Afery

Legenda Wałęsy upadła. Co ukrywają media? Kto następny? ZOBACZ!

Legenda Wałęsy upadła. Co ukrywają media? Kto następny? ZOBACZ!

TW BolekLegenda Lecha „Bolesława” Wałęsy właśnie upada na naszych oczach. O tym, że był on Bolkiem, wiedzieli wszyscy i te dokumenty to wg mnie z dupy wzięta sensacja. Choć ich upublicznienie i cały ten cyrk, to konieczność. Ważne jest to, czego w głównym nurcie debaty publicznie się NIE mówi. Lech „Bolek” Wałęsa był tajnym współpracownikiem SB od 1970 roku – i to teraz każdy wie, mamy eleganckie i oficjalne potwierdzenie.

Sfałszowanie tylu dokumentów (kilka tysięcy lub więcej) jest absolutnie niemożliwe. Zresztą już od wczoraj na pewno rzuciła się na nie cała zgraja prosystemowych specjalistów i biegłych. Tylko po to, by szukać choć cień fałszerstwa i mieć „haki” na obecny rząd i na IPN. Nie sądzę by cokolwiek takiego znaleźli, bo takie działanie nie było potrzebne.

Ale czego tutaj brakuje? Czy agent SB Bolek skończył współpracę z SB przed wybuchem stanu wojennego? Czesław Kiszczak w prywatnym liście pisze, że nie, że lojalnie współpracował do 1989 roku. W rzeczywistości TW bolek w pewnym momencie przestał być zwykłym, pogardzanym przez esbeków kapusiem. W pewnym momencie stał się on jednym z nich, stał się wtajemniczonym człowiekiem systemu. Kolejna skok w ewolucji Bolka polegał na tym, że generalicja w pewnym momencie zdecydowała, że będzie ich człowiekiem do zadań SPECJALNYCH.

Te zadania specjalne TW Bolka (Lecha Wałęsy) i innych osób, miały polegać na:

-transformacji gospodarczej państwa – komuchy i solidaruchy biorą całą gospodarkę, a to, co każą Niemcy i Zachód – niszczą. Transformacja gospodarcza krajów Europy środkowej i wschodniej była największą grabieżą XX wieku. Polska stała się państwem neokolonialnym, bez własnego przemysłu, z gospodarką zdominowaną przez Niemcy i inne kraje Zachodu. Jesteśmy krajem dzikiego kapitalizmu, rodem ze snów Petru czy Korwina, gdzie przedsiębiorcy wolno wszystko. NBP, czyli narodowy bank polski (co za śmieszna i niezgodna z prawdą nazwa), poprzez kreatywne mechanizmy ekonomiczne, zaniża wartość złotówki. I to dlatego nie stać nas na większość życiowych przyjemności, ba, nawet na dom, rachunki, jedzenie. Gdyby złotówka była 3 lub 4 razy silniejsza, to przy pensji nawet te 1500 zł netto, bylibyśmy w miarę zamożni. Ten polski system (dziki kapitalizm) to CELOWA robota. Ceny żywności itp. z Zachodu. Ceny mnóstwa dóbr (mieszkania, samochody, elektronika, AGD) WYŻSZE niż na Zachodzie. Zaś pensje ze wschodu. Jest to system skonfigurowany celowo i z premedytacją. Jest to świadomy sabotaż. Możemy tylko gdybać, po co tak karkołomny system wprowadzono. Obecny rząd PiS chce dokonać korekty w systemie, zmienić go na bardziej „ludzki„. Stąd biorą się ataki. Komu zależy na tym, by Słowianie byli niewolnikami, biedakami i ogólnie, ludźmi słabo rozwiniętymi (mentalnie, kulturalnie, duchowo)? To bardzo ciekawe pytanie i naprawdę ciekawy temat do rozważań. Bo kryje się za tym dużo głębsza konspiracja niż teczki jakiegoś moczymordy i chama. Ale to w komentarzach, zapraszam.

lech wałęsa-transformacji ustrojowej państwa – drobna korekta w strukturze systemu, dokonana za zgodą jego architektów. Totalitaryzm w stylu III rzeszy, ZSRR czy Korei Północnej okazał się zbyt energo- i kosztochłonny, dlatego został zastąpiony przez architektów systemu nieco innym modelem. Z komunistycznego autorytaryzmu, przeszliśmy w „miękki totalitaryzm„, czyli totalitaryzm rodem z krajów Zachodu. Inaczej ten system jest określany demokracją parlamentarną. W sferze mediów i debaty publicznej wygląda to tak, że za dozwolone i prawidłowe są uznawane wyłącznie poglądy lewacko-neoliberalne. Każde inne (np prospołeczne-socjalistyczne czy narodowo-nacjonalistyczne, lub ich mieszanki) są przedstawiane jako „szkodliwe„, „niepoprawne„, „faszystowskie„, „oszołomskie„. Za ich wypowiadanie dziennikarzom grozi natychmiastowe zwolnienie i brak ponownego zatrudnienia, politykom – odstrzelenie, a zwykłym Kowalskim pozew sądowy. To niepisana autocenzura we wszystkich redakcjach na Ziemi. Jest nie tylko skuteczniejsza niż klasyczne, komunistyczne ministerstwa i urzędy ds. cenzury. Ale jest skuteczniejsza nawet niż mechanizmy które przewidział Orwell. On nie przewidział jednego – że przyszła tyrania będzie tyranią niewidzialną. Na odcinku medialnym to zadanie wykonał inny człowiek do zadań specjalnych – Aaron Szechter występujący pod fałszywym nazwiskiem-pseudonimem „Adam Michnik” i jego Gazeta Wyborcza. To właśnie socjotechnicy i inżynierowie ludzkich emocji z ich „stajni” są odpowiedzialni za wymyślenie i rozpropagowanie w latach 90-tych neologizmu „oszołom„. Tak samo zresztą postąpili socjotechnicy z CIA kilka dekad wcześniej z wymyśleniem terminu „Conspiracy Theory” – teoria spiskowa;

TW bolek-transformacji podległości państwa. Z zarządu Radzieckiego (ówczesny ZSRR) weszliśmy pod zarząd Zachodu. Czyli od jednego zaborcy przeszliśmy do drugiego zaborcy. Przy czym ZSRR a potem Rosja zachowała w Polsce i innych demoludach / republikach, ogromne wpływy. Bo Polska i inne tego typu kraje, stały się strefą buforową, może nawet kondominium. Agentura i mafia – w tych krajach należą do Rosji / KGB / GRU. Np Japońska mafia jakuza należy do cesarza Japonii. Mafia w Stanach Zjednoczonych należy do amerykańskiej CIA, która zresztą organizuje jej produkcję i przerzut narkotyków. Itp itd. Natomiast mafia działająca w Polsce należy do Rosji. Obecnie jest wiele autorów i blogerów, którzy widząc zdegenerowanie Zachodu i tworzenie nowego porządku światowego, chcieliby ponownej bolszewickiej niewoli. Z chęcią spoglądają oni znowu w stronę naszego odwiecznego zaborcy i mordercy – Rosji. Niektóre z ich stron i blogów aż trudno czytać. Dają sobie napisy „w sercu Polska„, choć jedyne co mają w sercu to Rosja, KGB i tyran Putin. Nie zauważają oni, że Rosja od wielu setek lat współpracuje z Niemcami przeciwko Polsce i Słowianom. Nazizm i bolszewizm to ich wspólne dzieła, jedne z wielu, w celu ludobójstwa Słowian, szczególnie Polaków. Obecnie Niemcy, Rosja i być może Chiny tworzą „alternatywny nowy porządek świata„, nazywany roboczo unią euroazjatycką.

tw bolekTo bardzo ważne co się teraz dzieje – i z punktu widzenia polityki, i z punktu widzenia socjotechniki. Właśnie na naszych oczach upadł mit i legenda. Mit założycielski obecnego słabego i skorumpowanego, bananowego państwa nad Wisłą. Legenda zdobyta niesłusznie, na cierpieniu i na grobach innych, często bezimiennych. Widzimy że wszystko co zostało wygenerowane na rdzeniu tego mitu założycielskiego, jest kłamstwem. To jest kłamstwo, oszustwo, choć to przecież nasza oficjalna historia. Takie zakłamanie jest w każdej dziedzinie życia na Ziemi, tej Ziemi. Także w nauce i medycynie. Świat to misterium iluzji, oszustwa i przekrętów.

Zastanawia mnie nie medialny szum i histeria, bo to papka dla motłochu. Zastanawia mnie to, co zrobią architekci systemu, owi „cisi, dyskretni obserwatorzy”, z osobą Lecha Wałęsy. Czy dalej jego legenda i osoba będzie chroniona? Czy raczej architekci dojdą do wniosku, że nic już więcej się nie uzyska na nim, że wszystko jest spalone? Więc wydadzą Wałęsę na pastwę pogardy i na pożarcie PiSowcom, jak i zezwolą na kolejną już drobną korektę w systemie?

Coś w stylu:
Okej, pokłóćcie się w internecie, pożryjcie w mediach między sobą, wytoczcie sobie kilka procesów, dobra, niech stracimy – zmieńcie nawet kilka wpisów w Wikipedii.. Ale karawana jedzie dalej, a my dalej robimy swoje.”
😀

Co jest jeszcze w teczkach zarekwirowanych przez IPN? Przede wszystkim, są tam dokumenty na wszystkich „nietykalnych„, a więc na Michnika, Komorowskiego, być może na agentów SB i potem WSI. Co oczywiste, te teczki nie zostały jeszcze upublicznione. PiS je trzyma w rezerwie w celu szantażu. „Pakujcie się, powoli zwijajcie interesy i spierdalajcie z Polski, bo inaczej…”

Co ciekawe, wyszło dziś, że to nie jedyne tego typu prywatne, i co za tym idzie, nielegalne archiwum. Informatorzy i dziennikarze śledczy „Faktu” ustalili, że podobne archiwum miał mieć generał Jaruzelski. Teraz ma nad nim trzymać kontrolę jego córka, Monika.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

146 odpowiedzi »

 1. ==Ten polski system (dziki kapitalizm) to CELOWA robota. Ceny żywności itp. z Zachodu. Ceny mnóstwa dóbr (mieszkania, samochody, elektronika, AGD) WYŻSZE niż na Zachodzie. Zaś pensje ze wschodu.==

  Tak jest, zastanawia mnie kiedy i czy w ogóle podwyższą niewolnicza kwotę
  wolną od podatku??
  Chyba w państewkach afrykańskich mają większe..

  Polubienie

 2. Zastanawiający jest tzw „duch czasów” – odsłaniający ciemne strony tzw autorytetów. Pominę wymienionego wyżej Wałęsę – dość już jest nagłaśniania we wszystkich mediach.

  Ale popatrzcie – afera pedofilska w Kościele. Jeszcze moja babka całowała w przyklęku rękę księdza w czasie kolędy. Fuj! Rękę, która wcześniej ściskała siusiaka ministranta! 🙂
  A reptylianie? (może z dużej litery?) I jak to? To nie Najwyższy zstąpił z niebios i stworzył człowieka?
  A zafałszowana historia Polski, której nie było, a potem nagle się objawiła po chrzcie?
  A lądowanie Amerykanów na Księżycu? Podobno to inscenizacja Kubricka!
  A błogosławione działanie szczepień?
  I mądrzy, kochający lekarze, którzy nocami nie śpią chcąc uwolnić ludzkość od chorób!
  I tak dalej!
  Zaprawdę dzieje się to, co napisano „że to,o czym było szeptane, będzie krzyczane z dachów” – czy jakoś tak, nie chce mi się szukać u źródeł.

  O! Obyśmy zdrowi byli, bo to dopiero początek

  Polubienie

 3. Dla mnie po 1995 roku pan Lech Wałęsa odszedł do lamusa historii. Nie zamierzam więcej o nim pisać. Dla mnie ten pan nie istnieje. Nigdy nie istniał. Zastanawia mnie tylko po co dopiero teraz wywleczono na światło dzienne tę sprawę.Co chciano tą sprawą zasłonić? Od czego chcą odwrócić naszą uwagę? I kto tak naprawdę chce tu na tym ogniu upiec swoją pieczeń? Polityczną? Ekonomiczną? Innego rodzaju? Napiszcie mi o co tu w tym wszystkim naprawdę chodzi? Pożyjemy, zobaczymy.

  Polubienie

  • Typowy temat zastępczy. Odwlekanie sprawy z uchodźcami i od ustawy 1066 której Pis przez niektórych tak wychwalany nie zniósł jeszcze. PIS=PO=PSL=SLD=NOWOCZESNA=KUKIZ 15=KORWIN to wszystko to same gówno do dzielenia Polaków- Słowian i zarządzania mniej wartościowym narodem tubylczym.

   Polubienie

    • Prawda kole w oczy. System został tak skonstruowany aby za pomocą partii i partyjek miał dzielić. Pis to pobożni socjaliści i komuniści. Wylęgarnia dawnych komuchów z PZPR. To jest cały układ to jest cały system. Może w najmniejszym stopniu Kukiz 15 ale tam poszła kasa od służb i od lokalnych działaczy PO. Przez ten wasz Pis budżet spadnie na samo dno. Kto to będzie spłacał te zadłużenie. No i kościółek też swoje robi. Demokracja to system zły w samym założeniu. To wytwór Jahve. BO to on daje złudzenie wolności. Ale z każdymi wyborami tej wolnośći jest coraz mniej,

     Polubienie

    • Roni7 – jeżeli według ciebie „Pis to pobożni socjaliści i komuniści.”, byłbyś uprzejmy tak sprytnie i krótko skomentować co to jest PO?

     Polubienie

    • A co do religijnych i politycznych konotacji? Spodziewałem się że to są przynajmniej „niepobożni socjaliści i komuniści” 🙂

     Polubienie

    • roni to 4ka czyli brak rozsądku bez obrazy -_- dzisiaj debata o 20 30 tvp1 o emigrantach jednak będą przyjmować zobaczyny kogo ile i gdzie

     Polubienie

    • Z tobą rasisto już nie rozmawiam. Bez obrazy ale to ty tutaj jesteś doskonałym przykładem braku rozsądku. Wolę być 4 niż oszołomem pieprzącym coś o mongołach i jakiś andromedańskicch zbawcach Zeusach. Typowa żydowska mentalność czyli czekająca na zbawcę i mesjasza. Chcesz zbawienia i wolności to sobie sam wypracuj, wywalcz.

     Polubienie

    • Zgadzam się z tobą Roni7 gmoś to niestety oszołom i rasista.Co się stało z Rudą ? dlaczego już nie komentuje ?Dobrze się czytało wasze komentarze 🙂

     Polubienie

    • Mentalność dresika z Warszawskiej pragi masz myśleć tak jak on inaczej wpierdol.Dlaczego nasza biała rasa jest lepsza od innych „ciapatych” ?????Czym się różni zwykły normalny „żydomongoł z księżyca” od ciebie kefir ???Potępiam bogatych żydów myślących kabałą ale nie rozumiem wychwalania białej rasy.Jeszcze jedno pytanie kto nas do cholery podzielił ??Dlaczego jeden naród wybija inny w imię właśnie czego ?

     Polubienie

    • =Dlaczego jeden naród wybija inny w imię właśnie czego ?=

     Nie widzisz kto tym steruje?
     Kto wywołał I, II, i planuje III-ią zadymę?
     Ta może być najbardziej koszmarna, właśnie z likwidacją
     Arabów i Słowian włącznie.

     Nie lepsi tylko diametralnie inni, niech każdy mieszka u siebie i będzie porządek.
     Tylko sa tacy którzy płacą gotówka i ‚smartfonami’ za zmianę tego porządku.

     Polubienie

    • Widzę kto tylko że niektórzy chyba tego do końca nie rozumieją.Piszą brednie o zydomongołach z księżyca i zeusach z andromedy.Wyszydzają ludzi o innej karnacji i wmawiają sobie jak sponsorowany przez zarządców Ziemi hitler że biała rasa jest najlepsza.A tu nie oto chodzi żeby się dzielić jeszcze bardziej niż zostaliśmy podzieleni.

     Polubienie

    • Pisałem niejednokrotnie, że z ‚uchodźcami’ to jest turecko-chazarski cyrk!
     Te wszystkie ‚gwałty’ w Kolonii, Karol hebdo, ”zamachy francuskie.

     Ludzie dają się omotać, a cwaniaki wywołali wojny, bo marzy im się
     ‚biblijne’ od Nilu do Eufratu.

     I tyle na temat.

     Polubienie

    • niedługo arabski rfn tj izrael polaczy się z nrd tj chinami i o to glownie w tym wszystkim chodzi, araby to takie bezduszne malpy gdzie ich ciepna i przegonia tam będą, ziemia państwo jezyk jest dla nich bez znaczenia byle była poduszeczka do walenia w glebe do allajahwe

     Polubienie

    • 8ki sa dość ostre żeby już więcej cie nie smucic -_- o zdrowy rozsadek trudno ale dobre w kierowaniu ludzmi i w swoim biznesie, no ciezki kawalek chleba ogolnie -_- jest takie przyslowie indiańskie, gdzie dwie osemki tam nie ma co jesc czy jakos tak -_-

     Polubienie

    • arabow zydy maja w d, tylko będą wykorzystani do napadania na białych wczesniej czy później, te gwałty w rfn to był taki test możliwości i sprawdzenie reakcji niemcow, nie wiedza tylko jak wcisnac slowianom to gowno w odpowiedniej ilości do zgładzenia nas z zaskoczenia, na razie graja na emocjach jak np w GWnianej gazecie ale yahwe ich naciska wiec szechtery będą probowac do końca swiata a nawet jeden dzień dluzej

     Polubienie

    • O tym też pisałem, ale bardziej chcą zrobić holokaust z arabusami,
     nami będą handlowac i sie ‚napawać’, białe jest piekne i zawsze w cenie..

     Polubienie

    • allah karze sprzatac białych tak jest od zawsze bo za mało w nas ciemności -_-, araby to jak gupiki w akwarium biegają w ta i we wte nie wiadomo po co a po miesiącu z 7 się robi 25 i weź to wylap wszystko i zatlucz -_- tak samo jest we francji i w niemczech

     Polubienie

    • Dokładnie.. Rasa Biała jest lepsza, mądrzejsza, szlachetniejsza, wrażliwsza, bardziej uduchowiona, bardziej moralna i etyczna. I to są FAKTY wbrew nachalnej propagandzie multi-kulti. Wiem, że hasła typu: „jeden świat, jedna przyszłość”, czy też: „jesteśmy jedną ludzką rodziną” brzmią pięknie. Chciałbym aby były one prawdą. Jednak nie są prawdą, nie sprawdzają się w twardym, realnym świecie. Obecnie jesteśmy w samym środku brutalnej „brudnej wojny”, której celem jest ostateczne ludobójstwo Rasy Białej. Nadzorca tej planety, czyli kosmiczny psychopata jahwe, chce mieć już tylko ludy ciemne, barbarzyńskie, agresywne, popędliwe, głupie. By żywić się od nich czystą energią zła i by ich łatwo trzymać za mordę. Taka jest prawda, komentatorze o ksywce @www 🙂

     Polubienie

    • no musi być jakiś powod ze barbarzyncy afrykanscy porywają nam lalunie i sraja im na pysk a my jakos nic z ciemnych ni hu hu, czy cos jest z nami nie tak ? -_-, wszystkie rasy oprócz białej nie lubia swoich kobiet czy to o czyms nie swiadczy ?

     Polubienie

    • Mylisz się Kefirze i Gmosiu .Przez takie właśnie spier****ne myślenie mamy sytuację jaką mamy.Co jeżeli za spieprzenie ziemskiego padołu nie odpowiada zeus yahwe czy inny być może wymyślony byt ?Tylko my ludzie ?

     Polubienie

    • Widać jak mało kumasz. Masz poglądy typowe dla eko-gajanina, czyli myślenie życzeniowe. Pewnie jeszcze zachwycasz się naturą, jej niby harmonią (gdzie jeden żre drugiego, taka to harmonia) i bruździsz na ludzi, że rzekomo wszytko spieprzyli? Ludzie MUSZĄ wybierać w większości zło, muszą być w większości źli, bo taką mają konstrukcje psychiki, podświadomości, ego. Jest to konstrukcja wyjątkowo agresywna, drapieżna, nastawiona na rywalizację, niszczenie, przemoc. Ludzie musieli popełnić grzech pierworodny i musieli ukrzyżować Jezusa, czymkolwiek te wydarzenia były. Czemu? BO KTOŚ (COŚ?) ICH KURWA TAK ZAPROJEKTOWAŁ. Ba! i na dodatek projektant nie zostawił nam ŻADNEJ INSTRUKCJI. Jak się mamy odżywiać? Jak mamy poprawnie budować relacje? Jak działa nasza psychika i jak ją optymalnie wykorzystać? Tego do dziś nie wiemy. Tak samo drapieżne i agresywne jak ludzka psychika, są programy matki natury. Tyle razy o tym pisałem.

     Polubienie

    • nasi zeusowi zostali wypędzeni pod grozba wysadzenia ziemi ostatni odlecieli 20000 lat temu a większość z naszych instrukcji obsługi została zniszczona, już nie mowie o tym ze dla każdego prawie co innego szkodzi, mamy 4 grupy krwi i 4 rozne warianty żywieniowo psychiczne, grupa B wydaje się być najbardziej wszystkozerna i najzdrowsza chodz jesteśmy slabi emocjonalnie, większość azjatow tez jest B wiec widać z jakiej grupy krwi szaraki porywali najwięcej i z jakiej najwiecej robili swoich skośnych azjatyckich skurwysynkow, w japoni np zawsze szukają na kierownicze stanowiska grupy B, widać maja wypraktykowane

     Polubienie

    • musisz zacząć od początku nie od srodka bo nic nigdy nie zrozumiesz, jak nie wiesz skad się tu wziales i jak to bedziesz tu nonstop leciał miss polonią

     Polubienie

    • Żaden ze mnie eko-gajanin.Kefir nie widzisz hipokryzji w swoim myśleniu ?Z jednej strony piszesz o wywyższeniu rasy białej i gnojeniu innych a z drugiej o uświadamianiu innym wartości ludzkich.

     Polubienie

    • zydomongol sie rozni tym samym od rasy bialej czym kukurydza gmo od organicznej niby to samo a od jednej szczury umierają a od drugiej nie, już rozumiesz kolego

     Polubienie

    • Niestety kolego ale nie kminie.Dlaczego oczerniasz prostego człowieka (według ciebie”żydomongoła”) a nie Bankiera ?Dlaczego według ciebie ktoś może być gorszy od innego ?Może czas zmienić dilera ?Żaden zeus nie przyleci i cię nie uratuje od modyfikowanych genetycznie „żydomongołów” i innych nieczystych ras.

     Polubienie

    • już od lat 80tych andromedanie posuwają się stopniowo od saturna niedlugo jowisz później mars i my, nie jest tak zle -_-, jak tu przylecą, ziemia będzie oczyszczana, nastawiana na prawidlowa dluzsza orbite dzisiaj jest za krotka dlatego taki gorąc zresztą to samo maja inne planety, szaraki i reptyle będą uśmierceni/osadzeni/uwiezieni, wszystkie wezowe rasy i wszelakiej masci metysy będą kastrowane a jak się nie zgodza zabijane bowiem wbrew temu co ucza w szkole ze z afrykańskiego drzewa…, wszystkie rasy wezowe przez mieszanie się z nami powodują defekty genetyczne ciala i umysłu u nas i im więcej mieszan tym więcej chorob, okulary u dzieci mongolizm to tylko czubek gory chorob azjatyckie geny u nas wywoluja, za zeusa 25000 lat temu mieszanie było zabroniome kara a ewentualne hybrydy unicestwiane, tak tak pilnowanie genow to nie jebajka bo wystraczy ze jedna naiwna nasza blondyneczka się zapomni i już arabskie geny będą mieli wszycy po niej po wsze czasy i w lusterko bez piwa na trzeźwo nie będzie się dalo patrzeć i te patykowate chude suche geby i nogi arabow… no kurwa niech ich ktoś nakarmi w końcu ile można allahem się odzywiac… ?

     Polubienie

    • araby to raczej cos niż ktoś, kto mial z nimi doczynienia ten wie ze w tych oczach nic nie ma no moze poza mrocznym pieklem

     Polubienie

    • Jest taka teoria o portalach organicznych – ludziach bez duszy. Część z nich to wcielone demony (osoby z borderline i z psychopatią, niszczące innych). W miejscu gdzie normalny człowiek ma duszę (5D) oni mają zainstalowanego demona. Wcielają się najczęściej w piękne, asertywne i ekstrawertyczne ciała z misją zniszczenia kilku, kilkunastu niewygodnych dla jahwe ludzi. Cała reszta to biomaszyny z „duszą szczątkową”, czyli właśnie araby, azjaci itp.

     Polubienie

    • zeusowi tez się wcielali np w tytanow rozpieprzali pol barbarzyncow zaprowadzali lad i porzadek i znikali z naszego rejestru, kurde dzisiaj by się przydali -_- , mam nadzieje ze tu dotra zanim nas tu ksiezycowi powięzią, zdziesiatkuja, rozjebia w strzepy, to prawda ze jest wielu nas na innych planetach i jest skad zciagac nowych bialych ale byłoby szkoda polski polakow tych setek tysięcy lat doswiadczen i meczarni w roznych aspektach i ciałach, bezdusznych można poznac po oczach dlatego jedno spojrzenie i już wiadomo, bezdusznym brakuje spokoju maja rozbiegane oczy agresorow i przestepcow, latwo wpadają w gniew oskarzaja oczerniaja wypisz wymaluj araby i paru nawet na tym forum -_-

     Polubienie

    • Brawo! też jestem 4 😉 … rozpoznałeś to, co ja wielokrotnie ukazywałem, ale widzieli we mnie tylko oszołoma 😉

     Polubienie

   • W sprawie ustawy 1066 jest projekt jej zniesienia, złożony przez posła Winnickiego. Niestety ma on teraz poważne kłopoty z nie-sprawiedliwością sądowniczą – za byle co i może nawet zostać pozbawiony mandatu. Czy to zbieg okoliczności? Wiele wniosków złożył, które mogą być niepoprawne także według nowej władzy.

    Polubienie

 4. ==Od czego chcą odwrócić naszą uwagę? I kto tak naprawdę chce tu na tym ogniu upiec swoją pieczeń?
  ================

  Pytanie na razie bez odpowiedzi..

  Polubienie

  • grzegorzadam – odpowiedź jest prosta – to wszystko co jest organizowane w mediapolityce, zawsze ma za zadanie odwrócić uwagę od ciebie; żebyś zajmował się rzekomo ważnymi sprawami – czytaj nie wartymi jednej sekundy uwagi pierdoletami – choć w tym czasie mógłbyś np. nauczyć się chińskiego, łyknąć trochę ZEN, zaznajomić się z czymś pożytecznym jak polarne niedźwiedzie… w tym czasie, który poświęcasz IM nie ma miejsca dla CIEBIE. Zamiast wyrastać z chwastu, stajesz się nim i nawet tego nie zauważasz; Energia i osobowość sąt zbyt cenne byśmy ulegali cyrkowi, temu samemu od tysięcy lat, z tym że niestety o wiele bardziej doskonałemu; nie kieruję tych słów do Ciebie personalnie, broń mnie licho, aczkolwiek przyjąłem formę zracania się per „ty”, wyrażam moją opinię 🙂

   Polubienie

   • Napisałem nie raz wyraźnie, że mnie te zamglenia bolkowe
    nie interesują.
    A czas wolny świetnie sobie zagospodarowuję.
    I nie jest to nauka chińskiego ani wietnamskiego.

    Polubienie

 5. A jednak się kręci — powiedział Galileo Galilei po procesie wydanym mu przez Świętą Inkwizycję. Powiedział to już po tym, gdy na samym procesie odwołał wszystkie swoje naukowe rewelacje.

  Polubienie

 6. Jak można być tak naiwnym aby wierzyć że losy systemu zależą od domowego archiwum starego dziada. Gdyby tak było to już dawno ktoś by te dokumenty buchnął. Jeżeli faktycznie istnieją jakieś zbiory haków to są głęboko zakonspirowane. Po prostu ktoś dostał sygnał do ataku.

  Polubienie

 7. Każdy rozumny powinien wiedzieć, że gmach buduje się od fundamentów, czyli od podstaw. Zawsze była, jest i będzie, niewielka grupa ludzi, którzy swoim, własnym, przykładnym życiem, czerpiąc z mądrości Bożej, kroczą drogą prawdy, dobra i sprawiedliwości. Ludzie ci zawsze świadomi są wszystkiego, zawsze znają prawdę w stopniu wystarczającym, pozwalającym kroczyć im właściwą drogą i innym jeszcze, działającym po omacku, rozświetlać mroki ciemności. Agora nie jest miejscem do poszukiwania prawdy o sobie, życiu i świecie; miejsce to znajduje się w głębi, zjednoczonej ze Stwórcą, duszy człowieka.

  Polubienie

 8. Ludzie, po co tyle hałasu o Wałęse. Przecież on jest za głupi na Bonda. Oczywiście można zapytać czy nie jest za głupi na prezydenta. Otóż nie, wszyscy prezydenci to papety. Poparzcie na Amerykę.

  Polubienie

 9. Gdyby Polacy dowiedzieli sie co ma Walesa i jego solidarniuchy za uszami to juz dzisiaj przejeli by rzad a wszyscy ,ktorzy siedzieli w Magdalence przy stole juz dawno dyndali by na szubienicy.Cala hipnoze umacnia episkopat i media a Polacy dalej trwaja w niewiedzy i wyznaniu jezusowym. Sprawa elektryka zyda i jego wielkej rodziny w solidarnosci i rzadzie po 89 roku to jeden wielki skandal sterowany z poza granic Polski w pentagonie i watykanie. IPN ma wiedze dokladna na temat Walesy ale ma za zadanie mamic Polakow pierdolami o dokumentach z szaf sb-eka.Patriota goni patriote a Polacy sami sie mordowali za komuny,sami sie wywozili na syberie i sami sie wyemigrowali w liczbie 3 miliony albo wiekszej po 89 roku.
  Teraz elektryk powinien zamieszkac w domu w Miami i juz nie wracac tak jak zrobil to Michnik po przesluchaniu prokuratury wloskiej w 2008 roku co do otrzymywanych pieniedzy przez episkopat po 81 roku ,pieniedzy z banku IOR. Sprawa czy wasacz bral kase od SB to tylko zabetonowanie wlasciwej sprawy ,ktora moglaby otworzyc oczy Polakom i wogole europejczykom i mogla by byc droga do wolnosci. Gdyby to nie byla operacja falszywej flagi to juz dawno Polacy wiedzieli by ,ze za Walesa stoi towarzystwo Maryji zawsze dziewicy ,to ktore reklamuje na swojej klapie,bo po owocach ich poznalibyscie.Ci ktorzy stoja za upadkiem Polski ,poswiecaja Walesa teraz aby wiecej niczego glupiego nie beknal.


  Chodzi o wypowiedzi z 28 października ubiegłego roku, które gazeta przedstawia jako zeznania złożone w Gdańsku przed włoskim prokuratorem, prowadzącym dochodzenie w sprawie śmierci prezesa włoskiego banku Ambrosiano Roberto Calviego w 1982 roku.

