Apele

KOD powiązany z korporacjami farmaceutycznymi?! Nowe info!

KOD powiązany z korporacjami farmaceutycznymi?! Nowe info!

komitet obrony demokracji prawda demaskacjaWszyscy znamy tzw Komitet Obrony Demokracji. Jego tajemnicze powiązania (m.in. z banksterami od Sorosa) były u mnie omawiane kilka razy. Teraz jednak dochodzą inne informacje na temat. Nie wszyscy mieli okazję się zapoznać z oświadczeniem Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP„. W oświadczeniu opublikowanym dnia 16 grudnia 2015, stowarzyszenie mówi o powiązaniach Mateusza Kijowskiego z… No właśnie, z kim, czym? Sami to oceńcie:

Cytuję: „W nawiązaniu do materiału opublikowanego przez TVN  oświadczamy, że Mateusz Kijowski nie ma nic wspólnego z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”. Wręcz przeciwnie, jest współtwórcą atakującej nas i przypisującej nam przypadkowe wypowiedzi osób niezwiązanych ze stowarzyszeniem, profilu o nazwie „stop Stop nop.
Źródło:
http://www.stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/189-oswiadczenie-dotyczace-mateusza-kijowskiego-i-falszywej-informacji-podanej-przez-tvn

Wyjaśnijmy teraz po kolei. Stowarzyszenie „Stop NOP” jest po naszej stronie, a więc stronie zwykłych ludzi i ich dzieci, które są trute niesprawdzonymi i nieskutecznymi szczepionkami.

Jednak na facebooku powstała prześmiewczy profil o nazwie: „stop Stop NOP” który zajmuje się atakowaniem stowarzyszenia „Stop NOP„, promowaniem szczepień, promowaniem oficjalnej (a więc zakłamanej i skorumpowanej) medycyny i nauki, itp. Według powyższej zacytowanej przeze mnie informacji, Mateusz Kijowski z KOD ma także uczestniczyć w tworzeniu tego prześmiewczego profilu o nazwie: „stop Stop NOP” promującego szczepienia i medycynę oficjalną.

O Komitecie Obrony Demokracji (KOD) Mateusza Kijowskiego i jego tajemniczych powiązaniach, pisałem w linkach poniżej:
Osoba z KOD demaskuje tę organizację. „Ania dostała zawału, kolejna koordynatorka siedzi na psychotropach”
Skurwiała sytuacja Polski. Komitet Obrony Demokracji i brutalni gangsterzy
Komitet Obrony Demokracji zdemaskowany! Kim oni są?!
„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!
Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!

Zostawiamy sprawę KOD i Kijowskiego, ciszej nad tą trumną. Teraz z innej beczki.

Kto zakłada tego typu profile? Kto popiera szczepienia, GMO (trującą żywność modyfikowaną genetycznie), energetykę jądrową, lewactwo, ateizm, teorię ewolucji, wszelkie wersje oficjalne, rządowe, prosystemowe? Kto jednocześnie neguje wszelkie teorie spiskowe, kto neguje fakt potężnej korupcji w polityce, nauce, medycynie, psychologii? Robią to ludzie, którzy sami siebie nazywają „przeciwnikami teorii spiskowych„, „sceptykami” czy też „racjonalistami„. Znam ich bardzo dobrze i to od wielu lat, bo od 2009 roku.

Pierwotnie ich mekką był portal racjonalista.pl. Potem część z nich założyła luźną organizację „TTDKN” skupioną wokół jednego z ich blogów. Skrót TTDKN oznacza: „think tank do kurwy nędzy„. Prawda że sympatyczne i budzące zaufanie? TTDKN to cała armia ludzi którzy zajmują się dbaniem o interesy rządów, korporacji, karteli (np farmaceutycznego), elit, grup lobbingowych i grup wpływu.

Jest to lustrzane przeciwieństwo (wręcz jungowski cień) osób takich jak my, którym zależy na uświadomieniu ludzi i na wolności. Oni chcą czegoś przeciwnego niż my – chcą nieświadomości, niewolnictwa, ciemnoty, tego, by ludzie bezgranicznie ufali katom / wilkom w owczej skórze. A więc rządom, korporacjom, elitom.

