Banki i tajna władza

Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”

Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”

islam 1Jesteśmy w przededniu wielkiej wojny domowej w Europie. Licząca milion żołnierzy armia państwa islamskiego, a tak naprawdę głęboko zakonspirowanych sił chcących stworzyć globalny kalifat, jest już w Europie. Nie będę się powtarzał, po prostu wkleję poniżej linki do wpisów, gdzie pisałem na temat tej islamskiej inwazji militarnej, nazywanej dla nie poznanki „kryzysem uchodźców„. Jeśli jesteś Czytelnikiem pierwszorazowym, i ne czytałeś moich poprzednich wpisów – przeczytaj je. Wiele z nich ma jedną cechę wspólną – zawierają fakty, o których media powiedzą dopiero za kilka miesięcy. Lub nie powiedzą w ogóle..

O tym, że wśród „uchodźców” są terroryści, pisałem z prawie 10 miesięcznym wyprzedzeniem. O tym, że stanowią większość uchodźców – pisałem z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. O tym, że istnieje ściśle tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów, zastraszania, terroryzowania i zmuszania do milczenia ich ofiar, jak i puszczania sprawców zbrodni zupełnie bez wyroku – pisałem jako jedyny z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Istnienie takiego super tajnego rozkazu potwierdził dopiero w styczniu 2016 roku szef związków zawodowych niemieckiej policji, po napadach i gwałtach w całej Europie.

Nie będę ukrywał tego przed Wami, bo to nie ma sensu. Otóż kolejny raz powtarzam, że tu wcale nie chodzi o błędy polityczne, ani o lewacką ideologię, ani o tym podobne wyjaśnienie oficjalne. Celem elit politycznych jest ludobójstwo Europejczyków i upadek państw Europy. Nie ma tu mowy o przypadkach ani o błędach. Jest to rozmyślnie i z pełną premedytacją realizowany sabotaż. Kto go realizuje i po co? Tu możemy się jedynie domyślać kto (albo raczej „co„?!) stoi za tym eugenicznym planem.

Być może są to siły znacznie potężniejsze, niż głoszą to typowe teorie spiskowe i miejskie legendy dostępne w internecie. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby to było prawdą. Owszem, tego typu teorie się u mnie pojawiają co jakiś czas. Ja bardziej niż teorie, cenię jednak fakty. Nowe fakty wymienię poniżej, pod linkami do wcześniejszych artykułów na ten temat.

O inwazji armii państwa islamskiego na Europę, czytaj też w moich innych artykułach:
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

Poniżej w miarę nowe fakty o islamskiej inwazji:

Niemcy nie potrafią już zlokalizować 130.000 nielegalnych imigrantów. Nie wiadomo gdzie oni są, nie zgłaszają się też po wysokie niemieckie zasiłki. Dane tu są sprzeczne, bowiem już we wrześniu 2015 roku inne źródło z Niemiec mówiło o rozpłynięciu się w powietrzu 300.000 islamistów. Weźcie to na logikę: dlaczego imigranci islamscy którzy pracy nie mają „we krwi„, nie zgłaszają się po bardzo wysokie niemieckie zasiłki w wysokości 1050 euro na osobę? Ponieważ są oni terrorystami, a właściwie: żołnierzami, i jeszcze muszą się ukrywać! Czekają na posiłki (miliony dalszych żołnierzy są już w drodze) i czekają na rozkaz z centrali do uderzenia wszystkimi siłami. Więc kolejna oficjalnie lansowana teoria brzmiąca: „oni przyszli tu TYLKO po socjal” jest bzdurą.

Ważna jest nasza, Polaków, reakcja, bo lada moment możemy stać się krajem frontowym. Islamiści należący do sił kalifatu najpierw wpuszczają swoich zwiadowców. Kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt ludzi. Przyjeżdżają do nieznanego im kraju (choćby do Polski, Słowacji, Estonii itp itd) i pozwalają sobie na z początku niewielkie „wybryki„. Robią to przeszkoleni zwiadowcy, szczególnie z sił specjalnych państwa islamskiego. Testują, czy tubylcy dają się „urabiać„, na ile im pozwalają. Testują, na ile kraj jest podatny na inwazję. W Polsce takie działania miały i nadal mają miejsce! Wystarczy poczytać niedawne doniesienia medialne o przestępstwach grupek islamistów w przygranicznych miejscowościach. W Słubicach miejscowa formacja paramilitarna dokonała obywatelskiego zatrzymania nielegalnie przebywającego u nas islamisty, a de facto zwiadowcy. Został on przekazany w ręce Straży Granicznej.

