Afery

Dzień Sądu dla mafii III RP. 250 kg tajnych dokumentów Kiszczaka!

Dzień Sądu dla mafii III RP. 250 kg tajnych dokumentów Kiszczaka!

dokumenty KiszczakaNajpierw komunikat medialny na temat tej chyba największej afery roku 2016:

Cytuję: „Prezes IPN ujawnił dzisiaj, że wdowa po Czesławie Kiszczaku oferował Instytutowi sprzedaż dokumentów dotyczących TW „Bolek”. To że szef komunistycznej bezpieki przez tyle lat przechowywał teczkę Tajnego Współpracownika nie jest zaskoczeniem dla historyka Sławomira Cenckiewicza.
Z oświadczenia prezesa IPN Łukasza Kamińskiego wynika, że wdowa po Czesławie Kiszczaku chciała sprzedać ręcznie zapisaną kartę dotyczącą spotkania „Bolka” z funkcjonariuszem bezpieki, do którego doszło w listopadzie 74 r
.”
Dalej i źródło:
http://niezalezna.pl/76411-cenckiewicz-dla-niezaleznapl-o-teczce-bolka-u-kiszczaka

III RP to państwo którym wciąż rządzi mafia i mordercy. Pomimo zmiany władzy, ich wpływy są silne. Ta sprawa jest niezwykle ważna. Tam są dokumenty na „wszystkich świętych„! To sprawa dużo grubsza niż osławiony aneks WSI. A przypomnę, że sprawa aneksu ds. komisji likwidacyjnej WSI jest tak tajna, że nawet rząd PiS go nie ujawnia. I nie ujawni, bo to grozi destabilizacją sytuacji politycznej w naszej części świata.

Nieoficjalnie mówi się, że zabezpieczono już dokumenty na Adama Michnika, Jacka Kuronia i Bronisława Komorowskiego, i wielu innych świętych krów III RP. Pewne jest to, że seryjny samobójca zbierze swoje krwawe żniwo. Zobaczymy, ilu osobom ze świecznika III RP umrze się na „ostry zawał serca” tudzież „nagłe zatrzymanie krążenia„. Zobaczymy ilu z nich nagle wyjedzie np na „wygłoszenie zagranicznej prelekcji” i nie wróci do kraju.

W mojej opinii, ludzie ci powinni zostać pozbawieni majątków (łącznie z ich rodzinami i krewnymi). Postawieni przed sądem, w tym część za zbrodnie wojenne, za przestępstwa itp. I surowo za to ukarani. PiS jednak prawdopodobnie zastosuje inny manewr. Dokumenty zostaną utajnione, szczególnie te kluczowe. Za to wierchuszka III RP dostanie ultimatum: „zwijajcie swoje interesy i spierdalajcie z Polski, albo..„.

Jeżeli nie jest to prowokacja a głupota pazernej baby to z pewnością są tam dokumenty dotyczące porwania i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki, Okrągłego Stołu i agentury po stronie solidarnościowej. Czy też Magdalenki i wielu innych zbrodni będących podwalinami pod neokolonialną, mafijną III RP. Możliwe, że wdowa po Kiszczaku chciała się zemścić, możliwe że ma jakiegoś alzheimera, możliwe że ruszyło ją sumienie, bo kostucha już blisko. Nie wiemy tego. Ale jedno jest pewne – z tego będzie straszny dym i straszne jaja. To będzie afera roku, naprawdę trudno będzie to przebić.

I jeszcze jedna prywatna dygresja, trochę teoria spiskowa.. Ataki na Polskę możliwe że są związane z patentem na rewolucyjną technologię – produkcję grafenu. Posiadają ją Polacy. Jest to technologia, która dosłownie zrewolucjonizuje świat. W zeszłych latach próbowali to wrogo przejąć Rosjanie ze swoją potężną agenturą, ale nie udało się. Gdyby rządziła nadal PO, patent ten zostałby sprzedany za kilkaset milionów złotych. Tymczasem korporacja która by go kupiła (zapewne niemiecka, a jak) zarobiłaby na tym biliony dolarów.

Cytat: „Po wstępnym przeszukaniu domu gen. Kiszczaka znaleziono w piwnicy metalową szafę która na ocenę wizualną zawiera około 200 do 250 kg dokumentów starannie skatalogowanych w segregatorach. Wałęsa zapewne już wie i kto wie czy wróci do Polski z zagranicy.”

Cytat: „Jak będziecie za wysoko podskakiwać, to znad niejednej głowy aureola spadnie – wyrwało się kiedyś w chwili szczerości Kiszczakowi. Część ludzi od dawna wie czym tak naprawdę jest III RP.”

Cytat: „Kiszczak często opowiadał, że ma kwity również na „czynnych zawodowo dziennikarzy”. Nie ma co na ten temat dywagować, dopóki nie poznamy szczegółów. Ja życzyłbym sobie natychmiastowego odtajnienia całości tego, co od Kiszczaków wyniesiono.”

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

48 odpowiedzi »

 1. Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach (Łk 12:1-3). Tak również wy, kiedy zobaczycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest królestwo Boże. O tak, oświadczam wam: nie przeminie to pokolenie, aż wszystko się stanie. Niebo i ziemia przeminą, a moje słowa nie przeminą
  (Łk 21:31-33).

  Polubienie

  • strzeżcie się dzizusa bowiem to handlarz używanych faryzeuszy, wciśnie wam kazde gowno a później się już nie można z tego wyplatac i zostaniecie bez pieniędzy z faryzeuszem co kopci i pierdzi na każdym zakrecie (św. gmo 12:13)

   Polubienie

 2. Nawet gdyby tam byla sama prawda i tylko prawda to nikt nigdy tego nie ujawni do konca,moze rozejdzie sie po kosciach,choc czekam na to od lat ,az te mendy padna jak muchy posrane.Walesa tkwi korzeniami w bagnie klamstwa i gdyby tylko to ujawnic ,musieli by ruszyc episkopat ,wyborcza z wampirem Michnikiem i kazdym zwiazanym z okraglym stolem.Czy pentagon i mosad z watykanem pozwolili by na to? OD Walesy wszystko sie mogloby zaczac i padac jak domino. Musialo by wyjsc ze to tylko pionek ustawiony przez agentury ,instruowany i oplacany przez watykani i cia. Ze cala gazeta wyborcza moze stac episkopat ,wszak on caly zostal przejety pod koniec lat 60 przez agentury wczesniejszej NKWD ,bo kazdy ksiezulek wychodzacy z kuzni teologicznej musial donosic i myslec posoborowo lub konczyl we wypadku z udzialem seryjnego mordercy.Turowicz swoje zwiazki z lozami w ameryce musial miec silne skoro zalatwil Wojtyle tron ,sam zreszta z ramienia UB kontrolowal nie tylko tygodnik powszechny.Kluczowa role w przeplywie pieniedzy na spadochroniarzy i ich rzekoma opozycje pod nazwa solidarnosc,odgrywal benedyktynski zakon ,zawsze wierny papiestwu i przeznaczony od wiekow do dywersyjnych zadan,TO z Tynca wyjezdzali emisariusze papiescy w celu placenia Walesa,Michnika i innym kreaturom genetycznie nie zwiazanym z Polakami. Przed zaistnieniem PO 8-lat temu sledczy z IPN probowali juz ruszyc episkopat z Tyncem w sprawie Michnika i elektryka , jednak niestety cala sprawa po dojsciu ekipy Tuska zostala wygaszona a swiadkowie zastraszani.Warto napomniec ,ze po tym fakcie rzad Donalda odbywal miesieczne medytacje duchowe z epikopatem wlasnie w Tyncu-przypadek?Jesli juz sie skonczy to tylko na Walesie,osmiesza,zrobia idiote ale nic wiecej,bo gdyby prawde ukazac to doszlo by do masowych samobojstw katoli na wskutek utraconych autorytetow a reszta Polakow ruszylaby z kosami na sztorc w celu zmiany wladzy. Warto zauwazyc tylko na jeden fakt w Polsce,ze wraz z iloscia wojsk usa i ilosci arabow na zachodzie wzrasta zaleznosc Polakow od katolicyzmu i przywodcow KaKa.

