Afery

DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?


DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

islam (5)Przedstawiam szokującą analizę psychologiczną religii, a właściwie systemu, który ma jawne ambicje podboju planety. System ten to islam.

Wiem, że analizy takiej jako pierwszy dokonał Carl Gustav Jung. Poniżej prezentuję Wam artykuł z portalu EuropeNews.dk, przetłumaczony przez anonimowego internautę o pseudonimie EmKa. Wykonał on(a) kawał dobrej roboty.

Islam jest piekłem kobiet. W cywilizacji Zachodniej oba żywioły (żeński i męski) powoli się wyrównują. W islamie tego nie ma. Z jednej strony kobiecość jest tam maksymalnie dołowana i niszczona. Z drugiej strony są to tabuny zlęknionych, oddalonych od kobiet i wiecznie napalonych facecików.

Europejskie kobiety mylą takie napalenie i niepohamowanie z cechami samca alfa. Trzeba jednak powiedzieć, że islam jako system nie zna takich pojęć i tworów jak miłość, szczęśliwy związek, przyjemność wynikająca z relacji. Islam nie zna też takich pojęć jak empatia, etyka, wrażliwość, człowieczeństwo, humanitaryzm.

Jest to system totalitarny, ludobójczy, nazistowski, tak jak kiedyś faszyzm czy komunizm. Nie widzę żadnej możliwości egzystencji w jednym kraju z ludźmi zakażonymi tym systemem. Osobna kwestia to kwestia genetyki. Arabowie i żydzi to przecież jedna i ta sama rasa – a więc semici.

Arabowie i inni muzułmanie są brutalniejsi, bardziej agresywni, żywiołowi, kapryśni, nie potrafią kontrolować swoich zachowań i popędów. Muzułmanin jak zobaczy kawałek odkrytej łydki to już mu testosteron szaleje. Takie są efekty trzymania mężczyzn w oddaleniu od kobiet.

Wiadome jest, że kobieta „zmiękcza„, uwrażliwia mężczyznę, daje mu serce i umożliwia mu otworzenie własnego serca. Wychowanie islamskie w izolacji od kobiet jest bardzo przemyślanym wychowywaniem okrutnych superżołnierzy, gotowych na każde możliwe poświęcenie, gotowych na podbój planety. Ten kto tworzył tę zbrodniczą religię, był geniuszem zła jak i geniuszem znajomości tajników ludzkiej psychiki.

Może dziwić i przerażać fakt, że feministki, mające rzekomo bronić kobiet i ich praw, tak chętnie stają po stronie tej islamskiej armii inwazyjnej. Jednak mnie to nie dziwi, bo znam tajniki i sekrety ludzkiej psychiki. Feministki wiele razy wspominały o głupocie polskich mężczyzn i o „śniadych książętach orientu„.

One podświadomie chcą zaznać tego, co lewicowa ideologia im zabrania – a więc chcą być zniewolone i zaspokojone przez agresywnych, testosteronowych islamistów. Ideologia zabrania im zaznać tego z europejskim mężczyzną. Więc podświadomość takiej feministki garnie do brutalnego islamisty, bo wiadomo, islamista weźmie siłą. Więc „to nie jej wina” będzie.

Co najgorsze, feministki które miały bronić kobiety, być dla nich opoką i stać na straży ich praw, zdradziły i symbolicznie „zgwałciły” je. Te miliony kobiet, które co roku padają ofiarą zbrodni dokonywanych przez cywilizację śmierci – czyli islam. Czy to w Europie, czy w Azji, Afryce i innych miejscach na Ziemi.

O islamskiej inwazji militarnej na Europę przeczytać możesz w artykułach poniżej:
Islamska inwazja: jest światło w tunelu. „Polska powinna być przedmurzem i opoką”
Tajny plan islamizacji Polski. Fakty których prawdopodobnie nie znasz
Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Wkraczamy w ciemny i zamknięty świat, gdzie kobiety są zmuszane do utrzymywania przez lata stosunków seksualnych z bliskimi członkami rodziny.

Tutaj znęcanie się nad kobietami jest niezwykle powszechne, a dziewczynki i kobiety muszą ukrywać swoje piękno za oszpecającymi chustami czy burkami. W tym świecie mężczyźni mają ciche przyzwolenie na gwałt, ponieważ i tak kobieta jest postrzegana jako prowodyr.
Gwałt i zmuszanie do współżycia

W artykule The Independent pod tytułem Question of Honor, na temat przestępczości związanej z seksem w środowiskach muzułmańskich, przytoczone zostały dane policji brytyjskiej, według których prawie 17 000 kobiet każdego roku staje się ofiarami agresji związanej z honorem, włącznie z morderstwami. Jak mówią szefowie  policji, liczba przymusowych małżeństw również jest bardzo duża, a oficjalne statystyki to tylko wierzchołek góry lodowej.

