Afery

Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”

Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”

imigranci i uchodzcyPrezentuję dziś bardzo ważne video. W 30-minutowym filmie dokumentalnym, dr David Duke celnie demaskuje prawdziwe oblicze „kryzysu uchodźców„. To nie jest żaden kryzys uchodźców. Z jednej strony, jest to islamska inwazja militarna. Z drugiej strony, dzieje się to za pełnym przyzwoleniem elit UE. Więc jest to celowo zaplanowany sabotaż, którego celem jest ludobójstwo nas, Europejczyków. Oryginalne video z oficjalnego konta zostało zablokowane w większości krajów europejskich w ciągu niespełna 24 godzin! To powinno dawać nam do myślenia, jak precyzyjne i zaawansowane są obecnie działania elit i ich wykonawców.

O tym piszę od dawna. Piszę też o tym, że oficjalnie lansowane teorie są całkowicie błędne i nie dają odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to się dzieje„. Wymieńmy te teorie, w które niestety, wierzy wielu ludzi starających się myśleć samodzielnie i dążyć do prawdy. Czymkolwiek ta prawda jest:

-teoria nr 1:oni tu przyjechali tylko po socjal„. FAŁSZ, bo setki tysięcy islamistów po prostu znikło i nie zgłasza się po bardzo wysoki socjal (1050 euro w RFN);
-teoria nr 2:europejskie elity to idioci, ludzie bez rozumu i mózgu, którzy są zarażeni lewacką ideologią i po prostu nie wiedzą co robią, palma im odbiła i tyle„. FAŁSZ. Bo po pierwsze, wszelkie ideologie są dla trzymania za mordę, skłócania i ogłupiania szarych Kowalskich. Nie są one dla elit, które mają potężną wiedzę (ukrywaną przed społeczeństwem, nie prezentowaną w mediach), jak i technologię i bronie. Po drugie, oni bardzo dobrze wiedzą co robią. Realizują swoje (albo i nie swoje, ale to już zupełnie inny temat..) plany i zamierzenia z żelazną dyscypliną i precyzją.

To tylko dwie teorie, pierwsze z brzegu. Nie będę pisał więcej, wystarczająco dużo już powiedziałem. Polecam poczytanie poprzednich materiałów. A leniwi, cóż, niech przeczytają choćby cztery pierwsze, poniższe artykuły, to da im to ogląd sytuacji:
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Jako informację nową podam fakt, że w Niemczech i innych krajach Zachodu, funkcjonuje coś na kształt supertajnej, orwellowskiej policji myśli. Ludzie, którzy w mediach społecznościowych krytykują tę islamską inwazję, nawet podając suche fakty – bardzo szybko tracą pracę. Jakiś „mechanizm” (Echelon?) wynajduje i wyłapuje ich komentarze. Nie wiem jaki i nie wiem jak. Potem ktoś odpowiednio wpływa (zastrasza?!) pracodawcę takiej osoby i żąda zwolnienia jej. Nie wiem kto i nie wiem jak. Ale ten mechanizm istnieje i działa z szokującą Niemców i innych Europejczyków precyzją.

Póki co, racjonalnej i logicznej odpowiedzi udzielają, o dziwo, tylko teorie spiskowe. Jest ich kilka. Wiele było prezentowanych na mojej stronie. Owszem, teorie o NWO, illuminatach i masonach rządzących Ziemią, są źródłem kpin, szyderstwa, czy internetowej „beki„. Szczególnie wtedy, gdy są wypowiadane przez rozemocjonowanych i nie przebierających w wulgaryzmach konserwatystów czy katolików.

Przyznaję, że sam wiele razy się z niektórych teorii wyśmiewałem. Ba! Czasami, choć teraz bardzo rzadko, robię to nadal 😀 Jednak biorąc to na logikę, żyjemy w takim świecie i takich czasach, że nie powinniśmy wykluczać żadnej z tych teorii. Obojętnie jak szalona nam ona się nie wydaje. Nie zwalnia nas to jednak od myślenia samodzielnego i racjonalnego, i od odsiewania ziarna od plew.

Dr David Duke – Ocalić Europę i Zachód od imigracji! Część 1:

Dr David Duke – Ocalić Europę i Zachód od imigracji! Część 2:

Ciekawy cytat poniżej. Wielu wojskowych, polityków, ekspertów, dziennikarzy i innych ludzi pracujących dotychczas dla tego, co my określamy ogólnym słowem: „system„, wyłamało się. Mówią oni prawdę. No i „tu i ówdzie” chodzą słuchy o zawiązywanych przez tych patriotów konspiracjach i ich zakulisowych działaniach:

Cytuję: „Uchodźcy z Bliskiego Wschodu i północnej części Afryki to zasłona dymna dla ruchu terrorystów i kryminalistów – oświadczył stojący na czele wojsk NATO, amerykański generał Philip Breedlove, wywołując oburzenie grup zajmujących się obroną praw człowieka.”

Poniżej zamieszczam dwa linki do ważnych i istotnych materiałów, które nie ukażą się w całości na mojej stronie. Z pewnych powodów odpuszczam sobie ich publikowanie. Powód pierwszy – i tak już powiedziałem dużo, w pewnych aspektach więcej i wcześniej niż inni. Powód drugi – nie chcę dopuścić do blokady strony. Czy to brak odwagi, brak jaj? Oceńcie to sobie sami. Aby wyświetlić cały materiał, musicie sami kliknąć na linki:

Cytuję: „Musimy zwrócić uwagę na genetyczną różnicę pomiędzy rasą białą, a pozostałymi, która wynika z tego, że w czasie epoki lodowcowej, biali mężczyźni musieli się szczególnie opiekować młodymi ciężarnymi kobietami z uwagi na presję surowego środowiska w jakim żyli, podczas gdy negroidzi, semici [arabowie i żydzi, to jedna rasa, przyp. Jarek Kefir] czy nawet Indianie w Centralnej i Południowej Ameryce nie mieli tak złych warunków. Tam kobiety były po prostu gwałcone, natomiast u białych, którzy umierali jak muchy w epoce lodowcowej, przetrwały tylko te plemiona, które opiekowały się młodymi matkami. Tak wiec tylko w programie genetycznym białej rasy jest zapisane by nie gwałcić młodych kobiet i nie traktować ich jak śmieci. Były one bowiem bardzo wartościowym elementem plemion w tym okresie.”
DALEJ – LINK: Rense i Rifat o (…) czyli prawda o różnicach genetycznych poszczególnych ras na Ziemi

Cytuję: „Większość Europejczyków osunęła się w te kłamstwa, wpadła w oszustwa, że są ubogacani, że rasa to konstrukcja społeczna, że wszyscy jesteśmy imigrantami etc.”
DALEJ – LINK: Islamska inwazja: Ludobójcze Plany Kaufmana i Hootona Dla Niemiec, Stały Się Rzeczywistością Dla Całej Zachodniej Europy

Autor artykułu: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

134 odpowiedzi »

 1. Nie dasię! :

  ==W Niemczech w wielu restauracjach tradycyjne niemieckie kiełbaski z wieprzowiny zostały wykluczone z menu, ponieważ właściciele boją się obrazić wyznających islam gości. Politycy z partii kanclerz Angeli Merkel zaczęli walkę o zachowanie tradycyjnej potrawy.

  Propozycja utrzymania wieprzowych kiełbasek w menu dla Niemców będzie rozpatrzona na sesji parlamentu w przyszłym tygodniu. Wysunęli ją członkowie CDU, partii Merkel, z regionu Szlezwig-Holsztyn, informuje „The International Business Times”. Przedstawiciel miejscowego oddziału partii Daniel Guenther twierdzi, że wieprzowina zniknęła z menu w szkołach, przedszkolach i stołówkach w całym landzie.
  „Ochrona mniejszości, w tym religijnych, nie powinna oznaczać, że większość będzie ograniczona w swobodzie wyboru w wyniku nieprzemyślanego zaniepokojenia” – cytuje wypowiedź niemieckiego polityka==

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160304/2211909/kielbaski-Niemcy-migranci-islam.html#ixzz4244uvqXW

  Zdurrnieli całkiem!
  Nie ma ratunku.
  Na oktoberfest kebaby! 😉

  Polubienie

  • Odnoszę wrażenie, że powyższy artykuł mówi o rzeczywistym organizowaniu się Polaków na wypadek ,,w”. To cieszy i daje poczucie bezpieczeństwa.

   Polubienie

   • Hitler byl pajacem na sznurku eugenicznych biznesmenow bakierskich z usa ,noc dlugich nozy byl punktem zwrotnym w przejeciu Niemiec a pozniej poszlo juz jak po masle.Angela jest kontynuatorka tych tradycji promowanych przeciw Niemieckim slowiana . Masowy import koziojebcow to zaplanowana akcja przeciw europie.Polacy nie musza przechodzic tego samego,nie jestesmy jeszcze nawet na tym etapie islamizacji co Niemcy czy skandynawia.Musimy pamietac ,ze propagatorzy islamizmu -rzady okupacyjne ludow europy boja sie naszego sprzeciwu i tego ,ze beda mieli pod gorke.

    Polubienie

   • cala ta emigracja ras to wina pejsatych miglanców ze stanow od 30 lat już przyjmują na potege podpalanych i stało to się norma dla europejskich zydosakonow którzy nie widza już w tym nic nienormalnego plus podpalany Hollywood, nie pamiętam kiedy widziałem slowianke w swietym lesie chyba z 20 lat temu

    Polubienie

    • gmo najczesciej slowianki trafiaja do pornobiznesu reszta w Hollywood zarezerwowana dla mongolow wzglednie blond biorobotow ustawionych przy pomocy psychotronicznych hipnoz.

     Polubienie

    • i się dziwic ze rasa coraz brzydsza jak rodza dzieci za kase z „ustawionymi” brzydalami albo pol brzydalami nawet sobie haslo kurwa wymyslily ze menczyzna musi być kurwa tylko troche ladniejszy od diabla a corki kurwa później w lustrze na siebie nie mogą patrzeć, wiec powtorze jeszcze raz menczyzna musi być ladny jak laleczka prawie, nie przystojny=dlugi+brzydki bo później corki sa „przystojne”… geny troche niwelują brzydotę kolesi ale nie przeceniałbym ich możliwości -_- w warszawie znaleźć ladna buzie graniczy z cudem a jak się znajdzie to już osiodlana przewaznie…

     Polubienie

  • nikt nic nie zauwaza bo księżyc na to nie pozwala i nie 60 milionow osob tylko 120 milionow slowian, nawet ktorys z biblijnych miiglancow był w niebie tj w księżycu z wizyta tj po instrukcje

   Polubienie

 2. merkele i inne eskimosy wiedza ze to ostatnia szansa wyciecia białych w Europie, jak teraz nie wyjdzie z arabami i wszystkich zawroca do afryka następnego razu już dlugo dlugo nie będzie a księżycowi już tupia nozkami o przepraszam odnóżami

  Polubienie

  • http://pl.blastingnews.com/europa/2016/03/czy-w-niemczech-powstaje-zbrojna-opozycja-przeciw-rzadom-angeli-merkel-wideo-00821261.html

   ==CZY W NIEMCZECH POWSTAJE ZBROJNA OPOZYCJA PRZECIW RZĄDOM ANGELI MERKEL? [WIDEO]

   Zaopatrzyli się w broń, w tym pistolety maszynowe i granaty. Opuścili miejsca zamieszkania i zameldowania. Nikt nie wie gdzie są i co zamierzają.

   Mowa oczywiście o tzw. brunatnych – faszystach, neonazistach, zatwardziałych Prusakach. Zbrojne, neonazistowkie, rasistowskie podziemie… Już posmakowali krwi. Będą zabijać; wyznawców islamu i tych, których uznali za zdrajców. Oczywiście są zupełnym przeciwieństwem niemieckiej antyfy: pokornej, łagodnej, która za swoich wrogów odmawia na ulicach różaniec… Wiadomości na ten temat, które przeciekły do prasy z policji zelektryzowały naszych zachodnich sąsiadów.

   Praworządne, w miarę cywilizowane i drastyczne sposoby stawiania oporu
   To, co określa się jako kryzys uchodźczy ma – jak każde wielkie zjawisko społeczno-polityczne – dość złożoną naturę. Mamy bez wątpienia do czynienia z przybyciem do Europy uchodźców wojennych z prawdziwego zdarzenia. Również osób obawiających się śmierci z rąk wojujących islamistów. Jednak przede wszystkim z formalnie nielegalnym, ale w praktyce wspieranym na wszelkie sposoby przez rządzących, ogromnym napływem ludów islamu:

   ===

   Całość w linku.

   Ciekawe..

   Polubienie

 3. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Fniemiecki-think-tank-apeluje-o-oddanie-europejskiej-ziemi-migrantom

  „Na kuriozalny pomysł wpadli przedstawiciele think tanku European Democracy Lab (EDL) – Niemka Ulrike Guerot oraz austriacki pisarz, Robert Menasse. Swoją propozycję ogłosili w eseju opublikowanym na łamach niemieckiej wersji miesięcznika „Le Monde Diplomatique” – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

  Co dokładnie proponują Guerot i Menasse? Przede wszystkim zaprzestanie działań zapobiegających kolejnym falom napływu imigrantów do Europy. W ich opinii inwestowanie w zaostrzanie kontroli granic czy budowę murów jest pozbawione sensu. Podobnie, jak wzmacnianie bezpieczeństwa w krajach Europy. W opinii autorów eseju, najlepiej byłoby… wydzielić imigrantom ziemię, na której mogliby rozpocząć budowę swoich miast.

  W opinii Guerot i Menasse imigranci tworzyliby w Europie osobne ośrodki życia, własne miasta na wzór syryjskich Aleppo czy Damaszku. Mieliby tam swoje szkoły, szpitale i gazety. Z czasem, jak zapewniają autorzy eseju, „przybysze w naturalny sposób wymieszają się z mieszkańcami starych miast”. Imigranci np. „będą szukali pracy w Berlinie, a [niemieccy] studenci tanich mieszkań w Nowym Damaszku”. Pełna integracja miałaby stać się udziałem trzeciego pokolenia przybyszów, gdy „wnuki pierwszej fali przyjezdnych opanują język nowej ojczyzny”, przekonują Guerot i Menasse.”

  Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/80383-orban-jeden-imigrant-to-juz-za-duzo

  “Już liczba jeden byłaby dla nas za duża. Nie zaakceptujemy żadnego porozumienia, które przewiduje transfer migrantów z Turcji na Węgry” – oświadczył premier Węgier podczas konferencji.

  Orbán stwierdził także w wywiadzie dla radia Kossuth, że „zdusiłby w zarodku” sytuację na granicy grecko-macedońskiej, gdzie po greckiej stronie utknęło kilkanaście tysięcy imigrantów i uchodźców. Macedonia właściwie zamknęła dla tych ludzi swoją granicę – przepuszcza jedynie kilkaset osób dziennie. Dodał również: “Nie sposób też zrozumieć dlaczego Grecy przerzucają tych migrantów z wysp do kontynentalnej części kraju.”

  Na pytanie o sprawę ewentualnego zniesienia restrykcji wizowych między Unią Europejską, a Turcją Orban odparł, że jeśli jakiemuś krajowi proponować liberalizację przepisów dotyczących przepływu ludności, to w pierwszej kolejności powinna to być Ukraina.”

