Felietony i artykuły autorskie

BARDZO WAŻNE! Ten propagandowy film uratuje Polskę od islamskiej inwazji!

BARDZO WAŻNE! Ten propagandowy film uratuje Polskę od islamskiej inwazji!

islamscy imigranciTo bardzo ważna sprawa. Możemy wywrzeć ogromny wpływ psychologiczny na islamistów w Europie. Możemy sprawić, że zaczną się Polski bać. I terroryści państwa islamskiego będą bali się tu przyjeżdżać – a więc także terroryzować, kraść, niszczyć, gwałcić, bić i mordować. Bo po to oni tu przybyli. To nie są uchodźcy, to islamska armia inwazyjna. Globalny dżihad powoli się zaczyna. Milion żołnierzy jest już w Europie. Czekają oni na przybycie dalszych posiłków (miliony żołnierzy są już w drodze) i na wydanie rozkazu od swojej centrali.

Wybije godzina zero, i Europę będzie czekał kataklizm wojenny o rozmiarach niewyobrażalnych, wręcz biblijnych. Wołyń to przy tym będzie pestka. A co za tym idzie – upadnie światowa ekonomia, bo giełdy i systemy ekonomiczne są bardzo wrażliwe na byle pierdnięcie. A co dopiero na wojnę i destabilizację struktur państwowych w kilkunastu państwach Zachodu. Zupełny brak logistyki i wymiany towarowej. Braki żywności (bo upadnie eksport / import). Blackouty energetyczne, przerwy w dostawach wody, gazu, ogrzewania..

PiS będzie musiał wprowadzić stan wojenny i postawić wojsko na granicy z Niemcami. Być może nasi chłopcy będą musieli zostać wysłani na europejski, hybrydowy front, i tam będą walczyć, ginąć. Bo jesteśmy jedną, wspólną cywilizacją. Słowianie razem z Germanami, Anglosasami, Ugrofinami (Węgry, Estonia, Finlandia) tworzą przecież pełną wad i niesprawiedliwości, ale też wspaniałą cywilizację. A obecnie mamy do czynienia z realizowanym z pełną premedytacją planem sabotażu i zagłady naszej pięknej cywilizacji. Czy Wy naprawdę myślicie, że elity polityczne to „głupie euro-lewactwo” zapatrzone w chorą ideologię, które nie wie co robi? No ludzie no.. Oni dobrze wiedzą, co robią.

O inwazji armii państwa islamskiego na Europę, czytaj też w moich innych artykułach:
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

Poniżej wklejam bardzo ważny anglojęzyczny film propagandowy o Polskiej Sile. Jak przestraszyć muzułmanów w całej Europie? Skrzyknijcie znajomych, którzy chcą działać na poważnie. Wystarczy pół godziny do godziny dziennie. Oto ogólne zasady – w komentarzach zaproponujcie swoje:

 1. zapisujecie się do setek (do max tysiąca można) grup anglojęzycznych, niemieckojęzycznych, francuskojęzycznych itp itd. Możecie też wyszukać grupy islamskich imigrantów mieszkających w miastach Zachodniej Europy. Ważne by grupy były duże (co najmniej 5.000, 10.000 członków).
 2. z fałszywych profili z fałszywymi danymi (facebook blokuje za byle co) wklejacie link do poniższego filmu video na te grupy. Jeśli się boicie – możecie poczytać o VPN i serwerach proxy. Ważne, by używać tylko jednego i tego samego, w miarę stabilnego i szybkiego serwera proxy. Inaczej facebook szybko dokona blokady konta. Najlepiej jest używać fałszywego konta z fałszywym IP (serwer proxy). Absolutne ZERO prawdziwych i prywatnych danych! Inaczej narażacie się na odwet lokalnych islamistów, pozwy sądowe, blokady Waszych kont. Te fałszywe konta i tak będą co jakiś czas blokowane, więc z pokorą przywyknijcie do tego.
 3. gdy już umieścicie post z filmem video w takiej grupie, niech Wasi wtajemniczeni w plan znajomi dodadzą kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt komentarzy pod nim. Wtedy treść ta dotrze do większej ilości osób (taki mechanizm facebookowy).
 4. dodajemy wpisy w godzinach 19:00 – 21:00, bo wtedy jest najwięcej osób w internecie. Nie dodajemy postów w piątki i soboty, bo wtedy większość ludzi odpoczywa, najczęściej poza internetem. Ale w niedziele w wymienionych wyżej godzinach – jak najbardziej, wtedy też jest dużo ludzi w internecie, bo nazajutrz poniedziałek i praca.
 5. możecie dodawać daną treść w jednej grupie jeden raz na dobę. Więcej razy nie ma i tak sensu, ważne by dodać w tych godzinach 19:00 – 21:00. Poza tym, może to zostać potraktowane jako spam.
 6. ściągnijcie ten film video z serwisu You Tube na dyski twarde Waszych komputerów. Może ono zniknąć, zostać skasowane za rasizm. Czasami się to zdarza.
 7. chyba najważniejsze.. Wykażcie się, cholera jasna, własną inwencją twórczą. Twórzcie podobne, najlepiej dłuższe i nieco bardziej szokujące filmy w językach zagranicznych (z dużymi i czytelnymi, zagranicznymi napisami lub z zagranicznym lektorem) i umieszczajcie je tak, jak opisałem powyżej. Najlepiej by były to filmy pokazujące, jak w Polsce jest źle, że polscy nacjonaliści są bardzo silni i bardzo chętnie spuszczają wpierdol islamistom, że polska Policja przymyka oko na takie incydenty, pozwala wręcz na nie, itp itd. Bardzo dobrze by było, gdybyście poznali tajniki PR (public relations), NLP, socjotechniki.. To potężna wiedza i można i trzeba wykorzystywać ją dla Jasnej Strony Mocy

