Banki i tajna władza

Marihuana leczy i poszerza świadomość!


Marihuana leczy i poszerza świadomość!

marihuanaCiekawy artykuł i ciekawe nagrania video dotyczące konopi indyjskich (marihuana). Z konopi można uzyskać:
-marihuanę do palenia (zawiera substancje relaksujące, poszerzające świadomość ale także leczące);
-olej konopny i olej CBD (leczy nowotwory i wiele innych chorób, otwiera szyszynkę);
-nasiona konopi i uzyskiwane z nich białko (ekstrakt białkowy) są znakomitym źródłem wartości odżywczych. Białko z nasion konopi jest tak samo wartościowe, jak to z mięsa. W Polsce można dostać takie białko i takie nasiona w sklepach zielarskich itp, ale konopi siewnej. -włókna konopi mogą być doskonałym budulcem (np być używane do produkcji papieru zamiast wycinki drzewostanów).

Marihuana powinna zostać zalegalizowana, a alkohol powinien zostać zdelegalizowany i zkryminalizowany ponieważ jest narkotykiem twardym i wyniszczającym. Marihuana leczy, a alkohol odmóżdża i zabija. Marihuana daje radość i poszerza świadomość, zaś alkohol powoduje agresję, wypadki i uszkadza mózg.

Wiadome jest to, że tzw lud musi mieć coś do najebania się. My, dorośli, zostaliśmy w potworny sposób uszkodzeni. Otóż nie potrafimy bawić się, radować, tańczyć, podrywać dziewczyn – na trzeźwo. Dzieci to potrafią, zaś dorośli – nie. Zawsze ku temu musi zostać wprowadzony jakiś narkotyk do organizmu. Z punktu widzenia zarządcy systemu, o ile taki zarządca wykazuje się etyką i empatią – lepiej by było gdyby narkotykiem ludu była marihuana, niż alkohol.

Poniżej wklejam artykuł ze strony Stop zorganizowanym elektronicznym torturom, na której poruszany jest temat broni psychotronicznej i elektromagnetycznej. Stosują ją służby specjalne w celu niszczenia życia niewygodnym dla systemu osobom. Czujesz się czasami w niewytłumaczalny sposób źle, kompletnie bez energii, zupełnie wyczerpany? Kawa i inne substancje czy zioła energetyczne nie pomagają? No i wyniki masz dobre?

To jest właśnie działanie broni elektromagnetycznej, czyli zabawki psychopatów rządzących światem. W Polsce broń tę stosują ludzie byłych WSI (wojskowe służby informacyjne, spadkobierca bolszewickiej SB) na zlecenie ich protektorów. Jeśli nie wiesz, jak działają tego typu służby – obejrzyj polski film „służby specjalne„. Oni w zasadzie sami nie wiedzą, dla kogo pracują, kto naprawdę jest na samej górze. Temat tortur bronią elektromagnetyczną (EM) jest ważny, ponieważ nie jest ona stosowana przeciwko Kowalskim, ale niemal wyłącznie przeciwko ludziom świadomym, będącymi zagrożeniem dla systemu.

O tym pisałem w artykułach poniżej:
MON Polski oficjalnie: broń EM była stosowana przeciwko Polakom!
Telefony komórkowe powodują raka. „To promieniowanie smaży mózg”

Polski rząd jako chyba jedyny rząd na świecie przyznał, że ta broń (EM) jest używana przeciwko ludzkości. Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo, ale jest ono ściśle tajne. Podobnie wypowiedź Ministra Obrony Narodowej, Antoniego Macierewicza, była niezwykle oszczędna i lakoniczna – bo musiała taka być. To temat równie wrażliwy jak grasujący seryjny samobójca.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Marihuana kasuje programy umysłu? poszerza świadomość?

Cytuję: „Od 01:18 minuty, zaczyna się fragment w którym Al Bielek mówi o kokainie w Niemieckich programach kontroli umysłu, ale także naturalnej LSD, (pochodnej z grzybów pejote) czyli pejotlu, a także i przede wszystkim o Marihuanie której poświęcam ten wpis.