  Polubienie

 5. http://ndie.pl/nowa-akcja-shaded-chce-burki-chce-islamu/

  „Zachęcam wszystkie kobiety do publikowania swoich ulubionych selfie z podpisem „nie chcę burki i nie chcę islamu” i mężczyzn do udostępniania. To jest akcja na znak protestu przeciwko legitymizacji i propagowaniu chorych ideologii, wobec których powinnyśmy być mordowane, bite, karane gwałtami za ubiór oraz swoje poglądy religijne – czytamy w opisie wydarzenia zorganizowanego przez Miriam Shaded.

  Szefowa “Estery” zachęca również do finansowego wsparcia, które ma pokryć koszty delegalizacji ideologii islamskiej oraz Koranu.

  Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP. Najważniejszym celem Islamu jest dżihad na niewiernych tzn. walka i podbój poprzez przemoc. Według art. 13. Konstytucji RP Zakazane jest istnienie organizacji, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa – tłumaczy Miriam na swoim profilu w mediach społecznościowych.”

  Polubienie

 6. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/80327-usa-nie-uznaja-roli-europy-w-walce-z-pi

  „Według sondażu Sputnik.Opinie 80% Amerykanów uważa, że Stany Zjednoczone są główną siłą w walce z PI w Syrii. Rolę poszczególnych krajów Europy doceniła następująca liczba badanych: Niemcy – 8%, Rosja – 25%, Wielka Brytania – 29% i Francja – 36%.

  Sondaż w USA przeprowadziła firma badawcza Populus na zlecenie agencji informacyjnej i radia Sputnik.

  W Niemczech na pytanie, kto odgrywa ważną rolę w walce z grupami terrorystycznymi, m.in. Państwem Islamskim (organizacja zakazana w Rosji i w wielu innych krajach) i Frontem al-Nusra w Syrii, Rosja i Stany Zjednoczone otrzymały mniej więcej taki sam odsetek głosów – 36% i 38%. Na trzecim miejscu znalazła się Francja (25%). Co czwarty badany (24%) wymienił wśród sił, które walczą z terroryzmem, wojska rządowe Baszara al-Asada i Kurdów.

  Francuzi wśród trzech krajów, które odgrywają największą rolę, wymienili USA (32%), Francję (29%) i Rosję (23%). Jedynie 2% Francuzów uważa, że Turcja ma znaczny wkład w walce z terroryzmem w Syrii. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, odpowiadając na to pytanie, wyróżnili Stany Zjednoczone (59%), Wielką Brytanię (52%), Francję (39%) i Rosję (37%).

  Sondaż w USA i Wielkiej Brytanii został przeprowadzony przez firmę badawczą Populus w dniach 3-4 lutego 2016 roku. W Niemczech przeprowadziła go firma Forsa w dniach 4-8 lutego br., a we Francji – iFop, firma o ugruntowanej pozycji na rynku w badaniu opinii publicznej, od 3 do 5 lutego 2016 roku. W sondażu uczestniczyło: w Wielkiej Brytanii 1047 respondentów, w USA – 1004, w Niemczech – 1002, we Francji – 1499.

  Według danych resortów obrony Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii i Rosji w lutym 2016 roku Rosja przeprowadziła 7725 nalotów na pozycje Państwa Islamskiego, USA – 3267, Wielka Brytania – 33, a Francja – 5.”

  Polubienie

 7. czy Wasze synapsy śpią?
  budowanie ogrodzenia przez niektóre kraje nie jest odgrodzeniem się od mimsów tylko budową wielkiego „europejskiego obozu”. Stawianie murów miałoby sens na początku ubiegłego roku a nie teraz.
  Depopulacja x2, czyli afroeuropejczyków i afroafrykańczyków – wash and go

  Polubienie

 8. „…Jednak biorąc to na logikę, żyjemy w takim świecie i takich czasach, że nie powinniśmy wykluczać żadnej z tych teorii. Obojętnie jak szalona nam ona się nie wydaje…” No, no, Jarku. Jeszcze trochę i da się z Tobą rozsądnie pogadać 🙂

  Polubienie

 9. http://www.eioba.pl/a/51d0/muzulmanie-w-polsce-samobojstwo-ratalne

  „Islam w obecnej chwili jest nastawiony na agresywną, bezwzględną, brutalną ekspansję. Wielu wyznawców to normalni ludzi. Urodzili się w kulturze islamu, więc robią to czego od dzieciństwa ich nauczono. Większość muzułmanów ma w nosie dążenia ekspansywne – po prostu chcą spokojnie żyć, mieć dobrobyt. Zjeść, spłodzić dzieci, mieć pozycję społeczną, własny kąt do życia. To są główne cele zdecydowanej większości ludzi na ziemi, niezależnie w jakiego boga wierzą.

  Masa ludzka to plastelina

  I tu przechodzimy do drugiego problemu, który jest pomijany, a moim zdaniem jest kluczowy. Masa dobrych ludzi gó… może. Wystarczy chora ideologia (a islam moim zdaniem taką właśnie jest) oraz niewielu ludzi którzy chcą ją wprowadzać w życie przemocą. Organizuje się krzykaczy, obiecuje niebo po śmierci za robienie tego co chcą kapłani, a wieczne piekło gdy się tego nie robi, tworzy podziw społeczny dla tych co tę ideologię wspierają a pogardę i kary dla tych co wspierać nie chcą, no i mamy wielki problem. Ze zwykłych, normalnych ludzi robi się agresywnych żołnierzy cudzej ideologii.

  Masa ludzka niewiele może. Masą ludzką można kierować w swoich celach. Dlatego ja się nie boję masy ludzkiej, a ideologów którzy nią kierują dla własnych celów.

  Gdyby tylko wiedzieli…

  Spójrzmy na niemców przed drugą wojną światową. Gdyby pokazać każdemu niemcowi co się stanie – obozy koncentracyjne, zbombardowane zgliszcza płonących miast, głód, masowe rozstrzeliwania, bestialskie eksperymenty medyczne na Polskich dzieciach niemieckich „lekarzy” – ilu by chciało wojny? Z wyjątkiem psychopatów, zboczeńców, fabrykantów i bankowców zarabiajacych na wojnie nikt by nie chciał. A ponieważ tego nie wiedzieli, narobili wiele, wiele zła i tragedii. Krzykacze, propaganda, terror zrobiły z normalnych ludzi maszyny do zabijania innych ludzi. Zwykli, porządni ludzie dostali karabin i wmówiono im że trzeba zabijać dla państwa, jego bezpieczeństwa i dobrobytu. Zwykły niemiec co lubi piwko, kiełbaski i klepnąć kelnerkę w tłusty zadek, brodził później po kostki w rozprutych flakach, kale, moczu i krwi dla tysiącletniej rzeszy.

  A gdyby rosjanom pokazać, co zrobi dla nich komunizm? Sybir, masowe mordy, nieludzkie tortury NKWD, nędza i bieda, głód, nieopisywalny terror – myślisz że by obalali cara w imię mrzonek o władzy dla ludu? Ngdy w życiu. Masa ludzka to plastelina, którą się kształtuje i kieruje jako miecz w kierunku swoich celów. By je spełnić używa się religii, ideologii państwowej, społecznego uznania i karania.

  Większość robi tylko to co inni

  Nie usprawiedliwiam tu niemców za to co nawyrabiali. Pokazuję tylko na tym przykładzie, że większość ludzi zrobi niemal wszystko co im się każe, jeśli narzuci im to władza, media i „autorytety”. Kto nie wierzy, proszę poczytać o znanym eksperymencie Milgrama. Czyli jestem nie przeciwko normalnym muzułmanom, a przeciwko ludziom którzy nimi kierują – chciałbym by było to jasne. A ponieważ każda masa ludzka związana więzami religii ma swoich ideologów, są nierozerwalnie z nią związani, muszę być realistą – masy porządnych ludzi też nie chcę tutaj. Bo wystarczy kilka hasełek polanych tym że „Bóg chce śmierci niewiernych”, i porządni ludzie zmieniają się w bestie podrzynające gardła niewiernym. Gdyby tak nie robili, sami by zostali wypchnięci poza swoją społeczność albo skatowani. Zwykli ludzie robią to, co większość. A większością można łatwo kierować jeśli ma się media, władzę i aparat przymusu. Dlatego ktoś u władzy może sprawić, że tłum stanie się dobry, albo bardzo zły. Albo dobry dla swoich a zły dla obcych. Może być też zły dla swoich i dla obcych, jak w komuniźmie.

  Dlatego właśnie jestem zdania, że nie powinniśmy wpuścić ani jednego porządnego, uczciwego muzułmanina do Polski. Jeśli miałbym wybór by zginął w Syrii albo Afganistanie czy przyjechał tutaj, wolę żeby tam zginął. A dlaczego? Ponieważ mam wyobraźnię. Tu przyjadą i gdy ich ilość stanie się znacząca, zaczną narzucać nam swoją wiarę i zasady, ponieważ ich liderzy dążą do ekspansji. Tego nie da się w żaden sposób uniknąć. Po czasie dojdzie do zamachów, wojny wewnętrznej i rzezi, rewolucji. Dlatego wolę by dobrzy ludzie zginęli w Syrii, niż za trzydzieści lat razem ze swymi dziećmi uczonymi od kołyski nienawiści do niewiernych, podrzynali nam gardła.

  To są proste sprawy

  Nie trzeba do tego wiele inteligencji. Wyobraź sobie grupkę dziesięciu ludzi na osiedlu, a Ty jesteś sam bo przeprowadziłeś się z innego miasta. Jesteś miły, bo tak naprawdę jesteś obcy i możesz dostać wpierdol. Wiesz o tym więc się boisz – a strach to nienawiść. Ktoś sprawia że źle się czujesz, boisz, jak można kogoś kto Ci zagraża lubić? Z czasem przyjeżdża jeden kumpel, drugi, trzeci… jest was czterech kontra dziesięciu. To wystarczy by dorwać każdego osobno w czterech i go skasować. Wystarczy tak zrobić z kilkoma z tej grupy dziesięciu osób, by wszyscy się was bali. Będziesz wtedy miły dla nich? Jak się nie boisz, to nie będziesz, w końcu dobrze pamiętasz swój strach przed nimi. To proste zasady, które każdy w miarę ogarnięty człowiek pojmuje.

  To było podejście filozoficzne a teraz praktyczne. Tłumaczę to szczegółowo dlatego, ponieważ zawsze piszę o wybaczeniu, życzliwości i serdeczności dla ludzi. Niestety, to nie zawsze popłaca. Dobry człowiek odwzajemni Twą miłość, ale np. głodny krokodyl czy rozeźlona kobra na pewno nie. Trzeba wiedzieć przed kim można otworzyć swoje serce, a przed kim tego robić nie wolno.

  Zamachy są koniecznością

  Jeśli muzułmanów będzie w Polsce dużo, nawet jeśli będą to porządni ludzie, potencjalny terrorysta będzie miał gdzie kupić broń (będą miejscowe gangi), gdzie się schować, werbować młodych gniewnych do organizacji terrorystycznych. Będzie go też niezwykle trudno schwytać w niedostępnych dla policji i służb gettach. A ponieważ islam jest ekspansywny, pragnie nowych wyznawców i terytoriów, zamachy są tylko kwestią czasu – nie mają przecież armii by przeforsować swoje cele.

  Po prostu nie ma innej możliwości. Zamachy są koniecznością by zastraszyć większość ludzi. Gdy to się uda, jest kwestią czasu przejęcie władzy politycznej, urzędowej, w końcu militarnej. Wtedy zasady stają się proste – przechodzisz na islam albo masz poderżnięte gardło. Tak samo zrobiło z nami chrześcijaństwo. Kto zostawał przy wierze ojców, pogaństwie, umierał. Kto przyjął krzyż w strachu przed niemieckim mieczem, mógł żyć. Musiał tylko wierzyć w stworzone przez żydów wierzenia, oraz płacić im haracz żeby go nie zabili.

  Silny zjada słabszego

  Nic nowego. Nowa, silniejsza religia przejmuje słabszą i orkiestra gra dalej. W naszym świecie siła (rozumiana też często jako podstęp) zawsze wygrywa ze słabością, nie ma w tym nic dziwnego. Nawet my, dobrzy ludzie, hodujemy i zarzynamy zwierzęta by je zjeść. Kto widział świnię prowadzoną na rzeź, wie że ona ma świadomość śmierci i jej nie chce, panicznie się boi. Czy nas to interesuje? Nie, bo lubimy zjeść kotleta. Mamy w nosie jej cierpienia i strach. Zwierzęta są głupsze od nas, więc je hodujemy i jemy, chociaż nie musimy. W Indiach miliony wegetarian jakoś żyje, nie słychać by mieli anemię bądź chorowali.

  Podobnie i my – jesteśmy słabsi organizacyjnie, ideowo, słabsi, więc silniejsza idea nas wyrżnie. Za trzysta lat nasze dzieci będą muzułmanami, które w szkole będą się uczyć że Polska ma trzysta lat i powstała tak naprawdę z chwilą kiedy przemieniła się w kalifat. Stanie się tak samo, jak stało się z Polską przez żydowskie chrześcijaństwo.

  Silny zjadł słabszego. Słońce wstanie rano, dzieci nadal będą się rodzić, tylko inne bajki będą opowiadali im kapłani. Z punktu widzenia planety nic się w zasadzie nie zmieni. W naszej ludzkiej historii imperia powstawały i upadały, czy nas to jakoś specjalnie rani? Nie, bo nie czujemy się z nimi związani emocjonalnie. A przecież nasza historia to dzieje tych, którzy musieli pod wpływem siły zmieniać swe wierzenia, porzucać swe terytoria i umierać z woli silniejszego. Takie dramaty jak ten który nas niebawem czeka, nie są niczym dziwnym ani niespotykanym. Po prostu zadowolone, otepione społeczeństwa zostały zaatakowane przez głodnych, silnych, zdeterminowanych napastników. Pokój nigdy nie jest wieczny, a o wolność trzeba bezustannie dbać.

  Idiotyczne konflikty

  W życiu zawsze jest tak, że jak masz dwójkę ludzi, a każdy ma w głowie inną wizję rzeczywistości – muszą się pokłócić. Wielką rzadkością jest sytuacja, gdy zgodnie żyją. Ludzie nienawidzą się o różne poglądy na temat aut, drużyn piłkarskich… a co dopiero mówić o religii, o wizji Boga i świata w którym żyjemy. Spójrz na fora. Właściciele pecetów nienawidzą się z właścicielami konsol, a fani tedeików nienawidzą się z benzynowcami. Takich idiotycznych konfliktów są tysiące – wydumane problemy, ale emocje prawdziwe.

  Dlatego właśnie wprowadzanie muzułmanów musi w pewnym momencie wywołać eksplozję. Nie ma innej możliwości. Pytanie jak to wpłynie na Polskę. Przeraża mnie myśl, że przyjmiemy do siebie napastników, bo tak trzeba teraz nazywać muzułmanów. Mam nadzieję że nie popełnimy ratalnego samobójstwa.

