Afery

JOHN F. KENNEDY: PREZYDENT KTÓRY POWIEDZIAŁ ZAKAZANĄ PRAWDĘ, ZA CO ZGINĄŁ! [VIDEO]

Przedstawiam Ci dziś epokowe nagranie z przemówienia Prezydenta USA, Johna F. Kennedy’ego. Człowiek ten przypłacił życiem to, co mówił i robił. Przede wszystkim chciał on przejąć ponownie bank narodowy USA (czyli tzw. „FED”) z rąk prywatnych, czyli należących do finansistów i bankierów. Czy właśnie to przypłacił swoim życiem? Zobacz  i oceń to sam..

John F. Kennedy chciał przywrócić FED Amerykanom, a konkretniej amerykańskiemu rządowi. Gdyż FED w rękach prywatnych (kilka rodów bankierskich) podejmuje niekorzystne dla Amerykanów i dla całej ludzkości decyzje. Niektóre decyzje FED na przestrzeni historii miały wręcz niszczącą siłę. Polski inwestor i niezależny ekonomiczny autor, publikujący pod pseudonimem Independent Trader zauważył że wszelkie kryzysy z wartością dolara a potem kryzysy globalne zaczęły się wtedy, gdy powołano do życia FED.

Oczywiście, nie obwiniam tylko FED’u za to, że mamy obecnie wielki globalny kryzys, który dotyczy nie tylko ekonomii, ale każdej dziedziny życia. Wiemy przecież, że to nie chodzi tylko o FED, bo chory jest cały system, zwany neoliberalnym kapitalizmem. System ten w założeniu ma wbudowany algorytm kryzysów, resetów, z prostej przyczyny. Gdyż nie da się w nieskończoność generować zadłużenia, inflacji i wzrostu gospodarczego.

john f kennedy

Globalny krach ekonomiczny?

Reset który zbliża się wielkimi krokami teraz, będzie resetem dużo większym niż ten z 1929 i 2008 roku. Globalny krach dotyczy bowiem wszystkiego, co stworzyli ludzie, jak i natura. Najbardziej dramatyczna jest trwająca od wielu lat powolna zagłada biosfery, bo nie mamy planety „B”, którą moglibyśmy podbić, demokratyzować, nawracać na jedynie słuszne religie i ideologie, kapitalizować, na której wilki mogłyby gnębić owieczki, jak to dzieje się od zawsze.

FED nie zrobił nic, by po 2008 roku ustabilizować sytuację w USA i tym samym na świecie. Ba, dalej kontynuowano proceder rozmyślnego, totalnego już dewastowania światowej ekonomii. Obecnie praktycznie wszystkie mechanizmy kontrolowania sytuacji ekonomicznej, nawet te najbardziej „kreatywne”, wyczerpały się.

Warto też dodać, że to właśnie po tajemniczym zabójstwie Johna Kennedy’ego inżynierowie ludzkich emocji z CIA wymyślili termin „teoria spiskowa”. Jest on używany dziś na całym świecie w celu ośmieszania niewygodnych dla elit faktów i de facto do cenzurowania debaty publicznej. Został on wymyślony wtedy po to, by ośmieszyć wszelkie fale spekulacji i próby dociekania prawdy o tej tajemniczej śmierci.

system (2)

Zapraszam Cię teraz do obejrzenia nagrania video z przemówieniem prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego

Autor tekstu: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. http://www.eioba.pl/a/1rv5/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego

  „Po wojnie regularnego zamachu stanu dokonał następca Roosevelta, Harry Truman w 1951 roku. Media łączą Trumana głównie z bombą atomową i z Hiroszimą ale jego rozkaz wykonawczy 10289 (E.O. 10289) ma do dziś siłę rażenia wielokrotnie większą. Precyzuje on że sekretarz skarbu jest odpowiedzialny za wykonywanie szeregu newralgicznych funkcji prezydenckich bez aprobaty, zatwierdzenia, ratyfikacji, czy innej akcji ze strony prezydenta. Następnie rozkaz wymienia i opisuje wszystkie te funkcje. Sekretarz skarbu może wykonywać te zadania bez kłopotania nimi prezydenta. Zadania dotyczą polityki gospodarczej i monetarnej a dekret oznacza oddanie pełni władzy nad gospodarką i systemem monetarnym w ręce finansowej elity. Mogła ona odtąd rządzić bez powiadamiania o swych krokach prezydenta, nie mówiąc już o takim „drobiazgu” jak kongres, a prezydent stał się figurantem. Ciekawe czy jakiś podręcznik historii o tym pisze, przedstawiając obiektywnie jak rzeczy stoją…

  I tu dochodzimy do rzeczy niewątpliwie najważniejszej i najbardziej brzemiennej w skutki. Rzeczy o której również cicho a wagę implikacji której trudno przecenić. Czwartego czerwca minęła właśnie 45 rocznica wydania rozkazu wykonawczego 11110 (E.O. 11110) przez prezydenta Kennedy’ego.

  Rozkazy wykonawcze charakteryzują się tym że na bazie konstytucji USA muszą zostać wykonane. Słowem, ruki po szwam i nie dyskutować. W tym miejscu historia robi się interesująca, nawet bardzo interesująca. Okazuje się mianowicie że numer 11110 był jedynym rozkazem wykonawczym który został całkowicie zignorowany. Dosłownie zniknął, przepadł, rozpłynął się, słuch po nim zaginął. Co oczywiście prowadzi do intrygującego pytania co w nim takiego było że grupa trzymająca władzę tak się tego obawiała?

  Otóż następcy Trumana, zarówno prezydent Eisenhower jak i Kennedy, rozumieli powagę sytuacji i istotę faktycznego zamachu stanu dokonanego za kadencji poprzednika. Ike nie odważył się jednak wystąpić otwarcie przeciwko trzymającej władzę elicie. Być może dlatego przeżył. Dopiero w swoich uwagach na zakończenie prezydentury zdobył się na szczerość, przestrzegając przed dyktaturą gospodarczo- wojskowego lobby. Natomiast prezydent Kennedy też się orientował czym grozi taka sytuacja i zdecydował się na konfrontację. Chcąc ratować resztki wpływu prezydenta na gospodarkę i przeciwdziałać wykupywanej własności Stanów Zjednoczonych wydał właśnie ów feralny rozkaz wykonawczy 11110.

  Z zewnątrz miało to wyglądać jako poprawka do rozkazu wykonawczego 10289 Trumana. W istocie jednak rozkaz wywracał całą elitę finansową USA. Kennedy rozkazał aby departament skarbu (tj rząd federalny) wypuścił certyfikaty na posiadane srebro. Skarb USA miał wówczas olbrzymie rezerwy srebra i srebro było w powszechnym obiegu monetarnym. Na każdą posiadaną uncję srebra musiałby być wystawiony papier. Tylko takiego papieru można by było używać jako pieniądza. Innymi słowy, wyprodukowano by tylko taką ilość dolarów jaka miała pokrycie w srebrze. Kontrola tej produkcji miała znajdować się w rękach rządu. Kennedy zdecydował się na srebro zamiast złota ponieważ rynek srebra jest dużo trudniej kontrolować, a tym samym trudniej go manipulować grupom nacisku. Postanowił wypuścić w obieg 4,3 miliarda dolarów, powstałych w oparciu o realną wartość posiadanego przez USA srebra. Była to pierwsza od pół wieku emisja pieniędzy przez skarb państwa, z pominięciem FEDu.

  Z pieniędzy tych nominały $2 i $5 dolarów zdążono nawet wydrukować i puścić w obieg, natomiast nominały $10 i $20 zostały jedynie wydrukowane. Czasu aby i je puścić w obieg zabrakło. Banknoty rządowe miały nagłówek “United States Notes”, w odróżnieniu od “Federal Reserve Notes”. Do dzisiaj są w Ameryce osoby które posiadają takie pieniądze (Fig.1).

  Łatwo jest zrozumieć czym groził sprawującej faktyczną władzę w USA elicie dekret Kennedy’ego. Odbierał on Rezerwie Federalnej rzecz najważniejszą w całym przekręcie – prawo do pożyczania na procent rządowi Stanów Zjednoczonych wygenerowanego z czystego powietrza “pieniądza”. Ruch ten natychmiast eliminowałby z biznesu wiele organizacji finansowych, oczyściłby giełdę ze spekulantów i efektywnie wymusił zawieszenie działalności FEDu.

  Odebrane Rezerwie Federalnej (FEDowi) prerogatywy generowania pieniądza powróciłyby do rządu federalnego, dokładnie tak jak wymaga tego konstytucja Stanów Zjednoczonych. Rozkaz wykonawczy 11110, autoryzując generowanie pieniądza przez departament skarbu a nie przez prywatny bank jakim jest FED, zawierał dosłowną stypulację “ to issue silver certificates against any silver bullion, silver, or standard silver dollars” [do wypuszczania certyfikatów srebra opartych na srebrnym bullionie, srebrze lub standardowych srebrnych dolarach]. Oznacza to że na każdą uncję srebra w sejfach departamentu skarbu rząd mógł wprowadzić pieniądz oparty na przechowywanym tam metalu.

  Krótko mówiąc – rozkaz wykonawczy Kennedy’ego oznaczał w praktyce koniec FEDu, koniec przekrętu z papierowym pieniądzem bez pokrycia i koniec związanej z tym bonanzy dla ukrywającej się za tym elity. Do dzisiaj skrzętnie ukrywa się też fakt że tego samego dnia kiedy prezydent Kennedy podpisał rozkaz wykonawczy 11110, podpisał on również rozporządzenie zmieniające oparcie (backing) dla banknotów jedno i dwudolarowych ze srebra na złoto.

  Jeszcze 12 listopada 1963 roku, przemawiając do studentów Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku Kennedy mówił: “Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który zniszczy wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”. Poinformować nie zdążył. W dziesięć dni później został zamordowany w Dallas w stanie Teksas. Wcześniej zamordowany został kongresman McFadden usiłujący ujawnić zasady działalności FEDu. Był on o krok od przegłosowania odpowiedniej ustawy w tej sprawie. Z grupą trzymającą władzę nie ma żartów.

  Materiały dotyczące zabójstwa utajniono na dziesiątki lat. Sprawców nie odnaleziono, mocodawców nie ukarano. Banknoty rządu federalnego po zabójstwie prezydenta Kennedy’ego natychmiast wycofano z użycia. Rozporządzenie wykonawcze 11110 zignorowano, wszelką dyskusję o nim wyciszono. Utrzymując przez lata sztucznie niską cenę srebra jego rezerwy w departamencie skarbu wyprzedano co do ostatniej uncji, najwyraźniej aby nikt znowu nie wpadł na pomysł opierania na nim waluty i ominięcia w ten sposób FEDu.

  Próba uzdrowienia systemu finansowego i wydarcia go z rąk międzynarodowej finansjery się nie powiodła. Elita okazała się silniejsza, jej przekręt z prywatnym bankiem emitujacym pieniądz z powietrza i pożyczającym go rządowi federalnemu na procent trwa. Trwa też demokracja i ma się całkiem dobrze.”

  Polubienie

  • Trzyliterowe agencje też go nie kochały… „Zamach” na FED był jednym gwoździem do trumny, a wola ukrócenia samowoli FBI drugim. Dogadywanie się z Chruszczowem i dążenie do pewnej normalizacji stosunków z Castro też mu nie pomagało. Potem był drugi strzelec na trawiastym pagórku, a Oswald był niewinny. JFK mimo swego niewątpliwego uroku miał zadziwiającą łatwość przysparzania sobie wrogów…

   Polubienie

 2. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/79821-na-klopoty-walesa

  „„Panie Lechu, pan się nie boi. Dziś gorszy sort za panem stoi” – jak wieść niesie postkomuna ,tajni współpracownicy sprzed lat i „tłuste koty” na państwowym wikcie odliczyli się co do jednego. Wyborcza już dostała orgazmu doliczając się kilkunastu tysięcy głów. Falujący od czerwonych moherowych beretów tłum resortowych emerytów skanduje solidarnościowe hasło ”My naród!” Cuż za paradoks…. Tematem przewodnim marszu jest obrona Lecha Wałęsy, którego agenturalne dokumenty znaleziono niedawno w domu Czesława Kiszczaka. Organizatorzy na początku zapowiedzieli ze sceny prowadzenie „ściepy” na rzecz KOD, który jak widać ma lekką rękę do wydawania pieniędzy bankiera Sorosa. Działalność Sorosa nie ogranicza się tylko do Ameryki, on wpływa na wyniki wyborów we wszystkich krajach, sponsoruje rewolucje w wschodniej Europe i na Bliskim Wschodzie – złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie. Wierchuszka marszu rozszerza się politycznie wzdłuż i w szerz. Jest i Grzegorz Schetyna z ziomkiem z tej samej piaskownicy Ryśkiem Petru, wodzirejem jest od poczatku „alimenciarz” Mateusz Kijowski, a lewą flankę reprezentuje postkomunistyczna „młodzież” w osobie Barbary Nowackiej. Europoseł Platformy Obywatelskiej Jarosław Wałęsa uważa że za każdym razem, jak PiS dochodzi do władzy, to pojawiają się nowe kwity na jego ojca. Czy Lech Wałęsa jest bohaterem bez skazy? Czy może jak twierdzi jego syn jest bohaterem skomplikowanym? Zabawne jest to po co Prawo i Sprawiedliwość wyciąga kwity na kogoś kto jak nikt roztrwonił społeczne poparcie do swojej kandydatury i swojej osoby (w 2000 ponownie przegrał wybory prezydenckie, otrzymując śladowe poparcie (1,01% głosów, dało to 7 miejsce spośród 12 kandydatów), po którym ogłosił ostateczne odejście na polityczną emeryturę).

