Banki i tajna władza

CO BĘDZIE JEŚLI UPADNIE ŚWIATOWA EKONOMIA?!

kryzys ekonomiczny

Żyjemy w czasie chaosu i upadku wielu globalnych systemów. Obecny ład światowy chwieje się w posadach i lada moment runie zupełnie. Dotyczy to nie tylko systemu ekonomicznego z jego zwodniczym, nowotworowym kapitalizmem neoliberalnym. Ale trwający światowy kolaps dotyczy praktycznie wszystkich dziedzin życia.

Wielkie wymieranie i upadek biosfery, wyczerpywanie się zasobów środowiska i surowców, skorumpowane moralnie i przestarzałe ideologie i religie, skostniałe i przeżarte zbiorową schizofrenią struktury społeczne, upadająca ekonomia, medycyna i żywność które zabijają zamiast pomagać.. To kilka najbardziej jaskrawych przykładów.

Cytuję: „Współczesny mieszkaniec Ziemi przypomina akumulator naładowany starym prądem, do którego nie ma już generatora. Stare wzorce będą nas straszyć dopóty, dopóki akumulator się nie wyładuje, a jest on bardziej wyczerpany, niż moglibyśmy przypuszczać.”

Prawdą jest porzekadło: „Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi„. Otóż to co stare w bólach odchodzi w niebyt, ale co w zamian? Alternatyw jest jak na lekarstwo. I która z nich sprawdziłaby się w świecie realnym? Co z odwiecznymi problemami ludzkiej natury?

Organizacja Zeitgeist proponuje swoje rozwiązania m.in. odnośnie systemu ekonomicznego planety. Wiemy to, że obecna ekonomia jest już całkowicie niewydolna. Że od 2008 roku nie zrobiono nic, że wygenerowano kolejne tryliony pustych pieniędzy i długów nie do spłacenia.

Wprawni obserwatorzy rynków wiedzą już, że coraz bardziej zbliżamy się do ściany, której niczym już nie da się przebić. Że nawet najbardziej kreatywne i oszukańcze metody podtrzymywania systemu ekonomicznego (de facto reanimacji tego trupa) już się kończą.

Poniżej wklejam nagranie Petera Josepha z Zeitgeist o końcu kapitalizmu i ekonomii w jej obecnym, oszukańczym kształcie. Zdanie o tym, czy jego utopia zadziała – wyróbcie sobie sami.

Koniec Kapitalizmu – Peter Joseph, Ruch Zeitgeist. Polskie napisy należy włączyć samodzielnie (ręcznie):

Polecam też artykuły o kapitalizmie, blefie ludzi takich jak Korwin czy Petru, o upadku ekonomii:
Zwolennikom Korwina i Petru. Destrukcyjne i nowotworowe fundamenty kapitalizmu
Kapitalizm w Polsce, a w kraju cywilizowanym. Dlaczego jesteśmy niewolnikami?
Prawdziwe oblicze kapitalizmu. Niewolnicze stawki i nagminne łamanie prawa
Studium globalnego upadku systemowego: co będzie jak upadnie ekonomia?
PO chroni banki, korporacje i kartele, za to opodatkowuje biednych obywateli!
Kapitalizm i polityka: systemy stworzone przez psychopatów
Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”
Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią
Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”

Podsumował: Jarek Kefir

 

Reklamy

61 odpowiedzi »

 1. http://m.niezalezna.pl/79035-kukiz-zrzucil-maske-na-nagraniu-widac-jak-po-glosowaniu-sciska-sie-z-petru

  „Po pierwszym podaniu wyników głosowania ws. kandydatury nowego sędziego TK opozycja wybuchła radością. Była bowiem przekonana, że w wyniku zmowy PO, Nowoczesnej i Kukiza kandydatura Zbigniewa Jędrzejewskiego na nowego sędziego TK została odrzucona. W czasie tego przedwczesnego wybuchu entuzjazmu doszło do znamiennej sceny: Paweł Kukiz uścisnął się z Ryszardem Petru.

  Przypomnijmy: przed głosowaniem PO, Nowoczesna i Kukiz’15 ustaliły, że wspólnie wyjmą karty do głosowania, powodując w ten sposób brak większości sejmowej do przegłosowania przez PiS kandydatury nowego sędziego TK.

  Plan ten powiódłby się, gdyby w ostatniej chwili nie wyłamało się 6 parlamentarzystów z klubu Kukiz’15. Paweł Kukiz, który miał osobiście dyscyplinować przed głosowaniem swoich posłów, ma podobno wyrzucić „buntowników” z klubu.

  Zachowanie Kukiz’15 dziwi o tyle, że w dzisiejszej dyskusji przed głosowaniem nazywali PO „targowicą” – chociażby w związku z wczorajszą rezolucją europarlamentu. A teraz?