Kolejna teoria która wymaga natychmiastowego obalenia, brzmi:Do Polski islamiści nie przyjadą, bo nie ma zasiłków. A nawet jeśli przyjadą, to zaraz uciekną po większe zasiłki do Niemiec„. Otóż drodzy Rodacy, tajne siły stojące za planem globalnego kalifatu (bo nie chodzi tu tylko o mikroskopijne państwo islamskie) założyły specjalny fundusz. Jest to fundusz płacący muzułmanom po 1000 euro na osobę za samo BYCIE w danym kraju i rozmnażanie się. Ten fundusz przygotowano właśnie dla krajów takich jak Polska, gdzie socjalu brak. W Bośni i Hercegowinie fundusz ten działa od wielu, wielu lat. Płacą tam muzułmanom za pozostanie w tym kraju jak, za szerzenie radykalnej ideologii wśród pozostałych muzułmanów i rozmnażanie się. Ta konspiracja jest dużo szersza i sięga znacznie głębiej, niż Wam się kiedykolwiek wydawało. Zapomnijcie o jakimś państwie islamskim, bo to mikroskopijny twór, wypierdek. To jeden z tysięcy elementów tej konspiracyjno-eugenicznej układanki.

A teraz zapraszam na emisję specjalnego filmu video o islamskiej inwazji na Europę:

Inne materiały video o islamskiej inwazji militarnej na Europę:
obejrzyj zanim pojedziesz na południe Europy
Niemka do niemieckiej policji
lewicowi liberałowie przygotowują nas do roli feudalnych niewolników

Autor artykułu: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

26 odpowiedzi »

  • Oni ciągle czekają i po cichu się zbroją
   Czasem zgwałcą dziewuchę, łeb komuś odkroją
   Czasem ryje drą w tłumie – jaki Zachód jest podły
   Innym razem na rynku; na kolana i w modły

   I czekają cierpliwie, to budują strukturę
   Wzbogacając swą własną – naszą niską kulturę
   A gdy sygnał nadejdzie w miasta wyruszą hordy
   I rozpocznie się jatka! I rozpoczną się mordy

   Wtedy pani Angela i brukselska elita
   Będzie sobie w przepychu z nowym życiem się witać
   I tylko mimochodem, pijąc lampkę szampana
   Myśl jej stanie: Europa cała we krwi skąpana…

   Polubienie

 1. Polska Wolność:”Następuje kolejny etap islamizacji Niemiec. Do policji będą przyjmowani na dużą skalę muzułmańscy imigranci, pod pretekstem, że lepiej porozumieją się z arabskojęzycznymi współwyznawcami, którzy zalewają kraj. Najpierw stworzono problem sprowadzając rzesze muzułmanów, a następnie obwieszczono społeczeństwu, że w ramach rozwiązania tego sztucznie wykreowanego problemu, obcy będą szkoleni na policjantów. W tej rozpaczliwej sytuacji zwykli obywatele, tacy jak kobieta na filmie, starają się przemówić do rozsądku funkcjonariuszom, aby zatrzymali ten absurd zanim będzie za późno. Idąc dalej tropem tej logiki, można podejrzewać, że w najbliższych latach muzułmanie będą przyjmowani do wojska i na wysokie urzędy państwowe. Jako pretekst zostanie użyty argument, że przecież islamistów w kraju jest tak wielu, więc muszą mieć swoją reprezentacje wszędzie. Polska powinna jak najszybciej dozbroić swoją armię, ponieważ możliwe, że już niedługo będzie nam bardzo potrzebna.”

  Polubienie

   • Powiedz mi, co ten papieżak odpierdala, bo ja już nie wiem. Z jednej strony, obecny rzymski imperator zasiadający na cesarskim tronie w Rzymie (Watykanie), w pełni popiera islamską inwazję. Powoływał się przy tym na bzdurne argumenty o tolerancji, empatii, wrażliwości, pomocy, które nie mogą mieć zastosowania co do islamistów. A teraz nagle się obudził i mówi o inwazji? No i jego niedawny tekst, że: „każda ideologia jest trucizną”. Chyba za dużo wordpressowych oszołomów czyta 😀 xD Tylko o jednej ideologii – katolicko-konserwatywno-patriarchalnej, to zapomniał.