  Polubienie

 3. Czułem ze nie jestem głupi, ale Twoje dewagacje i przemyslenia bija mnie na głowe. Nie chcę w zadnym razie polemizować gdyz wlaściwie nie do końca je ogarniam – szacun
  Bardzo mnie interesuje sprawa przebudzenia świadomości ludzi. To ze budzi sie świadomość na temat wielkiej Lachii i KK w niszczeniu jej. Oczywiście rola KK jest kompletnie inna niż mamy pokazywane. Czasem powtarzam [pułapka w pułapce w pułapce] i zapewne rządzenie nami jakos tak wyglada. Jest tyle spraw ktore przebiegaja nie tak jak trzeba, że az wlosy sie jerzą
  jest wiele wiele do obgadania!
  Rzucam projekt do Kefira INTEGRUJMY SIĘ! – czyli spotkajmy sie kiedys w realu i spontanicznie radośnie nagadajmy. Kazdy niech rzuci jakis termin lub pomysł i być moze coś z tego wyjdzie!
  Pozdrawiam Bogdan

  Polubienie

  • Bogdan. jestem otwarty na pomysły – dobra idea

   miejsce najlepiej centralne Polski, bo nikt przez cały kraj nie będzie musiał zapierniczać

   no chyba że Krysia zaprasza, to ja wolę południowe klimaty, zresztą wschodnie również i północne, zachód omijamy, tutaj nic ciekawego nie ma 😉 poza mną 😉 hehe

   Polubienie

  • nie masz broni nic nie wskórasz jak zlozycie o pozwolenie na bron i przejdziecie kurs jej obsługi wtedy to ma sens inaczej to tylko możemy wypic kawke i sobie jajka pobujać podobnie jak tutaj mamy tylko ze bez kawki

   Polubienie

 4. Jak przeszło przez tela-wizję, żadnej tajemnicy tam nie ma.
  Ot buldogi gryzą sie pod dywanem.
  A ludzie i tak maja ‚bolków’ serdecznie głęboko.

  Polubienie

   • Nadmierny krzyk nad teczkami Lecha Wałęsy jest jedynie zasłoną dymną rozpostartą nad następnymi „paczkami” Kiszczakowej, a w perspektywie archiwami Jaruzelskiej i innych komuszek. A to właśnie w tamtych „pakietach” są dokumenty faktycznie nowe i szokujące, tzn. nominalnie mogą takim być, bo nie muszą, gdyż mogłyby być zniszczone, a nie dotyczą one Wałęsy.

    Bo z jakiego to powodu sam Wałęsa miałby być powodem, celem tego trzęsienia ziemi?

    Wałęsa to nie tylko jedynie margines społeczny, ale i margines polityczny. Nawet w okresie prezydentury nic politycznie nie znaczył – bo właśnie wtedy był najwartościowszym agentem SB, czyli politycznym nikim – a co dopiero teraz, kiedy od stołka prezydenckiego jest już daleko?

    Obecny Lech Wałęsa to obiekt przekleństw własnych towarzyszy walki, których zdradził najgorzej, a nie tyle w stoczni jako elektryk, kapujący za pieniądze, ale w Belwederze – jako prezydent zdradzający za bajońskie synekury.

    Czy to on, taki jak on, który już nic nie znaczy, miałby być powodem tego obecnego zamieszania? Lech Wałęsa 2016, który zdradził nawet samego siebie – tj. Bolka elektryka ze stoczni w Gdańsku. Dla kogo mógł być groźny lub pożyteczny jako ośmieszony, że wart byłby otwarcia tych tajemnych teczek?

    – Dla nikogo.

    +

    Pobyt Kaczyńskiego w szpitalu, afera z Poznańskim, walki w KG policji, śmierć pułkownika Sławomira Berdychowskiego winny być rozpatrywane na szerszym tle wydarzeń i czas pierwszej wizyty, a potem drugiej wizyty wdowy Kiszczakowej w IPN nakłada na te wydarzenia swoiste ramy tej sytuacji.

    Znamienne jest również i to, że IPN nie przestawił – na dzień dzisiejszy -„inwentaryzacji” dokumentów zawartych w innych paczkach czy workach otrzymanych od Kiszczakowej. Jest to arcyważne, a może najważniejsze, bo właśnie podczas szumu o teczkach Wałęsy może odbywać się nieoficjalna, nielegalna kontrola ich zawartości oraz zniszczenie informacji niewygodnych!

    A chodzi tu o wiele faktów oraz o nazwiska: Geremek, Michnik, Kuroń, Olszewski, Turowicz, Glemp, Wojtyła, Kaczyński, Tusk, etc,… czy kwestie zadłużenia PRL, problem Rotundy w Warszawie, tajnych kont bankowych męczenników solidarności, zagadnienia powstania samej Solidarności, szmugiel żydów z Rosji do Izraela via Warszawa lub serię mordów politycznych w III RP.

    Mordy i rabunek to swoista „ewangelia” tych 25 lat demokracji i „wolnego rynku” w Polsce – a szafa Kiszczaka i innych, to niewątpliwie jakaś rozgrywka „wewnętrza” POPiS, ale i też obawy wynikające ze strachu przed równoległymi publikacjami w Moskwie, bo Rosja też się modli wobec tej samej „ewangelii” i rytuały polskie zna dobrze.

    +

    Kto miał interes w tym obecnym zamieszaniu i jakie tego mogą być skutki?

    Rosja jest obecnie mocno przyciśnięta przez „Zachód”. I Polska tam, w Moskwie jest postrzegana jako mięso armatnie Zachodu. Polska jako taka – przedmurze zapadu – może być uderzona od tej strony – kompromitacyjnymi informacjami nie tyle o Bolku, ale szerzej, bo o „komitecie założycielskim” III RP – która jest śmiertelnym zagrożeniem Rosji na zachodzie. A nieco z drugiej strony, np. Kaczyński i spółka popierający najazd na Moskwę, chcieliby wiedzieć to: jakie to papiery może mieć Putin na nich samych! I to może dlatego te figury III RP tak bardzo chcą tego najazdu na Moskwę.

    Poza tymi środowiskami warszawskimi w kręgu podejrzanych, którzy otworzyli teczki, jest światowa lichwa, która pcha świat do wojny. Pisaliśmy o tym dwa lata temu, a narzędziem tej lichwy jest właśnie Kaczyński i spółka,a teraz może nadejść zadecydowana finalizacja planów tam opisanych. I ten obecny czarny dym na Warszawą – a raczej przykry zapach – może być zaczynem prowokacji, wymuszenia do ucieczki tych nazwisk z teczek Kiszczakowych do przodu, w wojnę przeciw Rosji lub Iranowi (obrona Izraela), czyli ta kompromitacja teczkami byłaby batem najlepszych sojuszników III RP, tj. Izraela lub USA. A wiadomo, że ci nie mają żadnych przyjaciół, a jedynie pachołków.

    Z drugiej strony również wiemy, co wspominano, że Kreml ma kopie wszystkich archiwów okresu PRL, a nawet i po tym okresie. Obecny POPiS boi się tych kremlowskich teczek. I takie to rozpoznanie „domowych” archiwów – jakie widzimy pod hasłem teczka Bolka – daje Kaczyńskiemu, Michnikowi i podobnym jakąś kalkulacyjną informację o możliwościach arsenału teczek Putina. Które to ujawnione teczki mogą szokująco obnażyć śmieszność obecnych kompradorów w tym żałosnym państwie nadwiślańskim. Czyli to Kaczyński z Michnikiem mogliby być zainteresowanymi w tym kontrolowanym wybuchu otwarcia szafy Kiszczaka, a to tylko po to, aby zobaczyć, co tam faktycznie jest i czy to może być groźne!

    Chociaż – prawdę mówiąc: czy to przekazanie szafy wdowy Kiszczaka do IPN ´u nie mogło być dokonana na rozkaz Moskwy? Tak byłoby najlogiczniej, najprościej! Bo przecież rozbicie tego syfu warszawskiego leży w interesie Kremla. Gdyż jakakolwiek „normalna” władza w Polsce, inna od tej obecnej, bałaby Moskwie na rękę, bo ta normalna władza, która przejęłaby władzę od obecnego POPIS, nie potrzebuje konfliktów z Rosją, ale współpracy. Czy Putin nie umie kalkulować?

