Firmy farmaceutyczne

Koniec groźnych szczepień? Powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Szczepień

Koniec przymusowych szczepień? Powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych

szczepienia dzieciJak wiadomo, Polska jest jednym z nielicznych krajów w Europie, gdzie szczepienia są obowiązkowe, a więc przymusowe. Jeśli nie możesz zrezygnować z danej procedury medycznej, przyjęcia szczepionki bądź leku – to Twoja sytuacja niczym nie różni się od sytuacji więźniów obozów koncentracyjnych.

Oczywiście, konstytucja gwarantuje wolność wyboru co do szczepień. Nie ma żadnego przepisu prawnego który nakazuje przymus czy obowiązek szczepień. Jednak to nie przeszkadza nakładać wojewodom i sanepidom horrendalnie wysokich kar na nieszczepiących dzieci.

Kary za nieszczepienie są nawet w świetle kalekiego polskiego prawa całkowicie bezprawne. Jest to więc kolejny przykład bezprawia, bandytyzmu urzędniczego, standardów bantustanu. Wyobraźcie sobie sytuację, gdyby nagle jeden z wojewodów narzucił na obywateli monstrualnie wysoki podatek (np katastralny), który nie miałby żadnych podstaw prawnych.

Ani w uchwałach sejmu, ani w konstytucji, nigdzie. Jednak wojewoda wprowadziłby równie surowe kary, łącznie z eksmisją, za nie płacenie bezprawnego podatku. Byłby to czysty, wręcz gangsterski rabunek. I państwo przymykałoby oko na to bezprawie. Oczywiście, mógłbyś odzyskać i kwotę podatku, i stracone w wyniku eksmisji mieszkanie – ale po pięciu czy dziesięciu latach użerania się w sądach. Zabawne? Szokujące? Tak jest właśnie teraz, jeśli chodzi o program szczepień ochronnych. Podobny poziom bezprawia i totalnego braku logiki tam panuje.

Zapraszam do przeczytania wytycznych, podług jakich działać ma ten parlamentarny zespół. Będzie to duży test dla polityków obecnej partii rządzącej. Po czyjej stronie staną? Po stronie mafii farmaceutycznej, która w USA od 2015 roku morduje krytykujących szczepienia lekarzy? Czy po stron ie polskich dzieci, masowo zatruwanych szczepionkami? W Polsce i ogólnie w krajach słowiańskich, jest najwięcej szczepień. Więcej szczepień obowiązkowych niż w Polsce, jest wyłącznie w USA.

Ciekawostka, zahaczająca o spiskową teorię dziejów.. W krajach muzułmańskich, afrykańskich, azjatyckich – praktycznie nie stosuje się szczepień. Czy to po prostu brak pieniędzy? Czy może program ludobójstwa szczepionkowego realizuje się tylko wobec rasy białej, szczególnie Słowian? Rozsądźcie to sami.

Nastąpił masowy atak „sojuszniczych mediów” (zwrot agenta spec-służb Bondaryka) na ten parlamentarny zespół. Czy ten zespół chce zakazać szczepień? Nie! Niech się debile szczepią ile wlezie. Niech selekcja naturalna działa, choć to jest bardzo przykre że cierpią dzieci za głupotę dorosłych. Czy zespół walczy ze szczepionkami? Znowu: nie! Niech debile szczepią się ile wlezie, my chcemy tylko rzetelnej informacji o skutkach ubocznych. Chcemy braku korupcji na styku farmacja-medycyna i farmacja-polityka, która w Polsce ma potężne rozmiary. Chcemy zaprzestania ukrywania działań niepożądanych szczepień i zaprzestania zwalniania i prześladowania lekarzy, którzy rzetelnie informują rodziców o skutkach ubocznych, i rzetelnie raportują skutki uboczne do sanepidu.

O co chodzi więc zwolennikom farmacji, skorumpowanej nauki i medycyny, zwolennikom szczepień? O państwowy, faszystowski przymus szczepień! O to, by każdy był niemal pod lufą karabinu zmuszany do wzięcia szczepionek, by ludzie chorowali w wyniku skutków ubocznych i by farmacja zarabiała miliardy na ich leczeniu! By nikt się nie miał prawa sprzeciwić podawaniu trucizn dzieciom i dorosłym! Bo bezpośrednie zyski z programów szczepień to tylko ułamek zysków farmacji. Reszta to ogromne pieniądze za leczenie: alergii, astmy, przewlekłych spadków odporności, ADHD, chorób psychiki, padaczki, raka i setek innych powikłań po szczepionkach.