  Ważne pytania

  Są też inne, bardzo dziwne rzeczy w tym wszystkim. Jak wiedzą ludzie światowi, niemal wszystkie media na zachodzie są w rękach żydowskich. Banki i przemysł filmowy też, ale to nie miejsce na pisanie o tym. I jeśli spojrzeć na to co się dzieje, to widać że żydzi z jednej strony narzekają na muzułmanów, gdyż strasznie się wzajemnie nienawidzą (nie dziwne, wygoniono i mordowano cały naród Palestyński, żeby żydzi mogli stworzyć swoje państwo) – a z drugiej ich ziomkowie wspierają całą swą mocą imigrację młodych muzułmanów do Europy. Dziwne, prawda?

  Czyli o coś chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Imigracja młodych, silnych mężczyzn do Europy ma jakiś konkretny cel. Jest wiele opinii na ten temat, a ja tu nie mam swojego zdania w tej kwestii. Za dużo teorii a za mało informacji.

  Jest też kolejna, bardzo ważna sprawa. Widać teraz wyraźnie, że wprowadzanie w nasze życie wyznawców religii która nas nienawidzi, jest samobójstwem, doprowadza do zniszczenia nas. A przecież żydzi są uczeni od dzieciństwa, że goj – czyli osoba nie będąca żydem, jest bydlęciem bez duszy które można okraść, zabić bezkarnie i bóg się z tego cieszy. Uważają oni za człowieka tylko innego żyda, i tylko wobec niego stosują nakazy moralne. Goj im nie podlega.

  Bardzo dziwne

  Czyli muzułmanów w Polsce nie chcemy, bo wiemy że islam uważający nas za niewierne zwierzęta jest śmiertelnym niebezpieczeństwem… a żydzi którzy mają nasze banki, media (np. Michnik – Szechter), rządy (Kwasniewski, ponoć Kaczyński, Korwin i wielu innych), zarządzający praktycznie naszym państwem zagrożeniem nie są? Warto to przemyśleć. No bo jeśli moimi pieniędzmi, obronnością mojego państwa i wszystkim innym zarządza człowiek dla którego Polacy są bydłem bez duszy, które można okradać (talmud), to chyba coś jest nie w porządku? Jak ktoś, kto mną gardzi bo jestem Polakiem, ma o mnie dbać?

  No i kościół który wcale Polski nie jest. Polski ksiądz robi co mu każe Watykan – obce państwo, a nie Polska. Komu przysięga wierność ksiądz? Polsce? Nie, Watykanowi. Więc jaki Polski kościół i nasze interesy? Czy obce państwo może o nas dbać? Nie, może nas tylko drenować z pieniędzy i krwi. W końcu za nasze pieniądze z podatków (które płaci każdy), utrzymujemy uczenie się dzieci poczucia winy za grzech pierworodny i zabicie jakiegoś żyda (nie wiadomo czy w ogóle istniał) dwa tysiące lat temu, a także niechęci do seksu, umiłowania cierpienia (w kościele wszyscy cierpią, Jezus to zamęczone zwłoki na krzyżu, wszędzie święci męczennicy z wykrzywionymi w grymasie cierpienia i męki twarzami, zero radości). Czy to jest także normalne?

  Dla mnie nie.”

  Polubienie

 10. Polsce i światu potrzeba ludzi mądrych oraz odpowiedzialnych – zwiastunów miłości, prawdy i pokoju, takich którzy wiedzą oraz rozumieją jakimi prawami rządzi się świat. Każdy, kto ufa w swoją mądrość, zaniedbując fakt posiadania grzesznej, ułomnej natury, i w takim stanie upadłego ducha, podejmuje się trudu, z grupą podobnie myślących sobie osób, nauczania oraz rozwiązania nurtujących ludzkość problemów, ten tylko przyczynia się do ich spotęgowania. Tak więc każda osoba ludzka, niezależnie od stanu i pochodzenia, która spożywa wieprzowe mięso, imiennie zabronione Słowem Bożym (Iz 66:17), tak jak i zakazane jest zabijanie: Nie zabijaj (Wj 20:13) – musi podzielić los, zabitych stworzeń, do śmierci których, w jakikolwiek sposób, uparcie przyczynia się. Organizm świni, zawiera 98% ludzkich genów, stąd spożywanie wieprzowiny, podobnie jak mięsa innych ssaków, jest kanibalizmem w czystej postaci. Rządy kanibali nad światem, to nie do przezwyciężenia dramat ludzkości, zwierząt i całej ożywionej przyrody. Ojcze i Panie mój, czy ludzkość kiedykolwiek opamięta się?

  Polubienie

 11. W sumie powinniśmy być wdzięczni dzikiej masie przybyszy, pokazują nam w jaki sposób radzą sobie z ubezwłasnowolnioną Policją! Żenada.

  Polubienie

 12. Odpowiadam na pytanie zadanie przez autora. Nie, nie da się uratować Europy. Jest już za późno. Kości został rzucone. Przygotujcie się na oddychanie w skażonej Europie.

  Polubienie

 13. Równolegle z hordami z południa nadchodzi chyba coś jeszcze groźniejszego, umowa TTIP Kto wie czy te problemy nie zostały z sobą zsynchronizowane tak, aby nikt nie zauważał TTIP. Cytuję ze strony https://opolczykpl.wordpress.com/ :
  „Poparcie dla TTIP stawia rząd PiS W JEDNYM SZEREGU z Ryszardem PETRU i innymi politycznymi wykonawcami interesu wielkiego kapitałuhttps://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/31/no-i-…

  https://web.facebook.com/groups/ruch.oburzonych/
  Ktoś fajnie podzielił nas Polaków! Bo jeśli nie popierasz „demokratycznie” wybranych rządów
  i jedynie „patriotycznej” partii PIS-u to jesteś poplecznikiem PO i Nowoczesnej.

  Ale jak można dalej ufać rządowi, który kompletnie ignoruje głos obywateli i niczym somnambulik realizuje interesy światowych korporacji?
  Co można powiedzieć o Wicepremierze, który działa wbrew interesom Narodu, do którego nie dociera głos konstruktywnej krytyki Suwerena?
  Dlaczego rząd nie podejmuje publicznej debaty nad fundamentalnymi sprawami państwa – dobra wspólnego nas, wszystkich Polaków?

  Polubienie

  • 99 procent ludzi to kretyni wiec referedum by nas pograzylo poki co ze stanami musimy trzymać bo taki ruski by nas napadal swoimi ludzikami co kwaral i udawal ze to kosmici jak na ukrainie

   Polubienie

    • moja zona zawsze była mna rozczarowana wiec nic nowego dla mnie -_-, ale, polityka to procentowosc nie idee sztandary i medale, nie biale nie czarne, czasami 1 procent polityki chroni nas przed wojna ze np w 46 cos podpisalismy z jakims krajem ktory jest kolega znaczy np ma cos co bandycki kraj potrzebuje z krajem ktory chce nas napassc itd. , niestety trzeba z chujami się ukladac często gesto żeby nas inny chuj nie wytlukl, co nam po honorze jak nas nie będzie albo będziemy konac po hiroshimie czy fukushimie…

     Polubienie

    • majdan to walka gangow zydoksiezycowych ponadto ja bym się raczej wystrzegal zwalania winy na panstwowosci

     Polubienie

    • a ja mysle ze to sa ruskie bad boys i hamerykanskie bad boys, i ze akurat ruskie bad boys sa w naszym interesie to czysty przypadek

     Polubienie

 14. …dawno tu nie komentowałem…zacznę od 2 cytatów : „świadomość kształtuje byt” oraz – jak dla mnie – równoznaczny – ” co siejesz, to zbierasz ” …i nie ważne dla mnie jest, kto to powiedział, czy przekazał , ale jakie to implikuje skutki dla nas na tej planecie!…nie dziwi Was, że blog Jarka, czy też inne nam znane z wklejek, linków – mimo takich „obrazoburczych” za przeproszeniem treści – funkcjonują bez przeszkód, mają się dobrze(nikt nikogo nie zamyka, nie wtrąca do więzienia, nie grozi)?…”ktoś” na to zezwala…niby dlaczego – jeśli tego „ktosia” jawnie się demaskuje, ba wytyka niekiedy palcem wprost?…Otóż mam taką swoją teorię na ten temat : …dla starych bywalców – niektóre treści są nowe, inne już znane, ale zawsze wywołują oddzwięk w postaci komentarzy; jedne są stonowane i przemyślane…inne pełne zjadliwej ironii, czy wybuchów gniewu, obrażania komentujących itp. itd..(a to już konkretna energia, będąca pożywką dla znanych poniekąd postaci „zza kulis”)…dla nowo czytających – często są to treści bardzo szokujące, wręcz niewyobrażalne i często rodzą „straaach” – taki prawdziwy i znów „ktoś” łyka to, co „lubi” najbardziej!…i tu zmierzam do sedna – bez względu na szokującą niekiedy treść, fakty – „rozbierajmy” je bez emocji, bierzmy na logikę, wewnętrzny głos, czy jak kto woli – odbiór przez pryzmat serca – nie zasilajmy naszą negatywną energią matrixa, ba – nie wywołujmy ” wilka z lasu” takimi komentarzami jaki nam tu zapodał roni, bo faktycznie – dopokąd on tylko tak twierdzi (jest przekonany) i wysyła to w przestrzeń – nic się nie dzieje….jeśli natomiast wszyscy przyjmiemy taką postawę , to z pewnością zacznie nam się materializować w niedalekiej przyszłości…na zakończenie posłużę się cytatem z piosenki Skaldów : ” nieważne jest złapać króliczka, ale by gonić go”, jako że teorii i treści jest całe mnóstwo, a naszym zadaniem jest oddzielić ziarno od plew i nie dać się wmanewrować w gierki pełne emocji, bo nasz zysk z tego żaden, a „poniektórym” na uciechę, czy wręcz pożywienie…pozdrawiam wszystkich

  Polubienie

  • to się powtorze tylko ze pesymistow pokroju roniego synkusia i czasami bary trzeba tonowac bo maja tendencje do zaklinania przyszłości -_- , najwięcej pisza tutaj pesymiści -_- niestety

   Polubienie

  • ,, …dawno tu nie komentowałem…zacznę od 2 cytatów : „świadomość kształtuje byt” oraz – jak dla mnie – równoznaczny – ” co siejesz, to zbierasz ” …i nie ważne dla mnie jest, kto to powiedział, czy przekazał , … “

   Dla ciebie, Oko, jest to nieważne i to jest twoja sprawa, twój osąd, który bardzo szanuję.
   Pozwolisz, że wyrażę swoją opinię na ten temat( i nie tylko ten :D) Twój komentarz jest dla mnie inspiracją! 😀 :D.

   A więc:
   Dla mnie jest to bardzo istotne, ponieważ jeśli jacyś ludzie doszli do takiego wniosku(cytaty), a ja w swoim życiu przekonuję się na każdym kroku, że rzeczywiście tak jest, to będę zgłębiać twórczość tych ludzi w poszukiwaniu innych, rozwijających mnie, mądrości. Będę przyglądać się ich życiu, postępowaniu i zachowaniu (ujętych w słowo pisane), by móc iść swoją drogą jak najmniej kolizyjnie, a jednocześnie kreatywnie, twórczo.
   Jeśli Jezus mówił o siewie I żniwach (,,co posiejesz to żąć będziesz”), a Marks słowami ,,byt kształtuje świadomość” zapoczątkował polemikę w tej kwestii, to dlaczego nie mam przytoczyć imion, nazwisk autorów tych maksym? Dlatego, że komuś się to może nie spodobać? Bo ktoś nazwie mnie wyznawcą znienawidzonego przez tego ,,ktosia” człowieka? Bo ktoś uzna mnie za chorego ideologa? Wolę więc, cytując czyjąś mądrość, na wszelki wypadek podkreślić, że odżegnuję się od autorów tych myśli, co by nie być z nimi utożsamionym?
   To autofałsz i hipokryzja – największa krzywda, jaką mogę wyrządzić samej sobie, ,,dopasowując” się do innych, na zasadzie, byle by nie ugodzić w jego uczucia, bo straci się rozmówcę, towarzysza, któremu tak na prawdę dajemy sobą rządzić. Taki rozmówca, na moje życzenie, pozbawia mnie pełnej głębi moich myśli, odczuć, w końcu zniewala. ( czy czasem nie przypomina to wyzbywania się zachowań i symboli chrześcijańskich przez zachodnią Europę, aby nie drażnić uczuć ,,wspaniałych gości”, którzy powoli zajmują każdy kąt ich mieszkania, narzucając swój, wcale nie europejski sposób myślenia? Przejęty dom jest wstępem do przejęcia ducha, którego utrata czyni z człowieka jego namiastkę).

   A na naszym blogu? Zgadzam się z tobą, że bywają tu dialogi bez chęci życzliwości i czarnowidztwo, o którym pisze Gmo. I wcale nie jest to takie mało ważne, co z resztą ty, Oko, podkreślasz.

   Pozwolicie: kilka moich myśli w tym temacie.

   Ten człowiek nie potrafi rozmawiać, któremu całkowicie obce jest pojęcie tolerancji. Nigdy nie ,,stonuje” swej wypowiedzi, bo nie dociera do niego, że inni mogą myśleć inaczej, że wspinają się na SWÓJ pagórek, górkę czy stromy szczyt.
   Dla człowieka fanatycznie wierzącego w swoją ideę, w swoją ,,ostatecznie niepodważalną wiedzę” jedyne co istnieje to głoszenie tej wiedzy z uporem maniaka I zdobywanie zwolenników, wyznawców jego ,,uniwersalnej prawdy”.

   Wszędzie tam, gdzie występują przekonania, wierzenia(coś co dany człowiek uznaje za prawdę), zawsze znajdą się fanatycy i wcale nie dotyczy to tylko przekonań religijnych, jak fałszywie, potocznie uważa się. Namiętne zwalczanie postaw i racji innych to najzwyklejszy w świecie fanatyzm – często przybierający formę agresji.
   Uważam, że:
   LUDZIE CIĄGLE WALCZĄCY Z GŁUPIĄ, NIEDORZECZNĄ, ICH ZDANIEM, IDEĄ INNYCH, TAK NA PRAWDĘ NIE WIERZĄ WE WŁASNĄ. NIC DLA SIEBIE NIE DAJĄC, POTRAFIĄ Z TEJ WALKI ZROBIĆ CEL ŻYCIA.

   Oni nie podejdą spokojnie do czyjegoś odmiennego zdania. Uznają je za atak, poczucie zagrożenia dla wątłych lub mgliście istniejących własnych przekonań. Na wyszydzaniu, ośmieszaniu zarówno idei jak i ich autora próbują zbudować mur, za którym nie ma prawdziwej, pełnej wiary we własną drogę.

   Gdyby takowa wiara istniała, poparta nie tylko wiedzą ale i czuciem prawdziwości tej wiedzy, człowiek nie miałby potrzeby bronienia jej w sposób agresywny, graniczący z fanatyzmem. Owszem, rozmawiałby, dyskutował, przekonywałby do swoich ,,racji”, ale nigdy nie czułby się zagrożony na tyle, aby atakować, wyśmiewać i kpić.

