Banki i tajna władza

PRZEGRYWAMY Z ELITAMI NA POLU PSYCHOLOGII I SOCJOTECHNIKI. CZEMU NIE ZDOBYWAMY WIEDZY?!

Bismarck mawiał, że Polacy są poetami w polityce i politykami w poezji. Nie odnosi się to tylko do Polaków, ale do całej ludzkości. Tam, gdzie trzeba spojrzeć przez pryzmat geopolityki i przewidywania zagrożeń mogących zagrozić milionom ludzi, tam nie ma miejsca na porywy serca. Tam, gdzie łzawe emocje sączące się nachalnie z TV, tam jest jakiś gruby przekręt. Ale żeby umieć spojrzeć przez ten pryzmat i być na tę manipulację odpornym, to trzeba mieć tę wiedzę, którą mają inżynierowie ludzkich emocji.

Oszołomstwo„, „teoria spiskowa„, „spiseg„, „lolcontent„, „pseudonauka„, „new age„, „satanizm„.. I wiele innych tego typu słów-wytrychów o potężnej psychologicznej sile rażenia. W debacie publicznej użycie tych słów ma za zadanie zniszczyć nawet najbardziej racjonalne i logiczne argumenty, że „coś z tym światem jest nie tak”. I często to się udaje – bowiem silna emocja bazująca na najpotężniejszym ludzkim lęku (przed ostracyzmem, napiętnowaniem, odrzuceniem) wygrywa. Silniejszy jest tylko lęk przed śmiercią.

Cytat: „Osłabiani społeczeństwa i jednostek leży w interesie wielu grup. Jest to proces, ale znając jego właściwości można dokonać zwyrodnienia społeczeństwa. Wtedy trzeba się bronić przed tak zwanym „duchem społeczeństwa” – siłami które wymuszają na jednostce przyjmowania określonych działań, zachowań i postaw. Jednym z największych lęków ludzkich jest lęk przed ostracyzmem i odrzuceniem. Lęki te są doskonale wykorzystywane przez władze.

psychomanipulacja

Rządowe, korporacyjne i (neo)liberalne wersje oficjalne

Poniżej wklejam link do ciekawego artykułu. Artykuł ten był adresowany do naszych adwersarzy, czyli do lekarzy, zwolenników medycyny, farmacji, do tzw. racjonalistów i sceptyków. Wszyscy oni popierają wszelkie rządowe i korporacyjnewersje oficjalne„. Są przeciwnikami teorii spiskowych i zależy im by ludzie byli nieświadomi, ciemni, by ufali rządom i korporacjom.

Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy i my tę wiedzę, choćby z poniższego linku, zdobywali i jej używali na naszą korzyść. Jak widzę niektóre artykuły czy też wpisy na FB ludzi „uświadomionych„, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Komunikat jeśli ma być skuteczny, to musi być przedstawiony w dobrej formie. Nie może być tam potoku negatywnych emocji, zbyt wielkiej ilości wulgaryzmów. Nie mogą się tam znajdować słowa powszechnie skompromitowane takie jak „żydostwo„, „USrael„, „masoneria” itp.

A to dopiero podstawy. Poniższy artykuł był pisany w celu walki z nami i naszymi racjami. Ale każdy miecz jest bronią obosieczną. Korporacje farmaceutyczne zatrudniają całe armie trolli internetowych. Tworzą dziesiątki blogów i portali ośmieszających medycynę naturalną. I nade wszystko – inwestują w psychomanipulację, socjotechnikę, public relations (PR). My na tym polu przegrywamy a to gorączkowym „ewangelizowaniem”, a to emocjonalnymi wypowiedziami, a to słowami których nie powinniśmy używać.

psychomanipulacja

Na braku znajomości zasad psychologii i komunikacji kończąc. Od dawna powtarzam jak mantrę, że potrzebujemy uświadamiania w wersji „pop„, w wersji lifestyle. Róbmy więc to. A poniżej zapowiadany artykuł ze sposobami psychomanipulacji. Uczmy się ich i wykorzystujmy je w dobrej wierze. A tutaj link do tego artykułu:
Poradnik: jak skutecznie zwalczać antynaukowe mity? [Link tutaj]

Korzystajcie z powyższego poradnika, ale na naszą korzyść. Wiedza to potęga, wiedza jest uniwersalna. Można ją wykorzystać w dowolny sposób. Najczęściej wiedzę ma elita i wykorzystuje ją w zły sposób. No i najczęściej my, zwykli ludzie, jesteśmy poetami w polityce. Ale nie musi tak być.