  Zeznania Wałęsy ws. finansowania „Solidarności”
  La Repubblica
  Zeznania Wałęsy ws. finansowania „Solidarności”
  2009-03-14 13:41

  Dziennik „La Repubblica” ujawnił w sobotę fragmenty wypowiedzi byłego prezydenta Lecha Wałęsy na temat finansowania Solidarności przez Watykan.
  Chodzi o wypowiedzi z 28 października ubiegłego roku, które gazeta przedstawia jako zeznania złożone w Gdańsku przed włoskim prokuratorem, prowadzącym dochodzenie w sprawie śmierci prezesa włoskiego banku Ambrosiano Roberto Calviego w 1982 roku.

  W toczących się dochodzeniach w tej sprawie jako jeden z powodów upadku tego wielkiego włoskiego banku od lat wskazuje się transakcje z watykańskim bankiem Ior, który był zaangażowany w niesienie pomocy finansowej Solidarności.

  Calvi twierdził zawsze, że został w ten sposób zrujnowany.

  Okoliczności jego śmierci nie są do tej pory jasne. Jego zwłoki znaleziono na moście w Londynie.

  Włoska gazeta przytacza fragment zeznań Wałęsy: „To prawda, Kościół finansował Solidarność”. Według dziennika były prezydent odpowiedział na wszystkie pytania włoskiego prokuratora. Miał powiedzieć, że Watykan przekazywał pieniądze na jego związek zawodowy poprzez księży, biskupów i organizacje religijne.

  „Nigdy nie otrzymaliśmy bezpośrednio pieniędzy, związek liczył 10 milionów członków i działał w podziemiu. Wiele rzeczy działo się na poziomie regionalnym, a ja byłem tak śledzony, że niemożliwe było przekazywanie pieniędzy drogą oficjalną” – mówił Wałęsa w zeznaniach, przytoczonych w dzienniku.

  Dodał: „Kiedy słyszałem rozmowę o pieniądzach, odwracałem się w drugą stronę wiedząc, że jestem obserwowany i że nie mogę uczestniczyć w operacjach finansowych”.

  „La Repubblica” w obszernym artykule zwraca uwagę na to, że Wałęsa zauważył w swych zeznaniach, iż całą operację niesienia pomocy finansowej działającej po stanie wojennym w podziemiu Solidarności prowadził Kościół, który „nie był kontrolowany”.

  Według jego słów, pieniądze płynęły przede wszystkim z Watykanu i jego organizacji charytatywnych. Jednak, stwierdza dziennik, Lech Wałęsa nie pamięta żadnych nazwisk ludzi, którzy się tym zajmowali. Nie wyklucza natomiast, że Solidarność mogła otrzymywać pomoc od banku Ambrosiano.

  Prokurator Luca Tescaroli, przed którym Wałęsa złożył zeznania, powiedział byłemu prezydentowi, że istnieje list prezesa Calviego do Jana Pawła II z 1982 r., w którym przypomniał on, że hojnie finansował Solidarność. Calvi dał wyraźnie do zrozumienia, że chodziło o olbrzymie sumy. W tym samym liście osaczony przez nieprzyjaciół Calvi tuż przed swą śmiercią błagał papieża o pomoc.

  W reakcji na to Wałęsa przypomniał, że w stanie wojennym był internowany i nie dochodziły do niego żadne informacje. Dodał, że nie wyklucza, iż Roberto Calvi rzeczywiście mógł finansować podziemną działalność Solidarności.

  To kolejny wątek finansowania polskiego podziemia z pieniędzy banku Ambrosiano przy pomocy watykańskiego banku Ior, poruszony przez dziennik „La Repubblica”.

  30 stycznia tego roku ta sama rzymska gazeta podała, że w 1981 r. w porozumieniu z Janem Pawłem II ówczesny szef banku Ior arcybiskup Paul Marcinkus zorganizował wysłanie w ramach pomocy dla Solidarności w Gdańsku samochodu wyładowanego ukrytymi w nim sztabkami złota wartości 4 milionów dolarów. Powiedział o tym dziennikowi były pośrednik finansowy, uważany powszechnie za aferzystę Francesco Pazienza, powiązany w przeszłości z włoskimi służbami specjalnymi.

  Według jego informacji, pieniądze, przeznaczone na pomoc dla Solidarności, pochodziły ze wspólnych kont Ior i Banco Ambrosiano. Według niego „organizatorem był Marcinkus, w porozumieniu z papieżem Wojtyłą”.

  Następnie Pazienza wyjaśnił: „Koło Triestu przygotowaliśmy ładę z podwójnym dnem, a w środku były 4 miliony dolarów w sztabkach szwajcarskiego złota. Był kwiecień 1981, polski ksiądz przyjechał odebrać tę ładę i zabrał ją do Gdańska”.

  „Strajkującym robotnikom nie mogliśmy dać złotych ani dolarów, bo polskie służby specjalne by to odkryły” – dodał Pazienza. ”

  http://www.polskatimes.pl/artykul/398074,jak-watykan-finansowal-solidarnosc-jan-pawel-ii-i-wielka-polityka,2,id,t,sa.html

  Jesli chodzi o pieniadze jak niektore zrodla mowia to bylo tego okolo 2 miliardow dolarow i z tych pieniedzy czerpali wszyscy i walesa ze solidarnoscia i sb za pilnowanie sytuacji bo chyba nikt nie wierzy ze przewozenie sztab zlota z Wloch do Walesy nie wymagalo srodkow bezpieczenstwa.Korzystal z tego episkopat i PZPR .Dostali te kase za oddanie Polski korporacja masonskim oraz wyludnienie Polakow na emigracje zlewozmywakowa z biletem w jedna strone.

  Polubienie

  • Zgadzam się w pełnej rozciągłości. TO KK stosuje masowe hipnozy i zwodzi owieczki. Nawet sobie nie wyobrażacie ile tam jest konfidentów wg. moich informacji ok. 90% arcybiskupów i biskupów to TW. Ale już niedługo KK rozpadnie się na trzy lub nawet cztery części.

   Polubienie

   • Roni tu masz rację – KK rozpadnie się na 2, 3 lub 4 części, w zależności od tego jak zdecydują architekci.. Poczytaj o objawieniach „Marii bożego miłosierdzia” i jakie ogromne poruszenie te treści wygenerowały. Poczytaj o walkach frakcji między katolikami wiernymi Franciszkowi i nurtowi oficjalnymi, a oszołomami-tradycjonalistami. Z trzeciej strony, dodaj frakcję katolików-liberałów, katolików letnich, dowodzonych przez często jawnych arcybiskupów pedałów i pedofili. Zaraz coś tu wkleję 😉

    Polubienie

    • oni nie potrzebuja juz wiernych i to nieposlusznych slowian,pozostaje tylko majatek watykanu jako najwieksza korporacja nieruchomosci na ziemi ,no i wiele wiecej innych udzialow nawet w bankach to wszystko bedzie sprywatyzwoane czyli podzielone pomiedzy udzialowcow watykanu.Biblijne opowiesci okaza sie bajka dla ludu a islam zastapi pragnienia religijne katoli.

     Polubienie

    • Będzie tak : Pierwsza frakcja to lewacki kościół Warszawski, Druga frakcja to mohery od biznesmena Toruńskiego, Trzecia frakcja ( najpotężniejsza) to spuścizna JP2 czyli kościół Krakowski który ma Wawel i pół Krakowa oraz ewentualnie Czwarta frakcja czyli kościół Jasnogórski który ma kontakty z Chinami i Polskim podziemiem. To stamtąd ma być przyszły król Polski, Papiery rozbiorowe Polskiego KK już są wystarczy podpisać tylko.

     Polubienie

    • No to jest właśnie ten najpotężniejszy czyli spuścizna JP2. Tam jest centrum. Takie są plany zresztą aby kierownictwo Watykanu przenieść na Wawel. Ale to się im nie uda.

     Polubienie

   • Tu wklejam moje trollowanie bloga katolickiego z frakcji wiernej Franciszkowi, który zdemaskował objawienia „Marii bożego miłosierdzia”. Objawienia te trwały od 2011 do 2015 roku. Zdobyła ona dziesiątki milionów wyznawców wewnątrz struktury KK w skali globu, z 1 do 2 miliony w Polsce. W Polsce jej struktury były szczególnie aktywne 😉 Jej głównym przesłaniem było to, by sprzeciwić się nowemu papieżowi, że Franciszek to fałszywy papież, że w kościele nie ma Boga jeśli rządzi Franciszek. Na początku 2015 zdemaskowano „Marię bożego miłosierdzia” jako Mary Carberry-Mc Govern z Irlandii. Jest ona specjalistką od inżynierii społecznej, socjotechniki, public relations. Są pewne poszlaki, że to ktoś będący po naszej stronie, który chciał mocno i z pomysłem dojebać kościołowi i rozbić jego jedność 😉 Więc wymyślił takie proroctwa. Ale o tym nic nie napiszę. I teraz: wiem że to mogą czytać „pewni ludzie”. Jeśli komuś zależy by uderzyć w polski episkopat, który jest takim drugim Watykanem, państwem w państwie.. Niech przeczyta co zrobiła Mary Mc Govern i powtórzy ten wyczyn na naszym gruncie 🙂

    Poniżej link z bloga, który zdemaskował Mary Mc Govern:
    https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2015/02/11/dajcie-mi-wszystkie-gazety-mowi-maria-bozego-milosierdzia-mary-carberry-czy-tez-mary-mcgovern/

    Polubienie

    • MC Barteg & MC Sztyber – Habemus Papam (feat. Karol Wojtyła aka Jan Paweł II)

     /Intro/
     Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry,
     Musie być mocni tą mocą, którą daje wiara.

     I.
     Jan Paweł II — największy zbrodniarz wojenny,
     Pod sutanną Bestia, Seksualny, Niebezpieczny.
     Śmiało można nazwać go Tygrysem Drapieżnym,
     Niejeden ministrant wie, że lubił być niegrzeczny.

     II.
     W Watykanie papież Polak pozornie się modlił,
     Prawda wygląda tak, że był sześciolatek głodny.
     Papamobil dawno już przestał być wygodny,
     Na widok czterolatki papież robi się wilgotny.

     III.
     Dawno nie skosztował już małoletniej dziwki,
     Ruchał wszystko, co ma dziurę — nawet w akwarium rybki.
     Napalony zwierzak, ten skurwiel, Karol Wojtyła,
     Urządza gry w karty w kościele na tyłach.

     IV.
     Jan Pedał dobrze wiedział, jak wyrywać laski,
     Ten szkolny kasanowa nigdy nie zdejmował czapki.
     Leciały na niego, bo miał hajs i papamobil,
     Niby święty… Chyba świetny z niego był pedofil.

     /Ref./
     To, to, to Jan Palacz II nie potrafił się oprzeć,
     To gdzie są moje szlugi?
     Zajebał je na dobre Jan Hazardzista IV.
     Nie lubił przegrywać,
     Więc oszukiwał w karty,
     No i zawsze wygrywał… [x2]

     V.
     Papieskie kremówki gwałtu — made in Wadowice,
     Jan Kierowca II trzymał małe kierownice.
     Jan Górnik II kopał małe diamenty,
     Jan Rencista II przyjmował małe renty.

     VI.
     Ociekał seksem, nie sposób mu się oprzeć,
     Zajrzyj pod sutannę, zrób papieżowi dobrze.

     VII.
     Habemus papam, skurwielu, 1-9-7-8 rok,
     2005, Watykanem rządzi nowy zbok.
     2013, na tronie Franciszek I,
     Ten stary pederasta małym chłopcom w dupach węszy.

     VIII.
     Cztery czterolatki tylko w moim papamobil,
     To jest teraz w trendzie — każdy papież, jak tak robi.

     IX.
     Impreza w bazylice, zaraz rozkręcimy melanż,
     Chmura nad Watykanem, to z bonga dym uleciał.
     Zamówimy zakonnice, są tańsze niż kurwy nieraz,
     Pozdrówka, nara, teraz parę słów od Sztybera.

     /Ref./
     To, to, to Jan Palacz II nie potrafił się oprzeć,
     To gdzie są moje szlugi?
     Zajebał je na dobre Jan Hazardzista IV.
     Nie lubił przegrywać,
     Więc oszukiwał w karty,
     No i zawsze wygrywał… [x3]

     /Outro/
     JP2GMD!

     Polubienie

    • no Jaro ostry dis zapodałeś, nie spodziewałem się, że Cię stać na taką akcję 😛 … ale dobrze, bo to wszystko racja, JPII aka judeomason Katz, miał aurę destrukcyjną … doświadczyłem jego oddziaływania poprzez ślepo uległych jemu fanatyków …

     Polubienie

    • To widać, że mało mnie znasz jeszcze 😀 No wiadomo, JP2GMD, JP2JMD, papież pedał dzieci jebał, itepe itede 😀 xD No i Warol Kojtyła – największy zbrodniarz wojenny. Wpisz w google grafika hasło: „zbrodniarz wojenny”, to poznasz ukrywane fakty o tym, kim był ten kat Wołynia.. Nomen omen, kat = Katz.. xD Pszypadeg? Prawda o dzieciojebcy z Watykanu wyjdzie na jaw kiedyś, tylko naszego pokolenia już wtedy nie będzie na świecie.. :/

     Polubienie

    • [303]
     Chcesz dodzwonić się do piekła – kierunkowy 48,
     Oddawany głos po głosie, to pokłosie, że to prosie,
     Coś o konstytucji bredzi, osobiście mam to w nosie,
     Wykładam na to lachę o czym bredzili na WOS-ie,

     Manifest mój ha, na zarobek kładę chuj,
     Wiem, że z muzy nie wyżyję, kiedy robię taki gnój,
     A pysk ciągle wyje ze wściekłości się wije,
     Co najchętniej bym zrobił ? Założyłbym ci sznur na szyję,

     Żmije sycząc jadem bezustannie ślipią w godło,
     W kuluarach walą sake, dupę wkładają w wygodną kanapę,
     Mamy mapę, no a przede wszystkim patent,
     Kilogramy trotylu doprawione granatem,

     Rozpierdolić parlament, na chuj wam kurwa mój podatek,
     Skoro gdy wychodzę z domu zamiast kraju widzę szmatę,
     Zapachniało dramatem ? Zapachniało rozprawą ?
     Będą kurwa zawiasy ? Będzie też reklama, brawo!

     Nie na lewo i nie w prawo tylko centralnie w pysk,
     Czerpię zysk, korzyści w chuj,
     Nie będzie mną rządził zapijaczony luj,
     Wszystkie auta nietknięte, czemu spłonął właśnie twój,

     Służbowy patent na przedłużenie lachy,
     Kominiary i kałachy, to nie są strachy na lachy,
     Rodzina niech spierdala jeśli starczy w aucie wachy,
     A ty kurwa klęcz przede mną ujebany w krwi po pachy,

     Tu nie ma rewelacji, to wynik zwykłej frustracji,
     Miliony ludzi skazanych na władzę z degradacji,
     Pierdolisz o kryzysie, pierdolisz o inflacji,
     A dlaczego sześciolatek nie zjadł dziś kurwo kolacji ?

     Z resztą co cię to obchodzi ? Grunt, że tobie się powodzi,
     Im dłużej będziemy kraść tym dłużej będziemy młodzi,
     W kikuta wdała się gangrena, to naprawdę nic nie szkodzi,
     Jęk twojego gardła mój ból życia złagodzi.

     [Odyn]
     Spełniamy dawne obietnice, wychodzimy na ulice,
     Za potylicę cię chwycę, jak wampir wgryzę w tchawicę,
     Ten kraj jak padlina, wpierdalany przez larwy,
     Jebane hieny, trupożercy, dla was stop procent pogardy,

     Nie powstrzyma nas nic, silniejsi z roku na rok,
     Smród spalonych zwłok, zdecydowany szybki krok,
     Płoną stosy nagich ciał, płoną łacińskie krzyże,
     Z zadanych przez nas ran, nikt się kurwa nie wyliże,

     Demoniczna Armia Jednocząca Komanda Seth’a,
     Strzela słowem w wasze mordy, odbezpieczona beretta,
     I magazynek pełny, jak twoje gacie skurwielu,
     Rośniemy kurwa w siłę, był jeden, teraz jest wielu,

     Składasz ręce w znak trójkąta, modlisz się hipokryto,
     Tępo powtarzasz formułkę, bezmyślnie na pamięć wyrytą,
     Kiedy u twych drzwi staną żołnierze rogatego,
     Nie zdążysz nawet jej zmówić, nasz gniew wybuchnie jak de Fuego,

     Czas kolejnych wyborów, na bilbordach łby potworów,
     Znane z telewizorów, głodne kasy pełnych worów,
     Jak przez rodzinę wspierani, przez mafijnych zakapiorów,
     Kreowana na fachowców banda amatorów,

     Wolne media, wolna prasa, mam je poniżej pasa,
     Jeśli tak ma wyglądać wolność, to kładę na nią kutasa,
     Jebane mechanizmy do robienia sieczki w głowach,
     Miały bawić i uczyć, nie bandę głąbów kreować,

     Dosyć już stagnacji, wyzysku wielkich korporacji,
     Powierzchnia tej planety wymaga puryfikacji,
     Wyczyśćmy ten świat z tego co go zanieczyszcza,
     Nic tak duszy nie oczyszcza, jak widok na zgliszcza,

     Dołącz do armii, niech nie czują się bezkarni,
     Nie daj się bajkami karmić, trzeźwym okiem świat ogarnij,
     Walka się rozpoczęła, czas na posprzątanie gnoju,
     Bagnet na broń i do boju, zasiejmy ziarno niepokoju.

     ………………………………..
     najlepszy death rap w Polsce! … intro na początku, o modlitwe za deszcz w knesejmie … jest też o papie JPII, tylko trza się wsłuchać, bo tekst podałem wybrakowany 😉

     Polubienie

  • Zbigniew Stonoga na Twiterze pisze: „Teczka wałęsy to jest nic w porównaniu z teczkami millera i Kaczyński iego

   Razem jest 9582 strony wszystkich dokumentów.
   Dokladnie brakuje 19 stron o Jarosławie Kaczyńskim ktore, 2 dni temu pojechały do domu JK.

   Jedna z kartek znaleziona w necie:

   ========

   Wszyscy są tu umoczenie w g…e po szyję..

   Polubienie

    • Po jednym papierku na pewno nie można tego określić. Ale jak już mówiłem wszyscy są umoczeni w szambie III RP. Powiem tak. Są trzy etapy zdemontowania III RP i Polski jako takiej. Pierwszy się zaczął czyli sprawa tzw. transformacji czyli Teczki teczuszki z okrągłego stołu i Magdalenki, Drugi etap to ujawnienie prawdy o masonie 33 stopnia i agencie CIA czyli o Karolu Wojtyle o kryptonimie JP2. Orędowniku ekumenicznego NWO. No i deser na koniec czyli Trzeci etap czyli ujawnienie prawdy Smoleńskiej. I to będzie dla wszystkich szok. Wszystkie te trzy etapy będą wdrażane przez nadzorców do 2020/2021.

     Polubienie

 10. episkopat to wszyscy sami swoi bracia starsi w wierze,a sluzby bezpieczenstwa w latach 60-90 chodzily na ich pasku jak psy goncze.Po 50 latach kazdy kleryk byl tajnym wspolpracownikiem albo poprostu nie byl klerykiem bo niedozyli. KUL juz byl kuznia masonow ustawiona przez NWO pod kierownictwem Brzezinskiego ,ktory mial za zadanie zdemontowac komune w Polsce i Europie z ramienia banksterskich eugenikow.Wiadomo jablko od jabloni nie pada daleko bo z kolei tesc Brzezinskiego to BEnesz ,ktory zakladal komune w Czeschoslowacji..tradycje rozinne widac u nich mocne a krecenie sie w kolo komuny jak mucha kolo gowna maja we krwi.Jedni zakladali komuny drudzy rozwiazywali ot bulka z maslem.

  Polubienie

 11. Jarek – zachwycasz się PIS-em, ale jeśli ta lojalka Twego imiennika, którą”poprawiłeś”, aby była bardziej czytelna – to prawda(a pozostaje jeszcze 18 innych dok. jak umiem zliczyć do 20); to niestety, ale podsumowanie Roniego wydaje się być najbardziej adekwatnym niestety i żadne oczekiwania życzeniowe wobec PiS-u nie spełnią się…pozdrawiam

  Polubienie

 12. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/79450-lobby-zydowskie-w-polsce

  „W 1920 roku poseł koła mniejszości narodowych Izaak Grunbaum zgłosił wniosek, by państwo polskie było państwem polsko-żydowskim. Dało o sobie znać wielowiekowe przyzwyczajenie zamieszkującej Polskę ludności żydowskiej nie tylko do odrębności religijnej, ale i cywilnoprawnej, karnoprawnej, administracyjnej i podatkowej, jaką cieszyły się żydowskie gminy wyznaniowe, rządzone przez zarządy, zwane kahałami. Tę odrębność , tworzącą z gmin wyznaniowych żydowskich swoiste państwo w państwie, zawdzięczały zachłanności na pieniądze niektórych władców polskich, którzy za żydowską obsługę swych finansów udzielili osiedlającym się w Polsce Żydom olbrzymich przywilejów.

  Marian Miszalski urodził się 1948. Ukończył wydział prawa Uniwersytetu Łódzkiego i podyplomowe dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 1973-1981 był dziennikarzem łódzkiego „Głosu Robotniczego”. W latach osiemdziesiątych działał w NSZZ Solidarność. W stanie wojennym był internowany. Od 1983 współprowadzi z Stanisławem Michalkiewiczem nielegalne wydawnictwo „Kurs”, które wydawało zakazane przez komunistyczny reżim książki i czasopisma promujące idee wolnorynkowe w PRL. Marian Miszalski działał w KPN, PC, UPR. Dziś publikuje w „Niedzieli”, „Najwyższym Czasie”, paryskim „Głosie Katolickim”. Jest autorem kilku książek i tłumaczem (między innymi powieści Jeana Raspaila, publicystyki Guy Sormana, książki „Wandea. Ludobójstwo francusko-francuskie”).

  Czym jest lobby polityczne?

  Lobby polityczne to grupa wpływu (grupa nacisku), usiłująca wpływać na władze i opinię publiczną celem uzyskania dla siebie korzystnych decyzji, bądź w praktyce administracyjnej, bądź w ustawodawstwie.

  Jakie są cele żydowskiego lobby politycznego w Polsce i na świecie?

  Na świecie – różne, w zależności od kraju, gdzie takie lobby istnieje i od siły takiego lobby. W Polsce wskazałbym kilka celów: interpretacja historii i bieżącej polityki z żydowskiego punktu widzenia, prezentowanego jako „obiektywny” – co składa się na to, co nazywamy polityką historyczną (propagandą); judaizacja chrześcijaństwa, czyli usiłowanie rugowania etyki chrześcijańskiej z życia publicznego i zastępowania ją etyką opartą na judaizmie; popieranie polityki państwa Izrael bez względu na to, jak ta polityka ma się do interesów państwa polskiego; polityka kadrowa – lokowanie Żydów na ważnych stanowiskach; wreszcie – wspieranie roszczeń majątkowych niektórych organizacji żydowskich, wysuwanych całkowicie bezpodstawnie pod adresem Polski.

  Jaka jest skala obecności żydowskiego lobby politycznego w polskojęzycznych mediach?

  Głos tego lobby obecny jest przede wszystkim w mediach należących do koncernu medialnego „Agora”, który prowadzi działalność w segmentach prasy, filmu, książek, reklamy, internecie i radiu (21 lokalnych stacji nadawczych, radio TOK FM, Rock Radio i w licznych spółkach zależnych). Jest to bardzo silna obecność.

  Jakie są źródła kulturowe żydowskiego szowinizmu?

  Sądzę, że takie same, jak wszystkich innych szowinizmów: przekonanie, że jakiś naród jest lepszy od innych i w związku z tym należą się mu szczególne przywileje kosztem innych. W przypadku Żydów-szowinistów korzenie takiego przekonania mogą tkwić w judaizmie, ale i w zwykłej ludzkiej głupocie.

  W Polsce kreowany jest mit o zasługach władców przed rozbiorowej Polski, jak to ma się do faktów, w aspekcie uprzywilejowania Żydów kosztem większości mieszkańców ziem polskich?

  To obszerny temat i trudno mi omówić go w wywiadzie – odsyłam do lektury mojej książki. Niektórzy władcy Polski potrzebując pieniędzy udzielali Żydom przywilejów fiskalnych w zamian za dostarczanie pieniądza. Przywileje utrwalały się… Kahały stawały się para-bankami, bez konkurencji.

  Jaki był stosunek kościoła katolickiego w przedrozbiorowej Polsce do uprzywilejowania Żydów?

  Myślę, że temat ten wymaga osobnego opracowania. Kościół był długo przeciwny lichwie, czyli pożyczaniu na procent.

  Jakimi przywilejami w przedrozbiorowej Polsce cieszyli się Żydzi?

  Przede wszystkim własną organizacją quasi-państwową: władze żydowskich gmin wyznaniowych (kahały) sprawowały nad ludnością żydowską władzę administracyjną i sądowniczą, prowadziły ewidencję ludności żydowskiej i pobór podatków, zarówno w imieniu Skarbu państwa, jak własnym. Feliks Koneczny pisze wprost, że było to „państwo w państwie”, które nie miało tylko własnego wojska. Niezależnie od tego niektórzy Żydzi otrzymywali od niektórych władców osobiste przywileje (najczęściej w zamian za usługi menniczo-fiskalne – pobór podatków i organizowanie pożyczek pieniężnych) i dlatego dochodzili do wielkich fortun.

  Jakie były skutki uprzywilejowania Żydów w przed rozbiorowej Polsce dla Polaków i samych Żydów?

  Istotą przywileju jest polepszenie czyjejś pozycji ekonomicznej arbitralną decyzją władzy. Przywileje powodowały łatwość bogacenia się władz kahalnych i poszczególnych beneficjantów tych przywilejów względem innych grup społecznych. Przywileje dzielą, nie łącza. Quasi-państwowy status żydowskich gmin wyznaniowych – który był przywilejem – separował społeczność żydowską od polskiej, niezależnie od różnicy wyznaniowej.

  Jaki był udział Żydów w handlu niewolnikami, od czasów kiedy ofiarami handlu niewolnikami byli Słowianie aż do czasów nowożytnych?

  Trudno mi powiedzieć, bo nie śledziłem tego wątku. Ale historycy są na ogół zgodni, że udział Żydów w handlu niewolnikami był bardzo duży, od czasów antycznych do końca trwania niewolnictwa.

  Czy Żydzi po pierwszej wojnie światowej poparli uzyskanie przez Polskę niepodległości?

  Jeśli wierzyć Romanowi Dmowskiemu, bezpośredniemu uczestnikowi rokowań powojennych, poliglocie, świetnie zorientowanemu w polityce międzynarodowej – czynili wiele, by młodą polską niepodległość osłabić, a terytorialnie Polskę umniejszyć. Z pism Romana Dmowskiego wyciągnąłem w swej książce ten wątek: stosunków polsko-żydowskich w okresie paryskiej konferencji pokojowej w roku 1919. O ile wiem – nikt poza Dmowskim tych relacji tak dokładnie nie opisał.

  Jaka była skala współpracy Żydów z nazistami i sowietami podczas II wś?

  Temat współpracy Żydów z nazistami wydaje mi się zbyt skomplikowany, złożony , by mówić o nim w krótkim wywiadzie. Odsyłam do świetnej pracy historycznej Ewy Kurek – „Poza granicą solidarności” (wydawnictwo CLIO, Lublin, 2008), do której zresztą odwołuje się w swojej książce. Współpraca ta wynikała, sądzę, właśnie z owej quasi-państwowości żydowskiej, utrwalonej przez wieki w Polsce przedrozbiorowej: separował ona od siebie Polaków i Żydów, niezależnie od różnic religijnych; co do współpracy z sowietami – sprawa jest oczywista: była to potężna kolaboracja na szkodę Polski.

  Jaką pozycje w okupowanej przez komunistów Polsce po II wojnie światowej Polsce zajęli Żydzi?

  Wyjątkowo uprzywilejowaną: jako sowieccy nadzorcy komunistów rodzimych.

  Czy Żydzi w okupowanej przez komunistów Polsce cieszyli się przywilejami, niedostępnymi dla Polaków?

  Formalnie nigdzie takich przywilejów nie zapisano w prawie (no, może poza zapisami dotyczącymi żydowskiej reprezentacji w KRN czy PPR, albo tworzenia „żydowskich przedsiębiorstw”), ale sowiecka obsada kluczowych resortów siłowych, handlu zagranicznego, finansów oraz propagandy Żydami skutkowała w praktyce uprzywilejowaniem reszty żydowskiej społeczności. Jego konsekwencje trwają do dzisiaj…

  Czy prawdą jest to że klika Jaruzelskiego bardzo blisko współpracowała z środowiskami żydowskimi, na ziemiach polskich i w USA, w ostatniej dekadzie PRL?

  Moim zdaniem współpraca ekipy Jaruzelskiego z lobby żydowskim w Polsce (mocno osłabionym w 1968 roku wewnętrzną walką partyjną w łonie PZPR – „natolińczycy” contra „puławianie”) zaczęła się w roku 1983, już w dwa lata po ogłoszeniu stanu wojennego, kiedy to Jaruzelski ostentacyjnie odznaczył Medalem Krajowej Rady Narodowej Jakuba Bermana, czołowego zbrodniarza stalinowskiego w Polsce, „ucho i oko” samego Stalina, wcześniej związanego z „puławianami”. O tym ponownym wzajemnym zbliżaniu się i późniejszej współpracy lobby żydowskiego z ekipą Jaruzelski-Kiszczak piszę obszernie w książce.

  Czy zgodził by się Pan z opinią, że proces transformacji ustrojowej PRL w III RP został przygotowany przez komunistów w celu zachowania przez nich monopolu własności i kontroli nad polityką? Jaka była rola środowiska żydowskiego w tej transformacji? Czy tacy ludzie jak księża byli zabijani przez komunistów bo byli prawdziwymi liderami opozycji którzy mogli zagrozić kontraktowi Jaruzelskiego z lobby żydowskim?

  Co do pierwszego pytania -tak; co do drugiego – lobby żydowskie zaoferowało komunistom swą pomoc: osłonę propagandową tej operacji, oczywiście – nie za darmo… W trzeciej kwestii: zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki uważam za „prowokację w prowokacji”. Wojskowa bezpieka (WSI) postanowiła podporządkować sobie wreszcie bezpiekę cywilną (SB); moim zdaniem WSI od początku do końca kontrolowało porwanie ks. Jerzego, w trakcie porwania SB zorientowało się, że zostało wciągnięte w pułapkę… Analizuje to obszernie w swej poprzedniej książce „Najnowsza spiskowa historia Polski”. Potem poleciały głowy w SB i Kiszczak podporządkował całkowicie bezpiece wojskowej bezpiekę cywilną. Co do morderstw pozostałych księży – służyły z pewnością zastraszaniu i Kościoła, i opinii publicznej, ale nie mam dostatecznej wiedzy by diagnozować: czy były „oddolną” inicjatywą bezpieczniackich „dołów”, czy tym „dołom” ktoś „z góry” sugerował takie działania. Tertium non datur.

  Jakie organizacje pozarządowe stanowią zaplecze dla lobby żydowskiego w Polsce?