A teraz pół żartem pół serio.. Zobaczcie na to. Lekarka i zwolenniczka szczepień, na maxa mnie zwyzywała, rzuciła na mnie okultystyczną klątwę i powiedziała że powinienem zostać aresztowany! 😀 Boże, co za beka xD
Policja?! Proszę przyjechać na fejsbuczka, ktoś się ze mną ma czelność nie zgadzać, aresztujcie go!

Potwierdza to tezę, że lewicowcy (więc szczególnie zwolennicy nauki, medycyny, szczepień, i proroka Dawkinsa) są tolerancyjni. Ale tolerują tylko i wyłącznie osoby myślące tak, jak oni. Osoby o odmiennych poglądach zostałyby przez nich zwyzywane, przymusowo zaszczepione, oskarżone sądownie i aresztowane (to akurat częste u lewactwa). Na tej samej zasadzie działał.. faszyzm!

Tak, neoliberalne lewactwo stało się hitleryzmem naszych czasów. Cóż za ponury chichot historii.. P.S. ja, Jarek Kefir, autor tego wstępu, nie jestem zwolennikiem prawicy ani żadnej innej ideologii. Uważam też, że konflikt prawica kontra lewica, stworzony przed laty przez wirtuozów inżynierii społecznej, jest już dawno przestarzały i zdezaktualizowany.

A poniżej zapowiadany obrazek:

szczepienia ochronne w Polsce 2016I jeszcze mała dygresja na koniec.. W tym eugenicznym szaleństwie związanym ze szczepionkami zawierającymi trucizny, GMO, skażonym żarciem itp – nie chodzi o wybicie przypadkowych 90% ludzi na Ziemi. Po pierwsze, ten eugeniczny plan szczepionkowy stosuje się niemal wyłącznie do rasy białej, a Słowian w szczególności. Bardzo nieliczne szczepienia w Azji, w krajach arabskich, Afryce – to marginalne odstępstwo od tej reguły. Po drugie, tu chodzi o bezpośrednią kontynuację eugenicznego planu Hitlera. Ma przeżyć 10% – 20% ludzi z najsilniejszymi genami i najodporniejszymi organizmami. Zasilą oni armię doskonałych pod względem genetycznym niewolników nowego porządku. Nawet nie pytajcie skąd mam to info..

Przeczytaj też inne ciekawe artykuły z mojej strony na temat szczepień i ich szkodliwości i nieskuteczności:
Epidemia polio: ukrywane fakty. Jak zawyżano statystyki i zastraszano ludzi
Dwadzieścia faktów na temat szczepionek o których nie dowiecie się od rządu
Setki tysięcy dzieci zmarło w wyniku szczepień, raporty są wstrząsające
Szczepionka HPV: jeden z jej twórców przyznaje oficjalnie, że jest ona nieskuteczna i szkodliwa
Szczepienia dzieci: tajne dokumenty rządowe wskazują, że są one szkodliwe i bezużyteczne
Szczepienia przeciwko grypie: tajemnicze zgony
Szczepienia przeciw grypie: poznaj fakty naukowe. Wątpliwa etyka lekarzy i zwolenników szczepień
Szczepienia: urojone „dobro” w imię zysku korporacji. „Musimy na czymś zarabiać..”
Czy epidemia polio była oszustwem farmaceutycznym? Kontrowersje wokół szczepionek
Szczepienia to szaleństwo współczesnej medycyny oparte o propagandę, korupcję i nagminne fałszerstwa
Prof. Czajkowska-Majewska: 100.000 śmiertelnych ofiar szczepień wśród dzieci w ciągu 20 lat

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

__________________________________________________________

Cytuję: „Z radością i nadzieją informujemy, że powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych, którego członkami póki co jest czterech posłów Kukiz’15: Paweł Skutecki, Wojciech Bakun, Jerzy Kozłowski oraz Piotr Liroy – Marzec.

