Afery

Tajny plan islamizacji Polski. Fakty których prawdopodobnie nie znasz

Tajny plan islamizacji Polski. Fakty których prawdopodobnie nie znasz

kryzys imigracyjny w PolsceChcę przedstawić zagadnienia trwającej właśnie globalnej wojny cywilizacyjnej z nieco innej strony. Tego jeszcze nie poruszałem na swojej stronie. Będą nowe nagrania video, ale będzie też mój komentarz. Dwa filmy video są na końcu artykułu. Zaczynamy.

Oficjalna propaganda głosi, że jest to tylko kryzys imigracyjny, że uchodźcom trzeba pomóc, że nie możemy być rasistami, ksenofobami itp itd. O tym nic nie będę pisał, bo po co? Można poczytać o tym na innych stronach, hojnie sponsorowanych grubymi milionami przez spekulanta i przestępcę, George Sorosa. Na tej samej zasadzie, można także jeść odchody. Ale po co robić którąkolwiek z tych dwóch powyższych rzeczy?!

islamizacjaOsoby nieco bardziej obeznane mówią, że owszem, jest jakiś kryzys, jest niby jakieś tam zagrożenie. Ale od razu dodają, że to TYLKO głupota i krótkowzroczność polityków, że to TYLKO ich zaczadzenie lewacką ideologią. Według nich, wystarczy wymienić świnie przy korycie, zastąpić pozbawionych mózgu euro-neoliberałów „Korwinem Krulem” i będzie spoko.

No niestety, jak udowodniłem w mnóstwie poprzednich wpisów – oba przedstawione podejścia do tego kryzysu, są błędne. Żadne z nich nie wyczerpuje całości zagadnienia, żadne z nich nie daje odpowiedzi na pojawiające się coraz częściej szokujące pytania.
Pisałem o tym w artykułach poniżej:
Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Przede wszystkim, rozwińmy tezę z tej czarnokolorowej grafiki, która jest wstępniakiem do tego artykułu. Odkąd uzyskałem pewną świadomość, posiadam zdolność przeniknięcia, zrozumienia ciemności. Potrafię odgadnąć jej zamysł i zrozumieć pokrętną logikę, jaką ona się kieruje. Ta logika to pomieszanie psychopatii z permanentną schizofrenią (rozszczepieniem, podwójnością).

My, Europejczycy w dużo większym stopniu niż islamiści czy inni azjaci, kierujemy się empatią i etyką. Widząc płaczące syryjskie dzieci, na reżyserowanych przez wirtuozów propagandy filmach dokumentalnych, uruchamia się w nas właśnie empatia, chęć niesienia pomocy. Jest to naturalne i ludzkie (przynajmniej dla nas..) ale często płata nam to niezłe figle.

My prowadzimy dyskusje, polemiki, a nawet połajanki dla tych wstrętnych rasistów, ksenofobów, islamofobów, co nie chcą się dostosować do tego, co każe „jedynie słuszna” ideologia i policja myśli. Przekonujemy, zadajemy pytania, mamy dylematy. Islam, czyli ideologia totalitarna (można ją śmiało przyrównać do stalinizmu, hitleryzmu czy tego, co jest teraz w Korei Północnej) kompletnie nie zna tego, o czym my mówimy.

Islam, a więc ciemność – nie zadaje pytań, nie ma dylematów, nie ma wątpliwości. Ciemność (w tym islam) nie kieruje się ani empatią, ani etyką, ani nawet logiką, w tym tą rozumianą po chłopsku. Ciemność ma swoją własną, pokrętną logikę, trudną do przejrzenia i zrozumienia dla Europejczyka. Przez naszą empatię jesteśmy naiwnymi pięknoduchami, wręcz infantylnymi idealistami bujającymi w chmurkach. Podczas gdy na dole, przy gruncie, Ziemia płonie – dosłownie i w przenośni.

Co robi ciemność, reprezentowana np przez islam? Nie kieruje się tymi wartościami co my. A to pozwala islamowi (ciemności) być dużo bardziej skutecznym. Islam po prostu idzie hardo naprzód i podbija Ziemię, chcąc narzucić całej planecie swoje totalitarne jarzmo. Już dawno zauważyłem to, że typowemu „pięknoduchowi” kierującemu się empatią i etyką, bardzo trudno to zrozumieć. Ale skąd to się bierze? Zacznijmy od wyjaśnienia dwóch ważnych rzeczy.

Otóż dojrzała świadomość człowieka składa się z dwóch warstw:
-świadomość Sacrum (duchowość, empatia, etyka, zrozumienie, że sytuacja na świecie może się poprawić, że alternatywny, lepszy system może zaistnieć);
świadomość Profanum (w tym świadomość polityczna, wiedza o mechanizmach ekonomii, polityki, psychologii, natury, czyli w zasadzie wiedza o tym, w jak wielkim piekle żyjemy tu na Ziemi).

Są to moje nazwy, nie przywiązujcie się do nich, ważny jest kontekst. Ważne jest to, że obie te świadomości powinny być ze sobą w harmonii, powinny współgrać. Co się dzieje, gdy w człowieku nie ma ani jednej z tych świadomości? To proste, mamy do czynienia z lemingiem, telewizyjnym zombie, typowym „Januszem Cebulakiem„. Sprawa się komplikuje, gdy brakuje uświadomienia tylko w jednej z tych dwóch sfer.

Świadomość polityczna (Profanum) bez wyższej świadomości duchowej jest często spotykana. Jest reprezentowana przez gorliwych wyznawców ideologii bądź religii. W Polsce szczególnie barwnie widać to u wyborców partii konserwatywnych i wyznawców różnych odłamów chrześcijaństwa. I katolicyzmu, i modnego ostatnio, naszpikowanego teoriami spiskowymi „chrześcijaństwa biblijnego„. To w zasadzie to samo, ten sam „rdzeń” i wpływ na psychikę człowieka. Różne jest tylko opakowanie.

Ci ludzie uważają, że wystarczy tylko by cała ludzkość polubiła ich partię polityczną, ich ideologię czy ich religię. Według nich, wystarczy tylko wypieprzyć lewackich neoliberałów, wsadzić na stołki PiSowców, Korwinistów (do wyboru do koloru) i będzie spoko. No niestety, nie będzie spoko. Globalny ekosystem nie znosi bowiem próżni. Usuniesz od koryta jednych złodziei (tu: lewackich neoliberałów) to zaraz przyjdą inni złodzieje (choćby konserwatyści). Zniszczysz jedno tajne stowarzyszenie, jednych illuminatów, to co się stanie?

Nie minie czas jednego pokolenia, a pojawi się kolejne tajne stowarzyszenie, kolejni illuminaci. I znowu będą spiskować, konspirować, truć ludzi i przyrodę, okradać i drenować całe kontynenty. To jest właśnie ten bład, który popełniają ludzie mający wyłącznie polityczną świadomość. Nie znają oni tajników psychologii i programów natury. Nie biorą oni pod uwagę „problemów ludzkiej natury” które od zarania dziejów są problemami absolutnie nierozwiązywalnymi.

Nad materią już wkrótce będą panować maszyny i komputery. Ale póki co, nawet tym illuminatom, o ile nie jest to miejska legenda, kiepsko wychodzi choćby okiełzanie problemów ludzkiej natury. Już nie mówiąc o konstruktywnym ich rozwiązaniu, bo tego nie potrafił nikt od zarania dziejów. Żadna ideologia, żadna religia, żadne państwo, żaden dyktator tego nie zrobił. Te problemy natury ludzkiej są ogromnym wyzwaniem dla każdej elity, każdej religii, każdego państwa na przestrzeni historii.

Owszem, elity i ściśle współpracujący z nimi kapłani (odwieczny i nierozerwalny sojusz tronu i ołtarza) zawsze miały potężną wiedzę, przewagę technologiczną, militarną. Miały one swoje policje, armie, spec służby. W końcu miały i nadal mają swoich okultystów, psychotroników, magów. Np Alexander Dugin w putinowskiej Rosji. Ale ileż znamy z historii przykładów, gdy prosty lud pod wpływem jakiegoś nagłego impulsu, obalał taką potężną elitę?

Znamy takich przykładów bardzo, bardzo dużo. Co potem następowało? Lud, ten zwykły lud, mordował albo sądził elitę, która wydawała się taka wszechwładna i potężna. Elitę, która w swoim zadufaniu mawiała, że będzie rządzić aż po kres dziejów, i jeden dzień dłużej. Ale jak wiemy, rewolucja pożera swoje dzieci. Oto bowiem przedstawiciele prostego ludu, gdy przejmowali władzę i stali się nową elitą, robili dokładnie to samo, co poprzednia, obalona, osądzona i często wymordowana już elita. Ba! Zaczęli robić to, co robi każda elita od zarania dziejów.

Polecam Wam czytać pisma i przekazy starożytnych, choćby Greków i Rzymian. Jeśli Wasze oczy patrzą a uszy słyszą, szybko dostrzeżecie jedną ciekawą rzecz. Otóż problemy ludzkiej natury są od zawsze te same. Zmieniają się, upadają i powstają państwa, imperia, ideologie, religie. Inna jest technologia, inni politycy, inna mentalność, inna kultura. Zmienia się dosłownie wszystko. Ale nie zmienia się jedno – problemy ludzkiej natury, które są takie same od zawsze. Tylko w różnych epokach manifestują się na innych płaszczyznach i innych wymiarach.

Cytuję: „Kultura i umiejętność czytania i pisania, w końcowej fazie upadku, zastępowane są hałaśliwymi rozrywkami i pustymi banałami. Rzymski mąż stanu Cyceron złorzeczył wobec ich starożytnego odpowiednika – arenie cyrkowej. Cyceron, za swą uczciwość, był ścigany i został zamordowany, a potem ucięto mu ręce i głowę. Jego odcięta głowa i prawa ręka, która napisała Filipiki, zostały przybite do mównicy na Forum. Ryk tłumów był ogłuszający, gdy elity rzymskie pluły na tę głowę i radośnie wykrzykiwały, że nigdy już nic nie powie ani nie napisze.”

Co się zmieniło? Dziś prawie że nie ma cyrkowej areny. Ale jej rolę pełnią media, rozrywka, tzw kultura pijaństwa, hipnoza telewizyjnym sportem, i wiele innych. Dziś już raczej nikogo się nie morduje i nie przybija jego głowy do mównicy. Ale dziś wyzywa się ludzi od rasistów, faszystów, ksenofobów, popaprańców, spiskowych oszołomów, zwolenników pseudonauki, wyznawców new age.. W wypadkach skrajnych kulturalnie i cywilizowanie zamyka się delikwenta w więzieniu.

Gdzie opłacone przez strażników gity popełniają na takiej osobie „samobójstwo„. Ewentualnie równie kulturalnie i cywilizowanie wysyła się takiego delikwenta do psychuszki, gdzie lekarz, kumpel sędziego, doprowadza go do ruiny i zgonu megadawkami psychotropów. Ileż Polska zna takich przypadków zrujnowanych życiorysów? Dziesiątki tysięcy lub więcej. Wystarczy choćby pobieżna lektura stron takich jak „Afery prawa” czy „Afery i bezprawie„.

Ale wróćmy do meritum, bo trochę się zagalopowałem. Otóż mamy też przykład drugi, gdy człowiek ma świadomość duchową, ale nie ma rozwiniętej dojrzałej świadomości politycznej (tego, co nazwałem powyżej świadomością Profanum). Wtedy mamy do czynienia z takimi kwiatkami, jak popieranie tej islamskiej inwazji, bo przecież „trzeba pomóc„, w telewizji tak mówili.

Wtedy też mamy do czynienia z osobami, które ja nazywam „ezoterykami cukierkowymi„. Uważają one, że dobra i zła nie ma (czyli że wszystko jest dobre, co jest bzdurą kardynalną). Twierdzą, że ja i moi Czytelnicy niepotrzebnie się „szarpiemy„, niepotrzebnie opisujemy to, jaki jest system z całą jego niesprawiedliwością. Wg nich to są „złe energie i wibracje” i trzeba od nich stronić.

Tak często myślą kobiety w wieku powyżej 30, 40 lat, zajmujące się ezoteryką, duchowością. Nie zaznały one najczęściej zupełnie bezinteresownego, potwornego zła. Nie przeżyły one swojego „piekła na Ziemi„. Albo jest to dopiero przed nimi, albo w tym wcieleniu mają „wakacje„, i mogą być podróznikami-lekkoduchami, łowcami duchowych (i cielesnych) przygód. To samo można obserwować też u facetów, którzy są takimi cukierkowymi ezoterykami, bo przecież jesteśmy z tej samej gliny.

Prawda jest taka, że dobro i zło istnieją nie tylko w naszym świecie materialnej iluzji. One istnieją także w wymiarze duchowym. Tylko zgodnie z zasadą wszechświata-hologramu, w wymiarze duchowym są one rozumiane inaczej i występują na innych płaszczyznach, niż w ziemskim wymiarze fizycznym. Jednak ten odwieczny pojedynek dobra ze złem, sił kreacji i sił entropii (chaosu) istnieje także tam. Nie ma od niego ucieczki poprzez tego typu górnolotne, ale fałszywe w swej istocie hasła, typowe dla ezoteryki cukierkowej czy new age.

A teraz, na zakończenie felietonu, jeszcze jedna nowość.

Otóż jak napisałem powyżej, natura / wszechświat nie znosi próżni. Jest to fundamentalne prawo, którego istnienie i działanie możemy poczuć sercem i udowodnić rozumem. Całkowita, idealna próżnia nie istnieje choćby we wszechświecie fizycznym – a przynajmniej tak sądzą astrofizycy i astronomowie.

Już starożytni mawiali, że nie da się założyć sprawnie działającego państwa, imperium, bez religii przewodniej. Tymczasem co zrobiły europejskie elity? Przez dekady zniszczyły one chrześcijaństwo. Jest to religia którą chyba z tysiąc razy krytykowałem, opisywałem jej błędy, wypaczenia. Ale niszcząc chrześcijaństwo w Europie, doprowadziliśmy do powstania pewnej PRÓŻNI. Próżni w sferze religii. I co się teraz dzieje?

Tak, zgadliście! Tę religijną próżnię teraz próbuje zająć islam. Jest to naturalny mechanizm ekosystemu naszej planety, Ziemi, która dąży do stanu równowagi, homeostazy, i nie lubi gdy w jakiejś sferze powstaje próżnia. Na planie fizycznym mamy więc inwazję militarną dokonywaną przez siły globalnego kalifatu. Finansowaną przez biliony petrodolarów odkładanych na ten cel od wielu dekad. Wspieraną przez spec-służby Turcji i monarchii arabskich Popieraną przez dziesiątki tysięcy imamów i nauczycieli islamskich, którzy na całym świecie nawołują do globalnego dżihadu.

Tyle nasz plan fizyczny. Siły natury, ekosystemu naszej planety, mogą to widzieć inaczej niż my, uświadomieni i zaniepokojeni tym co się dzieje Europejczycy. I jeszcze jedno. Euro-lewactwo przez lata popierało gender, feminizm, homoseksualizm i inne tego typu wynalazki kulturowe. Spowodowało to symboliczne „przetrącenie kręgosłupa” u wielu europejskich mężczyzn.

To dlatego europejskie kobiety z jednej strony są wyjątkowo dumne z osiągnięć feminizmu, a z drugiej strony narzekają że współcześni faceci to „pe.dalskie cioty” i że tak mało jest „konkretnych facetów„. Śmiechem żartem, ale to był swoisty test na inteligencję dla męskiej płci. Ale do rzeczy: mamy więc w Europie niedobór pierwiastka męskiego. Powstała swoista próżnia, którą próbuje zrównoważyć właśnie islam. Z jego patriarchalną, totalitarną i okrutną doktryną.

Tajny plan islamizacji Polski: kto tak naprawdę za nim stoi? Skopiuj to video za pomocą specjalnego oprogramowania na dysk swojego komputera, bo może zniknąć:

Równie ważne video – film „Perspektywy ziemskiej cywilizacji„:

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

192 odpowiedzi »

 1. Jarku,
  z ta proznia masz racje jak najbardziej. przyznaj jednak, ze KRUL ma osobowość wilokorwinistyczna. jakze często sluchalem bzdetow takiego Ziemkiewitza, który wydalal z otworu gebowego co nastepuje: Korwin ma racje co do gospodarki ale zawsze skompromituje swoje wypowiedzi jak palnie cos obyczajowego. a ja zawsze mowilem odwrotnie. kapitalizm oparty o emisje długu w ramach rezerwy czastkowej z nowotworowym wzrostem kołowrotka odsetkowego ma w sobie czas polrozpadu na poziomie plutonu.
  natomiast zawsze broniłem na imprezach i pogadankach korwina w temacie obyczajowym (waze 90-100 kg w zaleznosci od stopnia wytrenowania wiec mogę .-). zasadnizcy problem to niedolzale do rozwoju duchowego samice naszego gatunku. po prostu. puszczone samopas rozpierdola kazda cywilizacje na tym etapie rozwoju ludzkosci. tak. kobiety trzeba trochę gwalcic (same wykrzyczaly to w księgarniach w 2013), tak sa w miazdzacej ilości nizej rozwinięte niż mezczyzni, tak. w populacji większość to wytapetowane pustaki, worki na ejakulat. samobieżne macice. wiem. na Twojej stronie sa duchowo rozwinięte Panie co patrza li tylko na wartości wewnętrzne. jakos w zyciu zawsze pomagalo mi jednak moje 188 cm wzrostu. i szerokie barki. nie owijajmy w bawelne. erozja zachodu zaczela się od minispódniczki. i tyle.

  Polubienie

   • Jak jedna tak druga płeć ma swoje za uszami,nie ma się co licytować i tak jesteśmy skazani na siebie,no chyba ,że przerzucimy się małpy,ale to już podobno według uczonych przerabialiśmy.Cóż nam zatem pozostaje,dalej się docierać i ścierać i tak bez końca………..Ech samo życie kurdebalans!!!!!

    Polubienie

   • Radek, widzę mamy podobne gabaryty:) Też 188 cm i 115 kg wagi, pas 90 🙂
    Z resztą się zgadzam odnośnie kobiet.
    Jarek ale faceci, przynajmniej których znam lub obserwuję w pracy są zdolni do refleksji, widzą pewne rzeczy, przy niedopuszczaniu tzw. teorii spiskowych do głowy z powodu światopoglądu, stąd np. picie u mojego kumpla z roboty. Kobiety – 0 (słownie: zero) jakiegokolwiek samodzielnego myślenia: tylko sukienki, sałatki, obgadywanie itp. Mam ambiwalentne uczucia jak tego słucham, chce mi się srać i rzygać jednoczenie- da się.
    Jest tak:
    -Marek, widzisz jak wszystko jest odwrócone o 180 stopni? Wszystko jest nie tak, jak podpowiada zdrowy rozsądek i jak powinno być.
    -Widzę Robson i wiem o co Ci chodzi (tu kolega podał kilka przykładów) dlatego dziś jak wrócę to rozpracuje kilka piw.

    Polubienie

   • pomyślcie tak, dzisiaj wysylamy milion dwudziestolatkow do libji i oczywiście libijki by np nas hipotetycznie nie chciały -_-, jak slowianki arabow przewaznie, co wtedy ? gwałty pedalstwo molestowanie, watpie żeby 20latkowie pozostawali w celibacie,co do arabow, tak się konczy celowa polityka oddzielania bab od chlopow w arabi, to jest polityka żeby tworzyć agresywna bezlitosna lunarna armie, babki zawsze zmiekczaja facetow, a tam ich nie ma komu zmiekczac wiec mamy doczynienia z hitlerowcami na dopalaczach

    Polubienie

  • Nie chcę drążyć tematu ,,baby – chłopy”, bo jak słusznie napisała Ania ,, Jak jedna tak i druga płeć ma swoje za uszami” i ponadto relacje ,,męskiego torsu” i ,,kobiecych cycków” roztrząsane były na tym blogu milion razy.

   ,, zasadnizcy problem to niedolzale do rozwoju duchowego samice naszego gatunku. po prostu. puszczone samopas rozpierdola kazda cywilizacje na tym etapie rozwoju ludzkosci. tak. kobiety trzeba trochę gwalcic”

   Za pozwoleniem 🙂 : Przez minione wieki kobiety nie były ,,trochie” gwałcone. Rżnięte były na morgi, nie mając prawa głosu. Przecież, że użyję twego określenia, samce naszego gatunku przez wieki rządziły cywilizacją europejską – kościoły, królowie, instytucje państwowe. Kobieta była samobieżną macicą, nie miała prawa głosu, nawet bóg był facetem. Do dziś masz żywy obrazek islamu, jak sa kobiety traktowane.
   No i jak, bez tych bab, chociażby przez ostatnie tysiąc lat cywilizowali się ludzie przy pomocy samych mężczyzn? Wojny, rzezie, gwałty, wyzysk. W sferze rozwoju myśli ludzkiej utrzymywanie ciemnogrodu, sranie gdzie popadnie, łącznie z salami zamkowymi, rynsztoki za okienne, wszawice i syfilisy 😀 😀 – jak to dobrze, że filmy historyczne opisujące rządu patriarchatu nie są w stanie oddać smrodu wówczas panującego.

   A przecież starożytni Rzymianie, Grecy, Egipcjanie mieli łaźnie, kanalizacje i wodociągi!
   A te wszystkie inkwizycje? Palenie na stosach zielarek, odkrywców naukowych, zrównanie z ziemią potężnej myśli ludzkiej jaką była Biblioteka Aleksandryjska?
   Czy to bezmózgowe baby czyniły? Czy raczej mądrzy i rozsądni faceci.

   I wcale tu nie bronię pustych minispódniczek. Przy nich facet idzie po najmniejszej bandzie, nie musi się wysilać – wystarczą bary, trochę sterydów i odpowiednie wymiary – nie tylko od pasa w górę.
   Facet, który nie chce się wysilać, zawsze natrafi na ,,coś” co podchodzi do życia w podobny sposób. A z biegiem czasu, gdy zaczyna mu brakować ,,głębi życiowej” ( nie mylić z foremkową 😉 obwinia obiekt zewnętrzny. Tak samo dzieje się z ,,pcią” odmienną.

   A po jasną cholerę lać spermę(o przepraszam – wodę) na młyn, w którym fruwają same plewy? Z tego nie mąka, ale męka będzie! 😀

   A tyle na tym świecie ,,młynów” z workami dorodnych ziaren, czekających na ,,wodę” … 😀 😀

   To nie chłopy 😉 są winne, to nie baby 😉 są winne.
   To brak energetycznej równowagi między samcami i samicami naszego gatunku tworzy cywilizacyjne ,,czarne dupy”, w które wpada cywilizacja zachodu. Kiedyś w męską, teraz w żeńską.

   Jarek, masz jeszcze maść na ,,ból dupy”? Potrzebuję ze trzy tubki. A jak w promocji, to pięć. 😀 😀

   Polubienie

   • Krysiu czy wiesz jaki Polski film powinien dostać Oskara za
    najlepszy film na świecie?Według mnie „Seksmisja”
    1 chłop,żadnych wojen,żadnej agresji po prostu na ziemi RAJ.
    To oczywiście było z mojej strony żartobliwe moje marzenie.
    Ale byłoby to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.
    Resztę dopowiedz sobie sama………………………………………..
    „Albercik baba mnie bije” ()*=*().

    Polubienie

    • jakby babki zatrudnic to już by przyciski były nacisniete pociski lataly a my historia, araby i murzyny by były wpuszczone bo takie biedne, ciocia makrela i inne europejskie lesby i geje by tylko przyklaskiwaly nowym buchajcom

     Polubienie

    • ,, jakby babki zatrudnic to już by przyciski były nacisniete pociski lataly ”

     Bodaj napisała to francuska pisarka: ,,Różnica między mężczyznami a kobietami polega na tym, że kobiety rodzą dzieci, a mężczyźni zabijają je na wojnach”

     1:1 😀 😀

     Polubienie

    • Nieścisłe:
     wojen nie wywołują meżczyźni normalni, mężczyźni normalni kochają swoje żony i dzieci,
     tylko chciwe garbatonose rasistowskie plemię tworzy holokaust..

