Banki i tajna władza

Przestańmy obawiać się globalnej tyranii, nie tędy droga..

Przestańmy obawiać się globalnej tyranii, nie tędy droga..

zmiany na ZiemiPrzedstawiam film autorstwa twórców „Esoteric Agenda„, który stara się tłumaczyć naturę rzeczywistości. W filmie podjęto nieśmiertelny temat tak zwanych problemów ludzkiej natury.

Te problemy są takie same od zarania dziejów i tak samo są absolutnie nierozwiązywalne. Tylko w różnych epokach, w różnych kulturach, na różnych poziomach zaawansowania technologii, przejawiają się one w innej formie.

Jednak zgodnie z zasadą wszechświata-hologramu, są takie same, różnią się detale. W filmie poruszana jest także tematyka tego, co ludzie nazywają dulszczyzną, a co ja nazywam społeczną schizofrenią czy też społeczną paranoją.

Postawiona zostaje tam teza, iż ludzkość jako świadomość zbiorowa (globalna) na skutek pewnych traumatycznych zdarzeń niknących w mrokach pradziejów, zapadła na zbiorową chorobę psychiczną. Objawia się ona jako niezdolność do kierowania sobą samym, co w skali makro oznacza rządy psychopatów i ich obłędnych ideologii, religii, doktryn.

Ta zbiorowa paranoja / schizofrenia to podstawa życia społecznego. Ta społeczna paranoja jest wręcz mechanizmem obronnym. To o ironio, zdrowa reakcja psychiki ludzkiej. Gdy życie (świat) zaczyna przypominać piekło, to reaguje ona rozszczepieniem (schizofrenią) by „zająć czymś” umysł, odciągnąć jego uwagę od koszmaru codziennego życia. Wymagania i oczekiwania stawiane jednostkom są tak absurdalnie wysokie że niemożliwe jest spełnienie ich wszystkich. I te społeczne wymagania i oczekiwania wciąż rosną. Ba, spełnianie jednych wymagań i oczekiwań oznacza, że nie spełnimy drugich i trzecich.

Cytat: „Przestańmy obwiniać wszystkich i wszystko inne. Przestańmy obawiać się globalnej tyranii i katastrofy. Zwróćmy uwagę na to, co pokazuje nam świat. Dowiemy się wtedy dokładnie, co jest nie tak z nami i jak to naprawić.”
~
Marian Wasilewski

Im bardziej przejmujemy się globalną tyranią, tym bardziej ją wspieramy i zasilamy – na poziomie energii. Na planie duchowym, w sferze śmieciowej ziemskiej duchowości zwanej astralem, są to potężne monstra energetyczne, które Vadim Zeland nazwał wahadłami. Są to świadomości zbiorowe ideologii, religii, partii, korporacji, celebrytów, drużyn sportowych i wielu, wielu innych. Żywią się one energią i zwolenników, i przeciwników – nie są więc wybredne jako rasowe ścierwojady.

Poniżej trzy pouczające cytaty:

Cytat: „Tak więc zbiorowość ludzka służy państwu, przeważnie nie jako ludzie, lecz maszyny, swymi ciałami. Jest to wojsko zawodowe oraz oddziały obywatelskie, strażnicy więzienni, konstable, pospolite ruszenie itd. W większości przypadków nie mogą swobodnie wyrażać sądów ni ocen moralnych; znajdują się oni na jednym poziomie z drewnem, ziemią i kamieniami i być może istnieje możliwość wytwarzania drewnianych ludzi, którzy także posłużą temu celowi. Ci nie budzą więcej szacunku niż kukły ze słomy czy pecyna gliny.

Należą oni do rodzaju posiadającego wartość jedynie w ten sposób, co konie i psy. A jednak tacy jak oni bywają nawet powszechnie szanowanymi dobrymi obywatelami. Inni – przeważnie prawodawcy, politycy, prawnicy, ministrowie i wysocy urzędnicy – służą państwu głównie umysłami i jako że rzadko dokonują osądów moralnych, równie dobrze mogą służyć Diabłu – nie zamierzając tego – jak Bogu. Bardzo nieliczni, jak bohaterzy, patrioci, męczennicy, reformatorzy w wyższym sensie oraz ludzie, służą państwu również swoim sumieniem i dlatego w nieunikniony sposób to oni się mu głównie sprzeciwiają i to ich państwo na ogół traktuje jak wrogów.”
~Henry David Thoreau, „Obywatelskie nieposłuszeństwo”

_____

Cytat: „Zaczynasz jako młody człowiek z dużą ilością witalności i entuzjazmu, ale to wszystko jest stopniowo niszczone przez wpływ wychowania twoich rodziców i nauczycieli z ich uprzedzeniami, lękami i przesądami. Możesz zostawić szkołę i wyjść na świat pełen informacji , tracąc witalność do poszukiwań , energię do rewolucji przeciwko tradycyjnej głupocie społeczeństwa.

Siedzisz tu i słuchasz tego wszystkiego – i to, co się wydarzy, kiedy w końcu przeprowadzisz swoje egzaminy? Dobrze wiesz, co się wydarzy. O ile nie jesteś w buncie, będzie podobnie jak z resztą świata, bo nie śmie być inaczej. Będziesz więc uwarunkowany, tak uformowany, że będziesz bał się ueksplorować na własną rękę … Nie ma prawdziwej inicjatywy, nie ma wolności, nie ma szczęścia; nie ma nic, ale to jest powolna śmierć. Jaki jest sens bycia wykształconym, sens z nauki czytania i pisania, jeśli tylko będziesz to wykonywać jak maszyna? Ale to jest tym, co świat chce. Świat nie chce myślących, bo wtedy można byłoby być niebezpiecznym obywatelem, a to nie pasuje do ustalonego wzorca. Wolny człowiek nie może czuć, że należy on do żadnego konkretnego kraju, klasy lub typu myślenia. Wolność oznacza swobodę na każdym poziomie, bo myślenie tylko wzdłuż danej wytycznej nie jest wolnością.

Więc kiedy jesteś młody to jest bardzo ważne, aby być wolnym, nie tylko na poziomie świadomym, ale także w głębi. Oznacza to, że trzeba być czujnym w stosunku do siebie, coraz bardziej zdawać sobie sprawę z wpływów, które starają się kontrolować i zdominować cię ; to znaczy, że nigdy nie należy bezmyślnie akceptować, ale zawsze pytać, badać i być w buncie.”
~Jiddu Krishnamurti

_____

Cytat: „To co ma miejsce teraz na Ziemi jest walką o ludzką uwagę i świadomość. Istnieją ciemne i negatywne siły, które od długiego czasu sprawują władzę i kontrolę na naszej Planecie. Siły te są twórcami, projektantami obecnego systemu, który przede wszystkim ma nas zniewalać na wszystkich poziomach, a także generować z każdego człowieka jak najwięcej emocji opartych na strachu. O ile kilka lat temu informacja taka mogła być uznawana za teorię spiskową, tak dzisiaj kiedy ludzkość powoli wybudza się ze swojej ignorancji, wiedza ta staje się już czymś zupełnie oczywistym.