Zapewniam Was, że tego typu wieści rozchodzą się w hermetycznych i bardzo solidarnych środowiskach islamistów niezwykle szybko. I w tym tkwi siła tego przekazu. To jest na razie wojna psychologiczna, wojna o umysły. Czy chcecie wojny realnej w naszej Ojczyźnie?! Więc do dzieła.

Poniżej zamieszczam treść do udostępniania. Film jest naprawdę mocną i dobrą psychologiczną propagandą. Jest to treść DOMYŚLNA. Ale najlepiej jeśli wykażecie się inwencją twórczą, i dodacie kilka zdań od siebie, w danym zagranicznym języku. Ważne, by te zdania nie podpadały pod paragraf, nie nawoływały do przemocy itp itd. Oto ta treść:

From Polish men to muslim migrants:
https://www.youtube.com/watch?v=wmpaJTGT8Yg

Poniżej możecie zobaczyć ten film bezpośrednio z mojego bloga:

Proszę o udostępnienie treści tego artykułu gdziekolwiek się da. Na grupach organizacji paramilitarnych, samoobonnych, Gwardii Narodowej, Armii, Policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej itp. Wiem że jestem autorem bardzo kontrowersyjnym i wiele środowisk mnie nie lubi. Dlatego zwalniam ten (i tylko ten) artykuł z części praw autorskich. Jeśli bezwzględnie wymaga tego sytuacja – kopiujcie ten artykuł bez podania linka do źródła (kefir2010.wordpress.com) i bez podania jego autora i właściciela, czyli Jarka Kefira (mnie).

Film video pochodzi z kanału:
Made In Poland A.D. 2016

Autor tekstu: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

41 odpowiedzi »

 1. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/78691-wszystkie-arabskie-media-donosza-polska-idzie-na-wojne-z-isis

  „Jak oświadczył minister obrony, Antoni Macierewicz, Polska weźmie udział w walce zbrojnej przeciwko Państwu Islamskiemu. Minister zapowiedział, że decyzja została dopiero podjęta, a szczegóły będą ustalane w nadchodzących tygodniach. Decyzja ma zostać przypieczętowana podczas lipcowego szczytu NATO w Warszawie.

  Macierewicz poinformował o decyzji w przerwie spotkania z innymi ministrami obrony, których kraje są członkami NATO. Walkę z ISIS minister określił jako „istotne działania na południowej flance NATO”. Dodał także, że liczy na to, że „Stany Zjednoczone i NATO w całości wesprą Polskę i inne kraje wschodniej flanki swoją trwałą, stałą obecnością”.

  „Trwała obecność na wschodniej flance jest jednym z głównych kierunków polityki NATO. Chodzi o to, aby na terenie Polski były stale wojska NATO i Stanów Zjednoczonych” – powiedział Macierewicz.

