Banki i tajna władza

Elity zniszczyły chrześcijaństwo. Jakie są tego konsekwencje dla cywilizacji?

Elity zniszczyły chrześcijaństwo. Jakie są tego konsekwencje dla cywilizacji?

wojna z islamemTo co powiem zapewne Was bardzo zaskoczy czy wręcz zszokuje.. Ale uważam że nie powinniśmy demonizować chrześcijaństwa. W zbliżającej się wielkimi krokami cywilizacyjnej wojnie z armią saurona (czyli z islamem), chrześcijanie chcąc nie chcąc, będą naszymi sojusznikami. Cóż za ironia, jakże życiowa.. Europejskie elity na przestrzeni dekad dokonały eksperymentu, którego nie dokonała żadna elita w historii planety. Otóż zniszczyły one chrześcijaństwo – religię przewodnią swojej cywilizacji.

Powstała próżnia w sferze religii i filozofii. A natura planety Ziemi bardzo nie lubi próżni. Dąży ona do stanu równowagi, wyrównania, homeostazy, dąży do wypełniania wszelkich próżni. Więc sauron kieruje tu swoje milionowe islamskie armie, by zapełniły tę pustkę, próżnię, zgodnie z kosmologicznymi prawami rządzącymi tą planetą. Już starożytni wtajemniczeni dobrze wiedzieli, że nie jest możliwa budowa państwa, imperium czy cywilizacji bez religii przewodniej. Gdy upada religia, to upada cywilizacja. Jest bardzo, bardzo niedobrze, gdy tłum, motłoch nie wyznaje jakiejś religii.

Jeszcze nie wiem do końca czemu, ale te wszystkie ideologie i religie są bardzo potrzebne szarym Kowalskim. Oczywiście, mam pewne hipotezy.. Ważne jest to, że my mamy już świadomość, jak destrukcyjne i niszczące są wszelkie ideologie i religie. My mamy swoją wiedzę i mamy robić swoje. Typowi Kowalscy tego nie wiedzą. Ba, te religie są potrzebne by choć trochę hamować nieokrzesane i barbarzyńskie żądze tłumu. Jak wielka anarchia byłaby bez nich!

I to się właśnie dzieje w Europie. Elity Europy zakładały, że miejsce chrześcijaństwa zajmie ich lewacka, neoliberalna utopia. Która miała przynieść upragnione „drugs, sex, rock ‚n’ roll” miliardom „normalnych i porządnych ludzi” na przestrzeni milionów lat. Niestety, stało się inaczej. Kolaps neoliberalnej, lewackiej utopii, będzie jeszcze większym kataklizmem cywilizacyjnym, niż kolaps poprzednich utopii – faszyzmu i komunizmu.

Wkleję kilka cytatów na ten temat, i nagranie video. Mowa jest tam o wczesnych odłamach chrześcijaństwa walczących z imperatorem Rzymu. Wiadomo, że Rzym w 476 roku nie upadł. Poczyniono wtedy reformy które jeszcze bardziej wzmocniły władzę imperatora. Instytucję cesarza zamieniono na instytucję papieża. Teraz każdorazowo wybierany papież ma rangę imperatora planety (Karol Wojtyła również). Po 476 roku dano bardzo szeroką autonomię prowincjom cesarstwa, które mogły, za zgodą i pod kontrolą imperatora (papieża) prowadzić ze sobą nawet wojny. Zaczęto potem włączać kolejne kraje i księstwa do imperium. Polsce narzucono jarzmo cesarstwa w roku 966.

W 12 / 13 wieku ówczesny król Polski – Bolesław II Zapomniany Piastowicz, miał uniezależnić się od Rzymu. Efektem była trwająca 100 lub 200 lat krucjata i ludobójstwo naszych przodków. Wydarzenia te niemal w całości zostały wymazane przez oficjalną historię. Ostatnim akordem podboju planety była I i II wojna światowa. Były to wojny cywilizacji. Ich celem było ludobójstwo Słowian – to oni najbardziej ucierpieli. Obecnie, rzekomo od 11 września 2001, trwa hybrydowa III wojna światowa. Elity chcą użyć sił wojującego islamu jako narzędzia – w celu dalszego ludobójstwa Słowian, Germanów, Anglosasów, i być może przykręcenia śruby (projekt NWO – new world order).