Nie wiem ilu z tych ludzi (TTDKN) jest lub było realnie opłacanych przez farmacje, rządy czy wręcz służby specjalne. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby większość z nich to byli zwykli „pożyteczni idioci„, zapatrzeni w świetlaną wizję Polski jako zielonej wyspy. Która niczym III rzesza i ZSRR, miałaby przynieść tolerancję, nowoczesność i postęp dla niezliczonej rzeszy chłopo-robotników, ups, przepraszam – lemingów – przez najbliższe miliony lat.

Ale chwila chwila.. Mamy przecież portal Medycyna Praktyczna, który jest sponsorowany sowitymi grantami przez producentów szczepionek. To są setki tysięcy grubego szmalu. Mamy także portal lobbingowy i walczący z medycyną alternatywną o nazwie „pogromcy mitów medycznych„. Mamy też co najmniej dziwne powiązania Komitetu Obrony Demokracji z ludźmi Sorosa.

Agentura wpływu buszująca po internecie, opłacane trolle piszące komentarze za pieniądze, czy wręcz opłaceni blogerzy, autorzy profesjonalnych portali – to zjawisko jest faktem. Zostało wiele razy udowodnione i nie można go negować. Przecież wiedzę o tym, jak działa internet i ludzka psychika, wykorzystuję w pewnym mniejszym lub większym stopniu nawet taki szary Kowalski jak ja. Czy naprawdę myślicie, że korporacja która zarabia miliardy dolarów, nie będzie chciała wpływać na debatę publiczną za pomocą zaawansowanej inżynierii społecznej / socjotechniki, by chronić swoje produkty i zyski?

Oczywiście, chronić je kosztem nas, zwykłych ludzi, którzy od zarania dziejów aż po dziś dzień jesteśmy przez elity okradani, niewoleni i nierzadko też mordowani? Oczywiście, że to zrobi. Wystarczy zatrudnić zgrany i zdyscyplinowany zespół 200 etatowych trolli, by wpływać na debatę publiczną w średniej wielkości państwie. Wystarczy założyć pajęczynę blogów, portali (mniej lub bardziej profesjonalnych), profili (FB, Twitter), i to wszystko zacznie się kręcić.

Musimy w końcu zdać sobie sprawę, że Ziemią od zarania dziejów rządzą kliniczni psychopaci. Nie ważne czy nazwiesz ich elitami, kapitalistami, neoliberałami, masonami, illuminatami, ży.dami czy innym słowem, mniej lub bardziej oddającym prawdę. Konspiracja drapieżników nad ofiarami jest odwieczna, stara jak świat. Wpisana jest w naturę nie tylko naszego gatunku, ale także innych gatunków – w całą naturę. Elity od zawsze zazdrośnie strzegą swoich zysków, wpływów i władzy. Od zawsze ciągną oni swoje państwa i cywilizację ku cyklicznym kryzysom, kolapsom, resetom, korektom. Co jest skutkiem ubocznym ich ślepej mentalności.

Dla większości z nas, posługujących się empatią i etyką (w mniejszym lub większym stopniu), wydaje się niepojęte, by w zamian za generowanie pustych zer na ekranach bankowych komputerów, doprowadzać biosferę planety do zagłady, a miliardy ludzi – do braku perspektyw, biedy, bezdomności, głodu, śmierci. Psychopaci (elity) mają zupełnie inną hierarchię wartości. Ich narkotykiem dającym im potężny power, jest pieniądz, władza, dominacja, ale także czynienie krzywdy innym ludziom (wampiryzm energetyczny, czynienie zła dla samego zła). Psychopata mający na koncie jedynkę i kilka(naście) zer, wyśmieje Cię. Usłyszysz np: „Ziemia? Jaka Ziemia! Ile zarabiasz w ciągu dwudziestu lat? Bo ja tyle wydaję na jedną butelkę whisky, hahaha!

Nieprzenikniona jest mentalność psychopatów, nieprzenikniona jest pokrętna „logika„, jaką posługuje się zło. Myślę, że ja po części zrozumiałem tę na wskroś schizofreniczną logikę i mnie nic już nie zaskoczy. Wielu ludzi tej zdolności nie posiada. Naiwnie zakładają oni, że „jakoś to w przyszłości będzie„, że „wszystko się ułoży„, że rząd o nich dba, że od korporacji (np farmaceutycznej) kupią dobry produkt wysokiej jakości. No niestety, ale tak nie jest. Cała nasza ziemska historia to historia intryg, spisków, sekretów, konspiracji, rewolucji, sekretnych trucicieli.

