Strefa TABU [+18] Prostytutki Jezusa i „cudowne uzdrowienia”

Strefa TABU [+18] Prostytutki Jezusa i „cudowne uzdrowienia”

biblia prawdaZapraszam na wysłuchanie nagrania video pana Pawła Szydłowskiego. Jego materiały kilka razy gościły na mojej stronie. Jest on badaczem pism starożytnych i historii Słowian.

Twierdzi on, że biblia jest testem na inteligencję – czy jesteśmy gatunkiem rozumnym, czy jeszcze nie. W rzeczywistości, tak może być. Bowiem biblia oprócz przekazu standardowego, słyszalnego co dzień w kościołach i cerkwiach, zawiera też drugie, ukryte przesłanie.

To drugie przesłanie, jest przesłaniem gnostyckim, i aby je odczytać, trzeba znać klucz interpretacyjny. To samo dotyczy dziesiątek tysięcy legend, podań, mitów, książek, filmów. Też obok przesłania oficjalnego, mają drugie, ukryte przesłanie. Te przesłanie opiera się m.in. o język symboli i archetypów. Archetypy to obrazy ludzkich postaw, zachowań i wyborów, i są niezmienne od tysiącleci.

Kiedyś żyły one jako podania, baśnie i mitologie, dziś wciąż żyją czy to w książkach, czy na szklanym ekranie. Mamy więc to, co dostrzegalne na pierwszy rzut oka, a więc to, co jest widoczne dla większości szarych Kowalskich. Mamy także to, co jest na pierwszy rzut oka niedostrzegalne, więc mało kto ten drugi przekaz dostrzega. No, czyli jak to w życiu na tym łez padole.

W życiu, czyli w jednej wielkiej grze o to, czyja konspiracja i czyje oszustwa okażą się skuteczniejsze. Jeśli dobrze się przyjrzymy, to dostrzeżemy, że tak samo jest w realiach matki, a raczej macochy natury. Realiach które są bezwzględne, brutalne, okrutne. W końcu tak wiele mamy jako gatunek z nimi wspólnego. Choć na pierwszy rzut oka tego nie dostrzegamy i temu wręcz zaprzeczamy..

Wstęp: Jarek Kefir

Nie sugerujcie się treścią wizualną nagrania, ale treścią audio:

90 responses to “Strefa TABU [+18] Prostytutki Jezusa i „cudowne uzdrowienia”

 1. http://www.eioba.pl/a/4h2u/niosacy-swiatlo

  „Spoglądam na kościół katolicki, mieniący się jedynym przedstawicielem Boga, stworzyciela trylionów gwiazd, planet i galaktyk… spoglądam i widzę ubóstwienie cierpienia, bólu, męki i słabości.

  Bóg miłości lubi cierpienie?

  Dzieci od najmłodszych lat uczone są, jak czuć się winnymi za grzech pierworodny i straszną, bolesną śmierć Jezusa, jak wszystko co naturalne i przyjemne staje się grzechem, którego odpuszczenie ma swoją wysoką pozycję w cenniku; jak każda forma zadawania wątpiących pytań nazywana jest podszeptami diabła i opętaniem, jak głównym symbolem modlących się mas staje się krzyż – narzędzie bestialskich, długotrwałych tortur. I gdy dziecko klęka przed zmasakrowanymi zwłokami, jest to pobożne i prawe; gdy medytuje godzinę nad sensem zabójstwa, potwornego cierpienia konającego godzinami człowieka na krzyżu jest to w porządku, a gdy dziecko widzi kobiecą pierś, dorośli, mądrzy ludzie wpadają w histerię. Dziecko może koncentrować się na bólu i morderstwie, ale piękno kobiety jest dla niego czymś złym, szatańskim. Mawiają że Bóg jest miłością, ale co to za miłość skoro pogrążona jest w bezustannym poczuciu winy, cierpieniu? droga krzyżowa, różaniec, wszystko jest bezustannym powtarzaniem sobie że jestem do niczego, grzesznikiem, pełnym skamlenia o wybaczenie, miłosierdzie i litość.

  Poniż się, to może dostaniesz niebo

  Czy Bóg jest sadystą? stworzyć człowieka i kazać mu kajać się, przepraszać i być za wszystko winnym, umniejszać się, poniżać albowiem „skromni i cisi posiądą ziemię”? pytanie zasadnicze – dlaczego mamy systematycznie, bezustannie się poniżać, ukazywać naszą małość i grzeszność? nie wystarczy raz? po co Bogu bezustanne (minimum raz na tydzień) prośby o litość i miłosierdzie? czyżby miał problemy ze słuchem? a może to wcale nie chodzi o Boga, tylko o powtarzanie by się nam te kłamstwa na własny temat utrwaliły w głowie? jeśli tak, to w jakim celu się to robi? by człowiek czuł się źle ze sobą, nieprzyjemnie i obco – a szczęścia upatrywał w pośmiertnym raju. Oczywista oczywistość, by się do niego dostać trzeba uczestniczyć w życiu kleru – i płacić. Każdy „Bóg” potrzebuje pieniędzy, coraz więcej i więcej. Im gorzej się czujesz, im więcej cierpienia w Twym życiu, tym większa nadzieja na zbawienie po śmierci. Im więcej cierpienia, tym częściej korzystasz z usługi kapłanów, którzy będąc Polakami z urodzenia przysięgają wierność innemu Państwu, Watykanowi.

  Lucyfer, niosący światło

  Z drugiej strony mamy Lucyfera, Pana mroku i ciemności. Twórcę zła i grzechu, ducha opętującego i niszczącego ludzi. Jest podobno bardzo inteligentny, więc rzuca się na ludzi by wiedzieli o jego istnieniu, które za wszelką cenę chce ukryć… Dwie strony medalu, dzień i noc, światłość i mrok… ale zaraz, obie strony konfliktu to cierpienie i przemoc. Bo w czyim imieniu odbywały się wojny, palenie na stosach żywcem tych, którzy twierdzili że ziemia jest okrągła, wyprawy krzyżowe (jedna stworzona z dzieci), kolonizowanie ameryki, terror ustaszów? w imieniu miłości… to jaki to dzień i noc, skoro po dwóch stronach frontu mamy cierpienie, przemoc, kaźń i ból życia?

  Coś tu się nie zgadza, nieprawdaż? a może to właśnie Lucyfer jest tym dobrym? bo niby co o nim wiemy? tylko to co wmawiali nam od dzieciństwa funkcjonariusze obcego Państwa, Watykanu, i obcej nam genetycznie religii – to żydowska, wschodnia religia, a naszą słowiańską wyrżnięto w pień tysiąc lat temu – także w imię Boga miłości. Obca, narzucona nam przemocą religia naucza że Lucyfer to zło wszelakie. Jednocześnie sama czyni zło, tworzy i mnoży cierpienie bo jak wie każdy kto liznął psychologii, to że dziecku wmawia się że jest złe i grzeszne nie znika, tylko tkwi w człowieku całe życie. Często przeradza się w choroby psychiczne, agresję, autoagresję i wszelkie możliwe zaburzenia osobowości, niezwykle skutecznie obniżając samoocenę.

  Choroba z autosugestii

  Ludzie wierzący w swą grzeszność, czujący odpowiedzialność za bolesną kaźń Jezusa, boją się osiągać sukcesów i być szczęśliwymi – bo w katolicyźmie ludzie sukcesu to męczennicy. Czy jest na ołtarzach kleru jakiś człowiek sukcesu? dobrze wiemy że nie. Masz cierpieć i czuć się nikim, zerem – a pocieszeniem ma być fakt, że Jezus za Ciebie wył z bólu na krzyżu. To ma być Twoją wartością, a nie to że masz w sobie coś cudownego… ale żeby to wiedzieć, zamiast biografii świętych męczenników za żydowską, obcą wiarę, trzeba czytać siebie – medytować, poznawać to co tkwi pod społeczną maską. Ale tego nie robisz, gdyż każda forma samopoznania została oceniona jako zła, diabelska i szatańska, co potwierdza wielu kościelnych egzorcystów. I gdy nie poznasz swego piękna, możesz poznać tylko religijne cierpienie i chwilowe ukojenie od niego w trakcie mszy – a w tę spiralę cierpienia, biedy i nędzy wrzucić swoje dziecko, które jest za małe by zdecydować czy chce być w tej organizacji. I gdyby nie indoktrynacja od niemowlęcia, zdecydowana większość tych dzieci w dorosłości, nie chciała by mieć z tą korporacją religijną nic wspólnego.

  A może ktoś zrobił sprytny „numer”, i wszystko pozamieniał? zło nazwał dobrem, a dobro złem? Lucyfer zjada żywcem małe dzieci, a dobry Pan Bóg każe im wmawiać że są grzeszne, złe, nieczyste… a może nie Pan Bóg nie wie co to efekt placebo, i że co człowiek sobie wmawia, to przyjmuje jako prawdę? że ciało potępiane i oskarżane o siedlisko zła i grzechu zaczyna chorować? że zdrowego człowieka powtarzaniem o grzechach, winie i cierpieniu można zamienić we wrak i ruinę? może to było tak, kiedyś, dawno temu, że Jahwe zniewolił ludzi i korzystał z nich jak my korzystamy ze zwierząt… a Lucyfer przyniósł nam wiedzę, oświecenie o co w tej całej grze chodzi? i za to został wyklęty, przerysowany i obrzydzony, tak jak Tito w sowieckiej prasie, gdy urwał się ze smyczy Stalina?”

  Lubię

  • ,, A może ktoś zrobił sprytny „numer”, i wszystko pozamieniał? …”

   Oczywiście. Autor przytoczonego cytatu.
   Bardzo sprytnie porównuje nauki kościoła (sic!) z Lucyferem. Nie stawia do rozważań nauk chociażby Jezusa, Buddy na przeciw Lucyferowi, a miesza dogmaty instytucji materialnej, jaką w tym wypadku jest ziemska organizacja , z duchowym bytem, jakim jawić się może Lucyfer.
   Autor powyższego cytatu chce bytem duchowym(!) wejść w szranki z wyobrażeniami ludzkimi. Identycznie można by idee przedstawiane przez Jezusa ( i wcale bez zafałszowanych, uczłowieczonych czterech kanonicznych ewangelii) przeciwstawić religii, jaką człowiek wymyśliłby na kanwie postaci zwanej Lucyferem.

   Ile w tej religii było by prawdy, kto byłby upadłym aniołem, a kto stwórcą? Stwórcą człowieka, który miota się odwiecznie w nazwaniu tego, co jest lepsze : dzień czy noc, czerń czy biel.

   A nawiasem : człowiek, który preferuje dobro poprzez zwalczanie zła, zmęczy się tylko, nie idąc ani jednego kroku do przodu.

   Lubię

  • Ciekawe spojrzenie na sprawę dobra i zła. Wielokrotnie i mnie się zdarzało, że czułem podobnie jednak wiara w Boga, Boga miłości i dobroci sprawiła, że takie spojrzenie pojawia się bardzo rzadko, wątpliwości również. Kim lub czym jest Bóg miłości? To ten który daje człowiekowi całą ziemię i wolną wolę. Kim jest szatan? To ten co widział Boga, ma wielką moc ale również ma wolną wolę. No to skąd się bierze całe zło świata? Czyży nienawistny Bóg walczył z równie nienawistnym szatanem? Wątpię. Zaczątek zła został świetnie opisany na początku biblii gdy człowiek kuszony przez przebranego szatana zerwał jabłko poznania. To symboliczne jabłko poznania to nic innego jak decyzja człowieka, że teraz to on będzie decydował co jest dobre a co złe, co jest wartościowe a co nie, co jest miłością a co nienawiścią. Nie Bóg o tym zadecydował tylko człowiek, nawet nie szatan, choć on znał konsekwencje dlatego kusił człowieka. Bóg nie żąda ode mnie abym kajał się przed Nim, żebym bił się w piersi i drżał przed nim. Taki opis Boga pochodzi z czasów gdy rządzili wielcy władcy na ziemi i szukano analogii w niebie, choć ta analogia do niczego się nie przydaje. Bóg nie żąda ale prosi i upomina abym starał się żyć miłością, która rozpisana na 10 przykazać daje pewne wskazówki dla człowieka. Życie miłością (nie sexualną żądzą!!) sprawia, że człowiek staje się szczęśliwy już tu na ziemi a zło nie triumfuje w świecie. Definicję miłości podał pięknie św. Paweł, co generalnie sprowadza się do tego, żeby przestać być egoistą i egocentrykiem a dostrzec drugiego człowieka. I tu zaczyna się ogromny problem, bo człowiek z natury jest egocentrykiem i egoistą bo jest mu to potrzebne do przetrwania gdy jest jeszcze małym dzieckiem. Niestety, w obecnych czasach coraz mniej ludzi dorasta. A do czego jest mi potrzebny Bóg tu na ziemi? Bo jako nieskończone dobro, tylko On może wesprzeć mnie w moim osobistym dążeniu do dobra. A po co mi wspólnoty i kościoły? Bo wspólnie jest łatwiej, bo przekazuje się dobre doświadczenia z pokolenia na pokolenie. Oczywiście w dobie panującego i akceptowalnego zła, zło jest również we wspólnotach i kościołach ale to nie jest argument żeby teraz zacząć podążać za szatanem. Za złem.

   Lubię

 2. http://www.eioba.pl/a/4lel/biblie-pisza-zwyciezcy-nie-bog

  „Ponieważ lubię czytać o historii drugiej wojny światowej, która skończyła się prawie siedemdziesiąt lat temu, zawsze szokowała mnie skala rozbieżności w opisach i interpretacjach wydarzeń. Są ludzie, którzy to jeszcze pamiętają, mamy dokumenty, dowody, nagrane relacje tysięcy ludzi – i mimo posiadania takiej ilości rzetelnych danych, to co się stało jest przedstawiane skrajnie różnie.

  Historię piszą zwycięzcy

  Dodajmy że każda analiza tych zdarzeń, ma swoich zwolenników i wrogów, którzy bezustannie się kąsają. Jedni mówią że ZSSR się bronił, inni że Hitler wyprzedził o dwa tygodnie jego atak. Jedni mówią że Polacy mordowali Żydów, drudzy że to Żydzi w 1939 r. denuncjowali setki tysięcy Polaków NKWD, których wysłano na zesłanie w bydlęcych wagonach, a Żydzi spali w ich łóżkach, jedli z ich talerzy, ciesząc się z nowej władzy, która sprzyjała ich planom. Skąd takie różnice w relacjach? Bo każdy kto forsuje własną wizję historii, chce coś na tym ugrać. Historię piszą zwycięzcy – kto ma władzę, ten może zmieniać interpretacje tak, jak jest dla niego korzystnie i wygodnie. Tak się robiło, robi i będzie robić. Logiczne? Oczywiście. Nawet zdarzenia z własnej przeszłości różnie interpretujemy, głównie tak, jaką mamy konstrukcję psychiczną. Ogólnie są dwa jej typy. Pierwszy to świadomość ofiary, która w każdym zdarzeniu szuka swojej krzywdy (i znajduje je, przekształcając wspomnienia za pomocą szeregu mechanizmów obronnych), drugi bierze odpowiedzialność za swoje życie, co sprawia że przeszłość jest dużo bardziej obiektywna, realna.

  Ukrzyżowanie Jezusa miało miejsce prawie dwa tysiące lat temu. Relacji nie ma, dowodów praktycznie żadnych, grup które na tej historii (prawdziwej, zniekształconej albo zmyślonej) zarabiają potężne pieniądze, jest wiele – każda więc promuje swoją interpretację, których jest bardzo dużo. Każda twierdzi że jest jedynie słuszna, i to własnie za nią stoi Bóg i jego wola. Niestety, Pan Bóg złośliwie milczy, gdy kapłani się przekrzykują który ma rację. Każdy kapłan oczywiście straszy – jeśli nie uwierzysz w to co mówi, pójdziesz na wieki do piekła. Na wieki! Niekończąca się kaźń. Przerażająca wizja, a kto wie, może prawdziwa? Na tych wątpliwościach zbudowano wiele bajecznych fortun. Ludzie machają ręką – dadzą trochę grosza, zrobią parę gestów, klękną, pocałują w pierścień; wysiłek duży nie jest, a kto wie, może piekło faktycznie istnieje i uda się go uniknąć? Na strachu najlepiej się zarabia.

  Zatruj strachem dziecko

  Ale strach nie zawsze się człowieka trzyma. Jeden kapłan Cię zastraszy piekłem, a przyjdzie drugi i powie że piekło i owszem, jest, ale jak nie wierzysz w jego wizję. Jeśli będzie lepszym mówcą, oratorem, będzie miał charyzmę, uwierzysz mu. Dlatego od tysięcy lat, kapłani każdego z setek czy tysięcy kultów wiedzą, że trzeba nawracać dzieci. Lęki które zaszczepisz dziecku, są w dorosłym życiu praktycznie nie do wyrzucenia z jego głowy. Nawet mistrz charyzmy nie zmieni tej wierności wobec manipulatora, który pod słowami o miłości, „instaluje” ludziom w ich sferze emocjonalnej poczucie winy, oraz strach przed diabłem, którego nie widać – co ma oznaczać że jest. Wspaniała logika. To daj na tacę niewidzialny pieniądze; nie widać go, ale istnieje. Obawiam się, że ta retoryka działa tylko w jedną stronę.

  Jeśli nie mamy pewności co do interpretacji zdarzeń, które mamy na taśmie, piśmie i jeszcze z póki co żywych ust – to zaiste, wielkiej wiary trzeba w to, że historia sprzed dwóch tysięcy lat była taka, jak jest nam przedstawiana. Wiem jedno – organizacja która ogniem i mieczem nawróciła nasz kraj, Polskę; organizacja która w imię Boga miłości torturowała, mordowała i paliła żywcem ludzi; struktura która wierzyła że ziemia jest płaska, a medycyna stanowi obrazę woli Boskiej – w czasach gdy prawie nikt nie umiał czytać i pisać, mogła historię o ukrzyżowaniu zmienić według swojej woli. Któż by jej w tamtych czasach zabronił? Gdzie by to rozgłosił, jak nie było gazet ani mediów? Szybko by go zabito, przedtem kastrując i wyłupując oczy na chwałę Pana.

  „Po owocach ich poznacie”

  Ujmę to tak – ponieważ zajmuję się doradztwem, patrzę na wszystko w co ludzie wierzą, pod jednym kątem – czy daje im to energię, radość, szczerą chęć do czynienia dobra, poczucie że chce im się tańczyć, śpiewać, kochać i bawić? Czy może napełnia ich poczuciem winy, lękiem, strachem, przerażeniem, bezsennością; czyni sny koszmarami, zabiera chęć do życia, czyni z życia pełną cierpienia poczekalnię do rzekomo lepszego (gdy się wierzy i płaci) świata, albo do pełnego wiecznych męczarni i bólu (gdy nie wierzysz jednej z tysiąca interpretacji starej książki, oraz nie płacisz)?

  Z tego właśnie punktu widzenia, jasno wynika że historia o ukrzyżowaniu, mimo wielu jej tłumaczeń z którymi się zetknąłem – niszczy człowieka, zabiera mu radość i zamienia jego życie w pełne smutku i strachu. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas, chce bezpieczeństwa i pewności że nie jest tylko kilkoma wiadrami mięsa i krwi; że przetrwa śmierć ciała, a jego istnienie ma jakiś głębszy sens. Taki stan pewności, eliminujący niepewność i strach, może dać idea Boga, którego miłości i wsparcia pragniemy. Ponieważ Bóg milczy, ludzie tworzą idee Bogów. I jaka będzie ta idea, tacy też będą ludzie – ponieważ „wiedzę” o Bogu, kazania i wszelkie o nim nauki, są od dzieciństwa bezustannie powtarzane, stając się naszą drugą naturą. Jaka idea Boga, taki będzie człowiek. Radosny, tańczący Bóg natchnie człowieka do ekscytacji, tańca i hucznego przyjęcia. Bóg ponury, groźny i cierpiący, wzbudzi w ludziach przerażenie i lęk. W jakiego Boga wierzysz? W takiego, jakiego Ci od dzieciństwa sprezentowano. Jaki on jest? Radosny? Szczęśliwy? Jakie cechy Boga sobie bezustannie wyobrażasz w swojej głowie? Ano właśnie. Kiedy Twe myśli krążą wkoło złych rzeczy, gdy ktoś Cię zaczepi, będziesz opryskliwy. To co trzymasz w swojej głowie, ma wpływ na to jaki jesteś. Jeśli w głowie jest radość, jesteś życzliwy i miły. Jeśli cierpienie i ból, będziesz nieprzyjemny; a gdy bycie nieprzyjemnym jest grzechem? Będziesz fałszywie miły. Będziesz nieszczęśliwym, złamanym człowiekiem.

  Miłość to ból i śmierć; czyżby?

  Miłość rozumiemy jako troskę, by osobom które kochamy, było dobrze. Tego pragniemy i oczekujemy, a chrześcijaństwo daje nam wizję Boga, który z miłości pozwolił na torturowanie i bestialską śmierć swego syna, wśród śmiechu żołdaków. Mętne, absurdalne tłumaczenia są w stanie zawładnąć ludzkim umysłem, ale nigdy podświadomością. Obce są jej wszelkie gierki słowne, matactwa i sofistyka, bo ona ich po prostu nie rozumie. Ona widzi tak, jak jest, a nie jak to tłumaczymy dane zdarzenie. Jeśli Bóg daje cierpienie i ból z miłości, to znaczy że trzeba takiego Boga się bać – umysł sobie to tłumaczy na wszelkie możliwe sposoby, tworzy niesamowite teorie, a podświadomość która nie ma rozwiniętego intelektu, wie że jak Bóg kocha, a przecież księża mówią że jak najbardziej, to bliskie są już klapsy od życia, tragedie pełne rzekomo „oczyszczającego cierpienia”, z którego rodzi się silny płomień wiary. Czyżby?

  Idea ukrzyżowanego syna Boga, jest zaproszeniem do cierpienia. W ten sposób Bóg, cudowna siła została sprowadzona do dawcy cierpienia, bólu i rozpaczy, a przede wszystkim niezrozumiałego strachu. To właśnie jest najwyższe bluźnierstwo – z pełnej miłości i radości siły, pod pięknymi słowami przemycić odrażającą zbrodnię na własnym synu. Bóg jest miłością! Krzyczą wierni patrząc na jej owoce, czyli zwłoki ukochanego syna wiszące na narzędziu tortur. Tak na pewno nie jest – ale ludzie w to wierzą, przy czym nie ma znaczenia fakt, że w mistyczne, symboliczne sposoby sobie to tłumaczą. Wniosek dla podświadomości jest prosty – strach. Ojciec zarżnął i torturował syna. Co tu można jeszcze dodać? Taka miłość jest przerażająca. Ludzie to tłumaczą na setki sposobów, sam to tłumaczyłem, gdy byłem wierzący w te brednie (inaczej tego już nie mogę nazwać). Ale skąd pewność, że tak faktycznie było? Skąd pewność że to, co sobie wyobrażamy jako prawdę, jest nią? Historia uczy że świat pełen jest oszustwa, fałszuje się wszystko, gdyż, powtórzę się „historię piszą zwycięzcy”. Skoro wszędzie jest oszustwo, to niby dlaczego nie miałoby go być w kościele? Jeśli kapłani potrafili gwałcić małe dzieci, a papież i kardynałowie o tym milczeć (w imię dobra, jakżeby inaczej), to skąd pewność że tysiąc lat temu nie przekręcili całej historii? Cała opowieść może być prawdziwa, wystarczy zmienić jeden element, by nabrała całkiem innego sensu. Zamiast tańców, miłości i szczęścia, mamy kult cierpienia i horror. Jezus przyszedł ze światłem, a po jego odejściu złe siły zgasiły światło; stworzyły religię na nim wzorowaną, wrzucając ludzi do kotła z siarką już tu, na ziemi, tej ziemi.”

  Lubię

 3. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1037-ave-satan

  „Ludzie reagują bezwiednie lękiem, na słowa takie jak Lucyfer, Szatan, Belial. Tak zostali nauczeni, i tak żyją jak ktoś chciał żeby żyli. Tymczasem oświetlenie tych lęków światłem rozumu, daje ukojenie; wprawdzie nie do końca, gdyż lęk tak długo i dawno temu zagrzebany, tkwić w nas będzie póki go z podświadomości nie wyciągniemy; na siłę, koparką, wierzgającego i krzyczącego, parującego w zetknięciu ze światłem świadomości.

  Liberalny Satanizm

  Ja sam, w świetle moich przekonań, jestem liberalnym Satanistą. Zanim Państwo wrzeszcząc oblejecie wodą święconą komputer (proszę go przedtem wyłączyć z prądu), spróbujmy zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi; na spalenie mnie na stosie i bestialskie tortury, jeszcze będzie czas. Szatan jest synonimem zła, a także wrogiem Boga (nie wiemy tego, tak ktoś napisał w książce kilka tysięcy lat temu, która była tysiące razy zmieniana w zalezności od tego, kto dzierżył władzę religijną) który jest światłością i czystym dobrem. Czyli Szatan to ten zły Pan, który czycha na Twoją duszę i rządzi światem, a z drugiej strony jest Pan Bóg, który pozwolił by uczeni w piśmie i kapłani zakatowali jego ukochanego syna, dzięki czemu ten przekazał Ci (poprzez księży) dobrą nowinę. I to mnie zawsze dziwiło: dobra nowina jak dla mnie, prostego i niewykształconego chłopaka, to wygrana w totka, wysoki spadek po nieznanym wujku z ameryki (czekam, ciągle czekam) sms od ex czy ją może przelecę (mogę z satysfakcją odpisać, żeby spadała na drzewo). Ale co to za dobra nowina, że jak będę żył zgodnie ze swoim ciałem (które dostałem od Boga miłości, projektanta mojego systemu hormonalnego) czyli siał gdzie popadnie co też chętnie czyniłem… to pójdę do piekła, gdzie bez końca będę wył z bólu i rozpaczy, w otchłani gdzie nie ma Boga i wszelkiego piękna. Czy to nie za surowa kara, za te sto kilkanaście wytrysków tu i ówdzie? A jak będę się wstrzymywał z popędami które dobry Bóg mi dał (co sprawi mi masę cierpienia i bólu) a także przede wszystkim powstrzymam rozsądek i logikę, którą oddam w ręce kapłana (zakazane było przed dekady samodzielne studiowanie biblii) to pójdę do nieba. Drodzy Państwo; to nie jest dobra nowina. To jak najbardziej zła nowina dla człowieka, który chciałby zaznać nieco radości, w tym jakże smutnym i krótkim życiu.

  I w tym miejscu rodzi się pytanie, czy może sobie ktoś z nas nie zażartował? a skąd mamy wiedzieć że Jezus faktycznie istniał? uczeni mylą się bezustannie. A nawet jakby istniał, to w tamtych czasach było wielu proroków, i prawdopodobnie wielu skończyło na krzyżu; skąd pewność że to był faktycznie syn Boga przekazujący jego dobrą nowinę? przecież co drugi wariat w Tworkach uważa się za Boga. Przepraszam ludzi wierzących w te ideę, ale może to był wariat, a Ci którzy go opisywali trochę podrasowali jego słowa i czyny na takie, które się podobają ludziom? napisać można wszystko, przecież ja także piszę że Państwa lubię. A może kłamię? nasi pradziadowie byli poganami. Niemieccy chrześcijanie, wyznawcy Boga miłości, wyrżnęli tych którzy wierzyli w swych pogańskich Bogów, a reszta przetrwała ponieważ przyjęła nowego Boga ze wschodu. Pierwsze, drugie i trzecie pokolenie jeszcze się buntowało, ale następni przyjęli Jezusa jako oczywistość. Nie rozstrząsali tego, urodzili się, był Jezus i święta panienka, więc przyjmowali to do wiadomości i w to wierzyli; jak barany. Ci którzy zadawali pytania, ginęli i mieli szczęście jeśli nie trafiali do sali tortur, gdzie wymuszano na nich przyznawanie się do kultu Lucyfera. Przebicie ostrzem miecza brzucha, było aktem niezwykłego szczęścia; ot, trochę bólu, trochę wrzasków, wąchania swojego kału który obficie wylewał się z trzewi, i już się odchodziło. Nie wszyscy mieli tak wielkie szczęście.

