Afery

Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!

Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!

kryzys imigracyjnyJest kilka nowych informacji odnośnie tego, co media nazywają: „kryzysem imigracyjnym„. Jest to nazwa kłamliwa, ponieważ to nie jest żaden kryzys imigracyjny ani nawet głupota i krótkowzroczność polityków UE. Trzeba powiedzieć to wprost. Mamy do czynienia z jednej strony z militarną inwazją na Europę, a z drugiej strony – ze z premedytacją realizowanym sabotażem całej Europy.

Plan ten realizują siły stojące za powoływaniem globalnego kalifatu, czyli Turcja i inne totalitarne kraje muzułmańskie, szczególnie monarchie arabskie. Z drugiej strony realizują ten plan elity polityczne UE, których celem jest albo wprowadzenie NWO (zamordyzmu na skalę globalną) albo ludobójstwo Europejczyków. Media całego świata, w tym Polski, informują o porozumieniu, które zawarto pomiędzy Unią Europejską, a Turcją. Nie jest niczym nowym fakt, że Turcja stosuje otwarty szantaż wobec Europy.

Kłopot w tym, że osiągnięte porozumienie wcale nie zażegna kryzysu imigracyjnego, ale nasili go na skalę wręcz niewyobrażalną. Porozumienie to jest bowiem KONIEM TROJAŃSKIM. Tak, jest to koń trojański, którego celem jest już ostateczne pogrążenie Europy i jawne rozpoczęcie wojny – globalnego dżihadu. Wymieńmy poniżej podstawowe, podane pod publiczkę założenia nowego porozumienia:

 1. przekazanie Turcji HARACZU w wysokości 6 miliardów euro;
 2. ruch bezwizowy dla posiadaczy tureckich paszportów;
 3. szybsze negocjacje w sprawie akcesji do UE;

Dobrze, tyle medialnej propagandy i sieczki, serwowanej przez media świata dla uspokojenia rozgrzanej do czerwoności publiki i zyskania na czasie. Nie zamierzam tych bredni dalej powielać, tyle wystarczy. A teraz, co naprawdę znaczy treść tego porozumienia? Tu też wymienię w punktach, i wytłumaczę to tak, że już każdy powinien to zrozumieć, na zwykłą chłopską logikę:

 1. Turcja to kraj totalitarny, rządzony przez psychopatę, ludobójcę i przede wszystkim islamistę Erdogana. Na potęgę są tam łamane prawa człowieka. Turcji bliżej nie do UE, ani nawet do standardów modernizującej się Białorusi. Turcji jest coraz bliżej do modelu saudyjskiego, czyli religijnej, teokratycznej tyranii. W kraju tym trwa regularna wojna połączona z równie regularnym, i szokującym ludobójstwem – chodzi o Kurdów. Z drugiej strony, w Turcji koczuje armia składająca się z sześciu milionów (!) muzułmańskich uchodźców. Zdecydowana większość z nich to mężczyźni w wieku poborowym. Co jest najważniejsze? Turcja to kraj, którym żelazną ręką rządzi człowiek chory, całkowicie nieobliczalny i nieprzewidywalny. Polecam poczytać zagraniczną prasę, tam piszą czasami bez cenzury o Erdoganie, w przeciwieństwie do polskich mediów. Turcja zażądała najpierw 3 miliardów euro, a teraz 6 miliardów. Zobaczycie, że minie rok, pół roku.. Może nawet 3 miesiące (tak, tak) i Turcja zażąda kolejnych 6 miliardów euro. Albo nie 6 miliardów, a 12 czy choćby 30 miliardów.. Wspomnicie moje słowa – to wiem na pewno;
 2. Co z polskiego na nasze znaczy ruch bezwizowy między Unią Europejską a Turcją? Oznacza to fakt, że każdy posiadacz tureckiego paszportu będzie mógł bez przeszkód i bez żadnej kontroli podróżować po terenie UE. I tu tkwi wielki haczyk, ten koń trojański. Bowiem islamista Erdogan planuje dać tureckie paszporty i zasiłki w wysokości tysięcy euro (na to pójdzie te 6 mld euro) milionom uchodźców koczujących w Turcji. Warunek otrzymania paszportu i tysięcy euro zasiłku będzie jeden – udanie się w natychmiastową podróż poza Turcję, do Europy. Bowiem te kilka tysięcy euro będą wypłacane na podróż do UE. Jest to celowy sabotaż Europy przez Erdogana. Pytanie brzmi: czy europejskie elity polityczne wiedzą o tym nie aż tak tajnym planie Erdogana? Myślę, że dobrze o tym wiedzą;
 3. Szybsze negocjacje w sprawie akcesji do UE. Czyli kolejne miliony już Turków i wszystkich osób z tureckim paszportem, mogące jechać legalnie do Europy. No i kolejne dziesiątki lub nawet więcej miliardów euro, konieczne do wpompowania ich w turecką gospodarkę. Która bardzo podupadła po rosyjskim embargu, i która dla funduszy UE będzie workiem bez dna. Oznacza to też, że w granicach wspólnoty UE będzie znajdował się kraj totalitarny, podobny coraz bardziej do monarchii saudyjskiej. Od Turcji wyraźnie odżegnują się nawet sojusznicy z NATO, zszokowani tym, co wyprawia rządzący nią nieobliczalny człowiek.

Dalej: rozpoczyna się powoli wiosna. Oznacza to wznowienie fali nielegalnej islamskiej inwazji. Liczne przecieki mówią, że szlak przemarszu tej armii inwazyjnej będzie wiódł przez nasz kraj. Nielegalni imigranci będą przez morze czarne przerzucani do Ukrainy (obwód Odeski). Następnie będą wędrować przez południe, a potem zachód Ukrainy. Czeka ich później przeprawa przez granicę z Polską, która w wielu miejscach jest zupełnie niezabezpieczona. Przez wiele kilometrów wiedzie ona w szczerym polu czy przez lasy, nie ogrodzona i nie pilnowana przez nikogo.

Pilna i nagląca jest więc sprawa budowy solidnego muru na naszej wschodniej granicy. Musimy tam wysłać wojsko, być może nawet wprowadzić stan wyjątkowy, dając dodatkowe uprawnienia dla armii. Konieczne są też zmiany w prawie, aby nielegalne przekroczenie granicy wiązało się z wieloletnim i nieuchronnym wyrokiem więzienia. Ogólnie, musimy zrobić to, co zrobił rząd Orbana na Węgrzech. Czy rząd PiS podoła temu zadaniu? Nie przekreślam całkowicie PiSowców w tej materii. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że w obliczu nadchodzącego wręcz apokaliptycznego kryzysu, zerwą się oni ze smyczy międzynarodowych koneksji, powiązań i zależności.

Nową informacją jest fakt, że islamska infiltracja nasila się w Polsce. Póki co, dzieje się to w miejscowościach przygranicznych z Niemcami. Islamiści z Niemiec (de facto żołnierze sił specjalnych państwa islamskiego) zapuszczają się na teren Polski w kilkuosobowych grupach. Testują oni, czy nasz kraj jest podatnym celem na inwazję. Testują, na ile „miejscowi” dają się urabiać i na ile sobie pozwalają. Według oficjalnych statystyk, przestępczość w kilku miejscowościach przygranicznych wzrosła w styczniu o 200%. Czy statystyki za luty i marzec ujrzą w ogóle światło dzienne?

W Polsce też ma miejsce ciche „embargo informacyjne„. Gdyż media, samorządy i wymiar „sprawiedliwości” są nadal w rękach międzynarodowej szajki lub ich stronników (PO, PSL, SLD itp). Wojewoda lubuski został już „upomniany” przez „tych i owych” by nie gadał za dużo o islamskiej infiltracji na pograniczu. Wszak nikt nie chce, by popełniono na nim samobójstwo, szczególnie w piątek wieczorem, jak to bywa w Polsce. Inna sprawa to fakt, że na pograniczu działają już społeczne, paramilitarne formacje samoobrony.

Islamiści najpierw dostają solidny wpierdol (tak by nie było widać na ewentualnej obdukcji) a potem są odsyłani do Straży Granicznej i wydalani. Bo papierów to oni nie mają żadnych. No i ośrodki dla nielegalnych imigrantów zlokalizowane przy granicy z Polską, „zagadkowo często” ulegają pożarom. Ale nie twórzmy tutaj spiskowej teorii dziejów, drodzy państwo.

Polecam poczytanie poprzednich materiałów:
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

49 odpowiedzi »

 1. poki co miglance rozgladaja sie za Odra,maja jeszcze przeciez Austrie,Francje i kraje poludniowe jak i Skandynawie. W naszym przypadku powinno sie nawolywac do powrotu wszystkich rodakow do Polski ,bo na dluzsza mete przebywanie Polakow poza granicami ojczyzny moze wkrotce okazac sie dla nich niebezpieczne. Nalezalo by tez uzbroic kazda rodzine w bron roznego kalibru i przynajmniej dwa owczarki niemieckie lub dobermany,tez sa skuteczne. Swiatowe dni mlodziezy pod szyldem episkopatu i watykanistow beda proba natargania tego talatajstwa do Polski. Poki co nowy rzad nie robi nic w obronie Polakow a wrecz przeciwnie zachowuja sie jakby zadne zagrozenia nie istnialy ,dazac do sciagniecia na nasze tereny us army i wiekszej ilosci lobbystow koszernych.

