Medycyna akademicka

„Za późno dowiedziałem się że szczepienia szkodzą. Bardzo tego żałuję”

„Za późno dowiedziałem się że szczepienia szkodzą. Bardzo tego żałuję”

szczepieniaPoniżej przedstawiam szokującą „spowiedź” ojca, który za późno dowiedział się, iż szczepienia są szkodliwe.

Wielu ludzi już zaczęło dopuszczać możliwość, iż szczepienia są rzeczywiście szkodliwe. Jednak wciąż szczepią oni dzieci, myśląc, że „jakoś to będzie„. Należysz do tej grupy ludzi? W takim razie powinieneś przeczytać ten wpis! Może otworzy Ci on oczy.

Zapraszam.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Przepełnia mnie poczucie winy. I będę z tym żył do końca mych dni. Byłem głupi, arogancki i naiwny. Moja decyzja mogła doprowadzić do powstania trwałego kalectwa u moich dzieci – a kocham je z całego serca.

O szkodliwości szczepionek wiedziałem znacznie więcej niż przeciętny człowiek, ale mimo to wciąż myślałem, że w ostatecznym rozrachunku są one warte ryzyka. Byłem zbyt leniwy, by się więcej na ten temat dowiedzieć. Jak idiota ślepo ufałem mojemu lekarzowi. To właśnie ten system wierzeń sprawił, że zaszczepiłem troje z czworga mych dzieci. Bliźniaki mają teraz po 7 lat i do tej pory nie doszły do siebie całkowicie po ostatniej serii szczepień.

Zarówno mama, jak i brat Michael, próbowali przekonać mnie do zrezygnowania ze szczepień. Gdy to nie pomogło, obydwoje zalecali mi, żebym chociaż wydłużył okresy pomiędzy kolejnymi seriami. W związku z tym postanowiłem nie stosować się do kalendarza szczepień rekomendowanego przez służby medyczne. Odroczyliśmy terminy podania szczepionek, lecz ostatecznie pozwoliłem na to, by moje dzieci zostały w pełni zaszczepione, gdyż, tak jak wielu innych rodziców, myślałem, że większym ryzykiem jest brak szczepień.

Podczas ostatniej wizyty u pediatry moja żona chciała, by lekarz podał dzieciom dwie szczepionki na raz, w tym jedną zaległą. Zgodziłem się na to. Zaraz po tym u bliźniaków pojawiły się symptomy uszkodzeń neurologicznych. Syn zaczął się jąkać, a córka niewyraźnie mówić, mamrotać. Nawet dziś, po kilku latach, mimo podawania im specjalnie dobranych pokarmów oraz najlepszych suplementów, nie są w pełnej formie.

O dziwo, nawet po tym doświadczeniu z uporem maniaka trzymałem się przeświadczenia, że nadwrażliwość moich dzieci na szczepionki jest wyjątkiem, a nie regułą. Próbowałem nawet przekonać samego siebie, że objawy, które u nich wystąpiły, były przypadkowe i nie miały nic wspólnego ze szczepionkami. Moja mama i mój brat dobrze wiedzieli, o co chodzi. Część mnie również była tego świadoma.

Pracę dla portalu mojego brata „Organic Lifestyle Magazine” rozpocząłem mniej więcej rok temu. W tym czasie, jak większość Amerykanów, wciąż wierzyłem, że szczepionki są, w przeważającej mierze, bezpieczne i skuteczne. Pierwsze napisane przez mnie artykuły dotyczyły kwestii mniej kontrowersyjnych. W końcu Michael zlecił mi napisanie tekstu o szczepionkach.

Mój brat jest całkowicie przeciwny szczepieniom. W związku z tym byłem, rzecz jasna, dosyć podenerwowany na myśl o wykonaniu tego zlecenia. Michael zapewniał mnie, że jeśli materiały do artykułu będę zbierał z naprawdę otwartym umysłem, to on zaakceptuje moją pracę. Nie wierzyłem mu, mimo że dodatkowo powiedział, iż opublikuje mój artykuł nawet wtedy, gdy z moich badań będzie wynikać, że niektóre szczepionki są bezpieczne i skuteczne. „Po prostu zbieraj materiały i pisz z otwartym umysłem tak, jak robiłeś to do tej pory. Jeśli tak uczynisz, to twój tekst ujrzy światło dzienne”. Niezależnie od tego, co powiedział Michael, wciąż byłem przekonany, że uzna, iż mój artykuł nie pasuje do jego portalu. Dowcipkowałem, że moja praca dla niego skończy się wraz z dostarczeniem mu tego tekstu. Byłem pewny, że nasze dopiero co nawiązane relacje biznesowe źle się skończą. Myliłem się.