    Powtarzamy: to wszystko, co widać i słychać, ma z Bolkiem mało wspólnego lub nic. Co najwyżej z nowymi bolkami Janem Żarynem, Antonim Dudkiem, i podobnym profesorami, którzy zgodnie kreują – przed obecnymi kamerami TVP – post-bolka bohaterem założycielem Polski demokracji, dobrobytu i suwerenności, no ale jacy profesorowie, tacy klakierzy – to im się nie uda. Tak przecież jak Wałęsa nie reprezentował klasy robotniczej, tak i ci profesorowie nie reprezentują klasy intelektualnej naszego Narodu i te Żaryny i Dudki żałosne są i bezskuteczne.

    +

    Ponadto – inna ważna okoliczność – mamy w lecie Światowy Dzień Młodzieży i możliwe, że trzeba coś i tam pozamiatać.

    A na ŚDM przyjedzie „biskup Rzymu” Bergoglio i może to być okazja to wielkiego zamachu terrorystycznego. W tym roku mija sześć lat po zamachu na Delegację do Smoleńska (sześć rogów gwiazdy, sześć milionów holo…., sześć pocałowań żydów przez Bergoglio), gdzie pogrzebowy atak terrorystyczny na pogrzebnikow w Warszawie nie udał się – bo nikt nie przyjechał. Wiec w szóstym roku musi się udać… Yaweh nie śpi.

    Możliwe, że jest to okazja do powtórki.

    Biskup Rzymu zrobił już to, co najważniejsze, przepędził papieża i sam podaje się biskupem, którzy w miejsce papieża rządzi w Kościele, a świat się nie zawalił. Bergoglio za pomocą żydowskiej koterii w Domu Marty daje początek do realizacji marzeń żydostwa: kolektywizmu w Kościele Katolickim w miejsce władzy Papieża. „Franciszek”, którego popularność gwałtownie spada, zaczyna być nieskuteczny i jako bezużyteczny żydom musi być szybko odsunięty, zanim to te gojskie barany nie zorientują się, że „król jest nagi”. Jego likwidacja może być ważnym przyczynkiem do niepowoływania nowego „papieża” i precedensu rządów kardynałów i lokalnych biskupów, a to byłaby prawdziwa nowa era – „wiosna” nie w Libii, nie w Egipcie, ale w Kościele.

    Aby takie podejrzenia hipotetycznie uprawdopodobnić, choćby w aspekcie możliwości „logistycznych”, wystarczy rzucić okiem na kalendarz: w tym roku „marsz żywych” zadeptuje Polskę 5 maja, czyli styka się niemal z ŚDM. Z tej to okazji żydzi – niepostrzeżenie – sprowadzą do Polski extra siły policyjno – militarne, extra sprzęt, a i jakoś przedłużą bytowanie organizacyjne w Polsce aż do dnia młodzieży – będzie to faktycznie niejako z marszu, naturalne.

    +

    Jest wielu, którym wydarzenia teczkowe są bardzo na rękę i tych wielu mogło poruszyć tę obecną lawinę, czekającą od lat……

    ………..ale….. ale biedny Jarosław,…. biedny Lechu,….. biedny Adaś, biedny ten, biedny tamten, ileż to będzie samobójców! ho ho !

    A te pomniki postawione za życia? Trzeba to będzie zburzyć. Bardzo chętnie – ważne, aby tylko nie dać wciągnąć Polski w wojnę i to jak zwykle: w cudzym interesie.

    Polubienie

 5. „Kim jest kościół katolicki? Kim Jest? Zbiorowiskiem żydów, masonów, i chuj wie jakiego biznesu” 😀 … Naczelny jest bezczelnie dosadny 😛

  Polubienie

  • Ostanie wydarzenia w świecie, skupiające uwagę na granicy Ukraińsko-Rosyjskiej, tylko pozornie mają cokolwiek wspólnego z Ukrainą, jako tradycyjnie suwerennym państwem, gdzie świat przejawia swą niekłamaną troskę o jej suwerenność.

   To choćby z tego powodu, że Ukraina jest tworem śmiesznie sztucznym i takie państwo czy naród w rzeczywistości nie istnieją. Toteż żadna siła polityczna w świecie nie traktuje Ukrainy poważnie jako suwerennego partnera, poza naturalnie Polakami, którzy jako autentyczny paw narodów tylko patrzą, aby i tam znaleźć sobie kolejnego oprawcę, który by na Polskę napadał, grabił, gwałcił i podpalał, a dzięki czemu polska martyrologia znowu będzie na wokandzie – co jest Polakom notorycznie niezbędne.

   Z zachowania społecznego w Polsce – obłąkania medialnego widocznego na każdym kroku, ale też i patologii umysłowej u zwykłego zjadacza chleba – wynika prosta konkluzja mówiąca, że tak jakby Polakom mało było wewnętrznego terroru żydowskiego, który do spółki z bandziorami pruskimi i anglosaskim spuszcza z Polski ostatnie krople krwi. Ale trzeba im przysporzyć coraz to nowych obszarów autozagłady i taką przestrzenią jest akurat – tak się to składa – Ukraina. Tam też – patrząc już zupełnie obiektywnie – pojawia się potrzeba dostawcy mięsa armatniego w agresywnej wojnie żydów przeciw Rosji i rola ta przypada głównie Polsce, bo tylko Polacy są pod ręką, no i lubią umierać za obcych, a co też jest prawdą obiektywną.

   Gwałtowność i nachalność mediów w Polsce, omawiających wydarzania na wschodzie, mają uczynić „kwestię ukraińską” polskim „być albo nie być”. Losy Ukrainy mają stać się intelektualną obsesją Polaka, który ponownie ma się sprawdzić jako niestrudzony internacjonał chuligańskich wojen.

   Rolą przypisaną Polakom będzie odsiecz Kijowska, która jednak nie ma się skończyć na Majdanie, ale na murach Kremla – tak to już można sobie wyobrazić: Polski żołnierz zawodowy rozpędzi się na Kijów, ale zatrzyma się dopiero na Kremlu, na jego murach. Mury te zdobędzie, profesjonalnie zastrzeli Putina, ale potem skromnie, znając swoje miejsce w szeregu, poprosi żyda o to, aby to on, spadkobierca Starego Testamentu, wbił głowę prezydenta Rosji na oszczep i pokazał światu twarz tej zabitej bestii. Tym Dawidem od pokazywania głowy Włodzimierza Putina na kiju będzie weteran izraelski. Będzie to osobnik godny i szybko zjawi się Kremlu, jego adres jest znany polskiemu MSZ w Warszawie, gdyż jest również i polskim weteranem, to jeden z tych żydów, którzy strzelali polskim bohaterom wojennym w tył głowy, a teraz Polska płaci mu rentę.

   To ten słabo ukryty motyw – ścięta głowa Putina, obnoszona zwycięsko na murach Kremla- leży u podłoża histerii massmediów w Polsce, które szykują Polaków do pomszczenia na Rosji i Rosjanach odwiecznych krzywd żydo-ukrainy.

   Po zestrzeleniu malezyjskiego samolotu, wystawionego na strącenie przez kontrolerów lotniczych w Kijowie, ta typowa PRL-owska rusofobia zamieniła się w autentyczny amok potrzeby odwetu, którym zionie każdy polski prelegent telewizyjny, intelektualista, czy autorytet moralny. O „polskich” politykach nawet nie ma co wspominać, bo ci od dnia Okrągłego Stołu mówią jedynie to, co im się każe, a myślenie od razu kojarzy im się z antysemityzmem, więc od niego stronią, aby nie popaść w grzech nienawiści.

   To właśnie ta histeria, po prowokacji zestrzelenia Boeinga, dokonała cudu zjednoczenia „prawicy” tzn. PIS-u, Ziobry i Gowina. Dostali oni telefony z instrukcjami, że mają się zjednoczyć – bo wymaga tego powaga chwili. Chodzi tu to, że ten obecny rząd PO trzeba wymienić i to nie dlatego, że on jest zły, bo źle rządzi, gdyż w Polsce „złe rządzenie, to dobre rządzenie”. Problemem z Tuskiem polega na tym, że PO już się nie sprawdza, gdyż nie porywa tłumów i na bazie opatrzonych telewidzom miernot tego rządu nie można budować medialnego entuzjazmu „naprawy państwa”, a który to entuzjazm ma rzucić Polaków do „naprawy państwa” pod kierunkiem sprawdzonego bojowca Jarosława Kaczyńskiego. I tu, co pewne – bo zaplanowane, też stanie się cud i to niejeden, bo po wybuchu entuzjazmu „naprawy państwa” szybko się okaże , że naprawa musi poczekać. Ponieważ najpierw trzeba dokonać wspomnianej odsieczy Kijowskiej – bo „naprawa państwa” ma odbyć się przez naprawę Ukrainy, a do czego polski najazd na mury Kremla jest niezbędny.