O tej pokrętnej logice i społecznej schizofrenii pisałem w artykule poniżej:
O tym, jak zawarłem „pakt z diabłem”.. Jarek Kefir uchyla rąbka tajemnicy

I przede wszystkim, cała historia planety to spisek tych potężnych nad tymi maluczkimi. Elity zawsze uciskały, wyzyskiwały, okradały i mordowały zwykłych ludzi. I nie ważne jak się nazywa aktualny system – niewolnictwo, feudalizm, faszyzm, komunizm, demokracja, kapitalizm.. To są tylko etykiety i one w zasadzie niewiele się różnią. To jeden i ten sam, odwieczny system, sprytnie kamuflujący się pod wieloma maskami iluzji.

O TTDKN, racjonalistach naukowych i sceptykach, zwolennikach „wersji oficjalnych” lansowanych przez korporacje, rządy i elity, jest u mnie wiele artykułów. Oto tylko niektóre z nich:
Racjonalizm (ateizm) i religie – dwa bieguny tego samego oszustwa
“Racjonalizm naukowy” czyni z nauki prostytutkę wielkiego biznesu
Racjonaliści piszący komentarze i blogi za pieniądze są częstym zjawiskiem
Racjonalistyczna i neoliberalna filozofia Ayn Rand jest filozofią psychopatki, mizantropijną fantazją okrucieństwa, zemsty i chciwości
Tzw. „nowy ateizm” też jest kultem religijnym!
Potężne wyzwanie dla nauki? Obszerne studium kłamstw racjonalizmu naukowego
UNICEF na zlecenie koncernów szpieguje i szantażuje przeciwników szczepień w Polsce
Lobbing, w tym farmaceutyczny, to nowotwór niszczący demokrację. Oto kapitalizm!
Logika zwolenników szczepień? „Takich bezkarnie wygłaszanych bzdur już dawno nie słyszałem”
Polscy dilerzy śmierci: szokująca skala korupcji w medycynie. Konsultanci medyczni zawierali milionowe kontrakty z korporacjami farmaceutycznymi (2014 rok)
Racjonalistyczni liberałowie, czyli psychopaci? (2013 rok)

I na koniec felietonu, jeszcze jedno.. Władcy Ziemi i 7 miliardów niewolników, okazują się być tacy.. mali i bezradni. Oni nie będą tańczyć w deszczu, nie zjarają zioła nad rzeką, nie pójdą obejrzeć wschodu słońca, nie spędzą nocy na plaży, nie pomedytują na łące, nie przytulą drzewa, nie wsiądą na motocykl.. ZE STRACHU. Zwierzęcego strachu, że gdy wyjdą ze swoich pałaców i twierdz sami na miasto czy do lasu, nie otoczeni armią bodyguardów i technologicznych zabawek obronnych, to coś im się stanie.

W takiej sytuacji zwykły Janusz Cebulak z kastetem i „tulipanem” zrobionym z jabola z Biedronki, ma nad nimi większą władzę. Bo może wkurzyć się, zapytać czy mają jakiś problem i obić im mordy. To jest w pewnym sensie triumf biednego nad możnym i potężnym. Ale oni tego nie zrozumieją.

Cytat: „Wielcy mistrzowie swoich sekt zwani siebie Bogami i władcami tej planety muszą się ukrywać, dodatkowo działać poprzez innych którzy muszą kłamać. Ja działam poprzez Siebie. Ja nie muszę kłamać. Wśród skurwienia panuje jedno hasło „silniejszy jest lepszy „. Na strachu opierają szacunek, na strachu swoje działanie.. Ja nie muszę straszyć, ja Szacunkiem Jestem!
~Konrad Wiktor Ossowski

I jeszcze to, trochę w temacie:
Cytat: „Biblijny Hiob, zwykły człowiek, odnosi moralny i etyczny triumf nad samym bogiem
~Carl Gustav Jung

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

34 odpowiedzi »

 1. „Kto popiera szczepienia, GMO (trującą żywność modyfikowaną genetycznie), energetykę jądrową, lewactwo, ateizm, teorię ewolucji, wszelkie wersje oficjalne, rządowe, prosystemowe?”