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/30/legalny-przyczolek-obcych-na-terenach-polskich/

  Polubione przez 1 osoba

 2. GMO pomysl co sie dzieje z islamistami jak widza polnagie slowianki na ulicach lub w telewizorni,przeciez u siebie widza same zakute bioroboty,macice samobiezne do rodzenia dzieci.Kiedy opuszczaja swoje granice ,pozegnalne transparenty zachecaja ich w jezyku angielskim na europejskie wczasy ,bezkarne gwalty i pieniadze od Angeli a to wszystko w ramach rekompensaty za dzihad.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Poniżej krótki acz zwięzły felieton Lecha Makowieckiego dla propagatorów wizji świata rodem z siedziby KGB na Łubiance. A są tacy na moim blogu. Autor sugeruje to o czym ja pisałem wprost. Bardzo ścisła współpraca Rosji i Prus / Niemiec (naszych śmiertelnych wrogów) trwa od wieków, od wielu setek lat. Mówi też o sabotażu Europy przez Angelę Merkel – osobę bardzo zagadkową. No i najważniejsze – cicha, ukryta rola DŁUGIEJ I KRWAWEJ RĘKI MOSKWY w generowaniu islamskiej inwazji:

  „Scenariusz Putina dla Niemiec”:

  Cytuję: „Paru publicystów dało się nabrać na „antyniemieckość” polityki Putina. Wbrew pozorom Władimir Putin nie jest zainteresowany upadkiem Niemiec; wskazuje na to kontynuacja zbawiennego dla Rosji projektu Nord Stream 2. Co nie znaczy, że rosyjskiemu watażce nie jest na rękę osłabienie UE. Plan ten realizowany jest po mistrzowsku dzięki islamskiemu pochodowi na Europę, do czego przyczyniają się walnie zarówno Rosja, jak i kraje NATO, bombardując z przeciwnych stron syryjską ludność. Europa, która już wkrótce spotka się z krwawym odwetem V kolumny „dżihadu”, sama poprosi Rosję o militarną „pomoc”. A – jak mawiał towarzysz Stalin – tam, gdzie stanie stopa rosyjskiego żołnierza, nie ma już o czym gadać. Ciekawa jest rola w tej grze Angeli Merkel, byłej działaczki enerdowskiej propagandy, dogadującej się z Putinem swobodnie i bez tłumacza. ”
  ŹRÓDŁO: http://niezalezna.pl/77451-scenariusz-putina-dla-niemiec

  Polubienie

  • nabial jak chcesz naprawdę wiedzieć co się dzieje i znasz angielski to czytaj ale nie będziesz po tym spal za dobrze
   http://hellenandchaos.blogspot.com/2016/03/undeniable-proof-as-to-confirmation-of.html
   dla nieangielskojęzycznych po krotce chiczyki jako ziemski rząd i rasa księżycowych na ziemi zamierza nam zrobić bubu razem z ich użytecznymi idiotami agentem obama i merkel itd., ale nie wiedza ze chinczyki w księżycu razem z papa yahwe chcą tylko zlota mineralow genetyki i nie zamierzają ratować zadnego zoltego na ziemi bo się boja ich wirusow które by ich mogly zabic w księżycu wiec w sumie wszyscy na ziemi będą ujebani tutaj, chyba ze jest to myk jakiś żeby się nie bac chinoli czy cos, ale poki co chinczyki groza trumpowi ze go zalatwia w ktorys piątek i żeby nie podskakiwal, chinska loza HONG ma 4 miliony zabojcow na swiecie tzw czlonkow dlatego wszędzie chcą multikulti żeby azjata morderca z hong się nie wyroznial w tlumie a w Polsce poki co mordują tylko zydzi bo sa podobni do slowian niektórzy nawet więcej na blogu hellenandchaos

   Polubienie

   • Fakt ze Chinczyki to banda ludzozercow i kiedy przyjdzie czas ,zaatakuja jak islamisci zombie.Historia lubi sie powtarzac a wilcze geny mongolow nadal w nich siedza.

    Polubione przez 1 osoba

    • dokładnie to polski mur a raczej slowianski przed azjatami ale później jak nas wycieli w pien to się chinole przed jeszcze gorszymi mongolami bronili, zbudowaliśmy piramidy zbudowalismu mur, dalem już wam mapke jak mongoly spierdalajace z atlantydy zajmowali euroazje i caly czas powiekszaja swoje yahelowskie imperium, afryka jest już ich, a murzyni nawet nie maja sil się zbuntować a to tez rasa w porządku chodz bardzo leniwa i od zawsze o mentalności ofiary i biedaka

     Polubienie

 4. Panie Kefir uprzejmie proszę o info o ile takowe Pan lub inni znajdą na temat:

  – Skoro grube miliony idą na usadowienie bezdomnych ludzi z kilku państwach w EU, to ile milionów poszło już na przywrócenie spokoju w ich własnym kraju ???????????????
  – Skąd ci ludzie tam, mają taką broń i w sumie ilu ich jest, aby całe narody wyganiać z domów?

  Jeszcze nie słyszałam, a może mało słucham:
  Co właściwie się dzieje? Wielu z nich miało normalne domy, wykształcenie ……, przecież to się nazywa demokracja. Kto tamtą demokrację rozwiązał i dlaczego obecnie nic się nie robi w tamtych państwach, aby DEMOKRACJĘ przywrócić??????

  Wszędzie widzą DEMOKRACJĘ zagrożoną tylko nie tam, skąd miliony ludzi pozostaje bez swoich domów, firm ….. pracy. Przecież egzystowali do tej pory, każdy ma komórkę, jest w miarę dobrze ubrany, posiadał pieniądze, aby się dostać do EU.
  Celowo nie chcę widzieć innych celów, ale gdyby spojrzeć na to jak w Brukseli, czyli bezdomni, biedni …….. zagrożeni, otóż nie przyjeżdżają z powodu pierwszej części zdania, przyjeżdżają z powodu ZAGROŻENIA.
  Dlaczego NIC się nie mówi, robi, aby owe ZAGROŻENIE zlikwidować w zarodku i samolotami przewieźć ludzi do swoich krajów, do swoich domów.

  GRUBE MILIONY, będą MILIARDY i ani grosza na DEMOKRACJĘ w ich domach.

  Jaka SZKODA 😦

  Polubienie

 5. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-szlak-uchodzcami-moze-przebiegac-przez-polske

  ” Jak wynika z najnowszej analizy Financial Times, Polska może się stać wkrótce krajem, przez który będzie biegł najnowszy szlak przerzutowy islamistów do Europy. Uszczelnienie obecnej bałkańskiej drogi do Niemiec ma wymusić na przemytnikach kreatywność, co spowoduje rozłożenie islamskiej inwazji na inne kierunki.

  Jako szczególnie prawdopodobne drogi alternatywne dla nawały uchodźców, wymienia się kierunek Albania – Włochy lub Turcja – Morze Czarne – Ukraina – Polska i upragnione Niemcy, gdzie każdy islamista dostaje samochód, dom, 2 tysiące euro miesięcznie i dowolną ilość miejscowych kobiet, które może obmacać bez konsekwencji prawnych.

  Nieudolne próby ukrócenia procederu nieskrępowanego najazdu na Europę wydają się skazane na niepowodzenie i mogą one jedynie doprowadzić do przekierowania głównych strumieni napierających islamistów. W jednym ze scenariuszy wyszło, że całkiem prawdopodobnym kierunkiem pozwalającym na dotarcie do niemieckiego „raju” jest właśnie Polska.

  Można podejrzewać, że przyszły szlak przemytników nielegalnych imigrantów biegłby wtedy wzdłuż obecnej autostrady A4. Kto wie, może islamiści postanowiliby iść po autostradzie jak to mieli w zwyczaju na Węgrzech, ale bez wątpienia jest to jeden z kierunków jaki zostanie obrany.

  W zeszłym roku, wedle ostrożnych szacunków, do Europy przybyło przynajmniej półtora miliona islamistów oczekujących na dystrybuowane przez Allaha dobra zabierane głupim Europejczykom pozwalającym się opodatkowywać na rzecz bezwzględnych nierobów, umiejących tylko żyć na cudzy koszt.”

  Polubienie

 6. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/80857-poroszenko-zaprosil-turcje-do-udzialu-w-prywatyzacji-na-ukrainie

  „„Podczas naszych rozmów z prezydentem, premierem (Turcji — red.) zaproponowaliśmy stronie tureckiej wzięcie aktywnego udziału w procesach prywatyzacyjnych, które obecnie zaczynają się na Ukrainie” — powiedział wczoraj Poroszenko na konferencji prasowej, podsumowującej wyniki spotkania z premierem i prezydentem Turcji.

  Według słów Poroszenki, Ukraina i Turcja także będą rozszerzać współpracę w sferze międzynarodowych mieszanych przewozów kontenerowych oraz szukać innych skutecznych rozwiązań logistycznych w warunkach ograniczenia tranzytu przez rosyjskie terytorium.

  Poza tym strony porozumiały się w sprawie rozszerzenia udziału Ukrainy i Turcji w dwu — i wielostronnych projektach w sferze energetycznej oraz rozszerzenia współpracy w sferze turystycznej, w tym obniżenia ceny wycieczek na tureckie kurorty dla ukraińskich obywateli — dodał Poroszenko.”

  Polubienie

  • chazar dogaduje się z kebabowym stulejmanem, co oznacza dla nas tylko samo zło, a najgorsze, że PIS żydoski z Poroszenko trzyma sztame ( te 4mld PLN co Duda dał żydoszence, to pewnie pójdą na przemyt dżihadu do Polski )

   Polubienie

 7. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/80865-kolejny-szalony-pomysl-niemcow-proponuja-budowe-na-terenie-europy-specjalnych-miast-dla-imigrantow

  „Analitycy z niemieckiej organizacji pozarządowej European Democracy Lab, proponują nowy kuriozalny pomysł rozwiązania problemu napływających do Europy tak zwanych „uchodźców”. Remedium ma być wydzielenie na terytorium krajów członkowskich specjalnych stref, w których osiedlaliby się oni tworząc osady, a potem miasta, które według EDL staną się okazją do odtworzenia ojczyzn, z których wyjechali.

