DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

islam (5)Przedstawiam szokującą analizę psychologiczną religii, a właściwie systemu, który ma jawne ambicje podboju planety. System ten to islam.

Wiem, że analizy takiej jako pierwszy dokonał Carl Gustav Jung. Poniżej prezentuję Wam artykuł z portalu EuropeNews.dk, przetłumaczony przez anonimowego internautę o pseudonimie EmKa. Wykonał on(a) kawał dobrej roboty.

Islam jest piekłem kobiet. W cywilizacji Zachodniej oba żywioły (żeński i męski) powoli się wyrównują. W islamie tego nie ma. Z jednej strony kobiecość jest tam maksymalnie dołowana i niszczona. Z drugiej strony są to tabuny zlęknionych, oddalonych od kobiet i wiecznie napalonych facecików.

Europejskie kobiety mylą takie napalenie i niepohamowanie z cechami samca alfa. Trzeba jednak powiedzieć, że islam jako system nie zna takich pojęć i tworów jak miłość, szczęśliwy związek, przyjemność wynikająca z relacji. Islam nie zna też takich pojęć jak empatia, etyka, wrażliwość, człowieczeństwo, humanitaryzm.

Jest to system totalitarny, ludobójczy, nazistowski, tak jak kiedyś faszyzm czy komunizm. Nie widzę żadnej możliwości egzystencji w jednym kraju z ludźmi zakażonymi tym systemem. Osobna kwestia to kwestia genetyki. Arabowie i żydzi to przecież jedna i ta sama rasa – a więc semici.

Arabowie i inni muzułmanie są brutalniejsi, bardziej agresywni, żywiołowi, kapryśni, nie potrafią kontrolować swoich zachowań i popędów. Muzułmanin jak zobaczy kawałek odkrytej łydki to już mu testosteron szaleje. Takie są efekty trzymania mężczyzn w oddaleniu od kobiet.

Wiadome jest, że kobieta „zmiękcza„, uwrażliwia mężczyznę, daje mu serce i umożliwia mu otworzenie własnego serca. Wychowanie islamskie w izolacji od kobiet jest bardzo przemyślanym wychowywaniem okrutnych superżołnierzy, gotowych na każde możliwe poświęcenie, gotowych na podbój planety. Ten kto tworzył tę zbrodniczą religię, był geniuszem zła jak i geniuszem znajomości tajników ludzkiej psychiki.

Może dziwić i przerażać fakt, że feministki, mające rzekomo bronić kobiet i ich praw, tak chętnie stają po stronie tej islamskiej armii inwazyjnej. Jednak mnie to nie dziwi, bo znam tajniki i sekrety ludzkiej psychiki. Feministki wiele razy wspominały o głupocie polskich mężczyzn i o „śniadych książętach orientu„.

One podświadomie chcą zaznać tego, co lewicowa ideologia im zabrania – a więc chcą być zniewolone i zaspokojone przez agresywnych, testosteronowych islamistów. Ideologia zabrania im zaznać tego z europejskim mężczyzną. Więc podświadomość takiej feministki garnie do brutalnego islamisty, bo wiadomo, islamista weźmie siłą. Więc „to nie jej wina” będzie.

Co najgorsze, feministki które miały bronić kobiety, być dla nich opoką i stać na straży ich praw, zdradziły i symbolicznie „zgwałciły” je. Te miliony kobiet, które co roku padają ofiarą zbrodni dokonywanych przez cywilizację śmierci – czyli islam. Czy to w Europie, czy w Azji, Afryce i innych miejscach na Ziemi.

O islamskiej inwazji militarnej na Europę przeczytać możesz w artykułach poniżej:
Islamska inwazja: jest światło w tunelu. „Polska powinna być przedmurzem i opoką”
Tajny plan islamizacji Polski. Fakty których prawdopodobnie nie znasz
Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Wkraczamy w ciemny i zamknięty świat, gdzie kobiety są zmuszane do utrzymywania przez lata stosunków seksualnych z bliskimi członkami rodziny.

Tutaj znęcanie się nad kobietami jest niezwykle powszechne, a dziewczynki i kobiety muszą ukrywać swoje piękno za oszpecającymi chustami czy burkami. W tym świecie mężczyźni mają ciche przyzwolenie na gwałt, ponieważ i tak kobieta jest postrzegana jako prowodyr.
Gwałt i zmuszanie do współżycia

W artykule The Independent pod tytułem Question of Honor, na temat przestępczości związanej z seksem w środowiskach muzułmańskich, przytoczone zostały dane policji brytyjskiej, według których prawie 17 000 kobiet każdego roku staje się ofiarami agresji związanej z honorem, włącznie z morderstwami. Jak mówią szefowie  policji, liczba przymusowych małżeństw również jest bardzo duża, a oficjalne statystyki to tylko wierzchołek góry lodowej.

Vib Klarup Voetmann, dyrektor schroniska dla kobiet Dannerhuset w Kopenhadze, na łamach gazety Kristelig Dagblad stwierdził, iż 70% z 1400 kobiet zgłaszających się do centrum co roku, ma korzenie bliskowschodnie. Donnerhuset jest tylko jednym z czterdziestu takich schronisk w Danii, więc istnieje prawdopodobieństwo, że aktualna liczba maltretowanych kobiet szukających pomocy terapeuty jest zdecydowanie większa, a możliwe, że przekracza nawet kilka tysięcy, bo należy również wziąć pod uwagę fakt, że wiele muzułmanek milczy, bojąc się zemsty ze strony rodziny.
Przymusowe małżeństwo to forma napaści

Jeśli chodzi o zmuszanie do małżeństwa, dziennikarze oraz media nadal nie potrafią pojąć, że jest to nie tylko pogwałcenie podstawowych praw człowieka, ale jednocześnie zamach na kobiecą seksualność. W takich związkach kobieta musi utrzymywać stosunki płciowe z mężczyzną, którego sama nie wybrała. Co więcej, taki stan rzeczy utrzymuje się przez wiele lat, bowiem rozwód jest dla kobiet rzadko dostępny.

Jeszcze bardziej odrażającą cechą takich małżeństw jest to, że kobiety są zmuszane do poślubienia członka swojej wielopokoleniowej rodziny. W Pakistanie na przykład, blisko 70% (wg. badań duńskiej gazety Jyllands-Posten) wszystkich małżeństw to tzw. związki wewnątrzrodzinne, natomiast w Turcji liczba ta waha się między 25-30%.

Tego rodzaju związki są nie tylko traumatycznym przeżyciem, ale są także nienaturalne w sensie biologicznym. Zgodnie z artykułem z duńskiego dziennika BT: Endogamia wśród emigrantów pochłania miliony, konsekwencją takich stosunków są często dzieci z upośledzeniami fizycznymi i umysłowymi. Kiedy kuzynostwo ma potomstwo, ryzyko upośledzenia dziecka wzrasta dwukrotnie, a koszty leczenia pokrywa państwo. I dalej: Tylko w roku 2000 obliczono, że 13% dzieci w Kopenhadze pochodzi z rodzin imigranckich i stanowią one 24% dzieci poważnie upośledzonych.

W wielu takich muzułmańskich małżeństwach panna młoda jest wyjątkowo młoda. Dziewczynki nie mają realnej szansy na odmowę, tak więc wniosek, że wykorzystywanie seksualne jest wkalkulowane w małżeństwo, nasuwa się sam. Szwedzka badaczka Pernilla Ouis, która sama jest muzułmanką, sporządziła raport, dotyczący tzw. przemocy usprawiedliwianej obroną honoru. Badania przeprowadziła na Bliskim Wschodzie, a w konkluzji napisała: Wczesne zawieranie małżeństw może być postrzegane jako wykorzystywanie seksualne z uwagi na bardzo młody wiek dziewczynek. Jej wnioski były tak obciążające, że artykuł został ocenzurowany przez organizację Save the Children, która zajmuje się ochroną praw dzieci (!) i która zamówiła raport.

Kultura muzułmańska to raj dla podnieconych seksualnie mężczyzn

Według Koranu, jeśli muzułmański mężczyzna odda życie za wiarę, zostanie wynagrodzony 72 dziewicami, których błona będzie odtwarzać się po każdej penetracji. Z perspektywy zachodniej psychologii jest to dość żenujące i niedojrzałe, że jedna ze światowych religii obiecuje seks, w dodatku z dziewicą, jako nagrodą główną. Większość ludzi, którzy mają już za sobą burzę hormonów i osiągnęli choćby minimum dojrzałości, najpewniej zgodzi się, że taki cel został stworzony przez bardzo prymitywny typ ludzki oraz do takiego jest skierowany odbiorcy.

Islamski raj jest głównym celem dla napalonych i bezdusznych mężczyzn, którzy czują się niepewnie w towarzystwie kobiet wyzwolonych seksualnie. Powszechne wychwalanie tego raju w środowiskach muzułmańskich wskazuje na to, że kultura ta osiągnęła niemały sukces jeśli chodzi o stwarzanie tego typu mężczyzn.

Niestety wizja tego seksualnego edenu, gdzie każdy mężczyzna może wziąć kobietę i zrobić z nią co mu się podoba, jest bardzo powszechna również wśród współczesnych muzułmanów, którzy bynajmniej nie oddali życia za swoją religię. W wielu przypadkach muzułmanin może zgwałcić muzułmankę i nie poniesie za to kary, ponieważ w tej kulturze istnieje przeświadczenie, że to kobieta sprowokowała gwałt.

Trzeciego sierpnia 2009 roku duńska telewizja Danmarks Radio podała komunikat, że gwałty dokonane przez zorganizowane grupy, to rozpowszechniające się zjawisko w kręgach imigranckich:  Młodzi mężczyźni o innym niż duńskie pochodzenie byli odpowiedzialni za gwałty na dziewczynkach ze swojego środowiska. Mężczyźni ci byli świadomi faktu, iż dziewczęta będą tak przerażone reakcją rodziny, że nie powiedzą o gwałcie nikomu.

Kristina Aamand, która jest pielęgniarką z Centrum Ofiar Gwałtu, również pochodzi z muzułmańskiej rodziny i pracowała z wykorzystywanymi seksualnie dziewczętami. Dziś jest kierowniczką w poradni terapeutycznej New Virginity (Nowe Dziewictwo), z którą każdego miesiąca kontaktuje się jedna lub więcej młodych emigrantek zgwałconych przez swoich pobratymców. Aamand tak komentuje to zjawisko:

Jako muzułmańska dziewczynka jesteś wychowana w wierze, że jeśli dopuścisz się przedmałżeńskiego seksu to Allach Cię ukarze. Seks przedmałżeński jest, zgodnie z islamem, najbardziej haniebnym aktem jakiego możesz dokonać. Niektórzy chłopcy wykorzystują ten pogląd przeciwko dziewczynkom, ponieważ to one będą się wstydzić i to one poniosą karę.

Postrzeganie dziewcząt jako winnych gwałtu jest cechą rodzin o fundamentalnych poglądach religijnych. Taka rodzina nie pozwoli kobiecie, aby samotnie przebywała w obecności mężczyzny, który nie należy do jej rodziny. Ponadto, za każdym razem, gdy wychodzi z domu musi jej towarzyszyć męski członek rodziny. Zatem pojawia się przypuszczenie, że potencjalnym gwałcicielem może być ktoś z rodziny, jak wujek, brat, kuzyn, ojciec czy dziadek.

