nas przez rząd dzizusa powoduje mętlik w glowie i żaden rząd boskiemu kk nie dorowna, a z drugiej strony nie mieliśmy za wiele polskich rzadow troche gierek i troche pis dzisiaj moze gomulka jak zydow pogonil a cala reszta na usługach obcych panstw

     Polubienie

 20. Gmosiu, toż to biologiczny robot, przynajmniej w trakcie pełnienia funkcji premiera
  po szkoleniach w Usa.
  Uważasz, że oni maja samodzielność w podejmowaniu decyzji? 😉
  Nie myśl intencjami, wyciskaj wnioski..

  Nie ujmuję jej jeżeli jest wspaniałą żoną i matką, to nie ma tu nic do rzeczy!

  Polubienie

  • polityka to nie je bajka trzeba sie sojusznikowac ale parowanie się z orbanem zaprzecza twoim wnioskom troche, pozyjemy zobaczymy, nie da się być porządnym człowiekiem i skurwysynem po mojemu

   Polubienie

 21. rozumie ze minister Macier wystepowal w obowiazkowej czapce wojskowej:) a swoja droga to nie zadna tajemnica ,ze to krypto-pejsacz.Po 45 roku nie bylo wiele przypadkow aby w ministerstwach zasiadali nie sami swoi wiec jak inaczej?

  Polubienie

 22. POLSKA DEMOKRACJA ZAGROŻONA PRZEZ BRUKSELSKĄ UNIĘ EUROPEJSKĄ
  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/ak … ozona.html
  Duże zainteresowanie naszą publikacją mile nas zaskoczyło. Z tego też względu Fundacja dr Ratha postanowiła zorganizować w maju spotkanie w Polsce.
  Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tym spotkaniu napisz do nas maila na: info@dr-rath-foundation.org

  W dniu dzisiejszym w dwutygodniku „Najwyższy Czas” ukazało się przesłanie Fundacji Dr Ratha dotyczące najnowszej sytuacji politycznej w Polsce i w Europie. Każdy komu leży na sercu dobro naszej ojczyzny powinien zapoznać się z tym tekstem.

  Polacy powinni poznać mroczną historię i prawdziwe cele brukselskiej Unii Europejskiej, jeszcze zanim instytucja ta podejmie próbę zniesławienia narodu polskiego.

  Przeczytaj publikację!
  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pd … 020316.pdf

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pd … 020316.pdf
  + Polska pod nadzorem! +++ Polska pod nadzorem! +++ Polska pod nadzorem! ++

  Polska demokracja zagrożona przez bruselską Unię Europejską

  W tym tygodniu, tak zwana „Rada Europy” wyda opinię czy Polska jest nadal krajem demokratycznym.
  Rada Europy jest grupą nie wybieralnych demokratycznie biurokratów, działających jako okręt flagowy „brukselskiej Unii Europejskiej”, kolejnej formacji, tym razem nie wybieralnych demokratycznie komisarzy.
  Osoby te są mianowane przez korporacje do rządzenia Europą, przy pomocy prawie 50 tys. armii biurokratów – czyli armii nie wybieralnych demokratycznie urzędników działających we wspólnym interesie. Co więc w takim wypadku z „Parlamentem Europejskim”?
  Jest on jedynie listkiem figowym nie demokratycznej struktury, bez ustawodawstwa legislacyjnego, który stanowi podstawowy filar demokracji.

  Polacy powinni poznać mroczną historię i prawdziwe cele brukselskiej Unii Europejskiej, jeszcze zanim instytucja ta podejmie próbę zniesławienia narodu polskiego.

  POZNAJ IG FARBEN
  IG Farben był kryminalnym kartelem, w którego skład wchodziły:
  Bayer, BASF, Hoechst i inne niemieckie firmy chemiczno-farmaceutyczne, których celem
  był gospodarczy podbój świata. Była to siła napędowa II wojny światowej.
  Podczas procesu Norymberskiego (1947/48), rolę kartelu określono następująco:
  „Bez IG Farben II wojna światowa nie byłaby możliwa.” Kilku dyrektorów IG Farben zostało skazanych w Norymberdze za morderstwa, niewolnictwo i inne zbrodnie przeciwko ludzkości.

  POZNAJ CARLA WURSTERA I HELMUTA KOHLA
  Niedługo potem, osoby te zostały przywrócone do zarządzania sztandarowymi sektorami niemieckiego przemysłu.
  Carl Wurster, dyrektor wykonawczy IG Farben, odpowiedzialny za produkcję cyklonu B
  do komór gazowych w Auschwitz, otrzymał fotel prezesa BASF. Stał się on również mentorem młodego polityka, który awansował z prawnika BASF na kanclerza Niemiec: Helmuta Kohla.
  W ciągu 16 lat urzędowania, Kohl konsekwentnie rozbudował Unię Europejską promując
  globalne interesy polityczne niemieckiego kartelu farmaceutyczno-chemicznego.

  POZNAJ HELMUTA KOHLA I ANGELĘ MERKEL
  Po kilku skandalach finansowych i przegranych wyborach w 1998r. Kohl musiał zrezygnować i na swoją następczynię wyznaczył ambitną Angelę Merkel, którą wychował i przygotował do roli marionetki politycznego kartelu.

  POZNAJ WOLFGANGA SCHÄUBLE
  Drugim protegowanym Kohla, który zastąpił go na czele jego partii jest Wolfgang Schäuble.
  Na nieszczęście Wolfgang wplątał się w jedną z największych afer finansowych w niemieckiej polityce – co niemal doprowadziło do upadku tejże partii.
  Dzisiaj ten partyjny duet, Merkel i Schäuble, próbuje podporządkować Europejczyków tym
  samym interesom korporacyjnym, którym zawdzięczają swoje kariery polityczne.