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. Przede wszystkim Jarek uczmy się LOGIKI oraz CYBERNETYKI !!!! To podstawa aby się odnaleźć w tym gąszczu dezinformatorów, fałszywych proroków, guru od siedmiu boleści oraz wszelkiej maści ścieku informacyjnego oraz propagandy.

  Polubione przez 1 osoba

   • NAI – Narodowa Akademia Informacyjna ( Psychocybernetyka, Neurocybernetyka, Biocybernetyka i najważniejsza Socjocybernetyka).
    Powiem tak na marginesie że nadzorcy bardzo chętnie jej używają do „nadzorowania” planetą. Jest to ich główna broń. A w związku z tym że nasza Polska cybernetyka jest najlepsza i wyprzedza pozostały świat o 50 lat w przód oprócz Chin, ponieważ potęga Chin i taki szybki rozwój niespełna 30-letni wynika z tego że wojsko oraz władza ludowa korzysta z naukowych osiągnięć Docenta Józefa Kosseckiego oraz Mariana Mazura. TO dlatego tak panicznie boją się Polaków oraz potęgi Chin ponieważ cybernetyka to potężny oręż przeciwko nadzorcom.

    Masz tutaj linki:
    http://infotechnologie.pl/
    http://socjocybernetyka.wordpress.com/strona-glowna/wiadomosci/
    http://harfor.pl/
    http://autonom.edu.pl/index.php

    Polubione przez 1 osoba

   • Aha zapomniałbym radzę działać synergicznie Jarek , a mianowicie robić to co robił chyba jedyny naukowiec w Polsce a może i na świecie nie licząc nadzorców czyli łączyć CYBERNETYKĘ z GNOZĄ. Tak tak nie przesłyszałeś się. TO doskonała broń oraz oręż przeciwko naszym wrogom przeciwko globalistycznemu NWO oraz nadzorcom. Tym naukowcem co tą metodę stosował był profesor Jan Trąbka. Nawet na wiki o tym jest wspomniane. Ja od jakiegoś czasu stosuję tę metodą i powiem tylko tyle – że jest niesamowita. Połączenie wiedzy tajemnej z logicznej/racjonalistycznej nauki (Cybernetyka) a wiedzy tajemnej z okultyzmu/ezoteryki/psychologi (Gnoza) daje wyśmienite rezultaty w lepszym pojmowaniu co się tu tak naprawdę dzieje i co dalej z tym robić i jak się przed tym bronić.

    Polubienie

    • Dzięki za ten komentarz. Cybernetyka + gnoza – w swoich poszukiwaniach też intuicyjnie też dobrnąłem w te rejony na bazie własnych poszukiwań.

     Polubienie

  • To jeden z tych komentarzy, po których prawie wstałem z wrażenia. Nie udało mi się co prawda w życiu z informatyką, zachorowałem i zaniechałem studiów, ale do matematyki, logiki, itp zawsze miałem zamiłowanie i ciągnie mnie do tej pory, podobnie zresztą z wiedzą tajemną. Ale to chyba będzie TO. Dzięki.

   Polubienie

 2. http://wpolityce.pl/kultura/289133-kuriozalne-slowa-bono-w-kongresie-usa-polska-i-wegry-prezentuja-hipernacjonalizm-czyzby-znudzila-mu-sie-kariera-muzyczna

  „ider zespołu U2 Bono, który przemawiał w amerykańskim Kongresie, skrytykował postawę niektórych europejskich państw wobec kryzysu migracyjnego.

  Jako głównych winowajców wskazał Węgry i… Polskę.

  Polska i Węgry prezentują hipernacjonalizm

  — stwierdził wokalista.

  To w 1989 roku padł mur berliński, Europa zaczęła budować się jako wspólnota. Kto mógł przewidzieć, że nowe mury podzielą kontynent w 2016 roku? Wolność jest silniejsza od strachu. Nadzieja bardziej godna dzielenia się nią niż nienawiść. Bywa jednak, że to nadzieja potrzebuje naszej pomocy i dziś takie stoi przed nami wyzwanie

  — mówił Bono.

  Znacznie bardziej łaskawym okiem artysta patrzy na Niemcy. Lider U2 stwierdził, że Angela Merkel jest „niezwykłym liderem”, ponieważ próbuje rozwiązać problem kryzysu migracyjnego.

  Zasługuje na nagrodę za swoje pokojowe działania

  — grzmiał Bono.