  Wydzielenie enklaw dla islamistów to kolejny poroniony pomysł europejskich lewaków. Zresztą taka tendencja i tak występuje, tylko islamiści po prostu przejmują kolejne dzielnice europejskich miast. Nie wiadomo co miałoby skłonić ich do porzucenia tej ekspansji, aby budować coś od podstaw.

  Analitycy European Democracy Lab twierdzą, że Unia Europejska źle przeznacza pieniądze na imigrantów. Ich zdaniem zamiast kursów językowych i integracyjnych powinno się przyznać im ziemię pod zabudowę, co ma spowodować, że imigranci staną się samowystarczalni i nie będą potrzebowali pomocy Unii. EDL postuluje powstanie nowych miast takich jak Nowe Aleppo czy Nowy Damaszek, w których ma dojść do naturalnej asymilacji w kolejnych pokoleniach.

  Europejska lewica konsekwentnie udowadnia nam, że jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Wywołany przez nieodpowiedzialnych polityków kryzys migracyjny jawi im się jako coś w rodzaju imigracji zarobkowej. Problem w tym, że te hordy młodych muzułmanów przybywają po pieniądze, a nie po pracę. Jak zatem mieliby budować własne miasta w Europie? Chyba, że zbudują je za nich niewierni, a potem władze opodatkują nas jeszcze bardziej, aby płacić islamskiej rasie panów dżizję, czyli podatek od niewiernych, jak powszechnie odbierany jest oferowany im w Europie socjal.”

  Polubienie

 8. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/80888-o-tym-jak-erdogan-robi-europejczykow-w-konia-i-nie-tylko

  „W Strasburgu, gdzie obraduje Parlament Europejski panuje oburzenie: w debacie wokół wstępnego porozumienia z Turcją o zahamowaniu imigracji padają słowa: „Dajemy Turkom klucze do bram Europy”, „Erdogan robi nas w konia” i temu podobne wyrazy niezadowolenia. I ani słowa o tym, że ten właśnie Erdogan aktywnie wspiera terrorystów z Państwa Islamskiego, wsadza do więzień opozycjonistów, dławi wolność słowa w swoim kraju. Czym Pan tłumaczy tak różne podejścia zachodnich polityków do tych żywotnych problemów?

  — Ja sądzę, że wielu posłów do Parlamentu Europejskiego, o czym niektórzy z nich dali ocenę tej sytuacji w czasie ostatniego posiedzenia, wielu przedstawicieli różnych sił politycznych w Europie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Erdogan jest źródłem kryzysu, a nie jego rozwiązaniem. Dużo środowisk i eksperckich i politycznych w Europie twierdzi, że tak naprawdę Erdogan zajmuje się dzisiaj szantażowaniem Europy, szantażowaniem Unii Europejskiej. Wiemy dobrze o kolejnej transzy środków przeznaczonej przez Unię Europejską dla Turcji na sprawy związane z tzw. uchodźcami.

  Wiemy też o tym, że Erdogan karmi społeczeństwo tureckie obietnicami ewentualnego przystąpienia czy zbliżenia z Unią Europejską, co w obecnych warunkach jest chyba nierealne. Wiemy też o tym, że w Unii obecne jest dosyć silne protureckie lobby, że bardzo wiele partii politycznych, wiele środowisk politycznych, w tym z Niemiec, to partie znajdujące się w swego rodzaju potrzasku związanym z tym, że mamy do czynienia z dużą społecznością turecką w tych krajach, i ta społeczność będzie wykorzystywana przez Erdogana do stawiania ultimatum, wszelkiego rodzaju żądań, w tym żądań finansowych pod adresem Unii Europejskiej.

  -Co Pan sądzi o wewnętrznej sytuacji w Turcji właśnie w tych przypadkach, o których wspomniałem?

  — Bez wątpienia, w Turcji dzisiaj mamy do czynienia z sytuacją na krawędzi wojny domowej, na krawędzi rozpadu państwa tureckiego. Mamy do czynienia z coraz liczniejszymi przypadkami rażącego łamania praw i standardów, dotyczących mniejszości narodowych, przede wszystkim mniejszości kurdyjskiej. A z drugiej strony, mamy sytuację, w której władze tureckie w sposób bezpośredni, nie ukrywając tego — czego dowody mieliśmy w ostatnim okresie — w czasie walk toczących się w sąsiedniej Syrii okazują pomoc terrorystom z Państwa Islamskiego, przekazują im pomoc logistyczną, sprzętową i inną. Ci terroryści realizują swoje interesy, interesy biznesowe, właśnie za pośrednictwem Turcji, przez współdziałanie tureckich polityków i biznesmanów, na co są określone dowody. Ja przypomnę, że właściwie jedyną kroplówką, jedynym krajem, który, bezpośrednio granicząc z Syrią, w aktywny sposób wspiera terrorystów z Państwa Islamskiego.

  -Jak Pan widzi dalszy bieg wypadków z migrantami z Bliskiego Wschodu? Przecież problem ten jest na wokandzie polskiego Sejmu i bardzo niepokoi polską opinię publiczną.

  — Z punktu widzenia Polski największym zagrożeniem jest to, że gdy kraje bałkańskie dokonają uszczelnienia i zamknięcia granic — mam na myśli Macedonię, Bułgarię w pewnej perspektywie i inne — kolejna fala migracji z Bliskiego Wschodu może przechodzić przez terytorium Ukrainy, a następnie wlewać się na terytorium Polski. W związku z tym w Polsce już w tej chwili pojawiają się głosy, mówiące o konieczności zabezpieczenia granicy polsko-ukraińskiej, w obliczu groźby otwarcia nowego korytarza napływu imigrantów do Europy, który bezpośrednio zagrozi bezpieczeństwu Polski.

  Ze strony polskiego establishmentu padały jeszcze niedawno zapewnienia, że Polska nie będzie uczestniczyła w systemie kwot, narzuconych przez Unię Europejską poszczególnym krajom członkowskim, jeśli chodzi o przyjmowanie uchodźców. Niemniej jednak okazuje się, że polski rząd pod naciskiem Komisji Europejskiej idzie już na ustępstwa. Ostatnie wypowiedzi we Włoszech ministra Witolda Waszczykowskiego wskazują na to, że rząd ugnie się pod tą presją. A zatem Polska w ciągu najbliższych miesięcy zetknie się w mniejszej czy większej skali z problemami imigrantów z Bliskiego Wschodu.”

  Polubienie

 9. O KURWA! Ludzie, co tu się odpierdala już w tym kraju, to masakra, wchodzę na majla, a tam takie coś O_O! (sic)! … to już wiem, skąd będą środki na program 500+ 😀 … brak słów, to jest już przegięcie, kupczenie na katastrofie, robienie z tego egregora kultu religijnego …

  https://www.skarbnicanarodowa.pl/2010smolensk?ac=52015628&utm_source=ENNA_Openrate_M&utm_medium=ENNA-email&utm_campaign=52015628_ENNA_KS_1603_Openrate

  Polubienie

  • https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12805712_1769784019910550_6675048598805156098_n.jpg?oh=ee83be71b66659b9d09604aff83da4c2&oe=5753F51F

   „Pawłowicz niszczy Polaków.

   Kilka słów do Pani Pawłowicz, która niszczy polskich obywateli (Proszę zobaczyć, jak odnosi się do emerytki). Komentarz zamieszczony na jej FB profilu:

   ” Systemy ustrojowe i mowa nienawiści nie istnieją, ale tacy jak Pan(i) wspierają kasty, absolutyzm polityczny, istoty Androgyne, heglowską dialektykę, państwo handlowe, sądy morskie, Frankfurcką Szkołę Filozofii i Teorie Malthusa, oraz kreacje miejskich towarzystw przemysłowych* czyli kreacje kłamstwa, lichwy oraz różnorakie sposoby imigracji do MTP* i depopulacji. !

   Pani sposób bycia i sposób mówienia, tworzą obraz osoby całkowicie nie wykształconej, podatnej na manipulacje ze strony pani właścicieli – szefów. Oto sposoby manipulacji którym pani podlega i które stosuje w stosunku do ludzi :

   Szok przyszłości, przyszłe wstrząsy, odruchy warunkowe, fałszywy system pojęciowy, odświeżanie odruchu warunkowego … (Google : historia manipulacji instytut Tavistock ligaswiata)

   ” Zaburzenia fizyczne i psychiczne spowodowane przez nadmierne obciążenia nałożone na mechanizm decyzyjny ludzkiego umysłu. ”

   ” Odruchy warunkowe co pewien czas muszą być odświeżane, dlatego też kreuje się potrzebę negacji, a nawet protestów uwalniających siłę tkwiąca w bezradnym tłumie … ”

   Gdyby istnieli uczciwi politycy, nastawieni na kreowanie prawdy, dobra i dobrobytu społecznego, oddaliby władze narodowi tworząc rząd kontraktowy i senat społeczny składający się z dorosłych mieszkańców polski.

   To jest istota samostanowienia kreowana przez Ligę Świata, która w pył zetrze PiS, PO – NP, KOD, SLD …

   Emerytom i mieszkańcom polski powinna pani czyścić buty, bowiem wszyscy żyjecie na nasz koszt, z naszych pieniędzy.

   Narodzie zobacz co my wam proponujemy … Wolność, prawdę i powrót do korzeni starożytnej Lechii.”