  Kultowa scena z polskiej komedii „chłopaki nie płaczą”, gdy gangster grany przez Czarka Pazurę, mówi zafascynowanemu murzynami facetowi, że uwielbia potomków najgłupszych murzynów, którzy dali się złapać w siatkę i wywieźć za ocean. Ale przecież można powiedzieć to samo o nas; jesteśmy potomkami ludzi, którzy przetrwali nawracanie „ogniem i mieczem” tylko dlatego, że wyrzekli się swojej wiary i swojej świętej tradycji, w imię nowego, Żydowskiego Boga. Przecież jeśli przyjdą do nas silniejsi, to znowu narzucą nam nową religię, wystarczy dwa pokolenia. Zresztą już nam narzucono, neoliberalizm. Sami ludzie cieszą się z małych pensji, bo uwierzyli że jak prywaciarz da im większą, to zwiększy się cena towaru czyli wyjdzie na to samo. I zero refleksji że można obniżać koszty, można mniej zarobić (od strony prywaciarza) i wcale nie trzeba będzie robić podwyżki towaru. Po co samemu myśleć? niech myślą za nas inni.

  Słowo „Szatan” budzi złe skojarzenia (owady, fekalia, ciemność, ból, diabły, strach) a „Jezus” dobre (światło, radosne cierpienie, ochrona przed złem itd.). Tymczasem to tylko tresura której nas poddano w dzieciństwie, poprzez nieustające powtarzanie (czyli afirmacje których używa się do „odkręcania” nieefektywnych programów). Każda organizacja religijna, bardzo dba by dzieci od najwcześniejszych lat miały powtarzane pewne treści, by nimi żyły. Jest to największa inwestycja w strukturę, która dokonuje tresowania ludzi by Ci im służyli. Cały czas jesteśmy w ten sposób warunkowani, np. reklamami. Dane słowa reprezentujące marki, mają budzić w nas określone uczucia, chociażby adidas, który nadal jest synonimem dobrej marki, mimo że ciuchy tej marki robione są w chinach, za dosłownie grosze przez dzieci. To taka sama tandeta jak ciuchy z bazaru, robiona na tej samej linii produkcyjnej, różnica polega tylko na przyklejeniu paska z nazwą. Niemniej sugestia w naszych umysłach nadal działa „adidas – dobre, modne”. Jak działa dobrze, można przekonać się widząc mnie w kurtce, dresie i butach adidasa. Reklama to połączenie danego słowa lub wyobrażenia, z określoną emocją, najczęściej pozytywną. Tak więc spece od reklamy, próbują stworzyć w głowach młodzieży skojarzenie, frugo = fajna zabawa, ładne dziewczyny, cool chłopaki. Bentley i jego od razu nasuwające się skojarzenie; luksus, bogactwo. BMW? gangsterzy.

  Każda marka, wszystko co istnieje, budzi w nas emocje. Niektóre można podkręcić, inne zmniejszyć, pewne rzeczy wyśmiać czy zohydzić. W Polsce na szeroką skalę, zastosowano zohydzanie ludziom PIS, przez systematycznie powtarzanie hasła że wsadzają do więzień, podsłuchują, i cały świat się śmieje. Struktura PIS także chce to samo zrobić z PO, ale nie ma aż takiej siły przebicia, nie ma mediów ani swoich ludzi w nich. Wystarczy połączyć bodziec (markę, nazwę, przedmiot) z określoną emocją. Tak właśnie steruje się człowiekiem, by podążał w kierunku wyznaczonym przez manipulatora. Ludźmi manipulują przeróżne struktury, a więc religie, państwa, korporacje sprzedające swoje produkty. Każda z nich chce pozyskać dla siebie jak najwięcej ludzi, i struktury te ze sobą walczą, ale też zawierają przeróżne sojusze i koalicje by zniszczyć wspólnego wroga. To co się liczy, to indoktrynacja od dzieciństwa by mieć wiernych, fanatycznych wyznawców. Państwo więc warunkuje Cię na patriotę, kochającego swoją ojczyznę, byś bez mrugnięcia okiem poszedł na wojnę i zginął czy został kaleką, w walce o nie swój interes. Religia hoduje Cię na wiernego wyznawcę, który kocha swojego Boga i swoich pasterzy którzy Cię strzygą, i wreszcie korporacje, które dbają by każde dziecko piło orzeźwiającą coca colę, czy korzystało ze szczepionek z rtęcią. Ludzie to tylko trybiki, które walczące ze sobą potężne systemy używają jako mięso armatnie. Celem nie są pieniądze, te są tylko środkiem do celu; cel to absolutna dominacja jednej struktury. To jest jednak niemożliwe, gdyż nad prawami ludzkimi i naturalnymi, są jeszcze prawa Boskie. Ale te prawdziwe Boskie, a nie wymyślone przez bajkopisarzy religijnych. Prawo te stanowi, że wszystko jest w ruchu, a świat ma być areną walki między wszystkimi dążącymi do dominacji, a więc w rezultacie do stagnacji, czegoś nienaturalnego z punktu widzenia natury. Nigdy nie udało się nikomu wygrać; wygrywają bitwy, ale im więcej mają, tym bardziej rośnie opór. Tak to właśnie działa; musi tak działać. Im bliżej celu, tym większe problemy się pojawiają. Ci najbystrzejsi ludzie świata, zdają się tego nie dostrzegać. Pragnienie oślepia wszystkich, i tych inteligentnych, i tych głupich.

  Słowo Jezus jak wiemy, było nagminnie używane przy nawracaniu indian, rzezie które wtedy się działy, były jak z obrazów Hieronima Boscha. Wiemy także mimo prób ukrycia tej odrażającej zbrodni, o pedofilii w kościele. Wiemy nawet to, że pod krzyżem i Jezusem zgwałcone dzieci które wariowały, kastrowano w Irlandii. Kto ma trochę wyobraźni, wie co oznacza zgwałcenie dziecka, nie mówię nawet o kastracji bo to po prostu nie mieści mi się w głowie. Pod imieniem Jezus i krzyżem, dokonywano straszliwych zbrodni. A jednak słowo Jezus miło i przyjemnie nam się kojarzy; a słowo Szatan źle. Czy to nie dziwne?

  Tu podniosą się oburzone głosy; nie można oceniać religii, po iluś tam kapłanach gwałcących dzieci. Racja; sugerowanie się nielicznymi (w skali tak olbrzymiej organizacji) przypadkami, byłoby błędem. Jednak kościół naucza, że jest ciałem które absolutnie pośredniczy między Bogiem a ludźmi, że jest to spuścizna Jezusa. A wiemy to z książki, którą faceci na tym zarabiający, przerabiali tysiące razy pod siebie. To raz. Dwa – logika mi podpowiada, że Pan Jezus miałby negatywny stosunek do pedofilii, do gwałcenia często niepełnosprawanych dzieci. W związku z tym, wydaje mi się że Pan nie może mówić przez kaplana, który robi takie rzeczy. A który to robi? nie wiadomo. Skąd mam to wiedzieć? przecież kościół i jego wysocy urzędnicy, hierarchowie, ukrywali to latami. Ostatnio skazano wysokiej funkcji urzednika organizacji kościelnej, za ukrywanie latami gwałtów na dzieciach. Jak więc mam klękać, i opowiadać o moich intymnych sprawach mężczyźnie który może gwałcić ministrantów, albo w lepszym wypadku, mieć dzieci z gospodynią na plebani?

  Dlaczego w ogóle mam klękać przed mężczyzną? to największe upokorzenie, jakiego można doznać. To nie jest klękanie przed Jezusem jak próbuje się nas przekonać, bo ja w konfesjonale Jezusa nie widzę; widzę krzyż w imię którego mordowano i torturowano ludzi, faceta, często z dużą nadwagą, który wierzy w to że jest klucznikiem, od którego rozgrzeszenia zależy czy wejdę do raju po śmierci. Przepraszam, czy ja zwariowałem? czy to może inni zwariowali? Szatan więc jest w wiecznej opozycji. Kościół potrzebował wroga. Koniecznie niewidzialnego, bo widzialnego można pokonać, można polubić, oswoić się z nim. Ale jak poczuć się komfortowo z kimś, kto na nas czycha ale go nie widać? jak sprawdzić czy urzędnicy kościelni mówią prawdę? a może prawdę mówi inna organizacja, jedna z tysiąca która uważa że jest jedynym i legalnym pośrednikiem między Bogiem, a ludźmi?

  Blokady

  Na nasze myślenie jest założona blokada, prawie taka sama, jak na auto w centrum miasta. Nie ruszysz, chociażbyś chciał. Możesz rozumieć co to jest blokada, jak działa, ale to nic nie da. Żeby ją otworzyć, trzeba zapłacić mandat. Pomyśl o Szatanie, czujesz lęk, prawda? nie chcesz się zagłębiać w temat, pomyśleć o tym, czujesz jak opada na Ciebie brudna sieć niepokoju, niejasnych poruszeń, okropnych doznań preludium. Blokada, używana przez cwańszych na głupszych od tysięcy lat. Mówisz że jesteś wolny, tymczasem Twój świat wewnętrzny pełen jest takich blokad. Blokują one myślenie o tym, co dla Ciebie ważne. Ty nie myślisz, a więc inni podejmują za Ciebie myślenie. A czego oczekiwałeś? że pozwolą Ci myśleć, zauważyć te wszystkie bujdy? i co wtedy zrobią? jak zarobią na życie? co umie facet, który całe życie grzebie w książce i wymyśla bajki? nawet łopaty nie utrzyma w rękach,a łopatą gardzi bo on chce władzy, potęgi, rzędu dusz i odwiecznie tego samego, co każdy rzekomy przedstawiciel Boga na ziemi; pieniędzy. Każdy Bóg potrzebuje naszych pieniędzy, im więcej tym lepiej. Jezus odchodząc, zostawił im apostolską misję, mieli uzdrawiać, dawać radość. Szkoda że nie zostawił im jeszcze pieniędzy.

  Szatan występuje jako przeciwnik prania mózgu człowieka, od jego najmłodszych lat. Zachęca by myślał samodzielnie, kreatywnie, by pozrywał wszystkie sztuczne blokady, które mu założono i które sterują jego życiem. I w tym właśnie sensie jestem czcicielem Szatana. W moim skojarzeniu, odczuciu, Szatan jest wolnością, radością i klucznikiem który otwiera furtkę do rajskiego ogrodu. Takie mam skojarzenie; inni kojarzą te słowo z owadami, kałem, przemocą i najczęściej lękami z dzieciństwa. Toteż gdy słyszą o Szatanie, odczuwają bardzo nieprzyjemne emocje. Takie mają skojarzenia. Tak zostali wytresowani. Problem tkwi jednak w tym, że tacy ludzie zajmują się rozwojem duchowym, i prezentują sobą bardzo niski poziom świadomości. Zatruwają więc umysły tych, którzy prawdziwie poszukują, przekazują im swoje lęki, blokady i całą tresurę której zostali poddani, w którą wierzą i z której są dumni jak pies, który dostał kość od Pana. Szatan i Bóg, to tylko słowa, pojęcia próbujące opisać wymysły naszej wyobraźni. To czym jest dla Ciebie te słowo, to tylko uwarunkowanie któremu zostałeś poddany. Miliardy ludzi, nie znających chrześcijaństwa, wzruszą ramionami na dźwięk słowa Szatan. Nie reagują, bo nie zostali wytresowani. reagują za to na inne słowa, obecne w ich kulturze. Mogą krzyczeć i wzywać Szatana chociażby sto lat, a zza mgły nie wypadnie na nich z piekielnym rykiem, kozioł z żarzącymi się oczyma.

  Oczywiście, zło istnieje; jest brakiem świadomości, brakiem miłości. Gdy człowiek żyje bez miłości, radości i zachwytu nad światem, zostaje mu już tylko podniecająca władza nad innymi, i lęki że inni go zniszczą, okażą mu pogardę. Wtedy ludzie stają się źli; brak im miłości, więc chcą ją zastąpić władzą, pieniędzmi i komplementami od innych ludzi.

  Najpierw zabija ludzi, rabuje ich pieniądze, a za nie kupuje piękne auto i dom; bo chce by ludzie go akceptowali. Czy to nie śmieszne? ludzie się mordują, torturują, a wszystko po to by inni kiwali głowami jak oni coś mówią. Chcą komplementów, zainteresowania, chcą by inni ich podziwiali. I za to ukradną, zabiją, ogołocą staruszkę, pozbawią kogoś organów. Co ma do tego Szatan? to kompleksy, poczucie że poza ziemią nie ma nic innego, a ciało jest kresem istnienia, że liczy się tylko to jak Cię widzą i jak o Tobie mówią. W pewnym sensie, to potwornie ubodzy ludzie. Taki umierający bogacz, pragnący za wszelką cenę zachować swoje żałosne życie; i skazujący tym na śmierć jakiegoś biedaka, któremu wytną organy i zakopią gdzieś ciało. Jeszcze chwilę pożyć, jeszcze troszkę trzymać się swojej żałosnej egzystencji; i dać milion dolarów na sierociniec albo kościół, by zabezpieczyć sobie życie wieczne. No cóż, nawyki biznesowe zawsze wieczne. Gdyby taki człowiek wiedział, że wszystko co uczyni, będzie trzeba spłacić… niektórzy ludzie, kojarzą Satanizm ze swoim sadyzmem. Inni wierzą, że zabijając kogoś i dedykując zabójstwo Szatanowi, zyskają nadludzką moc. Jak wiemy, są łapani i siedzą w więzieniu. Oczywiście nie wszyscy, niemniej to pokazuje, że pakt z Szatanem to mrzonka. Jeśli jesteś gotów taki pakt podpisać, to intencjonalnie już jesteś po drugiej stronie. Po co więc ktoś miałby Ci coś dawać? są oczywiście opętanie, duchy uwielbiają podawać się za Szatana. Jest to najzwyklejsza zgrywa, to po prostu duchy złych ludzi, które poszukują frajerów wierzących że coś dostaną. Tymczasem stają się akumulatorami energii dla bytu niematerialnego. Psuje im się zdrowie, wali związek, praca, wpadają w dziwną depresję, otępienie, którego nie leczą leki; nic dziwnego, skoro coraz więcej życiowej energii, idzie do aurycznego cwaniaczka. Duchy uwielbiają się podawać za wielkie postacie; to pompuje ego głupców, i obniża ich nieufność. Oto zwykły żulik, a rozmawia z samym Hitlerem, albo z przywódcą sąsiedniej galaktyki. Rośnie samoocena? rośnie. Ale nie za darmo. W życiu za darmo, jest tylko ser z pułapki na myszy.

  Jeśli uważasz że jesteś wolnym człowiekiem, powiedz Ave Satan razem ze mną. Trzęsie Cię? boisz się? rozglądasz czy aby piorun w Ciebie nie uderzy? myślisz że Boga to interesuje? że Bóg nie ma nic innego do roboty, jak zabić Cię bo powiedziałeś słowo, które ludzie ustalili że ma oznaczać złego ducha? nie lękajcie się! Bóg jeśli będzie chciał zareagować, najpierw będzie miał sporo innej roboty; konające z głodu dzieci, morderstwa, pedofilia, narkomania i alkoholizm, demokracja złodziejska w polsce. Jak z tym skończy, zabierze się za Ciebie. Obudź się! żyjesz w wykreowanym dla Ciebie, sztucznym świecie. Zerwij zasłonę, i ujrzyj prawdziwe piękno. Niech wszystkie fałszywe problemy zostaną za Tobą, w Twojej głowie. Tak się narodziły, i tam umrą. Ty jednak zostań razem z nami, na pięknej łące. Chłoń ciszę i hałas, rozkoszuj się kolorami i grą zmysłów. To był tylko sen, zły sen…”

  Lubię

 4. http://www.eioba.pl/a/4m4o/religia-droga-ku-pieklu

  „W duchowości nie istnieją słowa, czyli dźwięki wydawane przez struny głosowe. Słowa i języki to ludzki wynalazek, konstrukcja stworzona by móc się porozumiewać, ale jest ona chybotliwa i słaba jak wieża Babel – nie sięgniesz nią niebios.

  Słowa nic nie znaczą

  Sfera Boska nie ma uszu by słuchać, a ust by mówić; jest duchowa, niematerialna, jest energią. Komunikacja z tym obszarem odbywa się za pomocą emocji, a słową są jedynie ich zapalnikiem. Jeśli napiszę że jesteś ku… zdenerwujesz się, źle poczujesz, emocje zejdą na dół skali, ku negatywności i pragnieniu sprawienia, bym i ja się źle poczuł. Jeśli jesteś słabszy, obrazisz mnie, jeśli silniejszy, rozkwasisz me wesołe, prostackie oblicze. Gdy Cię pochwalę, Twe emocje polecą w górę, ku przyjemności. Oto Twoja wolność, kiedy kilka słów obcego człowieka, jest w stanie miotać Tobą jak latawcem w trakcie porywistej wichury. Całe Twoje życie to takie działanie, by wyłudzić tych dobrych słów jak najwięcej. Czy to nie uwłaczające?
  To w jakim stanie emocjonalnym jesteś, jest Twoją modlitwą.

  Jakie są Twe emocje, z dokładnie taką sferą duchową kontakt. Kto żyje w zawiści, zazdrości, nienawiści i żalu nad sobą, jest w kontakcie z bardzo niską sfera astralną – jeśli ktoś umie ją widzieć, zobaczy straszne rzeczy; to menażeria potworów, odpowiednik naszego wyobrażenia piekła, gdzie faktycznie jest niewesoło i są rogate, marsowe oblicza i złośliwe świńskie oczka; jakby znaleźć się w polskim sejmie. Ktoś kto kocha, cieszy się, jest życzliwy, duchowo wznosząc się, ma kontakt ze sferą radości i przyjemności. Im wyżej tym piękniej, coraz bardziej rześkie poczucie wolności i więcej przestrzeni. Wysokie sfery są niemalże puste, a im niżej, tym gęściej spakowana materia. Tam wysoko, hen, w Himalajach duchowości jest cudownie, są wspaniałe pomysły, rozmach i spokój głęboko w ciele; to stan gdy nie ludzie decydują o Twych nastrojach, a Twoje szczęście i błogość jest niezależna od żadnej „zewnętrznej” rzeczy czy osoby. Nie trzeba już poświęcać swego życia na to, by inni nas chwalili; na walkę o władzę czy przedmioty, by nam zazdrościli.

  Szepczą biesy, szepczą sprośności

  To co stale odczuwasz, łączy Cię i kotwiczy na stałe w jakiejś sferze duchowej. To z niej biorą się pomysły, energia, wsparcie. Jeśli ciągle jesteś w stanie nienawiści, rozpaczy czy smutku, ciągle ją sobie wyobrażasz w umyśle, podłączony jesteś do niskich sfer. To stamtąd biorą się niektóre Twoje myśli i odczucia, które bierzesz za swoje – to odbicia zła, którym Ty dajesz siłę. Paranoja, podejrzenia że chcą Cię skrzywdzić, lęki, niska samoocena, nienawiść do siebie, martwienie się pierdołami, wojną – to wszystko informacje, które rozbłyskają w Twej głowie jako rzekomo Twoje myśli. To jest właśnie cyrograf – podpisem jest Twoja koncentracja na negatywach, na nienawiści i wszelkim źle. Gdy już tam jesteś, zwodzą Cię i kłamią, dając nadzieję na szczęście, wcześniej wymagając byś krzywdził siebie i innych, pił, palił, ćpał, szukał na zewnątrz szczęścia, które od zawsze miałeś w sobie. To taki poziom i jego specyfika – na wysokim Twoje myśli, które się ot tak, niby nie wiadomo skąd pojawiają, zachęcają Cię do życzliwości wobec siebie, do dbania o siebie, do mądrego kochania, bo kochać trzeba mądrze, czasem pieniędzmi a czasem paskiem. Im wyżej tym myśli stają się wyższe, coraz bardziej mistyczne i duchowe, aż przeistaczają się w odczucia. Na niskich poziomach martwisz się pracą, finansami, tym że ktoś Cię kiedyś okradł czy zdradził; małymi sprawami.

  Na wysokim poziomie nie martwisz się niczym, ponieważ wiesz że jesteś częścią Boskości, Boską i nieśmiertelną istotą, która na ziemi przejawia się za pomocą umysłu oraz ciała, ale nie jesteś ani tym ani tym. Problemy znikają, pojawia się głębokie odprężenie, spokój, rozkosz w ciele – znacznie większa niż po heroinie, a jednocześnie umysł nieopanowany i nieprzytłumiony lękami, staje się ostry jak brzytwa. No cóż, taki stan ducha jest ze wszelkich sił zwalczany – bo szczęśliwy człowiek nie choruje, nie kupuje leków, Ipodów, nie chce iść na wojnę czy wierzyć w jakąkolwiek religię. Stado ludzkie traci kukiełkę i nieszczęśliwego konsumenta, który trzyma się jak tonący brzytwy nadziei, że kiedyś w przyszłości, jak coś zrobi, osiągnie albo kupi, będzie szczęśliwi. Miliardy ludzi żyją w takim stanie i umierają nadal pragnąc; cele mające dać szczęście się zmieniają, ale zaspokojenia jak nie było, tak nie ma, i być nie może. Jako dziecko marzyłeś o zabawkach, później o rodzinie, dobrej pracy, poważaniu u ludzi, a na koniec marzysz o niebie. Szczęścia i szampanskoje nie ma i nie budiet.

  Zbieram owoce, najczęściej zgniłe

  Każdy z nas czasem przebywa w niskich strefach, co groźne nie jest. Ja tego stanu nie lubię, bo gdy zaczynam wspominać niemiłe zdarzenia z przeszłości, czy myślę o czymś niemiłym, od razu czuję się źle, zauważam odpływ energii, mocne osłabienie, brak chęci do życia. To moja decyzja o czym myślę, złe siły mogą mnie zachęcać, nakłaniać do martwienia się rzeczami na które nie mam wpływu, ale i tak decyzja należy do mnie. To ja decyduję, a później zbieram owoce takiej decyzji. Tak więc jeśli od czasu do czasu ulegniesz złym wspomnieniom, albo negatywnym wizjom przyszłości, nie ma żadnego problemu. Problem zaczyna się wtedy, jeśli przebywanie tam staje się częste, a umysł obcowanie z tak niszczącymi stanami cierpienia uzasadnia jako dobre, szlachetne czy o zgrozo, miłe Bogu.

  Właśnie dlatego katolicyzm jest czystym diabolizmem. Nie ma nic wspólnego z żadnym dobrem, a na pewno z Bogiem. Dlaczego tak uważam? Ponieważ będąc w obrębie wpływów tej religii, jesteś uczony jak pies Pawłowa odczuwać poczucie winy – za śmierć Jezusa i grzech pierworodny. Masz wspominać jego „bolesną mękę”, a gdy to robisz, schodzisz niemal na dół skali cierpienia. Masz być skromny kiedy serce chce działać, seks został obwarowany zakazami, a ich złamanie rodzi poczucie winy (i majątek organizacji religijnej). Gdy się modlisz, albo mówisz o Bogu miłości, o tym na jakim poziomie duchowym się znajdujesz, decydują emocje a nie słowa. Poczucie winy, wyobrażanie sobie kaźni Jezusa na krzyżu, narzędziu tortur, sprawiają że schodzisz bardzo nisko – ale tam nie ma Boga. Tam jest coś co odczuwasz jako smutek i cierpienie, od czasu do czasu przerywane ekscytacją (alkohol też ją daje, na chwilę, by później Cię pogrążyć w rozpaczy) by dać Ci nadzieję na szczęście.

  Ile można popełniać te same błędy?

  Im częściej będziesz przebywał w tym emocjonalnym stanie, tym bardziej się kotwiczysz w demonicznym, diabelskim świecie astralnym, przez co Twoje życie będzie coraz ciemniejsze, coraz straszniejsze. Aż w końcu cierpienie staje się nie do wytrzymania i czeka się tylko na śmierć. Niestety, po śmierci jakiś czas przebywa się w tym świecie, do którego się człowiek za życia energetycznie przyzwyczaił – dopóki energia się nie skończy, by człowiek mógl pójść wyżej, rozpłynąć się w Boskim eterze, a później znów wrócić do jednego ze światów materialnych, by znowu i znowu doświadczać różnych stopni piekła. Im ktoś więcej odbył takich wycieczek, tym bardziej dość ma powtarzania wciąż i wciąż starych błędów. Bogactwo i władza śmieszą, ludzkie cele przerażają, propaganda jak być szczęśliwym, sprawia że przecierasz oczy ze zdumienia, że ktoś się na to łapie. Chcesz więcej, głębiej – bo wiesz że te bziny dla tłumu dają tylko ból, są jak Donek; wiele obiecują, a jest tylko syf.

  Złe siły uwielbiają przebierać się w owcze skórki, ponieważ tam są niezauważone. A gdy ktoś coś zauważa, oskarża się go o opętanie i modli za niego – schodzi na niski poziom cierpienia, prosząc Boga (diabły) by ten ktoś myślał jak my (by cierpiał jak my). Taka modlitwa za innych, to już nie opuszczanie się, ale skok na główkę w diabelskie głębiny. Czy są tam czorty z widłami i kotły z siarką? Ależ skąd. Są rozpacz, cierpienie, brak nadziei i energii życiowej, nędza, bieda, słabość. Modlitwa za innych by myśleli jak my i nasze stado, to czarna magia – ostateczny akt oddania mrocznym siłom. Prawdziwie dobra modlitwa, to prośba by dany człowiek zrealizował swoje szczęście, nieważne w jaki sposób, byle nie szkodził innym. Ale katolicy zawsze dodają, że szczęście w Jezusie i kościele, co jest już wchodzeniem brudnymi butami w czyjąś wolę. Może ktoś będzie szczęśliwy poza religią? Może Jezus został wymyślony, albo zupełnie co innego chciał przekazać ludzkości, niż mówią nam to dzisiejsi kapłani? Ukrywali latami pedofilię, handel niemowlętami zabieranymi młodym matkom, to może i teraz coś ukrywają? Takie pytania zdają się być całkiem na miejscu. Fałszuje się historię, to dlaczego nie można sfałszować treści świętej książki z papieru?

  Łapaj złodzieja! Krzyczy złodziej

  Gdy pragnę szukać Boga w sobie, wypełnieni cierpieniem i bólem, fałszywą pokorą (taki biznesik, ja będę pokorny, a za to trafię do nieba) mówią mi że grzeszę pychą. Ale czy nie jest pychą uznawać, że się jest w posiadaniu jedynie słusznej prawdy? Modlenie się by siły nadprzyrodzone zmuszały wolnego człowieka do tego, by myślał jak my? Tak, to jest pycha. Diabelska ale i nieświadoma. Ludzie w większości po prostu o tym nie wiedzą, rodzą się w religii, mają od dzieciństwa warunkowaną i programowaną podświadomość, myślą więc że takie jest życie. Ale ono wcale takie nie jest. Jest znacznie lepsze.”

  Lubię

 5. http://www.eioba.pl/a/4od4/religia-czyli-sztuka-tworzenia-bateryjek

  „Każda religia jest energoinformacyjnym systemem, czyli jeśli na to spojrzeć realnie, istotą diabelską. Duże religie mają bardzo wielu wyznawców, którzy w istocie są źródłami energii, „bateryjkami”. Dla potwora który podaje się za Boga miłości (nie ma z Bogiem nic wspólnego), najważniejsze jest trwanie i rośnięcie w siłę, dlatego dzieci wyznawców są już za najmłodszych lat deprawowane.

  Imię to energia

  Bardzo ciekawie jest to wymyślone i tłumaczone przez wyznawców, którzy w procesie niszczenia Boskości w dziecku, chcą widzieć coś dobrego. System religijny (jak każdy inny) nie potrzebuje szczęśliwych, zdrowych, kochających ludzi. Tacy zawsze uciekali ze stada ludzkiego, ponieważ szczęście i wolność oznaczają indywidualność, a nie życie zgodnie z ustalonymi normami i pojęciami zła oraz dobra. System musi zdusić w człowieku jego prawdziwą, daną mu od Boga moc, by kontrolować człowieka za pomocą bólu i emocji.