  Ateizm jest przecież spoko. Nie istnieje Bóg tylko różne bliżej niezidentyfikowane byty z którymi można po świadomym zaśnięciu razem latać na chmurkach i dmuchać balony. Teorią ewolucji chyba ostatnio tłumaczyłeś rozpasanie seksualne, albo pomyliłem ze mną 😀 No i trzeba sprecyzować czym jest lewactwo. Pamiętajmy że funkcjonuje ono również! jako przeciwwaga dla kapitalistów (najpierw zabierz, potem oddaj i bądź kurwa dumny z obdarowania kogoś xD) dlatego całkowity hejt jest wysoce lekkomyślny.

  „Nie ważne czy nazwiesz ich elitami, kapitalistami, neoliberałami, masonami, illuminatami, żydami czy innym słowem, mniej lub bardziej oddającym prawdę.”

  Ja bym tutaj dodał jeszcze socjalistów i komunistów skoro już jesteśmy przy gospodarce.

  Lubię to

  • Nie wiem kim jesteś człowieku, nie wiem kto ci płaci za pisanie tego gówna.Niestety nie dałam rady tych bzdur doczytać do końca, bo po prostu nie nadaję się na psychoterapeutę. Lecz się póki nie jest za późno. Nie wiem kto płaci panu Kijowskiemu i guzik mnie to obchodzi. Jeżeli jednak przeciwdziała takim akcjom , jak namawianie rodziców do nie szczepienia dzieci, to już Go lubię i poprę każdą działalność tego gościa.Nie podoba ci się KOD ? Nie bierz w nim udziału, w końcu póki co wciąż jeszcze żyjemy w wolnym kraju. Kiedyś za taką działalność jak twoja pisanina , szło się do więzienia ! To jest wroga i szkodliwa działalność, wymierzona w bezpieczeństwo przeciętnego obywatela. Na razie masz chłopie szczęście, że cię nie przymkną, ale radzę iść do spowiedzi, może jakiś skorumpowany księżulo cię rozgrzeszy z głupoty i z tego wszystkiego zła, które siejesz.

   Lubię to

   • Hahaha! 😀 Zgłoś to do „Prokuratora Dziura w Dupie”, on jest ekspertem od tego typu spraw xD Ale mam zajebistą śmiechawę z ciebie. Nie martw się, a raczej martw się xD Teraz kurwa my! PiS nie dopuści do powrotu pomiotu bolszewickiego do władzy. I w odpowiednim czasie całkowicie zdelegalizujemy szczepienia. Bo szczepienia i ogólnie cała farmacja to współczesna forma ludobójstwa.

    Lubię to

    • Przecież to PIS między innymi jest tą bolszewią. Pragnę przypomnieć że to nie kto inny jak „nasz miłościwie panujący Duduś” pierwsze co zrobił to dodatkowe szczepienia dla dziewczynek. Więc sorry Jarek ale coś ci się popierdoliło. A zresztą i tak daje max 2 lata Pisowi.

     Lubię to

   • Szanowna Pani!
    Wydaje mi sie ze akurat trafiłem na osobe która WIE! Moze bedzie pani łaskawa przedstawic nam to co Pani wie. Moze faktycznie jesteśmy jacyś nierozgarnięci bo zbieramy sie tu u Kefira by się dowiedzieć. Zapewne gdyby jakaś oswiecona osoba nam podpowiedziała co nieco to wyszli bysmy z tej ciemnej głupoty. Prosze oswieć nas dobra kobieto, a składam obietnice ze bedzieli chłoneli Twoja mądrośc jak gąbka ocet dla Chrystusa
    Czekam z niecierpliwością na Twe prorocze słow o Wielka!

    Lubię to

   • Janka ladne zdjecia ,a z innej beczki powiedz ile szczepionek TY dostalas w zyciu i wytlumacz na jakiego ciula kluja dzieciaki 30 szczepionkami do 5-6 roku zycia?Kiedy pytam o to wszystkich fanatykow szczepionek nikt nie moze na to odpowiedziec .Czy sama dala bys sobie wstrzyknac zamias 3-5 szczepionek jakies 30 w ciagu nastepnych 5 lat Twego zycia?

    Lubię to

 2. Czy może mi ktoś do kurwy nędzy powiedzieć dlaczego oni dodają do szczepionek to gówno, które truje. Przecież chyba nie są imbecylami (może są) i rozumieją, że ludzie szybko połapią się że są truci i zaczną z nimi walczyć. Przecież firmy farmaceutyczne to biznes. Jakby robili szczepionki bez trucizn to nikt by słowa przeciwko nim nie powiedział, działali by spokojnie i spokojnie zarabiali by swoje miliardy.