   Czy moje przekonanie(a mamy ich wiele) będę umacniać poszukiwaniem potwierdzających je argumentów, czy chorobliwie będę zwalczać idee innych?

   Czyniąc to drugie co osiągnę? Naiwnie liczę, że ktoś atakowany wystraszy się i bardzo szybko zaakceptuje mój pogląd?
   Gdybym na to liczyła, musiałabym być skończoną idiotką. A już największym prostactwem z mojej strony jest z jednej strony świadomość, że ludzie mogą być zmanipulowani(popierający jakąś politykę, partię, organizację, religię), a z drugiej strony rzucanie kalumni na tych ludzi I doszukiwanie się w nich samego zła, które tak na prawdę to ja utożsamiam.

   BYT KSZTAŁTUJE ŚWIADOMOŚĆ czy ŚWIADOMOŚĆ KSZTAŁTUJE BYT?
   Co było pierwsze; jajko czy kura? Tak jak umysłu nie da się oddzielić od ciała, tak rozważanie bytu jako przyczyny, lub świadomości jako przyczyny nie ma najmniejszego sensu, ponieważ skoro plan fizyczny potrafi kształtować ludzką myśl, to w równym stopniu myśl człowieka ma swój wpływ na plan fizyczny i rzeczy, które się w nim dzieją.

   Czy to, że jestem nerwusem powoduje mój krzyk, czy też mój krzyk czyni mnie nerwusem?

   Czy to, że jestem pesymistą powoduje, że wokół siebie roztaczam czarnowidztwo, czy raczej, nastawiając siebie na słuchanie, czytanie i oglądanie tylko tego, co tworzy we mnie uczucie lęku, obawy, strachu, beznadziei, staję się pesymistą, zdołowanym człowiekiem, szukającym dokładnie takiego samego towarzystwa żywych trupów?

   Ten, kto ,,wrzuci” bardziej dołującą informację, odkryje większy przekręt, kłamstwo, kto bardziej wyzwie jakichś ludzi czy instytucję – ten w rankingu mocnych wrażeń przeskakuje na wyższe miejsce listy porąbanych przebojów.

   Trzeba rozmawiać, trzeba coś wiedzieć, ale ciągłe narzekanie, widzenie wszędzie tylko i wyłącznie zła tworzy klimaty, w których człowiek czuje się smutny, zdołowany, bezsilny – odechciewa mu się żyć.

   Podejrzewam, że dlatego niektórzy stali bywalcy tego blogu(w tym ja) widząc tylko takie czarne, stresujące, nie służące życiu klimaty, robią sobie kilkudniowe przerwy w nadziei, że do naszej knajpy zajrzy ktoś radosny i rozwieje te ciągle wiszące czarne chmury, z którymi zaczynają się źle czuć nawet sami pesymiści.

   Jeśli np. Nie interesują mnie góry, nie lubię tam przebywać, źle się czuję na górskich szlakach, to będę cały czas na nie narzekać? Będę swoją energię marnotrawić na nienawiść do gór i na obrzydzanie ich innym? Nie!

   Jeśli odpowiada mi morze, to o nim będę mówić, opowiadać ile radości i szczęścia daje mi przebywanie nad nim! Będę przywoływać pozytywne wspomnienia, opisywać piękno morza. Będę się przy tym czuć wspaniale, radośnie!

   Przecież moja wiecznie skrzywiona gęba mówiąca brzydko o górach wcale nie przeniesie mnie w piękne miejsce!
   Czy po to, aby kochać morze, muszę nienawidzić góry?! Być ciągle jedna nogą (energią) w górach, a drugą nogą nad morzem?(swoją drogą nie zazdroszczę Warszawie widoku 😀 😀 ale chamski żart – przepraszam)

   Czy po to, aby akceptować moje idee, moje przekonania(morze), muszę nienawidzić idee, przekonania innych ludzi(góry)?!

   Jeśli nie mam nic mądrego, dobrego, przekonywującego do powiedzenia na temat morza, to ze swoim wrednym czarnowidztwem na temat gór powinnam się zamknąć.
   I nie dziwić się wcale, że ludzie radośni, chcący po prostu żyć, nie mają zamiaru ze mną przebywać – z człowiekiem, który za cholerę nie pojmie, że ktoś może lubić góry.
   Starajmy się ubogacać wiedzę innych, biorąc od nich w zamian to samo.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • ale zgadzam się z teza ze gory sa do dupy -_-, ja lubie morska horyzontu plaskosc jak mawial poeta, masz racje tu jest jakiś ranking wsrod mlodziencow na kto znajdzie większe swinstwo i kto lepiej opierdoli kogos plus konkurs robienia loda nabialowi zawsze mnie to tu smieszy -_-

    Polubienie

    • ,, ale zgadzam się z teza ze gory sa do dupy -_-, ja lubie morska horyzontu plaskosc jak mawial poeta, masz racje tu jest jakiś ranking wsrod mlodziencow na kto znajdzie większe swinstwo i kto lepiej opierdoli kogos plus konkurs robienia loda nabialowi zawsze mnie to tu smieszy -_- ”

     Jestem wodnikiem, przecież o tym wiesz(ale popisy z mojej strony 😉 )
     Wiesz, Gmo, czasem myślę, że ten lód dla nabiała, gdzie on sam jest daleko i tylko wystawia dla ,,chcących” zbiorniczek na spermę(niech się spermią, o przepraszam, niech się spełnią) to naturalnie celowa gra, aby wszyscy mogli wreszcie wyrzucić szóstkę i zagrać w chińczyka. Z tego loda, on sam ma chyba największą bekę!

     Przecież to widać:,, ciu, ciu ciu Jareczku! Jak ci dziękuję, żeś mnie pozwolił sie wkleić!” – podczas gdy facet(Jarek) ma to głęboko w dupie, ponieważ sam jest radykalny, niezależny i tak chciałby widzieć ludzi w swojej obłaści.

     Wkurza mnie ostatnio w tej knajpce dołująca monotematyczność narzucana przez przewodników, pasterzy dusz, wizjonerów, znawców dna religii i wrogów wszystkiego, co nie słowiańskie. O polityce nie wspomnę!
     Zastanawia mnie, czy ci ludzie odreagowują na tym blogu swoje frustracje, a na co dzień są radosnymi ludźmi. Jeśli nie, to współczuję partnerom, sąsiadom etc.
     Polak jest na prawdę smutnym człowiekiem. Myśli, że przez pryzmat jego ciągłego niezadowolenia z wszystkiego patrzy tak samo cały świat. A tak nie jest. Świat to organizm, który nie składa się tylko z czarnej dupy. Polacy chyba dostali pod zawiadywanie tylko tę część ciała. Albo na własne, pesymistyczne życzenie sami wybierają pieprzony pesymizm, w gruncie rzeczy masochizm.

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS. No jak wodnika, albo rybę, czy raka ma ciągnąć w góry? … Przynajmniej w tym świat jasno mówi o swoim odczuwaniu.

     Polubienie

    • Krysiu,Gmo a ja kocham i uwielbiam góry,nie wyobrażam sobie na stałe zamieszkać nad morzem,powtarzający się rytmicznie szum morza doprowadza mnie po dłuższym czasie do rozpaczy,
     Już po 10 dniach pobytu nad morzem chcę wracać do moich pięknych
     górskich beskidzkich krajobrazów.
     Czy dlatego,że wolę góry,GMO mam być tym gorszym człekiem (*_*) ?
     każdy z nas ma swoje wyobrażenia piękna i swoje ulubione miejsca
     i niech tak zostanie,bo w przeciwnym wypadku byłoby bardzo nudno
     i bylejako.Ten nasz świat jest piękny właśnie poprzez różnorodność,
     a niejednolitość i to we wszystkim.
     Gdybyśmy byli wszyscy tacy jednacy,to nie byłoby tej dyskusji między
     nami,a co za tym idzie nie poznalibyśmy się,chociaż tylko wirtualnie.
     Ja się bardzo cieszę,że was wszystkich bez wyjątku poznałam,
     wnieśliście dużo rozmaitości i nowości w moje życie i to jest
     ważne.
     Czytam dużo na innych blogach,ale takiej atmosfery wśród komentujących nie spotykam i wcale GMO nie podlizuję się Jarkowi pisząc to ,bo to właśnie my komentujący tworzymy atmosferę tego bloga.
     Zyczę nam wszystkim więcej luzu ,mniej sztuczności i bycia zawsze sobą,a będzie dobrze.

     Piękne pozdrowionka no i wesołego dzionka (*_*)

     Polubienie

    • Aniu, na wstępie: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🙂 🙂 🙂
     Jak nie my sobie, to kto nam?! 😀 😀

     Dzisiaj, gdy mąż składał mi życzenia, ucieszyłam się i nieco zastanowiłam nad jego słowami.
     Po wysłuchaniu życzeń, podziękowałam i zapytałam:
     ,,Powiedz mi, kochanie, tak bez głębszego zastanawiania się, kim ja dla ciebie jestem?”
     ,,Jesteś dla mnie podstawą dla nazwania siebie mężczyzną.”

     Chciałam ,,szybkiej” odpowiedzi? 😀 No to ją dostałam! 😀 😀

     Ale tak chyba w życiu powinno być. Żadna ze stron dualizmu nie jest mniej lub bardziej ważna. Tylko poprzez wzajemne uzupełnianie mogą dokonywać własnej projekcji. Nie istniałaby istota czegokolwiek, gdyby nie miała swego przeciwieństwa.
     Mało tego! Rozmiary przeciwieństwa definiują wielkość istoty.

     Aniu, góry są cudowne. Morze również. Dwa przeciwne pejzaże.
     Znamienne jest dla nich to, że jeśli góry ukazują swój majestat ciszą, to morze właśnie dźwiękiem podkreśla swą odwieczną siłę i potęgę.
     Nawet pory roku zdają się mieć swoje ulubione miejsca. Jeśli jesień chce się najbardziej przypodobać światu, to właśnie w górach. A zima? Gdzie znajdziesz jej arcydzieła w postaci bajkowo oszronionych drzewek, jeśli nie przy szczytach gór?
     Wczesno wiosenny, sztormowy czas i gorące w swym lenistwie lato lubią cumować nad brzegiem morza.
     Ech … , już się tam znalazłam …

     Taki mamy, Aniu, cudowny kraj! Mamy góry, morze, niziny, pagórki, doliny, rzeki i jeziora! I nad nimi gwiazdy, pod którymi urodziliśmy się. Kochajmy to wszystko – to jedyna droga, by to mieć i nie stracić. Nasi przodkowie byli tego w pełni świadomi …

     Oj, chyba się rozczuliłam …

     Gdziekolwiek indziej znajdowałam się na świecie, nigdy nie byłam w stanie zabrać tam siebie całej. Przekonywałam się dopiero po powrocie, że część mojej duszy stała na progu i witała mnie w moim kraju, w moim domu. To cudownie mieć do czego wracać. Do siebie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Grzesiu, bardzo serdecznie dziękuję!
     I dziękuję ci za te przepiękne klucze dzikich gęsi, które właśnie teraz przelatują nad moim domem! Przesyłka dotarła w idealnym momencie! 🙂

     Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

     Polubienie

    • Grzesioadamie (*_*) dołączam się do Krysi z podziękowaniem za życzenia i zapraszam na swojską pigwówkę na spirytusie.
     Nie wiem czy jest Ci wiadomym,że w PRL-u kobiety otrzymywały od Rady Zakładowej na Dzień Kobiet po jednym tulipanie,a w zamian za to panowie chodzili „wstawieni” po zakładzie,tak to
     bywało,i smutno i smisznie.

     Polubienie

    • Czasami były rajtuzy, z podpisem na liście..

     Urodziłem się za Gomułki, coś pamiętam, niekoniecznie
     z ”8 marców”, szczególnie późnym popołudniem.. 😉
     Stare czasy..

     Pigwówki dawno nie próbowałem.. A gdzie ona ”dojrzewa”?

     Może kiedyś się pojawię.. 😉 Dziękuję.

     Polubienie

    • Krysiu Twój cytat „Rozmiary przeciwieństwa definiują wielkość istoty” jeżeli to dotyczyłoby wszystkich i wszystkiego to ja i mój mąż
     jesteśmy wielkimi istotami bo w 97% jesteśmy niezgodni w poglądach na sprawy dotyczące nas wszystkich i tak to trwa 45 lat.

     Chyba muszę znów coś przeanalizować i przemyśleć i tak w kółko,
     życie jednak kołem się toczy,a my rodzimy się „zieloni” i ” zieloni”
     tylko starsi z tego świata odchodzimy.

     A już byłam tak spokojnie ugruntowna w tym,że myśmy się po prostu nie dobrali i nie ma się co docierać,a tu masz babo placek wywróciłaś mi Krysiu mój świat do góry nogami.
     Chociaż ,kiedyś jeden z naszych znajomych,też stwierdził,że aby
     przeżyć razem w zgodzie 45 lat/bez rękoczynów/ trzeba być albo wielkim człowiekiem albo zbyt uległym,ani ja ani moja druga połówka do uległych nie należymy,wychodzi zatem Krysi znowu na Twoje
     Dochodzę do wniosku,żę jest jeszcze trzecia ,nasza opcja,ścierać się ze sobą żartobliwie,tak jak to my robimy i jakoś to wszystko trwa.I chyba tego się będziemy już trzymać
     Mały przykład: ja kocham góry,a mąż morze,on KOD a ja nie,on
     kk a ja nie itd. jest wesoło a zarazem smutno,no i co Krysiu masz
     jakieś Salomonowe wyjście?

     Przesyłam Ci na Dzień Kobiet pomarańczową prymulkę,bo taka
     mi na razie zakwitła,do niej dołączam wiązkę mojej miłości.

     Serdecznie pozdrawiam

     Polubienie

    • morze to taka naturalna klima i oczyszczacz powietrza zarazem, w lato w wawie i gorach to meczarnia raczej a np w takim gdansku szybko tramwajem na stogi i już mi nic więcej nie trzeba, woda piasek slonce kobieta niekoniecznie w tej kolejności -_- to jest to co lubie najbardziej, gorskie halne, okopcone powietrze, zjazdy z gorki samochodem w zimie stylem dowolnym to nie dla mnie, na plaskim latwo o krakse zimowa a co dopiero na pagórkach, owszem na widokówkach lubie ale tylko tam -_-, aha i bardzo nie lubie chodzic pod gorke -_-

     Polubienie

    • kurde pisałem już o tym ale się powtorze ze polacy to zkatolizowane duszyczki i to sie tu objawia, tylko to można zobaczyć jak sie z stad wyjedzie na dłużej, jak sankuśie i inne mamisynki skurwysynki nigdzie indziej nie mieszkaly to mysla ze agresja i depresja jest normalna, może ja tez taki byłem kiedyś już nie pamiętam -_-, wodniczki sa spoko -_-

     Polubienie

    • Gmo, jestem zawiedziona! Taki fajny 😉 komentarz dla ciebie napisałam i wzieno go wcięło! Dziwne. Nacisnęłam ,,opublikuj komentarz” , ukazał się, a w kolumnie komentarzy, u góry w lewym rogu nulus! Może to już zaczął sie koniec sielanki, o której wspominał Oko?

