Afery

MON Polski oficjalnie: broń EM była stosowana przeciwko Polakom!


MON Polski oficjalnie: broń EM była stosowana przeciwko Polakom!

broń elektromagnetyczna EMJest to pozytywna wiadomość, pomimo wszystko… Polski rząd jako pierwszy rząd na świecie przyznał, że broń elektromagnetyczna (EM) była stosowana przeciwko ludzkości. Ministerstwo Obrony Narodowej wszczęło śledztwo w tej sprawie. Jak można się domyślać, większość ich działań jest tajna, bo temat bardzo wrażliwy. Niemal tak samo jak seryjny samobójca mający na sumieniu kilka tysięcy ofiar od 1989 roku.

Wypowiedź ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza była bardzo lakoniczna i oszczędna, ale musiała taka być. Już sam fakt że rząd oficjalnie przyznał że pewne działające w ukryciu grupy torturują taką bronią Polaków, jest czymś ważnym. Trzymajmy kciuki za wyniki śledztwa i za to, by w odpowiednim momencie (gdy nadejdzie ku temu czas) prawda na ten temat została wyjawiona.

Aby zrozumieć o co chodzi w poniższym filmie video, przeczytaj koniecznie mój poprzedni wpis na ten temat i na tematy pokrewne:
Telefony komórkowe powodują raka. „To promieniowanie smaży mózg”

MON bada przypadki stosowania broni elektromagnetycznej na obywatelach naszego kraju. Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymane z Ministerstwa Obrony Narodowej przedstawia Ewa Pawela. W dalszej części o II Konferencji Projektu Ziemia, działaniach stowarzyszenia STOPZET i WORLD CACH oraz o Magnusie Olssonie, który tworzy Koalicję przeciwko AI, CIA, NSA, DEW i programowi transhumanizmu.

MON oficjalnie o broni elektromagnetycznej – Ewa Pawela – 13.04.2016:

Podsumował: Jarek Kefir

 

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. „We wszystkich środkach masowego przekazu można usłyszeć wiele informacji na temat przypadającej rzekomo dzisiaj 1050 rocznicy tak zwanego Chrztu Polski. Przedstawiane jest to jako coś radosnego, co powinni celebrować wszyscy Polacy. W rzeczywistości jednak poza narzuceniem nowej religii, miało też miejsce bestialskie zniszczenie pamięci o przodkach Polan, które było na tyle skuteczne, że obecnie prawie nic nie wiemy o prehistorii Słowian. Obecnie wygląda to tak jakby Polska powstała nagle 1050 lat temu, co jest oczywiście wierutną bzdurą.”

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s