Vib Klarup Voetmann, dyrektor schroniska dla kobiet Dannerhuset w Kopenhadze, na łamach gazety Kristelig Dagblad stwierdził, iż 70% z 1400 kobiet zgłaszających się do centrum co roku, ma korzenie bliskowschodnie. Donnerhuset jest tylko jednym z czterdziestu takich schronisk w Danii, więc istnieje prawdopodobieństwo, że aktualna liczba maltretowanych kobiet szukających pomocy terapeuty jest zdecydowanie większa, a możliwe, że przekracza nawet kilka tysięcy, bo należy również wziąć pod uwagę fakt, że wiele muzułmanek milczy, bojąc się zemsty ze strony rodziny.
Przymusowe małżeństwo to forma napaści

Jeśli chodzi o zmuszanie do małżeństwa, dziennikarze oraz media nadal nie potrafią pojąć, że jest to nie tylko pogwałcenie podstawowych praw człowieka, ale jednocześnie zamach na kobiecą seksualność. W takich związkach kobieta musi utrzymywać stosunki płciowe z mężczyzną, którego sama nie wybrała. Co więcej, taki stan rzeczy utrzymuje się przez wiele lat, bowiem rozwód jest dla kobiet rzadko dostępny.

Jeszcze bardziej odrażającą cechą takich małżeństw jest to, że kobiety są zmuszane do poślubienia członka swojej wielopokoleniowej rodziny. W Pakistanie na przykład, blisko 70% (wg. badań duńskiej gazety Jyllands-Posten) wszystkich małżeństw to tzw. związki wewnątrzrodzinne, natomiast w Turcji liczba ta waha się między 25-30%.

Tego rodzaju związki są nie tylko traumatycznym przeżyciem, ale są także nienaturalne w sensie biologicznym. Zgodnie z artykułem z duńskiego dziennika BT: Endogamia wśród emigrantów pochłania miliony, konsekwencją takich stosunków są często dzieci z upośledzeniami fizycznymi i umysłowymi. Kiedy kuzynostwo ma potomstwo, ryzyko upośledzenia dziecka wzrasta dwukrotnie, a koszty leczenia pokrywa państwo. I dalej: Tylko w roku 2000 obliczono, że 13% dzieci w Kopenhadze pochodzi z rodzin imigranckich i stanowią one 24% dzieci poważnie upośledzonych.

W wielu takich muzułmańskich małżeństwach panna młoda jest wyjątkowo młoda. Dziewczynki nie mają realnej szansy na odmowę, tak więc wniosek, że wykorzystywanie seksualne jest wkalkulowane w małżeństwo, nasuwa się sam. Szwedzka badaczka Pernilla Ouis, która sama jest muzułmanką, sporządziła raport, dotyczący tzw. przemocy usprawiedliwianej obroną honoru. Badania przeprowadziła na Bliskim Wschodzie, a w konkluzji napisała: Wczesne zawieranie małżeństw może być postrzegane jako wykorzystywanie seksualne z uwagi na bardzo młody wiek dziewczynek. Jej wnioski były tak obciążające, że artykuł został ocenzurowany przez organizację Save the Children, która zajmuje się ochroną praw dzieci (!) i która zamówiła raport.

Kultura muzułmańska to raj dla podnieconych seksualnie mężczyzn

Według Koranu, jeśli muzułmański mężczyzna odda życie za wiarę, zostanie wynagrodzony 72 dziewicami, których błona będzie odtwarzać się po każdej penetracji. Z perspektywy zachodniej psychologii jest to dość żenujące i niedojrzałe, że jedna ze światowych religii obiecuje seks, w dodatku z dziewicą, jako nagrodą główną. Większość ludzi, którzy mają już za sobą burzę hormonów i osiągnęli choćby minimum dojrzałości, najpewniej zgodzi się, że taki cel został stworzony przez bardzo prymitywny typ ludzki oraz do takiego jest skierowany odbiorcy.

Islamski raj jest głównym celem dla napalonych i bezdusznych mężczyzn, którzy czują się niepewnie w towarzystwie kobiet wyzwolonych seksualnie. Powszechne wychwalanie tego raju w środowiskach muzułmańskich wskazuje na to, że kultura ta osiągnęła niemały sukces jeśli chodzi o stwarzanie tego typu mężczyzn.

Niestety wizja tego seksualnego edenu, gdzie każdy mężczyzna może wziąć kobietę i zrobić z nią co mu się podoba, jest bardzo powszechna również wśród współczesnych muzułmanów, którzy bynajmniej nie oddali życia za swoją religię. W wielu przypadkach muzułmanin może zgwałcić muzułmankę i nie poniesie za to kary, ponieważ w tej kulturze istnieje przeświadczenie, że to kobieta sprowokowała gwałt.