Ta rządząca „elita” doskonale sobie zdaje sprawę, z tego, że ludzkość się przebudza,a także z natury i etapów procesu transformacji świata, która m.in poprzez wzrost wibracji Planety oraz przebudzoną globalną świadomość ludzką, uniemożliwi im dalsze sprawowanie władzy i kontroli. Wiedzą oni, że tego procesu nie są w stanie zatrzymać, lecz co najwyżej opóźnić. Dlatego starają się ze wszystkich stron poprzez kreowanie wydarzeń, operacji fałszywej flagi zmanipulować ludzką świadomość, tak aby ludzie zostali zamknięci w wibracji strachu (lęk o swoje bezpieczeństwo, lęk o przyszłość) oraz nienawiści do drugiego człowieka, mającej głownie swoje podłoże na tle rasowym i wyznaniowym.

Stąd te wszystkie próby zagonienia ludzkości w konflikt, zaplanowane inwazje islamistów, projektowane i sponsorowane ataki terrorystyczne, oraz cały medialny terror wylewający się z telewizora, radia i wszystkich głównych portali internetowych. Z tego właśnie powodu to ulegająca ich manipulacji ludzka świadomość jest głównym czynnikiem, który opóźnia zamanifestowanie się prawdziwego potencjału na budowę nowego i zdrowego świata. Jak może zaistnieć świat i rzeczywistość, w której panuje spokój, jedność, harmonia, gdy głowy i serca większości ludzi przesączone są myślami i emocjami opartymi na strachu i nienawiści? Dlatego tak ważna jest w tym wszystkim rola świadomości.”
~Dorota Lipińska

_____

I zapraszam na film Kymatica z polskim lektorem:

Podsumował: Jarek Kefir

 

Reklamy

42 odpowiedzi »

 1. „Nie ma prawdziwej inicjatywy, nie ma wolności, nie ma szczęścia; nie ma nic, ale to jest powolna śmierć.” Oj tak, bardzo gorzkie słowa, ale niestety również bardzo prawdziwe. Moje personalne przemyślenia są takie, że wszystko to jest marność i topos gówna. Na tej planecie po prostu nie da się być szczęśliwym. Nawet gdy człowiek chce tego, próbuje się wydostać z bagna, jakie go otacza, nawet gdy ma dobre chęci to i tak to wszystko jest niestety na nic. Na nic jego wysiłki. Nic się nie da zrobić. Cały ten świat to jedno wielkie szambo, w którym większość ludzi radośnie się tapla, a największą ich przyjemnością i rozrywką jest podgryzanie innych. Ci, którzy mają trochę więcej świadomości, też się muszą taplać w tym szambie i mimo, że mają chęci coś zrobić i odmienić swój los, to niestety. Smród szamba jest silniejszy 😦 Oj, jakie to wszystko jest chujowe. Aż musiałam gorzko nad tym wszystkim zapłakać, boli mnie to wszystko niemiłosiernie 😦 Życie ssie 😦

  Polubienie

 2. Nie zamierzam polemizować z tym wspaniałym filmem. Po II Wojnie Światowej został sprowadzony do USA cichcem Hubertus Stroughold. Był on zbrodniarzem wojennym robiącym na więźniach Niemieckich obozów koncentracyjnych nieludzkie, pseudonaukowe eksperymenty medyczne. Ileś tam lat po wojnie ów Stroughold został odwiedzony w USA przez polskiego pisarza Krzysztofa Kąkolewskiego. K. Kąkolewski spotykał się z tymi ze zbrodniarzy wojennych, którzy wyrazili na to zgodę. Tenże szanowany naukowiec Stroughold powiedział odwiedzającemu go Kąkolewskiemu, że badani w całkowitym odosobnieniu ludzie mieli cykl dobowy równy? Dobie ziemskiej. Niestety nie. Ich cykl dobowy był równy dobie planety Mars. Źródło: K. Kąkolewski ,,Co u pana słychać?”

  Polubienie

  • senny ? nie zauwazylem -_- może ciśnienie slabe czy cos mój wujek to chodzący barometr zawsze wiem jakie ciśnienie po jego buzi no ale coz 50 lat picia i palenia tzw jednego lyka i maszka zalepia wszystkie zyly na dobre i później już tylko może być gorzej, widzieliście dziecko senne w deszcz czy cos ? -_- , wymyslaja se zjawiska pogodfili żeby się lepiej poczuc psychicznie zamiast sobie zyly przetykac np cherbatka z octu jabłkowego czy dobrymi tłuszczami np z pestek winogron wiesiolka itd

   Polubienie

   • Pewnie episkopat urochomil transmitery do infradzwiekow w kosciolak ,zaklocajac fale Shcumana beda zwiekszac poboznosc i ilosc cudow.Pozniej dwoty biegaja do ksiedza na kawusie i oddaja sie ktoremu mlodszemu.Czytalem ze w Legnicy nastapil cud eucharystyczny a hostia krwawila ,po przebadaniu jej eksperci oznajmili ,ze to tkanka sercowa z grupa krwi taka jak znaleziono na calunie.Zastanawiam sie czy polako-katolicy lykaja jeszcze te brednie a jak tak czy nie jest to wynikiem wlasnie transmiterow infra poinstalowanych w kosciolkach do oslabienia rezonansu schumana .Okazuje się, że jedna osoba emitująca tę częstotliwość, może sztucznie wpłynąć na drugą by miała taką samą. Nasze mózgi są więc niesamowicie podatne na zewnętrzne częstotliwości. Puharich stwierdził, że 7,83 Hz (naturalna częstotliwość Ziemi) powoduje, że ludzie czują się bardzo dobrze, 10,8 Hz powoduje gwałtowne zachowania (sztuczne wywoływanie rozruchów społecznych?!), a 6,6 Hz – depresję.
    Pucharich stwierdził, że fale ELF (dużej długości) potrafią rozbić wiązania wodorowe w RNA i DNA, przez co można zwiększyć u człowieka częstotliwość wibracji. Próbował też fal o większej długości niż “psychiczne” 8 Hz by potwierdzić tzw. “fenomen psi”.

    Polubienie

    • Też czytałem o tym [cudzie] i obawiam się ze lemingi łykna to jak nic
     Mam paskudna teorię na ten temat. Pewnie jakas siostra [one to robia] miala okres i rak nie umyła! Mamy wiec cud niebywały!
     Jesli chodzi o te częstotliwości to juz kiedyś o tym czytałem. Coś w tym jest

     Polubienie

 3. dokładnie, im więcej wsiądzie na wahadlo które aktualnie próbują rozbujać pod tytułem 3 woj świat np tym szybciej ja rozbujają, to samo z łapankami medycznymi na niby niezbędne badania i ich reklama w tv, nie ma miesiąca bez jakiegoś planu niby walki z jakas choroba, cho-robak ? lunarni tj lilitianie i levanianie od zawsze u wladzy znaczy od 13500 lat chcą strachem rozbujać kolejne rozne rozniste wahadla z rozna agenda, wiec nigdy nie mozemy popadać w beznadzieje i obojetnosc bo to karmi ich smoka który później zieje na nas ogniem, apropo tych smokow to nie bajki miały/maja dwa zoladki, jeden standardowy drugi ktory produkuje wodor jedynie z zapłonem sobie nie mogę wyobrazić… -_- , może ciśnienie gwałtownego rozprężania samozpalalo gaz, wiem ze starczało mu tylko na 3 ziewania a później był bezbronny jak dziecko

  Polubienie

 4. z sieci: WAŻNE
  „Syryjczyk mówi kto stoi za ISIS – konferencja w Sejmie RP”

  „Komu służą kolejne rządy obsadzane w Polsce?
  Czyje interesy realizują?
  Film otwiera oczy na propagandę jaką jesteśmy zalewani na temat interesów realizowanych przez USA, Izrael, Turcję, Arabię Saudyjską i Katar. Interesów pilnują również nasi sąsiedzi, oraz zachodnie państwa kolonialne.
  A MY???
  Ludzie na najwyższych urzędach w państwie są po złej stronie barykady. Wspierają terror i psychopatyczną dominację nad światem.
  —————————————-­————
  Niebywałą odwagą wykazał się ten człowiek. Takie słowa w polskim sejmie jeszcze nie padły.
  Zastanówmy się nad tymi słowami!
  To nasz kraj może w pewnym momencie stać się Syrią wschodniej Europy i przyczółkiem do konfliktu z Rosją.
  Wydarzenia przyspieszają.
  —————————————-­———–
  UDOSTĘPNIAJ – UŚWIADAMIAJ – EDUKUJ

  Nasz FB: https://www.facebook.com/winnp„

  Polubienie

  • „Niebywałą odwagą wykazał się ten człowiek”
   odwaga nie ma nic wspólnego ze scenariuszem, który należy odgrywać na scenie politycznej.