  U Żydów niemowlaka się poddaje obrzezaniu w ósmym dniu – w którym nadaje się imię. Dla podświadomości ból i imię tworzy potężny wzorzec, który od tej pory działa całe życie, unieszczęśliwiając człowieka na wiele sposobów. W końcu zmiana imienia potrafi zmienić człowiekowi los, ponieważ jest związane z konkretną informacją – a imię chłopca jest podłączane do strasznego, niezrozumiałego bólu, kojarzone z nim i z sobą samym w późniejszym życiu. Żydzi tłumaczą to tak, że dziecko nie czuje bólu bo jest małe. Tymczasem doskonale wiadomo, że dziecko tworzy wzorce reakcji już w brzuchu mamusi, a wiemy to np. stąd, że ludzie poddani regresji prenatalnej przypominają sobie te uczucia, oraz jakie na poziomie emocji podjęli decyzje, które przerodziły się w silny wzorzec. Wzorzec decyduje jak reagujesz na dane zdarzenia, programuje Cię. Twoje życie to efekty wzorców, które stworzono w Twojej głowie; zapomnij o wolnej woli, decydują tylko i wyłącznie wzorce, więc się je stwarza póki jesteś na tyle młody, że nie umiesz ich ocenić i w razie czego odrzucić. Bierzesz wszystko co Ci „dają”, bo nie masz innej możliwości. Leszek Żądło pisał o przypadku mężczyzny, który miał fenomenalne powodzenie u kobiet. Wielu czytelników wzdycha z zazdrości, ale on miał tego dość, bo ile można korzystać z Pań? W końcu i to się znudzi, obrzydzi. W trakcie sesji okazało się że gdy przyszedł na świat, w porodzie uczestniczyły młode pielęgniarki, piękne dziewczyny które zachwycały się dzieckiem, całowały je i przytulały – podświadomość stworzyła wzorzec bycia uwielbianym przez kobiety, a mężczyzna przyciągał kobiety jak magnes, chociaż wcale nie był super przystojny i wcale nie rozumiał dlaczego tak się dzieje.

  Jakie wzorce, takie życie

  Podobnie nie rozumieją swoich porażek i cierpień ludzie, ponieważ nikt ich nie uczył o podświadomości, wzorcach, którą to wiedzę dokładnie opisuję w mojej książce „Stosunkowo dobry”. Trauma przy narodzinach potrafi zniszczyć życie, gdyż powstaje wzorzec „Świat mnie nie chce, sprawia mi ból”. A Żyd mówi że dziecko nic nie czuje… rżnie głupa, oczywiście że czuje. Ten rytuał ma na celu skojarzenie mu życia i siebie z bólem, oraz sprawić że nie znajdzie spełnienia w seksie. Zwykły „gojowski” penis ma bardzo wrażliwe unerwienie, które jest przyczyną rozkoszy. Żyd ma tam znacznie grubszą skórę, więc doznania maleją, a kto uprawia seks i nie znajduje spełnienia (orgazm i wytrysk mieć może), staje się sfrustrowany i brutalny. Dlatego właśnie nie ucina się przyrodzenia pedofilom, ponieważ chęć na seks i niemożność jego doświadczenia, zrobi z niego być może mordercę. Gdzieś ta energia wydostać się musi, a najpewniej w czynie karalnym. Gdy taki już uszkodzony energetycznie człowiek dorasta, daje mu się do jedzenie rytualnie zarżniętą krowę, gdzie w mięsie są hormony strachu – oraz straszy antysemityzmem (samemu go podkręcając), dopełniając dzieła zniszczenia Boskiej istoty, oraz tworząc zwartą, potężną grupę, która nienawidzi i gardzi wszystkim na zewnątrz. I gdy taka grupa ludzi zmieni nazwiska, wtopi się w społeczność, szybko przejmie media i każdą władzę, robiąc z tubylców nędzarzy a siebie i swe potomstwo unieszczęśliwiając tysiąckrotnie bardziej.

  Zwykły obieg energii (od Boskości do ciała człowieka), zostaje przez nieodpowiednie przekonania (wzorce podświadome) praktycznie zamknięty. Człowiek ma dostęp tylko do energoinformacyjnej istoty (meduza, wahadło, egregor itd.) która go kontroluje, a od Boskości prawdziwej jest całkowicie odcięty. No i co z tego że się mówi o dobru, Bogu? Za Stalina też mówiono o braterstwie ludzi pracy, a rżnięto ich w hurtowych ilościach. Słowa są nieważne, liczą się wzorce które nabywa człowiek; a Żyd od przyjścia na świat, nabywa wzorce męki i bólu. Podobnie chrześcijanin, ale o tym nie ma potrzeby bym pisał. „

  Lubię

 6. Czym jest inteligencja? Inteligencja jest to, najogólniej rzecz biorąc, uniwersalna umiejętność racjonalnego myślenia. Jest to sposób rozumienia i patrzenia szeroko na świat. To cecha umiejętności kompleksowego myślenia, obejmowania szerokich horyzontów wiedzy. Inteligencja w nowocześnie, ogólnie wykształconym społeczeństwie to grupa, która myśli i wnosi twórczy, konkretny wkład w doskonalenie funkcji zawodowych i społecznych narodu dla powiększenia dobra ogółu społeczeństwa. Poziom wykształcenia nie jest w obecnej sytuacji warunkiem ani wystarczającym ani koniecznym do przyznania komukolwiek statusu inteligenta. Polska ma tysiące ludzi z wyższym wykształceniem, których za inteligentów uznać nie sposób. Są także ludzie z wykształceniem zaledwie podstawowym, robotnicy, rolnicy, których świadomość i zainteresowania na pewno predysponują ich do uznania za „inteligentów”. Kryterium decydującym jest niewątpliwie poziom i zakres zainteresowania przeszłością i teraźniejszością własnego kraju, Europy i całego świata, a także posiadanie własnego, niezależnego sądu na temat współczesności we wszystkich najważniejszych jej przejawach i umiejętność formułowania postulatów dotyczących przyszłości. Inteligent to człowiek, który nie tylko umie korzystać z proponowanych mu wartości kulturalnych, ale w jakim stopniu sam je tworzy przez swoją aktywność intelektualną lub społeczną, przez niekonsumpcyjny stosunek do kultury. Inteligenta powinna cechować ciekawość otaczającego go świata i szukanie wyjaśnień dla zachodzących w nim zjawisk co implikuje stałą gotowość umysłu do przyswajania sobie nowych wiadomości przez całe życie z nowych dziedzin. Współczesnego polskiego inteligenta charakteryzuje nie zawód, nawet nie wykształcenie lecz zainteresowania znacznie wykraczające poza zakres jego bezpośrednich spraw zawodowych. Nie jest to problem ani wykształcenia, ani pochodzenia ani wykonywanej profesji lecz postawy człowieka, która powinna być nacechowana większą sprawnością do refleksji ponadjednostkowej, do aktywniejszego uczestnictwa w życiu zbiorowym, realizowania swej obecności w rozwojowych procesach cywilizacyjno- kulturowych. Masowa produkcja dyplomowanych absolwentów wyższych uczelni stała się dzisiaj w Polsce szalenie groźnym zjawiskiem. Inteligent dzięki poziomowi intelektualnemu, posiada pewne wyróżniające go cechy. Stanowić one mogą wzór dla innych, powinny one być przekazywane dalej, a inteligent musi być za ten przekaz odpowiedzialny. Na inteligencji dlatego też spoczywają szczególne zadania w społeczeństwie. Dotyczą one mianowicie przewidywań, wnioskowania, ale przede wszystkim wpływu przez dawanie przykładu. W każdych warunkach społeczno-ustrojowych, główne zadanie inteligencji, to być wzorem do naśladowania. Bezmyślne karierowiczostwo, płaski utylitaryzm, brak własnego twórczego i krytycznego poglądu na współczesność, usuwają wielu tzw. formalnych inteligentów czy humanistów poza zakres grupy społecznej, składającej się z ludzi inteligentnych. Można być inteligentnym, co nie znaczy jeszcze, że mądrym. Mądrość wcale nie wyklucza miłości, więcej powoduje, że jest ona bezinteresowna. O miłości, bez mądrości, łatwo się mówi, gorzej ją praktykować w życiu i na co dzień. Świadczy też o tym zło, które, za przyczyną ludzi, doprowadziło najpierw do rozbieżności w łonie zwalczających się kościołów chrześcijańskich a następnie ogarnęło cały świat, w tym i Polskę. Prawie każdy uważa, że interpretacja dokonana przez jego autorytety – jest najwłaściwsza i najbardziej bliska prawdzie. Ludzkość, w tym także i liczni Polacy, nie uznają nauki i słów Jezusa Chrystusa: Ja jestem drogą, prawdą i życiem (J 14: 6), tylko słuchają nauk internautów, polityków, uczonych – czyli wciąż tych samych przemądrzałych „gadających głów”, których wywody i pouczenia, nie tylko, że nie są inspirowane nauką Pana Jezusa Chrystusa, ale często jej zaprzeczają. Mądrość, to subtelna sfera świadomości, pozostająca poza zasięgiem oddziaływania uwarunkowanego rozumu; uwarunkowanego przez cywilizację, kulturę, wychowanie i emocje, tak emocje. Mądrość pochodzi od Stwórcy, naszego Ojca, jest w nim i z nim na wieki.

  Lubię

  • Ja jestem inteligenty. Jestem też mądry w hooj. no i ładny też jestem. inteligentni ludzie nie jedzą też mięsa, bo nie są kanibalami. Mądry jestem, bo jestem, bo nie jem mięsa. a że robię to, co myślę, to jestem też ładny. Ładny jestem, bo mądry jestem. a że jestem ładny i mądry, to jestem inteligenty.

   Lubię

   • ,, Ja jestem inteligenty. Jestem też mądry w hooj. no i ładny też jestem. inteligentni ludzie nie jedzą też mięsa, bo nie są kanibalami. …”

    A ja jestem jeszcze bardziej inteligentna, ponieważ nie jem nawet roślin.
    Ostatnie badania naukowe bezsprzecznie dowodzą, że procesy chemiczne jakie zachodzą w marchewce, gdy wyrywam ją bestialsko z jej środowiska i pozbawiam dalszego życia, są – na poziomie kwantowym – identyczne z tymi, jakie dzieją się w uśmiercanej świni, kurze, ślimaku etc.

    Obecnie studiuję szkodliwość oddychania człowieka, który zrównoważoną energię czystego powietrza zamienia w chaos i je zanieczyszcza swoimi szkodliwymi związkami chemicznymi, powstającymi w procesie oddychania.

    Warto też przyjrzeć się samemu przebywaniu człowieka w naturze, której pierwotny stan równowagi zaburza już sama obecność człowieka.
    Tu podaję linki do trzech poruszonych przeze mnie tematów. Ważne!.
    Wiele dobrych porad jak nie jeść, nie oddychać, nie być na łonie i żyć pełnią.

    Lubię

 7. Jak można na podstawie domniemywań twierdzić, że Jezus zadawał się z prostytutkami? Znając z NT wręcz chorobliwą nienawiść Jezusa do seksu i spraw związanych z seksem takie twierdzenia, nawet mnie wyznawcy Proroka, wydają się co najmniej wyssane z palca. Nie wiem, czy ów Jezus istniał realnie, czy też nie, ale co do owych uzdrowień, to mogły one faktycznie mieć miejsce. Główną naszą blokadą przed czynieniem tego co Jezus, jest nasz Umysł. Czyli nasze przekonanie o czymś, możliwe to, czy nie? Ludzie wierzący w śmierć po pięciu dniach niejedzenia istotnie umierali już z nastaniem szóstej doby głodówki. Wszystko to co Umysł przyjmuje to wszystko się dzieje. Sama osoba Jezusa jest tu nieistotna.

  W miejscu z którego pochodzę mieszkał sobie zwykły sklepikarz. Młodzi ludzie postanowili dla rozrywki mówić mu codziennie, że wy Macieju wyglądacie jakoś źle. Po dwóch tygodniach krewni i znajomi Macieja zaczęli mu oznajmiać, że Maciej źle wygląda. Po czterech tygodniach takich diagnoz pan Maciej wezwał księdza, pojednał się z Bogiem i oddał Bogu ducha. Oto potęga Umysłu.
  I co wy na to Przyjaciele?

  Lubię

  • ,, Jak można na podstawie domniemywań twierdzić, że Jezus zadawał się z prostytutkami? Znając z NT wręcz chorobliwą nienawiść Jezusa do seksu i spraw związanych z seksem takie twierdzenia, nawet mnie wyznawcy Proroka, wydają się co najmniej wyssane z palca. …”

   Tendencyjność przeciwników czy to wydarzenia historycznego, czy postaci historycznej, łącznie z podważaniem jej autentyczności może nie mieć swoich granic. Dziś ze słowem ,,prostytutka” większość kojarzy same negatywne określenia.

   W dawnych czasach, dwa, trzy i więcej tysięcy lat temu ta nazwa przypisywana była kobietom posiadającym walory boginki, bogini. Kobiety traktowane były na równi z mężczyznami, a czasem nawet wznioślej. Stąd chociażby tyle do dziś zachowanych z tamtych czasów posągów, malowideł przedstawiających kobiety jako bóstwa.
   Religia chrześcijańska poczyniła gwałt na relacji mężczyzna- kobieta i ich stosunku do świata duchowego. Z żony Jezusa jakiś bałwan na synodzie uczynił ladacznicę(a co? nie wolno mu!?), a kobietom przypisano podrzędną, zwierzęcą rolę. Do dziś ten patriarchat przejawia się w sposób brutalny np. wśród wyznawców islamu(nie u wszystkich)

   Wyjęcie z jakiegoś starego tekstu pojedynczego słowa, które miało zupełnie inne znaczenie i przytoczenie go w czasach obecnych, gdzie to słowo ma zupełnie inny wymiar jest destrukcyjna tendencją i brakiem podstawowej wiedzy.
   A już rozkminianie tematu czy Jezus żył, co robił, co mówił na podstawie czterech ewangelii ,,dopuszczonycvh” dla stada od 325 r., po soborze nicejskim i fałszowanych przez kler na przestrzeni prawie dwóch tysięcy lat, jest dla mnie tendencyjną fikcją. Szukaniem zwolenników I przeciwników zabawy w piaskownicy.

   Jeśli doskonale wiemy jakimi metodami(torturą, wyklęciem, ogniem i mieczem) żydowska religia zdobywała zwolenników, to dlaczego ,,ich pismo” nazwane swiętym, jak facet w Watykanie, ma być przepełnione miłością, dobrocią i wiedzą łączącą człowieka z duchowym wymiarem?
   Oprawcy niszczący Bibliotekę Aleksandryjską i zabijający ludzi odkrywających wiedzę nagle ,,dają” wyznawcom uczciwą, mądrą, przepełnioną miłością i prawdą książkę! Koń by się uśmiał! I nie tylko taki zwykły, ale też ten trojański podłożony zaszczutej i żyjącej w lęku części ludzkości.

   W państwie okupowanym trudno by szukać książkowej prawdy.
   O Jezusie jako wielkim, wtajemniczonym myślicielu tyle znajdziemy prawdy w Polsce, ile w niej jest jawnej wiedzy np. o Słowiaństwie.
   ,,Wierni” i ,,niewierni” potrafią być identycznie fanatyczni. Czasem biorą się za łby jak dzieci w piaskownicy. Jedni z dziecinną naiwnością przytaczają fragmenty dostępnego dla mas pisma, wskazując w równym stopniu na miłość, co potepienie, a drudzy szyderczo się z tego śmieją, potępiając ,,wiernych”.
   Takie zachowania sa również przewidziane w pakiecie kontrolnym, trzymanym w ręku okupanta.

   Lubię

   • Krysiu jak wiesz ja nie lubię i nie popieram osobiście dyskusji na tematy wiary,jedno co wiem na pewno,to to,że każdy z żyjących tu na ziemi w coś wierzy ,jeden w Boga inny w sport,jeszcze inny
    w coś innego,dla mnie nie jest to istotne.

    Nieistotne jest też czy ktoś wierzy w Jezusa,czy istniał czy nie,
    ważne jest co głosił i gdybyśmy wszyscy tylko chcieli żyć wg Jego przykazań to tu na tej Przepięknej Planecie byłby Raj.

    Dla mnie osobiście Jego przesłania są drogowskazem w moim
    ziemskim życiu i jest mi to zupełnie obojętne czy ktoś z tym się zgadza czy nie,wiem,że Tobie też są bliskie Jego przesłania.
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i idę do ogrodu się odprężyć.
    Mam dziś fatalny dzień.

    Lubię

 8. Jarek, jesteś wybitny bloger, że mi pozwalasz na to, co czynię😀 … teraz czekam na wszystkich blogowych mędrców, jak będą kontestować moje wrzutki, jest tu kilku omnibusów, którzy będą swoje ego iluzje zaprzęgać w moralne arsenały, do krucjaty czy egzorcyzmów na mnie, haha, ale będzie ubaw😀 … Ave Lucyfer & Sława Bogom! …\m/…

  Lubię

   • ,, no i ruszyli apostołowie jahwovej nowiny, haha, ale mam diaboliczny uśmiech satysfakcji piekielnej😀 ”

    Dla ciebie, Sanctus, wszystko! Od czego w końcu ma się przyjaciół, czyż nie? 😀😀

    Lubię

 9. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1160-demony-i-pieko

  „Jest czarna magia, mroczna i podstępna, niszczycielska, a także biała, dobroczynna i krzepiąca, uzdrawiająca. Są czciciele demonów, Szatana i piekielnych hierarchii, a także wyznawcy sił niebiańskich. Są czarni i biali magowie, a także magowie chaosu, którym wydaje się że pulsują tętnem cwaniactwa między tymi dwoma energiami.

  Czuj czuwaj!

  Zło i dobro, anioły i demony… to wszystko są tylko słowa. Liczy się czucie i nic więcej, to ono wywołuje efekty w ludzkiej świadomości. Słowa są nieważne, nieistotne. W trakcie podróży przez obecną inkarnację liczy się czucie – nie uczucie (mam potężne na widok ładnych Pań) a czucie – i to usytuowane w klatce piersiowej, czakramie serca. Symbolicznej bramie prowadzącej od niższych światów i inkarnacji (trzy dolne czakry) ku wyższym poziomom odczuwania świata (trzy górne czakry). To co mówią guru, idee, pomysły – nie to się liczy. Gdy myślisz o czymś, jednocześnie bacznie obserwuj jakie budzi to w Tobie stany świadomości. Zwróć uwagę na klatkę piersiową, poczuj co tam się pojawia i jak przejawia.

  Makijaż zua

  Jest tylko ból, otchłań którą odczuwasz w klatce piersiowej, albo subtelnie przyjemne odczucie pełni, zasklepienia ubytku próchniczego duszy. To najlepszy miernik tego, czy dana myśl albo idea jest jedynie słuszna. Oczywiście gdy tego nie czujesz, możesz nie rozumieć o czym piszę. To przychodzi z czasem i praktyką. Po prostu obserwuj aż poczujesz prądy energii w swoim ciele. Najłatwiej wyczuć je w sercu. To niezwykle proste; pojawia się cos cichego i miłego, jest to dobro. Głośne i boli, sprawia że stajesz się rozdrażniony – złe. Tu nie ma żadnej filozofii. Jeśli piękna (z pozoru, co okaże się dopiero później) rzecz, człowiek czy sytuacja budzi ten ból w sercu, natychmiast od tego uciekaj. Oszukasz matkę, ojca, nawet mnie; ale nigdy własnego serca. Zło by przetrwać, opanowało do perfekcji sztukę kamuflażu. Nie ufaj także mi, może ja też udaję kogoś dobrego? odbieraj mnie sercem, nigdy umysłem.

  Rezać czy nie?

  Mam takiego gościa który zrobił mi kiedyś krzywdę. I gdy sobie wyobrażam jak go leję czuję niespełnienie, ten wewnętrzny lej się otwiera. Tworzę wizję jak szatkuję go siekierą, a w tle triumfu zemsty i silnych emocji pojawia się płacz, ból. Gdy mówię (w myślach, póki co nie gadam do siebie na ulicy) że życzę mu wszystkiego najlepszego, bogactwa, zdrowia, szczęścia – czuję w sercu przyjemną ciepłotę, a zwieracze piekielnego tunelu zasklepiają się. To bardzo specyficzna, cicha i spokojna przyjemność. Nie ekscytacja a spełnienie. Przypominające trochę stan idealnego zaspokojenia potrzeby picia, jedzenia i – uwaga, wypróżnienia. Chcę wreszcie puścić tego człowieka, ponieważ nienawiść i chęć zemsty wiążą najsilniej. Ponadto utrzymywanie latami urazów, kreuje taki sam stan w ciele; pojawia się więc rak, kalectwo albo nieszczęście w życiu. Z punktu widzenia inkarnacji ma to sens, ponieważ likwiduje ładunek energetyczny w tym życiu. Musi być wyładowany, nie ma przed nim ucieczki. Każda nasza zła, pełna pragnienia zemsty myśl taki ładunek zwiększa, tworzy. Strach i poczucie winy podobnie.

  Test dobra

  Wszystko co masz w głowie, poddawaj temu testowi. Jeśli zwieracz piekła się poluzowuje, unikaj tej myśli. Po prostu jej unikaj, nie walcz z nią, nie argumentuj; myśl o czymś innym. To co budzi przyjemność w sercu dobre, co ból – złe. Słowa Szatan nie jest złe ani dobre, ważne jakie masz z nim skojarzenia. Jeśli złe, jeśli budzi ono złe emocje – oczywiście musisz go unikać. Ale to nie słowo a Twoje skojarzenie jest winne. Ludzie odczuwając ból (przyczyną była krzywda) czasami wzywają złe istnienia, by te zemściły się na innym człowieku. Niekiedy (raczej bardzo rzadko) to działa. Ale nie dość że powstał dług karmiczny (cios wróci do maga), to ból wcale nie mija. Ból to otchłań którą trzeba zasypać, zemsta nic nie daje. Łopata miłości, dwie radości, jedna wybaczenia i trzy mądrości.”

  Lubię

 10. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1198-dlaczego-bog-nie-odpowiada-na-modlitwy

  „Człowiek składa się na pewno z dwóch osobnych systemów; świadomość czyli logika, oraz podświadomość, czyli sfera emocji. Świetnie to pokazuje przykład osoby z fobią. Załóżmy że boisz się wody, i gdy ją ujrzysz stykasz się z dwiema informacjami.

  Rządzi emocja, nie logika

  Pierwsza zawsze jest emocja, którą posługuje się podświadomość; kiedyś się topiłeś (albo widziałeś topielca w realu bądź na sugestywnym filmie) więc ten system uznał że woda Ci zagraża. By Cię przed tym zagrożeniem chronić, emanuje silnymi emocjami strachu, przerażenia. Dłonie się pocą i trzęsą, czujesz się nieprzyjemnie, jesteś pobudzony. Podchodzisz bliżej wody – strach narasta. Odchodzisz? Zanika. Druga informacja to logiczna, racjonalna myśl że małe bajorko w żaden sposób Ci nie zagraża. Woda do kostek, cóż może się stać? Nic, najwyżej zachlapiesz sobie buty. Ale świadomość bezpieczeństwa to logika, a strach to podświadomość nad którą nie masz bezpośredniej kontroli. Myśl logiczna i emocja razem skłaniają Cię do podjęcia decyzji. Emocja jest dużo potężniejsza niż myśl, więc omijasz kałużę. Możesz teraz zaatakować – są ludzie na których emocje nie mają wpływu. I owszem, do czasu gdy poznają malutką, głupiutką seks bombę. Emocje które ich zalewają sprawiają, że za niedługi czas w wyniku rozwodu tracą co najmniej pół majątku.

  To dlatego reklamy nie oddziałują na Twoją logikę, a na Twoje emocje. Ty mówisz że reklamy są tak beznadziejnie głupie… i owszem, są, ale ich zadaniem jest wpłynąć na emocje a nie logikę. Twoja ocena logiczna twórców reklam nie interesuje, tylko skuteczność – a ta jest bardzo duża. Gdyby nie była, nikt nie płaciłby tak monstrualnych pieniędzy za nie. Chyba nie uważasz że wielki biznes jest nierozsądny? Podły tak, ale głupi na pewno nie. Mędrek filozofuje że reklamy są głupie, a one się w oszałamiający sposób zwracają co widać, słychać i czuć w statystykach sprzedaży. Kto to rozumie ten jest na górze, kto nie – zostaje niewolnikiem procesów których nie rozumie.

  Boże, dlaczego bezustannie milczysz?

  Dlaczego więc nasze modlitwy nie są wysłuchiwane? Ponieważ język i logika to domena świadomości, a kontakt ze sferą duchową ma podświadomość. Język został wymyślony, jest tworem człowieka i cywilizacji, natomiast emocje są z nami od kiedy jesteśmy na ziemi, tej ziemi. Podstawowy język ludzkości to emocje i obrazy w głowie, a zdaniem ezoteryków telepatia którą wyparł właśnie rozwój świadomości i logiki. Jak było naprawdę, zapewne nigdy się nie dowiemy, nie jest to nam jednak specjalnie do niczego potrzebne. Świadomość ma dostęp tylko do podświadomości i na tym koniec – dlatego wizje i sny prorocze są pełne symboli. Czy Bóg nie może powiedzieć wprost o co mu chodzi? Po co symbole, doszukiwanie się znaczeń? Czy Bóg nie zna Polskiego? Otóż to, nie zna. Bóg mógł stworzyć wszechświat, ale w szkole miałby same pały. Dokładnie tak jak ja, i absolutnie nic teraz nie sugeruję…

  Bóg to analfabeta?

  Język to wynalazek ludzi, narzędzie świadomości. Sfera Boskości przekazuje swą wiadomość podświadomości, a ona tak jak umie, symbolami, obrazami i łamigłówkami świadomości – której ciężko to zrozumieć. Mniej więcej w ten sposób opisuje to huna, która dzieli człowieka na trzy części – podświadomość, świadomość i nadświadomość. Kontakt z nadświadomością ma tylko podświadomość, więc cała praca z modlitwą to w istocie praca z podświadomością, systemem obronnym człowieka. Właśnie dlatego modlitwa słowami nie poparta emocjami ma wartość i skuteczność równą zeru. Podświadomość jej w ogóle nie rozumie, nie przyjmuje – nie ma więc kontaktu ze sferą Boskości.

  Człowiek modlący się słowami, jest jak pijany dowcipniś na pogrzebie mafijnego bossa. Nie tylko nie zostanie zrozumiany, a prawdopodobnie nie wyjdzie żywy z cmentarza; dlaczego? Ponieważ modlenie się kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat bez efektów, powoduje poczucie wściekłości i nerwicę. I to już podświadomość doskonale rozumie, ponieważ emocja to jest to co ona lubi, to co rozumie. Odpowiednio też reaguje wzmacniając te uczucia, a niebawem okradziony, pobity czy pochorowany człowiek lamentuje i skowycze „Boże, dlaczego ja?”. Ano właśnie – dlaczego z tysiąca ludzi na ulicy dresiarze napadli właśnie naszego frustrata? Może dlatego że jego podświadomość chciała oberwać, chciała wzmocnić uczucie cierpienia, odrzucenia i frustracji? Świadomość mężczyzny idzie ulicą, nieświadoma że podświadomość wysyła otoczeniu sygnały (mowa ciała, zapach, może telepatia albo jakiś inny rodzaj komunikacji) że chce dostać, chce dać świadomości to samo, co ona dała jej. Długo szukać nie trzeba, ulice pełne są sfrustrowanych ofiar Balcerowiczowskiej reformy ekonomicznej, którzy chętnie rozładują swój stres na czyimś nosie i zębach.