     Polubienie

    • Oj GMOsiu (tym razem specjalnie użyłam „osiu” domyśl się dlaczego ) gdyby był tylko jeden „chłop” nie byłoby żadnych
     przycisków ,żadnej broni bo to nie byłoby w ogóle do niczego
     potrzebne,ale ten durny jahwe spieprzył wam mężczyznom
     geny i mamy to co widać,broń i wojny – wojny i broń i tak od
     zarania dziejów bez końca.Ale nadszedł wreszcie czas końca
     zła i to jest pocieszjąca nowina dla dobrych bo dla złych raczej nie.TAK SIĘ STANIE.
     ()*_*()……………(^_^)

     Polubione przez 1 osoba

    • Ale te siksy nie wywołują globalnych wojen,a taka walka o faceta jest zabawnym widowiskiem dla głupiutkich widzów.

     Polubienie

    • A teraz sobie wyobraz te 2 cziksy na miejscu obamy i putina przed duzym czerwonym atomowym guzikiem wielkosci muchomora… -_-

     Polubienie

    • „Liga rzadzi ,liga radzi,liga nigdy was nie zdradzi!” film Seksmisja to pierwszy film o zyciu w Matrixie.Baby wykasowaly facetow ,poprzerabialy,ustawily swoj swiat ale okazalo sie ze to facet byl krolowa.

     Polubienie

    • ==ze to facet byl krolowa.== 🙂

     Ciekawym wersji, jakby tak odwrócić płciowo wersję tego filmu.. 😉

     Polubienie

    • Wiesz co Grzegorz…..m w tym wszystkim nie chodzi o to jakby to było,bo w obecnym czasie przy stosunku 50:50%
     kobiety,mężczyżni,gdzie w 90% mężczyżni rządzą,mamy to co
     mamy,ja tu wcale nie nalatuję na mężczyzn,ani nie wywyższam kobiet,ale w oczy rzuca się fakt,że przy 90%
     męskich rządów jest właśnie tak żle,na co narzekamy wszyscy
     nawet ci rządzący mężczyżni.I powiedz mi gdzie tu jest pies
     pogrzebany.Jak wynika z rankingów i naszych tu dyskusji,
     wszyscy chcą dobrze a jest tak żle,może gdybyśmy wszyscy chcieli ,żeby było żle i też nam nie wyszło,to wtedy byłoby
     dobrze.
     A ja myślę,że ZŁO istniało na Ziemi od zawsze ale całe to obecne zło zaczęło się od tego kiedy ziemscy rządzący,ja ich nazywam „żli czarni” sprzedali nas złym pozaziemskim rasom
     w zamian za rozwój technologiczny,który my zamiast wykorzystać go dla dobra ludzkości wykorzystujemy go produkując nowoczesną broń do unicestwiania nas samych.
     I w tym właśnie prym wiodą osobniki męskie czyli ojcowie
     swoich dzieci,którym przygotowywują straszną zagładę.
     Kobiety na pewno by tak naszego świata nie urządziły.
     Takie jest moje zdanie i przekonanie,wiem,że wśród kobiet znajdzie się też wyrodna matka ,ale to są jednostki.

     Polubienie

    • Nie zrozumiałeś mnie,ja bym nawet tak nie pomyślała,że mężczyżni są realizatorami kobiecych pragnień,nie spotkałam kobiety i nie wierzę,że istnieją kobiety pragnące wojen i cierpień dla swoich rodzin.

     Polubienie

    • Zrozumiałem, mężczyźni zrobia wszystko, aby się spódniczce
     przypodobać.
     Kobiety i tak summa summarum to akceptują, dla kobiety najważniejsze są
     dzieci i ich bezpieczeństwo!
     Na pewno nie sex czy inne pierrrdoły.

     Kobiety i tak lgną do samców alfa o wysokim testosteronie, a oni
     potrafią właśnie jatki i wojny z właściwym sobie ”wdziękiem”
     produkować..

     Tu jesteśmy zgodni.. 😉

     Polubienie

    • wszystkie wojny dotychczasowe oprócz dwoch ostatnich to odpieranie barbarzyńców arabow mongolow itd., co bys chciała się dac zabic ? może jak te dzieci rosyjskie którym barbarzyncy podcieli gardla ostatnio ? ci co podrzynali ruskow to benkarty tych samych barbazyncow z przed paru wiekow, nic się nie zmienilo barbarzynca ma zwoje napadajacomordujace i żadna ustawa tego nie zmieni nawet placenie im haraczu tysiąc euro za gwałty i rozboje w rfnie na swojej ludnosci

     Polubienie

    • Pięknie Anno pieknie!
     Wszyscy chcą dobrze więc dlaczego jest źle? Takie chyba jest Twoje pytanie!
     Dla kogo chca dobrze? Pomyslałaś kiedys o tym? Czy zależy im na tym na czym Tobie zależy?
     Niby skad maja wiedziec czego oczekujesz? Nie siedza w Twoich myslach!
     Oni dbaja tylko i wyłącznie o swoje dobro, byc moze sadzac ze jest to dobre dla wszystkich.
     Niestety oczekiwania ludzi sa sprzeczne i stad jest jak jest
     Pogodź się z tym – inaczej zwariujesz!
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Bogdan ja nie zadałam pytania dlaczego jest żle,ja stwierdziłam,że jest żle i że w 90% za to odpowiadają rządzący nami panowie.
     Jeśli chcesz wiedzieć na czym mnie zależy to Ci odpowiem,moim marzeniem jest aby wszyscy ludzie na świecie żyli w zgodzie i miłości, aby nie było głodu ,wojen , chorób i cierpienia .Wiem,że wszystkim się nie dogodzi ale marzenia i pragnienia wolno mi mieć.

     Ja dla siebie niczego nie oczekuje,jestem człowiekiem wolnym
     i posiadam wszystko co jest mi do szczęścia potrzebne.
     Jeżeli martwię się czymkolwiek to tylko innymi słabszymi odemnnie,którzy cierpią przez innych ,egoistów,złych o zbyt
     wybujałym ego
     .I nie pogodzę się z tym nigdy,że inni potrafią pogodzić się ze złem,bo to świadczy tylko o małości takiego człowieka.
     Szkoda tylko ,że ta większość w dzisiejszych czasach czyniąca zło, nie zakoduje sobie ,że co człowiek wysyła od siebie /jaką energię/to wraca do niego w dwójnasób.

     Polubienie

    • Gdzieś tam w Tobie Anno siedzi podział ludzi [tym razem na płci] mnie to obojetne.
     Podchodzę szerzej – nie szukam [winnych]osobników tylko mechanizmu
     Nie wiem czy przeczytalaś mój jakiś poprzedni wpis gdzie piszę jaka mam wieczorna prywatna mantrę – NIECH WSZYSTKIE ISTOTY BĘDĄ SZCZĘŚLIWE
     Unikam podziałów i uogólnień. Piszesz że jesteś wolnym czlowiekiem – ja jeszcze nie i zazdroszczę Ci. Przepracowałem wiele i wiele osiągnąłem, ale jeszcze mam mnóstwo do zrobienia by być wolnym
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Bogdan ja nie robię podziałów i nie osądzam ,żyję tu i teraz, obserwuję życie i świat ,interesuje mnie co się dzieje i nie powiesz mi,że świat jest rządząny przez kobiety,owszem są w rządach ale w mikroskopijnych procentach,taka jest rzeczywistość i to przecież widzi każdy kto ma oczy i chce widzieć .Ja też nie znam mechanizmów czym kierują się istoty ludzkie które czynią tyle zła i cierpienia na naszej pięknej planecie Ziemi.
     Ale wiem,że nadszedł czas aby nastąpił jego kres i niech tak się stanie.
     Znam Twoją mantrę,moją całodzienną w miarę przypominania sobie zacytowałąm w poprzednim poście do Ciebie.

     Polubienie

    • Devingo masz rację że facet był królową,ale to tylko potwierdziło ,że dla zdobycia” WŁADZY”chłop da sobie nawet obciąć co nieco .Dla mnie osobiście istnieją tylko dwa kultowe polskie filmy „Seksmisja ” i 3 części „Sami swoi”.
     Ten pierwszy mógłby się właśnie teraz spełnić,a ten drugi jest
     u nas w kraju cały czas rozgrywany na naszych oczach.

     Polubienie

 2. islamizacja to nastepny program ktory nam sie probuje najpierw wgrac w swiadomosc .Nie pomogla okupacja bankowe ,wszelkie deprawacje szepionkowe oraz eutanazyjny system zdrowotny kontrolowany przez izraelitow rekoma NFZ.Byly programy gender,demoralizacji dzieci i mlodziezy,wypych narkotykow ,dopalaczy na rynek oraz zapasc systemu edukacyjnego,teraz bita smietana przez ostatnie pol roku czyli oswajanie polakow z planowanym przymusowym programem spaprania slowianskiego DNA przez arabizacje z koziojebcami. Byc moze nawet to nie dojdzie do skutku a elity wyrosle z ludu tamuldycznego uciekna w koncu w poplochu na pustynie w okolice ich rzekomej ziemi swietej.Owy poploch i pospieszna ucieczka tego ludu byla obserwowana juz nie raz a kiedy przejadali jakis system musieli ucieka tak jak z egiptu blakajac sie po pustyni. Oni nie sa naszymi elitami jak lubia sie okreslac ,my Polacy jestesmy u sibie elitami a oni sluza nam naznaczeni do reprezentowania wyborow polakow.Oczywiscie to tylko teoria,ktora potwierdza fakt iz jestesmy w stanie blogoslawionej okupacji przez narod wybrany w dalszym ciagu i nieprzerwalnie od okresu rzekomego chrztu. Prezent szykowany dla Polakow rekoma nie tylko kleru watykanskiego ale czesci pozornych elit moga byc atodestrukcyjnym samozamachem na nich samych i czesc tych kryptochazarow wydaje sie to rozumiec,opozniajac import tego koziego DNA na tereny miedzy Odra a Bugiem.

  Polubienie

 3. Rzucają się jak wsza na grzebieniu, bo wiedzą, że mają protekcję. Każdy, kto się rzuca wie, że ma protekcję. Czy to w pracy, czy w życiu..

  Polubienie

 4. Dobry artykuł, ale nie zgadzam się w pełni z tezą, że islam podbija świat, bo jest tak bardzo ciemny, silny i eskpansywny. Oczywiście definicja islamu (ciemność) jest jak najbardziej trafna.
  Chodzi mi o to, że za przeproszeniem islam GÓWNO by podbił Europę gdyby nie zasrani i popaprani jebańcy z Brukseli, czyt. UE. To oni od lat mnożą ten cały syf za pieniądze podatników, nie zmuszają ich do pracy i zaciągania wielkich kredytów, wszystko generalnie dają im za darmo.

  To oni zorganizowali cały ten dzisiejszy napływ i dalej realizują swój plan. Nie muszę nikogo uświadamiać, że to co się dzieje z arabstwem i murzyństwem w Europie, multi-kulti, to starannie realizowane ludobójstwo białej rasy.

  Islamiści jako tacy gówno by zrobili gdyby w Europie rządzili „normalni” ludzie, żaden syf nie przekroczyłby naszych granic swoją brudną nogą, więc nie mówmy, że oni są tak mądrzy, przebiegli i silni. Nawet teraz gdyby nie odgórne zarządzenia psychopatów z Brukseli, aby SZEROKO otwierać granice żaden islamista by nie wszedł do Europy. Na to idą wielkie pieniądze i jest to potężna logistyczna akcja.

  Jedyne z czym mogę się zgodzić to to, że owszem islamiści są zdecydowani w swoich działaniach, aby swoją chorą ideologię narzucać każdemu i wszędzie i biali ludzie, ogłupieli, otumanieni, zniewieściali, tępi po prostu się nie potrafią temu przeciwstawić. Tak sobie myślałam, że gdybym ja przyjechała do jakiegoś kraju zachodniego, np. Szwecji czy Niemiec 20 lat temu, to bym ciężko pracowała i była wdzięczna za taką możliwość.

  Oni przyjeżdżają, nie muszą pracować, dostają wielkie pieniądze, mogą się mnożyć do woli, żadnych obaw o przyszłość, o emerytury czy renty, żadnych lęków o spłatę kredytu hipotecznego czy eksmisji, a mimo tego, skurw….nie mają żadnej wdzięczności za wyświadczane im dobro, tylko nienawiść i to jest chore. To jest ponad naszym zrozumieniem i to nie mieści się nam w głowach.

  Czasem się zastanawiam jak oni muszą gardzić głupimi białymi ludźmi. Gospodarze harują, płacą wielkie podatki, tak naprawdę haracze, za wszystko, muszą się zadłużać, wydłuża im się wiek emerytalny, terroryzuje ekonomicznie, i oni się temu nie sprzeciwiają. Mało tego, zabrania im się mówić czegokolwiek przeciwko islamistom, czegokolwiek co by krytykowało ich, ONI NATOMIAST mogą śmiało i głośno nas obrażać, grozić śmiercią przez ścinanie łbów, palić flagi narodowe państw, które ich utrzymują i mnożą, i JESZCZE SĄ CHRONIENI.

  Biali zatracili uczucia i empatię do innych białych ludzi, do swoich rodaków, do innych europejczyków, i ku mojemu przerażeniu o wiele bardziej przejawiają te cechy do islamskich dzikusów czy murzynów. Biali uwierzyli, że są niedobrzy, są źli i dlatego muszą przejawiać dobroć i współczucie do wszystkich innych ras, tylko nie do swojej.

  Jakiś arab się utopi, Europa musi płakać, zamarznie 100 bezdomnych polaków, na nikim, no prawie na nikim, to nie robi wrażenia. Dlatego nasza sytuacja jest coraz gorsza z dnia na dzień.

  Polubione przez 1 osoba

  • ŚWIETNIE!!, TRAFIŁAŚ W 10ę. Islamska dzicz prowadzi do upadku kraju w którym mieszkam i tak robią z każdym innym krajem, który najeżdżają to znaczy dosłownie falą TSUNAMI zalewają. niemcy sprowadzają sobie armię morderców islamskich, ciekawe przeciw komu? W Polsce ci sprzedawczyki popierający islamizację Polski to ZDRAJCY!!!! NARODU POLSKIEGO I UKOCHANEJ OJCZYZNY.

   Polubienie

 5. Kaju – lepiej bym tego nie streścił (przymierzałem się do komentarza), ale przeczytawszy Twój wpis po prostu odpuściłem – pozdrawiam serdecznie i gratuluję iście „męskiego” podejścia -_- !!!

  Polubienie

  • oko, dzięki za miłe słowa. Jeszcze niedawno nie przeklinałam, ale widząc to co się ostatnio dzieje, czasem nie umiem się powstrzymać. I ku mojemu przerażeniu niestety mężczyźni w Europie nazbyt często nie mają jaj. Nie wiem czy widziałeś protesty tych męskich ciot w Amsterdamie przeciwko molestowaniu kobiet przez islamistów? Byli to „MĘŻCZYŹNI W KRÓTKICH SPÓDNICZKACH”. Po prostu szok jak się coś takiego widzi. Tak jakby sami prosili islamistów oto, aby ich zgwałcili.

   Tak sobie pomyślałam, że jak dzikusy widzą takich facetów to po prostu muszą być w szoku. Europa im się sama podkłada. Policja zachowuje się wobec nich jak zwykłe gamonie, płaszczy się przed nimi, ludzie już boją im się patrzyć o oczy, bo raz, że mogą być posądzeni o rasizm, a dwa, że po prostu boją się ich naprawdę, bo ci mogą ich już skrzywdzić fizycznie i do tego nie ponoszą żadnej kary. Nawet jak są aresztowani, to natychmiast są wypuszczani, bo to są polecenia odgórne.

   To wszystko jest tak chore, że nie ma słów już, aby to opisać.

   Polubienie

   • Póki co Polska jest na uboczu działań dżihadystów. Ale już wkrótce przed całą Europą środkową test – wiosna i nowe szlaki przemarszu tej islamskiej armii. Jeśli obecny rząd (PiS) nie wybuduje muru na granicy i nie powstrzyma tej inwazji, to będzie to potwierdzeniem, że grają do tej samej bramki co PO i euro-lewactwo.

    Widziałem te protesty, nóż się w kieszeni otwiera. U nas taką mentalność reprezentują ci z warszawki. Co ciekawe, oni tak samo jak islamiści noszą brody (to tzw. lumberseksualizm 😀 ) I tak samo jak islamiści, cykają sobie słit focie z ostrymi narzędziami (siekierami). Przypadek?

    A na poważnie. Wiem że to co się dzieje jest chore, jak napisałaś. Ale trzeba do tego złapać dystans.

    Polubienie

 6. Ustroje religijne

  Jak powszechnie wiadomo, na świecie istnieją dwa, wojujące ze sobą, na śmierć i życie, ustroje religijne. Jezus Chrystus nie ustanowił religii a jedynie powołał do przekazania wiedzy o Ojcu, 12 Apostołów. Duchowe chrześcijaństwo nie jest ludzkim wymysłem i nie jest ziemskim ustrojem, obok wielu innych.
  Odmienność Jezusa Chrystusa
  Tylko Pan Jezus objawił ludzkości żywego Ojca, Boga Wszechmogącego, Stworzyciela Nieba i Kosmosu . On mógł powiedzieć: „Kto mnie widzi, widzi Ojca” i „Jam jest prawda”. Czy narodziny Mahometa zapowiadali Prorocy? Czy Budda uzdrawiał chorych a Konfucjusz wskrzeszał z martwych? Oni wszyscy zostali złożeni w grobie tak, jak każdy śmiertelnik. Tylko jeden zmartwychwstał, Jezus Chrystus, Syn Boży, Zbawiciel Świata! On mógł o sobie powiedzieć: „Jam jest zmartwychwstanie i życie”. Czy ktoś kiedykolwiek odważył się tak o sobie powiedzieć? Jezus rzekł do Piłata: „Ja się narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy kto jest z prawdy, słucha głosu mego”. Biblia, słowo prawdy, czyli słowo Boże, z mocą podkreśla, że miejsce Jezusa na ziemi zajął, zesłany Duch Święty (J 14:16-20; 16:7-15). Miejsca tego i funkcji, Biblia nie przyznaje żadnemu człowiekowi. Duch Święty został posłany przez Boga, aby prowadził nas do wszelkiej prawdy (J 16:7-15). Pismo Święte, jako od Boga natchnione jest pożyteczne do nauczania, do przekonywania, do upominania i kształtowania w sprawiedliwości (2 Tm 3:16). Jezus Chrystus nie pozostawił świata w rękach ludzi, lecz kieruje Jego wyznawcami Duch Święty. Jezus Chrystus w dalszym ciągu jest Głową Swojego, Duchowego Kościoła i nadal, w Duchu, przemawia do tych, którzy Go miłują.

  Wspólność wojujących ze sobą ustrojów religijnych

  Zarówno ustrój chrześcijański jak i muzułmański – nie przestrzega imperatywu moralnego: Nie zabijaj (nie miej udziału w zabijaniu) odczuwających lęk przed śmiercią i przeżywających cierpienie oraz mękę konania – żywych stworzeń (głównie ssaków). Oba te ustroje, pomimo głoszenia miłości bliźniego i pokoju, dyszą do siebie żądzą nienawiści, toczą spory i prowadzą wojny, które są największym złem na ziemi.

  Potrzeba wysiłku przemiany ducha ludzkiego

  Jak dużo wysiłku i pracy nad swoim stanem świadomości wymagają jeszcze osoby, które angażują się w ten konflikt, eskalując w ten sposób zło, które aż wycieka strumieniami z zamieszczonych na tym blogu wpisów, komentarzy i filmów. Jak i czy w ogóle można Państwu pomoc w przybliżeniu Prawdy? – Jezusa Chrystusa, Syna Bożego!

  Polubienie

  • Leszek, tak sobie Cię czytam, nawet czasem, hmm… Bo mam takie wspomnienia… Wiesz, w młodości się dziwne błędy robiło… A zapytam Cię Ja, Drogi „Księże, magnificiencjo, proboszczu, prałacie, biskupie, arcybiskupie, kurwa, pogubiłem się, bo już nie pamiętam tej rangi wyjebanej w kosmos jak polska armia, hihihihi… czy inne takie tam chuj pierdoły przy prawdziwym Was nazwisku”, co powszechnie wiadomo, bo doświadczyłem… Czarne, czerwone, niebieskie, białe… Komeszka, kapturek, o kurwa jest teraz jakiś „post”, jeszcze fioletowe były, hihi… całowanie w rękę jakiegoś… Ważnego, wow!!! Kadzidło dla niego rozpalałem z jakąś śmierdzącą żywicą. Kręciło się przed wejściem z boku… Jak dużo wlazło, to do kadzidła… Zboczeńcy, pedofile. Siostry zakonne, o kurwa! Pomoc służebna, a jak, sprzątanie, gotowanie i… „prasowanie”, dla księży komszy. Przerobiłeś cały pięcioksiąg mojżesza? Studiowałeś w języku hebrajskim święte słowa i w aramejskim też? Zwoje z Qumran widziałeś? A wierzysz w ogóle, że „ktoś” czasem tego dla ludzkości, SŁOWIAN tego nie przygotował wcześniej??? Leszek, jak tylko będzie pierwsza trawa na łące, jak taką masz i nie ta w doniczce! Idź najlepiej na łąkę! A najlepiej do lasu! Pierdolnij się na rumowisko i posłuchaj… A dla Ciebie lepiej powąchaj… Nie bój się zwierząt, które Ci tylko będą zazdrościły… Serdecznie Cię Cię pozdrawiam! Jarku, przepraszam… Pozwoliłem sobię na troszkę wewnętrznej ekspresji…

   Polubienie

  • Leszku,
   chciałam Cię „jednorazowo”, ale za to całym sercem wesprzeć w tym, co robisz. Jednorazowo, bo „zagościłam” tutaj krótko (chociaż to raczej niefortunne określenie) i nic tu po mnie.

   Podziwiam Twoją stoicką, a właściwie prawdziwie Chrystusową i godną Człowieka postawę w obliczu tych wszystkich „niepochlebnych” (to czysty eufemizm) komentarzy, w obliczu tego zła, które się tutaj przejawia. Mnie czasami robi się mdło od tego..Jeśli Ty jednak widzisz sens pisania i mówienia do tych ludzi, to widocznie tak musi być i to jest dobre (na szczęście nieliczne osoby tutaj bardzo pozytywnie odbiegają od średniej).
   Widać, że jesteś mądrym człowiekiem, a powyższy Twój komentarz dobitnie o tym świadczy.

   Ja mam jednak trochę inne przekonanie na ten temat i chciałam się nim z Tobą podzielić…. Nie po to, aby Cię zniechęcać, broń Boże! Pamiętasz tych 72 uczniów Jezusa wysłanych parami? ….mieli strząsać proch…. Albo końcowe wskazówki z Objawienia Jana: „kto czyni zło, niech dalej czyni zło, a kto święty niech dalej się uświęca” (cytuję z pamięci).
   To tylko taka refleksja i takie przypomnienie z mojej strony na wypadek, gdybyś kiedyś uznał, że już masz dość…. ,

   Wiadomo,skąd my, wyznawcy Chrystusa, bierzemy siły i odwagę, żeby przeciwstawiać się złu. . Dlatego nie martwię się, że się wyczerpiesz. Możesz kiedyś jedynie tylko uznać,że chcesz zmienić glebę, na której będziesz siał. A póki co, życzę Ci z całego serca, abyś trwał dalej przy tym, co uważasz za słuszne i co z całą pewnością służy innym, może tylko tym nielicznym…

   Pozdrawiam Cię serdecznie
   Beata

   Polubienie

   • @Beata:
    „kto czyni zło, niech dalej czyni zło, a kto święty niech dalej się uświęca”

    -I będą to robić. Kto czyni dobro będzie czynił dobro a kto czyni zło będzie czynił zło. Bez względu na to czy jest katolikiem, chrześcijaninem biblijnym, ateistą, buddystą, ezoterykiem..