   W Sejmie bohaterzy? hehe, dobre

   Lucek musi się człekom objawić. Pomyśl następnym razem zanim kogoś zaszufladkujesz do odważnego człeka. Ale sam możesz być bohaterem;) skoro Syryjczyk mówi o tym w Sejmie, to chyba Ty również możesz, więc wyjdź na ulicę i zacznij głosić prawdę

   A prawda Cię wyzwoli

   i tu koło się domyka;)

   Polubienie

 5. http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/04/kosciol-oglasza-cud-eucharystyczny-w-rocznice-smolenska-cyniczny-ruch-marketingowy-00872795.html

  ” Czy Kościół katolicki chce ‚legnickim cudem’ podpalić Polskę, nawołując pisowski lud do antyaborcyjnej krucjaty?
  Czy cuda eucharystyczne są happeningami iluzjonistów?
  Czy cuda eucharystyczne są happeningami iluzjonistów?

  Biskup Kiernikowski na stronie diecezji legnickiej ogłosił 10 kwietnia wiadomość, w której czytamy: „Na Hostii, która 25 grudnia 2013 roku przy udzielaniu Komunii świętej upadła na posadzkę i która została podniesiona, i złożona do naczynia z wodą, po pewnym czasie pojawiły się przebarwienia koloru czerwonego. /…/ W celu wyjaśnienia rodzaju tej materii Komisja zleciła pobranie próbek i przeprowadzenie stosownych badań przez różne kompetentne instytucje. Ostatecznie w orzeczeniu Zakładu Medycyny Sądowej czytamy: ‘W obrazie histopatologicznym stwierdzono fragmenty tkankowe zawierające pofragmentowane części mięśnia poprzecznie prążkowanego. /…/ Całość obrazu /…/ jest najbardziej podobna do mięśnia sercowego’ /…/ ze zmianami, które ‘często towarzyszą agonii’. Badania genetyczne wskazują na ludzkie pochodzenie tkanki.”
  To już drugi cud w Polsce w ostatnich latach

  W 2008 roku w Sokółce również miał miejsce „cud eucharystyczny”. Kapłanowi udzielającemu komunii upadł na stopień ołtarza konsekrowany komunikant. Zgodnie z procedurą, hostię przeniesiono do specjalnego naczynia z wodą, aby się rozpuściła. Po kilku dniach w naczyniu pojawiła się czerwona plamka, przypominająca skrzep. Po zbadaniu okazało się, iż jest to fragment mięśnia sercowego.

  Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów złożyło wówczas wniosek do prokuratury o wszczęcie postępowania wyjaśniającego, dotyczącego pochodzenia szczątków ludzkiego mięśnia sercowego. Niestety organy prokuratorskie nie wyjaśniły tego, jak fragment ludzkiej tkanki sercowej mógł znaleźć się w naczyniu kościelnym.
  Kościół usiłuje sakralizować katastrofę smoleńską

  Wybór daty ogłoszenia „legnickiego cudu” przez biskupa Kiernikowskiego w dniu 10 kwietnia, w kolejną rocznicę katastrofy smoleńskiej, nie jest przypadkowy. Kościołowi najwyraźniej zależy, aby w umysłach gorliwych katolików zakodować skojarzenie cudu z katastrofą smoleńską. Jak rozumieć taki alegoryczny przekaz?

  W religii chrześcijańskiej serce jest rozumiane jako źródło życia. Stąd, metaforę serca w agonii można rozumieć jako przekaz mówiący o wysychaniu źródła życia. Z punktu widzenia katolickiego kodu kulturowego, „legnicki cud” ma być wydarzeniem o charakterze hierofanii – głosem Boga przestrzegającego przed „wysychaniem źródła życia”. W tym sensie, biskupi chcą interpretować katastrofę smoleńską jako boski znak dla Polaków mający postać przestrogi przed dewaluowaniem życia, które według doktryny jest darem boskim.

  Niedawny apel Episkopatu o zaostrzeniu ustawy aborcyjnej doskonale „wkomponowuje się” w „legnicki cud”. W zamierzeniach biskupów ustawa antyaborcyjna ma służyć ochronie życia poczętego w wyniku łaski Boga udzielanej plemnikowi i komórce jajowej. W tym sensie, katastrofa smoleńska ma być rozumiana – z punktu widzenia katolicyzmu – jako nawoływanie Boga do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.
  „Legnicki cud” jako narzędzie mobilizacji wiernych w antyaborcyjnej krucjacie

  Ogłoszenie „legnickiego cudu” ma służyć rozbudzeniu emocji katolickich fanatyków, skupionych wokół Rodzin Radia Maryja i Klubów Gazety Polskiej. Po zdecydowanych wystąpieniach przeciwników zaostrzania ustawy aborcyjnej, niektórzy politycy Prawa i Sprawiedliwości zaczęli wyrażać opinię, iż rolą polityków nie jest zmuszanie kobiet do heroizmu. „Legnicki cud” ma więc zjednoczyć pisowski elektorat wokół idei „nawodnienia wysychającego źródła życia” – skoro Bóg przemówił w Legnicy do wiernych, to należy za wszelką cenę dać odpór przeciwnikom zaostrzania ustawy aborcyjnej; nie można poddawać się w walce o „boskie źródło życia”.
  Morał

  Do narracji smoleńskiej Kościół wprowadza nowy mesjanistyczny wątek – katastrofa ma stanowić analogat ukrzyżowania Chrystusa w imię odkupienia ludzkości. Z tego punktu widzenia, Bóg więc „ukrzyżował” Lecha Kaczyńskiego i pozostałych polityków za grzechy Polaków, będące skutkami obowiązywania ustawy aborcyjnej. Nowelizacja ustawy aborcyjnej, przygotowana przez pisowskie środowiska, ma być zadość uczynieniem Bogu.”

  Polubienie

 6. http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/04/episkopat-inicjuje-spor-o-sakralnosc-spermy-i-penisa-pis-przejawia-freudowskie-kompleksy-00860083.html

  „Wymiar teologiczny sporu: czy nasienie jest święte?

  Kościół katolicki dopiero w 1869 roku ustanowił automatyczną ekskomunikę za dokonanie aborcji. Wcześniej teologowie chrześcijańscy dopuszczali aborcję w okresie do 40 dni od poczęcia. Niektórzy teologowie nawet godzili się na wydłużenie okresu dopuszczającego praktyki „spędzania płodu”. Ta niejednoznaczność Kościoła w kwestii aborcji wynikała z braku rozstrzygnięcia fundamentalnego pytania: czy Bóg stwarza człowieka w chwili poczęcia, czy w chwili urodzenia, czy w jakimś innym momencie?