Islamski raj dla napalonych i zboczonych muzułmanów doczekał się legalnego paragrafu wiosną 2009 raku w Afganistanie. Hamid Karzai, prezydent Afganistanu, zatwierdził prawo mężczyzn do gwałtu na swoich żonach, jeśli nie uprawiali seksu przez ponad cztery dni. Na szczęście prawo to zostało wycofane ze względu na międzynarodową presję. Jednakże media i literatura są pełne przykładów dotyczących muzułmańskiego znęcania się nad kobietami.

Somalijka Ayaan Hirsi Ali opisała to szczegółowo w swojej książce The Caged Virgin, przedstawiającej życie w społeczeństwie muzułmańskim. Równocześnie media dostarczają bardziej absurdalnych przykładów; jeden dotyczy szesnastoletniej jordańskiej dziewczyny, która została zabita przez swojego wuja. W jej ciele znaleziono osiem kul. Wszystko dlatego, że została zgwałcona. Okolicznością łagodzącą, jeśli można tak w ogóle spojrzeć na tę sytuację, było to, że wujek chciał zabić dziewczynę zanim urodzi się dziecko gwałciciela. Inna historia opowiada o ośmioletniej dziewczynce porzuconej przez muzułmańskich rodziców, ponieważ chcieli uratować honor rodziny po tym jak ich córka go splamiła, zostając zgwałcona przez czterech chłopców.

Organizacja schronisk dla kobiet w Danii doświadczyła czterokrotnego wzrostu liczby dzieci i młodych ludzi poszukujących ochronny przed przemocą domową. Lene Johannesson, kierowniczka sekretariatu stwierdza: Pomimo stałego, kilkuletniego wysiłku włożonego w integrację, młode dziewczyny nadal padają ofiarą tzw. ataków w imię honoru.

Możliwe, że muzułmańskie przekonanie dotyczące kobiet jest powodem tego, że 100% gwałtów w Oslo (gdzie sprawca i ofiara wcześniej się nie znali) w latach 2006, 2007 i 2008 były popełniane przez emigrantów o tzw. niezachodnich korzeniach. Szczególnie gorzką wersją tego zjawiska jest historia pewnej Irakijki, która zorganizowała gwałty na przynajmniej osiemdziesięciu różnych kobietach. Jej celem było, aby pokrzywdzone odczuły, że teraz nie mają po co już żyć, więc dokonanie zamachu samobójczego to jedyna możliwość ocalenia honoru rodziny.

Zgodnie z prawem szariatu islamu, kobiety muszą przedstawić przynajmniej dwóch męskich świadków napaści, aby ich sprawa w ogóle dostała się do sądu. Nawet jeśli kobieta będzie mieć na tyle determinacji, żeby w kraju muzułmańskim, z sędzią kierującym się prawem szariatu, wnieść sprawę dotyczącą gwałtu, to i tak niemożliwe jest, aby wygrała, bo jedynymi męskimi świadkami tragedii będą najprawdopodobniej sami gwałciciele.

Rzeczywistość jest taka, że większość światowej populacji muzułmanek, czyli około 700 milionów kobiet, pozostaje bez jakiejkolwiek ochrony przed seksualnymi napaściami, których dopuszczają się członkowie ich rodzin lub mężczyźni z ich środowisk.

Co gorsza, jeśli chodzi o przyjemność kobiet z seksu, to fakt, że kobieta może w ogóle ją mieć, nie jest akceptowany w krajach muzułmańskich, więc łechtaczka zostaje usunięta, najlepiej jeszcze przed osiągnięciem dojrzałości płciowej. Dwudziestego stycznia bieżącego roku w New York Timesie pojawił się artykuł A cutting Tradition podający, że 96% dziewczynek z Indonezji, najgęściej zaludnionego kraju muzułmańskiego, jest poddanych obrzezaniu jeszcze przed czternastym roku życia.

Islam wypacza seksualność swych wyznawców

Dlaczego w Islamie i w kulturze muzułmańskiej kobiety i ich prawo do decydowania o swoim ciele znaczą mniej niż mężczyźni i ich prawa? Dlaczego muzułmańskie kobiety są bite, gwałcone i obrzezane dużo częściej niż kobiety innych kultur? Jest wiele możliwych odpowiedzi; bardzo konkretną podaje Koran: według Allacha i jego proroka Mahometa, kobiety zwyczajnie mniej znaczą od mężczyzn (Koran, 4;34). Abstrahując od świętej księgi, należy stwierdzić, że z psychologicznego punktu widzenia zazwyczaj boimy się tego, czego nie lubimy. Po zbadaniu ponad stu muzułmańskich mężczyzn odebrałem wrażenie, że mężczyźni ci odczuwają strach i niepewność przed kobiecą seksualnością, która pod wieloma względami jest silniejsza od męskiej. Kobiety mogą kochać się dłużej niż mężczyźni, którzy często czują się zażenowani, gdy nie potrafią kontrolować wytrysku i tym samym zaspokoić kobiety. Poprzez pominięcie jej potrzeb mężczyzna walczy z faktem, że kobieta w tej podstawowej sferze życia jest mocniejsza od niego.

Należy również nadmienić, że ten mechanizm psychologiczny w innych kulturach występuje jako cecha charakterystyczna dla męskich szowinistów. Jednak żadna inna religia czy kultura nie stworzyła tak wyraźnej sekciarskiej rytualności związanej z żeńskim seksualizmem, jaka obecna jest w islamie; to podejście skupia się na stłumieniu i ukryciu seksualności oraz kobiecych pragnień. W wywiadzie przeprowadzonym przeze mnie z Kristiną Abu-Khader Aamand pod tytułem Project New Virginity (2009), Aamand mówi: Kontrola społeczna kobiet ma na celu zabezpieczenie rdzenia muzułmańskiej kultury, której większa część skupia się wokół kobiecej seksualności. Nie ma tu znaczenia czy kobiety same zdecydowały się nosić szal, chustę oraz burkę – sam fakt, że dzielą z mężczyznami ten pogardliwy pogląd na swój temat, tylko pogarsza sytuację.

Muzułmańskie stanowisko wobec kobiet oraz przewrażliwione podejście do ich seksualności są szkodliwe nie tylko dla muzułmanek, ale również dla psychicznego rozwoju samych mężczyzn. Seksualność muzułmanów jest wypaczona z powodu braku możliwości przeżycia spokojnego i pełnego miłości związku z kobietą. Tym samym pozbawieni zostają  radości i rozwoju, które niesie ze sobą czułe i pełne wspólnego szacunku uczucie miedzy mężczyzną a kobietą. Mężczyźni stają się bezduszni, a podczas aktu seksualnego są niewrażliwi i skupieni na sobie.

Rozmawiałem z dwiema prostytutkami, które potwierdziły, że seks z muzułmańskimi mężczyznami trwał zdecydowanie krócej i dał im mniej satysfakcji niż stosunki z innymi mężczyznami. Te same przekonania odnajdziemy, wkraczając w głębszą psychologiczną analizę, którą jako pierwszy zajął się Carl Gustav Jung: jeżeli przez mężczyznę zdławiona jest kobiecość w świecie zewnętrznym, to automatycznie tłumione są jego żeńskie właściwości, tzw. amina i staje się mniej wrażliwy, mniej kreatywny, intuicyjny, towarzyski i spokojny.

Pozostali mężczyźni – ci którzy szanują kobiety i cenią rzeczy, których się od nich uczą otwierając się na nie, oraz chcą, aby mały one wolną rękę w wyborze partnera, stroju, czy stylu życia – czują się w obowiązku chronić je, gdy są atakowane i wykorzystywane przez takich mężczyzn, którzy nie pozwalają swoim kobietom żyć tak jak one tego chcą i którzy nie dostrzegają ich wartości. Mężczyźni nie potrafiący stworzyć związku z kobietą to emocjonalnie niedojrzali szowiniści, niegotowi na doświadczenie cudownego seksu. Podczas terapii okazuje się, że ten typ mężczyzn posiada chory obraz swojej własnej atrakcyjności.

W stronę dziecięcej pornografii

Wypaczenie seksualności i brak doświadczenia związanego z równą i odwzajemnioną miłością mogą być przyczyną coraz większego zainteresowania żarliwych muzułmanów dziecięcą pornografią. W artykule z 17 października 2008 roku zatytułowanym Związek pomiędzy dziecięcą pornografią a muzułmańskimi terrorystami odkryty podczas policyjnych obław, Times Online podaje jak brytyjskiej policji udało się znaleźć mnóstwo materiałów dotyczących dziecięcej pornografii w komputerach ludzi podejrzanych o terroryzm. Policja zauważyła wyraźny związek między zwolennikami teokracji czy też fundamentalizmu islamskiego, a korzystaniem z tego rodzaju pornografii. Ich pedofilskie zapędy nie odbiegają od czynów ich proroka Mahometa; bowiem poślubił on sześciolatkę i zaczął z nią współżyć gdy miała lat dziewięć. Nie tylko terroryzował okolice dziesiątkami bitew, lecz dodatkowo dał zezwolenie swoim poplecznikom na gwałty na niemuzułmankach.

Fakt, że ponad połowa panien młodych w Afganistanie w chwili zawarcia małżeństwa ma poniżej piętnastu lat, odbiega od biologicznego uwarunkowania i zachodniego przekonania, że dziewczyna nie powinna uprawiać seksu przed osiągnięciem dojrzałości seksualnej. Jednym z najbardziej groteskowych przykładów jest historia ośmiolatki z Arabii Saudyjskiej, która została zmuszona do poślubienia czterdziestosiedmioletniego mężczyzny. Z pomocą matki dziewczynka złożyła pozew o rozwód, ale w świetle prawa saudyjskiego (opartego na szariacie) musiała pozostać ze starszym od niej sześciokrotnie mężem.

Chomeini pochwala pedofilię i sodomię

Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca polityczny i religijny Iranu, który przeprowadził tam rewolucję islamską w 1979 roku, napisał książkę Tahrirolvasyleh, która jest spisem zasad dotyczących zachowania muzułmanów. Cytat: Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał:
Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić.

A teraz kilka słów dotyczących praw kobiet: Kobieta, która przyjmuje sakrament małżeństwa, nie ma prawa opuścić domu bez zezwolenia męża – musi być mu dostępna, aby zaspokajać wszystkie jego potrzeby i nie może odmówić oddania mu się, chyba że istnieją ku temu uzasadnione religijnie powody.

Co istotne, Chomeini nie uważa również, że seks analny męża z własnym synem jest wystarczającym powodem do rozwodu: Jeśli żonaty mężczyzna uprawia seks analny ze swoim synem, bratem czy ojcem, to jego małżeństwo trwa nadal.

Z psychologicznego punktu widzenia utrzymywanie stosunków seksualnych dorosłych mężczyzn z nastolatkami, czy z kobietami, które nie oddają im się dobrowolnie, jest przykładem zboczenia i to bez względu na to, co mówią prorocy, przywódcy religijni, Koran, czy generalnie kultura. Mamy tu do czynienia z patologicznymi cechami charakteru, a przez to, że kultura muzułmańska tak szybko się rozrasta, cechy te stają się coraz to bardziej powszechne. Wiele wskazuje na to, że kultura muzułmanów wypacza męskie libido i zapewnie dlatego spotykamy się z tak wieloma przypadkami napaści na tle seksualnym w środowisku islamistów.