     O tym lodzie dla nabiała (masz rację)- powtórzę mój komt, ale nie dzisiaj. Nie chce mi się, bo się wkurzyłam.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • nie wkurzaj sie bo zlosc urodzie szkodzi -_- zapodaj sobie win10 jest za darmo jak jeszcze nie masz tam jest nowa przegladarka nazywa sie edge i nigdy jeszcze mnie nie wypupcyla no i poki co jest odporna na wirusy i inne dziadostwa jak safari w apple

     Polubienie

    • GMO a dopiero co odradzałeś mi instalowanie win 10,widzę ,że zmieniłeś zdanie,a ja kłócę się z moją drugą połówką,bo on ma
     win10 a ja się upierałam,że nie chcę,opierając się na Twojej opinii.
     Dzięki za życzenia.
     Proszę o nie obrażanie moich pięknych Gór,bo zabronię Ci tu
     wjazdu (*_*).

     Polubienie

    • ja odradzałem ? chyba roni odradzal ja mam już z pol roku -_- i zero wirusow i innych przeszkadzajek

     Polubienie

  • ja tez wiem ze istnieje gowno, nawet miliony ton gowna 400 000 km od ziemi zwanego księżycem i to gowno na nas sra czasem ustwicznie czasem periodycznie ale sra i nie popadam w gloom and doom i będą kopal az do ostniego ruchu pletwa, kurwa wydalo się jestem ryba -_-

   Polubienie

 15. …ryby podobno głosu nie mają, ale sądząc po Twoich wpisach – które w przeważającej części trafiają mi do przekonania – to i płetwą pisanie idzie Ci dobrze -_-

  Polubienie

 16. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-papieza-franciszka-islamska-inwazja-europe-jest-czyms-pozytywnym

  „Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto „arabska inwazja”. To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

  To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

  Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.”

  Polubienie

 17. powtarzam to już po raz kolejny – to mason „pierwszej wody” i gra do jednej bramki…jak go, za przeproszeniem nie „poświęcą” w razie ” co”, to pewnie ewakuują jakemś UFO -__-

  Polubienie

  • „oko” ja już dawno temu pisałam,że franek to jezuicki mason posłany przez wyższych rangą do rozwalenia chrześcijaństwa,które
   jest ostatnią zawalidrogą do wprowadzenia NWO.Jak obserwujemy to on coraz śmielej głosi swoje wywrotowe poglądy jakby chciał
   delikatnie z tym oswoić katolickie owieczki.
   Mam takie przekonanie,że światowe dni młodzieży w Krakowie się
   nie odbędą,bo franka już nie będzie.
   Ja mu nie życzę żle,ale wolałabym aby to całe zbiegowisko nie
   wypaliło,w obecnych czasach istnieje duże ryzyko terroryzmu.
   „oko” popieram Twój wpis o negatywnych i agresywnych komentarzach ,ja też nie znoszę wiecznych krytykantów,smutasów i czarnowidzów,sieją tylko złą energię,która na nas działa destrukcyjnie.
   Ja osobiście podzielam opinię,że pozytywne myślenie i nastawienie
   to 3/4 sukcesu.

   Polubienie

   • najlepiej aby te dni mlodziezy sobie Frantiszek praktykowal w swojej stolicy dewiantow ,do nas jesli dojdzie do tego ,beda wpompowane tysiace islamistow a przyjada jako chrzescijanska mlodziez,beda sie zapoznawac ze slowianskim typem urody polskich kobiet.

    Polubienie

    • cos czuje ze gmo będzie tam wital mlodych brodokozojebcow z całym szacunkiem przepraszam werbunkiem

     Polubienie

   • „chrześcijaństwa,które jest ostatnią zawalidrogą do wprowadzenia NWO” a ja bym powiedział ze chrz jest i zawsze było otwarta droga wręcz autostrada do NWO, nic tak nie pielęgnuje pizdowatosci i uleglosci w ludziach jak kk, a ze smutasami i dolowniczymi tutaj czas już skonczyc jedynie synkuś jest wytłumaczony no bo lucek mu kaze wiec sluga musi ale reszta czasami brzmi na własne zyczenie jak nawiedzone cioty -_-

    Polubienie

    • postepowy katolicyzm pompowany na sile w dusze slowian po 800 roku to nic innego jak NWO we wersji katolickiej,ktory ulega ciaglej modyfikacji.Obecny NWO to technokratyczny bandytyzm dewiantow ale wiekszosc gawiedzi ,ktora ma uprowadzone dusze przez sukienkowe szwadrony pederastow KK,twierdzi ze tylko owy kosciol ich wybawi.Zreszta katoniewolnicy najczesciej malo co jarza z tego ze sa w niewoli NWO.

     Polubienie

    • Dusza może być rozczlonkowana, np 75 procent w księżycu robi za generator i tylko 25 procent w ciele na ziemi jak jest srednio u kkowcow, bez duszy bylibyśmy warzywem dlatego wszystkiego nie zabierają nigdy, w stanach indianie robia przywolanie czastek duszy, b fajne uczucie, no coz sami Indianie sa strasznie otyli, wygladaja staro i nie dbaja wogule o siebie no coz ale maja te zdolnosci, to tak na marginesie, nie tylko księżycowi zabierają czastki duszy także my sami sie pozbawiamy przez zle uczynki i przezycia, warto czyscic emocje wtedy nie chorujemy bo czastki nie zostają przy wydarzeniach z przeszlosci, polecam czyszczenie nagromadzonego balastu np przez EFT, ciało nie znosi próżni i dlatego jak 3/4 duszy poszlo w pizdu to jest miejsce dla wszystkich innych niefajnych egregorow z roznych miejsc i wymiarow które tylko czekaja żeby zaistniec, wyjść z kk uzalenienia jest b ciężko nawet ci co nie chodza do domu zboka i zdaja sobie sprawe ze dom zboka jest tylko miejscem do golenia ich z energii maja pesymistyczna mentalność kk jak wielu panow tutaj na tym forum, biali amerykanie sa bezreligijni w większości i maja b pozytywne myslenie jest to u nich b naturalne i się dziwia b naszym martwieniem się np, wiec widać ze jesteśmy przezarci kk big time i ciężko nam dochodzić do czegos do wielkich biznesow itd bo kk zabiera b wiare w siebie niestety juz na większość zycia, amerykanie zawsze „głupio” wierza ze cos co robia się zawsze uda i się im „udaje” my niestety odwrotnie, młodsze pokolenie już ma z tym lepiej chodz za bardzo jest onliniowe i slabo wykształcone, młodzi lekarze w Polsce to jakas namiastka lekarzy prlu ale podobnie jest z wszystkimi innymi zawodami artystami mechanikami itd. chodz wiadomo ze sa wyjatki

     Polubienie

    • Tak GMO ale o tym wiedzą tylko hierarchowie,owieczki są ciemne
     i przyczyniają się ale nieświadomie.
     Natomiast NWO chce jednej religii i w tym celu postawili franka jezuitę na czele,a on jak widać robi wszystko,żeby z tych trzech niby głównych religii zrobić jedną NWO-wską.
     Przecież już całował ręce przedstawicielom judaizmu i islamu.

     Polubienie

    • odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu mozna by powiedziec, w sumie te 3 religie holduja jednemu Eskimosowi tylko nie wiedza jeszcze o tym, slyszalas o tym uziemiaiu się podobno wszystkie choroby leczy tylko trzeba 80 min dziennie a b chorzy najlepiej caly czas jak mieszkacie w domu to macie latwo kabel przez okno do dużego gwoździa gwozdz w ziemie i tylko się trzynac 80 min i więcej to jedyna metoda żeby nabrać elektronow tj sily życiowej najgorzej maja w blokowiskach na gornych pietrach pod tym względem https://www.youtube.com/watch?v=XumPQLTzPWI

     Polubienie

    • to nie ze my się uziemiamy tylko ze do nas plyna elektronyz ziemi przy kontakcie z nia których bardzo potrzebujemy do zycia rosliny to samo doniczkowe sa odciete od zrodla chyba ze chalupa betonowa czy kamienna, elektron to sila zycia po grecku czy cos tam, pamiętam takiego maga co mowil ze chodzenie po porannej rosie jest najlepsze na wszystko ale nie wiedział czemu teraz by już chyba wiedział -_- , dlatego ludzie wyjezdzaja nad morze niby po jod i inne duperele a nie wiedza ze chodzi glownie o uziemianie się, sam myslalem żeby sobie takie przescieradlo uziemiające spawic ale nie wiem czy jest bezpiecznie podlaczyc je do uziemienia w gniazdku, ktoś z was w branzy elektrycznej moze ? sluszalem ze jak jakies urządzenie przebije np w bloku to może prad dojść do naszego przescieradla… -_-nie wiem może teoretyzuje za bardzo nie znam się na pradzie za bardzo -_-

     Polubienie

    • Ja to znam i próbowałam,ale ja jestem zdrowa,a mój małżonek jest
     z KOD-owców i w takie jak on mówi pierdoły nie wierzy,nic nie poradzisz,każdy ma rozum i wolną wolę,niech sam wybiera,ja już
     przestałam się przejmować i tak mnie nie słucha,po chemii ma gorsze wyniki jak przed,ale nie da sobie nic powiedzieć.
     Szkoda gadać,czekam na wiosenne słoneczko jak katole na zbawienie.

     Polubienie

    • ” a ze smutasami i dolowniczymi tutaj czas już skonczyc jedynie synkuś jest wytłumaczony no bo lucek mu kaze wiec sluga musi ale reszta czasami brzmi na własne zyczenie jak nawiedzone cioty ” – No widzę po tym wpisie i innych że nawiązuje się lokalna koalicja przeciwko mnie. Bardzo mi miło to słyszeć. Widzę, że nikt mnie tu nie chce i nie toleruje. Nic tu po mnie. Widzę, że nie mam czego tu szukać. Więcej was nie będę męczył swoimi wpisami. Przecież smutasów i „nawiedzone cioty” trzeba tonować.Nie będę wam już więcej zawadzał i zabierał „pozytywnej energii i przestrzeni”. I nikt mnie nie musi wyrzucać sam wyjdę. A ty GMO natomiast to chyba na własne życzenie prosisz się bicia. Za te nawiedzoną ciotę powinieneś dostać wpierdol ode mnie. Nie będziesz mnie cały czas obrażał i strofował wg. swoich klasyfikacji. Żegnam państwa.

     Polubienie

    • roni nie denerwuj się nikt tu nie mowil o wyrzucaniu kogokolwiek a z krytyki można się wiele nauczyć a przynajmniej troszkę -_-
     pozdr

     Polubienie

    • Tylko krytyka powinna być konstruktywna 🙂

     Wszyscy nadajemy mniej więcej na jednym ‚kablu’,
     szkoda zdrowia na kłótnie.. 😉

     Polubienie

 18. http://www.eioba.pl/a/4e4s/jedyna-szansa-wojna

  „zytając najnowsze newsy, ogarnia mnie wrażenie absurdu, porywa ku samemu zimowemu słońcu wrażenie bycia na jakimś upiornym cmentarzysku. Urodziny szczęściarza loteryjnego Lecha Wałęsy i śmietanka towarzyska, elita Polski; prawdomówny Donek z ubraną przez podatników małżonką, działający dla dobra młodziezy, sprzedający jej czystą chemię Dariusz Michalczewski aka tiger, obiektywna Monisia Olejnik na wieeelgachnych szpilach, obiekt romantycznych uniesień Pań, minister Nowak z pożyczonym zegarkiem, pośrednicy samego Pana Boga, ekscelencje Głódź i Gocłowski, największy aktor na ziemi, tej ziemi, Olbrychski, słynny Mnietek Wachowski (kto nie z Mieciem tego zmieciem) a także Jarosław walczący o Polskę jak lew w europarlamencie, syn solenizanta.

  Pytam się

  A ja pytam – gdzie wielki ekonom Balcerowicz Leszek? a gdzie twórca genialnej OFE polegającej na płaceniu zagranicznej firmie naszych pieniędzy, a ona sobie kupuje nasze obligacje, Pan Buzek? gdzie zachęcający do wydajnej, bezpłatnej pracy przyjaciel bogatych tego świata Pan Korwin Mikke?

  Radosne bydło

  Na drugim biegunie miliony ogłupionych, biednych, zadłużonych po uszy Polaków. Niektórzy nawet myślą że skoro nie pożyczali pieniędzy to wszystko jest ok, ale nie jest, ponieważ Polska zadłużyła sprawiedliwie wszystkich. Polska czyli kto? wesołe chłopaki demokratycznie wybrani przez stado baranów. Jak widać pieniądze nie poszły na marne – mamy wspaniałe autostrady, szpitale, lekarze dbają o ludzi, jest praca, mamy własne marki aut, produkujemy uzbrojenie dla własnej armii. Mamy cud gospodarczy, polskiego papieża, Wałęsę noblistę którego zna cały świat – nobel jest? jest. Cudowny, niespotykany fart w lotto jest? jest. Podobno sam duch święty pomagał losować szczęśliwe numerki. A kto wie, może niedługo oskar dla naszego mędrca europejskiego, który sam jeden „temi spracowanymi ręcami”, oszukał pułkowników z sb i komunistyczne imperium zła. Nasz wąsaty heros kontra tysiące czołgów, miliony żołnierzy, najlepsi zawodowi zabójcy z KGB operujący z truciznami na całym świecie; pokonał ich sam jeden z papieżem Polakiem, po czym w Polsce nastało szczęście i dobrobyt.

  Wojna

  Przykro mi to mówić, zwłaszcza tym którzy wierzą że będzie dobrze. Niestety, ale jedynym wyjściem z obecnej pętli na szyję jest wojna. Musicie zrozumieć jedno – elity które znacie, to ludzie którzy nigdy nie oddadzą słodkiej władzy. Nie zlustrowani sędziowie z PRL poumaczani we wszystko co możliwe, nie pozwolą im na więzienie, służby specjalne (teczki, haki) ochronią a jak trzeba to wybranego zabiją (przykładów setki), własnych ponad setka generałów w razie czego wyśle wojsko i policję na ulicę. Nie oddadzą majątków, władzy, możliwości zatrudniania w gigantycznym aparacie urzędniczym swoich rodzin, znajomych i członków swoich koterii. Gdy barany się modlą, wilki buszują w kurniku. Mają swoje gazety, polityków, sędziów, mają wszystko – a kto przeciwko nim? podzieleni ludzie bez pieniędzy, morderców, aparatu prawnego. Wojna utnie im wsparcie zagraniczne, a już samo to wystarczy że sami się ze sobą zaczną gryźć o resztki. Wtedy można zaatakować. Oni się śmieją z modlitw ludzi na klęczkach do eskimoskich bóstw i świętych, ponieważ boją się tylko działania i zorganizowanej grupy. Boją się bomb, strzałów, porwań własnych dzieci które kosztem milionów zrozpaczonych biedaków wysyła się na Harvard. Tak to właśnie działa. 38 milionów ludzi i jedna dziesiąta kradzieży idzie do „naszych” (czyli eskimoskich) elit, a reszta zagranicę, z czego część do Watykanu. Oni nawet nie kradną dla siebie, tylko dla obcych. A żeby ludzie nie zorganizowali się w obronie własnego interesu, mają własne gazety, stacje telewizyjne – i plują wam w głowy, dzielą żebyście się nie zorganizowali. Kibice walczą ze sobą, zamiast z rządem. Ludzie płaczą bo zabrano im OFE, które jest po tysiąckroć większym złodziejstwem niż ZUS. Modlą się i płacą z resztek ochłapów które zarabiają kapłanom, czyli urzędników Watykańskiej korporacji religijnej, obiecującej gruszki na wierzbie w zamian za realne pieniądze. Dwa miliony Polaków uciekło z tego koszmaru do krajów socjalnych, gdzie bez znajomości języka, urzędów, radzą sobie znacznie lepiej. Czy mam wymieniać dalej liczbę afer, kłamstw i problemów? miejsca nie starczy.