  Według dominującej doktryny teologicznej, człowiek jest złożeniem duszy i ciała. Tej syntezy dokonuje Bóg. Sporną kwestią teologiczną do 1869 roku było to, kiedy dochodzi do „uczłowieczenia płodu”.

  Gdyby Kościół przyjął doktrynę, zgodnie z którą uczłowieczenie płodu następuje dopiero podczas aktu rodzenia człowieka, wówczas kobieta rodząca dziecko wypełniałaby sakralną funkcję pomocnictwa Bogu w akcie stwarzania człowieka. Znaczenie mężczyzny redukowałoby się do zera. Sperma nie wypełniałaby żadnej „sakralnej misji”. Stanowiłaby wyłącznie narzędzie wytwarzania płodu na gruncie procesów fizycznych. Trudno byłoby wówczas Kościołowi wytłumaczyć fakt, iż kapłanami mogą zostać wyłącznie mężczyźni – tym bardziej, że w dziele boskiego stworzenia Homo Sapiens jedynie rola kobiety ma wymiar sakralny.

  Przyjęcie w 1864 roku doktryny (kwestionowanej w XX wieku przez niektórych teologów katolickich) mówiącej, że Bóg stwarza człowieka z chwilą jego poczęcia – nadaje spermie sakralny wymiar, gdyż staje się ona nieodłącznym narzędziem aktu stwarzania człowieka przez Boga.
  Całkowity zakaz aborcji sakralizuje penisa

  Symbolem wytwarzania spermy jest penis i jej „imperialny wytrysk” z niego. Doktryna o stwarzaniu człowieka przez Boga w momencie poczęcia sakralizuje więc akt penetracji waginy przez penisa. Dlatego Kościół jest przeciwnikiem In vitro, gdyż ten rodzaj stwarzania człowieka pokazuje, iż jego narodziny mogą obejść się bez „świętego penisa”. Jeśli bowiem przyjmie się dogmat o stwarzaniu człowieka przez Boga, to In vitro staje się wręcz empirycznym „dowodem” na to, że wyłącznie kobieta odgrywa kosmiczno-teologiczną rolę ujawniania się Boga w kosmosie pod postacią cudu kreacji Homo Sapiens.

  Episkopat Polski oraz PiS nawołując do legalizacji całkowitego zakazu aborcji, chcą w rzeczywistości wzmocnić w dyskursie katolickim sakralny status spermy i penisa. Dlaczego?
  Kwestia onanizmu biskupów i kompleksy freudowskie

  Według katolickiej doktryny, onanizm jest grzechem. Na fakt ten wskazuje biblijna przypowieść o Onanie. Jeśli potraktuje się spermę jako świętą, wówczas grzech onanizmu można potraktować jako efekt kuszenia Szatana. Tym samym każde powstrzymanie się od aktu biskupiej masturbacji (przed lustrem lub pod kołdrą) można zinterpretować jako bohaterskie zwycięstwo kapłana nad Szatanem.

  W obecnej antyaborcyjnej krucjacie Episkopatu Polski oraz PiS można dojrzeć próbę kompensowania sobie przez biskupów ich kompleksów seksualnych. Bez uświęcenia spermy i penisa, kapłański grzech codziennej i wielokrotnej masturbacji jawiłby się jako prozaiczna dewiacja seksualna. W kontekście sakralizacji spermy i penisa, ten grzech będzie zaś wynikiem kuszenia Szatana, z którym każdego dnia kapłani toczą rycerskie boje – jak bohater ryciny Durera „Rycerz, śmierć i diabeł”.

  Polubienie

  • … także pamiętajcie samce, każdy kto czochra predatora, jest pod opieką Szatana 😀 … ja też, jestem Onan Barbarzyńca czasami, uśmiercam miliony nienarodzonych, potencjałów człowieczych, także czeka mnie piekło wiekuiste i … wieczne ruchanie z diablicami, haha 😀

   Polubienie

 7. Na świecie są Żydzi,
  są buddyści,
  są Hindusi i Mormoni,
  są także ci, którzy podążają śladami Mahometa,
  ale ja nigdy nie byłem żadnym z nich.

  Jestem Katolikiem
  i byłem nim zanim się urodziłem,
  bo jedno co mówią o katolikach to,
  to że przyjmą cię do siebie z chwilą poczęcia.

  Nie musisz być wielki na sześć stóp,
  nie musisz mieć wielkiego mózgu,
  nie musisz mieć na sobie odzienia.
  Jesteś Katolikiem od momentu wytrysku twojego Ojca.

  Ponieważ

  Każda sperma jest święta,
  każdy plemnik jest dobry,
  a jeśli się marnuje,
  to Bóg bardzo się irytuje.

  Każda sperma jest święta,
  każdy plemnik jest dobry,
  a jeśli się marnuje,
  to Bóg bardzo się irytuje.

  Niech poganie wylewają swoje
  na gołą ziemię.
  Bóg ukarze ich
  za każdy zmarnowany plemnik.

  Każda sperma jest potrzebna,
  każdy plemnik jest dobry,
  każdy plemnik jest potrzebny
  w twoim sąsiedztwie.

  Hindusi, Taoiści, Mormoni,
  rozlewają je wszędzie,
  ale Bóg kocha tych, którzy traktują swoje
  plemniki z większą starannością.

  Każda sperma jest święta,
  każdy plemnik jest dobry.
  KOBIETA:
  A jeśli się marnuje,…
  DZIECI:
  …To Bóg bardzo się irytuje.

  Każda sperma jest święta.
  NARZECZENI:
  Każdy plemnik jest dobry.
  OPIEKUNKI DO DZIECI:
  Każdy plemnik jest potrzebny…
  KARDYNAŁ:
  … W twoim sąsiedztwie.

  Każda sperma jest przydatna.
  Każda sperma jest dobra.
  ORSZAK POGRZEBOWY:
  Bóg potrzebuje każdej
  ŻAŁOBNIK 1 (Mężczyzna):
  Mojej!
  ŻAŁOBNIK 2 (Kobieta):
  I mojej!
  ZMARŁY:
  I mojej!

  Niech poganie marnują swoją,
  rozlewając ją po górach, wzgórzach i równinach.
  ŚWIĘTE FIGURY:
  Bóg powinien ich ukarać za
  każdy plemnik wylany nadaremnie.

  Każda sperma jest święta,
  każdy plemnik jest dobry,
  każdy plemnik jest potrzebny
  w twoim sąsiedztwie.

  Każda sperma jest święta,
  każdy plemnik jest wspaniały,
  a jeśli się zmarnuje,
  to Bóg bardzo się irytuuuuje!

  Polubienie

 8. http://polskiateista.pl/pieczynski/kosciolowi-nigdy-nie-chodzilo-o-zycie-ludzkie/

  „Drodzy, Szanowni,

  Kościołowi nigdy nie chodziło o życie ludzkie. Gdyby tak było nie mordowałby ludzi w milionach. Farsa wypływa z tego, że kk musi odgrywać rolę „dobrotliwego”. Polacy na to dają się nabrać najdłużej. Jednak chodzi o władzę i o nic innego. Ma być tak, jak kościół powie. Tak było przez wieki. Kościół mówił: zło jest w kobietach i palono kobiety. Zło jest w Katarach i wymordowano Katarów. Zło jest tam, gdzie coś zagraża absolutnemu despotyzmowi kościoła. Polska, dawniej wielonarodowościowa została zniszczona przez kk. Żadna inna religia nie może się tu rozwijać gdyż byłaby zagrożeniem dla kk.