Pierwsze posiedzenie z udziałem zaproszonych ekspertów i reprezentantów STOP NOP odbędzie się 10.02.2016 r. Celem ma być m.in. zmiana systemu monitorowania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz likwidacja sankcji związanych z rezygnacją ze szczepień. Liczymy, że będzie to początek niezbędnych zmian w Polsce.
Strona zespołu: http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=ZESPOL&Zesp=371

____

Cytuję: „Drodzy Rodzice! Teraz gdy ruszają prace zespołu parlamentarnego potrzebujemy Waszej pomocy! Zmiany zależą od Was!
Jesteście zmuszani do dalszych szczepień mimo, że Wasze dzieci doświadczyły powikłań poszczepiennych. Waszą jedyną bronią jest znajomość swoich praw i dowody na to co działo się z dzieckiem.
Dlatego kolejny raz apelujemy o gromadzenie tych dowodów (przysługująca Wam kopia dokumentacji medycznej) i dokumentowanie powikłań (zdjęcia i filmy z objawami u dziecka), zgłaszanie działań niepożądanych do urzędu oraz wysyłanie opisu do naszej wiadomości ( stopnop@mail.com )

____

Cytuję: „Zadania Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych
Do zadań Zespołu należy w szczególności:
1. Zbadanie skali konfliktu interesów urzędników i lekarzy, w tym ekspertów, odpowiedzialnych za polski system i program szczepień ochronnych.
2. Opracowanie nowej procedury zgłaszania i monitorowania niepożądanych odczynów poszczepiennych w celu rzetelnego ustalenia faktycznego bilansu korzyści i strat programu szczepień ochronnych.
3. Wyegzekwowanie od urzędów i organów odpowiedzialnych w tym zakresie rzetelnego informowania o wszelkich możliwych skutkach ubocznych i powikłaniach po zastosowaniu szczepionek. Opracowanie modelu funkcjonowania funduszu odszkodowawczego za powikłania poszczepienne.
4. Likwidacja sankcji za niezaszczepienie dziecka. Współpraca z niezależnymi od producentów farmaceutycznych organizacjami pozarządowymi oraz lekarskimi i farmaceutycznymi.
5. Organizacja kampanii społecznych informujących o prawach pacjenta w związku z funkcjonowaniem programu szczepień ochronnych oraz wdrożenie edukacji o prawach pacjenta w podstawę programową od klasy pierwszej szkoły podstawowej.”

Źródło: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

Reklamy

27 odpowiedzi »

 1. Zwracam się do Ciebie Kefir i do wszystkich innych!
  Co spowodowało ze wlasnie Słowianie zostali przewidziani do eliminacji?
  Czy to jest spowodowane przejęciem praw KK od Cesarstwa Rzymskiego?

  Polubienie

  • trwa odwieczna wojna ras pozeusowych(slowianie helleni) i yahwisycznych (zydzi mongoly/azjaci araby turcy saksoni bawarczycy finowie rumuni bulgarzy albanczycy itd) niestety od 13000 lat 4 wewnętrzne planety w tym ziemia sa pod okupacja yahwistow (reptoidy szaraki i ich ziemskie dzieci wymienione powyzej) i przeprowadzają oni plan czystki ras pozeusowych, kropka.

   Polubienie

 2. oj Kefir, zawiało dezinformacją 😉 zespół o którym mówisz powstał ale ma on na celu jedynie ogłupiające, czyli aby system nie karał rodziców karami finansowymi za świadome nieszczepienie pociech. tak powiedział szeryf tej komisji don liroy.

  Polubienie

 3. Slowianie jako rasa centralna drogi Bogdanie 1965,sa zagrozeniem dla kontrolerow i jej administracji .Mamy stukture DNA „niedozajebania” co wyroznia nas w rozumowaniu i swiadomosci a ta jest przeszkoda we wprowadzaniu transhumanizmu ,ktory umiesci poraz kolejny dusze atlantow juz nie w skafandrze czlowieka 2 ale w skafandrze robokopa technologicznego numer 3 pod kontrola NWO.Z tego juz nie bedzie ucieczki a cykl reinkarnacji bedzie podwojny . Dlatego jestemy niszczenie od 1000 lat ze szczegolnym umilowaniem wszechomgacego pod egida KK i chrzescijanizmu,jesli to nie pomaga wprowadza sie dodatkowe programy ideologiczno-religijne w celu zabicia swiadomosic slowianskich ludow-komunizm,wojny,demokracje,gender -srender,solidarnosc,kod-y,porno,alkoholizm,narkotyki,dopalacze,oglupianie woda z fluorem ,szczepionkami,spryskiwaniem z powietrza,HARP i inne wynalazki zboczencow z NASA ,ktorzy pracuja dla zboczencow ,ktorym wydaje sie ze sa bogiem.