  Najwyższa idea

  Co to jest Bóg? Na prymitywnym poziomie świadomości człowiek widzi starca na chmurze, siwego mądrością Polaka – katolika który tylko patrzy czy ktoś nie dotyka swych, a nie daj panie Boże cudzych jąder, i czy chodzi do kościoła. Na poziomie człowieka prawdziwie uduchowionego, Bóg jest najwyższą ideą dobra, miłości, piękna, siły i mocy. Druga strona, czyli tak zwane diabły i czorty to zaprzeczenie tej idei; nienawiść, gniew, złość, ból, bieda, cierpienie. Siły zła są w zasadzie biedne; to ciemność, brak piękna i niemożność jego ujrzenia. Bo i czymże jest złość i nienawiść? To pragnienie by ten ogień wreszcie zgasł. Mściciel mści się po to, by zaznać ukojenia płynącego z zemsty, by nienawiść opuściła jego głowę i życie. Każda zła siła także dąży ku Najwyższej idei, ale nie tą drogą co trzeba. Głupiec walczy ze światem tracąc czas i siły, mądry zmienia swoje reakcje na świat. Cel mamy taki sam, lecz drogi którym ku niemu stąpamy, różne.

  Gdy więc się modlisz, do Boskiego świata trafiają Twe emocje i odczucia. Ty mówisz o miłości i pomocy w problemach, a Twoje emocje są brzydkie, pełne strachu i nienawiści, cierpienia i bólu. W ten sposób omijasz Boga (najwyższą ideę dobra) a trafiasz wprost do sił mroku. I życie się rozlatuje wśród lamentów o brak odpowiedzi. A ona jest, zawsze dokładnie taka jak Twoja modlitwa. Spójrz na chrześcijan – modlą się do torturowanych, skatowanych zwłok na krzyżu, narzędziu zbrodni. Przecież to co sobie wyobrażają, to bezsilność, ból, cierpienie i rozpacz. Nic innego z takiego obrazka wyjść nie może – ukrzyżownie człowieka to smród ekskrementów, potu, moczu i krwi. Dodatkowo wrzaski bólu, skowyt i nieludzkie ryki konajacych ludzi. Podświadomość symbol rozumie znacznie głębiej niż świadomość – dlatego modlitwa do krzyża w istocie jest modlitwą do diabła, i takie właśnie daje efekty – diabelskie.

  Tajemnica wiary

  Cierpienie można nazwać darem ducha, oczyszczeniem, ale to zawsze jest cierpienie. Nie można odczuwać jednocześnie miłości i cierpienia, to niemożliwe. Można za to w ułamku sekundy skakać po ideach zakochania, zależności i cierpienia, które sprawiają złudzenie jedności. Ktoś kto modli się do narzędzia tortur, odczuwa cierpienie. Wkrótce stanie się ono jego udziałem. Gdy zapyta o jego sens księdza, ten zasłoni się tajemnicą wiary i oczyszczającą mocą bólu który należy poświęcić Panu Bogu. Czyżby?

  Jeśli chcesz by było dobrze, wybacz wszystkim wrogom (pozbądź się nienawiści i gniewu), a potem siadaj do modlitwy gdzie napełnij się najpiękniejszymi, najcudowniejszymi myślami. I wtedy czekaj na odpowiedź, która przyjdzie z właśnie tego poziomu. Spróbuj, jeśli jeszcze potrafisz czuć coś więcej niż tylko cierpienie i ból.

  Halo, Lucek?

  W każdej chwili łączysz się z różnymi duchowymi energiami, za pomocą swych odczuć i emocji. Koncentrując się na cierpieniach ludzi, walkami na Ukrainie, ciągłymi newsami o biedzie i niesprawiedliwości bezpośrednio łączysz się z piekielną sferą. Halo, Lucek? Tak, to ja, internetowy mędrek. Wiem wszystko ale jakoś w życiu mi nie wyszło… ano właśnie! Wiesz tylko to, co chcieli Ci powiedzieć. No i jakie efekty, zadowolony? Nieważne jakimi słowami to nazywasz, jakimi bogami i wierzeniami pudrujesz; jeśli guano uperfumujesz to nadal będzie to guano. Ty wysyłasz emocje niskie, więc dostajesz z powrotem także niskie emocje. Depresja i ból istnienia nie mija, a to ci pech, peszek! Co dajesz to i odbierzesz, jak dajesz najniższe emocje, takie dostajesz z powrotem. Nie podłączysz się do wysokich sfer, jeśli emanujesz niskimi; to niemożliwe.

  W trakcie modlitwy wyobrażaj sobie najpiękniejsze rzeczy. Miłość do swego psa, radość, zabawę, słońce, zaufanie, prawdę, lojalność i przyjaźń. Stwórz piękne emocje i odpoczywaj wśród nich. To jest właśnie coś, co otwiera bramy nieba; wkrótce przyjdzie odpowiedź jako sen, wizja, nagły przebłysk w głowie, „dziwne” zdarzenie w życiu. Oto wolna wola. Możesz podłączyć się gdzie tylko zechcesz, ale musisz ponieść tego konsekwencje. W Istocie droga Boga jest cudowna, radosna i wesoła, ale by na nią wstąpić trzeba zrezygnować z uzależnienia od złych newsów medialnych, nurzania się w informacyjnych ekskrementach i ludzkich cierpieniach. Żyjąc ludzkimi tragediami nie pomożemy im, a zaszkodzimy sobie. Gdy staniemy się weseli i pełni mocy, ludzie chętnie pójdą naszą ścieżką; w ten i tylko ten sposób możemy im pomóc. Zanim do tego dojdzie, trzeba powoli, drobnymi kroczkami rezygnować ze zła które wpuszczamy do naszej głowy. To trochę potrwa, czasem kilka lat, ale warto.”

  Lubię

 11. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1186-papie-franciszek-efekt-domina

  „ielu się zachłysnęło papieżem Franciszkiem; bo jeździ starym autem, bo krytykuje bogactwo księży, rozpasanie biskupów… niektórzy w silnych emocjach prorokują, że zostanie zamordowany. Śpieszę z pocieszeniem; nikt go nie zamorduje, bo ci którzy takie rzeczy zlecają, są bardzo zadowoleni z działań nowego papieża.

  Jezus sugestywnie milczy…

  Czy on coś naprawdę zmienił? nie, rzucił tylko kilka słów, nic więcej. Cóż to za poświęcenie, przejechać się kilka kilometrów używanym focusem? to naprawdę coś, co uzasadnia wpadanie w ekstazę? Poświęcą kilka otyłych, biskupich głów i tak skazanych na hierarchiczną dekapitację, ale to wszystko wpisane jest w koszty. Sytuacja obecnie wyglada tak, że kler notuje coraz mniejsze zyski. Ludzie myślą że kler utrzymuje się z datków i opłat ludzi, ale lwią część zarobków stanowi państwo; ziemia, majątki. Państwem, czyli naszym wspólnym majątkiem dysponują politycy. Wiedzą oni że kler daje milion głosów (strzelam), więc by je zdobyć (albo nie były one skierowane na nich) spotykają się z przedstawicielem kleru, i ustalają opłatę. Mówiąc wprost, politycy oddają Polskie ziemie i majątki obcemu Państwu – Watykanowi.

  Ty płacisz podatki, a państwo by zdobyć głosy oddaje to zagranicznemu mocarstwu. Jezus, jak wiemy, naszych pieniędzy nie żąda. Chcą ich tylko ci, którzy mienią się Jezusa przedstawicielami. A co na to Jezus? niestety, milczy… milczy gdy jego przedstawiciele gwałcą dzieci, zastraszają je, a były przypadki w Irlandii że je kastrowano… czyżby Jezusowi, Bogu miłości podobał się płacz i wrzask gwałconego trzylatka? dlaczego nie reaguje? są trzy wyjaśnienia – podoba mu się to, ma to w du…, albo po prostu został wymyślony razem z Szatanem, by metodą kija i marchewki wyciągać od osłów pieniądze. Dzieci były często gwałcone pod krzyżem, symbolem cierpienia i okrucieństwa Boga wobec swego jedynego syna; czy Jezus kiedyś zaprotestował? zstąpił z niebios, by ocalić zniszczone psychicznie chucią kapłana dziecko? nie… czy Jezus zrobił coś, by ukarać utrzymujących pedofilię w tajemnicy hierarchów? nie, zrobiły to olbrzymie odszkodowania finansowe np. w USA. Co jest do diabła (że się tak wyrażę) z Jezusem? śpi? gdzieś wyjechał? co z tym Jezusem, wie ktoś?

  Wspieranie obcego państwa

  Wzrost niezadowolenia wobec kleru, spowodowany głównie wyjściem na światło dzienne pedofilii, skutkuje nie tylko zmniejszeniem datków – to drobniaki. Prawdziwa władza i bogactwo kryje się w głosach, które kler może zaoferować politykom, z czego wynika także możliwość zorganizowania przez kler buntu przeciwko władzy. I jeśli tych głosów będzie mniej, kler (czyli przedstawicielstwo obcego państwo) dostanie mniej ziemi, majątków, nieruchomości… ale to znowu „mały pikuś”, ponieważ kler nie jest jedyną strukturą bezwzględnie dojącą 40 milionowe państwo. Gdy kler zacznie być synonimem kłamstwa, zboczeń i hipokryzji, straci możliwość dawania głosów, wzbudzania niezadowolenia społecznego; wtedy nie tylko przestanie dostawać pieniądze w różnej postaci, ale zacznie mu być to odbierane. Ale to jeszcze nie koniec tego efektu domina – wiemy że papież Jan Paweł drugi święty ukrywał pedofilię, tak samo jak robili to biskupi. I gdy ich wpływy osłabną, zaczną być wsadzani do więzień za ukrywanie przestępstw i działanie w spisku. Tego się panicznie boją, ponieważ naprawdę Polski, patriotyczny gospodarz tego kraju, nie pozwoli na to by Polską pasły się obce państwa. A kler to obce państwo, prowadzące rozległą sieć interesów na całym świecie.

  Mniej wierzących = mniej głosów dla polityka, i mniejsza szansa na zrobienie rewolty przeciw władzy = mniejsze datki, dotacje państwa, ziemia, nieruchomości = sprawy sądowe o ukrywanie przestępstw pedofilsko – finansowych, wsadzanie do więzień hierarchów.

  Stąd panika; i medialny papież. Prawdziwe jego oblicze to niechęć do współpracy w sprawie pedofilii księży; wyszło szydło z worka – nie odnowa kościoła, a paniczna chęć zatrzymania uciekających majątków i władzy. Tego nie widać z poziomu zwykłego człowieka, ale te globalne ruchy są oczywiste. Czy to oznacza że ludzkość duchowo pięknieje? ależ skąd. Miejsce jednego pasożyta, niszczącego ludzi i żerującego na jego nieszczęściu zajmą inni. To co widzimy, to walka wielkich, gigantycznych ośmiornic o ofiarę. I najlepsze co w tej sytuacji można zrobić, to stanie z boku. Niech się wzajemnie wykańczają, a później nie płacić, nie angażować się w ich działania, i nie daj Boże dawać w ich macki swoje dzieci. Nie chodzi o pedofilię, ta faktycznie jest nagłaśniana i demonizowana – jest w każdej grupie społecznej – ale o naukę dziecka cierpienia, umiłowania skromności, uległości, służenia innym, szacunku do biedy która jest stanem chorobowym… bo i po co wielkiej organizacji zdrowi, szczęśliwi ludzie? tacy nie oczekują nieba, więc nie ma potrzeby płacić pieniędzy mężczyznom, uważającym że reprezentują Boga. Moim zdaniem reprezentują oni diabła w najczystszej postaci. Cierpienie, ból, chciwość i fałszywa skromność, by dostać za nią bilet do nieba.

  Pójdę do piekła

  Katolicy mówią mi już wprost; pójdę do piekła. Facet który zabiera swej ojczyźnie, Polsce, by dać obcemu państwu; który broni zboczeńców zamiast odebrać mu dzieci, straszy mnie wiecznymi mękami, bo nie wierzę w bajki w które on wierzy. Kochani, jeśli wasz Bóg milczy widząc gwałty na dzieciach, to szczerze wątpię by mnie, bezrobotnego onanistę wtrącił w bezdenne otchłanie mroku. I straszne i zabawne jednocześnie to wszystko…”

  Lubię

 12. Powtórzę: Mądrość, to subtelna sfera świadomości, pozostająca poza zasięgiem oddziaływania uwarunkowanego rozumu; uwarunkowanego przez cywilizację, kulturę, wychowanie i emocje, tak emocje. Mądrość pochodzi od Stwórcy, naszego Ojca, jest w nim i z nim na wieki.

  Lubię

 13. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1147-ycie-jak-pornos

  „Każdy z nas ma komputer. Nawet największy laik mniej więcej wie jak to działa; wciskasz klawisz bądź klikasz myszką i pojawia się reakcja komputera; na ekranie pojawia się kopulacja dwóch, trzech bądź więcej ciał. Oblizujesz usta z żądzy oglądając cud technologii. Spokojna niedziela, siedzisz w mieszkaniu z rodzicami; mama gotuje bigos a skacowany tata ogląda relację z wizyty papieskiej. Tymczasem Ty widzisz piękne sceny nie wychodząc z obskurnego, cuchnącego skarpetkami, oliwką i jednorazowymi chusteczkami pokoiku. Mamy więc akcją i wynikającą z niej reakcję. To bardzo proste; jeśli mnie obrazisz to dam Ci w po pysku. Akcja = reakcja. Jeśli mnie obrazisz i jesteś silniejszy, udam że tego nie słyszałem. Tu już są dwa czynniki i wynikająca z nich reakcja; dużo bardziej stonowana. Takie są właśnie wszystkie programy, gry, muzyka… programuje się je tak, że jak użytkownik zrobi coś (myszką bądź klawiaturą) to następuje reakcja maszyny. Proste jak drut, nawet moi skąpi czytelnicy to zrozumieją.

  Frajerzy z rollsów

  Co ciekawe, nasz umysł działa dokładnie tak samo. Jeśli kiedyś „złapał” Cię prąd, teraz się boisz widząc gniazdko. Gdy się topiłeś, słabniesz na widok wody. Gdy w trakcie „pierwszego razu” prostytutka śmiała się z wielkości Twojego przyrodzenia, przeżywasz straszne chwile zdejmując slipy przed każdą kolejną dziewczyną; boisz się że ten ból powróci… jeśli dostałeś po pysku od dresiarza, czujesz zagrożenie widząc świecące się z daleka, bazarowe adidiosy. Każda Twoja reakcja, każda myśl, uczucie i emocje to zaprogramowane reakcje. W istocie nasza osobowość składa się z dziesiątek tysięcy takich reakcji, które zachodzą niezwykle szybko. Coś postrzegasz (widzisz, słyszysz, czujesz, smakujesz) pojawia się emocja i wniosek. To jest już z góry opisane i zaprogramowane, program został wprowadzony dawno temu. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że człowiek widzi tylko to, co istnieje w jego „programie”. Wszystko co jest poza nim oczywiście widać, ale człowiem nie będzie o tym myślał. Jego wzrok się po tym tylko przesunie, a po chwili rzecz ta zniknie w otchłani niepamięci. Dlatego właśnie człowiek wierzący że bogactwo jest łatwo dostępne, widzi wszędzie okazje do zarobku. Analogicznie człowiek wierzący w nędzę, wszędzie dostrzeże biedę i niezdolność do zarobkowania. To jeden z moich ulubionych przykładów – załóżmy że chciałbyś mieć dobry samochód, i Twój przyjaciel opowiada Ci o świetnym aucie, np. kia rio. Tania, pojemna, ładna, nie kradną jej… mówi Ci że tylko prawdziwi faceci jeżdżą takim autem, ci którzy nie boją się oryginalności i bycia sobą. Czytasz, porównujesz dane, podoba Ci się to auto. Szczególnie że wiesz, iż jeżdżą nim naprawdę mądre i fajne chłopaki. Frajerzy jeżdżą rollsami i bentleyami, a prawilne chłopaki azjatyckimi rarytasami. Gdy pójdziesz ulicą, zaczniesz nagle dostrzegać smukłe i eleganckie nadwozia rio; wcześniej w ogóle ich nie widziałeś. One tam były, ale ponieważ w ogóle o nich nie myślałeś, nie interesowały Cię – prześlizgiwałeś się po nich wzrokiem w ogóle o nich nie myśląc. Istniały obiektywnie, ale dla Ciebie ich nie było. Gdyby nagle Szatan chciał zniszczyć wszystkie kia rio na świecie… nie dostrzegłbyś żadnej różnicy. Tylko na ecoego ciągle cisza i cisza, jakaś dziwna rozpacz u setek kobiet, więdną drzewa, Mistrz gdzieś wsiąkł… co masz w programie, to widzisz. Czego nie masz, widzisz ale w ogóle to dla Ciebie nie istnieje. Idąc po ulicy architekt zapamięta budynki, Ty nie. Wielbciel miłosnych rozkoszy zwróci uwagę na seksowne Panie, złodziej na słabo zabezpieczone portfele. Każdy widzi to, co ma w głowie, programie którym się w życiu kieruje. Wierzący w życiowe szczęście wszędzie widzi pwoody do radości, a ktoś kto wierzy w cierpienie, wszystkim będzie się dołował. Doświadczasz tego w co wierzysz, co ci ktoś w dzieciństwie nawkładał do głowy. Pamiętasz może o klątwie przechodzącej przez siedem pokoleń? teraz już mniej więcej wiesz o co chodzi. Pradziadek nienawidził szczurów, dziadek żydów, ojciec komuchów a Ty pająków. Obiekty się zmieniają, uczucia wcale. Program mutuje, ale jego rdzeń i podstawa pozostaje niezmienna.

  Linuks na linę. Wisielczą.

  Programy mają swoje prawa. Przede wszystkim walczą ze sobą ich nosiciele. Spójrz na winowsiarzy i linuksowców oraz wieczną wojnę między nimi, podobnie jak konsole kontra komputery, i same konsole między sobą gdzie mamy trzy główne frakcje; wii, ps i xbox’a. Ja należę do windowsiarzy; jestem prostym, niewykształconym chłopakiem z Pragi, więc komputer ma być dla mnie praktyczny. Nie chcę nurkować godzinami w jego ustawieniach, chcę włączyć komputer, napisać felieton, obejrzeć pornosa, zagrać w grę. Jestem zwykłym użytkownikiem. Ktoś kto ma większe wymagania odnośnie kontrolowania sprzętu, lubi ten sport, zajmuje się linuksem. Linuksiarze uważają mnie za leniwca i nieuka (co jest najprawdziwszą prawdą) ale przyznam Państwu szczerze; próbowałem linuksa kilkanaście razy. Skończyłem z niemal załamaniem nerwowym. Nigdy więcej. Wolę zapłacić cztery stówy Billowi i mieć święty spokój. Przykład programu w głowie to stosunek do kościoła. Jeśli zostałeś wychowany w katolickiej rodzinie, przechodząc obok świątyni żegnasz się, klekasz bądź na chwilę pogrążasz w różnych stanach emocjonalnych – pobożności, wyciszenia itd. Tymczasem są miliardy ludzi, którzy przechodząc obok kościoła w ogóle nie czują tego co Ty. Nie mają tego programu, nie zetknęli się z nim więc zupełnie inaczej reagują. To co jest dla Ciebie ważne, dla nich jest nieistotne. Nikt im nie powiedział, nie wmontował odpowiedniej reakcji. Masz w sobie program wg. którego działasz i reagujesz, a uczucia która są w Tobie są w Tobie ZAINSTALOWANE przez powtarzanie. w dzieciństwie Programista pisze swój program dla komputera (akcja = reakcja), a w ludziach się go montuje powtarzając że to dobre, że tak trzeba, że Pan Bóg tego chce a jeśli tego nie zrobisz, działasz po myśli złego ducha i zbliżasz się do piekła.

  Każdy z nas w dzieciństwie dostaje cały, kompletny program zawierajacy oczywiście różnice kulturowe, mentalne. Powiedzmy że jest to odpowiednik windowsa. W z góry określony sposób reagujesz na pewne sprawy, to jest właśnie program operacyjny który umożliwia Ci życie. W tym kontekście twierdzenie o wolnej woli jest żartem. Ta zaczyna się dopiero wtedy, gdy zaczniesz dokonywać zmian w oprogramowaniu. Te wzorce reakcji można zmieniać, dostosowywać do aktualnych potrzeb. Spójrz na katolicyzm. Jeśli zmienisz program z bycia muzułmaninem, buddystą czy świadkiem jehowy na katolicyzm – czyli zamienisz jedne bajki na inne, ksiądz będzie bardzo zadowolony. Zdaniem tego meżczyzny którego inni faceci obwołali pośrednikiem miedzy Bogiem a Tobą, jest to dobre, da Ci niebo i nie pójdziesz do piekła. Ale gdy katolik chce zmienić swój program widzenia świata „po katolicku” na inny, ksiądz będzie niezadowolony. Będzie namawiał do pokuty, czytania biblii (oczywiście w jego interpretacji) i straszył Szatanem, tłumaczył, przedstawiał różne książki pisane przez kolegów z własnej firmy… możesz zmieniać program na mój, ale na inny to źle. Tymczasem program to tylko program. Jeśli jest nieefektywny, szkodliwy, albo zwyczajnie głupi, można i trzeba go zmienić. Swoje wzorce należy zmieniać, co oczywiście nie sposoba się ludziom w naszym otoczeniu. Oni nie chcą się zmieniać, chcą by było jak zawsze, czyli zgodnie z tradycją. Dlatego własnie Jezus mówił o kłótni między ojcem a synem, córką a matką; o przyniesieniu nie pokoju, lecz niezgody. Większość ludzi nie chce zmieniać programu według którego żyją, ponieważ budzi to lęk, umiejętnie podsycany przez wszystkich strażników moralności i tradycji. Jeśli przestaniesz wierzyć w to co oni, zostaną sami; bez pieniedzy, wsparcia tłumu, nie bedzie chętnych by walczyć w ich sprawach. Dlatego walczą byś wierzył w te same bajki, w które i oni wierzą.

  Dźwięk zachwytu

  Żeby w komputerze działał dźwięk, musisz zainstalować sterownik. Jeśli go nie zainstalujesz, nie będziesz mógł nic słyszeć z głośników. Są głośniki, karta dźwiękowa, wszystko jest idealnie podłączone; a mimo to nie można słuchać dźwięków. Czy komputer mimo tego działa? tak, oczywiście. Można na nim pisać mi miłe komentarze, grać w sapera ale jest ograniczony, nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości. Program po prostu nie przewidywał istnienia dźwięku, był okrojony o tę możliwość. Komputer (czyli umysł człowieka) jest zamknięty ze sobą; ma jeden program, i dostaje dane które rozumie tylko w takim stopniu, na ile pozwala mu program. Wszystko inne jest odrzucane jako niemoralne, złe bądź nudne i nieinteresujące. Dokładnie tak samo jest z kartą sieciową. Ona jest, ale nie ma do niej sterownika. Można się podłączyć do całej, wielkiej sieci, ale bez sterownika nie jest to możliwe. Istnieje możliwość słuchania dźwięków Boskości, połączenia z całym wszechświatem, posmakowania tego ogromu i wielkości; ale program który mamy, w ogóle nie bierze tego pod uwagę. Nie ma sterowników w obecnym programie którym się posługujemy. Ludziom którzy nam ten program instalują (kapłani, władza, rodzina) nie jest potrzebny bezwarunkowo szczęśliwy człowiek, który cieszy się bez względu na okoliczności. Nie można nim manipulować, skłaniać do robienia tego co my uważamy za stosowne, straszyć diabłami… taki człowiek jest zagrożeniem dla każdej społeczności. Zamiast doznawać Boskości, nauczy się w nią wierzyć i wyobrażać ją sobie. Zamiast odczuwać szczęście i spełnienie, będzie miał nadzieję że doświadczy jej po śmierci.

  Rozwój duchowy, to właśnie rozszerzenie swoich możliwości. To złamanie rzekomo świętej tradycji, z czego obrońcy tradycji także chętnie korzystają; dawniej całe pokolenia jeździły na wozie, koniu, ośle… tak było dobrze, ale ktoś kto wierzył że istnieją większe możliwości, wymyślił samochód, później samolot… złamał tradycję, dzięki czemu dzisiejsi obrońcy staroci mogą szybko i wygodnie się przemieszczać, a nie jechać na koniu. Gdy dostaną sraczki od jakże tradycyjnego chlania na umór, zamiast klęczeć z gołym tyłkiem w pokrzywach siedzą w wygodnej toalecie. A przecież ich dziadowie i pradziadowie rąbali w dół przez całe wieki, gdzie jest więc ich tradycja?

  Czy noga może odrosnąć?

  Twój mózg ma nieprawdopodobne wręcz możliwości. Pytałem chirurga – skoro niektórym zwierzętom odrastają kończyny, czy u człowieka teoretycznie jest to też możliwe? oczywiście. Z pewnych względów się tak nie dzieje, nie wiadomo dlaczego. Ale możliwość istnieje, w końcu wszyscy urośliśmy z komórki. Wniosek jest więc prosty, że i penis może urosnąć. Dlaczego by nie? tą nadzieją żyję… Czy człowiek może mieć fotograficzną, absolutnie nieskończoną pamięć? jasne że tak. Ludzie niepełnosprawni umysłowo taką mają, bez ćwiczenia wkuwaniem głupawych wierszyków, skojarzeń, map myśli i innych trików. Czy istnieją zdolności paranormalne? ja wiem że istnieją, zwyczajnie to wiem. Wiedzą też moi bliscy że przewidziałem dokładnie kilka śmierci – to byli zdrowi ludzie, ale miałem sny prorocze i umarli tak jak było we śnie. Widzę czasem różne informacje przy ludziach, mam jasne sny, unoszę się nad ciałem; a są chwilę gdy przestaję się utożsamiać z własnym ego. Rzadkie, ale pokazujące mi jaka jest nasza prawdziwa tożsamość – i możliwości. Trwanie w zwykłym stanie umysłu (w takim właśnie przeważnie jestem) to coś obrzydliwego, to nieludzki koszmar w porównaniu z tym co możemy odczuwać. Religia i społeczeństwo nas zamyka na prawdziwą wielkość, radość i błogość. To jest właśnie matriks, żyjemy w wielkiej symulacji, iluzji. Stąd płyną słowa Jezusa, że najpierw módl się o to co ważne, a resztę pierdół (bogactwo, sukcesy itd.) dostaniesz samo z siebie. To co ważne, to oczywiście znać naturę rzeczywistości, a ta jest iluzją, symulacją. Chociaż jeśli się uszczypnę i wrzasnę, czuć jak doskonałą. Bądźmy więc i my doskonali. Szkoda życia na tych nieszczęśliwych ludzi, którzy spędzą życie zatopieni w sztucznych nadziejach, marzeniach i wyobrażeniach. Sięgnijmy po najwyższą nagrodę już tu i teraz, nie czekajmy na śmierć, następne wcielenia. Wszystko co fajne jest już teraz.”

  Lubię

 14. http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1123-w-obronie-szatana

  „Mówi się, że wśród społeczeństwa jest 4% psychopatów. Nie wiadomo ilu ich naprawdę jest, bo niby jak to sprawdzić? natomiast można już z całą pewnością stwierdzić, kto nim jest – jeśli da się go złapać jak małpę w siatkę, i zawieźć na badanie do Pana doktora Nigela:

  „Dr Nigel Blackwood z Instytutu Psychiatrii w King’s College, główny autor badania, powiedział: „Dzięki skanerom fMRI wykryliśmy, że psychopaci mają nieprawidłowość strukturalną w kluczowym obszarze ‘mózgu społecznego’ w porównaniu z tymi, którzy mieli jedynie osobowość dyssocjalną.”

  Czyli można już sprawdzić badaniem, że ktoś jest psychopatą. To kompletny brak empatii, chociaż psychopata wie w czasie badania, że widząc zdjęcie tragedii musi pokazać zaniepokojenie i współczucie. Ukazuje je bo wie że tak trzeba, że tak zachowują się ludzie, ale nie czuje nic, co dokładnie ukazuje badanie. Obszar mózgu odpowiedzialny za empatię głucho milczy. Czy graliście kiedyś w grę komputerową? wszyscy bez problemu strzelają w niej do wirtualnych wrogów, mając z tego świetną zabawę. Po wyjściu z gry płaczą bo ptaszek jest głodny, a mucha jest uwięziona w pokoju i trzeba ją wypuścić. Skręca ich gdy widzą ludzką krzywdę – psychopata widzi życie i ludzi tak, jak Ty widzisz grę komputerową. Zastrzeli Cię i wypatroszy dla zabawy, jeśli wie że nie poniesie konsekwencji swego czynu. Część z nich jest jednak inteligentniejsza niż przykładowy kryminalista, i nie robią zła – ponieważ nie chcą iść do więzienia. Opanowali zasady gry społecznej. Kryją się wszędzie.