Trzeciego sierpnia 2009 roku duńska telewizja Danmarks Radio podała komunikat, że gwałty dokonane przez zorganizowane grupy, to rozpowszechniające się zjawisko w kręgach imigranckich:  Młodzi mężczyźni o innym niż duńskie pochodzenie byli odpowiedzialni za gwałty na dziewczynkach ze swojego środowiska. Mężczyźni ci byli świadomi faktu, iż dziewczęta będą tak przerażone reakcją rodziny, że nie powiedzą o gwałcie nikomu.

Kristina Aamand, która jest pielęgniarką z Centrum Ofiar Gwałtu, również pochodzi z muzułmańskiej rodziny i pracowała z wykorzystywanymi seksualnie dziewczętami. Dziś jest kierowniczką w poradni terapeutycznej New Virginity (Nowe Dziewictwo), z którą każdego miesiąca kontaktuje się jedna lub więcej młodych emigrantek zgwałconych przez swoich pobratymców. Aamand tak komentuje to zjawisko:

Jako muzułmańska dziewczynka jesteś wychowana w wierze, że jeśli dopuścisz się przedmałżeńskiego seksu to Allach Cię ukarze. Seks przedmałżeński jest, zgodnie z islamem, najbardziej haniebnym aktem jakiego możesz dokonać. Niektórzy chłopcy wykorzystują ten pogląd przeciwko dziewczynkom, ponieważ to one będą się wstydzić i to one poniosą karę.

Postrzeganie dziewcząt jako winnych gwałtu jest cechą rodzin o fundamentalnych poglądach religijnych. Taka rodzina nie pozwoli kobiecie, aby samotnie przebywała w obecności mężczyzny, który nie należy do jej rodziny. Ponadto, za każdym razem, gdy wychodzi z domu musi jej towarzyszyć męski członek rodziny. Zatem pojawia się przypuszczenie, że potencjalnym gwałcicielem może być ktoś z rodziny, jak wujek, brat, kuzyn, ojciec czy dziadek.

Islamski raj dla napalonych i zboczonych muzułmanów doczekał się legalnego paragrafu wiosną 2009 raku w Afganistanie. Hamid Karzai, prezydent Afganistanu, zatwierdził prawo mężczyzn do gwałtu na swoich żonach, jeśli nie uprawiali seksu przez ponad cztery dni. Na szczęście prawo to zostało wycofane ze względu na międzynarodową presję. Jednakże media i literatura są pełne przykładów dotyczących muzułmańskiego znęcania się nad kobietami.

Somalijka Ayaan Hirsi Ali opisała to szczegółowo w swojej książce The Caged Virgin, przedstawiającej życie w społeczeństwie muzułmańskim. Równocześnie media dostarczają bardziej absurdalnych przykładów; jeden dotyczy szesnastoletniej jordańskiej dziewczyny, która została zabita przez swojego wuja. W jej ciele znaleziono osiem kul. Wszystko dlatego, że została zgwałcona. Okolicznością łagodzącą, jeśli można tak w ogóle spojrzeć na tę sytuację, było to, że wujek chciał zabić dziewczynę zanim urodzi się dziecko gwałciciela. Inna historia opowiada o ośmioletniej dziewczynce porzuconej przez muzułmańskich rodziców, ponieważ chcieli uratować honor rodziny po tym jak ich córka go splamiła, zostając zgwałcona przez czterech chłopców.

Organizacja schronisk dla kobiet w Danii doświadczyła czterokrotnego wzrostu liczby dzieci i młodych ludzi poszukujących ochronny przed przemocą domową. Lene Johannesson, kierowniczka sekretariatu stwierdza: Pomimo stałego, kilkuletniego wysiłku włożonego w integrację, młode dziewczyny nadal padają ofiarą tzw. ataków w imię honoru.

Możliwe, że muzułmańskie przekonanie dotyczące kobiet jest powodem tego, że 100% gwałtów w Oslo (gdzie sprawca i ofiara wcześniej się nie znali) w latach 2006, 2007 i 2008 były popełniane przez emigrantów o tzw. niezachodnich korzeniach. Szczególnie gorzką wersją tego zjawiska jest historia pewnej Irakijki, która zorganizowała gwałty na przynajmniej osiemdziesięciu różnych kobietach. Jej celem było, aby pokrzywdzone odczuły, że teraz nie mają po co już żyć, więc dokonanie zamachu samobójczego to jedyna możliwość ocalenia honoru rodziny.

Zgodnie z prawem szariatu islamu, kobiety muszą przedstawić przynajmniej dwóch męskich świadków napaści, aby ich sprawa w ogóle dostała się do sądu. Nawet jeśli kobieta będzie mieć na tyle determinacji, żeby w kraju muzułmańskim, z sędzią kierującym się prawem szariatu, wnieść sprawę dotyczącą gwałtu, to i tak niemożliwe jest, aby wygrała, bo jedynymi męskimi świadkami tragedii będą najprawdopodobniej sami gwałciciele.