    Polubienie

    • papa Franc to argentyński żydomason włoskiego pochodzenia, jezuita, także wiadomo, że jest pacynką na sznurka z loży USraela … Vatican = kult węża … sam Jarek wiesz kim oni są … no i myślę, że dziadyga zwyczajnie obsrał zbroję, jak się dowiedział, że z Afryki nadciąga iście biblijny potop w rozmiarach szacowanych na 200 tysięcy, także poczuł że pedofilskie życie w luksusach może się rychło skończyć … no i polecam filmik Brauna co wrzuciłem poniżej, mimo że obsesyjny katol, to mówi jak wieszcz narodu … typ ma dość wnikliwe informacje na temat bieżącej sytuacji geopolitycznej, no i w tej audycji standardowo disuje jakiegoś pejsatego chyba, o ile mnie ucho nie zwodzi 😉

     Polubienie

 2. Co tu wiele komentować – ( PAŁY i pospolite łajzy ) którym nie chce się robić pchały się do partii i ugrupowań gdzie łatwa droga do władzy a arabowie wiedzą o tym że ( polski polityk za pieniądze własną matkę oddałby do burdelu ) wykorzystują słabość i podatność na łapówki i jak cyganie szarogęszą się za aprobatą i przyzwoleniem władz . tak i w Europie to nastąpiło więc teraz kolej i na Polskę . prawdopodobieństwo okupacji Europy przez bandy islamskie jest realne . Nie robiąc nic ( najwyżej jebjąc kozy bo to ich praca ) wleźć na gotowe wybudowane kraje z rozwiniętą infrastrukturą i przemysłem . Chciałbym mieć nadzieję że nam nic nie zagrozi z ich strony ale trzeba tego pilnować jak oka w głowie tak jak to robi Orban na Węgrzech . Co z tego wyniknie to boję się myśleć – mnie leci już z górki bo mi pękło 60 lat to najlepsze mam już za sobą to chyba czas żeby młodzi zaczęli troszczyć się o ten kraj . Mam nadzieję że jasno wyraziłem swoje stanowisko w tym temacie a jeśli wyraziłem się źle to proszę mnie opierdolić nawet publicznie jeżeli coś złego napisałem . O wielu rzeczach nie wspomniałem jak budowaliśmy ten kraj z ruin powojennych i jak młodym przekazywaliśmy ten kraj w ich ręce bez oglądania się na zagranicę – resztę pozostawiam młodym a ja popierdzę w fotelik dopóki jeszcze mogę no to nara

  Polubienie

 3. szczęść boże i z panem bogiem! 😀 beke z Brauna turbokatola można mieć, ale koleś ciekawe rzeczy mówi, warto posłuchać!

  Polubienie

 4. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/finska-telewizja-wyemitowala-zywo-program-promujacy-uchodzcow-imigracje-terrorystami-w-tle

  „Celem programu było promowanie polityki otwartych drzwi w zakresie azylantów. Okazało się jednak, że telewizja YLE nie zdała egzaminu. Obrazy z tej historii wzburzą krew w niejednym Europejczyku.

  Yle, podobnie jak Szwedzi i Niemcy, promowało politykę otwartych granic dla uchodźców w Finlandii. Ostatnio wyszło na jaw, że była to katastrofa. Występ na żywo wyemitowano w dniu 6 października minionego roku.

  Program zaczął się niefortunnie od wywiadu z Syryjką, której zadano pytanie, „gdzie jest twoja matka?”. Prowadzący audycję byli poinformowani wcześniej, że dziewczyna właśnie opuściła dom, a także swoją rodzinę i nie bardzo chciała o tym mówić rzekomo w wywiadzie na żywo.

  Potem okazało się, że kobieta w ogóle nie należy do syryjskiej rodziny i posłużyła jako rekwizyt, mający wywołać uczucie współczucia wśród widzów… Jeden z pracowników, który odpowiadał za przygotowanie programu, został zwolniony z pracy miesiąc później. To nie był zresztą jedyny błąd, który popełnili dziennikarze YLE, posługując się manipulacją. Podatnicy mają za złe rządowym mediom głównego nurtu, że posłużono się matactwem bez ich zgody i za ich pieniądze.

  Podczas „show na żywo” z niektórymi azylantami przeprowadzono „szczere” rozmowy na temat ich położenia i uczuć. Jednak dopiero kilka dni temu jedna z osób siedząca za udzielającym wywiadu uchodźcą została zidentyfikowana i rozszyfrowana. Chodzi o mężczyznę, który uciekł z Iraku i przyjechał do Finlandii (przekroczył granicę Haaparanta-Tornio).”

  Polubienie

  • to co autor opisał w arcie, którego podesłałeś to nie są błędy programowe, tylko zamierzone działanie, aby ludzi przerażać i terroryzować.
   w tv nie pojawia się nic ani nikt przypadkowy. Nawet smak wolności jest ukrytym celem psychopatów. normalnemu człekowi trudno za tym nadążać, bo nikt z nas nie planuje działań z kilkuletnim wyprzedzeniem.