„Substancje te od dawna (…)były używane eksperymentalnie jako środek rozszerzający ludzką świadomość i pozwalające zaglądać w inne sfery, znajdujące się poza normalną fizyczną rzeczywistością. Władze nie mogły sobie na to pozwolić, z tego prostego powodu, że kolidowało to z programem CIA MK-ULTRA (program kontroli umysłu), oraz innymi programami, w które zaangażowane były CIA, obejmującymi manipulacje umysłem, a ktoś z rozwiniętą jaźnią, rozszerzoną świadomością, lepszym rozumieniem, mógłby przejrzeć na wylot to i inne programy. Ale jeśli odetnie się środki, możliwość korzystania z tych materiałów (substancji) lub ich dostępność, wtedy nie będziesz mógł lepiej rozejrzeć się dookoła siebie i wtedy możesz nie być w stanie dostrzec, że ktoś buszował po twoim umyśle, w ramach jednego z rządowych projektów, które się wtedy panoszyły w USA, kanadzie(…)”

Kolejnym przykładem na pozytywne działanie marihuany wśród ofiar kontroli umysłu, programowania jest poniższe przemówienie. Cathy O’Brien mówi o marihuanie przydatnej by wyjść z Matrixa, Marihuana odkręca pranie mózgu, programowanie i ponownie umożliwia wolne, swobodne myślenie..

Chciałbym powiedzieć kilka zdań o własnych doświadczeniach z tą substancją, przede wszystkim uważam słowa Cathy i Alfreda za zgodne z prawdą. Niektóre osoby co istotne z odpowiednią predyspozycją podnosząc swoje wibracje odblokowują w swoim ciele niezwykłe zdolności. Używane doraźnie konopie mogą być ochroną, kwestia wprawy w posługiwaniu się swoimi wewnętrznymi “mocami” jestem o tym pewien, niestety tylko w kraju gdzie jest to legalne. Korzystne jest także przyśpieszenie myśli i wspaniałe uczucia, aspektów jest całkiem sporo, wszystkich nie wymienię. Jeśli chodzi o kontrole umysłu człowiek czuje że oddziaływanie manipulatorów przestaje działać (manipulowanie opiera się na ograniczeniu myślenia do absolutnego minimum, zatrzymywaniu myśli i kasowaniu pamięci krótkotrwałej, marihuana otwiera inne sposoby myślenia, nazwałbym je pozazmysłowymi, myślenie poprzez odczuwanie), a więc najbardziej uciążliwe i krzywdzące ograniczenie myślenia i kontrola myśli, świadomości – jest do obejścia.

Oczywiście dalej będą atakować żeby odzyskać kontrole, podprogowe sugestie narzucają, a nawet bardziej złożone myśli telepatycznie, ale dzięki szybszym myślom i w ogóle własnym myślom stoi przed nami wybór którego nie było wcześniej, możesz zapobiegać zamiast sobie tłumaczyć że to co wmawiają to nieprawda. Mam tu na myśli intuicje i wiesz dokładnie o tym co myślą Ci wyrządzić. Co ciekawe jak już zrozumiesz jak wymiana myśli działa to nawet bez owej substancji będziesz mógł czasami się zorientować że właśnie poznałeś ich zamiary i możesz zareagować odpowiednio inaczej niż by chcieli. Intuicja i wewnętrzny doradca (wyższe JA) nawiguje i mówi nam poprzez bardzo bogate w informacje olśnienia co się dzieje w pozytywnym tego słowa znaczeniu i wiesz co masz robić żeby sobie poradzić z każdym co ma złe zamiary wobec Ciebie. Operatorzy będą próbować imitować olśnienia syntetyczną telepatią, ale będziesz mógł dostrzec w nich ważne różnice m.in. ograniczona informacja, płytkość, nacechowane wadami charakteru nadawcy innymi słowy sprowadzające Cię np. do oceniania kogoś.

Rozwinę warta odnotowania informacje potwierdzana z wielu różnych źródeł że jeśli jesteś sensytywny i odczuwasz złe intencje czymś jakby intuicją to wiesz jak masz się zachować przy fałszywych ludziach, sterowanych stalkerach, po prostu wiesz co robić, jaki ruch chcą wykonać, oni też o tym wiedzą ale u nich to jest bezradne patrzenie jak lepiej przeszkoleni próbują zapanować nad sytuacją. Wyobraź sobie że miedzy tobą a oprawcami zamiary są transparentne, ty znasz ich negatywne ale zachowujesz spokój a oni znają tylko częściowo twoje bo nie są w stanie nadążyć i w pełni zrozumieć, w dodatku masz same pozytywne, żadnego strachu, złości, zawiści.. i jeśli chcą się odezwać ty ich odczuwasz, znasz złe intencje, instrukcje które otrzymują do głowy. Prawda że to jest genialne? Dzięki konopiom jesteś świadom kim jesteś (w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu) i kim chcą Cie zrobić ale to nie działa 🙂