  Na jednym z nagrań, które rejestrowało przedwczesny szał radości po głosowaniu (posłowie opozycji myśleli, że odrzucili kandydaturę sędziego), widać znamienną scenę. Paweł Kukiz ściska dyskretnie dłoń Ryszarda Petru…”

  Polubienie

   • Przecież to Pis jest bolszewicki. Jest jeszcze bardziej socjalny jak PO PSL. Pobożni socjaliści zastąpili bezbożnych socjalistów. Wylęgarnia kryptokomunistów z dawnego PZPR i SB. Tak tak mówię to na poważnie. Kiedyś tutaj na blogu postawiłem znak równości pomiędzy wszystkimi partiami ale parę osób mnie zjebało. NO i co ? A nie mówiłem. Miałem rację. Kukiz wykreowany przez TVN i służby z SB miał za zadanie nie dopuścić dostania się do sejmu partii Korwin zniszczyć Ruch Narodowy oraz KNP. NO i się udało. Owszem są z RN i KNP w sejmie ale oni mają gówno do gadania bo i tak każdy głosuje jak chce i wtedy jet galimatias.
    NO cóż naród dostał na to na co sobie zasłużył….

    Polubienie

    • Dezinfo ? No nie nie rozmieszaj mnie. A zresztą sam zobaczysz już nie długo tą „dobrą” zmianę. Spodziewaj się drastycznego wzrostu cen towarów i usług oraz kolejne nowe podatki, karty rowerowe, zakaz obrotu ziemią oprócz kleru i gminy żydowskiej i wiele wiele innych.
     Sam zobaczysz jak Pis wyrucha Polaków jak PO PSL ich nie wyruchało. Pamiętaj że to druga strona tego samego medalu ten sam system a nie dobra zmiana, no chyba że jest to dobra zmiana dla kleru i judeopoloni.

     Polubienie

    • a jak w takim razie wytlumaczyc ograniczenia w transferach gotowkowych ?Czy to tez dobra zmiana PIS -u,albo ustawa o szczepieniach?To raczej jedna banda koszernych eugenikow,rozdrapujacych polskosc juz teraz na potege.Czas pokaze.

     Polubienie

    • ja mysle ze sa nieswiadomo szczepien bo katolicy to takie dzieci wszystkiego się boja sa naiwni i b latwo wpadają w pulapke kk i md, ze ograniczyli kase to lepiej, uszczelnianie jest w porządku tylko żeby się nie czepiali 2 zlote jak poprzednia skarbowka, jak karty będą na nazwisko tez lepiej prostytutki i przestępcy będą mieli utrudnione a lewych kart na rynku chyba jeszcze nie ma, jak popuszcza to się spoleczenstwo rozecpa rozpali i rozpije,,dzisiaj już co 5ta polka pali a co drugi pije zawodowo, wiec skad te dzieci maja być zdrowe

     Polubienie

    • A tak przy okazji jeśli nie kapitalizm to co w zamian ? Socjalizm dzieli i rządzi w europi i w USA od końca lat 60-tych. Aha nie jestem żadnym kucem korwinistą czy jakimś jebanym neoliberałem czy liberałem. Jestem raczej za wolnością i gospodarczą i społeczną czyli o stanowieniu o sobie. W dobrą zmianę Pis uwierzę kiedy wszystkich z kod z PO i Nowoczesnej wsadzi do pierdla albo powiesi oraz zlikwiduje podatki dochodowe lub zwiększy kwotę wolną od podatku tak do pułapu 25-30 tys. zł oraz unowocześni i zwiększy armię.

     Polubienie

    • Wygrana Pisu w wyborach była zagraniem elit.Po latach rządów PO zjawia się Pis który wybawi Polskę ?Kefir naprawdę w to wierzysz ?Roni dobrze pisze

     Polubienie

    • Tak to tak zwany wentyl bezpieczeństwa systemu aby mniej wartościowy naród tubylczy się nie zbuntował i przy fatalnej kondycji Polskiej armii i służb jeszcze by obalił system a „oni” nie mogą sobie na to pozwolić. Typowe odwrócenie sił o 180 stopni czyli odwrócenie reszki na orła ale to nadal ta sama moneta.