  Lubię to

  • Właśnie też mnie to zastanawia. To, że w przeciętnej szczepionce jest więcej metali ciężkich niż na koncercie Iron Maiden to niezaprzeczalny fakt. Nasuwa się podstawowe pytanie – po ch*j celowo trują ludzi przez te szczepionki? Przecież bez tych trucizn nie musieliby mieć obaw o jakikolwiek czarny PR. W kontekście szczepień słyszałem milion razy, że celem jest depopulacja. Dla mnie to nie ma sensu – o wiele taniej i prościej byłoby rozpuścić jakieś wirusy, bakterie czy inne gówno, które trzymają w zatęchłych piwnicach swoich laboratoriów. A nie wciskać ludziom truciznę przez szczepionki w tak małych dawkach, czego efektem ostatecznie jest, że może 1/1000 dzieci dostanie autyzmu, 1/500 jakiegoś odczynu poszczepiennego, 1/10000 umrze itd. Przecież tak nas nie wykończą. To po to robią? Dla zabawy, przyjemności? Z nudów, jak dostaną bana w CS lub WoT?

   Lubię to

   • może w przypadku szczepień nie chodzi od razu o depopulację, a o osłabienie zdrowia, w wyniku czego, częściej chorujesz i więcej wydajesz pieniążków na leczenie, interes się kręci.
    A dodatkowo, przy słabym zdrowiu i nieodpornym organizmie, łatwiej zarazić nas jakimś świństwem… i tu już byłaby depopulacja, pozdr.

    Lubię to

  • szczepionki moga miec duzy wplyw i zwiazek pomiedzy ludzkim biorytmem a rezonansem schumana ,ktory niejako zwiekszajacy sie przyspiesza prace naszego mozgu i pozwala nam widziec swiat inaczej.tzn nie tak jakby sobie zyczyli kontrolerzy ludzkosci.Oprocz tego iz bezposrednio obdarzaja nasze dzieci pseudodobrociami zawartymi w szczepionkach jak rtec i matele ciezkie i inne gowna.Zapewne te metale ciezki w naszym organizmie czynia nas bardziej podatnymi na manipulacje HARPEM w naszym organizmie oprocz tego bezposredni kalecza mlode pokolenia z nieprzywidywalnymi skutkami w przyszlosci.Fale geomagnetyczne są stale emitowane przez Ziemię, wywołują je 64 minerały w niej zawarte. Te same minerały można znaleźć w krwinkach. Występuje związek pomiędzy krwią i falami geomagnetycznymi, jest to tzw. biorytm. Brak balansu pomiędzy Rezonansem Schumanna i falami geomagnetycznymi, wywołuje zaburzenia biorytmów.Metale ciezkie pozostajaca ze szczepionek we krwi prawdopodobnie wspolpracuja z z harpem czyniac nas otepialymi.Rządy to wykorzystują zastępując fale geomagnetyczne przez emisję fal o niskiej częstotliwości z tzw. wież GWEN (Ground Wave Emergency Network), każda o wysokości 100-180m, z 100 metrowymi miedzianymi drutami wkopanymi w ziemię. W USA prawdopodobnie jest obecnie 58 takich wież, w planie ma być ich 300. Są rozmieszczone co ok. 200 mil. Emitują dookólnie częstotliwości fal długich 150-175 kHZ oraz fal ultrakrótkich 225-400 MHz. Fale długie rozchodzą się przy ziemi, a także przez grunt, zatem niemożliwe jest schowanie się przed nimi. To sztuczne pole elektromagnetyczne sięga 180 metrów w górę i dzięki dużej sieci wież, obejmuje całe USA. Poprzez jego modulację możliwe jest hipnotyzowanie i kontrolowanie zachowania się ludności.
   Wieże GWEN umożliwiają kontrolę pogody, kontrolę umysłów, kierowanie zachowaniem się ludzi i ich nastrojem, wysyłanie specjalnych sygnałów telepatycznych w postaci infradźwięków, które kontrolują zachowaniem się agentów rządowych z implantami.
   Kto wie, byc moze takie szKOD-niki sa juz od dawna zaimplantowane i maja za zadanie jak wsciekle malpy czynic swoja powinnosc zawsze kiedy globalny rzad sobie tego zazyczy. Przeciez tak dobrze jest miec ludzkosc na uwiezi w ciaglym stanie otumanienia a do tego sa potrzebne szczepionki,gmo i inne hujostwa wciskane nam na sile. Jesli KOD jest dzieckiem PKWN i Solidarnosci z KOR to takie wlasnie dostaja rozkazy od korporacji szczepionkowo-zywieniowo-religijnych,mianowicie nie dopuscic takich Polakow do wladzy u siebie ,gdzyz w wyniku zwiekszajacego sie rezonansu szumana na nasz mozg moze dojsc do zmiany wladzy.Szczepionki,GMO,woda z fluorem musza byc aby Polak -Slowianin sie nie zbudzil a KOD pilnuje nas.

