Afery

Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!

Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to, o czym piszę od dawna!

islam prawdaEuropę czeka kataklizm wojenny o rozmiarach niewyobrażalnych, wręcz „biblijnych„. Licząca milion żołnierzy armia państwa islamskiego już tu jest. Dalsze miliony żołnierzy są w drodze, bo dziesiątki tysięcy imamów w meczetach na całym świecie, oficjalnie nawołuje do globalnego dżihadu. Nawołują oni muzułmanów całego świata do tego, by ruszali do Europy po wysokie zasiłki i potem na wojnę.

Piszę o tym od czerwca 2015 roku, lub nawet od wcześniejszego okresu. A media jak widać dopiero od teraz. Pogratulować szybkości informowania społeczeństwa – aż osiem miesięcy opóźnienia! Stąd już czwarta blokada mojego poprzedniego profilu na facebooku, teraz aż na miesiąc – właśnie za komentarz taki jak ten. Więc jeśli chcecie wiedzieć co naprawdę się dzieje.. To czytajcie blog Kefir 2010 na wordpress. No i niech teraz ludzie, którzy nazywali mnie „wariatem„, „oszołomem„,”rasistą” (choć co do rasisty to… 😀 ) odszczekają swoje pomówienia. Choć wiadomo że tego nie zrobią, co akurat obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Słowa które wypowiedział oficjalnie szef niemieckiego kontrwywiadu wojskowego, potwierdzają to, o czym ja piszę wprost od wielu, wielu miesięcy. Dlaczego dopiero teraz, gdy jest już stanowczo za późno, zdobyto się na szczerość? Oto jego słowa:

BfV otrzymał więc niż 100 wskazówek, że bojownicy Państwa Islamskiego są wśród uchodźców, którzy są obecnie w Niemczech. Ryzyko ataku może być duże.”

Słowa te powiedział Hans-Georg Maaßen, czyli szef kontrwywiadu wojskowego RFN, na łamach „Berliner Zeitung”. Możecie przeczytać o tym w medium poniżej:
„Szef niemieckiego kontrwywiadu: Mamy ponad sto wskazówek, że wśród uchodźców w Niemczech są terroryści Państwa Islamskiego. Europę czeka krwawa łaźnia?”

Przy czym należy dodać, że liczba stu przypadków jest śmiesznie niska. Zaniżona, rutynowe działanie by nie straszyć ludzi, informacje takie dawkuje się stopniowo. Już w sierpniu 2015 państwo islamskie na swojej stronie oficjalnie poinformowało, że ma cztery tysiące żołnierzy w Europie. Zaś w listopadzie 2015 roku tureccy dziennikarze zdemaskowali dwa fakty. Pierwszy z nich to fakt finansowania i szkolenia państwa islamskiego przez Turcję. Drugi z nich to informacja, że ISIS ma w Europie 100.000 (sto tysięcy!) terrorystów (de facto: żołnierzy). Dziennikarze Ci zostali aresztowani i w trybie wojskowym skazani na karę śmierci. Media pisały o tym. Także traktujcie informację o stu przypadkach właściwie: rykiem diabolicznego śmiechu.

O co chodzi w tym szaleńczym biegu Europy ku samobójstwu? Przecież dla zwykłego zjadacza chleba działania elit politycznych są absolutnie absurdalne i nielogiczne. Dla mnie także takie były. I jak na razie, pełnej i logicznej odpowiedzi udzielają wyłącznie teorie spiskowe. Jedna z tych teorii głosi, że ludy barbarzyńskie sprowadza się tu celowo. By wywołały one chaos, i by Europejczycy zmęczeni codziennymi zamachami, sami poprosili o zaprowadzenie zamordyzmu. Ów globalny zamordyzm nosi nazwę NWO (new world order – nowy porządek świata) i ma być spiskowym planem powstania jednego, globalnego państwa totalitarnego.

Tylko wg mnie jest to teoria wątpliwa. Tu nie chodzi o „nowy porządek przez chaos” (masoński plan ordo ab chao) ani o to, by ludzie zmęczeni codziennymi zamachami, sami poprosili o NWO. W ostatecznym rozrachunku chodzi o RESET. Odbywało się to dużą ilość razy, ostatni raz podczas kolapsu Atlantydy. Z cywilizacji Atlantydów ostały się nieliczne jednostki, które najpierw założyły wspólnoty jaskiniowe i plemienne, a potem cywilizacje Egiptu, Asyrii, Babilonii, Hellady, Judei, Rzymu.. Resztki wiedzy Atlantydów ostały się pod postacią podań, legend, mitologii, no i astronomii.

Teraz może być to samo. Według tej teorii, zarządca planety zwany demiurgiem (ale też: jahwe, allahem, mardukiem, szatanem) lubi co jakiś czas robić globalny reset cywilizacji. Ma robić to wtedy, gdy ludzkość zaczyna osiągać pewien już wyższy poziom rozwoju technologicznego, duchowego, mentalnego. Nam chyba nie wolno mieć cywilizacji technicznej i wysokich norm etycznych – musimy być barbarzyńcami zarzynającymi się i walczącymi zwierzęco o byt.

Jeśli chcesz bardziej ogarnąć ten temat, przeczytaj trzy poniższe felietony:
Ziemia jest planetą piekła, a my jesteśmy więźniami. Czy jest nadzieja na zmianę?
Czy Bóg nas nienawidzi? Bierze on stronę zła
Ziemia jest planetą piekła a dusze na niej są więźniami. Jak się uwolnić?

Kolejna teoria mówi o globalnym wzniesieniu, globalnej świadomości, o uzdrowieniu i oczyszczeniu Ziemi. Mówi o zmianie epok (era ryb i teraz era wodnika), zakończeniu cyklu precesyjnego (roku platońskiego) które miało nastąpić 28 września 2015 roku. Zmiany te mają przynieść ogólną poprawę sytuacji na Ziemi, polepszenie mentalności ludzi, być może nawet uwolnienie planety od sideł okupacji. Więc elity polityczne służące złym siłom, robią wszystko by to zatrzymać, by do tego nie dopuścić.

Mówił o tym gnostyk Roman Nacht, zamieściłem jego film poniżej:
„Ja jestem życiem i służę życiu”. Globalny kryzys to choroba, która ma uleczyć planetę

Oto kilka ich działań:
-jak najszersze nasilanie negatywizmów, negatywnych emocji i energii (a więc terroryzm, wojny i właśnie inwazja islamska);
-szczepienia, GMO, zatruta żywność, eugenika – szczepienia mają niszczyć mózgi nowym generacjom „dzieci indygo„;
-wojna psychotroniczna (telefonia komórkowa GSM niszcząca mózgi, wzajemne nasilanie działania chemtrails i HAARP powodująca że Ziemia staje się „wielką mikrofalówką” obniżającą świadomość ludzi);
-to samo z radiacją – siłą niszczącą życie, mutagenną, destrukcyjną. Prawie 2000 testów bomb jądrowych, katastrofy w Czaronobylu, Three Mile Island, Fukushimie spowodowały straszliwy wzrost zachorowań na choroby tarczycy i nowotwory;
-wielki zderzacz hadronów (LHC) w CERN w Genewie, ma być wielką maszynerią wpływającą negatywnie na rdzeń planety i na istoty ją zamieszkujące;
-warunki ekonomiczne – kapitalizm, wyzysk, głodowe pensje, wyścig szczurów. Jeśli człowiek nie ma zaspokojonych potrzeb podstawowych (woda, pokarm, dach nad głową, byt) to nie będzie zainteresowany potrzebami wyższymi. Będzie prostakiem, pijakiem, menelem, dresiarzem, dla którego jedyna rozrywka to sobotnie uchlanie się do nieprzytomności. Nie zainteresuje go wtedy kultura, sztuka, wiedza wyższa, duchowość.

Nie lubisz teorii spiskowych w tak poważnym temacie? Dobrze, a co jeśli tylko one dają pełną i logiczną odpowiedź, tak jak jest teraz? Przecież chyba Czytelnicy mojej strony nie wierzą w bardzo naiwną teorię, że rządzi nami „głupie euro-lewactwo„, które zapatrzone w obłąkańczą ideologię, nie wie co robi.. Ideologia lewactwa (gender, feminizm, multi-kulti, homoseksualizm, itp) jest dla debili, dla szaraczków (tzw pożytecznych idiotów), a nie dla potężnych polityków. Zresztą, każda ideologia i ogólnie, cały przestarzały już konflikt prawica kontra lewica, to sprytnie stworzona manipulacja, pułapka dla umysłów.