  Macierewicz rozmawiał także z Ashem Carterem, sekretarzem obrony USA, w sprawie środków jakie Stany chcą przeznaczyć na obecność swych wojsk w Europie. W 2017 roku USA ma wyłożyć na ten cel 3,4 mld dolarów. Minister obrony chce, by część tej kwoty trafiła do Polski. Według niego, Carter miał stwierdzić, że „jest to rzecz do dyskusji”.

  Podczas spotkania ustalono też, że wojska NATO na Bliskim Wschodzie zostaną wzmocnione. Ministrowie obrony przystanęli bowiem na propozycję USA i do walk w tym rejonie wysłane zostaną samoloty systemu wczesnego ostrzegania.

  Powyższa informacja była wczoraj mocno rozpowszechniana przez arabskie media.

  Wojciech Szewko, ekspert z dziedziny terroryzmu, nie ma wątpliwości – decyzja o przyłączeniu Polski do koalicji przeciwko ISIS istotnie wpłynie na ryzyko zorganizowania zamachu terrorystycznego w naszym kraju.”

  …………………………………….
  Jarek zarzucę kilka istotnych przekazów, żebyś też coś mógł opublikować na ich podstawie, a wieści są naprawde gorące!

  Polubienie

 2. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-rok-2016-przyniesie-slowianska-rewolucje

  „Wiele powiedziano o 2016 roku i widzimy że wiele się dzieje. Gdyby ktoś 2 lata temu powiedział że Polska i Polacy będą uwalniać się z Unii, wyśmiano by go, jednak mamy czas zwrotny w dziejach Ziemi i uwalniania się od zniewolenia. To zniewolenie jest widoczne wszędzie w całym systemie, począwszy od nauki, szkoły, religii, pracy, życia na kredytach, wszystko skonstruowane jest tak że obojętnie ile zarobisz zawsze będzie ci można to odebrać i znów staniesz się niewolnikiem systemu.

  Jednak w tym całym absurdzie zapalono zielone światło i tak jak od 2 lat pisze o zmianach na Ziemi, tak ten rok dokładnie pokaże że to zielone światło świeci już w Polsce i wśród cywilizacji Słowian. Na temat cywilizacji Słowian powiedziano wiele, natomiast o zielonym świetle w naszym regionie mówi się ale z niedowierzaniem. Wszyscy chcieliby upadku tego systemu tylko mało kto wierzy, że to możliwe a tym bardziej że to możliwe bez wojen i po wyjściu z Unii. Zielone światło w naszym kraju zostało zapalone i zapowiedziane już dawno. Widzieli je nieżyjący jasnowidzowie którzy mówili o złotej erze która wyjdzie z Polski i terenów Słowian, teraz kiedy realizuje się to na naszych oczach, ludzie bardziej boją się tego w czym będą uczestniczyć zamiast cieszyć się i potęgować wiarę w to że wreszcie czas rewolucji i zmian się zaczął.

  Poprzedni rok pobił wszelkie rekordy jeżeli chodzi o klimat itd., ten to już rok pracy i nowych rekordów i nowych wydarzeń które wpłynął na spotęgowanie siły zielonego światła. Widzimy że Polacy wybrali rząd który szykowany był na wojnę z Rosją poprzez nienawiść jaką wszczepiono im podczas zamachu w Smoleńsku. Teraz dzięki premierowi Orbanowi, prawda o Unii oraz o Rosji została podana naszym politykom i oni zmienili swój stosunek do Rosji i do Unii. Zjednoczyli się z Czechami, Słowacją, Węgrami aby zbudować silną przestrzeń odporną na ataki korporacji jaką stała się Unia i sprytnie dzięki Węgrom dostaliśmy się pod płaszcz ochronny Rosji. Nie będziemy strzelać z procy do niedźwiedzia ale będziemy sobie spokojnie budować nową przestrzeń wolną od korporacji i narzucania nam smyczy i kagańca.

  Jednak zanim całkiem oderwiemy się od „przyjaciół” z Unii aby zacząć budować nową silną przestrzeń Słowian, czeka nas walka z korporacjami, a ponieważ wiele do nich należy i wielu Polaków ma oszczędności w ich bankach, tak więc zanim Unia dosięgnie nas ręką sprawiedliwości – bądźmy mądrzejsi od nich i zmieńmy swoje rachunki do polskich banków, tak aby potem nie narzekać na rząd i na ich politykę. Polacy powinni zrozumieć że polityka USA i Unii zmierza do chaosu oraz wojny z Rosją i okradzenia Polaków z ich oszczędności, jeżeli ci nie będą uczestniczyć w tej polityce, oraz do wywołania chaosu taki jaki widzimy w Europie Zachodniej. Dlatego póki nasz rząd gra na zwłokę zmieńmy to co możemy aby potem nie lamentować.