   Polubienie

   • https://cyklista.wordpress.com/2016/03/11/dlaczego-pis-nosi-belke/

    „Rząd oficjalnie zgłosił kandydaturę prezesa NBP Marka Belki na szefa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Miałby szanse zostać wybrany w maju tego roku, jeszcze przed zakończeniem upływającej w czerwcu kadencji na fotelu prezesa NBP. Jeśli Belka zostałby szefem EBOiR, byłby pierwszym Polakiem na tym stanowisku, dodałby też kolejne wysokie stanowisko do swojej bogatej kolekcji.

    Belka zastąpił w fotelu szefa NBP Sławomira Skrzypka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Został wskazany jako kandydat na to stanowisko przez pełniącego obowiązki prezydenta Bronisława Komorowskiego.”

    Polubienie

 10. http://www.eioba.pl/a/4sa7/biblia-mity-czy-przeslanie-boga

  „W naszych czasach nazywanych przez wielu gorliwych katolików „cywilizacją śmierci” w wielu krajach zniesiono karę śmierci lub wprowadzono zwieszenie jej wykonania, wychodząc z założenia, że jest zbyt okrutna i bardziej przypomina zemstę niż karę i zastępuje ją dożywociem.

  Nawet za wstrząsające opinią publiczną zbrodnie sąd wymierza karę 25 lat pozbawienia wolności jeśli są przesłanki, że sprawca może się resocjalizować.

  Religia to narzędzie, które stawia tezy, by potem poprzez narrację tym tezom bezlitośnie zaprzeczać. Biblia jest podobno dziełem samego Boga. Zacznijmy od tez, które nie budzą wątpliwości wśród jego wyznawców.

  BÓG JEST MIŁOŚCIĄ.
  BÓG JEST WSZECHMOCNY.
  BÓG JEST WSZECHWIEDZĄCY.
  BÓG JEST DOSKONAŁY.

  Mamy zatem cztery niepodważalne tezy.

  Wszelkie inne cechy jak mądrość, sprawiedliwość, roztropność, itp są pochodną wynikającą z tych czterech.

  Genialni szachiści potrafią przewidzieć kilkanaście ruchów przeciwnika, Mendelejew opracował swoją tablicę pierwiastków na długo przedtem, zanim zostały one w ogóle odkryte. Kilka miejsc pozostało jeszcze do wypełnienia.

  Plutona odkrył amerykański astronom, Clyde Tombaugh w 1930 XX r, mimo, że jest do tej pory niewidoczny z naszej planety, Udowodnił, że musi w naszym układzie słonecznym istnieć ciało o określonej masie, krążące na określonej orbicie. Inaczej orbity pozostałych planet byłyby inne. Dziś istnienie Plutona nie tylko nie ulega wątpliwości, ale udało się odkryć, że posiada księżyce.

  Tym i innym geniuszom daleko do Boga, nie dorastają mu do pięt. Mam zatem prawo przypuszczać, że Bóg doskonale potrafi przewidzieć skutki jakichkolwiek działań,w tym własnych. Jest bytem, którego nie dotyczą prawa fizyki, natury i czasu, cokolwiek byśmy przez to rozumieli.

  Zacznijmy od raju.

  Bóg tworzy Adama z prochu ziemi. Główny produkt został stworzony, a potem Bóg z jego żebra stworzył niewiastę. To był już taki odpad poprodukcyjny, choć z reguły ładniejszy od pierwowzoru. Biegają sobie Adam z Ewą nadzy, zajadają smaczne owoce, beztroska i sielanka. Dookoła dobro, dobro i samo dobro. Bóg ustanawia jednak pierwszy zakaz. Sadzi drzewo dobra i zła i nie pozwala im na zjadanie jego owoców. Przestrzega ich, że spotka ich za złamanie tego zakazu śmierć.

  Dwoje ludzi o mentalności dzieci. Nie mają żadnych doświadczeń. Zło, śmierć to dla nich pojęcia abstrakcyjne. Nigdy tego nie doświadczyli. Równie dobrze można im było powiedzieć, że spotka ich ble, ble, ble.

  Czuły, kochający ojciec stawia dwoje dzieci przy ruchliwej szosie i zabrania im wchodzenia na jezdnię. Ostrzega ich przed śmiercią. Po czym odchodzi. Dzieci przestrzegają zakazu aż do momentu, gdy pojawia się szatan przebrany za węża. Prowokacja się udaje.

  Wszechwiedzący Bóg nic nie wiedział o knowaniach szatana. Jest zaskoczony. Wpada w gniew.

  Gniew Boga to dość absurdalne pojęcie. Gniew jest emocją wynikającą z frustracji. Frustracja jest wynikiem bezsilności. Nigdy nie występuje, gdy coś jest zgodne z naszymi oczekiwaniami. Nawet poważne przykrości jeśli zostały przewidziane rodzą raczej smutek niż gniew.

  Wpierw Ewa poznaje zło tego świata. Adam za jej namową też zeżarł ten owoc, ale się chyba dogadali z Bogiem jak facet z facetem, bo nie musi rodzić w bólach, tylko orać w pocie czoła. Zawsze lżej.

  Bóg każe im się rozmnażać i czynić ziemię poddanną. Płodzą dzieci. Między innymi Kaina i Abla. Kain zabija Abla, a potem ma żonę i potomstwo. Skąd tę żonę wytrzasnął. Tego nie wie nikt. Chyba któraś siostra rodziła mu kazirodcze dzieci, a może Ewcia. Tak, czy inaczej jesteśmy skażeni grzechem pierworodnym. I dobrze nam tak. Skoro dajemy sobie wmówić bzdury.

  Istotą religii jest tworzenie poczucia winy i strachu. Bez tego nie ma rządu dusz.Mity nie wzbudzają we mnie poczucia winy.

  Potop

  Stwórca (przypomnijmy raz jeszcze WSZECHWIEDZĄCY I WSZECHMOCNY) po czasie jest sfrustrowany i zaskoczony tym co wyrabiają jego stworzone na jego obraz i podobieństwo istoty. Jest zupełnie bezradny. Postanawia zniszczyć świat.

  Pojawili się „synowie Boży” zwani gigantami, którzy płodzili dzieci z ludzkimi kobietami. Prawdopodobnie aniołkowie też zasmakowali w seksie i sfruwali na ziemie w poszukiwaniu uciech cielesnych. Wszystko wymknęło mu się z pod kontroli.

  Jedynym sprawiedliwym na ziemi był Noe. Jemu i jego rodzinie Bóg daje szanse na przetrwanie. Rodzina liczy razem 8 osób. Każe im wybudować skrzynię (zwaną arką) o wymiarach : długość 300 łokci, szerokość – 50, wysokość 30.

  Przyjmując, że łokieć to ok. 50 cm mamy obiekt w wymiarach :

  150 m X 25 m x 15 m. Kubatura ok 56 000 m3. Dość spory 5 piętrowy budynek.

  I rzekł Pan:

  „Z wszelkich zwierząt czystych weź z sobą siedem samców i siedem samic, ze zwierząt zaś nieczystych po po jednej parze samca i samicę.”

  „Bo za siedem dni spuszczę na ziemię deszcz, który będzie padał czterdzieści dni i czterdzieści nocy, by wyniszczyć wszystko, co istnieje na powierzchni ziemi, cokolwiek stworzyłem” kr 7, 2 i kr 7,4

  Ośmiu ludzi w siedem dni pakuje do arki ok. 50 tysięcy gatunków ptaków, 5 i pół tysiąca ssaków, w tym endemiczne, tzn. takie które zamieszkują tylko i wyłącznie określone tereny (np. torbacz zwany diabłem tasmańskim zamieszkuje tylko w Tasmanii, niedźwiedź polarny za kołem podbiegunowym. Kangur jedynie w Australii, a panda w Chinach. Jest ich wiele gatunków, w tym płazy i gady.

  Świat owadów to ponad milion gatunków (to tylko te, które udało się skatalogować). Różne źródła podają, iż od 5 do 30 mln gatunków owadów nie zostało jeszcze opisanych naukowo.

  W Amazonii dziennie odkrywa się ok. 3 nowych gatunków owadów. Ilość endemicznych idzie w dziesiątki gatunków, w tym wiele jeszcze nieodkrytych.

  SIEDEM DNI. Do tego żywność i paszę dla zwierząt. Z uwzględnieniem łańcucha pokarmowego. Na rok, bo tyle wędrował Noe ze swym dobytkiem po wodach.

  W sumie miliony zwierząt z zapasami żywności na rok w kubaturze 56 000 m3 pod opieką ośmiu ludzi.

  Zawsze słyszę argument, że to możliwe, bo stał za tym Bóg.

  Relacja o potopie jest relacją Boga (podobno). Jeśli tak, to uczciwy Bóg nie przekazałby półprawd. Zamieścił by wzmiankę, że część zwierząt sam uratował. Nic takiego nie ma. Napisano:

  „I spełnił Noe wszystko tak, jak mu Pan polecił”. kr 7,5

  Świadek przysięga, że będzie mówił prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Wykluczone by Bóg coś ukrywał. Bóg, twórca tak bogatej fauny i flory opowiada te brednie, czy ludzie tamtej epoki, którzy nie mieli zielonego pojęcia o ilości gatunków?

  Można wymyślać brednie, ale nie wypada mieszać do tego Boga.

  Noe, jedyny mąż sprawiedliwy i jego rodzina został ocalony.