Elity mają dostęp do naprawdę potężnej wiedzy ukrywanej przed ludźmi (historyczna, gnoza, psychotronika). Szczególnie oddziały specjalne do spraw wojny psychotronicznej potrafią zdziałać dosłownie cuda. Mają też dostęp do technologii, które o tysiąclecia wyprzedzają oficjalny stan wiedzy (już naziści tworzyli samoloty typu „UFO„). Mają też dostęp do potężnych środków obrony, gdzie bomba atomowa nie jest wcale najsilniejszym. Jeden rozkaz dla armii – i mogą w 2 tygodnie zażegnać kryzys uchodźców. Ale nie zrobią tego, bo mają w tym interes.

O inwazji armii państwa islamskiego na Europę, czytaj też w moich innych artykułach:
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

179 odpowiedzi »

 1. – Jest nam wstyd za ich arogancję i ich mieszanie się w wasze narodowe sprawy. Jest nam wstyd za to, co mówią niemieccy politycy, którzy krytykują wasz rząd wybrany demokratycznie. Wstydzimy się za bezczelność niemieckich polityków, którzy są zdania, żeby udzielać lekcji Polsce w sprawach demokracji i wolności. To wszystko, co zostało zrobione dla polsko-niemieckiej przyjaźni jest systematyczne niszczone przez lewicowy rząd Merkel i niemieckie media (…) Ci zarozumiali feudałowie, którzy siedzą w Brukseli w swoich pałacach, ale nie robią nic przeciwko upadkowi europejskiego kontynentu udowadniają, że zawiedli. UE zawiodła, należy ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej – powiedziała w Warszawie przedstawicielka niemieckiej PEGIDY Tatiana Festerlin.

  DALEJ:
  http://niezalezna.pl/75957-plac-zamkowy-wypelniony-twierdza-europy-przeciwko-islamskim-imigrantom-w-ramach-kontrmanifesta

  Polubienie

 2. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/78167-arabia-saudyjska-zamierza-wyslac-do-syrii-150-tys-zolnierzy

  „Według syryjskiego źródła, na które powołuje się amerykańska telewizja, szkolenia odbywają się na terytorium Arabii Saudyjskiej. Uczestniczą w nich również żołnierze z Egiptu, Sudanu i Jordanii.

  Doradca saudyjskiego ministra obrony Ahmed al-Assir oświadczył, że jego kraj jest gotów do udziału w operacji lądowej w Syrii pod warunkiem, że zostanie ona zaakceptowana przed dowództwo koalicji międzynarodowej pod wodzą Stanów Zjednoczonych. Zasugerował on, że decyzja może zapaść na szczycie NATO w Brukseli w przyszłym tygodniu. Sekretarz obrony USA Ashton Carter potwierdził, że podczas spotkania w belgijskiej stolicy będzie omawiana inicjatywa Saudyjczyków.

  Brytyjski „Guardian” pisze, że Rijad może wysłać do Syrii do walki z Państwem Islamskim kilka tysięcy żołnierzy, a operacja będzie przebiegać w koordynacji z Turcją. Do Syrii chce wysłać swoje wojska również Bahrajn.”

  Polubienie

   • TO jest recepta na bezrobocie ,na rozkradzione K401 fundusze emerytalne w europie, to biale ludobojstwo stosowane na nas ze zdwojona sila od poczatkow 20wieku . Sciaga sie bandy zolnierzy islamskich finansujac dla nich hotele,taksowki,opieke lekarska,wyzywienie za pienadze podatnika europejskiego wmawiajac nam ze tak nalezy a oni gwalaca nasze kobiety,dzieci ,rozmontowuja kulture i ekonomie.TO wszystko za przyzwoleniem kontrolerow-administratorow.

    http://kompas.travel.pl/PolitykaPrawdy/WidzianeZWysp;CzescV

    „Kto wyjechał na Wyspy – temu się udało. Tak można to powiedzieć. Uniknął bezrobocia i groźby poboru do wojska żeby walczyć po stronie Ukrainy w nie naszym konflikcie z daleką Rosją. A kto został w Polsce i jest młody, czy to znaczy, że pozostał mu tylko sport żeby nie zwariować?
    …..Nie znam wszystkich Polaków w Anglii ale bardzo wątpię aby był to kraj spełnionych marzeń każdego emigranta.
    …..Znam Polaków, którzy praktycznie nie wychodzą z pracy a mimo wszystko żyją z dnia na dzień.
    …..Jak ich nazywam „imigrantami, którzy przyjechali zapłacić drogi czynsz, kupić sztuczne jedzenie i opłacić transport”. Ponadto z uwagi na politykę Apartheidu wobec Białych („pozytywna dyskryminacja” – positive discrimination) wiele korporacji nie chce zatrudniać w ogóle Białych ludzi i wcale się z tym nie kryje. W hipermarketach i w transporcie przynajmniej 80% pracowników to murzyni i Hindusi. Natomiast Polacy czy nawet Anglicy, którzy są we własnym kraju często są niezatrudnialni. Z tego powodu generalna zasada jaka nieoficjalnie wykształciła się w Anglii to „albo ty wykorzystasz ten kraj albo kraj wykorzysta ciebie” i dla wielu milionów jest to dziś sposób na życie.
    ….Doprowadziło to do sytuacji gdzie zasiłki są sposobem na życie z pokolenia na pokolenie gdyż wielu osobom nie opłaca się pracować. Ponadto rząd stara się zniszczyć rodzinę dlatego istnieją ogromne zapomogi dla samotnych matek, co oznacza że kobiety same wychowują dzieci mimo że wcale nie są samotne, gdyż ojciec dzieci mieszka gdzie indziej i ich tylko odwiedza i zostaje na noce.
    …..Chciałbym jednak zwrócić uwagę dlaczego Polska traci tak wielu dobrych sportowców. Dlaczego Polska ma tak wspaniały materiał ludzki, który po jakimś czasie gra w obcych barwach? Dlatego, że Polska nie szanuje swoich ludzi. Polska chce okradać ludzi zdolnych co bardzo dobrze wykorzystują Niemcy.
    …Brutalność policji w Polsce zaczyna być tragiczną tradycją gdyż policja wyraźnie ma ze sobą problem. Ważne jest jednak aby dodać, że owa brutalność policji w Polsce oraz nawet torturowanie zatrzymanych zawsze ma wspólny mianownik. Polska policja zawsze torturuje i zabija patriotów, kibiców, młodych Polaków którzy pomimo biedy i ciężkich warunków politycznych chcą być w Polsce i chcą o nią walczyć.
    ….W Wielkiej Brytanii jest baza w internecie pod nazwą „czerwoni gliniarze” dlatego że jeśli reżim się zmieni będzie wiadomo którego z nich powiesić. Myślę, że w takim wypadku cały komisariat z miasteczka Rotheram powinien być od razu stracony za niszczenie dowodów przeciwko muzułmańskim gangom gwałcicieli. Proceder ten trwał przez 16 lat i ciągle trwa kosztem kobiet i dzieci, po to aby marksiści mogli zostać przy korycie dzięki ich głosom.
    …..Uważam, że w całej Unii Europejskiej policja pracuje dla Karola Marksa.Także Pan jako Biały człowiek może być pobity i aresztowany za spokojny spacer lecz gdy muzułmanie rzucają we Francji kamieniami w katolików wychodzących z kościoła dostają większe zasiłki aby ich uspokoić
    …Zdecydowanie doradzam zostanie w swoim kraju choć biorąc pod uwagę, że sam wyemigrowałem mogę tu zabrzmieć jak wielki ignorant. Uważam, że emigracja Polaków ze swojej ojczyzny doprowadziła do ogromnych strat demograficznych, kulturowych i ekonomicznych i wyjazd paru milionów Polaków pociaga za sobą tragiczne skutki. W wielu miastach i wsiach zostali tylko starzy ludzie, a rodzice wyjeżdżając do pracy zostawili swoje dzieci z dziadkami. Niestety emigracja z Polski, która stała się niechlubną tradycją naszego kraju jest wynikiem żydo-komunistycznej okupacji Polski oraz ich lewicowo-liberalnych kukiełek
    ….
    Jako że wywiad ten dotyczy nie tylko Polski ale też emigracji do Wielkiej Brytanii, polityki Ludobójstwa Białych, lewicowego reżimu oraz brytyjskiego socjalizmu i markistowskiej indoktrynacji w brytyjskich szkołach i na brytyjskich uniwersytetach, pozwolę sobie zacytować Karola Dickensa którego jedno zdanie według mnie bardzo dobrze pasuje do lewicowej brytyjsko-żydowskiej elity tej wyspy:
    „Piękne byłyby z niego zwłoki” – Karol Dickens”

    Obudzilismy sie z reka w nocniku.