Największa wyszukiwarka internetowa Google zdaje się tylko potwierdzać to, że świat muzułmański zainteresowany jest najbardziej perwersyjnym rodzajem seksu. Google Trends to program, który pokazuje w jakim najczęściej kraju i języku określone słowa są wyszukiwane. I tak wpisując seks z dzieckiem, Google Trends wskazuje, że kraje muzułmańskie zajmują cztery na pięć miejsc, a język to przeważnie indonezyjski i arabski. Natomiast jeśli poszukamy słowa gwałt, kraje islamu wyskakują na trzech miejscach z czterech i tu ponownie indonezyjski i arabski są w czołówce. Wpisując dla żartu seks z osłem otrzymamy dość poważny wynik: muzułmanie zajmują znowu cztery z pięciu miejsc, ale jednocześnie zmienia się język poszukujących – tym razem pojawia się turecki i arabski. Chomeini zapewne nie uniósłby brwi ze zdziwienia.

Bez wątpienia istnieje mnóstwo wytłumaczeń dlaczego poszukiwanie tego rodzaju seksu jest tak popularne w największych krajach muzułmańskich, lecz wiele do myślenia daje w tym kontekście fakt, iż w świetle islamu i kultury muzułmańskiej miłość i wolny seks są czymś złym i chorym.
Podsumowanie

Umiejętność otwarcia się na zdrowy, pełen miłości seks pomiędzy kobietą i mężczyzną, to podstawa, na której opiera się nasze zdrowie psychiczne. Dopóki w kulturze muzułmańskiej kobiety nie będą postrzegane jako równe, dopóty muzułmańscy mężczyzni i muzułmańskie społeczeństwa pozostaną zapóźnione psychologicznie. Na podstawowym ludzkim poziomie islam i kultura muzułmańska mogą być bardzo niezdrowe dla ludzkiego rozwoju. A konkluzja jest taka: efektem tej sytuacji psychologicznej jest to, że napaści na tle seksualnym rozpowszechniają się wśród muzułmanów w niepokojącym tempie.”

Autor: Nicolai Sennels
Źródło: http://europenews.dk
Tłumaczenie: EmKa
Źródło polskie: http://euroislam.pl/ponury-swiat-islamskiego-seksu/

Advertisements

87 thoughts on “DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

 1. jedna rzecz przykula moja uwagę: „…że taki cel został stworzony przez bardzo prymitywny typ ludzki oraz do takiego jest skierowany odbiorcy….”
  a ja mysle, ze nie. ze tworca był niezły w machiavellizmie i wyprodukowal religie dla debila a druga (kato) dla mniejdebila. tak się przecież robi. ta sama grupa kapitalowa robi dwa brandy, skloca sztucznie malolatow a ci szatkuja się na marki …. tak z kapelusza cola dla inteligentnych makintoszowcow a pepsi dla madafakerow pecetowych z dzielni.
  ponadto Jarku. arabowie i zydzi to semici ale nas za morde trzymają chazarzy .-)
  kiedyś przeczytałem niezły komentarz: dzien bez seksu na frondzie to dzień stracony. powoli wszystkie portale ogarnia gwałt, sex … chyba nasze podswiadomosci szykują się na nadchodzaca wojne.

  Lubię to

 2. ” Zacznę od tego wypierdalać z tego kraju.
  To jest kurwa Polska, i nie chcemy tu islamu.
  Nie ma takiej opcji by te kurestwo przeszło
  Chcecie tu kozaczyć, my wam urządzimy piekło
  Wy przeciwko nam , no to wasza strata
  Polski naród wyciągnie gnata, co was pozamiata …”

  Lubię to

 3. Stop! islamizacji Europy,
  stop! Nie chcemy tutaj ich hord.
  Musimy stanąć w obronie naszej nacji,
  musimy przeciwstawić się tej fali imigrancji. x2

  Nikt nie będzie mówił nam jak mamy żyć u siebie,
  to jest Polska to są nasze ziemie, to nasz teren.
  My Polacy mamy w dupie stanowisko niemiec,
  mówmy szczerze będą cierpieć na własne życzenie.
  Sami wybieramy kogo chcemy gościć w domu,
  nie będzie tego nam narzucał żaden Euro-komuch.
  Polacy sami dokonali już wyboru widząc,
  co się dzieje na terenach zachodu.
  Polsko-języczne media nie przestają pieprzyć,
  gdzie oni tam k*rwa widzą większość kobiet z dziećmi?
  Pi*rdolą swoje ale pokazują mężczyzn którzy,
  nie wyglądają na uchodźców wojennych.
  Niemiecka prasa pisze o Polakach bez serca,
  niech lepiej przypomną sobie czym była trzecia Rzesza.
  Tak to jest, kto wojuje mieczem ten ginie od miecza,
  Polacy nie pozwolą żeby się w ich sprawy mieszać.
  Nie chcemy tego co fundują imigranci Grecji,
  myślimy w tym temacie tak jak nasi bracia Węgrzy.
  Chcemy spokoju, bezpieczeństwa dla naszych dzieci,
  islamiści niech u siebie budują meczety.
  To jest Polska mamy tu swojego Boga,
  mamy swoją Biblię, nie potrzebny nam tu koran.
  Żaden islam nie będzie nas tu terroryzował,
  nikt w imię allaha nie będzie nas tu mordował.

  Stop! islamizacji Europy,
  stop! Nie chcemy tutaj ich hord.
  Musimy stanąć w obronie naszej nacji,
  musimy przeciwstawić się tej fali imigrancji. x2

  Nasz Kontynent zalewa Islamska fala,
  są jak zaraza osiedlają się i mnożą,dramat.
  Nie wierz w to że będą respektować nasze prawa,
  są obłąkani dla nich liczy się tylko szariat.
  Oni chcą tu się zasiedlić żeby zrobić nam dżihada,
  nasze władze chcą ich z otwartymi ramionami witać.
  Kto tu komu służy chyba nie potrzeba pytać,
  to doskonale widać my to wiemy nie od dzisiaj.
  Pana Szulca pozdrawiamy środkowym palcem,
  nareszcie wyszło szydło z worka, Niemiec zrzucił maskę.
  Właśnie tacy jesteście k*rwa od zawsze,
  dlatego za karę stajecie się islamskim państwem.
  Mamy dosyć już tej chorej poprawności,
  Polska jest dla Polaków więc wara od Polski.
  Hipokryci chcą nas uczyć o solidarności,
  macie swój Kraj proszę tam sobie rządzić.
  Zamiast imigrantów my chcemy Repatriantów,
  nie chcemy tu zamieszek, ścinanych głów i gwałtów.
  Zobacz jak obrażają Manifestantów bo krzyczymy głośne NIE
  w Polsce islamskiemu Państwu.
  To podła gra, żeby niszczyć to co nasze, żeby Polski nie było,
  by Polak nie był Polakiem.
  To kolejna próba wymazania naszej tożsamości,
  i tylko od nas zależy jak to się skończy!

  ……………………..
  POLSKA dla POLAKÓW! fajna gitarka! jebać islam i IV rzeszę UE!

  Lubię to

  • Polacy, trzeba zacząć organizować bojówki i szkolenia bojowe. To już ostatni dzwonek. W każdym mieście, wiosce, osiedlu powinno być komando złożone z kilkudziesięciu wyszkolonych sprawnych osób. Do tego potrzeba organizatora, który odpowiadałby za całość i komunikował się z pozostałymi organizatorami na terenie kraju i w innych krajach.
   Co taki organizator powinien przedsięwziąć:
   1. Zorganizować szkolenie wojskowe. Do tego potrzebny żołnierz (może być emerytowany), który mógłby szkolenie prowadzić.
   2. Specjalista od sztuk walki, który prowadziłby tego typu szkolenie.
   3. Ktoś, kto byłby w stanie zorganizować broń. Oni mają już dużo broni. Jak my jej nie zdobędziemy, to nie mamy szans.
   4. Specjalista od komunikacji. Musimy być w ciągłym kontakcie i to tak, żeby lewactwo tych informacji nie mogło przechwytywać.
   5. Organizacja pomieszczeń, schronów, miejsc, gdzie będą mogli ukrywać się ci, którzy będą poszukiwani i ścigani, jak również gdzie będzie przechowywana broń. Powinien tam być również niepsujący się prowiant. Takich pomieszczeń musi być kilka (im więcej tym lepiej)

   Lubię to

 4. Mocny artykuł Jarku – Dziękuje!
  Jesli moge coś dodać
  Nie zostało w nim zaakcentowane odpowiednio temat kultury plemiennej.
  Chodzi mi o to, że zycie w takim srodowisku przez wiele pokoleń, gdzie nie ma domieszki świeżej krwi powoduje degenerację. Małżeństwa dokonywane są w zbyt ciasnym kręgu. Powtarzalność tego powoduje ze z pokolenia na pokolenie nastepuje kumulacja [złych] genów. To co normalnie nie wystepuje w otwartych społecznościach, tu piętrzy sie bez końca.
  Nie dziwi mnie tez sposób w jaki reaguja na obce kobiety. Tutaj juz do głosu dochodzi [natura] wołająca o odświeżenie genotypu. Oczywiście nie usprawiedliwiam dzikiego zachowania, ale rozumiem głos przyrody.
  Nie rozumiem ulegania naciskowi Uni i tego całego Brukselskiego syfu. Jeśli maja problem [a mają] to niech nie zmuszaja nas do popełniania ich błedów!
  Najchętniej postawiłbym przy kazdym mozliwym przejściu z Niemcami – transporter opancerzony z minimalna obsługą [chodzi o radiostacje]. Taki beżowy nie bedzie wiedział o tym co i jak, ale sam jego widok da mu do myslenia! Ponoć nie mogą przekraczać granicy wiec muszą widzieć że jest chroniona [chocby pozornie]. Nie mozemy pokazywac słabości! Nawet gdybysmy byli słabi – musimy nadrabiac miną!

  Lubię to

 5. seks na sile produkuje obrzydliwe coraz brzydsze mordy jak u arbarzyncow, normalnie żeby wyszlo cos ladnego trzeba się zabujać spodobać sobie bo wtedy tylko geny będą wspolgrac i wyprodukują cos ladnego i szczęśliwego, yahwe=allah zakazal arabom zwiazkow z kobietami bo tylko tak mogl pozyskać barbarzynska armie zdolna do wszystkiego nawet wysadzania się w imie pana, to jest caly sekret burek i polburek, w Afganistanie służby amerykańskie mialy problem wytlumaczyc miejscowym którzy się nie rozmnażali ze trzeba w pochwe żeby cos było a nie w analka -_- oni sa nawet nie powiem ze w średniowieczu chyba w innym wymiarze jakos…

  Lubię to

  • gmo dla arabow pustynnych obcowanie z 4 kopytnymi i rogatymi na skale jest i bylo milsze (zreszta maja zapiasane w koranie ze dozowlone ) wlasnie odbytniczo .Przeto seks z kobieta a juz prokreacyjny w jakis cywilizowany sposob to rzecz nie normalna dla tej holograficznej dziczy biorobotow.Ta milosc do zwierzyny pustynnej i skalistej zamknela ich w przekonaniu do stosunkowania sie facetow z facetami jak i dziecmi(fuj !pedofile i gwalciciele-nalez ich kastrowac gazowo).Kobiety maja ciezki zywot w islamie a ta pseudokultura sprowadzila je do poziomu zycia kobiety jak w sredniowieczu,wykreowanego przez inna psutynno-chazarska religie jaka jest katolicyzm.Biedne feministki jeszcze nie wiedza (jednak wcale ich nie zaluje) ,ze najpierw beda dostawaly cios w twarz az do krwi a pozniej doodbytniczy „seks”,kiedy juz sie otrzasna z szoku doznanego na ich delikatnej psychice,dostana nagrode czyli czarne odzienie od stop po glow z wycietym wlotem na oczy.Beda mialy widok niczym z czolgu .Byc moze wtedy przestana marzyc o wzorcowym typie faceta(srodziemnomorski arab najlepiej z Marokoo-bronzowy z lokami jak u wielblada )jaki maja wryty w psychike feministki.