Ich bronią jest twoja niska świadomość o sobie i o nich samych, o tym jak funkcjonują i jakie mają ograniczenia.. technologia i głupota to kiepskie połączenie a tak wyposażeni są Ci zwyrodnialcy, natura działa inaczej – nie wyposaży Cię w zdolności jeśli nie jesteś na nie gotowy bo nie uporządkowałeś swojej psychiki i ciała. Oprawcy unikają bezpośredniego kontaktu, trzymają się na dystans względem świadomej osoby z wysokimi wibracjami a oddziaływanie niektórych frekwencje są uniwersalne i przechodzą na ludzi wokół co wywołuje efekt patyka wetkniętego w mrowisko. Powiem więcej! podczas ponad 3 lat obserwacji doszedłem do wniosku że nawet gdy sterują na duże odległości głosem do głowy (Voice to Skull) rzadko mówią bezpośrednio, tzn. w czasie rzeczywistym. Nauczyli się sprawnie odtwarzać głosy z kilku sekundowym opóźnieniem (lub papugą). Powód ten sam co wyżej opisałem, żebym nie wyczuł w ich głosie ich zamiarów, żebym nie rozgryzł celu psychologicznej manipulacji, iluzji, tudzież wybudził się z hipnozy w której mnie i innych utrzymują. Mógłbym wyczuć zamiary natychmiast gdy ich słyszę bo zazwyczaj odtwarzane mi myśli są bardzo płytkie, nijakie lub jeśli są to moje myśli to bardzo szybko wymazują z mojej pamięci, a te ich zamiary i uknute schematy złożone, rozbudowane i jakby “jaszczurowate”. A więc konopie w moim przypadku są bardzo skutecznym remedium na brak myśli czy poczucia dostępu do własnych myśli.

Mam wrażenie że miłość która w pięknej i nie do opisania postaci mnie wtedy wspiera jest być może aktywowanym torusem serca. Otóż z niekonwencjonalnego źródła informacji wiem że aktywowany torus na poziomie serca jest ochroną przed mind control. Niestety nie da się torusa uruchomić myślami czy wolą, czasem są potrzebne bodźce z zewnątrz. Dr Henning Witte ze Szwecji także wielokrotnie wypowiadał się o znaczeniu torusa serca i miłości w ochronie przed mind control, wg niego torus serca jest w stanie odbijać fale skalarne kontroli umysłu swoim własnym polem skalarnym. Być może to właśnie intensywne, piękne uczucia po konopiach sprzyjają w aktywowaniu torusa na poziomie serca, bardzo możliwe. Dużo się mówi o tej ochronę a trudno osiągnąć zwykłymi ćwiczeniami, wolą i myślami jak już wiadomo jest to niemożliwe, z marihuaną wydaje się przynajmniej łatwiejsze do osiągnięcia.

Osoba zblokowana, uwięziona we własnej głowie jak w więzieniu uzależniona od elektrycznych sygnałów wysyłanych do organizmu codziennie od X czasu dzięki konopiom może przez choćby krótki czas być bardziej sobą, odczuwa piękne uczucia, miłość którą ma ochotę dzielić się z dobrymi ludźmi dookoła, jest się opanowanym szczęściem z wewnętrzny spokojem, mógłbym długo wymieniać kojące dla duszy zalety tej niezwykłej rośliny. Oczywiście będą tez atakować, robić objawy schizofrenii paranoidalnej, ataki na serce, bolesne skurcze mięśni prawie jak w epilepsji, silne lęki… dlatego ta substancja nie jest dla każdego TI. Natomiast Ci którzy mogą i używają konopi bardzo ją cenią, zwłaszcza za znikoma toksyczność w przeciwieństwie do farmakologii. Odsyłam do książek Bogdana Jot

Proszę mi wybaczyć że skupiłem się głównie na korzyściach, a nie napisałem np. o tym jak źle mogą zakończyć się eksperymenty z konopiami u osób mniej opanowanych, mniej świadomych, z mniej czystymi myślami, bo mogą tego nie udźwignąć zanim/jeśli/ zrozumieją że już nie muszą stawiać siebie w roli ofiary i ze to oni wyznaczają kierunek swoim myślom. Poza tym pochodzenie ma znaczenie, roślina ta w zasadzie rośnie dla osoby która się nią zajmuje, to wydawało by się niepozorne a jakże ważne by mieć kontakt z rośliną. Susz powinien być wolny od zanieczyszczeń.