  Aby zbudować zielone światło i nowy wiek na Ziemi, w naszej przestrzeni musi upaść wszystko co znamy, całe zniewolenie i ponieważ nam dano więcej czasu, piękną energie Słowian to wykorzystajmy czas, jedność w narodzie, mądrość rządu, kochanych sojuszników (Czechy, Słowacje, Węgry) aby tak się stało. Abyśmy nie uczestniczyli w absurdach wojennych, absurdach ekonomicznych, absurdach wojny religijnej i iluzji zagrożenia terroryzmem i połączeni w jedności wszyscy razem, spokojnie przygotowali się na uwolnienie i upadek tego co nas zniewala.

  Gdy naprawdę odrobimy lekcje i pomożemy sobie wspólnie wtedy nasz kraj będzie jednym z najbezpieczniejszych krajów w tym przewrocie, a ponieważ on dokonuje się na naszych oczach, to wspólnie możemy przyspieszyć tą zmianę i ubrać ją w bezpieczne nasze finanse, bezpieczną naszą żywność, bo anomalie pogodowe mogą spowodować jej brak, zresztą tak samo jak absurd w Europie Zachodniej. Zajmijmy się tworzeniem wspólnoty z Europą Środkową i Wschodnią ze Słowianami i to pozwoli nam na otwarcie znów granic w handlu z Rosją, na bezpieczeństwo i brak wojny i zbudowanie zupełnie nowej przestrzeni, której światło widziało tak wielu jasnowidzów.

  Wszystko jest w naszych rękach, głowach, sercach. Jeżeli jednak będziemy podzieleni to zostaniemy wykorzystani do planów zniszczenia, jakie zostały nam juz pokazane. Jeżeli zjednoczymy się, będziemy patrzeć bez żalu na upadek cywilizacji zachodniej jako uwolnienie od kredytów, systemu itd. Dano nam czas aby przysłowie mądry Polak po szkodzie zamienić na mądry Polak, wszystko w rękach naszej jedności, wyjście z Unii to podstawa uwolnienia się od korporacji, nie obejdzie się bez energii zwrotnej w postaci ataku na nasze oszczędności które są w ich bankach na naszym terenie, na embargo na polskie produkty, na wizy pracownicze itd., ale mimo jakiś strat uratujemy jedno najważniejsze – życie swoje i naszych dzieci, bo wojna zniszczy wszystko i nas samych, plan okupanta zniszczy doszczętnie nasz kraj, tak jak niszczą Francję, Grecję, Włochy, Hiszpanię, Portugalię itd.

  Więc skoro dano nam czas, rząd, pobudkę świadomości to warto przygotować się na trudny okres tak aby nie stracić nic i nie dać się wmanewrować w jakieś absurdy. Rząd musi działać na 2 strony aby kupić nam czas, aby mieć gwarancję od Rosji i mocnych przyjaciół za plecami dlatego będą mówić sprzeczne rzeczy, ale nie zmienia to faktu że teraz razem z mocnym społeczeństwem będą budować zielone światło dla tej przestrzeni bo tak zostało przepowiedziane już dawno temu, teraz wystarczy nie popełnić błędu pychy, ego, zarozumialstwa, cwaniactwa, ignorancji, podziału, kłótni i spełni się to co zbuduje wolność o jakiej nawet nie marzyliśmy. Czy to takie trudne?

  Czy trudno zrozumieć że każda cywilizacja ma swój początek, rozwój i koniec, zwłaszcza ta która tworzy niewolników? Czy tak trudno zrozumieć że każdy niewolnik otrzymuje szansę na uwolnienie i że jego los zależy od tego czy wykorzysta tą szansę? Myślę że nie, tylko jak to zrobić kiedy niewolnicy ciągle się kłócą o wszystko i nie zauważają zagłady? Może właśnie teraz pokazuje się nam, że jedność Słowian jest ponad podziały, kłótnie, przeszłość i może właśnie nadchodzi era Słowian, era wolności, era jedności z naturą, kosmosem, matką Ziemią, źródłem z którego wszyscy pochodzimy, wystarczy że spojrzymy na siebie jak na brata i siostrę, posłuchamy sie nawzajem z szacunkiem a zielone światło w tej przestrzeni będzie jak latarnia dla wszystkich cywilizacji uwolnionych z tego systemu.”