Rzeczywistość jest taka, że większość światowej populacji muzułmanek, czyli około 700 milionów kobiet, pozostaje bez jakiejkolwiek ochrony przed seksualnymi napaściami, których dopuszczają się członkowie ich rodzin lub mężczyźni z ich środowisk.

Co gorsza, jeśli chodzi o przyjemność kobiet z seksu, to fakt, że kobieta może w ogóle ją mieć, nie jest akceptowany w krajach muzułmańskich, więc łechtaczka zostaje usunięta, najlepiej jeszcze przed osiągnięciem dojrzałości płciowej. Dwudziestego stycznia bieżącego roku w New York Timesie pojawił się artykuł A cutting Tradition podający, że 96% dziewczynek z Indonezji, najgęściej zaludnionego kraju muzułmańskiego, jest poddanych obrzezaniu jeszcze przed czternastym roku życia.

Islam wypacza seksualność swych wyznawców

Dlaczego w Islamie i w kulturze muzułmańskiej kobiety i ich prawo do decydowania o swoim ciele znaczą mniej niż mężczyźni i ich prawa? Dlaczego muzułmańskie kobiety są bite, gwałcone i obrzezane dużo częściej niż kobiety innych kultur? Jest wiele możliwych odpowiedzi; bardzo konkretną podaje Koran: według Allacha i jego proroka Mahometa, kobiety zwyczajnie mniej znaczą od mężczyzn (Koran, 4;34). Abstrahując od świętej księgi, należy stwierdzić, że z psychologicznego punktu widzenia zazwyczaj boimy się tego, czego nie lubimy. Po zbadaniu ponad stu muzułmańskich mężczyzn odebrałem wrażenie, że mężczyźni ci odczuwają strach i niepewność przed kobiecą seksualnością, która pod wieloma względami jest silniejsza od męskiej. Kobiety mogą kochać się dłużej niż mężczyźni, którzy często czują się zażenowani, gdy nie potrafią kontrolować wytrysku i tym samym zaspokoić kobiety. Poprzez pominięcie jej potrzeb mężczyzna walczy z faktem, że kobieta w tej podstawowej sferze życia jest mocniejsza od niego.

Należy również nadmienić, że ten mechanizm psychologiczny w innych kulturach występuje jako cecha charakterystyczna dla męskich szowinistów. Jednak żadna inna religia czy kultura nie stworzyła tak wyraźnej sekciarskiej rytualności związanej z żeńskim seksualizmem, jaka obecna jest w islamie; to podejście skupia się na stłumieniu i ukryciu seksualności oraz kobiecych pragnień. W wywiadzie przeprowadzonym przeze mnie z Kristiną Abu-Khader Aamand pod tytułem Project New Virginity (2009), Aamand mówi: Kontrola społeczna kobiet ma na celu zabezpieczenie rdzenia muzułmańskiej kultury, której większa część skupia się wokół kobiecej seksualności. Nie ma tu znaczenia czy kobiety same zdecydowały się nosić szal, chustę oraz burkę – sam fakt, że dzielą z mężczyznami ten pogardliwy pogląd na swój temat, tylko pogarsza sytuację.

Muzułmańskie stanowisko wobec kobiet oraz przewrażliwione podejście do ich seksualności są szkodliwe nie tylko dla muzułmanek, ale również dla psychicznego rozwoju samych mężczyzn. Seksualność muzułmanów jest wypaczona z powodu braku możliwości przeżycia spokojnego i pełnego miłości związku z kobietą. Tym samym pozbawieni zostają  radości i rozwoju, które niesie ze sobą czułe i pełne wspólnego szacunku uczucie miedzy mężczyzną a kobietą. Mężczyźni stają się bezduszni, a podczas aktu seksualnego są niewrażliwi i skupieni na sobie.

Rozmawiałem z dwiema prostytutkami, które potwierdziły, że seks z muzułmańskimi mężczyznami trwał zdecydowanie krócej i dał im mniej satysfakcji niż stosunki z innymi mężczyznami. Te same przekonania odnajdziemy, wkraczając w głębszą psychologiczną analizę, którą jako pierwszy zajął się Carl Gustav Jung: jeżeli przez mężczyznę zdławiona jest kobiecość w świecie zewnętrznym, to automatycznie tłumione są jego żeńskie właściwości, tzw. amina i staje się mniej wrażliwy, mniej kreatywny, intuicyjny, towarzyski i spokojny.

Pozostali mężczyźni – ci którzy szanują kobiety i cenią rzeczy, których się od nich uczą otwierając się na nie, oraz chcą, aby mały one wolną rękę w wyborze partnera, stroju, czy stylu życia – czują się w obowiązku chronić je, gdy są atakowane i wykorzystywane przez takich mężczyzn, którzy nie pozwalają swoim kobietom żyć tak jak one tego chcą i którzy nie dostrzegają ich wartości. Mężczyźni nie potrafiący stworzyć związku z kobietą to emocjonalnie niedojrzali szowiniści, niegotowi na doświadczenie cudownego seksu. Podczas terapii okazuje się, że ten typ mężczyzn posiada chory obraz swojej własnej atrakcyjności.