    Polubienie

   • Beato – wyglada że wiem o co chodzi!
    Dokładnie przeczytałem tekst Leszka [takie cudowne Słowiańskie imię] i Twój zachwyt nad nim. Dostrzegłem ze po prostu nie potraficie zrobic kroku poza nauczanie Jezusa. Dlaczego nie popatrzycie choćby na Mitrę? Na pierwowzór Jezusa!
    To takie płytkie klepać paciorki w kościele, a jednocześnie oczerniać wszystkich dookola
    Prawdziwy Bóg nie potrzebuje religii i kapłanów – tak ciężko wam to pojąć? Rozumiem że obawiacie sie tego ze bedziecie [niepotrzebni]. Wcale nie! Będziecie zachowywali się swoim życiem, a nie musztrowaniem innych! Jeśli nie potraficie robić nic innego – macie problem! Będziecie musieli się nauczyć. Każdy jest wolna istotą i sam ponosi odpowiedzialność za siebie – wiec nie potrzebuje, ani bata, ani marchewki! Oczekiwanie od innych że bedą tacy jak ja jest chore! Każdy jest inny więc nie może byc taki sam!
    Oboje macie wyobrażenie świata który nie może istnieć bez religii. Dla mnie jest to całkiem możliwe i chciałbym by tak było. Uważam nawet ten obraz za bardzo kuszący!

    Bogdan

    Polubienie

    • Bogdan56 pisze: o mnie – nie do mnie? Fakty są natomiast takie, że niedoskonały, nieprzemieniony mocą światłości Jezusa Chrystusa ludzki umysł – błądzi. Nie jest więc w stanie uchwycić prostej prawdy. W związku z tym uprzejmie proszę Pana Bogdana56, o podjęcie ponownej próby uważnego i wnikliwego, ze zrozumieniem, przeczytania mojego wpisu. Wówczas wyartykułowane w odpowiedzi przeinaczenia – okażą się niepotrzebne. Dziękuję.

     Polubienie

    • Długa droga przed Toba Lesiu – niestety bardzo długa!
     Nauczyłeś się Biblii i klepiesz pierdoły zamiast usiąść i przemysleć wszystko. Zapewne jestes Jechowy lub podobna glista. Normalnie to współczuje takim jak Ty i nie reaguje na was. Zyjcie sobie w waszym dziwnym światku i bądźcie szczęśliwi. Jednak kiedy zaczynacie rozprzestrzeniać wiarę w Sorana stawiajaca tame miedzy ludźmi i Bogiem nie pozwalam.
     Nie gadaj głupot o Światłości Jezusa tylko weź się za nauke i poznawanie religii – WSZYSTKICH
     – zacznij od Sumerów – moze coś Ci się wyjaśni
     WIARA TO NAJNIŻSZY POZIOM PEWNOŚCI
     Masz wiele pracy aby zrozumieć

     Polubienie

    • Prościej nie idzie drogi księżulo! Jeśli nie rozumiesz – powiedz – niczego Ci nie ubędzie – tylko zyskasz wiedze!

     Polubienie

    • Z uprzejmości wyjaśniam: nigdy nie bylem i nie jestem „księżulo!”. A propos „nie rozumiesz ” … „niczego Ci nie ubędzie” – uprzejmie informuję, że nie poddam się też i tej konfabulacji.

     Polubienie

    • Oczywiście ze nie musisz – bo jestes wolna istotą!
     Jednak zauważam, ze propagowanie Biblii i Jezusa nie służy – ani rozwojowi duchowemu, ani rozsiewaniu dobra
     Nie manipuluje kimś kto jest zmanipulowany – co najwyzej próbuję z tego wyciagnąć.
     Nie jestes gotowy Lesiu by wyjść z tego bagna więc siedź w nim dalej

     Polubienie

    • ,, . Jak i czy w ogóle można Państwu pomoc w przybliżeniu Prawdy? – Jezusa Chrystusa, Syna Bożego!”

     JK 20. 13- 16. : ,, I powiedział Pan: ,,Wchodzić będą na mównicę, w bębny dla posłuchu zabiją i rzekną: ,,Tylko ja wam prawdę powiem, bom wszystkie scieżki przemierzył, bom historię tysięcy poznał “. Wysłuchawszy go ludzie opuszczać go będą i stawać przed drugą mównicą. Usłyszą słowa podobne. Z trzeciej i czwartej mównicy uszy usłyszą: ,,Moja prawda, moja prawda!” I w głowach ich wielki zamęt powstanie, rozejdą się przeto do swych domostw, pracy się oddadzą; jeden w polu, drugi w firmie, trzeci nad książką usiądzie. Śpiewem i tańcem kojąc swe dusze, życie radosnym uczynią. A temu kto im przed mównice powrócić każe, odrzekną: ,, Tam prawd jest wiele i są tylko słowem. W naszych domach życie jest prawdą, radość jest prawdą, miłość jest prawdą. “

     ,, Podziwiam Twoją stoicką, a właściwie prawdziwie Chrystusową i godną Człowieka postawę w obliczu tych wszystkich „niepochlebnych” (to czysty eufemizm) komentarzy, w obliczu tego zła, które się tutaj przejawia. Mnie czasami robi się mdło od tego.”

     ,, A na to rzekł Pan: ,,Czyż nie mówiłem wam, że Bóg ma tyle imion ilu jest ludzi na Ziemi, ile jest drzew w lasach, ile jest ryb wodach i ptaków w powietrzu? Jeśli któryś z was chce głosić prawdę o Bogu, niech w przódy wymieni wszystkie jego imiona, a nikogo i niczego nie pominie.” [ … ] ,, Czyż nie prościej mówić o miłości, czyż nie łatwiej mówić o dobrej drodze człowieka, o pożytku i pięknie jakie daje dla niego Ziemia? Czyż nie mądrzej jest łączyć ducha człowieczego ze mną, niźli życie spędzać na szukaniu moich imion?” JK. 13. 8-9. [ … ] ,,I rankiem stanął przed wielkim zgromadzeniem, lecz przemawiał tylko do jednego. Nie baczył na pozostałych, których serca stawały się coraz bardziej zatwardziałe i poczęli krzyczeć : ,,Po co zebrałeś nas tu, skoro do jednego mówisz? Mów tak, abyśmy wszyscy z twoich słów mieli pożytek! Czyż nie chcesz, abyśmy wszyscy rzekli: prawdę mówi, prawdę mówi?”

     ,, -I będą to robić. Kto czyni dobro będzie czynił dobro a kto czyni zło będzie czynił zło. Bez względu na to czy jest katolikiem, chrześcijaninem biblijnym, ateistą, buddystą, ezoterykiem..”

     JK 24. 5- 11. ,, Czy nie macie na ziemi dość wiele podziałów, abyście mogli wybierać? Czy nie dałem wam umysłu, serca i sumienia, byście wybrawszy, dobrze się poczuli i dobrze o tym mówili? Nie znalibyście dnia bez nocy. Tym, co idą nocą mówcie o świetle dnia, nie przyspieszajcie ich kroku, wszak sami długo wędrowaliście do świtu, który dla wielu wydać się może jeszcze ciemną nocą.”

     ,, Dostrzegłem ze po prostu nie potraficie zrobic kroku poza nauczanie Jezusa. Dlaczego nie popatrzycie choćby na Mitrę? Na pierwowzór Jezusa!
     To takie płytkie klepać paciorki w kościele, a jednocześnie oczerniać wszystkich dookola”

     I odrzekł mu Pan słowami proroctwa: ,, Przyjdzie czas, że wiele tłumów zgromadzi się na pustyni. I każdy tłum zbuduje z piasku pałac, a w nim piaskowe figury, przed którymi klękać będą i myśli swoje w nich uziemniać. A tłumy swoje nazwą i każdego zliczą, by przed innymi siłę znaczyć. A nazwy i liczby ich w proroctwie zapisane:
     – chrześcijaństwo 1065 milionów( katolicyzm, protestantyzm, zielonoświątkowcy, ewangelicy, anglikanie,babtyści, luteranie I wiele pomniejszych)
     hinduizm 700 milionów
     – islam 555 milionów
     – buddyzm 310 milionów
     – judaizm 17 milionów

     A liczbę pozostałych pałaców znam tylko ja – w takiej są mnogości.”. JK. 30. 20- 23.

     ,, Prawdziwy Bóg nie potrzebuje religii i kapłanów – tak ciężko wam to pojąć? Rozumiem że obawiacie sie tego ze bedziecie [niepotrzebni]. Wcale nie! Będziecie zachowywali się swoim życiem, a nie musztrowaniem innych! ”
     JK. 24. 13- 17. ,, I pan wielkimi deszczami potopem poraz wtóry ziemię ukarał, wodami zalał pustynię, zniszczył piaskowe pałace i połączył ludzi wodą – wszyscy stali się równi. Jak obiecał, tak uczynił, bowiem brzydzi się wywyższaniem człowieka nad człowiekiem… “ [ … ] ,,Kiedy mówię: jestem pośród was, jestem wami. Kiedy mówię: jestem człowiekiem, jestem jednym z was.”

     ,, Jednak kiedy zaczynacie rozprzestrzeniać wiarę w Sorana stawiajaca tame miedzy ludźmi i Bogiem nie pozwalam.”

     JK. 31. 27. ,,Rzekł pan a zerwawszy tamy między nim i człowiekiem, zalał wszystko wodą, by ci, którzy pływać umieją, wypłynęli na powierzchnię morza i cieszyli duszę widokiem czystego, prawdziwego nieba.”

     Na tym koniec czytania pisma. Dziękuję wam umiłowani w prawdzie mojej. Na drugą część zapraszam, jak zwykle, w niedzielę, o jedenastej.

     Polubienie

    • W osobnym poście dodam, że bardzo chciałabym zgłębić wiedzę Sanctusa i Bogdana. Nie dlatego, że odrzucam przekazy innych.
     Chciałabym uderzyć w ,,struny tego instrumentu” i usłyszeć nie tyle co brzmienie, co pogłos – on daje zupełnie inny ton.
     Czy jestem gotowa, by cokolwiek pojąć? Nie wiem.
     Wiem, że pomału wyczerpuję swoją, skądinąd świadomą energię, na stwarzanie klimatów dyskusji. To już powoli przestaje mnie bawić. Kto to wymyślił? Kto mi kazał? No przecież ja sama sobie.
     Po zjedzeniu jednego dania nie można znajomym powiedzieć, że w tej ,,restauracji” smacznie zjedzą.

     Polubienie

    • Droga Krysiu!
     To jest szalenie proste – tak proste że aż trudne do zauważenia
     U mnie polegało na wieloletnim gromadzeniu wiedzy by w tej szczególnej chwili odrzucić ją. Mogę wracać do niej kiedy tylko chcę, ale ona jest właściwie niepotrzebna do zrozumienia gdyz zasłania własciwy obraz. Dlaczego wlaśnie tak? Dlatego ze każdy z nas jest inny i nie wiadomo gdzie [załapie] Ja [załapałem] w czasie przerabiania pism Gnostyków i Mandali Cienia. Załapałem dokładniej przerabiając paradoks Szatana. Moze to dla osoby niezorientowanej brzmieć dziwnie, ale tak było. Juz troszkę prędzej zrozumiałem ze wykonuje on polecenia Boga jako posłuszny sługa – wiec nie może być zły. Potem niespodziewanie zasłony spadły i zrozumiałem Boga. [Zwróc uwage na słowo ZROZUMIAŁEM a nie ujrzałem lub uwierzyłem] To zupełnie inny poziom – nie ma tu nic na wiarę gdyz puzle wiedzy poukładały się i nie ma nic do dodania
     Jasne że bym chciał aby wszyscy to rozumieli, ale nie mogę tego za nich zrobić. Każdy sam indywidualnie musi do tego dojść Ty też możesz, ale to naprawdę długa droga i często denerwująca. Poznałem wiele zagadnień o których istnieniu nawet nie podejrzewałem.
     Co dalej ze mna skoro zrozumiałem? Dalej idę! Urodziło sie wiele pytań na które chce poznac odpowiedzi. Po co mi to! Po to by wziąść odpowiedzialność za własne życie, a wtedy bede w pełni wolny!

     Polubienie

   • Bardzo dziękuję za pozdrowienie, ale przede wszystkim za rozumienie, które otrzymujemy Mocą Ducha Chrystusowego. Upominanie błądzących, to najbardziej wymagający uczynek miłosierdzia. Najczęściej, z uwagi na różne obawy, wielu rezygnuje z upominania błądzących, bądź robi to od niechcenia, spontanicznie. Upominając bliźniego, upominający powinien pamiętać, że dzieli z braćmi podobne słabości. Upomnienie powinno wyrażać wspólny ból i troskę o jakość ludzkiego życia. Jesteśmy dziełem Stwórcy, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, abyśmy je pełnili. Upominanie błądzących wynika z obowiązku do nie poddania się zwyciężeniu złu i, z obowiązku zwyciężenia zła, dobrem. W Mocy Jezusa Chrystusa, Pana naszego, pozdrawiam

    Polubienie

    • http://pistis.pl/chrzescijanstwo-jako-kompleks-ojca

     „Jezus w tym kontekście w dużej mierze jawi się jako buntownik. Zmienia obraz Boga. Nie akceptuje Ojca srogiego i złośliwego, wymagającego czci i posłuszeństwa. Buntuje się wobec władzy kościelnej – walczy z faryzeuszami i uczonymi w piśmie. Burzy tradycję, poddając w wątpliwość żydowskie prawo (por. tekst w 5. numerze PISTIS pt. „Jezus a Dekalog”, str. 19). Jezus zrywa nawet z kultem ojca i matki:

     Jeśli kto przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem

     Nie wykracza jednak poza archetyp Boga Ojca. Jego bunt wiąże się z buntem wobec tego konkretnego obrazu Boga. Jezus przedstawia innego Ojca, którego nie znają wyznawcy Tory:

     Rzekł do nich Jezus: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.

     Niebiański Tatuś (aram. Abba jakim Jezus określa Boga w istocie można by tak przetłumaczyć) jest dobry, miłosierny, nie ma już cech srogiego Ojca. Wybacza przewinienia swoich niepokornych Synów i przyjmuje ich bez względu na popełnione winy (por. przypowieść o marnotrawnym Synu). Wybacza wszystko, bo jest miłością. Jest doskonałym Ojcem, takim jakiego każdy chciałby mieć w rzeczywistości. Jest niebiańskim wzorem, przeniesionym ideałem ziemskiego ojca.

     Bóg chrześcijański z uwagi na niekonsekwentną teologię zawiera jednocześnie obydwa obrazy Boga, ponieważ chrześcijaństwo nominalne łączy Stary Testament z Nowym. W ten sposób zostaje zachowane podporządkowanie Tradycji, państwu, władzy i kościołowi. Ponieważ Bóg Ojciec nie mógł zostać tylko dobrym tatą, jak widział to przebudzony Jezus. Gnostycki postulat odrzucenia złego Ojca – Demiurga i odrzucenia Starego Testamentu nie powiódł się. Chrześcijaństwo stało się dziwaczną hybrydą, w której kompleks ojca odgrywa ciągle istotną rolę, a religia i władza są ze sobą ściśle powiązane.

     W historii Jezusa, poza tym, że zrywa z wyobrażeniem gniewnego Ojca, widzimy ostatecznie jego podporządkowanie, jego słabość wobec przytłaczającego obciążenia i kompleksu fallicznego. Liczne sukcesy w burzeniu ładu, początkowy nonkonformizm musi ostatecznie w zetknięciu z rzeczywistością ulec. Archetyp Ojca jest nieprzezwyciężony, Jezus w ostatecznej próbie mówi „nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie”. Umiłowany Syn musi ponieść ofiarę, Ojciec zwycięża, to jemu należy się podporządkować, nawet jeśli jest spokojny, dobry i miłosierny. Cała energia, wola, swoboda, eros i libido zostają na Golgocie ukrzyżowane. Syn zostaje poniżony, musi uznać wyższość ojcowskiej mocy i tego świata.

     Ostatecznie jednak otrzymuje, z uwagi na swoje poświęcenie, nagrodę, a nawet władzę. Syn, który początkowo kroczy ścieżką buntu, gdy podda się woli swego Ojca otrzymuje berło – dziedziczy królestwo, staje się Panem równym swemu Ojcu, staje się Sędzią nad światem:

     Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał.

     W rozważaniach tych widzimy jasno, że niebiańskie reguły odpowiadają ziemskim. Syn przejmuje koronę (firmę, gospodarkę, rolę w rodzinie) po Ojcu. Staje się opoką, władcą, głównym samcem. Nie może jednak dokonać tego na drodze obalenia ojca, lecz na drodze sukcesji i podporządkowania. Zasada władzy i dominacji zostaje utwierdzona na mocy prawa i religii. Ojciec pozostaje Ojcem, a matka, Matką, którym należy się posłuch, mimo tego, że Jezus do wołającej go matki mówi:

     Ktoś rzekł do Niego: Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą. Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: Oto moja matka i moi bracia.

     Gnostycy w pewnym sensie przezwyciężyli kompleks ojcowski. Chociaż w ich pismach dalej odnajdujemy Boga Ojca, to celem duszy jest Pełnia, boska Pleroma. Gnostycka Prawda wykracza poza patriarchalny schemat i spersonifikowany obraz Ojca, zagłębia się poza ten kompleks i oczywistą projekcję ego. Nie jest również jednostronnie patriarchalna. W Apokryfie Jana odnajdziemy określenie Boga jako Ojca-Matki (kopt. matropator), a żeńskie postaci i bóstwa odgrywają znaczącą, a nawet kluczową rolę (Sofia, Maria Magdalena, Norea, Ewa). Gnostycyzm wykracza poza struktury dominacji, opresji, tradycji, dlatego właśnie musiał ponieść we wszelkich swoich przejawach porażkę, pozostać jedynie w podziemiu. Władza ojcowska musi zwyciężyć, człowiek musi być podporządkowany.

     Przezwyciężenie kompleksu rodziców, wyzwolenie się od tego silnego psychicznego wpływu i uwarunkowania jest niezwykle istotne dla właściwego rozwoju świadomości, dla otwarcia się na boskość, dla bycia duchowo dojrzałym. Przebóstwić się, stać się bogiem, to przezwyciężyć kompleks Boga Ojca, czy to srogiego despoty, czy opiekuńczego tatusia. Nie oznacza to odrzucenia miłości wobec swoich rodziców, wręcz przeciwnie, ale oznacza odcięcie pępowiny, uwarunkowania pod każdym względem.”

     Polubienie

   • Kto wchodzi na drogę rozwoju duchowego, podlega pokusie poznania dobra i zła. Droga ta nie ma końca i wiedzie do pomieszania zmysłów oraz wprost, do obłędu. Trzymanie się nauki Jezusa Chrystusa i przyswajanie przekazanej przez Syna Bożego wiedzy, pochodzącej od Ojca, chroni, przynosi prawdziwe szczęście i radość oraz jest pożyteczne dla człowieka. Każdy ma jednak prawo wolnego wyboru. Wszystko wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść.

    Polubienie

    • http://pistis.pl/zagrozenia-duchowe-ezoteryka

     „Szeroko rozpowszechniona jest wiedza na temat zagrożeń duchowych. Znani są katoliccy, czy protestanccy propagandyści, którzy próbują chronić owieczki przed diabelskim zwiedzeniem. Do zagrożeń duchowych włączają praktycznie wszystko co niezgodne z nauczaniem ich kościołów, a co ma jakiś, choćby najmniejszy związek z duchowością. Zła jest gnoza, antropozofia, ezoteryka, diabelski jest tarot, aikido, joga, medytacja. Złe są nawet gry RPG, heavy metal, ba, lektura Harry’ego Pottera i wegetarianizm to diabelstwo (sic!). Wszystko co nie mieści się w głowach takich osób jak np. Robert Tekieli , co nie jest zgodne z prymitywną i dogmatyczną interpretacją Biblii lub z doktryną wspaniałego i nieskazitelnego Kościoła jest dziełem diabła, zagrożeniem duchowym dla duszy, psychiki i życia człowieka.

     Lecz każda moneta ma dwie strony. Jak wygląda to z perspektywy kogoś, kto stoi po stronie alternatywnej duchowości, ezoteryki, czy gnozy?

     Radykalnie odwrotnie. Zagrożeniem duchowym jest właśnie uczestnictwo w religijnym obłędzie, zagrożeniem jest fundamentalizm (który niósł i nadal niesie tak wiele nienawiści, wojen, nietolerancji). Zagrożeniem jest obarczanie sumienia młodego człowieka i tłamszenie jego pragnień, które powodują lęki, fobie i kompleksy. Propaganda lęku i odbieranie wolności – to jest to co grozi człowiekowi. I co paradoksalne, wg nas, ludzi uduchowionych, ale wolnych od kościelnej indoktrynacji, Biblia, czy inne pisma duchowe, bronią właśnie wolności człowieka! Krytykują postawę kościelniczą i faryzejską, zachęcają by kroczyć wąską ścieżką, a nie tą, którą podążają tłumy, czy to zwiedzonych wiernych, czy przeciwnie – ludzi bezdusznych.

     Apostoł Paweł pisał: „Wszystkiego próbuj, chociaż nie wszystko przynosi korzyść”. Czyń więc swoją wolę. Jeżeli się pokaleczysz, nie uczynisz tego ponownie, bo wierzę, że jesteś rozsądnym człowiekiem. Doświadczenia są cenne, one niosą naukę, prawdziwą naukę. Trzymanie zaś człowieka w klatce i w kaftanie bezpieczeństwa nie jest przecież dobrym rozwiązaniem i nie uchroni go od zła. Musi przyjść czas na konfrontację z rzeczywistością, z ciemną stroną świata i nas samych. Dla chronionej osoby prędzej czy później przyjdzie chwila, gdy tłumione pragnienia, gdy ciekawość wezmą górę i wówczas mogą wybuchnąć ze zdwojoną siłą, przynosząc prawdziwą niekorzyść.

     Niechaj jednak każdy wie, że w istocie droga duchowa, droga samowtajemniczenia nie jest usłana różami. To jest jasne, że niesie ze sobą zagrożenia i może się źle skończyć. Tak samo, jak źle może się skończyć wspinaczka wysokogórska. Czy to jest jednak powód, żeby nie zdobywać szczytów? By nie iść na wyprawę i największą z przygód?

     Duchowość można przyrównać właśnie do wspinaczki. Szczyty wysokich gór to wysokie poziomy uduchowienia, jakie człowiek może osiągnąć. Można zdobywać góry niskie, a można próbować najwyższe, ponosząc całą odpowiedzialność za siebie i za ryzyko które się podejmuje. A można tylko obserwować góry z dołu, w ogóle na nie nie wchodząc. Wielu nawet nie patrzy w górę. Kościoły zaś proponują nam tylko wyciąg linowy. Zbiorową przejażdżkę i to nie na Mount Everest, ani nawet na Rysy, ale na Śnieżkę, w dodatku nie na sam szczyt. Mamią też umysł człowieka opowiastkami o duchowych alpinistach, ty zaś masz tylko ich podziwiać, broń Boże nie próbować naśladować.

     Ale wybór jest twój. Jednak gdy się wybierzesz aby zdobywać wielkie góry, bądź ostrożny, przygotuj się. Najpierw zacznij od małych pagórków, rób to stopniowo. Nie zaczynaj od Himalajów.

     Zdradzę Ci jakie są zagrożenia duchowe na drodze wtajemniczenia, nie na kościelnym wyciągu linowym, który prędzej czy później się urwie albo przestanie działać.

     Oto główne przeciwności, którym będziesz musiał sprostać:

     odrzucenie/niezrozumienie przez najbliższych i przez otoczenie
     wyszydzanie, wyśmiewanie, represje
     lęk, obawy, złe myśli, być może złe sny
     konfrontacja ze wszystkim co w tobie złe, demoniczne i ciemne
     rozdwojenie sfer życia – duchowej i przyziemnej
     rezygnacja wobec wszystkiego, rozchwianie emocjonalne
     chwilowa dezintegracja osobowości
     trans smutku i bólu egzystencjalnego, poczucie bezsensu i beznadziei ludzkiego życia

     Temu będziesz musiał sprostać na wyprawie, to przezwyciężyć, by odnaleźć perłę, by pokonać smoka i zdobyć serce królewny. Nie da się tego dokonać bez zstąpienia do czeluści – „żeby wstąpić, trzeba najpierw zstąpić”. Nie da się przejść drogi bez kuszenia na pustyni, bez golgoty, bez krzyża. To niemożliwe.