  POZNAJ URZĄD KARTELU FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNEGO
  Po nieudanym podboju militarnym w czasie II wojny światowej, niemiecki kartel próbuje osiągnąć te same cele za pomocą przymusu i przekupstwa politycznego.
  Ich wizja Europy na przestrzeni wieków to hegemoniczne Niemcy otoczone państwami wasalskimi.

  „Rząd” Europy – Komisja Europejska – nie jest wybierany, a tym samym nie jest władzą
  demokratycznie legitymizowaną. Urząd ten, broniący interesów kartelu i mający napędzać Europę wspomagany jest przez ponad 50-cio tysięczną armię opłacanych urzędników.
  Parlament Europejski jest tu jedynie listkiem figowym zakrywającym brak podstawowej cechy demokracji, jaką jest prawo do inicjatywy ustawodawczej.
  Aby ukryć swoją prawdziwą naturę, dyktatura brukselskiej Unii Europejskiej atakuje każdy rząd, który odmawia podporządkowania się interesom kartelu, jednocześnie broniąc swojej suwerenności
  i godności.
  Najnowszą ofiarą takich ataków jest nowo wybrany rząd Polski.

  POZNAJ WALTERA HALLSTEINAK
  Kto był głównym architektem tej niedemokratycznej struktury?
  Walter Hallstein, wybitny niemiecki prawnik, który reprezentował nazistów począwszy od roku
  1938, kiedy to na spotkaniu z faszystowskim rządem włoskim zaplanowano powojenną Europę
  pod rządami kartelu nazistowskiego. 19 lat później Hallstein pojawił się znowu w Rzymie.
  Tym razem był jednym z sygnatariuszy Traktatów Rzymskich– dokumentów założycielskich brukselskiej Unii Europejskiej. Ze swoim doświadczeniem, obejmującym prawie ćwierć wieku, był on głównym architektem tych Traktatów – i co nie jest zaskoczeniem – został pierwszym szefem Komisji Europejskiej. Stanowisko to piastował prawie dziesięć lat.
  Kartel uczynił go pierwszym „królem” powstającej, kartelowej Europy.

  POZNAJ AXELA SPRINGERA I PAULA CARRELAN
  Niemiecka grupa Springer należy do największych grup medialnych w Europie.
  W latach 50-tych, najbliższym doradcą Axela Springera był Paul Carrel wcześniejszy szef propagandy w nazistowskim ministerstwie spraw zagranicznych Ribbentropa.
  Obecnie grupa Springer jest w posiadaniu wielu mediów w Polsce, a tym samym wywiera znaczący
  wpływ na opinię publiczną.

  POZNAJ GÜNTHERA OETTINGERA
  Oettinger był premierem kraju związkowego w południowych Niemczech.
  Jego poprzednikiem, a zarazem mentorem, był słynny nazistowski prawnik Filbinger, który wykonywał wyroki śmierci na żołnierzach niemieckich, którzy dezerterowali po zakończeniu
  II wojny światowej.
  W przemówieniu nad grobem swego mentora, Oettinger wychwalał go jako żołnierza Ruchu Oporu,
  który walczył przeciwko nazistom. Oburzenie społeczne, które nastąpiło po tym fakcie, pozbawiło go wszystkich publicznych urzędów w Niemczech, przy czym został on przeniesiony do Brukseli gdzie przejął fotel wpływowego komisarza ds. mediów.
  Na początku 2016r. ten sam człowiek zażądał, aby ukarać Polskę za rzekomo niedemokratyczne decyzje podejmowane przez rząd.

  PALĄCE PYTANIA
  Czy naprawdę myślisz, że to przypadek, że nigdy nie słyszałeś o IG Farben?

  Czy wiesz ile miliardów Euro zapłacił farmaceutyczno – chemiczny kartel IG Farben i rząd niemiecki, aby wymazać tę kryminalną historię podbojów Polski, Europy i świata?
  Miliardy te zostały rozdysponowane tylko z jednego powodu: realizacji celów ekonomicznych tych samych grup interesariuszy, którzy są odpowiedzialni za II wojnę światową – tym razem poprzez wymuszania i przekupstwa finansowe koordynowane przez urzędy brukselskiej Unii Europejskiej.

  Demokracja w Europie jest zagrożona przez te same grupy interesów co w przeszłości.
  Nowy rząd polski ma za zadanie rozpoznać to niebezpieczeństwo oraz wziąć odpowiedzialność za ochronę narodowej suwerenności i godności ludzkiej.

  Polacy wspierający swój rząd, nie powinni czuć się osamotnieni.
  W całej Europie o budzą się narody i zdemaskują fałszywe obietnice „kartelowych aktorów” w Brukseli i na własnych scenach politycznych.

  [ okładka książki: „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE” Paul A….. Taylor, Aleksandra Niedźwiecki, Mathias Rath, August Kowalczyk ]

  [ w tekście także zdjęcia IG Auschwitz – społki zależnej od IG Farben i Merkel z Kohlem ]

  PRZECZYTAJ TĘ KSIĄŻKĘ ONLINE NA:
  http://WWW.KORZENIE-UE.PL0 x

  Polubienie

 23. Mam do was wszystkim wielka prośbę!
  Chciałbym wydać własnym sumptem bajki dla dzieci ktore piszę. Potrzebyję pomocy – a konkretnie pomocy kogoś kto namaluje mi 10 obrazków. Niewiele moge obiecać – dam w zamian kilka egzemplaży no i moze parę zł. Jeśli może mi ktoś pomóc proszę o kontakt bogdananiola@wp.pl
  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s