  Cesartwo Rzymskie moglo nam naskoczyc w czasie licznych prob podejscia nas od zachodu bo od poludnia nie bylo wogole mowy.Tylko sprytny wymyk zwanym upadkiem cesarstwa rzymskiego i utworzenia panstwa frankonskiego pomoglo przejac pewne tereny slowian ze zachodu europy,w tym czasie mieli juz dobrze rozwinieta ideologie chrzescijanstwa pod egida wirusa KK .Tylko tak mogli nas ujarzmic,gdzie za pomoca najazdow ,inkwizycji,stosow narzucali wiare w Boga jedynego.Reszta to korupcja wladcow slowianskich ,ktorzy mielili juz wtedy zjebane DNA i zdradzali swoje ludy w imie przyjecia wladzy hierarchicznej;biskup,krol,szlachcic,pan, na samym koncu kolega niewolnik.Wraz z KK przyszly inne szkodliwe programy narzucane na slowian w wyniku czego uwierzylismy w slogany Bog,Honor,Ojczyzna co skrzetnie trzyma nas za jaja do dzis.

  Kontrolerzy i administracja ktora utrzymujemy nasza praca i energia przy zyciu a oni nas w nieswiadomosci sa najgorszymi wymiocinami tego swiata i kosmosu.To lenie,darmozjady,zboczency i pasozyty zerujacy na nieswiadomych bytach tej ziemi.
  Moglbym powiedziec ze pojebalo im sie we lbac ale tak naprawde jest juz ich koniec.Globalna swiadomosc wzrosnie czy tego chca czy nie i to wlasnie glowie dzieki duszy atlantow -slowian uwiezionych w hologramie zwanym ziemska rzeczywsitosc.Dlatego tez agresja i teror pseudo elit jest zwiekszona,oni walcza o wladze nad nami ,bo wiedze ze juz sie to konczy.
  Niebawem takie panie doktur-sroktur ,madrale od trucia dzieci,bankierzy ,politycy i ksiazeta z kosciolow beda mogly sobie szczepionki aplikowac na swoim ciele.Wszelki odpad ludzki tego swiata bedzie musial znalezc zajecie aby przezyc ,bo czerpanie energi z innych pozostajacych w hipnozie sie konczy.Oni pojda w niebyt .

  Polubienie

  • Szanowny DEVINGO
   Dziekuję za odpowiedź. Nie oczekiwałem jednak takiej!
   Pytanie dotyczy przyczyny tego ze jestesmy od tylu lat gnebieni!
   Za co to? – Moze podbiliśmy Rzym i zostało to ukryte przed Historią?
   Byłem w Niemczech w ostatniej miejscowości zajetej przez Rzymian.
   Gwoli informacji – to Xanten nad Renem

   Polubienie

   • może dlatego, że nigdy nikomu nie udało się podbić białych, bo biali „widzieli” i „widzą” – nie mylić z patrzeniem 😉

    bo białe czuje czerń. a w druga stronę to nie działa.

    to taka lekcja „instant” 😉

    Polubienie

   • co do Rzymu podbicia to napewno podbilismy ale to nie jest problem sam w sobie,problemem sa geny nasze,geny bialych slowian.To niszczenie to nie tylko skumulowane jest na nas Polakach bo cala Europa byla pograzona w chaosie sredniowiecza ,pozniej wojen.W koncu gnebilismu sie sami ,biali slowianie podzieleni na lepszych niemcow,gorszych polakow i ruskich..no i wyrzynalismy sie jak idioci. Grzegorz wszak narod niemiecki zostal juz wykonczony to tez slowianie ,rosjanie mieli swoj holokaust od poczatku wieku 20 a my nie odbiegamy od tych norm.To notoryczne gnebienie slowian jest spowodowane strachem zakulisowcow ,wiedza ze im wiecej nas tempia tym dluzej oni utrzymia sie jako elity.

    Polubienie

  • wszystko wina DNA zgadzam się im bardziej mongolskie tym gorzej i tym większe te wszystkie wiezienne dewiacje wdrukowane w jednostke, chodz czasami nie widać tego i np piekna slowianska para (znalem takich) rodza potwora mongolskiego tzw downa kiedys nawet nazywanego poprawnie mongolem dzisja dla niepoznaki ze to nie z gwaltow syndromem downa, takie urodziny hybrydy potwierdzają fakt ze kiedys zdarzyl się mongolski gwałt czy jak mowi pojebana nauka mezalians, biblia jeszcze glupsza ze najezcy brali je sobie za zony… hybrydowe geny przez pokolenia naprawiaja się elimminujac w coraz wiekszym stopniu mongolsko-szarakowe ale nie jest to latwy i 100 procentowy proces i czasami gowno mongolskie jak w szambie wybija w postaci downa
   PS
   ale ciesza mnie bardzo te cale biale wycieczki przedszkolakow po warszawie bez sladu robactwa ze wschodu i poludnia w ich buziach nawet zrobiłem zdjecie szkoda ze tu nie można wklejać swoich zdjęć Niemcy i caly zachod już tylko o takim czyms mogą pomarzyć
   pozdrawiam jasnych i niech jasność będzie z wami