  Sprawa Lecha Wałęsy i jego pokretne tłumaczenie co robił, a czego nie robił podczas swojego życiorysu dziś nie ma większego znaczenia skoro i sam Jarosław i Lech Kaczyńscy na początku zabawy w prawdziwą politykę walcząc o apanaże i polityczny sukces tak mówili o swoim idolu: „w 1990 r. z Wałęsą można było zrobić dwie rzeczy. Zrobić go prezydentem albo zastrzelić”. Wałęsa nie wskazał Lecha na premiera i Kaczyńscy postawili na inne senariusze.

  Jakieś dwa-trzy lata później przypomnieli sobie, że już od 79′ wiedzieli o agenturalnej przeszłości Wałęsy. Dziwnym zbiegiem okoliczności olśnienie to zbiegło się z wyautowaniem Porozumienia Centrum z bieżącej polityki. Dziś Jarosław Kaczyński przejął wraz z Prawem i Sprawiedliwością kraj zadłużony bilionami długów nie do spłacenia, kraj który od kilku lat nie posiada czytelnej polityki zagranicznej z uporem stawiając na mającą faszystowsko-imperialistyczne zapędy Ukrainę, Rosję jako najważniejszego partnera gospodarczego za namową Unii Europejskiej spychając w niebyt. Minęło 100 dni rządów Prawa i Sprawiedliwości zakończonych sukcesem programu 500+, który ma sprawić poprawę polskiej demografii oraz wspomóc rodziny wielodzietne. Były też czytelne wpadki. Protestują już ekolodzy przeciw planowanej wycince części drzew w Puszczy Białowieskiej (leśnicy uzasadniają, że jest to konieczne z racji rozprzestrzeniającej się plagi korników).

  To co pod rządami Prawa i Sprawiedliwości dzieje się w Białowieży, przyprawia ekologów o palpitacje serca! Ostatnia decyzja wydana przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska oburza nie tylko miłośników zwierząt. Zadecydował on o odstrzale 35 żubrów po tym jak jeden z nich poturbował staruszka, a nie zapominajmy że w Polsce żubr jest prawnie chroniony już od XVI wieku.

  Kolejna sprawa tyczy się również zwierząt. Prezesi stadnin koni w Janowie Podlaskim i Michałowie odchodzą. Taką decyzję podjęła w piątek Agencja Nieruchomości Rolnych. Ekspertów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i światowymi sukcesami w hodowli koni arabskich mają zastąpić nominaci z nadania Prawa i Sprawiedliwości. Choć dziś otwarcie się o tym nie mówi, Prawo i Srawiedliwość nie mając żadnego pomysłu na ratowanie górnictwa, część nierentownych kopalń będzie musiała zamknąć.

  Rząd musi się z tego powodu przygotować na falę górniczych protestów. Chyba, że władza dogada się ze związkowcami. Ale wtedy podpadnie Unii, a w konsekwencji może to przynieść Polsce jeszcze większe straty. Jak widać już od kilku miesięcy zachęceni taktyką PiS u polscy liberałowie oraz „resortowe dzieci” po matce komunie razem robią medialno polityczne show nastawione na przedterminowe wybory. Prawo i Sprawiedliwość na uliczne protesty poza konserwatywną propagandą nie ma żadnej recepty. By kłopoty zamieść pod dywan stosuje się zawsze te samą metodę medialną – temat rzeka na przeczekanie. Wałęsa i jego agenturalna historia idealnie się do tego nadaje. Jednak ci którzy dziś go tak zapalczywie opluwają zapomnieli z kim przez lata szli pod rękę budując Polskę rozrośniętej biurokracji i partujnej bandyterki wszystkich opcji i ile razy przy czymś mocniejszym przyklepywali Bruderschaft. Odwieczne prawo natury podpowiada że by opanować zainfekowaną ranę – wrzód trzeba usunąć, a nie jak to widzimy dziś przypudrować. Politycy (również ci z PiS-u) i tak mają klawe życie – najwyżej znów po raz enty zostaną konstruktywną opozycją…:) „

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s