Banki i tajna władza

LIBERALNE ELITY PRZYGOTOWUJĄ CIĘ DO ROLI NIEWOLNIKA! [VIDEO]

Zapraszam Cię na krótki, ale szokujący film z prelekcją S. E. Kurginianina, rosyjskiego polityka, który zdecydował się powiedzieć prawdę, która jest zakazana. System ma Cię przygotowywać do niewolnictwa, powoli i niezauważalnie. Jest to system z jednej strony lewicowy obyczajowo, w tym złym sensie, i skrajnie kapitalistyczny w sferze gospodarczej.

System ten nosi nazwę „neoliberalizm„, i jest nowotworem który wysysa wszelkie siły z ludzkości i planety. System ten doprowadził do ekologicznej, ekonomicznej i wszelkiej innej zapaści. Jednak system ten jest powoli przez ludzkość odrzucany, czemu towarzyszą ogromne protesty i tarcia różnych globalnych sił.

Wiele konfliktów w polityce i debacie publicznej wynika z tego, że panuje powszechne przekonanie, że muszą rządzić lewicowi liberałowie, że to oni mają dyktować obowiązujący światopogląd i ramy debaty, i że to oni mają ostateczny monopol na prawdę najprawdziwszą i na dyktowanie norm społeczno-prawnych. Otóż nie, nie muszą rządzić i w wielu krajach są już nowe rządy. I nie, nie mają monopolu na prawdę i dyktowanie norm. Bo nie są oni wykładnią czegoś „jedynie normalnego”, nie są opcją „potwierdzoną naukowo”.

Ale są oni ideologią, czyli czymś względnym i relatywnym. W dodatku, ich doktryna jest powoli odrzucana przez coraz większą ilość ludzi i narodów. Liberalizm upada i ten proces jest nie do zatrzymania. Element systemu, który staje się niewydolny, jest zastępowany innym i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zrozumienie tych globalnych, ewolucyjnych i nieuchronnych procesów pozwoli uniknąć wielu kłótni, gorzkich żali czy bóli dupy.

lewica

O tym, że kapitalizm i liberalizm nie są „końcem historii”, jak twierdził Fukuyama, pisał autor „Illuminatusa”, Robert Anton Wilson:

Cytat: „Toffler posługuje się modelem trzech fal, stanowiących swego rodzaju skoki kwantowe w historii ludzkości. Wg tego modelu pierwsza fala przetaczała się przez tysiąclecia, zanim przekształciła olbrzymią część ludzkości ze wspólnot plemiennych (prostych stad zbieracko-łowieckich) w wielkie cywilizacje agrarno-feudalne. Jednak już druga fala przetoczyła się znacznie szybciej, ponieważ zaledwie w ciągu kilku stuleci przekształciła prawie całą ludzkość z wiejskiej gospodarki rolniczo-feudalnej w miejską gospodarkę przemysłowo-rynkową. Według Tofflera, w ciągu następnych kilku dekad będziemy obcować z fenomenem trzeciej fali, związanej z „eksplozją informacji, gospodarką postindustrialną itd.

Każda fala przetacza się dziesięciokrotnie szybciej od swej poprzedniczki, a na dodatek obejmuje swoim zasięgiem większą niż poprzednio część populacji, przekształcając samo nasze rozumienie natury ludzkiej i społeczeństwa. (…) Podczas pierwszej fali członkowie wspólnot plemiennych przekształcili się w panów i niewolników. Doprowadziło to do powstania skomplikowanych struktur społecznych. (…) Z kolei druga fala przyczyniła się do wytworzenia indust-realności. (…) Obecnie zaczęła się trzecia fala. (…) Transformacja ta bez wątpienia przyjmie wymiar totalny. Stworzy całkowicie nowego mężczyznę, nową kobietę, nowe dziecko, nowego siebie, nowe społeczeństwo. Nową koncepcją pracy, energii, rzeczywistości itp.

W 2003 roku przeciętny człowiek z 1983 roku będzie się wydawał równie archaiczny, jak chłop feudalny. Samo rozumienie pracy, ról społecznych i tego co jest istotą człowieczeństwa, pod wpływem nowych związków społecznych zmieni się równie radykalnie, jak kiedyś alchemia ustępując miejsce chemii. (…) Industrializm, czyli druga fala, wytworzył równie wiele „dobrostanu”, jak i „złostanu”. Większość dobrostanu zagarnęły elity. Tym niemniej jak nie jest to w smak socjalistom, (…) była to faza konieczna. Kilku samców alfa zawsze lepiej zadba o siebie, niż jakakolwiek większość o interes grupowy. (…)