  Polubienie

  • Powyższe mądre słowa powinny stać się codziennym przesłaniem Polaków i wszystkich Słowian i oby się zrealizowały.
   I tak się stanie.

   Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/78577-uzasadniona-samoobrona

  „Europę zalewa fala imigrantów, w przeważającej mierze rozwydrzonych mężczyzn, dających się mocno we znaki Europejczykom, którym, zamiast wdzięczności za doświadczaną pomoc, okazują wzgardę i agresję. Nagminne, a w wielu przypadkach masowe rozboje, akty molestowania i gwałty, których ofiarami padają kobiety, słusznie bulwersują europejskie społeczeństwa.

  Nie może być bowiem żadnej tolerancji dla obleśnych zachowań, jakich dopuszczają się przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki, tak jak nie są tolerowane podobne czyny ze strony rdzennych mieszkańców naszego kontynentu. Nie powinno mieć dla nas znaczenia, że muzułmanie korzystając z przyzwolenia, jakie daje im ich religia, traktują kobiety niemuzułmańskie, nawet prostytutki, jak „zwierzynę łowną”. Dla wyznawcy Allaha, z którym odbędą one stosunek seksualny stają się „nosicielkami islamu”, co zapewnia mu poważanie w jego społeczności, często nawet u muzułmańskiej żony. W islamie „chwalebne” jest również zgwałcenie niemuzułmanki, uprowadzenie jej lub uwiedzenie. Muzułmanin może wtedy „szczycić” się swoimi „wyczynami” wśród współwyznawców, którzy traktują go prawie jak „misjonarza” szerzącego islam wśród kobiet niewiernych. Plugawe zachowanie tych obcych przybyszów może być w jakiś sposób wytłumaczone tym, że u siebie widzą kobiety tylko w towarzystwie mężczyzn (mężów, ojców lub braci), szczelnie zasłonięte, z chustą na głowie lub z zakrytą twarzą. One są dla nich niedostępne poza małżeństwem, na które często nie stać przeciętnego muzułmanina, bo musiałby on ofiarować spore stado kóz lub wielbłądów rodzinie swojej wybranki i wyprawić huczne wesele. A gdyby uwiódł lub zgwałcił jakąś muzułmańską kobietę, musiałby się liczyć nie tylko z gniewem Allaha, ale także z zemstą ze strony jej rodziny.

  Dlatego właśnie przybywając do Europy, zachęcani przez swoich „przewodników duchowych” z ISIS i odurzeni alkoholem, którego paradoksalnie ich religia zabrania im spożywać, rzucają się niczym dzikie zwierzęta na Europejki, które, co zrozumiałe, zachowują się u siebie w sposób dużo bardziej swobodny, niż ograniczone w swoich prawach kobiety muzułmańskie. Niemniej jednak żadne powody nie mogą usprawiedliwiać plugawych napaści, nawet to, że europejskie kobiety są często w obliczu takiej agresji osamotnione i bezbronne. Zawodzą bowiem politycy, sądy i policja, które są bezradne wobec tego problemu. Bulwersujące są również takie wypowiedzi jak burmistrz Kolonii Henrietty Reker, która obwiniła kobiety o próby gwałtu na nich i udzielała im „rad”, jak powinny się zachowywać, aby podobnych ataków uniknąć. Ofiary molestowania lub gwałtu, gdy upublicznią te fakty są często szykanowane. Wielkim skandalem była także próba ukrycia przez polityków i media niemieckie rozmiarów przestępstw seksualnych, których dopuścili się imigranci w noc sylwestrową. Wymiar sprawiedliwości i policja mają związane ręce poprawnością polityczną lansowaną przez decydentów, a gdy już uda im się kogoś zatrzymać, to trudno mu cokolwiek udowodnić, bo przybysze ci wyglądają bardzo podobnie. W dodatku ataków dokonuje najczęściej przestępczy i dziki tłum, który ukrywa i chroni napastników. Służby porządkowe w Zachodniej Europie nie mają za to skrupułów w brutalnym pacyfikowaniu protestów antyimigranckich, co u każdego zdrowego na umyśle człowieka wywołuje przykre refleksje.