O islamskiej inwazji militarnej na Europę przeczytać możesz w artykułach poniżej:
Tajny plan islamizacji Polski. Fakty których prawdopodobnie nie znasz
Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Co ciekawe – obie religie – katolicka i islamska zostały założone przez te same osoby. Faryzeusze żydowscy byli tak wściekli, że Żydzi przechodzą wręcz masowo na Chrześcijaństwo, że najpierw we współpracy z cesarzem rzymskim założyli religię rzymskokatolicką co znaczy, że była obowiązkowa dla wszystkich poddanych imperium rzymskiego. Słowo katolicki znaczy – pospolity, pogański, coś powszechnego, dla plebsu – oczywiście niewolnikom wmawia się, że tzn. powszechny. I wmawiano ludziom, że rzekomo cesarz przeszedł na chrześcijaństwo i teraz to religia państwowa, że on jest teraz Bogiem ojcem świętym, namiestnikiem Chrystusa, drugim Chrystusem, wcielonym bogiem (czyli wszystkie biblijne tytuły antychrysta).

I należało mu oddawać boski hołd, a za nie przejście do tej religii groziła kara śmierci i tortury inkwizycji. Oczywiście pierwotni Chrześcijanie odmawiali więc katolicy ich wymordowali, a tłumowi wmawiano, że to są czarownice i heretycy i że rzekomo Biblia nakazuje ich zabijać. Gdy imperium rzymskie upadło, a tak na prawdę nie upadło tylko przemieniło się w instytucję kościoła rzymskokatolickiego, na tronie cesarza zasiadł inkwizytor i przejął jego tytuły czyli ojciec święty, wcielony Chrystus, drugi bóg itd, z czasem zaczęto go nazywać papieżem czyli ojcem (Jezus zabronił nazywać ojcem kogokolwiek poza bogiem).

Faryzeusze żydowscy oczywiście rządzili kościołem jako biskupi, kardynałowie i inni wysocy dostojnicy, dzisiaj tworzą organizację zwaną masonerią, oczywiście plebsowi zabrania się dołączać do tej elity i oficjalnie masoni są ekskomunikowani, choć prawda jest taka, że to ci żydomasoni wybierają spośród siebie papieża. Druga sprawa to to, że imperium rzymskie nie zdobyło całego świata, bo Arabowie ich wyparli, więc faryzeusze żydowscy, którzy byli bardzo wykształceni – znali m.in. magię i sztuki tajemne znaleźli Mahometa, który był Arabem podróżującym po Rzymie i gość spotkał Chrześcijan a potem spotkał Żydów, obie grupy wierzyli w podobne rzeczy ale obie się wypierały i uważały drugich, że są w błędzie.

Mahomet nie chciał przejść na judaizm ani katolicyzm więc faryzeusze zaczarowali go, tak, że gość został opętany i pod wpływem tego „duchowego uniesienia” arabowie spisali św. księgę zwaną koranem. Sam Mahomet gdy budził się z opętania to dziwił się że Araby są tak głupie, że wierzą w te pierdoły, które wygaduje gdy nie jest sobą. Tak to powstała nowa religia, a marionetka faryzeuszy żydowskich została jej prorokiem. Początkowo islam był kontrolowany przez faryzeuszy katolickich, i służył głównie do zabijania „chrześcijańskich heretyków”, którzy uciekali przed katolicką inkwizycją, ale z czasem się powiększał i ewoluował, tak, że katolicy i żydzi stracili nad nim kontrolę i dzisiaj islamiści chcą zabijać jednych i drugich i trzecich.