  Mniej znane są jego dalsze losy. Otóż tenże sprawiedliwy założył winnicę, potem się nawalił jak szkop i z gołym zadkiem spał w swoim namiocie. Do namiotu wszedł jego syn Cham. Opowiedział o tym braciom, a ci wzięli płaszcz i idąc tyłem, aby nie oglądać gołego zadka przykryli go. Sprawiedliwy gdy się obudził i dowiedział o tym, wpadł w gniew i ………… ukarał wnuka Kanaana oddając go w niewolę innemu z synów. Wnuk poza tym, że był synem Chama w niczym nie zawinił.

  Mając około 10 lat byłem pierwszy raz w planetarium. Typowy seans o naszej planecie, układzie słonecznym, galaktykach i niewyobrażalnie wielkim kosmosie. To było dla mnie ogromne przeżycie. Zdałem sobie sprawę ze swej nicości w zderzeniu z kosmosem i Stwórcą. To chyba ukształtowało mój światopogląd. Byt, który stworzył to wszystko musi być nieprawdopodobnie inteligentny. Dlatego potem miałem kłopoty ze zrozumieniem biblii.

  Nie uwierzę, że Bóg upajał się smrodem palonych zwierząt i rozdawał łaski. „Woń miła panu” przewija się w biblii w kilku miejscach.

  Nie wierzę, że można go zaszufladkować do postaci „trójcy”. Jest w takiej postaci jaką uzna za stosowną.

  Nie wierzę, że wystarczy skończyć seminarium duchowne i po pokropieniu wodą święconą przez biskupa człowiek ma moc przemieniania chleba w ciało Boga, a wino w jego krew.

  Nie wierzę, że ksiądz ma moc odpuszczania grzechów, a jego obecność w akcie pokuty jest konieczna.

  Nie wierzę, że można zamknąć Boga w kościele, zakrystii, czy w tabernakulum.

  Nie byłem i do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć np. poniższej historyjki:

  Wieża Babel.

  Ludzie mieli jednakową mowę, posługiwali się takim samym językiem. Zaczęli budować wieżę z wypalonej cegły i smoły. Jej wierzchołek miał sięgnąć nieba. Reakcja Boga jest natychmiastowa.

  Rzekł:

  „Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe cokolwiek zamierzą uczynić” kr 11,6

  Pomieszał języki, rozgonił towarzystwo i było po sprawie.

  Stwórca, którego dziełem jest wszechświat, w którym nasza galaktyka, jest pyłkiem wystraszył się „ludzkiej potęgi”. Stworzył więcej gwiazd niż ziarenek piasku na kuli ziemskiej i poczuł zagrożenie ze strony kilkuset budowlańców?

  Zejdźmy na ziemię. Jobs – twórca jednej z największych korporacji świata karze swojego małego synka, który wspina się z kolegami na jego fotel, bo wydaje im się, że jak tam zasiądą będą zarządzali firmą. Argumentem ma być, że to pycha ludzka została ukarana. Pycha, raczej infantylność i to bez powodu.

  Dziś budujemy wieżowce kilkusetmetrowe, w powietrzu lata setki tysięcy samolotów dziennie, a na orbitach krąży tyle obiektów, że zaczyna być tłoczno. Bariera językowa nie ma już większego znaczenia, ale zdajemy sobie sprawę z ograniczeń naszych możliwości poznawczych. To mieszanie języków przypisywane Bogu to też bujda bez resorów.

  Gdybym wskrzesił mojego dziadka i przedstawił mu moją wnuczkę pewnie mieliby spore trudności z porozumieniem się, a przecież jedno i drugie posługiwałoby się tym samym językiem. Bóg dalej się mści?

  Bóg tworzy prawo.

  Księga Wyjścia 22:17

  „Nie pozwolisz żyć czarownicy.”

  Próżno szukać definicji czarownicy. Źle babie patrzy z oczu, albo jakaś krowa inie dała oczekiwanej ilości mleka – to wystarczający powód by ją spalić na stosie.

  W ten oto sposób, religijne matołki nazywający siebie naśladowcami Chrystusa między XV a XVII wiekiem, zabili kilka milionów kobiet oskarżonych o czary. Przed śmiercią często je torturowano, a potem palono żywcem na stosie. Jako tortury stosowano obcinanie rąk lub nóg, oślepianie lub rozszarpywanie rozpalonymi do czerwoności obcęgami. Podczas tortur odmawiano modlitwy, a po egzekucji ucztowano, radując się z uratowanej duszy.

  Te intelektualne miernoty przyjmowały zasadę, że zeznania złożone w trakcie tortur są bardziej wiarygodne od tych, których tortury nie poprzedziły. Torturami wymuszano przyznanie się do winy. Życie straciło też wiele kobiet tylko za to, że leczyły ziołami.

  Księga Wyjścia 21:15

  „Kto by uderzył swego ojca albo matkę, winien być ukarany śmiercią.”

  Księga Wyjścia 21:17

  „Kto by złorzeczył ojcu albo matce, winien być ukarany śmiercią.”

  Wprowadźmy powyższe prawo najszybciej i bezwzględnie w życie. Nie trzeba aborcji i środków antykoncepcyjnych. Za 50 lat wymrzemy.

  Księga Wyjścia 27:29

  „Jeśliby wół pobódł mężczyznę lub kobietę tak, iż ponieśliby śmierć, wówczas wół musi być ukamienowany, lecz nie wolno spożyć jego mięsa, właściciel zaś wołu będzie wolny od kary.

  Gdy jednak wół bódł i dawniej, i zwracano uwagę na to właścicielowi, a on go nie pilnował,tak iż [wół] zabiłby mężczyznę lub kobietę, to nie tylko wół winien być ukamienowany, ale też i właściciel jego winien ponieść śmierć.”

  Księga Wyjścia 35:2

  „Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy (sobota) będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią.

  Nie będziecie rozpalać ognia w dniu szabatu w waszych mieszkaniach.”

  Wykonujesz zawód wymagający pracy w dzień święty? Jesteś hutnikiem, pilotem wycieczek, kolejarzem, kelnerem, a może księdzem dla którego to czas wykonywania zwiększonych obowiązków?

  Masz przechlapane. Nie zaznasz bratku królestwa niebieskiego. Możesz się cieszyć, że żaden religijny oszołom nie wbił ci jeszcze noża w plecy w imię Boga.

  Absurdy religijne.

  Ortodoksyjni Żydzi zinterpretowali tak nakaz świętowania, że nie wolno im podróżować więcej niż około kilometra. Zakaz nie dotyczy jednak podróży na wodzie (trudno zatrzymać statek na morzu). Znaleźli jednak sposób. Kupują poduszeczki z wodą, kładą na siedzenie samochodu i jadą kilkaset kilometrów z dupskiem na wodzie. Wszyscy zadowoleni, Bóg, Żyd i rabin.

  W Wigilię Bożego Narodzenia temperatura na zewnątrz minus 20 stopni. Spróbuj podgrzać karpia na gazie, zapalić święcę, albo broń Boże napalić w kominku. Dobry, miłosierny Bóg da ci popalić. Kufaję na plecy, pilotkę na łeb, rękawiczki i dni święte radośnie święcić, dzwoniąc zębami.

  Księga Kapłańska 20:18

  „Jeżeli kto obcuje cieleśnie z kobietą mającą miesięczne krwawienie i odsłoni jej nagość, obnaża źródło jej [krwi], a ona też odsłoni źródło swojej krwi, to oboje będą wyłączeni spośród swojego ludu.”

  Tu na szczęście jedynie zsyłka na Syberię.

  Księga Kapłańska 20:27

  „Jeżeli jaki mężczyzna albo jaka kobieta będą wywoływać duchy albo wróżyć, będą ukarani śmiercią. Kamieniami zabijecie ich. Sami ściągnęli śmierć na siebie.”

  Kamieniołomy pracowały w czasach biblijnych chyba pełną parą.

  Księga Kapłańska 23:13-16

  „Wtedy Pan powiedział do Mojżesza:

  Każ wyprowadzić bluźniercę poza obóz. Wszyscy, którzy go słyszeli, położą ręce na jego głowie. Cała społeczność ukamienuje go. Potem powiesz Izraelitom: Ktokolwiek przeklina Boga swego, będzie za to odpowiadał.

  Ktokolwiek bluźni imieniu Pana, będzie ukarany śmiercią. Cała społeczność ukamienuje go. Zarówno tubylec, jak i przybysz będzie ukarany śmiercią za bluźnierstwo przeciwko Imieniu.”

  Księga Powtórzonego Prawa 13:7-11

  „Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc:

  «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi – jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego – nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa.

  Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud.

  Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego,który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.”

  Wszechmocny i wszechwiedzący byt wyraźnie boi się małego, nic znaczącego człowieczka, który nijak nie może mu w niczym zagrozić. Jeśli jest wszechmocny to nie ma innych bogów, bo nie może być dwóch ośrodków dysponujących wszechmocą. Skąd zatem ten paniczny strach. A przecież BÓG jest MIŁOŚCIĄ!!!

  Miłość cier­pli­wa jest, łas­ka­wa jest. Miłość nie zaz­drości, nie szu­ka pok­lasku, nie uno­si się pychą; nie jest bez­wstyd­na, nie szu­ka swe­go, nie uno­si się gniewem, nie pa­mięta złego; nie cie­szy się z nies­pra­wied­li­wości, lecz współwe­seli się z prawdą.

  Stuletnia sparaliżowana staruszka na wózku pomstuje na Obamę. Ten wysyła jednostki komandosów, głowice nuklearne, flotę i najnowsze myśliwce, angażuje całe społeczeństwo amerykańskie. Pielgrzymki z kamieniami w rękach idą zakatrupić babcie, bo ta usiłowała ich odwieść od przywódcy. Babcia kaput. Media światowe pieją z zachwytu, komitet noblowski przez 10 kolejnych
  lat przyznaje Pokojową Nagrodę, Putin wręcza mu Order Lenina. Szał. Wszyscy są zachwyceni i obamobojni. Obama sprawiedliwy, Obama wielki, Obama Miłosierny.