  W ten sposób potężny kraj, którym byliśmy, stał się prowincją, skłóconym narodem, osłabianym od wieków przez politykę kk, czyli przez szantaż, zastraszenie, fałszerstwa i zbrodnie. Zbrodniarze z kk ubierają się w szaty niewiniątek i występują w obronie życia ludzkiego. W XX wieku setki tysięcy ludzi zmarło z powodu AIDS, a przyczynił się do tego kk. Nie mówiąc już o moralnym pręgierzu, który postawił kościół chorym czyli „pokaranym przez Boga”. Powiedzenie „kara boska” jest głęboko ugruntowane w polskiej codzienności i należy je wyprowadzić z polskich przyzwyczajeń. Za każdym razem, gdy ktoś tak mówi oddaje władzę w ręce kk. Nie ma kary boskiej, jest kk, który karze śmiercią za niezgadzanie się z nim, a teraz chce karać więzieniem i prześladowaniami za to, że śmiemy upominać się o naszą godność.

  Tam gdzie ludzie religii walczą o władzę, tam jest czarna magia czyli wykorzystanie wiedzy duchowej do manipulowania ludźmi i wpływania na ich wolną wolę. Czarna magia kk zaczyna się od chrztu. Nie wolno chrzcić dzieci gdyż jest to rytuał służący zniewoleniu istoty ludzkiej. „Czarni” pilnują by nikt im się nie wymknął, od urodzenia, przez przedszkole, szkołę średnią aż po starość a nawet straszą tym, że ich wpływy sięgają poza życie. I Polacy im wierzą. Skorumpowana, złodziejska instytucja, której obecność w Polsce jest zniewagą dla godności, rozsądku i wiary. Najgłośniej o ochronie życia krzyczą ci, którzy w historii tej cywilizacji zniszczyli najwięcej żyć ludzkich, więcej niż obie wojny w XX wieku.

  Mówię podniesionym głosem i ze wszystkich moich sił, że największym wrogiem Polaków jest kk i dopóki będzie miał władzę, dopóty będzie się odradzała dyktatura. Kościół trzeba z Polski wygnać, rozwiązać tę przestępczą organizację, uwolnić świat od największej hipokryzji i zbrodni na którą pozwala zastraszona i zmanipulowana ludzkość.

  PIS należy zdelegalizować, gdyż jego rząd nie reprezentuje interesów Polaków, tylko interesy kk. Polityk, który ogłasza że jest katolikiem nie rozumie, że nas to w ogóle nie obchodzi. Niech swoją religię zachowa dla siebie. Dopóki jest politykiem ma pracować dla dobra Polski, a nie dla swojego kościoła. Demokracja, której już nie mamy na zewnątrz jest w nas, w narodzie, w pragnieniach każdego człowieka do szczęśliwego, sensownego życia. I w imię takiego życia jakiego pragniemy musimy rozwiązać ten rząd i zmusić go do podania się do dymisji. Jeśli chcemy demokracji to chyba nie potrzebujemy kolejnych dowodów rządu na to, że chce uczynić z Polski państwo wyznaniowe z dyktaturą kościoła.

  Ziemia w rękach kk oznacza to, że Polska zostanie sprzedana Watykanowi. To jest tak proste i tak straszne. Powtórzę jeszcze raz: ustawa, która pozwala sprzedać polską ziemie kościołowi oznacza że jej właścicielem będzie Watykan. Watykan będzie właścicielem polskich dusz i polskiej ziemi. Co w takim razie pozostanie dla Polaków?

  Nikt tak bezwzględnie nie łamie dziesięciu przykazań jak kk. Nikt tak nie manipuluje ludźmi i nowym testamentem jak kk. Zmienili nawet 2, 4 i 10 przykazanie, ponieważ mieli w tym swój interes.

  Rozwiązanie konkordatu jest zasadnicze dla naszej przyszłości, dla naszej tożsamości. Uwolnienie Polaków i świata od widma chrześcijaństwa jest warunkiem zachowania przez nas tożsamości. Zapewniam, że nie można pogodzić tych sprzeczności, tak jak to robią katolicy. Nie można utrzymywać i zasilać zbrodniczej, cynicznej instytucji kk i mówić o miłości do bliźniego. Tak potrafią tylko katolicy, gdyż normalnemu człowiekowi nie pozwala na to sumienie. Obrzydzanie ciała i seksualności chodzącym do kościoła przy nieustannym uprawianiu seksu przez księży na wszystkie możliwe sposoby, wliczając w to gwałty uczy katolików hipokryzji, ale nie tylko. Ci, którzy wierzą w brednie nauczane z ambony mają poważne problemy, bo nie da się żyć w zgodzie z tym czego uczy kościół. Takie życie po prostu nie ma sensu. Frustracja, którą wywołuje nauka kościoła narasta w człowieku i rozwija się do neurastenii i wielu zaburzeń osobowości. Ale lekarze w postaci księży są gotowi, żeby wyprowadzić pacjentów z tego w co ich sami wpakowali, trzeba tylko zapisać się na kursy pogłębionego katolicyzmu lub osobistego tutoringu, którejś z ich sekt. Tacy ozdrowieńcy potem mówią o chrześcijańskiej tożsamości, bo już nie mają własnej.

  Polacy, którzy w milionach emigrują z Polski i są przyjmowani w wielu krajach, nie potrafią teraz przyjąć kilku tysięcy uchodźców, którzy walczą o życie i przetrwanie uciekając przed wojną. Taki brak zrozumienia dla cierpienia innych, takie pozbawienie ludzkich uczuć to prawda o chrześcijańskiej tożsamości w Polsce. Jeśli nie uwolnimy się od kk prorokuję, że kolejne miliony ludzi wyjadą z Polski , a Polska zostanie na mapie świata tylko z nazwy. Ci, którzy będą żyli poza Polską nie będą się przyznawali do tego, że są Polakami bo będą się tego wstydzić. Watykan przeniesie tutaj swoja siedzibę, gdyż tylko tu będzie bezkarny i bezpieczny. Ludzie przestaną się rozmnażać, gdyż w ogóle nie będzie w nich miłości. Życie straci sens a naród zniknie.

  Drogie Panie, Polki, być może dzisiaj więcej od was zależy, od waszego czynnego zaangażowania abyśmy się wszyscy zjednoczyli i powiedzieli głośno, wyraźnie i z determinacją:

  żądamy rozwiązania konkordatu, nie zgadzamy się by kk wtrącał się do naszego życia, by zbrodnicza instytucja czyniła z nas kryminalistów dlatego, że się z nią nie zgadzamy.

  Połączmy siły, nie spierajmy się i rozwiążmy sprawę z kościołem, rozwiążmy to, czego nie zrobili nasi ojcowie, dziadowie ani pra pra dziadowie. My musimy powiedzieć dosyć tego! Dosyć kk w naszym życiu.

  Wróćmy do miejsca gdzie człowiek jest naturalny, nie zmanipulowany przez religie. Już kiedyś tam byliśmy. Byliśmy dobrymi ludźmi, piękną rasą dopóki nie wprowadziło się tutaj chrześcijaństwo. Musimy przypomnieć sobie swoją własną prawdę, każdy człowiek swoją indywidualną prawdę.”