Poza tym obie religie jako wywodzące się z jednego rdzenia są wewnętrznie bardzo podobne, choć z nienawiści i pychy religijnej nigdy tego nie przyznają. Podobieństwa doktrynalne i tradycyjne islamu i katolicyzmu opisuje prof. Veith w tym poniższym wykładzie. (…)

Jahwe to egipski bóg księżyca i zniszczenia. W oryginalnych manuskryptach biblijnych nie występuje takie imię, ani żadne inne poza „Jestem„. Imię Jahwe było dopisywane przez Żydów, którzy uciekli z niewoli egipskiej i wynieśli stamtąd wiele zabobonów. A że kościół katolicki uwielbia tłumaczyć biblię z wątpliwych manuskryptów i jeszcze dodatkowo ją cenzurować – tzw. imprimatur, to pare nierozgarniętych dewotek modli się do boga zniszczenia w swoich sprawach.”
Autor: Jacek Rojek

Prof. Walter Veith Totalny atak 16 36 „islamskie i katolickie powiązania„:

Reklamy

41 odpowiedzi »

 1. dezinformacja pozniej programowanie narzuconymi religiami i ideologiami.Czy kazdy kto nie przyjmuje jakiejs religi musi miec etykiete komunisty lub ateisty?Nie wolno myslec duchem gnostycznego arianizmu?Wedy nie istnialy ?
  Leszek-„Osoby należące do Kościoła Chrystusowego, z uwagi na ścisłe przestrzeganie pouczenia o nie zabijaniu żywych istot oraz – trwanie w miłości do Chrystusa – nie angarzują się w żadne zbrodnicze przedsięwzięcia.”-no to teraz jebnales na calego. Krucjaty,stosy,swieta inkwizycja,krzyzacy i inni zboczency ,opus-dei ,posoborowi wyznawcy oni wszyscy dzialali dla dobra Chrystusa .

  Polubienie

  • „Krucjaty,stosy,swieta inkwizycja,krzyzacy i inni zboczency ,opus-dei ,posoborowi wyznawcy oni wszyscy dzialali dla dobra Chrystusa .” – super wyliczanka !!!!! I słuszna !!!! Tylko jedno się nie zgadza. Oni NIE „działali dla dobra Chrystusa”, oni byli i są uzurpatorami, oni podszywali się pod Chrystusa a byli Jego zaprzeczeniem !!! Kościół Katolicki i podobne mają tyle wspólnego z Jezusem co i nic. A swoim zachowaniem rzucają cień na Boga….do czasu. Leszek ma rację.

   Polubienie

   • leszek napisal”Osoby należące do Kościoła Chrystusowego, z uwagi na ścisłe przestrzeganie pouczenia o nie zabijaniu żywych istot oraz – trwanie w miłości do Chrystusa – nie angarzują się w żadne zbrodnicze przedsięwzięcia.” Pisze droga Marcelino ,ze osoby nalezace do kosciola chrystusowego?to jaki to kosciol????.Pewnie i LEszek ma i Ty racje Marcelino ale mi to MTV.

    Polubienie

   • chrystus to gosc pokroju nikodema dyzmy i walesy, kropka, christos to sperma sloneczna a nie zaden czlowiek, zapladniajaca ziemie i manifestujaca nowe biorobotyczbe ciala roslin i zwierzat i roznych podwodnych gargamelow -_-

    Polubienie

   • Marcelina napisała: Leszek ma rację.
    Droga w Jezusie Chrystusie Marcelinko, z serca Ci dziękuję. Nie chodzi tu jednak o moją rację a raczej o to, że przytoczone przeze mnie, obiektywne fakty, oparte są na Prawdzie, którą jest Chrystus. To dzięki Jezusowi Chrystusowi i Jego Miłości – ludzkość może poznać całą prawdę o sobie, o tym co sobą reprezentuje i co tak naprawdę jest warta. Poznanie tej prawdy, jej zaakceptowanie i kroczenie w życiu drogą wskazaną przez Syna Bożego – czyni każdego, kto trwa w miłosnym związku z Chrystusem, człowiekiem.