     Duchowość ezoteryczna jest wielką wyprawą w nieznane. To o niej w symboliczny sposób mówią znane Ci bajki, mity, opowieści o bohaterach. Droga wtajemniczenia to zejście do podziemi, to walka z demonami i mocami, pojedynek ze smokiem. W końcu to wielki labirynt przeszkód. Twoim celem jest ukryty skarb, triumf i nieśmiertelna chwała. Nagrodą: zbawiona, wolna i harmonijna dusza o poszerzonej, boskiej świadomości.

     Ponieważ duchowość „jest największą możliwą przygodą. Jest wezwaniem i wyzwaniem dla wszystkich, którzy mają jakąkolwiek odwagę i inteligencję. (…) nie jest dla tchórzy, ale dla ludzi, którzy lubią ryzyko”.

     Jeśli masz odwagę idź, nie obawiaj się. Jeśli czujesz lęk, zaczynaj od niskich gór, przejedź się wyciągiem linowym, pospaceruj. Za jakiś czas może nadejść chwila, w której upewniony i przygotowany podejmiesz najbardziej ryzykowną i największą wyprawę swojego życia. Miej wiarę, a skończy się dla Ciebie największym z możliwych triumfów.”

     Polubienie

    • http://pistis.pl/warunki-rozwoju-okultystycznego

     „Poniżej prezentuję ogólne warunki jakim należy sprostać poddając się rozwojowi okultystycznemu (okultnemu) wg Rudolfa Steinera.

     Przytoczmy definicję okultyzmu: „Okultyzm (łac. occulo – ukrywać, trzymać w tajemnicy; occultus – schowany, ukryty, tajemny) – doktryny ezoteryczne, które zakładają istnienie w człowieku i przyrodzie sił tajemnych, nieznanych i bada możliwości ich wykorzystania, oznacza rzecz „tajemną”, „niedostępną”. Okultyzm nazywa się również wiedzą tajemną (scientia occulta).”

     Oraz pewne wyjaśnienie: „Jako system wiedzy, okultyzm ujmuje świat i człowieka w dwóch triadach: makrokosmosu (świat duchowy, astralny i eteryczno-fizyczny) i mikrokosmosu (duch, dusza i ciało). Jako praktyka, jest systemem metod myślowych, uczuciowych, wolicjonalnych i fizjologicznych, umożliwiających człowiekowi poznanie, rozwinięcie i wykorzystanie zdolności własnych i mocy innych istot. Oznacza to, że narzędziem poznawczym okultyzmu jest przede wszystkim sam podmiot ludzki. Okultyzm zajmuje się tymi samymi istotami i mocami nadnaturalnymi, z którymi mają do czynienia religie, ale przyjmuje wobec nich postawę poznawczą (gnoza), a w praktyce oddziałuje na nie przez ludzką wolę (magia).”

     Polubienie

    • Szanowny Sanctus Diavol !

     Przyznaję sie bez bicia. Kiedys mnie denerwowałeś! To twoje [gloryfikowanie szatana] zbyt długie teksty i styl. Chyba nawet cos tam odburknałem Tobie na ten temat. Czasem mnie draznisz tymi piosenkami, ale o gustach sie nie dyskutuje.
     Jednak w miarę czytania i rozumienia przekazu zmieniam zdanie!
     Uwazam ze po prostu masz taki styl – trochę prowokujacy. Jednak gdy zajrzeć głębiej znajdziemy tam ogromny zasób wiedzy poukładany porzadnie na półkach. No i gospodarza umiejacego z niej korzystać. Tak więc w młodzieżowym duchu – SZACUN
     To co napisałeś powyzej dobitnie o tym świadczy!
     Ja jeszcze tego nie potrafię gdyz jestem w stanie euforii po zrozumieniu Boga. Ja ateista [nie jakiś wojujacy] poznałem go!. Na razie nadziwic się temu nie mogę
     Odnoszę wrazenie ze Ty juz dawno przetrawiłeś ten temat i dlatego podchodzisz do tego z takim dystansem. Mnie to zapewne tez dosiegnie i bede mógl patrzeć na świat z jeszcze innej strony
     Tak wiec wielki szacunek i życzenia szczęścia
     p.s. Satanizm też przerabiałem i zaintrygowało mnie jego 4 przykazanie zakazujace głupoty!

     Polubienie

    • Bogdan możemy sobie podać dłonie w geście zrozumienia 🙂 Już pod postami nawiedzonej Agnieszki W. miałem ci napisać, że równy z Ciebie ziomek 😉 … a ten Leszek, to mi zalatuje lefebryzmem typowym, podejrzewam, że był molestowany, albo jest ofiarą losu lub zwykłym fanatykiem ale nie agrysywnym, także mam z niego beczkę śmiechu i innych tym podobnych kochanków jezusowych 😀

     Polubienie

    • Szanowny Sanctus Diavol
     Miałbym do Ciebie [romans] dotyczący wykorzystania Twojej wiedzy
     Nie jest to jednak temat na takim ogólnym forum.
     Jesli byłbys skłonny proszę weź od Kefira mój mail i napisz do mnie – wtedy przedstawie temat
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Bogdan a tak z grubsza w czym rzecz? Gwoli ścisłości, to co nazywasz „moją wiedzą” jest głównie nabytą, jednakowoż ja ową wiedzę wyznaję w szerokim spektrum samoświadomości. Mi Lucyfer („niosący światło”) wiele rzeczy podsuwał, i to nie są żadne bezeceństwa, jak ciemnota krystowiercza czy inne gmosie myślą, bo nie mają pojęcia czego ja doświadczyłem 😉 Mogę Ci dużo interesujących rzeczy podsunąć do własnych analiz i pogłębiania świadomości …

     Polubienie

    • Niemiecki rzad umiescil ilustrowane strony przeznaczone wylacznie w celu promowania miedzyrasowego seksu miedzy nie bialymi „uchodzcami ” a Europejczykami.
     Nowa strona internetowa jest o nazwie „zanzu -moje cialo w slowach i w obrazach ” — zostala powolana przez Ministerstwo Zdrowia Bundeszentrale für gesundheitliche bezpieczenstwo panstwowe NRD („Federalne centrum edukacji zdrowotnej,” BZgA) we wspolpracy i finansowane wraz z belgijskim rzadem pt ” centrum ekspertyzy dla zdrowia seksualnego” o nazwie Sensoa.

     Film wprowadzajacy ,na stronie internetowej wyraznie mowi ,ze jego celem sa „porady na temat seksu i seksualnosci dla imigrantow nie mieszkajacych dlugo w Niemczech.”

     Strona interentowa podzielona jest na szesc glownych „Tematow” ,strona korzysta z pornograficznych rysunkow majacych przedstaiwiac miedzyrasowy seks tak czesto jak jest to mozliwe.

     Ponadto strona promuje rowniez homoseksualizm,biseksualizm ,lesbijstwo i „transgenderism” (nie mam pojecia co to jest )
     Witryna zostala przygotowana na j.arabski ,perski ,turecki i 9 j.europejskich.

     W sekcjach zajmujacych sie „rodzajami seksu” jest wyraznie jasne jakie sa prawdziwe intencje ,prawie kazda ilustracja przedstawia miedzyrasowe pary !!!!

     http://newobserveronline.com/german-govt-promotes-interracial-sex/

     Polubienie

    • Tureccy imigranci w Niemczech – przejmujemy ten kraj!
     -Sławomir Słowianin –

     Podczas gdy wielu „artystów” niemieckiej sceny rap jawnie manifestuje swą wrogość wobec niemieckiej kultury i przeciw samym Niemcom, to wideo imigranckiej grupy „Osmańskie Niemcy” (Tureckie Niemcy) przenosi absurdalność na wyższy poziom. Klip jest kombinacją elementów kultury motocyklistów i niemieckich motywów ludowych zmieszanych z wiarą muzułmańską i zamiarem wrogiego przejęcia całego kraju. W swym utworze raperzy twierdzą, że Niemcy są słabe i nie mają pojęcia o prawdziwym braterstwie, więc (zgodnie z wolą Allacha) muzułmanie przejmują ten kraj. Uważają, że są silniejsi, wiedzą jak walczyć, i że są gotowi umrzeć w bitwie śmiercią męczennika. Cokolwiek by o tym klipie nie myśleć, pokazuje on dokładnie mentalność imigrantów zalewających w zaplanowanej inwazji Europę. Co więcej – jakikolwiek rdzennie niemiecki zespół nagrywający taki utwór zostałby niezwłocznie oskarżony o szerzenie mowy nienawiści i osądzony w trybie przyspieszonym.
     „Dzięki” ostatniej umowie UE-Turcja już wkrótce kolejne miliony marzących o nowym Imperium Osmańskim pojawi się na ulicach europejskich miast…

     Makrela zapłaciła jeszcze erdoganowi za ten exodus, odszkodowanie za rozpieprzenie
     instalacji kradzionej ropy naftowej ..
     Będzie się działo..

     Polubienie

    • Bez obrazy, ale dla mnie jedynym Autorytetem, Nuczycielem i Przewodnikiem – jest i pozostanie Pan Jezus Chrystus. Każdy, kto w Panu Jezusie Chrystusie pokładana ufność i kroczy przez życie, wytyczoną przez Syna Bożego drogą – ten jest prawdziwie wolnym od wszelkiego zła oraz chronionym, energiami Ojca, człowiekiem. Takiego zrozumienia każdemu życzę.

     Polubienie

    • Leszczek to ten sam Bog nakazuje skladanie sobie ofiar w przerozny i jak najbardziej okrutny sposob! Swojego umilowanego syna Jezusa ,ktory podobno by starszym bratem islamskiego Allaha i mlodszym zydowskiego Jahwe a moze ojca kto to wie,tez kazal okrutnie zamordowac i kazal zlozyc w ofierze ..samemu sobie! Ten sam Bog Jahwe Potopem dokonal najwiekszego ludobojstwa w dziejach rodzaju ludzkiego ! Wobec takich „biblijnych faktow! i Koranu czlowiek powinien sprzeciwic sie boskim nakazom?! Na to niech kazdy odpowie sobie sam… Biblia-Ksiega Przyslow (Przypowiesci Salomona) 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu.
     Nawet negodziwca na dzien zly”… To tlumaczy i to bardzo jasno koniecznosc i potrzebe istnienia Hitlera i innych zbrodniarzy. Jak tez tlumaczy te bzdetna Wolna-Wole…
     Mord i okrucienstwo sa nakazem samego Boga Jahwe!
     Powiedz mi Leszeczku czy jak islamisci przyjda do Polski leb Tobie uciac to ja nadstawisz w imie Chrystusa Twojego?Chyba tak naucza Twoj Pan aby byc posluszny ,nie czynic odwetu i pogodzic sie ze swoim losem?Czy stanisz w obronie kobiet i dzieci czy bedziesz klepal te swoje zwrotki biblijne.?
     Bomba atomowa zabila w ciagu zaledwie kilku sekund ponad 100-tys.istnien ludzkich! Czyzby ten Wspynialy,Wszechwiedzacy,Wszechmocny i Doskonaly Bog Jahwe nie wiedzial do czego bedzie zdolny czlowiek? Religia zabija a moze Twoj Chrystus?Czy ktorys z nich moze byc energia dobroci pochodzaca z kosmosu ,bedaca w naturze zyjaca w symbiozie z czlowiekiem?
     Matka Teresa z Kalkuty (laureat nagrody Nobla) zapytana…Dlaczego bedac swiadoma potwornej biedy w Kalkucie (Indie) otrzymane miliony dolarow przekazala na konto Banku Vaticano?…Odpowiedziala ze…”Do Lask Bozych dochodzi sie przez cierpienie”…Bank Vaticano z radoscia przyjal te przekazane miliony a Matka Teresa z Kalkuty zostala ogloszona Swieta… Wiec CIERPIENIE jest niczym innym jak wyznaniowym rytualem ! Leszeczku przestan tutaj juz klepac hipnotyczne wersety okaleczajac swoja psychike jak i niezorientowanych czytajacych ,wprowadzajac watpliwosci .

     Polubienie

    • ,,Kto wchodzi na drogę rozwoju duchowego, podlega pokusie poznania dobra i zła.”
     No i tu się mylisz Lesiu! Poznajac ducha odkrywasz ze nie ma zła.
     Uczyc się uczyć, a nie klepac formułki z Biblii!
     Czesto łapie sie na tym ze wiele [madrych ksiąg] było napisanych tylko i wyłacznie po to by zamazac drogę i wprowadzić w błąd!

     Polubienie

    • To nie Stwórca nakazuje czynić zło, to upadły, zwiedziony rozum ludzki, aby usprawiedliwić swoje zbrodnicze czyny, usiłuje przekonać podobnych sobie, że wykonywał i wykonuje nakazy Boga. Cały czas to się dzieje na Ziemi, Biblia to opisuje i przedstawia metaforycznie. Inaczej nigdy by się nie mogła ukazać. Czyni to bóg złych, nienawistnych mocy, który przyjmuje różne imiona i wciela się w różne postacie, aby zwieść słabych, naiwnych i tych, którzy nie mają potrzeby poznania Prawdy. Nasz Pan i Zbawiciel, Jezus Chrystus, po raz pierwszy w dziejach świata, zdemaskował boga zła i przekazał wiedzę jak postępować w życiu, aby nie popaść w niewolę grzechu Tylko Ci, którzy żyją według Nauki Jezusa i pozostają pod wpływem Mocy Chrystusa – zło nigdy nie może sięgnąć – są wiec bezpieczni.

     Polubienie

    • Charakterystyka postawy życiowej Jezusa

     Nietzsche twierdzi, że Jezus cierpiał na fizjologiczną przypadłość, która polega na „skrajnej zdolności odczuwania cierpień i pobudzeń”. Jedną z konsekwencji owej przypadłości jest z kolei niezdolność do stawiania jakiegokolwiek oporu. W związku z tym miłość jawi się „jako ostateczna możliwość życia”. Ktoś taki zasługuje na miano idioty w takim znaczeniu, jakie nadał temu słowu Dostojewski. Książę Myszkin, bohater powieści „Idiota”, skażony jest ową przypadłością – nikomu i niczemu nie potrafi stawić oporu. Przez otoczenie jest zatem postrzegany jako nieszkodliwy wariat. Nie myśli o sobie, o własnych kłopotach; jego myśli zaprzątają wyłącznie sprawy innych, które w jego głowie urastają do monstrualnych rozmiarów i dlatego też robi wszystko, by innym pomóc. Taki stan rzeczy jest dla niego źródłem ogromnego cierpienia i płaci za to atakami epilepsji. Jest człowiekiem w sposób radykalny dobrym. W koncepcji samego Dostojewskiego, Myszkin miał być takim rosyjskim, dziewiętnastowiecznym Jezusem.

     W charakterystyce Nietzschego Jezus nie jest zatem Mesjaszem, prorokiem, zbawicielem, ani tym bardziej buntownikiem i rewolucjonistą. Jest człowiekiem z defektem fizjologicznym, który mądry Jezus potrafił pozytywnie przekroczyć, czyniąc ze słabości bazę dla nowego przesłania i pięknej praktyki życia. I w tym miejscu odkrywamy coś, na co badacze niemieckiego filozofa nie zwrócili uwagi i co zapewne niepokoiło samego Fryderyka Nietzschego, ponieważ cały czas wikła się w nie do pogodzenia sprzeczności na temat Nauczyciela. Chodzi mianowicie o mechanizm resentymentu. Nietzsche, o czym była już mowa, wykluczył Jezusa z obszaru chrześcijaństwa właśnie dlatego, że kamieniem węgielnym, na którym zbudowano nową religię, był resentyment nakazujący czynić ze słabości wartość. Posłuchajmy, co na ten temat miał do powiedzenia Karl Jaspers:

     Stanowi to psychologicz­ne odkrycie Nietzschego, że resentyment słabości może jeszcze w słabości, mianowicie z pragnienia mocy, stać się twórczy w wydawaniu ocen, budowaniu ideałów, przekręcaniu znaczeń. W patosie moralisty Nietzsche dostrzega ukryte pragnienie ważności [właściwe] podłości, w fanatyzmie sprawiedliwości — ukrytą mści­wość, w idealnych ocenach — ukrytą walkę przeciwko poziomowi faktycznie wyższemu. Ogól tych motywów może wytwarzać duchowość o wyrafinowanym cha­rakterze, w coraz to nowych wysublimowanych wypa­czeniach. Przez zastosowanie owej psychologii do chrześcijaństwa Nietzsche chce uchwycić jego źródło i rozwój. Chrześcijaństwo wykorzystuje każdą prawdę, którą napotyka — a więc także i prawdę Jezusa — w celu przywłaszczenia jej sobie na drodze wypaczo­nej interpretacji, za pomocą której zmusza ją do współ­udziału w niszczeniu wszystkiego, co wielkie, potężne, szlachetne, wszystkiego, co zdrowe, silne, dostojne, wszystkiego, co głosi pochwałę życia.

     Wnioski Jaspersa są błędne dlatego, że nie dostrzega on fundamentalnej sprzeczności w pismach Nietzschego. Chrześcijaństwo nie wykorzystuje ani, tym bardziej, nie wypacza nauki Jezusa, ponieważ On sam funkcjonował w polu działania resentymentu. Nie ma tu zatem sprzeczności pomiędzy Mistrzem a Jego pierwszymi wyznawcami, ukształtowanymi formacyjnie przez Pawła z Tarsu. Zarówno Jezus, jak i Jego wyznawcy wykazywali aktywność resentymentalną. To jest wniosek narzucający się z całą oczywistością. „Fizjologiczna realność”, jak nazywał Nietzsche defekt Jezusa, jest nie tylko atrofią woli oporu wobec świata zewnętrznego. Jest to także „instynktowne skłanianie się do działań, które możnych przemieniają w śmier­telnych wrogów (niejako hodowanie sobie samemu swoich oprawców), instynktowne pragnienie nicości”. Tak czynił Jezus i umarł na krzyżu!

     Polubienie

    • ,, To nie Stwórca nakazuje czynić zło, to upadły, zwiedziony rozum ludzki, aby usprawiedliwić swoje zbrodnicze czyny, usiłuje przekonać podobnych sobie, że wykonywał i wykonuje nakazy Boga.”

     To myślisz, Lesiu, że są dwa bogi, dwaj bogowie, czy dwie boginie(dlaczego bóg to rodzaj męski?)
     Jest wg ciebie bógdobry i bóg ,,złych mocy”?
     A ja do tej pory myślałam, że Bóg, Kreator, Absolut, Stwórca, Źródło, Praojciec, Wyższa Inteligencja Wszechrzeczy jest jeden. Jest wszystkim. Bez zła nie ma dobra, bez dobra nie ma zła. Zło jest planem, od którego może w dualizmie odbić się, urzeczywistnić dobro. Jeśli zło można zamienić na dobro, a dobro może stać się złem, to tak na prawdę nie istnieje ani jedno ani drugie. To ludzka definicja niskich i wysokich wibracji, jakie przyciąga, wzmacnia i wysyła generator – organizm ludzki ,wraz ze swoim umysłem Wibracje niskie – zapadające, destrukcyjne, wsteczne, wibracje wysokie – wznoszące, transformujące w wyższe poziomy wibracyjne, z którymi rezonuje umysł.
     Wszelkie rytuały, modlitwy powiększają wibracje, ich częstotliwość.
     Kwestią jest obiekt, do jakiego kierujemy, rezonujemy naszymi wibracjami – mogą to być zarówno siły destrukcyjne albo wyższe tzw. boskie.
     I myślę, że nie ma w tym nic złego, jeśli człowiek chcący rozwijać swoją boskość znajduje sobie obiekt w postaci przewodnika, guru(jak zwał tak zwał), no po prostu wzór do naśladowania. Jest na takim etapie rozwoju, że tego potrzebuje.

     Sam, Lesiu, kiedyś napisałeś, że celem człowieka jest zgłębianie i rozwijanie siebie, a dopiero potem pomoc innym. Czy tą pomocą ma być obnoszenie się ze swoim ,,wzorem”? Wciskanie ludziom twojej scieżki za jedynie słuszną??
     Najlepszym dowodem na to, że Boga można poznać zupełnie inaczej jest Przykład Bogdana, który , aby poczuć(nie wiem czy to dobre słowo) Boga, nie musiał wcześniej wektorować się wg określonego wzorca. Co nie oznacza, że inni mają się swoich wzorców wyzbyć, ale nie mają prawa wciskać ich komuś na siłę!
     Słowa Bogdana sa dowodem na to, że na szczyt prowadzą tysiące ścieżek, którymi idąc, możemy się tylko pozdrawiać, a nie krzyczeć: ,,Ej, ty! Właź na moją scieżkę, bo twoja prowadzi do nikąd!” Bzdurność takiej propozycji potwierdzają słowa Bogdana!

     Ludzie jednakowo silnie mogą być związani z siłami zła jak i dobra.
     Wybór należy do człowieka, który upada lub chce się wznosić.

     A skoro o wyborze mowa, człowiek nie jest w stanie wybrać bez dualizmu i poczucia stanu, w którym czuje się dobrze. Więc i dobro i zło jest konieczne – tyle, że pytanie brzmi: ,,któremu z nich oddajemy większą energię, większe zainteresowanie, z czym się bardziej utożsamiamy?”
     Nie rozumiem jednej rzeczy. Dla ,,wygody” używać będę określeń ,,zło”, ,,dobro”
     Gloryfikujemy dobro, a zło potępiamy i to do tego stopnia, że czasem zajmujemy się nim bardziej niż dobrem.
     Pozornie, na powierzchni żyjemy w aureoli świętości, samych dobrych uczynków(no, po prostu chodzący anioł lub anielica), a tu nagle jeb! – dostajemy takiego kopa od życia, że ledwo możemy się pozbierać.
     Szok! – pytamy: ależ dlaczego tak się dzieje? Przecież ,,taka jestem dobra”, a tu ktoś kopie mnie od tyłu w dupę.
     No właśnie dlaczego tak się dzieje?
     A może dlatego, że uwielbialiśmy dobro, a nie doceniliśmy zła, brzydziliśmy się nim?
     Aby wybrać dobro, wcześniej dokonujemy projekcji zła, by ja odrzucić. A może nasza podświadomość z tej projekcji robi plan fizyczny?
     Jak to w zasadzie jest? A może nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi?
     Coraz częściej myślę, że STAN RÓWNOWAGI to punkt wyjściowy. Wyzbywanie się nadmiernej emocjonalności, ustawianie Świadomości, Podświadomości na jednej linii z Wyższym Ja. Dążenie do współpracy Tych składni człowieka.
     Póki co są to moje domysły.

     A generalnie to wspaniałe uczucie, że przed człowiekiem stoi tyle pytań, tyle klocków do odnalezienia i łączenia w całość!