Jak wynika z powyższego konopie to niesamowita roślina i jej niezliczone medyczne właściwości jako że wszystkie ssaki posiadają układ endokannabinoidowy są nieocenione. Na podstawie doświadczeń Cathy O’Brien i własnych uważam że konopie powinny być jednym z elementów przywracania ludzkiej psychiki do normalności sprzed kontroli umysłu a kto wie czy nie wystrzeli świadomość daleko w górę, rekompensując z nawiązką ten smutny okres w życiu każdego TI’s. Mam nieodparte wrażenie że za pomocą marihuany i medytacji w odpowiednich warunkach, w towarzystwie najbliższych możliwe jest oczyścić siebie ze szkodliwych programów które kumulowały się latami, programów powielanych papugą żeby utrwalić traumę i stresowe sytuacje. To właśnie układ endokannabinoidowy jak udowodnili naukowcy pozwala zapomnieć o całym stresie i tym co nie chcemy pamiętać, lub jak to się dzieje w moim przypadku moje wyższe JA pomaga mi zrozumieć przyczyny i to w zasadzie wystarczy żeby się od tego uwolnić. To wszystko bez miesięcy pracy z psychoterapeutą, psychologami, a jedynie nawiązując kontakt ze swoim wnętrzem. Substancja ta jest kluczem do zrozumienia własnego wnętrza, od duchowej natury człowiek nie ucieknie, to są uczucia płynące z głębi serca o których mógłbym napisać podobnej długości wpis 🙂 Życzę wzrostu świadomości każdemu, a przede wszystkim moim oprawcom, wtedy jest szansa na poprawę sytuacji na świecie.

Marihuana kasuje programy umysłu? – każdy jest inny, ale w moim przypadku Tak.

Nikogo nie namawiam do uprawy i używania konopi innych niż włókniste tam gdzie jest to niezgodne z obowiązującym prawem.”

Autor: K.D.
Źródło: http://stopzet.org/2016/03/25/marihuana-kasuje-programy-kontrola-umyslu/

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. Konopia zawiera składniki, które zmniejszają ból oraz działają przeciwzapalnie, a badania potwierdzają, że konopia jest bardziej skuteczna niż aspiryna. W medycynie i religii była używana od tysiącleci, aż nagle została zakazana i uznana za narkotyk przez wszechwiedzących niewolników Babilonu. Słuchajcie, trzymajmy się tradycji legalizacja teraz i legalizacja tu.

  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana
  Nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
  Dla rasta sakramentem jest marihuana
  Sadzić, palić, zalegalizować!

  Buch. Po ciężkim dniu odprężenie
  Buch. Fandango Gangu upalenie
  Boski chillout mógłby trwać na wieki
  Obserwacja świata przez ciężkie powieki
  Palę, co Jah dał, Jah błogosławił
  Babilon wolności we mnie nigdy nie zdławił
  Na bok agresja, na bok społeczna presja
  Tu na dole rasta, rub a dub sesja.

  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana
  Nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
  Dla rasta sakramentem jest marihuana
  Sadzić, palić, zalegalizować!

  Ziele, wasze zdrowie, przyjaciele
  Ganja ma do powiedzenia ma nam zawsze wiele
  „lepiej, żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo
  Z tym, że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo
  Najwyższa moc, a nie żadne dopalacze
  Chcesz zobaczyć to, czy po prostu naćpać się, bracie
  Sensimillę ludziom dał najwyższy Pan
  Dopalaczami chcą zamydlić oczy nam

  Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana
  Nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
  Dla rasta sakramentem jest marihuana
  Sadzić, palić, zalegalizować!

  Czemu ja nie mogę palić, oni mogą wódę chlać?
  Posłuchajcie głupcy, zanim zaczniecie fetę ćpać
  Jawne dyskryminowanie, 5 lat za posiadanie
  Co? Ganja jest wstępem? Pewnie Sranie w banie
  Nie chce, to nie weźmie, przecież swój rozum ma
  Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój dzieciom Jah
  Nie chce to nie weźmie, przecież swój rozum ma
  Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój dzieciom Jah!

  Polubienie

 2. Druga w nocy,
  Nagły spadek mocy…
  Do domu wracam,
  A w mojej ręce pacan!!!
  Zniszczony życiem
  I w tym miejscu gniciem
  Co noc myślami daleko stąd uciekam
  Czekam, czekam na lepsze dni czekam…
  Dalej w drogę jaram pacana
  Kierunek Nowa Huta, ja wracam
  Patrząc na ludzi zniszczone twarze
  Dojechanych przez system
  Mających dość wrażeń
  A czas ucieka,
  A ten czas mija
  Wystarczy parę minut
  I ta jedna krótka chwila…
  Do przodu idę żeby w tyle nie zostać
  Nie dać się zaskoczyć
  Wymaganiom sprostać
  Nie jest lekko, jest ciężko
  Legalizacja to sprawy sedno
  Sednem jest legalizacja