  Zaplecze? Raczej wzajemnie się wspierają, na miarę możliwości. „Agora” – Fundację Batorego, Fundacja Batorego – „Agorę”, i tak, z wzajemnością, wszystkie pozostałe, które zaliczam w swej książce do żydowskiego lobby politycznego.

  Czy Żydzi w III RP są uprzywilejowani?

  Choćby ustawą o „Stosunku państwa polskiego do gmin wyznaniowych żydowskich”, o czym piszę obszernie w swej książce, choćby finansowaniem Żydowskiego Instytutu Historycznego z budżetu państwa, albo Muzeum Historii Żydów. Z chwilą, gdy rząd Tuska uznał afiliacje żydowskiej agendy HEART przy Unii Europejskiej i w Polsce – to uprzywilejowanie może posunąć się znacznie i niebezpiecznie dalej.

  Jak wielki do tej pory nienależny majątek dostali Żydzi, i jakie są ich dalsze nieuzasadnione żądania?

  Trzy organizacje żydowskie ze Stanów Zjednoczonych życzą sobie od Polski majątku wartości bodaj 60-65 miliardów dolarów. Do tej pory żydowskie gminy wyznaniowe w Polsce- skupiające raptem ok.1200 wyznawców dostały do roku 2009 majątek szacowany na 287 milionów złotych. Proces przekazywania majątku tym gminom cały czas trwa, dokonuje się w trybie administracyjnym, trudnym do skontrolowania we wszystkich województwach, objętych „gminami żydowskimi”. Od dawna postuluję, by ktoś z posłów opozycji zainterpelował w tej sprawie ministra spraw wewnętrznych i cyfryzacji, ale jakoś boją się zainterpelować… Może w nadchodzącej kampanii wyborczej trzeba kandydatom na posłów stawiać warunek: „Niech pan(pani) teraz, tutaj, głośno i publicznie, zobowiąże się, że zainterpeluje w tej sprawie ministra spraw wewnętrznych, bo jak nie, to nie oddamy na pana(panią) głosów”.

  Co więcej – nie wiadomo, do czego zobowiązał się rząd PO wobec wspomnianych na początku organizacji żydowskich chcących wyłudzić od Polski wielki majątek, bo przedstawiciel jednej z tych organizacji stwierdził niedawno publicznie, że są takie zobowiązania ze strony rządu PO/PSL! Więc i w tej kwestii trzeba naciskać kandydatów na posłów no i samych posłów. Inaczej – wiele na to wskazuje – palcem w bucie nie kiwną ci „reprezentanci narodu”…

  Jaka jest skala imigracji żydowskiej do Polski?

  Podobno 2 tysiące paszportów rocznie, ale i tu oficjalnych danych brak.

  Jakie są cele Żydów wobec kościoła katolickiego?

  „Żydów” to chyba za dużo powiedziane; natomiast żydowskie lobby polityczne czyni wiele, by autorytet Kościoła katolickiego podważać, a chrześcijaństwo – judaizować. W kierunku zastąpienia uniwersalnej etyki chrześcijańskiej jakąś inną, odmienną etyka… Rzecz jasna – im słabszy Kościół Katolicki – tym lepiej dla takiej polityki.

  Czy Rosja jest sojusznikiem wspólnoty żydowskiej i Izraela?

  Jak jej wygodnie, to bywa, jak niewygodnie – to nie bywa… Nie wierzę w „rosyjski antysemityzm” jako sprężynę jej polityki, tu nie ma sentymentów i emocji, są interesy, czasem sprzeczne, czasem zbieżne.

  Czy polityka żydowska wobec Polski współcześnie ma te same cechy co polityka żydowska wobec Polski przed wiekami?

  Odkąd powstało państwo Izrael i wytworzyło się potężne lobby żydowskie w Ameryce tendencja polityki żydowskiej, by utworzyć w Polsce żydowskie „państwo w państwie” osłabła; bardziej realistyczna, jak sądzę, wydaje się żydowskim politykom w dzisiejszych warunkach koncepcja administrowania niesuwerenną Polską z cudzej poręki i przy cudzym wsparciu, jak za Stalina, gdy ten eksperyment szedł całkiem nieźle. Czyja to może być dzisiaj „poręka”? Strategicznych partnerów – Berlina i Moskwy? Waszyngtonu? Berlina, Moskwy i Waszyngtonu, mimo i różnic? Ale upór władz Izraela i amerykańskich organizacji żydowskich w sprawie wyłudzenia od Polski wielkiego majątku wskazuje, że plany wytworzenia w Polsce uprzywilejowanej majątkowo”szlachty jerozolimskiej”, zaczynu państwa w państwie, nie zostały całkowicie zarzucone.”

  Polubienie

 13. „Janusz Korwin-Mikke: Słowa byłego oszołoma

  Jak wiadomo, człowiek, który trafnie przewiduje to, co stanie się za dziesięć lat, przez 9 lat, 11 miesięcy i 10 dni uważany jest za oszołoma. Ten, kto przewidzi to, co stanie się za 20 dni – jest prawdziwym prorokiem. Więc ja jestem z tych oszołomów. Bylem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się Związek Sowiecki . Byłem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się AWS; byłem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się UD. Jestem oszołomem, gdy twierdzę, że rozpadnie się Unia Europejska.

  Jestem oszołomem, gdy twierdzę, że za kilkanaście lat słowo „demokrata” stanie się, jak kiedyś, pośmiewiskiem („Z tyłu łata, z przodu łata – idzie sobie demokrata”). Tyle że moje proroctwa, pardon: szołomstwa – prawie zawsze się sprawdzają. Ze sprawą p. Lecha Wałęsy jest podobnie: ja przecież już od 1981 roku uparcie twierdzę – bo już wtedy wiedziałem (nie: „przewidywałem” – WIEDZIAŁEM), że p. Wałesa jest kapusiem bezpieki. I, oczywiście, byłem oszołomem – bo to przecież znany na całym świecie przywódca, który obalił komunizm. Otóż p. Wałęsa niczego nie „obalał”. Pan Wałęsa na polecenie swoich mocodawców pomógł zorganizować gładkie przejście od socjalizmu „moskiewskiego” do (znacznie większego!!) eurosocjalizmu. Nie był w tym, oczywiście, sam. Śp. gen. Czeslaw Kiszczak wszystko świetnie zorganizował. SOLIDARNOŚĆ została rozwiązana w 1983 – a w 1988 p. Wałęsa założył i zarejestrował Zupełnie Nową SOLIDARNOŚĆ. Z tym, że wszyscy – lub prawie wszyscy – z tej nowej „S” to byli zwykli agenci działający na rozkaz swoich oficerów prowadzących. Tak nawiasem: p. Wałęsa mógł o tym nie wiedzieć! Jeden agent nic nie wie o innym agencie! No i odbył się teatr pn. Okrągły Stół i „rozmowy w Magdalence”. I PZPR przekazała władzę… agenturze p. gen. Kiszczaka. To był naprawdę Wielki Człowiek. Wielki Manipulator, znaczy się. I wszyscy razem, do spółki z agenturą Wielkiego Wschodu Francji (Geremek, Michnik, Kuroń…) pracowicie budują eurosocjalizm. A człowiek, który to nieustannie demaskuje – w dalszym ciągu uważany jest za oszołoma.

  Wiecie Państwo, co? Ludzi nie jest tak łatwo oszukać. Gen. Kiszczakowi się to udało. I teraz najlepsze. Ludzi oszukanych o wiele trudniej jest przekonać, że zostali oszukani! Ludzie myślą: „Zaraz! To znaczy, że przez lata głosowałem na agentów (podzielonych dla niepoznaki na >wrogie< partie?). To znaczy, że ja jestem idiotą, który dał się nabrać?". A ponieważ nikt nie uważa się za idiotę, to wniosek prosty: "Skoro nie jestem idiotą – to znaczy, że to, co mówi Korwin-Mikke, to czyste fantazje!". Może teraz – gdy jest już OCZYWISTE, że mianowany przez bezpiekę lider Wielkich Przemian był wsiowym przygłupem umiejętnie sterowanym przez świetnie wyszkolonych oficerów – może teraz zaczniecie Państwo myśleć: "A może rzeczywiście zrobiono nas w bambuko?".

  Polubienie

  • „CYPRIAN SAJNA – O CZCI WOBEC WIELKICH

   William Blake w „Zaślubinach Nieba i Piekła” pisał: „Boga chwalić jest to: Czcić dary jego w innych ludziach, a każdemu z nich cześć oddawać według geniuszu jego, i miłować najbardziej ludzi największych: ci, co wobec największych zawiść czują i spotwarzają ich, nienawidzą Boga.”
   Cytat zdaje się pasować do sytuacji związanej z Lechem Wałęsą. Czy jednak TW Bolek należy do tych największych? Czy ci, którzy teraz, mimo prawdopodobnie ewidentnych dowodów, tak bardzo bronią owej wykreowanej ikony, są tymi, którzy cześć oddają boskiemu geniuszowi? Czy ci, których czczą tysiące opętanych są tymi największymi o których pisał Blake? Wałęsa, Wojtyła, Bartoszewski, Owsiak, Lewandowski, Nergal, Doda, czy kogo tam jeszcze czcicie, podług swych zainteresowań i intelektu…to nie są najwięksi. Zaprawdę odbierali i odbierają swoją chwałę. Czcijcie naprawdę wielkich…ale zaraz…pytacie kogo wobec tego czcić? Nikt nie przychodzi wam na myśl? To może przestańcie oddawać hołd komukolwiek, tylko czcijcie to co wspaniałe w każdym napotkanym na Waszej drodze człowieku. Bo w każdym jest coś wielkiego. Od każdego możecie wyciągnąć mądrość, dostrzec w nim cały skomplikowany kosmos. I w każdym dostrzec jednocześnie zło, ciemność i nieskończoną nędzę. W co jednak lepiej spoglądać? W to co jasne i piękne, czy w to co odstraszające? Różne są spaczenia, niektórzy napawają się mrokiem. Ci lubią potępiać, sami będąc potępionymi. I oni są potrzebni dla równowagi.”

   Polubienie

   • „Czwarty album formacji Ulver oparty został na dziele angielskiego poety, malarza i wizjonera Williama Blake’a. Utalentowani Norwegowie stworzyli koncept na podstawie utworu „Zaślubiny Nieba i Piekła”. Całe przedsięwzięcie zawarte zostało na dwóch krążkach CD i nieznacznie przekracza 100 minut. Wszystkie szczegóły związane z nagraniem i wydaniem płyty zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane. „Themes…” nie jest na pewno „kolejną płytą kolejnej grupy”. Trzeba nie lada odwagi, aby uwspółcześnić dzieła Blake’a. Ulver zrobił to doskonale, wypełniając podstawowe przesłanie „Zaślubin…” przejawiające się w hasłach: „bez przeciwieństw nie ma postępu” oraz „egzystencja ludzka opiera się na współdziałaniu sił opozycyjnych wobec siebie”. Kontrast występuje na „Themes…” w dwóch podstawowych wymiarach. Po pierwsze wydanie albumu, gdzie obok bardzo stonowanych i sennych grafik, pojawia się zdjęcie zespołu na tle sportowego samochodu. Po drugie muzyka, naładowana mnóstwem elektronicznych efektów, przeciwstawiona zostaje poetyckim tekstom Blake’a sprzed ponad dwustu lat. Niesamowite jest to, że te ewidentne kontrasty tak wspaniale się uzupełniają. Osobiście zwykłem nazywać „Themes…” mianem płyty dziwnej, choć oczywiście w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym. Przede wszystkim bardzo ciężko jest objąć i scharakteryzować album jako całość. Mnogość rozwiązań instrumentalno-wokalnych jest tu aż tak rozległa. Na pewno wyczuwa się nawiązania do muzyki filmowej, czy też do wcześniejszych nagrań Pink Floyd. ”

    …………………….
    polecam, ten epicki i zarazem ezoteryczny album, z genialnymi aranżacjami poematu Williama Blake 🙂

    Polubienie

 14. „To dokument dotyczący kreowania życia politycznego na początku lat 90-tych.
  Gwarantuję Ci, że oglądnięciu tego filmu spowoduję, że inaczej będziesz postrzegał świat dzisiejszej polityki. Zrozumiesz, że to co widzisz w telewizji jest manipulacją.”

  Polubienie

 15. „Reaktywacja.

  Widzicie co robicie. ?!

  Patrzyłem i czekałem, aż się zorientujecie, aż pomyślicie, ale znów was podzielili i dali wam materiał do komentowania i dzielenia się fałszywymi danymi.

  Wiecie co zrobiliście głupcy … ?!
  Reaktywowaliście Wałesę, układ, dualny podział …

  PiS, KOD, PO, zgodnie bez pośpiechu, przygotowały sobie miejsce i czas na działanie, dywersja medialna zakryła działania ekipy rządzącej.

  Ewa Tylman, Kajetana P, czyszczące agentów teczki, 500 złotych jałmużny, problem fałszywego smogu, skandal wokół braku środków na darmowe leki, zwalczanie teorii spiskowych przez ich sejmowe ośmieszanie …

  Naprawdę, jesteście tak durni. ?!

  Wszystko wraca do starego porządku rzeczy. Przecież Wałęsa próbował zaszkodzić swoim panom, braciom Kaczyńskim, został szybko spacyfikowany, strachem w czasie krwawej afery FOZZu.

  Nie są ważne stare teczki, tylko nowe teczki Macierewicza kształtujące rzeczywistość od 1988 roku.

  Macierewicz kręci i Wałęsa, i mniej zdolnym z braci Kaczyńskich. Agent CIA, już w latach 90, zaczął kreować nowe służby specjalne, usuwa niewygodnych światków, polityków, usuwa dwa transporty niepotrzebnych świadków jego działań …

  ( Zanim zaczniecie tworzyć obraz świata podany wam przez agentów, dezinformacje i cyrk smoleński, przeanalizujcie fakty na temat dostępu służb specjalnych i akcji z 8/9 kwietnia 2010r. )

  Macierewicz jest nie do ruszenia, posiadacz starych i nowym teczek, może tworzyć realia dzisiejszej rzeczywistości.

  Szczególnie, że wy naród, mu w tym pomagacie. Tylko cisza, daje zapomnienie, negatywne słowa kształtują przeciwników ale przede wszystkim zwolenników danych mesjaszy. Idziecie za każdym podanym wam medialnie ochłapem.

  Nic nie rozumiecie, kompletnie nic, wybieracie telewizje jako formę rozrywki, dostaniecie ochłapy w postacie starych reaktywowanych w pośpiechu tytułów telewizyjnych, więcej reklam i abonament z rachunkiem za prąd.

  Oznacza to, że wasza umowa z telewizją będzie zalegalizowana poprzez podpis. Wszystko zgodnie z prawem handlowym. Głupcy, nazwani szyderczo narodem …

  Barany i osły, wam wydaje się, że to telewizja, tu chodzi o wasze życie, jeśli nie obalicie elit, one was dorżną i dożynają .

  Wydaje wam się, że masoni i iluminaci to książkowa forma rozrywki, rozrywki która was zabija od tysięcy lat.

  (Absolutyzm polityczny – pogląd z dziedziny myśli politycznej, według którego jest dobrze uzasadnione, by władza przysługująca jednemu człowiekowi lub grupie ludzi sprawujących ją w państwie przysługiwała im bez ograniczeń, przy czym ma się na myśli ograniczenia prawne, a czasem nawet moralne.

  Władzę absolutną można sprawować w ramach rozmaitych ustrojów… Bo ustroje, barany nie istnieją … https://www.facebook.com/DydymusCytaty/posts/476264995898445:0 , https://www.facebook.com/liga.swiata.world/posts/1518545228447277)

  To ostatnia prosta. Polskę będą spotykały same tragedie, i wy jesteście temu winni.