   Lubię to

    • @Will – NIE JESTEŚMY w sytuacji beznadziejnej. Natura zawsze znajdzie sposób by przebudzić tych, których przebudzić trzeba 🙂

     Oni zapobiegają temu od wielu dekad na rozmaite sposoby:
     -lobotomizujące szczepienia,
     -trucizny w żarciu i farmaceutykach (zalicza się do nich także laktoza..)
     -fluor, brom w napojach,
     -smog elektromagnetyczny który zakłóca nasze biologiczne fale,
     -rozprzestrzenianie radiacji na różne sposoby (bomby atomowe, Czarnobyl, Fukushima, elektrownie atomowe rozprzestrzeniające „rozrzedzone promieniowanie”);
     -poprzez cyklotrony (akceleratory kołowe) takie jak LHC / CERN czy Tevatron / Fermilab, wpływają na częstotliwość Schumanna i zapewne na inne komponenty biorytmu planety, by opóźnić przebudzenie,
     -w przypływie desperacji ściągają tu miliony islamistów – czyli ras barbarzyńskich, nie znających empatii, etyki, duchowości, by zastąpiły one Europejczyków.

     Czy to coś dało? Może trochę opóźniło naturalne procesy ewolucji świadomości. Ale tylko trochę. Te plany się walą i widać to po sytuacji na świecie. Gdyby byli tacy potężni jak wielu z Was (niestety..) sądzi, to NWO i jedno globalne państwo totalitarne dawno zostałoby wprowadzone oficjalnie. Zamiast tego mamy różne koncepcje NWO (arabską – globalny kalifat, amerykańską, unio-europejską (niemiecką), euro-azjatycką (rosyjską), chińską). No i peryferia takie jak Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Indie, Ameryka Łacińska i zdestabilizowana Afryka widzą to już zupełnie inaczej. Doświadczamy globalnego kryzysu ekonomicznego i wymierania biosfery.

     Zamartwiając się i załamując, przypisując im cechy których nie mają (omnipotencja, wszechpotęga) tylko dodajemy im energii i ich zasilamy.

     Polubione przez 1 osoba

    • natura sie obroni a my razem z nia Will .Nie ma sie czego obawiac jestesmy jej czescia.Wystarczy wiekszy podmuch plazmy ze slonca w kierunku ziemi i slzag te wszystkie ustrojstwa iluminackie trafi razem z ich elektronika(choc niektorzy sie zmartiwa tym) i systemem kontroli.Swiadomosc ludzi wzrasta a furia dewiantow od kontroli tez ale jest nadzieja ze wiekszosc sie obudzi.

     Lubię to

    • Panie Jarku dzięki za ten powiew optymizmu:)Trudno jest w obecnej sytuacji myśleć pozytywnie ale postaram się:))

     Lubię to

 3. „Wybitny aktor Robert de Niro, który ma syna chorego na autyzm poszczepienny, pierwotnie zgodził się pokazać film „Vaxxed” na swym festiwalu Tribeca, lecz pod groźbami karteli farmacji, CDC i skorumpowanego establishmentu medycznego film ten został zakazany, a De Niro musiał wycofać się z planu zaprezentowania go na festiwalu. Jest to najbardziej skandaliczny przykład korporacyjnej cenzury, która godzi w konstytucyjne prawa Amerykanów, bowiem wolność słowa jest gwarantowana w pierwszej poprawce do Konstytucji USA.”widac ktos lufe przystawil jemu do lepetyny ,grozac iz musi to odszczekac i przestac sie tym zajmowac.