    Polubienie

    • „…..Chciałbym jednak zwrócić uwagę dlaczego Polska traci tak wielu dobrych sportowców. Dlaczego Polska ma tak wspaniały materiał ludzki, który po jakimś czasie gra w obcych barwach? Dlatego, że Polska nie szanuje swoich ludzi. Polska chce okradać ludzi zdolnych co bardzo dobrze wykorzystują Niemcy.”

     — bo Polska jest od wojny pod żydowską okupacją i mimo iż jest ona pozornie niewidoczna medialnie to z hitlerowską skrupulatnością realizuje ona DYREKTYWĘ BERMANA
     celowo niszcząc Polskę by im łatwiej było ją przekształcic w judeopolonię ( banderozydownię).

     PIS ma wbić ostateczne filary pod ten projekt (po to ich po dopusciło do władzy) i dać dyla do telaviwskiego Raichu. Zrobic coś takiego jak inny wielki żyd polin zwany piłsudzkim – wywołać wojnę i czekać z szampanę na porażkę polskiej państwowości (kolejne rozbiory) bo po coś to „PAŃSTWO ISTNIEJE TYLKO TEORETYCZNIE”.

     Polubienie

    • w polsce zostali ci co umieja sobie radzic, mało rozgarnieta czesc siedzi poza może to jest naturalny mechanizm selekcji inteligencji ?

     Polubienie

    • GMO ja juz w Polsce mialem zakazane pracowac i oddychac pod koniec 80 lat a po upadku komuny a dorabiali sie w zasadzie komunisci i zlodzieje.To byl ich efekt okraglostolowych poczynan w imie wartosci chrzescijansko -demokratycznych przy wspolpracy z watykanem i zachodem.Znam wielu ludzi ktorzy ,mieli opcje wyjazdu po za graniece Polski z przepadkiem mnienia lub wykupic kwatere na cmentarzu.Co bys zrobil ? Wielu z tych ludzi nawet po za granicami Polski ,bylo niszczeni przez udpowiednie urzedy i organizacjie aby nigdy nie wybili sie nawet na obczyznie przed szereg w kazdym wymiarze. Oczywiscie z uplywem lat stwierdzam ,ze istnieje tylko jedno zawsze rozwiazanie i wyjazd z kraju nie rozwiazuje niczego. Stara zasada mowi -walcz o wolnosc albo zgin-bo oczywiscie nie bedzie przyszlosci dla naszych dzieci na naszej ziemi ,jesli my sie o to nie postaramy a wyjazdem z kraju nic nie rozwiazemy. Jednak GMO stwierdzenie ,ze malo rozgarnieci powyjezdzali jest nie do konca prawda.

     Polubienie

    • jak miałeś czape to wiadomo lepiej przeczekać poza niz z wiatrakami walczyc, ale tak patrze na kuzynow, brata plodza dzieci tam i to już jest stracone pokolenie zero tej polskości w nich jakby miały tu pracować to by nie podolaly zachodniaki maja zero sprytu a już walczyc za polska…. nie maja takiegos czegos w programie nawet przez emulator by nie wiedziały o co chodzi

     Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/78045-francja-wladze-zakazuja-protestow-przeciwko-imigracji

  „Francuski rząd zakazał ulicznych demonstracji w portowym mieście Calais, gdzie tłumnie koczują imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki. Miasto to było miejscem imigranckich zamieszek, napadów i siłowych prób przedostania się nielegalnych imigrantów do Wielkiej Brytanii. Na kilka dni przed planowaną w tym mieście manifestacją powiązanej z ruchem Pegida, władze wydały zakaz organizowania publicznych demonstracji.

  Minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve ogłosił „zakaz protestów, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego”. Podczas gdy francuskie władze nie radzą sobie z przemocą imigrantów, ogłasza się zakaz publicznego wystąpienia Francuzów przeciwko zaistniałej sytuacji. Minister zwrócił się w tej sprawie do władz prefektury Pas-de-Calais.

  Na obrzeżach miasta przebywa od czterech do sześciu tysięcy nielegalnych imigrantów koczujących w prowizorycznym obozie. Wszczynali oni zamieszki, atakowali samochody i ciężarówki zmierzające do Wielkiej Brytanii, donoszono także o próbach wdzierania się przestępców do prywatnych domów. Zakaz demonstracji ma obowiązywać „do czasu aż ustąpi obecna atmosfera”.

  Tymczasem francuskie media opublikowały nowe dane dotyczące radykalizacji mieszkających we Francji muzułmanów. Z oficjalnego raportu, do którego dotarł dziennik Le Figaro wynika, że szeregi radykalnych islamistów zasiliło 8250 osób, co stanowi podwojenie liczby z roku poprzedniego.

  Setki radykalnych muzułmanów, także kobiet i młodzieży opuściło w ostatnich latach Francję by zasilić szeregi organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Dane z raportu opierają się na ustaleniach policji oraz specjalnej infolinii mającej przeciwdziałać radykalizacji w społeczności muzułmańskiej.”

  Polubienie

 4. faak, znów to samo, a trafiłem cos ciekawego, i nie wiem czemu ten durny filmik sie wrzuca … Jarek, obczaj sam jewtubie „SHOCKING VIDEO! Concrete Evidence! Vatican Wrote Koran!” … i znów to wywal , sory za spamowanie 😛

  Polubienie

 5. Tak właśnie jest.Muzułmanie są wysyłani do Europy ponieważ Plan 3 wojen musi dojść do skutku,niestety po wyczerpującej wojnie resztce ludzi namiesza się w głowach wybranymi częstotliwościami.Przed tym nie ma ucieczki.Skończymy jak Atlantyda i inne podwodne cywilizacje.

  Polubienie

 6. raczej nie bedziemy podwodnna cywilizacja tylko islamska .Feministki beda zadowolone,w koncu nie beda musialy migrowac w poszukiwaniu arabskich dzentelmenow.

  Polubienie

  • ,, raczej nie bedziemy podwodnna cywilizacja tylko islamska .Feministki beda zadowolone,w koncu nie beda musialy migrowac w poszukiwaniu arabskich dzentelmenow.”

   Chciałam, Devingo, do ciebie też wysłać słowa Sanctusa, skierowane do Gmo(jak gnój, to bawmy się wszyscy!), ale nie znalazłam pod tym artem odpowiednich Twoich słów do zacytowania 😀 , co by romantycznie korelowały z poetyką Sanctusa.

   Zostało ci jedynie ,,podsłuchać”

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • szkoda energi Krystyno na czytanie bluzgow ,GMO tez musi to olac ,bo szkoda zuzywac klawiatury na wiklanie sie w utargi tego typu. Sanctus z wiekiem ochlonie,nabierze doswiadczenia to moze sie zmieni.Taki zmasowany wypych zwiedlej polszczyzny nawet sie zle czyta ,a w realu juz dawno nie slyszalem ,moze dlatego ze malo obcowalem z Polakami takiego kalibru jak Sanktus (bez urazy do Ciebie) .Za malo dojrzale sa te prowokacje aby wiklac sie tutaj we wzajemne bluzganie i oplowanie,bo nie po to tu zagladamy chyba?Radzilbym oszczedac energie na wiosne lub przyszle miesiace,moze sie przydac .

    Polubienie

    • ,, Za malo dojrzale sa te prowokacje aby wiklac sie tutaj we wzajemne bluzganie i oplowanie,bo nie po to tu zagladamy chyba?Radzilbym oszczedac energie na wiosne lub przyszle miesiace,moze sie przydac .”

     Tak, masz rację, Devingo, ale czasem człowiek da się ponieść, gdy nie ma zamiaru po raz dziesiąty zmieniać bluzy na czystą, tylko dlatego, że komuś ciągle przychodzi do głowy plamienie tych bluz błotem. I w tym wypadku nie ma znaczenia, kto te bluzy przebiera.

     To fakt, że brak Słońca i tzw, przesilenie przedwiosenne swoje robi. Jedziemy na ,,starych akumulatorach” , ale już niedługo wiosenna energia wszystko zmieni.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

 7. ==Licząca milion żołnierzy armia państwa islamskiego już tu jest.==

  Same Niemcy mają 80 mln. luda.
  Będą lincze.
  Soros żydowski pies za to zapłacił.
  Będzie burdel na 8 fajerek.
  Musimy być ostrożni, bo te brudne ryje chazarskie będą chciały ten
  motłoch uzbroić.