   Polubienie

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/80339-to-niemcy-sa-zrodlem-kryzysu

  „Najpierw oglądaliśmy relacje, gdy lewica kwiatami (dosłownie) witała przybywających do Niemiec islamskich uchodźców, stanowiących forpocztę „społeczeństwa multi-kulti”. Potem Angela Merkel „rozdawała” uchodźców wszystkim krajom Europy (także i Polsce), następnie były newsy o islamistach gwałcących Niemki w krótkich spódniczkach. Teraz mamy obraz Niemiec płaczących na „niewdzięczną” Europę, która nie chce wziąć na swoje utrzymanie imigrantów, których Merkel wpuściła.

  W ton tej narracji wpisuje się tekst Piotra Burasa „Polska wobec Niemiec – błędne kalkulacje” (kulturaliberalna.pl), w którym czytamy: „Kryzys uchodźczy spowodował, że Niemcy skazane zostały na wsparcie Europejczyków. Napływ miliona uchodźców (błędnie przypisywany polityce „zapraszania” ich przez Angelę Merkel; w rzeczywistości będący rezultatem preferencji samych migrantów i załamania się systemu azylowego w UE) przycisnął kraj do ściany. Zaś brak solidarności ze strony partnerów, niezależnie od tego, z jakich powodów, spowodował, że po raz pierwszy w historii Niemcy odnoszą wrażenie, że Unia Europejska okazuje się dla nich bezużyteczna z punktu widzenia rozwiązania bodaj najpoważniejszego w ostatnich dekadach problemu. Polska ma w utrwalaniu się tej percepcji istotny udział. (…) Koniec Merkel byłby spektakularnym rozczarowaniem, które zmieniłby politykę Niemiec w bardziej nastawioną na narodowe interesy, nieufną wobec instytucji UE i z pewnością dużo bardziej niechętną krajom takim jak Polska. Owszem, niemieccy krytycy polityki w sprawie uchodźców obecnej kanclerz posługują się często argumentami podobnymi do PiS. Ale ich jedyną receptą jest zamykanie granic, które uderzyłoby w całą Europę, w tym w Polskę. Postawa Polski ma niemały, choć rzecz jasna niedecydujący wpływ na to, w jakim kierunku zmierzać będą Niemcy w nadchodzących latach. Dzisiaj Merkel, wbrew opiniom krytyków zarzucających jej łamanie prawa europejskiego (konwencji dublińskej o azylu) i politykę opartą tylko na przekonaniach moralnych, próbuje za wszelką cenę bronić zarówno proeuropejskiego kursu polityki niemieckiej (obrona Schengen), jak i spójności UE. W polskim interesie jest, by – w miarę możliwości – ten kurs wspierać”.

  Zgadzam się z Autorem tych słów do opisu faktów i nijak nie zgadzam się w ich wartościowaniu. Piotr Buras obawia się, że doszło do koincydencji katastrofy imigracyjnej w Niemczech i dojścia do władzy populistycznego PiS-u, który doprowadzi do trwałego pogorszenia się stosunków niemiecko-polskich i do wzmocnienia w Berlinie tendencji izolacjonistycznych. Prawdę mówiąc niczego tak bardzo sobie nie życzę, jak tylko wzrostu tego izolacjonizmu w kraju, który autor tego tekstu uważa za „bodaj najdoskonalszy (bo największy, najlepiej znany, najbliższy geograficznie i niemal książkowy) przykład demokracji liberalnej oraz modelu społeczeństwa indywidualistycznego i wielokulturowego”. Zacznijmy od końca:

  1. Trudno mi się zgodzić z tezą, że Niemcy są jakimś wzorcowym społeczeństwem liberalno-demokratycznym. Niemcy w ogóle takiej idei nie rozumieją, gdyż są kolektywistami i nie patrzą na świat w kategoriach indywidualistycznych. Przez stulecia byli formowani przez luterańsko-pruskie „państwo autorytarne” (Obrigkeitstaat), co zaowocowało ich historyczną skłonnością do militaryzmu i totalitaryzmu. Po 1945 roku ideologia uległa zmianie, ale mentalność nie. Są dziś wyznawcami demoliberalizmu tak samo posłusznymi i bezrefleksyjnymi jak nie dawno byli czcicielami Kaizera i z równą nietolerancją – w imię „tolerancji”, „wolności” i „demokracji” – podchodzą do myślących inaczej, czyli z mentalnością jaka cechowała ich w poprzednich, czyli „militarystycznych” stuleciach. Tworzą więc rodzaj radykalnego kolektywizmu, gdzie ideologią tegoż kolektywizmu stał się… liberalny indywidualizm. Jest to nowy dogmat wobec którego nie istnieje autonomia intelektualna. Państwo uczyniło z demokracji liberalnej ideologiczny dogmat, tworząc – w celu masowej indoktrynacji swoich obywateli za gigantyczne pieniądze – podporządkowaną MSW Centralę Federalną dla Kształcenia Politycznego (Bundeszentrale für politische Bildung). Jest to niezwykle sprawnie działająca struktura indoktrynacyjna, której nie powstydziłoby się żadne państwo totalitarne. Głoszona ideologia jest tylko odmienna.