  Polubienie

  • Tak mieszaja ludowi w glowie a ten daj sie manipulowac.Raz gwalty na dzieciach i molestowania a pozniej przykrywane to cudami z dupy wzietymi.

   „„Bohater” tego tekstu jest proboszczem w średniej wielkości, popegeerowskiej wsi w powiecie gostyńskim. Ponieważ większość moich rozmówców chciała pozostać anonimowa, nie mogę zdradzić nazwy. Dość powiedzieć, że zaczyna się ona na literę znajdującą się w definitywnie drugiej połowie alfabetu. Aby pojąć, dlaczego ten przerażający stan mógł trwać dziesiątki lat, trzeba zrozumieć specyfikę tradycyjnej wiejskiej religijności. W mniejszych miejscowościach ludzie czasem mylą jeszcze Boga z księdzem.

   „Nie chcę w to wierzyć, co oni o nim mówią. Jestem z domu nauczony, że księdza należy szanować.” To jedna z tych wypowiedzi mieszkańców, która dobitnie wyjaśnia sedno sprawy. Ludzie na wsi generalnie są prostolinijni, stanowczy i przywiązani do tradycyjnych wartości. Gdyby ktoś dobierał się im do majtek – a tym bardziej ich dzieciom – pewnie nie obyłoby się bez rękoczynów, które raz na zawsze postawiłyby sprawę jasno. Ale na osobę w sutannie nikt ręki nie podniesie, bo „księdza należy szanować”. Jeden z rozmówców przyznał, że był molestowany już jako dorosły człowiek, kiedy – z racji wieku – umiał się obronić. Księdza odepchnął, ale kiedy chciał mu się odwinąć, ręka zawisła mu w powietrzu.

   A oto jego relacja:

   Chcę, żeby to wszystko wypłynęło w końcu na wierzch. Ale boję się, żeby mnie ludzie błotem nie obrzucali. Nie chcę być czarną owcą w stadzie, w smole mnie utopią i w pierzu wytarzają. Ale dobrze, powiem… Ksiądz często zapraszał mnie na probostwo. Mówił, że sobie wypijemy. Nie chodziłem, bo wiedziałem, czego się mogę spodziewać. Kiedyś musiałem jednak pójść po zaświadczenie. Przyjął najpierw dwie panie, choć przyszły dopiero po mnie. Na koniec znalazł czas dla mnie. Usiadłem na krzesełku, a on usiadł mi na kolanach. Zaczął mnie pociągać za włosy. Włożył rękę tam… Schwyciłem mu ręce i tak wykręciłem, że zaczął wrzeszczeć z bólu. Szedłem do drzwi trzymając go i ciągnąc za sobą. Klamkę udało mi otworzyć naciskając tyłkiem. Uciekłem.”

   http://regiopis.pl/tajemnice-pewnej-parafii/

   http://regiopis.pl/szkola-tuszowala-pedofilie/

   Polubienie

  • „Polacy, którzy w milionach emigrują z Polski i są przyjmowani w wielu krajach, nie potrafią teraz przyjąć kilku tysięcy uchodźców, którzy walczą o życie i przetrwanie uciekając przed wojną. Taki brak zrozumienia dla cierpienia innych, takie pozbawienie ludzkich uczuć to prawda o chrześcijańskiej tożsamości w Polsce.”

   Kolejny siusiak który sugeruje że uchodźcy (których ja humorystycznie nazywam „kurwodźcami”) są w swoim zachowaniu równi polakom?

   Polubienie

 9. „Przestańmy obawiać się globalnej tyrani i katastrofy”

  toś dojebał z tą głęboką myślą. Powiadasz, że ludzie powinni się cieszyć a nie smucić? no no…

  Polubienie

 10. http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-ekouprawy/item/83326-angielski-rolnik-ostrzega-polskich-rolnikow-co-im-grozi-jesli-nie-przepedza-won-wielkich-korporacji

  „Byliśmy na angielskiej wsi. Odwiedził nas dalszy sąsiad Juliana – rolnik, który ma około 400 ha i od kilku lat uprawia tylko zboża. Poul, tak ma na imię ten rolnik, przyszedł nam powiedzieć, że sprzedaje gospodarstwo z całym obejściem, ponieważ nie widzi już żadnej możliwości przetrwania na rynku. Gospodarstwo odziedziczył po rodzicach – było w jego rodzinie ponad 50 lat, ale przeszło ogromną transformację. Transformację napędzaną przez korporacje, politykę UE i banki. Kiedyś to było piękne gospodarstwo o różnorodnej produkcji; teraz jest monokultura, wszystko bazuje na chemii i kontraktowanych usługach. Jak powiedział Poul: „Nie mogę patrzeć na tę martwą ziemię polewaną co roku ogromną ilością agrochemii.”

  Poul, który kiedyś był w Polsce, dalej mówił:

  Oni (korporacje, UE, banki) was też tak zniszczą, jak zniszczyli angielskich rolników, jeśli nie wyrzucicie ich ze swojego kraju! To dramat dla rolnika patrzeć jak ziemia umiera, a on uzależniony od banków nic nie może zrobić tylko dalej ją polewać tą chemią, aby zebrać jakieś plony. Nasze gospodarstwo przynosiło najlepsze dochody w czasach, gdy miało różnorodny profil produkcji i proporcjonalnie do obszaru niską liczbę krów. Kiedyś 40 krów to było dużo, później 100, teraz nawet przy 500 krowach trudno zarobić na życie. W naszej okolicy przetrwało tylko jedno gospodarstwo mleczne, które ma 700 krów. Moje dzieci nie są zainteresowane przejęciem gospodarstwa, bo to oznacza dla nich tylko dużo pracy i stresu, i nie widać żadnych lepszych perspektyw.

  Żegnając się, Poul powiedział:

  Jeśli nie chcecie stracić swoich gospodarstw, tak jak ja i wielu moich kolegów, to nie słuchacie doradców. Zostańcie przy różnorodnej produkcji i szanujcie ziemię. TYLKO GOSPODARSTWA O RÓŻNORODNEJ PRODUKCJI PRZETRWAJĄ.

  Kochani rolnicy zapamiętajcie sobie to, co powiedział angielski rolnik. Pamiętajcie o tym, że on miał pełne (!) dotacje UE i dużo (!) doświadczenia na międzynarodowych rynkach…”

  ——
  … jak tylko żydoski PIS proklamuje TTIP, to USrael zaora polską ziemię doszczętnie, totalnym gównem od Monsanto … osobiście i naocznie widziałem, u mnie w grodzie w sklepie rolniczo ogrodniczym, pudełka nasion od Monsanto! …

  Polubienie

 11. filmik z history channel to jakby ktoś chciał wyjasnic budowę konia recytując wiersze szymbosrkiej -_- bez ladu i składu, zdania z kuchni vietnamskiej i biologii…
  jak ktoś cos z tego jest w stanie poskladac w kupe to podziwiam,
  jedno zdanie tylko prawdziwe ze kosmos jest zywym organizmem reszta to smieci

  Polubienie

 12. http://www.eioba.pl/a/4883/nie-lekajcie-sie

  „O religii napisałem już wiele. Dziś, przy niedzieli, chciałbym zwrócić uwagę Państwa na kilka ważnych spraw. Mówi się, że Jezus początkowo nauczał o reinkarnacji. Oczywiście, w biblii tego nie pisze, co nie jest żadnym dowodem, ponieważ kler zmieniał jak chciał tę książkę – miał na to niemal dwa tysiące lat. Można było zmienić dosłownie wszystko, każde znaczenie – i to tak, by sens był taki jak chcieli manipulatorzy. Z przesłania Jezusa (jeśli faktycznie istniał, co nie jest wcale takie pewne) niewiele zostało.