  Pani w mięsnym

  Pani w mięsnym, uroczy młodzik, seksowna urzędniczka czy nauczycielka gry na pianinie – mogą nie mieć empatii, mogą być potworami w ludzkiej skórze. Postrzegają świat i ludzi jak cienie, a dokładniej – jak Ty ludzi w grze komputerowej. Ludzie z empatią podziwiają psychopatów, ponieważ ludzie boją się presji, czyjegoś zdania – a psychopata reaguje inaczej, co wydaje się być siłą. Czy boisz się że wirtualny człowiek w grze komputerowej Cię obrazi? rozbawi Cię to, w końcu to tylko program i nic więcej. Nie bierzesz tego do siebie, ponieważ ten ludzik bluzga każdemu kto kupi grę, tak został napisany przez programistę. Tak właśnie psychopata reaguje na presję. Nie przejmuje się nią, chociaż może zabić ludzika gdy się wścieknie. Ale nie odczuje poczucia winy, tylko satysfakcję że zniknął cień. Ponadto psychopata nie mając empatii, wykształca w sobie atrakcyjność by wtopić się w społeczeństwo. To działanie nawykowe, nieświadome, jak nauka obsługiwania gorącego czajnika. Psychopaci są uroczy, charyzmatyczni, cudownie kłamią i nie odczuwają wyrzutów sumienia. Mają olbrzymie powodzenie u płci przeciwnej, szczególnie u Pań które wyczuwają ten dziwny, ale zarazem seksowny chłód, i chcą zmienić potwora w ciepłego miśka który płacze oglądając z nią serial o miłości. Niestety, to niemożliwe. Ale Panie wiedzą zawsze lepiej, co w najlepszym wypadku kończy się dla nich utratą młodości i wyssaniem z całej żywotności. Psychopata jest jak czarna dziura, która wysysa z człowieka wszelką energię. I nawet gdy Cię mocno skrzywdzi, będzie przekonany że to Ty jesteś wszystkiemu winien – ten typ tak ma.

  Psychopata nie musi być w więzieniu. Do niego trafiają Ci mniej inteligentni, bądź Ci którzy się nie pohamowali ze złością. Jednak zawsze po zbrodni, czują że zostali niesprawiedliwie potraktowani. Nie są zdolni do odczuwania poczucia winy. Natomiast czują wszystko inne, głównie negatywne uczucia. Jeśli kogoś zabili, czują tylko wściekłość że to właśnie tej osoby wina że siedzą w więzieniu. Zniszczyli człowiekowi zdrowie i życie, a czują się poszkodowani. Czują się przeważnie ofiarami, mimo czynienia wszędzie zła. Niektórzy po tym badaniu wykazywali hurraoptymizm – wprowadzić obowiązkowe badania politykom, dzięki czemu nie będą nami rządzili ludzie, których śmiało można nazwać potworami. Nie podzielam tej radości, z dwóch ważnych względów:

  1. Żaden polityk nie pozwoli na to, by być przebadanym przez skaner fMRI. Jeśli wyjdzie że ma uszkodzenie mózgu, straci wyborców – na pewno nie wszystkich, ludzi pociągało zło, zwłaszcza te ładnie opakowane. Panie będą zachwycone, i jakoś sobie to wytłumaczą – taki przystojny, tak ładnie i ciepło mówi, zawsze elegancki i zadbany, wysoki, pięknie się uśmiecha i szanuje kobiety – musi być dobry, już one by go nauczyły miłości, napaliłyby w „piecu”. „Pewnie jakaś zła kobieta go skrzywdziła”, ale już nasza ambitna nauczycielka życia odchowana na tasiemcach i serialach romantycznych, wszystko by w nim naprawiła. Swoimi wrzaskami i żądaniami, dawaniem dupy wskrzesiłaby i „odpaliła” niedziałający obszar mózgu. Oczywiście, skończyłaby zniszczona psychicznie, albo zatłuczona na śmierć pięściami, ale nie tak od razu. Najpierw jest słodko i miło, a gdy ofiara jest mocno zaangażowana – następuje właściwy atak. Atrakcyjność to tylko wabik, martwa pokusa. Podobnie jak z inicjatywą Kukiza – żaden z wodzów partii na to nie pozwoli, bo straci władzę. To jakby ktoś piłował gałąź na której siedzi – nikt tego nie zrobi. Moim zdaniem Tusk to idealny przykład psychopatii. Kaczyński także; ich siła i wytrzymałość na presję, to nie dowód umiejętności, to coś znacznie więcej.

  2. Ludzie z sumieniem i umiejętnością empatii, także czynią zło. Często znacznie gorsze niż psychopaci, ponieważ uwierzyli że zło które czynią jest dobrem. Jak wiemy, w hipnozie można człowieka nakłonić by robił różne, często śmieszne rzeczy, ale nie można sprawić by człowiek przekroczył swoje normy moralne. Jeśli ktoś uważa kradzież i zabójstwo za coś złego, nie nakłonimy go do tego w hipnozie – teoretycznie. W praktyce można człowieka (w trakcie sesji) cofnąć w czasie, przekonać że jest dzieckiem i się bawi w dobrego policjanta, który ma strzelać z kapiszonów do bandyty. Oczywiście, to wyższa szkoła jazdy, ale bardzo dobry hipnotyzer umie to zrobić. Hipnoza jest skuteczna, ale długotrwała, kosztowna. Jak zahipnotyzować masę ludzką, by zrobiła to czegoś ktoś „na górze” chce? robi się to w mediach codziennie, od lat. Zmienia się przekonania, nawyki, wzorce reakcji, oczywiście nie dla dobra człowieka, a by sprawić by był jak plastelina którą ugnieść może dyktator. Każdy władca potrzebuje niewolników, by spełniali jego pragnienia. Wolni ludzie decydujący o swoim losie, to ograniczenie władzy polityka i kapłana. Trwa więc odwieczna wojna – ci na górze chcą zniewolić ludzi, a ludzie robią co mogą, by zniewolić się nie dać. Stworzono więc demokrację, która w założeniu miała być ideałem, odpowiedzią na strach przed dyktaturą. Komunizm w założeniu też był idealny, ale wszystko co wprowadza się w życie, często zmienia się w terror. Demokracja to bezwzględny ucisk, ponieważ sprawia że ludzie myślą że mają na coś wpływ – otóż nie mają. Dawniej było jasne – jest tyran, wróg zewnętrzny, wiadomo w kogo można uderzyć. A teraz każdy nienawidzi rodaka, który zagłosował na inną opcję polityczną. Podzielono ludzi, by ci zjednoczeni nie powywieszali naszych rodzimych sprzedawczyków przy korycie.

  Można nie zgadzać się z moimi przekonanami, co rozumiem i szanuję. Ale tu wyłożone są proste fakty. Powtarzanie sprawia, że można przyjąć jakieś przekonanie jako własne. W końcu sam Goebbels powiedział że kłamstwo powtarzane tysiąc razy, staje się prawdą. Są to słowa faceta który ogłupił całe Niemcy, więc jak widać jest to w tej kwestii prawdziwy autorytet. To wie każdy inteligentny człowiek – powtarzając coś bezustannie, wierzysz w to, staje się to Twoim przekonaniem. Idee przenoszą się jak mikroby, od jednych ludzi do drugich, wprawdzie nie drogą kropelkową, ale poprzez usta i wypowiadane przez nie słowa.

  Tak więc jeśli ktoś każe powtarzać dziecku od dzieciństwa że jest winne, grzeszne, nakazuje klękać i uczy pokory – to rzeźbi przyszłego niewolnika, a nie wolną, twórczą jednostkę. Każda myśl o czymś nowym? szatan. Chęć na sukces? szatan. Próba zweryfikowania tego co mówi proboszcz? szatan. Chęć na seks z kobietą? szatan. Radość z życia? szatan – musi tak być, ponieważ zdrowy psychicznie człowiek nie płaciłby pieniędzy kapłanom. Z pozoru płaci się im na „posługę”, ale w istocie płaci się za to, by nie iść do piekła po śmierci. Wszystko się do tego sprowadza. Najpierw od dzieciństwa jesteśmy straszeni piekłem i diabłami, a później się nas za to „kasuje”, by zmniejszyć ten trwający całe życie lęk. To jest diabelsko sprytne; najpierw się nas zaraża chorobą, a później całe życie pasożytuje wydzielając po trochu lekarstwo na ból. Ten system niszczenia człowieka jest niesamowity – zawsze gdy o tym myślę, jestem szczerze zdziwiony.

  Spójrzmy na jeden z komentarzy do tego tekstu, który wklejam na onecie:

  ~bum do http://www.ecoego.pl: Dzieciom mówi się też, że Bóg jest pełen miłości i naprawdę lepiej, że dzieci bezkrytycznie wierzą w Boga i mówią „moja wina” niż mają bezkrytycznie wierzyć w to, że wszystko im wolno, łącznie z zabójstwem innego człowieka. Na szczęście mało kto jest taki „wrażliwy” jak Ty.

  Pan „bum” (bądź Pani), to z całą pewnością nie jest zły człowiek. Ma sumienie, podobnie jak ma je człowiek który zabija w hipnozie. Jest też bystry – zauważył że to co piszę, jest oczywistą oczywistością, powtarzanie młodemu człowiekowi stwarza w nim pewne przekonania. Wie o tym, ponieważ stara się to wytłumaczyć i zracjonalizować, przekonać – i dla niego tak prostackie, obrażające inteligencję tłumaczenie jest słuszne i zbawienne, a dla mnie i Państwa co najmniej dziecinne. Przypomina mi to Panie z nadwagą na forach. One stawiają sprawę na ostrzu noża – lepiej jest być przy kości, niż umierającym z głodu szkieletem. Zdanie niby prawdziwe, gdyby nie to że „przy kości” oznacza gigantyczną, często kilkudziesięciokilogramową nadwagę, a szkieletem być nie trzeba – wystarczy być zdrowym, szczupłym. Ludzie często wyolbrzymiają coś, by potwierdzić jakąś tezę. W tym przypadku jak łatwo się domyślić, Pan Bum jest ojcem. Ma dziecko które ochrzcił, i dokłada starań by wychowywać je w wierze katolickiej. Być może krótki przebłysk uświadomił mu co naprawdę robi dziecku, ale natychmiast odzywa się wyuczona reakcja – strach przed niezależnym myśleniem (bo to szatan kusi), i tłumaczenie. Nieważne że beznadziejne, ważne że on w nie wierzy, i chroni go ono przed niezwykle bolesną świadomością, że prawdopdoobnie skrzywdził swoje dziecko.

  Jaki ojciec przyzna się że zwichrował psychikę dziecku? rzadko który, sam bym miał z tym poważne problemy. By nie czuć się jak głupek, oszukany człowiek któremu zabrali dzieciaka i śmiertelnie nastraszyli bujdami, odebrali szansę na szczęście i spełnienie w życiu, tłumaczyłbym to sobie – i tak własnie robi Pan Bum. Nie potępiam go za to, a bardzo mu współczuję; on został oszukany, i te przekleństwo przeniesie na swoje dzieci. Całkiem nieświadomie, co niestety nie zwolni ich obu od konsekwencji. To wielki test dla człowieka, przyznać się że żył w kłamstwie, został oszukany – i zacząć od nowa. Rzadko kto umie coś takiego zrobić. Niezwykle rzadko. Większość ludzi brnie wtedy w kłamstwa, by ocalić tę kruchą podstawę, na której mają zbudowane życie. Im bardziej ta podstawa chybocze, tym większa desperacja by jej bronić. Miliony ludzi oczekiwały końca świata w grudniu 2012 roku, a jeszcze więcej zmiany która cudownie odmieni umysł ludzki. Gdy nic się nie stało (pisałem że tak będzie) wymyślają nowe daty, nowe konstrukcje mające uzasadniać ich wiarę w mrzonki. Zmiana jest wynikiem świadomości, nie muszę czekać na daty by jej doświadczyć. Podobnie jak koniec świata – nastąpi gdy umrę, a wcale mi się nie śpieszy. Koniec mojego świata jaki znałem. Inny mnie nie interesuje.

  Dziesięć tysięcy kalorii

  Pan Bum tłumaczy tak, jak kobieta która je codziennie dziesięć tysięcy kalorii, a święcie wierzy że tyje od złej genetyki i hormonów. Na samą sugestię by coś z tym zrobić, reaguje mechanizmem obronnym – przecież bycie szkieletem z anoreksją to choroba. Tłumaczenie piramidalnie wręcz głupie, ale ona w nie wierzy. Bo lepsze takie tłumaczenie, niż zetknięcie z bolesną świadomością, poczuciem kompletnej klęski jaką jest doprowadzenie swego ciała do ruiny. A przecież jasno widać że odchudzanie to nie robienie z siebie szkieletu, tylko doprowadzenie do zdrowej, szczupłej sylwetki.

  ~bum do http://www.ecoego.pl: Dzieciom mówi się też, że Bóg jest pełen miłości i naprawdę lepiej, że dzieci bezkrytycznie wierzą w Boga i mówią „moja wina” niż mają bezkrytycznie wierzyć w to, że wszystko im wolno, łącznie z zabójstwem innego człowieka. Na szczęście mało kto jest taki „wrażliwy” jak Ty.

  To jest straszne, jestem tym przerażony. Dziecku mówi się o Bogu miłości, a jednocześnie uczy że Bóg ojciec pozwolił na to, by jego ukochany syn był katowany i zamęczony na krzyżu. Małe dziecko nie umie kłamać, lawirować między ideami, jego myślenie jest proste – podobnie jak wnioski. Skoro miłość doprowadza do cierpienia, zdrady i konania w mękach, to tej miłości trzeba unikać jak ognia. Bo kto chciałby mieć takiego ojca, który pozwoli na zamęczenie syna? czy jako ojciec byś tak zrobił? nigdy, prędzej oddałbyś życie za synka, żeby nie cierpiał. Ktoś kto tak robi z własnym synem, to nawet nie zwierzę, to śmieć i łachudra. A tu mamy miłość, Boskiego ojca (pełnego miłości) który skazuje syna na mękę i upodlenie. Robi się z tego czyn miłości wobec ludzi, tymczasem jak wiemy, ludzkość jest taka sama jak była; zmieniła się technologia, ubrania. Natura ludzka została taka sama. Wojny, nędza, wykorzystywanie słabszych przez silniejszych. Cóż dała światu ta rzekoma ofiara? nic dobrego. Oczywiście oczyma wiary wygląda to inaczej – są z tego ponoć jakieś zyski dla ludzi. Wystarczy uwierzyć że są. A dlaczego by nie uwierzyć w myszkę Miki?

  Można we wszystko uwierzyć, i tak będzie. Nawet że czarne to białe i na odwrót. Tylko po co? by uzasadniać zwyczajne bzdury które ktoś napchał nam do głowy, by ciągnąć z nas całe życie pieniądze? w życiu zetknąłem się z masą ludzi, którzy tłumaczyli mi sens śmierci Jezusa na krzyżu. Pomijam że nie wiemy do końca czy Jezus w ogóle istniał – i nie wiemy czy umarł na krzyżu, a jeśli tak, to jaka była tego prawdziwa przyczyna. Nic nie wiemy, ale pracownicy międzynarodowej organizacji religijnej nam chętnie powiedzą. Każde z tych tłumaczeń było obłędem, było nienormalne. Nic z tego nie rozumiałem, a naprawdę chciałem. Wtedy słyszałem że będą się za mnie modlić o dar łaski zrozumienia tego, że kochający ojciec zarzyna swojego syna dla ludzi. Jak widać, albo niedostatecznie się modlą, albo ja jestem (ich zdaniem) już tak opętany przez szatana, że nic nie da się zrobić, że nawet sam duch Święty nie może mnie oświecić tak, bym był w stanie to zrozumieć. Dodają jednak z satysfakcją, że gdy będę umierał to będę wył o księdza. Mówią to mentorskim, pouczającym tonem. Panie za to mówią, że gdy będę umierał nikt nie poda mi szklanki wody, i nikt nie podetrze obsranego zadka – bo nie mam dzieci.

  Celowa destrukcja

  Ja naprawdę nie mam nic do tego, że kapłani uczą dobra – problem w tym że mówiąc o dobru, mówią jednocześnie o wartości i potrzebie cierpienia, nienawiści do ciała, niechęci do świata i oczekiwania na świat przyszły, niebiański. To nie jest nawet bełkot, to zaplanowana, przeprowadzona z wielkim znawstwem destrukcja osobowości. Człowiek wychowany i wierzący w religię, to człowiek ze sztucznie wytworzoną chorobą psychiczną, z nerwicą w której ulgę daje pacierz, różaniec bądź spowiedź. To jak Korwin Mikke vel Ozjasz Goldberg. Pan Ozjasz mówi mądre rzeczy (np. o zmniejszaniu biurokracji) a po chwili bredzi istne szaleństwa, i robi to celowo, ogłupiając młodych gojów. I ludzie idący za mądrymi rzeczami, „kupują” także te głupie. To stara, doskonale działająca metoda.

  Są ateiści którzy uczą swoje dzieci uczciwości, podziwu dla piękna – są też ludzie wierzący w Boga, ale nie korzystający z pośrednictwa kleru. Czy oni też namawiają dziecko że wszystko wolno, że wolno zabijać? Tu stawiane jest szalone założenie, że lepiej jeśli dziecko latami przyuczane jest do ciągłego poczucia winy (powtarzanie „moja wina” na mszy), niż mają wierzyć że wszystko im wolno. Jest to tak piramidalna bzdura, że ciężko mi w ogóle jest to skontrować. Ale kto tak wychowuje dziecko? Można by uznać że pisał to człowiek szalony bądź pod wpływem narkotyków – ale jest gorzej, to umysł który na oczy ma nałożone klapki zwane wiarą. Wiara to rezygnacja z rozumu, a wątpię by Bóg chciał mieć bezmyślne stado owiec, które wierzą. Całe życie nic nie robią, tylko wierzą w płaską ziemię. To jaki sens z istnienia takich ludzi? tak żyją zwierzęta. Rozmnażają się, żyją, jedzą i srają. Ja uważam że rozum jest po to, bym z niego korzystał – a wiara to zawierzenie pewnej wizji, i jednoczesna rezygnacja z rozumu.

  Rozpacz

  Końcówka jest bardzo wymowna. „Na szczęście mało kto jest taki „wrażliwy” jak Ty.” To kolejna pomyłka – ludzie są wrażliwi, ale są też nauczeni że nie można o tym mówić, gdyż jest to niemęskie. Ludzie całe życie cierpią przez to, że byli zatruwani trucizną strachu od dzieciństwa. Ale każde myślenie że może kler się myli, spotyka się z wytresowaną jak u psa myślą – że takie myśli to szatan. Sprytne – i by mogło działać, konieczne jest „programowanie” jak najmłodszych dzieci. Zajmuję się psychologią i podświadomością kilkanaście lat. Skala zniszczeń którą zauważyłem u siebie, jest katastrofalna. Nie wiem czy do końca życia poradzę sobie z tym, co mi ta organizacja rzekomo reprezentująca Jezusa zrobiła. Strach, poczucie winy, świat który jawi się jako królestwo szatana. A to nie świat jest zły, tylko nasze lgnięcie do przedmiotów i ludzi. To nie świat zabija ludzi, tylko ludzie ludziom gotują straszny los. Te i inne objawy widzę u wielu moich czytelników. Jeśli się wie gdzie spojrzeć, od razu to widzisz. Pod maskami różnych społecznych zachowań, kryje się cały czas rozpacz. Większość ludzi funkcjonuje tak, by ukryć swój wewnętrzny szloch i ból. Z powietrza się to nie wzięło.

  Klerowi winien być wytoczony międzynarodowy proces, za tworzenie w ludziach strachu, nienawiści do pięknego seksu, totalne zbrukanie i obrzydzenie miłości która jest piękna i dobra. Z miłości zrobiono ociekające krwią i cierpieniem diabelskie uczucie, które każde myślący człowiek omija szerokim łukiem. Czy tego chciał Jezus? wątpię. Jeśli od dziecka byłeś poddany naukom kościoła to jak myślisz, skąd ciągłe poczucie winy? strach przed porażką? niechęć do życia, szukanie wytchnienia w marzeniach o śmierci? ciągłe depresje, niski poziom energii, strach przed „wychyleniem się”? ludzki umysł jest pradoksalnie bardzo prosty – co w niego wrzucisz w dzieciństwie, to później masz. Jeśli pochwałę, akceptację i SZACUNEK, to tym będzie całe życie emanował. Jeśli diabły, strach, poczucie grzechu za wszystko, nienawiść do seksu (niepokalane poczęcie, jakby Bóg brzydził się seksu), to będziesz strasznie cierpiał i szarpał się całe życie, będziesz mieć nerwicę seksualną, bedziesz brzydził się grzesznego ciała i nieświadomie utyjesz, bądź obrzydzisz sobie życie na każdy możliwy sposób. Tu nie ma cudów, to technologia. Do tej zupy pełnej upokorzenia i cierpienia, wrzuca się na koniec parę hasełek o miłości bolesnej, miłości walczącej. Nie ma czegoś takiego, to oszustwo – jest miłość pełna ciszy, spokoju serca, radości, satysfakcji, rozkoszy i błogości. To jest prawdziwa miłość która nie żąda na tacę, cierpienia, biczowania się, fałszywej skromności i klepania pacierzy. Jeśli wierzysz że miłość coś od Ciebie wymaga (np. walki o nią) to zostałeś oszukany. Miłość nic nie wymaga – kocha Cię takim jakim jesteś. Walka o jakąś zmianę siebie, to celowa manipulacja. Walka rodzi ból i nienawiść do siebie, a to w cudownej transformacji robi z Ciebie niewolnika i kreuje pieniądze dla tej wielkiej, gigantycznej organizacji.

  „Jedną z rzeczy charakterystycznych dla kryminalnych psychopatów jest opisywane przez nich samych anormalne wychowanie. Badanie Gullhaugen pokazuje, że psychopaci w dzieciństwie byli wychowywani w sposób całkiem odmienny od tego, w jakim byli wychowywani tzw. normalni członkowie społeczeństwa.

  „Jeśli przedstawić styl opieki rodzicielskiej od całkowitego braku zainteresowania do totalnie obsesyjnego rodzica, większość rodziców plasuje się pośrodku” – tłumaczy Gullhaugen. ”To samo tyczy się tego, jaka jest kontrola rodzicielska. Poczynając od braku kontroli, na totalnej kontroli kończąc, większość ludzi ma rodziców plasujących się pośrodku”.

  „Z psychopatami jest inaczej. Więcej niż połowa psychopatów, których badałam, powiedziała, że ich rodzice mieli styl rodzicielski, który plasowałby się na którymś ze skrajnych końców tych skal. Albo nikt się nimi nie interesował i byli zaniedbywani, albo byli poddawani totalnej kontroli i musieli być ulegli”.

  „Science Daily”, 13 lipca 2012

  Wychowanie – co to jest tak naprawdę? to zestaw sugestii które tworzą osobowość dziecka. Jesteśmy sumą sugestii które usłyszeliśmy (bądź odczuliśmy) na swój temat. „Jesteś beznadziejny!, nic nie osiągniesz!, będziesz nikim!, pójdziesz do piekła jak będziesz niegrzeczny! Ty nieuku!”, „nie dotykaj się tam, bo Pan Bóg się zdenerwuje!”.

  Potęga sugestii

  Sugestia ma siłę tylko wtedy, gdy wypowiada ją autorytet, ktoś kogo szanujemy, podziwiamy bądź się boimy. Msza święta, kościół, nastrój powagi – to ekwiwalent ważności, i to tworzy autorytet. To co mówi się na mszy i powtarza, wchodzi w nas jak masło. Jeśli kolega powie dziecku że jest grzeszne i winne, dziecko się zaśmieje; ot, jakieś głupoty gada. Ale gdy dziecko klęczy, rodzice każą księdza i kościół szanować, a sugestię się powtarza latami i całe życie – staje się ona naszym przekonaniem o samym sobie. Kler wychowuje tak samo (jeśli nie mocniej) dzieci. Niszczy je i okalecza, zabiera im możliwość przeżywania pięknej, czystej miłości, bezwarunkowej radości z życia, i instaluje poczucie winy, strach i poczucie bycia kimś grzesznym, małym i złym.

  Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonany że jeśli istnieje szatan, to właśnie kler jest jego instytucją, całkowicie pod jego mocą i kontrolą. To jak niszczy się dzieci (pomijam gwałty na nich) jest nieprawdopodobne. Czasem mam wrażenie że to mi się tylko wydaje, jestem w szoku widząc ogrom tej manipulacji mającej tylko jeden cel, czynić zło. Ale wszystko się zgadza, wystarczy tylko wiedzieć jak funkcjonuje ludzka podświadomość. Te gwałty księży na dzieciach, to w sumie nic w stosunku do tego co kościół robi z dziećmi swoich wyznawców, a wcześniej zrobił im. Podkreślam że każda religia robi to samo, unieszczęśliwia ludzi by mieć wiernych wyznawców. Jeśli więc szukasz Boga, polecam zrezygnować z szalonych pośredników, a zajrzeć w głąb siebie, by pod maskami i etykietkami odnaleźć iskrę Boskości, coś nieśmiertelnego co przetrwa naszą śmierć. Taka iskra istnieje, i można jej doświadczyć. Są specjalne ćwiczenia, np. joga, która oczywiście jest ukazywana jako szatan. Wszystko co może Cię odciągnąć od kleru, to z automatu zły duch i szatan. Kler najpierw Cię niszczy i chroni się przed demaskacją, wsadzając Ci do głowy strach przed szukaniem prawdy na własną rękę. Stąd tyle opętań, wszędzie czycha szatan. Im więcej szatana, tym więcej pieniędzy od zastraszonych wiernych – to prosta kalkulacja. Ja wcale nie twierdzę że zło nie istnieje – oczywiście istnieje. Ale na pewno nie tam, gdzie wskazuje kler.

  Świadectwo „nawróconych”

  Pełno jest „świadectw” tych, którzy ćwicząc jogę zaświadczają że to zły duch. Niektórzy czują zło, inni wręcz widzą księcia kłamstwa wynurzającego się w kłębach dymu z piekła, a wszystko po ćwiczeniach jogi. I ja im wierzę, oni widzą coś co nazywają złem. Joga w skrócie to trzy stopnie. Pierwszy, uno, nauki moralne. Masz być moralny, uczciwy, żyjący w zgodzie z cnotami. Dwa, punto – asany, ćwiczenia ciała, mające przygotować ciało na piękne energie, które pojawiają się później. Trzy, tipo – w końcu ćwiczy się pranajamę czyli ćwiczenia oddechowe, a to już jest wyższa szkoła jazdy. Cztery, ducato – medytacja i doznanie samadhi, błogości. Tymczasem ludzie sami wiedzą co jest dla nich dobre, i pomijają nauki moralne, czystość umysłu, a biorą się od razu za ćwiczenia oddechowe. Te zwiększają przepływ energii, a ta ma taką właściwość że silnie wzmacnia wszystkie nasze wzorce i lęki. Większość z nich jest nieświadoma, czyli u katolika – diabły, szatan i wizje piekła, strach. Energia tak wzmacnia te nieświadome, skrywane uczucia i emocje z dzieciństwa, że wylewają się na ekran świadomości.