  2. Z punktu widzenia europejskiego, a więc i polskiego, największym problemem kolektywizmu niemieckiego jest jego wymiar europejski. W okresie militaryzmu i nazizmu Niemcy dążyli do podboju kontynentu i zorganizowania go na swój sposób tak, aby Europa myślała w ich kolektywistyczny sposób, gdy oni będą nią rządzić, zasiedlać ją i „porządkować na nowo” (idea tzw. Neuordnung). To zaś powodowało naturalną reakcję w postaci złożonej z wielu państw koalicji przeciwnej tej dominacji i „uporządkowaniu świata” na niemiecką modłę. Militaryzm niemiecki był wtenczas groźny. Dziś już nie jest, gdyż Niemcy posiadają siły zbrojne na poziomie bardzo przeciętnym, a po dwóch wywołanych przez siebie wojnach światowych społeczeństwo to jest na wskroś pacyfistyczne, wręcz chore na pacyfizm. W tej sytuacji Niemcy prowadzą dzieło Neuordnung za pomocą integracji europejskiej. Prawo europejskie jest zdominowane przez prawników niemieckich, którzy sączą swoje doktryny do całej Europy za pomocą unijnych dyrektyw. Niemców nie interesują prawa, obyczaje i instytucje innych narodów. Wszystko winno zostać ujednolicone na ich modłę. Tak buta militarna przekształciła się w butę jurystyczną. Właśnie dlatego wzrost tendencji izolacjonistycznych nad Sprewą i Renem oceniłbym pozytywnie. Zamiast, wyrażającego się w prawie europejskim, Neuordnung na skalę kontynentalną, Niemcy poprzestaliby na budowaniu samym sobie swojej „wzorcowej demokracji” (musterhafte Demokratie), uwalniając Europę od tego wzorca.

  Czy Angela Merkel pytała nas czy wzorzec niemiecki nam się podoba i czy chcemy go przyjąć? Mnie nikt nie pytał i jestem daleki od zachwytu (może dlatego lepiej mnie było nie pytać?).”

  Polubienie

 6. zajmuję się zawodowo nieruchomościami w obszarze gruntów na terenie Polski. To, jakie wciąż pojawiają się nowe „fundusze” amerykańskie, izraelskie, francuskie, arabskie, … to ilość, która masakruje. Każdy z funduszy, ma min mln&mld euro, dolarów, … aby wykupywać ziemię w tym kraju. Polska jest księgową stolicą Europy i nikt tego nie ruszy. Polacy odczują wielki ucisk, który nadciąga ale mimsów nie będzie tutaj w ilości, którą ma zachód Europy. Poważniejszym zagrożeniem jest Ukraina, w której odrodził się nazizm. Wróg może wtopić siew nasze społeczeństwo tak samo, jak mimsy w zachodniej Europie. Tam ciemnoskórzy są jak mieszkańcy i u nas z Ukraińcami jest podobnie. Myślę, że strach przyjdzie właśnie z tej, najmniej oczekiwanej strony. jak zwykle „w plecy”, bo uwaga zwrócona na zachód kontynentu

  Inne ciekawe informacje:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-kanadzie-usmiercanie-niewygodnych-i-legalizacja-pomocy-w-samobojstwie-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-reklamuje-apostazje-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zagubione-slowo-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-z-facetow-robic-eunuchow-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/klamstwo-o-wapniu-powinna-poznac-kazda-kobieta-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-przeksztalcono-inteligentnych-lekarzy-w-calkowitych-kretynow-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wirus-zikka-i-dochodzenie-prawdy-2016-03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brakujace-ogniwo-pochodzenia-zydostwa-europejskiego-konkurencja-hipotezy-nadrenskiej-i-chazarskiej-2016-03

  ————-

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-mieczyslaw-dziemieszkiewicz-ps-roj-byl-satanista-2016-03

  odwrócony krzyż w klipie, co za żenada i przemysł muzyczny ma się :dobrze”, żenada
  http://film.onet.pl/historia-roja-teledysk-o-s-t-r-z-martyna-budnik-solowianiuk/qqhwes

