Firmy farmaceutyczne

Koniec groźnych szczepień? Powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Szczepień

Koniec przymusowych szczepień? Powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych

szczepienia dzieciJak wiadomo, Polska jest jednym z nielicznych krajów w Europie, gdzie szczepienia są obowiązkowe, a więc przymusowe. Jeśli nie możesz zrezygnować z danej procedury medycznej, przyjęcia szczepionki bądź leku – to Twoja sytuacja niczym nie różni się od sytuacji więźniów obozów koncentracyjnych.

Oczywiście, konstytucja gwarantuje wolność wyboru co do szczepień. Nie ma żadnego przepisu prawnego który nakazuje przymus czy obowiązek szczepień. Jednak to nie przeszkadza nakładać wojewodom i sanepidom horrendalnie wysokich kar na nieszczepiących dzieci.

Kary za nieszczepienie są nawet w świetle kalekiego polskiego prawa całkowicie bezprawne. Jest to więc kolejny przykład bezprawia, bandytyzmu urzędniczego, standardów bantustanu. Wyobraźcie sobie sytuację, gdyby nagle jeden z wojewodów narzucił na obywateli monstrualnie wysoki podatek (np katastralny), który nie miałby żadnych podstaw prawnych.

Ani w uchwałach sejmu, ani w konstytucji, nigdzie. Jednak wojewoda wprowadziłby równie surowe kary, łącznie z eksmisją, za nie płacenie bezprawnego podatku. Byłby to czysty, wręcz gangsterski rabunek. I państwo przymykałoby oko na to bezprawie. Oczywiście, mógłbyś odzyskać i kwotę podatku, i stracone w wyniku eksmisji mieszkanie – ale po pięciu czy dziesięciu latach użerania się w sądach. Zabawne? Szokujące? Tak jest właśnie teraz, jeśli chodzi o program szczepień ochronnych. Podobny poziom bezprawia i totalnego braku logiki tam panuje.

Zapraszam do przeczytania wytycznych, podług jakich działać ma ten parlamentarny zespół. Będzie to duży test dla polityków obecnej partii rządzącej. Po czyjej stronie staną? Po stronie mafii farmaceutycznej, która w USA od 2015 roku morduje krytykujących szczepienia lekarzy? Czy po stron ie polskich dzieci, masowo zatruwanych szczepionkami? W Polsce i ogólnie w krajach słowiańskich, jest najwięcej szczepień. Więcej szczepień obowiązkowych niż w Polsce, jest wyłącznie w USA.

Ciekawostka, zahaczająca o spiskową teorię dziejów.. W krajach muzułmańskich, afrykańskich, azjatyckich – praktycznie nie stosuje się szczepień. Czy to po prostu brak pieniędzy? Czy może program ludobójstwa szczepionkowego realizuje się tylko wobec rasy białej, szczególnie Słowian? Rozsądźcie to sami.

Nastąpił masowy atak „sojuszniczych mediów” (zwrot agenta spec-służb Bondaryka) na ten parlamentarny zespół. Czy ten zespół chce zakazać szczepień? Nie! Niech się debile szczepią ile wlezie. Niech selekcja naturalna działa, choć to jest bardzo przykre że cierpią dzieci za głupotę dorosłych. Czy zespół walczy ze szczepionkami? Znowu: nie! Niech debile szczepią się ile wlezie, my chcemy tylko rzetelnej informacji o skutkach ubocznych. Chcemy braku korupcji na styku farmacja-medycyna i farmacja-polityka, która w Polsce ma potężne rozmiary. Chcemy zaprzestania ukrywania działań niepożądanych szczepień i zaprzestania zwalniania i prześladowania lekarzy, którzy rzetelnie informują rodziców o skutkach ubocznych, i rzetelnie raportują skutki uboczne do sanepidu.

O co chodzi więc zwolennikom farmacji, skorumpowanej nauki i medycyny, zwolennikom szczepień? O państwowy, faszystowski przymus szczepień! O to, by każdy był niemal pod lufą karabinu zmuszany do wzięcia szczepionek, by ludzie chorowali w wyniku skutków ubocznych i by farmacja zarabiała miliardy na ich leczeniu! By nikt się nie miał prawa sprzeciwić podawaniu trucizn dzieciom i dorosłym! Bo bezpośrednie zyski z programów szczepień to tylko ułamek zysków farmacji. Reszta to ogromne pieniądze za leczenie: alergii, astmy, przewlekłych spadków odporności, ADHD, chorób psychiki, padaczki, raka i setek innych powikłań po szczepionkach.