   Tak więc wkrótce telewizja objawi to, że stodoła płonie i to Tusk tę stodołę podpalił, a Kaczyński będzie ją gasił i to będzie ten entuzjazm, który skupi masy przy nowym wodzu. Potem zaś – jak powiedziano – okaże się, że Ukrainie trzeba pomóc i stodoła może poczekać. W końcu po udanej misji Kijowskiej Ukraińcy masowo wjadą do Polski i to szeroką ławą, i pomogą gasić tę stodołę, i to tak gorliwie jak tylko to oni potrafią, a co niedobitki Wołynia dobrze wiedzą.

   Więc – co widać w telewizji – potrzeba chwili wymaga, aby na miejsce starych obiboków wpuścić do obiegu nowych starych niedołęgów, których profesjonalna telewizja zgrabnie przerobi na mężów opatrzności. A przy okazji robiona im międzynarodowa klaka pochwali polską lojalność wobec sojuszników, bitność żołnierza i jego bezinteresowność, ofiarność w cudzym merkantylnym interesie. Ta atmosfera „zachodniego” uznania, akceptacji i pochwał sprawi, że Polacy, jak jakieś wyżły, tym bardziej jeszcze zaczną się ślinić na widok rosyjskiego zbója, który pogwałca powszechnie uznane normy wolności i demokracji i jako taki musi być ujarzmiony polską ręką, i polski marsz na mury Kremla będzie gotowy.

   Niestety – będzie tak, jak kiedyś: „Za naszą i waszą wolność”, a nawet i gorzej, bo przecież nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy. Najpierw będzie wielka nadzieja, a skończy się ja zwykle – klęską, ale teraz nie będzie już do czego wracać. Wtedy, drzewiej, Polacy mieli jakieś stałe zasoby materialno – ludzkie i po niepotrzebnej utracie krwi mogli się jakoś odbudować, aby dalej przetrwać. Nikt ich nie eksterminował tak jak dzisiaj, bo istniało papiestwo, które Polaków broniło (nawet przed ich własną głupotą), a państwa rozbiorowe kierowały się etyką chrześcijańską. Nawet żydzi nie mordowali Polaków powszechnie, a co może z wyjątkiem powstań, gdzie zawsze – w newralgicznym momencie – wbijali Polakom nóż w plecy.

   Teraz tak dobrze już nie jest, pod ciosami soboru upadło papiestwo, na naszych oczach rozwalane jest ono do reszty przez bezwstydnego półinteligenta Bergoglio, zakazana został etyka chrześcijańska w państwach ościennych, a w Polsce rządzi żydowskie rozpasanie. Głębokie rany po II Wojnie Światowej, PRL-owski ucisk i ekonomiczna nieefektywność, powojenna aborcja rzędu 20-30 milionów Polaków, późniejsze wyniszczenie gospodarki państwowej, wyprzedaż wszelkich zasobów narodowych w ręce obcego kapitału, z obecnie bezprzykładnym drenażowym system opodatkowania, który jest wielokrotnie skuteczniejszym narzędziem wywłaszczeniowym niż wywózki na Syberię lub hitlerowskie roboty przymusowe. To w parze z całkowicie niekontrolowanym przez społeczeństwo system emisji Złotego i jego „wolnej” wymiany sprawia, że Polacy 70 lat po katastrofie II WS nie mają jakiekolwiek bazy duchowej, materialno- ekonomicznej jako zaplecza odbudowy, a utracili wszystko to, co takim trudem zbudowano po wojnie. A w Europie nie ma już ani jednego państwa europejskiego i znikąd nie padnie nawet jedno słowo w naszej obronie, bo w końcu każdy naród jest kowalem swego losu, a nie cudzego – jakby to ciągle chcieli Polacy. Szykowana zatem akacja „naprawy państwa” objawi się pod sztandarem „Za naszą i waszą wolność” , a która z kolei będzie wyprawą kijowską, czyli faktycznie Polską szarżą na mury Kremla, a to stanie się naszym gwoździem do trumny.

   Na Ukrainie, na obecnym posowieckim terytorium mieszkają różne nacje i kultury, które nie mają ze sobą jakiegokolwiek wspólnego etosu, nawet mimo to, że mieszkają w tym samym mieście lub wsi. Wspólnych płaszczyzn nie ma, ale wzajemnych sprzeczności czy konfliktów interesów jest wiele. I to właśnie dlatego region ten jest przedmiotem troski ośrodków żydowsko – anglosaskich w świecie, gdzie łatwo wprowadzić zasadę dziel i rządź. I jak wspomniano na wstępie, w polskiej histerii ukraińskiej nie chodzi tu o Ukrainę, ale o Rosję, której państwo i kulturowa integralność stoi na przeszkodzie dwom czynnikom: NWO i Izraelowi.

   Te dwa czynniki są wszechobecne w Polsce i ta histeria medialna nie jest przypadkowa, a odzwierciedla plany tych ośrodków odnoście posłużenia się Polakami przeciw Rosji. Widać wyraźnie przegrupowanie sił NWO z Bliskiego Wschodu na wschód Europy.

   Sam Putin chyba nie zorientował się na czas, że rosyjski sukces w Syrii był niczym innym, jak przerzuceniem tamtego frontu z przedpola Izraela na przedpole Moskwy. Syria dziwnie nagle wygrała z islamistami, którzy nagle zaczęli przegrywać, co zaskakujące, biorąc pod uwagę, że była to wojna na wyczerpanie. Oczywiste jest, że islamiści nie mieli jakichkolwiek ograniczeń, czego nie można powiedzieć o Syryjczykach, którzy nagle odetchnęli odpierając wroga. Zachodzi bardzo uzasadnione podejrzenie, że wszystkie środki, tak sprzętu, jak i ludzkie, zostały przerzucone do Ukrainy, Rumuni i Bułgarii. Od kilku lat było wiadome to, że w krajach okolic Ukrainy pobudowano wielkie bazy, mogące służyć jako ośrodki treningowe i możliwe , że islamiści z Syrii tam teraz właśnie siedzą, czekając na uderzenie na Rosję.

   Ukraina jako wspomniana bezpaństwowa mieszanka kultur, o której jednoznacznie negatywnie wypowiedział się Dmowski, nie jest dla Polski partnerem do czegokolwiek. I „polski” entuzjazm w kwestii ukraińskiej powinien być potraktowany tak, jak się traktuje histerie, a nie inaczej. Polska może układać się jedynie z tym, który jest silny i jednoznaczny, a nie z tym, który daje jedynie tło dla rozgrywek obcych, a takim jest Ukraina.

   W tym regionie, naszym partnerem do rozmów czy układów jest Putin i Rosja. Silna imperialna Rosja nie jest dla Polski zagrożeniem, ale stabilizatorem całego regionu. Jeżeli ktoś myśli inaczej, to niech porówna obecny stan Polski z koszmarnym niemal PRL-em. Tamta Polska była bardzo zła, ale miała swe miejsce w świecie, a jej zewnętrzne granice były gwarantowane przez ZSRR, pensje były małe, a na mieszania czekało się pół życia,ale nikt nie spał w śmietniku. Dzisiaj jednak, „Polska” to brak granic, niedożywienie dzieci szkolnych, brak jakiejkolwiek ochrony jednostki ludzkiej przed bezprawiem urzędników państwowych czy zagranicznych koncernów, które zaczynają dyktować Polsce swe prywatne warunki nie tylko ekonomiczne, ale i prawne. To kraj, gdzie wyrzuca się 84-letnią kobietę z mieszkania, zabiera się rodzicom dzieci, gdzie Niemcy podnoszą głowy i wypędzają Polaków z ich gospodarstw, gdzie ograniczono dostęp do opieki zdrowotnej, wódka jest dostępna tak woda w karanie, skomercjalizowano dostęp do nauki i sam poziom wykształcenia zaniżono do niewyobrażalnych granic. Gdzie zadłużanie prywatne i państwowe wymknęło się z pod kontroli, etc., etc… Co tu porównywać z dawnym PRL-em? Toż porównanie z okupacją hitlerowską wypada trafniej. A nawet tam, przy wysiedleniach i zsyłkach, żaden hitlerowiec nie wypędziliby 84-letniej staruszki z jej mieszkania tyko dlatego, że słabo zapoznała się z warunkami „umowy”.