    Polubienie

 2. „Wszyscy rodzimy się wyposażeni w supermoce, rodzimy się jako półbogowie. Potem szkoły, rodzice, Kościół, religia oraz powszechne opinie niszczą nasze talenty, którymi jesteśmy obdarzani jako dzieci” – to jedna z opinii, którą głosił Stanisław Szukalski, artysta, który przez całe swoje życie robił wszystko, by w jego przypadku indywidualność, jaką posiadał, nie została przez nikogo stłamszona i zniszczona.Widac Leszko i wiele innych dusz zostalo powaznie uszkodzone i zaprogramowane na wieki,szczegolnie pokolenie JP2 ale i wielu innych poszukiwaczy huja w czole.To wszystko jest o wiele mniej skomplikowane ,problemem sa programy indoktrynacyjne,takie jak znakowanie stada,kodowanie religijne i ideologiczne.Znam katolikow plujacych na kosciol ale nie mogacych sie wyrwac od religi.Widzialem komunistow ,ktorzy plakali jak komuna jebla w 89 ale pozniej jako bankierzy i biznesmeni znow odnajdowali sie w chrzescijanskiej kulturze,modlac sie w kosciolach,rujnujac rodakow jezdzili do Watykanu na odpusty indoktrynayjne.

  Polubienie

 3. „Każda osoba ludzka rodzi się niemądra, z tendencją do usprawiedliwiania niewiedzy. W naturalny sposób, niemądrych, w danym czasie, jest zawsze więcej na świecie niż rozumnych. Rzecz w tym, że nikt nie chce przyznać się do braku mądrości, którą w życiu trzeba zdobywać, ciężką, mozolną pracą, za cenę wyrzeczeń i cierpień. Wiadomo też, że każdy głupi ma swój rozum. Przeciętna jednostka ludzka jest przekonana, że rodzi się po to, aby korzystać z życia i używać wszelkich dostępnych przyjemności. Nikt nie poddaje się dobrowolnie, koniecznym, umożliwiającym zdobycie mądrości, ograniczeniom.”
  Zacytowałem fragment mojego komentarza, opartego na faktach powszechie znanych, na który nikt dotąd jakos nie zwrocił uwagi. Rozumię, że czywistosć tego przekazu, jest dla wielu bolesna. Dodam więc jeszcze taką oto maksymę: Każdy, kto uważa że jest mądry – ten dopiero jest ….. (na złej drodze).

  Polubienie

 4. Kościół Chrystusowy jest Kościołem duchowym. Łączy ludzi – prawdziwych wyznawców Chrystusa – w duchu Jedności, Miłości i Prawdy. Jesteśmy naśladowcami Chrystusa, a przynajmniej z całego serca staramy się nimi być. Żyjemy Jego nauką i łączy nas prawdziwa relacja z Nim, My nie wszczynamy wojen, zarówno tych wielkich na skalę światową, jak i tych zwykłych małych międzyludzkich, Miłość do siebie i bliźniego jest przecież najważniejszym przykazaniem i najważniejszym przesłaniem Jezusa!!!
  Wszystkie zbrodnie, które zostały popełnione „w imię” Chrystusa na drodze chrześcijaństwa nie mają nic wspólnego z Chrystusem. PRZECIEŻ TO JEST lub MUSI BYĆ OCZYWISTE DLA KAŻDEGO MYŚLĄCEGO CZŁOWIEKA,

  Polubienie

 5. „Czy to prawda ze w ich ambasadach dochodzi do mieszania krwi?” – DEVINGO – bardzo dobre pytanie – też mi się „obiło o uszy” ; niech się któraś z nawiedzonych wypowie – z pewnością im się to spodobało, a tu grają takie „świętojebliwe”..(chyba trafiłem w sedno-_-)
  Pozdrawiam

  Polubienie

 6. ja się wypowiem „jednooki”, czuję dziś potrzebę ekspresji:). Wnieśmy więc odrobiną luzu w naszych rozmówkach. Rozumiem, że mogłeś nie doczytać wyraźnie, że nie jestem świadkiem Jehowy (z oczywistych względów wybaczam Ci), dlatego nie wiem, co się dzieje w ich ambasadach. A na „te” tematy rozmawiam tylko z wybranymi osobami, sorry… nie pogadamy

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s