   Lubię to

   • jechala taka w busie z murzyniatkiem czy arabiatkiem dokładnie nie widziałem bo go ciagle zaslaniala i bękart krzyczał w nieboglosy prawie ja bil, chyba jakiś siedmiolatek, a co będzie jak będzie miał 15cie, 30ci ? na nikogo się nie patrzyla jakby wiedziała z sprzedala biale geny, wszystkie puszczalskie doskonale wiedza co zrobily ale nie sa w stanie już tego cofnac i mogą tylo trwac z nadzieja ze jakos to będzie…

    Lubię to

  • Byłem trochę na [zachodzie][Holandia Belgia Francja]
   Wielokrotnie zastanawiałem sie jakie paskudne muszą byc te baby ze musza sobie zakrywac pyski. Czasem chodzą tylko w chustach i nie widziałem nic szczególnego. Mieszanki jednak sa przecudowne i naprawdę maja co pokazać. Jest i sliczna buzia i piękna figura, oraz głęboki oddech

   Lubię to

   • arabki sa paskudne to jakby faceci z zapuszczonymi włosami plus minus, wiadomo sa wyjątki, wszystkie rasy gdzie plcie się niewiele roznia a w zasadzie wszyscy wygladaja jak faceci to sa hybrydy najbardziej widać to u azjatow i arabow, biale europejki wiadomo nic dodac nic ująć nawet biale niemki sa fajne, wiadomo nie wszystkie, nie wiem czemu tak je szkalują…

    Lubię to

    • Zamiast pisać „Arabki są paskudne”, mógłbyś użyć bardziej ścisłego słownictwa „nie gustuję w Arabkach”, ” nie podobają mi się Arabki”. Ale nie Ty piszesz, że Arabki są OGÓLNIE paskudne, co jest oczywistą nieprawdą, bo np. dla mnie nie są paskudne i dla wielu innych ludzi też nie.
     O Europejkach piszesz ” nic dodać nic ująć”, żeby za chwile w kolejnym poście stwierdzić, że ” kobiety to huje z cycami ” o tych samych Europejkach, bo zakładam, że z takimi miałeś kontakt.

     Lubię to

    • odróżnij wygląd od charakteru, zastanawialas się kiedyś dlaczego araby porywają europejki ? wlasnie dlatego ze podpalana kobieta za bardzo wygladac podpalany faceta to samo u azjatow, pracowałem z Azjatami (Wietnamczykami) i każdy marzyl o cycasta biodrzasta blondyna, slowianie nie marza ani nie porywają podpalana kobieta bo maja wszystko na miejscu nad wisla… -_-

     Lubię to

 6. germanska agenda usilnego wpychu islamskich biorobotow na praslowianskie tereny europy to nic innego jak typowa chazarska robota ,dewiantow ukrywajacych sie od tysiaca lat pod ideologia a rzekomo religja chrzescijanska instalowana w mozgi i dusze slowian przez chazarow germanskich.Otóż tak zwani Niemcy to chazarstwo przybyłe na teren Lechickiego Państwa Słowian.Słowo przybyłe jest niewłaściwe to agresorzy chazarscy.Ich właściwym językiem chazarskim dialektem był do dzisiaj istniejący jidisz tajcz.Właśnie ten język był językiem pierwotnym tzw.Niemców czyli Niemot których nie mogli zrozumieć prawowici właściele ziem tubylczy Słowianie zwani póżniej przez bezczelnego chazarskopruskiego pacana kaizera Wilhelma III Irokezami,to chazarstwo jest potomkami tzw.Niemców.

  To dewianci chazarscy deprawujacy mysla i uczynkiem prawowitych slowianskich tubylcow ,zapragnelo tych ziem i wladzy nad ludem ,postanowilo wysluzyc sie nimi ,wmawiajac wielowiekowe tradycje i wielkosc.Niestety ich chazarski gen ,skazil slowianskie DNA w wyniku mieszania sie tych ras i oczywiscie ni jak dobrego z tego wyniknac nie moglo. Spierdolili oni bowiem ten germanski swoj narod a hybryda urodzona z tego to poczwara czyli typowa niemra z szerokimi biodrami ,dupiata i niska ,twarz klaczy(patrz na ANgele.M)z ciegle wielka hucia na seks z byle kim i byle jak .No i oczywiscie typowy niemiec przebieraniec z mysleniem chazara i wygladem (rasy panow) czyli typowym niemotom ,rowniez niski ,poldebilowaty wyglad jak niejaki wypierdek rodu rotchildow Adolf Hitler.
  Tacy oto reprezentanci wielkiego narodu germanskiego aby przejsc dalej ze swa chazarska mentalnoscia musieli sobie upierdolic w glowie wizerunek rzekomego niemca(bo ich wizerunek to zaden) ,wysokiego,najlepiej z niebieskimi oczami ,prezentujacego sie blondyna czyli slowiana(aryjski wyglad) .Oczywsicie piekna blondynka,ze wspanialym cialem niczym bogini rowniez musiala byc reprezentantka germano chazari aby rodzic pieknych chazaroniemcow.SE zamieścił zdjęcie takiego twierdząc ,że tak wyglądał ponoć Jezus.No cóż fala,monsun odwiecznej antyslowianskiej papki przed każdym chrześcijańskim (slowianskim)swiętem.
  Wiadomo kto w rękach trzyma chazaro zajtungi.Tak więc wracając do mitów o pragermanach prachazarskich, ukradziono obraz prawdziwej pary słowiańskiej.Ona blondyna niebieskooka,wysoka ,powabna ,pełna kobiecości ,on podobnież dobrze zbudowany mężczyzna ,blondyn niebieskooki jednym słowem stworzenia wykreowane ręką mistrza naszego stwórcy BOGA ,doskonałe na przeciw nikczemnego wzrostu kreaturą ,karłowatym na pałąkwatych nogach dziełem być może ewolucji????A może …ale lepiej nie wymawiać tego imienia.Otóż tak stworzono ikony chazarogermańców.Te ikony uwielbiali Adolf i jego chazaro podobna elita.Przyglądnijcie się tej elicie.Koszmar.Ich barbarzyństwo,deprawacja ,oszustwo,degeneracja,podstęp sprawiły ,że szybko podbili Słowian ludzi szlachetnych,z natury dobrych,honorowych,religijnych,lubiących życie w swoich społecznościach nie agresywnych a broniących jedynie swojej ziemi.Po prostu dzieci BOGA.Słowiaństwo to przecież piękno nie tylko ducha lecz ciała ,postępku empatii a tu przywlokło się przeciwieństwo ohydztwo,karłowatośći dewiacja ducha ,niecny postępek,dzikus społeczny.

  Tak wlasnie przyszlo ,Bogowie chazarskiego germanskiego imperium powinni najlepiej byc odpowiedzialni za religie przyszlego holokaustu w hurtowej ilosci 6 rzekomo chazarskich ofiar .Liczba ofiar mogla byc na koniec nie wiecej niz 600 tys oczywiscie nie chazarow ale lepiej bylo dowalic 6 zer po 6 i wmowic w lepetyny wszystkim ze to wlasnie oni chazarzy byli tam wyrznieci (chyba przez siebie i nie wiecej jak w ilosci 200 tys).I tak powstal teror pozwalajacy na ssanie energi i finansow z ludow europy .Ale na sam poczatek ze slowian zwanych germanami (chazarskimi) nalezalo zrobic znow imperium ,ktore moglo splacac holokaust aby pozniej tym obciazyc reszte europy. Koncowka obecnosci slowian w germani chazarskiej odbywa sie na naszych oczach i jest ona niczym innym jak przeksztalceniem w 4 rzesze tyle ze z obywatelami chazarsko-pustynnymi a nie slowianskimi.W tym celu wsyssanie arabstwa pustynnego razem z ich islamska ideologia dewiantow to zadna nowosc dla chazarow bo gwalty,morderstwa to typowa mentalnosc pustynnych dewianotw z chazarska mentalnoscia a sam zreszta islam to gowno wymyslone przez chazara na pustyni w czasie stosunku z wielbladem,jak i zreszta caly narod niemiecki i jego historia(upadku).
  Teraz wracają do korzeni .Bratają się na powrót ze swoimi semitami w podobnej nietolerancyjnej ideologii zwanej „religią” ,islamem. Wielka Angela wydala nawet rozkaz przekazania dobroczynnego wiekszej ilosci prezerwatyw dla rozbuchanych nowych obywateli czyli arabskich teraz juz niemcow! aby jak juz stosunkowali sie z resztkami niemieckich slowianek to bezpiecznie i nie zarazali blondynek opryszczka na waginie.mogli by narazic chazarsko niemiecki system zdrowotny na niepotrzebne wydatki i leczenia a po co(lepiej to dac nowym niemcom na taxi,telefony). Pytanie tylko czy ta dzicz reprezentujaca zepsuta mysl chazarska wie na ktora glowe zalozyc tego gumowego balona.

  Swoja droga warto przypmoinac pokoleniom ile to slowian wymordowali chazarzy bolszewiccy z rosji razem do spolu z tymi germanskim chazarami w czasie zorganizowanych rzezi w 2 wojnach rzekomo swiatowych.Wszystko sprowadza sie do zniszczenia pernamentnie slowianskiego materialo genetycznego ,ktory przewyzsza ten chazarsko-pustynny o wiele razy.

  W jednym z numerów „Głosu Wielkopolski” z 1947 roku pojawił się nietypowy artykuł, jak sam autor zaznacza oparty na informacji od agencji United Press. Pod koniec wojny Amerykanie mieli znaleźć w jednym z frankfurckich bunkrów tajny memoriał Hitlera, skierowany do Heinricha Himmlera z 4 marca 1944 roku. Hitler wspominał tam o Polakach w sposób nietypowy, wręcz niewyobrażalny. A pisał mianowicie tak:
  „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. ”
  A oto co miedzy innym Bismark(tez rzekomo wypierdek Rotchaildow)pisal o Polakach w 1892
  „Przeważający wpływ na prasę rosyjską szczującą przeciw Niemcom, przypisujemy Polakom. Polak góruje nad Rosjaninem zręcznością, zazwyczaj też i wykształceniem; jego mistrzostwo w konspiracyjnym współdziałaniu znane jest w Europie; gdyby można było usunąć z prasy rosyjskiej wpływy polskie, jej nieprzyjazne Niemcom nastawienie doznałoby znacznego osłabienia.” i jeszcze;
  „Bijcie Polaków, ażeby aż o życiu zwątpili. Mam wielką litość dla ich położenia, ale jeśli chcemy istnieć, to nie pozostaje nam nic innego, jak ich wytępić. Wszak wilk nie jest temu winien, że go Bóg stworzył takim, jakim jest, i zabija go też za to każdy, kto tylko może.”