A teraz pół żartem pół serio.. Zobaczcie na to. Lekarka i zwolenniczka szczepień, na maxa mnie zwyzywała, rzuciła na mnie okultystyczną klątwę i powiedziała że powinienem zostać aresztowany! 😀 Boże, co za beka xD
Policja?! Proszę przyjechać na fejsbuczka, ktoś się ze mną ma czelność nie zgadzać, aresztujcie go!

Potwierdza to tezę, że lewicowcy (więc szczególnie zwolennicy nauki, medycyny, szczepień, i proroka Dawkinsa) są tolerancyjni. Ale tolerują tylko i wyłącznie osoby myślące tak, jak oni. Osoby o odmiennych poglądach zostałyby przez nich zwyzywane, przymusowo zaszczepione, oskarżone sądownie i aresztowane (to akurat częste u lewactwa). Na tej samej zasadzie działał.. faszyzm!

Tak, neoliberalne lewactwo stało się hitleryzmem naszych czasów. Cóż za ponury chichot historii.. P.S. ja, Jarek Kefir, autor tego wstępu, nie jestem zwolennikiem prawicy ani żadnej innej ideologii. Uważam też, że konflikt prawica kontra lewica, stworzony przed laty przez wirtuozów inżynierii społecznej, jest już dawno przestarzały i zdezaktualizowany.

A poniżej zapowiadany obrazek:

szczepienia ochronne w Polsce 2016I jeszcze mała dygresja na koniec.. W tym eugenicznym szaleństwie związanym ze szczepionkami zawierającymi trucizny, GMO, skażonym żarciem itp – nie chodzi o wybicie przypadkowych 90% ludzi na Ziemi. Po pierwsze, ten eugeniczny plan szczepionkowy stosuje się niemal wyłącznie do rasy białej, a Słowian w szczególności. Bardzo nieliczne szczepienia w Azji, w krajach arabskich, Afryce – to marginalne odstępstwo od tej reguły. Po drugie, tu chodzi o bezpośrednią kontynuację eugenicznego planu Hitlera. Ma przeżyć 10% – 20% ludzi z najsilniejszymi genami i najodporniejszymi organizmami. Zasilą oni armię doskonałych pod względem genetycznym niewolników nowego porządku. Nawet nie pytajcie skąd mam to info..

Przeczytaj też inne ciekawe artykuły z mojej strony na temat szczepień i ich szkodliwości i nieskuteczności:
Epidemia polio: ukrywane fakty. Jak zawyżano statystyki i zastraszano ludzi
Dwadzieścia faktów na temat szczepionek o których nie dowiecie się od rządu
Setki tysięcy dzieci zmarło w wyniku szczepień, raporty są wstrząsające
Szczepionka HPV: jeden z jej twórców przyznaje oficjalnie, że jest ona nieskuteczna i szkodliwa
Szczepienia dzieci: tajne dokumenty rządowe wskazują, że są one szkodliwe i bezużyteczne
Szczepienia przeciwko grypie: tajemnicze zgony
Szczepienia przeciw grypie: poznaj fakty naukowe. Wątpliwa etyka lekarzy i zwolenników szczepień
Szczepienia: urojone „dobro” w imię zysku korporacji. „Musimy na czymś zarabiać..”
Czy epidemia polio była oszustwem farmaceutycznym? Kontrowersje wokół szczepionek
Szczepienia to szaleństwo współczesnej medycyny oparte o propagandę, korupcję i nagminne fałszerstwa
Prof. Czajkowska-Majewska: 100.000 śmiertelnych ofiar szczepień wśród dzieci w ciągu 20 lat

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

__________________________________________________________

Cytuję: „Z radością i nadzieją informujemy, że powstał Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych, którego członkami póki co jest czterech posłów Kukiz’15: Paweł Skutecki, Wojciech Bakun, Jerzy Kozłowski oraz Piotr Liroy – Marzec.