  Księga Powtórzonego Prawa 22:13-21

  „Jeśli ktoś poślubi żonę, zbliży się do niej, a potem ją znienawidzi,zarzucając jej złe czyny, i zniesławi ją mówiąc: «Poślubiłem tę kobietę, a zbliżywszy się do niej, nie znalazłem u niej oznak dziewictwa,

  wtedy ojciec i matka młodej kobiety zaniosą dowody jej dziewictwa do bramy, do starszych miasta.(…)

  Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety, wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta,aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie.”

  Chrześcijaninie, jeśli twoja żona nie była dziewicą, biegiem do teściów, nie mają dowodów,lecisz po kolegów i kamieniami ją po łbie, a potem po zasiłek pogrzebowy. Bóg tak chce.

  Zasady jakimi powinni kierować się chrześcijanie są czyste jak łza. Wszystkie wynikają bowiem z Biblii – Świętej Księgi napisanej przez samego Boga.

  Bóg raczej zdania nie zmienił, więc zapewne popełniasz ciężki grzech jedząc zająca, schabowego, albo kurczaka. Nie wspomnę o małżach, ostrygach, rakach. Jadłeś – niebo przepadło, albo zwymiotuj.

  Księga Kapłańska 11:1-8

  „Następnie Pan powiedział do Mojżesza i Aarona:

  «Tak mówcie do Izraelitów: Oto zwierzęta, które będziecie jeść spośród wszystkich zwierząt, które są na ziemi:

  Będziecie jedli każde zwierzę czworonożne, które ma rozdzielone kopyta, to jest racice,i które przeżuwa.

  Ale [następujących zwierząt], mających rozdzielone kopyto i przeżuwających nie będziecie jedli: wielbłąd, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta – będzie dla was nieczysty;

  – świstak, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta – będzie dla was nieczysty;
  – zając, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta – będzie dla was nieczysty;
  – wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto, ale nie przeżuwa – będzie dla was nieczysty.

  Nie będziecie jedli ich mięsa ani dotykali ich padliny – są one dla was nieczyste.”

  Księga Kapłańska 11:12

  „Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.”

  Księga Kapłańska 11:21

  „Ale będziecie jeść spośród czworonożnych latających owadów tylko te, których [tylne] kończyny wystają ponad nogami [przednimi], aby [mogły] skakać na nich po ziemi.”

  Czyli pchłami chyba można się opychać.

  Księga Kapłańska 11:41

  „Wszelkie małe zwierzęta, które pełzają po ziemi, są obrzydliwością – nie wolno ich jeść!”

  No i doigrał się wąż za te ekscesy w raju.

  Księga Kapłańska 12:3

  „Ósmego dnia [chłopiec] zostanie obrzezany.”

  „Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano mu imię Jezus, którym je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie”. Łukasz 2.21

  Obrzezanie w naszej kulturze chrześcijańskiej wywołuje raczej dwuznaczne uśmieszki i żarty.

  Księga Kapłańska 13:45

  „Trędowaty, który podlega tej chorobie, będzie miał rozerwane szaty, włosy w nieładzie, brodę zasłoniętą i będzie wołać: „Nieczysty, nieczysty!”

  Po co leczyć, podrzeć mu ubranie, rozczochrać i kazać mu wrzeszczeć. Bóg tak chce.

  Księga Kapłańska 17:12

  „Dlatego dałem nakaz Izraelitom: Nikt z was nie będzie spożywał krwi. Także i przybysz, który się osiedlił wśród was nie będzie spożywał krwi.”

  Precz z kaszanką, czerniną i tatarem.

  Księga Kapłańska 19:19

  „Będziecie przestrzegać moich ustaw:

  Nie będziesz łączył dwóch gatunków bydląt.
  Nie będziesz obsiewał pola dwoma rodzajami ziarna.
  Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici.”

  A teraz zobacz na metce z ilu rodzajów nici zostały utkane twoje spodnie, być może nieświadomie popełniasz zbrodnię przeciwko Bogu !Pszenżyto to nasienie samego szatana. Muł jako potomek konia i oślicy to szatan w bydlęcej skórze.

  Księga Kapłańska 19:26

  „Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów.”

  Wróżki i prestigitatorzy na stos.

  Księga Kapłańska 19:27

  „Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.”

  No tu ponad 90 % katolików grzeszy niemiłosiernie. Aż dziwne, że Bóg nie rzuca w nich granatami. Nie grzeszy ta/ten z brodą co wygrał/wygrała Eurowizję. Conchita Wurst. Boków brody nie goli. Może pójdzie do nieba.

  Księga Kapłańska 19:28

  „Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!”

  ???

  Księga Kapłańska 21:13

  „Kapłan (…) Za żonę weźmie tylko dziewicę.”

  Dlaczego w kościele katolickim kapłan nie może mieć żony? Dziewice im nie odpowiadają?

  Księga Kapłańska 21:18-21

  „Żaden człowiek, który ma skazę, nie może się zbliżać – ani niewidomy, ani chromy, ani mający zniekształconą twarz, ani kaleka, ani ten, który ma złamaną nogę albo rękę, ani garbaty, ani niedorozwinięty, ani ten, kto ma bielmo na oku, ani chory na świerzb, ani okryty liszajami, ani ten, kto ma zgniecione jądra. Żaden z potomków kapłana Aarona, mający jakąś skazę, nie będzie się zbliżał, aby złożyć spalaną ofiarę Panu. On ma skazę – nie będzie się zbliżał, aby ofiarować pokarm swego Boga.”

  Mógłby zakłócić smród palonych zwierząt. Woń miłą Panu.

  Masz wroga i pragniesz zemsty – Bóg ci to ułatwi. Obetnij mu członka, albo gnieć jądra.

  Księga Powtórzonego Prawa 23:2

  „Nikt kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana.”

  I List do Koryntian 11:14

  „Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy”

  Długie włosy są be, długie brody są cacy.

  Jak uzdrowić trędowatego?

  Księga Kapłańska 14:3-7

  „a kapłan wyjdzie poza obóz. Jeżeli kapłan stwierdzi, że trędowaty został uzdrowiony z choroby trądu, to kapłan każe, żeby ten, który ma być oczyszczony, przyniósł dwa ptaki żywe, czyste, kawałek drzewa cedrowego, nitki karmazynowe i hizop. Potem kapłan każe zabić jednego ptaka nad naczyniem glinianym napełnionym żywą wodą. Następnie weźmie drugiego ptaka, żywego, wraz z kawałkiem drzewa cedrowego, z nitkami

  karmazynowymi i z hizopem i zanurzy to wszystko razem z żywym ptakiem we krwi ptaka zabitego nad wodą żywą. Potem pokropi siedem razy tego, który ma być oczyszczony z trądu i w ten sposób oczyści go. A ptaka żywego wypuści na pole.”

  Brakuje jeszcze suszonych myszy, rozkładających się nietoperzy, baraniego łoju i odchodów tchórza.

  Księga Mądrości 1:15-16

  „Bo sprawiedliwość nie podlega śmierci. Bezbożni zaś ściągają ją na siebie słowem i czynem, usychają, uważając ją za przyjaciółkę, i zawierają z nią przymierze, zasługują bowiem na to, aby być jej udziałem.”

  Grzech wiedzie do śmierci.

  10 najbardziej ateistycznych państw to:
  Szwecja, Wietnam, Dania, Norwegia, Czechy, Japonia, Finlandia, Francja, Korea Południowa i Estonia. Średnia długość życia w tych państwach to 77 lat.

  10 najbardziej chrześcijańskich państw na świecie (nie licząc Watykanu):
  Namibia, Mołdawia, Armenia, Filipiny, Ekwador, Kolumbia, Wenezuela, Chile, Boliwia i Paragwaj. Średnia długość wynosi: 64 lat

  Jakość opieki medycznej, a nie ilość zdrowasiek.

  Biblia niejednokrotnie mówi o zakazie kultu wizerunków Boga.

  Nie ma wątpliwości, że modlenie się do rzeczy materialnych, klękanie przed nimi, oddawanie im czci, jest GRZECHEM!

  Dzięki temu co roku ok. 4,5 mln. pielgrzymów modli się do obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, obdarowując ją cennymi wotami w postaci złotej i srebrnej biżuterii.

  Mnisi te wota należące do Najświętszej Maryji Panny Zawsze Dziewicy paczkują i wysyłają wielbłądami do nieba. Tam NMP przymierza przed lustrem i się raduje w chwilach przerw pomiędzy modlitwami. Ach jaki śliczny wisiorek, a ta bransoletka,cudowna. I przechodzi to przez ucho igielne.

  Zakaz oddawania czci bałwanom skutkuje takimi zachowaniami:

  Jak widać ludziom można tak wyprać mózgi, że będą płacić i jeszcze całować po rękach.

  Pismo święte i kobiety.

  „Jeśliby ktoś sprzedał swą córkę w niewolę jako niewolnicę, nie odejdzie ona, jak odchodzą niewolnicy. A jeśliby nie spodobała się panu, który przeznaczył ją dla siebie, niech pozwoli ją wykupić. Ale nie może jej sprzedać obcemu narodowi, gdyż byłoby to oszustwem wobec niej. Jeśli zaś przeznaczył ją dla syna, to niech uczyni z nią, jak prawo nakazuje obejść się z córkami. Jeśli zaś weźmie sobie inną, nie może tamtej odmawiać pożywienia, odzieży i wspólnego mieszkania. Jeśli nie spełni wobec niej tych trzech warunków, wówczas odejdzie ona wolna bez wykupu.”

