Afery

CZY TELEFONY KOMÓRKOWE SĄ SZKODLIWE? NAUKA UDOWODNIŁA ŻE „SMAŻĄ” TWÓJ MÓZG!

Czy telefony komórkowe są szkodliwe? No i czy smartfony są szkodliwe? Ten temat od lat rozpala nie tylko dyskusje w prywatnym gronie, ale pojawia się nawet w oficjalnym nurcie debaty publicznej. Pomimo ogromnej ilości badań potwierdzającym ich szkodliwy wpływ na organizm, ostatnio różni „eksperci” wierzący we wszelkie rządowe i korporacyjne „wersje oficjalne” przekonują nas, że szkodliwe nie są. Wg nich szkodliwe nie są także szczepienia, GMO, przetworzona żywność, kuchenki mikrofalowe. Zaś wg nich szkodliwe jest wszystko to, co naturalne, a co nie może przynieść zysków ich sponsorom – czyli rządom i korporacjom.

Telefonia komórkowa, sygnał WIFI, a także promieniowanie wszelkich urządzeń elektrycznych (tzw smog elektromagnetyczny) jest po prostu destrukcyjne dla ludzi i biosfery. Jest to promieniowanie syntetyczne, którego w naturze nie było. Zakłóca ono nasze naturalne promieniowanie elektromagnetyczne ciała. W szczególności chodzi o naturalne pola elektromagnetyczne generowane przez serce i mózg.

To dlatego tak ważne jest to, by choć kilkanaście minut dziennie poświęcić na pobyt w parku, lesie, łące, polu, nad jeziorem. Tam, gdzie jest szersza przestrzeń, zieleń, drzewa, ptaki.. To nas w naturalny sposób „ładuje„. Czy zauważyliście, że mainstreamowe media wyjątkowo agresywnie straszą a to kleszczami (kup szczepionkę, kup szczepionkę..) a to trującymi roślinami z pól i łąk? Wszystko po to, by natura kojarzyła się nam podświadomie z czymś złym i byśmy jej unikali.

telefony komórkowe powodują raka

Jak poradzić sobie ze szkodliwością telefonów komórkowych czy smartfonów?

A to nie tędy droga. Zrób eksperyment – pobądź z naturą choćby 30 minut na dobę, przez 14 dni dzień w dzień. Zobaczysz na pewno pozytywną zmianę samopoczucia. O destrukcyjnym wpływie zwartej, ściśniętej przestrzeni miejskiej na energetykę człowieka, pisał rosyjski mag, Dymitr Wereszczagin w książkach z serii DEIR. Ewolucyjnie jesteśmy kompletnie nieprzystosowani do życia w skrajnie zatłoczonych, hałaśliwych, klaustrofobicznych metropoliach.

Dobrym antidotum na promieniowanie tego typu są orgonity – ale muszą być dobrze wykonane. Neutralizują one szkodliwe promieniowanie. Poniżej wklejam nagranie video z opisem szkodliwości telefonów komórkowych itp, i możliwy środek zaradczy na to. Ale jest on do zastosowania tylko podczas snu ze względów oczywistych. Ważne jest to, by podczas snu nie trzymać telefonu komórkowego pod poduszką ani blisko łóżka.

By w czasie snu nie był włączony laptop, radio, telewizor itp itd. Na czas snu wyłączaj rooter WIFI. Zaś w telefonie komórkowym i smartfonie zmieniaj zakres częstotliwości z LTE na zwykły GSM. Wyłączaj też w telefonie WIFI, inernet, bluetooth czy podczerwień. Oczywiście, najlepiej byłoby wyłączyć całkowicie telefon na czas snu. Ważne jest też to, by było jak najciemniej w pokoju, bo musi się wydzielać melatonina.

-Jak poznać, że masz telefon na podsłuchu? I jak się przed tym bronić? PRAKTYCZNY PORADNIK:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/513630,podsluch-telefon-inwigilacja-poradnik-szpieg-szpiegowanie-pieniadze-policja.html

Czy kuchenki mikrofalowe są szkodliwe dla zdrowia? Ten temat jest bardzo bliski szkodliwości telefonii komórkowej:

Kuchenki mikrofalowe stały się integralną częścią naszego życia. Są obecne nie tylko w barach typu fast food i w wielu restauracjach. Często my sami, będąc wiecznie zabiegani, tuż po powrocie do domu odgrzewamy coś w „mikrofali”. Mikrofalówki są szybsze i bardziej poręczne niż klasyczne opiekacze temperaturowe. Stąd pojawiają się w coraz większej ilości domów.