W stronę dziecięcej pornografii

Wypaczenie seksualności i brak doświadczenia związanego z równą i odwzajemnioną miłością mogą być przyczyną coraz większego zainteresowania żarliwych muzułmanów dziecięcą pornografią. W artykule z 17 października 2008 roku zatytułowanym Związek pomiędzy dziecięcą pornografią a muzułmańskimi terrorystami odkryty podczas policyjnych obław, Times Online podaje jak brytyjskiej policji udało się znaleźć mnóstwo materiałów dotyczących dziecięcej pornografii w komputerach ludzi podejrzanych o terroryzm. Policja zauważyła wyraźny związek między zwolennikami teokracji czy też fundamentalizmu islamskiego, a korzystaniem z tego rodzaju pornografii. Ich pedofilskie zapędy nie odbiegają od czynów ich proroka Mahometa; bowiem poślubił on sześciolatkę i zaczął z nią współżyć gdy miała lat dziewięć. Nie tylko terroryzował okolice dziesiątkami bitew, lecz dodatkowo dał zezwolenie swoim poplecznikom na gwałty na niemuzułmankach.

Fakt, że ponad połowa panien młodych w Afganistanie w chwili zawarcia małżeństwa ma poniżej piętnastu lat, odbiega od biologicznego uwarunkowania i zachodniego przekonania, że dziewczyna nie powinna uprawiać seksu przed osiągnięciem dojrzałości seksualnej. Jednym z najbardziej groteskowych przykładów jest historia ośmiolatki z Arabii Saudyjskiej, która została zmuszona do poślubienia czterdziestosiedmioletniego mężczyzny. Z pomocą matki dziewczynka złożyła pozew o rozwód, ale w świetle prawa saudyjskiego (opartego na szariacie) musiała pozostać ze starszym od niej sześciokrotnie mężem.

Chomeini pochwala pedofilię i sodomię

Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca polityczny i religijny Iranu, który przeprowadził tam rewolucję islamską w 1979 roku, napisał książkę Tahrirolvasyleh, która jest spisem zasad dotyczących zachowania muzułmanów. Cytat: Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał:
Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić.

A teraz kilka słów dotyczących praw kobiet: Kobieta, która przyjmuje sakrament małżeństwa, nie ma prawa opuścić domu bez zezwolenia męża – musi być mu dostępna, aby zaspokajać wszystkie jego potrzeby i nie może odmówić oddania mu się, chyba że istnieją ku temu uzasadnione religijnie powody.

Co istotne, Chomeini nie uważa również, że seks analny męża z własnym synem jest wystarczającym powodem do rozwodu: Jeśli żonaty mężczyzna uprawia seks analny ze swoim synem, bratem czy ojcem, to jego małżeństwo trwa nadal.

Z psychologicznego punktu widzenia utrzymywanie stosunków seksualnych dorosłych mężczyzn z nastolatkami, czy z kobietami, które nie oddają im się dobrowolnie, jest przykładem zboczenia i to bez względu na to, co mówią prorocy, przywódcy religijni, Koran, czy generalnie kultura. Mamy tu do czynienia z patologicznymi cechami charakteru, a przez to, że kultura muzułmańska tak szybko się rozrasta, cechy te stają się coraz to bardziej powszechne. Wiele wskazuje na to, że kultura muzułmanów wypacza męskie libido i zapewnie dlatego spotykamy się z tak wieloma przypadkami napaści na tle seksualnym w środowisku islamistów.

Największa wyszukiwarka internetowa Google zdaje się tylko potwierdzać to, że świat muzułmański zainteresowany jest najbardziej perwersyjnym rodzajem seksu. Google Trends to program, który pokazuje w jakim najczęściej kraju i języku określone słowa są wyszukiwane. I tak wpisując seks z dzieckiem, Google Trends wskazuje, że kraje muzułmańskie zajmują cztery na pięć miejsc, a język to przeważnie indonezyjski i arabski. Natomiast jeśli poszukamy słowa gwałt, kraje islamu wyskakują na trzech miejscach z czterech i tu ponownie indonezyjski i arabski są w czołówce. Wpisując dla żartu seks z osłem otrzymamy dość poważny wynik: muzułmanie zajmują znowu cztery z pięciu miejsc, ale jednocześnie zmienia się język poszukujących – tym razem pojawia się turecki i arabski. Chomeini zapewne nie uniósłby brwi ze zdziwienia.