  W takiej sytuacji nie może dziwić, że gdy zawodzą organy powołane do zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego, wtedy obywatele biorą sprawy w swoje ręce. W wielu krajach europejskich powstają lokalne grupy samoobrony, które podejmują się patrolowania miejsc, w których mieszkańcy są najbardziej narażeni na agresję ze strony obcych przybyszów. Przykładem na to jest aktywność organizacji fińskich, które patrolują swoje miasta w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze zderzenia diametralnie różniących się od siebie kultur oraz skargi mieszkańców wielokrotnie alarmujących, że wokół szkół kręcą się muzułmańscy imigranci i obserwują młode dziewczęta. Pomimo tego, że polskie władze jeszcze nas nie „uszczęśliwiły” pobytem imigrantów na terenie naszego kraju, to już teraz odczuwamy skutki szkodliwej polityki imigracyjnej realizowanej przez Niemcy i Unię Europejską. W przygranicznych miejscowościach pojawia się coraz większa liczba obcych przybyszów, którzy ulokowani są w niemieckich ośrodkach i korzystając z uprawnień do poruszania się w strefie Schengen swobodnie do nas przenikają. Powoduje to sporo kłopotów, ponieważ: „Szczególnie wieczorem są hałaśliwi i zaczepni w stosunku do mieszkańców. Za dnia również dają o sobie znać na pobliskich bazarach i w sklepach”. W gminie Łęknica i w Słubicach doszło już do poważniejszych ekscesów z udziałem grup imigrantów. W odpowiedzi na potencjalne zagrożenie z ich strony wojewodowie podjęli pewne kroki, zwiększając liczbę policjantów patrolujących ulice tych miejscowości. Ale jak to u nas często bywa, dzieje się to trochę niemrawo, a także z obawy przed posądzeniem o rasistowskie szykany policja i Straż Graniczna powstrzymuje się przed zdecydowanymi interwencjami.

  Dlatego zwykli obywatele chcąc chronić swoje rodziny i sąsiadów przejmują inicjatywę. Czujnością wykazali się ochroniarze z firmy prowadzonej przez weterana wojny w Iraku, którzy podczas pełnienia służby zauważyli na terenie Zgorzelca podejrzanie wyglądającego i dziwnie zachowującego się mężczyznę pochodzenia arabskiego, który na ich widok zaczął uciekać. Zatrzymali go, wylegitymowali i odstawili do miejscowej placówki Staży Granicznej. Syryjczyk, po sprawdzeniu dokumentów, został wypuszczony, natomiast ochroniarze dokonujący zatrzymania, w „nagrodę” za swoją obywatelską postawę, stali się obiektem wściekłego ataku ze strony lokalnych władz. Policjanci zapowiedzieli także złożenie doniesienia na nich do prokuratury pod zarzutem nawoływania do nienawiści na tle rasowym i bezprawnego zatrzymania Syryjczyka, do czego przyłączyła się jak zawsze nadgorliwa w takich sprawach Partia Razem. Prokuratura po nagonce medialnej ma zamiar wszcząć postępowanie z urzędu, a zainteresowanie tą sprawą wykazał również rzecznik praw obywatelskich, który bynajmniej nie ma zamiaru wstawiać się za ochroniarzami, lecz za „pokrzywdzonym” imigrantem. Jak więc widać dyktatura poprawności politycznej, która szerokim strumieniem napływa do nas z Unii Europejskiej, daje się we znaki wszystkim, którzy mają w sobie jeszcze na tyle siły i determinacji oraz zdrowego rozsądku, aby przeciwstawiać się zagrożeniom wynikającym z inwazji obcych przybyszów na Europę.

  O tym, że w Rosji podobne sprawy mają się całkiem inaczej przekonali się ostatnio boleśnie imigranci, którzy zostali za „złe zachowanie” odesłani z Norwegii do Murmańska. Kiedy wybrali się tłumnie do jednego z tamtejszych nocnych klubów, a kilku z nich zaczęło molestować jedną z rosyjskich dziewczyn, to spotkali się ze zdecydowaną reakcją Rosjan, którzy byli świadkami tej obleśnej napaści. Imigranci zostali natychmiast wyrzuceni z dyskoteki, a w pobliżu klubu rozpętała się bijatyka, w wyniku której 18 imigrantów zostało odwiezionych do szpitala z poważnymi obrażeniami, a 33 dalszych aresztowała miejscowa policja. Nikt z Rosjan uczestniczących w bójce nie został zatrzymany, ani nawet spisany przez służby porządkowe, natomiast imigrantom grożą sankcje prawne i wydalenie z tego kraju. Cóż… Rosja, to nie Unia Europejska, tam widocznie organy odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne wiedzą jak reagować na tego typu zdarzenia, a sami Rosjanie potrafią bronić swoich kobiet przed wstrętnymi napastnikami. Poza tym ciekawe jest też to, że imigrantów, którzy przed kamerami zawsze udają wynędzniałych i sponiewieranych wojną „uchodźców”, stać na imprezowanie w dyskotekach, gdzie dają upust swojej dzikiej naturze, co jak widać nie spotkało się z akceptacją gospodarzy udzielających im schronienia.