     Polubienie

   • hehe, a pamiętam jak Kukiza zachwalałeś … PIS też pokazuje, swoją żydosko-usraelską, oni wszyscy są ustawieni w jednym celu, projekt Judeopolonia wizualizuje się … nie wiem Jarek czy widziałeś wystąpienia Dudusia z obchodu ukrzyżowania Lechii, ciekawe rzeczy tam paplał, pompował sugestiami judeistyczno patriotyczne sentymenty, że warto ginąć za naród, w kontekście tego co planują żydomasony USraela, czyli konfrontacja z Rosją, to się zaczyna składać w sensowne działania, szykowania mięsa armatniego z Polaków, bowiem Macierewicz ostatnio zaprasza młodzież do wojsko, ma powstać kilkatysięcy etatów dla szeregowców, za 2500zł na miecha 😀

    Polubienie

 2. „Zbliża się wojna islamska w UE! (…) „Unia Europejska reformuje ustawodawstwo dotyczące azylu politycznego, by faworyzować inwazję imigrantów na nasz kontynent oraz przyciągać nowych nielegalnych przybyszów, ułatwiając im uzyskanie azylu politycznego. Dzieje się to w sytuacji, kiedy ilość przybyłych do brzegów Włoch imigrantów podwoiła się w stosunku do analogicznego okresu z roku ubiegłego.”

  http://www.pch24.pl/nowe-prawo-azylowe–unia-europejska-faworyzuje-nielegalnych-imigrantow,42630,i.html#ixzz45uqwSicK

  Polubienie

  • ,, „Zbliża się wojna islamska w UE! (…) „Unia Europejska reformuje ustawodawstwo dotyczące azylu politycznego, by faworyzować inwazję imigrantów na nasz kontynent oraz przyciągać nowych nielegalnych przybyszów, ułatwiając im uzyskanie azylu politycznego.”

   A co my na to? Konkret. Co Polska , czyli my, na to? Jak na to reagujesz i zareagujesz Ty i ja?

   Polubienie

   • po katolicku Krystyno ,bedziemy ich karmic,przyjmowac pod nasze dachy ,pracowac dla nich,po chrzescijansku nawet jak nam kobiety zgwalca to dostarczymy nowa partie do zabawy a na koniec damy sobie glowy poucinac. Oczywsicie takie sa oczekiwania kontrolerow…zawioda sie sromotnie.!

    Polubienie

    • Mam wrażenie, po twoim wpisie, Devingo, że odpuszczasz. Nie jest tak jak myślisz.
     Uwierz, że Polacy potrafią. Ich problem, póki co, polega na rozbiciu i podziale. Wiara w ten stan nie będzie trwać długo – to cecha Słowian.
     Jaki masz plan, aby zawiedli się sromotnie?

     Zawsze, gdy ma się plan, można przed dniem jego realizacji, kilka nocy spać spokojnie.

     Polubienie

    • kiedy przyjdzie ten czas wroce do kraju ,zalozymy partie oswieconych slowian Krystyno,zobacz ilu ich jest tutaj a jeszcze gdzie indziej tez sie najdzie.Polacy na emigracj sa zmeczeni tym wszystkim i wiem ,ze szykuje sie niebawem wielki powrot Polakow z emigracji do kraju.To nie jest kwestia islamizacji tylko ale antypolskosci wobec nas Polakow ,gdziekolwiek jestesmy.

     Polubienie

    • „gmo” wrócę do tematu bo mam problem, wg numerologii w linku jestem „wizjonerską” 11-tką, z połączenia 3 / 8 i to by się zgadzało bo miewam w życiu wizje ale nie umiem ich zinterpretować i dręczy mnie to, co mam z tym zrobić?

     Polubienie

    • Musisz zrobic 3 rzeczy
     Medytowac
     Medytowac
     Medytowac
     Jak jeszcze nie medytujesz -_-
     Najlepiej tm i pros uniwersalny kosmiczny organizm o wsparcie i wyjasnianie rzeczy, non sto pros i dziekuj bo to sa magiczne slowa klucze cos jak enter na klawiaturze, ja tak robie ciagle pzdr

     Polubienie

    • ,, dev dlaczego nie mam twojego numerka wszystkich mam oprócz twojego, 9ka jesteś ?”

     O! Nasz dochtór w akcji! 😀 😀
     Dużo masz tych szafek z kartotekami? 😀

     No, no …, Boguś ,,1″. I zobacz jak się pięknie ,,układa” z dziewiątkami!

     A weź, Gmo, wyjmij mnie z szuflady – przypomnij jaka jestem, bo mnie się zapomniało.

     Polubienie

    • na każdego już cos mam w szafie najwięcej na mloda -_- , no dziewiteczka jestes jak ja, kartoteka nie klamie -_-

     Polubienie

    • Krysiu rozwiń to ,1″. I zobacz jak się pięknie ,,układa” z dziewiątkami!
     Po dodaniu jest 10 – czyli dalej jedynka!

     Polubienie

    • ,, Krysiu rozwiń to ,1″. I zobacz jak się pięknie ,,układa” z dziewiątkami!”