Bez wątpienia istnieje mnóstwo wytłumaczeń dlaczego poszukiwanie tego rodzaju seksu jest tak popularne w największych krajach muzułmańskich, lecz wiele do myślenia daje w tym kontekście fakt, iż w świetle islamu i kultury muzułmańskiej miłość i wolny seks są czymś złym i chorym.
Podsumowanie

Umiejętność otwarcia się na zdrowy, pełen miłości seks pomiędzy kobietą i mężczyzną, to podstawa, na której opiera się nasze zdrowie psychiczne. Dopóki w kulturze muzułmańskiej kobiety nie będą postrzegane jako równe, dopóty muzułmańscy mężczyzni i muzułmańskie społeczeństwa pozostaną zapóźnione psychologicznie. Na podstawowym ludzkim poziomie islam i kultura muzułmańska mogą być bardzo niezdrowe dla ludzkiego rozwoju. A konkluzja jest taka: efektem tej sytuacji psychologicznej jest to, że napaści na tle seksualnym rozpowszechniają się wśród muzułmanów w niepokojącym tempie.”

Autor: Nicolai Sennels
Źródło: http://europenews.dk
Tłumaczenie: EmKa
Źródło polskie: http://euroislam.pl/ponury-swiat-islamskiego-seksu/

Reklamy

39 odpowiedzi »

 1. ” Zacznę od tego wypierdalać z tego kraju.
  To jest kurwa Polska, i nie chcemy tu islamu.
  Nie ma takiej opcji by te kurestwo przeszło
  Chcecie tu kozaczyć, my wam urządzimy piekło
  Wy przeciwko nam , no to wasza strata
  Polski naród wyciągnie gnata, co was pozamiata …”

  Polubienie

 2. Stop! islamizacji Europy,
  stop! Nie chcemy tutaj ich hord.
  Musimy stanąć w obronie naszej nacji,
  musimy przeciwstawić się tej fali imigrancji. x2

  Nikt nie będzie mówił nam jak mamy żyć u siebie,
  to jest Polska to są nasze ziemie, to nasz teren.
  My Polacy mamy w dupie stanowisko niemiec,
  mówmy szczerze będą cierpieć na własne życzenie.
  Sami wybieramy kogo chcemy gościć w domu,
  nie będzie tego nam narzucał żaden Euro-komuch.
  Polacy sami dokonali już wyboru widząc,
  co się dzieje na terenach zachodu.
  Polsko-języczne media nie przestają pieprzyć,
  gdzie oni tam k*rwa widzą większość kobiet z dziećmi?
  Pi*rdolą swoje ale pokazują mężczyzn którzy,
  nie wyglądają na uchodźców wojennych.
  Niemiecka prasa pisze o Polakach bez serca,
  niech lepiej przypomną sobie czym była trzecia Rzesza.
  Tak to jest, kto wojuje mieczem ten ginie od miecza,
  Polacy nie pozwolą żeby się w ich sprawy mieszać.
  Nie chcemy tego co fundują imigranci Grecji,
  myślimy w tym temacie tak jak nasi bracia Węgrzy.
  Chcemy spokoju, bezpieczeństwa dla naszych dzieci,
  islamiści niech u siebie budują meczety.
  To jest Polska mamy tu swojego Boga,
  mamy swoją Biblię, nie potrzebny nam tu koran.
  Żaden islam nie będzie nas tu terroryzował,
  nikt w imię allaha nie będzie nas tu mordował.

  Stop! islamizacji Europy,
  stop! Nie chcemy tutaj ich hord.
  Musimy stanąć w obronie naszej nacji,
  musimy przeciwstawić się tej fali imigrancji. x2

  Nasz Kontynent zalewa Islamska fala,
  są jak zaraza osiedlają się i mnożą,dramat.
  Nie wierz w to że będą respektować nasze prawa,
  są obłąkani dla nich liczy się tylko szariat.
  Oni chcą tu się zasiedlić żeby zrobić nam dżihada,
  nasze władze chcą ich z otwartymi ramionami witać.
  Kto tu komu służy chyba nie potrzeba pytać,
  to doskonale widać my to wiemy nie od dzisiaj.
  Pana Szulca pozdrawiamy środkowym palcem,
  nareszcie wyszło szydło z worka, Niemiec zrzucił maskę.
  Właśnie tacy jesteście k*rwa od zawsze,
  dlatego za karę stajecie się islamskim państwem.
  Mamy dosyć już tej chorej poprawności,
  Polska jest dla Polaków więc wara od Polski.
  Hipokryci chcą nas uczyć o solidarności,
  macie swój Kraj proszę tam sobie rządzić.
  Zamiast imigrantów my chcemy Repatriantów,
  nie chcemy tu zamieszek, ścinanych głów i gwałtów.
  Zobacz jak obrażają Manifestantów bo krzyczymy głośne NIE
  w Polsce islamskiemu Państwu.
  To podła gra, żeby niszczyć to co nasze, żeby Polski nie było,
  by Polak nie był Polakiem.
  To kolejna próba wymazania naszej tożsamości,
  i tylko od nas zależy jak to się skończy!