  I faktycznie, katolik widzi diabła, szatana, piekło, siarkę. Przerażony (bo są to przerażające, okropne wizje i wręcz nieludzki strach, kodowany przez kościół dzieciom) wraca na łono kościoła i daje świadectwo – w jodze jest szatan. Nie, w jodze nie ma szatana. Jest tylko miotełka która wymiata z Ciebie wszystko to, co przez lata Ci wkładano do głowy. Stąd tak ważny jest trening czystości i uczciwości u adepta który chce doświadczyć Boga. Później ćwiczenie ciała, a wreszcie bardzo powoli, ćwiczenia oddechowe i praca z energią na którą jesteś gotowy. Jednak ludzie rzucają się w wirującą kipiel nie umiejąc pływać, i skarżą się że prawie utonęli. Gdyby przeczytali ostrzeżenie, wiedzieliby że w pewnych miejscach pływać nie wolno bez karty pływackiej. Ale oni wiedzieli lepiej – a potem dają świadectwo, warte tyle co moje świadectwa szkolne, pełne dwój i pał. Wracają więc do swojej strefy komfortu – do tego co cuchnie i boli, ale jest znane. I przestrzegają przed szatanem, przed tym co na zewnątrz. Ćwiczenia oddechowe to wyższa szkoła jazdy – by z nich korzystać, trzeba latami rozwijać inne cechy. Tymczasem np. regresing Leszka Żądły także ma to w dupie, i od razu rzuca się człowieka na głęboką wodę, doprowadza do silnej hiperwentylacji gdzie pojawiają się nieświadome emocje. Kiedyś czytałem w kościelnej gazecie o człowieku, który poszedł na kurs kontroli umysłu metodą Silvy. Oczywiście w ćwiczeniu „laboratorium”, gdzie zaprasza się pomocników – zobaczył samego szatana. A kogo miał zobaczyć w chwili relaksu, odprężenia? te wszystkie strachy czają się tuż pod poziomem świadomości, i odprężenie lub mocniejszy przepływ energii natychmiast to uwalniają. Idea szatana wyskoczyła jak Filip z konopii – trzeba było te zjawisko obserwować, a za chwilę by zniknęło.

  Żal mi Szatana

  Wracając do tematu – szczują Polaków szatanem gdzie się da, nawet w ostatnim egzorcyście (czytałem tę szmirę w sklepie) był wywiad z Adamkiem, który boi się szatana a jego córki nie bawią się w pogańskie, satanistyczne halloween. Szatan gorszy od Kliczki, który złoił skórę naszemu czempionowi już w drugiej rundzie, ale że kasa leci za reklamy, to podtrzymał go przy życiu jeszcze te kilka rund. I tak mi się żal zrobiło tego szatana. Wszyscy na nim psy wieszają, opluwają – a przy tym kradną, kłamią, gwałcą i mordują ile wlezie.

  Lubię

  • Dlatego: Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Gdy się ukaże Chrystus, wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale. Zadajcie więc śmierć temu, co jest przyziemne i zaprząta wasze umysły. Złe, nieczyste, mysli i żądze oraz pragnienia – są bałwochwalstwem. Okłamujecie się wzajemie, ponieważ żyjecie pielęgnując w sobie dawnego człowieka z jego uczynkami, a nie odnowiliscie się ku głębszemu poznaniu Ojca, według obrazu Tego, który stworzył wszelkie życie i jest w was. W nowym porządku nie ma podziałów na rasy, religie,na obrzezanych ani nieobrzezanych, barbarzyńców, bezwzględnych, stosujących taktykę spalonej ziemi, Scytów (byli naszymi przodkami), niewolników i wolych lecz wszystkim we wszystkich jest Chrystus. (Kol 3,1-5.9-11).

   Lubię

   • Dlatego: Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Gdy się ukaże Chrystus, wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale. Zadajcie więc śmierć temu, co jest przyziemne i zaprząta wasze umysły. Złe, nieczyste, myśli i żądze oraz pragnienia – są bałwochwalstwem. Okłamujecie się wzajemnie, ponieważ żyjecie pielęgnując w sobie dawnego człowieka z jego uczynkami, a nie odnowiliście się ku głębszemu poznaniu Ojca, według obrazu Tego, który stworzył wszelkie życie i jest w was. W nowym porządku nie ma podziałów na rasy, religie, na obrzezanych ani nieobrzezanych, barbarzyńców, bezwzględnych, stosujących taktykę spalonej ziemi, Scytów (byli naszymi przodkami), niewolników i wolnych lecz wszystkim we wszystkich jest Chrystus. (Kol 3,1-5.9-11).

    Lubię

 15. Beka z wegan😀

  Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

  „DO MIĘSOŻERCÓW”:

  Dla nich ryby skrzelami pracują w szafliku,
  mając na ustach ciszę i krwawiące rany.
  Dla nich kuchnia rozbrzmiewa od wrzasku i krzyku
  gardzieli podrzynanych i szyj ukręcanych.

  Oni to piją grozę z krwią zabitej kaczki
  i warzą głowy dzieci: zadziwionych cieląt.
  Wypruwają wnętrzności, krzycząc: flaczki, flaczki,
  i jedzą je w niedzielę, z rodziną się dzieląc.

  Lubią wody na smaku bezradnych piszczeli,
  wszechzwierzęce girlandy cynicznej kiełbasy,
  krwawe raki z piekielnej wyjęte kąpieli
  i baraniego ciała brązowe atłasy.

  Rozsmarowują trupy na niewinnym chlebie,
  obwąchują zająca, czy aby dość skruszał,
  z martwym ozorem w zębach czują się jak niebie,
  i do cudzego mózgu śmieje się im dusza.

  Pożerają, dymiący, jak nowe cmentarze,
  te stroskane przystawki, te gorzkie potrawy –
  Karki im nabrzmiewają, obwisają twarze,
  na których śmieszek hieny zawita trupawy.

  Po pięknookiej sarnie nie noszą żałoby,
  ale żrą ją na stypie, w dzień pogrzebu radcy,
  i zezują miłośnie do gęsiej wątroby,
  bujni brzuchem jedynie, a łysiną gładcy,
  a twardzi tylko sercem – i w całej stolicy
  głośni – ale mlaskaniem, smętni biesiadnicy.

  Lubię

  • Sedecznie dziękuję za zamieszczenie, mniej znanego, wiersza Marii Janiny Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, z domu Kossak, napisanego w obronie zwierząt, w tym i nam bliskich ssaków, tak abysmy nie uprawiali kanibalizmu (mylonego z sanguizmem). Pozdrawiam

   Lubię

 16. Nie zwracac uwagi na wizje tylko skupic sie na fonii?! Alez autor filmu historyk Pawel Szydlowski „tlumaczy” tresc Biblii, zeby zadzialac na wyobraznie odbiorcy przebral swoja kobiete (a moze nie przebral?) za prostytutke. Ktory normalny facet rozebralby swoja dziewczyne, zone – nagral i rozpowszechnial??? On to robi wg swojego spaczonego rozumowania, moze w Canadzie juz od dawna jest NWO? Otoz nie miesci sie w glowie wyksztalconemu historykowi, ze czlowiek bez wzgledu na to kim jest, moze dokonac zmian w swoim zyciu i postepowaniu – ale tylko wtedy gdy cos lub ktos sprawi, ze uwirzy w zbawcza moc Slowa Bozego lub z innych przyczyn np. sie zakocha. A czytanie Biblii bez zrozumienia to juz szczyt glupoty. Czy jest cos niezrozumialego w tym wersecie: Jana 3:16 „Albowiem Bog (Jehowa) tak bardzo umilowal swiat, ze dal swego jednorodzonego Syna (Jezusa), aby nikt kto w niego wierzy, nie zostal zgladzony lecz mial ZYCIE WIECZNE”.

  Lubię

 17. Rozsadna Anno! Napisalas wzruszajacy komentarz. Jezus zyl, glosil, uzdrawial chorych oraz z martwych wzbudzal – szkoda tylko, ze tak krotko ok. 3,5 roku. To bylo tylko PRELUDIUM rzeczy przyszlych. Obiecal, ze wroci: Hebrajczykow 9:28 „Tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgladzic grzechy wielu, drugi raz ukaze sie nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tych ktorzy go oczekuja”. Objawienie 21:4 „I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”.
  5 I Zasiadający na tronie rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”. Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”. 6 I rzekł do mnie: „Stało się! Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec. Każdemu spragnionemu dam darmo ze źródła wody życia.

  Lubię

  • Pani Agnieszko, nie chcę odpowiedzi, bo nie mam więcej pytań co do chrześcijaństwa, gdyż od połowy życia jestem bezbożnikiem pogańskim i lucyferycznym, a jakiś czas temu, w słusznym wyborze tej drogi życiowej utwierdził mnie wielki mistrz duchowy, którego miłosierni chrześcijanie otruli pierwiastkiem radioaktywnym😉 … Pani „kopalnia wiedzy”, jest dość powierzchowna, uboga i można by rzec, że wykopać z niej można tylko tendencyjne i obiegowe opinie, które znam od lat … za to jak mogę się przychylić do oświecenia Pani horyzontów mentalnych, i polecam na początek wykład:

   http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/osho-rajneesh-chrzescijanstwo-najbardziej-smiertelna-trucizna

   Lubię

 18. „Nie chcę odpowiedzi, bo nie mam więcej pytań co do chrześcijaństwa”. Nalezaloby dodac: wiedze dotyczaca wypaczonego nominalnego chrzescijanstwa. Ale wiedzy o PRAWDZIE zawartej w BIBLII – tej jeszcze Pan nie zna. A poniewaz blog ten szczyci sie obnazaniem falszu dlatego postanowilam wlaczyc sie do dyskusji. Obecny swiat mozna przyrownac do Tytanica wiemy, ze zatonie. To od nas zalezy czy bezpiecznie udamy sie do szalup, czy zaczniemy ratowac tonacego Tytanica? Guru Osho mozna rzec swietny facet, filozof zalozyl wlasna religie, do dzisiaj ma swoich nasladowcow. Mam dla niego szacunek bo zrobil wszystko w swoim imieniu, nie wykorzystal do swojego sukcesu: Boga Jehowy czy Syna Bozego Jezusa…… . Tak jak zrobily to religie wypaczajac nauki Jezusa. Oczywiscie moza kogos szanowac i absolutnie nie zgadzac sie z jego pogladami. Osho mowil: „Nie ma Boga innego niz samo zycie” A w Biblii (ktora jest moim autorytetem) jest napisane: Psalm 14:1 „Glupi rzekl w sercu swoim: Nie ma Boga! Kolejny pomysl Osho: „Prawda jest w tobie nie szukaj jej gdzie indziej” a co na to Jezus Jana 17:17 „Uswiec ich przez prawde, TWOJE SLOWO JEST PRAWDA” Jana 14:6 „Jezus mu rzekł: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie”. Jana 8:31 „I przemówił Jezus do Żydów, którzy mu uwierzyli: „Jeżeli pozostajecie w moim słowie, to rzeczywiście jesteście moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Osho proponuje: „Nie plyn – po prostu unos sie wraz z pradem” odpowiedz w Biblii Hebrajczykow 2:2 „Dlatego tez jest konieczne, bysmy zwracali niezwykla uwage na to, cosmy uslyszeli, zebysmy nigdy nie zostali uniesieni z pradem”. Osho lubił budzić kontrowersje. Określił siebie mianem „guru ludzi bogatych” twierdząc, że materialne ubóstwo nie posiada wartości duchowych. Lukasza 18:24 ” Jezus spojrzał na niego i rzekł: „Jakże trudno będzie mającym pieniądze wejść do królestwa Bożego! 25 Doprawdy, łatwiej jest wielbłądowi przedostać się przez ucho igły do szycia, niż bogaczowi dostać się do królestwa Bożego”. Osho przez lata spędzone w Rajneeshpuram zyskał sławę posiadacza kolekcji kilkuset drogich Rolexów oraz wielkiej liczby Rolls-Royce’ów, które uczniowie kupowali dla niego, a których nie był formalnym właścicielem. Ich liczba pod koniec okresu Rajneeshpuram osiągnęła 93 samochody, co drażniło wiele wpływowych osób. Do tego kochal takze kobiety. Taki byl jego sposob na zycie nawet sie nie dziwie, ze mial tylu nasladowcow.Nie chcę już by dłużej nazywano mnie Bhagawanem. Dość! Koniec dowcipu! Rozne sa religie. Gdyby chcial Pan poglebic swoje choryzonty duchowe polecam https://www.jw.org/pl/

  Lubię

  • O_o wtf?! szaleju się najadłeś? .. nie wiem o co Tobie chodzi, ale mi chodziło o wyrażenie sympatii do kotów, które ja autentycznie uwielbiam🙂 … a ty sie nakreciłeś na jakąś pudelkową sensacje, inisynując mi wyrachowany cynizm, izi men😉

   Lubię

  • Do końca nie wiem, Oko, czy jazda po ,,nawiedzonych” jest pomocą dla nich właściwą. O ile w ogóle można tu mówić o jakiejś pomocy. Atak na ludzi święcie przekonanych co do swoich wierzeń przynosi odwrotny skutek.
   Z resztą tak jest z wszystkimi silnymi przekonaniami, których za cholerę nie zmieni się werbalną przemocą.
   Wielu z nas otworzyło, otwiera i będzie otwierać oczy przechodząc transformacje duchowe.Zaprogramowany na jakąś ideologię, czy wierzenie człowiek nie zmienia swojego poglądu w jeden dzień, czy miesiąc – wyzbywanie się ze swojego wnętrza głęboko zakorzenionych wierzeń, nawyków, przyzwyczajeń to proces długi, czasem bolesny, połączony bywa wręcz z wewnętrzną walką. Taki człowiek bywa w pewnym momencie totalnie zagubiony, osamotniony.
   Ja miałam to szczęście, że spotkałam na tym blogu bardzo życzliwych ludzi, którzy pomogli mi przejść przez tą drogę. Nigdy nie byłam fanatyczką religijną, ale też nie przyglądałam się kk jako zwykłej instytucji nastawionej na wyzysk i co gorsze duchowo zniewalającej ludzi dla własnego interesu.
   Przy pomocy wspaniałych ludzi, zaglądających do Jarkowej knajpy, otwierałam powoli oczy, zmieniałam świadomość, nie tracąc przy tym swojej wewnętrznej sfery duchowej. Z pewnością w swoich wypowiedziach wydawałam się dziwna i naiwna. Nikt, nigdy nie ośmieszył mnie, nie poniżył lub obraził w stylu: zagubionego dobić.
   I za to jestem ,,Jarkowym”ludziom niezmiernie wdzięczna. Tacy ludzie to jeden z najwspanialszych wynalazków Boga.
   Dziś, z perspektywy czasu zastanawiam się ileż w nich było wobec mnie spokoju, zrozumienia i wyrozumiałości.
   Ludzie to jednak cudowne stworzenia!

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

 19. Odrzucić fałszywe wierzenia, które w zależności od tego gdzie się urodziliśmy – odziedziczyliśmy po rodzicach to 50% sukcesu. Ale odrzucenie przy okazji Boga i jego wspaniałych zamierzeń to „wylanie dziecka z kąpielą”. Pierwsi chrześcijanie przestrzegali przykazań i wzorem Jezusa głosili DOBRA NOWINĘ O KRÓLESTWIE BOŻYM (prześladowani, zabijani, rzucani dzikim zwierzętom, paleni na stosie). WALDENSI – niezależną grupa religijna, która poświeciła się orędziu biblijnemu. Olivetan przetłumaczył dla Waldensów Biblie na język francuski. Prześladowani przez kk przez 500 lat (zorganizowano na tych bogobojnych ludzi 29 krucjat krzyżowych, zabijano, palono na stosie za posiadanie Biblii. W roku 1545 zwołano sobór trydencki na którym papież Paweł III przekonywał o wielkim zagrożeniu płynącym z rozprzestrzeniania się „plagi Biblii drukowanych w językach narodowych”. Wpisano je do indeksu ksiąg zakazanych! Posiadanie Biblii było dla urzędnika inkwizycji niezbitym dowodem na to, że ma do czynienia z heretykiem. „Święte oficjum” z zapałem paliło wszystkie księgi łącznie z ich właścicielami. Efekty tej walki widzimy obecnie w każdym kraju katolickim, po prostu ludzie nie znają Biblii. William Tyndalle przetłumaczył Biblie na język angielski, jego tez dosięgnęła „sprawiedliwość” został uduszony i spalony na stosie. Dlaczego tak bardzo kościół bal się PRAWDY zawartej w Biblii ??? Co takiego skrywa Biblia? Prawdziwi naśladowcy Jezusa głosząc ja, tracili nawet życie! Nigdy prawdziwi naśladowcy nie przyczyniali się do zabijania tych, którzy nie chcą słuchać (przestrzegając przykazania NIE ZABIJAJ) lub innego kochaj bliźniego swego jak siebie samego. W naszym stuleciu tez są naśladowcy Jezusa, którzy głoszą Dobra Nowinę o Królestwie Bożym od domu do domu. To są Świadkowie Jehowy i ja jestem jedna z nich. Dla mnie Biblia to Święta Księga nie „bajka”, zawiera niezwykle obietnice: ŻYCIA WIECZNEGO tu na ziemi pod panowaniem Króla Jezusa Chrystusa, nie będzie śmierci, starości, chorób. Dla mnie jest to tak pewne jak to, po nocy nastanie dzień. Obietnice te zawarte są w Biblii. Świat bez cierpień: Objawienia 21:4 „Bóg otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”. Rzymian 6:23 „Albowiem zapłatą, którą płaci grzech, jest śmierć, lecz darem, który daje Bóg, jest życie wieczne przez Chrystusa Jezusa, naszego Pana. Psalm 37:9 „Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni,
  lecz pokładający nadzieję w Jehowie — ci posiądą ziemię”. Jana 11:25 „Jezus rzekł do niej: „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, ten choćby nawet umarł, ożyje”. W Biblii jest tez napisane jak ludzie będą reagowali na Słowo Boże: 1 Koryntian 3:18 „Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość.19 Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. (…) 1 Koryntian 1:20 „Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?” 21 Skoro bowiem w mądrości Bożej świat nie poznał Boga przez swa mądrość, Bóg uznał za dobre, by przez głupstwo tego co jest głoszone, wybawić wierzących. 19 Napisano bowiem: „Sprawie, ze zginie mądrość mędrców i odtrącę inteligencje intelektualistów”.

  Lubię

 20. Sanctus Diavol nie jestem katoliczka bo w wieku 29 lat opuściłam kk, religie odziedziczona po rodzicach. Nie jestem Żydówka. Słowianka, która jest uczniem Jezusa to raczej prozelitka. Pan wierzy w Lucyfera i możne o tym pisać swobodnie – dlaczego widzi Pan problem, ze ja gorliwie bronie Jezusa? To chyba naturalne, ze jeśli dzieje się komos krzywda to występuje się w jego obronie. I ja tak czynie. Kto tak naprawdę stoi za umniejszaniem i ośmieszaniem Jezusa Syna Bożego oraz jedynego prawdziwego Boga – Jehowę? Objawienie 12:7 ” I wybuchła wojna w niebie: Michał i jego aniołowie toczyli bitwę ze smokiem i toczył bitwę smok i jego aniołowie, 8 ale nie przemógł ani się już nie znalazło dla nich miejsce w niebie. 9 Zrzucony więc został wielki smok, pradawny wąż, zwany Diabłem i Szatanem, który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię; zrzucony został na ziemię, a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie. 10 I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący:
  „Teraz nastało wybawienie i moc, i królestwo naszego Boga, i władza jego Chrystusa, ponieważ zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarża ich przed naszym Bogiem! 11 A oni go zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swego świadczenia i nie miłowali swych dusz nawet w obliczu śmierci. 12 Dlatego weselcie się niebiosa i wy, którzy w nich przebywacie! Biada ziemi i morzu, ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu”. Jana 12:31 „Teraz odbywa się sad nad tym światem, teraz władca tego świata zostanie wyrzucony precz”. 1 Jana 3:8 „Kto trwa w grzechu, pochodzi od Diabla, ponieważ Diabeł grzeszy od początku. Syn Bozy po to się ujawnił by zniweczyć dzielą Diabla”. Jana 8:44 „Wy jesteście z waszego ojca, Diabła, i chcecie spełniać pragnienia waszego ojca. Ten był zabójcą, gdy rozpoczął, i nie stał mocno w prawdzie, ponieważ prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, mówi zgodnie z własnym usposobieniem, gdyż jest kłamcą i ojcem kłamstwa”. A taki koniec go czeka: Objawienie 20:1 „I ujrzałem anioła zstępującego z nieba z kluczem od otchłani i wielkim łańcuchem w swej ręce. 2 I schwytał smoka, pradawnego węża, którym jest Diabeł i Szatan, i związał go na tysiąc lat. 3 I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i nad nim opieczętował, żeby już nie wprowadzał w błąd narodów, aż się skończy tysiąc lat”.

  Lubię

  • Z całym szacunkiem, ale Pani infantylne przekonania i światopogląd zanurzony w ślepej wierze dogmatyzmu judeochrześcijaństwa mnie lakonicznie rozśmiesza😀 … Ja nie wierze w nikogo poza sobą, zaś Lucyfer to archetyp mojej ego świadomości buntownika z wyboru jakim jestem. Jako, że ciemność strachliwa od urojonych nerwic religjnych Pani umysł okryła, to mam ku temu oświecającą gnozę duchową, która Pani pomoże wyzbyć się tych tendencyjnie ignoranckich przekonań. Zachęcam do lektury całego bloga, a poniżej odnośniki do tego co Panią przeraża, czyli własna nieświadomość🙂

   http://ciemnanoc.pl/2014/02/08/klucz-do-alchemii-upadlych-mandala-cienia-cz-13/
   http://ciemnanoc.pl/2013/10/26/klucz-do-alchemii-upadlych-mandala-cienia-cz7/

   A jak Pani uzna, że to diabelskie przekazy, to obawiam się, że po śmierci dostanie Pani w astralu całą gamę projekcji własnych lęków, i Jezusy czy Maryje wezmą duszę w młyn😉

   Lubię

   • Bezlitosna maszyneria syntetycznego astralu robi niezłą duchową lobotomię bogobojnym duszyczkom po śmierci.. Duchowi ludożercy z astralu tylko czyhają aż taka bogobojna owieczka dokona pełnego pokory ziemskiego żywota.. Niektórzy tę technologiczną konstrukcję widzieli np w stanie śmierci klinicznej jak jeden z czytelników, ale jakoś nikt nie pali się do jej opisywania publicznie.

    Lubię

    • Jaro, ostatnio na Twoim blogu zauważyłem wzmożoną aktywność nawiedzonych krystowierców, to znak końca czasów, taka parezja krzyżaków😀 co jeden to lepszy, przodownikiem jest Leszek, nie wiem. czy nie jest pierwszą ofiarą blue beam, bo Jezusa widzi wszędzie chyba😀

     Lubię

      • niosą swój krzyż na golgotę, i przy okazji beczka śmiechu jest, bo betonu głową nie przebijesz, tym bardziej krystusowego, oni w ogień za mesjaszem pójdą, ale piekła własnej nieświadomości tak się boją, że aby szatan, diabeł i Lucyfer im w oczy kole, haha😀

       Lubię

     • A może przychodzą do naszej knajpy po to, by coś pojąć, zrozumieć, dowiedzieć się i nie być ośmieszonym? Może nasz ,,przybytek” da radę tym ludziom, takim jak my, coś spokojnie zapodać? Dezaprobata i ostracyzm jest wrogiem otwierania oczu innym. A jakim tekstem mają zacząć rozmowę? No przecież nie twoim, albo moim, albo Gmo o reptilach. ,,Wchodzą” swoim tekstem. Z pewnością nie przychodzą po to, aby być poniżonym i lekceważonym. Ci ludzie testują również nasz fanatyzm, który widać po zachowaniu wobec nich.
      No to w końcu ma ten naród otwierać oczy, czy nie? 🙂

      A może chcą się dowiedzieć o blue beam?

      Lubię

      • Napisałaś:

       „Ci ludzie testują również nasz fanatyzm, który widać po zachowaniu wobec nich.”

       Tak, to prawda. Każdy ma swoje miejsce w świecie, a my wszyscy się uzupełniamy. System dąży do równowagi, wyrównania, homeostazy, w świecie który jest niestabilny i chaotyczny pod każdym względem😉

       Lubię

       • ,, Napisałaś:

        „Ci ludzie testują również nasz fanatyzm, który widać po zachowaniu wobec nich.

        Tak, to prawda. Każdy ma swoje miejsce w świecie, a my wszyscy się uzupełniamy. System dąży do równowagi, wyrównania, homeostazy, w świecie który jest niestabilny i chaotyczny pod każdym względem😉 ”

        No weź, Szanowny Adminie, wyobraź sobie swój blog, na którym bez względu na tematykę twoich artykułów, rozkminiane są tylko reptile i Zeusy Gmo, albo tylko Lucyfery Sanctusa, albo tylko moje poza religijne Jezusy! (juz pomijam fakt, że wiedza zeusowa, lucyferowa, czy jezusowa pochodzi dokładnie z takich samych, bo nie do końca pewnych, czasem domyślnych źródeł – Ale, ale! ,,Moja” wiedza jest prawdziwa!😀 Czyjaś nie!😀 Dlaczego? Bo nie!😀 Bo moje dowody są twarde!😀 – kuń by się na plecy położył, wierzgał nogami i zerżał ze śmiechu!).

        Tak dla porównania, zobacz Jarek, ile było i jest ,,wklejek” np. moich wierzeń w historyczną postać Jezusa, , Sanctusa wierzeń w Lucyfera, Gmo wierzeń w istnienie księżycowego kebaba, a ile komentarzy ,,niedzielnych”. No, bądźmy sprawiedliwi!
        Czy na rynku, tylko w moim straganie z warzywami są najlepsze kartofle, ziemniaki i pyry?! Dla mnie tak, ale nie dla innych😀

        A już najbardziej wyprowadzają mnie z równowagi wtrącane w czyjąś spokojną rozmowę ,,dwuzdaniówki” mające na celu, raz: rozpieprzyć rozmowę, dwa zjebać człowieka tylko dlatego, że w radiu słucha innej audycji!

        Nie otworzyłeś tej knajpy dla trzech czy czterech ,,wtajemniczonych”, a każdy z nich uważa się za mądrzejszego od reszty.

        Nasz ,,stół” jest duży, przy nim tworzą się grupki dyskusyjne, na różne tematy, o różnym poziomie.
        Jak ktoś uważa, że nie pasuje mu rozmowa czyjaś i ma ochotę tylko obrazić, to przeciez zawsze można wyjść na chwilę do łazienki i zmniejszyć ciśnienie😀😀

        Nie może być tak, na moim blogu 😉 , że ludzie nie mogą porozmawiać kulturalnie o tym, o czym chcą, tylko dlatego, że komuś to nie pasuje i inni MUSZĄ myśleć tak jak on. Mój blog😉 to nie kartoflane targi. 😀

        Serdecznie pozdrawiam.

        Lubię

    • Jarek sama przeżyłam doświadczenie śmierci klinicznej,która
     zmieniła całkowicie moje życie,opisałam to kiedyś na Twoim blogu.Nie lubię o tym mówić i pisać,gdyż większość osób
     odbiera to jako moje „fiksum”
     Jedno co mogę polecić dla wszystkich przyszłych adeptów
     żiemskiej śmierci,to wybór po drugiej stronie pójścia do błękitnego światła a nie do białego,jeżeli nie chce się być
     schwytanym przez złych przewodników do powtórnej reinkarnacji.Wiem,że nasza dusza po przejściu na drugą stronę czuje się potwornie zagubiona i potrzebuje opieki bliskiej istoty ale ma wybór i tylko od jej zdecydowania zależy jej dalszy los,

     Lubię

     • ,, Jedno co mogę polecić dla wszystkich przyszłych adeptów
      żiemskiej śmierci,to wybór po drugiej stronie pójścia do błękitnego światła a nie do białego,jeżeli nie chce się być
      schwytanym przez złych przewodników do powtórnej reinkarnacji….”