Zawsze gdy dochodzi do nadmiernej akumulacji dóbr, które dostają się w ręce elitarnej mniejszości, pojawia się tendencja do ich wywłaszczenia i równomiernej dystrybucji. Występowanie tego schematu zauważono nawet u pawianów, gdzie każdy samiec alfa, który nadmiernie obnosi się ze swoim dobrobytem, zostaje pobity przez grupę młodzieńców i zmuszony do uchodźctwa. Wiemy z historii, że ani kapitalistyczna, ani socjalistyczna indust-realność nie zaspokoiły pragnień wolności. Nie przyczyniły się do współistnienia swobód obywatelskich i społecznej sprawiedliwości, wolności i likwidacji biedy, stałego rozwoju i poczucia bezpieczeństwa. (…)

Trzecia fala przyczyni się do narodzin systemu nie mającego nic wspólnego z kapitalizmem czy socjalizmem, nie będącego też żadną formą pośrednią. Nowe realia staną się punktem wyjście do powstania nowej gospodarki, podobnie jak feudalizm przyczynił się do rozwoju systemu gospodarczego nieznanego wspólnocie plemiennej, a industrializm stworzył gospodarkę kapitalistyczną i socjalistyczną które były nie do przewidzenia w epoce feudalizmu.”
~Robert Anton Wilson, link do księgarni gdzie można kupić tę książkę: http://sklep.okultura.pl/robert-anton-wilson-powstajacy-prometeusz.html

liberalizm

Polecam też poniższy tekst o systemie edukacyjnym:

Cytuję: „Po co chodziłeś do szkoły? W teorii, żeby przygotować do dorosłego życia. Czyli nauczyć się umiejętności przydatnych w życiu.  Ale czy nauczyła cię jak poderwać dziewczynę? Przecież to chyba najważniejsze? Nauczyła Cię jeżdżenia samochodem? Raczej nie. Przede wszystkim szkoła nauczyła Cię jak siedzieć cicho i się nie wychylać.

Gdzieś słyszałem, że jak robi się badania na dzieciach 3-letnich, to 98 procent 3-latków ma pewne zadatki na geniusza. Jak się robi testy w wieku lat 21, to się okazuje, że tylko 2 procent ma zadatki na geniusza. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wydaje się że ma to sens. Jak idziesz do przedszkola i zapytasz się – „Kto chce pośpiewać?”, to wszystkie dzieci – „Jaaaaaa!”.  A jak pójdziesz do trzeciej klasy podstawówki i zapytasz się, kto chce rozwiązać zadanie z matematyki przy tablicy? To nagle jest cisza jak makiem zasiał. Może Tomek by poszedł, bo chodzi na kółko matematyczne, ale cała reszta klasy milczy jak grób. Pytanie jest „Kto chce?”,  a nie „To do odpowiedzi przyjdzie Romek”

Już po pierwszym roku zdolności, chęci, poczucie wartości zostaje zabite. Gdy jeszcze jako gówniarz w pierwszej klasie miałeś chęci, jakieś poczucie wartości, radość, ambicje, to zostałeś wezwany do tablicy i tak zmaltretowany, wyśmiany przed całą klasą, że już się więcej nie odzywałeś. Do dziś.  Jeszcze teraz pamiętam ten potworny stres, gdy nauczycielka na początku lekcji miała wezwać kogoś do odpowiedzi. Szkoła jest po to, żeby stworzyć naród, który będzie ufnie patrzył w przyszłość i popychał społeczeństwo do przodu. Szkoła jest po to  „Żeby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej”.  W teorii.  Ty harujesz całe życie, aby popchnąć cywilizacyjnie kraj do przodu, a cieszyć się życiem masz dopiero na emeryturze.

I po to jest szkoła, żebyś się nauczył, że to ci pasuje. Szkoła jest po to, żebyś codziennie 5 razy w tygodniu wstał o godzinie 7, poszedł w to miejsce, którego często nienawidzisz, tracił czas, gdzie cię psychicznie maltretują, żeby ci mówili, że to jest słuszne. I to ci tak wejdzie w krew, to się stanie twoją naturą do tego stopnia, że jak widzisz kogoś, trzech śmieciarzy, którzy sobie piją piwko, to mówisz „co za mendy społeczne!”.
CAŁOŚĆ: http://www.uwodzenie.org/dlaczego-jestes-fujara-kobietami-czyli-cie-robi-czlonka-dziecinstwa/

A teraz zapowiadany na początku film: „Jesteś przygotowywany do roli niewolnika”:

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich artykułów w temacie zniewolenia przez system i elity:

Mamy w sobie potężną siłę której możemy użyć przeciwko systemowi i elitom!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i wieczne „nie da się”? Spojrzenie mistyczne na ten problem

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

19 odpowiedzi »

 1. A jednak Jezus Chrystus, Jego moc i nauka potwierdzona przykładnym życiem oraz wiara, przekraczajaca ograniczone, rozumowo-zmysłowe tylko poznanie.