   Kwestia ukraińska jest zatem wielką pułapką dla Polski, bo tu chodzi właśnie o Rosję, a nie o Ukrainę i jakiekolwiek włączenie się Polski w żydowską politykę antyrosyjską jest dla nas szkodliwe, bo w skutkach zakończy się końcem Polski bez jakiejkolwiek perspektyw jej odbudowy w przyszłości.

   Już w latach 50-tych emigracja polska na Zachodzie, która miała jeszcze swą żywą i aktywną inteligencję, lub w ogóle resztki polskiej inteligencji tylko tam się zachowały, bo żydzi nie mogli jej wymordować, jak to miało miejsce w PRL, nawoływała do ugody z ZSRR lub przewidywała obecny nacisk NWO na Rosje, co zmusiłoby Moskwę do zmiany kierunku polityki sowieckiej na bardziej przyjazną Polsce. Rozumowano, że ZSRR pojmie to, że Polska jest dla Moskwy niezbywalnym buforem polityczno – wojskowym w regionie. Miałoby to sprawić, że władcy na Kremlu szukaliby porozumienia z Polakami.

   Nikt wtedy nie spodziewał się tego, że ZSRR się rozpadnie do tego stopnia, jak to widać teraz, ale też nikt nie przewidywał tego, że i Polska będzie w tak strasznym stanie, jak to ma obecnie miejsce. Wiele się zmieniło, wystąpiło wiele innych zmian na gorsze, tak w Rosji, jak i w Polsce.

   Jedno jednak nie uległo zmianie – wspólnota interesów Rosji i Polski. Oba kraje czy narody jadą na jednym wózku, są tak samo zagrożone w swej biologicznej egzystencji i mają wspólne interesy oraz wspólnych wrogów. Nawet gospodarki są sobie potrzebne, bo mogą się łatwo uzupełniać. Ogień na Ukrainie czy inne nowe zagrożenia lub prowokacje są i będą ukierunkowane na napuszczenie Polaków na Rosję. Ukraina ma być dla Polski ostatecznym rozwiązaniem, gdzie Polska przepadnie na zawsze.

   Bezmiar telewizyjnej histerii w polskich massmediach, ściąganie z urlopów różnych od dawna już odstawionych polityków, porozumienie ponad podziałami, to sceny z obecnej Polski. Kto wie, czy do tej atmosfery powszechnej mobilizacji nie należą również kiedy indziej zwykle nieszczęśliwe wypadki. Ten dość dziwny wypadek lotniczy ze spadochroniarzami i obecna katastrofa autobusu w Niemczech – czy nie są one częścią programu podnoszenia napięcia społecznego, a to celem łatwiejszej manipulacji społeczeństwem? Możliwe, że na tym nie koniec i będzie podłożona jakaś bomba lub nastąpią podobne wydarzenia. W trakcie pisania tego art. nastąpiła dość dziwna katastrofa w autobusu w Niemczech, gdzie kierowca w dość niewyjaśniony sposób – na minuty przed katastrofą – zatrzymał autobus, wysadził pasażerów i gdzieś pojechał pustym autobusem. Nie było go 15-30 minut, a krótko po ponownym załadowaniu paserów wjechał na autostradę , gdzie nastąpiła katastrofa. W niedzielę wieczorem kolejny dziwny wypadek: samochód z wariatem, który w Sopocie taranował przechodniów, a nawet jeździł po sopockim molo. Wypadki się zdarzą, wariaci też, rachunku prawdopodobieństwa okłamać jednak nie można i tu nasuwają się pytania co do tego, czy nie są to wypadki sztucznie zrobione? To wszystko podnosi napięcie społeczne, dzięki czemu można łatwiej sterować masami, które, jak wiadomo, nie kierują się rozumem, a owczym pędem.

   Atmosfera jednoczenia się „prawicy” celem gaszenia pożaru stodoły, którą podpalił Tusk, odsiecz kijowska, rakiety Putina skierowane na Warszawę, lada chwila powódź lub niewyjaśniony pożar, kolejny wypadek lotniczy lub kolejowy, wariat z siekierą, który wymorduje dzieci na obozie harcerskim, to wszystko jeszcze przed Polską, a coś z tego lub podobnego niewątpliwie nastąpi. Przyczyną tego nie jest ani pogoda, ani drapieżność wrogów Polski czy ich już szeroko rozpoznany wampiryzm starszych braci Karola Wojtyły. Przyczyną tego wszystkiego jest absolutna pasywność społeczna i brak w Polsce choćby najmniejszej 10 -20 osobowej organizacji, która byłaby i polska, i suwerenna. W Polsce nie ma ani jednej organizacji społecznej, partii, samorządu, czy drużyny harcerskiej, która wypowiedziałaby się w 5 zadaniach w obronie Narodu. Przyczyn tego jest wiele, wojna i Powstanie, Solidarność wpuszczona na boczny tor, zbrodniczość pontyfikatu Jana Powala II i jego skutki trwale do dziś, członkostwo w EU, gospodarka wolnorynkowa, etc. etc. Na temat tego, co trzeba robić, trudno jest coś uradzić, brak polskiego ruchu jest faktem bezspornym, ale nie można siedzieć z założonym rękami, bo Polacy to jedyny naród w Europie, który jeżeli już ma jakąś reprezentację, to jest ona tylko żydowska.

   Jeżeli jednak Polacy w dalszym ciągu nie są zdolni do uformowania nawet najmniejszego ruchu społecznego w Polsce, który byłby zdolny do jakiej suwerennej egzystencji politycznej, to trzeba choćby stwarzać atmosferę preferowania myśli polskiej na niskim szczeblu tj. w pracy, kawiarni czy w rodzinie. Bo od czegoś trzeba zacząć.

   Polska ma otwarty front zachodni, który zwerbował kilka milionów Polaków, pracujących przy zlewozmywakach w Niemczech, Anglii czy Skandynawii. Budują oni dobrobyt tamtych państw, a nie siłę Polski. Obecna atmosfera w Polsce niesie w sobie podejrzenie mówiące to, że zaplanowano otworzyć drugi front – front wschodni. Gdzie żydzi wyślą na ten front następne miliony Polaków, którzy jako najemnicy będą umierać w cudzej sprawie, w walce przeciw narodowi, z którym można by żyć w spokoju i dobrobycie. Przy otwarciu frontu wschodniego Polska dalej osłabnie, opustoszeje i będzie w niej zrobione miejsce dla żydów z Izraela i Niemców. Zajmą oni to, co Polacy opuszczą, a przecież siła tych żywiołów jest już teraz w Polsce ogromna i musi być bezwzględnie unicestwiona, o ile my mamy przeżyć.

   Odsiecz kijowska będzie końcem Polski i z tego upadku Polska już się nie podniesie. Nie można na to pozwolić. Aby temu zapobiec, trzeba sięgnąć do kontaktów osobistych z Rosjanami, ale nie liberałami czy demokratami, ale Wielkorusami. Bo tylko tam można spotkać oryginalnych i suwerennych Rosjan, a paradoksalnie tylko tacy mogą nam pomóc się odnaleźć jako naród.

   Od czegoś trzeba zacząć.