     Oczywiście z tymi numerami to zabawa, w której cechy osobowości przyporządkowane cyfrom należy odbierać z lekkim przymrużeniem. 🙂

     Czasami ludzie z ,,ułożoną, spokojną” cyfrą wykręcają takie numery, że nie mieszczą się w standarcie cyfr od 1 do 9!
     Np. w twojej jedynce wcale do ciebie nie pasuje ,,po trupach do celu”. Może mozolnie, systematycznie, ale nie po trupach.

     Jesteś jedną z niewielu osób, które zaczęły odwiedzać naszą knajpę, początkowo w sposób niezauważalny, spokojny i można by rzez całkowicie bezkolizyjny. Czy to twoja natura, czy taktyka, nie mnie osądzać. Ale raczej to pierwsze, ponieważ prędzej czy później szydło wylazłoby z worka.
     Nie otworzyłeś z impetem, nogą drzwi, zwracając na siebie uwagę.
     Oj! a gdybyś jeszcze trafił na pochmurny dzień, to nie ręczę za niektórych! Tu są wspaniali ludzie, ale bywało, że podczas ,,docierania” talerze i szklanki fruwały nad głowami! 😀 😀 Lepiej było wtedy siedzieć pod stołem i przeczekać 😀 do momentu, aż nasz Admin Jarek zjebał nas i zagroził wyrzuceniem w p….du.
     Dziś się z tego śmieję. Ale wtedy …

     Dziś tu miło i przytulnie. Chociaż …, w końcu jesteśmy tylko ludźmi…

     Po burzy Słońce świeci jaśniej. A propos, jaka ulewa za moim oknem!

     Bardzo dobrze. Niech pada. Po bezśnieżnej zimie gleba jest bardzo sucha. Małe rzeczki i strumienie po prostu są wyschnięte. Budzący się do życia las jest bardzo spragniony wody.
     Jaka piękna jest wiosenna zieleń, szczególnie na brzozach – jasna, soczysta. Wierzba płacząca też nie ustępuje im swoją wiosenną urodą. Ulewa gra na niej jak na strunach harfy. W ogóle taki deszcz to koncert, symfonia. Szkoda, że zabiegani ludzie tak nielicznie wykupują na nią bilety …

     Pozdrawiam.

     Polubione przez 1 osoba

    • ludzie ukrywają się swiadomie bądź podświadomie np przez surowe wychwanie pod roznym maskami, tak bardzo nienawidzą swojej prawdziwej natury ze latami graja spokojnych tylko ze z czasem pojawia się nerwica choroba itd, i przez chorobe zaczynają odkrywac powoli swoje prawdziwe ja przeważnie agresywne seksualne mordercze nawet bym powiedział w niektórych przypadkach, tylko szkoda ze pod koniec zycia, numery to pięknie obnażają, owszem księżyc zakloca numerologie ciutke jak zresztą wszystko inne i dlatego bierze się poprawke na to na galacticcenter.org i jak to mowia starzy Indianie, wilk może udawac babcie ale nie za długo, wylezie kopacz z worka znaczy szydlo przepraszam -_-
     numerologia to wiedza nie wiara, wiara to w dzi-zu, luc-ka czy yah-we, wrozbita maciej dość jest dobry w tym i tu nic z dowcipu nie ma warto się uczyc od najlepszych a nie kwitować to ze się nie sprawdza, nie sprawdza się niechcącym się uczyc i wyciagac wnioski -_-

     Polubienie

    • ” Ja nie rozumiem dlaczego mamy przejmować sie wymysłami Unii! Odciać im dopływ gotówki i sami umrą!”

     Czy chociaż, Bogusiu, wywiesiłeś właśnie takie hasło o takiej treści na bramie swego domu?
     Mówiłeś kiedyś, że chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz co. Masz dobre pomysły, wystarczy wprowadzić je w życie!

     Polubienie

    • no dobra Krystyno a jakie ty dasz porady w tej kwesti?bo narazie przeprowadzasz sondaz typu zaczepny:)?,co oczywsicie mi osobiscie nie przeszkadza.