  Polubienie

 7. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/wojna-nowego-typu-w-europie-aby-zbudzic-leniwe-zaprogramowane-umysly/

  „Wojny i destabilizacja Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki były pierwszym etapem do wywołania naturalnej fali uchodźców, która została umiejętnie logistycznie nakierowana do Europy. Stanowi ona „przykrywkę” do przemycenia przeszkolonych w obozach szkoleniowych i zaprogramowanych ( operacje „mind control”) w różnym stopniu, jako maszyny do zabijania. Ta operacja została w znacznym stopniu utrudniona przez skuteczne działania Rosji w Syrii. Operacja ta jest zaplanowana przez przez finansjerę ( tak jak I i II Wojna Światowa) i realizowana przy pomocy swoich agentów we władzach UE i rządach krajów członkowskich.

  Do preparowania przyzwolenia społecznego i trzymania w ryzach tych ludzi w rządach, którzy się temu przeciwstawiają, służą: polskojęzyczne globalne mendia, cała sieć organizacji pozarządowych opłacanych przez UE i banksterów, a nawet Watykan i Kościół Katolicki w tym pomagają. Lansują one wielokulturowość i mieszanie ras, jako „ubogacenie”, „miłość bliźniego” jako chrześcijańskie przykazanie, tolerancję jako zgodę do nadstawianie „drugiego policzka” i „policzków swoich najbliższych” bez stawiania oporu. Preparowanie społeczeństw europejskich trwało kilkadziesiąt lat, w warunkach rozleniwiającego dobrobytu. Skutki w Szwecji są już nieodwracalne (na linkach: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/ ; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/ ).

  W Polsce i krajach Środkowej Europy to programowanie społeczeństw trwało krócej. Nastąpiło zderzenie z biedą, zamiast oczekiwanego dobrobytu po 27 latach transformacji. Sytuacja ta mimo kolonialnych rządów, tak jak i w Zachodniej Europie, jest więc lepsza, ponieważ trudności życia zmuszały do zaradności, a niski socjal nie zachęca imigrantów do pozostawania w tych krajach. W przypadku Polski w sygnalizowanych planach globalistów jest ściągnięcie 5 milionów Ukraińców ( na razie), których liczba jest przykryciem do imigracji z jednego kraju na Bliskim Wschodzie. Elementem tej strategii jest ekonomiczne „wypędzanie” Polaków z Polski spowodowane zaprogramowanym bezrobociem, chyba największym w Europie oraz także najniższym przyrostem naturalnym. GUS celowo metodycznie fałszuje stan bezrobocia zaniżając go 3-4 krotnie, nie uwzględniając „wypędzonych” (patrz wykres ).

  Bezrobotni wyrejestrowani w Polsce

  Takie operacje planowane są wielopłaszczyznowo. Nacisk imigrantami na Europę ma m.in. na celu zmuszenie społeczeństw europejskich do podpisania TTIP – umowy o wolnym handlu UE i USA ( na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/ttip-umowa-o-wolnym-handlu-unii-europejskiej-ze-stanami-zjednoczonymi-to-kolejny-krok-wielkich-tego-swiata-do-globalizacji-i-nwo/ ).

  Zawarcie tej umowy umożliwi globalnym korporacjom w warunkach wojennego chaosu w Europie, wyeliminowanie oporu władz państwowych, samorządowych, firm krajowych i zastosowanie ludobójstwa na znacznie większą skalę poprzez:

  braki żywności ( w wyniku zniszczenia w dużym stopniu polskiego rolnictwa, dużo żywności się importuje, o gorszej jakości i zatrutej wolno działającymi truciznami) spowodują import żywości genetycznie manipulowanej w dużej skali, która jest bronią biologiczną powodującą zwiększoną zachorowalność, a w 3 pokoleniu pełną bezpłodność. Monsanto, i inne firmy producenci GMO i pestycydów – ludobójczych dla człowieka środków ochrony roślin – są znacznie większym zagrożeniem dla życia ludzi, niż pełnoskalowy wewnętrzny konflikt zbrojny;
  w warunkach chaosu spowodowanego, akceptowanym przez władze, terroryzmem (tak jak obecnie w Niemczech, Szwecji i innych krajach Europy) możliwe stanie się znaczne zwiększenie stężenia trucizn w: żywności, kosmetykach, chemii gospodarstwa domowego, wodzie ( wszystkie ujęcia wody pitnej butelkowanej i wiele ujęć wody wodociągowej zostało wykupione przez globalną firmę Nestle);
  stężenie trucizn w farmaceutykach stanie się jeszcze większe. Już obecnie medycyna akademicka i stosowane leki są główną przyczyną śmiertelności: wyprzedzając choroby serca i onkologiczne ( http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-1/ ; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-2/ ; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-3/ );