  Polubienie

  • To fakt. Ale weź pod uwagę dwa czynniki:
   -w Niemczech jest już 6 milionów muzułmanów, lub więcej. Z drugiej strony, są tam miliony Polaków, Rosjan, Serbów, Ukraińców i innych „bitnych” ludów;
   -wystarczy zaledwie dwóch rzezimieszków, by sterroryzować i znacznie obniżyć jakość życia w aż 10.000 mieście. Wystarczy skoordynowana działalność bandy 50 terrorystów, by sparaliżować strachem cały kontynent (vide: Francja).

   Polubienie

   • ==w Niemczech jest już 6 milionów muzułmanów==

    Tak , ale 5 mln to Turcy pracujący w fabrykach, mających europejskie firmy.
    Motłoch kozojebców to ten świeży milion.

    Żeby podburzyć Słowian wiele nie trzeba, fakt!
    Ale wtedy brudasy pizgają po ścianach:

    Także spoko, ale soroso-ścierwojady mają na pewno
    agresywniejszy plan…

    Polubienie

 8. http://ranger.salon24.pl/695279,uchodzcy-brutalnie-pobici-w-rosji-18-w-szpitalu

  „Grupa 51 uchodźców została brutalnie pobita przed nocnym klubem w Murmańsku, to było w sobotę, powiadają że obcy „przystawiali się” do ruskich dziewczyn.

  Ci uchodźcy przedtem dostali nakaz opuszczenia Norwegii za jakieś „złe zachowanie” więc poszli do Rosji bo blisko.

  Jak poszli do klubu to nie połapali się że ruskie nie są zbyt tolerancyjni jak ktoś chce podrywać miejscowe dziewczyny.

  Ruskie mówią że obcy zachowywali się jak Berberowie w Kolonii na Sylwestra. Grupa ruskich wyprowadziła obcych na bok żeby ich „szkolić” że Kolonia jest daleko od Murmańska, jakieś 2,5 tysiąca kilometrów.

  Uchodźcy próbowali uciekać ale ruskie ich dopadli na ulicy i zaczęli bić.

  Nadjechała policja aby przerwać bijatykę, jednak ludzie widzieli że tak naprawdę to policjanci też stuknęli uchodźców zanim aresztowali 33. Aż 18 uchodźców było ciężko pobitych i zawieziono ich do szpitala.

  Policjanci zdecydowali że trzeba pominąć pobicie i nie zrobili raportu. Policja rosyjska tylko potwierdziła że były „masowe zamieszki z udziałem uchodźców”.

  ……..
  Gdybyśmy się z ruskimi dogadali, i PIS nie byłby pro USraelski, to byśmy rozegnali tą dzicz negromuslimską w try migi, bo kacapki się nie pierdolą w tańcu 🙂

  Polubienie

  • na YT pelno jest ruskich ustawek na pedalow i arabow, putin to popiera a policja zawsze w takie dni „działa wolno” albo czeka na posiłki których akurat tego dnia maja ćwiczenia, podstawa to kordynacja

   Polubienie

   • Podstawa to wywalenie z spec-służb, armii, policji i sądownictwa starych wyg z dawnej SBecji. PiS to robi, ale trochę za wolno. Czego oni się boją? Ci ludzie powinni już dawno zostać wyrzuceni, zdegradowani, pozbawieni przywilejów (emerytury) a niektórzy – osądzeni za zbrodnie.

    Polubienie

 9. żeby dogadać się z ‚Ruskimi’ Polacy muszą być przy władzy!
  NA razie chazarsko-amerykaśki nos tłumaczył wczoraj w mendiach
  że armia usa będzie u nas tyle ile będzie ‚czeba’.
  I się kurwa nic nie da zrobić z tym koczowniczym pomiotem.
  Ciapate to tylko folklor.
  Kibole rozpierrdolą ich jak ruskie w Murmańsku.

  Polubienie

 10. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/policja-spacyfikowala-protestujacych-przeciw-imigrantom-we-francuskim-calais

  „Według policji w demonstracji brało udział około 200 osób. Śpiewano francuski hymn i wykrzykiwano antyislamskie hasła. Wspominano również ofiary zamachów w Paryżu. Podczas przemarszu nie było żadnych incydentów.

  W pewnym momencie policja postanowiła zakończyć demonstrację i dokonała tego w podobnym stylu jak wcześniej policja niemiecka pacyfikująca podobny protest w Kolonii. Na protestujących wypuszczono gaz łzawiący a potem spałowano ich. Po starciach z policją zatrzymano kilkadziesiąt osób, w tym sędziwego generała z Legii Cudzoziemskiej Christiana Piquemala.”

  Polubienie

    • To flagowa strona największego stronnika rosyjskiego i oszołoma, Krzysztofa Cierpisza. Wykonuje on tzw. „zadanie specjalne” mające totalnie ośmieszyć niezależne śledztwo ws. Smoleńska. Ostrzegam wszystkich przed tymi stronami (gazeta warszawska, zamach.eu) i jego autorami. Którzy są albo pomyleńcami, albo.. wykonują z góry zaplanowaną robotę.

     Polubienie

    • ==Wykonuje on tzw. „zadanie specjalne” mające totalnie ośmieszyć niezależne śledztwo ws. Smoleńska.==

     Kto obecnie prowadzi niezależne śledztwo i od kogo jest ono niezależne?

     Bo brednie wybuchowo-brzozowe Macierewicza chyba temu nie służą?..

     Polubienie

    • Tam nie było żadnej katastrofy. Wszyscy zostali zamordowani tutaj w Polsce chyba 9 kwietnia. Podmieniono samoloty i porozrzucano poćwiartowane kawałki ciał na miejscu.

     Polubienie

    • dlaczego myślisz ze nie oddaja wraku ? bo sa slady trotylu ? czy dlatego nie oddaja bo ich nie ma ?… już nie mowie o skrzynkach których także nie mamy, jak zestrzelili koreanca to tak samo nie oddawali skrzynek bo zaginely dopiero po 20 latach jak wszystko już się przedawniło cudownie się odnalazly

     Polubienie

    • O jakim wraku mówisz?
     O tym elegancko umytym pod wiatą?
     Kto myje dowody rzeczowe??
     Przecież to kpina.

     Nie wyjaśniać trzeba ‚Smoleńsk’, tylko co po 22.00 9 kwietnia się działo
     w Warszawie, tu jest zagadka.
     Brak dowodów na odlot, seryjny samobójca itd.
     W związku z tym ci to coś zrobili pewno nie żyją, a reszta zastraszona
     ma zapewniony immunitet dożywotni.
     Choć i to się może zmienić.
     Wdowy i wdowcy dostali kasę i cisza.

     Nie oddadzą, zaraz będzie 6 lat, mało było czasu?
     Aż rdza go zeżre i będzie spokój!
     Nikt nie będzie nic badał, jest dalej odwracanie kota ogonem.

     Jakie skrzynki, jak nie wiadomo co i o której wyleciało, jeżeli w ogóle.
     A hangar wyczyszczony aż do fungdamentów..?

     Polubienie

    • aluminium nie rdzewieje -_- i jest powod dlaczego nie oddaja wiec wybuch był na pewno widac bylo po blahach a czy lecieli tym samolotem czy innym i czy wogule lecieli to już domysly

     Polubienie

    • po co maja oddawac skoro wyszloby ze nie lecieli .Wszystkie teorie wybuchowo-katastroficzne dostalyby w leb. Co by nie zrobili i jak by nie bylo to jesli w 2010 nie udalo sie sprowokowac wojny Rosyjsko -Polskiej to niechec i nienawisc do Rosjan przez ostatnie lata jest potegowana i prowokowana.Dadza nam bron i znow ze 50 milionow slowian po obu stronach sie wystrzela i bedzie nas mniej.O to chyba chodzi .Co sie odwlecze to nie uciecze ,bo mimo zmianow rzadow stosunki z Rosjanami sie tylko pogarszaja.