  Nie mam zamiaru zachęcać do stosowania przemocy wobec obcych przybyszów, lecz gdy nasze kobiety doświadczają upokorzeń i czują się przez nich zagrożone, to powinniśmy zdecydowanie reagować i tego samego domagać się od organów ścigania. Nie można także poddawać się manipulacjom ze strony „nawiedzonych” feministek, takich jak Magdalena Środa, która komentując sylwestrowe wydarzenia w Kolonii, stwierdziła, że „sprawcami byli przede wszystkim mężczyźni, a nie tylko uchodźcy” i próbowała pokrętnie tłumaczyć zachowania napastników tym, że „przemoc wobec kobiet jest problemem nie tyle uchodźców, co problemem opartego na tradycji społeczeństwa patriarchalnego”. Wybrzmiało to tak jakby skala i ohyda tego procederu, którego dopuszczają się muzułmańscy imigranci w Europie, miała jakiekolwiek podobieństwa do postaw prezentowanych przez mężczyzn z naszego kręgu kulturowego. Nikt przecież nie słyszał o przypadkach masowych gwałtów w Polsce, no może poza wspomnianą „bojowniczką” o prawa kobiet. Osobiście uważam, że w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia i mienia mieszkańców, gdy zawodzą organy państwa, obywatele mają prawo do uzasadnionej samoobrony, ponieważ nakazuje im tak nie tylko poczucie sprawiedliwości i honoru, ale także zdrowy instynkt samozachowaczy.”

  Polubienie

 4. Ojciec Polak, matka Polka
  Polskie miasto, polska łąka
  Piękna nasza Polska cała
  By ta Polska ocalała

  Ale jeszcze my żyjemy
  Wszystkim wkoło pokażemy
  Jak wojować, jak wygrywać
  Sprawiedliwie i gorliwie

  Urodziłem się w Polsce

  Noszę dumnie polskie barwy
  Jak rycerze, jak żołnierze
  Jak potrzeba jestem hardy
  Tylko, tylko w Polskę wierzę

  ………………..
  ❤ …\m/^-^\m/… aż serce rośnie na te słowa i dźwięki! … tu się urodziłem, tu jest moja dusza i serce, nigdy jej nie opuszczę, tylko POLSKA!

  Polubione przez 1 osoba

  • Na fejsie napisałem takie coś niedawno:

   Ja chyba tu jednak wrócę, ale w moim następnym wcieleniu ekosystemy i cywilizacja będą już tak zdewastowane, że szok.. Wrócę tu, ku*wa jego mać, ale na własnych zasadach. No i gdy w tym wcieleniu wyciągnę kopyta, to porządnie skopię dupsko kontrolerowi tego systemu. Dobra informacja jest taka że tzw. demiurg („rdzeń”, „zarządca” planety Ziemi) jest uszkodzony, niewydolny, i powoli zionie ducha. Tak, istota zwana przez miliardy ludzi mylnie: „bogiem”, umiera.. Cóż za wspaniała herezja! 😀
   Wraz z nim w bólach upadają struktury które stworzył tysiące lat temu (ekosystemy i cała ludzka cywilizacja z ekonomią, polityką, hierarchią itp).

   W przyszłym wcieleniu chciałbym urodzić się właśnie w POLSCE.