     Serdecznie pozdrawiam.
     Może ktoś z Was da mi odpowiedź na chociaż jedno z moich pytań? Byłoby wspaniale! Jestem bardzo wdzięczna wszystkim na tym blogu, od których mogę się uczyć, czynić ,,moją scieżkę” mniej wyboistą 🙂 🙂

     Polubienie

    • „Krysia pisze:” – ale nie wie, bo nie ma takiego zrozumienia, że każdy kto źle czyni, nienawidzi Chrystusa i nie zbliża się do Niego, aby nie wyszły na jaw złe uczynki, których stale dopuszcza się. Każda osoba ludzka, niezależnie od stanu i pochodzenia, która spożywa wieprzowe mięso, którego, imiennie zabrania Słowo Boże (Iz 66:17), analogicznie tak, jak i zakazuje zabijania żywych, cierpiących istot: Nie zabijaj (Wj 20:13) – nie powinna od siebie nauczać: Kobieta niech się uczy w cichości, w pełnej uległości … (1Tm 2:11-12). Biblia jest Słowem Bożym i naucza, że jeśli ktoś odważy się mówić przeciwko Stwórcy, powołując się na inne autorytety – taki prorok musi ponieść śmierć (Pwt 18:20). Nie ma pokoju dla bezbożnych – mówi Pan (Iz 48:22). Pan strzeże wszystkich, którzy go miłują, ale wszystkich bezbożnych wytępi (Ps. 145:20). „Jestem bardzo wdzięczna wszystkim na tym blogu, od których mogę się uczyć, …” – a dlaczego nie Słowu Bożemu, objawionemu np. w Księdze Daniela, czy – Hioba?

     http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=431

     Polubienie

    • Droga Krysiu!
     Pozwolę sobie odpowiedzieć – choc nie wiem czy nie zrobię odpowiedzią [wody z mózgu]
     Słowo [poczuć] nie jest odpowiednie – bardziej pasuje [zrozumieć] Bo dochodzimy do niego analizując otrzymane informacje.
     Nastepnym [błedem] są Twoje dualizmy [ ja też tak miałem i czasami jeszcze mam]. Nie ma zła! Najgorsi ludzie i zbrodniarze są przekonani ze czynią DOBRO! To trudny temat i wymaga wiele pracy, tym bardziej że to my sami wprowadzamy je tylko po to by łatwiej opisywać rzeczywistość
     Piszesz o wibracjach – ja ich nie odbieram, ale wiem ze każdy ma swoją ścieżkę i wszystkie prowadzą do celu – wiec jak słusznie zauważyłas – nie jest ona gorsza lub lepsza. Ona jest tej osoby która nia idzie!
     To szalenie proste sprawy – jak się zrozumie! Więc jeśli pierwszoklasiście damy do rozwiazania zadanie z III zasady dynamiki Newtona – to oczywiście nie da rady! Najpierw musi zebrać wiedzę która mu pomoże je rozwiązać. Tak jest i tutaj – jednak nie wiadomo gdzie ktoś załapie, co mu pomoże, czego potrzebuje, Z reguły to długa droga
     Piszesz o stanie równowagi. Ok!, ale nigdy jej nie ma i nigdy jej nie osiagniemy, bo zawsze jest coś do przerobienia – dlatego jest ciekawie a nie nudno! Na dodatek ten stan równowagi nie jest stanem początkowym.
     Pieknie mówisz o Górze, ale mnie bardziej pasuje wysoki wulkan, gdzie przy zrozumieniu zostawiamy wszystko i skaczemy do krateru
     Wszystkie religie prowadzą gdzieś do cwierci wysokości – do schroniska gdzie można sie delektowac kawka i jakimiś widokami. Mówia [nie idź dalej – popatrz jak tu pieknie], ale wyżej jeszcze piekniejszy widok i warto tam iść. Nie wezmę nikogo za ręke i nie bede ciągnął, ale jesli masz ochotę wybrac sie na ta [wycieczkę] popros Kefira o mój mail i napisz. Pamiętaj jednak to cholernie długa droga i nie jeden raz mozesz wyć z bólu.
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • „DEVINGO pisze:” – zapewne zapominająć o tym, że nie powinno się dawać fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu (Ósme zalecenie Ojca).
     P.s.
     Wyjaśniam, że jako istota ludzka, w stosunku do potęgi i mocy Stwórcy – jestem zerem „0”. Mając tego pełną świadomość – stawiam przed sobą Chrystusa Pana – jako Jedynkę z nieskończoną liczbą zer „0” – zawierających w szeregu też i mnie, jako zero, stąd staję się tak jak i mój Pan. Nie ma to nic wspólnego z byciem niewolnikiem, jako to nieprawdziwie, stąd i myląco, zostało, publicznie zakomunikowane. Niewolnikiem jest się – ale zła (grzechu). Pozdrawiam w Panu Jezusie Chrystusie.

     Polubienie

    • NIEWOLNIKU SŁUGO MÓJ!
     ODSTĄP i nie pluj na pana swego. Jam jest BÓG twój, a tyś nędzny robak w pyle.
     Odsąp bym nie musiał ukarać cię wężu

     Polubienie

    • Ziemi, ze swojej natury, nie jest Niebem: może się Nim stać dla tych, którzy nawrócą się i przywrą, na powrót, do Stwórcy, swojego Ojca. Wówczas pojmą język, którym napisana jest Biblia i zamiast szydzić z niego – sławić też będą Mądrość Ojca.

     Polubienie

    • to wszystko Leszek to reptylianskie ideologie,ktore niebawem zostana odsloniete.Kto wie czy to przezyjesz,radze zakupic wieksza ilosc papieru toaletowego lub kilka metrow sznura.

     Polubienie

    • „Kobieta niech się uczy w cichości, w pełnej uległości … ” i do tego mizogina szowinisty, to jakiś nawiedzony eunuch musi być, co go klechy fiutami masowali i mu posmak został w mordzie, dlatego tym żydoskim nasieniem teraz jątrzy i prowadzi swoją pożal się krucjatę z biblią w mózgu zamiast rozumu… ja się dziwię Jarkowi, czemu jeszcze tego fanatyka tu dopuszcza, koleś pierdoli jak opętany non stop te same fanaberie podszyte psuedo intelektualnymi wywodami, i widać, że jego maniakalna psychoza się nasila … NIE KARMIĆ TROLA JUDEJSKIEGO!

     Polubienie

    • ==„Kobieta niech się uczy w cichości, w pełnej uległości …==

     Niech powie to mojej ślubnej jasnowłosej.. ! 🙂 🙂
     Leciałby na skróty balkonem… Bo szybciej 🙂

     ==NIE KARMIĆ TROLA JUDEJSKIEGO!==

     Popieram! 😉

     ==koleś pierdoli jak opętany non stop te same fanaberie podszyte psuedo intelektualnymi wywodami, i widać, że jego maniakalna psychoza się nasila ==

     Wydaje mi się, że ma niezły ubaw.
     Trzeba go ”zasuszyć”, z braku odpowiedzi zachnie jak glistnik.. 😉

     Polubienie

    • Leszek, pragnę Cie poinformować, że w tym roku pańskim 666, król twój już idzie, także w pokorze i znoju przygotuj się na paruzję, twojego kochanka, on to dla twego zbawienia zrobi ci apokalipsę od dupy strony, bo w mózgu już tylko wiatr wieje, i echem pustki 0 absolutnego bezmózgowia jakim się przyznajesz być, się tutaj szemra 😉

     Polubienie

    • ==Niepostrzeżenie stajemy się sobie coraz bliżsi. ==

     Nie nie, ode mnie z dala i wara, tylko nie to! 🙂

     Watykański pajac, całuśnik rabinów będzie w tym roku tworzył
     fuzję 3 największych żydowskich religii.
     Ciekawe które miejsce zajmie wasza bozia?
     1, 2 czy 3-cie? 😉
     Bo w niebiesiech dla wszystkich tronów nie starczy..

     Polubienie

    • ,, „Kobieta niech się uczy w cichości, w pełnej uległości … ” i do tego mizogina szowinisty, to jakiś nawiedzony eunuch musi być, co go klechy fiutami masowali i mu posmak został w mordzie, dlatego tym żydoskim nasieniem teraz jątrzy i prowadzi swoją pożal się krucjatę z biblią w mózgu zamiast rozumu”

     Brakiem polotu słowa mego, podeprę się chyba Sanctusie Twoim i w emocjach bezsiły na lesiowe biblijne wezwania przyznam ci w nerwach rację, a żem wkurzona, co wybaczyć mi trzeba, bo ,,nie wiem co czynię”, to bardzo oględnie dodam:

     Leszek, żyj swoim biblijnym Jezusem – masz do tego prawo – ale proszę cię uniżenie, z pełną uległością lub do kurwy nędzy nie przytaczaj biblii i nie mów mi, że to jedyna wersja Jezusa! Ja mam swoją wersję i nikomu na chama nie wpierdalam tej wersji jako jedynej, ostatecznej, światowej, kosmicznej i światów równoległych!
     I proszę cię, nie cytuj już biblii. Śpij pod nią, na niej, obok niej, noś w teczce w pracy i na wycieczce,ale nie cytuj, bo robisz to w taki sposób, że na prawdę ludziom, którzy być może chcieliby wziąć ją do ręki, rozpocząć jakieś mądre poszukiwania, obrzydzasz ją.

     ,, Pan strzeże wszystkich, którzy go miłują, ale wszystkich bezbożnych wytępi (Ps. 145:20).”
     Jeśli temu panu przyznajesz rację, to jesteś współwinny morderstwa pięciu miliardów ludzi, bo tylko miliard czyta biblię. Tak, drogi Leszku! Pięć miliardów ludzi masz w dupie! w WIELKIEJ, RADOSNEJ DUPIE! A z tego miliarda tylko katolicy wpisali se w książkę jakieś pojebane imię jahwe, jehowa, gdzie JHWH OZNACZAŁO OGÓLNIE , MĄDRZE, BEZ PRZYNALEŻNOŚCI TYLKO SŁOWO ,,BÓG”

     Ech …, poniosło mnie. Przepraszam. Ale jeśli spróbujesz mi Leszku odpowiedzieć jakimś cytatem, to nie ręczę. Przykro mi, ale po mistrzowsku wkurwiasz i wysysasz energię. A człowiek pozbawiany energii może być nieobliczalny!

     No i Krysia też nie wytrzymała 😀 😀 . To nic, przejdzie mi. Już mi przechodzi 😀 😀

     Cholera! Być tolerancyjnym i to do końca, to nie taka prosta rzecz! No właśnie! Emocje.

     Jak to dobrze, ze ktoś wymyślił, że jesteśmy tylko ludźmi …

     Polubienie

    • ==Leszek, żyj swoim biblijnym Jezusem – masz do tego prawo==

     Nie! brak zgody!
     Nikt mułowi nie dał takiego prawa oprócz uzurpatorskiej chorej ideologii, religii, czy innego zboczenia psychicznego..

     ==tam gdzie zaczyna się wiara, kończy się rozum!!

     Własnie taką spolegliwością pozwalamy, żeby takie pojeby autentyczne były katechetami, programatorami naszych pociech!
     To są zwolennicy szczepień, ”leków”, opłacone marionetki farmacji.

     Powie Ci że to dobre, albo że taka była wola ”boga”!

     Paszli won!

     Z całym szacunkiem Krysiu, zgody na zboczeńców religijnych brak!

     Zero tolerancji.

     Polubienie

    • psychicznie religijni to skrytobójcy, sekunda i z ojczulka w naszym przedpokoju robi sie skaczacy po scianach gremlins, ich ksiezycowy ET ich tak programuje, oni sa jak samochodziki na radio, ET mowi w lewo oni w lewo bez pomyślunku ze tam sciana, pan mowi w prawo oni w prawo… , trzeba mieć zydomongolskie zwoje we lbie żeby dac się w to wpuscic i trwac w tym jako dorosły , mali slowianie nawet jak ich rodzice do tego zmuszają raczej maja tendencje do wysmiewania i bojkotu, zwoje mongolskie można poznac po okularach za mlodu miedzy innymi 80 proc azjatow nosi okulary, zastanawialsicie sie dlaczego tyle siostrzyczek nosi okulary ? wlanie dlatego podobnie araby i zydy, przekonać czystego slowianina do religi to jak przekonać kota żeby nie lowil myszy pozdr

     Polubienie

    • „Watykański pajac, całuśnik rabinów będzie w tym roku tworzył
     fuzję 3 największych żydowskich religii.”
     ;DD To już chyba faktycznie nastały czasy ostateczne;) Nie wyobrażam sobie w jaki nadprzyrodzony sposób trzej śmiertelni wrogowie,tj.wyznawcy trzech najbardziej nienawidzących się religii mieliby się połączyć:)
     Uważam,że wszelkie religie powinny być zmiecione z powierzchni ziemi bo tylko wtedy nastałby spokój.Religia to naprawdę jest opium dla ludu.Że też jeszcze w XXI wieku trwa coś takiego,jak religijne spory:)
     I jeszcze jedna sprawa. Bujam się między tolerancją a potępianiem cudzych poglądów.Z jednej strony nie uważam się za wszystkowiedzącą i dopuszczam możliwość,że ktoś inny ma w jakimś procencie rację.Z drugiej strony poruszyły mnie słowa Grzegorza ,że pozwalając wszystkim na głoszenie wszystkiego dajemy pole do popisu różnym programatorom umysłów.
     Trudno jest znaleźć złoty środek.Niech każdy rozsądzi w swoim sercu i umyśle co jest dobre i złe,co jest prawdą i co jest fałszem.Wielu da się zaprogramować ale zawsze dla każdego jest szansa,że póki żyje jest w stanie się ocknąć:)

     Polubienie

    • ==że pozwalając wszystkim na głoszenie wszystkiego dajemy pole do popisu różnym programatorom umysłów.==

     Stanowczo protestować!

     Robią to bez naszej zgody z podatków!

     ==Nie wyobrażam sobie w jaki nadprzyrodzony sposób trzej śmiertelni wrogowie,tj.wyznawcy trzech najbardziej nienawidzących się religii mieliby się połączyć:)==

     Lesio-pysio milczy w tej kwestii.. 😉
     Musiałby coś obwieścić, a na szkoleniu w Toruniu nie było
     w kajecie..
     A proces ruszył.
     Wszyscy kk-owcy mordy przepełnione ”miłością” do naszych dzieci i
     portfeli schowali w kubeł.
     A pajac argentyński już nawet z russkim chiefem od zdrowasiek
     rozmowy prowadził..
     Mendy pejsate.

     Polubienie

    • ….”Nasz Pan i Zbawiciel, Jezus Chrystus, po raz pierwszy w dziejach świata, zdemaskował boga zła i przekazał wiedzę jak postępować w życiu, aby nie popaść w niewolę grzechu”

     Chociaż czasami różnimy się w interpretacji Pisma ( to rzecz drugorzędna w tym momencie) obydwoje zgadzamy się co do jednego – Jezus jest naszym Mistrzem i Nauczycielem, naszym Bogiem Zbawicielem. Ja widzę inaczej Boga-Ojca niż Ty, a właściwie może w kim innym Go upatruję. Zostawmy to teraz. Chciałam natomiast napisać o „bogu zła”, bo poruszyłeś moim zdaniem bardzo istotną kwestię…

     Zgadzam się ABSOLUTNIE z Twoim zdaniem, które zacytowałam powyżej..
     (zaraz mnie tu zlinczują, ale czuję, że powinnam swoje „trzy zdania” dodać)

     To jest kolejna rzecz, która tak bardzo wyróżnia Chrystusa spośród innych proroków i mędrców tego świata. Przecież tak wielu „mądrych” ludzi na przestrzeni dziejów – filozofów, ludzi nauki, ludzi wiary – próbowało dać odpowiedź na pytanie, co jest główną przyczyną cierpienia człowieka. I chociaż dalej przytaczamy ich różne poglądy, uczymy się o nich czy wręcz hołdujemy im, to przecież ciągle się w tym życiu „szarpiemy” (nie wszyscy) nie rozumiejąc o co chodzi.

     Chrystus WPROST nazwał tę istotę, którą my nazywamy szatanem lub diabłem, bogiem tego świata. Widział więc jasno jaką rolę przyjął on w stosunku do ludzkości i zdemaskował go właśnie jako „boga”, ale fałszywego boga oraz przyczynę cierpienia ludzi.
     W scenie kuszenia Jezusa na pustyni szatan powiedział: dam ci wszystkie królestwa świata, ale oddaj mi pokłon. Jezus nie zaprzeczył, że to własność szatana (trochę dziwne, prawda?), ale odpowiedział mu: nie będziesz kusił Pana swego. Temu z kolei nie zaprzeczył szatan. Wiedział kto jest jego Panem. .

     Z Objawienia Jana wiemy, że szatan to „smok starodawny”, który został lub zostanie zrzucony w czasach nowożytnych (już po Chrystusie) ze swojego tronu ustawionego „gdzieś” w niebie. Na marginesie, istota „szatan-smok” świetnie wpisuje się we wszystkie współczesne teorie spiskowe i uniwersalne mity ludzkie.
     Szatan jest stworzeniem, więc w żaden sposób nie może aspirować do roli Jedynego Boga, ale może funkcjonować i funkcjonuje jako jeden z wielu bogów przyjmując różne imiona. Problem w tym, że czasami ogłasza się jako ten jeden jedyny. Szatan jest odstępcą od Boga i odstępcą od doskonałego, dobrego świata stworzonego przez Niego.
     Według gnostyków szatan jest „współtwórcą” świata i stwórcą „śmiertelnego człowieka zmieszanego z nieśmiertelną cząstką ducha” . To pomieszanie nieśmiertelnego ducha ze śmiertelnym ciałem to był właśnie j e g o grzech, który „przerzucił” na ludzkość obarczając nas winą – w „zmontowanej” historii z jabłkiem w Edenie (zob. apokryfy NT „Zapytania Jana” ). Tak przynajmniej twierdzą gnostycy, można w to wierzyć lub nie. W każdym razie w biblii istnieją dwa opisy stworzenia świata, niespójne ze sobą.

     Natomiast prawdą jest, że Jedyny Prawdziwy Bóg stworzył na początku nieśmiertelnego doskonałego człowieka – swój obraz w nieśmiertelnym ciele. To dlatego z takim zaufaniem dał Człowiekowi tak wielkie uprawnienia dotyczące panowania nad wszystkim innymi stworzeniami.

     Szatan natomiast wprowadził na świat „błąd” zmieniając pierwotny program („matrycę”, paradygmat, jak kto woli). Boski porządek rzeczy ustąpił miejsca światu, w którym pojawił się dualizm (ten matrix, w którym żyjemy, to jedna z jego egzemplifikacji). W świecie Boga jest tylko Jedność-Miłość. Wdrukowano nam, że bez świata dobra-zła człowiek nie rozwinąłby się. Jest to TOTALNA BZDURA. Stworzony przez Boga człowiek posiadał cały boski potencjał, o którym my tylko dzisiaj marzymy

     itd…. ,
     I tutaj mogłabym powiedzieć coś o misji Jezusa, ale i tak większość czytających nie przyjmie tego, co już napisałam. ICH SPRAWA.

     Natomiast apeluję do wszystkich o jedną rzecz – niech nikt nie narusza prawa drugiego człowieka do głoszenia swoich poglądów. Mówienie o swoich przekonaniach lub wierzeniach, a narzucanie ich komuś innemu to dwie rożne rzeczy. Paradoksem tutaj jest to, że ci „oskarżający” robią dokładnie to samo w stosunku do „oskarżanych”, tyle, że z dużo większym impetem. A więc…. „przyganiał kocioł garnkowi”. Nie musimy być jednomyślni. Bądźmy chociaż cywilizowani

     Polubienie

    • Już tak jesteś zakręcona ze gubisz podstawy!
     Religia która wyznajesz głosi istnienie jednego jedynego Boga!
     Pomine milczeniem Jezusa i nie bede tykał
     Jednak nie mogę pominąc Boga Zła! – Takiego pojecia sama użyłaś!
     Wiec teraz jesli mamy juz dwóch Bogów w religii wyznajacej jednego pytam – KTÓRY JEST PRAWDZIWY? KTÓREGO WYZNAJECIE?
     Dobrze zastanów sie nad odpowiedzią! Fałszywy Bóg – to nadal Bóg! i to Twój bo Ty go nazwałaś
     Czytam Twoje wypowiedzi i znajduję w nich wiele prawdy. odnoszę wrazenie ze jesteś blisko, ale ustawicznie wracasz do poczatku. Jest mi zal Ciebie ze nie potrafisz sie wyrwać. Nie pisz głupot „przyganiał kocioł garnkowi” bo wszyscy jesteśmy ludźmi i należy się wszystkim szacunek.
     Wspominasz ciagle o szatanie – przeczytaj może ,, Paradoks Szatana” w Mandali Cienia – moze coś zrozumiesz? Polecam niechętnie bo tekst ciężki i trudny wiec nie wiadomo czy zrozumiesz
     Apelujesz do wszystkich by ,,Natomiast apeluję do wszystkich o jedną rzecz – niech nikt nie narusza prawa drugiego człowieka do głoszenia swoich poglądów. Mówienie o swoich przekonaniach lub wierzeniach, a narzucanie ich komuś innemu to dwie rożne rzeczy” – Pięknie. Pragne jednak zwrócić uwagę że religia która wyznajesz ma ogromne zbrodnie na sumieniu i ona promowała nawracanie [na siłę] Nie oczekuje od Ciebie przeprosin [nie Ty za to odpowiadasz] jednak mogłabyś razem z Lesiem spuscić z tonu choc trochę.

     Polubienie

    • Patrz przyjacielu – mówia mi ze mam problemy z własną seksualnością, a tu taki numer!
     Dobre – podoba mi się!
     Przepros jednak za użyte słowo – wstydź się!

     Polubienie

    • Wczoraj nad BB właśnie jahwochazary cały dzień malowały niebo szerokimi pasami trucizn.
     Podobno najlepszą ochroną przed manipulowaniem naszymi
     umysłami w obecnych czasach jest noszenie kapelusików z
     folii alumuniowej ,nie wiem czy to prawda,czy wiesz coś na ten temat.

     Polubienie

    • Wczoraj w wawie czysciutko niebiesciutko, oddychanie super, jak w prl, uziemiaj sie 80 min przynajmniej i jak zaciagniesz elektronow lunarni nie zdaza na dluzej w twojej przestrzeni zagoscic -_- , wczoraj mnie 2 jezusowe odwiedzily zapraszajac na cos tam wyszlem w gaciach bez koszulki od razu byl wzrok na pas -_- b lubie dziewczynki kk chyba sie zapisze -_-

     Polubienie

 7. „Możesz kiedyś jedynie tylko uznać,że chcesz zmienić glebę, na której będziesz siał.”no to posialiscie juz i trafiliscie na grzaski grunt.
  „Jeśli Ty jednak widzisz sens pisania i mówienia do tych ludzi,…” jakich ludzi?

  Polubienie

 8. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/81354-imigracja-to-czesc-planu-podboju-europy

  „Duńska telewizja wyemitowała nagranie z ukrytej kamery, na którym Mohammad Fouad al-Barazi, główny imam meczetu Związku Islamskiego w Danii, mówi o planach podboju Europy przez imigrantów.

  Dokument pokazano w ramach serii „Meczety za zasłoną”.

  W nagraniu widzimy Al-Baraziego, który mówi: „W chwili obecnej otwieramy te kraje”. Zdaniem współpracujących ze stacją telewizyjną ekspertów od islamu, takich jak profesor Tina Magaard i profesor Thomas Hoffmann, w kontekście islamskim słowo „otwarcie” odnosi się do podboju.

  Imam zachęcał muzułmanów do przyjazdu do Europy i nie integrowania się. „Kiedy przyjechałem do tego kraju 23 lata temu, było tu zaledwie 55 tysięcy muzułmanów. Teraz jest nas 300 tysięcy. Wniosek z tego taki, że można żyć w tym kraju, nie integrując się z nim. Musicie zrozumieć warunki, w jakich żyjecie, nie stapiając się ze społeczeństwem” – mówi.

  To nie pierwszy wpływowy imam, który przyznaje, że napływ imigrantów jest częścią islamskiego podboju Europy. Szejk Muhammad Ayed w trakcie przemowy w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie zalecił, żeby muzułmanie wykorzystali kryzys imigracyjny tak, żeby rozmnażać się w związkach z europejskimi obywatelami i „podbijać ich kraje”.”

  Polubienie

 9. http://zmianynaziemi.pl/wideo/panstwo-islamskie-wahhabizmu-saudyjskiego-zagrozenia-isis-w-europie

  „Film został zrealizowany na zlecenie Syryjskiego Ministerstwa Informacji, przy współpracy z Syryjskim Centrum Analiz Geopolitycznych. Udział w nim wzięli m.in. Mateusz Piskorski (Zmiana) , Korwin Mikke (Korwin) jak również byli oficerowie CIA i inni. Film rozpowszechniony w Polsce przez Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych (ECAG) i Klub Syryjski w Polsce.

  Dokument jest skrótem historycznych wydarzeń, które ukazują podobieństwa działań różnych grup fanatyków jak i hipokrytów na przestrzeni wieków, wyciągających z kontekstu hadisy lub wersety Świętej Księgi Koranu, aby usprawiedliwić swoje podłe cele i zmanipulować ludzi wykorzystując ich do swoich własnych rozgrywek, poprzez swoich duchowych agentów. Pokazuje walkę wewnątrz świata Islamu, który jest ofiarą stworzonego i wspieranego przez zachód, od początku jego powstania Wahabickiego ruchu stworzonego przez Muhammad Abd-al Wahab, agenta brytyjskiego, który zawarł przymierze z pierwszym królem Saudów dzieląc się władzą, a ich potomkowie, agenci amerykańscy rządzą Arabią Saudyjską do dziś.