     Polubienie

 11. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aleppo-sprawa-polska-czesc-ii

  „Począwszy od zakończenia II WŚ to łatwiej wymienić te państwa na świecie, które nie zostały w jakiś sposób zaatakowane przez USA pod wodzą tych ludzi. Pozostałe, to ofiary ataku militarnego ,politycznego ,gospodarzczego lub korupcyjnego ze strony hegemona. Ludzie zarządzający USA tuż w latach powojennych stworzyli plan rozbicia i „pożarcia” ZSRR skutecznie wdrażany aż do osiągnięcia celu w grudniu 1991. Kiedy nieprzebrane bogactwa Rosji zaczęły dostawać się w ręce wcześniej przygotowanych ludzi, wydawało się że to juz koniec tego państwa, że nastąpi dalsze rozczłonkowanie i przejęcie władzy przez marionetkowe rządy podporządkowane londyńskiemu City i Wall Street. Wtedy nastapił ten szczęśliwy dla Rosji moment przekazania władzy przez Borysa Jelcyna, nikomu nie znanemu byłemu oficerowi służb WW. Putinowi.

  Zanim zbliżymy sie do tytułowego Aleppo, pomijając całe bogactwo zdarzeń związane z panem Putinem jako prezydentem i premierem Rosji zaznaczę tylko że najważniejszym jego dokonaniem było to że „zachód” uwierzył że osłabienie Rosji jest trwałe!!! Tymczasem powoli acz skutecznie Rosja odbudowywała zniszczoną i zdegenerowaną armię i mozolnie ją modernizowała. Ludzie w Rosji zaczęli dostawać na czas wypłaty i emerytury, zaczęły rosnąć świadczenia społeczne i na dzieci do poziomu, do którego my Polacy już możemy zazdrościć obywatelom Rosji. Ta utrata czujności przez zachodnie służby i polityków będzie ich drogo kosztowała w przyszłości i niejednego przyprawi o bół głowy. Ale o tym już w części trzeciej. Jak wiemy WW.Putin obiecał że naziemnej operacji w Syrii nie będzie.”

  Polubienie

 12. No Kefir, coś mam wrażenie, że ktoś za Ciebie pisał ten artykuł. Kiedyś miałeś inną manierę w pisaniu, nieco więcej swobody i lekkości. To co zamieściłeś wygląda jak jakieś „copy – past” bez ładu i składu. Pojawia się również mnogość nielogicznych wniosków, jak ten, że aby rozwijać się duchowo należy mieć zapewnione to czy tamto (że nie wspomnę o tajemniczym określeniu „byt”?). To nie są rzeczy warunkujące swoje istnienie i pozostają w stosunku piernika i wiatraka. „Polepszenie mentalności ludzi” – co to za bełkot? Zaczyna z Twojej strony wyzierać wizja „My – uciskani i Oni – wielcy, mądrzy, bogaci i osłonięci tajemnicą.” Może rozważ koncept, czy oni są potrzebni nam, czy my im, bo coś mnie się zdaje, że tracisz balans.

  Polubienie

 13. super kapele dziś wyczaiłem, wbrew pozorom nie jest to metal 😀 tylko zajebista retrowave synthwave electro, instrumentalna, fajny klimat przypomina mi czasy dzieciństwa, te stare syntetyczne bity z lat ’80-’90 w mroczniawym klimacie, dobre na noc do jazdy autem 😛 …

  Polubienie

   • AC/DC też słucham, i masz racje dobrze się zasuwa pod nich, po kilka lat temu wracaliśmy z ziomkami z ogniska, leciało na full, to jeden tak się naładował, że przez szyberdach wychodził 😛 … ja generalnie uwielbiam rock/metal ale czasami też mi inne klimaty się przypodobają … nie mniej w aucie bym słuchał głównie dobrego hard rocka albo melodyjnego metalo … albo Chris Rea – „Road to hell” wypas do jazdy! Joe Satriani to master, troche słuchałem też, ale to bardziej dla koneserów gitary, tak w fotelu przy dobrym nagłosnieniu stereo hi-tech, albo z winyla 😉

    Polubienie

  • Oj tak to są zajebiste klimaty. Stare klimaty z lat 80-tych w nowoczesnej oprawie. Poszukaj kanału na you tube – Luigi Donatello oraz New Wave Retro.

   Polubienie

   • Roni a sluchałeś to co zapodałem? 😛 polecam albumy tej kapeli, jak lubisz elektronikę z old schoolowym duchem w nowej szacie to może Ci podejdzie 😉

    Polubienie

    • Lucyfer mi szeptuni, że w chuj zajebiście mu się to podoba, bo nie samym metalem diabli żyją 😀 a tak serio, to zaqrviście mi się to podoba, takie mroczne synthwave electro, nigdy wcześniej takich klimatów nie słuchałem, a teraz łykam jak pelikan, haha 😛 rozpierdalają mnie motywy, że lecą bity ciężkie, a tu nagle wchodzi soczysta i dźwięczna solóweczka gitarowa, miodzio!

     Polubienie

 14. https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/02/rosja-powoli-wraca-do-wlasnych-slowianskich-korzeni-oby/

  „Rosyjskie chrześcijaństwo, w tym najsilniej reprezentowane w tym kraju prawosławie, staje przed poważnym i narastającym problemem. Jest nim wzrost popularności rodzimowierstwa. Na zagrożenia płynące ze wzrostu siły takich grup zwrócił uwagę Władimir Legojda, odpowiedzialny za kontakty Cerkwi prawosławnej ze społeczeństwem.

  – Nastroje neopogańskie zauważamy dziś głównie u osób młodych, pomiędzy 18 i 25 rokiem życia, mających dostęp do broni. To przedstawiciele najróżniejszego kalibru służb specjalnych i ochrony. Trend ten, niestety, dotyczy także młodych ludzi związanych ze sportem – oświadczył Władimir Legojda.

  W najważniejszej moskiewskiej cerkwi, Chrystusa Zbawiciela, Władimir Legojda oświadczył, że środowiska te są dziś szczególnie podatne na działania sekt(sekt? Kto tu jest sektą to nawet nie będę palcem pokazywał – przemex) nawiązujących do słowiańskiej i przedchrześcijańskiej przeszłości Rusi.

  Zdaniem Legojdy przed rosyjską Cerkwią prawosławną stoją dziś spore wyzwania. – Ci ludzie muszą wrócić do wspólnoty prawosławnej – twierdzi Legojda.(Co to znaczy muszą? Nie mają prawa wierzyć w co chcą? Nie mają prawa kultywować tradycji przodków? Muszą koniecznie wierzyć w bajki znad Jordanu? A jeśli nie będą chcieli „wrócić do wspólnoty prawosławnej” to co, odpalicie stosy? A może będziecie ganiać po domach z wodą święconą i krzyżami i „wypędzać demony”? – przemex)– – Ale to z pewnością nie będzie łatwe. Mało tego, wydaje mi się, że w najbliższym czasie liczba neopogan będzie wciąż rosła – zauważył odpowiedzialny za kontakty Cerkwii z narodem rosyjskim.

  Legojda zwrócił się do przedstawicieli prawosławia, aby nie lekceważyć problemu. Dodał, że szybkie rozprzestrzeniania się rodzimowierstwa wśród młodych sportowców i ludzi posiadających broń było głównym powodem powołania tzw. Patriarchalnej Komisji ds. Kultury Fizycznej i Sportu.

  Szacuje się, że dziś w Rosji istnieje od 30 do 40 wspólnot rodzimowierczych. Trudno o wskazanie nawet przybliżonej liczby ich aktywnie działających członków.”

  Polubienie

 15. Klon, podmieniony, bądź przeszedł proces hybrydyzacji GMO swojego DNA..

  Cytuję: „CIA przeprowadziła badanie genetyczne Władimira Putina.

  Zdaniem ekspertów, osoba, która odwiedziła Włochy w czerwcu 2015 (próbki pobrano włosy i ślady potozhirovye odcisków palców) – nie jest ojcem genetyczna córki Władimira Putina. Próbki córek Putina materiał genetyczny został pobrany wcześniej, podczas swoich wyjazdów zagranicznych.

  Również wcześniej pobranych próbek (2007-2008 g) materiału genetycznego rosyjskiego lidera – nie pokrywają się z bieżącej próbki, a zatem rola Władimir Putin publicznie odtwarza niezidentyfikowaną osobę.

  Wcześniej eksperci oraz liczne media doniosły, że twarz Władimira Putina w zdjęć i materiałów wideo, a nawet zrobił bardzo krótkim odstępie czasu. – Znacznie różni Obecnie spotkanie Bidelbergskogo Klub omówiono sposób sformułowania relacji do nieznanego charakteru rosyjskiej polityki – „rzekomo lider i prezydent. ” Jest on zastępcą lub inna uprawniona osoba, a to, co jest prawdziwe przeznaczenie prawowitego prezydenta – nie jest jasne, w tej chwili.”