   Polubienie

 4. DEVINGO
  Z moją świadomością jest wszystko ok – swiadczy o tym to ze ciągle ciekawie rozglada się po świecie. Nie chcę plotek i niesprawdzonych informacji – dlatego pytam
  Niedawno Kefir 2razy wspomniał ze jest wystawiony list gończy za Sorosem! Prosiłem o dokładniejsze informacje – cisza!
  Teraz Ty piszesz o odmienności genów. OK – ja sam odbieram przynajmniej 2 rodzaje [ludzi] i mam własna teorie na ten temat. Nie chce jednak kłapać jezorem – chcę poznac jak najbardziej prawdę.
  Jak przekazywać dalej to co mi Ty przekazałeś? Mozna tylko [na wiarę] Chyba wiesz że wiara to najnizszy stopień wiedzy. Ja tak nie chcę – chcę rzetelnych informacji które sam przerobię Liczyłem na fakty.
  Pomysl – Rzymianie byli walnięci na punkcie bursztynu!. Jednocześnie byli potega militarna tamtych czasów. Mogli wysłać 2 – 3 legiony i podbić miejsca wydobycia. Podbili wszak nawet Brytanię. Czy nie zastanawia Cię to – dlaczego tego nie zrobili? Odnoszę wrazenie ze jednak zrobili – tylko dostali srogi wpierdol! Słyszałeś powiastkę o XIII Legionie? Zapewne ta elitarna jednostka szła na ratunek innej – i zniknęła. Słyszałeś o Wandalach. Moze jednak byli to Słowianie i zrobili odpowiedź za próbę podboju? Dobrze wiemy, ze Słowianie mieli wlasne pismo – zniszczone przez KK. Ogladnij serię filmów ”Gry bogów” tam jest wiele na ten temat.
  Ja szukam – więc pytam. Ciekawość moze być denerwująca – rozumiem, ale mnie pomaga powiększać swiadomość
  Teraz sprawa wymienionych przez Ciebie genów! To ze mozemy tu [u Kefira] pogadac w tym klimacie jest ok. Idź jednak z tą informacją na ulicę! Zastanawia mnie to ze przetrwała ta informacja [innośc genów] przez tyle tyle lat. W miedzyczasie były ciemne wieki sredniowiecza. To wprost niemozliwe by tamci ludzie potrafili zrozumieć i przekazać tego rodzaju wiedzę. Być moze jest cos innego w naszym wygladzie i dlatego Hitler szukał odpowiednich rysów. Chcę sie dowiedzieć – gdzie jest prawda
  Przekaż mi ta wiedzę w taki sposób jakbym nic nie wiedział
  Pozdrawiam Bogdan

  Polubienie

 5. Bogdan pisalem kiedys o slowianach i rzymianach ,nie lubie powtarzac sie i jak piszesz klapac ozorem lub piorem kilka razy to samo.Byc moze szukasz to czego ja nie wiem ,poki co oswieciles mnie ze nie tego oczekiwales.Swoja droga pytania zadajesz jak oswiecony 30 latek a nie prawie 60-cio latek.Jesli wiesz cos nowego to pisz ,milo znac inne punkty widzenia lub nowe fakty historyczne .Kiedy sie juz dowiesz daj mi znac ,moze i ja dzieki Tobie cos wiecej sie dowiem i poszerze horyzonty. Powodzenia w poszukiwaniach.Pozdrawiam.

  Polubienie

 6. bardzo ciekawe, co z tego wyjdzie, bo teraz to trochę niefajny jest ten przymus, jak boisz się skutków ubocznych a i tak musisz szczepić dziecko

  Polubienie

  • w stanach i w pomorskim jest najgorzej tam jaszczury rzadowe zamykają do wiezienia nie wpuszczają do szkol i przedszkoli nie klutych no ale tam to faszyzm już na stale zagoscil, korporacje/cia/nsa wybierają kongres senatorow prezydenta itd.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s