  Wracam a w ręce pacan
  Ja wracam
  Wracam a w ręce mej pali się pacan
  Wracam a w ręce mej pacan
  Ja wracam
  Wracam a w ręce mej pali się pacan

  Niefarty, dziwne akcje,
  Ciągłe kombinacje
  Tak było i jest
  Odkąd pamiętam
  Idę z moim bratem
  Nasza droga jest kręta
  Mety nie widać, bo dym ja przysłania
  Chuj na to kładę, skręćmy pacana
  Ściągam dwa buchy wykonuje ruchy
  Czasem coś się uda, lecz przeważnie jest do dupy
  Wtedy bez humoru czuje się jak struty
  Szukam i szukam drogi na skróty
  Kolejną chmurę wiatr szybko rozwiewa
  To nocny spacer to jest nocna najeba
  Spadłem ze schodów, co prowadzą do nieba…
  Jestem elementem tego pokolenia
  Gdy mówimy prawdę udajecie że nas nie ma !!!
  Kiedy, no kiedy, no kiedy tu się coś pozmienia?

  Wracam a w ręce mej pacan
  Ja wracam
  Wracam a w ręce mej pali się pacan
  Wracam a w ręce mej pacan
  Ja wracam
  Wracam a w ręce mej pali się pacan

  Jarasz jointy
  Zajaraj je z nami
  Jesteśmy tylko ludźmi nie zwierzętami
  Mamy swe zasady, których się trzymamy
  W nie swoje sprawy się nie wpierdalamy !!!
  Razem z moim bratem już nie popijamy
  Bo wypiliśmy za wszystkich tych, których znamy
  Szacunek dla Was, Was pozdrawiamy
  My wolimy jarać, my jaramy pacany
  Hej ręce w górę i jednym chórem
  Jednym chórem i ręce w górę

  Polubienie

 3. Kefir marihuana też odmóżdża tylko w mniejszym stopniu.Popal przez miesiąc codziennie i zobaczysz jakie będziesz miał problemy z koncentracją,zebraniem myśli itp.Nie sztuką jest się ućpać w celu poznania siebie lecz uczynić to bez stymulantów.

  Polubienie

  • Stosowanie jakiejkolwiek używki codziennie jest raczej mało rozsądne. Co do ostatniego zdania porównując marihuanę do stymulantów, nie wiesz o czym mówisz.

   Co do artykułu – mam podobne podejście do alkoholu, ale jego nadużywanie przez ludzi to raczej skutek problemów ze sobą, a nie przyczyna i historia pokazuje, że prohibicja nie jest dobrym rozwiązaniem. Lepiej promować dobre wzorce, wprowadzić porządne programy redukcji szkód.

   Polubienie

  • Ja jaram od kilku lat i żadnych tego typu objawów nie mam. Na co dzień uczę się, uzyskując dobre wyniki i prowadze normalne życie. Jeśli masz silny umysł, marihuana Cię nie odmóżdży.

   Polubienie

 4. Znam paru takich którzy leczą się tym (sorry) gównem. Ich horyzonty myślowe (i każde inne) są takie szerokie, że już trudno z nimi porozmawiać. Ich tematy wiodące to: kiedy palili, kiedy zapalą, jaki był kop, co się przewidziało, ….bo ktoś widział, kto ma najlepszy towar. Kefir, jak widzisz horyzonty powalające. Aaaaa i jeszcze załamane, rozbite rodziny…….. Samo dobro! Dlatego….. niech każdy się zastanowi zanim napisze chociaż jedno pozytywne słowo na temat narkotyków a marycha takim czymś niewątpliwie jest i prowadzi do tego samego co całe to gówno.

  Polubienie

  • nic na siłę, bo to prowadzi do przesady. moment zapalenia trzeba po prostu wyczuć, wtedy to nie jest coś złego tylko faktycznie pomaga. z zielskiem jak ze wszystkim – nie ma co popadać ze skrajności w skrajność, bez sensu
   pozdrawiam

   Polubienie

  • No właśnie zawsze się zastanawiałem, czy właśnie to nie jest tak, że niektóre osoby, mogą właśnie w taki sposób stosując psychodeliczne naturalne rośliny, rozwijać świadomość, więc uważam, że zachowując najwyższą intencję i trzymając się balansu w tym co robimy, nasza wybór będzie zaakceptowany i będziesz zdobywał doświadczenie właśnie w taki sposób… ciekawe jak o jest, bo może rzeczywiście nijak nie można używać niczego ekstra na Drodze
   Świadomości ?? Pozdrawiam !!:)

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s