  Polubienie

 16. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nielegalni-islamscy-imigranci-tez-dostana-500-zlotych-dziecko

  „Jak pamiętamy poprzedni rząd zdradził swoich partnerów z grupy wyszehradzkiej zgadzają się na przyjęcie takiej ilości uchodźców, jaki chcieli nam wcisnąć Niemcy. Te 12 tysięcy nielegalnych imigrantów, których przyjęcie podtrzymuje również nowy rząd po procesie łączenia rodzin może się rozmnożyć do około 100 tysięcy rzekomych uchodźców.

  Według wstępnych szacunków roczny koszt utrzymania tych imigrantów to około 1,5 mld zł czyli nawet więcej niż przeznaczono na rewaloryzacje emerytur. Ludzie dostali po kilka złotych podwyżki, ale na obcokrajowców chcących poprawić sobie byt idą nawet większe pieniądze. Czy to nie dowód, że jesteśmy obywatelami gorszej kategorii w UE niż ci islamscy najeźdźcy.

  Teraz jeszcze okazuje się, że ogłaszany szumnie socjalistyczny program 500+ na każde dziecko, obejmuje również imigrantów. Biorąc pod uwagę wysoką dzietność, typową dla bliskowschodniego kręgu kulturowego, należy się zatem spodziewać, że oprócz należącego im zasiłku będzie to ważne źródło pozyskiwania pieniędzy z naszych podatków dla przybyszów poszukujących lepszego życia na nasz koszt. Niepotrzebnie też tworzy się czynnik zainteresowania polskim socjalem w świecie arabskim.

  Zastanawiające jest to jak Unia Europejska zamierza skłonić imigrantów do pozostania w kraju, z którego wyjechało ponad 2 miliony mieszkańców, najniższa emerytura wynosi 200 euro, a zasiłek dla bezrobotnych nawet mniej. W sąsiednich Niemczech każdy przedstawiciel ludu pustyni może liczyć na ponad 1000 euro darmowych pieniędzy bez potrzeby świadczenia pracy.

  To oczywiste, że imigranci przydzieleni do Polski będą się czuli oszukani, gdy zaproponuje się im 20 euro kieszonkowego (70 zł) miesięcznie, jeśli pozostają w ośrodku dla uchodźców lub 150 euro zasiłku na członka rodziny (750 zł), gdy sami się utrzymują. Tylko czekać aż Komisja Europejska nakaże nam podniesienie zasiłków dla uchodźców do poziomu niemieckiego. Gdyby się tak stało będzie to oznaczać, że Polacy realnie, staliby się wtedy obywatelami drugiej kategorii w rzekomo własnym kraju.”

  ………………………………….
  Jarek, dalej za usraelskim PISem?! 😀 … Korwin miał absolutną rację co do nich! … ja też miałem takie złowieszcze domysły, że to ma podłoże zdradzieckie, no i można tu śmiało zacytować klasykiem, że „wyszło szydło z worka” … no i w kontekście powyższych doniesień, zrozumiałym się jawi fakt, dlaczego PIS kategorycznie sprzeciwia się referendum w sprawie relokacji dziczy … USraela rozkazuje, PIS pokornie wykonuje, plan judeopolonizacji i depopulacji Polski!

  Polubienie

  • no i jeszcze potwierdzający formalnie załącznik :

   „W projekcie ustawy wyraźnie napisano:
   Art.1 Ust.1 Ustawa określa warunki nabywania prawa do świadczenia wychowawczego oraz zasady przyznawania i wypłacania tego świadczenia.
   Ust. 2. Prawo do świadczenia wychowawczego przysługuje:
   1) obywatelom polskim;
   2) cudzoziemcom”

   …………..
   była sobie Polska dla Polaków, a PIS jest dla USraela 😀 … pojadę jeszcze jednym klasykiem: „dziękuję, dobranoc, koniec imprezy” 😉

   Polubienie

  • Jarka zatkało kakao 😛 … musi przetrawić, że PISuar leje na Polaków ciepłym moczem, i zbiera się na wielkiego kloca, bo oni są tacy postępowi, tacy amerykańscy, taki zaganiacz usraelski P(olin) I(zrael) S(yjonizm) :D, co wyrucha nas bez mydła … i Jarek, nie bierz tego za wymierzoną szyderę, ale Ci których uważasz za oszołomów, szkodników tj. chociażby Korwin, mówili jasno i wyraźnie, że PIS to lewica, udająca prawicę! no i teraz kurtyna opada, a tam marionetki judepolonistyczne, wykonują ostateczny plan … naparzał Jarek na opolczyka, że żyd itp … ale ale ale, zapomniał chyba, kto komu chanukę zapalał w pałacu prezydenckim, kto był w 2013 na posiedzeniu knesetu w Krakowie, kto podpisał ustawę szczepionkową, i teraz wbija nam gwóźdź do trumny gospodarczej, patrz poniżej …

   http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/78192-nowa-wladza-wprowadza-limit-transakcji-gotowkowych-to-kolejny-krok-ku-czipom-i-likwidacji-pieniadza-papierowego

   Polubienie

   • i bardzo dobrze uszczelniają system żeby taki tusk czy inny drobny złodziejaszek nie mogl kupic mieszkania za 1.5 banki gotowka corce, jestem za

    Polubienie

    • co z tego , talibowie byli podobno juz dawno na Mazurach a niezyjacy prorok Lepper juz mowil o tym wzesniej. Byc moze oni tu dalej sa ochraniani przez sluzby.

     Polubienie

    • dev polska jest b gesto zaludniona to nie pustynie arabskie czy mongolskie z oazami co 100 km, tu u nas się nie da nikogo dluzej ukryc bez wiedzy mieszkancow każdy polak to policjant i zolnierz w jednym, nawet jakby ich kryli w koszarach na poligonach to przecież tam sa nasi zolnierze którzy nie sa tak zaslepieni tzw rozkazami jak np niemcy czy amerykanie, normalnie takie rzeczy mogą odchodzić tylko w dzielnicach arabskich nie kontrolowanych przez państwo jak na zachodzie ale u nas fizycznie nie ma gdzie, co po lasach będą siedzieć jak AK ? to nie ten typ człowieka to sa beztroskie tchorzaste miglance, z mezczyzny maja tylko zarost, silni sa tylko w stadzie pojedynczo to cioty

     Polubienie

    • GMO sam wiesz ze stepowe rasy ukrywaja sie pod polskimi nazwiskami juz bardzo dlugo wiec nie pustynia potrzebna w Polandi do ukrycia sie.Te koczownicze rasy z polityki,kosciola ,sluzb to krypto polacy ,nie ukrywaja sie w jaskiniach,gorach czy na pustyniach.

     Polubienie

    • to prawda eskimosow mamy już 1000 lat a i wcześniej czyli w sumie 4000 lat, podjudzali do wojny cesarstwo ateńskie przeciw Atlantydzie, znowu biali przeciwko białym, nic się nie zmienilo w sumie te same wredne stepowe geby, ja mowilem o arabach ze nie będą się mieli gdzie schować jakby chcieli tu dluzej zabawic

     Polubienie

    • ,, Pis to gówno od początku to mówiłem jak Duda wygrał. I tak Pis nie porządzi dłużej niż do 2017r”

     Mógł byś, drogi Roni, wskazać z ,,minionych władz” te, które faktycznie gównem nie były?
     Jaką władzę (póki co jest system partyjny, koalicyjny) widzisz w Polsce, która będzie zarządzana w sposób właściwy, odpowiadający Polakom (wyborcom)?

     Jeśli jakaś partia nam nie odpowiada, to są tego przynajmniej dwa powody.
     Albo znamy partię właściwą – naszym zdaniem – z przeszłości, albo mamy wizję partii(l. poj. lub mnoga). Wizję osadzoną w realnej rzeczywistości.

     Jeśli to możliwe, chętnie poznam twoją opinię.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • większość panow tutaj to agresywni czarnoksiężnicy może troche oko i dev sa na plus ale tez nie do konca

     Polubienie

    • ja tylko do podpalanego mam awersje do swoich nie jestesm i nie zamierzam być agresywny, taka agresja do wszystkich i wszystkiego to geny arabskie raczej

     Polubienie

    • gmo -szkoda pradu na stukanie w klawiature przeklenstw i wykladanie swoich racji. Niekiedy jak to poczytasz to wychodzi taka roznica z tymi wykladnimi swoich racji ,jak miedzy piciem wody w Krynicy a szczaniem w Szczawnicy.