  Nie ma nic złego w sprzedaniu swojej córki do burdelu, byle nie do Hamburga, bo to obcy naród.

  Różnice między mężczyznami, a kobietami znakomicie widać w 12 rozdziale Księgi Kapłańskiej.

  „Dalej powiedział Pan do Mojżesza: Powiedz do Izraelitów: Jeżeli kobieta zaszła w ciążę i urodziła chłopca, pozostanie przez siedem dni nieczysta, tak samo jak podczas stanu nieczystości spowodowanego przez miesięczne krwawienie. Ósmego dnia [chłopiec] zostanie obrzezany. Potem ona pozostanie przez trzydzieści trzy dni dla oczyszczenia krwi: nie będzie dotykać niczego świętego i nie będzie wchodzić do świątyni, dopóki nie skończą się dni jej oczyszczenia.

  Jeżeli zaś urodzi dziewczynkę, będzie nieczysta przez dwa tygodnie, tak jak podczas miesięcznego krwawienia. Potem pozostanie przez sześćdziesiąt sześć dni dla oczyszczenia krwi.”

  Tak więc z Biblii wynika, że dziewczyny/kobiety są 2 razy bardziej nieczyste od mężczyzn! Jaka precyzja obliczeń.

  A teraz wyobraź sobie, że z jakiś powodów uczestniczysz w bójce ze swoim bratem. Twoja żona chcąc ci pomóc, pociągła bijącego za krocze.

  „Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i – chcąc wyrwać męża z rąk bijącego – wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.”

  Chrześcijaninie pamiętaj masz odrąbać jej rękę.

  „Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom – we wszystkim.”

  Biblia nie raz stawia mężczyznę nad kobietą. Sam Bóg emanuje seksizmem.

  Ale dlaczego właśnie kobiety?

  No bo to Ewa skusiła Adama do grzechu.

  Jak chrześcijanie wypełniali taką wolę Boga?

  A no w II wieku Klemens z Aleksandrii
  „Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą”.

  W VI wieku filozof Boethius: ” kobieta jest świątynią zbudowaną na bagnie.”

  Jeszcze w tym samym wieku biskupi na soborze w Macon, głosowali czy kobiety mają
  duszę.

  Odo z Cluny : „obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju”.

  św. Tomasz z Akwinu: „nic bardziej wadliwego nie było zrobione w pierwszym stworzeniu rzeczy; kobieta
  nie powinna być wtedy stworzona”.

  Czymże jest mój artykuł w porównaniu z krytyką świętego. Dzieło Stwórcy zdewaluawane doszczętnie.

  „Kobieta ma się do mężczyzny tak, jak rzecz niedoskonała i ułomna (imperfectum, deficiens) do rzeczy doskonałej (perfectum)”.

  Ortodoksyjni Chrześcijanie, twierdzili że kobiety są winne wszystkich grzechów, a Luteranie pisali rozprawy teologiczne, czy w ogóle są istotami ludzkimi.

  Papież Pius II:
  „Gdy widzisz kobietę, myśl, że to diabeł! Jest ona rodzajem piekła”.

  Teolog katolicki – Ries
  „Kościołowi katolickiemu i tylko jemu zawdzięcza kobieta chrześcijańska swą prawdziwą godność.”

  „Dlatego jest słuszne i sprawiedliwe, że również kobieta okazuje swą wdzięczność
  kościołowi”

  Do tej pory najwyższym wyróżnieniem w kościele dla mniszki jest pranie kardynalskich gaci. Życie w celibacie spowodowało nieodwracalne zmiany w mózgach tych panów. A może baby dały im tak w kość, że zostali mnichami.

  Bóg jest: miłosierny pod warunkiem, że nie wchodzi mu się w drogę i przestrzega jego zasad, co nazywa wolną wolą.

  W jaki sposób Chrześcijaństwo opanowało prawie pół świata i dziś jest największym systemem wierzeń na świecie?No i w jaki sposób utrzymało się przez 2 tysiące lat? W bardzo prosty sposób, stosując kilka sztuczek.

  Krucjaty.

  Krucjaty, Wyprawy Krzyżowe, czyli wojny Chrześcijan przeciwko innym religią, były prowadzone od VIII do XV wieku. Celem było odzyskanie terytorium, wzbogacenie kościoła poprzez grabieże i nawrócenie (podporządkowanie) miejscowej ludności.

  Chrześcijaństwo dysponowało ogromnym wojskiem, często zatem dobrowolnie przechodzono na ich wiarę. Wybierano chrzest zamiast egzekucji.

  W 638 r. Szósty sobór w Toledo nakazał przymusowe ochrzczenie wszystkich Żydów w Hiszpanii.

  Nie był to jedyny taki przypadek, gdzie siłą chrzczono niewiernych.

  Gdy w 1492 roku Kolumb odkrył Amerykę, inkwizycja szybko dotarła również tam. Misjonarze, mający podobno nauczać wiary w Chrystusa zabijali Indian, którzy nie chcieli przyjąć chrześcijaństwa.

  Przed głoszeniem słowa bożego w Meksyku żyło 11 milionów Indian, po 100 latach – 1,5 miliona. Jak przybyli misjonarze mieli biblię, a Indianie ziemię, kazali Indianom zamknąć oczy i wspólnie się modlili, po modlitwie misjonarze mieli ziemię, a Indianie biblię.

  Jose de Anchieta – portugalski misjonarz zwykł mawiać „Miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”. Delikatnie mówiąc miał na sumieniu wielu indian.

  Papież Jan Paweł II przeprowadził beatyfikację misjonarza nazywając go „Apostołem Brazylii, wzorem dla całej generacji misjonarzy i siebie samego.” Dziś żelazny Jose de Anchieta jest błogosławionym Kościoła Katolickiego.

  Interes korporacji zwanej kościołem jest najważniejszy.

  ”Nie wiem, ile wytworzyliśmy niedorzecznych kodeksów postępowania i bezsensownych wierzeń religijnych; nie wiem też, jakim sposobem wryły się tak głęboko we wszystkich krajach świata w umysł człowieka; warto jednak zaznaczyć, że wierzenie wpajane w pierwszych latach życia, gdy mózg jest wrażliwy, staje się niemal instynktem; a zasadniczą cechą instynktu jest to, że się go słucha niezależnie od tego, co mówi rozum.” – Karol Darwin.

  Widmo piekła.

  „Religia jest oparta przede wszystkim i głównie na strachu.” Bertrand Russel

  Piekło to miejsce gdzie grzesznicy będą się smażyć przez wieczność, bo jak inaczej można zmusić ludzi do wiary, jak nie poprzez strach przed wiecznym bólem?

  Miłosierny wymyślił karę wiecznych tortur. Mamy wolny wybór, albo podporządkować się, albo miliardy lat tortur za takie zbrodnie jak na przykład brak spowiedzi. To nic, że wyznałeś Bogu swe grzechy. Nie było przy tym przedstawiciela KK w osobie księdza. Spowiedź nie ważna, brak sakramentu i szlaban.

  Łagodzi to dogmat o czyśćcu wprowadzony na soborze Florenckim i Trydenckim w XV i XVI w. Od tej pory grzesznicy po pokucie, mogą trafić do nieba, a Bóg stał się miłosierny,przynajmniej w sprawie nieba. I jest jeszcze jedna korzyść. Można iść do księdza i dać na mszę (co łaska, nie mniej niż …) i duszyczka w czyśćcu po wieczornym apelu może przesunie się o jedno miejsce, albo i nie. Kart gwarancyjnych nie dają.

  Nauka jednak zaczynała kłócić się z biblią. Co zrobił kościół? To co umie najlepiej.

  W 1600 roku na stosie został spalony Giordano Bruno, gdyż głosił że wszechświat jest nieskończony i jednorodny, 33 lata później Galileusz cudem uniknął spalenia na stosie za głoszenie zasady heliocentryzmu, potwierdzającej teorię Kopernika.

  W 1990 roku, Joseph Ratzinger – wtedy jeszcze kardynał – oświadczył w Parmie:

  „proces kościelny przeciwko Galileuszowi był uzasadniony i sprawiedliwy”.

  Sam Mikołaj Kopernik miał problemy z kościołem. Jego dzieło „O Obrotach Sfer Niebieskich” zostało wpisane do indeksu ksiąg zakazanych w 1616 roku i spędziło tam 123 lata.

  To nic, że zrozumieli to dzieło wszyscy, łącznie z Kubusiem Puchatkiem i Koziołkiem Matołkiem. Kościół był nieugięty, a Kopernik wyklęty. To w niczym nie przeszkadza, aby uznawać papę za nieomylnego.

  Sam indeks ksiąg zakazanych zawierał ponad 4 tysiące tytułów ksiąg zakazanych z różnych przyczyn, najczęściej była to herezja, polityczna niepoprawność, lub problematyka seksu .Za posiadanie takiej książki można było stracić życie.

  Niesławny Indeks Ksiąg Zakazanych został zawieszony (nie odwołany) dopiero w 1966 roku.

  Zastanów się, czy aby na pewno osiągniesz zbawienia poprzez ślepą wiarę i bezwzględne posłuszeństwo wobec książąt kościoła.

  Rozum bez wiary prowadzi do pychy, ale wiara bez rozumu do rozpaczy.

  Biblia jet pełna sprzeczności i ocieka krwią. Posługując się nią można usprawiedliwić każdą zbrodnię. Jeśli wierzysz w takiego Boga twoja sprawa. Mój Bóg nie ma z nią nic wspólnego, podobnie jak z żadną inną religią.

  Kto sobie kpi z Boga. Na pewno nie ja.