Byłem i wciąż jestem przychylnie nastawiony do nauki. Mój brat był tego świadomy. Wiedział, że jeśli naprawdę będę rzetelnie szukał faktów, to dowiem się, jaka jest prawda.

Muszę przyznać, że do poszukiwania materiałów na temat szczepionek nie podszedłem z otwartym umysłem. Byłem pewien zasadności moich przekonań, co, jak się potem okazało, nie miało w sumie większego znaczenia, bo w ostatecznym rachunku jedyny wniosek, do jakiego mogłem dojść, mógł być zbieżny wyłącznie z konkluzją każdego, kto naprawdę kiedykolwiek zagłębił się w ten temat, a mianowicie, że szczepionki są zbrodnią przeciwko ludzkości.

Szczepionki są główną przyczyną tego, że nasze dzieci aż tak chorują. Szczepionki łączy się z występowaniem autyzmu, chorób autoimmunologicznych, astmy, alergii, przewlekłych stanów zapalnych, wszystkich chorób, przed którym szczepionki mają rzekomo chronić, a także wielu innych schorzeń.

Każdy składnik szczepionki jest toksyczny. Każdy jeden! Przez wiele lat usiłowałem unikać w mojej diecie żywności modyfikowanej genetycznie oraz innych toksyn, a pozwoliłem na wstrzyknięcie ich moim dzieciom! Będę odrzucał wszystkie obowiązkowe i zalecane szczepienia, chyba że któreś z moich dzieci zostałoby pogryzione przez wściekłe zwierzę. W moim rozumieniu szczepionka przeciwko wściekliźnie jest do przyjęcia, gdyż jest ona podawana w sytuacji realnego zagrożenia działaniem potencjalnie śmiertelnego patogenu.

Nie ekscytujcie się nadmiernie tym, co piszę. Poszukajcie materiałów na własną rękę. Zróbcie uczciwe rozeznanie. Łatwiej wam pójdzie, jeśli jesteście w stanie zrobić to z otwartym umysłem, a kiedy dotrzecie do wiarygodnych materiałów, sami się przekonacie o tym, jaka jest prawda. A prawda jest taka, że koncerny farmaceutyczne – w każdym razie te produkujące szczepionki – są chciwe, skorumpowane, nieetyczne i niebezpieczne. Każdy składnik szczepionek jest de facto toksyczny dla organizmu. Każdy jeden. Głupio postępujemy, ufając skorumpowanym korporacjom.

Moje dzieci ostatnią serię szczepień otrzymały lata temu. Dzięki pomocy mojego brata, czują się już znacznie lepiej. Zdrowy styl życia oraz właściwa dieta, w połączeniu z odpowiednią suplementacją okazały się być bardzo skuteczne w detoksykacji ich organizmów. Wierzę, że z czasem wrócą do pełnego zdrowia, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że sami wytwarzamy jedzenie, i to na najlepszych glebach.

Sprowadziłem me dzieci na ten świat. Moim zadaniem jest ochronienie ich. Brat próbował podzielić się ze mną wiedzą na temat szczepionek, jak tylko dowiedział się, że zostanę ojcem. Powiedział mi, bym sam poszukał materiałów. Poniosłem całkowitą porażkę w kwestii ochrony moich dzieci, gdyż po prostu bardziej zaufałem lekarzowi niż mojemu bratu. Cały czas biję się myślami – „gdybym w przeszłości miał taką wiedzą o szczepionkach, jaką mam teraz…”.

Nie chcę, by inni ludzie byli obarczeni poczuciem winy, tak jak ja. W związku z tym ciężko pracujemy, by przekazywać społeczeństwu wiedzę na temat szczepionek. Żadne dziecko nie powinno cierpieć na schorzenia neurologiczne tylko dlatego, że ich rodzice nie mieli lepszej wiedzy. Informacje są na wyciągnięcie ręki. Nasze dzieci są coraz bardziej okaleczone, co wszyscy widzimy, a traktujemy to jak coś normalnego. Pomyślcie o tym. Nie liczcie na waszego lekarza w tej kwestii. Lekarze są bardzo zajęci. A nawet jeśli zrobią rzetelne rozeznanie w temacie szczepień, to ogromna zachęta finansowa większości z nich skutecznie zamknie usta na kłódkę.”

Autor: Joel Edwards
Źródło oryginalne: Wakeup-World.com
Tłumaczenie i źródło polskie: PRACowniA4.wordpress.com

Reklamy

23 odpowiedzi »

 1. Ja sam w te szczepienia nie wierzę. Moja siostra Bieta, adjunkt na jednej z akademii medycznych w tym kraju całymi godzinami gotowa mnie przekonywać, że nie mam racji. Dlaczego ma takie zdanie? Jest nieprzekupna. A zatem wyprano jej mózg? Kto mi to wyjaśni? A może niekiedy ma rację?

  Wielu wojewodów zmusza rodziców do szczepienia dzieci. Karami. Ciekawi mnie, czy ci wojewodowie i mianujący ich rząd RP wezmą materialną odpowiedzialność za uboczne skutki tych szczepień. Jeśli nawet coś takiego sejm uchwali, to i tak zapłacą z kieszeni podatnika.

  Polubienie

  • Nikt nie zapłaci, dlatego należy robić przed szczepieniem BADANIE PRZEDSZCZEPIENNE i potem samemu w Sądzie dochodzić, ale i tak się nie wygra, gdy ma się mało pieniędzy. Należy mieć dużo pieniędzy, aby chronić dzieci. Gruntownie przebadać PRZED (łącznie z psychiatrą), potem gdyby szczepienie zaszkodziło, bardzo dobry adwokat i walka wieloletnia. A dziecko CÓŻ ……… 😦 tragedia

   Polubienie

 2. ludobójstwo slowian takze za oceanem musi być kontynuowane za wszelka cene poki jeszcze polowa ludzi jest bez zdania, jeszcze duzp rodzicow posle swoje dzieci do allaha zanim nastapi całkowity ban na klucie kogolwiek kiedykolwiek czymkolwiek

  Polubienie

  • na rtec i aluminium wegiel drzewny nie za bardzo, musi być odciąganie metali ciężkich chemia tj dmsa dmps edta ala w klinikach autystycznych pod opieka specialstow

   Polubienie

 3. Przeprasza, że nie na temat …. ale ważne
  W piątek 19 lutego br. Agencja Nieruchomości Rolnych dokonała zmian zarządów w Stadninach Koni w Janowie Podlaskim i Michałowie. Prezesi Marek Trela (SK Janów Podlaski) i Jerzy Białobok (SK Michałów) zostali odwołani z pełnionych przez siebie funkcji zgodnie z art. 203 Kodeksu Spółek Handlowych. Na podstawie art. 201 na p.o. Prezesa SK Janów Podlaski powołany został Marek Skomorowski. Marek Skomorowski jest ekonomistą. Z kolei p.o. Prezesa w SK Michałów została Anna Durmała, która z wykształcenia jest zootechnikiem. Zadaniem nowego kierownictwa spółek jest kontynuowanie i rozwijanie hodowli koni arabskich czystej krwi. Państwowe stadniny koni arabskich czystej krwi w Polsce są i nadal będą traktowane przez Agencję Nieruchomości Rolnych jako priorytetowe.(…)”.

  Dotychczas dwukrotnie poprosiliśmy rzecznika ANR o podanie przyczyn odwołań, tym bardziej, że jak głosi komunikat: „Zadaniem nowego kierownictwa spółek jest kontynuowanie i rozwijanie hodowli koni arabskich czystej krwi.”. Na razie odpowiedzi brak.

  Od dziś natomiast w Janowie Podlaskim urzęduje już p.o. prezesa Marek Skomorowski.

  Jerzy Białobok ze stadniną związany jest od 1977 roku, szefem w Michałowie został w 1997r. Natomiast Marek Trela do pracy w Janowie trafił w 1978 r. a od 2000 jest tam prezesem. Za jego prezesury podczas Dni Konia Arabskiego w trakcie aukcji Pride of Poland dwukrotnie padały rekordy sprzedaży. Ostatni w ubiegłym roku, gdy klacz Pepitę sprzedano za 1,4 mln euro. Kilka tygodni temu Trela został wiceprzewodniczącym Światowej Organizacji Konia Arabskiego (WAHO). To druga znacząca postać w tej organizacji z Polski, po Andrzeju Krzyształowiczu – poprzedniku Treli, który WAHO współtworzył.