  Lubię to

  • Chyba rozumiem. Ręka rękę myje. Ci, co pozwalają im wejść na rynek mówią: możecie tu działać, ale pod warunkiem, że włożycie do szczepionek to gówno, które wytruje ludzi.

   Lubię to

  • Chyba rozumiem. Ręka rękę myje. Ci, co pozwalają im wejść na rynek mówią: możecie tu działać, ale pod warunkiem, że włożycie do szczepionek to gówno, które wytruje ludzi.
   A DeNiro jest piepszonym tchórzem. Musimy im się stawiać. Nawet za cenę własnego życia. I tak robią z naszym życiem co chcą, a my jak barany idziemy na rzeź. Jak się im nie postawimy to i tak wykończą nas i nasze dzieci.

   Lubię to

   • Will rozumiem De Niro.Może gdyby chodziło tylko o niego samego to by się nie przestraszył ale co ,gdy mu ktoś zagroził,że np.zabije mu dziecko?Gdyby mnie ktoś zagroził ze zabije mi dziecko to bym odszczekała wszystko w 3 sekundy.Tak mi się wydaje w tym momencie.I obym nigdy nie musiała przechodzić takiej próby ,ani nikt z nas.

    Lubię to

 4. a Henry Ford, który odwołał swoje wypowiedzi na temat protokołów Mędrców Syjonu? Wprowadzał na rynek nowy model samochodu i dostał sygnał, że może mu się to nie udać…

  Lubię to

 5. Zapewne wiele osób słyszało o ostatnim skandalu okołoszczepiennym w USA. Dr Andrew Wakefield (bohaterski brytyjski lekarz naukowiec, który jako pierwszy zwrócił uwagę w literaturze naukowej na związek autyzmu ze szczepieniami, za co został profesjonalnie ukrzyżowany przez establiszment medyczny i kartele farmacji) zrobił film dokumentalny wspólnie z filmowcami, niezależnymi naukowcami i lekarzami nt. szczepień. Film pt. Vaxxed “from Cover up to Catastrophe” ukazuje skandaliczną korupcję i kryminalne fałszerstwa w CDC, których celem było ukrywanie prawdy przed społeczeństwem o wielkiej toksyczności szczepień, odpowiedzialnych za bezprecedensowy w historii ludzkości medyczny holokaust milionów dzieci i ich tragiczne okaleczenie. (CDC to amerykańska agencja rządowa kontroli chorób, która opracowuje kalendarze szczepień i jej oficjalnym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa szczepionek).

  Wybitny aktor Robert de Niro, który ma syna chorego na autyzm poszczepienny, pierwotnie zgodził się pokazać film Vaxxed na swym festiwalu Tribeca, lecz pod groźbami karteli farmacji, CDC i skorumpowanego establishmentu medycznego film ten został zakazany, a De Niro musiał wycofać się z planu zaprezentowania go na festiwalu (http://www.ageofautism.com/2016/03/vaxxed-axed-from-tribeca-film-festival-under-enormous-pressure-to-censor-.html).
  Jest to najbardziej skandaliczny przykład korporacyjnej cenzury, która godzi w konstytucyjne prawa Amerykanów, bowiem wolność słowa jest gwarantowana w pierwszej poprawce do Konstytucji USA.
  Ta cenzura przypomina najgorsze czasy hitlerowskie i stalinowskie, kiedy palono zakazane książki. Ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jak wiadomo, każda cenzura i zakaz tylko rozbudza społeczny apetyt na zdobycie zakazanego dzieła, więc doprowadziła do ogromnego wzrostu zainteresowania tym filmem na całym świecie. Film stał się niezwykle popularny właśnie dzięki cenzurze, bo ludzie wiedzą, że tak agresywne ukrywanie prawdy o szczepieniach oznacza, że rzeczywiście są one bardzo szkodliwe. Naturalnie, w dzisiejszych czasach niemożliwe jest utajnianie prawdy na dłuższą metę, więc możemy być pewni, że film wkrótce dotrze do milionów ludzi na świecie.