  • Bardzo mi miło ze mnie cytujesz
   Pisząc ten tekst chciałem zwrócic na to uwage i spowodować by ludzie szukali wiedzy na ten temat
   Pozdrawiam

  • Z całym szacunkiem, ale jeśli napisał Pan, że Jezus urodził się 25 grudnia, to nie zna Pan Biblii. Myli Pan prawdziwego Boga i Jezusa z uzurpującym sobie prawo do reprezentowania Boga KK i jego naukami. Niepokalane poczęcie – zagadka?.. W dobie komórek macierzystych chyba to już nie zagadka. Co do świętej inkwizycji i mordowania w imię Jezusa mogę po „zajrzeniu do jakiejś encyklopedii ( i nie tylko) , aby przyjrzeć się głębiej tamtej pustynnej religii” powiedzieć, że ci co mordowali w imię Boże, służyli zupełnie innemu bogu, bogu tego świata (1Jana 5:19). Ludzie w wielu kościołach tkwią w straszliwej niewiedzy. Mieszają prawdę z fałszem. Ale to dłuuuuugi temat i wymagający wnikliwości a nie powierzchownej wiedzy. Nie wiem po co to piszę, może w swej naiwności sądzę, że ktoś się zastanowi, czy nie jest coś na rzeczy. O naiwności !!!!!

 2. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VMa_B91w4n0#!

  … „Obiecują ci wolność, demokrację. Będziesz miał kurwa większą biedę jak miałeś. Ale widzisz kurwa jak cie w chuja zrobili na tych twiterach, skejpach i innych. Bo to przez to była prowadzona cała akcja. Tu chodziło o to, żeby bydlaków odpowiednio przygotować w odpowiednim czasie, żeby wypierdolili milionami na ulicę. Dzisiaj we współczesnym świecie, nie preferuje się najazdów na kraje. Dzisiaj się likwiduje jednostkę, a do tego się używa bydła. Bydłu się mówi, że jest „be”, że jest niedobry, i że będziesz miał pod drugim bydlakiem lepiej. Taki kurwa ciemniak, jak nie jeden z was tutaj siedzi, dzisiaj gdyby mu kurwa Józek z piwem przyszedł, i zaczął mu szturmówką walić, i powiedział, że coś się tam dzieje, to byście zapierdalali tam i krzyczeli. Tylko wy potrzebujecie bodźca. Tak jak mieliście kurwa a latach ’80ych, kiedy Bolesław król Polski krzyknął „chodźcie z nami”, i 11 milionów kurwa wypierdoliło na ulicę. Obszczypłoty kurwa Europy, zapierdalające jak wyrobniki, parobki kurwa przy burakach w Niemczech, zbieranie runa leśnego w Norwegi czy Szwecji, i jebanie po budowach w innych krajach. I co kurwa z tego macie?!” 😀

 3. Jestem zaskoczony cytowaniem mojego artykułu. Pisałem go po to by zainspirowac do myslenia i szukania prawdy. Dziekuję że przekazujesz moje mysli dalej
  Pozdrawiam

 4. Sanctus Diavol pisze:
  7 Marzec 2016 o 20:25

  „W świecie ludzi nikt się nie zjada bo kanibalizm jest niesmaczny i taniej zabić krowę niż człowieka do konsumpcji, (krowa się nie broni, człowiek tak) ale się pasożytuje, jeden na drugim.”

  Co mówi nauka?

  Zgodnie z systematyką, podstawową jednostką klasyfikacji organizmów jest gatunek. Gatunki łączą się w rodzaje a te w rodziny. Rodziny łączą się w rzędy, rzędy w gromady. Dalej gromady łączą się w typy a te w królestwa. Królestwo, to najwyższa jednostka klasyfikacji. Z uwagi na wspólne cechy organizmów i budowę komórek, ludzie należą do królestwa zwierząt. Zwierzęta oddychają , wydalają , reagują na bodźce , rozmnażają się płciowo , są wielokomórkowe i odżywiają się cudzożywnie.

  Co mowi Biblia?

  „Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, …” (Koh 3:19). W zamiarze Stwórcy, ludzie posiedli jedynie takie, dodatkowe cechy, które pozwalały im być naczelnymi w przyrodzie, by opiekować się żywymi stworzeniami. Na początku zwierzęta były wiec posłuszne ludziom w sposób naturalny (Rdz 1:28) i żywiły się, tak jak i człowiek, roślinami (Rdz 1:30).

  Kanibalizm.