  Natomiast o michałowskich dokonaniach może świadczyć choćby to ostatnie z 15 lutego. Equator, ogier z michałowskiej hodowli zdobył złoto na czempionacie Scottsdale International Arabian Breeders Classic w Arizonie. Czym zresztą nie omieszkała na swojej stronie internetowej pochwalić się ANR.

  – W całym internecie już słychać burzliwy odzew naszych partnerów zagranicznych. Nazwiska takie jak Trela czy Białobok to po prostu były już takie hasła wywoławcze dla zagranicznych hodowców, kojarzone z wysoką pozycją naszej hodowli. Jeśli nagle zacznie tą hodowlę firmować ktoś znikąd, to już ten prestiż osłabi się sam z siebie – mówi Katarzyna Chmiel, znawca koni arabskich w wywiadzie zamieszczonym na stronie internetowej janowskiej stadniny.

  Podpisujcie i rozsyłajcie dalej
  Protest przeciwko inwazji PiS na stadniny arabskie https://t.co/6RwGzD44G8

  Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/79419-chcesz-sie-uchronic-przed-ludobojczymi-szczepieniami-mow-ze-jestes-zydem

  „Ponieważ jednym z ważnych czynników depopulacji globu są przymusowe szczepienia, bankstersko – satanistyczna sitwa podszywa się pod żydów, można to wykorzystać do uratowania własnego życia. Nie łudźmy się, że przymusowe szczepienia będą dotyczyć tylko wybranych grup, jak np. nastolatek szczepionych na siłę w Polsce szczepionką na rzekomy wirus HPV. To jest tylko test na to jak zareaguje społeczeństwo. A ponieważ większość lemingów milczy, godząc się na szczepienną kastrację swoich córek, to można być pewnym, że kolejne przymusowe szczepienia, pod jakimkolwiek pozorem, niedługo będą mieć miejsce. Na ten terror pozwala ustawa jaką niedawno podpisał uwielbiany przez „moherów” i nie tylko, Duda.

  Dlatego też należy zastosować fortel który wytrąci zbrodniarzom tę broń depopulacyjną. Stańmy się wszyscy żydami i zażądajmy szczepionek koszernych!

  Jeśli dojdzie do przymusowego szczepienia zażądajmy szczepionki z certyfikatem rabinackim. Nie powinniśmy też wierzyć w żadne zapewnienia, że dana szczepionka jest koszerna, liczy się specjalna etykieta.

  Możecie być zapytani do jakiej synagogi chodzicie, dlatego warto rozeznać się w okolicy czy jest tam jakaś synagoga, wiadomo, że w Polsce jest ich niewiele – można więc śmiało powiedzieć, że wykonujecie swoje obrządki religijne w domu. Dobrze się więc zapoznać z obrządkami judaizmu, choć nikt wam nie może zakazać bycia żydem, nawet własnej inicjatywy. Ochronę zapewni wam Konstytucja, która stoi ponad ustawą podpisaną przez Dudę. W skorumpowanych sądach nikt nie uzna, że przymusowe szczepienia są eksperymentem medycznym i terrorem, natomiast, ponieważ duży procent sędziów jest wyznania mojżeszowego (nawet jeśli udają katolików), to będą mieć problem.

  Bardzo ważne jest zapoznanie się z koszernymi etykietami, w razie gdy znajdzie się dla was „koszerna” szczepionka. Musicie być w stanie rozpoznać autentyczną koszerną pieczęć rabinacką.

  Podobną radę można dać tym, którzy udają się do szpitala. Jeśli jest rubryka gdzie wpisuje się swoją rasę lub wyznanie (tak jest w USA) to należy wpisać „aszkenazyjska”. Talmudyczny żyd żyda nie zabije, bo mu tego zabrania Talmud, natomiast jeśli ma do czynienia z gojem, to wie, że ma do czynienia z „bydłem” więc nawet jakby celowo lub przypadków zabił goja, to ich Yahwe nie będzie się gniewał.

  Najlepiej jest jednak unikać jakichkolwiek szczepień – za wszelką cenę. Wszczepione nanoczipy można usunąć, jednak nie jest to łatwe – wymaga skonstruowania specjalnego urządzenia magnetycznego, które zneutralizuje je i wyciągnie przez skórę. Konstrukcję niedługo opiszę na tym blogu.

  Gdyby niestety doszło do zaszczepienia, to czasu na działanie jest niewiele. Najnowsze szczepionki mogą bowiem zawierać wirusy niszczące mózgi, jak to się stało z dziećmi w Brazylii. Roznoszenie wirusów zika przez komary jest dezinformacją, choroba spowodowana jest specjalnie opracowanym wirusem, którego prototyp został zaprezentowany w Pentagonie 2005 roku. Już wtedy mówiono o tym, że wirusami można usuwać dowolną część mózgu. Widocznie projektanci nieco przesadzili, bo wirus usuwa większą część całego mózgu.

  Stone podejrzewa, że wirus w nowych szczepionkach będzie uszkadzał lewą półkulę, co uczyni nas dobrymi niewolnikami, którzy bez sprzeciwu będą się godzić na wszystko, a nasza inteligencja zostanie znacznie obniżona.

  Ponieważ jest to wojna przeciwko ludzkości naszym obowiązkiem jest się bronić. Żydzi przez jakiś czas będą się cieszyć uznaniem przez elity jako ludzie – potrzebni są oni bowiem do eliminacji większości populacji, a Talmud jest idealnym narzędziem perswazji. Dlatego też powinniśmy zastosować podobny fortel – stańmy się krypto-chrześcijanami, krypto-buddystami, krypto-islamistami itd. udając żydów. Wtedy ocalimy to co nazywa się ludzkością.”

  Polubione przez 1 osoba

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/79406-jatrzenie-spoleczenstwa-nasze-zdrowie

  „Od początku lat 90. służby zajęły się wprowadzaniem tzw. medycyny rockefellerowskiej w Polsce. Generalnie polega ona na handlu zarówno preparatami pod nazwą lekarstw, jak i procedurami opracowanymi nie przez lekarzy, ale przez urzędników. Zysk jest większy, aniżeli z handlu bronią. Jakoś usług zdecydowanie spada. Większość „ekspertów” rządowych zasłania się badaniami opublikowanymi w tzw. renomowanych czasopismach „nie zauważając”, że wszystkie praktycznie są w jednym ręku. O druku, lub nie, danej pracy naukowej, decyduje dział marketingu, a nie na przykład termin wpłynięcia pracy.

  Przeprowadzona analiza takich badań ujawniła, że 75% objawów opisywanych nie zgadza się z identyfikacją choroby.

  Wniosek: ”Bądź bardzo ostrożny używając testów diagnostycznych do identyfikacji choroby bez badania wstępnego i określenia wysokiego prawdopodobieństwa identyfikacji danej choroby. Nadużywanie medycyny jest powszechne, a szkody diagnozowania lub leczenia przewyższają korzyści”. Jama 2015.

  DO TAKICH BEZMYŚLNYCH PROCEDUR NALEŻĄ PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA, BEZ BADANIA, CZY DANE DZIECKO JUŻ POSIADA PRZECIWCIAŁA.
  Do takich bezmyślnych procedur należy mammografia wykonywana u kobiet.
  Większość rozpoznań raka tarczycy jest fałszywa.
  Przyjmowanie leków psychotropowych bez badania poziomu witaminy D-3.

  A jaki to ma związek z Ukrainą?

  Ano ma. Przypomnę. Ten faszystowski twór zwany Ukrainą, od razu się zastrzegam, to nie moje sformowanie, tylko z prasy amerykańskiej, jest nieuznawany przez ONZ. Przewodniczący ONZ w ubiegłym roku w maju dwa razy powiedział, że Rada Bezpieczeństwa ONZ nie będzie się zajmowała sprawą „UKRAINY”, PONIEWAŻ TO JEST WEWNĘTRZNA SPRAWA ROSJI. To co wypowiadają aktorzy sceny politycznej w Polsce i co powtarzają polskojęzyczne mass media głównego nurtu dezinformacji, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, lub odwrotnie, nie jest w żaden sposób możliwe do zweryfikowania.

  Można podać tylko, że m.in. kosztem podatnika polskiego rozbudowuje się armię tego tworu. Nie licząc brygad prywatnych takich jak AZOW, czy DONIECK, zwanych w Polsce nie wiadomo dlaczego batalionami, armia z poboru wzrosła do ponad 255 000 ludzi. Ktoś to musi utrzymywać. Polska Armia to tylko 78 000 ludzi, z czego tylko 30 000 to są żołnierze, którzy mogą po polu biegać, reszta to urzędnicy. Już nawet koszar nie strzegą żołnierze, tylko firmy ochroniarskie, najczęściej „produkcji” izraelskiej.

  A na „Ukrainie”, jak podaje prasa amerykańska, Waszyngton zastąpił demokrację faszystowskim rządem, w samym sercu Europy. Już nawet dzieci powołuje się do ćwiczeń wojskowych pod pozorem obozów letnich. Ale strzelanie z kałachów jest prawdziwe. Podobno, tak podaje Junge Welt, na obozach szkoli się nawet 9-latków. Ach, jak to przypomina banderowskie rzezie na Wołyniu.

  Gospodarka od czasów Janukowycza idzie niezmiennie w dół i jest na skraju upadłości. Średni dochód zmniejszył się o ponad 50%, a w 2015 roku inflacja podobno wyniosła 44%. Siła nabywcza hrywny spadła o 50%. Chleb, który przed 5 laty kosztował 2 hrywny, kosztuje 12. Benzyna podskoczyła z 4 do 16 hrywien. Średni koszt utrzymania czteroosobowej rodziny to około 8000 hrywien, a płaca, czy emerytura minimalna to 1000 hrywien. Przeciętna emerytura to około 80 euro, kwota niemożliwa do samodzielnego utrzymania się. Dolar z 3 hrywien skoczył na 24 hrywny.

  Podaję to, ponieważ podział „Ukrainy „jest zdecydowany”. Prasa Amerykańska podaje, że trzeba zwrócić Polsce, Rumuni, czy Węgrom ich zabrane ziemie. Okręg Lwowski to jakieś 9 000 000 bezrobotnych, rencistów i emerytów. Dlatego ZUS musi się zawalić, o czym nas lojalnie uprzedzają eksperci gazetowi.

  I temu to tworowi p. prezydent Duda lekką ręką, poza Sejmem i Rządem, pożycza miliardy. Piszę: poza Sejmem, ponieważ, w starej Ustawie Budżetowej z 2015 roku nie było mowy o żadnej pożyczce dla „Ukrainy”, a nowa jeszcze nie była uchwalona. Poza tym, tak to wynika z konstytucji, to Rząd zajmuje się finansami, a nie Prezydent.

  No, ale to drobiazg, zapłaci podatnik, czyli obywatele. Przecież Rząd nic nie wytwarza, tylko z miłym uśmiechem zadłuża nas systematycznie. Same procenty od pożyczek to ponad 50 miliardów, a to jest wielkość porównywalna z utrzymaniem całej służby zdrowia w Polsce dla ponad 30 milionów ludzi. Ostatnio, jak podała prasa, zaciągnięto pożyczki na kolejne kilkanaście miliardów dolarów. Czyli w sumie jest to kwota ponad 800 000 000 000 dolarów, podzielona przez te 30 milionów obywateli. To sam widzisz, kiedy to będzie można spłacić.

  Zadłużenie tzw. genseka Edwarda Gierka, agenta Kominternu, spłacaliśmy przez 30 lat, a to było tylko 30 miliardów.

  Prasa amerykańska podaje, że Kijów systematycznie narusza Porozumienie Mińskie, czyli zawieszenie broni. Na „Ukrainie” już jest ponad 300 spadochroniarzy amerykańskich, oficjalnie[!], ale jest także prywatna armia amerykańska, czyli Blackwater albo jak kto woli, Akademia. Ponad 900 wyszkolonych marines, jak ich nazywają, przeszkolonych morderców, będzie bezpośrednio pracować z oddziałami tzw. Gwardii Narodowej jawnych ukraińskich nazistów – faszystów. Starszemu pokoleniu wyjaśniam, że nazista to taki eufemizm wprowadzony w latach 90. ubiegłego wieku na określenie hitlerowca.

  W ubiegłym tygodniu takich samych specjalistów od mokrej roboty wysłała Wielka Brytania, a Kanada zamierza wysłać co najmniej 200. Trwają „prace dyplomatyczne” nad wciągnięciem w to innych krajów: Australii, Nowej Zelandii itd., czyli starych znajomych z Wietnamu.

  Laureat Pokojowej Nagrody Nobla pan Prezydent Obama szykuje się do bombardowania kolejnego kraju. Przypomnę, Libia, Syria, Irak, Afganistan – IV Wojna Opiumowa i obecnie Ukraina. Kto następny?

  I w tym kontekście należy rozpatrywać tzw. decyzje ogłaszane mniej wartościowemu ludkowi w Polsce [St. Michalkiewicz]. 
A to p. premier Szydło zaczyna przygotowywać ludność do wprowadzenia limitów transakcji gotówkowych, czyli do czipowania i likwidacji pieniądza. Wówczas kontrola będzie 100%.

  Dlatego w czerwcu ma przyjechać do Polski korpus ekspedycyjny USA w sile 2 dywizji, czyli ponad 15 000 ludzi. Przypomnę, że w Jugosławii po wojnie stacjonuje tylko 7 000 żołnierzy, pilnując rurociągu z Bułgarii do Albanii.

  Minister Zdrowia ogłasza, że do lekarza pierwszego kontaktu będzie się można udać bez dowodu ubezpieczenia. Czyli te 9 milionów już ma zagwarantowaną opiekę medyczną.

  Zamyka się granicę Schengen, ale tylko od strony Odry. Rzekomo pod pretekstem emigrantów, a przecież oni są w Niemczech i to Niemcy powinni uszczelnić granice, a nie Polska.

  Nic nie mówi się o zamykaniu granic wschodnich, ale pod pretekstem Putinowskiej agresji tworzy się dwie brygady pancerne na wschodzie. A przecież od Rosji oddziela nas „przyjazna” Ukraina i mniej przyjazna Białoruś, oraz unijne państwa Litwa, Łotwa. To gdzie to niebezpieczeństwo na wschodzie?

  Poza tym już wojna w Afganistanie wykazała, że brygady pancerne nie mają nic do robienia na współczesnym polu walki. Brygady pancerne służą tylko i wyłącznie do tłumienia rozruchów społecznych. Doświadczenia minionych lat wskazują na to bezsprzecznie. Zarówno w roku 1956, w 1970, jak i 1981, rząd zawsze używał brygad pancernych do tłumienia wywołanych przez służby wojskowe zamieszek ulicznych.

  Poza tym p. Putin jest członkiem Senatu City Of London, państwa, które dysponuje ponad 90% pieniądza istniejącego na świecie, wiec straszenie nim jest podobne do straszenia Kaczorem Donaldem. Przecież w tym Senacie zapadają decyzje, a nie w budce suflera.

  Obawiam się także, że pod pretekstem przygotowywanych zamieszek zaczną się jakieś masowe akcje szczepień, na przykład przeciwko grypie. Przypominam, grypa czyli uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe, temperatura, dreszcze, które nie są wynikiem wnikania wirusa do komórki, ale wynikiem powstawania produktów toksycznych w powstałych po walce układu odpornościowego z wirusem. Obrazowo można to przedstawić w sposób następujący. Jeżeli do sklepu z porcelaną wpuścimy małpę, to po 5 minutach powstanie stos odłamków szkła. Jeżeli teraz do tego pokoju wprowadzimy małe dziecko, to się mocno może pokaleczyć. Ale jeżeli najpierw wprowadzimy wykwalifikowaną sprzątaczkę i dopiero jak ona posprząta wprowadzimy dziecko, to mu się nic nie stanie.