  ……………………..
  POLSKA dla POLAKÓW! fajna gitarka! jebać islam i IV rzeszę UE!

  Polubienie

  • Polacy, trzeba zacząć organizować bojówki i szkolenia bojowe. To już ostatni dzwonek. W każdym mieście, wiosce, osiedlu powinno być komando złożone z kilkudziesięciu wyszkolonych sprawnych osób. Do tego potrzeba organizatora, który odpowiadałby za całość i komunikował się z pozostałymi organizatorami na terenie kraju i w innych krajach.
   Co taki organizator powinien przedsięwziąć:
   1. Zorganizować szkolenie wojskowe. Do tego potrzebny żołnierz (może być emerytowany), który mógłby szkolenie prowadzić.
   2. Specjalista od sztuk walki, który prowadziłby tego typu szkolenie.
   3. Ktoś, kto byłby w stanie zorganizować broń. Oni mają już dużo broni. Jak my jej nie zdobędziemy, to nie mamy szans.
   4. Specjalista od komunikacji. Musimy być w ciągłym kontakcie i to tak, żeby lewactwo tych informacji nie mogło przechwytywać.
   5. Organizacja pomieszczeń, schronów, miejsc, gdzie będą mogli ukrywać się ci, którzy będą poszukiwani i ścigani, jak również gdzie będzie przechowywana broń. Powinien tam być również niepsujący się prowiant. Takich pomieszczeń musi być kilka (im więcej tym lepiej)

   Polubienie

 3. Mocny artykuł Jarku – Dziękuje!
  Jesli moge coś dodać
  Nie zostało w nim zaakcentowane odpowiednio temat kultury plemiennej.
  Chodzi mi o to, że zycie w takim srodowisku przez wiele pokoleń, gdzie nie ma domieszki świeżej krwi powoduje degenerację. Małżeństwa dokonywane są w zbyt ciasnym kręgu. Powtarzalność tego powoduje ze z pokolenia na pokolenie nastepuje kumulacja [złych] genów. To co normalnie nie wystepuje w otwartych społecznościach, tu piętrzy sie bez końca.
  Nie dziwi mnie tez sposób w jaki reaguja na obce kobiety. Tutaj juz do głosu dochodzi [natura] wołająca o odświeżenie genotypu. Oczywiście nie usprawiedliwiam dzikiego zachowania, ale rozumiem głos przyrody.
  Nie rozumiem ulegania naciskowi Uni i tego całego Brukselskiego syfu. Jeśli maja problem [a mają] to niech nie zmuszaja nas do popełniania ich błedów!
  Najchętniej postawiłbym przy kazdym mozliwym przejściu z Niemcami – transporter opancerzony z minimalna obsługą [chodzi o radiostacje]. Taki beżowy nie bedzie wiedział o tym co i jak, ale sam jego widok da mu do myslenia! Ponoć nie mogą przekraczać granicy wiec muszą widzieć że jest chroniona [chocby pozornie]. Nie mozemy pokazywac słabości! Nawet gdybysmy byli słabi – musimy nadrabiac miną!

  Polubienie

 4. Niestety ale kobiety trzeba trzymać za mordkę. Inaczej mamy to co teraz czyli suczka puszcza się ile wlezie z bad boyami a potem jeszcze ma czelność wymagać od przyszłego męża dobrego prowadzenia. Oczywiście ten mąż jest grzecznym misiem, specjalnie takiego wzięła żeby w zębach przynosił jej wypłatę którą ona wyda na seksowną bieliznę aby się przypodobać skurwielowi po wyroku. Ech dawniej za prawdziwego patriarchatu to za numerek na boku suka była w najlepszym razie wypieprzana z domu w skarpetkach a w najgorszym legalnie ubijana, a dziś? Z mordą wyleci do męża że to jego wina i to on traci majątek! A szmaty palcem nie można ruszyć bo wszyscy palcami zaczną wytykać i uznają że skoro uderzył to widocznie miała racje skacząc na boku. Paranoja, tak nie może być. Jeśli nie zatrzymamy fali rozpasania kobiet to czeka nas zagłada. Gdy tradycyjny model rodziny upadnie to wrócimy do mentalnie do lepianek.

  Polubienie

  • Zal mi ciebie Tomaszu nie wszystkie kobiety sa takie same,my prawdziwe slowianki to wiemy.Znamy nasze zasady i wartosci bycia dobra matka i zona…

   Polubienie

  • ,, Niestety ale kobiety trzeba trzymać za mordkę…”

   My, ludzie, jesteśmy prawie na dnie zasady rozbiegunowienia, przeciwstawności, dualizmu. Dlaczego? Bo odzwierciedlamy najniższe energie, które są energiami egocetryzmu, samolubstwa i w efekcie dbałości – tak po cichu i na prawdę – tylko o własną dupę. Między czynieniem siebie szczęśliwym a egoizmem stawiamy znak równości, a usprawiedliwieniem tego stanu jest narzekanie, że wszyscy i wszystko oprócz MNIE(MNIE!, MNIE!) jest popieprzone.