  Lubię to

  • Szanowny DEVINGO
   Nigdy nie zajmowałem się Chazarami [co nie swiadczy ze nic o nich nie wiem]
   Albo nie rozumiem czegoś, albo jest jakoś inaczej niz piszesz
   Słowianie to jednak była wspólnota plemion które koegzystowały ze soba tysiąclecia [około 10 tysiacleci] Wszystkie istotne sprawy były ustalane na corocznych prawomocnych spotkaniach. Tam własnie wybierano nowych Lechów [królów] i omawiano sprawy przesiedleń plemion na inne tereny, oraz wypraw łupieżczych. Omawiano zawsze tak długo dopuki nie doszło do ustalenia zasad postepowania. Takie rozwiazanie powodowało to ze [przejście plemienia] odbywało sie w pokojowej atmosferze i przy pomocy sasiadów.
   Chazarowie [lud koczowniczy] przywedrowali na tereny na półn wschód od Krymu około VI wieku, wiec w okresie gdy nad Renem Słowianie byli juz od przeszło tysiaca lat
   Nie interesuje mnie czy obecni Żydzi sa faktycznymi potomkami Chazarów. Chcę jednak zwrócić uwagę ze na pewno nie sa nimi Niemcy, lub Germanie.
   Słowianie, a dokladniej Wandalowie [swietni zeglarze znad brzegów obecnego Bałtyku] Zajeli tereny od Bremy do dzisiejszej Holandii. Oczywiscie mieli kontakty z sasiadami [Galami zza Renu i Normanami z północy. Czasami w okolicy pokazali się Rzymianie ale ich najdalszy fort na Brzegu Renu znajdował sie w dzisiejszym Xanten. Wszystkie te kontakty powodowały ze ludzie mieszali się ze soba. Krew nie wino – wszak wszyscy to wiedzą. Powoli te kontakty spowodowały ze wytworzyli w sobie zupełne inne zachowania i język którym mogli sie porozumiewać z sąsiadami. Germanie byli troszke zapomnianym ludem Słowianskim, ale to nie przeszkadzało koalicji Słowian w 9 roku ne zmasakrować 3 legionów które odważyły się przekroczyć Ren by wprowadzać swoje podatki
   Uważam wiec że choć Chazarzy mogli byc przodkami Żydów – to jednak nie byli nimi dla German i później Niemców
   Pozdrawiam

   Lubię to

   • looknij do cioci wikipidi to cos ci tam podpowie o chazarach,nie bede robil z tego przedrukow.Sa tez inne zrodla.Niemcy to narod wymyslony i wpompowany w dusze slowian zyjacych na tych terenach kiedys.Oni „niemcy „za pomoca watykanu i pala pokazali slowiana co to chrzescijanstwo po dzis dzien ale do czasu, az sie nie przekonwertuja na islam.Chazarom udajacych niemcow od wiekow to bez roznicy czy beda nas zniewalac chrzescijanstwem czy islamem.To ich ulubione zboczone religie i iedeologie przejete a moze wymyslone przez nich.
    Do dzis lataja lufthansom za darmo od 45 roku po calym swiecie,mozna w to by nie wierzyc ale to prawda.Lataja na koszt nieswiadomego juz zubozalego podatnika niemieckiego ,ktory przepraszal za holokaust ,nie wiedzac za sa juz tylko korporacja pod agenda chazarskich globalistow .

    Lubię to

   • wlasnie swoje panstwo chazarskie(podobno zydowskie)maja na grsanicy rosyjsko -mongolskie.O ile sie nie myle to teren dostali od lenina ,w kazdym razie tam ich miejsce przy mongolach.

    Lubię to

    • Chazarscy żydzi i cyganie to dwie rasy nie posiadające narodowych korzeni,dlatego plączą się po świecie,pierwsi żyją z lichwy,a drudzy z żebractwa.Chazarów prawdopodobnie
     Ich ojciec jahwe w 393 roku przywiózł statkami na ziemię w okolice Zakaukazia ,skąd rozleżli się najpierw po Europie a potem po wypędzaniu ich z krajów europejskich po całym świecie gdzie czynią tylko zło i zamęt,zadłużając wszystkie kraje do niewypłacalności włącznie.Najwyższa pora by ich nasza Matka Gaja wydaliła ze swojej powierzchni w kosmos.
     A na ziemi niech zapanuje pokój,miłość i dobrobyt dla wszystkich.I tak się stanie.

     Lubię to

    • yah we ung przywozil małych leniwych ale agresywnych skurwysynkow w partiach, najpierw na atlantyde a później jak ja zatopil to rozlalo się to to wszędzie, troche ich wrzucił na levan – dzisiejszy rejon od iraq do Egiptu, levan to oczywiście tez nazwa yahwowego statku bojowego księżyc który możemy podziwiać co noc, ostatnio w wiadomościach patrze a tu mowia ze w iraqu i lewanie isis cos tam… oni normalnie wiedza o o co chodzi znaja swoje ksiezycowe pochodzenie, to jest dla nich normalne, tylko u nas poprawiana zydohistoria od chrztu, watpie czy to wogule polskie slowo nawet, wszystkie nieme litery przed spolgloskami to cos k sztucznego nie z tej ziemi i weź to wymow wogule brzmi jakby jaszczurka srala chrz chrz chrz -_- , matka ziemia to troche jak wieloryb wszystko u niej wolno przebiega i trzeba ja obslugiwac pomagać zwalczać jej wrogow wiele sil jej pomaga ale tyle samo ja ssie i tu jest nasza rola, wiem ze zamknęli nas w obozach tzw państwach z których nie tak latwo wyjechać a tym bardziej wyjechać zwalczać kogos jak mamy tone obowiazkow praca opieka nad dziecmi rodzicami id

     Lubię to

    • Skąd wzięłaś Aniu ta datę 393r?
     Ja też mam swoja teorię [zasiania życia] ale jak dla mnie Raj i to pierwotne labolatorium genetyczne znajdowało sie gdzieś blisko Babilonii. Nie wiem tylko co myslec o znaleziskach paleontologów w Afryce.
     Jeśli chodzi o Gaję – to mamy dużą zbieżność pogladów
     Pozdrawiam

     Lubię to

    • kazda rasa na ziemi jest przyjezdna żadna nie robiona tylko skosni to miejscowy wytwor szaraków eksperymentujących na naszych genach, glownie wszczepiając swoje i patrza co wyjdzie a przeważnie wychodzi gowno azjatyckie mniej lub bardziej udane, a-sion-aci 4000 lat temu byli tylko klonowani jak szaraki zresztą, dopiero ostatnie pare tysięcy udało im się wypuścić azjate wersje 4.1 która się niestety rozmnaża, ale tak się rozmnaża ze nie wiadomo jak to zastopować, przesadna rozmnazalnosc az do granic absurdu charakteryzuje wszystkie rasy gmo mało swiadome siebie i zycia, rasy gmo także nie przepadają za swoimi kobietami i uganiają za prawdziwymi genami rasy bialoslowianskiej, murzynka na targu w chicago mi powiedziała ze nawet fucken cebula jest biala… -_-

     Lubię to

    • A sion aci to jest najwiekszy dowcip na naszej planecie bija ich tylko pawiany z zoltymi jajkami na nieszczescie dla nas te geny sie do nas przedostaly i mamy panie bez biustubi bioder itd

     Lubię to

    • Dlaczego kobiety bez biustu i bioder to dla Ciebie nieszczęście ? Możesz przecież współżyć z tymi, które mają biust i biodra. Nie musisz przecież współżyć ze wszystkimi.

     Lubię to

    • w stanach jest pelno hybryd pomieszanych z Meksykami murzynami portorickami czy innym robactwem i maja zero bioder tzn biodra i bary jak u kolesiow, straszne, nasze babki i prababki miały 90-60-90 tzw figura osy- po tym się poznaje prawidlowa rownowage hormonalna, przy wzroście 155-165 i tego się trzymajmy, im wiecej powyzej 165 tym mniej cyca i bardziej facetowata twarz jak mawial poeta -_- , oczywiscie sa wyjatki jak zawsze ale mówimy tu o trendzie nie wyjatkach, no i wysokie babki chorują i szybko odchodzą wiec cos nie tak z tym jak widac, czy ktoś z was widział wysokiego staruszka/staruszke ? ja tez nie, wszyscy wysocy pod ziemia już…

     Lubię to

    • dzisiaj wszystko stoi na glowie, ludzie pytaja się czy ktoś jest wysoki a nie czy ladny czy proporcjonalny czy wyksztalcone 3 trzeciorzędne cechy płciowe… , to chyba zydolunarne programowanie czy cos, mój kolega 190, i ciagle jakies problem z wypadającym dyskiem czy cos tam, a tak się cieszyl jak rosl i o swoim ojcu 170 mowil kurdupel ale ojcu nic nie wypada…

     Lubię to

  • medycyna germanska się klania ktora idzie jeszcze dalej i mowi ze np gdy mama ma duzy stres to dziecko przejmuje ta energie żeby jej ulzyc i dostaje raka itd. , dlatego spokojni rodzice bez nalogow i agresji to podstawa dobrego zdrowia dzieci jak np w stanach gdzie rodzice sa super cool i dzieci wesole i zdrowe, owszem tez ich jebia szczepionkami i co ktores dostanie jakies poszczeponkowe swinstwo ale jednak podpora fajnych i bogatych rodzicow to podstawa

   Lubię to

 7. Niestety ale kobiety trzeba trzymać za mordkę. Inaczej mamy to co teraz czyli suczka puszcza się ile wlezie z bad boyami a potem jeszcze ma czelność wymagać od przyszłego męża dobrego prowadzenia. Oczywiście ten mąż jest grzecznym misiem, specjalnie takiego wzięła żeby w zębach przynosił jej wypłatę którą ona wyda na seksowną bieliznę aby się przypodobać skurwielowi po wyroku. Ech dawniej za prawdziwego patriarchatu to za numerek na boku suka była w najlepszym razie wypieprzana z domu w skarpetkach a w najgorszym legalnie ubijana, a dziś? Z mordą wyleci do męża że to jego wina i to on traci majątek! A szmaty palcem nie można ruszyć bo wszyscy palcami zaczną wytykać i uznają że skoro uderzył to widocznie miała racje skacząc na boku. Paranoja, tak nie może być. Jeśli nie zatrzymamy fali rozpasania kobiet to czeka nas zagłada. Gdy tradycyjny model rodziny upadnie to wrócimy do mentalnie do lepianek.

  Lubię to

  • Zal mi ciebie Tomaszu nie wszystkie kobiety sa takie same,my prawdziwe slowianki to wiemy.Znamy nasze zasady i wartosci bycia dobra matka i zona…

   Lubię to

  • kobiety to huje z cycami już o tym pisałem, wiadomo nie wszystkie, mowie przeważnie, jak się nie trzyma krotko to przejmują i atakują, swiat nie znosi pustki, niestety znam to z autopsji, im się jest większym misiem fajtłapom tym basiuuuunua dostaje większego kopa testosteronu i cotygodniowy opierdol to standard już nie mowie o PMS…

   Lubię to

   • PMS można śmiało porównać do okresowych nawrotów choroby psychicznej, borderline albo mania. Takie zachowania nawet według obecnych standardów kwalifikują się do interwencji psychiatry. No ale taka kobieca natura, trzeba zbagatelizować bo jeszcze się okaże że większość z nich należy ubezwłasnowolnić 😉 A przecież nie wolno bo to przypomina seksizm! A tenże zawsze jest zły nawet jeśli jest zasadny.