  Głodne generały

  Spójrzcie na wojsko polskie. Każdy prezydent (Kaczor chyba najmniej) mianuje swoich generałów. Im więcej tym lepiej, w nadziei że „swoi” w razie rewolucji go uratują wojskiem przed głodnymi ludźmi. Polska armia to zbieranina generałów i admirałów naszej wielkiej Bałtyckiej floty, a każdy z nich „potrzebowski”. Robi się więc zamówienia sprzętu wojskowego, gdzie powstanie znowu kilkadziesiąt wielkich fortun generalskich – za łapówki, łapóweczki. Każdy generał naszej potężnej, kilkudziesięciotysiecznej armii ma swoje auta, biura, adiutantów – kosztuje gigantyczne pieniądze. Mamy tyle generałów i oficerów, że każdy szeregowy będzie miał swojego własnego. Cóż za nowoczesne dowodzenie, ależ taktyka! jeden szeregowiec i generał mu rozkazujący na jego plecach. Pokonamy wszystkich, żaden kraj na świecie tak nie ma. Jesteśmy najlepsi, jesteśmy zwycięzcami – kim jesteśmy? jesteśmy zwycięzcami!

  Tylko co te nasze rodzime zdradki zrobią, skoro ilość kradzionego bezustannie się zmniejsza? ci na górze może uciekną, ale resztę eskimosi wyhuśtają jak Leppera. Myślicie że zostaniecie jako świadkowie szwindli? oszaleliście? naprawdę tak myślicie? grupki które pasą się na coraz mniejszej kupce pieniędzy, muszą maleć. Najpierw te najmniejsze, później większe, aż sięgnie to najwyższych kręgów. Zostawi się kilku zdradków na szczycie, by można było powiedzieć że to Polacy rządzą Polską, ale reszta się powiesi, umrze na zawał, będzie miała wypadek drogowy czy samolotowy, albo dostanie propozycję nie do odrzucenia, zawartą w zdjęciu własnego dziecka z granatem w rączce.

  Efekt domina

  Powiem wam jak to będzie. Gdy upadnie USA opanowane przez eskimosów, czyli realna siła militarno – finansowa stojąca za nimi – rozpęta się na świecie piekło. Z tego chaosu Polska może wyjść zwycięska, albo zostać znowu zniszczona. Spokojnie, jesteśmy jak karaluchy, przetrwamy wszystko. Tylko nas mi szkoda, bo człowiek chciałby jeszcze trochę pożyć. Wszystko zależy od tego, czy w ruinie i pożodze wojny która ogarnie Europę i większość świata, wyłoni się w Polsce silna organizacja chcąca zmiany. Taka organizacja musi być bezwzględna. Przede wszystkim ustalmy sobie jedno – większość ludzi to barany, które za prawdę uznaje tylko to, co im się powie w telewizorze. Nie myślą samodzielnie, tylko grupowo. Żeby nie być gołosłownym, oddajmy głos mądremu facetowi który to doskonale rozumie – Panu redaktorowi Lisowi:

  „Osoby jeśli są wystarczająco inteligentne, żeby pracować w telewizji, ale nie żeby ją oglądać. Nie możemy mówić poważnie, bo poważnie znaczy nudno. A nudno to te barany wezmą pilota i przełączą. Widz w Polsce wybaczy wiele, bardzo wiele, ale jednego nie wybaczy nigdy. Nigdy, przenigdy tego, żeby go traktować poważnie. (…) Nie ma pół miliona widzów – program znika. Ktoś powie: hipokryzja, walenrodyzm. Trzeba kombinować, trzeba manewrować. (…) Instynktownie to wyczuwałem. Nie zdawałem sobie sprawy, że będzie się tak szybko działo, że to chamstwo zaczęło galopować. Cham, głupiec i prostak to nie jest ktoś, kto się chowa, kto jest zażenowany. Kto ma tyle powodów do wstydu, że woli uciekać, być na zapleczu. Cham, głupiec, prostak to jest ktoś, kto jest w ofensywie. (…) Po co się uczyć tak jak Pan profesor, żeby zrobić karierę. Gulczas nie musiał. (…) Gdyby nie internet to bym nie wiedział, że na świecie jest tylu kretynów. Panie profesorze, my się będziemy porozumiewali z łatwością, oni też się będą porozumiewali z łatwością. Tylko my z nimi i oni z nami nie będą mogli. Bądźmy szczerzy. My w tej salce i pewnie jest takich spotkań może z 70 w tym kraju, w 70 innych salkach w Polsce, to jest kompletny margines. Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi.”

  Impotencja rozumu

  Większość ludzi to intelektualni impotenci. Ale fantazjujmy dalej – demokracja musi zostać zawieszona, i przykro mi to mówić, ale w pierwszej chwili musi dojść do likwidacji kilku tysięcy osób. Wszyscy ci którzy doprowadzili do ruiny w państwie, muszą zostać usunięci z ziemi, tej ziemi. Sędziowie, prokuratorzy, ludzie od ekonomii, służb specjalnych, wojska i policji, każdy nadzór. Sami raczej nie pozbęda się władzy i bogactwa, więc trzeba im w tym pomóc. Cały majątek w ręce organizacji, a ich rodzina, dzieci – w najlepszym wypadku wygonić z kraju. Musi być pamiątka i nauczka, że zło przeważnie popłaca, ale nie zawsze. Kradniesz, oszukujesz te bydło ludzkie mój kochany? ok, ale wiesz że możesz zginąć i stracić wszystko co jest dla Ciebie ważne. Bo niby jak inaczej przekonać takich ludzi? miłością? przytulaniem? okradną Cię natychmiast i jakoś sobie to wytłumaczą… są mistrzami tłumaczeń podłości tak, by czuć się komfortowo. Najczęściej motywują się dobrem swoich dzieci, dla których miliony Polskich dzieci muszą żyć w nędzy, rozpaczy i bez żadnych perspektyw. Mają być niewolnikami – by syn prominenta partyjnego mógł wyjechać na dobre studia, a po nich zarządzać firmą ojca. Żenią się między sobą, majątki zostają w ich rękach. Dla plebsu jest Korwin Mikke, który pociesza że zwykli ludzie też tak mogą, i z myślą o tym jak będą bogaci, niech odcinają socjalną gałąź na której siedzą. Otóż w tym kraju nie mogą – w tym szkopuł. Dzieci gojów żyją bez rozpitych i wieszających się z biedy ojców, bo sprytne i obrotne chłopaki chcą dobra dla swojej rodziny. Jedne dzieci muszą umrzeć, stoczyć się w narkotyki, alkohol i kryminał, by inne mogły grać rolę elity i Panów. Zabierają nam i naszym dzieciom życie, więc chyba nie obrażą się, jeśli w ramach przewrotu to samo zrobi się im? kochani, bez obrazy!

  Organizacja

  Nie oglądać się na stado baranów, tylko poprzez doskonałą organizację stworzyć bezwzględną armię. Później odbudowywać kraj na ruinach tego, co pozostało. Taka sytuacja jest możliwa – rosja walczy z chinami, w europie wojna domowa z muzułmanami, na poważnie. USA zaliczają finansowy upadek, i nie są w stanie doprowadzić do jakiejkolwiek wojny. Siły zbrojne w rozsypce, rządy się ukrywają, rzezie na ulicach. Polska dzięki wspaniałej polityce Donka jest tak biedna, że islamiści nie chcieli się tu osiedlać, atakować też nie ma sensu, bo nasza własność jest zadłużona u zagranicznych koncernów, po co zdobywać własne dobra? – mamy pokój i strach ludzi. Jeśli ktoś odpowiednio tym pokieruje, można wiele, naprawdę wiele ugrać. Można myśleć nawet o byciu regionalnym mocarstwie – przeszkodą byłaby tylko mentalność ludzi, zniszczona celową polityką – najpierw komunizm który robił z ludzi łajdaków i złodziei by ich łatwo kontrolować, później rządy liberałów gdzie każdy ma dbać tylko o siebie. Dlaczego tak nagłaśnia się skandalicznie niskie wyroki? przecież to banalnie proste – ludzie mają dbać tylko o swoje, nie pomagać sąsiadowi, rodzinie… mają się bać. Ma to tylko jeden cel, by ludzie nie grupowali się w silne grupy. Bo tylko grupa może obalić szajkę przestępczą okupującą ten biedny naród, myślący że jest wolny i mamy demokrację. Nie mamy, to tylko iluzja krów w zagrodzie przed zarżnięciem – modnie nazywana teorią spiskową.”

  Polubienie

  • mentalność władzy czy chcemy czy nie jest kopia mentalności większości społeczeństwa, kropka, jak wieszosc jest gburami chamami sprzedajczykami taki będzie rzad

   Polubienie

 19. gmo-„mentalność władzy czy chcemy czy nie jest kopia mentalności większości społeczeństwa, „bo jest on formatowana wiernym w kosciolach NWO ,dlatego barany akceptuja wszystko co pasterz glosi.Wladza ustalana jest przez boga a my mamy tylko ja akceptowac i sie podporzadkowac.W tej kwesti zreszta tego niepokoju w duszach i glowach zagubionych chrzescijan i calych ich rozterkach zwiazanych z watpliwosciami co do NWO,koniecznym wydaje sie przystapienie niewiernych do religi islamu w celu umocnienia wiary i polsuszenstwa wobec niewidzialnych kontrolerow.

  Polubienie

  • kk sobie troche pozmienialiśmy przez 1000 lat, np ojczulki już nie torturują i nie gwalca niewiernych no jeszcze kradna (wymuszaja kase) i molestują no ale coz dla nich to i tak postep, może lunarni mysla o resecie np globalna powodz i nasi rzutem na tasme wynegocjowali zalanie nas islamem ?

   Polubienie

 20. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/80469-dlaczego-pis-po-cichu-akceptuje-bandyckie-antypolskie-ustawy

  „W ubiegłym roku, ustępujący Parlament, przygotowując pole dla nowej władzy, wprowadził bandycką ustawę o rewitalizacji:

  Jak wyczytałem na stronie Ministerstwa Rozwoju (tak tak, z Superministrem Morawieckim na czele), że ustawa ta ma charakter „fakultatywny”, ale jeszcze nie rozumiem co to za dziwoląg prawny.

  Cyt: „Ustawa, zachowująca fakultatywny charakter, ma na celu wprowadzenie ram formalnoprawnych przygotowania i prowadzenia procesów kompleksowej rewitalizacji obszarów zdegradowanych.”

  Ustawa została przyjęta głosami PO/PSL, przy wstrzymaniu się od głosu całego PiS-u. Nie pojmuję, jak cały klub głównej opozycji w Parlamencie może wstrzymywać się od głosu? Dla mnie jest to ciche poparcie, ale tak, by potem powiedzieć – „to nie nasza wina, to oni…”

  Bandytyzm tej ustawy nabiera swojego wyrazu w połączeniu z nowelizacja ustawy o podatkach lokalnych, gdzie wprowadzono nowy podatek od nie realizowania na nieruchomości ustaleń Planu Rewitalizacji. Wynosi on 3 zł za 1m2 gruntu!

  Nietrudno sobie wyobrazić skutki takiego podatki i kogo one dotkną: będą to właściciele nieruchomości, którzy nie załapali się do klasy plutokracji. Ci natomiast będą lekko przejmowali wartościowe nieruchomości w centrach miast!
  Nie dziwi więc mowa Mateusza Morawieckiego: „otwieramy nasze drzwi i serca dla kapitału zagranicznego” Kapitału narodowości banksterskiej! (Morawiecki jest sercem z bankierami, a drzwi do polskich nieruchomości są wyważane!)

  Ustawa o rewitalizacji przewiduje procedurę przejmowania niezagospodarowanych nieruchomości
  na rzecz Skarbu Państwa oraz w poczet mienia komunalnego. Będzie to rodzić falę protestów i postępowań administracyjnych i sądowych. Ja widzę tu powstawanie niszy rynkowej w zakresie pomocy merytorycznej i prawnej, bo głupota urzędnicza i niekompetencje, a przy tym zachłanność „polytyków” – szybko się pojawią.

  ————————–

  Minister Rozwoju – agent Wielkiego Brata

  Pisowski rząd z Panią Betą na czele powołał nowe ministerstwa oraz jedno Superministerstwo – Ministerstwo Rozwoju (S.MR) jego Supermanem – Mateuszem Morawieckim (M.M.)

  Pan Mateusz M. wystąpił na scenie ze swoim teatrzykiem. Tu: https://www.youtube.com/watch?v=tZBdgBdP-Dc

  To, co przedstawił, nieodparcie przywołuje obraz świata Orwella. „Ja jestem ministrem rozwoju”. Podobnie jak w powieści „Rok 1984” było Ministerstwo Prawdy, w naszym biednym i nieszczęśliwym kraju Wielki Brat utworzył Ministerstwo Rozwoju. Rzecz to bez precedensu, by tworzyć ministerstwo od… niczego! Równie dobrze mogło powstać Ministerstwo Nadziei albo – jak u Orwella – Ministerstwo Miłości. Ministerstwo Obfitości i Ministerstwo Pokoju. Kiedyś w „straszliwym PRL-u” (jak ludzie w ogóle przeżyli ten czas?) ministerstwa kierowały realnie istniejącymi branżami gospodarki. Było Ministerstwo Przemysłu, Górnictwa, Rolnictwa, Leśnictwa, Nauki, Transportu itp.

  Jako, że Pan MM wchodzi na wyczyszczony grunt, bo gospodarki już nie ma, to wymyślono nowy dziwoląg – Super Ministerstwo Rozwoju, by naiwnym lemingom imputować idee fix, dla ich rzekomego dobra.

  Na czym ten rozwój zdanie Pana Superministra miałby polegać?

  Otóż Pan Mateusz M. uważa, że wszystkie „dopalacze” z lat ubiegłych już zostały wykorzystane i nie będą działały. Zatem „otwieramy szeroko nasze serca i drzwi dla kapitału zagranicznego”.

  Otóż Panie Morawiecki, może Pan tego nie widzi z bankowych salonów, ale Naród polski ma już dosyć pustego hasła „kapitał zagraniczny”. Który to ciągle napływa, a w Polsce rośnie bieda zadłużenie i pogarda dla zwykłego człowieka.

  Jest Pan przebiegłym manipulatorem, bo w Pana karierze i Pańskim środowisku jest to normą. W Pana twierdzeniu, że „kapitał ma narodowość..” , jest tylko część prawdy, bo dalsza cześć zdania brzmi: „…ale Naród polski nie ma kapitału!”