  Gra trwa … Albo zaczniecie głosić prawdę i iść po należącą do was decyzyjność, albo zniknięcie pod butami tych, którzy wami od wieków sterują.

  Wiecie dlaczego, nowe określenia kreowane przez ligę świata, są wyrzucane nawet z Wikipedii, bo burzy to nowy porządek świata.

  Jednak to my kreujemy i reaktywujemy potegę Lechii. Dziedzictwo zasadzonego ziarna urośnie i zmiecie masońskie władze Polski, Ukrainy i Rosji …

  Podszepty prawdy rozchodzą się coraz dalej i dalej, i nic nie pokona dziedzictwa samostanowienia.

  Za dwieście lat wszędzie tutaj, będzie Lechia, całą historię okupującej nas religii, monarchii, ustrojów, masonów i iluminatów, wrzucimy do rynsztoka fałszywej historii …

  Dydymus
  Liga Świata”

  Polubienie

  • „PRL OBALILI AMERYKANIE TEŻ NIE DLA DOBRA POLAKOW , A SWOICH INTERESOW PRZECIW ROSJI. PRZEDSTAWIAM FAKTY: Roland Reagan, Karol Wojtyła, jako papież i szef wywiadu amerykańskiego CIA – Billi Casay. Ta trójka, latem 1982 r.. spotkała się w Bibliotece papieża w Watykanie i omówili szczegółowo, co kto ma robić. Ronald Reagan dał miliony dolarów na opłacanie działaczy „Solidarności” i potrzebnego sprzętu. A więc: telefaxy, maszyny drukarskie i powielacze, przekaźniki, telefony, odbiorniki krótkofalowe, kamery wideo, fotokopiarki, teleksy, komputery, papier i t.p. Organizację zakupów i wysyłanie wszystkiego do Polski, oraz pieniędzy, powierzono szefowi CIA Billi Casley”owi . Centrala wywiadu CIA do tych zadań mieściła się w Monachium w RFN, ale większość sprzętu wysyłano ze Szwecji. Aktywnie włączono do propagandy „Wolną Europę’ z Janem Jeziorańskim – Nowakiem na czele. Wówczas mówiono, że jest to czysto polska radiostacja, kierowana i opłacana przez patriotów polskich. Później dopiero przyznano, że opłacana była z budżetu USA, a ci patrioci, to była agentura CIA. Papież JP II udostępnił do tych celów księży, kościoły i klasztory. Nie wszyscy znają rolę Ks. Popiełuszki w tych planach. Otóż on osobiście otrzymał od Wojtyły zadanie, prowadzenia aktywnych działań przeciw PRL wśród młodzieży. Ks. Popiełuszko być może i w dobrej wierze robił to, nie zdając sobie sprawy, w jakie tryby został wpuszczony. Jemu Prymas Glemp proponował wyjazd do Rzymu, ale nie wiedział o zadaniu dla niego od Wojtyły i dlatego ks. Popiełuszko nie posłuchał Prymasa, chociaż powinien. Faktycznie nikt go nie chciał zabijać. Chcieli go tylko uciszyć, ale robili ro w pośpiechu i nie przewidzieli, że w bagażniku udusi się z zakneblowanymi ustami. Stało się więc nieszczęście i jeszcze głupiej zrobili, że go utopili, no ale chcieli zatrzeć ślady po sobie. Być może udałoby się to, tylko ten komandos, co wyskoczył z samochodu w biegu (oni przystanęli na ten moment), był ich, dwulicowym informatorem, i sypnął ich.
   Kto chce znać szczegóły tej gry Ronalda Regana, Karola Wojtyły i szefa CIA Billi Casay”a, niech pożyczy w bibliotece książkę amerykańskiego dziennikarza Peter Schweizera VICTORY czyli ZWYCIĘSTWO tajna historia świata lat osiemdziesiątych, CIA i „Solidarność”, wydaną w 1994 r. przez Polską Oficynę Wydawniczą – ISBN 83-7066-607-8. Tak wygląda sprawa obalenia PRL. „Solidarność” i inne osoby, to tylko figuranci, potrzebni CIA do kamuflażu, że CIA nie miała z tym nic wspólnego. ”
   ” CIA miała tez swojego i nie jednego agenta na najwyższym stanowisku w ZSRR. Bym nim Grigori Fejnstein vel Andropow pelniący funkcję szefa KGB przez wiele lat(pozniej byl tez Gorbaczow ,ktory sluzyl lozy P2) . To on spowodował rozkład ustroju w całym obozie za pośrednictwem swoich ludzi we wszystkich państwach socjalistycznych. Przyjął taktykę żeby na stanowiska sekretarzy partyjnych mianować ludzi chciwych, głupich, bez zdolności i dać im dużą władzę. Przeforsowali takie prawo pracy które uniemożliwiało zwolnienie z pracy za brakoróbstwo, pijaństwo, złodziejstwo. Ludziom odechciewało się pracować. Zachęcano do brania zwolnień lekarskich płacąc przebywającym na nich pełną pensję co spowodowało lawinowe narastanie ilości ludzi na zwolnieniach lekarskich. Zwalczano wszelkich wynalazców i ludzi zdolnych.Robiono wszystko żeby ustrój bankrutował i nie nadążał technologicznie.Trwało to wiele lat, aż doprowadzono do takiego niezadowolenia że można było wprowadzić następny krok mianowicie organizowanie buntów społecznych ale pod kontrolą agentów służb specjalnych. W rezultacie ustrój upadł a ci co to spowodowali przejęli majątki narodowe poszczególnych państw dzieląc się tym z drugą stroną czyli swoimi ludźmi organizującymi bunty społeczne. ”

   Jedno pytanie zadal bym tylko Bolkowi-Bolek!! Pamiętasz swoją wypowiedz na Kongresie w USA (1989 r.)??

   „Lokujcie swoje kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie Polaków można najlepiej zarobić”, może byś się wytłumaczył z tych słów przed milionami polskich obywateli, których upodliłeś po przejęciu sterów III RP?

   Pierdoly o agenturalnej przeszlosci Walesy i donoszeni na SB to betonowanie drugiego dna i odwracanie uwagi obywateli od wlasciwych spraw.

   Polubienie

 16. ” Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich.(z internetu)

  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

  4) Cud! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych,wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne dolary.

  5) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany.

  6) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

  7) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

  8) Cud! Rajmund Kaczyżski zmarł 17 kwietnia 2005r.Dlaczego synusiowie tak cichutko go pochowali,bez mediów,bez sztandarów i hymnów,przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej.Rajmund Ojciec spoczywa w zapomnianym rejonie cmentarza. Przeszkadzał w karierze.

  9) Umorzenie długu Porozumienia Centrum,partii Kaczyńskich w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PISowskiego ministra

  10) Cud – fałszywa lojalka umorzona w 2008r z powodu przedawnienia. Inni przed Sądem musieli udowadniać niewinność.

  11) Cud dwunasty, były prezydent zero zasług leży na Wawelu! Widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobie!

  12) Cud! W PiSowskim IPN brak dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989.Kto tam posprzątał i czego tak bardzo się wstydził ten wielki PiSowski patriota?”

  Polubienie

 17. …przypierdzieliliście się do gmo jak muchy do g…na!…a facet (gdybyście tak trochę pomyśleli) cały czas pisze – co prawda o tym samym, ale w różnych aspektach i co rusz „zapodaje” nowe treści, które jak jak rzadko to u niektórych bywa – trzymają się kupy ( nie przyszło Wam na myśl, dlaczego to amerykańce przestali latać na naszego „naturalnego” satelitę, a zdjęcia z Marsa komentują jak dzieciom z podstawówki???)….no i zgadzam się z nim, że ta afera to zasłona przed falą – wszyscy wiemy jaką…więcej główkowania i kojarzenia zdawałoby się niekiedy niewygodnych, czy na pierwszy rzut oka mało prawdopodobnych treści…a takimi nas On właśnie regularnie „karmi”….trochę więcej pokory w formułowaniu opinii, bo „sami bez grzechu nie jesteście”…pozdrawiam i proszę o trochę więcej poszanowania cudzych poglądów…

  Polubienie

   • NIE. Nie wolno zabijać.
    Ale zauważ jedną ważną kwestię..
    KAŻDA RASA MA SWÓJ KONTYNENT. Europejczycy mają najmniej, bo Europa to ogryzek przy wielkiej Afryce i okruszek przy olbrzymiej Azji.
    Co zrobili islamiści? Nie rozwijają przemysłu, nie rozwijają swoich państw, bo nie potrafią, bo są za głupi, bo nie mają we krwi wstania o 5 rano jak Polak i zapierdalania w fabryce ku chwale Ojczyzny.. Ale wręcz przeciwnie – ONI NISZCZĄ JE! Walczą szyici z sunnitami, Turcy z Kurdami, Arabowie z Irańczykami, saudyjczycy w Jemenie, do tego ISIS i tysiące innych organizacji terrorystycznych, walki plemion w Afganistanie i Pakistanie, niepokoje w Malezji i Birmie, islamska rebelia na Filipinach, indonezyjski terror i ludobójstwo na chrześcijanach z Papui Wschodniej, niepokoje we wschodnich Chinach, itp itd.

    Polubienie

   • zapierdolic każdego podpalanego który będzie usilowal sie tu wdzierac na nasze tereny i niszczyc nam blondynki swoimi malpimi wszędzie owłosionymi genami ze stepow i pustyn

    Polubienie

   • wwww jesli sie moge wtracic to pacyfizm nic tu nie rozwiaze ,milosc do kazdego i tolerancja. JEdno jest pewne ,ze TWOJA szlachetna postawa skonczy sie zbiorowym gwaltem islamistow na Tobie i Twojej rodzinie.Kazdy ma prawo do obrony swojej przestrzeni zyciowej i rodziny i to nic nie przeszkadza we wzajemnym poszanowaniu sie.Sa jednak granice goscinnosci .Mozna przyjac Twoje dekalogi milosci do drugiej nacji pod jednym warunkiem,ze kazdy czlowiek na tej ziemi w tym samym momencie odrzuci religie,ideologie,ekonomie.Wtedy nie bedzie wojen ale czy to mozliwe?

    Polubienie

  • Wydaje mi się że nie tędy droga.Rasizm i nacjonalizm jeszcze bardziej nas pogrąży.Dalej będziemy prowadzić głupie wojenki za naród którego tak naprawdę nie potrzebujemy.

   Polubienie

  • ghrees mowia ze ladowali na ksiezycu ale nie ta smieszna trzesaca sie maszynka na benzynę tylko trojkatnymi spodkami jakos tam oznaczenie maja TRX czy cus ale nie pamiętam, jest pelno o nich na YT widać je tylko w noktowizorach 2giej i 3ciej generacji, trojkatne sa nasze latamy nimi nawet na marsa, ten koles co sie wlamal do nasa i sciagnal liste nazwisk pozaziemskich pilotow widać mowil prawde, Gary McKinnon się nazywal, to by się skladalo do kupy szczególnie ze chcieli mu dac czape, później ze 80 lat w stanowym wiezieniu itd. ale się udało odzegnac to dzieki publice, w każdym bądź razie takim trojkatem na księżyc to pestka kilkadziesiąt minut i juz a reszta co bylo na tv to studia kubrika, jedyne co nie wiem jak tak astronauci mogli klamac az do śmierci, widać może zobaczyli szarych tam i zyli w totalnej agoni mózgu na amfie czy czyms, ja sam bym na widok szaraka chyba dostal kuku dlatego chyba nie naglasniaja za bardzo eskimosow na tv a tych co zosali przez nich uprowadzeni osmieszaja nawet zabijają, ostatnio coraz częściej czytam o pistolecie cia którym powoduje bezsladowe zawaly serca u niewygodnych

   Polubienie

 18. Jarek – nic dodać nic ująć – nadal z przyjemnością czytam komentarze gmo…
  gmo – wysoce prawdopodobnym jest co opisałeś powyżej,…
  a tak na marginesie, to przypomniała mi się odzywka jednego z kolegów z przed ok. 40 lat – na imprezie w akademiku…” ja tam rasistą nie jestem, ale uważam, że Europa jest dla białych”; a sprowokowali go go takiej riposty araby, które zamieszkiwały jedno z pięter tamże – nie dość, że posuwali nasze blondynki na okrągło(leciały na kasę i pewnie ten ichnią wybujałą męskość?; kasy mieli kilkakrotnie więcej od nas Polaczków niestety)…faktem jest niezbitym, że jak się wlazło na one piętro, to smród bił po „oczach” dosłownie i w przenośni….stąd żaden antyrasista nie będzie mi wciskał, jaka to super przyszłość nas czeka jak owe ” imigranty” zechcą nas z przyjazni swojej łaskawie odwiedzić i przystojnie próbować zdemolować, że o gwałceniu naszych kobiet i dzieci nie wspomnę…pozdrawiam wszystkich przeciwników islamizacji naszej – jak dotąd jeszcze Lechii…

  Polubienie

  • Fakty:
   Problemy z Kanady :

   ==Muzułmanie – i jak my innych wyznań mamy się wobec nich zachować, abyśmy nie wyszli na rasistów i oprawców pozbawionych serc?

   2 dni temu rozmawiałam ze znajomą, jest nauczycielką j. angielskiego i uczy przede wszystkim dzieci upośledzone (wady słuchu, mowy, autyzm) …
   po ostatniej dostawie uchodźców do Kanady, tych już dobrze „prześwietlonych”, w tym duża grupa chrześcijan … i do jej szkoły trafiło wiele syryjskich uczniów.
   Iva mówi, że wszyscy są cukierkowo słodcy, mili …. i właśnie z takim cukierkowym uśmiechem mówią nauczycielce prosto w oczy, kiedy ta pyta czego spodziewają się po pobycie w Kanadzie
   – „jesteśmy tu po to aby wprowadzić Islam,”
   za 20 lat wg ich wiedzy na całym świecie ma rządzić Islam i prawo szariatu,
   „któremu wszyscy musicie się poddać”…. tak mówią dzieci …..
   w dodatku jedna z dziewczynek zażądała od nauczycielki aby ta kupiła jej pianino, książki i jeszcze coś tam, nie wiem dokładnie (?)… bo niby to jest jej obowiązek(!?). Już nie pytam, kto im tak nawkładał w głowę, z powietrza się to nie wzięło … kto świadomy, nie musi pytać!
   Iva, w odpowiedzi dziewczynce, powiedziała: are you crazy?
   I zanim minął dzień już poszła na dywanik … 12 letnia dziewczynka poleciała ją o rasizm! Miała duże kłopoty.

   Z postrzeżeń Ivy, nie wszyscy uchodźcy są tak biedni jak o sobie mówią, narzekają na wszystko, mają za biedne apartamenty, za mało pieniędzy, i lista jest długa …
   a przecie dostają w Kanadzie takie warunki, żen nie jeden Kanadyjczyk tego nie ma … i nie narzeka na Kanadę …

   i ci ludzie są już między nami i zrób z tym fantem co chcesz, gdzie się nie znajdą, czują się bezkarni … to my mamy się bać i spełniać wszystkie ich zachciewajki.==

   Panoszą się, pranie móżdzków ewidentne ..

   Polubienie

   • araby to geny i mentalność naszych cyganow skomlenie udawanie zebranie i napady jak na pierwsze 3 nie damy się nabrac, araby/cyganie to najlepsi aktorzy swiata nawet 5 latki juz graja swietnie a wyobrazcie teraz sobie ze makrela milion takich sprowadzila a zamierza 3 …

    Polubienie

  • Wydaje mi się, że Lechia ma inne przeznaczenie niż islamizacja.
   Prędzej judeizacja i ukropizacja.
   Ale przy nieudanym eksperymencie majdańskim,
   może być dużo większy burdel.