    Lubię to

    • Dobrze, a co z męskimi „diabłami” tkwiącymi na samym dnie samczej psychiki? 😀 Temat kobiecy został opisany m.in. przeze mnie wzdłuż i wszerz.. Ale gdy nie poznacie swoich własnych „diabłów” to spieprzycie każdy związek.
     Każda płeć ma swoje własne cienie czy też diabły.

     Lubię to

    • Sęk w tym że męskie demony zazwyczaj da się uzasadnić, kobiece natomiast są bezsensowne 😀 No a tak poważnie to są, stroszenie piórek, robienie za tzw. strażników selekcji naturalnej (skopię ci dupę i zabiorę śniadanie bo jesteś leszczem a leszcze muszą umrzeć), rzucanie się na głęboką wodę nie umiejąc pływać itp. Jesteśmy siebie warci to prawda.

     Lubię to

   • przyjdzie islam to docenia genotyp slowianskiego faceta-bialego.Wysunac mozna teze ze feminizm mial juz kupe lat wstecz za zadanie przyzwyczaic biale kobiety szczegolnie z europy i usa do islamizacji i przejecia ich kultury wobec kobiet czyli wpierdol na dzien dobry,seks bez orgazmu,stadko dzieci lub egzystencja w haremie oraz zakaz lazenia w minowach pod grozba zbirowego gwaltu lub smierci. Nie mam pojecia ale czy o tym snily te wszystkie wyemancypowane europejskie studentki, fundujace sobie malego murzynka lub arabka ze studentem w Polsce na arabskim stypendium ?Kiedys baby powiadaly ze araby maja srodziemnomorski typ urody ,czyli mix chazara z wielbladem saharyjskim.Pozniej tlumaczyly ze ich dzieci to maja wloski typ urody tyle ze zachowania nie rezonowaly ze slowianskimi DNA.Kazdy jest kowalem swego losu i widocznie mamy przejsc przez ta kulture islamska jak przez ciemna i smierdzaca dupe.Moze w koncu to zderzenia nas obudzi.

    Lubię to

    • A co z tymi bękartami wielbłądzimi i zakrzywiającymi światło na naszych ulicach? nikt tego nie będzie chciał ruszyć pracowac to to nie bedzie a karmic trzeba, mam nadzieje ze w to nie wejdzie żadna nasza duszyczka chodź pełno zdesperowanych czeka na ciała na orbicie w księżycu nawet wśród nas się wiele snuje…

     Lubię to

    • Tak Was czytam i ręce mi opadają,choć mnie swędzą,żeby
     przylać (*_*) a tak na poważnie to temat damsko=męski jest bardzo złożony i jak świat światem zawsze istniały różnice i problemy po obu stronach,ale suma sumarum jeden bez drugiego nie wytrzyma i w tym tkwi cała filozofia bytowania damsko-męskiego ,lepiej w zgodzie i miłości aniżeli w gniewie i złości.Panowie odpuście i nie wrzucajcie wszystkich kobiet do jednego worka ,bo druga strona zrobi to samo i będzie tak w kółko jak to teraz jest z nami Polakami,zachowujemy się jak
     skłócone obrażone na siebie małżeństwo,nie wiedząc tak naprawdę o co się kłócimy.A dom podzielony niezgodą nie może się ostać jak mawiał Prezydent Lincoln.Przydałoby się troszkę pokory i wyrozumiałości z obu stron,tak w małżeństwie jak i w Polsce.I tego się raczej trzymajmy a będzie lepiej,a nawet dobrze.
     Z miłością pozdrawiam Anna.

     Lubię to

    • Oj Dewingo to Ty taki bystrzacha i nie wiesz,że ŚDM nie odbędą się,gdyż niejaki papież franek zapowiedział,że w maju br odchodzi na emeryturę,taką wiadomość podał Fulford.
     A jeżeli by się te dni odbyły to niczego poza chaosem w naszym kraju nie przyniosą.A episkopat to co najwyżej zadba o swoich sukienkowych a nie o ciemne owieczki.Devingo tak na marginesie ,to mam do Ciebie pytanie co Ty na to ,że w nowej ustawie o obrocie ziemią w naszym kraju znów mamy lepszych i gorszych,jak to usłyszałam to mało mnie krew nie zalała,rozumiem,żeby zabronić niemiaszkom wykupu,ale żeby
     tylko kościelni dygnitarze mieli prawo bez ograniczeń do obrotu ziemią no to się już „fizjologom nie śniło”jak mawia Ferdek Kiepski.

     Lubię to

    • Anno co do SDM to masz racje,ze kto wie co to bedzie.Wladze Krakowa to nawet nie sa przygotowani,episkopat z Dziwiszem obmyslili sobie szabat I orgie a podatnik ma za to placic a oni zarabiac.Brakuje im wolnotariuszy (podobno najlepiej wysluzyc sie darmowa energia w zamian za wieczny odpust).2 miliony ludzi a oni kibli nie maja ,gdzie to towarzystwo bedzie kupy robilo nie mowiac o toalecie porannej,Krakow utonie we fekaliach o smrodzie nie mowiac.A co z egzotycznymi virusami,pasozytami I grzybami?Nie ma noclegu dla 2 milionow a oni -kosciol I zebrza,ze lokowc pielgrzymow po domach u ludzi. Jeszcze jak das Migranten sie zjada jako mlodziez to dopiero bedzie w prezerwatywy trzeba zabezpiezac owych miglanow .Nie mowiac o ochronie dla lokalnych niewiast ,bo przyjazdne to juz na straty mozna spisac.Bedzie lub nie brud ,smrod,rzezaczka I kila wszystko dzieki episkopatowi.Mozna by jeszcze rozwinac watek bezpieczenstwa przed teroryzmem ale szkoda o tym juz pisac.

     Z ta ziemia to dziwna sprawa,czasem mi sie wydaje ,ze oni PIS planuje jakis masowy przekaz polskiej ziemi dla izraelitow lub innej nieokreslonej blizej kosmicznej rasy. Gdyby sie kierowali dobrem Polakow nie wprowadzali by ustawy zakupu gruntu ornego dla obywateli,bo kazdy powinien Polak miec przynajmniej 1 ha ziemi w celu zabezpiecznia sobie egzystencji a oni wymagaja papiery rolnicze,5 lat gospodarzenia w przypadku rolnikow I jeszcze to oni-owe elity zadecyduja czy mozesz kupic lub sprzedac. Chcieli wogole isc dalej I miec decyzje na to czy przekazesz ziemie w rece swoich dzieci-paranoja I to wszystko smierdzi. A takiej Suchockiej ,Bieleckiemu czy Lewandowskiemu pozwolono na wykup hurtowych ilosci ornej ziemi z budynkami,palacykami,gorzelniami,oborami i to za grosze,oczywiscie bez uprawnien rolniczych. Przez ostatnie 15 lat biora doplaty unijne od 3-4 tysiecy hektarowych gospodarstw ,I jakos do dzis nikt z PIS tego nie kwestionowal.Widac dla Polakow rodowitych mieszkancow tych ziem ,nawet posiadania 1 ha tej ornej jest zabroniony I nie osiagalne..Dla kosciolkowej mafi natomiast odzysk podobno zagrabionej ziemi przez komune wogole nie jest problemem a koszty zwiazane z tym wyzyskiem ponosi polski podatnik.Widac wyraznie w co graja tu chlopaki z PIS-uaru I episkopatu,odsowajac w sposob razacy Polakow od tego co najwazniejsze czyli ziemi naszych pradziadow ,ktora w ilosi 1 ha najmniej kazdy obywatel powinien posiadac I to za darmo I bez podatku.(aby mogl sowje dzieci wychowac I nakarmic).

     http://www.anastazja.org/rodowa_osada.php

     Lubię to

    • Ech zgadzam się z tobą Devingo. Jak sobie pomyślę co zrobiono z tak potężnym starożytnym grodem jakim jest Kraków/Wawel to mi żal dupę ściska. I pomyśleć że jeszcze w czasach renesansu Kraków był europejską jeśli nie światową stolicą okultyzmu. A Akademia Krakowska była chlubą Rzeczypospolitej. A teraz co jest….. ? Syf brud smród kiła i mogiła. Miasto gangów z maczetami konkurującymi o rynek zbytu. Miasto gdzie nadzy angole szczają na rynku na gołębie. Miasto gdzie w 50 % jest we władaniu Kleru w tym niestety czakram wawelski. Miasto jest chyba najbardziej zanieczyszczonym miastem w tej części Europy i strasznie zaniedbane. A co do Pis to ostrzegałem was że tak będzie ale niektórzy na tym blogu się podniecali jaki to Pis jest och ach i co on nie zrobi. A prawda jest taka że Pis jeszcze bardziej wyrucha Polaków niż wyruchało ich PO+PSL. A ziemia to święta rzecz przecież. Ech… Ale chujnia w tym kraju. Pozdrawiam.

     Lubię to

    • wiem ze w Krakowie jest dużo ochroniarskich firm znaczy takich co ochraniają tych co tego nie chcą -_- no i można wpiedol dostać latwo, z drugiej strony jest wieksza wolność, wawa monitorowana jak b-Londyn -_- nawet się wylac na tory nie można po ludzku

     Lubię to

    • A Warszawa to inna para kaloszy. Wawa nie ma nic wspólnego z tą prawdziwą Polską powiatową czy gminną. Tak jak Londyn nie ma nic wspólnego z Anglią. To są metropolie lokalne o bardzo wyraźnym trendzie multikulti i korporacyjnym trybie życia. Takie tam lemingrady. To są oddzielne okręgi/dystrykty w danym kraju.

     Lubię to

    • Czytałam książkę o Anastazji i ja mam też taką wizję życia ludzkości na tej pięknej błękitnej planecie jak ją zowią OBCY.
     Jak do tej pory moje marzenia się spełniały,więc wierzę,że i to się spełni.W dniu 22.08.016 o godz.16,21 będzie czas równonocy jesiennej,raz na 289 800 lat położenie Ziemi wobec
     Niebios = zbieg czasów i służy do rozpoczęcia nowego kalendarza – Nowej Ery,mam takie wewnętrzne przekonanie,że
     większość ludzkości się przebudzi. „Gdyż tym czym my jesteśmy,tym jest świat . Bez naszej przemiany,przemiany w nas,nie może być żadnej przemiany świata”J.Krishnamurti.
     Tak więc nikt nam tu raju nie urządzi,tylko my sami możemy to zrobić.Problem ludzkości tkwi w błędnym używaniu umysłu.
     Używanie umysłu bez połączenia z cnotami serca zawsze zaprowadzi nas donikąd.

     Lubię to

    • przebudzenie barbarzyńcom raczej nie grozi, żeby tylko nasza większość z powrotem na bezreligijne tory wpuscic, ale mam sklerozę cos w shreku dzisiaj było chciałem wam tu wpisac, no nic może mi się przypomni jeszcze w tym tygodniu… -_-

     Lubię to

    • widzialem jedn celebrytke z tv(ciema bardzo w usa sie mowi afro-amerykanka) z takiego zwiazku bialej z czarnym ,ktora obrzucala nas Polakow od rasistow,udawadniajac wyzszosc multikulturalizmu I globalizmu nas czystoscia narodowa.Nie ograniczala sie tylko do tego ale ewidetnie ublizala podprogowo Polakom ,no I to jest wtedy dla pseudowladzy dobre,nikt z Polakow jakos jej o antypolizm nie oskarzal a I promowac w tv to nie hanba.

