Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Banki i tajna władza » Kto według Was rządzi tym światem? [2] [VIDEO]

Kto według Was rządzi tym światem? [2] [VIDEO]

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,622,030 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Kto według Was rządzi tym światem? [2] [VIDEO]

upadek cywilizacji (2)Wklejam poniżej pełnometrażowy film dokumentalny autorstwa Jana W. Klifa, byłego satanisty, byłego członka grup black metalowych. W swoim filmie, nieco odmiennym od materiałów występujących na mojej stronie, ujawnia i demaskuje on ukrywaną przez illuminatów i satanistów wiedzę.

Poprzedni wpis na ten temat znajduje się w linku poniżej:
Kto według Was rządzi tym światem?

Od zawsze piszę, że elity dla nas, zwykłych ludzi proponują swoje nowotworowe utopie, takie jak religie monoteistyczne, new age (nowa forma, choć pełna błędów i bzdur) jak i racjonalizm (ateizm). Zaś dla siebie elity zatrzymują i zazdrośnie strzegą wartościowej wiedzy.

Nie należy tej wiedzy opluwać i demonizować jak robią to katolicy czy osoby zaangażowane w głoszenie spiskowej teorii dziejów. Należy tę wiedzę poznać, by wiedzieć jak bronić siebie i innych. By wiedzieć, jak uzyskać dostęp do zasobów wszechświata. Owe zasoby wszechświata, do których mamy zablokowany w więszości dostęp, symbolizuje góra piramidy NWO – to wszystkowidzące oko. Jest ono oddzielone od reszty piramidy, co widać na poniższym obrazku.

O symbolice tej piramidy, czołowego symbolu illuminacji, pisałem w linku poniżej:
Czy lękasz się piramidy z wszystkowidzącym okiem?

kto rzadzi swiatemOrganizacje które nazywacie illuminatami i którym zupełnie niesłusznie nadajecie niemal boską moc, są podzielone. Opus dei, różokrzyż, masoneria, b’ nai’ brith, templariusze itp. To są setki jeśli nie więcej organizacji. Są bardzo mocne tarcia i różnice regionalne. Każda siła (USA, Niemcy poprzez UE, Rosja poprzez projekt Eurazji, muzułmanie chcący stworzyć globalny kalifat, Chiny, Izrael, jak i peryferia takie jak Japonia, Ameryka południowa, Australia) widzi projekt NWO inaczej.

Przez te wzajemne tarcia, które są de facto wojną cywilizacji, cały światowy ład jest w rozsypce. Projekt NWO który chcieli wprowadzić z wielką dumą i pompą, nie udał się. Jaka jest tego przyczyna? Przyczyna jest tak stara, jak ludzkość i tak stara, jak psychopaci którzy od zarania dziejów nią rządzą. Brak zdrowej pokory, chciwość, niepohamowana żądza władzy, okrucieństwo, chęć zatrzymania mitycznego „św. Graala” tylko dla siebie. To ich zgubiło.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Uwaga! Film może urażać uczucia religijne i światopoglądowe. Osoby drażliwe na punkcie swego światopoglądu proszone są o nie oglądanie materiału. Autor filmu, Jan W. Klif to były satanista. Na własnej skórze odczuł czym jest ciemna strona mocy. W latach osiemdziesiątych był muzykiem i wokalistą w zespołach black metalowych oraz okultystą. Twórca filmu „ Biblia Księga z Innego Świata” powraca w najnowszej superprodukcji. „Anioł Ludzkiej Ewolucji” to dokument o fundamentach naszej cywilizacji, oparty m.in. na księgach czołowych okultystów świata, Biblii i Koranie.

Ze względu na długość materiału podajemy początkowe czasy rozdziałów:

Część pierwsza: NAUKOWA RELIGIA:
1. 00’00’’ Wielka Metafizyczna Opowieść Nauki
2. 15’12’’ Socjobiologia. Darwinizm w Działaniu
3. 28’08’’ Naukowa Religia a Pogańskie Misteria
4. 52’53’’ Prawo i Bezprawie

Część Druga: BABILON ODRODZONY:
5. 1 godz. 18’21’’ Humanizm
6. 1 godz. 35’45’’ Fałszywi Pasterze
7. 1 godz. 58’23’’ Obsesja Seksu
8. 2 godz. 20’17’’ Biblijny Bóg Zemsty
9. 2 godz. 39’53’’ napisy końcowe

Anioł ludzkiej ewolucji – Film dokumentalny HD:

 


4 komentarze

 1. Roni7 pisze:

  Powiem tylko tyle że w tej całej globalnej kosmicznej grze chodzi o wielkie zwiedzenie i manipulację . Całej ludzkości nie tylko całego tego bydła ziemskiego ale przede wszystkim tych najlepiej się zapowiadających czyli przebudzonych i oświeconych którzy powoli zaczęli wychodzić z paszczy lwa . A potem pewnie znowu się cofniemy do kamienia łupanego i zaczniemy wszystko od nowa. Albo po wielkiej globalnej wojnie przeciwko NWO ludzkość odniesie pyrrusowe zwycięstwo i zdoła wypędzić z planety oraz z orbity resztę paso(żydów). Czasy do 2150 będą arcyciekawe i kluczowe.
  Aha i jeszcze coś loża loży nie równa . Tajne stowarzyszenia tajnym stowarzyszeniom nie równe. Jedne są nam przychylne a inne nie. Tam też są tarcia i konflikty i też jest walka o rząd dusz. I też są krety i trojany w samym centrum decyzyjnym systemu. I też są przecieki i dlatego tak nadzorcy się wkurwiają ponieważ im nie wychodzi. I dlatego przyspieszono plany inwazji zniszczenia rasy białej w europie ponieważ ten plan był datowany na jakieś lata 30-te na około 2032 czyli o wiele lat przyspieszyli to już jest ich plan B jeśli nie C albo D. TAk tak wszystko powoli leci w pizdu,

  Lubię

 2. brzeszczot pisze:

  Zablokowany ten filmik,da radę go gdzie indziej wstawić lub jeszcze raz to raz dwa pobiorę.

  Lubię

 3. areckir pisze:

  Jarku, ten film jest wyjebanie dobry! Właśnie skończyłem oglądać drugą część. Szkoda, że tak mało Twoich czytelników pokusiło się, by go zobaczyć. Chyba się boją zobaczyć prawdę o świecie.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: