Banki i tajna władza

„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”

islam

Alternatywne wytłumaczenie globalnego dżihadu..

Pamiętacie gdy pisałem o tym, że w całym świecie muzułmańskim trwa wielkie nawoływanie i organizowanie globalnego dżihadu? Już kilka razy wspominałem, że dziesiątki tysięcy imamów w meczetach od Indonezji i Filipin, po Bliski Wschód, aż po Algierię i Maroko – nawołuje wiernych.

Nawołują oni do wyruszenia w podróż do Europy, by jako uchodźca dostać azyl i pieniądze. I co najważniejsze – by w odpowiednim czasie wziąć udział w dżihadzie. Zrozumcie w końcu dwie rzeczy. Oni tu nie jadą TYLKO po zakwaterowanie, żarcie i zasiłki. Oni tu przyjechali na dżihad, by nas mordować, rabować, napadać, gwałcić. Przyjechali tu po to, by podpalić Europę – bo chodzi o eugeniczny plan elit politycznych. I sił które za tymi elitami stoją, kimkolwiek (czymkolwiek..?) te siły są.

Ten plan zakłada depopulację (ludobójstwo) Europejczyków i Amerykanów. Rzecz druga, którą uważam, że powinniście zrozumieć? Tu nie chodzi o żadną ideologię lewactwa, ani multi-kulti. Wg mniej rozgarniętych czytelników, lewacka ideologia multi-kulti miała „wyżreć mózgi” europejskim elitom, stąd ta islamska inwazja. Nie, to nie jest prawdą.

To nie kwestia ideologii i głupoty, ale tajny plan elit

Gdyż po pierwsze, wszystkie ideologie to śmieciowe meta-programy tworzone przez architektów systemu w celu skłócania i trzymania za mordę motłochu. A więc ludzi na ogół prostych, szarych Kowalskich. Taka Merkel, Hollande czy inny członek elit, śmieje się z ideologii, nie wierzy w nie, po prostu realizuje swoją robotę, swoje plany. Po drugie, elity polityczne posiadają wiedzę, technologię i broń, o jakich nam, zwykłym ludziom, nawet się nie śniło.

Więc argumentowanie, że Merkel jest pod wpływem lewackiej ideologii, i dlatego popełnia zbiorowe samobójstwo z całą UE, jest co najmniej śmieszne. To jest celowo zaplanowany sabotaż, a nie działanie rozgorączkowanych, ideologicznych oszołomów. Tak, tutaj pełnego wyjaśnienia dostarczają tylko i wyłącznie teorie spiskowe. Nie ma co rozprawiać o odurzającym wpływie lewackiej ideologii, ani nawet o tym, czy Merkel zachorowała psychicznie, jak mówią Niemcy.

Chcesz poczytać jedną z teorii spiskowych na ten temat (islam w Europie)? Nie boisz się? 😀 To zaczynamy:

Z teorii spiskowych za co najmniej prawdopodobną uważam masową hipnozę. Można to zrobić na różne sposoby. Np poprzez nadajniki telefonii komórkowej GSM bądź nadajniki satelitarne. Lub może być to masowe działanie okultystyczne czy też psychotroniczne w wymiarze 4D. Wymiar 4D zwany jest „astralem„. Jest to syntetyczna, stworzona przez bardzo zaawansowaną technologię pseudo-duchowość. Która niczym więzienne kraty czy drut kolczasty, szczelnie okala całą Ziemię.

W wymiarze 4D są umiejscowione nasze umysły, myśli, ego, podświadomość itp itd. Ja nazywam astral „maszyną do generowania horroru„. Działając w astralu, można sprawić, że ktoś zachoruje, będzie miał wypadek, czy inną życiową nieprzyjemność. Nasze złe myśli i emocje przepływają przez astral niczym fale sejsmiczne przez skorupę ziemską, i zdarza się, że trafiają w inne osoby i robią im krzywdę. Przy okazji – także nam, bo to wraca. W astralu bytują, żyją czy też wegetują tryliony rozmaitych bytów, demonów, artefaktów.

Wiele z nich to byty o charakterze jawnie pasożytniczym / nowotworowym. Nie mogą się one już wcielać w ciała fizyczne, nie mogą już ewoluować, rozpadają się. By zahamować to astralne „gnicie„, muszą pozyskiwać od żywych istot „czynnik życia„, którego nie potrafi wygenerować żadna, nawet najbardziej zaawansowana kosmiczna technologia. Chętnie więc spełniają one „życzenia” rozmaitych nienawistników, złorzeczących, czy też świadomych swoich czynów satanistów. Z tym, że nie ma nic za darmo, a satanistyczne „interesy” z tymi bytami to skrzyżowanie Amber Gold z Providentem, do potęgi milionowej.

I teraz: możliwe, że użyto tej zaawansowanej technologicznej pajęczyny astralnej, by zahipnotyzować, zainfekować, „zzombieć” umysły islamistów. By zmusić ich w liczbie wielu milionów do opuszczenia swoich domów, i wyruszenia na krwawą rzeź do Europy. Wielu z islamistów jeszcze w czasie wędrówki, na Bałkanach, zachowywało się jak zombie. Teorię tę potwierdza komentarz, który wklejam poniżej. Popatrzcie co w głowach mają te dzieci, i to praktycznie każde z nich. Ktoś im musiał to nawkładać do głów. Ktoś musiał dokonać tej zbiorowej hipnozy w liczbie milionów:

Cytuję: „2 dni temu rozmawiałam ze znajomą, jest nauczycielką języka angielskiego i uczy przede wszystkim dzieci upośledzone (wady słuchu, mowy, autyzm). Po ostatniej dostawie uchodźców do Kanady, tych już dobrze „prześwietlonych”, w tym duża grupa chrześcijan, do jej szkoły trafiło wiele syryjskich uczniów.

Iva mówi, że wszyscy są cukierkowo słodcy, mili.. I właśnie z takim cukierkowym uśmiechem mówią nauczycielce prosto w oczy, kiedy ta pyta czego spodziewają się po pobycie w Kanadzie: „-jesteśmy tu po to aby wprowadzić Islam!” Za 20 lat wg ich wiedzy na całym świecie ma rządzić Islam i prawo szariatu, „któremu wszyscy musicie się poddać”.. Tak mówią te dzieci.

W dodatku jedna z dziewczynek zażądała od nauczycielki aby ta kupiła jej pianino, książki i jeszcze coś tam, nie wiem dokładnie, bo niby to jest jej obowiązek (!?). Już nie pytam, kto im tak nawkładał w głowę, z powietrza się to nie wzięło.. kto świadomy, nie musi pytać! Iva, w odpowiedzi dziewczynce, powiedziała: are you crazy? I zanim minął dzień już poszła na dywanik. 12 letnia dziewczynka poleciała ją o rasizm! Miała duże kłopoty.

Z postrzeżeń Ivy, nie wszyscy uchodźcy są tak biedni jak o sobie mówią, narzekają na wszystko, mają za biedne apartamenty, za mało pieniędzy, i lista jest długa. A przecież dostają w Kanadzie takie warunki, że niejeden Kanadyjczyk tego nie ma, i nie narzeka na Kanadę. I ci ludzie są już między nami i zrób z tym fantem co chcesz, gdzie się nie znajdą, czują się bezkarni.. To my mamy się bać i spełniać wszystkie ich zachciewajki.”
Autor: nieznany

A teraz kilka moich luźnych myśli o islamie, ideologii multi-kult i nie tylko:

-KAŻDA RASA MA SWÓJ KONTYNENT. Europejczycy mają najmniej, bo Europa to ogryzek przy wielkiej Afryce i okruszek przy olbrzymiej Azji. Każda rasa dostała swój kontynent i swoje kraje by tam mieszkać, żyć, rozwijać się, ewoluować, przerabiać życiowe i cywilizacyjne lekcje. Co zrobili islamiści? Nie rozwijają przemysłu, nie rozwijają swoich państw, bo zwyczajnie nie potrafią, bo nie mają we krwi wstania o 5 rano jak Polak i zapierdalania w fabryce przy maszynie ku chwale Ojczyzny.. Popatrzcie na każdy film dokumentalny o krajach islamskich. Wstanie taki chłop o 10 rano, w ciągu dnia sprzeda w swoim sklepie jakiś kawałek szmaty, czy też przewiezie kogoś swoją rikszą czy taxi. Resztę dnia siedzi razem z innymi dziadami, bo kobiet wśród nich na ulicach brak, bo szariat i plaga gwałtów. Palą i żują godzinami jakieś zioła – khat, tytoń, marihuanę.

Gadają, grają w jakieś ich gry, i tak im doba mija. Nie ma tam mowy o pracy w fabryce 8 godzin na dobę, jak u nas. Poza tym, oni nie dbają o swoje kraje, ONI NISZCZĄ JE! Walczą szyici z sunnitami, Turcy z Kurdami, Arabowie z Irańczykami, saudyjczycy w Jemenie, do tego ISIS i tysiące innych organizacji terrorystycznych. Walki plemion w Afganistanie i Pakistanie, niepokoje w Malezji i Birmie, islamska rebelia na Filipinach, indonezyjski terror i ludobójstwo na chrześcijanach z Papui Wschodniej, niepokoje we wschodnich Chinach. Do tego walki między rodzinami, rodami, klanami.

Gdy wrażliwość i empatia nie są przekazywane dzieciom

-Jest taka teoria o portalach organicznych – ludziach bez duszy. Część z nich to wcielone demony (osoby z borderline i z psychopatią, niszczące innych). W miejscu gdzie normalny człowiek ma duszę (wymiar 5D) oni mają zainstalowanego demona. Wcielają się najczęściej w piękne ciała (wymiar 3D, fizyczny), o asertywnej i wręcz skrajnie ekstrawertycznej konstrukcji umysłu (wymiar 4D, astralny, mentalny). „Rdzeń” ziemski zleca im misję zniszczenia (samobójstwo) lub chociaż solidnego pokiereszowania kilku, kilkunastu niewygodnych dla niego ludzi. Nauka (psychologia) do dziś toczy zacięte boje o zjawisko borderline i psychopatię. Nauka do dziś tego nie wyjaśniła.