     Polubione przez 1 osoba

    • Co mam wieszać! ludziska sądzą że to Unia w tajemniczy sposób forsę daje! Czasem ręce opadają!
     Teraz wracam do tego Twojego opisu mego wejscia do knajpki Kefira
     Wchodzę i rozgladam się siadajac w konciku. Przysłuchuje się rozmowom i widzę kto jest kto. Nie odzywam sie bo nie jestem pewiem czy przy tak dostojnych osobach nie chlapne!
     Nie wytrzymałem jednak jak Beatka z Agnieszka [chyba był ktos jeszcze] zaczeły pod niebiosa sławić Biblię. No nie mogłem wysłychiwać głupot!. Wtedy okazało się że nie jestem sam i jestem akceptowany – no i dobrze! Szanuje ludzi którzy mają swoje zdanie! Nauczyłem się że wcale nie musi pokrywać się z moim. Tu chyba pokazuje tolerancje, bo choć czasem Sanctus cos zasatanizuje, albo gmo palnie – to co z tego? Maja prawo mieć swoja opinię, a ja własnie się tego uczę [mam coraz lepsze wyniki]
     Pisuje do Jarka i byc moze niedługo was czymś zaskoczymy! Jesli sie to powiedzie to już teraz jesteś wywoływana do odpowiedzi i liczę na Twoja opinię
     Pieknie zrozumiałaś moją [Mądrą Babę] – spotkałem się z wieloma odpowiedziami – tylko nie Babę! – no i ręce mi opadły! Dlatego awansowałem Cię na Chłopa! Choc u mnie sa na równym poziomie.
     Mam cudowna [nauczycielkę mistrzynię guru] Mogłaby być moją córką i jest blondynką! Wlasciwie to ja kocham, ale w ten prawdziwy sposób gdzie nie ma płci wygladu sexu – tylko prawdziwa istota. Poprowadziła mnie taka scieżką że sam bym jej nie odkrył, a poznałem tyle że jeszcze ciężko mi ogarnąć. Teraz mnie troszkę gnoi – bo wie do czego doszedłem i nakazuje mi byc z tego dumnym. Czyli dalej magluje swoje słabości i teraz ja jej zadaję trudne pytania. Ale to nie tu i innym razem
     Tak wiec pozdrawiam Cię Krysiu i życzę Ci – tego co ja nie wiem, a Ty oczekujesz!
     Bogdan

     Polubienie

 3. tylko unia slowian moze nas uratowac ale tylko w przypadku odejscia od tradycji judochrzescijanskiej a to raczej ciezka sprawa.Polacy najbardzie wsrod osciennych narodow maja podwyzszony stopien okupacji i indoktrynacji cudami i zwidami katolickimi.

  Polubienie

  • ” tylko unia slowian moze nas uratowac”

   TYLKO UNIA SŁOWIAN MOŻE NAS URATOWAĆ – Co zatem logistycznie proponujesz?
   Przyznasz, Devingo, że rzucenie pięknego hasła ,,wyzwoleńczego”, a zaraz potem szybkie przytoczenie przyczyn, dla jakich to piękne hasło nie może być zrealizowane, to po prostu szukanie przyczyn, dla jakich mężczyzna nie ma i nie musi mieć jaj. Konkretnych, walecznych. Nie filozoficznych.

   Polubienie

   • Piszesz ,,Tych starszych nie da sie juz uratowac”
    Do jakiego grona mnie zaliczysz? – W tym roku skonczę 60-kę?
    DEVINGO – osobiscie odbieram że o to chodzi co masz w sercu [nie głowie, nie duszy]
    Ja zawsze byłem [inny] – teraz tez jest mi ciężko sie odnaleść. Mam was i przyjaciółkę – osoby które coś wiedzą i rozumieją mnie. Tu moge jasno przedstawić to co myślę. Nawet synom jak mówię – to patrza jak na nawiedzonego! Pewne sprawy się instynktownie wyczuwa i nie ma na to siły. Czasem trafię na kogos i pogadamy, ale to jest tylko zasiewanie innych. Często taką osobę widzę tylko raz, ale mam nadzieję że się rozwinie.
    Piszesz że starsi są przegrani – pięknie – umrą i kto przyjdzie? Chłopcy którzy myslą o tym by się nacpać i zaliczyć towar, oraz dziewczynki które znają się na modzie i makijażu. Takie jest przeciętne nasze młode pokolenie. Nie oczekuję wiedzy od nich, ale wiecej empatii. Zakładam, że nawet nie znaja tego słowa.
    Boli mnie ze edukacja wyprała z nich wszystko dobre, nie dajac nic w zamian. Jednak jesli ktokolwiek choc troszkę sie przebudził zaraz trafia w szpony kleru. Ja z przerażeniem słucham ze w szkołach nie uczy sie historii, ale są 2 lekcje religii tygodniowo. To typowe pranie mózgu!

    Polubienie

    • Bogdan oczywiscie starych to metafora ale chodzi tez o starych w doswiadczeniu wyznawcow religijnych ,ktore tak zahipnozowaly osobnika ,ze nie ma takiej mocy aby sie ocknal;dewoty,fanatykow,oszolomow i betonow religijnych.