  Groźny trend myślowy

  Kler ma problem z reinkarnacją. Jeśli by ją przyjęli, wierny który robi źle – czyli nie chodzi do kościoła, nie troszczy się o niego (nie płaci pieniędzy), nie poniósłby zbyt srogiej kary. Następne wcielenie miałby gorsze, ale z czasem by wyszedł na „prostą”. To zrodziłoby groźny trend myślowy u ludzi, a wiadomo że cywilizacja lenistwem stoi. Spadłyby zyski, i to drastycznie. Stąd tylko jedno życie, jedna szansa na troszczenie się o swoją wspólnotę religijną – drugiego podejścia nie będzie. Źle czynisz, i nie płacisz za rozgrzeszenie kapłanom? pójdziesz do piekła na wieki. W końcu mamy dobrą nowinę a Bóg jest miłością – niestety, będziesz wył z bólu w piekle z demonami aż po wieki wieków amen. Robi wrażenie? jasne. Niejeden dla świętego spokoju i odgonienia lęku, idzie na mszę „świętą”, a co za tym idzie będąc we wspólnocie, korzysta z wielu usług kleru; chrzest, bierzmowanie, komunia, śluby, pogrzeby, ochlapywanie wodą czego się da i masa innych wymyślonych rytuałów, koniecznych do bycia dobrym i religijnym. Wielu ludzi umierając, tak boi się piekła że zapisuje swoje majątki klerowi – moja przyjaciółka mi opowiadała, jak po śmierci klinicznej zgłosiła się do niej zakonnica, z oszałamiającą propozycją – miała oddać wszystko co ma dla zgromadzenia sióstr, by oczyścić się duchowo i przygotować na śmierć. Zamurowało ją, bo takiej bezczelności jeszcze w życiu nie doświadczyła. Wszystko z maską litości i współczucia na twarzy „my się przecież troszczymy o Panią, robimy to dla Pani dobra”.

  Bywa i tak, że rodzina która opiekuje się całe życie starszym Panem, jest obrzucana przez niego gównem, sprząta, myje, zarabia na niego, rezygnuje dziesięć lat (czy więcej) z wczasów, odpoczynku – zamiast dostać za swoją gehennę majątek nie dostaje nic, bo oszołomiony wizją Szatana i demonów w piekle staruszek, zapisuje wszystko na rzecz kościoła. Myśli że to sprawi, że Bóg przyjmie go do nieba. Tak jakby stwórca całego wszechświata, miliardów galaktyk, potrzebował śmierdzącej kawalerki którą jakby na to nie patrzeć, sam stworzył. Nie, Bóg jej nie potrzebuje – ale kler już tak. Potrzebuje ziemi, dużo ziemi, mieszkań, aut, pieniędzy, klejnotów. Już choćby dlatego, każda wzmianka o reinkarnacji będzie nazywana podszeptem Szatana. Lęk umierającego człowieka który bezmyślnie wierzył w nauki kleru, jest straszny. Świadomość że dusza doświadcza życia w bardzo wielu odsłonach, wydatnie zmniejszyłaby ten lęk.

  Godżilla i św. Mikołaj

  Podsumujmy. Rodzice oddają malutkie, ufne dziecko do pracownika międzynarodowej, religijnej organizacji z filią w Polsce – bo tak trzeba, bo wszyscy tak robią, bo to dobre i sprawi że dziecko będzie dobrym człowiekiem, a także – bo jak nie odda, to inne dzieci będą biły odmieńca, a ich rodziców uznają za wariatów, satanistów i Żydów. Najpierw wieloletnim powtarzaniem zastrasza się dziecko, które nie ma możliwości rozumowego spojrzenia na sprawę. Dziecko wierzy w godżillę, św. Mikołaja, renifery i wszelkie niestworzone rzeczy. Wierzy też w bajki o diable, mękach piekielnych, swojej winie za grzech pierworodny – wierzy także że przez jego grzechy, na krzyżu konał Jezus. Gdy dziecko dorasta, dowiaduje się że św. Mikołaj nie istnieje. Ale nikt nie neguje równie zabawnych bajek o wężu, niepokalanym poczęciu i innych mitach, wziętych zresztą przez chrześcijańśtwo z wcześniejszych religii.

  W człowieku rozwija się duchowy nowotwór, poczucie winy. Ono cały czas rośnie, gdy człowiek myśli jak skrzywdził Jezusa grzechem pierworodnym. By je zmazać, korzysta się z usług kleru który człowieka tą rzeżączką umysłową zaraził. Leczenie może być tylko objawowe i chwilowe, ponieważ z pełnym wyleczeniem kler przestałby zarabiać. Człowiek ma ciężko chorować całe życie, cierpieć, czuć się nikim, ale ponieważ wszyscy chorują podobnie – uważa się tę sytuację za normalną. Osoby zdrowe nazywa się że są pod wpływem Szatana, i nakazuje modlić za nie by myślały i robiły to, co osoby chore. Sprytniej tego wszystkiego się po prostu nie da wymyślić.

  Ofensywa
  Mówi się że trwa atak na kościół. Tak, to prawda. Wielkie organizacje destrukcyjne (religie, korporacje, rządy) walczą w erze szerokiego dostępu do informacji o władzę na umysłami ludzi. Nazizm walczył z komunizmem, a obie bestie walczyły z klerem – po prostu wilki żrą się między sobą o oglupioną ofiarę.

  Co do pedofilii kleru – powiadają oburzeni obrońcy kleru, że to zawyżana statystyka. Że wyjmuje się rzadkie przypadki, i na ich podstawie buduje obraz całego kościoła. Tak, to też prawda. Przesadzają, wyolbrzymiają, chcą zniszczyć reputację kleru, to wszystko prawda – ale nie oznacza to wcale, że skoro złe siły atakują kler to ten jest dobry. Jak wspomniałem, wilki się biją o ofiarę którą są masy ludzkie – z ich wiarą, przekonaniami, życiem i pieniędzmi. Wyobraźmy sobie kilka wilków przy stadzie owiec. Biją się, tryska krew. Owce zamiast uciekać, dzielą się na grupy – jedna dominuje wilkowi w czerni, druga wilkowi pachnącemu czosnkiem i banknotami, trzecia skośnookiemu który ma jeszcze ryż na pysku, a czwarta pachnącemu wódką, machorką i kiełbasą, z kilkoma zegarkami na każdej łapie. Uciekajcie! ale nie, oni kibicują „swoim”. Wy wcale ich nie potrzebujecie, wcale ich nie lubicie. To męty, drapieżniki – lubił je wasz ojciec i dziad, dobrze o nich mówił, a wy tylko to powtarzacie. Stąd sympatia, przecież wy ich wcale nie znacie – uciekajcie, dobrze radzę.