Pierwsze posiedzenie z udziałem zaproszonych ekspertów i reprezentantów STOP NOP odbędzie się 10.02.2016 r. Celem ma być m.in. zmiana systemu monitorowania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz likwidacja sankcji związanych z rezygnacją ze szczepień. Liczymy, że będzie to początek niezbędnych zmian w Polsce.
Strona zespołu: http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=ZESPOL&Zesp=371

____

Cytuję: „Drodzy Rodzice! Teraz gdy ruszają prace zespołu parlamentarnego potrzebujemy Waszej pomocy! Zmiany zależą od Was!
Jesteście zmuszani do dalszych szczepień mimo, że Wasze dzieci doświadczyły powikłań poszczepiennych. Waszą jedyną bronią jest znajomość swoich praw i dowody na to co działo się z dzieckiem.
Dlatego kolejny raz apelujemy o gromadzenie tych dowodów (przysługująca Wam kopia dokumentacji medycznej) i dokumentowanie powikłań (zdjęcia i filmy z objawami u dziecka), zgłaszanie działań niepożądanych do urzędu oraz wysyłanie opisu do naszej wiadomości ( stopnop@mail.com )

____

Cytuję: „Zadania Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych
Do zadań Zespołu należy w szczególności:
1. Zbadanie skali konfliktu interesów urzędników i lekarzy, w tym ekspertów, odpowiedzialnych za polski system i program szczepień ochronnych.
2. Opracowanie nowej procedury zgłaszania i monitorowania niepożądanych odczynów poszczepiennych w celu rzetelnego ustalenia faktycznego bilansu korzyści i strat programu szczepień ochronnych.
3. Wyegzekwowanie od urzędów i organów odpowiedzialnych w tym zakresie rzetelnego informowania o wszelkich możliwych skutkach ubocznych i powikłaniach po zastosowaniu szczepionek. Opracowanie modelu funkcjonowania funduszu odszkodowawczego za powikłania poszczepienne.
4. Likwidacja sankcji za niezaszczepienie dziecka. Współpraca z niezależnymi od producentów farmaceutycznych organizacjami pozarządowymi oraz lekarskimi i farmaceutycznymi.
5. Organizacja kampanii społecznych informujących o prawach pacjenta w związku z funkcjonowaniem programu szczepień ochronnych oraz wdrożenie edukacji o prawach pacjenta w podstawę programową od klasy pierwszej szkoły podstawowej.”

Źródło: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Zwracam się do Ciebie Kefir i do wszystkich innych!
  Co spowodowało ze wlasnie Słowianie zostali przewidziani do eliminacji?
  Czy to jest spowodowane przejęciem praw KK od Cesarstwa Rzymskiego?

 2. oj Kefir, zawiało dezinformacją 😉 zespół o którym mówisz powstał ale ma on na celu jedynie ogłupiające, czyli aby system nie karał rodziców karami finansowymi za świadome nieszczepienie pociech. tak powiedział szeryf tej komisji don liroy.

  • Wszystkie chwyty dozwolone.
   Ale jaki to ma związek z tą smiercią?
   Że szczepionka by chłopaka uratowała? ….

   • Ktoś to w ogóle śledzi, te bolkowe wykręty, jest tyle ciekawszych zajęć..
    Robia jakieś przetasowania, ale nikomu nic sie nie stanie.
    Kasa zostanie na kontach.
    Będą go ‚lustrować’.. 🙂

    Szczepionkowcy się aktywizują, nowa transza chyba przyszła na konta
    tych fundacyjek.

 3. może dlatego, że nigdy nikomu nie udało się podbić białych, bo biali „widzieli” i „widzą” – nie mylić z patrzeniem 😉

  bo białe czuje czerń. a w druga stronę to nie działa.

  to taka lekcja „instant” 😉

 4. bardzo ciekawe, co z tego wyjdzie, bo teraz to trochę niefajny jest ten przymus, jak boisz się skutków ubocznych a i tak musisz szczepić dziecko

 5. Nie ma żadnego przymusu!
  Obowiązuje Karta Praw Pacjenta z mocy ustawy!

  Proszę nie straszyć> strona NOP > polecam !

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.