     Polubienie

    • Najlepiej zapowiadającym się rządem był rząd Jana Olszewskiego – masona, jeśli ktoś by nie wiedział. Ale wiadomo jak się to skończyło. Z resztą ja nie jestem demokratą. Najlepszą teraz dla nas opcja jest dyktatura i to wojskowa a potem gdy się uspokoi i posprząta brudy to oczywiście monarchia, albo system Minarchiczny z wspólnotą rodowo-plemienną z współdzielczym systemem gospodarczym ( trzecia droga).

     Polubienie

    • Obiecali nowy, lepszy świat
     Używając pięknych, mądrych słów
     Przedstawili idealny plan
     Lecz nie każdy starał się jak mógł

     Nasz mały
     Chorobliwie duszny kraj
     Brak wiary
     Każdy Bogiem sobie sam

     Otoczyło mnie stado wściekłych psów
     Coraz trudniej wstrzymać się od łez
     Między nami strach, między nami brud
     Nie do wiary, jak łatwo zgubić sens

     Nauczyłem się wydawać o tym wszystkim
     Powściągliwe zdanie
     Nauczyłem się wydawać o tym wszystkim
     Chłodny sąd
     Kto pomoże znaleźć nowy cel?
     Kto pozwoli przebić się przez mrok?

     Nasz mały
     Chorobliwie duszny kraj
     Brak wiary
     Każdy Bogiem sobie sam

     Nie wierzę skurwysynom
     Nie wierzę skurwysynom
     Nie wierzę skurwysynom
     Nie wierzę skurwysynom
     Nie wierzę skurwysynom…

     Polubienie

 17. prawdopodobnie uszczelnia granice,wstrzymaja migrantow(miglancow) ,na sciagaja us army z technologia,przerobia mlodziez na zolnierzy robocopow do walki z Rosja,kosztem reszty Polakow beda budowac judopolonie ,transferujac koszerna brac z Izraela i reszty europy.

  Polubienie

  • a po co myślisz te wszystkie gry strzelankowe ? wyrabiają precyzje i powtarzalność to fakt ale mogą być uzyte niewlasciwie np przeciwko rosyjskim braciom chodz jeżeli orban z Putinem kombinują i kaczor z orbanem to cele polsko rosyjskie powinny być podobne

   Polubienie

 18. „Teraz może być to samo. Według tej teorii, zarządca planety zwany demiurgiem (ale też: jahwe, allahem, mardukiem, szatanem) lubi co jakiś czas robić globalny reset cywilizacji.”

  — równie dobrze mozna powiedzieć:

  WREACA WŁAŚCICIEL DO DOMU A TAM PODŁOGA SPRUCHNIAŁA, TYNK ZE ŚCIAN SIĘ SYPIE, Z KANALIZACJI WYBIJA SZAMBO, ROBACTWO PO CAŁYM DOMU HASA A DO TEGO OBCY TWIERDZĄ IŻ TO WCALE NIE JEGO DOM TYLKO ICH, WŁAMYWACZY….

  więc co robisz… spuszczasz uszy po sobie bo jesteś wyuczonym (w religijnej ideologii) kretynem czy spuszczasz obcym wpierdol wywalając ich ZE SWOJEGO?

  Na tej samej zasadzie Bóg wpuszcza wpierdol zydom (biblia) za co oni go przenazwali szatan (etc). Za co oni go nazwali DEMONEM bo jak Bóg śmie żydostwu dyktować co MORALNE a co nie.

  Co do nachta to on CELOWO MANIPULUJE słuchaczami na zasadzie WYJDZIE NASZ ZYDOWSKI PLAN TO DOBRZE BO MAMY GOJÓW W GARŚCI ( i swoje NWO), NIE WYJDZIE TO RŻNIEMY GŁUPA IŻ TO NIE BYŁ NASZ PLAN A GOJÓW….

  to jest przez nich uskuteczniane co masakra…. zwana Sądem Bożym bo trudno sobie wyobrazić by DOBRO ZEZWALAŁO SWOJĄ BEZCZYNNOŚCIĄ NA PANOWANIE NAZIZMU, NA PANOWANIE NIEWOLNICZEGO WYZYSKU, NA PANOWANIE KULTU KRWI, NA PANOWANIE ŻYDOWSKIEJ KULTURY CZYLI SODOMI na Ziemi. A skoro nie pozwala to od czasu do czasu dyscyplinuje żydowstwo zarówno SPUSZCZAJĄC MU WPIERDOL jak i dając mu PRZYKAZANIA jakie wedle tegoż nachta są tylko NIEZOBOWIĄZUJĄCYMI ICH ZALECENIAMI… ot taką pogadanką u dyra jak się narozrabia na lekcjach.

  Polubienie

 19. nie mogę sobie wyobrazić zebym miał potrzebe i ochote operować gotowka powyżej 15000 złotych ani wśród moich znajomych bliższych i dalszych nikt nie psioczy, to koniec dla sutenerow bandytow i innych diablow ciemnej masci, taki arab z 10000 euro powiedzmy już nie nadziala nie kupi samochodu mieszkania itd. jestem za, przed wiosennym atakiem muslimow będzie jak znalazł i więcej takich nieprzyjaznych arabom zagwostek tym lepiej, belgia się wziela na sposób tez ze wszyscy islamiści obowiązkowo dostają po 10 szczepionek u nas tez powinien być taki obowiązek ze każdego poniżej bulgarii obowiązkowo klujemy a jak nie klujemy to nie wpuszczamy, bravo pis jak na razie, trzymają się sanktuś merytoryki, reagujesz jak 12latek agresja mam cie traktować jak 12latka ?

  Polubienie

  • wyobraź sobie, że masz mózg, bo ja nie mam aż tak wspaniałomyślnej wyobraźni… ty stary komuchowy spierdoleńcu, nie mam słów na twoje wodogłowie, ty qrva nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, oby twoje potomstwo miało wszczyknięte jakieś zyki czy inne gówna, które judejczyk nam panujący od USraela przyjmie garściami za usraelskie srebrniki $… transakcje gotówkowe realizują zjebańcu firmy, a jak położą na to łapę, to przelewy będą celowo opóźniania, a wyprzedzając twoje wypociny, że niby oszukują na vatach sratach, to jest to sprzężenie zwrotne tego, że te złodzieje z knesejmu niszczą od lat polską przedsiębiorczość … prawdziwym zamiarem tej pasożydoskiej ustawy PISdów jest, żeby każdemu zaglądać do portfela, aż w końcu będą mieć kontrolę absolutną nad przepływem pieniądza, zjebańcu odmóżdżony … napisane jest czarno na białym:
   „Prawo, które oficjalnie jest wymierzone w oszustów podatkowych stosujących karuzele VAT i inne optymalizacje, zapewne po prostu utrudni życie niektórym branżom, w których zawieranie transakcji gotówkowych stosowane jest do dzisiaj. Teraz będzie trzeba wysyłać przelewy, które krążą potem po serwerach i mimo, że lecą z prędkością światła do nadawców dochodzą niekiedy z kilkudniowym poślizgiem. Nowy rząd planuje wprowadzenie od przyszłego roku kilkukrotnie mniejszego limitu rozliczeń gotówkowych – 15 tysięcy złotych. Prawo wchodzi od 1 stycznia 2017 roku.”

   gówno mnie obchodzi, jak mnie traktujesz, bo jesteś dla mnie starym komuchowym wypaczeńcem, z urojeniami, podejerzwam że alkoholik i recydywa, albo psychiatryk za sobą masz … masakra …

   a tu komuchowy judaszu masz o szczepionkach

   http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/78169-jak-ze-szczepionki-taldomidu-glifosatu-zrobiono-wirusa-zika
   „Ptasia grypa: ptasia epidemia w 2007 roku, na całe szczęście ludzie nie umierali. Po zabiciu 2 łabędzi na wyspie koło Torunia wymordowano w woj. mazowieckim, a następnie szczecińskim i wrocławskim kilka milionów kurcząt. Przypominam, że to był okres przed świętami Bożego Narodzenia, a w sklepach nie zabrakło kurcząt. Innymi słowy, musiano już wcześniej przygotować transporty z zaopatrzeniem na świąteczne stoły. Głównym producentem kurcząt dla Europy jest Izrael. W Izraelu nie obowiązują europejskie normy, na przykład dotyczące wielkości klatek, czy karmy dla kurcząt.
   Polscy producenci stracili parę miliardów złotych.”