  Pytanie, czy krótka wizyta w Polsce raz na X lat uprawnia muzyka do serwowania tak krzywdzących ocen na temat naszego kraju. Chyba, że perspektywa sceny i pokoju hotelowego daje Bono zastrzyk wszechwiedzy… Komentarz wydaje się zbędny.”

  Polubienie

  • Podobnie naiwniak Bruce Springstein. Jego utwór Born in the USA stał się hymnem hippisów, których ruch wpłynął na usunięcie się USA z Wietnamu i opanowania tego kraju przez bolszewicką dzicz. W wyborach bodaj w 2006 (?) roku Bruce Springstein poparła Baracka Bananę bo to lewag i tak bardzo chce pokoju. A co zrobił naprawdę? Zniszczył jeszcze więcej państw niż psychopata Bush.

   Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/83704-papiez-przemycil-nielegalnych-do-watykanu

  „Papież Franciszek udał się na wyspę Lesbos (podobno nie jest to raj lesbijek ani pozostałość po Sodomie i Gomorze) tylko tak się ją komuś nazwało.

  Na wyspie razem z premierem Grecji, komuchem Tsiprasem, udawał Greka i ni stad ni zowąd podkradł muzułmanów i porwał ich do Watykanu. Na co mu taki nabytek? Czy podaruje im Castel Gandolfo, czy jak kukułcze jajo podrzuci ich Italianom?

  Trudno sobie wyobrazić ich bytowanie w Watykanie. Bo co? Czy dobroduszny papa podaruje im jakiś kościół na meczet? Przecież gdzieś będą musieli się modlić.

  Liczba adoptowanych przez Papieża jest symboliczna = 12 (dwanaście). Nie chce mi się wierzyć że ma ona nawiązywać do 12 Apostołów. Islamski apostolat miałby przejąć testament wiary?

  Czyżby kontynuatorzy dzieła Piotra Apostoła podnajęli Islamczyków do szerzenia wiary aż po krańce świata? Czyżby kościół katolicki był zbyt zajęty celebrą, aby prowadzić ewangelizację?

  Ja nie żartuję. Papież sprowadził 12 Islamczyków, 3 rodziny – w tym 6 dzieci. Dlaczego akurat taki układ, skoro typowa jedna rodzina Islamska liczy co najmniej tuzin. Papa działa perspektywicznie?

  Pope Francis greets a group of Syrian refugees upon lading at Rome’s Ciampino airport Saturday, April 16, 2016. Pope Francis gave Europe a provocative and concrete lesson in how to treat refugees Saturday by bringing home 12 Syrian Muslims aboard his charter plane after an emotional visit to the hard-hit Greek island of Lesbos. (Photo: Filippo Monteforte, AP)

  12 Syrian Muslims!!!

  A cóż to Ojcze Święty? Żaden Syryjski chrześcijanin nie zasłużył na Twoje łaskawe spojrzenie?

  Przecież są oni wśród Syryjskich uchodźców! Jeszcze ich pod czujnym okiem Watykanu, kolesie ratowanych nie dali rady wszystkich ukrzyżować i wymordować!

  Tak wyglądają Syryjskie kościoły. Czemu Watykan nie ratuje tych którzy się tam modlili? Jakoś nie wierzę w to że już wszystkich ewakuowano do Pałacu Laterańskiego i to nie nimi opiekuje się Gwardia Szwajcarska. Czemu więc Islamczycy?

  Islamczycy mordowali chrześcijan w bestialski sposób. – Wkraczając do miasta, zabijali mężczyzn, kobiety i dzieci. A potem brali ich głowy i grali nimi w piłkę nożną.– relacjonowała jedna z pracujących w tym kraju sióstr zakonnych. Jednym ze sposobów mordowania chrześcijan w Syrii było ukrzyżowanie.

  – Na przykład w Maaluli ukrzyżowano dwóch młodych chrześcijan, ponieważ nie chcieli złożyć wyznania szahady (muzułmańskie wyznanie wiary – przyp. red.). Oprawcy powiedzieli im: „A zatem chcecie umrzeć jak wasz Mistrz, w którego wierzycie. Macie wybór: albo szahada, albo was ukrzyżujemy”. No i ukrzyżowali ich. Jednego na oczach jego własnego ojca, którego potem zresztą zabili. Inny przykład to Abra, dzielnica na przedmieściach Damaszku. Wkraczając do miasta, islamiści zabijali mężczyzn, kobiety i dzieci. A potem brali ich głowy i grali nimi w piłkę nożną. Ciężarnym kobietom wyrywano z łona dzieci i wieszano na drzewach za pępowinę – przedstawiła straszliwy obraz życia chrześcijan w Syrii siostra Raghida Al Khouri, była dyrektorka katolickiej szkoły w Damaszku.