  Polubienie

  • hpv niestety istnieje i dwie odmiany chyba 17 i 18 sa b rakowe, hpv to tzw kalafior czy tez wewnetrzne kurzajki, zaraza sie przez dotyk, dlatego labolaoria zydowskie i ksiezycowe tak nad nimi usilnie pracują bo swietnie można to g rozprzestrzeniać, grypa to nie wirus tylko grzybica zimowa atakujaca jelita zima z braku słonecznej wit d3 która w lecie trzyma ja w ryzach, grzybica nie jest zla dla ciala bo zwalcza nam wszystkie bakcyle które kwas i zolc nie zabije ale jak każdy organizm jest oprtunistyczny i jak ma warunki to się rozrośnie do granic niebezpiecznych dla zdrowia ze organizm musi uruchamiać katary kaszle itd czyli marzedzia pozbywania się syfu, zimowe wdychanie wegla i jego metali ciężkich glownie rtęci i uranu powoduje tez tzw przeziębienie wiec co zime walczymy z dwiema przyczynami weglem i brakiem d3, w stanach ludzie się nie przeziebiaja w zimie bo wszystko z atomu i powietrze zimowe jes czystsze, owszem sa smogi samochodowe co tez jest do bani ale to wywoluje glownie astmy

   Polubienie

 6. Żadne hpvały nie są rakowe. Takiego dowodu nigdzie nie ma. Odkryto je tylko w komórkach rakowych, jak wiele innych, a to żaden dowód, że mogą spowodować raka. Zdecydowana większość hpvałów zanika samoistnie.

  Polubienie

  • to nie ze cos zanika samoistnie tylko ciało wirusa zwalacza albo nie, ale ksiezycowi dodaja coraz to nowsze wersje i nieraz trzeba lat żeby nasz systen obronny się za to wzial, wirusy i mykoplazmy powodują raka, jeżeli o tym nie wiesz to do tylu jesteś z wiedza kolego, odmiana rzeżączki oczywiście usprawniona przez eskimosow to nasz tradycyjny rak i przez hulde Clark nazwany fluke’iem

   Polubienie

 7. ….większość młodych lekarzy ma „wyprane mózgi” , a może kieszenie? i dlatego mówi i robi wszystko, co im Królowa Farmancja każe, bo to granty,…sponsorowane konferencje im podobne „łapówki”…a jak diagnozują i leczą to świadczą wymownie kolejki w aptekach, że o wizytach u prywatnych specjalistow nie wspomnę, bo na tych z NFZ trza za długo czekać i niejednokrotnie nie doczekać – patrz klepsydry…

  Polubienie

 8. …ewentualnych oponentów odsyłam do portalu http://www.prawdaxlx.pl (mam nadzieję, że Jarek się nie obrazi) i poczytanie kapitalnych artykułów dr Jaśkowskiego – od podszewki wyjaśniające powyższe kwestie , że o etycznych i moralnych konsekwencjach nie wspomnę…

  Polubienie

 9. ja nie szczepie, nie zgodzilismy sie nawet na szczepienie w szpitalu. Dziecko ma 4 mies, na razie nie mamy zadnych problemow ze strony sanepidu. Tylko mama mi truje… masz juz pieniadze na kary za brak szczepien? jjak wytłumaczysz dziecku jak zarazi sie gruzlica ?? i to mowi pielegniarka z wypranym mozgiem… niestety. Ja sie nie dam. Nie dam sie zastraszyc. Nikt mi nie odda potem zdrowia czy zycia mojego dziecka.

  Polubienie

  • tak trzymaj siostra mojej koleznaki tak samo nie szczepi a ma dwojke chpakow, poszli już do 1wszej klasy i nie bylo zadnych tragedii typu gruzlica czy inne swinstwa, gruzlice leczy organizm a nie szczepionka, szczepionka co najwyżej może ja wywolac, ja po szczepionce w dzieciństwie prawie byłem dead transfuzja krwi mnie tylko uratowala, to jest swinstwo do kwadratu, witamina d3 poziom 70-90 to najlepsza szczepionka kiedykolwiek wynaleziona, nie słuchaj starych bab bo maja kuku moja matka to samo prawie mnie usmierciala szczepina a ciagle wierzy doktorom, na badania biega co pol roku ostatnio wyszedł jej cholesterol zaczela brac stayny i się swietnie czula 3 miesiące ale później zaczely się schody zaczela mieć tyle skutkow ubocznych ze musial zrezygnować, wiec medycyna zachodnia tylko do urazow porodow zawalow itd. wszystko inne szczególnie tzw prewencyjne wylewa dziecko z kąpielom jak w przypadku fluorodyzacji szczepionek mamogramow i innych żydowskich podstepow, nie dajcie się nabierać na zydowskie lapanki tzw darmowe badania szczególnie mamogramy czy wstrzykiwaie sobie uśpienia czy kontrastow

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s