     Polubienie

    • Widzisz – ja takich nie znam! Podswiadomie obchodzę ich duuuużym łukiem! Jednak mam niesamowitą chetke zgnoic ksiedza rozmawiajac z nim z pozycji lepszego niz on sam. Nie są do tego przyzwyczajeni wiec przeżyłby chłopina szok

     Polubienie

    • JEdnak na wioska ludziska sa jak wpatrzeni w czarnych ,przez rodzicow wpojony jak mowia szacunek do kasty ksiezy jest.Nawet molestowania na dzieciach nie przeszkadzaja zindoktrynowanej gawiedzi,sami niejednokrotnie godza sie na proceder tego typu na swoich pociechach.Zobacz co wyczytalem;

     http://regiopis.pl/tajemnice-pewnej-parafii/

     http://regiopis.pl/szkola-tuszowala-pedofilie/

     30 lat tolerowali bydlaka w czarnej sukni i wielu nadal broni zboczenca chronionego przez uklady.A gdzie tu mowa o przepowiedzeniu ludowi wiejskiemu o ich slowianskosci.Zreszta moze idzie jakis kres na to zboczenstwo i powyplywaja takie sytuacje ,pozwoli to ludzia przejrzec na oczy i isc na inna sciezke.

     Polubienie

    • Czytałem ten tekst!
     Tam jest drugie i trzecie dno! Dlaczego dyrektor szkoły nie powiadomił kogo trzeba? Jest przecież jakiś paragraf na molestowanie, wiec gdzie policja i prokuratura?. Takie zapetlenie – to jest własnie prawdziwe piekło

     Polubienie

    • jakies ukladziki,3 policmajstrow mieszkalo na wiosce i ochraniaolo ksiedza,moze w przeszlosci jego ofiary kto wie.Kiedys tam mieli tez jakies nauczyciela pedosia.Z tym KaKaowym zboczenstem nalezy skonczyc jak najszybciej.Wlasnie w takich klimatach czarni trafiaja na podatny grunt.

     Polubienie

    • wyobraz sobie siebie bez seksu nawet bez walenia konia, chora jest religia która wpuszcza ludzi w ksiezulkow we wstrzemiezliwosc, nie bronie czarnych no ale jest to wiezienie, w więzieniach nawet szerokie karki hetero posuwają wspolwiezniow, brak seksu prowadzi do agresji perwersji i morderstw to nie tajemnica chyba

     Polubienie

    • ja tak ciagle robie ida do księżycowego mam piec parafi na osiedlu wiec wybor full wypas -_- i pytam czy wie ze jego sekta jest z księżyca i ze jest to napisane w biblii w psalmach, i ze jego pan odleci jak już nakradnie z ziemi wszystko cos sie da ukraść i to tez pisze w pslamach i mam podkreślone nawet dla nich, to zaraz gadaja ze to alegoryczne a jak brne dalej i coraz więcej pokazuje ze jest tam paru bogów nie jeden to ze nie mam oryginalnego tłumaczenia cos tam pierdoly jak o szczepionkach i plusach sprowadzaniu wielbladow do Europy, nigdy nie patrza w oczy zawsze do gory albo w ksiazke, chcesz być księdzem nigdy nie patrz prosto, naucz się patrzeć tylko do gory i w dol no i oczywiscie lapki zawsze razem w gore, nigdy na ptaszku, no chyba ze fajne dziecko przyjdzie do spowiedzi i na ptaszku posiedzi -_-

     Polubienie

    • 20latki zawsze sa durne żeby wpadac z ciążami i powiekszac populacje, tak musi być, pierdolenie o Szopenie to nie w tym wieku, i tak jest dobrze, większość z nas tak miało chyba -_-

     Polubienie

   • jesteśmy zespawani z polska ziemia ale także klimatem, tropiki i wilgocie amerykanskei w dzień i w nocy nie sa dla slowian to meczarnia, lus kurwa jakies tornada co chwile trzęsienia zieni tsunami, kurwa to nie jest lad dla białego człowieka dlatego nas i jak nas tu przywieźli trzymali się bardzo spokojnej klimatycznie Europy i Atlantydy, nigdzie nie ma takiego super klimatu jak w Europie kto troche pozwiedzal ten pizdo padoł ten wie, zgadzam się dzieci z chowu zachodniego to jakies pizdowate homosie widze po moich ziomkach na obczyźnie, same ziomki nawet chodz widać ze umierają z tęsknoty to jednak wracają tylko myślami i nadzieja ze kiedyś wroca bo pensje w Polsce będą podobne ale ja zawsze mysle wtedy ze wroca a w trumnach jeżeli już, oczywiście zakladajac ze będą mieli kogos kto ich przetransportuje z ziemi zachodniego diabla

    Polubienie

 4. Panie Jarku, siedziałem sporo nad tym komciem, wstaw go choćby po to aby te dwie godziny nie poszły na marne, proszę 🙂