     Lubię to

    • -_- kobiety sa jak dzieci po czasie wiernie nasladuja facetow staja się ostrzejsza wersja swojego wybranka… w nocach i dniach troche było o tym -_-

     Lubię to

  • ,, Niestety ale kobiety trzeba trzymać za mordkę…”

   My, ludzie, jesteśmy prawie na dnie zasady rozbiegunowienia, przeciwstawności, dualizmu. Dlaczego? Bo odzwierciedlamy najniższe energie, które są energiami egocetryzmu, samolubstwa i w efekcie dbałości – tak po cichu i na prawdę – tylko o własną dupę. Między czynieniem siebie szczęśliwym a egoizmem stawiamy znak równości, a usprawiedliwieniem tego stanu jest narzekanie, że wszyscy i wszystko oprócz MNIE(MNIE!, MNIE!) jest popieprzone.

   Ciągłe używanie słowa ,,ja” (ze mną, dla mnie, o mnie) stawia człowieka w oddzieleniu z resztą świata. Podświadomość koduje, uczy się odosobnienia, izolacji.
   Początkowo daje to złudzenie bycia kimś lepszym, mądrzejszym na zasadzie: ,,No jak JA(!!) mogę rozmawiać z tymi ćwokami? Z tym prostackim kolegą z pracy, z tą wypindrzoną cizią spod siódemki, która gdyby pomyślała, to by jej czaszkę rozsadziło?”
   Człowiek spotyka podobnych sobie, by utwierdzić się w przekonaniu bycia innym, bardziej wyjątkowym. Nie chce porozmawiać konstruktywnie o rzeczach istotnych, ale ponarzekać jacy to ludzie są cofnięci w rozwoju, zgadżetowani, puści w środku.

   I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie …
   niepostrzeżenie, po cichutku nasze prawdziwe, wewnętrzne ,,ja”daje o sobie znać. Jak? Poprzez samotność, brak przejawienia siebie. Samotni w tłumie. Ktoś to nazwał atomizacją społeczną – zabójcą cywilizowanego człowieka.

   Może komuś wydawać się, że piszę bez składu i ładu, zwłaszcza w kontekście zacytowanego fragmentu wypowiedzi Tomcia, czy rubasznym twierdzeniu Gmosia, że baby to chuje.
   Jak meżczyzna czy kobieta chce niwelować biegunowość, rozdzielenie, przeciwstawność, jeśli je pogłębia?

   Ludzie, którzy widzą drugiego człowieka po przeciwnej stronie ,,barykady”, w opozycji do z dupy wziętych przekonań o własnej wyższości, trwać będą w marazmie niskich wibracji, w mętnej kałuży tworzonej w koleinach swojego trwania, które kłamliwie nazywają życiem.
   Choć dano nam, pokazano przykłady wznoszenia się, scalania, nie wiedzieć czemu wolimy tkwić w zgorzknieniu, betonując się rozdzieleniem.

   Takim przykładem jest dwoje zakochanych w sobie ludzi. Nie istnieją osobno.
   On to ona, ona to on. Jedno. Czy są bez wad? Ależ skąd! Tyle, że w obliczu miłości nie mają one najmniejszego znaczenia! Serca tych dwojga wibrują w jednym wznoszącym rytmie. Ich oczy zaglądają w dusze. Patrzą oczyma szczęśliwej Duszy.

   Ale po co ich widzieć? Po co brać z nich przykład? Lepiej przejść obok, udając, że się ich nie zauważa, odwrócić wzrok jak od ułomnego, wobec którego nie wiemy często jak się zachować …

   ,, Zakochani to wariaci! “- ktoś powie. Czyżby? Czy to raczej my, tak się wyrażając, usprawiedliwiamy swoje prostactwo, głupotę i rozdzielenie…

   Ludzie nie potrafiący patrzeć na drugiego człowieka z miłością, albo choćby ze zrozumieniem, tak na prawdę nienawidzą siebie. To jest ich wewnętrzna tragedia, przez pryzmat której widzą otaczający świat.

   No jak, do cholery, można widzieć w drugim człowieku dobro, jeśli nie ma się go w sobie?

   Przecież to oczywiste, że czarne widzenie odzwierciedla mroki naszych myśli i skołatanej duszy, która bardzo źle czuje się w stwarzanym przez nas, negatywnym świecie.

   Lubię to

   • Krysiu – ta wypowiedzia potwierdzasz ze jestes [Madra Baba]
    Masz racje – jesli nie przerobimy swoich cieni i nie pogodzimy się z nimi to nie pokochamy ani siebie najpierw, ani potem innych. Przerobienie ich i zrozumienie jest warunkiem powolnego rozwoju. Kocham Cie wiec Madra Babo i serdecznie pozdrawiam

    Lubię to

 8. islam islamem, pisslam w akcji!
  RomanK u gajowego napisał:
  Wniesioną w ostatniej chwili przez PiS poprawką
  Żydzi wykupią polską ziemię!!!

  Zadbano o interes żydowski pod osłoną totalnej zadymy z TK i dopełniaczami.

  Ziemia polska w żydowskie ręce poprzez Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.

  „Sejm uchwalił ustawę wstrzymującą sprzedaż państwowej ziemi na 5 lat i zmieniającą zasady obrotu gruntami rolnymi”

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-ustawe-wstrzymujaca-sprzedaz-panstwowej-ziemi-na-5-lat-i-zmieniajaca/ptf9pz

  z wrzuconą w ostatniej chwili przez PiS poprawką pozwalającą m.in. (i głównie o to chodzi) na nabywanie ziemi rolnej przez „Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej”

  [Czytaj też „Ustawa z dnia 20 lutego 1997 r. o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.”

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970410251 ]

  Podaną o tym na Onecie (a i w innych ich mediach) informację – wraz z pytaniami posłów – tak pokręcono i tak przekierowano, aby nie wymienić istniejącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej przy jednoczesnym sugerowaniu, że może tu głównie chodzić o Kościół Rzymsko-Katolicki.

  Do TK się tego nie zaskarży, bo i nie ma jak, sparaliżowany.

  I o to chodziło z tymi ostatnimi zadymami.

  Teraz następną poprawką PiS-u interesu dopilnują obce wojska na terytorium RP i już wcześniej uchwalona przez PiS totalna inwigilacja Polaków.

  Jak teraz temu zamierza przeciwdziałać O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami od szeregu już lat rozprowadzający PiS?

  Zaś dla uzupełnienia
  „Dwa żywioły antypolskie wiszące nad Polską”

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/dwa-zywioly-antypolskie-wiszace-nad-polsk

  Lubię to

  • I co tu robić? Wyjdziemy na ulicę w 1000 osób protestować przeciwko temu, to w TV w 3 minuty urobią 100000, że protestujemy przeciwko rządowi PIS, no w ostateczności przeciw wykupowi ziemi przez KK. Najlepiej byłoby w ogóle obalić ten rząd, tylko co wtedy? Wróci Partia Oszustów w koalicji ze Staroczesną i zrobią nam tu drugi Belgistan lub Londonistan. Nie mam złudzeń, że gdyby nie zmiana władzy, już mielibyśmy pobudowane baraki dla 50000 ciapaków co najmniej. Ten rząd przynajmniej jest przeciw multi-kulti. Tylko co z tego, skoro i tak ostatecznie zrobi nas w bambuko?

   Gdzie nie spojrzeć, to złodzieje, cwaniacy, oszuści tudzież przedstawiciele narodu ongiś wybranego. Potrzebowalibyśmy jakiegoś genialnego dyktatora, żeby posprzątał ten cały syf. Ale na to nie ma szans, elity (syjoniści, masoni, iluminaci – zwał jak zwał) zawsze mają plan A, B, C, D, E i F, więc na stołku i tak wyląduje ich agent.

   Ktoś tam wyżej pisze o kolejnej dacie wielkich zmian. Znów daremne przedłużanie nadziei. Błagam, wyjaśnijcie mi jedną rzecz – skoro ma nastąpić (lub następuje) totalne oświecenie ludzkości, to czemu do kurwy nędzy wszystko zmierza w dokładnie przeciwnym kierunku? 999/1000 ludzi to niewolnicy, którzy nie potrafią dojrzeć sieci kłamstw, która ich otacza. Mało tego. Z każdym dniem wszyscy się radykalizują. U nas mohery i KODowcy, na Zachodzie islamiści, na Ukrainie banderowcy, w Rosji stalinowcy, w USA czarni, w Korei czerwone komuchy Kima, w Afryce i Azji totalnie zezwierzęceni arabowie, a wszystkim i tak sterują jacyś popieprzeni psychopaci. Przecież to kwestia czasu, jak to wszystko pierdolnie i nie będzie czego zbierać.

   Lubię to

   • ufo lunarne chce ww3 glownie żeby pozyskiwać biale dzieci i trzebic doroslych, ze tez oni nie wiedza ze jak zabija rodzicow to dzieci nie będzie… , potrzebują więcej punktów zapalnych żeby podpalić biale kraje, kiedyś było latwo zabicie ferdynanta zabicie swoich na stacji radiowej i wio byl powod, dzisiaj wszystko jest powiazane i biali ludzie juz nie tak glupi, no może oprócz dosc izolowanej brodatej turcji która uzbrojona po zęby co kroc napada na sasiadow i jak się to wydaje to się cofa i klamie w zywe oczy ze ona nigdy, no skad…. Z ta ziema nie wiem może jest w tym głębszy sens np zatrzymanie podstawionych polakow od wykupywania ziemi dla zydow, w poltyce 2+2 nie zawsze jest 4.5 -_- , wczoraj widziałem wycieczke w myckach co za fizycznie obrzydliwe geby 1/3 araby pare rudych pare jakiś pakistanczykopodobnych w okularach, jakby mi kiedys bramy piekla otworzyli to bym się takich mutatntow spodziewal a glosni jak latynosi i arbazyncy a nie wiedzieli w jaki autobus wsiasc a bilet w automacie kupowali w 5ciu przy dyskusjach jakby ich granice wrog najechal…

    Lubię to

   • ,, Ktoś tam wyżej pisze o kolejnej dacie wielkich zmian. Znów daremne przedłużanie nadziei. Błagam, wyjaśnijcie mi jedną rzecz – skoro ma nastąpić (lub następuje) totalne oświecenie ludzkości, to czemu do kurwy nędzy wszystko zmierza w dokładnie przeciwnym kierunku?”

    Bardzo lubię, Student, czytać twoje komentarze, choć pojawiają się tak rzadko, a szkoda. Piszesz ciekawie i konkretnie i pod tym względem chciałabym być facetem 😀

    Co do twojego pytania.
    Jakie oświecenie?! Czy znasz przypadek innej cywilizacji, u schyłku której ,,spłynęły jak w baśni” pozytywne energie i oświeciły tłuków? No i nastąpił raj? Myślisz, że skurwiel w tym raju, jak za dotknięciem różdżki przestanie być skurwielem, albo człowiek przedstawiający sobą 80 cio kilogramowy kawałek mięsa, istniejący dla przetwarzania 20 ton żarcia przez swoje życie, nagle stanie się kanałem dla przepływu wyższej wibracyjnie energii?

    Mnie się przynajmniej nie obił o uszy taki uzdrawiający cud cywilizacyjny.

    Upadają systemy, państwa. Dlaczego nie ma to dotyczyć cywilizacji? Każdy głupi zna z historii przynajmniej kilka takich upadków.