   Polubienie

   • DEVINGO

    Po raz kolejny podkreślam szacunek dla Twojej wiedzy – odnosze jednak wrazenie ze pisałes to jakiś czas temu! Jesli nie to dałeś dawne [wstawki]
    Być moze straciło trochę na aktualności jednak problemy nie przebrzmiały.
    Na poruszone problemy patrzę z innej strony. Patrzę poprzez Słowiańskość i krzywdy wyrządzone nam przez KK.
    Wrócmy troszkę wspomnieniami wstecz i przypomnijmy sobie pradawną Lechię która jednoczyła narody Słowiańskie. To właśnie one trzy razy spustoszyły Rzym. Wszyscy z historii znamy najazd Wandalów, jednak obeszli się oni z Rzymem baaaardzo łagodnie i miłosiernie.
    Przypominam ze to Lechia podbijala Rzym, a Rzym dopiero w 1 stuleciu po raz pierwszy przekroczył granicę na Dunaju – i to niedługo
    Odnoszę wrażenie ze KK jest spadkobiercą polityki Cesarstwa i prowadzi ja po dzis. Do tego oczywiście współpracuja głęboko z Chazarska bandą
    Ciekawostką jest to ze Słowianie w ogóle nie znali niewolnictwa – poznali je dopiero poprzez kontakt z religią [pokoju] Niewolnictwo przetwarzane przez różne wydarzenia trwa po dziś dzień i to my jestesmy niewolnikami
    Sprawa kontaktu z Rosją.
    Niezależnie od Twoich wypowiedzi, juz jakiś czas temu uznałem ze powinniśmy dogadywać się z Rosją. Odbierałem Putina nie jako agresora – tylko jako goscia dbajacego o sprawy własnego narodu. To ze nie pozwala wodzić sie za nos Amerykanom – nie swiadczy ze jest agresywny. Ja bardziej widze agresywna politykę USA na całym swiecie inspirowane przez organizacje żydowskie. Oddzielam państwo Izrael od tych organizacji bo widzę ich odrębność. Jednak obrona interesów USA 10 000 km od ich granic jest wyraźna odznaka agresywnych zachowań
    Wracając do Rosji. Były miedzy nami trudne chwile – ale już minęły i trzeba powoli podejmować próbę dialogu. Nie ma piekniejszych słów na świecie jak Wybaczam Ci. Należy je po jakims dialogu wypowiedzieć. Nie widzę w działaniu Rosjan agresji i próby oszukania nas. Dbaja o swoje interesy i one czasem sa rozbieżne od naszych – to oczywiste! Dogadujmy się z nimi wtedy świat inaczej na nas spojrzy

    Bogdan

    Polubienie

 6. „A ludzie kurwa jak głupki chodzą, i zajmują się swoim życiem codziennym. Czy mają co żreć, czy jakies barbeque będzie, czy wódka gdzieś będzie do wypicia, czy jakiś się biznes kurwa mały zrobi. Nie wiedzą, że to już wszystko runęło, świat stoi nad przepaścią ekonomiczną. Nie czujecie kurwa tej czaczy?” 😀

  Polubienie

  • ale beda sie kuzwa modlic na kolanach w cieplych kapciach ,pizdy jezusowe a jak im zony beda bili i gwalcili to spierdola do kosciola na modly w zalobie.

   Polubienie

 7. może nasi graja na zwloke i mowia ze przyjmą arabow a nie przyjma mowia ze wysla samoloty a nie wysla bo cos wypadnie w ostatniej chwili cos jak stalin obiecal hitlerowi ze napadną od wschodu na polske i spotkają się w warszawie, tymczasem 1 wrz mowil hislerowi ze jeszcze nie gotowy i żeby hitler parl i po tygodniu czy dwóch spotkali się na w brzesciu na bugu i wyszlo na to ze to hitler napadl na polske a później cudowenie ruska armia wyzwolila, w polityce trzeba klamac klamac zwodzić grac na czas mowic ze się lubi kogos jak się jak sie go zamordować itd., szydlo robi to swietnie

  Polubienie

 8. Panie Jarosławie,

  Czy Pan się aby nie pomylił z tymi 250kg dokumentów? Żadne media tego nie potwierdzają a mowa jest o 50kg. Czy ma Pan informacje z wiarygodnego źródła?

  Polubienie

 9. warto przeanalizowac ten fakt

  „Zapowiedz pana prezydenta Andrzeja Dudy o użyciu polskich samolotów bojowych F-16 w wojnie przeciwko Syrii jest niezgodna z art. 116 polskiej konstytucji. To Sejm wypowiada wojnę, a nie prezydent, i to wyłącznie w przypadku zaatakowania Polski lub naszych sojuszników. Włączenie się Polski w agresję na Syrię i wysłanie polskich żołnierzy po za granicami Polski jest również niezgodne z prawem międzynarodowym. Brak jest rezolucji Organizacji Narodów Zjednoczonych o użyciu międzynarodowych sił zbrojnych ONZ na terytorium Syrii i Iraku. Pomimo zabiegów, żeby taką rezolucję uzyskać, nie udało się Stanom Zjednoczonym w ONZ tego przeforsować ani udowodnić związku pomiędzy jakimkolwiek atakiem na USA bądź ich sojuszników ze strony Państwa Syryjskiego i Irackiego.

  Udział polskich wojsk w Syrii może być możliwy, tylko wtedy jeżeli o to poproszą tamte legalne władze Syrii i Iraku. O taką pomoc wojskową Rząd Syrii zwrócił się do władz Rosji, dlatego Rosjanie wspomagają wojska syryjskie w walce przeciw Turcji oraz Saudyjczykom, zwanym jako ,,państwo islamskie”
  Rządy Syrii i Iraku nie zwróciły się o taką pomoc do władz Polski, a więc Polska wysyłając polskich żołnierzy w obszar terytorialny Syrii i Iraku, wypowiada wojnę Państwu Syryjskiemu i Irackiemu, ponieważ napada zbrojnie na inne Państwa bezprawnie, które nie naruszyły w żaden sposób granic Polski ani jej terytorium, jak również żadnemu z państw sojuszu NATO.

  Polska nadal uznaje Syrię za państwo i utrzymuje z nim stosunki dyplomatyczne. Prowadzenie działań zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej przeciwko państwu Syryjskiemu, jest niczym innym jak wojną. Wynika z tego, że Polska w momencie, gdy polscy żołnierze wejdą (wlecą) do Syrii i Iraku w jakiejkolwiek formie, znajduje się w stanie wojny z państwem Syrii i Republiką Iraku, której Sejm Rzeczypospolitej Polskiej nie wypowiedział.”

  I na jakiego ciula nam to potrzebne?czy ktos informowal obywateli RP ,ze za ich pieniadze nasze samoloty regularnie patroluja rowniez przestrzen powietrzna Izraela?Co to kurwa jest!?pytal sie ktos obywateli Polski o pozwolenie?Te cale projekty upierdolone w glowie Macierewicza i Dudy swiadcza o tym w jakie gowno oni nas pchaja.Czy najpierw nie nalezy zabezpieczyc zywotnych intereswo obywateli Polski. No tak ale jak sie pierdolnelo parafke w imeiniu narodu pod Traktatem Lizbonski ,oddalo moc decydowania do Brukseli a moze Nowego Jorku i utracilo suwerennosc to teraz musza (a moze wcale nie musza)tanczyc jak im zagraja.

  Zastanawial mnie hipoteza o ktorej zaczyna sie mowic iz PIS oddal celowo wladze w 2007 aby koalica Samoobrona i LPR zostala wyeliminowana ze sceny politycznej jeszcze przed ratyfikacja traktatu lizbonskiego.”Stawką w tej rozgrywce była jedna, strategiczna decyzja, determinująca losy naszej Ojczyzny na dziesięciolecia. Ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego. Jego wynegocjowany kształt ŚP Prezydent Lech Kaczyński ogłosił sukcesem. Wiadomo jednak, że oznaczał on poważne osłabienie pozycji naszego kraju w Unii. Jego skutki zaczynamy odczuwać dopiero obecnie, kiedy coraz mniej mamy do powiedzenia w polityce europejskiej. W parlamencie, w którym zasiadali przedstawiciele LPR i Samoobrony, ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego była niemożliwa.”

  I tak tym sposobem znalezlismy sie w ciemnej dupie zaleznosci i utrata niepodleglosci,dzieki agentom wplywow loz masonskich.PO moglo przez 8 lat rujnowac POlakow do reszty i tym sposobem wielki wodz Jarek KAczynski mogl sie wybic jak z procy w 2015 ,jako zbawiciel narodu.Oby nie bylo placzu.

  http://maciejowski.salon24.pl/474564,zdrada-lizbonska-czyli-co-stalo-sie-w-2007-r

  Polubienie

  • wystrzelają troche arabow i wroca musza już grac troche w chuja jak z emigrantami ze przyjmiemy ale nie przyjmiemy bo się boimy nie robiłbym z igly widly

   Polubienie

 10. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/79073-atak-na-syrie

  „Kolejny prezydent wpycha Polskę w bratobójczą, nie naszą wojnę. Barwy polityczne prezydentów w Polsce się zmieniają, ale realizacja polityki USA i Izraela jest nadal realizowana i nie ważne czy to Pan Kwaśniewski czy Pan Duda. Jeszcze kwiaty nie uschły na grobach polskich żołnierzy zabitych na wojnie w Iraku i Afganistanie, a nowy prezydent chce swoimi nie odpowiedzialnym decyzjami kolejnych ofiar polskich żołnierzy. Napaść zbrojny Polski na Irak i Afganistan, był działaniem przestępczym byłych rządzących Polską wywodzących się z komunistycznej lewicy, obecne, nowe władze Polski też postępują podobnie, biorąc udział w wojnie przeciwko legalnym władzom Syrii, tym bardziej, że rządowe wojska syryjskie odnoszą sukcesy w walkach z dzihadystami islamskimi na terytorium Syrii, które są wspomagane przez Turcję i Saudyjczyków.