   Polubienie

 19. „, jedyne co nie wiem jak tak astronauci mogli kłamać aż do śmierci,”
  to nie tylko do GMO zabija, ale dla każdego.. Są metody wszczepiania wspomnień, których nie było, a astronauci nie musieli kłamać, bo byli PRZEKONANI o prawdziwości swoich przeżyć. Poza tym demiurdzy wpuszczają tzw wstawki holograficzne w pole morfogenetyczne Ziemi, żeby ludzi omamić i ogół ludzkości też ma takie pełne prawdy PRZEKONANIA którymi żyje i na których się opiera.
  Bycie na odludziu ( to ja! 🙂 pozwala jaśniej widzieć, bo jak napisano w TAO TE KING „mędrzec bada gwiazdy nie wychodząc z domu”, a jak „mędrzec” (to ja 😛 ) wyjdzie z domu to łapie się za głowę czym ludzie żyją, w co wierzą, czego się boją…
  Misternie utkana zasłona ułudy …

  Polubienie

 20. Z „numerkami” jak ze znakami Zodiaku jest tak, jak w tym starożytnym wersie: „Gwiazdy rządzą losem ludzi, a mędrzec rządzi gwiazdami”.
  Z różnych względów trzeba wejść w ten świat w tym, a nie innym czasie i bagaż jaki wnosimy i nabywamy może być ciężarem, a może być ” plecakiem odrzutowym”, ale to już dyskusja na inny temat a nie pod szyldem Wałęsy 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 21. Hip-p-oteza:

  ==Polowanie na Lecha Wałęsę jest jak fala. Ma przypływy i odpływy. Teraz mamy kolejne wzmożenie. Histeria propagandowa, inspirowana przez IPN po kontaktach z wdową po gen. Kiszczaku, jest zbieżna z celami politycznymi obecnej władzy. Rozdęcie sprawy teczek Wałęsy ma go do końca sponiewierać i pozbawić historycznych zasług. Ale to tylko wstęp do ważniejszej operacji. Mówią o niej wprost ludzie, którzy od lat żyją ze zwalczania Wałęsy i którym chodzi o zastąpienie go w podręcznikach historii innymi osobami. Tymi najgodniejszymi oczywiście są przede wszystkim oni sami. Historia musi być więc napisana na nowo. A w głównej roli, czołowego opozycjonisty i architekta zmian, ma być obsadzony tragicznie zmarły prezydent. Takie są intencje polityczne obozu władzy. I dlatego w tej nowej odsłonie wojny na teczki są …

  DALEJ-> http://www.tygodnikprzeglad.pl/histeria-teczkowa/==

  Nawet logiczne.. 😉

  Polubienie

 22. (…..)

  ==Moja rada

  Jeżeli chcesz być zdrowy, to musisz kupować masło na rynku, najlepiej bezpośrednio od gospodarza. Pomijać ten cały b…….sklepów wielkopowierzchniowych.

  Na zakończenie fragment ciekawej kroniki sprzed 1000 lat. To opinia o Słowianach:

  „O dziecinnym umyśle Słowianina, który był wiecznym pacholęciem, który od kolebki aż do grobu bawił się śpiewem, muzyką, tańcem – a który krytyk na prawdę zgodzi się na to, aby takie plemię „wiecznych pacholąt” o pół tysiąca lat młodsze od innych ludów, a o całą pięciowiekową historię i literaturę uboższe od nich i srodze też w tym pacholęctwie swoim gnębione zewsząd – dyktowało prawa i zwyczaje narodom starszym, oświeceńszym i gwałtowniejszym”. Maciejewski Dzieje Pierwotne Polski i Litwy 1846.

  Proszę zobaczyć, po 1000 lat „sami” obniżamy poziom edukacji i nikt nie protestuje. Wycięto nam 500 lat historii, chociaż jeszcze podręczniki dla szkół średnich Księstwa Poznańskiego podawały, że pierwszym władcą Polski był Leszko I 520 – 549. I to dopuszczali do użytku szkolnego źli Prusacy. A potem przyszli dobrzy komuniści i wszystko wycięli. A tak naprawdę wycieli generalnie cała historię, zastawiając wybrane fragmenty.

  Śmiali się komuniści z powiedzenia „Myszy zjadły Popiela” a zapomnieli ci ubożsi wiedzą ludzie, że takich przypadków zjadania przez myszy historia VIII-XI zna 9 w całej Europie opisanych w kronikach klasztornych. Kronikarze datują ten fakt na ok. 840 roku.

  U Niemców takim najazdem było „zjedzenie” Biskupa Norymbergii. Myszaki to korsarze normańscy – myszy.

  Sławne było opanowanie Luny w 857 roku przez myszy.

  Okazuje się, że u starożytnych kronikarzy Lach i Wareg znaczyło to samo. Waregowe w drodze do Bizancjum założyli osadę Kijów, a w Polsce miasta wzdłuż Wisły: Płock, Toruń – wieża, Rawę – spoczynek, Sandomierz, Tyniec – tun, tyn, miasto.

  Wareg po skandynawsku – sprzymierzeniec, a na przykład czech oznacza mordercę – banitę wyrzuconego z kręgu towarzyszy.

  A Lechici u starożytnych nazywali się Wandalami. Wandal – szybki, drapieżny zwierz, wilk.

  A Sarmaci, to to samo, co Normanowie.

  Ale w kronice bizantyjskiej 1147 Lachów zaliczano do grupy Scytyjskiej. Ale Scytia to według tych kronik teren obecnej południowej Szwecji.

  Wisła – wg Gotów – to po prostu woda, rzeka, ale już po duńsku Wisła to Wand, Wandal.

  Ładna legenda o smoku wawelskim i szewczyku wyrosła z niewiedzy. Smokiem bowiem Normanowie nazywali rodzaj twierdzy otoczonej murem, tak jak zwinięty wąż. Zabić smoka, znaczyło zdobyć twierdzę.

  To tylko kilka przykładów zapomnianej wiedzy, podaję je tylko i wyłącznie w celu rozbudzenia u Czytelników potrzeby pogłębiania swojej, przez obecne pokolenia. Inaczej będą się z nas śmiali i pozwolą tylko w wyznaczone dni maszerować na ulicach i machać chorągiewkami.

  I to by było na tyle.
  ==============
  http://www.polishclub.org/2016/02/20/dr-jerzy-jaskowski-jakie-jedzenie-zwykle-oszustwo/

  Polubienie

  • w stanach przynajmniej do każdego mleka uht dodaja wit A i D a u nas ni hu hu ale za to my mamy mlekomaty z surowym mlekiem, ja zawsze kupuje tylko tam, ktoś zna w warszawie namiary na surowe niepasteryzowane maslo, smietane?

   Polubienie

   • Ale po co do g…a dodawać witamin?
    Nie nazywaj tego mlekiem. Wystarczy UHT.

    Mleko jest z dojonej ręcznie krowy karmionej trawą, bez dodatku
    hormonów, … i nie podgrzewane powyżej 40 st.

    Pozostałę to produkty mlekopodobne.
    Karmione hormonem dodatkowo są powodem
    epidemii bezpłodności i dziesiątek innych chorób.

    Polubienie

    • w usa nie maja wyboru surowe jest zabronione pod kara wiezienia wiec lepsze z A i D niż bez, dzisiaj się tez dowiedziałem ze warszawka już nie chloruje wody wodociagowej tylko ozonuje, to mi się podoba

     Polubienie

    • wcale to dobra opcja dla starych bykow jak ja i ty a co dla dzieci w zamian bys tam proponowal, sojowe -_-?

     Polubienie

    • Mleko prawdziwe ukwaszone i wyroby to dobra opcja!

     Nie ma czegos takiego jak ‚mleko’ sojowe, to trucizna
     dla wegetarian i podobnych, pomińmy.. 😉

     U mnie w domu poza masłem i kefirem, mleka się nie zjada, polecam.
     Znalazłęm dojście do masła prawdziwego.

     Zacytuję dr Jaśkowskiego:

     ==Sumaryczny genom bakterii jest 10 razy większy od genomu człowieka. Pasteur pracował dla producentów wina, czyli na wodzie. Nie wiadomo kto, ponieważ nigdzie nie można znaleźć tego „cudotwórcy”, wyniki swoich doświadczeń, przeprowadzonych na wodnych roztworach, zastosował do roztworów białkowych. I skutki tego są opłakane. Już w latach 40. ubiegłego wieku przeprowadzono badania, polegające na karmieniu cieląt mlekiem od krowy i tzw. pasteryzowanym. Po 5 miesiącach takiego eksperymentu cielaki karmione mlekiem pasteryzowanym ważyły 100 kg, a te na mleku krowim 180 kg. Cielaki „pasteryzowane”: sierść łamliwa, golizny na skórze, narządy wewnętrzne zniszczone, jądra o 30 % mniejsze, w żołądku strasznie cuchnąca maź. Tego wszystkiego nie obserwowano u cielaków karmionych mlekiem prosto od krowy.

     Cielaki pasteryzowane chodziły z trudnością, przewracały się. Cielaki normalnie karmione biegały po pastwisku.

     A TY MATKO, JAKIM MLEKIEM KARMISZ SWOJE DZIECKO? A przede wszystkim, jak się zachowuje i jak wygląda, jak pasteryzowane, czy jak świeże?

     Oczywiście polskojęzyczne media masowej dezinformacji, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, wyników takich eksperymentów nie nagłaśniają. Wymazano je także z podręczników, zarówno rolniczych, jak i medycznych. Efektem bowiem było najpierw wprowadzenie mleka pasteryzowanego, tylko i wyłącznie z uwagi na dochód mleczarni, a po 1990 roku mleka UHT, czyli prawdziwego trucia ludzi. Mleko to bowiem jest przyrządzane w ten sposób, że najpierw mechaniczne dojarki niszczą strzyki krowie, muszą więc być czymś smarowane, ponieważ inaczej mleko cały czas kapie. Potem to mleko rurami płynie do kadzi, w których jest schładzane. Otóż te rury trzeba myć, najczęściej robi się to za pomocą ługu. Stąd mleko takie nie kwaśnieje. Nie zawsze gospodarzowi chce się przepłukiwać przez 20 minut te rury ciepłą wodą z ługiem [koszty]. W mleczarni sprawdzają tylko ilość bakterii, a nie składniki chemiczne. Czym mniej bakterii, tym lepsze mleko, według inżynierów od żywności. Oczywiście jest to pomieszanie z poplątaniem.

     Potem wozi się to do mleczarni, gdzie się proszkuje i składa w magazynie. I jak potrzeba, to miesza z wodą w stosunku 1 do 10 i sprzedaje w sklepach. Oczywiście ten sinawy płyn nie ma nic wspólnego z mlekiem od krowy i powinien nosić nazwę wyrobu mlekozastępczego, czy wyrobu mleko podobnego. Nie podaje się także żadnych badań, czy ten płyn w ogóle powinny pić dzieci.==

     Smacznego 😉

     Polubienie

    • Sojowe to cif dla wegetarian.

     ==Sumaryczny genom bakterii jest 10 razy większy od genomu człowieka. Pasteur pracował dla producentów wina, czyli na wodzie. Nie wiadomo kto, ponieważ nigdzie nie można znaleźć tego „cudotwórcy”, wyniki swoich doświadczeń, przeprowadzonych na wodnych roztworach, zastosował do roztworów białkowych. I skutki tego są opłakane. Już w latach 40. ubiegłego wieku przeprowadzono badania, polegające na karmieniu cieląt mlekiem od krowy i tzw. pasteryzowanym. Po 5 miesiącach takiego eksperymentu cielaki karmione mlekiem pasteryzowanym ważyły 100 kg, a te na mleku krowim 180 kg. Cielaki „pasteryzowane”: sierść łamliwa, golizny na skórze, narządy wewnętrzne zniszczone, jądra o 30 % mniejsze, w żołądku strasznie cuchnąca maź. Tego wszystkiego nie obserwowano u cielaków karmionych mlekiem prosto od krowy.

     Cielaki pasteryzowane chodziły z trudnością, przewracały się. Cielaki normalnie karmione biegały po pastwisku.

     A TY MATKO, JAKIM MLEKIEM KARMISZ SWOJE DZIECKO? A przede wszystkim, jak się zachowuje i jak wygląda, jak pasteryzowane, czy jak świeże?

     Oczywiście polskojęzyczne media masowej dezinformacji, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, wyników takich eksperymentów nie nagłaśniają. Wymazano je także z podręczników, zarówno rolniczych, jak i medycznych. Efektem bowiem było najpierw wprowadzenie mleka pasteryzowanego, tylko i wyłącznie z uwagi na dochód mleczarni, a po 1990 roku mleka UHT, czyli prawdziwego trucia ludzi. Mleko to bowiem jest przyrządzane w ten sposób, że najpierw mechaniczne dojarki niszczą strzyki krowie, muszą więc być czymś smarowane, ponieważ inaczej mleko cały czas kapie. Potem to mleko rurami płynie do kadzi, w których jest schładzane. Otóż te rury trzeba myć, najczęściej robi się to za pomocą ługu. Stąd mleko takie nie kwaśnieje. Nie zawsze gospodarzowi chce się przepłukiwać przez 20 minut te rury ciepłą wodą z ługiem [koszty]. W mleczarni sprawdzają tylko ilość bakterii, a nie składniki chemiczne. Czym mniej bakterii, tym lepsze mleko, według inżynierów od żywności. Oczywiście jest to pomieszanie z poplątaniem.

     Potem wozi się to do mleczarni, gdzie się proszkuje i składa w magazynie. I jak potrzeba, to miesza z wodą w stosunku 1 do 10 i sprzedaje w sklepach. Oczywiście ten sinawy płyn nie ma nic wspólnego z mlekiem od krowy i powinien nosić nazwę wyrobu mlekozastępczego, czy wyrobu mleko podobnego. Nie podaje się także żadnych badań, czy ten płyn w ogóle powinny pić dzieci.==

     jak krowy przemysłowe sa chore na białaczkę, dzieci też mogą zachorować…

     U mnie w domu poza masłem i kefirem, ”mleka” takiego się nie jada.

     Polubienie

    • Czytaj dalej:

     ==Podstawowy błąd rozumowania w/w Profesorów polega na tym, że od ćwierć wieku w Polsce nie ma masła. Ten produkt sprzedawany w sklepach jest tylko i wyłącznie wyrobem masłopodobnym. Podobnie, jak z tym sinawym płynem, sprzedawanym jako mleko. Proszę spróbować zakwasić to to. Podobnie sery: są to utwardzane tłuszcze roślinne, a nie produkt otrzymywany z podpuszczki.

     Innymi słowy, już na samym początku wywiadu następuje przekłamanie. Od ponad 20 lat zdecydowana większość mieszkańców tego Wesołego Baraku nad Wisłą [Janek Pietrzak] nie jada masła, ponieważ go nie ma. Czyli praktycznie wszyscy jadają rozmaitego rodzaju margaryny. W różnej cenie i o różnej nazwie. Innymi słowy, jadają chemicznie przetworzone tłuszcze. Stąd masowe choroby.
     (…)
     Pan Prof. W. Szostak powołuje się na murzynów szczepu Bantu jedzących masło, a zapomniał podać, kto im to masło „podrzucał”. Od znajomych misjonarzy znam zupełnie podobne obrazy. Podrzucono kobietom mleko w proszku, tylko zapomniano zbudować studnie. I te biedne nieprzeszkolone kobiety przygotowywały mleko w proszku na tej wodzie, która była w pobliżu. Biegunki wzrosły o kilka tysięcy procent. Ale UNICEF spełnił rolę św. Mikołaja, za kilkadziesiąt tysięcy dolarów przekazał pomoc. Zawsze nieuki w białych kołnierzykach byli przyczyną wszelkiego zła. ==

     To nie jest mleko ! chyba że nazwiemy je – gmo 😉 I zabija, czytaj dalej:

     ==W podobny sposób wydano zgodę na wprowadzenie do Polski tzw. mleka UHT, jak i w ogóle pasteryzowanego, w kartonikach, znanego jako 0.5 do 3.2%, chociaż każdy przeciętnie wykształcony człowiek wie, że mleko powinno mięć od 4.5 nawet do 5% tłuszczu. A wyrażono zgodę na sprzedaż popłuczyn po myciu baniek. Jak do tej pory, nie znalazłem żadnej pracy kontrolnej, co się dzieje z zwierzętami karmionymi takim mlekopodobnymi preparatami.