Za to teorie ezoteryczne wyjaśniają to zjawisko dogłębnie. Cała reszta portali organicznych to biomaszyny z „duszą szczątkową”, czyli ludzie właśnie z (…cenzura ze względu na poprawność polityczną, DOMYŚLCIE SIĘ xD ). U niektórych ras „ciało emocjonalne” odpowiedzialne za empatię, wrażliwość, wyższe wartości etyczne – miało ulec wygaśnięciu w toku ewolucji. To takie wręcz idealne przystosowanie do życia na Ziemi, czyli trudnej planecie. Bo durny Europejczyk ma dylematy moralne i etyczne, roztkliwia się nad losem syryjskich dzieci, że tak płaczą, że zimno im w trakcie wędrówki.. Podczas gdy ich rodzice, islamiści, prą do przodu, idą hardo na dżihad, a ich dzieci które teraz płaczą – kiedyś dorosną. I wielkie jest prawdopodobieństwo, że np założą gang i zaczną terroryzować osiedle tego Europejczyka, który tak się nad nimi roztkliwiał. Naiwność jest niestety połączona z empatią, i to jest wada nas, Europejczyków.

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj i.. zbrój się

-wielu ludzi interesujących się duchowością wyższą, jednocześnie popiera przyjmowanie tzw. „uchodźców„. Wyznają oni dość naiwny nurt, który ja nazywam eko-gajanizmem, tudzież new age. Argumentują, iż na Ziemi jesteśmy jedną, wielką ludzką rodziną. Wg mnie te argumenty, choć pięknie brzmiące, nie mają zastosowania, to jest myślenie życzeniowe. Które nie przystaje do twardych realiów tej trudnej planety. Idea Globalnej Świadomości i duchowej transformacji ludzkości, to idea piękna. Z tym że jest jeden istotny problem – to jeszcze nie istnieje. Jak wyobrażasz sobie Globalną Świadomość, czy chociażby mieszkanie na jednej klatce z człowiekiem, dla którego ścinanie głów niewiernych to nic takiego, nawet jeśli on sam nie ścina głów, a jego ziomkowie?

Musimy działać w świecie rzeczywistym, a nie w sferze mrzonek. Realia są takie, że od lat trwa „brudna wojna” przeciwko nam, Europejczykom i Amerykanom. Jestem zwolennikiem podejścia które wyraża przysłowie: „Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj„. Uważam, że trzeba pogodzić piękną ideę Globalnej Świadomości, z nieraz brutalnym interesem narodowym. Wszystko wymaga równowagi, także to. W wymiarze narodowym, z jednej strony powinniśmy medytować, zdobywać wiedzę, rozwijać naszą duchowość. Ale z drugiej strony, powinniśmy także się zbroić, wspierać armię i organizacje paramilitarne, przygotowywać kraj na zbliżający się cywilizacyjny i planetarny krach.

Polecam uzupełnić wiedzę o islamie z rzetelnych, nie zakłamanych źródeł. Islamiści są wychowywani tak a nie inaczej. Od maleńkości są uczeni zwierzęcej nienawiści do nas, Europejczyków. Od maleńkości są uczeni, że my, czyli Europejczycy, jesteśmy zwierzętami, że trzeba ścinać nam głowy, brać nasz socjal, podbijać nasze Ziemie, gwałcić nasze kobiety. Różnice są w biologii i neurobiologii. Oni są ludźmi bardziej agresywnymi, popędliwymi, przemocowymi, i to jest fakt, nie da się temu zaprzeczyć.

Poza tym, oni tych naszych humanitarnych i oświeconych wartości NIE ZNAJĄ. Oni uważają je za słabość, której nienawidzą i którą gardzą, bo są uczeni kultu siły, nienawiści i przemocy. Jeśli ktoś tak wychowany przyjedzie na Ziemie Europejskie – to nie będę go witał chlebem i solą. Nie będę afirmował swoich oświeconych i wartości, nie pokażę swojego wrażliwego serduszka 😀 Ale będę się bronił, bo prawo do obrony siebie, bliskich i innych osób, w szczególności do obrony niewinnych przed łotrami, to niezbywalne i odwieczne prawo istoty kosmicznej, czyli człowieka.

O inwazji armii państwa islamskiego na Europę, czytaj też w moich innych artykułach:
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

Autor: Jarek Kefir

Hej Kochani! 🙂 Każdy komu zależy na przekazywaniu dalej niezależnych i niecenzurowanych informacji, może dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp. Moja działalność zależy m.in. od Waszego wsparcia. Link z informacją tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 

 

Reklamy

114 odpowiedzi »

 1. JEZELI NAPRAWDE WATYKAN MA COS DO UKRYCIA ????? WATPLIWOSCI SA BO TO TEZ SA LUDZIE .CZY KAZDEGO Z NICH WYBRAL PAN BOG , LUB SYN BOZY NA ICH MIEJSCE ? INACZEJ BEZWZGLEDNIE. SA PYTANIA NIE WAZNE JAK TO INNI TLUMACZA PO SWOJEMU …ZNACZY KAZDY H….. NA SWOJ STROJ(.prosze mi wybaczyc przepraszam !) U MNIE JEST TYLKO WIARA.! OD RODZICOW , Z KOSCIOLA ,Z RELIGII. I CO WAM POWIEM ,Z BOLU. KTORY PRZESZEDLEM PRZEZ ZYCIE ,2 UDARY ,ATAK SERCA. I B.DUZOOO…. FALSZU. PODLOSCI I WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO TO ZNACZY JAK TO INNI PRZEKAZUJA, CZEGO NAPEWNO NIKT ZDROWY SIE NAWET MINIMALNIE NIE SPODZIEWA I SPODZIEWAC SIE NIE MOZE W CZASIE DZIEKI BOGU ZDROWIA..PONIEWAZ KAZDY KTO UWAZA SIE ZA OSOBE WYZSZA OD INNEJ. NASTEPNEJ. BLIZNIEJ DOBREJ, ZLEJ? MOZE GORSZEJ, LEPSZEJ . NIE WIEM .ZROZUMIECIE (MOWIE DO TYCH BEZ MOZGOWCOW KIEDY WAM KOZA DO D….MOZE DO MOZGO ZAGLADNIE.OPAMIETAJCIE SIE!!! DRUGIE NIE POZWALAJCIE TYM BEZMUZGOWCOM TEZ NISZCZYC TAK PIEKNEGO NASZEGO JEZYKA. JESLI CI GLOPOLE CHCA MOWIC W POLSCE W OBCYM JEZYKU POZWOLCIE IM ALE W CALYM ???SZLNLGU???? ALE W POLSKIEJ ROZMOWIE JEST TO ZAKAZANE podziekujcie KCHANOWSKIEMU .ORAZ INNYM POLSKIM POETOM . NP MICKIEWICZ ,ORAZ DUZO INNYM .STARY UMIERAJACY PROF…HODRYK ..Ps.BARDZO MI PRZYKRO ALE NAWET WLADZA ANI W POLAND ANI IN USA NIE ROBI NIC ABY BYLO LEPIEJ LUB SPRAWIEDLIWIE .PROSZE NIE POZWALAJCIE SIE ZA DUZO UCZYC RZADOWI OD RZADU USA ..IN POLAND IS LONG TIME NO JUSTICE. BECALUSE WAS (kOMIUNIZM) IN USA IS NO JUSTICE BECAUSE NO BODY FROM GOVERMENT.TAKE CARE OF THOSE WHO TAKE LIVE OFSO MANY PEOPLE . PRESIDENT j.KENNEDY ?PRESIENT R.REAGAN?PRES. OBAMA IS SAME PLACE .HE CAN’T DOO NOTHING. WHY? ASK PUTIN .HI KNOW WHAT IS GOING ON.PLEASE PRAY .FOR GOD FOR BETER.FUTURE OTHER WAY THIS WORLD IS CLOSE TO BE FINISH BY SO MANY STUPID PEOPLE IN ALL GOV. IN ALL COUNTRIES.GOD BLESS YOU ALL WHO IS IN LVE IN GOD AND HIS LOVELLY PEOPLE. LOVE YOU UMIERAJACY ..ZNACZY ZMUSZONY PRZEZ JSTICE DEP.(PRACOWNIKA).(PINNELASS CO.FLORIDA.ORAZ RESZTE ADWOKATOW. DONLLYLY I INNYCH WINOWAJCOW. NA CO IDIOCI SADU POZWALAJA.)PRZEPRASZAM NIE DO KONCZE. PONIEWAZ ZDROWIE NIE POZWALA .GOD BLES YOU ALL. LOVELLY PEOPE IN GOD WORLD.

  Polubienie

   • To co robi z Amerykanami ta swołocz to u nas żłobek, ale przy tych p-osłach
    niedługo doszlusujemy:

    Problemy ze szczepionka przeciw HPV są coraz większe. Wiele krajów już uciekło przed tą trucizną, natomiast Polska, jako JEDYNY kraj na świecie wprowadza OBOWIĄZEK jej stosowania poczynając od 2017. Ciekawe, KTO za tym stoi, ale tak.. z imienia i nazwiska.

    ==Kto z naszych wybrańców o tym zadecydował ?

    Sejm :

    Wystarczy kliknąć na nazwę partii itd …

    http://goo.gl/YiRtcf

    Senat to poparł w stępujący sposób:

    http://goo.gl/B9emxL

    Zdecydowana większość głosuje „w ciemno” i nie czyta tego za czym głosuje, bo głosuje po otrzymaniu SMS „od góry”.

    No więc, „góra”, kimkolwiek jest niech się szybko zastanawia, bo jest jeszcze czas, żeby wprowadzić wymaganą nowelizację.

    No i ostatnio wypuszczono „lepszą” szczepionkę przeciw HPV, która zawiera
    o 100 % więcej aluminium niż ta poprzednia, „gorsza” !!

    http://www.naturalhealth365.com/hpv-vaccine-side-effects-1752.html

    Pozdrawiam,
    Jerzy Zięba
    =========

    Już ma kłopoty w proku-r-waturze za udzielanie porad zdrowotnych… 😦

    Polubienie

 2. Jestem poza naukami ścisłymi już od wielu lat i nie wiem dokładnie co się teraz dzieje i jakie możliwości wpływu na otoczenie mają ci, którzy realnie rządzą tą planetą. Zapewne są one duże. Już to co widzimy obecnie — to całe zidiocenie społeczeństw, ta bierność ludzi, ten ich strach przed nieznanym — to wszystko prowadzi do najczystszego zła. Jego uosobieniem jest Antychryst. Ci rządzący dobrze wiedzą jaką cenę zapłacą za obecne działania. Tu nie ma żadnego grzechów odpuszczenia. po prostu czeka ich praktycznie wieczna seria wcieleń , aby odpracowali całe to zło, jakiego się być może dopuszczają. Nie zapominajmy o przywódcach wielkich religii. Oni też zapłacą.

  Bhagawan Sri Ramana Mahariszi powiedział ,,nic się nie stanie, co nie jest przeznaczone, najlepiej więc trwać w milczeniu”. Poczekamy, zobaczymy. To my ciągle o tym islamie myślimy i tym samym go wzmacniamy. Jeśli nie islam to co? po prostu wolni od wszelakich poglądów samodzielnie myślący ludzie. Neopogaństwo też będzie nowym aparatem wyzysku społecznego. Wielu oszołomów już dziś je propaguje.Po co nam nowy dom niewoli? Czy ta okupacja Polaków przez Watykan i KRK przestała wystarczać. Uwolniony niewolnik zawsze szuka nowej niewoli. Nie o niewolę mu chodzi, lecz o nowego pana. Sam już nie potrafi samodzielnie egzystować. Z Polakami jest tak samo. Szaleńcy! Co robicie szaleńcy? Po co wam nowy okupant Swaroga i innych astralnych myślaków? Zacznijcie sami się naprawdę organizować. W czasie II Wojny Światowej potrafiliście. Niepotrzebnie słuchaliście Angoli. Czyż już raz nie oszukali we wrześniu 39 roku? Jak świat światem nigdy nie był Angol Polakowi bratem. My Polacy potrafimy tylko cierpieć i walczyć za nie swoją sprawę. Chyba pianym jak Polacy Polakom czas wytrzeźwieć.

  Polubienie

 3. http://www.listyznaszegosadu.pl/brunatna-fala/od-hitlera-do-erdogana-biernosc-liberalow-w-obliczu-kolejnego-rosnacego-imperium-faszystowskiego

  „Gdyby przeciwstawiono się Hitlerowi w Hiszpanii, światu mogła być oszczędzona II wojna światowa, ratując miliony istnień ludzkich w Niemczech i na całym świecie. Zamiast tego bierność międzynarodowa w obliczu agresji Hitlera w Hiszpanii w latach 1936-1938 ośmieliła go do inwazji na resztę Europy i do rozpoczęcia swoich kampanii ludobójczych. Dzisiaj, po 80 latach, Erdogan buduje podobny front faszystowski i rewolucja w Kurdystanie Północnym i Zachodnim stoi samotna w bezkompromisowej opozycji do tego neo-osmańskiego projektu.

  W 1936 r. los rewolucji anarcho-komunistycznej przeciwko faszystom i nacjonalistom pod wodzą Franco spotkał się z podobną obojętnością ze strony rządów zagranicznych. Borykająca się z kłopotami republika, zrodzona po upadku monarchii zaledwie pięć lat wcześniej, miała sympatię liberalnych rządów na Zachodzie (z wyjątkiem niektórych katolickich i konserwatywnych frakcji, które sympatyzowały z nacjonalistami), ale była to tchórzliwa sympatia, całkowicie pozbawiona poparcia w czynach.

  Postępowi intelektualiści z całego świata zrozumieli, że hiszpańska wojna domowa będzie punktem zwrotnym w historii, że jest to ostatnia nadzieja zatrzymania szerzenia się faszyzmu w całej Europie. Niemniej, mimo dziesiątków tysięcy wolontariuszy, którzy dołączyli do Brygad Międzynarodowych, ani jeden rząd zachodni nie przyszedł z pomocą marnie uzbrojonym rewolucjonistom. Trwało to także po tym, jak Hitler i Mussolini rozkazali codzienne bombardowanie Barcelony i Madrytu i otwarcie dostarczali broń i żołnierzy, by wesprzeć siły Franco. Jak dowiodła umowa z Monachium, jeszcze w październiku 1938 r. Francja i Wielka Brytania starały się uniknąć konfrontacji z Hitlerem, woląc poddać się jego taktyce zastraszania.

  Dzisiaj Bliski Wschód i Afryka Północna są uderzającą paralelą do późnych lat 1930 w Europie. Jest to region kotłującego się faszyzmu, chociaż w islamskim wydaniu, a u samego sedna znowu jest potężny, populistyczny przywódca z morderczą wizją dla świata.

  Pomimo wpływów Arabii Saudyjskiej i Kataru Erdogan jest dla islamizmu sunnickiego tym, czym Hitler był dla faszyzmu. Turcja pod rządami Erdogana stała się najpotężniejszym sojusznikiem islamistycznych sunnitów od Bractwa Muzułmańskiego i Hamasu do Al-Nusra i Państwa Islamskiego. Ponadto, popularność Erdogana wśród islamistów sunnickich wszelkiego pochodzenia przekracza popularność każdego innego przywódcy i, co jeszcze gorsze, jego plany są ogólnie niezauważane, szczególnie przy chaosie w Iraku i Syrii.

  Podczas gdy Kurdowie i sprzymierzone z nimi siły postępowe walczą, by powstrzymać wzrost islamizmu, Zachód zrobił niewiele więcej, jak kolejne ustępstwa wobec zastraszającej polityki Erdogana, prowadzonej w złej wierze. Zachód ma nadzieję, że któregoś dnia przestanie on popierać Państwo Islamskie i inne siły islamistyczne. Sama bierna solidarność i sympatia nie umożliwią Kurdom i siłom sprzymierzonym powstrzymania islamistów w Syrii. Jest tak szczególnie dlatego, że Turcja, przy milczącej aprobacie NATO, nadal używa całej swojej mocy, by zniszczyć Kurdów zarówno w Turcji, jak w Syrii, tak samo jak Niemcy nazistowskie były bezpośrednio zaangażowane w dławienie antyfaszystowskiej rewolucji w Hiszpanii.

  Jeśli świat nadal będzie niechętny powstrzymaniu Erdogana, nieuchronnie zbliżająca się katastrofa istotnie będzie porównywalna z II wojną światową. Podczas gdy ta dwulicowa polityka wobec liberalnego Zachodu – także przypominająca politykę Hitlera od 1936 do 1938 r. – trwa już od jakiegoś czasu, imperialistyczny kalifat Erdogana przyjmuje coraz wyraźniejszy kształt. Równocześnie jego polityka szantażowania Unii Europejskie kryzysem uchodźców i Stanów Zjednoczonych perspektywą (na ogół niematerializującego się) wsparcia w wojnie z Państwem Islamski, okazała się niezmiernie skuteczna.

  Erdogan zamierza założyć imperium islamistyczne do 2023 r. i jeśli powszechne poparcie, jakie otrzymuje obecnie, pozwala na jakieś prognozy, nadchodzące imperium będzie miało poparcie olbrzymiej większości islamistów sunnickich. Ludobójcza kampania Turcji przeciwko Kurdom jest więc tylko początkiem. Z czasem świat niewątpliwie zorientuje się, że Erdogan jest śmiertelnym niebezpieczeństwem dla międzynarodowego pokoju; niestety jednak, będzie prawdopodobnie zbyt późno. Tak jak przywódcy świata spóźnili się z zatrzymaniem Hitlera w 1939 r., tak jak nie poparli postępowych Katalończyków, Basków i Hiszpanów, żeby już nie wspomnieć Żydów, świat dzisiejszy stoi bezczynnie, kiedy rewolucjoniści w Kurdystanie stoją wobec drugiej co do wielkości armii NATO.”

  Polubienie

  • ==„Gdyby przeciwstawiono się Hitlerowi w Hiszpanii, światu mogła być oszczędzona II wojna światowa, ratując miliony istnień ludzkich w Niemczech i na całym świecie.==

   Eee, to była tylko rozgrzewka.
   A jakby nie zabili Ferdka w 1914 to nie byłby I-ej WS? 😉

   To są zaplanowane akcje z korektami wobec różnych scenariuszy..

   Celem jest pożarcie Rosji, jej Syberii, bogactw, ziemi..

   Teraz będzie III rozgryweczka..

   Polubienie

  • Tylko ta Republika wprowadziła niszczenie obiektów sakralnych, masowe mordy na osobach duchownych, księżach i zakonnicach, katowanie katolików. Pomagał temu reżymowi Związek Radziecki. Pomagał za złoto Hiszpanów. Gdy skończyło się to złoto, a było go siedemset ton, od razu Republika zaczęła upadać. Niemcy dopomogli generałowi Franco i jego ludziom. Bez złota ta Republika i tak by upadła. Niemcy jedynie przyspieszyli jej upadek.

   Polubienie

 4. Jakiś rok temu dostałem Koran do przeczytania!
  Pomimo ze czytałem rózne teksty i byłem przygotowany na dziwactwa. Tutaj jednak miałem kłopoty bo ciężko czyta się powtarzajace się twierdzenia, ze Allah jest wielki. Przebrnąłem jednak i postanowilem zrozumieć
  Dla mnie to co jest napisane w Koranie to nic innego jak podręcznik taktyki watachy rozbójników. Co chwile powtarzane ze robi sie to dla Allaha robi ludziom wodę z mózgu!
  Mamy wiec dowód na to ze ci ludzie sa manipulowani!
  Jednak wystepuje jeszcze inny problem!
  Ludzie ci zyja w małych izolowanych grupach zwanych klanami [ostatnio sie to zmienia] Żenili się przez wiele lat z bliskimi sobie krewnymi. Rzadko kiedy dostawali zastrzyk [świeżej krwi] więc maja bardzo zdegenerowane geny. Na dodatek ich kultura plemienna nie rozumie demokracji tylko przyjmuje polecenia rady starszych. Mozna wprost powiedziec o uwstecznieniu ich! To stanowi ogromny problem, a na dodatek poddawani sa masowej indoktrynacji przez sobie podobnych mułłów w meczetach. Od nich czerpia szerszą wiedze na temat świata i tylko to jest dla nich zrozumiałe. Są strasznie krzywdzeni w moim pojeciu!
  W ogole wszystkie religie monoteistyczne strasznie krzywdza i oszukuja ludzi. Podam proste porównanie
  Mamy morze z piaszczysta plażą. Na brzegu trzy najwazniejsze religie monoteistyczne wykopaly bajora gdzie zebrala sie woda. Wszystkie głosza ze to one własnie są morzem i nie dostrzegaja tego ogromnego prawdziwego obok. Tłuka się miedzy soba o to która prawdziwsza. Czasem jakas fala z morza przyniesie troche świeżej wody, ale żadna nie chce przekopać kanału do niego. Tak widzę obecna sytuacje w religiach.
  Musimy sami jako ludzie odszukać swoją własna drogę do morza które jest właśnie Bogiem. Wymaga to trochę pracy i zrozumienia, ale jest to możliwe!
  Co dalej z [uchodźcami]?
  Nie mam zadnych złudzeń – bedzie krwawa rzeź!
  Proponuje wszystkim czytelnikom Kefira by we własnym zakresie przygotowali się w broń i srodki zywności. Jesli macie mozliwości to doskonalcie sztuke przetrwania, bo na pewno się przyda. Najbardziej jednak obawiam sie prewencyjnego uderzenia nuklearnego. Na to nie ma ratunku
  Mimo wszystko pozdrawiam

  Polubienie

 5. w 4d mongoly księżycowe nadaja telewizje ksiezycowa tzw lunaTV która zacheca nas do morderstw gwaltow depresji choroby i tak samo jak mamy wirusy fizyczne tak samo mamy wirusy astralne, czy załapiemy czy nie zależy od naszych zwojow genetycznych, jak nam taki wlezie w końcu zaczyna chorować nam ciało, dopóki księżyc nie zniknie nam z naszej orbity dopoty będziemy się borykać z tym wszystkimi dziadostwami, pierwszy pubkt programu to zdac sobie z tego sprawę wtedy myslami astral zaczyna nam wytwarzać mechanizmy obronne, astral jest wszechpotężny można sobie nawet nowe zeby wychodowac odmłodnieć, wystarczy zaczac hodowac w sobie takie myśli i nie wpuscic ani jednej nanosekundowej myśli ze to jest niemożliwe bo ta jedna myśl bedzie nam rozwalać wszystko i się nie zisci to co hodujemy, negatywna ciemna strona mocy i jej mysli sa dużo silniejsze niż pozytywne, na jednego menela czy agresora generującego syf i agresje mentalna 24/7 trzeba wiele roześmianych wesolych swiatlych naszych żeby nie manifestowaly sie wojny bieda depresja glod smrod marazm i ubóstwo a teraz wyobrazcie sobie co manifestują milony kukukakaowcow w Polsce Afryce i Meksyku i co laczy te wszystki kraje wyznaniowe kk ? ano laczy bieda smrod brod i ubustwo, im większe zakakaowiane obszary tym wiekszy smrod brud i ubostwo i tym lepiej dla księżycowych eskimosow. Ze araby wstaja o 10tej to tylko plus i ze nie maja takich stresow jak my i dozywaja do 100ki bez chorob to tylko pozazdroscic, nasza cywilizacja powinna się nazywać cywilizacja wczesnego budzikowego wstawania, jest to sztuczna wlasnie nie normalna cywilizacja, o 10tej powinno się wszystko otwierac no może oprócz szpitali itd., wtedy możemy zapomnieć o tych wszystkich kofeinowych niszczacych nam nadnercza dopalaczach kawach, herbatach itd, to u nas jest akurat postawione na glowie. Empatia czyli skladowa b wysokiej swiadomosci zbudowala tutaj wszystko lacznie z nasztmi cialami planeta galaktyka itd., nie empatyczne egoistyczne istoty to rak 4d i 5d i w takich kategoriach to trzeba traktować i to zwalczać. Ta uprzejmość arabow to omamianie-hipnotyzowanie ofiary przed atakiem to mentalność także mongolow z przyklejonym uśmiechem nawet w sytuacjach gdzie gwalca nam corke na naszych oczach, ta mentalność jest niestety genetyczna i nawey mongoly czy araby urodzone w Polsce np z jednego polskiego rodzica będą zawsze miały z tylu glowy agresje przeciwko białym jedyne co ich bedzie stopowalo przed atakiem to wiezienie a wiec tez utrata majatku domu samochodu pracy itd

  Polubienie

 6. … \m/… świetna kapela, tworząca epicką muzykę ilustracyjną, mają mnóstwo takich heroicznych utworów, wzmacniających ducha walki o wolność w szeroko rozumianym pojęciu … polecam szczególnie album „Archangel” poświęcony duchowej armii, wojowników światła gnozy Lucyfera, warto, muzyka niesamowicie wprawia we wzniosłe tony odwagi i waleczności ducha i serca 🙂

  Polubienie

  • … to jest znakomite, no i ciekawie wygląda screen z wieżą Eifela w tle, co bardziej rozeznani w temacie dostrzegą w tym pewne oczywiste nawiązania w obliczu zbliżającej się wojny …

   Polubienie

    • grzegorz mają ale jakieś tkliwe o miłości, ale takie epickie raczej są autorskie albo z gier albo slajdy, poszukaj sobie ich twórczości na jewtubie 😉

     Polubienie

 7. … \m/^-^\m/… ❤ … Lucyfer waleczny … jeden z moich ulubionych utworów, napełnia dumną walecznością każą komórkę ciała, bynajmniej mnie, końcówka dosłownie zapala mi skórę ciarami diabolicznymi 😀

  Polubienie

 8. I ta symboliczna wieżyczka Eiffla sie połamie niedługo..
  Można obstawiać kiedy..
  Śmieszne to nie jest, wiadomości z Syrii:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/02/23/co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-23-02-2016/

  Fajny ruski film- alegoria..
  Mały niedźwiedź, duży i ‚amerykancka’ puma.. 😉

  ==Puma goni niedźwiadka, ten zaś – broniąc swego życia – działa przemyślnie i sprytnie. Gdy wydaje się już, że los małego zwierzaczka jest przesądzony, okazuje się, że stary niedźwiedź czuwa. Taki alegoryczny obraz sytuacji na Ukrainie przedstawia poniższy film:

  Polubienie

 9. ==Niemcy kultywują pamięć o niemieckich ofiarach II Wojny Światowej, urocze.

  Bo przecież wszyscy wiedzą, że to źli Słowianie zaatakowali biedną Zjednoczoną Europę ze stolicą w Berlinie, źli Lachowie pozakładali „polskie obozy zagłady” i wspólnie z równie złymi „Ruskimi” wpadli w czterdziestym piątym do Berlina i pobili biednych, miłujących pokój Niemiaszków. Były okrutne przesiedlenia a nawet w owym okresie Niemiaszki nie dojadali i musieli chodzić piechotą a nie jeździć mercedesami. Elita Germanii to nawet musiała ukrywać się w bunkrze przed podludźmi ze Wschodu! I ci biedni żydzi, jak ci Słowianie mordowali tych żydów, a bohaterscy Niemcy poświęcali życie aby ich ratować. A podczas wojny to nawet łamano prawa homoseksualistów, zasady równouprawnienia oraz odstąpiono od walki z globalnym ociepleniem, to wszystko wasza wina, słowiańscy untermenschen!

  http://wpolityce.pl/swiat/282941-berlin-zglosi-roszczenia-terytorialne-wobec-polski-niemiecki-rzad-przyjal-program-zachowania-pamieci-o-wypedzeniach

  Jak fałszuja historię padalce, dramat !!!

  Polubienie

 10. Bratislav Zivkovic, komendant serbskich czetników o Zjednoczonym Imperium Słowiańskim:

  „Coś się kończy. Era, polityczny czas jaki znamy, dobiega końca. Natomiast my Słowianie- Polacy, Serbowie, Czesi, Rosjanie itd.- jesteśmy największą siłą w Europie. Jesteśmy najpotężniejszym narodem w Europie. Ale jesteśmy podzieleni, skłócono nas religią- katolicy, prawosławni- ale co za różnica? Płynie nas ta sama krew. Tak samo myślimy. Gdybyśmy byli razem to Zachód padałby przed nami na kolana, a nie odwrotnie, jak to się dzieje dzisiaj.Jak to się dzieje, ze Berlin i Paryż, przecież w odniesieniu do Słowiańszczyzny to proch, jak to się dzieje, że oni dyktują nam nasze życia? Ponieważ my jesteśmy podzieleni, skłóceni. Zjednoczone państwo Słowian to niewyobrażalne możliwości, niewyobrażalna siła, ale co z tego jeżeli nikt nie wybijał się wzajemnie w takim stopniu jak właśnie my. Ludzie nami rządzący sprzedają nas, nieustannie nas sprzedają . Ja znam waszą historię- to historia pełna sławy, odwagi i honoru, w was jest skrywana moc, siła. Kiedy tylko Polacy będą z Rosjanami żyli tak jak dzisiaj Serbowie i Rosjanie, to powstanie sojusz silniejszy aniżeli kiedykolwiek Francja i Niemcy mogłyby utworzyć . Tutaj najważniejsze- źródłem tej wspólnej potęgi są Polacy i Rosjanie, ich zgoda jest fundamentem dla przyszłości nas wszystkich. Wam zjednoczonym nikt nigdy nie zagrozi, nikt. Ale nam wrogowie za wszelką cenę nie pozwalają się porozumieć.”

  Dobre!

  Polubienie

  • Tydzień temu skończyłem czytac książkę a własciwie pracę naukową „Słowiańscy Królowie Lechii” i jestem pod wrazeniem
   Panowaliśmy od Renu do Wołgi i od Bałtyku po Adriatyk i morze Czarne
   Pierwszy odnotowany król to Sarmata panujacy około 1800rpne
   Pierwszy gdzie dokładnie odnotowano lata panowania to Lech I Wielki 1729-1679pne
   Lalismy Cesarstwo Rzymskie i Julek Cezar został trzy razy pobity przez Leszka IV Awiłłę i wybił Rzymowi doszczętnie Legion Marsowy oraz XVII, XVII i XIX czyli 40 000 legionistów
   3 razy spladrowali Rzym w latach 410, 455 i 472
   Tak więc nie tylko mamy się czym chwalić, ale powinnismy byc z tego dumni!
   Bitwę w lesie Teutoburskim w roku 9ne roztrzygneli na swoja korzyść koalicja Słowian z Imperium Lechitów, a nie jak Niemcy ucza plemiona Germańskie które wtedy zaledwie sie formowały ze Słowian i skandynawów
   Niemcy w ogóle maja jakąś tendencje do kłamstwa, bo kłamia o tym zdarzeniu i milczą o otruciu 20 książąt słowiańskich w 840 roku w Gnieźnie

   Polubienie

  • bardzo piękne słowa. jednym z moich zajęć grafika wizerunkowa, jeśli ktoś ma pomysł na coś podobnego w kształcie merytoryczno i graficznym, to zapraszam. takie mocne słowa hurtowo mogą powstawać, np. jako demotywatory i zapełniać neta, dopóki jest. Biali poczują moc

   pzdr, freelander.wroc@gmail.com

   Jarek Ty również możesz się zastanowić i wykorzystać swój potencjał, bo zagląda tutaj wiele set/tysięcy osób. Może jakiś oddzielny dział? „Biały”?
   Jeśli coś takiego zrobisz, grafika masz za free.

   dzielmy się pomysłami, to ma potwornie atomowy wydźwięk i moc

   Polubienie

   • Zauważyć mozna że ten apel brata Serba ma jedynie
    pozytywny wydźwięk !

    C.d:

    ==Niewiedza, to największy wróg między naszymi narodami” – powiedział komendant serbskich czetników Bratislav Żivković.

    ” Myślałem ze wiem o Polsce dużo, ale dopiero teraz po kontakcie z tak wspaniałymi ludźmi, zrozumiałem ze tak naprawdę nie wiedziałem nic. Od serca bardzo wszystkim dziękuje i wiem ze przez całe swoje życie będę pamiętał ten pierwszy raz kiedy tutaj przyjechałem. Mam nadzieje ze nie ostatni ”
    „Polityka jest dla nas jednym wielkim złem. My Słowianie jesteśmy łagodnymi ludźmi o wielkich sercach i duszach. Jestem pewien ze Polacy czy inni Słowianie którzy nienawidzą Serbów, po trzech dniach pobytu w Serbii zmieniliby swoje zdanie o nas. Niewiedza, to największy wróg między naszymi narodami”

    Komendant Bratislav Zivković goszczony przez OWP

    -> https://www.facebook.com/kronika.narodo … 1004721793

    Polubienie

    • Gdyby Rosja w 1999 była tak silna jak teraz parchy nie tknęłyby
     Serbii bombami, byłoby jak w Syrii, byłaby pomoc.

     Polubienie

    • W Serbii chodziło o kilka celów, w tym niszczenie Słowian, także podług maksymy divide et conquer. No i co trzeba podkreślić – zalegalizowano albańską, a więc islamską supremację etniczną w regionie. Stworzono Kosowo – państwo rządzone przez islamistów i potężną albańską mafię. To rządzący Kosowem (mafia i islamiści) przejmą kontrolę nad sąsiednią większą Albanią i zjednoczą się. Nie odwrotnie! Kosowo to państwo żyjące z handlu ludźmi, ich narządami do transplantacji i przede wszystkim, z przemytu i handlu narkotykami na całą Europę i pół Afryki.

     Polubienie

    • To są fakty, przy silnej Rosji nie udałyby im się te tricki.
     Gdyby nie Rosja Syrii by już nie było.

     Tam wystarczy iskra i Moskwa potraktuje tureckich bandytów
     gorącymi bombkami.
     Już dostali ‚chińskie’ ostrzeżenie.

     Polubienie

    • ===Pułkownik serbskiej armii w stanie spoczynku, przewodniczący komitetu wykonawczego „Ruch na rzecz Serbii” Lubinko Djurković uważa, że NATO zmierzało w Jugosławii do dwóch celów: podejście bliżej Rosji i przejęcie pod swoją kontrolę zasobów Kosowa, w tym olbrzymich złóż węgla oraz występujących tam rud metali ziem rzadkich, stosowanych w branży kosmicznej. ==

     ==Nawet analogie z czasów II wojny światowej są uderzające, jak np. rola chorwackich ustaszów po stronie Niemiec w Jugosławii i rola UPA-OUN w sojuszu z Hitlerem na Ukrainie. Popełniali oni podobnie potworne, masowe zbrodnie czystek etnicznych – ustasze wobec ludności serbskiej, kiedy to do siedziby ich wodza Ante Pavelicia przynoszono kosze wyłupionych serbskich oczu, a rezuni z UPA wobec polskiej ludności Wołynia i Podola, mordując ją na swoje słynne 126 sposobów, w tym przy pomocy pił, siekier i wbijanych w głowę gwoździ.==

     ==To nie przypadek, że i niedawno w części b. Jugosławii i obecnie na Ukrainie można zaobserwować najbardziej skrajne przejawy odrodzonego faszyzmu w powojennej Europie. I w obu przypadkach trwa na Zachodzie presja na ich publiczną akceptację w imię „wyższych racji geopolitycznych”, czyli globalnej konfrontacji z Rosją.==

     ==– Ruskie tanki w Kosowie:
     Rosjanie przyszli Serbom na pomoc. Niestety na Kremlu za czasow Jelcyna rzadzil Chodorkowski morderca z Czeczeni. Pewnego dnia rosyjskie wojsko dostalo prikaz z Moskwy, zeby sie natychmiast wycofac z Kosowa. Chodorkowski zarzadzil. Kosowo bylo stracone. Bombardowanie Jugoslawii trwalo bez chwili przerwy przez 78 dni. NATO zbombardowalo Belgrad i radiostatcje chinska w Belgradzie, ktora nadawala w swiat wiadomosci z Serbii.
     Powodem bombardowania byla odmowa Miloszewicza do podpisania Umowy z Rambouillet. USA chcialo przejac calkowita kontrole wszystkich punktow strategicznych Jugoslawii, zeby moc spokojnie przekopac kraj i przeprowadzic rurociag gazowy przez Kosowo, Belgrad az do Triestu.==

     Gazociąg.. Jest przyczyna, a kto nim zawiaduje z u.s.a ?
     Handel organami to zbrodnie wojenne.

     Polubienie

    • Albany to polmongoly to samo bulgaria i rumunia plus minus, ten samolot dosc ciezki w pilotażu, chyba kompy go startują i laduja

     Polubienie

 11. A kto przed rozbiorami w XVIII wybił polska szlachtę..?
  A ”powstanie” Jakubka Szeli, a ”styczniowe”, de facto eksterminacja galicyjskiej szlachty..
  Kto przejął ich majątki i herby ??….

  Te same siły:

  (….)
  Warto przypomnieć, że instytucja ta powstała na wniosek masonów-wywiadu brytyjskiego, a konkretnie realizowana była przez pana p. Piere Samuela du Ponta. Pan ten znany był z tego to, że po pierwsze był wcześniej zatrudniony do reformy edukacyjnej i oświaty w tym przebrzydłym katolickim kraju jakim była Francja. Był dobrym agentem, ponieważ jego wychowankowie doprowadzili do rewolucji w 1789 -96 roku we Francji wycinając czyli po naszemu mordując większość inteligenci. Potem był oficerem prowadzącym faceta nazywanego u nas królem „Ciołkiem” – Poniatowskim. [Ród Ciołków wymarł ok. 100 lat wcześniej. A generalnie „Poniatowski” był mieszańcem frankistowskiej pokojówki Czartoryskich i młodego Branickiego jak twierdzili ówcześni. Oficer prowadzący był dobrym agentem, ponieważ doprowadził w okresie ok. 10 letnim do upadku Polski. Potem już było tylko gorzej. Ultra katolicka Austria poprzez prowokacje zwaną Rabacja wymordowała ok. 3000 rodzin szlacheckich w Małopolsce – zwanej od czasu rozbiorów Galicją. Prowokatorem i sprawcą był niejaki Jakub Szela, nagrodzony za te czyny majątkiem na Podolu. W miejsce wymordowanej inteligencji austryjacka administracja sprzedawała herby, co zaowocowało powstaniem tzw. hrabiów galicyjskich. Wiadomo natura nie znosi próżni. Jak nie ma prawdziwej inteligencji to trzeba ją stworzyć. To samo robiono po 1945 roku. Z tej „szlachty” następnie powstali różnego rodzaju intelektualiści czyli szkołą lwowską i krakowską. Nawet na cześć dziadka miłościwie panującego Franza Jozefa zmieniono nazwę starego Uniwersytetu Krakowskiego na Uniwersytet Jagielloński. Każdy, trochę przytomy obywatel doskonale wie, chociażby na podstawie obserwacji dzisiejszych, że żaden intelektualista nie mógł pisać nic przeciwko władzy. A płatnikiem tych profesorów był nie kto inny jak rząd Jej Cesarskiej Mości Austro-Węgier.

  Każdy kto myśli inaczej niech sobie przypomni fakt, że w Polsce przez 80 lat ŻADEN profesor historii nie poruszył np. sprawy zamordowania ok. 7000 polskich intelektualistów w Morzy Białym w 1940 roku. Żaden nie poruszył w ogóle mordów poprzez zatopienie Polaków, Rusinów, Żydów w wodach mórz północnych w latach 1918 – 1945 [a być może i później].

  Po II wojnie światowej było jeszcze gorzej, ponieważ cała oświata zwana ludową przeszła w ręce ludzi ze wschodu przywiezionych przez armię sowiecką. Przecież w celu właśnie wprowadzenia własnej oświaty wymordowano ok. 75% polskich profesorów, 56% polskich lekarzy, 27% polskich nauczycieli i 28% polskich inżynierów. Skutki tych mordów widzimy do dnia dzisiejszego. (….)
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/znachorstwo_w_medycynie_w,p929163105

  Warto poczytać ‚starego doktora’ Jaśkowskiego ..

  Polubienie

  • księżycowe skurwysynki yahwe i ich ziemscy zydomongoloUBecy mordują nas systematycznie i podstepnie juz od 7000 lat mniejwiecej, wiec nic nowego, a tu macie jak nas robia w huj ze stara technologia na benzyne itd. a sami popierdalaja kadilakami do swoich reptoidow po wskazówki i z lupami na marsa księżyc itp to zielone to noktowizor wojskowy drugiej i trzeciej generacji przez który widać te samoloty międzyplanetarne za które gary mckinon miał być skazany w usa na 80 lat… cos było na rzeczy jak widac

   Polubienie

 12. Wstanie taki chłop o 10 rano, w ciągu dnia sprzeda w swoim sklepie jakiś kawałek szmaty, czy też przewiezie kogoś swoją rikszą czy taxi. Resztę dnia siedzi razem z innymi dziadami, bo kobiet wśród nich na ulicach brak, bo szariat i plaga gwałtów. Palą i żują godzinami jakieś zioła – khat, tytoń, marihuanę.

  Zapomniałeś, Panie Kefirze, że uwija się również bidulek w pocie czoła przy swojej 55+ habibi z lepszych landów i niestety czasami też z Polski, żeby oddała mu za ‚miłość’ wszelkie dobra materialne, a on spokojnie mógł się byczyć i wprowadzać islam, płodząc z właściwą żoną ósme dziecię. Skąd się w ogóle wzięły białe muzułmanki? Nie tylko z głupoty, to jest jedno z naczelnych zadań postępującej islamizacji. Smutne i nieładne.

  Polubienie

   • przebiegunowanie dotyczy ludzi Jareczku.

    Globalne ocieplenie dotyczy również ludzi. Jest coraz cieplej? jest. i wszystkie rządy zasponsorowały ten syf za pomocą podatków.

    Przecież wirtualne twory państwowe, to jeden portfel, czyż nie?

    myśleć proszę. Wszystko co czytamy to jebana złuda, której korzenie są w scenariuszach religii dopasowanej do wydarzeń, które są sztucznie prowokowane. czyż nie?

    Przestańcie powielać pierdoły. To wszystko jest prostsze niż się wydaje. Obserwujcie wydarzenia i to co głoszą naukowcy i to co jest geopolityczne, religijne, militarne, … cywilizacyjne.

    Mam wrażenie, że widzę rzeczywistość jak neo w matrixie, zresztą jest dziś w tv.

    warto to obejrzeć po raz kolejny bo to pierwsza i najważniejsza część

    Polubienie

    • król lew? toś mnie zaskoczył. o tych co mówisz to oczywiste ale leo? hmmm

     mój „ulubiony” to na skraju jutra ale tylko pierwsze 3-4 min. reszta to bełkot, albo oblivion pokazujący smutny obraz nowego świata. tam monolog jest najważniejszy. reszta to bełkot

     Polubienie

    • nie chodzi mi o efekt wizualny, bo jest zajebisty. chodzi o fabułę, która musi mieć milion przesłań/odniesień/alegorii/…. dla mnie najważniejszy w tym filmie jest monolog, bo opisuję czasy zmian – czas od pierwszego kadru w tył. Tam są daty, jak je przeliczysz, to wszystko nakłada się na zmiany w tym stuleciu i pasuje do harmonogramu wydarzeń, która sa „zaprogramowane” przez psychopatów. jak myślisz, ile człeków po takiej zagładzie przetrwało na świecie. W tym filmie było tylko jedno miejsce ale w tym czasie, cała planeta była, więc czy było na niej inne podziemne życie?
     pozostawiłem sobie po tym filmie wiele pytań

     Polubienie

    • Król lew zawiera metaforę wygnania z raju, metaforę ziemskiego piekła i potem przebudzenia mocy. I szereg innych. Twórcy i artyści muszą robić to używając metafor, alegorii, symboli. Inaczej system by ich zajebał.

     Polubienie

    • spoko, usiądę z córką i wytłumaczę jej o co chodzi w tej bajce. prawdziejsza prawda 😉 Zresztą ona i tak dużo wie, co się dzieje

     Polubienie

    • http://pistis.pl/gnoza-i-krol-lew
     „Na początku filmu, dusza traci kontakt z niebiańskim Bogiem Ojcem (Mufasą), który umiera. Simba (dusza) zostaje wygnana, a panowanie przejmuje Demiurg, personifikacja ego – Skaza (czyż i nazwa nie jest wymowna?). Demiurg (psychologicznie ego) zapanowuje, niszcząc i zabijając Boga. Pod kuratelą nowego władcy świat (który możemy przyjąć za wnętrze człowieka, jego całość psychiki) zapełniają hieny-demony. Nastaje duchowy głód, a dotychczas spokojna kraina zamienia się w pustkę i czeluści. Ego (Skaza) jednak tego niedostrzega, nadal zadufany swym panowaniem nie czuje potrzeby zmian.

     Tymczasem losy duszy (Simby) przebiegają sielsko, w zapomnieniu, gdzieś w oddali, poza główną krainą. Dusza zapomniała kim jest, skąd pochodzi – jest to typowy gnostycki mit. Lwica (Nala), a więc aspekt żeński, staje się inspiracją do działania, powrotu duszy. W gnostyckich mitach niejednokrotnie przewija się kobieta-inspiratorka – Ewa dająca owoc gnozy Adamowi, Maria Magdalena, Norea, czy Sofia.

     Na tym podobieństwa się nie kończą. Jest bowiem i miejsce dla Chrystusa (lub po prostu duchowego Nauczyciela-Przewodnika). Jest nim pawian Rafiki, który zresztą przypomina szamana-kapłana. To on prowadzi go do spotkania z Ojcem, wskazując, żeby spojrzał w swoje wnętrze-odbicie (jakże gnostyckie!). W końcu Simba-dusza odnajduje w sobie obraz Boga-Ojca, który przypomina mu kim jest, jest Synem. Identyczny motyw jak np. w gnostyckim Hymnie o Perle. Rafiki-Chrystus zaś, pełen radości, że dusza się odnalazła, w spokoju czeka na jej wybawienie.

     Po tej scenie, gdy dusza odnalazła już siebie, poznała kim jest, wyrusza by uporać się z ego i z demonami pustoszącymi człowieka. Hieny-demony zostają pokonane, a kulminacyjna scena walki w filmie odbywa się w piekielnej scenerii. Człowiek, konfrontując się ze swoim cieniem (patrz Jung), jest targany wewnętrzną walką, którą ostatecznie wygrywa. W filmie ukazane jest to przez śmierć egoizmu (Skazy) i zapanowanie ostatecznej harmonii i pokoju, który poprzedza orzeźwiający i oczyszczający deszcz.”

     Polubienie

    • no można powiedzieć, że każde kino z wątkiem „militarnym” posiada swoje odniesienie do „czegoś”. jestem zaskoczony tą interpretacją, W ostatnim czasie chodzę sporo po kinach na różne filmy dla młodych dam. To, jakie podprogowe przesłania są w lego, kraina lodu, barbie, … generalnie nie dziwi mnie, że w bajkach dla młodzieńców są takie rzeczy, no w gwiezdnych wojnach etc, ale dla dziewczynek? qrwa qrwa qrwa

     leo, neo, … sami qrwa „alfa”, wszędzie żydzi

     Polubienie

    • Polecam Jarek film The Network z 1975 r. I wymowna scena z nadzorcą wyjaśniające czym jest tak naprawdę system polecam. Film to The Network z Wiliamem Holdemem

     Polubienie

    • cze Roni, a coś własnymi słowami mógłbyś powiedzieć? wiesz… jakiś komercyjny opis to szajs, ale chodzi o spojrzenie podprogowe. hm?

     Polubienie

    • Przecież ci mówię swoimi słowami. Nie będę spojlerował sam zobacz. Film trochę przegadany ale gra aktorska na najwyższym poziomie. Film ma potrójne dno dotyczące kontroli masami.

     Polubienie

    • znacie to czolowke filmow Hollywood jak chłopczyk siedzi sobie na ksiezycu i zarzuca z niego wedke na ziemie ? wyglada to jakby naczelnik eskimosow z księżyca lowil nasze dusze, ten truman show to takie troche akwarium (ziemia) pod nadzorem wlasnie wielkiego eskimosa przestawia nam wszystko jak my rybkom tylko ze my chcemy dobrze dla rybek a on viceversa… -_-

     Polubienie

 13. Cytuję: „16 – letnia Niemka nagrała dramatyczny apel, który opublikowała za pomocą Facebooka i Youtuba. Prosi o pomoc w zatrzymaniu fali imigracji do Niemiec. Mówi, że boi się żyć w takim państwie, gdzie…
  POSŁUCHAJ: (UWAGA! Film jest ciągle usuwany z kanałów FB i YouTube):

  Polubienie

  • http://ndie.pl/rzad-niemiec-nie-wie-gdzie-znajduje-sie-130-tys-imigrantow/

   … mam koleżankę w Germanistanie, która mieszka w Westfali, i mi pisała dziś, że tej negroislamskie szarańczy pełno wszędzie i ona też czuje, że coś złego się zbliża …

   no i jeszcze taki cytat z kanału „Polska Wolność” na pejsie:
   „Obywatele Niemiec z Saksonii, którzy są przeciwko sprowadzaniu setek tysięcy nielegalnych imigrantów do ich ojczyzny dowiedzieli się niedawno kim są. Elita polityczna w Berlinie, tak dalece oderwała się już od swoich wyborców i odleciała, że nie ma problemu z nazywaniem ich przestępcami. Skro przeciwnicy sprowadzania uchodźców to przestępcy, naturalną konsekwencją w najbliższym czasie powinno być zamykanie ich do więzień. Możliwe, iż już niedługo będziemy oglądać jak u naszego zachodniego sąsiada będą przeprowadzane masowe aresztowania wśród nieprawomyślnych obywateli. Czy Niemcy na naszych oczach powoli wracają do swoich mało chwalebnych korzeni sprzed ponad 70 lat?”

   Polubienie

   • ==Czy Niemcy na naszych oczach powoli wracają do swoich mało chwalebnych korzeni sprzed ponad 70 lat?”==

    Naturalna pokoleniowa wymiana kadr.
    Metody, geny identyczne.
    Jak dr Rath mówił w dojczsejmie o tym, nikt się nie odezwał.

    Polubienie

 14. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/barack-obama-przyznal-ze-konflikt-w-syrii-jest-wojna-posrednia

  „Stany Zjednoczone, podobnie jak wszystkie pozostałe państwa, podchodzą bardzo sceptycznie do zbliżającego się zawieszenia broni na terenie Syrii. Z jednej strony może to wyglądać tak jakby rzeczywiście trwały właśnie przygotowania do wstrzymania działań zbrojnych – w niektórych regionach już ogłoszono rozejm a ugrupowania uznawane za opozycję potwierdziły swój udział w negocjacjach.

  Niestety pozostałe kwestie nie wskazują na to aby pokój miał zapanować w Syrii na dłuższy czas. Turcja oświadczyła, że bierze pod uwagę zawieszenie broni ale będzie odpowiadać na każde ataki. Izrael i USA otwarcie mówią o podziale Syrii na różne strefy wpływów. Rosja stwierdziła iż nie zgadza się na żadne „plany B” a jej marynarka wojenna prowadzi właśnie manewry w pobliżu miasta portowego Latakia. Co więcej, rosyjskie i syryjskie siły lotnicze prowadzą intensywne bombardowania terrorystów z tzw. rebeliantami włącznie. Natomiast Arabia Saudyjska rozmieściła właśnie swoje myśliwce F-15 w tureckiej bazie wojskowej.

  Sam sceptycyzm zagraża zawieszeniu broni a każdy kraj biorący udział w syryjskiej wojnie patrzy sobie wzajemnie na ręce. Problemem jest również brak porozumienia co do tego które ugrupowania w Syrii należy uznawać za terrorystyczne. Może się okazać, że tuż po ogłoszonym rozejmie ktoś przypuści atak na tzw. opozycję i cały plan pokojowy zostanie anulowany.

  Sytuacja mimo wszystko jest bardzo napięta. Baszar al-Assad, który przy pomocy Rosji bez problemu mógły odzyskać cały kraj, musi się dostosować. Jeśli negocjacje po raz kolejny zakończą się fiaskiem, wtedy zgodnie z obietnicą Arabia Saudyjska i jej sojusznicy zechcą obalić prezydenta Syrii siłą. Turdno zatem powiedzieć czym tak naprawdę jest to zawieszenie broni, ale już w najbliższym czasie wszystkiego się dowiemy. Wstrzymanie wszelkich działań zbrojnych między Rosją i syryjską armią a tzw. opozycją ma nastąpić dokładnie o północy czasu lokalnego, tj. o 23:00 czasu polskiego.”

  Polubione przez 1 osoba

 15. Polska Wolność, czyli bardzo popularny profil na facebooku, zamieszcza takie treści.. Szok! Wreszcie to, co piszę od wielu, wielu miesięcy, przebija się do oficjalnej debaty publicznej, do szerszego grona odbiorców:

  Cytuję: ” Islamizacja Europy dokonuje się na naszych oczach. Jest celowym, zaplanowanym działaniem, a nie jak niektórym się wydaje efektem krótkowzroczności polityków. Lewicowe kręgi rządzące w Zachodniej Europie zlikwidowały chrześcijaństwo, nie po to by państwa Europy stały się laickie, ale by nie miały siły przeciwstawić się islamizacji. Religia muzułmańska jest systemem feudalnym, w którym masy ludzkie trzymane w ciemnocie są totalnie podległe wąskiej elicie. Do takiej właśnie totalnej kontroli nad społeczeństwami w historii zawsze dążyła europejska lewica. Nie udało się to na dłuższą metę narodowym socjalistom Hitlera, ani komunistom Stalina. Na naszych oczach po raz trzeci lewica chce wprowadzić system totalitarny na starym kontynencie, tym razem za pomocą islamu. Dla bezpieczeństwa państw narodowych lewicowa, marksistowska ideologia serwowana nam pod płaszczykiem liberalnej lewicy powinna zostać zdelegalizowana, nim doprowadzi znowu do ludobójstwa na masową skalę.”

  Polubienie

  • Dla bezpieczeństwa państw narodowych lewicowa, marksistowska ideologia serwowana nam pod płaszczykiem liberalnej lewicy powinna zostać zdelegalizowana, nim doprowadzi znowu do ludobójstwa na masową skalę.”==

   Tego już nie da sie odwrócić, Szwecja już sama skazała się na niebyt..
   Nieprawdopodobne, ale to fakt, niczego sie nie nauczyli:

   http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/79730-mlodziezowka-szwedzkiej-partii-liberalnej-domaga-sie-legalizacji-nekrofilii-i-kazirodztwa

   !!

   Robią nas w konia: SZWECJA: Raj który stał się piekłem – przestroga dla Polski i Europy #142

   Polubienie

  • ,, Lewicowe kręgi rządzące w Zachodniej Europie zlikwidowały chrześcijaństwo, nie po to by państwa Europy stały się laickie, ale by nie miały siły przeciwstawić się islamizacji.”

   Nie tylko chrześcijaństwo zostało w tym celu zlikwidowane. Jakie państwo w UE ma swoją narodowość, suwerenność?
   Dla wielu może to wydać się oszołomstwem, ale idea jedności narodu i chrześcijaństwo skutecznie potrafiło w minionych wiekach odeprzeć nawałnice ekspansji muzułmańskiej. Dziś Europa wyzuta z tych idei stoi naga i bezbronna. Nie ma butnych, walecznych sztandarów, nie ma idei krzewionych w domu rodzinnym.
   Prymitywny miecz okazuje się wielkim orężem przy nagim królu.

   Polubienie

 16. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/79723-amerykanie-z-hakami-na-merkel-wspolpracowala-ze-stasi

  „„Angela Merkel współpracowała ze Stasi, a ponieważ Amerykanie przejęli archiwa Stasi, to Merkel jest pod kontrolą Amerykanów” – stwierdził Jean-Luc Schauffhauser, francuski europarlamentarzysta współpracujący z Frontem Narodowym.

  „To nie tylko opinia, powiedział mi to znajomy, emerytowany agent francuskich służb specjalnych. Ona sama nie podejmuje decyzji. A Amerykanie nie chcą, aby Europa była zbyt mocna, lecz multikulturalna, bez wartości chrześcijańskich, bez tożsamości, bez patriotyzmu, wtedy nie będzie silna” – powiedział Schauffhauser.

  Zdaniem Schauffhausera w tym należy szukać przyczyny tego, że Merkel otwiera Niemcy i Europę przed imigrantami. Uważa on, że Federica Mogherini, szefowa unijnej służby dyplomatycznej, Jean-Claude Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej oraz Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej są zdrajcami Europy.”

  Polubienie

 17. Bolek Wałęsowicz, Miller, Kwaśniewski, Oleksy, Michnik, Kiszczak,
  Jaruzelski, Kaczyński, Tusk, Komorowski, Duda
  Korporacje, kartele, banksterka
  Każdy ma swojego Bolka

  Markel, Obama, Blair,Cameron

  Adolf Hitler nominacja Nobla
  Obama zbrodnie przeciwko ludzkości
  Lobotomia – https://pl.wikipedia.org/wiki/Lobotomia

  Nowotwór Solidarności

  Wstyd
  Co zrobił, co podpisał, co sprzedał, co oddał…??
  Paranoja 500+
  Polska nie posiada własnych pieniędzy
  Rząd wydaje długi, które Wy spłacacie
  40.000zl wolne od podatku dochodowego.
  Emisja wewnętrznej waluty, przez Polaków, dla Polaków, bez lichwy

  ttps://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_(w…)
  http://wola-bemowo.pl/teksty/polski/o
  https://radtrap.wordpress.com/2011/12
  http://mokib.pl/2015/12/30/serce-europy/
  http://wolnemedia.net/prawo/czy-andrz
  http://www.cheatsheet.com/politics/10
  https://en.wikipedia.org/wiki/Nobel_P
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cordell
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Menache

  Polubienie

 18. *Wielcy kontrolerzy i kreatorzy Matrixa, wszystko co robią to robią z ukrycia.
  *Spotkania Builderberg.
  *Pospólstwo wchodzi do wielkich, pięknych pałaców i
  chwytają za te tluste szyje i albo je tną na szafocie albo wieszają na drzewach.
  *W ramach Bratniej pomocy POPISU.
  *Nie można przekroczyć pewnej granicy w podnoszeniu temperatury podczas gotowania Żaby.
  *Podręczniki organizowania i kierowania rewolucja.
  https://fas.org/irp/doddir/army/fm3-0
  http://www.resist.com/Instauration/Ot
  *W latach 80tych, Polak wyzwolił Ubecje z bezpośredniej dominacji Radzieckiej i dal immunitet zbrodniarzom a ich pomiot usadził na strategicznych posadkach.
  *PO czy PIS?..ach dzisiaj PIS a jutro….Nowoczesna, czy…? 😀

  Polubienie

 19. * Apokalipsa oznacza objawienie prawdy
  * Objawiano nam wiele prawd, które mijały się z prawda 🙂
  * Każdy kto posiada wyjątkowe umiejętności, które pomogą nam odtworzyć i unowocześnić wizualizacje Naszej prawdziwej historii
  * Jednostka specjalna do działań walki z dezinformacja i propaganda
  * Swietna praca trzech współczesnych bohaterów i patriotów.
  Dariusza Jakóbka, Arkadiusza Olszewskiego i Gabriela Pilawskiego w filmie animowanym pod tytlem Ludobójstwo
  http://www.ludobojstwo-film.pl/
  http://www.test.ludobojstwo-film.pl/w
  Paypal: ArkadiuszOlszewski-filmy@wp.pl

  * Bardzo potrzebne jest przygotowanie animacji map Imperium Lechickiego aż do czasów okupacji i wyniszczania, które trwają do dnia dzisiejszego
  * My jesteśmy krwią tej ziemi od dziesiątek tysięcy lat, najeżdżani przez rożnych agresorów i kulty śmierci

  * Jeżeli poczujesz w sercu, że masz siłę i ducha, umiejętności, środki, technologie aby stworzyć taki projekt, stań się Lechickim bohaterem. Zjednocz się z innymi i przynieś światu działo jakie będzie podziwiane przez pokolenia.

  Polubienie

 20. * Nie będzie czegoś takiego jak Suwerenny Rząd w Polsce
  * Stać się bohaterami lokalnymi, narodowymi
  * Ratować ziemie, wodę, powietrze, drzewa, nasiona…
  * Głód w Irlandii, Holodomor na Ukrainie
  * Wspierajcie się!
  * Struktury lokalnych patroli obywatelskich
  * Wiedza o bogactwie żywności, leków które macie w swoich lasach, lakach i rzekach
  * Lokalne prototypy pieców rakietowych i podobnych konstrukcji
  http://budujemyzgliny.blogspot.co.uk/
  * opensourceecology.org naszego rodaka Marcina Jakubowskiego
  * Uratować to co zostało a później odzyskamy to co skradziono
  * Nie bójcie się!
  Jeżeli będziesz coś robił, jesteś bezpieczny!

  Polubienie

 21. *Lechicki Dom = Słowiańska Dusza
  *Dom obfitości
  *Kulty i bożki
  *Rytualne uboje i okaleczanie niemowląt
  *Suwerenny człowiek = suwerenny naród
  *Symbioza vs pasożyty
  *Kult śmierci
  *Obrzydliwości pomiotu Babilonu
  *Moed Kattan 17a
  *Szacunek
  *Świat jest Twoim odbiciem
  *Immunitet zbrodni
  *Emerytura dla zbrodniarza
  *Toksyczne decyzje = toksyczny decydent
  *Mój dom, moja twierdza

  Nie czekajmy
  Nie bójcie się!

  Polubienie

 22. W imię tych, którzy odeszli, trzymając w rękach broń
  Naszej wojowniczej sile składamy dzisiaj hołd
  Oni stoją tuż przed nami, ich dusze tutaj są
  Coraz większy płonie ogień, coraz silniej bije dzwon

  Tak! Bóg Wojny zesłał do nas tych
  Tak! Tych których dusze wstały dziś
  Tak! Powrócił ciężkiej walki duch
  Tak! I nic nas nie zatrzyma już

  W imię tych, którzy przez wieki nie splamili nigdy się
  Na swój kraj i swe oręża przysięgali krew za krew
  Niezłamanym wojownikom, wiernym prawdzie aż po zgon
  Coraz większy płonie ogień, coraz silniej bije dzwon

  Tak! Bóg Wojny zesłał do nas tych
  Tak! Tych których dusze wstały dziś
  Tak! Powrócił ciężkiej walki duch
  Tak! I nic nas nie zatrzyma już

  Zaślubieni Tej Jedynej, gdy ruszali w walki wir
  Darowali swoje serca, obiecali swoje dni
  W swych ostatnich tchnieniach życia
  Gdy odejścia wstawał świt
  Nieskalanej swej Ojczyźnie poświęcali swoje łzy

  Tak! Bóg Wojny zesłał do nas tych
  Tak! Tych których dusze wstały dziś
  Tak! Powrócił ciężkiej walki duch
  Tak! I nic nas nie zatrzyma już

  Polubienie

  • Jarek, zmontuj może coś słowiańsko patriotycznego, jakiś felieton na 1 marca 😉 … mam sporo fajnych motywów ku pokrzepieniu pogańskich serc słowiańskich 😉

   Polubienie

 23. Wniosek.
  Islam jest od dawna oczekiwanym przez elity systemem.
  W żadnym innym nie będą się lepiej realizować, bogacić i osiągać cywilizacyjnych i naukowych szczytów. .
  Po 20 latach islamu Merkel jeszcze pokaże na co ją stać.
  Należy pokochać islam i się przystosować.

  Polubienie

 24. Masz dużo racji, co do tworzenia w astralu, opisze taki przypadek sporo lat temu, miałem zbiegi okoliczności, które miały za zadanie wyprawić mnie na tamten świat 😀 kiedy przestało mnie to już bawić, wszedłem na ten ” poziom ” kwestia częstotliwości drgań, dźwięku 🙂 „powiedziałem” ok ciało moje możecie zabić, ale w ten sposób dajecie mi prawo do tego bym ja się rozprawił z wami, zniszczę wasze poziomy iluzji, was itd. Powiedziałem to zaczynamy …… od tamtej pory mam spokój 🙂 co do Polski kiedy złamią wolę, poprzez naciski i znaczna część polaków zechce przyjąć, zgina sami tego chcą 🙂 obecnie scenariusz jest taki ma nas to wszystko minąć, ale od zbiorowości to zależy od rozumnego postępowania, zdecydowanego, stanowczego …. nie 🙂 Nie ma co obawiać się Demonów, kiedy czują lęk, strach … atakują, jednak kiedy wiesz kim jesteś, mijają cię, czują jaka mocą dysponujesz i co z nimi zrobisz, a nawet pojawiają się kiedy tego zapragniesz 🙂 mają bardzo silny „instynkt” poddaństwa 🙂

  Polubienie

 25. Przepraszam przeoczyłem, ale „Polacy” to nie my, nazwa nam nadana, by zapomniano, ale jeżeli Ci zależy, będę pisał z dużej 🙂 proszę wiedz z
  że wtedy wzmacniasz program 🙂 co do pisowni, to też program, patrz jak przez wieki się zmienia 🙂

  Polubienie

 26. Pisz z dużej!
  Pisząc Polaków z małej wzmacniasz program ???
  a tobie na czym zależy ?
  i nie pierdol co się zmienia przez wieki.
  ćwoku.

  Polubienie

  • Jedyny argument, to tylko obrażanie innych, przeprosiłem, widzę że masz problem z czytaniem.

   Dziękuję prowadzącemu stronę , że mogłem tu pisać. Pozdrawiam

   Polubienie

 27. A w Madrycie w centrum, na Sol wisi wyjebany duży napis: „WELCOME REFUGEES”. Myślałem, że pierdolne, bo przecież ich tam nie ma. To nie ich cel. Za to skosów mnóstwo na każdym kroku. Opanowały wszystkie małe sklepy z żywnością i szmatami. Aż mi żal hiszpanów.

  Polubienie

  • skosy to hybrydy yahwe tzw biblijna rasa wybrana i sa b promowane wszedzie, w hollywood w reklamach sklepow w stanach itd, takze na ktora techniczna web page nie pojdziesz np tutaj http://www.teamviewer.com/pl/ to jebany brzydal mongolski skosnie sie do ciebie smieje, a w polsce to inaczej ? tych znieksztalconych mongolskich cial po prostu zatrzesienie komorowski sprowadzil setki tysiecy mongolskich vietnamcow/laosiancow, a wredne to to, sprobujcie np poprosic o chinczyka bez neurotoksyny glutaminianu to was albo odprawi z kwitkiem albo zbluzga, myslac ze wlasnie zescie odkryli ich sekret uzaleznienia od ich jedzenia, co zreszta jest prawda, wiec u nas wcale nie lepiej moze nie tak zoltoskosno jak w kanadzie ale swolocz sprowadza coraz wiecej swoich, za 10 lat bedziemy vancuver’ëm jak sie nie opamietamy w pore, albo chinska afryka jest juz rzeczywistoscia i murzyni nie maja nic do gadania bo juz zostali pozarci, najpierw rozmiekczani przez 50 lat chorobami ze szczepionek i opryskow przez chinskich dobermanow tj rockefelerow i rotchildow zeby nie mieli sily ani pieniedzy sie bronic juz przed skosnym, u nas to samo juz 50 lat nas szczepionkuja rozchorowywuja(kazde pokolenie jest slabsze i ulomne) zebysmy tez sie nie mieli sily bronic najierw przed dobermanami chinczykow tj arabami a pozniej przed nie szczepionymi albo szczepionymi tylko bezpiecznymi koszernymi szczepionkami chinczykami, chinczyki pare tysiecy lat temu juz wymordowali podstepnie podobnie jak dzisiaj chca miliony naszych bialych ionianow (yunan) dzisiaj chinska prowincja z naszymi zakopanymi piramidami i widac uzywaja tych piramid caly czas do czegos skoro je zakopali a nie rozebrali

   Polubienie

  • To jest zaplanowana akcja..
   Ale coś im się popierdzieliło.
   Teraz słucham o bałaganie w Grecji….
   Ktoś musi zrobić porządek z Turcją, to jest źródło zła wszelkiego.
   Organizator, wspomagacz isis i podobnych.

   Polubienie

   • turcy to tez niestety plemie mongolskie w swojej lwiej czesci, porzadek trzeba zrobic z ydami ongolami i rabami – sieczaca sie gangrena tego swiata, przez 6000 lat ich pobytu na ziemi nic tylko sianie dezinformacji podjudzanie oszustwa napasci gwalty i morderstwa, slowianie sa za bardzo swiatli to tez naiwni na te wszystkie machloje ciemnej strony mocy i nocy

    Polubienie

  • kk 500 lat do tylu robili to samo jeszcze gorzej torturowali i palili zywcem dzisiaj biblijne owieczki yahela robilyby to samo ale boja się pierdla i niewolontarialnego rozpychania odbytu

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s