  A więc jakiej narodowości jest kapitał? Włoskiej, niemieckiej, amerykańskiej czy może greckiej? Otóż Panie Morawiecki, kapitał na całym świecie jest narodowości banksterskiej! Dobrym przykładem jest kapitalista Soros, obywatel amerykański. Czy zatem jest to kapitał amerykański? I co ważne, tenże kapitalista inwestuje w polski rozwój: w rozwój organizacji pozarządowych działających w Polsce, w rozwój polskiej demokracji, w rzekomo polskie think-tanki, startupy, i majdany (ukraiński zrealizowany, polski w przygotowaniu).

  Powtórzę raz jeszcze: kapitalista Soros obywatel amerykański (pochodzenia wiadomego) inwestuje w polski rozwój – czy od tego jest Pana Ministerstwo, by taki „rozwój” realizować?

  Nie ulega wątpliwości, że mówi Pan o kapitale w rozumieniu bankowca. Czyli, jeśli jakiś „kapitalista” przyjedzie do Polski z kontem na którym jest zapis jedynki z dwunastoma zerami, to pańskie ministerstwo otworzy „drzwi i serca”?

  Takie podejście to przejaw fałszywej ekonomii, obłędnego świata który już się sypie, gdyż w tym zakłamaniu istnieć nie może. Pieniądze kreowane w bankach jako zapis komputerowy a w części w postaci zadrukowanych kawałków papieru – to jest żaden kapitał. I nie ważne, że czy jest to forma funduszy, derywatów, obligacji czy gwarancji bankowych.

  Prawdziwy kapitał to są zasoby: naturalne i ludzkie. To jest nasza ziemia, kopaliny, lasy, to jest ludzka wiedza i umiejętności, zdrowe społeczeństwo i jego instytucje służące spójności i integralności. Jeśli ktoś przywozi jakieś dolary, euro czy inne szekle z zamiarem inwestowania, to znaczy jedno:
  przychodzi tu po to, by nasze zasoby wykorzystać dla swoich, prywatnych korzyści. Iluzją jest, że przy tym powstają miejsca pracy i podatki. Bo one są tylko parawanem do ograbiania nas i upodlenia.

  No bo jak powstają pieniądze w zachodnim systemie bankowym? Przy czym system ten nie jest jakąś bezosobową instytucją, ale stoi za tym mała grupa super bogatych Supermanów, żeby nie powiedzieć – Nadludzi!

  Jeżeli jakiś człowiek, przedsiębiorstwo czy upoważniony przedstawiciel państwa przychodzi do banku po pieniądze – to zasady są dwie: czy będziesz miał zasoby, które pozwolą na tzw. obsługę długu i czy jest zabezpieczenie tego długu w postaci majątku. I dzieje się rzecz niesamowita – za zadrukowane papierki bank staje się w jednej chwili właścicielem zastawionego majątku i na dodatek – przechwytuje owoce naszej pracy w formie bankowej lichwy!

  Panie Morawiecki, komuś służyć na tym świecie trzeba, bo „każdy swego Pana ma”. Można więc służyć Polsce, która „istnieje tylko teoretycznie”, w niej „chu., du… i kamieni kupa”, gdzie trzeba „zapierdalać i rowy kopać” (to są słowa z taśm nagranych w pewnym lokalu, w którym Pan również bywał), albo też można służyć systemowi plutokracji, który jak to powiedział Pan Pawlak „trwa i twa mać”.

  I pewnie ma Pan świadomość, że jak się „wlezie między wrony, trzeba krakać i one”. A niepokorni płacą głową, jak Kennedy, Husajn i wielu innych.

  Ale, czy można inaczej? Otóż można.

  Kapitał w rozumieniu pieniędzy, można również produkować, tak jak to robią banki prywatne – w polskim banku narodowym. Tylko że wtedy właścicielem tego „kapitału” staje się państwo polskie. Pieniądze są potrzebne po to, by uruchomić polskie zasoby, bo pieniądze są środkiem służącym wymianie rynkowej. Polski rynek jest dużym i chłonnym rynkiem, potrzeby społeczne są ogromne, pokłady ludzkiej aktywności są trudne do przeszacowania. Kiedy pojawi się nadmiar dóbr na polskim rynku, to alternatywy są dwie: albo ich konsumpcja, dobrobyt i ograniczenie wykorzystania zasobów (zachowanie ich dla przyszłych pokoleń) albo ekspansja na inne rynki.

  Rozwój Panie Ministrze/Premierze to nie otwarcie drzwi i serc dla obcego kapitału, ale otwarcie możliwości dla aktywizacji lokalnych społeczności, dla rozwoju prosumpcji, kooperacji, mechanizmów oddolnych inicjatyw dla tworzenia polskich spółek właścicielsko-pracowniczych.

  Markowana przez Pana koncepcja akcjonariatu pracowniczego jest fałszywym kierunkiem w sytuacji, gdy nie ma stabilności firm w wilczej grze międzynarodowego „kapitału”. Fascynacja giełdą przez drobnych ciułaczy skończyła się, ale akcjonariat pracowniczy to nic innego jak inna forma gry na giełdzie.

  Dziś bowiem nie ma gwarancji, że najlepsza firma nie padnie, nie zostanie wykupiona lub przejęta przez większego kapitalistę, wraz z akcjami.

  Panie Morawiecki, jesteś Pan niewątpliwie mądrym człowiekiem i nową gwiazdą polskiej sceny politycznej. Miej więc uczciwość w sobie i odwagę, by powiedzieć ludziom jakim przekrętem i nieszczęściem są dla Polski fundusze europejskie. Bo najpierw poprzez podatki wyciska się z Polaków pieniądze, by wpłacać składkę do UE. Tam biurokraci je obrabiają, kategoryzują, ustanawiają „narodowe ramy odniesienia” i powiadają: „dostaniecie wsparcie tam, gdzie my widzimy takową potrzebę, wszakże pod warunkiem zaciągnięcia w naszym banku pożyczki na tzw. wkład własny”. W efekcie powstaje zadłużenie i koszty obsługi długu, pomoc wybrańcom skutkuje dyskryminacją pozostałych podmiotów.

  Słusznie Pan przy tym zauważył, że środki są źle inwestowane (choćby słynne obszary rewitalizacje – o czym innym razem), marnotrawione, a skutki takiej niegospodarności ludzi przy korycie, ponosi całe społeczeństwo. Jak Pan powiedział: „to se ne wrati” i to się nie zmieni! Patologia systemu redystrybucji jest tak wielka, że jedynym wyjściem jest wyjście z UE!

  I jeszcze jedno, Panie Morawiecki. PiS nie rządzi, a tym bardzie nie będzie rządził przez 25 lat.

  Szkoda, że nie zna Pan Konstytucji, bo tam jest napisane, że władzę w Polsce stanowi Naród.

  A tacy jak Pan są powołani po to, by Narodowi służyć. Narodowi, a nie międzynarodowemu banksterstwu.

  Więc bardzo proszę, nie wciskać Narodowi kitu, ubranego w ładne słówka, gesty, wyszukana erudycję i w sreberka bankowej retoryki.”

  Polubienie

  • Sanctus Diavol napisał: 7 Marzec 2016 o 06:58. To prawda, że „władzę w Polsce stanowi Naród”. „A ….Pan” jest powołany, „po to, by Narodowi służyć”? Naród jednak nie sprawuje władzy bezpośrednio – bo niby jak? – ale przez swoich przedstawicieli, wybieranych w wyborach powszechnych. Pan Morawiecki jest więc wybranym przedstawicielem narodu, co wyczerpuje zapis „Konstytucji, bo tam jest napisane, że władzę w Polsce stanowi Naród”. Naród, czyli w tym przypadku Pan Morawiecki, niby jak ma narodowi, czyli sobie, służyć? Służyć narodowi polskiemu może tylko inny, podbity i zniewolony naród, ale do takiej sytuacji rozsądni, etyczni rodacy, nie powinni dążyć; nawet gdyby chcieli, to i tak nie mają takich możliwości. Stąd oczywisty wniosek, że każdy – nie oglądają się na drugich – powinien wziąć się do pracy oraz świadomie, aktywnie i twórczo uczestniczyć w życiu zbiorowym, po to, by realizować swoją obecność w rozwojowych procesach cywilizacyjno-kulturowych społeczeństwa, narodu, państwa a nawet ludzkości.

   Polubienie

   • W Polsce juz od dluzszego czasu narod czyli Polacy maja gowno do gadania ,a co do konstytucji zmienianej bez wiekszego krzyku bez wiedzy narodu ,zaden Polak na oczy nie ogladal .W tym wypadku wladza wybierana przy pomocy sfalszowanych wyborow i z gory narzuconymi kandydatami z polsko brzmiacymi nazwiskami(ktorzy nienawidzili Polakow) ,nie jest reprezentantem narodu.Obcokrajowiec z polskim nazwiskiem nigdy nie sluzyl Polakom tylko interesom swojej etnicznej grupy ,ktora wszelkimi mozliwymi sposobami falszowala historie i drenazowala etnicznych mieszkancow ziem pomiedzy Odra a Bugiem(to tylko od 45 roku).Wiekszosc polskiej konstytucji bazuje na konstytucji napisanej przez zydobloszewikow pod nazwa manifestu PKWN,ustanawiajac korporacje antypolakow i wdrazanej za pomoca kuli i mordow na Polakach. Drugi raz konstytucjia(podobno z woli narodu)byla modyfikowana po koszernej rewolucji terorystow z pod znaku solidarnosci i PZPR tez z woli narodu(podobno).Polacy musza zrozumiec ze okupacja ,ktora rozpoczela sie w 1939 roku trwa do dzis i ma na celu zachowanie wladzy koszernych okupantow ,przy zachowaniu iluzji wolnosci naszego kraju i mozliwosci wyborow(co najwyzej i to z powiewem wyborow innej jakosci papierow toaletowych i kielbasy u rzeznika). Obecna okupacja pozbawiajaca Polakow przestrzeni do zycia i mozliwosci decydowania o sobie to stan agonalny organizmu panstwa oraz jego obywateli,ktorzy po 45 roku masowo byli eksportowani jako niewolnicy ekonomiczni z nakazami wyjazdow w jedna strone na katorge zlewozmywakowa majaca dac poczucie bezpieczenstwa i lepszosci w stosunku do tych zostajacych w ojczyznie. Polacy musza zrozumiec ,ze po 45 roku nie bylo ich reprezentanta u wladzy a wszyscy politycy z przed 89 i po byli obcokrajowcami dzialjacymi na zasadach okupacji podszywajacymi sie pod narod Polski pop rzez przyjmowanie polskich nazwisk i sfalszowanych rodowodow.. To nie Polacy,rozebrali kraj do reszty po 89 aferami i rabunkowymi prywatyzacjami , wyprzedaza majatku Polakow.

    Polubienie

    • Niezmienia to faktu, że każdy – nie oglądają się na drugich – powinien wziąć się do pracy oraz świadomie, aktywnie i twórczo uczestniczyć w życiu zbiorowym, po to, by realizować swoją obecność w rozwojowych procesach cywilizacyjno-kulturowych społeczeństwa, narodu, państwa a nawet ludzkości.

     Polubienie

 21. Nadmierne pielęgnowanie rozumu powoduje dobrowolne jego związanie się z czasem i przestrzenią, czyli kategoriami materii. Skutkiem tego jest pojawienie się wszystkich cech towarzyszących materialnemu rozumowi, w tym chęć zysku i dominacji, egoizm, arogancja, agresja, itp. Są one przyczyną wielu innych jeszcze swoistości, a w rzeczywistości właściwie wszelkiego zła. Ludzie pielęgnujący w swoim rozwoju wyłącznie rozum, w coraz większym stopniu oddziałują na ciało subtelno-materialne. Skutkiem tego jest powiększony płat mózgowy, odpowiedzialny za rozum. Z tej to przyczyny, kolejne pokolenia posiadają coraz bardziej rozwinięty i mocniejszy przedni płat mózgowy. W tym tkwią predyspozycje do rozwinięcia siły rozumu i stąd bierze się przekonanie o wszechogarniającej potędze rozumu. Owa siła ukrywa w sobie zagrożenie polegające na tym, że w momencie jej pełnego przebudzenia, nie tylko zwiąże właściciela mózgu z przestrzenią i czasem, ale i ze wszystkim problemami życia gęsto-materialnego. Człowiek taki wplącze się we wszelkie zło, które towarzyszy nieodłącznie nadmiernemu panowaniu rozumu. To jednak nie pozbawia człowieka odpowiedzialności. Ona pozostaje, ponieważ człowiek dziedziczy tylko zagrożenie, a nie samo zło. Zgoda na dominację rozumu i podporządkowanie się jego wpływom, nie jest przecież konieczna. Wręcz odwrotnie, należy wykorzystać posiadaną moc rozumu do torowania sobie etycznej drogi w ziemskim życiu, po to by żyć jak na człowieka przystało. Każdy odpowiedzialny jest za siebie i nie powinien tej odpowiedzialności drugiego pozbawiać, nawet gdy w danym momencie inna osoba, z takiej czy innej przyczyny, błądzi. Jedni drugich brzemiona noście.

  Polubienie

  • jedyne z czym bym się nie zgodzil to z przednim platem… który od 3.5 miliona historii naszej rasy na ziemi pozostaje bez zmian -_- wbrew temu co małpilisci glosza

   Polubienie

 22. GMO -Wedy juz kiedys pisaly dosadniej o kosmicznej bydlecej rasie ,ktora rzekomo kilka tysiecy lat temu zasiedlila doline Renu a jej glownym celem bylo podkopywanie cywilizacji bialych ludzi.Objawialo sie to pasozytnictwem i probami przejecia wyszystkiego co arowie wytworzyli,przejecia a pozniej zniszczenia po przez konsumpcje a o porywaniu bialych kobiet, dzieci oraz gwalceniu juz nie wspomne. Oni lubili w efekcjie podszywac sie pod bialych niestety z zachowaniem hujowym wdrukowanym w ich DNA da sie ich rozpoznac.