     Przypomnę, że MLEKO to jest produkt od krowy, nie przekraczający temperatury 41 stopni. Mleko pasteryzowane nie jest mlekiem, jest wyrobem mlekopodobnym. O tym wiadomo każdemu od 75 lat, czyli od 3 pokoleń, z wyjątkiem jak się okazuje, aktorów sceny politycznej w Polsce, zatrudnionych na Wiejskiej. Już nawet CDC przyznaje, że konsumpcja świeżego mleka od krowy jest zdrowsza i mniej niebezpieczna, aniżeli picie tych zajzajerów w kartonikach. Rocznie notuje sie ponad 4 razy więcej zatruć wymagających pobytu szpitalnego po wypiciu mleka pasteryzowanego, czy UHT, aniżeli po wypiciu mleka surowego.

     Mleko surowe zawiera ponad 200 aktywnych związków. Związki te niszczą patogeny i wzmacniają nasz układ odpornościowy. Pamiętaj, pasteryzację wymyślił chemik Pasteur dla wina, czyli wody, nie dla roztworów białkowych. Jaki idiota zastosował to do mleka, nie jest na wszelki wypadek nigdzie podawane. Nie ma żadnych prac, wskazujących na potrzebę takiej cieplnej obróbki. Inżynierowie przemysłu mlecznego, jak stado baranów bezmyślnie wykonują czynność, której celu nie znają. Nie wyobrażam sobie bowiem, że ktoś może być tak mądrym inaczej, żeby sobie samemu szkodzić.

     Doświadczenia przeprowadzone przed laty wykazały jednoznacznie, że zwierzęta karmione mlekiem pasteryzowanym miały stany zapalne przewodu pokarmowego, sierść była krotka, łamała się i łatwo wypadała. Cielęta były ospale, z trudem chodziły. Często musiały dostawać leki. Po 5 miesiącach zabito cielaki. Te karmione mlekiem pasteryzowanym ważyły ledwie 115 kg, jądra były aż o 30% mniejsze od kontrolnych. Wątroba była blada, nerki guzowate. W żołądku znajdowały sie bakterie gnilne, wydzielające obrzydliwy zapach. Zwierzęta karmione mlekiem surowym ważyły 200 kg, nie było zmian w narządach wewnętrznych, sierść była lśniąca i nie wypadała.

     Pamiętaj, że pasteryzacja:

     niszczy cały kompleks witamin grupy B,
     niszczy witaminę C,
     ogranicza dostępność wapnia.
     Jeżeli chcesz, aby Twoje dzieci, wnuki, wyglądały podobnie, jak opisane cielęta, nadal kupuj im przetwory zwane mlecznymi, w kartonikach, czy kubeczkach. Tylko potem nie narzekaj, że musisz siedzieć wiecznie w poczekalniach NFZ-u, że dziecko ma przewlekłe choroby itd.

     Jedyna rada, to nawiązać kontakt z rolnikiem, który ma jeszcze krowy i kupować surowe mleko. Dodatkowym atutem surowego mleka jest jego ręczne dojenie. Pamiętaj, że dojenie mechaniczne niszczy strzyki. Mleko cały czas kapie, musi być zasmarowywane lepikiem. Potem krąży w rurach, które są myte ługiem. Czyszczenie po ługu jest już problemem. Mechaniczne dojenie powoduje także stany zapalne wymion, a to leczą antybiotykiem. Dziwisz się, że potem jesteś odporny na antybiotyk, który nie działa.

     Wydmuszki intelektualne podpierają się pracami na przykład skandynawskimi, że mleko w nadmiarze szkodzi. Ale w Skandynawii od ponad 30 lat nie ma mleka, tylko ludzie piją ten siny płyn UHT. Jak więc faceci mogli zrobić badania?

     Wiem to na pewno, ponieważ niektórzy moi znajomi mieszkają w Szwecji i mleka surowego nigdzie kupić nie mogą.

     Podobnie w Polsce pojawiają się prace dotyczące mleka, czy masła. A takich produktów w sklepach nie uświadczysz. Masz tylko produkty mlekopodobne.==

     http://www.polishclub.org/2016/01/15/dr-jerzy-jaskowski-jezeli-chcesz-miec-zdrowe-dzieci-wnuki-przeczytaj/

     Polubienie

    • Wiesz u nas jest pelno miejsc gdzie mozna kupic surowe maslo mleko i smietane, w stanach nawet farma nie moize sprzedac jakby chciala, tam naszych przesladuja potwornie a i samo spoleczenstwo jest nauczane zeby donosic na sasiada jezeli nawet szkodzi sobie, w rfn to samo

     Polubienie

    • U nich też to się zmienia, oddolnie, ludzie trzeźwieją.

     W nowej świeżej kolebce braci ”starszych” podobno 😉
     koło góry Synaj pija niepasteryzowane mleko i choroby
     kobiece są w dzisiątkach % mniej dokuczliwe.

     Tresowanie społeczeństw przez chazarstwo to inny zakres..

     Polubienie

    • 4. Obecnie głośna jest sprawa tzw. hormon wzrostu rBGH, który podaje się krowom w celu zwiększenia produkcji mleka? Mamy taką sytuację: z jednej strony Unia ogranicza nam tzw. kwoty mleczne, zmuszając rolników do zaprzestania produkcji najtańszego białka, a z drugiej strony dyskutuje się stosowanie środków hormonalnych, rzekomo zwiększających produkcję mleka, bez przebadania jaki to ma wpływ na ludzi. A sytuacja wcale nie jest oczywista.

     Hormonalny środek „zwiększajacy” produkcję mleka u krów. Co to jest i z czym sie je?

     Badania przeprowadzone na świecie wykazują, że preparat ten został wprowadzony do środowiska w 1993 roku, kiedy to FDA zezwoliło na jego stosowanie. W celu zmylenia „przeciwnika” nazwano ten produkt nie hormonem wzrostu, a Posilac. Lepiej i obojętniej brzmi. Według danych producenta zwiększa produkcję mleka od 5 do 20 % w czasie pierwszej laktacji. Wiadomo, że krowa po ocieleniu przez okres około 9 miesięcy produkuje mleko. Podanie tego hormonu pozwala na zwiększenie produkcji. Ale!!!

     1. Średni wzrost produkcji mleka wynosi 17%.

     2. Obciążenie produkcją mleka zmniejszyło w znacznym stopniu warstwę tkanki tłuszczowej i innych rezerw u krów.

     3. Stosowanie hormonu rBGH wpłynęło na rozrodczość krów. W jednym z doświadczeń tylko 14 krów z serii 40 zdolnych było do zajścia w ciążę. Krowy, które otrzymywały hormon rodziły dwojaczki, lub nawet trojaczki. Jest to sytuacja niespotykana u bydła.

     4. Podczas drugiego cyklu laktacji żadna z krów nie była w stanie rodzić ponownie. Wystąpiła 19 % śmiertelność, a dodatkowo 15% krów padło ofiarą choroby „padających krów”. Jest to sytuacja, w której krowa nie może stanąć na własnych nogach z powodu wypłukania wapnia z kości. Trzeba ją zabić. Nawet łopatki łamały się jak gałązki. Czyli już w drugim sezonie gospodarz stracił 34 % swojego stada. Przechodząc do ludzi. Brak jakichkolwiek badań, co się dzieje w organizmach młodych dziewcząt konsumujących takie mleko? Brak badań czy w mleku takim znajduje się ten hormon? Brak danych, jaki procent bydła mlecznego w Polsce otrzymuje ten hormon i ile mleczarni otrzymuje tak zatrute mleko.

     5. Na opakowaniach mlekozastępczych produktów typu UHT brak oznaczenia, co zawierają. Przypomnę, że według definicji, mleko to produkt od krowy, nie przekraczający 41 stopni Celsjusza. Wszystko inne sprzedawane w kartonikach, plastikach itd. to są produkty mleko podobne, lub jak kto woli, mlekozastępcze. Jak można sprawdzić, ani san-epidy, ani Instytuty Żywienie, ani żadne dietetyczki, w ogóle nie rozróżniają tych pojęć. Podobnie nie informują o tym fakcie położnicy, pediatrzy, czy ginekolodzy. Jeżeli dziecko od maleńkości zażywać będzie , albo już używa w produktach sprowadzanych, ten hormon, który wpływa w sposób ewidentny na bezpłodność, to jak on się zachowuje w organizmie dorastającego dziecka? I dlaczego tyle kobiet ma poronienia? Tylko w 2015 roku wśród moich znajomych 3 młode kobiety zaszły w ciążę aż dwie poroniły. To jest 75% poronień. Biorąc pod uwagę znajdujące się w szczepionkach DPT przeciwciała anty HCG, mamy jedną z przyczyn poronień i depopulacji. Znana jest sprawa próby opublikowania materiałów o rBGH w Ameryce. Dziennikarzy, którzy przygotowali odpowiedni materiał zwolniono z pracy, a materiał nigdy się nie ukazał.

     Inną przyczyną poronień może być stały niedobór witaminy D w młodych organizmach. Polska leży w umiarkowanej strefie klimatycznej, w której ze względu na kąt nachylenia Ziemi w stosunku do Słońca, promieniowanie słoneczne docierające do ziemi, a odpowiedzialne za tworzenie witaminy D, występuje tylko od marca do września, w godzinach od 11.00 do 13.00. W tym okresie, jak wykazały nasze pomiary, wystarczy około 30 minut pobytu na słońcu, rozebranym do pasa. W godzinach od 13.00 do 16.00, w okresie 3 godzin dostajemy tylko 30 – 40 % zapotrzebowania. Jak wiadomo, starsi i mądrzejsi ustalili w tym przedziale konieczność pobytu w budynkach, zarówno dorosłych jak i dzieci. Innymi słowy, występuje permanentna konieczność pobierania witaminy D-3 w ilości koło 5000 jednostek, w zależności od masy ciała. Nie należy zapominać, ze wraz z witaminą D-3 należy pobierać co najmniej 100 mcg witaminy K-2. O zapóźnieniu medycyny w kraju najlepiej świadczy nieznajomość tego preparatu przez osoby zatrudniane w aptekach. Nie tylko, że odsyłają pacjentów, ale w dodatku czasami dają witaminę K-1.
     (…..)

     Wnioski:

     1. W czasie ciąży, a właściwie już na 3 miesiące wcześniej, dziewczyna powinna wykonać badanie 25OHD i określić poziom żelaza, wykonać badanie moczu z osadem! Jeżeli poziom żelaza, czy 25OHD będzie za niski, to ma 3 miesiące na uzupełnienie i wyleczenie stanów zapalnych, na przykład pęcherza moczowego.

     2. Należy systematycznie przyjmować witaminę D-3 oraz K-2. Badania udowodniły, że dzieci matek posiadających prawidłowe stężenie witaminy D rzadziej chorują na zapalenia dróg oddechowych i astmę. Dzieci, u których po urodzeniu stwierdzano niski poziom witaminy D, o wiele częściej chorowały na alergie i zapalenia skory. Nawet do 50% dzieci rodzących się w Izraelu miało niedobór witaminy D, a przecież ich matki miały o wiele większe możliwości nasłonecznienia. Prawidłowy poziom witaminy D-3 w ciąży powinien oscylować koło 70 ng.

     3. Trzeba systematycznie pić kwaśne mleko, ALE TAKIE OD KROWY, A NIE TE CHEMICZNE PRZETWORY Z KARTONIKÓW. Nie tyle chodzi o mleko, ale o dobre bakterie zawarte w mleku zsiadłym, czyli kwaśnym. Bakterie te są niezbędne do prawidłowej funkcji przewodu pokarmowego i uniknięcia zatruć. Kwaśne mleko od chłopa jest najtańszym i najpewniejszym sposobem wyleczenia sobie przewodu pokarmowego.

     4. Spożywać świeże jaja. Niezbędna do rozwoju dziecka jest cholina. Zwiększa ona funkcję poznawczą rozwijającego się mózgu. Ostrożnie z jajami kupowanymi w sklepach. Nie ma żadnej pewności, czym były faszerowane kury. Lepiej znaleźć sobie przysłowiową babę na rynku, lub w okolicznej wsi, aniżeli potem mięć problemy ze zdrowiem dziecka.

     5. Systematycznie spożywać tłuste pokarmy, na przykład jajecznicę na boczku, sardynki itd.

     6. Spożywać brokuły, brukselkę, warzywa liściaste, na surowo w postaci sałatek.

     7. Generalnie objadać się mięsem zwierząt jedzących trawę, bydło, kozy, owce, króliki. Unikać wieprzowiny z masowych hodowli, czyli kupowanej w dużych sklepach.

     8. Spożywać błonnik – jagody, migdały, groszek, kalafior, słodkie ziemniaki, o ile się dostanie.

     Z tego linku:
     http://www.polishclub.org/2015/11/13/dr-jerzy-jaskowski-poronienia-dlaczego-tak-czesto/

     Temat ”mleka” i MLEKA można uznać za wyczerpany 😉

     Polubienie

 23. ==Wycięto nam 500 lat historii, chociaż jeszcze podręczniki dla szkół średnich Księstwa Poznańskiego podawały, że pierwszym władcą Polski był Leszko I 520 – 549. I to dopuszczali do użytku szkolnego źli Prusacy. A potem przyszli dobrzy komuniści i wszystko wycięli. A tak naprawdę wycieli generalnie cała historię, zastawiając wybrane fragmenty.==

  Nie tylko to nam wycięto..

  Polubienie

  • Jakaś pomyłka bo w tym czasie panowało w Lechii 2 królów
   Alberyk II 507 – 526
   Jan 526 – 566
   Tak się składa ze wtedy Imperium Lechii posiadało najwiekszy obszar i potegę
   Jeśli chodzi o obraz w klauzurze na Jasnej Górze to pochodzi on z połowy XVIII wieku, ale faktycznie jest najstarszym znanym pocztem królów Lechicko – Polskich. Braciszkowie maja jednak ogromny problem z udostepnieniem go
   Jeszcze jedna [ciekawostka] – nie ma dynastii Piastów!
   Tak został nazwany król Koszyszko 842 – 862 wybrany na prawomocnym wiecu latem 842r w Kruszwicy. Był on urzędnikiem dworskim i zarzadca dworu królewskiego zwanym Piastunem czyli majordomem. Prawdziwe nazwisko brzmiało Koszyszko herbu Kroy
   Przyjał przysiege wiernosci 15 lipca 842r. W czasie jego panowania 1 stycznia 845r czternastu książąt i moznowładców przyjęło chrzest według obrządku rzymskiego – czyli 121lat predzej niż nam wciskają. Osobiście uznaje obie daty za nieistotne lub haniebne
   Nie pisze tego by ci dopiec przyjacielu, ale by wszystkim powiekrzyc zakres wiedzy
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • Przyjacielu Bogdanie, ja w ogóle pisząc nie mam zamiaru nikomu nic przypiekać!
    NAwet lubię być przekonanym, tego nabywa się z wiekiem, to się
    nazywa: skromność i umiłowanie prawdy.. 🙂

    To jest tylko cytat z doktora.
    Może miał inne źródła? 😉
    Skad pewność, ze Twoje jest jedynie słuszne?..

    pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s