   Ciągłe używanie słowa ,,ja” (ze mną, dla mnie, o mnie) stawia człowieka w oddzieleniu z resztą świata. Podświadomość koduje, uczy się odosobnienia, izolacji.
   Początkowo daje to złudzenie bycia kimś lepszym, mądrzejszym na zasadzie: ,,No jak JA(!!) mogę rozmawiać z tymi ćwokami? Z tym prostackim kolegą z pracy, z tą wypindrzoną cizią spod siódemki, która gdyby pomyślała, to by jej czaszkę rozsadziło?”
   Człowiek spotyka podobnych sobie, by utwierdzić się w przekonaniu bycia innym, bardziej wyjątkowym. Nie chce porozmawiać konstruktywnie o rzeczach istotnych, ale ponarzekać jacy to ludzie są cofnięci w rozwoju, zgadżetowani, puści w środku.

   I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie …
   niepostrzeżenie, po cichutku nasze prawdziwe, wewnętrzne ,,ja”daje o sobie znać. Jak? Poprzez samotność, brak przejawienia siebie. Samotni w tłumie. Ktoś to nazwał atomizacją społeczną – zabójcą cywilizowanego człowieka.

   Może komuś wydawać się, że piszę bez składu i ładu, zwłaszcza w kontekście zacytowanego fragmentu wypowiedzi Tomcia, czy rubasznym twierdzeniu Gmosia, że baby to chuje.
   Jak meżczyzna czy kobieta chce niwelować biegunowość, rozdzielenie, przeciwstawność, jeśli je pogłębia?

   Ludzie, którzy widzą drugiego człowieka po przeciwnej stronie ,,barykady”, w opozycji do z dupy wziętych przekonań o własnej wyższości, trwać będą w marazmie niskich wibracji, w mętnej kałuży tworzonej w koleinach swojego trwania, które kłamliwie nazywają życiem.
   Choć dano nam, pokazano przykłady wznoszenia się, scalania, nie wiedzieć czemu wolimy tkwić w zgorzknieniu, betonując się rozdzieleniem.

   Takim przykładem jest dwoje zakochanych w sobie ludzi. Nie istnieją osobno.
   On to ona, ona to on. Jedno. Czy są bez wad? Ależ skąd! Tyle, że w obliczu miłości nie mają one najmniejszego znaczenia! Serca tych dwojga wibrują w jednym wznoszącym rytmie. Ich oczy zaglądają w dusze. Patrzą oczyma szczęśliwej Duszy.

   Ale po co ich widzieć? Po co brać z nich przykład? Lepiej przejść obok, udając, że się ich nie zauważa, odwrócić wzrok jak od ułomnego, wobec którego nie wiemy często jak się zachować …

   ,, Zakochani to wariaci! “- ktoś powie. Czyżby? Czy to raczej my, tak się wyrażając, usprawiedliwiamy swoje prostactwo, głupotę i rozdzielenie…

   Ludzie nie potrafiący patrzeć na drugiego człowieka z miłością, albo choćby ze zrozumieniem, tak na prawdę nienawidzą siebie. To jest ich wewnętrzna tragedia, przez pryzmat której widzą otaczający świat.

   No jak, do cholery, można widzieć w drugim człowieku dobro, jeśli nie ma się go w sobie?

   Przecież to oczywiste, że czarne widzenie odzwierciedla mroki naszych myśli i skołatanej duszy, która bardzo źle czuje się w stwarzanym przez nas, negatywnym świecie.

   Polubienie

   • Krysiu – ta wypowiedzia potwierdzasz ze jestes [Madra Baba]
    Masz racje – jesli nie przerobimy swoich cieni i nie pogodzimy się z nimi to nie pokochamy ani siebie najpierw, ani potem innych. Przerobienie ich i zrozumienie jest warunkiem powolnego rozwoju. Kocham Cie wiec Madra Babo i serdecznie pozdrawiam

    Polubienie

  • Błagam trzymajcie mnie bo zejdę ze śmiechu 😀 i powiedzcie mi że to nie prawda co przeczytałem w dość znanym brukowcu internetowym pod tajemniczą nazwą TVN 24 😀
   Cytat ów portalu z dnia 07.04.2016 :
   Norweski lewicowy polityk Karsten Nordal Hauken oświadczył publicznie, że kilka lat temu został brutalnie zgwałcony przez uchodźcę z Somalii. Teraz jednak czuje się „głęboko winny”, że jego oprawca zostanie deportowany do swojego kraju pochodzenia. (http://www.tvn24.pl).
   Buahahahah ostatni raz taki stan niepohamowanego śmiechu doznałem jakieś 17 lat temu gdy pierwszy raz „zapaliłem” z przyjaciółmi. No nie wierze ….. 😀

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s