      Myślę, że powtórne reinkarnacje istnieją, tylko kwestia czy z powrotem do ograniczeń(dla ewidentnego czyjegoś zysku), czy dla rozwoju bez krat. Jak to jest, Aniu?
      A to światło, jego kolor? Czy to jedyny drogowskaz? Czy na ,,dalszą drogę” nie ma wpływu bagaż naszych duchowych jakości i wartości, naszych wyobrażeń i zakorzenionych wzorców? Przepraszam, ale zapytam wprost: Czy dla ziemskiego ,,łajdaka” wystarczy wbić sobie do głowy kolor błękitny? Tam, ponoć nie ma podziału na dusze dobre i złe, ponieważ każdy na planie fizycznym dokonuje róznych ,,przepracowań”. Czy źli przewodnicy nie wezmą kolorów pod uwagę i nie zwiodą duszy? Czy tylko kolor ma znaczenie, czy coś więcej?
      Nie mam pojęcia, więc pytam. Może za dużo pytam? Oczywiście, jeśli chcesz o tym rozmawiać.

      Serdecznie pozdrawiam.

      Lubię

      • Krysiu wywołałaś mnie do tablicy,więc spróbuję odpowiedzieć
       na Twoje pytania w miarę mojej wiedzy jaką posiadam
       i obrazu po moim przeżyciu i póżniejszych przemyśleniach.

       Tak istnieją powtórne reinkarnacje ale prawdopodobnie obecnie jesteśmy ostatnią dualną(cielesną) inkarnacją na ziemi.Te reinkarnacje do tej pory były dla jednych powrotem
       do ograniczeń,dla drugich dla rozwoju bez krat jak to ujęłaś.
       Polecałabym ” Tybetańską księgę życia i umierania” Rinpocze i „Śmierć jest częścią życia” Davida Kesler
       Moje odczucie jest takie,że każda Dusza czy to „łajdaka” czy
       „dobra” ma prawo wyboru o ile nie da się zmanipulować
       złemu przewodnikowi(opiekunowi) którego spotyka po drugiej stronie. Dusza czy to zła czy dobra jak ją nazwiemy (poziom rozwoju) ma możliwość wyboru pozostania po drugiej stronie na poziomie odpowiednim jej rozwojowi lub reinkarnować się ponownie.

       Wybierając błękitne światło Dusza nie jest manipulowana przez Zło,natomiast przewodnicy białego światła manipulują Duszą dla swoich celów min.blokując jej pamięć świadomości.

       Krysiu ja nie znam tego tematu tak jakbym chciała,ciągle poszukuję i chcę dotrzeć do sedna.Byłam na spotkaniu osób,które przeżyły tego typu doświadczenia i niemal wszystkich życie po tym przeżyciu zmieniło się na lepsze.
       Ja zawarłam w moim komentarzu moje przeżycie i moje odczucie tego tematu,ale nie pewność i broń Boże wmawiania komuś,że moja wiedza to pewnik.

       Serdecznie pozdrawiam

       Lubię

     • Witaj Anno!
      Chętnie – lub nawet bardzo chetnie wysłuchałbym Twej powieści!
      Z tego co powiedziałaś narzuciło mi sie takie coś!
      Mam wlasne wyobrazenie Boga, Ducha czy Istoty [to tylko nazwa]
      Wiem że jestem jego cząstka zawierajacą jego całego w sobie.
      Co tu robię? – Jestem! i żyję swoim życiem. Po co? – nie wiem lub już nie pamiętam – bo ostatni kontakt z Bogiem miałem w momencie urodzenia, a moze po prostu nie rozumiem.
      Po śmierci wrócę do siebie – do rodziny.
      No i potem bedę się nudził resztę wieczności?
      To byłoby głupie i nieefektywne. Dostane zapewne nowe zadanie i wrócę na ziemie przerobić następną lekcję, i doświadczyć nowego przeżycia
      Tak wiec sądzę ze wracamy tu – i to nader często i poznajemy różne zagadnienia życia.
      Czy kiedyś to się skończy? – nie mam bladego pojęcia i niespecjalnie mnie to interesuje.
      Cieszę się życiem i jestem zadowolony z tego ze moge je doświadczać
      Pozdrawiam

      Lubię

   • Sanctus – przepraszam ze sie wtrącam, ale Mandala cienia jest dla niej nieosiagalna. Nie poradzi sobie ze zrozumieniem.
    Przebrnałem przez nia i w niej znalazłem Boga, ale było ciężko!
    Pozdrawiam Bogdan

    Lubię

 21. Leszku! Werset z Księgi Izajasza 66:17 dotyczył Izraelitów. Jezus oddając swoje życie na ofiarę za wszystkich ludzi – wypełnił prawo. Mateusza 5:17 „Nie myślcie, ze przyszedłem zniweczyć prawo lub proroków- Nie przyszedłem zniweczyć lecz SPEŁNIĆ. Jezus do swoich uczniów: Marka 7:18 Powiedział wiec do nich „Czy i wy jesteście niepojętni jak oni? Czy sobie nie uświadamiacie, ze nic, co się z zewnątrz dostaje do człowieka, nie możne go skalać 19 ponieważ dostaje się nie do serca, lecz do wnętrzności i wychodzi do ścieku? A zatem uznał wszystkie pokarmy za czyste. 20 Ponadto powiedział: Co z człowieka wychodzi, własnie to kala człowieka 21 bo z wnętrza, z serca ludzi, wychodzą szkodliwe rozważania: rozpusty, złodziejstwa, morderstwa 22 cudzołóstwa, pożądania, niegodziwości, podstęp, rozpasanie, zawistne oko, bluźnierstwo, wyniosłość, brak rozsądku. 23 Wszystkie te niegodziwe rzeczy wychodzą z wnętrza i kalają człowieka. Objawienie 20:13 ” I wydało morze umarłych, którzy się w nim znajdowali, i śmierć, i Hades wydały umarłych, którzy się w nich znajdowali, i byli sądzeni każdy z osobna — według SWYCH UCZYNKOW”. Spożywanie mięsa lub nie spożywanie – nie ma wpływu na zbawienie a co najwyżej na nasze zdrowie, szczególnie jeśli jest hodowlane przemysłowo i zawiera wiele szkodliwych substancji.

  Lubię

 22. Sanctus Diavol nazywa Pan to co ja pisze infantylnym mimo iż, pochodzi z Pisma Świętego – Biblii. Przesłał mi Pan link, który ma służyć „otwarciu moich oczu”, „dziewczynka”, która przystosowała „Czterech jeźdźców Apokalipsy” do swojego ego? To ma być dowód na to, ze to ja jestem w błędzie? GALOP CZTERECH JEŹDŹCÓW APOKALIPSY 1. Pierwszy jeździec: Biały koń i jego znamienity jeździec Jezus Chrystus jako Król ustanowiony przez Jehowę. Król ten miłuje sprawiedliwość a nienawidzi zła. To on kieruje głoszeniem dobrej nowiny o Królestwie Bożym na obliczu całej ziemi. A już wkrótce w wojnie Bożej Armagedonie oczyści ziemie z niegodziwych ludzi i zaprowadzi porządek. Objawienie 16:16 „I zgromadziły ich na miejsce zwane Har – Magedon”.Objawienie 19:11 „I ujrzałem niebo otwarte, a oto biały koń. A siedzący na nim, zwany Wiernym i Prawdziwym, w prawości sądzi i prowadzi wojnę. 12 Jego oczy to ognisty płomień, a na jego głowie wiele diademów. Ma napisane imię, którego nie zna nikt prócz niego, 13 i jest przyobleczony w wierzchnią szatę spryskaną krwią, a imię, którym go zwą, brzmi Słowo Boga. 14 Również wojska, które były w niebie, podążały za nim na białych koniach, odziane w biały, czysty, delikatny len. 15 A z jego ust wychodzi ostry, długi miecz, aby mógł nim uderzyć narody, i będzie je pasł rózgą żelazną. On też depcze winną tłocznię gniewu srogiego zagniewania Boga Wszechmocnego. 16 A na swej szacie wierzchniej, mianowicie na udzie, ma napisane imię: Król królów i Pan panów”. Drugi jeździec: Kon maści ognistej: Objawienie 6:4 „I wyszedł inny koń maści ognistej , a siedzącemu na nim dano zabrać pokój z ziemi, tak by jedni drugich zabijali i dani mu wielki miecz” Ta wizja symbolizuje okrutne międzynarodowe wojny toczone przez ludzi i powodujące cierpienia i niepotrzebny rozlew krwi. Nic dziwnego, iż ten jeździec dosiada wierzchowca maści ognistej. Dopóki ludzkość nie wyrzeknie się dumy narodowej to wciąż będzie „siedzieć na beczce” prochu Trzeci koń: Objawienia 6:5 „I ujrzałem a oto koń czarny, a siedzący na nim miał wagę szalkowa”. Zapowiedz dotkliwej klęski głodu! Dotyczy to całej ziemi. Ponad dwa miliardy ludzi na świecie jest niedożywionych, 800 milionów głoduje. Czwarty koń: Objawienie 6:8 „I ujrzałem a oto koń blady, a siedzący na nim miał na imię Śmierć. A tuz za nim podążał Hades (grób)”. Ten symbolizuje śmierć ludzi poległych na wojnach, zarazy czy cywilizacyjnych chorób. Jeździec na białym koniu Król Jezus Chrystus połozy kres śmierci. głodu a także panowania człowieka nad człowiekiem. A co z Blue Beam Projekt. Zgadzam się ,ze wszystkie religie wkrótce będą zniszczone (przez ONZ), zostanie ogłoszone, iż doktryny tych religii przez wieki były blednie rozumiane. Doktryny – są wymysłem ludzkim, oparte na filozofiach i pogańskich wierzeniach wywodzących się z Babilonu Starożytnego (fałszywe wierzenia są naukami demonów). W Biblii już 2 tys. lat temu zapowiedziany został upadek religii, które nie maja nic wspólnego z naukami Jezusa. Objawienie 18:2 „Upadla! Upadla metropolia Babilon Wielki…..” Hologramy nie dla mnie są niebezpieczne ale dla wszystkich, którzy nie wierzą, ze Biblia zapowiada koniec tego systemu rzeczy, ja widzę po wydarzeniach, które teraz maja miejsce na ziemi, ze zbliża się ten moment a Wy nawet jak to zobaczycie na własne oczy uznacie, ze to psikus NASA. A gdyby chciał się ktoś dowiedzieć jak kolejne rządy rozwiążą problemy na ziemi to polecam piosenkę Wojciecha Młynarskiego Co by tu jeszcze… (obecnie można dodać panowie i panie).

  Lubię

  • Kobieto! – to nie kościół!
   Biblia jest dla mnie jednym wielkim gównem i przytaczanie cytatów na mnie nie działa. Ty uznajesz ja za [pismi swiete], a ja za spis przekazów ustnych początkowo zerżnietych od Sumerów i przerabianych setki razy.
   Poczytaj Kabalistów, Gnostyków i Wedy – tam masz to samo! Dlaczego więc ten zydowski tekst ma byc jakiś specjalny? Opamietaj się, ogarnij i idź dalej poszukiwac Boga. On jest, ale nie w tych księgach tylko w Tobie. jak to zrozumiesz szybciutko go znajdziesz

   Lubię

  • https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

   https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/

   …………..
   „Judaizm i chrześcijaństwo stanowią dwa przeciwstawne psychotypy. Judaizm kształtuje myślenie właściciela niewolników. Chrześcijaństwo kształtuje myślenie niewolnika. Właśnie z tego powodu we współczesnych krajach chrześcijańskich w roli sterujących występują żydzi.

   Judaizm bardzo podnosi samoocenę żyda. Żydom się wpaja: „ty jesteś wybrany przez boga. Wszystkie pozostałe narody — to nieludzie, to usługujące bydło. Powinieneś rządzić innymi ludźmi. Musisz przedostać się wszędzie i wciągnąć tam swoich. Własność goja — to twoja własność, która tymczasowo znajduje się u niego. Oko za oko, ząb za ząb”. Dlatego Żydzi nie podejmą się gotowania, wydobycia węgla i nie naprawią windy, a pójdą do banków, mediów, rządzenia, do handlu, tam wszędzie gdzie są swoi.

   Chrześcijaństwo uczy: „Jesteś niewolnikiem bożym. Małym, grzesznym człowieczkiem. Powinieneś się kajać, pogodzić się z tym, duma — to grzech, zainteresowanie kobietami — to grzech, pełnia życia — to grzech. Myślenie o grzechu — też grzech. Nie martw się o jutro, tak mówił Jezus. Znoś wszystko, gdyż Bóg znosił i nam nakazał. Dali ci w twarz – nadstaw drugi policzek. Oddaj szaty — zdejmij ostatnią koszulę. Rozdaj swój majątek żebrakom, weź swój krzyż i idź! I spłynie na ciebie łaska. Nie będziesz się słuchał — pójdziesz do piekła”.

   W rezultacie, samoocena chrześcijanina zostaje uziemiona do zera. A przy okazji, chrześcijańscy hierarchowie nie wahają się otwarcie nazywać chrześcijan barankami, które mają się paść. A ci, którzy ich pasą nazywają siebie pasterzami. Chrześcijanie na to się godzą! Chrześcijan nazywają „niewolnikami bożymi”, sami siebie tak nazywają. Taka obróbkę uważają za normę. Jest to dla nich naturalne.”

   Lubię

  • „Cała Biblia sprowadza się do jednej myśli: judaizm — religia dla żydów właścicieli niewolników, chrześcijaństwo — religia dla nie żydów niewolników.

   Judaizm i chrześcijaństwo stanowią dwa przeciwstawne psychotypy. Judaizm kształtuje myślenie właściciela niewolników. Chrześcijaństwo kształtuje myślenie niewolnika. Właśnie z tego powodu we współczesnych krajach chrześcijańskich w roli sterujących występują żydzi.

   Judaizm bardzo podnosi samoocenę żyda. Żydom się wpaja: „ty jesteś wybrany przez boga. Wszystkie pozostałe narody — to nieludzie, to usługujące bydło. Powinieneś rządzić innymi ludźmi. Musisz przedostać się wszędzie i wciągnąć tam swoich. Własność goja — to twoja własność, która tymczasowo znajduje się u niego. Oko za oko, ząb za ząb”. Dlatego Żydzi nie podejmą się gotowania, wydobycia węgla i nie naprawią windy, a pójdą do banków, mediów, rządzenia, do handlu, tam wszędzie gdzie są swoi.

   Chrześcijaństwo uczy: „Jesteś niewolnikiem bożym. Małym, grzesznym człowieczkiem. Powinieneś się kajać, pogodzić się z tym, duma — to grzech, zainteresowanie kobietami — to grzech, pełnia życia — to grzech. Myślenie o grzechu — też grzech. Nie martw się o jutro, tak mówił Jezus. Znoś wszystko, gdyż Bóg znosił i nam nakazał. Dali ci w twarz – nadstaw drugi policzek. Oddaj szaty — zdejmij ostatnią koszulę. Rozdaj swój majątek żebrakom, weź swój krzyż i idź! I spłynie na ciebie łaska. Nie będziesz się słuchał — pójdziesz do piekła”.

   W rezultacie, samoocena chrześcijanina zostaje uziemiona do zera. A przy okazji, chrześcijańscy hierarchowie nie wahają się otwarcie nazywać chrześcijan barankami, które mają się paść. A ci, którzy ich pasą nazywają siebie pasterzami. Chrześcijanie na to się godzą! Chrześcijan nazywają „niewolnikami bożymi”, sami siebie tak nazywają. Taka obróbkę uważają za normę. Jest to dla nich naturalne.”

   Lubię

 23. Mezczyzno! To jest Twoje zdanie i takie mozesz miec! Powyzsze zdanie nalezy do mnie i ja tez takie moge miec! Nie musze poszukiwac Boga bo juz go znalazlam. Izajasza 40:22
  „Jest Ktoś, kto mieszka nad okręgiem ziemi, której mieszkańcy są jak koniki polne, Ktoś, kto rozpościera niebiosa jak delikatną gazę, kto je rozpina jak namiot, by w nim mieszkać”. 1Królów 8:27 „Ale czy Bóg naprawdę zamieszka na ziemi? Oto niebiosa, wręcz niebo niebios, nie mogą cię pomieścić; cóż dopiero ten dom, który zbudowałem!” Psalm 103:20 „Błogosławcie Jehowę, aniołowie jego, potężni w mocy, wykonujący jego słowo — przez słuchanie głosu jego słowa. 21 Błogosławcie Jehowę, wszystkie jego zastępy, wy, którzy mu usługujecie, wykonując jego wolę”. Psalm 115:16 „Co się tyczy niebios — niebiosa należą do Jehowy, lecz ziemię dał synom ludzkim. Czy nadal uwazasz, ze Boga mozesz miec w „sobie” ? Mozna spelniac jego wole! Mozna przestrzegac jego przykazan ale jedno jest pewno nie mozna miec go w sobie.

  Lubię

  • Kobieto! – uspokój się!
   Nie siej propagandy Biblii tutaj bo ani jedno ziarenko nie wzejdzie!
   Juz pisałem ze Biblia to jedno wielkie gówno które do mnie nie dociera, a Ty dalej swoje. Jesli chcesz siedzieć i nie potrafisz wyjść ze swego bagienka to w nim siedź. Nie gadaj jednak ze nie ma nic poza nim – bo jest! i nie tylko ja tego doświadczyłem.
   Miałas podana rękę – odtraciłas.
   Mogłas pokonać swój strach, ale do tego potrzeba odwagi której Tobie brak.
   Sanctus wysyłal Cie do Mandali cienia – nie idź tam bo najnormalniej w swiecie oszalejesz!
   Wiem ze jest wiele takich osób jak Ty – ale to wasz wybór – mozecie sie wyzwolić, a nie chcecie!
   Nic na to nie poradzę – moge tylko współczuć

   Lubię

   • genialne :))) aby pokonać strach potrzeba… odwagi, której właśnie – BRAK!!! i stąd strach, kwadratura koła w takim pouczaniu
    bez urazy – to tylko wolna dyskusja🙂

    Lubię

  • Pani Agnieszka jest opętaną ofiarą gwałtu Jahve i jego archontów, należy kobiecie współczuć, bo jeśli się nie uwolni, to po śmierci ją tak zmanipulują, że kobiecina bęzie wracać w te i we wte na Ziemię😀

   „Cała Biblia sprowadza się do jednej myśli: judaizm — religia dla żydów właścicieli niewolników, chrześcijaństwo — religia dla nie żydów niewolników.

   Judaizm i chrześcijaństwo stanowią dwa przeciwstawne psychotypy. Judaizm kształtuje myślenie właściciela niewolników. Chrześcijaństwo kształtuje myślenie niewolnika. Właśnie z tego powodu we współczesnych krajach chrześcijańskich w roli sterujących występują żydzi.

   Judaizm bardzo podnosi samoocenę żyda. Żydom się wpaja: „ty jesteś wybrany przez boga. Wszystkie pozostałe narody — to nieludzie, to usługujące bydło. Powinieneś rządzić innymi ludźmi. Musisz przedostać się wszędzie i wciągnąć tam swoich. Własność goja — to twoja własność, która tymczasowo znajduje się u niego. Oko za oko, ząb za ząb”. Dlatego Żydzi nie podejmą się gotowania, wydobycia węgla i nie naprawią windy, a pójdą do banków, mediów, rządzenia, do handlu, tam wszędzie gdzie są swoi.

   Chrześcijaństwo uczy: „Jesteś niewolnikiem bożym. Małym, grzesznym człowieczkiem. Powinieneś się kajać, pogodzić się z tym, duma — to grzech, zainteresowanie kobietami — to grzech, pełnia życia — to grzech. Myślenie o grzechu — też grzech. Nie martw się o jutro, tak mówił Jezus. Znoś wszystko, gdyż Bóg znosił i nam nakazał. Dali ci w twarz – nadstaw drugi policzek. Oddaj szaty — zdejmij ostatnią koszulę. Rozdaj swój majątek żebrakom, weź swój krzyż i idź! I spłynie na ciebie łaska. Nie będziesz się słuchał — pójdziesz do piekła”.

   W rezultacie, samoocena chrześcijanina zostaje uziemiona do zera. A przy okazji, chrześcijańscy hierarchowie nie wahają się otwarcie nazywać chrześcijan barankami, które mają się paść. A ci, którzy ich pasą nazywają siebie pasterzami. Chrześcijanie na to się godzą! Chrześcijan nazywają „niewolnikami bożymi”, sami siebie tak nazywają. Taka obróbkę uważają za normę. Jest to dla nich naturalne.”

   Lubię

  • Agnieszko, a gdybym ci powiedziała, że nie rozumiem tego, co do mnie mówisz, jak przekazałabyś mi swoją,a rację?

   ,,Niebiosa należą do Jehowy??

   A JA uważam, że do mnie. I żyjąc tu, pięknem cudu życia, tu tworzę niebo.

   Lubię

 24. 2 Koryntian 4:4 „Wśród których bóg tego systemu rzeczy zaślepił umysły niewierzących, aby nie mogło przeniknąć oświecenie chwalebną dobrą nowiną o Chrystusie, który jest obrazem Boga”. Mateusza 11:25 „W owym czasie Jezus odezwawszy sie rzekl: Publicznie wyslawiam cie Ojcze, Panie nieba i ziemi, poniewaz ukryles te rzeczy przed medrcami i intelektualistami….” Mateusza 7:6 „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie swych pereł przed świnie, żeby ich czasem nie podeptały nogami, a obróciwszy się, nie poszarpały was”.

  Lubię

  • http://www.eioba.pl/a/4bhj/bog-to-seks

   … miała Pani kiedykolwiek w życiu orgazm? … bo to jest właśnie boskie spełnienie duchowe w ciele🙂 … a ponoć kobieta bez bolca dostaje pierdolca😀 … no i tu by się sprawdzało, że frustracja i dewocjonalizm to afektywnie sprawił ten fanatyzm religijny … Jezus na pewno Marii Magdalenie dogodził nie raz, tylko pedofile z Vaticanu tego nie mówią, bo oni kobietami gardzą, tak jak Jahve w którego ślepo Pani wierzy …

   Lubię

   • Aleście się rozbujali w temacie „Tabu” :))) Jednak badania naukowe dowodzą, że to mężczyźni 80% swoich myśli kierują na seks. Kobietom jest to raczej obojętne, łaskawie zezwalamy.

    Lubię

    • Kobietom w stanie menopauzy, które stają się zgorzkniałymi dewotkami na pewno obojętne jest miłosne pożądanie mężczyzny, który chce poczuć się Bogiem przy swojej Bogini rozkoszy miłosnej🙂. A słyszała Pani o badaniach, w których 25% dzieci nie jest prawowitego ojca?😀 Seks to zdrowie, normalnie kobiety go uwielbiają, tylko frustratki i sierotki marysie albo wieczne jęczydusze z zakodowaną katolicką psychozą sexualną, wzdrygają się na myśl o nim. Pani widzę też mało oświecona kobieta, żyje pod jakimś kloszem „naukowych dyrdymałów”, więc zachęcam się otworzyć na prawdziwą wiedzę i poznanie😉

     http://samczeruno.pl/katoliczki-unikac-jak-diabel-wody-swieconej/

     http://ciemnanoc.pl/2014/10/03/smierc-i-seksualnosc-podstawa-duchowosci-ekstaza/

     http://ciemnanoc.pl/2014/10/20/seksualne-polaczenie-smierci-i-ciala-bogowie-nergal-hades-i-szatan/

     Liked by 1 osoba

     • haha, męskie ego poczuło się urażone, prawda w oczęta kole? w dzisiejszych czasach, kiedy kobieta musi sama zadbać o swój byt jesteście zbędnym ciężarem płodzącym dzieci, o które musi zadbać matka

      Lubię

      • Kobieto, puchu marny😀 … moje ego Ciebie nie pragnie, więc niczym się nie uraziło, tylko pośmiało szelmowsko pod nosem, bo trącisz myszką feministycznych farmazonów😉 Podejrzewam, że z takim podejściem, to żaden by nie chciał nawet próbować Pani zapłodnić, bo taki pasożyt feministyczny to tylko o zaspokojeniu swoich przyziemnych żądz – pieniądze – marzy😀 … a dziecko potrzebuje do harmonijnego wzrostu i behawioralnego rozwoju obojga płci rodziców, bo mamy w sobie cechy dwupłciowości na poziomach psychomentalnych, i żeby dziecko później nie wyrosło na patologicznego degenerata potrzebuje harmonijnego wpływu wychowania pierwiastka męskiego jak i żeńskiego, bo inaczej zostanie jakimś ciotą, maminsynkiem czy zmanierowaną księżniczką z fochami w czasie znp jak i na co dzień😉

       No i jeszcze mały wykład od mistrza, znawcy kobiet:

       „Jeśli chcesz by kobieta Cię pokochała, musi Cię pożądać seksualnie. Połączenie ekstazy seksualnej i podziwu dla intelektu mężczyzny to największy mix emocji dla kobiety, gwarantujący że skoczy za Tobą w ogień. Wiara że kobieta Cię pokocha za to że puszczasz na życzenie bąki, albo bekając wypowiadasz jej imię i nazwisko, jest bezpodstawna, mało tego – jest całkowicie mylna i występuje jedynie w komediach. Owszem, zdarzają się wypadki fascynacji charyzmą i energią mężczyzny, ale są one na tyle rzadkie że nie warto o nich dokładniej się rozpisywać. Taką aurę mieli wielcy wodzowie jak Napoleon, Mussolini i Hitler, których naród kochał i uwielbiał, a w zamian idol kąpał swych wielbicieli w krwi wysyłając ich na wojnę w imię Boga honoru i ojczyzny, czyli jak zwykle. Żeby zdobyć kobietę musisz zaimponować jej biologii, genetyce, tej prymitywnej części która jest częścią nas od kilkuset tysięcy, czy może nawet milionów lat. Społeczność jako taka istnieje plus minus kilka tysięcy lat, i jest znacznie mniejszą siłą w kobiecie niż jej biologia. Lepiej wiec zdobyć biologicznie prymitywną kobietę, niż świadomą, społeczną kobietę, gdyż biologia zawsze wygra. Biologia to podniecenie, żądza, urok, lęki, wszystko co jest w nas zwierzęce. Socjalne ego pragnie podziwu innych samic, bogactwa, chce przynależeć do danej grupy społecznej i zajmować w tej grupie uprzywilejowaną pozycję. Umysł czyli socjalna część krzyczy że nie, ale ciało wie swoje. Dlatego kobieta wybiera nudnego urzędasa czy managera z dobrą pensją, a onanizując się wieczorami gdy mąż pochrapuje i wypuszcza gazy, marzy o brudnym, włochatym bandycie który bierze ją siłą, wpycha w nią swój wielki, puslujący penis, trzyma mocno za włosy i zupełnie nie przejmuje się jej wrzaskami, a po wszystkim wychodzi. Skąd te marzenia? to nasza genetyczna spuścizna, pamięć komórkowa, memy, podświadomość… jak zwał tak zwał. Ciebie wybrała byś przynosił pieniądze na dzieci, ot, konieczność. O prymitywie marzy i fantazjuje. Ty jesteś, używając prehistorycznych sformułowań, pomocnikiem prawdziwego łowcy, on zabija mamuta a Ty tylko je nosisz. To kogo ma pożądać, wojownika w krwi dzikiej skąpanego, czy zwykłego parobka po głowach których Panowie wchodzili do powozu? oczywiście pożąda wojownika, a Ciebie wybrała jedynie dlatego że wojownika pożądają wszystkie kobiety, a ten zapładnia tylko te najatrakcyjniejsze do których Twoja kobieta się nie zalicza. Dała się więc zapłodnić Tobie. Z braku laku… Dla prawdziwego mężczyzny jest to policzek, gdyż sprowadza go jedynie do roli przedmiotu, potrzebnego dopóty dopóki zarabia, i stąd biorą się te wszystkie problemy że facet chce często, a kobieta raz na miesiąc, przy wypłacie. Gdy kobieta ma dużą potrzebę to przy wypłacie da Ci nawet w tyłek, byleś tylko w niedzielę nie skąpił pieniędzy na całodziennych zakupach w hipermarkecie. Gdyby kochała Cię biologicznie, miałbyś codziennie, a że jesteś tylko dostarczycielem „poczucia bezpieczeństwa” to masz od święta.