Tematyka kuchenek mikrofalowych i ich szkodliwości to temat wałkowany od dawien dawna i oklepany niemal do porzygu. Dlatego w tym artykule proponuję Ci nieco inne spojrzenie na ten temat, od strony fachowej. Warto wspomnieć, że oczywiste jest też to, że są ludzie, którzy będą bronić kuchenek mikrofalowych jak niepodległości. To Ci sami ludzie, którzy bronią szczepionek, GMO, i wszystkich innych „wersji oficjalnych”, korzystnych dla rządów i korporacji.

To tylko niewielka część artykułu o szkodliwości kuchenek mikrofalowych. Aby przeczytać cały artykuł o ich szkodliwości z mojej strony, kliknij na link poniżej:
Nie tylko telefony komórkowe. Kuchenki mikrofalowe to śmierć na raty! Ich szkodliwość została potwierdzona! [LINK TUTAJ]

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

 

Reklamy

16 odpowiedzi »

 1. Mamy chyba wyjaśnienie zagadki. Od 8 kwietnia 2016 uruchomili LHC w CERN na maxa. W CERN od 8 Kwietnia prowadzą badania nad cząsteczkami.

  „Since 25 March 2016 the LHC has quietly been sending bunches of particles back into the Large Hadron Collider (LHC) beam pipe.
  Last week, due to a number of innovative developments and impressive work from those involved in the restart, the beam was ramped up earlier than expected to an energy of 6.5 TeV.

  As of Friday, 8 April 2016 physicists were confident to move to the next stage of the restart – fine-tuning the set-up for colliding beams.
  To do this they circulate a small number of particle bunches around the LHC and bring them into collision at top energy. Full-scale data taking by the experiments is not possible at this stage but these early tests, known as ‘quiet beams’, give the experiments their first sight of collisions.

  The design of the LHC allows more than 2800 bunches of protons to circulate in each beam at a time. But the LHC Operations team will start collision tests with just one or two bunches per beam to be certain that the beams are colliding properly and that they know the exact points that the beams interact.

  In the meantime, the large LHC experiments, ALICE, ATLAS, CMS and LHCb will use the test data to check specific parts of their detectors for the upcoming physics run.
  The LHC Operations team plans to declare „stable beams” in the coming weeks – the signal for the LHC experiments to start taking physics data again.

  http://home.cern/about/updates/2016/04/too-quiet-hear-particle-drop

 2. Mam pytanie odnośnie promieniowania telefonów. Czy może ktoś orientuje się gdzie można nabyć taki miernik do mierzenia promieniowania i jakiego typu promieniowa on wykrywa?

 3. ŚWIETNY tekst dra, jak zawsze.

  Czerniak powstaje og grzyba (kropidlak) aspergillus Niger i podobnych.
  Własnie znajoma wodą utlenioną i metodą Ashkara cofnęła to swiństwo u męża.
  Z 3 stopnia na niereaktywny, było przy tym wiele pracy.

 4. drogi Jarku, nie wiem czy ten temat ruszales ale fale elektromagnetyczne w zakresach GigaHerz, jak i inne wysokoenergetyczne promieniowania powodują totalne uszkodzenia jajnikow (ergo jajeczek) dziewczynek bedacych w brzuszku mamy. jajnik plodu jest niezwykle fragilnym „gadżetem” i narażony na – szerokopojety – smog EM, jak i inne trutki po prostu nie rozwija się prawidłowo. jeśli nie ruszales tematu to znajdziesz dane (nie znam wszystkich Twoich artykulow). kolejna po pornografii, blednie pojetej emancypacji, smieciowym zarciu, naturowstrecie wkodowanym, niszczeniu samczosci, gadzeciarstwie, metoda hodowli ludzkiego bydla. czasem czuje się jak swinia, która dopadla nieodpowiednich ksiąg i stron WWW i już wie, ze MORLINY to nie jest wyspa (pije do filmu pod tytulem wyspa). niestety reszta swinek wokół mnie chrumka: dziewczyny! jedziemy na wyspe!! gospodarz nas kocha!!! inaczej by nas nie karmil!!!! a potem deprotacja z koncłagru do fabryki śmierci. cos definitywnie jest tu popierdolone .-/

 5. No, miarka się przebrała 🙂
  Barra barra – masz moderację komentarzy na okres tygodnia.
  Sanctus Diavol, GMO_zabija – jeszcze jedna taka akcja i będzie to samo 🙂

  Kłótnie rozpierdalają mi bloga i odstraszają czytelników / komentujących.

 6. No i się zgadzam:))Każdego lata prawie codziennie idę popływać(najczęściej już po pracy ) i uwielbiam słońce.nie używam kremów z wyjątkiem takiego z masłem kakaowym aby opalenizna była ładniejsza:)Zawsze mi się wydawało podejrzane najpierw nagonka,by stosować kremy z filtrem a ostatnio wmawianie ludziom o szkodliwości wychodzenia na słońce między 12 a 14 .I jest efekt:coraz większe ubytki D3.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.