  Nasz Papież ciągle nas zaskakuje i nikt nie może za nim nadążyć. Gdyby w swej młodości był sprinterem, słynny Jamajczyk Bolt (błyskawica) mógłby mu sznurować sandałki.

  Vatican says visit of Pope Francis to Lesbos is „humanitarian..not political”. Migrants I spoke to, trapped here, say it gives them hope.
  April 14, 2016

  Pope’s 5 hour visit to Lesbos „shouldn’t be seen as political or critical of European migration policies” says Vatican. But it will be.
  April 14, 2016

  Należy się jednak z takimi opiniami zgodzić.

  Papież jest przywódcą duchowym Katolików a zachowuje się jak polityk, celebryta. Zbyt wiele jego działań jest obliczone na uzyskanie poklasku. Coraz mniej z tego czym imponował na początku swojego pontyfikatu okazuje się fikcją.

  Postępuje demontaż pryncypiów Kościoła. Watykan jest coraz dalej od nauk jakie głosił Jezus. Nadinterpretuje się zapisy Ewangelii. A Chrystus mówił że ani Jota ani kreska nie może być zmieniona w piśmie – ale Jego ziemscy słudzy uzurpują sobie prawo zmiany nauki jaką głosił.

  Quo Vadis – Papieżu?

  Wyciąć nam taki numer na 1050.lecie chrztu Polski. Nic nie słyszałem że w ten sposób Watykan rozpoczyna chrzcić kraje arabskie. To po to Mieszko przestał być poganinem aby dziś niewiernymi zasiedlać Rzym?

  PS. Ile kosztował ten pusty gest Papieża? Ile rodzin wróciłoby do Syrii. gdyby dostało ułamek kwoty wydanej na taka propagandową wycieczkę? A przecież w Syrii zostało miliony ludzi którzy też żyją i nie uciekają. Ci uciekinierzy to tchórze którzy pozostawili swoich rodaków w potrzebie. Luuuudzie! Myślcie logicznie.”

  Polubienie

  • Imperator z Rzymu popiera islamską inwazję. Dla demiurga / jahwe to jeden chuj czy w Europie będą się do niego modlić katole, protestanci czy islamiści. Ważne jest dla niego, by miał żarcie od matrixowych bateryjek.

   Polubienie

   • Czyli zaczyna się. Najbliższy rok 2016 i 2017 będzie rozpoczęciem resetu. Czas się gotować na najgorsze….. W Europie jest tyle trojanów i uśpionych agentów co trzeba sobie zadać pytanie nie czy tylko kiedy zaatakują. A będą to skoordynowane ataki na ośrodki energetyczne aby odciąć dostawy prądu oraz ataki sabotażowe na elektrownie atomowe. Wyobraźcie sobie choć jeden taki sabotaż na elektrownię taki jaki był w Czarnobylu i chyba nie muszę wam przypominać ile takich elektrowni w Europie jest…….

    Polubienie

 4. http://ndie.pl/holandia-chce-zmusic-polske-przyjmowania-migrantow-turcji/

  „Dziennik „Die Welt” informuje, że Holandia sprawująca obecnie przewodnictwo w UE, chce zmusić m.in. Polskę do przyjmowania imigrantów Turcji.

  Według „Die Welt” Holandia chce zobowiązać przede wszystkim kraje takie jak Polska, Rumunia czy Słowacja, które „do tej pory nie uczestniczyły aktywnie w relokacji”, do przyjęcia imigrantów z Turcji.

  Unijny dyplomata, który chce zachować anonimowość w rozmowie z niemieckim dziennikiem mówi, że sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ zbyt mało krajów chce przyjmować imigrantów z Turcji.

  To nie koniec problemów Polski i innych krajów Europy. Zgodnie z zawartym w marcu porozumieniem z Ankarą wizy dla obywateli Turcji mają być zniesione najpóźniej z końcem czerwca, będzie to oznaczać szybkie samobójstwo Europy. „Dobra” wiadomość jest taka, że Niemcy, Francja i kilka innych krajów UE uważają, że ruch bezwizowy z Turcją nie może istnieć bez żadnych ograniczeń, ponadto przepisy powinny być zastrzeżone warunkami pozwalającymi na szybkie cofnięcie liberalizacji.”

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s