  Słuchając pana prezydenta Polski i jego pomocnika szefa BBN Pawła Solocha, którzy argumentowali, że udział polskich żołnierzy w wojnie przeciw PI, jest po to, aby NATO i USA zainstalowali w Polsce stałe bazy wojskowe obcych Państw. Takie postępowanie jest wyjątkowe wrogie Polsce i Polakom. Jest wyjątkowo naiwne oraz małostkowe i pokazuje, że obecna klasa polityczna zarządzająca Polską nie dorosła do swoich funkcji w Polsce. Swoją decyzją Prezydent igra życiem polskich żołnierzy, życiem polskiego narodu a w ,,nagrodę” będą okupacyjne obce wojska na stałe na terytorium Polski. To przecież głupota na nie spotykaną skalę.
  Prezydent, który domaga się obcych wojsk na swoim terytorium jest marionetkowym prezydentem i sam nie wierzy w istnienie takiego państwa jak Polska, czego dobitnym przykładem jest wasalska polityka obecnego prezydenta i rządu w stosunku do USA. Przypomnę, że pierwszym rządem, który domagał się obcych baz wojskowych na terytorium Polski był Rząd L. Millera. Żadne Państwo nie jest niepodległe, jeżeli na jego terytorium są rozmieszczone obce wojska. Nasza Niepodległość to współpraca z każdym na takich samych warunkach, szczególnie należy żyć w zgodzie i prawdzie z swoimi sąsiadami. Należy przypomnieć panu prezydentowi, że od realizowania interesów amerykańskich, izraelskich oraz ukraińskich w Polsce są ambasady tych Państw w Polsce. Prezydent Polski i Rząd Polski jest od służenia Polakom, a nie narażania ich na wielkie niebezpieczeństwa oraz straty moralne i ekonomiczne.”

  Polubienie

 11. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fundacja-batorego-czy-planuje-drugi-majdan-w-polsce

  „Podstawową metodą działania Fundacji Batorego jest udzielanie dotacji na przedsięwzięcia podejmowane przez organizacje pozarządowe – wspiera m.in. program Obywatele Dla Demokracji o budżecie 150 mln zł, który jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się liberalne i lewicowe organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

  Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo-zbrodnią” opisaną w powieści Georga Orwella „Rok 1984”. Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

  Czy Polsce grozi drugi Majdan?

  Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

  Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w antyimigracyjnych manifestacjach. Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

  Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”, która jest doskonałym kneblem dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Najbardziej prawdopodobnym celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest uważana za bardzo niewygodnego partnera, którego trzeba spacyfikować. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji w Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

  Orwellowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów daje zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych, a to da lewicowym rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

  Jednakże wszystko zależy od tego, czy damy się sprowokować i wplątać w ich intrygi. Każdy plan ma słabe strony – mimo posiadania mediów i cenzury, Internet jest wciąż wolny, a ludzie coraz bardziej dostrzegają fałsz i obłudę. Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jest uświadamianie społeczeństwa poprzez propagowanie prawdziwych informacji, gdyż świadomym społeczeństwem trudno sterować.”

  Polubienie

 12. Drogi Jarku Kefirze, ja bym nie posądzał Kiszczakowej o głupotę. Zdecydowanie nie chodziło jej o 90tys. zł. Stawką było raczej życie. Pamiętając historię Jaroszewiczów. Jednak te dokumenty obnażą parszywą konstrukcję III RP. Jaka wolność, jaka gospodarka i jaka demokracja?
  2 materiały:

  Macierewicz ma rację, 2 pokolenia zostały wyru**ane

  Polubienie

  • ==Jednak te dokumenty obnażą parszywą konstrukcję III RP. Jaka wolność, jaka gospodarka i jaka demokracja?==

   A kto pozwoli to ujawnić??
   Juz kolesie szechtera odpowiednio to rozdysponują.

   Jeszcze zależy kto skorzysta z kopii w berlinie, moskwie i waszyngtonie..
   Teraz rządzi zbig b. z waszyngtonu.

   Polubienie

   • ANTYPOLSKI SKANDAL na antenie Radio Maryja

    z Torunia 8.2.2016: Minister Środowiska Orion Jędrysek, Główny Geolog III RP po urnowych wyborach 25.X.2015 był gościem „Rozmów niedokończonych” Radio Maryja 8.2.2016. Niestety na telefony słuchaczy o ropie naftowej pod ziemią w Polsce odpowiadał wymijająco, a gdy wreszcie słuchaczka z Małopolski zapytała o zabetonowane odwierty z PRL odpowiedział skandalicznie: ” to ropa ukraińska” !!!!. Później zadzwonił słuchacz z pytaniem ” a co z ropą na Mazurach” – wtedy O. Jędrysek potwierdził i dodał, że jest bardzo płytko pod powierzchnią, ale nadal milczał jak zaklęty w temacie – co z wydobyciem ??
    (…)
    No hejterzy, koniec waszego babci srania, wyszło szydło z worka , wpierw rozbiory a potem pompowanie ropy na masową skalę. Dlatego główny „geolog” Pl , powiedział ,że na podkarpaciu gigantyczne złoża ropy są ……ukrainskie !!!. Bo wiedział że to ma byc juz terytorium Galicji/judeopolonii .!, szkolony jak należy. A wy tu hejterzy popychacie pierdoły bo gracie w jednej druzynie z nemrodystami co robią ten rozbiór, tak jak rozbiory z przed ponad 200 lat. Powiem wam , żadna hybryda/nemrodysta nie przeżyje Armagedonu, macie to jak w banku .

    8.3/9 Mapa kolejnego rozbioru Polski, koment. B.Andrejas i M.Szczytyński

    Poprzednia część 8.2/9 na Rynku we Wrcołąwiu: https://www.youtube.com/watch?v=_X7w2… w rozmowie: Poseł Ziemski z Opolszczyzny Mariusz Szczytyński i Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincji Wrocławskiej Beata Andrejas
    – mapa kolejnego rozbioru PL
    =====================

    To są realia a nie jakieś ‚teczki’, znowu ktoś śmierdzacego zdechłego kota
    obraca ogonem…

    Polubienie

 13. Zastanawiam sie czy moze w tej chwili takie czy inne medialne przyciagacze uwagi sa celowo publikowane.
  Bardzo mozliwe ,ze to co sie naprawde szykuje za ta medialna kurtyna jest o wiele bardziej przerazajace i niesamowite.
  Takie informacje nigdy nie osiagaja zadnej pop publiki.
  Jednak na zdrowy rozsadek oceniajac zbieznosc pewnych wydarzen ,katastrof ,kleski niesamowite go przyspieszenia rozwoju naszej cywilizacji … Mozna stanowczo stwierdzic ,ze zostalo nam nie wiele juz czasu do jakiegos rodzaju Apokalipsy. Dziekuje za uwage i przyjecie do grona forumowiczow . Nastepnym razem postaram sie wiecej wyjasnic i podac pewne zrodla na ktorych sie bazuje opisujac dlaczego w ziemskim matrixie dzieja sie teraz takie wydarzenia a nie inne…☺
  M.Ch.