  W języku potocznym, którym posługują się osoby ludzkie, będące w początkowej fazie rozwoju intelektualnego, świat ożywiony dzieli się na rośliny, zwierzęta i ludzi. W nomenklaturze naukowej, z samego tylko królestwa zwierząt wyodrębnia się płazy, ryby, gady, ptaki i ssaki, do którego to gatunku zaliczony jest także człowiek (Homo sapiens). Praktyka zjadania osobników własnego gatunku, rozpowszechniona w naturze – zwana jest kanibalizmem. Tak więc z naukowego punktu widzenia, konsumowanie przez człowieka (ssaka), osobników tego samego gatunku (ssaków) – jest czystym kanibalizmem. Kanibalizm, w procesie stopniowego degradowania się ludzkosci (rozwoju historycznego), wpisany został w przekonania niektórtych religii i ideologi: aby być silnym i panować, należy podporządkowywać sobie słabych, eksploatować ich, zabijać i w miarę potrzeby, zjadać.

  Ludożerstwo

  Ludożerstwo określane jest jako antropofagia (gr. anthropos – człowiek, phagein – pożerać). Ludożercę, dla odróżnienia, nazywa się sanguikiem (gr. sanguis – krew).

  • jeszcze mi się przypomniało, że ten Jezus miał coś kuku na muniu, bo jak schizofrenik się często gęsto zachowywał, bo raz mówił tak:
   „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują.

   a raz tak:
   “Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto siebie samego, nie może być moim uczniem.”

   …… moim zdaniem z braku sexu mu polasowało mózg w pewnym momencie 🙂

  • Moim mistrzem, przewodnikiem, nauczycielem i Panem był, jest i pozostanie Jezus Chrystus – czym nie umniejszam innym. Mądrość i miłość Syna Bożego uzupełniają się wzajemnie. Potrzeba miłości wynika z mądrości. Mądrość, to najwyższy przymiot Stwórcy. Mądrość prowadzi do Ojca, Stworzyciela Nieba i Kosmosu. Ale „Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga” (Psalm 14:1 i 53:2). Cała mądrość od Boga pochodzi, jest z Nim na wieki (Syr 1:1). Pan zna myśli ludzkie: że są one marnością (Ps 94:11). Miłość, skoncentrowana na stworzeniu, może przesłonić Stwórcę (Mądrość). Świat został poczęty z miłości, w mądrości – jako żeńskiej sile poczęcia. Stąd kobiety, jako rodzicielki, stoją bliżej Stwórcy, naszego Ojca. Mądry nie krzywdzi kobiet. Również tu na Ziemi, najpierw mądrość rodziców a następnie ich wzajemna miłość, jest gwarantem zdrowego i prawidłowego rozwoju potomstwa. Każda prawda, w tym dotycząca Biblii, w ogóle nie zależy od ludzkich rozważań, ocen, racji, względów czy konstatacji. Prawdy nigdy nie pozna, upadły, grzeszny, uwikłany w sidłach materialnych energii, rozum ludzki , ponieważ w ogóle nie ma takiej możliwości (więcej: vide platońska opowieść o więźniach, przykutych do skały jaskini, których świat jest światem cieni, odbić, pozorów, które jawią im się im jako jedyna rzeczywistość, albowiem innej nie znają, nie domyślają się nawet, że może istnieć). Prawda jest zadana do poznania, do czego potrzebny jest oświecony i przemieniony, mocą nauki i Ducha Syna Bożego, intelekt oraz świadomość. Wówczas staje się jasne, oczywiste i zrozumiałe, że śmierć jest nieodłączną konsekwencją upadku człowieka, który z uwagi na swoje nieopanowane pożądliwości, zabrnął w świat, składający się z gęstej energii materialnej, stanowiącej dla niego śmiertelną pułapkę. Grzech i śmierć – to dwie strony tego samego medalu. Biblia zmusza do rewizji poglądów na naturę grzechu i kary. Grzech w swej najgłębszej naturze jest śmiercią, toksyną zabijającą szczęście, radość i poczucie sensu życia człowieka. To grzeszna, upadła natura ludzka, wywołuje nerwice, smutek, poczucie bezsensu i nienasycenia. Grzech dlatego jest zakazany, bo Stwórca nie chce niczyjej śmierci, nie chce nikogo pozbawić prawdziwego życia. Mimo, że człowiek trwa w uporze grzechu, Stwórca, jako dobry, kochający Ojciec, powodowany miłością, odracza wykonanie kary, która niepoprawnych niechybnie dotyka. Ludzi prawych, także poznać można po owocach, którymi są miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowa¬nie. Pan strzeże wszystkich, którzy go miłują, ale bezbożni padają ofiarą swoich pożądliwości. Każdy, kto źle czyni, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego złych czynów. Wystarczy wyrzec się grzechu i zaprzyjaźnić się z Synem Bożym a wówczas można doświadczyć, na sobie samym, skutków Ojcowskiej opieki i ochrony.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.