   Polubione przez 1 osoba

  • ❤ ❤ ❤ … kocham słuchać tego do snu, to jest kosmicznie transcendentna, boska muzyka … muzyka to moja miłość życia!
   "Mą miłością jest muzyka, poślubię melodię"

   Polubienie

  • Proszę wszystkich komentatorów, by nie wklejali już w tym artykule filmów z You Tube. Bo jak jest ich za dużo, to strona się otwiera masakrycznie powoli. Zachowujcie proporcje pod każdym artykułem, szanujcie Czytelników posiadających starsze, wolniejsze komputery. 🙂

   Polubienie

   • Jarku, czy ktoś ci to podpowiedział, czy wyczytałeś z moich myśli?
    Rzeczywiście muszę czasem długo czekać. I to nie tylko, gdy wchodzę na stronę, ale również gdy chcę przeczytać jakiś komentarz umieszczony pod innym artykułem.
    Ja myślałam, że to u mnie, ale skoro mówisz …. że to taka przyczyna ..
    Noooo to taaaa … masz rację!

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • ,, Krystyno,musisz byc cierpliwa a sie doczekasz ;)”

     A co? Chcesz mi kupić zajebiście szybki komputer?
     Ooooo! Dziękuję! 😀 😀 😀

     Ale mi wtedy wszystko bedzie się migiem włANczać!
     A tak nawiasem. Wiesz czemu ,,czasem” piszę trochę dużo?
     Bo kuźwa czekam i myślę, czekam i myślę 😀

     No ale mój drogi Devingo to zmieni! 😀

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysia ,a ja myślałam,że to z moim laptopem coś nie tak,albo,że to ci namierzacze coś mi majstrują,już ich sprawdziłam,że jak w swoim komentarzu na onecie użyję słowa „żyd chazarski” w złym tego słowa znaczeniu,to nigdy komentarza nie puszczają.
     No ale wyszło szydło z worka,to i dobrze bo już się zastanawiałam,czy nie kupić szybszego laptopa,a jak wiesz to ja
     się na tym znam jak pies na gwiazdach.

     Polubienie

    • GMOś mam te wszystkie antywirusowe programy wgrane i często są uruchamiane,wszysko jest w porządku,właśnie przed chwilą skończyło się skanowanie i też jest w porządku.
     Od jakiegoś czasu jednak zauważyłam,że powolne jest otwieranie stron,a ja taki niecierpliwus jestem jeśli chodzi o czas.

     Polubienie

 5. sanctus – kapitalne pieśni, a ta Eurabia, to po prostu szokująca, pięknie „wyrysowana” drwina z europorawności i przyzwolenia na inwazję i rozbuchanie wiadomej dziczy…Pozdrawiam

  Polubienie

 6. ten film strasznie slaby, jak będziecie tutaj to nie gwlacccie ?… powinno być zmasakrujemy wasze chude czarne ryje z aidsem jak byscie tylko pomyśleli sie tutaj zapuscic

  Polubienie

 7. Co to w ogóle ma być? Oda radości po niemiecku w tle, jakieś słabo widoczne grafii pojawiające isę po bokach, słabo widoczne napisy, filmik niesamowicie rozwlekły. Oglądając zdjęcia pobitych kobiet pod koniec można by pomyśleć że tak je polacy urządzili.

  Słabo i to bardzo.

  Polubienie

 8. „Fabuła nowej gry tworzonej przez Polaków: Rok 2020. Kalifat Europejski. Islam objął całą północną Afrykę i rozpoczyna zbrojne ataki w Europie. Celem gracza jest obronić Europę przed najazdem i atakiem radykalnego Islamu.”

  ………………………………………………….
  zapowiada się fajna gra, która to mi wygląda jak cyber szkolenie mające na celu przygotować do faktycznej wojny, a ta już się zaczęła … taki będzie rozpierdol wkrótce … będziemy latać po ulicach, i jak za partyzanckich czasów, tatatata na negroislamskich dzikusów 😀 … a że gierkomanów jest u nas sporo, to dobrze w taki sposób budzić ducha walki, tylko ciekawe jak dojdzie do rzeczywistej wojny, to ile okaże heroizm za białą, słowiańską rasę … ja mogę walczyć, tylko niech mi dadzą dobre uzbrojenie 😀

  Polubienie

 9. Jarek, co się z tobą ostatnio dzieje? To bardzo zła energia, co ostatnio propagujesz. I nie pomaga sprawie. Wręcz przeciwnie. Zapomniałeś? Ocknij się!

  Polubienie

 10. Zanim zaczniecie ryzykować zdrowie i życie dla roszczeniowych cipsk popatrzcie jaki jest procent kobiet na FB lajkujących chociażby „stop islamizacji europy”. Może to was ostudzi..

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s