  Na koniec puenta składająca się z dwóch przeciwstawnych na pozór pozycji – ateisty i świętego.

  „Bóg jest jedynym bytem, który aby rządzić, wcale nie potrzebuje istnieć” – Charles Baudelaire

  …………………………………………
  powyższy felieton dedykuję Panu Leszkowi, tutejszemu pasjonatowi żydowskiej biibli, i jego kochanka umiłowanego Jezusa Chrystusa 🙂

  Polubienie

 11. AQQ – germanscy przedstsawiciele watykanskich okupantow nawet nie musza juz bomb zrzucac na Polske i Polakow aby legalnie poprosic o auswajs czy kenkarte.Czekac kiedy beda zsylac do obozu w ramach lapanek organizowanych na czujnosc polakow.I to wszystko dzieki i nie tylko PO ale i PIS ,ktory podpisal traktat lizbonskich ,doporowadzil pozniej do ratyfikacji po przez odsuniecie samoobrony od wladzy oraz bezczynnosc w zakresie oborny Polakow przed ustawa o bratniej i sasiedzkiej pomocy militarnej.Czego zreszta mozna sie spodziewac po nich skoro to okupanci a nie nasz rzad jak oni wmawiaja nam.

  Polubienie

 12. jak Merkel wciagnie das azylantow do volskpoliz germanskiej to beda mogli legalnie pytac o kenkarte od Polakow na terenie Polski.Wyobrazic sobie mozna gwalciciela z ISIS w mundurze niemieckiego oficera policji operujacego na zywym organizemi polakow. Od wschodu dostalismy prezent w postaci 1 miliona ukraincow,ktorych tez chetnie sie wciaga do policji polskiej.

  Polubienie

  • masz racje miałem sprawę w sadzie która wygrałem ale przed dostałem wyzwanie na komisariat i komendad na Pradze południe brazowooczyny oprawca rodem z UB/UPA, chyba poznal ze ja go poznałem i takie pomowienia mi wciskal ze szok ale sad wyprostowal na szczescie, kurde zaczynam wierzyc w polskie sady -_-

   Polubienie

 13. Jarku, sorki że nie na temat, ale nie wiem gdzie spytać. Dlaczego Hipokrates2012 nie działa? Czy bedzie można tam jeszcze zaglądać i kiedy? Jak możesz to tutaj odpisz.

  Polubienie

 14. historia kołem się toczy i tak jak patrzymy na niemiecki „zachód” i nienawidzimy tego nowego, lepszego świata, tak nas nienawidzą ukraińskie ruchy zwane przez nas nazistowskimi (Polscy, prawdziwi skinhedzi a znałem cały „łysy” Wrocław, to ludzie niosący prawdziwego ducha patriotyzmu. Dzisiejszy Marian Kowalski, również wywodzi się ze starej łysej szkoły. Niektóre frakcje polityczne tego i innych krajów, nazywali ich wówczas faszystami, bo nazi „skin” został sztucznie wykreowany w kraju adolfa i od tamtego czasu, do skina została przypięta faszystowska łatka ze swastyką), bo wiedzą, że Polska ciągnie sąsiadów w zachodnie klimaty. dziś koło historii zatacza niebezpieczny obrót, bo to cykl cyklów i rozpierdol totalnie globalny. uważam, że zachód europy ma ciemnoskóre tsunami a my białe, z ukrainy. polski koń trojański może mieć potrójny wymiar, bo realne jest tsunami ciemne i białe. w końcu światowe dni młodzieży przed nami i uruchomienie globalnej natowskiej policji militarnej. Polska ma też być główną areną militarną a zapalnikiem jest ukraina. To jest sens wszystkich przepowiedni i proroctw tajnych watykańskich agentów. Jedno z ważniejszych ostatnich proroctw, które jest już czasem przeszłym to ucieczka ostatniego papieża z watykanu, słowo się zmaterializowało to fakt, że benedykt żywcem abdykował, czym stał się ostatnim papieżem, który z watykanu uciekł. W tym roku, czarny bergolio (wybrany po raz piąty w ciągu jednej doby / złamane zostały zasady, bo w ciągu doby można 4. nowe losowanie w nowym dniu) posadzi na tronie króla dla krzyżowców i antychrysta dla mimsów. swąd siarki wyjdzie z ziemi obiecanej, bo tylko na niej/tutaj może narodzić się nowy świat, którego chcą psychopaci.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/my-polskim-sobakom-psom-zrobimy-drugi-katyn-2016-03

  ps. w ostatnich miesiącach pojawiło mi się dziesiątki zleceń od międzynarodowych firm, które szukają gruntów w Polsce dla swoich partnerów. W puli podmiotów, są są deweloperzy/fundusze europejscy/światowi, np. fundusze celujące w wierzytelności hipoteczne (min 0,5 mld $ / rok), np. fundusze, które w swoim portfolio mają już np. projektów na 1,5-2,5 mln m2 powierzchni użytkowej mieszkań (to około 0,7-1 mld w samych gruntach mieszkaniowych), w tym tygodniu pojawił się inwestor, który szuka terenów pod logistykę na jakieś 500-800 tys m2 hal, to jakieś 130-150 ha. Po tych i po wielu innych „projektach”, widzę, że Polska staje się centrum logistyczno-księgowym miejscem na planecie. a wiemy, czyje są największe corpo? 😉 ten kraj stanie się niewiarygodnie drogi w życiu. myślę, że przed nami totalne komornicze bezprawie a to, co było do tej pory (komornik/kombajn albo traktor/tv/gazety/media/…oburzenie społeczne), to tylko test systemu na żywej tkance przed tym ,co nadchodzi. dziś takie newsy komornicze mogą szokować, później będą już tylko codziennością, a nasze emocje będą skierowane na inne newsy.

  przed nami prawdziwy majdan, bo trybunał leży, generałowie spierdolili, prokuratorzy też, starzy politycy też, rządzi jedna partia, a więc nikt nie może nic zrobić. taki miał być efekt wyborów i był taki, jaki został zaplanowany. prawdziwych słupków nikt nie pozna bo dawno ich nie ma. rządy wszystkich krajów będą upadać „wyłączane” i podnosić się „włączane”, aby wszystko samo się podłączyło do jednej sieci. ale zanim to nastąpi, wiele sponiewieranych miesięcy/lat.

  tym samym kończę swój udział w Waszym gronie, bo dalsze rozpisywanie się, nie ma sensu. można wszystko komentować i oburzać, że taki „pesymizm” w mojej osobie tutaj zagląda. dzięki gmo, bo ostatnio dobrze zauważyłeś, że jestem nieco ponad pesymistą niż opty… ale wyznaję zasadę, że „pesymista, to optymista z bogatą przeszłością”. nie potrafię cieszyć się w tak pojebanych czasach, bo nie ma z czego a ktoś kto tego nie rozumie, niestety nie wie, jakie podłe zło czyha „za rogiem”. To nie są czasy pozytywnego myślenia, tylko asekuracyjnego. To nie są pytanie „czy”, tylko „kiedy”. I nawet to już wiadomo. Niech Was zawsze otaczają dobrzy ludzie, pzdr

  Polubienie

  • … krótka aluzja, moja świadomość ma takie wektory postrzegania rzeczywistości:
   „Pesymista to dobrze poinformowany optymista”
   „Pesymizm pozwala sobie oszczędzić rozczarowań”

   Polubione przez 1 osoba

  • arab dzieciak jesteś troche, nie dzwoncie do mnie pod numer 23489883 nie przyjezdzajcie pod adres krola polski 13 m 3… ha ha, a może bys kupil gas i gazowal araba albo przynajmniej mu powiedizal ze nie jest tu mile widziany ? ja tak ciagle robie paru prysnalem bo nie spodobalo im się ze sa niemile tutaj widziani paru tylko pokazałem butle gazowa i poszli w swoja strone, oni licza na obojetnosc i pizdowatosc nas, starsze pokolenia facetow maja jaja ci nowsi 20-30 latkowie to w wiekszosci same pizdy smartfonowe bojace się wiezienia i chlopotow nawet za cene umierania np ci zolnierze rosyjscy to samo zamiast rzucic się na arab i odgryźć mu szyjna tetnice to glowa do ziemi czekali az im gardlo poderzna… no kurwa ludzie, co oni myśleli ze wojna to strzelanki na smartfonie !!! tu musze wam cos wyjasnic o tzw rzadzie swiatowym ten 666 to sa tylko zydosaksoni podlegli 888 to jest chińskiemu HONG nawet zydowska wiki wspomina o HONG maja 4 miliony czlonkow czytak mordercow, i później 777 to korea czyli rozmiękczanie umyslow przez gadżety kazda frakcja ma swój udział w rozpizdowaceniu naszych slowianskich 20-30 latkow wyobrazacie sobie teraz naszych mlodziencow jebiacych zomo czy german policaj ? ja zapierdalalem z tornistrem w podstawówce zeby rzucac w zomowcow i jak raz otwarłem tornister w klasie to wszyscy płakali od gazu który niechcąco się do niego dostal, nie wyobrażam sobie dzisiaj takiego czegos, może się myle, ale to moje obserwacje

   Polubienie

 15. Pesymista ma więcej powodów do uśmiechu niż optymista, bo z większą skutecznością udają się sprawy, które nie powinny mieć miejsca no i nie martwi się, w godz „W”, tylko działa – nie płacze. Więcej rozczarowań ma optymista, bo przyjmuje, że wszystko mu się uda, a to niestety nieprawda. I to są powody niestabilności psychicznej. Zawsze mnie wqurwiali ludzie, którzy do wszystkiego szczerzą zęby. urobione lemingi przez system

  ps. fajne cytaty Sanctus

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s