       Jesli Twoja kobieta nie chce się z Tobą codziennie kochać, to nie są to migreny, bóle, depresje, a prosty fakt który każdy facet czuje przez skórę – Ona Cię nie kocha, nie pożąda, weszła z Tobą w społecznie akceptowalny układ. Zakładacie rodzinę, ona rodzi dziecko, żeby inni nie gadali. Miłości w tym nie było i nie będzie, a gdybyś chciał ten układ zerwać kobieta zabierze Ci cały majątek i mieszkanie, zostaniesz się dziadem, więc szukasz nieoficjalnej kochanki żeby dała Ci to, czego nie chce Ci dać Twoja „kochająca Cię” małżonka. Jak więc zdobyć biologię kobiety? to bardzo proste. Trzeba mentalnością wrócić do czasów gdzie istniała tylko fizjologia, gdzie mężczyzna decydował, a kobieta była uległa. Gdy piszę że masz wrócić do czasów pierwotnych i stać się mentalnie jak człowiek pierwotny, nie wzdychaj z ulgą że wreszcie nie musisz się myć, obcinać paznokci, dbać o zęby i hamować się z wypuszczaniem gazów jelitowych przy swojej kobiecie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Twoja dominacja powinna być elegancka, przystrojona w piękne, pachnące róże i pełna szacunku dla kobiety. W końcu to kobiety są największą radością naszego istnienia, czyż nie tak Panowie bracia samcy? samochody również, i żeby nimi jeździć, musiałeś nauczyć się ich obsługi. Gdy puszczasz za szybko sprzęgło, auto gaśnie. Gdy dodasz za mocno gazu, koła zabuksują, a gdy za gwałtownie ruszysz kierownicą, wpadniesz w poślizg. Czyli dokładnie tak jak kobieta. Naucz się nią jeździć, kierować, a będziesz miał z jazdy wiele satysfakcji, a i na „paliwo” Cię nie zrujnuje. Zapamiętaj sobie raz na zawsze – drogie prezenty kobiecie dają tylko Ci, których Ona nie kocha, i podarkami musisz kupić sobie „miłość” i seks. Ideałem jest jeśli największym prezentem dla zakochanej kobiety jesteś Ty, możliwość przebywania z Tobą, oddania się Tobie. Czy nie czujesz się upokorzony, że aby mieć dziś w nocy seks pod kołdrą musisz kupić jej sukienkę? że jak nie kupisz, będzie płakać i tydzień milczenia? to jest zawoalowana, legalna prostytucja. Z czego się więc cieszyć? masz legalną dziwkę w domu, zapłaciłeś więc masz, nie masz pieniędzy, odejdzie. Nowoczesne związki to zaprzeczenie wszelkiej miłości. To miłosna kloaka.”

       Lubię

   • ,, … miała Pani kiedykolwiek w życiu orgazm? … bo to jest właśnie boskie spełnienie duchowe w ciele…”

    Odpowiem, choć nie do mnie pytanie.
    To prawda, Sanctus! I niekoniecznie z Koryntianami …, Nawet Tesoloniczanie nie są potrzebni … 😀😀

    Zastanawiam się dlaczego biblia nic nie mówi o seksie, a po to, aby ludzie mogli istnieć i jej treść wyznawać przecież muszą się spółkować i rozmnażać. Niepokalane poczęcie – niestety było jedno – nas ,,śmiertelników” nie dotyczy …, musimy ,,pracować”. …

    Lubię

 25. …słusznie sanctus piszesz – kobitka jak nie dostanie porządnie ” w nogi „, to „chodzi” nie tak jak trzeba i zamiast – szuka (za przeproszeniem)”dziury” w całym onanizując się onemi „tekstamy” ; a jak nie wiadomo o co chodzi, to w tym konkretnym przypadku(ach) chodzi o sex (lubo jego brak -_-)…a na podsumowanie taki oto dowcip:” Asfaltową ścieżką gładką, szło do rzezni bydła stadko. A za nimi szło dziewczęcie…i o dziwo…też na rżnięcie! ” Pozdrawiam

  Lubię

  • byłeś kiedyś kobitką??? to skąd wiesz co ona potrzebuje, jeszcze się taki nie narodził, który zrozumiałby kobietę!

   Lubię

   • No i tu się szanowana Pani myli, bo właśnie się taki urodził, którzy doskonale poznał kobiety, oto próbka:

    „Dwa nieszczęścia Pań

    Tymczasem jej emocjonalna część natury, ta znacznie silniejsza, ceni siłę u faceta. A silny facet zdominować się nie da, bo sam dominuje, walczy i zwycięża – dlatego jest silny i podziwiany. Czy silny facet odda swoją pensję? Pozbawi się kolegów? Nigdy w życiu. Jak już wiemy, przy słabym facecie kobieta czuje odrazę, ale tak naprawdę to nie ona te uczucia wytwarza, a mechanizm przetrwania w niej, niezależny od niej, czasem nazywany „gadzim mózgiem” – dlatego kobieta ma w życiu dwa koszmary, jeden gorszy od drugiego:

    1. Gdy nie spełniają się marzenia

    Oraz znacznie straszniejszy:

    2. Gdy marzenia się spełnią

    Bo gdy się spełnią, okazuje się że kobieta CZUJE ODRAZĘ, złość, niekiedy bezbrzeżną pogardę do mężczyzny który dał się jej zdominować. Na pewno nie poczuje szczęścia, które sobie wyobraża że poczuje. Jeśli facet na to pozwolił, jeśli zwierza się jej i oddaje pieniądze, to został wykastrowany psychicznie – i jest słaby. Wtedy kobieta z pogardy zdradza męża, często mu nic nie mówiąc o tym, ale dbając by miał kontakt ze spermą kochanka, np. poprzez pocałunek czy stosunek po seksie z kochankiem. Facet się mści najczęściej ciosem pięścią w twarz, a kobieta rytualnie. Zaczynają się awantury, szlaban na seks i dokuczanie w każdy możliwy sposób. Zdrada to najczęściej zemsta na swoim mężu, za brak szczęścia który wg. filmów, seriali, książek i nieszczęśliwej mamusi powinien nastąpić po ślubie, oraz pogarda że poddając się kobiecej dominacji, sam się pozbawił męskiej siły i mocy. Popieprzone to wszystko, prawda?­

    Właśnie dlatego wpis tej Pani jest kłamstwem, czyli bardzo powszechną propagandą kobiet, które w ten sposób próbują wmówić społeczności, że jeśli dasz się wykastrować psychicznie, to będziesz miał z kobietą seks, jedzonko i miłe chwile – co jest niemożliwe. Internet pełen jest takich naiwnych dziewczynek, które szerzą dobro w świecie. Niestety, to absolutnie niemożliwe, bo dobro w które wierzą, jest dla nich piekłem – czego nie rozumieją, bo nikt ich tego nie nauczył. A Ty mój wierzgający ze strachu przed prawdą czytelniku, przekonasz się o tym po fakcie, gdy podpiszesz umowę małżeńską – a z niej wyjść można tylko ze stratami, albo nogami do przodu.

    Seks to międzynarodowa waluta

    Seks u kobiety jest monetą, którą Ci płaci za utrzymanie, pozycję społeczną i opiekę nad waszymi dziećmi. Seks jest uruchamiany wtedy, gdy kobiecie zależy na mężczyźnie, gdy jest w fazie polowania, napięta, uważna i gotowa na wszystko. Jeśli walczy o Ciebie, to jeszcze nie jest Ciebie pewna – czyli masz autonomiczność i wolność, co jest właśnie siłą. Walczy biedulka jak może, byś wziął z nią ślub i by wreszcie mogła się porządnie najeść, poleżeć i nie chodzić w szpilkach po domu, oraz być prawdziwą sobą, a nie udawać że rozumie Twoje „głupotki” które jej opowiadasz, zachwycając się jak Myszka Cię rozumie. Chce się zrelaksować od trudów walki o chłopa. Jeśli się ożenisz, po co ma się starać? Po co ma uruchamiać energochłonny seks? Ma co chce, a Ty dostaniesz raz na miesiąc, przy wypłacie – a przy premii bonus kakaowy.

    I jeśli Panie protestują, uważając powyższy wywód za pusty, płytki, ohydny i obleśny, to ja się z nimi zgadzam i wierzę im – bo one naprawdę w to wierzą, że są inne. Ale same nie znają swoich emocji, nie wiedzą co nimi kieruje. A my już wiemy.

    Tym co lubi niemal każdy facet, jest seks. Ale ten jest tani, nie trzeba wchodzić w prawne roszady by go uzyskać – tak postępują ludzie celowo do tego dążący, albo nieświadomi konsekwencji desperaci. Jak chcesz piwa, nie musisz kupować całego browaru. Jak więc zdobyć faceta, dla którego seks nie jest aż tak ważny, by wpakować go na całe życie w rolę czarodzieja spełniającego JEJ marzenie o szczęściu rodzinnym? Trzeba mu dać przyjemność, czyli wykorzystać jego naturalną słabość – faceci kochają czuć się mądrzy, silni, słuchani. Byłem nie raz w takiej relacji, gdzie mogłem poczuć się wysłuchany i ważny – więc wiem jak bardzo jest to dowartościowujące, przyjemne. Oczywiście do czasu – gdy nie chciałem płacić OLBRZYMIEJ ceny za te chwile ułudy, dowiadywałem się że jestem jednak głupi. Wszystko było INSCENIZACJĄ, teatrem, grą.

    Nie ma się o co obrażać, takie jest życie – przecież te Panie są bardzo zestresowane, poddane potężnej presji społecznej, działają więc instynktownie by uciec przed potępieniem, śmieszkami i pogardą rodziny i znajomych. Ja im bardzo współczuję oraz życzę powodzenia, jednak nie zamierzam oddać swego krótkiego życia dla czyjejś korzyści. Jest moje, więc to ja będę nim kierować, a nie społeczna presja bądź cudze interesy.

    Mikroklimat jak haczyk z robakiem

    Kobiety z mlekiem matki wypijają umiejętność tworzenia swoistego mikroklimatu, gdzie facet czuje się niemalże geniuszem. Kobieta pytaniami, prośbami o pomoc i pochwałami sprawia, że mężczyzna czuje się potrzebny, ważny – dochodzi też dobry seks i najczęściej smaczne jedzenie. Rzadko kto oprze się takiemu zmasowanemu atakowi diabelskiej trójcy. Mamy więc zwykłego mężczyznę; zakompleksionego, sfrustrowanego swoim brzuszkiem, rdzewiejącą fabią, dręczonego wyrzutami że nie jest jak telewizyjni modele, kulturyści czy znani biznesmeni… ale kobieta potrafi sprawić, że w cudowny sposób zmieni się w silnego, władczego faceta, prowadzącego przez życie kruchą myszkę z wielkimi problemami. Wyhodowany na sterydach kobiecych łez, bigosu i różowej ciasnotki siłacz pociesza, przytula, wkracza z dobrymi radami w życie nieszczęśliwej, niewinnej istotki, niezwykle się tym dowartościowując i angażując uczuciowo. Później wystarczy mniej bądź bardziej subtelnie zagrozić odejściem, by mężczyzna chciał zatrzymać przyjemność, czyli seks + poczucie bycia mądrym + ziemniaki ze schabowym. W tym momencie sporo też zainwestował finansowo, więc nie chce tego wszystkiego stracić. Włosy dęba stają, gdy słyszałem jak mężczyźni wplątują się w remonty kobiecych mieszkań, skomplikowane prawnie kupno aut, mebli czy innych spraw, których nie rozwikła najlepszy prawnik. Jest na to tylko jeden sposób – małżeństwo.

    Niestety, gdy zostało zawarte, stan raju mija. U jednych trwa to miesiącami, u innych rok, dwa, a są tacy którzy już następnego dnia orientują się, że wpadli w pułapkę. Jest to straszna, niezwykle bolesna świadomość, z początku osłabiona stanem szoku, otępienia – ale gdy ono minie, pojawi się stan chronicznego cierpienia i frustracji, leczonego weekendowym piciem na umór. Bardzo pomaga też trollowanie w internecie, gdzie można nazbieraną frustrację i żółć wylać na kogoś, kto wydaje się mieć lżejsze życie – i takie życie ludzie nazywają normalnym. To najczęściej oni obrzucają stekiem wyzwisk singli, bezdzietnych, wolnych.

    Podziw kosztuje, ale można mieć go za darmo

    Nam wszystkim media i otoczenie wykreowało kompleksy (porównania do przystojniejszych, bogatszych, zaradniejszych), więc chcesz te nieprzyjemne uczucie zdusić podziwem ludzi. Oczywiście, ludzie Cię chętnie pochwalą, poklepią po plecach, ale nigdy za darmo. Coś musisz dać – małżeństwo, swój czas, pracę, niekiedy oszczędności życia i zadłużenie które będziesz spłacał do końca życia.

    Dlatego zawsze ostrzegam, apeluję. Nie licz na to, że ktoś Ci da miłe emocje i poczucie wyjątkowości – sam je sobie daj. Ludzi w najmniejszym stopniu nie interesuje Twoje szczęście, tylko swoje własne – i jeśli Ci coś dadzą, to tylko wtedy gdy widzą w tym jakiś zysk dla siebie, niekoniecznie finansowy. Daj więc sobie samemu to, czego tak pragniesz – akceptację, szacunek, życzliwość. Bardzo dokładnie opisuję ten proces w mojej książce „Stosunkowo dobry”. Gdy je sobie dasz, nie będziesz go potrzebował od innych ludzi, więc Cię nie oszukają. Dopiero wtedy istnieje szansa, że spotkasz kobietę która będzie idealnie z Tobą harmonizowała, która nie będzie udawała że podziwia jak wynosisz śmieci, tylko będzie Cię szanowała za jakąś cechę duszy, którą w sobie masz. Dopóki nie masz sam dla siebie szacunku, będziesz go szukał jak żebrak – i zawsze dostaniesz nędzny substytut.”

    ………..
    http://samczeruno.pl/kto-cie-uczy-o-kobietach-chlopaku-wujcio-pod-pantoflem-czy-zawodowcy/ tu zaś nieprzebrana skarbnica mądrości o Kobietach, polecam każdemu samcowi😀 … trzeb być mądym przed szkodą, jaką większość nieświadomych samych siebie samic wyrządza później samcom😛

    Lubię

 26. …kto tam wie, może w którymś wcieleniu byłem…byłem za to z nie jedną kobitką i wiem, że ” tego” to potrzebuje, a zwłaszcza jak jej się odpowiednio – z pełną dozą wirtuozerii „przyłoży”, to chodzi jak zegarek i wtedy żadne fochy jej nie w głowie – tylko „to” -_-!!!!

  Lubię

  • oko, a ja ci powiem (na ucho), że jak kobitka zacznie myśleć tylko o „tym” to masz nie ugotowane, nie uprane, nie posprzątane i… podoba ci się tak? :)))

   Lubię

 27. …a i owszem, że podoba – wręcz przeciwnie – wtedy to dopiero zaczyna się starać i gotuje pod „niego” ( jedzonko potęgujące pewne aspekty ) no i przypodobanie się swemu Panu i Władcy w podzięce za niewysłowioną rozkosz sprawioną jej ciału, a pośrednio i duszy…kobieta, której ciało i duch zostało „właściwie docenione” i rozbudzone przez kochanka czuje się kochana, dowartościowana i spełniona…mało?…tylko tyle i aż tyle…żadne słowa nie oddadzą prawdziwej relacji panującej między zafascynowanymi sobą kobietą i mężczyzną i to wcale nie musi być w związku z zawartym wcześniej jakimkolwiek „związkiem” przed jakimkolwiek urzędnikiem!!! Pozdrawiam i życzę dostąpienia kiedykolwiek przeżycia przynajmniej jednorazowego aktu wyżej opisanego…

  Lubię

 28. Krysiu! cyt.”Agnieszko, a gdybym ci powiedziała, że nie rozumiem tego, co do mnie mówisz, jak przekazałabyś mi swoją, rację?

  ,,Niebiosa należą do Jehowy??”

  A JA uważam, że do mnie. I żyjąc tu, pięknem cudu życia, tu tworzę niebo”.

  Nawet jeśli jesteś WYJĄTKOWA, szczęśliwa i tworzysz tu na ziemi „niebo” to musisz przyznać, ze zawsze to będzie „metafora”. Tak jak jedząc coś smacznego powiemy, ze mamy „niebo w gębie” itp. Niebiosa należą do Jehowy! Dlaczego? Bo je stworzył i uznał za odpowiedni „dom” dla siebie oraz swoich Synów – Aniołów. Ale Ty oraz każdy kto zechce możne spojrzeć nocą w niebo i możne je podziwiać! A jest doprawdy co podziwiać. Ksiega Rodzaju 1:1 „Na początku Bóg stworzył niebiosa i ziemię”. Izajasza 40:26
  „Podnieście oczy ku górze i popatrzcie. Kto stworzył te rzeczy? Ten, który ich zastęp wyprowadza według liczby, wszystkie je woła po imieniu. Dzięki obfitości dynamicznej energii — jako że jest również pełen werwy w swej mocy — ani jednej z nich nie brak”. Przysłów 3:19 „Jehowa założył fundamenty ziemi mądrością. Mocno utwierdził niebiosa rozeznaniem”. Izajasza 45:18 „Bo tak powiedział Jehowa, Stwórca niebios, On, prawdziwy Bóg, Ten, który ukształtował ziemię i który ją uczynił, który ją mocno ugruntował, który nie stworzył jej po prostu na nic, który ukształtował ją po to, żeby była zamieszkana: „Jam jest Jehowa i nie ma nikogo innego”. Psalm 115:16 „CO SIĘ TYCZY NIEBIOS — NIEBIOSA NALEŻĄ DO JEHOWY, LECZ ZIEMIE DAL SYNOM LUDZKIM”. Krysiu współczujesz partnerom „bogobojnych”. Moj maż podziela moje poglądy (razem głosimy). Jest tylko jeden mały „zgrzyt”. Ponieważ oboje czekamy na spełnienie się proroctwa dotyczącego przyjścia Królestwa Bożego na ziemie. Mateusza 6: 9 „Nasz Ojcze w niebiosach, niech będzie uświęcone twoje imię (Jehowa) 10 Niech przyjdzie twoje królestwo. Niech się dzieje twoja wola, jak w niebie, tak i na ziemi…” A, ze wydarzenia których jesteśmy świadkami – to znaki, których Jezus kazał wypatrywać oznaczają, ze zbliża się koniec tego systemu rzeczy. Oboje wyczekujemy spełnienia się obietnic Bożych: ŻYCIA WIECZNEGO tu na ziemi. Planujemy gdzie będziemy mieszkali? On kocha Afrykę (upal) ja Skandynawie. Ustaliliśmy, ze 100 lat pomieszkamy w Afryce, 100 lat w obecnej Norwegii z widokiem na fiord (nie będzie państw, granic – będziemy obywatelami świata). Kolejne „setki” w rożnych pięknych miejscach na ziemi. Ponieważ nie będzie już chorób,starości i śmierci, Jehowa przeznaczył 1000 lat na dojście ludzi do doskonałości. Doskonały człowiek? Może taki SAWANT (ale bez żadnych ułomności). Jana 17:3 „To znaczy ZYCIE WIECZNE: ich poznawanie ciebie, jedynego prawdziwego Boga (Jehowę), oraz tego, któregoś posłał, Jezusa Chrystusa”. Objawienie 21:3 „Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać z nimi, a oni będą jego ludami. I będzie z nimi sam Bóg. 4 I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”. To własnie „skrywa” Biblia. Ale czy skrywa? Czy raczej ukryły to religie państwowe dokładając doktryny? Lub po prostu ludzie nie chcą w to wierzyć? Mowia zbyt piękne żeby było prawdziwe!? A to jest piękne i prawdziwe!

  Lubię

  • Jehowa to nie bóg.Tylko byt żerujący na twoich emocjach.Poddałaś się bez myślnej Indoktrynacji religii wymyślonej przez niego żeby panować nad bezmyślnymi owcami.Podaj przynajmniej 10 powodów dla czego warto wierzyć w to co zostało napisane w biblii.Jesteś w stanie ?😀

   Lubię

 29. PRZYJACIEL!? To ktoś kogo dobrze znamy, na pewno wiemy jak ma na imię, znamy jego cechy osobowości, możemy się do niego zawsze zwrócić z prośba, z problemem a także podzielić się radosnymi nowinami. Przyjaciel to ktoś do kogo mamy pełne zaufanie! Ja mogę z cala stanowczością powiedzieć, ze Bóg Jehowa jest moim przyjacielem! Znam Go, wiem jak ma na imię, wiem jakim jest Bogiem, zawsze mogę się do niego zwrócić w modlitwie ( z prośbą, z podziękowaniem). Mam do niego pełne zaufanie. Znam Jego zamierzenia. Jest dla mnie schronieniem i nadzieja. To niezwykle uczucie. A wiara oparta na WIEDZY pochodzącej z Biblii nie ma nic wspólnego z indoktrynacja. Jezus powiedział: Jana 8:32 „Poznacie PRAWDĘ a prawda was wyzwoli”.

  DLACZEGO WARTO WIERZYC W TO CO JEST NAPISANE W BIBLII !!!

  1. Biblia jest natchniona księga! 2 Tymoteusza 3:16 „Cale Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauczania, do upominania, do prostowania, do karcenia w prawości 17 aby człowiek Bozy był w pełni umiejętny, całkowicie wyposażony do wszelkiego dobrego dzieła”.

  2. Autorem Biblii jest jedyny prawdziwy Bóg Jehowa! Biblia jest listem od kochającego nas Boga, żeby go poznać trzeba ten list przeczytać! 1Jana 4:8 „Kto nie miłuje, nie poznał Boga, ponieważ Bóg jest miłością”.

  3. Jehowa zaplanował dla ludzi, którzy mu ufają ZYCIE WIECZNE w rajskich warunkach na naszej pięknej planecie ZIEMI. Kaznodziei 3:11 „Wieczność włożył w ich serca”. Jana 17:3 „To znaczy życie wieczne: ich poznawanie ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz tego, któregoś posłał, Jezusa Chrystusa”.

  4. Jezus Syn Bozy, Syn Jehowy oddal za wszystkich ludzi swoje życie! Po co? Dlaczego? Jana 3:16 „Albowiem Bóg tak bardzo umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt, kto w niego wierzy, nie został zgładzony, lecz miał ZYCIE WIECZNE”.

  5. Biblia jest zgodna z faktami naukowymi. Izajasza 40:22 „Jest Ktoś, kto mieszka nad OKRĘGIEM ZIEMI, której mieszkańcy są jak koniki polne, Ktoś, kto rozpościera niebiosa jak delikatną gazę, kto je rozpina jak namiot, by w nim mieszkać”. (Izajasz pisał to przeszło dwa tysiące lat przed dokonaniem odkryć naukowych.) Hioba 26:7 „On rozciąga północ nad pustką, ZIEMIE ZAWIESZA NA NICZYM”. W XVII wieku n.e., przeszło 3000 lat od czasów Hioba, fizyk Izaak Newton sformułował nową teorię — doszedł do wniosku, że ciała niebieskie przyciągają się dzięki grawitacji. Był to prawdziwy krok naprzód w zrozumieniu, że Ziemia i inne obiekty faktycznie są ‛zawieszone na niczym’.

  6. Biblia jest rzetelna pod względem historycznym! Poprzez proroka Izajasza, żyjącego w VIII wieku p.n.e., Jehowa zapowiedział klęskę Babilonu. Izajasza 13:19
  „A Babilon, ozdoba królestw, piękno dumy Chaldejczyków, stanie się jak Sodoma i Gomora, gdy Bóg je zniszczył”. Jakieś 200 lat później — w nocy z 5 na 6 października 539 roku p.n.e. — w pobliżu Babilonu obozowało wojsko. Kto nim dowodził? Perski władca Cyrus! Tak oto zaczęło się spełniać zdumiewające proroctwo Izajasza. Babilończycy tej nocy świętowali. Nie zamknęli bram. Czuli się bezpieczni za potężnymi murami miejskimi. Tymczasem Cyrus sprytnie zmienił bieg rzeki przepływającej przez miasto i zdobył je. Izajasza 13:20
  „Nigdy nie będzie zamieszkany ani nie będzie istnieć przez pokolenie za pokoleniem. I nie rozbije tam Arab swojego namiotu ani pasterze nie pozwolą tam leżeć swym trzodom.” Turyści mogą oglądać ruiny Babilonu.

  7. Biblia jest wciąż praktyczna. Przysłów 14:30 „Serce spokojne jest życiem dla ciała, lecz zazdrość jest zgnilizną dla kości”. Dzieje 20:35 „Pokazałem wam we wszystkim, że tak się trudząc, macie dopomagać słabym i zachowywać w pamięci słowa Pana Jezusa, który sam powiedział: ‚Więcej szczęścia wynika z dawania niż z otrzymywania”. „Biblia przemawia do mnie z wielką siłą (…), ponieważ jest takim cudownym lekarstwem” (DR HOWARD KELLY, ZAŁOŻYCIEL I WYKŁADOWCA WYDZIAŁU MEDYCZNEGO UNIWERSYTETU JOHNSA HOPKINSA).

  8. Biblia jest księga prorocza. Wszystkie przepowiedziane w niej proroctwa spełniły się a na kolejne czekamy aż się spełnia. PROROK Daniel żył ponad 500 lat przed narodzinami Jezusa. Ale otrzymał od Jehowy wskazówki, które pozwalały dokładnie wyliczyć, kiedy Jezus zostanie namaszczony, czyli wyznaczony na Mesjasza (Chrystusa). Daniela 9:25
  „A wiedz i wnikliwie to rozważ, że od wyjścia słowa o przywróceniu i o odbudowie Jerozolimy aż do Mesjasza Wodza będzie siedem tygodni, a także sześćdziesiąt dwa tygodnie. Wróci ona i zostanie odbudowana, z placem i fosą, lecz w trudnych czasach”. Spełnione Proroctwo: Mateusza 3:16 „Gdy Jezus został ochrzczony, natychmiast wyszedł z wody; i oto niebiosa się otwarły, i on ujrzał przychodzącego nań ducha Bożego, zstępującego niczym gołąb. 17 Oto też rozległ się głos z niebios, mówiący: „To jest mój Syn, umiłowany, którego darzę uznaniem” . Jezus obecnie jest Królem w Niebie. Objawienie 19:16 „A na swej szacie wierzchniej, mianowicie na udzie, ma napisane imię: Król królów i Pan panów”.

  9. Biblia jest zwierciadłem, lustrem w którym możemy wyraźnie zobaczyć siebie! Jakuba 1:23 „Bo jeśli ktoś jest słuchaczem słowa, a nie wykonawcą, to jest podobny do człowieka, który przygląda się w zwierciadle swemu naturalnemu obliczu. 24 Gdyż przygląda się sobie i odchodzi, i natychmiast zapomina, jakim jest człowiekiem. 25 Kto zaś wgląda w doskonałe prawo związane z wolnością i w nim trwa, ten będzie szczęśliwy, że to czyni, ponieważ nie stał się zapominającym słuchaczem, lecz wykonawcą dzieła”. Psalm 119:18 „Odsłoń moje oczy, abym mógł patrzeć na zdumiewające rzeczy z twojego prawa”.

  10. Proroctwo dotyczące KRÓLESTWA BOŻEGO, które ma się dopiero spełnić. I to o nie Jezus kazał się modlić Mateusza 6:9 „Macie więc modlić się w ten sposób:
  „‚Nasz Ojcze w niebiosach, niech będzie uświęcone twoje imię. 10 Niech przyjdzie twoje królestwo. Niech się dzieje twoja wola, jak w niebie, tak i na ziemi”. Daniela 2:44 „A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone”. A Królestwo to będzie niezwykle: Objawienie 21:3 „Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać z nimi, a oni będą jego ludami. I będzie z nimi sam Bóg. 4 I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”.

  ZACHĘTA DO CZYTANIA BIBLII !!! Hebrajczyków 4:12 „Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca”. Psalm 1:1 „Szczęśliwy jest człowiek, który nie chodzi za radą niegodziwców
  ani nie stoi na drodze grzeszników, ani nie zasiada tam, gdzie siedzą szydercy. 2 Ma natomiast upodobanie w prawie Jehowy i jego prawo czyta półgłosem dniem i nocą”. Polecam BIBLIE Wydanie Nowego Świata w wersji online….https://www.jw.org/pl/publikacje/biblia/

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s