  rozmyślne spowodowanie epidemii ( próby ich wywołania i histerii im towarzyszących mieliśmy nie raz) może dać pretekst do przymusowych zabójczych szczepień ( takie uprawnienia prawne ma polski Sanepid i ostatnio daje podpisana ostatnio przez Prezydenta Dudę ustawa ) , takich jak w 2009 r., które dzięki czeskiemu laborantowi i austriackiej dziennikarce Jane Burgermeister ( Nadchodzi nowa fałszywa pandemia. Zabójcze szczepionki: https://youtu.be/ILqMqGDW0Jw ; http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/prof-maria-d-majewska-szczepienny-holokaust-polakow/ ) nie doszły do skutku w całej Europie.
  w czasach dużego chaosu należy się spodziewać znacznego stężenia toksyn smug chemicznych tzw. chemtrails ( na linkach: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-dowody-zbrodni-przeciwko-naszemu-narodowi/ ); w połączeniu z systemem mikrofalowego oddziaływania HAARP (http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/smugi-chemiczne-to-czyste-ludobojstwo-ktore-trzeba-powstrzymac/ ).

  Jak się przed tym bronić ? Jest to zbyt złożone zagadnienie, aby nawet ogólnie je tu omówić. Kluczowym podejściem jest jak najszybsza zmiana świadomości ludzi, co do istnienia realnie tych zagrożeń, osób które je powodują lub pomagają w tym procederze oraz sposobów zapobiegania im. Prostota życia i żywienia żywnością wiadomego pochodzenia, od polskiego rolnika, najlepiej znanego, jest także podstawową sprawą. Zrozumienie trzeciej fundamentalnej sprawy, że nagromadzone pieniądze i majątki staną się bez znaczenia, gdy będzie chodziło o przeżycie, zmusi do odejścia od materialistycznego postrzegania świata. Oznacza to nie czekanie na Mesjasza, że przyjdzie da nam na „talerzu” wybawienie z sytuacji ( co judzą, różne wydumane proroctwa i zjudaizowane religie) lecz przede wszystkim czynne działanie zgodne z fundamentalną zasadą: NIE RÓB NIKOMU TEGO, CO NIE CHCESZ ABY TOBIE ROBIONO. Ale też nie nadstawiaj „drugiego policzka” jeśli zostałeś uderzony w „pierwszy policzek”, tyle że oddawaj co najwyżej adekwatnie do tego, jak cię ktoś „uderzył”. To oznacza, że nie powinieneś jak owca lub baran dawać się prowadzić do rzeźni różnym fałszywym pasterzom i innym „autorytetom”, także we władzy.

  Na podsumowanie wybrane „złote myśli” jak postrzegać rzeczywistość i sobie z nią radzić:

  1. Lawrence Durrell: „Rozpoznać zło, to znaczy je obezwładnić.”

  2. Autor nieznany: „Strach jest tylko Twoim wyobrażeniem o nim”

  3. Charroux Robert: „Prawdziwa historia cywilizacji jest zakazana. Potężne spiski pozwalają jedynie na publikowanie wersji zniekształconej. Ludzie, którzy sądzą, że są wolni od zaprogramowanych poglądów, ponieważ uważają się za wolnomyślicieli, anarchistów lub masonów, są w rzeczywistości sterowani przez potężną dyktaturę, która warunkuje ich działalność i zachowania.”

  4. Pinter Harold słynny brytyjski dramatopisarz, laureat nagrody Nobla z literatury: „Najgorszym państwem łotrowskim na świecie są Stany Zjednoczone. Niby miłują wolność, a zabijają i torturują wszystkich, którzy tej wolności pragną. Państwo łotrowskie coraz bardziej potwierdza – nawet o tym nie myśląc, nie zastanawiając się ani przez chwilę, bez żadnej wątpliwości, nie mówiąc o wstydzie – że jest skończonym potworem, ucieleśnieniem zła zakutym w złotą zbroję. Wydał on wojnę całemu światu. Zna tylko jeden język: język śmierci i bomb.”

  5. Rosenbladt Sabine, dziennikarka niemiecka tygodnika Die Woche: ” Zachód stracił rozum. Nikt nie ma oporów, by znów głośno mówić o Wielkiej Wojnie”.

  6. Mohammad Mahathir, premier Malezji: „Podobno wojna z terroryzmem to nie wojna z islamem, ale nikt nie zaprzeczy, że ściga się tylko terrorystów muzułmańskich”.

  7. Collins David Poul:

  Terroryzm jest surogatem wojny, spreparowanym kryzysem, którego zadaniem jest spowodowanie społecznych zmian.