    Jakkolwiek zabrzmi to paradoksalnie, każda wojna przynosi oprócz cierpienia, powrót najzwyklejszych wartości ludzkich, w których najbardziej czczony jest cud ŻYCIA. Ludzie szanują się wzajemnie, spokój jaki wokół siebie tworzą dotykają wręcz palcami. Mija jakiś czas i znowu ludziom odpierdala.
    NICZEGO, ale to NICZEGO NIE UCZĄ SIĘ OD MINIONYCH POKOLEŃ, CYWILIZACJI. Nie zastanawiają się nad przyczyną upadku, aby nie popełniać dosłownie tych samych błędów.
    Aby do ludzi ,,dotarło” jakieś oświecenie, muszą stać się przynajmniej kanałem. Że nie wspomnę o byciu generatorem.
    Jeżeli elektrownia nie jest zasilana wielką, silną rzeką, a raczej ściekiem – to jaka energia popłynie z generatorów?

    A chociażby w Polsce. 80% ludzi bazuje na ściekach medialnych, nie mając pojęcia kogo wybierają.
    Przypomina mi to zamek okolony fosą, do której spływające ścieki powodują zamierzony ruch. A w zamku żyją sobie zgodnie i w najlepsze tzw. rządzący, którzy na zewnątrz udają skłóconych, by tłuk poczuł się co pewien czas ważny i wybierał między jedną a drugą chorobą. (partia-kościół lub jedno i drugie)

    Ktoś mówi o nadziei. Nadzieja zawsze dotyczy jutra. To ,,jutro” wciskane jest na tyle często i silnie, że tłuk zaczyna żyć tylko nadzieją, zapominając, że podstawą jutra jest DZISIEJSZE DZIAŁANIE I MYŚLENIE!

    Ktoś powie, z resztą dla usprawiedliwienia własnej głupoty, że nami rządzą psychopaci. Ej! Czy tylko aby oni zatracili ludzkie wartości i szacunek do utrzymującej nas i żywiącej NATURY?
    Ci psychopaci wydają tylko polecenia. To człowiek, ten z dołu, je wykonuje: wycina lasy, zatruwa rzeki i morza, zanieczyszcza powietrze i swoje środowisko, wyrzuca tysiące ton żarcia dla szczurów. Kto to robi? Psychopaci w garniturach, z mycką na głowie albo z pionowa źrenicą?
    Nie! To my wykonując swoje zawody, bezpośrednio przykładamy rękę do tworzenia syfu wokół nas!

    Czym różni się psychopata wydający polecenia od tych, którzy je wykonują?
    Mało tego, wiedzą o bezsensie, destrukcji prowadzącej do zagłady, ale nadal to robią!
    Kto? My – tacy sami psychopaci!
    Wiem, wiem: bo środki do życia, bo muszę kupić następną komórkę, plazmę i paczkę pampersów, muszę kupić tyle żarcia, by zsyp nie stracił swojej roli.
    Jeśli każdy z nas nie pojmie, że jest narzędziem w rękach destruktorów, to …

    to życzę trwania w nadziei w lepsze jutro. Oświecenie też przyjdzie jutro …
    Tyle, że liczenie na jutro trwa przez całe życie. Widzenie lepszego jutra zawsze osadza nas w gorszym dniu dzisiejszym. Po co mamy go naprawiać, przestać mu szkodzić, skoro jutro będzie lepiej …

    A! Zapomniałabym! … Życzę miłych snów … od każdego ranka!

    Lubię to

    • „To człowiek, ten z dołu, je wykonuje: wycina lasy, zatruwa rzeki i morza, zanieczyszcza powietrze i swoje środowisko, wyrzuca tysiące ton żarcia dla szczurów. Kto to robi? Psychopaci w garniturach, z mycką na głowie albo z pionowa źrenicą?
     Nie! To my wykonując swoje zawody, bezpośrednio przykładamy rękę do tworzenia syfu wokół nas! ” – no właśnie i dlatego ci z góry ci nadzorcy tak nami pogardzają i chcą depopulacji ponieważ widzą w nas swoje odbicie. Jesteśmy ich krzywym zwierciadłem. Mimo tych wielkich apanaży oraz wielkich bogactw i nieograniczonej niemalże władzy nienawidzą tak na prawdę siebie bo są tak naprawdę nami, a my jesteśmy nimi, Ta sama mentalność , te same myślenie czyli jak ty się nachapać jak tu robić aby się nie narobić, jak tu zebrać jak najwięcej zasobów, jak tu wygrać wyścig szczurów. I jak najwięcęj i coraz więcej nie patrząc na konsekwencje i skutki uboczne wokół. Ludzkość jest niereformowalna. Nic się nie zmieniło od czasów kamienia łupanego. Ciągły podział pan-niewolnik. Guru/szaman/kapłan-owieczka/owczarnia boża/stado baranów. albo prezes/dyrektor/bankster/ pracownik/korpoludek. Nic a nic się nie zmieniło ciągle ta sama jaskinia, jaskinia Platona. Tylko nieliczne wybitne jednostki zmieniają świat swoją myślą i pracą i tylko one a cała reszta jest jako dodatek do utrzymywanie/podtrzymywania systemu czyli beneficjenci a jednocześnie baterie systemu.
     Pozdrawiam.

     Lubię to

    • Dlaczego tylko niektóre jednostki są twórcami / kreatorami (25%), a cała reszta (75%) robi jako „tło”? Dlaczego kreatorzy muszą robić co robią, a całej reszcie wystarczy żywot z jednej strony beneficjentów, a z drugiej strony baterii systemu? Teoria o portalach organicznych, czyli o ludziach z bardzo słabo rozwiniętą duszą?

     Lubię to

    • Jeśli chodzi o portale organiczne to jak to zwykle bywa we wszechświecie to musi być zachowana równowaga, a mianowicie 50/50. Czyli tylko albo aż połowa ludzi na tym łez padole posiada duszę i jakąkolwiek zdolność do refleksji nad swoim życiem oraz możliwość rozwoju czy oświecenia a reszta robi jako firewall systemu. Oczywiście z tej połowy z duszą tylko jakaś garstka jest przebudzona i o to się toczy walka tak naprawdę. Oczywiście jeśli weźmiemy pod uwagę tylko i wyłącznie tę teorię. Chociaż ja bym nad nią polemizował ponieważ ja mam inną teorię na ten temat. Mi się wydaje że rozwój duszy jest w ludzkośći piramidalny. Co to oznacza ? A mianowicie że są jednostki gdzie mają w niemalże 100 % rozwinięte dusze są to tzw. dzieci indygo lub oświeceni są także tacy co mają rozwinięte dusze w 75% czy 50% albo w 25% a są także co nie mają duszy albo są na początku swojej drogi i ich rozwój jest na poziomie zerowym. Ale to takie moje luźne przemyślenia. Więc Jarek nie pytaj mnie o to bo ja tego systemu nie tworzyłem. Te pytania to kieruj do Demiurga lub Kreacji/absolutu czy jak zwał tak zwał………. Aczkolwiek chyba się domyślam dlaczego tak jest. Chyba domyślam jaka moze być odpowiedź na twoje pytania.

     Lubię to

    • Teraz już chyba wiesz o co chodzi z depopulacją. Jest w tym jakaś metoda. Chodzi o selekcję. Chodzi o to aby pozostawić jak najlepszych, jak najsilniejszych i jak najinteligentniejszych ludzi. O jak najlepszym DNA. TE wszystkei akcje ze szczepionkami i chemtrails są tylko po to aby przetestować na ludzkości ich odporność. Muszą przecież wiedzieć kto ma silne DNA. A jeśli ktoś ma silne DNA niczym mutant to jemu żadna szczepionka nic nie zrobi bo i tak układ limfatyczny te syfy wywali. Dlatego wzmacniajmy układy limfatyczne. Aha chodzi o erę kosmiczną czyli jeśli ktoś ma „mocne DNA” to wejdzie w skład kosmicznych armii. A cała reszta czyli jakieś 500 mln będzie musiała liczyć albo na znajomości wśród nadzorców albo na swój intelekt i mądrość. Te 500 milionów ludzi ma tworzyć system ( programiści, projektanci, inżynierowie, artyści, naukowcy,lekarze itp.) widzisz godne miana Technokracji. A reszta z tak zwanego motłochu ta co przetrwa oczywiście mając silne DNA wejdzie w skład armii kosmicznych i będzie walczyć w kosmosie o złoża i planety. Czyli 500 milionów ludzi tworzących system to tak zwana planetarna ziemska klasa średnia czyli zawody kreatywne i artyści plus kilkaset milionów ok. 100-150 z tak zwanego motłochu do armii a reszta do nadzorcy i ich rodziny czyli kasa rasy panów to liczba około 300-1000 ludzi.

     Lubię to

    • Krysiu!
     Masz racje dziewczyno i z okazji jasnego sformuowania tematu stałaś się chłopem!
     To że pierdolnie jest jasne jak słonce – nie pierwszy raz!. Róbmy swoje! Nic nie zmienimy bo kula już szybko się toczy do zagłady.
     Ja oswoiłem się ze śmiercią! Poznałem jej istotę i zrozumiałem. Proponuje to innym bo gdy przyjdzie przyjmą ją ze spokojem i bez strachu

     Pozdrawiam Chłopie – ha ha ha!

     Lubię to

    • oswajaj się zabijac wielbladzich barbarzyncow, nie siebie, kurwa dzi zu naprawdę polasowal ci mozg, przypominasz mi tych rosjan co się dali zaciukać wielbladzim gebom bez walki

     Lubię to

    • To nie tak Gmosiu!
     Jeśli coś poznam i zrozumiem staje sie dla mnie jasne i wiem czego sie spodziewać. Strach przed nieznanym odchodzi – bo wiem. Rosnie wiec odwaga i uwaga na inne sprawy
     Po co ta agresja – nic nie wnosi. Już kiedyś pisałem że stane na barykadzie – ale po co emocje. Na zimno jestes efektywniejszy!

     Lubię to

    • bodziu za dużo o tej śmierci ja tez byłem paręnaście razy blisko kostuchy ale nie zamierzam się z nia oswajać ani się w niej rozsmakowywać, jak tu tego lunarnego dzi zu z was wyplenić ?, nie mam pojęcia, lechici chyba by sie w grobach przewracali na takie teksty, a ja na takie teksty przymykam oczy wole na miasto z kumplami skoczyć a u sialala… -_-

     Lubię to

    • Coś się zaczyna i coś sie kończy! Dlaczego? – bo tak jest!
     Uznaj koniec za nieodzowną cześć tego co masz i już jest dobrze!

     Lubię to

    • i nie chodzi ze garbate nosy cie zaciukaja chodzi ze pogwalca i te ich wstrętne nosy i i ciemnozolte swinskie skory przejdą na nas

     Lubię to

  • Błagam trzymajcie mnie bo zejdę ze śmiechu 😀 i powiedzcie mi że to nie prawda co przeczytałem w dość znanym brukowcu internetowym pod tajemniczą nazwą TVN 24 😀
   Cytat ów portalu z dnia 07.04.2016 :
   Norweski lewicowy polityk Karsten Nordal Hauken oświadczył publicznie, że kilka lat temu został brutalnie zgwałcony przez uchodźcę z Somalii. Teraz jednak czuje się „głęboko winny”, że jego oprawca zostanie deportowany do swojego kraju pochodzenia. (http://www.tvn24.pl).
   Buahahahah ostatni raz taki stan niepohamowanego śmiechu doznałem jakieś 17 lat temu gdy pierwszy raz „zapaliłem” z przyjaciółmi. No nie wierze ….. 😀

   Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s