  Dokument pokazuje wojnę w Syrii, i okrutne zbrodnie terrorystów, mordujących każdego kto nie zgadza się z ich wizją świata, którzy zmieniając nazwy przekształcili się w końcu w Daesh (tzn. ISIS) i jak się okazuje w znacznej większości nie są Syryjczykami tylko opłacanymi najemnikami. Komu zależy na tym żeby w Syrii zapanował chaos i dlaczego? Kto pociąga za sznurki za kurtyną iluzji? Cały film zawiera komentarze ekspertów, polityków i analityków, którzy odnoszą się do wydarzeń w Syrii według własnych opinii i poglądów.”

  Polubienie

 10. http://wpolityce.pl/kultura/285439-angelina-jolie-odwiedzila-greckie-obozy-dla-uchodzcow

  „Amerykańska aktorka odwiedziła potem obóz Eleonas w Atenach, gdzie lokowani są głównie uchodźcy afgańscy.

  Angelinę Jolie, która jako ambasador UNHCR pojawiła się w Grecji po raz pierwszy, przyjął też Cipras. Premier powiedział podczas krótkiego spotkania, że sytuacja uchodźców pogorszyła się ostatnio, ponieważ „zostali oni uwięzieni w Grecji ze względu na decyzje krajów leżących na szlaku bałkańskim”, które zamknęły swoje granice.”

  Polubienie

 11. http://ndie.pl/juz-sa-polsce-zatrzymany-islamista-bydgoszczy/

  „Policja z Bydgoszczy zatrzymała Libańczyka Alego I. podejrzanego islamistę o próbę usiłowania zabójstwa na terenie Niemiec. W Polsce prowadził egzotyczny lokal z fajkami wodnymi.

  Libańczyk od lat mieszkał w Polsce – sąsiedzi mówią, że wydawał się normalnie żyjącym mężczyzną. W ostatnim czasie żywo komentował wojnę w Syrii i działania Państwa Islamskiego. Zaczął coraz częściej wyjeżdżać do Niemiec, do rzekomych przyjaciół.

  – Od kilku lat jeździł do Niemiec. Gdy wracał, to mówił, że znalazł kontakt z tymi, którzy walczą w szeregach ISIS i on też chce walczyć za Allaha. Twierdził, że ludzie, których spotkał w Niemczech, chcieli go sprawdzić i miał kogoś zabić. – mówi jeden z bydgoskich znajomych Alego

  Nie był takim spokojnym mężczyzną, ani nie prowadził spokojnego życia jak się wydawało sąsiadom i znajomym. Libijczyk wrzucał także zdjęcia do sieci pozując w mundurze i z karabinami w ręku – przypominał dżihadystę.

  Policja w Bydgoszczy zatrzymała Alego I. po otrzymaniu europejskiego nakazu aresztowania za usiłowanie morderstwa. Teraz zostanie przekazany w ręce niemieckich policjantów.”

  Polubienie

 12. PROŚBA O POMOC W LINKOWANIU TEGO ART. ZAPROSZENIA PONIEWAŻ BĘDZIE TO JEDYNA SENSOWNA MANIFESTACJA PRZECIW ISLAMISTOM KTÓRĄ ONI NA WŁASNE OCZY ZOBACZĄ
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/18/stop-islamowi-demonstracja-most-graniczny-zgorzelec-gorlitz/#comment-270902

  I TO MA SENS PROTESTOWAĆ PRZECIW NIM NA ICH OCZACH !!

  W GOERLITZ JEST W TEJ CHWILI W OŚRODKU OKOŁO 1600 IMIGRANTÓW KTÓRZY SWOBODNIE PORUSZAJĄ SIE PO GERLITZ I ZGORZELCU , ZOSTANIE PRZEPROWADZONA AKCJA INFORMACYJNA W FORMIE ULOTEK W JĘZYKU NIEMIECKIM , FRANCUSKIM, ANGIELSKIM
  O MIEJSCU I CZASIE PROTESTU ZAPEWNE PRZYJDĄ Z CIEKAWOŚCI I BĘDĄ OBSERWOWAĆ Z MOSTU PO STRONIE NIEMIECKIEJ KRĘCIĆ MATERIAŁY AV I ROBIĆ ZDJĘCIA .. I O TO CHODZI ABY TO ONI ROZSYŁALI SWOIM RODZINOM ZNAJOMYM FILMIKI PRZEDSTAWIAJĄCE PRAWDZIWY STOSUNEK POLAKÓW DO NICH …

  NIEMA NIC LEPSZEGO OD TAKIEJ REKLAMY !!

  MUSI NAS BYĆ WIELU BARDZO WIELU I ZAPREZENTOWAĆ NALEŻY PRZEKAZ WERBALNO WIZUALNY O JEDNOZNACZNYM NIE DLA IMIGRANTÓW NIE DLA ISLAMU !!

  P.S A JA PO STRONIE NIEMIECKIEJ i CZESKIEJ ROZEŚLE ZAPROSZENIA DO ŚRODOWISK ANTY ISLAMSKICH Z PROŚBĄ O PRZYBYCIE I WSPARCIE

  Polubienie

 13. A gdzie synergicznie protesty do fundacji żydowskich, czyli
  organizatorów tego burdelu?

  Ktos im wycieczke tutaj opłacił, za swoje nie przyjechali!

  Polubienie

 14. ==Wiosna idzie a po niej lato. Widocznie na Ukrainie planowane jest „rozmrożenie” konfliktu. Poroszenko od kilku miesięcy się odgraża, że wkrótce odbije Krym i Donbas. Ukraina w tym celu zgromadziła już 200 tys. wojsk. Na Ukrainie na polecenie USA przebywa tysiące przeszkolonych zbirów ISIS (robili „robotę” w Iraku, Libii, Syrii), prywatne armie Blackwater itp oraz bandy neofaszystów, wszyscy z paszportami ukraińskimi. I rosyjskojęzyczne portale donoszą, że Soros finansuje na Ukrainie (min. pod Kijowem) potężne ośrodki dla islamskich „uchodźców” w wieku poborowym. Łukaszenko na Białorusi ogłosił mobilizację a Putin nagle wycofuje część wojsk w Syrii – szczególnie lotnictwo.
  Widocznie planowana jest większa wojna w Europie, najbliższa wiosna i lato mogą być bardzo gorące

  Mobilizacja wojskowa na Białorusi. Co oznacza?

  Na Białorusi nastąpiła masowa mobilizacja rezerwistów. W niektórych obwodach wydawana jest broń.
  W obwodzie Mińskim, Grodzieńskim i Witebskim rezerwistom wydawana jest broń. We wszystkich jednostkach wojskowych ogłoszono stan podwyższonej gotowości. Dowódcy jednostek dostali rozkaz szczegółowego rozplanowania działań i ich koordynacji z innymi oddziałami.
  Z baz wojskowych wyjeżdża też ciężki sprzęt.
  W niektórych obwodach rozpoczęto manewry, w których symulowana jest sytuacja odpierania pozorowanego ataku obcych grup dywersyjnych.
  Z kolei w Brześciu oddziały desantowe przeprowadzają próby z użyciem ostrej amunicji.
  Oficjalne stanowisko władz głosi, że wszystko to ma na celu jedynie przeprowadzenie ćwiczeń mających sprawdzić gotowość bojową białoruskiej armii.

  emde/kresy.pl ==

  Od banderlandu czekac nas może o wiele większy klopot.

  Polubienie

  • http://ndie.pl/bialorus-zatrzymano-imigrantow-szli-torami-polski/

   https://cyklista.wordpress.com/2016/03/17/ukrainizacja-polski/

   „Petro Poroszenko, prezydent Ukrainy, w czwartek 17 marca odwiedzi Brukselę. Spotka się tam z wierchuszką unijnej biurokracji, w tym z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem oraz przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem. Jednym z planowanych tematów rozmów będzie kwestia zniesienia wiz dla Ukraińców.”

   …… chazarski żyd Poroszenko dogaduje się ze stulejmanem Endoganem, bo Turcja ma prywatyzowac Ukrainę, Turcja jest pachołkiem USraela pod parasolem NATO, nowy szlak inwazji negroislamskiej dziczy wytyczony jest na azymut przez Polskę, Włodek nagle pasuje w Syrii, także wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że idzie megarozpierdol w Europie …

   Polubienie

   • Te kąpane w zimnej wodzie @Leszki też z tej samej kamandy,
    pajace argentyńskie z Watykanu, korporacje farmaceutyczne,
    jeden i ten sam biznes, jeden portfel..

    Ano idzie, a Sobieskiego nie widać, same sługusy soroso-podobne wszędzie.

    Polubienie

    • Hipokryzja, podmiana ról, mieszanie pojęć i kategorii i hucpa informacyjna, to brzemienne nieposłuszeństwo wobec prawa, ostrzegającego przed dawaniem fałszywego świadectwa.

     Polubienie

 15. jestem za wprowadzaniem islamistow do EU zachodniej, szybciej nasi powroca z saksów a wraz z nimi zachodni biali, niestety nie ma innej metody na ich powrot, piekna będzie v4 z milionami nowych bialych

  Polubienie

 16. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/inwazja-europe-nasila-sie-nasz-kontynent-moze-przybyc-w-tym-roku-az-10-milionow-islamistow?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „W lewackich europejskich mediach niestety wciąż słychać ckliwe opowiastki o „kobietach i dzieciach” rzekomo uciekających z obszaru wojny. Nawet gdy owe „dzieci” zaczęły obmacywać i gwałcić europejskie kobiety, lewactwo odwracało głowę, a co bardziej skrajni przedstawiciele tego neomarksistowskiego nurtu oskarżają ofiary, że prowokowały i „nie utrzymały bezpiecznego dystansu”.

  Do tego dochodzi ekstremalny wzrost ryzyka zamachów terrorystycznych w Europie, które spowodowało, że w posiadających dużą diasporę islamską miastach takich jak Paryż czy Bruksela, strzelaniny stały się codziennością, a co jakiś czas dochodzi do mniejszej lub większej masakry. Nic nie wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się poprawić w najbliższym czasie, ale za to bardzo wiele wskazuje na to, że sytuacja ulegnie pogorszeniu.

  Cały czas powraca też temat tak zwanych kwot imigranckich, czyli mechanizmu procentowej relokacji przybyłych islamistów wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej. W planach Polska miałaby przyjmować kilka procent przybyłej populacji „ludu pustyni”. Skoro nawet przewodniczący Rady Europejskiej – Donald Tusk – przyznawał, że do Europy jedzie nawet 10 milionów islamistów, oznacza to, że mówimy o setkach tysięcy przybyszów, którzy z zasady nie integrują się i tworzą zamknięte społeczności szybko radykalizujących się potencjalnych wojowników o Islam na naszym kontynencie.

  Trzeba przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy islamiści przeprowadzili próbę inwazji na Europę. Kiedyś był po prostu inny kierunek natarcia. Hiszpanie wyparli najeźdźców okupujących Półwysep Iberyjski dopiero w XV wieku. Przez następne setki lat kolejne próby islamskiego podboju Starego Kontynentu były odpierane dzięki męstwu i sile oręża Rzeczpospolitej.

  Czy teraz znajdzie się ktoś, kto odeprze ten atak? Niestety nie widać na to obecnie szans. Decydenci z UE konsekwentnie twierdzą, że napływ takich nienawidzących Europejczyków mas ludzkich to „wzbogacenie kulturowe”. Można nawet uznać, że to zaplanowana akcja wymiany obywateli koordynowana przez Niemcy.

  Większość Polaków sądzi, że problem z islamską inwazją, zwaną kryzysem migracyjnym, ich nie dotyczy, ale to tylko złudzenie, bo te zmiany na jakimś poziomie dotkną każdego z nas. Już obecnie w miejscowościach znajdujących się w pobliżu polskiej zachodniej granicy, obserwuje się coraz więcej tak zwanych „uchodźców” i będzie ich coraz więcej, bo arabskie masy Niemcy spychają na wschód, niczym sąsiad ustawiający uciążliwie szczekającego psa, przy płocie sąsiada.

  Wydaje się, że jest już czas na to, aby przestać mydlić oczy Polakom, że trzeba za wszelką cenę utrzymać nasz kraj w strefie Schengen, bo w obecnej sytuacji jej opuszczenie jest po prostu koniecznością. Narzucona przez Niemcy, europejska polityka imigracyjna, zakładająca przyjmowanie wszystkich jak leci jest po prostu nie do obrony i ktoś musi zatrzymać to szaleństwo, albo po prostu nadszedł czas wystąpienia z tej patologicznej i niebezpiecznej organizacji jaką stała się obecnie Unia Europejska.”

  Polubienie

 17. „Wówczas pojmą język, którym napisana jest Biblia i zamiast szydzić z niego – sławić też będą Mądrość Ojca.”
  Wiesz Leszku…Wielu Swiadomych i rozwiniętych ludzi poświęca swoje życie dla analizy Biblii.Ci pokorni nauce i Bogu ludzie odkrywają jej prawdy i znaczenia przypowieści ,opierając się czystej wierze i oddaniu.Jedynie ich analiza jest czysta i wolna od narzutów .Analizują i interpretują to co jest podane przez Boga,z wiarą i czystością swego umysłu.To o czym piszesz ,właśnie się realizuje.
  „Wówczas pojmą język, którym napisana jest Biblia” -I tak się dzieje.Oczywistym jest ,że pojmowanie -pojęcie treści nauk przynosi zaskoczenie.Przynosi olśnienie na temat Stwórcy -kim lub czym On na prawdę jest .Przynosi również przerażenie -jak go przedstawiają religie-jak Go pojmują ludzie.
  „Prawda Was wyzwoli”-To dobra nowina „naszych czasów”.
  Jak bardzo jesteśmy otwarci na przyjęcie właśnie jej?
  -jeśli świat jest zgodny z naukami KK-przyjmiesz?
  -jeśli jest zgodny z teoriami o ewolucji-?
  -jeśli pochodzimy z kosmosu-?
  -jeśli…jeśli jeśli…?(worek bez dna)
  No właśnie -czy jesteśmy gotowi by przyjąć prawdę ? Nawet tą,która jest sprzeczna z naszym światopoglądem?Tą która przeczy logice.Tą której nie rozumiemy a wynika z języka i nauk pism?Czy też podpalimy świat za prawdę „mojszą lepszą niż twojszą”?
  „Wówczas”(cyt.Leszek)-To mamy teraz-zaczynają drżeć fasady.Napór na otwarcie wrót -świadectwo pojmujących język i świadomych Stwórcy zacznie niweczyć to co zostało zbudowane bez tej wiedzy -a więc Leszku … czy dobra nowina przyniesie Ci ukojenie w prawdzie czy zniszczy przekazany Ci pogląd.To pytanie odniesienia ma do wszystkich Nas.Prawda nas wyzwoli czy przyniesie bunt i rozłam?Która z prawd jest tą prawą.Czy prawdy są uniwersalne?Czy wielość ich jest elementem wspinaczki poznania -czy jest tylko…..nie -macie własny ,dalszy ciąg tych zapytań-a ja nie znam odpowiedzi .No może …nie chcę gmatwać bo tu ogólny portal.
  Jestem pod wielkim wrażeniem rozwoju społeczeństw na świecie.Takiej eksplozji nigdy w dziejach nie było.Były wynurzenia grup i enklaw.Teraz przybiera to znamiona postaw społeczeństw.Dbajmy o to ! Dbajmy o siebie ,pomagajmy we wzajemnym wzroście.To jednak wymaga poświęcenia temu NASZEJ ENERGII.-a nie żądań i roszczeń.

  Polubienie

  • Aż mi głupio i trochę wstyd, po słowach Pawła, że będąc tak długo tolerancyjną i proszącą innych o tolerancję na temat przekazów Leszka, dziś mnie poniosło.
   Wniosek. Jeśli wewnętrznie jesteśmy przekonani, że musimy obnosić się z prawdą, to dodajmy, że jest to tylko nasza prawda, dla której jesteśmy w stanie nawet poświęcić siebie, ale nie muszą tego robić inni.

   Jeden liść, jedna gałąź nie tworzy drzewa. Dopiero mnogość konarów, rozłożonych we WSZYSTKIE KIERUNKI świata czyni stabilne drzewo, będące w stanie oprzeć się wiatrom niewiedzy.

   Mało kto, podziwiając rozłożystość i piekno drzewa, zastanawia się nad mrocznym światem, z którego wyrastają jego korzenie. To tam, w ciemności bierze się początek i tajemnica życia przejawiającego się dalej w świetle Pień łaczy dwa światy – mroku i jasności, bez których nie istniałoby życie.
   W człowieku to niewiedza i przekonanie, które robi wszystko, aby ciemny świat niewiedzy stawał się nierealny.

   Po tym co w drzewie nad ziemią odkrywajmy świat korzeni – przyczyny, zasady, abyśmy stojąc przy pniu, mieli jednakowo dużą wiedzę o tym co ,,widzimy” i o tym co przed nami niewidoczne.
   Dopiero pojęcie i zrozumienie w takim samym stopniu jednego i drugiego da człowiekowi odpowiedź sensu i celu istnienia na skrzyżowaniu nieskończoności.

   WSZYSCY LUDZIE JESTEŚMY JAK DRZEWA. ZŁĄCZENI KORZENIAMI, SPLECENI KONARAMI. OSOBNO TYLKO PRZY PNIU …

   Zacietrzewieni w swych przekonaniach zapominamy o tym i udajemy oddalone od siebie pnie.

   Dzięki, Paweł, za piękne, na prawdę pouczające słowa. Szczególnie, że tyle w nich dobra i spokoju.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • Rozumiem przesłanie, jednak nie mogę zgodzić się, że „prawda może przeczyć logice”. Prawda jest najlogiczniejszym przekazem jaki znam. Wiara oparta na wiedzy i poznaniu. Niektórzy na tym forum bałwochwalczo bluźnią przeciw Biblii, ale z ich komentarzy wynika, że nie znają jej treści. Jeden pozorny znawca napisał, że Jezus urodził się 25 grudnia, czego Biblia w żaden sposób nie potwierdza….takich „kwiatków” jest mnóstwo. Konkluzja jest taka, że człowiek mieniący się wykształconym powinien znać Biblię, wertować jej strony, szukać prawdy szczerze a ją znajdzie. Prawda wyzwala, ale by wyzwoliła, najpierw należy ją znaleźć i zgłębić. Jest wtedy porażająco logiczna.

   Polubienie

   • więcej takich latowiernych biernych i arabarzyncy jako nasi biblnijni bracia by nam poderzneli gardla jak tym dzieciakom z rosji i zjedli na kolacje, ale ciekawe ze wszyscy kk siedza nad wisla a nie zamieszkaja nad morzem martwym gdzie cala akcja sztuki kk się rozgrywala, cala biblia to sztuka arabskomongolska, jesus nawet nie widział o istnieniu białego człowieka na poczatku sztuki dopiero w 3cim akcie jak nas napadl ze swoimi bracmi krzyzakami/prusakami

    Polubienie

 18. 1). Szatan jest naszym prawdziwym stwórcą.
  2). Charakter „Jezusa Chrystusa” jest fikcyjny i został skradziony z niektórych legend pogańskiego Boga, zwisający z drzewa, tak jak Odyn, który następnie został wskrzeszony. Nazarejczyk jest i nigdy nie był czymś więcej niż narzędziem do usuwania całej wiedzy duchowej i rozbrojenia ludzkości ze swej duchowej mocy. Ludzkość zapłaciła biliony bilionów dolarów za choroby, nieszczęścia i cierpienia z powodu usunięcia tej wiedzy. Duchowa wiedza była systematycznie niszczona, skręcana i usuwana by duchowo i finansowo zniewolić ludzkość.
  3).Prawdziwy satanizm poprzedza chrześcijan przez tysiące lat i jest oparty na całkowitej transformacji duszy. Ludzie są zwadzeni „przyjęciem Jezusa Chrystusa” i „uratowaniem życia”, które jest fałszywe. Wszystko, co jest w religii chrześcijańskiej jest fałszywe. Christian „zapisana” mistyfikacja jest oparta na uszkodzonych i skradzionych znajomościach alchemii, gdzie każdy naprawdę pracuje duchowo do przekształcenia własnej duszy do Boga.

  Wielu satanistów tradycyjnie czci Szatana/Lucyfera. Niektórzy traktują Go jako przyjaciela i nie czczą Go. Szanujemy indywidualność i osobiste wybory. Czyjaś relacja z Szatanem/Lucyferem jest jednostką, satanizm ceni wolną myśl i indywidualizm.

  Szatan przynosi wiedzę. Celem Satanizmu Duchowego jest stosowanie tej wiedzy i przekształcenie naszej duszy do Boga, jak początkowo przeznaczonej przez naszego Stworzyciela i Boga Szatana.

  W przeciwieństwie do większości wyznań, Satanizm Duchowy jako jedyny zachęca kwestionować wszystko. Duchowy Satanizm w żaden sposób nie koliduje z nauką. Zachęcamy do zapoznania się z całą wiedzą naukową. Jesteśmy świadomi, że ludzkość jest niebezpiecznie w tyle w wiedzy naukowej i świadomości z powodu nacisku chrześcijaństwa, który trwał przez wieki. Wierzymy, że wszystkie zjawiska paranormalne i duchowe mogą być wyjaśnione w racjonalny sposób, wiedza nie jest jeszcze na tyle daleko, aby postępowała w wyjaśnieniach pojęć tak zwanych „nadprzyrodzonych”.

  W Duchowym Satanizmie nie ma żadnych pośredników. Zachęcamy naszych wyznawców do interakcji „w cztery oczy” z Szatanem. Ministerstwo jest tylko dla poradnictwa i wsparcia. Czyjaś relacja z Szatanem jest między nim a naszym Panem. Bierzemy postawę „odpowiedzialność do odpowiedzialności”. Nie kładziemy żadnych ograniczeń na wiedzę i osobistą moc, zrób wszystko aby cała wiedza było dostępna dla wszystkich nie tylko dla „wybranych”, którzy są samozwańczą „elitą” z innymi religiami. Szatan zachęca do samodzielnej nauki, nauka jest bezpośrednim doświadczeniem.

  Większość duchowych satanistów zobowiązuje się wobec Szatana. Zobowiązanie jest bardzo ważne, ponieważ Szatan chroni nas gdy pracujemy, aby przejść nasze kompetencje. Tych, którzy nie posiadają ochrony często spotykają katastrofy. Kiedy ktoś jest zaangażowany Demony często z nami współpracują i pomagają nam. W przeciwieństwie do religii ścieżki prawej ręki, Duchowy Satanizm zachęca do działania. Szatan chce aby jego wierni żyli pełnią życia i rozwijali się.
  Szatan jest zawsze dla nas, ale jako pomoc, aby wykorzystać własne uprawnienia. Chrześcijaństwo i jego kohorty celowo zrobili z ludzi kaleków. Chrześcijanie zawsze zachwycają się jak to ich Nazarejczyk uzdrowił ludzi. Osoby te pozostają jako niewolnicy, ponieważ nie uczy się ich jak i oni sami nie uczą się jak uzdrawiać siebie lub innych. Nazarejski archetyp oznacza niewolnictwo, zniewolenie i trwale niekończące się nadużycia w celu zaprogramowania ludzkości bycia idealnymi niewolnikami w nowym porządku świata. Nazarejczyk kładzie nacisk na „zaświaty” w celu stworzenia mentalności, że życie w którym żyjemy teraz nie ma znaczenia. Ten nastrój jest niezbędny dla trwałego rodzaju nadużyć na rzecz niewielu.

  Jak na tak zwane „cudy” związane z chrześcijaństwem jest ich bardzo mało i w dalekim czasie od siebie. Te są również oparte na alegorii związanej z przekształceniem naszej duszy. Każdy człowiek z duchowej wiedzy i władzy może dokonać wszystkich czynów dokonanych przez nazareńczyka i więcej. Szatan/Lucyfer jest prawdziwym Stwórcą, Bogiem i wielkim wyzwolicielem ludzkości. On nie boi się ludzi posiadających władzę duchową i wiedzę, bo On jest prawdą i nie ma nic do ukrycia.