  Polubienie

 14. Bylismy wielkim narodem,uprowadzonym przez watykanskie NWO a teraz sanne energetycznie przez zakulisowych projektantow systemow,religi ,wszystko musi byc okreslone mianem pluralizmu czyli naszych wyborow.Ma byc tak popierdolone ze nie mamy sie rozeznac z mozliwosci wyborow,300 parti,4 systemy ekonomiczne,polityczne i z 20 religi i 100 sekt,mozliwosc w uzyciu 100 roznych dopalaczy ,ilosci narkotykow i wyborze kanalow tv. Mamy sie nierozeznac w sytuacji z powodu ilosci wyborow i mozliwosci a o reszte oni zadbaja.
  Powyzsza lista krypto mongolow zakamuflowanych pod polskimi nazwiskami to tylko dowod na to ze zyjemy w odwiecznym jasyrze arabskim ,sprowadzeni do roli niewolnika bez swiadomosci ze sie jest nim ,dzieki wlasnie nadanym nam mozliwoscia ;do modlenia sie,chodzenia do kosciola,uczestnictwa we wiecach partyjnych i wyboru 100 rodzaju wedlin zawierajacych chemikalia w celu wywolania u nas raka i innych chorob.
  Warto sobie ta liste pseudo Polakow wdrukowac w DNA ,oczywsicie kosciol i politycy za nas tego nie zrobia ,bo o to im przeciez chodzi,warto dlatego aby wyzwolic sie ze syndromu ofiary pogodzonej ze swoim losem.W skrajnych przypadkach takie ofiary niewoli identyfikuja sie z oprawca i niejdnokrotnie ulatwiaja robote okupantom.

  Najazd mongolskich stepowych pogan na Polske po 91 roku ,doprowadzilo do sprzedazy wielu Polakow w jasyr na zachod w nowoczesne niewolnictwo (niewola zlewozmywakowa) nie tylko ekonomiczne.Sprzedani to gospodarczy wygnańcy, wielu z pewnością doznało na zachodzie traumy, spętanych systemem, czy podniosą się po takim urazie psychicznym (powrócą stamtąd) ? Nie da się ukryć, że zachodnie (UFO) społeczeństwa multi kulti są rodzajem maszynki do urabiania umysłów. Widać to choćby po obcej człowieczeństwu ideologii Gender, bądz innych wynaturzeniach państw (duchowo) rozwarstwionych, także przez Islam.W takich przypadkach obserwuje się zakłócenie postrzegania siebie, własnej wewnętrznej rzeczywistości w stosunku do porywaczy, nazwane w psychologii Syndromem Sztokholmskim, jest stanem psychicznym, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi.
  Dla takich Bolkow,Michnikow,Tuskow,Komorowskich,Stolzmanow a nawet Kaczynskich przyszlosc Polakow nie ma znaczenia,oni spelniaja tylko swoje zadania smiejac nam sie w twarz.Te papiery na nich to niczym afera podsluchowa z restauracji sowa i przyjaciele,splyna po nich jak woda ,rozejdzie sie po kosciach a my mamy dalej stac z otwartymi buziami ze zdziwienia ale tylko na 5 minut a pozniej dalej odgrywac role ofiary.

  Polubienie

  • wszystkie rzadowe bestie szukają swoich zydomongolskich yahwistycznych genow, w stanach maja nawet baze danych, nie wejdzie do polityki żaden bez tych kurewskich kseizycowych bezdusznych genow

   Polubienie

 15. I tutaj kłania się podświadomość. Gdy pierwszy raz zobaczyłem i posłuchałem Wałęsy od razu wiedziałem, z kim mam do czynienia. Dowodów żadnych jeszcze nie miałem ale głębokie przeświadczenie, że to kombinator a przy tym oszust i głąb. Nie wstąpiłem do Solidarności, bo coś mnie odrzucało i nie pozwalało zaufać. Głupia, dziecinna konspiracja tam panująca a także obecność w niby zakonspirowanym gronie osób, których bliscy powiązani byli z bezpieką też zaufać nie pozwalała.
  Co to za konspiracja, w której za zdradę nie ma kary?
  Coś mi się nie zgadzało.
  Żal mi tylko było spracowanych i wykorzystywanych robotników, którzy patrzyli w to, jak w świętość. Ostrzegałem ich.

  Polubienie

 16. Temat ciekawy, ale to już jest musztarda po obiedzie. Czepiacie się Wałęsy. Mnie ten pan nic a nic nie interesuje. Ani jego przeszłość, ani jego teraźniejszość, ani jego przyszłość. Przegrał wybory w 1995 roku i po ptokach. Po co dalej o nim mówić i pisać?Jeśli mówicie o panu Lechu Wałęsie, to robicie mu darmową reklamę. Nieważne jest przy tym, czy mówią o nim dobrze, czy źle. Zostawmy go samemu sobie. Ma emeryturę, ma dochód z wykładów, a zatem nie będzie przymierał głodem. Głodują, marzną i mrą z braku kasy na leki tylko zwykli ludzie. Tak było, tak jest i tak będzie. Obawiam się, że zajmując ludzi emerytem odwracacie uwagę społeczeństwa od ważniejszych spraw. Sytuacja międzynarodowa wokół RP jest wyjątkowo zła. W dodatku nie wiem w jakim to celu mamy wysyłać polskie samoloty do Syrii. I to bez wypowiedzenia temu krajowi wojny. Czy polityków celowo ktoś nie douczył, że wojna bez wypowiedzenia wojny jest wojną nielegalną? Toczyliśmy taką nielegalną wojnę w Iraku, jeszcze toczymy w Afganistanie, a już chcemy zacząć nową w Syrii. Czy Syria należy do NATO? Nie. Amerykanie toczyli w Iraku wojnę legalną, my nie. Wypowiedzieli ją w formie ultimatum, co spełniło warunki legalności wojny. Nie oceniam sprawiedliwości i moralności tej wojny. Dzisiaj jak ktoś się sam nie uczy, to żadne wyższe studia mu nie pomogą.

  Nie chcę nikogo nudzić. Zadam tylko jedno proste pytanie? Dlaczego polski KRK nie protestował przeciwko wojnie w Iraku, czy w Afganistanie? To nie była nasza polska wojna. I co? Dostaliśmy po niej intratne kontrakty? A czy Polacy już jeżdżą do USAN bez wiz? Pchamy się wszędzie tam, gdzie nas nikt nie chce, a tymczasem kraj jest bez należytej obrony. Samolotów jak na lekarstwo i jeszcze chcemy je słać do Syrii? Wojna to gigantyczne wydatki. Czy ten tak zadłużony kraj stać na taką nową wojenkę?

  I już moja ostatnia refleksja. Owsiak zebrał wtedy 60 miliardów starych złotych. Na sprzęt rząd nie miał kasy. A pan Wałęsa wysłał Polaków do Jugosławii. Ta wycieczka naszych chłopców kosztowała ten kraj 300 miliardów starych złotych. Ile to sprzętu dla szpitali można byłoby za te 300 000 000 000 st. zł. kupić.

  Polubienie

 17. https://cyklista.wordpress.com/2016/02/21/zadluzanie-polski-trwa/

  „Bolek, Bolkiem, ale Ministerstwo Finansów wciąż zaciąga nowe długi! Wczoraj powiększyło zadłużenie o kolejne 6 miliardów złotych!

  Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów, wczoraj na aukcji polskiego długu rząd sprzedał obligacje Skarbu Państwa za łączną kwotę 6 miliardów złotych. Była to już czwarta aukcja polskiego długu licząc od początku tego roku. Niestety, pokusa na dalsze zadłużenie będzie wysoka, bowiem – wbrew międzynarodowej nagonce na nasz kraj, jaka w ostatnich tygodniach miała miejsce – ilość podmiotów, które chciały zostać wierzycielami Polski była wczoraj całkiem spora.”

  Polubienie

  • Bo kurwy z tego ‚rządu’ to agenci banksterki!

   W dniu 21 lutego 2016 10:00 użytkownik „Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka” napisał:

   > Sanctus Diavol commented: ” > https://cyklista.wordpress.com/2016/02/21/zadluzanie-polski-trwa/ „Bolek, > Bolkiem, ale Ministerstwo Finansów wciąż zaciąga nowe długi! Wczoraj > powiększyło zadłużenie o kolejne 6 miliardów złotych! Zgodnie z komunikatem > opublikowanym przez” >

   Polubienie

 18. Spotkałem Kiszczakową na wakacjach w Egipcie w 2010r opowiadała że to jej mąż obalił komunę że ich przyjaciele SBole to byli normalni sympatyczni ludzie i tak dalej specjalnie z nią pogadałem aby dojść czy to durne czy wyrachowane i powiem durne 🙂

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s