  Polubienie

  • mówisz o cechach zydomonglskich, najpierw yahel spuscil skośnych do białych na najbogatsza najlepiej prosperujaca wyspe owczesnego swiata atlantyde pod rzadami Posejdona, skonooczni imigranci byli tak chętnie przyjmowani jak dzisiaj araboys, zydoskosy wily się w gettach atlantydzkich i powodowaly liczne niesnaski ataki podżegania, oczywiście tak jak dzisiaj tak i wtedy zapierdalalismy na ich zasiłki, skosy mialy przykazane przez zeusa ze stosunek jego białego do skośnego ma być 100:1 ale oczywiście yahwe nie maial zamiary dotrzymywać obietnicy i zoltki sciagali rodziny czy tez swoje klony to nie jest jasne dla mnie jeszcze… skad my to znamy ? i jak się zrobilo zolto na Atlantydzie to biali zaczeli robactwo zwalczać co się nie spodobalo skurwielowi yahwe i zatopil bronia ksiezycowa cala wyspe oczywiście ostrzegając swoje zolte twarze wcześnie żeby mogly spierdolic, skad my to znamy ?, 9/11 się klania oczywiście tu masz/macie więcej rozprzestrzeniajcie bo coraz ciężej znaleźć linki do tego http://hellenandchaos.blogspot.com/2012/03/atlantis-has-sank-atlantians.html tu mapka jak mongoly uciekając z Atlantydy doplynely do białej wówczas Afryki zachodniej gdzie oczywiście zostali przepędzeni przez naszych i dopiero uspokoilo się jak się znaleźli w pustynnym iranie w którym żaden bialy by nie wytrzymal ale szajstwo nie zamierzalo tam pozostawać i ruszylo do naszej Azji gdzie nas wyrzneli w pien przy pomocy księżycowych yahwe itd i zostali do dziś, zolte strzałki to wlasnie przepedzane skośne mordercze kurwy zydomongolskie pewnie do ziemi obiecanej przez huja mordercę jahwe, watpie czy to gdziekolwiek znajdziecie wiec kopiujcie rozprzestrzeniajcie poki mamy internet, zabraniam czytania/kopiowania tylko kretynom lucyferycznym bo oni maja swoja niezalezna od prawdy religie
   namaste

   Polubienie

  • aha tu jeszcze jedna fajna mapka której księżycowi nie zdazyli dojrzec na greckim blogu bo oczywiscie wszystko tylko po rusku i grecku jest warte czytania, tu mapka z przed detonacji Atlantydy której zatopinie spowodowalo zatopienie wynurzenie się roznych części innych lądow bo to przecież naczynia polaczone, widać miedzy innymi może afrykanskie na terenach Sahary dzisiejszej także jeziora egejskie i adriatyckie https://ellas2.wordpress.com/2016/02/02/%CF%80%CE%B5%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B3%CE%BF%CE%AF-%CE%B1%CE%B9%CE%B3%CE%B7%CE%AF%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD/

   ellas2 nastepny fajny blog na rzeczy, można tlumaczyc googlem
   pozdr

   Polubienie

 23. …odezwałem się wczoraj póznym wieczorem po długiej nieobecności…”uderzyłem w stół” i zgodnie z moim zamysłem odezwały się Krysia i Ania ( panowie również-_-) – jako że uwielbiam je czytać, gdyż są takie kobiece i bezpretensjonalne…oby tylko się panowie tutaj obecni nie pogniewali na mnie…do Krysi – autorów cytatów znam bardzo dobrze, a nie przytaczałem ich, gdyż śpieszno mi było się wypowiedzieć, a jeszcze śpieszniej komentarze szanownych Pań przeczytać – ot co….

  Polubienie

  • Takowyż zawżdy onegdaj bywało,że przy gorzałeczce domowej
   roboty dysputy ważkie prowadzono,prześwietni mówcy w czuprynach już mocno podchmielonych,swary między sobą burzliwe prowadzili.
   ale po wstaniu od stołów pogodzeni wychodzili.
   Szkoda ,że Roni taki gniewny jak panienka bywa.
   Ale czasem trzeba na wesoło,chociaż serce boli.

   Polubienie

  • ,, do Krysi – autorów cytatów znam bardzo dobrze, a nie przytaczałem ich, gdyż śpieszno mi było się wypowiedzieć, a jeszcze śpieszniej komentarze szanownych Pań przeczytać – ot co… ”

   Przecież wiem, że ,,spieszno ci było”, ale ja celowo zrobiłam z tego użytek 😉
   Do mojej rzeki życia wszedł swego czasu student polonista. Wrażliwy, spokojny, emanujący głębią(taką bez słów). Pięknie grał na gitarze, nie to co ja.
   Bardzo mi go przypominasz Oko. W zasadzie to takim ciebie widzę.

   No tak. Sprawy. Musisz lecieć. No to leć.

   A jak znajdziesz wolną chwilę, to dla ciebie:

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 24. do roniego – nie pierwszy i nie ostatni raz na tem forumnie ” ciskasz się ” się jak jakiś nieopierzony gówniarz ( choć jak nam wiadomo już jesteś zdrowo po 20-tce -_-), któremu ktoś nadepnął na odcisk, albo szturchnął przypadkiem…wygląda mi to na jakiś nieprzepracowany „cień” w życiorysie…nikt się Ciebie chłopie nie czepia – zrozum to – po prostu odnosi się,i komentuje, mając nadzieję, że uszanujesz czyjeś (jego ) zdanie tak jak on szanuje Twoje. Co wcale nie oznacza, że musi się z Tobą zgadzać – taka już nasza rola – dyskutować, wymieniać się info i brać na rozum a czasami i ducha te najbardziej szokujące treści…tylko tyle i aż tyle…pozdrawiam i ….wracaj…przecież nikt Cię stąd nie wygania…

  Polubienie

 25. …..czytam i podzielam poglądy Waćpani w tejże kwestyji…”oj tęskno mi i do bitki i do wypitki w kompaniji znamienitej, które to w zamierzchłych wiekach onegdaj bywały”….

  Polubienie

 26. ….znalazłem…niestety do gitary to mi raczej dalej niż bliżej, muzyczka klasa…załozywszy, że kobieta to piękny instrument…oj pograłbym ci ja…wirtuozeria nie wykluczona…odpozdrawiam i miłych snów..

  Polubienie

 27. http://ndie.pl/weto-orbana-ws-imigrantow-rozmowy-brukseli-zerwane/

  „Z informacji podanych przez dziennikarza Dominika Hejja wynika, że Victor Orban zawetował mechanizm przesiedlenia tzw. uchodźców. Rozmowy zostały zerwane.

  Dziś podczas szczytu Turcja – UE, Ankara wysunęła twarde żądania. W zamian za pomoc w rozwiązaniu kryzysu imigracyjnego, władze Turcji zażądały sześciu, a nie trzech miliardów euro wsparcia czy wprowadzenia kontyngentów syryjskich uchodźców, których UE miałaby odbierać samolotami i rozdzielać ich na swoje państwa członkowskie. Liczba ta miałaby wynosić… około tysiąca osób dziennie.

  Mechanizm przesiedlenia migrantów do Europy z obozów w Turcji zawetował jedynie premier Węgier. Wcześniej Orban mówił, że granice Unii Europejskiej muszą zostać szczelnie zamknięte i nie ma możliwości, by Węgrom cokolwiek narzucano. Informacje mediów potwierdził rzecznik Zoltan Kovacs.

  Po zerwaniu szczytu rozmowy toczą się między poszczególnymi państwami. W rozmowach udział bierze również grupa polska pod przywództwem Beaty Szydło. Niestety, nie znaleźliśmy żadnej informacji o przyłączeniu się polskiej premier do weta Victora Orbana.”

  ……………………………..
  PIS kolejny raz POkazuje swoją prawdziwą, usraelsko serwilistyczną twarz 🙂 … kilka wymownych komentarz, na temat :

  „Polska jest za miękka! Takie jest moje stanowisko…
  I zapytuję: czy tylko Orban ma jaja w tej cholernej lewackiej Europie?!?!”
  ” Dlaczego Premier Szydło nie wetowała? W co gra PiS?”
  „A pisiorskie pierdoły uszy po sobie i robią co Merkel każe… Wstyd”

  Polubienie

  • Szydlo i jej rzad jest po specjalnym szkoleni w usa ,szkoleniu na lojalnosc ,wiec jak oni moga dzialac niezaleznie lub dla Polski?To samo sie tyczy Dudusia i Jarka z kotem ,ktorzy sa po szkoleniu izraelickim.

   Polubienie

 28. Anno Twoj maz jest po chemioterapii. Wit. C wlewy, wit. C liposomalna, wit C naturalna – chronia przed negatywnymi skutkami tego sposobu „leczenia”. Wit.D3 prawidlowy poziom w organizmie to 25 OH, (mozna zrobic badanie pozomu wit. D3 w organizmie). Dzienna dawka do 10000 JM Koniecznie trzeba wspomoc organizm bo chemioterapia dokonuje ogromnych spustoszen.

  Polubienie

   • ==Ksiązka „Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach ” Autor:Bowles Jeff T.
    dostepna w księgarniach internetowych koszt 22-27zł

    Jeff T.Bowles przeprowadził na sobie eksperyment z witaminą D3. Rozpoczął od dawki 50 razy większej niż zalecana przez lekarzy. Po ok. 4 miesiącach zaczął zażywać 150 razy tyle, ile uznawane jest za „bezpieczne”, a na koniec terapii brał 300 razy więcej witaminy D3 niż zezwalają lekarze! Co wydarzyło się w ciągu 10 miesięcy tego doświadczenia? Umarł? Rozchorował się? Przeciwnie! Terapia wysokimi dawkami witaminy D3 uleczyła go ze wszystkich przewlekłych schorzeń. Niektóre z nich towarzyszyły mu od ponad 20 lat!

    W książce Witamina D3 w wysokich dawkach autor szczegółowo opowiada o efektach eksperymentu oraz przedstawia niebezpieczeństwa, na które należy uważać. Jeff T. Bowles jest przekonany, że terapia wysokimi dawkami D3 pomaga zapobiegać wielu schorzeniom, które z intensywnością epidemii nękają świat od lat 80. XX w. Autor poświęcił badaniom nad schorzeniami i procesami starzenia ponad 20 lat. Opublikował 3 znaczące artykuły. Uznani naukowcy, w tym laureaci Nagrody Nobla, uznali, że są ekscytujące i mają duże znaczenie.==

    Są i takie doswiadczenia, pozytywne.

    ==Dzienna dawka do 10000 JM Koniecznie trzeba wspomoc organizm ==

    Brałęm po 50.000 I.U. , skoczyło na 110, teraz podtrzymuję koło 95-100.

    Polubienie

    • dr mercola z mercola.com ma 90 mieszkając na florydzie bez lykania czegokolwiek, tylko przebywa na sloncu tam z godzine dziennie, co mi daje do myslenia ze jednak powinnismy mieszkac dużo nizej niż gdzie mieszkamy jakas bulgaria nawet grecja itd. chodz nie wiem czy bym chciał greckie 40 stopni w lecie, 300 razy więcej to znaczy ile ?

     Polubienie

    • 400 x 300 = 120 000 iu dziennie ? hm, czyli 120 tabletek 1000 iu dziennie których biore 5, nie neguje ale bym bral tylko w ostatntniej fazie raka chyba

     Polubienie

    • Tamten brał i zyje, D3 zaczyna działać zdrowotnie powyżej 90 i.u. …
     To był test, że używanie takich dawek nie ma skutków ubocznych, czym straszą.

     Można mniej.. 😉

     Polubienie

    • a jak sobie badasz d3 ? bo w Polsce kacapy medyczne nie chcą badac bo mysla ze jest bez znaczenia albo wiedza ze ma duże znaczenie ale nie mogą sobie pozwolić na ograniczenie wizyt

     Polubienie

    • ==D3 zaczyna działać zdrowotnie powyżej 90 i.u. …==
     Miało być powyżej 90 > OH25.

     Robią laby, to nie jest z kasy chorych, dawno nie robiłem, koło 70 PLN.
     Można znaleźć taniej podobno.
     Płacisz i masz.
     W szpitalu, przychodni, ciężko, fakt.

     Polubienie

 29. beton odporny na wiedze sie produkuje medialnie i edukacyjnie jak i religijnie.W zasadzie beton wyrasta z religji a utrwala sie w szkolach a pozniej mediach. W zasadzie tych odpornych na uniwersalna wiedze egzystencji w kosmosie jak i na ziemi ,jest wiekszosc i sam nie wiem dlaczego ich tak duzo a kazda proba rozmowy o logice konczy sie stwierdzeniem ze w telewizji juz tam wiedza lepiej.Ksadz na ambonie i polityk tez przeciez nie moze klamac.Moze szczepionki i fluor we wodzie tak powoduje przyswajanie klamstwa i wyimaginowanej rzeczywistosci.W zasadzie ludzkosc powinna przyswajac jedna szczepionke ktora pozwalalaby sie uodpornic na klamstwo i demoralizacje ,szczepionka na prawde,przeciw klamstwu.Skoda tylko ze jest na odwrot i kazdego kto jest inny od zindoktrynowanego ogolu,traktuje sie izolatka albo szczepionkami na stres przeciw prawdzie. Jedynym niestety rozwiazaniem tej sytuacji globalnego klamstwa ,zachlannosci cwanszych i sprytniejszych,mistrzow klamstwa jest utworzenie armi poddziemnej przeciw tej garstce wyzyskiwaczy. Od okresu powojennego elity NWO skutecznie w ramach depopulacji tepily i wyeliminowaly ludzi z genem wdrukowanym i zdolnym do samooswobodzenia sie z tego swiata klamstwa.Im wiecej ludzi prawych wymordowali tym bezpieczniejszy byl ich swiat demokracji i pokoju.,pokoju w ich mniemaniu i pokoju dla nich.Dzisiaj wyglada to tak jak przebudzenie po nocy z reka w lekko cieplych fekaliach zrzuconych do nocnika przez mistrzow klamstwa.Aby nam nie smierdzialo ,wmawiali nam ze pachnie i nieszkodliwe a wrecz zbawienny ten smrod dla naszego zdrowia i zycia. Jedynym lekarstwem na oswobodzenie sie z tej niewoli bedzie wykorzystanie naszego dziedzictwa wdrukowanego w nasze geny ,ktore otrzymalismy po przodkach i jest to eliminacja mistrzow klamstwa.Im ich mniej tym wiecej powietrza dla naszych dzieci.

  Polubienie

 30. Moja znajoma ma raka mozgu, przerzut, jest pielegniarka (nigdy nie zaproponowal jej zaden lekarz badania poziomu wit. D3). Na moje usilne prosby zrobila – miala 11 OH. Najwazniejsza wiadomosc to, ze nie da sie jej przedawkowac ale jesli jest jej za malo bedziemy chorowac. Bardzo wazny jest tez KOLAGEN, nasze tkanki laczne zbudowane sa z kolagenu. Dr Rath mowi, ze brak kolagenu w diecie powoduje, ze blony komorkowe przepuszczaja komorki rakowe. Elastyczne, mocne trzymaja raka w „wiezieniu”. A silny system immunologiczny rozprawi sie z rakiem. Najlepszy kolagen http://tipy.interia.pl/artykul_21689,wlasciwosci-zdrowotne-rosolu-na-kosciach.html Dobrze byloby wyrzucic z diety cukier i gluten.

  Polubienie

 31. ==Dni nielegalnej imigracji dobiegły końca, to fakt. Plan islamisty Erdogana jest bowiem prosty: UE znosi wizy dla obywateli Turcji. Turcja odczekuje chwilę i każdemu dzisiejszemu nielegalnemu emigrantowi wydaje paszport Turecki pod warunkiem natychmiastowej „wycieczki” do UE. Islamizacja rusza pełną parą, po chwili zaczyna się Dzień X. Tusk z Merkelową – zdrajcy cywilizacji – właśnie dopuścili się zbrodni na skalę kontynentalną. A banda głąbów dokoła wierzy w sukces. Jak można wierzyć, że kłamcy, lewacy oraz idiotki odniosą jakikolwiek sukces z wyrachowanymi islamistami, jak Erdogan.==

  W punkt!
  Je…ne krętacze sprzedajne !

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s