  Szatan daje nam wiedzę, abyśmy mogli się stać niezależni i wolni. Reżyseruje nam być panami naszego życia i losu. Szatan i jego Demony są zawsze tam gdzie trzeba nam pomóc.

  Szatan dotrzymuje obietnic. Stoi na wolności siły, władzy i sprawiedliwości. Szatan pokazuje, że nie jest dla nas, aby go nadużywać. On pokazuje nam, że zasługujemy na przyjemności, szczęście i lepsze życie. On stworzył nas przez inżynierię genetyczną.

  Wiele osób pomija tak zwaną „okultystyczną” moc, nie biorąc jej poważnie lub używają jej w sposób zupełnie nieświadomy. Prawda jest taka, że moc okultystyczna jest w naszych rękach od kilku wieków. Chrześcijaństwo usuwa tę wiedzę od pospólstwa.

  Po usunięciu wiedzy, została wymyślona fikcyjna historia, aby zniechęcić ludzi do poznawania prawdy. Ludzie, którzy nie rozumieją lub nie znają tych umiejętności są na łasce tych, którzy je mają i są mistrzami w posługiwaniu się nimi. Tysiące lat temu w starożytnym Egipcie, moc ta była dobrze znana, a większość ludności wiedziało jak jej używać. Wraz z pojawieniem się Judeo/ chrześcijaństwa i islamu wiedza była systematycznie niszczona wszędzie tam, gdzie została znaleziona.

  Miasta, biblioteki, i inne źródła wiedzy zostały zniszczone w próbie unicestwienia całej wiedzy oryginalnych bogów, którzy są istotami pozaziemskimi.

  Ludzkość na wieki została odcięta od naszego prawdziwego Boga i Stwórcy Szatana. Wykorzystywanie dzieci, zwierząt, nieostrożnego zniszczenia i brak poszanowania dla środowiska, ziemi i innych żywych stworzeń to tylko niektóre z efektów duchowej degeneracji. Tysiące lat temu, na długo przed przyjściem Judeo/chrześcijańskiego boga, ludzie żyli obok swojego Boga, epoka ta nazywana była jako „The Golden Age”.

  Szatan jest sumeryjskim Bogiem zwanym jako „EI” lub „Enki”. On jest Bogiem a nie aniołem! Był i jest oczerniany. Ludzie boją się Go ponieważ wierzą w kłamstwa mówione przez inne religie dotyczące Szatana. Strach jest tak że narzędziem do wykorzystywania ludzi aby trzymać ich z dala od Szatana.

  Szatan jest najbardziej genialnym i potężnym z Bogów. Symbolizuje On okadziela wody znaku Wodnika, który jest 11 znakiem zodiaku. Wodnik to znak ludzkości, technologii i geniuszu. Jednym z numerów Szatana jest 11.

  Szatan ustanowił Starożytny egipski Zakon Węża, znany również jako „The Brotherhood of the Snake”. Przez tysiąclecia nauki zostały uszkodzone i nie przypominają oryginalnych doktrynów. Wiedza zawarta w doktrynach miała doprowadzić do przekształcenia naszej duszy. Wiedza ta była utrzymywana w rękach nielicznych ze szkodą dla ludzkości.

  Bogowie są nieziemskimi humoidalnymi rasami istot. W biblii chrześcijańskiej są określone jako „Nephilim”. Istoty te bardzo ewoluowały i są niezwykle kompetentne i silne. Ich DNA jest zmodyfikowane.

  W wersji Szymona z Necronomicon (książka ta jest oparta na mitologii sumeryjskiej Mezopotamii, chociaż sklasyfikowana jako utwór literacki) zdanie: „Gdy Great Bear wisi nisko na niebie” odnosi się do konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy, czyli części Wielkiego Wozu. Kiedy planety ułożą się w pewien sposób otwiera się lina dla turystów kosmosu.

  Szatan jest niesłychanie silny, potężny i błyskotliwy. Nie chciał przyznać się do porażki. Przegrał bitwę, ale nie wojnę.

  Czy Szatan istnieje naprawdę?
  Tak. On współdziała z jego uczniami i zwolennikami. Wielu z nas Go widziało, byliśmy i jesteśmy świadkami nadprzyrodzonych zjawisk. Kiedy pytamy, dostajemy odpowiedź. W przeciwieństwie do innych religii, które muszą szukać swoich bogów, to Szatan przychodzi do nas. On mówi nam o swojej obecności.

  Demony, w przeciwieństwie do wszystkich ludzkich kłamstw są przyjaciółmi ludzkości. Demony dają nam opiekę i ochronę, gdy silny i zaufany związek ma swoją siedzibę. Gdy jesteśmy blisko i pod ochroną Szatana daje nam on swoje Demony. Ich Sigile zawierają bardzo ważne bardzo ważne alchemiczne symbole związane z otwarciem naszej duszy.

  Szatan nie jest „zły”, ani nie odpowiada a wiele schorzeń, chorób, które dotykają ludzkość. Te dolegliwości są związane z usunięciem i zniszczeniem starożytnej wiedzy, która została zastąpiona programem chrześcijaństwa. Satanizm oznacza saldo duchowości w technologii. Bez tej równowagi cywilizacja w końcu upadnie.

  „Piekło” nie jest palącym się jeziorem ognia. Piekło nie znajduje się w środku ziemi jak niektórzy głupi chrześcijanie twierdzą. Chrześcijańska koncepcja piekła jest bardzo śmieszna. Niektórzy z nas, którzy są blisko Szatana widziało „Piekło”. Wszyscy wydają się mieć te same doświadczenie. Niektóre miejsca w piekle są ciemne i oświetlone niebieskim światłem, a tak że w innych miejscach nie ma światła dziennego. Jednym z kolorów Lucyfera jest niebieski i Demony często pojawiają się z niebieskim światłem. Niebieski jest bardzo duchowym kolorem. Widziałem ludzi siedzących przy stole i grających w karty w barze piekła. Pokój był pełen dymu, ci ludzie już nie żyją, to treść ich serca mogła się palić. Osoby te były w formie ducha. Niektóre odwiedzają Ziemię, aby pomóc ludziom, którzy należą do Ścieżki Lewej Ręki. To tam Szatan trzyma swoich ludzi dopóki mają możliwość reinkarnacji i rozwijać się w Boga.

  „Piekło” i „niższe światy” są alegoriami do trzech najniższych czakr; „piekło” reprezentuje Czakrę Podstawy. Powodem tego jest to, że ognisty wąż Kundalini leży zwinięty pod Czakrą Podstawy, a gdy się obudzi, może być bardzo gorąco.

  W przeciwieństwie do chrześcijańskich histerii satanizm w żaden sposób nie wykorzystuje ofiary z krwi. Wszystkie morderstwa i ofiary z krwi widać w całej chrześcijańskiej biblii. Wąż, który symbolizuje Szatana, oznacza kundalini, w podstawie kręgosłupa również DNA. Wąż reprezentuje życie. Kiedy siła ta jest aktywna, jesteśmy zdrowi i oświeceni.

  Polubienie

  • Szatan (diabeł) błędnie utożsamiany jest z absolutnym złem. Jednakże jako koncept religijny powinien być rozważany w religijnym kontekście. Dlatego reprezentuje to co złe jedynie z punktu widzenia religijności i kościelnej wiary. Szatan nie reprezentuje wcale bestialstwa, przemocy, kłamstwa i agresji jak nauczają kapłani lub jak wierzą jego pseudo-wyznawcy. SZATAN jest PRZECIWNIKIEM wszelkiej głupoty i zniewolenia.

   SZATAN reprezentuje WOLNOŚĆ od kajdan religijnego i ideologicznego dogmatyzmu, ku upadkowi bezmyślnej wiary.

   SZATAN reprezentuje BUNT wobec Systemu, religii i narzuconej pseudo-moralności, co zawsze piętnowane było jako jeden z najcięższych grzechów.

   SZATAN reprezentuje SWOBODĘ działania, wolność jednostki do kroczenia swoją własną drogą, na przekór wszystkim, którzy próbują decydować za nas samych.

   SZATAN reprezentuje ŚWIATŁO ROZUMU, które prowadzi do gnozy i racjonalnego postępowania, w przeciwieństwie do ślepej wiary i bezmyślności.

   SZATAN reprezentuje ZASPOKOJENIE w przeciwieństwie do szkodliwego tłumienia i wyparcia, które charakteryzuje wszelką niewolniczą pobożność.

   SZATAN reprezentuje SAMOZBAWIENIE, drogę indywidualnego samopoznania, w opozycji do powierzania swej duszy autorytetom i kapłanom.

   SZATAN reprezentuje ZWĄTPIENIE, gdyż jest tym który nieustannie pyta: „czy naprawdę Bóg rzekł?”, dlatego właśnie jest WĘŻEM-OŚWIECICIELEM.

   SZATAN jest ZBAWICIELEM ŚWIATA.

   SZATAN w powszechnym, religijnym wyobrażeniu nie istnieje. JEST SYMBOLEM.

   Błądzą także ezoterycy, którzy w tarotowej karcie Wielkiego Arkanu Diabła XV dopatrują się symbolu zniewolenia, kłamstwa, czy materializmu. Wizerunek z talii Rider-Waite’a czy Tarota Marsylskiego ukazuje Diabła (Szatana) w postaci Bafometa, a więc hieroglifu tajemnicy doskonałości! Jest Życiem i Miłością! W jego ręku widzimy Pochodnię Wiedzy! A łańcuchy wiążące parę, mężczyznę i kobietę, symbolizują połączenie pierwiastka męskiego i żeńskiego, całkowite, wieczne, nierozłączne powiązanie kochanków, nie tylko ze sobą, ale z Najwyższą Tajemnicą. Diabeł reprezentuje bowiem Inicjację, duchowe zstąpienie do piekieł, które w ostateczności prowadzi do wstąpienia na niebiosa i osiągnięcie najwspanialszego, niewiędnącego lauru ŻYCIA, NIEPOHAMOWANEJ MIŁOŚCI I WOLNOŚCI!

   SZATAN rozjaśnia mroki niewiedzy i depcze kłamstwo, które światu jawi się jako prawda. SZATAN niszczy fałszywy obraz Boga, zrzuca powłoki zakłamania, które zdają się ludziom „właściwe” i „prawdziwe”.

   Jest to zrozumiałe dla tych co posiedli TAJEMNICĘ, którzy ujrzeli wewnętrznym okiem, że czarne jest białe, a białe jest czarne, dla tych, którzy mieli odwagę, by lewe zamienić z prawym, wstawić obraz w miejsce obrazu, by zewnętrzne uczynić wewnętrznym, a wewnętrzne zewnętrznym.

   SYMBOL SZATANA budzi strach, tylko dlatego, by nie dopuszczać do siebie tych, którzy są tego niegodni, którzy jeszcze nie okiełznali swego własnego mroku.

   To jest WIEDZA TAJEMNA, której nie pojmują ślepi, a wiedz, że liczba 666 jest SŁOŃCEM.

   Polubienie

  • cytuję: …”3).Prawdziwy satanizm poprzedza chrześcijan przez tysiące lat i jest oparty na całkowitej transformacji duszy. Ludzie są zwadzeni „przyjęciem Jezusa Chrystusa” i „uratowaniem życia”, które jest fałszywe. Wszystko, co jest w religii chrześcijańskiej jest fałszywe. Christian „zapisana” mistyfikacja jest oparta na uszkodzonych i skradzionych znajomościach alchemii, gdzie każdy naprawdę pracuje duchowo do przekształcenia własnej duszy do Boga….”

   TAK TAK WIEMY, KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ….

   Polubienie

   • Pani ironiczna ignorancja wykazuje ewidentny deficyt elementarnej wiedzy gnostycznej, ale jako wojownik światła duchowego Lucyfera, zupełnie bezinteresownie przyłożę rękę do tej ciemności nieświadomości niewiedzy, aby stała się jasność rozumienia wiedzy 😉

    „Kościelny
    wizerunek diabła, władcy piekielnego i
    uosobienia zła dla Proroka Nowego
    Eonu, jest oczywiście religijnym wymysłem,
    używanym w celu zastraszania
    lub stwarzania pozorów dobra i
    prawdy. Bafomet, który według staro-
    żytnej techniki szyfrowania AtBash,
    oznacza Sofię – Mądrość, jest także
    symboliczną reprezentacją Lucyfera.
    Podobną opinię o Lucyferze miała
    Helena Bławatska, twórczyni teozofii,
    zresztą założycielka czasopisma Lucifer
    wespół z Rudolfem Steinerem. W jej
    Doktrynie tajemnej znajdziemy między
    innymi takie słowa:
    „Jaśniejący Syn Poranka…został zamieniony
    przez Kościół w Lucyfera lub
    Szatana, ponieważ jest wyższy i starszy
    niż Jehowa i musiał być poświęcony dla
    nowego dogmatu”

    Kim jednak jest szatan? W samej
    Biblii nie istnieje wcale wyraźnie
    przedstawiony oponent Boga, jakiś
    demoniczny władca piekieł, czy spersonifikowane
    zło, jak przedstawiają to
    popularne wyobrażenia. W istocie sam
    Jahwe odpowiada za wszystko, łącząc
    w sobie zarówno dobre jak i złe, co
    znajdziemy w innym fragmencie Księgi
    Izajasza:
    „Ja tworzę światło i stwarzam ciemno-
    ści, sprawiam pomyślność i stwarzam
    niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko.” (Iz
    45,7)

    LUCYFER –
    duch intelektualnego oświecenia i wolności
    myśli – jest metaforycznie przewodnią
    latarnią, która pomaga człowiekowi
    odnaleźć drogę przez skały i
    ławice Życia, ponieważ Lucyfer jest Logosem
    w jego najwyższym, a „Przeciwnikiem”
    w najniższym aspekcie – obydwa
    zaś odzwierciedlają się w naszym
    Ego.”

    …………………………….
    p.s. Kopernik nie był kobietą, lecz księdzem 😀

    Polubienie

 19. Pojechałeś Sanctus!
  Jesteś wyznawcą tej religii powstałej w 1966 roku?
  Napisales prawie manifest – mnie to nie rusza bo jakies 2 lata temu przerabialem Satanizm, ale inni moga sobie nie poradzić z tą wiedzą! Lesiu znowu wypisze Ci parę cytatów!
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Jam jest Sanctus Diavol, słowiański satanista, pogański wojownik duchowej gnozy Lucyfera, która prowadzi mnie do hierogamicznych zaślubin z Boginią na łonie Absolutu miłości 🙂 … odrzucam wszelkie religie dogmatyczne, systemy wiary ślepego posłuszeństwa, odrzucam tradycjonalizm konformizmu społecznego, odrzucam uwarunkowania progamujące moje ego – rodzina, posiadanie dzieci, władza nad ludźmi, idę sam jak czarny kot ku swemu kosmicznego przeznaczniu 🙂

   Polubienie

   • https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1001023_1052443078145189_4176630241855203517_n.jpg?oh=6a7ea3bd6ad5b278f6d5923cd8dd1aa7&oe=574D4D5B

    „Uczę nieposłuszeństwa. Posłuszeństwo nie wymaga inteligencji, nie potrzebna jest odwaga, by słuchać. Aby odmòwić posłuszeństwa tak, ponieważ w tym przypadku pozostaniesz sam. Ale tylko stąpając na własnych nogach będziesz mògł dokądś dojść i dowiedzieć się, kim jesteś.”
    (Osho)

    …………………………..
    Osho – wspaniały mistrz lucyferycznej duchowości, warto go czytać 🙂

    Polubienie

    • Wiesz jak to jest – kazdy znajduje to czego szuka. Do mnie Osho jakoś nie przemawia [w tej chwili] zobaczymy co bedzie jutro
     Oswiadczam ze jesteś cudownie zakrecony – mnie czasem brakuje tej odrobiny szaleństwa

     Polubienie

    • Spostrzegawczy Bogdan jesteś 😉 nie to co ślepiec jezusowy, on chyba w zyciu nagiej kobiety nie widział tylko nagiego Jezusa na krzyzu, stąd jego wszechmądrośc płynie … jego bełkot megalomaniakalny jest żałosny na wskroś …

     Polubienie

   • Szyldy i slogany – to etykiety i hasła; ważne co kryje się za nimi. A to wiadomo: odrzucam wszelkie religie dogmatyczne, systemy wiary ślepego posłuszeństwa, odrzucam tradycjonalizm konformizmu społecznego, odrzucam uwarunkowania programujące moje ego. Tego wszystkiego nauczał Jezus Chrystus, za wyjątkiem – religii. Nie chodzi tu o religię jako taką, która zamiast ogarnięcia umysłu ludzkiego, w celu jego przemiany, w określonym celu, przyjęła zwodniczą formę ziemskiego ustroju. Jednym słowem Sanctus Diavol swoją, etyczną deklaracją wyczerpał – zaniedbaną, zdominowaną ustrojami ziemskimi ludzkość – definicję mądrości: Mądrość, to subtelna sfera świadomości, pozostająca poza zasięgiem oddziaływania –
    uwarunkowanego przez cywilizację (ustroje), kulturę, wychowanie i emocje – rozumu. Mądrość jest wiedzą całościową, która daje człowiekowi doświadczalne poznanie i zrozumienie głębi rzeczy Bożych. Mędrcy (Sanctus Diavol?) patrzą na wszechświat zupełnie innymi oczami. Zauważają, że wszystko jest zorganizowane według odwiecznego planu i doskonałego porządku. Wszystko oceniają w odniesieniu do Jedni. Umieją rozeznać, co jest celem, a co tylko środkiem prowadzącym do celu. Wiedzą, jaka jest skala wartości. Człowiek mądry ma poczucie sensu wszystkiego, a zwłaszcza ludzkiego, własnego życia. Świat współczesny unika prawdziwej mądrości. Interesuje go informacja o rzeczach i wydarzeniach, szczególnie tych, niezwykłych. Powoływanie się na rożne, ziemskie autorytety, mnożenie informacji i przekazów, daje wrażenie znajomości posiadania prawdy. Jest to jednak prawda często wykreowana i upowszechniana w określonych celach. Autentyczna zaś prawda, która służy ochronie i zachowuje przy życiu tych, którzy ją znają, jest przesłaniana, a nawet negowana. Mądrość Stwórcy trwale złączona jest z miłością i stale ją udoskonala. Człowiek mądry wie, że jest kochany przez Ojca, stanowiącego z Chrystusem, Synem Swoim – Jednię. Człowiek taki odwzajemnia się miłością, zarówno wobec Jedni, jak i ludzi. Kocha więc coraz bardziej i szlachetniej.

    Polubienie

    • Wyobraź sobie, że tysiące lat przed twoim panem, Słowianie żyli
     szczęśliwie bez mundrości z tej ”ksiengi”.
     Swiat nie ma 6000 lat, jak pejsaci z tobą twierdzą.

     Polubienie

 20. Sanctus Diavol pisze: Posłuszeństwo nie wymaga inteligencji. Jest to oczywista prawda, tak jak i oddychanie powietrzem, którym to reakcjom inteligencja nie przeszkadza. Posłuszeństwo wymaga jednak mądrości.

  Polubienie

  • Leszek – stereotypowy przykład otumanionego judeochrześcijanskim virusem YHVH fanatyka i patologicznego maniaka religijnego, powodującym zaćmę logiki i niezdolność racjonalnej polemiki z jakimkolwiek odmiennym światopoglądem …

   Leszek jest debilem, chcącym nawracać na debilizm aby jego wizja zbawienia ułomnych duchowy owiec pasterza jego Jezusa mogła dostąpić wniebowzięcia od wyrzeczenia się samodzielnego myślenia, na rzecz serwilizmu w poczuciu winy i grzechu, który urojonym zaburzeniem psychicznego masochizmu jest.

   Nie bądź jak Leszek, bo skończysz jak Jezus, skatowany na śmierć, w poczuciu żalu do niewidzialnego Ojca niebieskiego, który go opuścił in nomine mortis 🙂

   Bądź jak Sanctus – pierdol Leszka i jego chorobę umysłowej degradacji religijnej, mając przy tym cyniczny ubaw 🙂

   Polubienie

 21. Leszek – stereotypowy przykład otumanionego judeochrześcijanskim virusem YHVH fanatyka i patologicznego maniaka religijnego, powodującym zaćmę logiki i niezdolność racjonalnej polemiki z jakimkolwiek odmiennym światopoglądem …

  Leszek jest debilem krystowierczym, chcącym nawracać na debilizm, aby jego wizja zbawienia ułomnych duchowy owiec, pasterza jego Jezusa Chytrusa, mogła dostąpić wniebowzięcia od wyrzeczenia się samodzielnego myślenia, na rzecz serwilizmu w poczuciu winy i grzechu, który urojonym zaburzeniem psychicznego masochizmu jest.

  Nie bądź jak Leszek, bo skończysz jak Jezus, skatowany na śmierć, w poczuciu żalu do niewidzialnego Ojca niebieskiego, który go opuścił in nomine mortis 🙂

  Bądź jak Sanctus – pierdol Leszka i jego chorobę umysłowej degeneracji religijnej, mając przy tym cyniczny ubaw 🙂

  Polubienie

 22. Brak mądrości przejawia się w postawach wrogich, agresywnych, nieprzejednanych i buntowniczych. Wyrazem braku mądrości jest nieznajomość odwiecznych Praw Ojca (Jedni), skłonność do błądzenia, braku pokory, gawędziarstwo i opieranie swoich przekonań na tym, co głoszą inni, także nie znający Prawdy.

  Polubienie

  • Madrość to jeden z filtrow umysłu ktory ma za zadanie ocenę stopnia zaawansowania siebie lub innej osoby w procesie poznawania rzeczywistości. Jesli kiedys do tego dojdziesz Lesiu to juz bedzie wielki postęp
   Piszesz tez o prawdzie – przeciez ona nie istnieje! Jeśli to zrozumiesz zrobisz następny krok.
   Jestem inny niz Sanctus i nie bede Ci ublizał [mnie to nie bawi] Pomyśl jednak, czy wszystko jest na pewno takie jak mówisz. Teraz mi sie przypomnialo coś śmiesznego. Wiesz ilu bylo Papieży w czasie rozgrywania Bitwy pod Grunwaldem?
   Nie bedę wrednyi odpowiem za Ciebie
   Grzegorz XII
   Benedykt XIII
   Aleksander V
   Stawiam proste pytanie – Skoro jest jeden BÓG powinien byc tylko jeden jego przedstawiciel – więc do cholery – dlaczego było trzech?
   Jak zwykle odpowiedź jest zabójczo prosta, – myśl więc i Korzystaj z Wiedzy, a nie Madrości – bo to tez Ci się myli

   Polubienie

   • Skoro jest jeden BÓG powinien byc tylko jeden jego przedstawiciel ==

    Prawdziwy bóg nie potrzebuje bogatego ziemskiego namiestnika,
    Bogdan nie żartuj.. 😉

    Polubienie

    • Masz absolutną rację
     Nie potrzebuję zadnych przedstawicieli – nawet adwokata
     Nie wiem jednak co z tego rozumiesz

     Polubienie

    • Nie o takim [bogu] mówię i piszę
     Widzę dużo dużo głębiej i wiem ze to o czym piszesz bogiem nie jest. Jeśli postudiujesz religie [wszystkie] to zauważysz że mają wspólny pień. Tam wszystko jest pogrzebane i dlatego tak cięzko sie przez to przebic.
     Mnie sie udało – więc teraz jestem Mądrala ha ha ha!
     Pozdrowienia

     Polubienie

    • Ciekawość to dobra cecha charakteru – potrzeba jeszcze cierpliwości,wytrwałości i dociekliwości. Byłem dobrze przygotowany i pierwszy test [smierci] przeszedłem jakby go wcale nie było. Nie znam Ciebie i nie wiem jakie posiadasz wiadomości. Droga jest długa [kilka lat] i kręta – nie kazdy daje radę przejść. Nie wiem czy podejmiesz sie takiego trudu. Ten pień u mnie pokazał sie gdzieś w połowie drogi. Potem trzeba go rozłupać i idzie to paskudnie
     Chcesz to szukaj mnie u Kefira

     Polubienie

   • Frantiszek bedzie pierwsza ofiara kalifatu po przez gwalt ,pozniej zostanie swietym .Nalezy jak najszybciej zamknac granice Polski a rzad ,ktory nie bedzie kooperowal z obywatelemi nalezy odsunac od koryta.Zanim bedzie zapozno.