  Lubię to

 6. Tragedia, małą ilością trucizny produkować lemingi, a które dziecko nie „wytrzyma” no to trudno, to jest natychmiastowy „pacjent”, pozostali przyjdą później. Pozostali przy śmieciowym jedzeniu i toksycznych szczepionkach „przyniosą w zębach ciężko zarobione pieniądze i oddadzą je WIELKIEJ FARMACJI w ukłonie 😦

  Lubię to

  • Nie wiem czemu, ale kiedy patrzę na osoby zgłaszające się do np. „Mam talent”, albo innego tego typu przedsięwzięcia i są absolutnym antytalentem, są wręcz pośmiewiskiem, wyśmiewiskiem. Nachodzi mnie refleksja i dosłownie głośno mówię „OFIARA SZCZEPIENIA” 😦 Jestem wewnętrznie przekonana, że jakby przestudiować ich życie, to wystąpienie owych symptomów u wielu miało by związek z prozdrowotnym szczepieniem, jedzeniem – bo to w ostatnich latach DOBOROWA SPÓŁKA – produkująca sobie klientów.
   Niby nie wariaci, ale do niczego się nie nadaje. Dlaczego uderzyli w dzieci?
   Bo na starych nikt tak chętnie nie wyda groza, ale na dziecko ? Rodzice i wszystkie ZBIÓRKI na świecie oddadzą WSZYSTKO 😦

   Lubię to

 7. oprogramowanie instalowane przez tv-en typu mam talent,you can dance ,x-factor to wzmacniacze(byc moze poszczepionkowe) w celu utwierdzenia ogolu obywateli a szczegolnie mlodziezy(pozbawionej przyszlosci) iz zycie mozna przetanczyc,przespiewac ,przepajacowac uznajac to za istotnie talent.Owe programy to wentyle w oponie zwanej rynek pracy .Nie ma pracy,przyszlosci to mozecie chociaz zycie zajac pajacowaniem a my producenci tego badziewia wykreujemy z was gwiazdy a wieszksoc ogoly przykuta do tv na takich programch dojdzie do przeswiadczenia ze istotnie to dobry pomysl na zycie..Jak nie mozesz tanczyc czy spiewac to chociaz ogladaj,kibicuj ale nie pracuj,nie zajmuj sie dziecmi ,rodzina ,mysleniem.Pozniej widzimy takie Rusin,Pierogow,importy z Kuby lub Ukrainy czy Dani ale nikt nie powie ze wiekszosc z tych pseudo gwiazd to dzieci i wnuki (staliniatka) utrwalaczy wladzy bolszicko koszernej (PKWN) a oni sami sa szKODnikami(z malymi wyjatkami).

  Lubię to

 8. „W Sejmie zdarzają się wystąpienia, których nie wolno ominąć! Oto jedno z nich – Tomasz Jaskóła Poseł na Sejm RP w imieniu Kukiz ’15 składa wniosek do premier Szydło o wyjaśnienie fatalnych nominacji w spółkach skarbu państwa i podaje ich przykłady. Koledzy i koleżanki z partii, kumple, rodzina, znajomi…Wszyscy dostali ciepłe posadki. Rozpoczęliśmy bezpardonową walkę z nepotyzmem i kumoterstwem w państwowych firmach! #‎StopPartiokracji

  ➡ Fizjoterapeuta i radny PiS zostaje członkiem rady nadzorczej w Polskim Holdingu Nieruchomości
  ➡ Syn Ryszarda Czarneckiego (europoseł PiS) zostaje doradcą w Polskiej Grupie Zbrojeniowej
  ➡ Radny PiS i kolega pani premier z podstawówki zostaje prezesem firmy Tauron
  ➡ pielęgniarka i zarazem kierownik w „Gazecie Polskiej” trafia do rady nadzorczej Energa

  To tylko pojedyncze przykłady. Według doniesień nowa władza rozdała już 200 stanowisk w państwowych firmach! Obiecujemy, że tego (i każdego innego) anty-obywatelskiego działania partyjniaków nie odpuścimy.”

  Lubię to

 9. Wiesz Sanctus – ta zmiane w Polsce przyjałem z radością i nadzieja. Dałem duuuzy kredyt zaufania bo wiele zmian było zgodne z moimi oczekiwaniami. Chyba masz rację ze czas zacząć sie baczniej przygladać. Dobrze że jesteś i to robisz. Dzieki temu robie się spokojniejszy
  Dziękuje

  Lubię to

  • To prawda:kumoterstwo to tragedia tego państwa.Polsce potrzebni są specjaliści.Smutne,że ważne stanowiska są obsadzane przez partyjnych karierowiczów zamiast znawców tematu.Czy tu się wreszcie coś kiedyś naprawdę zmieni?Pesymistką jestem w tym względzie.

   Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s