  2:10 – 2:20, zacznijmy od tego że podział dóbr nie może być równy bo nie każdy równo potrzebuje i nie każdy równo się stara.
  3:30, koleś mówi „lubimy myśleć że niewolnictwo zniesiono wskutek moralnego olśnienia lecz prawda jest taka że przysłużyło się do tego wynalezienie maszyn” i tym samym własnymi ustami potwierdza zasługi i słuszność kapitalizmu!!! Bo przecież to kapitaliści odpowiadają za wynalezienie maszyn i adaptację do użycia a nie lewuski co nie? 😉 Lewuskom jakoś zawsze środków brakowało, mimo że na początku je mieli, ale to pewnie spisek 😉 Owszem być może nie kierowała nimi szlachetność ale do ciężkiej anielki liczy się skutek right? Niezrozumienie tego mechanizmu odpowiada podejrzewam za tkwienie mnóstwa jednostek w lewoskrętnej ideologii – przedkładanie motywacji nad skutek.

  Świetnie obrazuje to nowa kampania zachęcająca do domagania się paragonu, przekaz wygląda z grubsza tak: proś o paragon bo wtedy prywaciarz płaci hara.. tzn. podatek^^, z tego podatku kochane państwo dba o nasze potrzeby i jest cool. A ja się pytam – czy nie może być cool jak prywaciarz – i tym samym ja (mniejsze podatki to niższa cena produktu czyli więcej zostaje u klienta) – zachowamy te pieniądze i sami sobie sfinansujemy te fajne rzeczy? Według typowej lewizny która oczywiście tego nie przyzna – nie może być fajnie bo mną i prywaciarzem kieruje rządża zysku lub konformizm a państwem kieruje.. no właśnie, szlachetność i poczucie służby? nosz kurwa trzymajcie mnie..

  5:15, „coś z czym borykamy się do dziś..” Nie mój słodki nadwrażliwy społecznie koteczku. Z klasami normalny człowiek się nie zmaga lecz akceptuje jako naturalny stan rzeczy gdy jedni ludzie więcej od innych pracują lub mniej ale przy bardziej pożądanym zawodzie. Nie mam pojęcia co jest fajnego w tym że chirurg – człowiek o wielkiej wiedzy i ratujący ludziom życie, ma zarabiać tyle sam co prosty robol skręcający śrubki, leń co ledwo gimbazjum skończył i nie wie kim był Bolek.

  11:20, „archaiczne zasady kapitalizmu”. Czy ten słodki jelonek sugeruje że ludzie już przestali pracować dla zysku a pracują dla kształtowania charakteru? xD

  12:50, cholera czy te nadwrażliwce zawsze muszą epatować takimi obrazkami? 😀 zupełnie jak śniade mordeczki w reportażach o tzw. kurwodźcach. Co do 80 tys. bezdomnych to zastanawia mnie w jaki sposób rząd ma niby wspierać bezdomność? I pytanko zasadnicze – skoro te rządy są faktycznie takie okrutne to skąd pewność że Twój słodki koteczku nie będzie taki? 😛 Ja tam jednak wolę zasadę „im mniej władzy tym lepiej” bo wtedy nie ryzykuję że jak się trafi zła to mam przesrane, jaka by nie była – gówno może, ludzie mają pełne portfele, broń w każdym domu, i jak coś to ukrócą zapędy takiego postępackiego słodziaka -.- Wracając do bezdomnych, jakoś nigdy nie zauważyłem żeby pracowali w innym sektorze niż puszkarstwo w celu natychmiastowej konsumpcji zarobku w pobliskim monopolowym xD To chyba wszystko tłumaczy co nie?

  13:30, sialala a ideologia dobrego wuja nie uwzględnia zysku jako nadrzędnej motywacji człowieka! 😛 ani tego że jak wszystko publiczne to nie ma czym się sugerować przy wycenie czegokolwiek i się robi bałagan! 😛 Taki myk.. Dalej siusiaczek jako nieodłączną wadę kapitalizmu wylicza nierówności – KURWA! przecież chirurg nie jest równy robolowi więc dlaczego mamy zakłamywać rzeczywistość i dawać im po równo?!

  13:55, jak to zdrowie nie jest brane pod uwagę? a co z wewnętrznymi regulaminami bezpieczeństwa? a co z firmowymi ubezpieczeniami jako bonus do pensji? Lol ale koleś jest oderwany @_@

  13:57, „System rynkowy nie ma jakiejkolwiek [b]strukturalnej[/b] odpowiedzialności” System rynkowy ma odpowiedzialność – przed klientelą, akcjonariuszami oraz zyskiem prywaciarza. Ale tobie misiu korolowy marzy się strukturalna hehe, już ty byś w prawie sobie pomajstrował co? xD Majstruj to sobie w gatkach kochasiu, nie mam żadnej gwarancji że będziesz „inny od innych”. Tym bardziej że jesteś totalniakiem czyli czerwona lampka jarzy się i kręci jak szalona.

  14:27, czyli że kapitaliści to samobójcy którzy wykończą swoich potencjalnych klientów? Ło matko skoro takie intencje dorabiasz człowiekowi dlatego że chce prowadzić biznes to co ja mogę pomyśleć o takim co zrównuje chirurga z robolem i chce przemocą państwową zmuszać wszystkich do respektowania tego szalonego pomysłu? No co?

  16:05, kapitalizm doprowadzi ludzkość do upadku a socjalizm czyli brak własności prywatnej, urzędas lepiej wie co dla Ciebie dobre itp. to z kolei do tryumfu i plazmy dla składacza długopisów? xD

  19:00, tutaj tititi żuczek daje upust swojej zaciętej i niedającej się uzasadnić pogardzie dla kapitalizmu. Najpierw cynicznie powtarza mantry wolnościowe „im szybciej/im więcej tym lepiej” (potwierdzone info) aby w swojej intelektualnej bezsilności śmieszkowato wzdechnąć i skwitować to jakże dojrzałym obrazkiem. To było takie mądre, nie zapluj się szczeniaku.

  25:25, nie tobie oceniać czy jest racjonalny i poinformowany, jego hajs, robi z nim co chce. To też bolączka lewactwa, myśleć i podejmować decyzje za innych. „Ty się nie znasz, zrób inaczej, ty jesteś robaczek, my państewko wiemy lepiej”. Czyli sztruktuchalnie xD nie różnisz się skarbeńku od podłych kapitalistów, obaj gardzicie szarym człowiekiem ale ten drugi chociaż nie postuluje złodziejstwa. Strukturalnego.

  Potem koleś porusza temat luddyzmu, oczywiście wieszczy naiwną koncepcję zastąpienia przez maszyny tak wielkiej ilości pracowników że ulice zapełnią się pomarłymi z głodu lub spłyną krwią burżuazji.. odpłynąłem, sorry. Przy tym co koleszka założył tzn. kapitalista patrzy głównie na zysk, takie posunięcie jest kuriozalne bo jeśli mało ludzi będzie zarabiać to kto kupi nowe produkty? Prywaciarze np. w całym kraju na początku roku wywalą połowę zatrudnionych żeby za miesiąc lub dwa dostrzec że nie opłaca się nawet uruchamiać tych maszyn – bo jest masa bezrobotnych i nikt nie kupuje szajsu. Kurwa naprawdę teraz są takie technologie że taka akcja jest zapewne możliwa no i co? Ale żeby to pojąć trzeba myśleć racjonalnie a nie być nadwrażliwym społecznie 😛

  34:40, skąd pomysł że potrzebę rywalizacji się wmawia a nie jest naturalna? Hehe jak zarywałeś do jakiejś random Jane/Dżejn (żeńskie imię z angielskiego) z zarośniętymi pachami na potrzeby walki z burżuazyjnym przesądem to nie próbowałeś wybić się nad resztą chłopaczków tylko.. solidarnie zabiegałeś o jej względy aby później równo rozdysponować jej cipkę między was? 😀 😀 😀 Nigdy nie czułeś takiej tyci tyci goryczy że zająłeś czwarte miejsce (najgorsze, tuż za podium) albo ostatnie? Pierdolisz waćpan. Już dzikie plemiona rywalizowały na ilość skalpów lub zębów dziczyzny. Oni też zostali zmanipulowani przez Rotschildów? xD

  Na tą chwilę czuje się przytłoczony wykresikami z końcówki, jutro to obcykam

  Polubienie

 5. Podziemna próba ładunku termojądrowego w Rosji, w masywie górskim przy granicy z Mongolią wygenerowała trzęsienie Ziemi. Podobne próby przeprowadza teraz USA, Korea Północna, Japonia i inne kraje, bo trwa wyścig zbrojeń. Najgorsze że przez zabawki psychopatów na świeczniku cierpi cała planeta i jej biosfera, bo promieniowanie elektromagnetyczne i jonizujące powstające podczas tych prób jest dewastujące.

  Po 1998 roku prace i detonacje są prowadzone w tajemnicy. Japoński wojskowy program nuklearny został zatrzymany przez katastrofę w 2011 roku i utratę elektrowni (de facto plutonowni) w Fukushimie. Jak widać nie na długo.

  Polubienie

 6. Pieprzycie tak żeby pieprzyć, ale nikt się za robotę nie zabiera. Krytykujecie tych, co już są tak ugnojeni, że wasza krytyka nawet nie ma się do czego przylepić, chyba, że do gówna, w którym są unurzani, a gówno jak wiemy jest gównem i krytyki się nie boi. Więc zamiast pieprzyć i krytykować załóżcie kosy na sztorc i do dzieła.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s