  Crimen sollicitationis

  Ja wcale nie potępiam kleru za pedofilię, gdyż wiadomo że są to przypadki. W każdej wielkiej grupie są takie przypadki, muszą być – to czysta statystyka której nikt nigdy nie uniknie. Im większa grupa ludzi, tym większa szansa na pedofila, mordercę, nekrofila, zoofila. Czytałem o pedofilii wśród rabinów, jest wiele przypadków których oczywiście wiadome media nie nagłośnią. Wielu księży często to uczciwi, porządni ludzie którzy w to wszystko wierzą. W seminarium mieli jeszcze mocniej wyprany mózg, niż zwykły człowiek. Uczą się tam o aniołach, demonach, hierarchiach piekielnych – same wymyślone przez sprytnych ludzi bajki. Są jeszcze mocniej oszukani niż zwykli ludzie. To za co potępiam kler, to za „Crimen sollicitationis”, czyli dokument w którym krótko mówiąc – pedofilia miała być ukrywana, śledztwo policyjne kierowane na złe tropy, ofiary zmuszane do milczenia. Wszyscy zamieszani w sprawę byli zagrożeni ekskomuniką, czyli klątwą – wykluczeniem z kościoła katolickiego, a więc także utratą szansy na wieczność w niebie i wieczne piekło. W praktyce wyglądało to tak, że ksiądz który zgwałcił chłopca czy dziewczynkę, był przenoszony do innej parafii, a rodzice dziecka zmuszani do wycofania oskarżeń. W małych miejscowościach byli niszczeni przez lokalną społeczność – za niszczenie kościoła bredniami i fantazjami. Jeden Bóg wie, ile strasznych nieszczęść miało miejsce przez ten diabelski dokument. Za to trzeba mieć winę do kleru – bo na pewno nie do Boga. Żaden Bóg milości nie mógł kierować Panami, którzy ten dokument stworzyli. Żaden Bóg miłości, nie mógł pochwalać gwałcenia dzieci (w Irlandii je też czasem kastrowano po gwałcie) i niszczenia ich później w każdy możliwy sposób. Czyż może istnieć gorsze piekło niż te, które słudzy Boga miłości robili na ziemi, tej ziemi – maluczkim? przypomnijmy że Jan Paweł II krył pedofilię jak się da. Niestety, w stanach się nie udało, kler wypłacił tam już gigantyczne odszkodowania.

  To że kler jest zły, to dla mnie fakt. To destrukcyjna, nastawiona na niszczenie człowieka organizacja, przerażająco skuteczna. Nie ma nic wspólnego z Bogiem, wykorzystał tę piekną ideę i ją sprofanował, zniszczył, zohydził. Piękne idee zamienił w cierpienie, męki, nienawiść życia i kult poczucia winy. Ale to nie oznacza, że muszę być w jakiejkolwiek grupie walczącej z klerem. Oni też są źli – po prostu wilki ze sobą walczę. Kto chce zachować osobistą godność i wolność, musi stać z boku. Po prostu nie wierzyć w bujdy które mówią, nie bać się ich diabłów, demonów, piekieł. Jeśli diabeł istnieje (myślę że tak, ale nie w takiej formie) to kler będzie w nim pierwszy. Nigdy wam nie wolno nienawidzić kleru, księży – organizacji. To nieważne kogo nienawidzisz, ważne że nosisz w sobie nienawiść. Im na tym zależy, złym ludziom – obojętnie w jakim są przebraniu, co mówią, jak się zachowują. Liczy się tylko miłość, i to nie ta którą nam dają inni, interesowna, ale to co my kochamy – psa, kota, sąsiada. Tylko miłość ma sens, i to właśnie jest żywy Bóg w akcji – polecam, to wspaniałe uczucie.”

  Polubienie

 13. http://www.eioba.pl/a/4c85/dywersja-ideologiczna-ale-to-juz-bylo

  „Katolicy propagują film o tym, jak przejąć państwo poprzez proces zmiany mentalności. Wykłady prowadzi Pan Jurij Bezmienow, były sowiecki ekspert od propagandy i dezinformacji KLIK. Proszę go obejrzeć, gdyż jest bardzo ciekawy.

  Śmiać się z samego siebie

  Ludzie którzy się nim zachwycają, i wskazują że powrót do religii jest jedyną możliwością skutecznej obrony, jednocześnie sami nie zauważają pewnej rzeczy; żydzi zrobili to już dawno temu nie tylko z naszym państwem. Dumna, silna wiara Słowian została wyrżnięta, a w zamian niej wprowadzono na krwi i łzach żydowskie wierzenia pustynne. Wprowadzono umiłowanie cierpienia, niechęć do innowacji i bogacenia się, obrzydzenie wobec seksu i życia na ziemi, na rzecz mrzonek o życiu w niebie. Takie rzeczy robiono już tysiące lat temu; i tego efekty są oczywiście doskonale widoczne. Wiara tak się splątała z życiem Polaków, że jest uważana za coś normalnego, coś co naucza dzieci dobra i moralności. Tymczasem my mieliśmy swoją wiarę, na ziemi, tej ziemi; a mamy wiarę która pochodzi z Watykanu, obcego mocarstwa dla którego jesteśmy jedną z dojnych krów. W ten właśnie sposób zniszczono Słowian; wiarą. Jezusa także wykorzystano, gdyż ten przebudzony człowiek z całą pewnością nie miałby nic wspólnego z kościelnymi wynalazkami, takimi jak wyprawy krzyżowe, palenie na stosach wszelkich wynalazców, ładnych kobiet, tortury… pedofilia, gigantyczne bogactwa, mieszanie w polityce międzynarodowej. Ten skromny, radosny Jezus miałby chcieć by ludzie czcili jego rzekomy zgon? skąd o tym niby wiadomo? cała wiara opiera się na szalonym założeniu, że to wszystko w co wierzymy się wydarzyło. A skąd ta pewność? może zostało to wymyślone?

  Teraz my wierzymy w cierpienie i biedę, a żydzi wierzą w bogactwo i życie na ziemi. Nie ma skuteczniejszej dywersji niż stworzyć religię pozornie dobrą, i w ten sposób rozbić od środka imperium rzymskie.

  Naturalna religia

  Pogaństwo jest znacznie piękniejsze od pustynnej wiary. To miłość do przyrody, praw natury, płodności i ciągłego rozwoju. Umiłowanie piękna, a nie czynienie bożka z cierpienia, plugastwa, bólu i chorób. Pogaństwo to religia kosmiczna, ale i ona jest strukturą, która z czasem zacznie działać na rzecz władzy swych kacyków, a nie dobra swego ludu. Chrześcijaństwo wyrżnęło dawną religię naszych przodków; trwało to kilkaset lat, ludzie walczyli z niemieckim najeźdźcą. Teraz prawdopodobnie Islam wyrżnie chrześcijan, a nie za długo to Chińczycy wyrżną Islam i narzucą swoją ideologię. Takie są po prostu dzieje świata; jedna forma upada a zastępuje ją inna. Obecna to niezwykle potężna korporacja, wykorzystująca słowo „Jezus” by oszukiwać, niszczyć i deprawować ludzi od dzieciństwa; głównie poprzez zastraszanie wtedy, gdy dziecko każdą bajkę bierze za fakt i rzeczywistość.”

  Polubienie

  • siedz tam bo ktoś nam musi mowic co tam wielbłądy wyprawiaja, u nas na razie całkowity zastój w imporcie wielbladow i chyba już się to nie zmieni

   Polubienie

 14. Kymatica – film o dużym poziomie informacji dotyczącym aktualnego stanu i możliwości, chociaż nie zawiera wszystkich informacji jest wystarczający. kiedy czytam wpisy mam jednak wrażenie, że ten kwiat ludzkości jaki się wpisuje nic z niego nie zrozumiał, cóż w zwiazku z tym musimy powoli rozstawać się jako ludzkość z ta niebieska planetą.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s