  Terroryzm jest wykorzystywany do trzymania w ryzach motłochu, oczywiście w interesie elity, która pragnie utrzymać i poszerzyć zakres swojej władzy.
  „Ogólnie rzecz biorąc ogłupione społeczeństwo traktuje skutki manipulacyjnych działań establishmentu, jako zbieg okoliczności lub jako działania niezamierzone bądź o dobrych intencjach.”

  8. Henry L. Mencken: „Najniebezpieczniejszym dla każdego rządu człowiekiem jest ten, który zdolny jest do samodzielnego myślenia i nie kieruje się dominującymi przesądami i zakazami. Człowiek taki nieuchronnie dochodzi do wniosku, że rząd sprawujący władze w jego własnym kraju jest nieuczciwy, obłąkany i nietolerancyjny.”

  9. Stanisław Staszic: „Przestrogi dla Polski” 1790 r.: „Tylko w złych rządach, tylko w tych krajach, gdzie próżniacy mają obronę i trzymają pierwszeństwo bezrządne, tylko tam żydzi obfitują, gnieżdżą się i mnożą.”

  10. Monteskiusz: „Kiedy byłem dzieckiem odczuwałem lęk wobec większości możnych, odkąd ich poznałem przeszedłem od razu do pogardy”

  11. Wódz Luther, Stojący Niedźwiedź: „Gdy byłem mały, uczono mnie jak dzielić się wszystkim co mam i brać nic ponad to czego potrzebuje. Wszystkiego tego zapomniałem, gdy mnie ucywilizowano”

  12. Gandi Mahatma: „Najefektywniej wspomagamy nikczemny system, podporządkowując się jego rozkazom i dekretom. Taki system w żadnym razie nie zasługuje na takie posłuszeństwo, które oznacza współudział w nim. Uczciwy człowiek powinien przeciwstawić się niegodziwemu systemowi całą duszą.”

  13. Meksykańscy zapatyści (potomkowie Indian Majów): „Nie próbujcie nas definiować. Nie będziemy tacy, jakimi wy chcecie nas mieć. Nie zaakceptujemy losu, jaki wy dla nas wybraliście. Nie przyjmiemy waszych warunków. Nie nagniemy się do waszych reguł. Jedynym sposobem wyeliminowania nas jest zniszczenie, a wy nie jesteście w stanie tego zrobić. My jesteśmy wolni.”

  14. Żeromski Stefan: „Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.”

  15. Roman Dmowski: „Zorganizowany należycie naród jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła. Wobec tego organizacja narodowa ma obowiązek działać uczciwie i otwarcie. Tylko obozy, działające przeciw narodowi i jego dobru, mają potrzebę uciekania się w walce o swe cele do środków nikczemnych – do kłamstwa, obłudy, oszczerstwa, nawet do skrytobójstwa.”

  16. Albert Einstein: „Problemów istniejących w dzisiejszym świecie nie da się rozwiązać używając tego samego poziomu myślenia, który je stworzył”.

  17. Napoleon Bonaparte: „Są tylko dwie potęgi na świecie: miecz i duch. W końcu miecz zawsze ulega duchowi.”

  18. Lewin Steven: Jesteśmy duchowymi istotami, które gromadzą fizyczne doświadczenia, a nie fizycznymi istotami, które gromadzą doświadczenia duchowe. „

  Polubienie

 8. Cytuję: „musimy zwrócić uwagę na genetyczną różnicę pomiędzy rasą białą, a pozostałymi, która wynika z tego, że w czasie epoki lodowcowej, biali mężczyźni musieli się szczególnie opiekować młodymi ciężarnymi kobietami z uwagi na presję surowego środowiska w jakim żyli, podczas gdy negroidzi, semici czy nawet Indianie w Centralnej i Południowej Ameryce nie mieli tak złych warunków. Tam kobiety były po prostu gwałcone, natomiast u białych, którzy umierali jak muchy w epoce lodowcowej, przetrwały tylko te plemiona, które opiekowały się młodymi matkami. Tak wiec tylko w programie genetycznym białej rasy jest zapisane by nie gwałcić młodych kobiet i nie traktować ich jak śmieci. Były one bowiem bardzo wartościowym elementem plemion w tym okresie. O tym nie wolno mówić, gdyż jest „rasizmem” mówienie o różnicach genetycznych pomiędzy rasą białą i pozostałymi.”
  Całość: https://monitorpolski.wordpress.com/2016/03/02/rense-i-rifat-o-chodzacych-malpach-czyli-prawda-o-roznicach-genetycznych-poszczegolnych-ras-na-ziemi/

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s