    Polubienie

 23. Każdy aspekt, czy też przejaw otaczającej rzeczywistości, włącznie z życiem odczuwających ból i strach oraz przeżywających, na swój sposób, cierpienie stworzeń, których nie należy zabijać – jest wyrazem odwiecznego planu Stwórcy i przejawem doskonałego porządku. Zakłócenie tego porządku przez upadłego, nierozumnego i błądzącego człowieka – o ile staje się on coraz bardziej zatwardziały i hardy w swojej odmienności – prowadzi do cierpienia (także przez śmieszność) jego samego oraz najbliższych mu osób. Człowiek taki, z czasem traci mądrość i staje się kanibalem lub ludożercą (sanguizm). Za swoje, wszystkie cierpienia, których sam jest sprawcą, obwinia Stwórcę, Pana Wszechrzeczy. Symptomem takiego stanu braku świadomości, jest zaprzeczanie istnieniu Prawdy.

  Polubienie

 24. https://opolczykpl.wordpress.com/2016/03/20/jare-gody-poganskie-swieto-solarne/


  Jare Gody czyli początek wiosny, przypadający na dzień wiosennej równonocy to jedno z czterech najważniejszych pogańskich świąt solarnych. Znane było u wszystkich pogan, nie tylko u Słowian. Słowianie witali wiosnę szeregiem obrzędów trwających wiele dni. Kulminacją ich było topienie Marzanny w dniu równonocy – magiczny obrzęd mający przepędzić zimę.

  Słowianie cieszyli się z rozpoczynającej się wiosny – dzień stawał się dłuższy, robiło się cieplej, kwitły już wiosenne kwiaty, zaczynały puszczać pąki pierwsze drzewa, powoli też zielenić zaczynała się trawa. Przyroda budziła się do życia, co napawało radością Słowian czujących się jej integralną częścią.
  .
  Nadjordańska zaraza, którą siłą narzucono naszym przodkom po serii antykościelnych buntów tępiła to pra-pogańskie święto przez całe tysiąclecie. Wprowadziła w jego miejsce własne „święto” – wyssane z palca „zmartwychwstanie” galilejskiego włóczykija – idola krzyżowców, czcicieli rzymskiej szubienicy. Przywłaszczyła sobie wiele pogańskich obrzędów i zwyczajów nadając im żydo-chrześcijańską interpretację. Ale mimo wszelkich wysiłków nadjordańska zaraza pogańskich tradycji, w tym i Jarych Godów, nie wytępiła. Pamięć o nich przetrwała a dzisiaj coraz więcej Słowian świętuje to święto po naszemu – słowiańsku, pogańsku. Słowiański Duch nie został wytępiony przez żydo-chrześcijańskiego upiora. Odradza się i przyjdzie czas, że wygoni tego żydogennego upiora nad Jordan. Tam, gdzie ta zaraza się narodziła.
  .
  Nie tylko Słowianie świętują Jare Gody. Pod innymi nazwami świętują je także poganie na całym świecie, w tym i w Europie zachodniej. Tam także trwa renesans pogańskiej kultury i tożsamości. Wszyscy poganie, odrzucający nadjordańskie gusła i powracający do własnej kultury i tożsamości, bez względu na miejsce zamieszkania, kolor skóry i pochodzenie etniczne są wielką rodziną ludzi wolnych Duchem, którzy zerwali się z kajdan żydogennego chrześcijaństwa. Które przez wieki zniewalało umysły miliardów ludzi na wszystkich kontynentach. Duchowo łączę się z poganami na całym świecie, gdyż każdy poganin, biały, czarny, żółty, czerwony czy brązowy bardziej mi bratem, niż biały katolikopolak.
  .
  Z okazji Jarych Godów Blog Polski składa wszystkim zaglądającym na ten blog, także zawistnikom i wrogom, życzenia pomyślności, radości, smacznej pisanki, mokrego pogańskiego Dyngusa i dużo Słońca…”

  Polubienie

  • arabazynstwo od czasu przybycia na nasz planete 4000 lat temu nic się niż zmienilo, nie potrafią ani pracować ani trzezwo myslec tylko kraść mordować i gwalcic

   Polubienie

   • biali sa od wymyślania rzeczy azjaci od podkradania i ulepszania reszta do produkcji plus minus , nie wiem czy hindusi sa z azjatow, z czarnymi się zgodze ale po buzkach nie maja nic z azjatow no te wlosy może, raczej laski maja dupiaste i cycaste a to bardziej ich przesuwa w strone białych, u a-sion-atow zero proporcjonalnej nie pokrzywionej figury cyca i dupy ja mawial poeta -_- zolci sa wyłącznie hybrydami szarakowymi, wszelkie inne rasy z domieszkiem skosa wynikaly z gwaltow mongolskich na innych rasach a nie z eksperymentow szaraków, szarak tylko dodaje swoje skosnojaszczurcze geny do naszych i czasem czarnych i patrzy co wyjdzie i przeważnie wychodzą o dziwo azjaci… -_- wg nich azjaci sa „piekni” no bo zrobieni na podobieństwo bogoszaraka a ja natomiast mam odruch wymiotny plus chciałbym taka hybryde dopaść i dobic zanim zlozy jaja

    Polubienie

 25. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/inwazja-europe-nasila-sie-nasz-kontynent-moze-przybyc-w-tym-roku-az-10-milionow-islamistow

  „W lewackich europejskich mediach niestety wciąż słychać ckliwe opowiastki o „kobietach i dzieciach” rzekomo uciekających z obszaru wojny. Nawet gdy owe „dzieci” zaczęły obmacywać i gwałcić europejskie kobiety, lewactwo odwracało głowę, a co bardziej skrajni przedstawiciele tego neomarksistowskiego nurtu oskarżają ofiary, że prowokowały i „nie utrzymały bezpiecznego dystansu”.

  Do tego dochodzi ekstremalny wzrost ryzyka zamachów terrorystycznych w Europie, które spowodowało, że w posiadających dużą diasporę islamską miastach takich jak Paryż czy Bruksela, strzelaniny stały się codziennością, a co jakiś czas dochodzi do mniejszej lub większej masakry. Nic nie wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się poprawić w najbliższym czasie, ale za to bardzo wiele wskazuje na to, że sytuacja ulegnie pogorszeniu.

  Cały czas powraca też temat tak zwanych kwot imigranckich, czyli mechanizmu procentowej relokacji przybyłych islamistów wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej. W planach Polska miałaby przyjmować kilka procent przybyłej populacji „ludu pustyni”. Skoro nawet przewodniczący Rady Europejskiej – Donald Tusk – przyznawał, że do Europy jedzie nawet 10 milionów islamistów, oznacza to, że mówimy o setkach tysięcy przybyszów, którzy z zasady nie integrują się i tworzą zamknięte społeczności szybko radykalizujących się potencjalnych wojowników o Islam na naszym kontynencie.

  Trzeba przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy islamiści przeprowadzili próbę inwazji na Europę. Kiedyś był po prostu inny kierunek natarcia. Hiszpanie wyparli najeźdźców okupujących Półwysep Iberyjski dopiero w XV wieku. Przez następne setki lat kolejne próby islamskiego podboju Starego Kontynentu były odpierane dzięki męstwu i sile oręża Rzeczpospolitej.

  Czy teraz znajdzie się ktoś, kto odeprze ten atak? Niestety nie widać na to obecnie szans. Decydenci z UE konsekwentnie twierdzą, że napływ takich nienawidzących Europejczyków mas ludzkich to „wzbogacenie kulturowe”. Można nawet uznać, że to zaplanowana akcja wymiany obywateli koordynowana przez Niemcy.

  Większość Polaków sądzi, że problem z islamską inwazją, zwaną kryzysem migracyjnym, ich nie dotyczy, ale to tylko złudzenie, bo te zmiany na jakimś poziomie dotkną każdego z nas. Już obecnie w miejscowościach znajdujących się w pobliżu polskiej zachodniej granicy, obserwuje się coraz więcej tak zwanych „uchodźców” i będzie ich coraz więcej, bo arabskie masy Niemcy spychają na wschód, niczym sąsiad ustawiający uciążliwie szczekającego psa, przy płocie sąsiada.

  Wydaje się, że jest już czas na to, aby przestać mydlić oczy Polakom, że trzeba za wszelką cenę utrzymać nasz kraj w strefie Schengen, bo w obecnej sytuacji jej opuszczenie jest po prostu koniecznością. Narzucona przez Niemcy, europejska polityka imigracyjna, zakładająca przyjmowanie wszystkich jak leci jest po prostu nie do obrony i ktoś musi zatrzymać to szaleństwo, albo po prostu nadszedł czas wystąpienia z tej patologicznej i niebezpiecznej organizacji jaką stała się obecnie Unia Europejska.”

  Polubienie

 26. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10376309_1039627609442402_6320325036862983874_n.jpg?oh=41e801388387a788defbdcd300693f1a&oe=574EEACF

  „Allah Jezus dwa bratanki” – Warszawa, manifestacja proimigrancka … O_O … o kurwa, haha, masakra, lewactwo które jest antyreligijne, nagle jest fanatycznie pro religijne … oni wyglądają jak bezdomni zebrani z ulicy, których ktoś (Petru – KOD) opłacił, żeby z tymi transparentami latali …

  Polubienie

 27. AQQ lepiej niech im placa i trzymaja to bydlo zdala od nas i naszych rodzin.Jak nie potrafia wyjsc z Uni to musza placic a pieniadze tak fikcyjne i kto wie czy ten system nie padnie.Wtedy Turcy i ich kon trojanski koziojebcy ,beda wpier..ac piasek a nie euro.

  Polubienie

    • my jako Polacy nie mamy nic do gadania a podobno nasz rzad to juz jedno z EU .Nalezaloby sie nic ,zamknac granice,wzmocnic i tyle .Tu masz racje ale to jedna klika ,placic nie placic to wybor jak miedzy biegunka a dyferytem.

     Polubienie

    • polityka jest wielowtkowa jak dzisiejsze procesory -_- niestety, jednym za szybkim ruchem mozna sciac wiele glow swojemu narodow wiec trzeba z wolna i ostrozna, to troche jak praca sapera, rozwaga i spokoj jest wskazana, biale i czarne to juz chyba tylko zostalo na szachownicy

     Polubienie

 28. http://www.wykop.pl/link/2930969/rmf24-kilkuset-uchodzcow-juz-z-polskimi-dowodami-osobistymi/

  „Teraz są to bardzo nowoczesne i doskonale zabezpieczone dokumenty z wbudowanym czipem, na którym można zapisać pełne dane cudzoziemca, jego zdjęcie czy podpis. Użyta technologia pozwala też w przyszłości zapisać dowolne dane biometryczne, na przykład odciski palców.

  Urząd do Spraw Cudzoziemców do tej pory zamówił ponad 15 tysięcy takich plastikowych kart. Co najmniej kilkaset zostało już wydanych uchodźcom. Jak informuje biuro prasowe MSWiA: „Tymczasowe Zaświadczenie Tożsamości Cudzoziemca personalizowane jest przez Centrum Personalizacji Dokumentów. (…) od 13 listopada do 10 grudnia 2015 roku spersonalizowano 472 szt.”

  …………………………………………….
  15 000! dowodów już czeka! … masakra, w co ten żydoski PIS gra?!!!
  moim zdaniem, to sa już przymiarki do czipowania bydła … technokratyzne, żydomasońskie NWO nadciąga pełną parą …

  Polubienie

    • pekla czyli azotany to rakowe chemiczne swinstwo robi to samo z naszym zoladkiem i watroba co z golonka, jestem za całkowitym zabronieniem pekli, lidl zaczal robic parowki bez pekli fosforanow glutaminianu i innych swinstw mam nadzieje ze inni dolacza wkrotce wlasnie zaraz je będę wcinal -_- , pekla musi odejść bo rakow zoladka będzie przybywac

     Polubienie

    • Nie chodzi o peklowanie, ale o wtrącanie nie wybranych przez nikogo
     sprzedajnych pedofilskich kreatur w nasze talerze!
     Jak ktoś chce i tak jeść będzie i tyle.
     Lidlom niemieckim nie ufam.
     Pyszne parówki składające tylko z mięsa, wody i soli, mam w lokalnej masarni.

     Smacznego 😉

     Polubienie

    • nie ufam lokalnym p wladkom i marysiom, ufam np lidlowi ze nie na ma pekli bo pisze ze nie ma, podobnie jak z chlebem u nas, każdy zytni ma pszenice i drozdze a każdy sprzedawca mowi ze nie ma albo ze troszczeczke, stad ufam jak jest na papierze, wszyscy oszuści lacznie z ciastkarzami Wedlami i innymi nie maja składu bo podmieniają np maslo na tluszcze utwardzane które nam utwardzają zyly i narzady, wiec na slowo nie ufam naszym spozywcom, nie wszystko zle co unijne, nie przesadzajmy, jak chcą nam powietrze z wegla oczyscic na rzecz wiatrakow to jestem za, taki popis nie myśli ze wegiel jest szkodliwy tylko ze to jest carne zloto ziemi a później miliony z astma stwardnieniem czy rakiem, czyste powietrze to podstawa wyzdrowienia

     Polubienie

    • Gmo – a skad wiesz że to taka trucizna? Tyle lat funkcjonowało i pomoru nie było!
     Szczepionki – cacy
     Konserwanty – cacy
     Szczepionki – cacy
     Nawozy – cacy
     GMO – cacy
     Nie ulegaj psychozie – korzystaj z mózgu
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • stad tyle lat raki i zgony w prlu, olewanie chemi nie poplaca, wszystko sie zgadza do tego co napisales trzeba dodac saletre, chodz musze przyznac ze saletra tez ma swoje plusy swietnie wybucha i sie pali… -_-, także nastepna prlowska trucizna jest glutaminian i setki E000 i sztucznych farb jedzeniowych na szczęście farb już coraz mniej, ludzie madrzeja, a sam kupiłem w lidlu puszke owocowa z FARBA czerwonym zaraz jade im zwrocic to g, pare razy się ich zawstydzi wiecej nie będą sprowadzać, troche trzeba z nimi jak z dziecmi ponadto puszka nie ma kraju pochodzenia ani produkcji…

     Polubienie

    • Wygląda ze jestem głupi!
     Myslałem że Unia – to unia państw, a tu wychodzi ze nadrząd. Mnie takie gówno nie bawi i nie muszę godzić sie z tym co mi ktos podpowiada.
     To wszystko to jest w ogóle głębszy szwindel i nie należy ulegac naciskom. Orban chyba to czuje i pogonił bydło zydowskie

     Polubienie

    • Komisja euro- pejska nie jest ciałem wybieralnym!!

     To zgraja ideologów, niezbyt na umyśle zdrowych.

     Polubienie

 29. http://www.eioba.pl/a/52j4/czy-to-zydzi-stworzyli-terrorystow

  „Z całą pewnością, ponieważ tworząc państwo Izrael wykorzystali i zastosowali całe swoje doświadczenie, naukę jaką wynieśli z prześladowań i holokaustu. Nauczyli się w jaki sposób robić holokaust i zastosowali tę wiedzę robiąc go mieszkańcom Palestyny – Arabom. Stworzyli najbardziej rasistowskie państwo na świecie, w którym prześladowania ludności arabskiej i segregacja rasowa były znacznie dalej idące i bardziej bezwzględne niż na przykład w RPA podczas trwania apartheidu. Pozbawieni wszystkich praw obywatelskich rdzenni mieszkańcy Palestyny zostali przez Żydów sprowokowani do terroryzmu, do odgryzania się w jedyny dostępny dla siebie sposób.

  Bardzo łatwo można sobie wyobrazić narastanie nienawiści w Arabach mieszkających w namiotach, bo żydowscy żołnierze zburzyli im domy i nie wydali pozwolenia na budowę nowych. W Arabach zmuszonych do patrzenia na żydowskich osadników pływających w basenach, podczas gdy oni nie dostali pozwolenia na pogłębienie swoich studni, które wyschły bo żydowskie studnie są głębsze i obniżają wody gruntowe. W najgorszej jednak sytuacji są Palestyńczycy zamknięci w Strefie Gazy bez środków do życia i bez nadziei. To właśnie tam wylęgła się idea terroryzmu. Tam powstała nienawiść skierowana nie tylko na Żydów ale na cały świat i chyba nie bez powodu.

  Przecież cały świat brał udział w tworzeniu Izraela, który powstał pod patronatem ONZ, po udostępnieniu terytorium przez Wielką Brytanię, dzięki wsparciu finansowemu USA, dzięki odszkodowaniom niemieckim za holokaust. Przekazy medialne całego świata – oprócz arabskich – pokazują problem tylko od strony żydowskiej. Nieszczęśliwy skrzywdzony naród żydowski jest wciąż prześladowany przez bandy brudnych Arabów. Nigdzie nie wspomina się o tym, że Żydzi mają duży udział w tworzeniu tego stereotypu i tego wizerunku i tego stereotypu, chociażby przez to że ograniczają Palestyńczykom dostęp do wody i szkolnictwa.

  W Polsce też jest ten problem z postrzeganiem Izraelczyków jako ludzi skrzywdzonych przez II wojnę światową. Polskie uniwersytety nadają im tytuły doktorów honorowych. Media publikują ich wspomnienia i przeprowadzają wywiady z tymi miłymi, kulturalnymi ludźmi. No właśnie, czy można ich nazywać honorowymi i kulturalnymi, skoro zrobili kariery w rasistowskim państwie? W państwie, w którym żyją dwa narody, ale wodociąg, elektryczność, lecznictwo i w dużej mierze szkolnictwo są tylko dla Żydów?”

  Polubienie

 30. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/narodowcy-organizuja-patrole-bezpieczenstwa-w-podlodzkich-grotnikach

  „Mieszkańcy miejscowości są od dłuższego czasu przerażeni agresywnym zachowaniem imigrantów. Postanowili więc poprosić polskich narodowców z ONR-u o zadbanie o bezpieczeństwo Polaków, wobec bierności miejscowych władz. Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego postanowiła na prośbę mieszkańców Grotnik stworzyć patrole obywatelskie, które przynajmniej w jakimś stopniu poprawią bezpieczeństwo w okolicach ośrodka dla azylantów, wokół którego w ostatnim czasie dochodzi do różnych ekscesów, spięć, kłótni oraz nocnych bijatyk.

  Fakt powstania takich patroli bardzo nie spodobał się rezydentom tego ośrodka, którzy od razu po pojawieniu się narodowców zaczęli „rzucać” w nich różnymi obelgami i wyzwiskami. Warto dodać, że w Grotnikach mają wkrótce zostać ulokowani imigranci, którzy przybyli do Europy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy i na których umieszczenie w ośrodkach na terenie Polski zgodziła się poprzednia koalicja rządząca.”

  ….

  Polubienie

 31. „Oto bowiem przedstawiciele prostego ludu, gdy przejmowali władzę i stali się nową elitą, robili dokładnie to samo, co poprzednia, obalona, osądzona i często wymordowana już elita. Ba! Zaczęli robić to, co robi każda elita od zarania dziejów.”

  – bo w rewolucjach gineli tylko królowie ale ich DORADCY jacy decydowali o polityce królów ZAWSZE SIĘ UCHOWYWALI później „doradzając” nowemu królowi „jak zarządzać państwem” (oczywiście we własnym interesie). To zrodziło to co mamy obecnie…. nie ważne jaka partia wygrywa wybory bo i tak PAŃSTWEM RZĄDZĄ URZĘDNICY (mafia urzędnicza) ów „cień” premiera, prezydenta, króla. Do tego doszedł „sponsoring” od „lobystów” o jakim każdy stołkowy „krawaciarz” marzy i mamy obecny obraz nędzy i rozpaczy.

  Polubienie

 32. ad.
  https://kefir2010.wordpress.com/2016/03/15/tajny-plan-islamizacji-polski-fakty-ktorych-prawdopodobnie-nie-znasz/#comment-236675

  Są dwa byty jakie się przyjęło określać słowem szatan

  Jedno pojęcie ma swój początek w bibli gdzie szatanem jest zwany PRADAWNY WĄŻ CO UWIÓDŁ EWĘ.

  Na historyczne wydarzenia to dzieje około 3500 pne jak połaczone plemiona murzynów i drawidyjczyków (adam i ewa to odnośniki do stolic tych królestw a „zerwane jabłko” symbolizuje „jabłko królewskie” symbol władania ludami Ziemi) napadły na Słowian.

  Szatanem w owym ujęciu jest ARYMAN – duch PRADAWNEGO ZŁA jaki w zapisie zydowskim sylabami od tyłu daje nam współczesną Nierządnicę Pijaną Krwią Świętych czyli Maryje (kybele etc)…….. Inne jego określenie to Biblijna Bestia czy z ezo „żeńska energia” jaką satanści spod znaku komży i macy usilnie od 2011 przywołują z zaświatów by im „zakrólowała z jerozolimskiego tronu”.

  Drugim „szatanem” jest jej wróg. W tym ujęciu słowo szatan jest wziętym z chińskiego zlepkiem dwóch słow SZA iTAN które określają znanego także z innych mitologii PANA I WŁADCĘ BURZ I BŁYSKAWIC. I nie chodzi tu o coś mitycznego tylko o PILOTA NOLA (kosmicznego zresztą) jaki przy pomocy elektryczności walczy z innymi mu podobnymi osobnikami.

  Szatan w swoim drugim znaczeniu jest także znanym z kato(dwu)licyzmu skradzionym Słowianom Duchem Bożym (tzw „Trójca święta” swój DOM miała na Łysej Górze (kadłubek)) Ptah z wierzeń egipskich, Siwa (tzw trójca oborycka) czy Leli (trójca Kadłubek) czy Swaróg ze słowiańskich czy Śhiva z indoeuropejskich.

  I to drugie znaczenie tego słowa szatan z uwagi na jego antyżydowską, antynazistowską, antysatanistyczną działalność zostało przerobione z OPIEKUŃCZEGO Ducha Bożego na „złego” bo nie służacego żydom szatana.

  W 3500 było pierwsze wielkie, ogólnoplanetarne starcie Dobra z żydowskim bestialskim ZŁEM, około 1350 pne na polach Kukuszetry (okolice dzisiejszej stolicy ISIS) miało miejsce drugie starcie pomiędzy Chrystusem a wiedzioną do boju przez jezusa (zwanego w bibli jozue rzeźnik chrześcijan (kaanitów)) koalicją goga i magoga (asyria i egipt) …..

  To starcie wygrał Chrytus (to je chcą elity ponownie rozegrać) znany także pod synonimami INRI (Indra), Marduk, Swarożyc, Apollo czy Lucyfer.

  Niestety po latach, z niepamięci czy z celowego KŁAMSTWA, zapis „jezus walczący z chrystusem” został przerobiony w „jezus chrystus” by DEMONOWI LUDZIE ODDAWALI POKŁON…….. to grób jezusa znanego też jako DRUGA BIBLIJNA BESTIA czy MINOTAUR czy WĄŻ Z BARANIMI ROGAMI jest w jerozolimie podobnie jak satanistyczny czarny kamień w Mecce macany i zasilany zyciodajną energią przez „wiernych”). A potem po utrwaleniu (fałszywki zwanej) „jezus chrystus” użyto jej podczas najazdu żydów (tzw chazarów) na europę (justynian) do MIND WAR i narzucenia białym FAŁSZYWEGO KULTU ich własnego boga. Kultu zwanego w lokalnej etymologii judaizmem dla goim czyli kato(dwu)licyzmem.

  W buddyźmie Chrystusem czyli HRIS’tem określa się Buddów Czerwonej LInii, rzeczonych Feniksów. Ostatni zapisek o HRISTI (chrześcijanach) pochodzi z czasów Bolesława Chrobrerego jak się w kronice chcwali iż po swojej wybrawie na Ruś „WYRŻNĄŁ ICH W PIEŃ I POPALIŁ ICH MIASTA” (szydłowiecki). Od tego czsu mówienie o chrześcijanach w kontekscie żydów czy jakichś wyrosłych z ich wierzeń członków satanistycznych sekt jak kato(dwu)licyzm jest …… świętokradztwem…. itd…

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s