   …..
   także gmo cioto, jesteś spalony u mnie na proch marny, i się nie udzielaj imbecylu z demencją 🙂

   Polubienie

   • bylem z kims kto zajmowal się w preszlosci dziecmi po przejściach masz w sobie agresje tłumionych emocji przydalby ci się psychoterapeuta żeby to zniwelować, uciekanie przed tym nic ci nie da tylko więcej agresji az w końcu komus albo sobie cos zrobisz, tyle z mojej strony, zauwazyles chyba ze tu większość sobie pomaga i sa dla siebie jak bracia i siostry i chcielibyśmy żeby tak pozostalo pozdrawiam

    Polubienie

   • Sanctusie, wyłącz qrwa to słownictwo, bo to zbyt dziecinne aby było na powaznie przez kogoś odbierane. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale u mnie to wywołuje śmiech a nie np. agresję. takie małe to podwórko i taki qrwa jad z gęby się wylewa. odpuść chłopie, pzdr

    Polubienie

    • bo qrva co?! zabronisz mi? ja piszę, to co czuje i nie zważam na opinie kogokolwiek, a jak mnie takie komuchy judaszowe jak GMOŚ wqrvią, to mówię jasno i wyraźnie co o tym myślę, agresywny nie jestem, bo nawet nigdy w życiu z nikim się nie biłem, brzydzi mnie przemoc … ale za to mam w sobie gniew piekieł, a gniew to siła napędowa woli mocy 🙂

     „Zły jest jedynie zimny gniew, gorący – nigdy. To ten zimny jest naprawdę niebezpieczny. A ludzi nauczono właśnie tego: zachowujcie chłodny spokój, nawet kiedy jesteście źli. Tylko że wtedy ta trucizna w was pozostanie. Czasem dobrze jest pokrzyczeć i wyrzucić z siebie emocje.”

     Polubienie

    • „Nie znoszę „zielonego szczęścia na pastwisku” ludzkich trzòd. Należy uwolnić sie od charakteryzującej się złym gustem chęci życia w zgodzie ze wszystkimi.
     Rzeczy wielkie dla wielkich, głębiny dla głębokich, delikatność dla wrażliwych, a nietuzinkowość dla nietuzinkowych.
     Chciwi naszych bogactw i naszych pełnych szuflad. Skąpstwo w uczeniu się i zapominaniu. Pomysłowi w programach i dumni z naszej tabeli.
     Moja ocena jest tylko moja ocena i nikt nie powinien pròbować mi jej odebrać.To nazywa się Wolnością Ducha.”
     F.Nietzsche

     Polubienie

    • „Czasem dobrze jest pokrzyczeć i wyrzucić z siebie emocje” – no qrde z tym to trochę muszę się zgodzić, też mnie nosi i innych również. coś w tym jest a emocji tłumić nie można, jak bąka 😉 bo to później dla organizmu źle się kończy hehe

     Polubienie

    • Sanctus Sanctus, prawdziwy z ciebie demonek 😉 dziś widzisz takie a nie inne podziały (polityczne, …), wkrótce ludzie będą mieli inny podział (czarno-biały), dosłownie, a gdyby… powtarzam gdyby były obce cywilizacje, to na ziemi znowu podział: człeki – obcy. i tak qrwa w kółko. Zresztą mimsów można traktować, jako obcy, bo oni tak traktują białych – to zderzenie dwóch ziemskich światów. Setki lat tyranii pod uciskiem białych, to teraz idą do boju;)

     no ja mam na podziały wyjebane, bo nie znasz przyszłości i nie wiesz, kto w Twoją stronę wyciągnie dłoń Sanctusie.

     podziały nie do zburzenia, umożliwia tylko religia, bo na jej fundamentach, zbudowany jest system. już niebawem nowy egzobożek z ezoczłowiekiem w roli głównej. jak bergolio powie ludzkości, że wszyscy bogowie prowadzą do jednego boga, to mimsy dostaną prawdziwego pierdolca i zacznie się armagedon. dla islamu, objawi się w Polsce antychryst.

     Polubienie

    • Sanctus to jest oczywiście moje zdanie,które jak sam mówisz
     wolno mieć każdemu z nas.Więc moim zdanie ktoś kto nie
     potrafi panować nad swoimi emocjami nie jest godzien nazywać
     się człowiekiem,skądinąd istotą rozumną,ale raczej potworem.
     Wolno mi mieć takie zdanie? oczywiście ,że tak.

     Polubienie

    • Krysiu emocje emocjom nie równe,jeżeli ja walnę talerzem o ziemię w złości,to tylko świadczy o mnie i szkody ani przykrości
     nikomu oprócz mnie nie przynosi,ale jeżeli wulgarnymi wyzwiskami uderzam w inna osobę,tylko za to że ma inne poglądy lub inne zdanie na jakiś temat,no to wybacz ale to nie
     jest w porządku,powiedziałabym nawet,że jest to karygodne.

     Ja tez czasami rzucam mięsem,nie obrażając nikogo.

     Polubienie

    • Aniu, to nie moje słowa. To Sanctusa do Gmosia. Dlaczego wszyscy nie mamy ich usłyszeć? Zgodnie z opinią Sanctusa możemy mówić co chcemy i komu chcemy.
     Jak rynsztok, to rynsztok!

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

  • ,, Ale rynsztok się zrobił, trzeba będzie się ewakuować z tego bloga. Jeszcze te spamy, wcale nie potrzebne.”

   Jaki rynsztok, Roni? To tylko słowa Sanctusa do Gmo! (95% w jednym jego wpisie)Sam mówisz, że mężczyzna powinien być agresywny (twój komentarz na słowa Sanctusa). Kobieta też nie musi być łajzą. Zróbmy więc tu sobie bagno, skoro nam to odpowiada?

   Polubienie

   • To po te spamy co ? A co nie powinien być ? Kto będzie was bronił, kto będzie w razie potrzeby za was ginął. Ty też często się przypierdalasz i prowokujesz i łapiesz za słówka. Jak ja osobiście mam być spokojny no powiedz ? Wolę być agresywny niż być cipą męską taką mameją. A co do rynsztoka to ja do nikogo i nigdy na tym blogu nie leciałem z inwektywami. To kwestia kultury osobistej. Czy kogoś obrzuciłem mięsem? A no nie. Watek się skończył a ty dolewasz jeszcze oliwy do ognia. Po co ? A zresztą róbcie sobie co chcecie, nie mój blog.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • ,, Czy kogoś obrzuciłem mięsem? A no nie. Watek się skończył a ty dolewasz jeszcze oliwy do ognia. Po co ?”

     No właśnie!
     To nie ma znaczenia, Roni, czy Sanctus obrzucił mięsem Gmo, czy ciebie, czy kogokolwiek(ja tylko zacytowałam Sanctusa -nic więcej). Jeżeli jedni mogą rzucać mięsem i być traktowani jak jajko, to dlaczego inni nie mogą tego robić, czyniąc w efekcie szambo?

     ,, Kto będzie was bronił, kto będzie w razie potrzeby za was ginął. ”

     No nie wiem. Ty Roni będziesz nas bronił, nie będziesz tej obrony uzależniał od zdania na jakiś temat. I to jest różnica.

     Polubienie

    • moja profesor od chemi mawiala do dziewczyn przed wykladami ,kiwajac glowa z dezaprobata ,zaciagajac sie nosem przy tym ,mowiac „oj dziewczyny,dziewczyny,myjcie sie bo nie znacie dnia i godziny”.W ponizszym przykladzie,bedzie to bez znaczenia,bo rekacja i odwaga bialego mezczyzny bedzie pomocna i bezcenna. Bedzie sie liczyl ludzki odruch ,sprawnosc umyslu i rak.Inaczej wyniku szkodliwej ideologi dla mezczyzn na mozg i cialo zwanej gender,kobiety beda musialy nabyc sprawnosci sprintera i zacietosci maratonczyka a nasze dzieci sie nie obronia.Klotnie i spory miedzy Polakami czy na tym blogu,innym czy w realu nic nie pomoga,a wrecz przeciwnie.

     Polubienie

    • Nie wyobrażam sobie takich sytuacji w Polsce. ponieważ w naszym kraju połowę rodaków stanowią mężczyźni, dzięki którym kobieta może nazwać siebie kobietą.

     Polubienie

    • proponuje zamiast noszenia szminek gaz pieprzowy faceci to nie policja nie będą zawsze z wami o każdej porze

     Polubienie

    • nic nie daje nawet jak baby nosza gaz i scyzoryki,ktorymi tak sie szczycily w pierwszy dzien zapustow damskich w Koloni.Po pierwszym dniu bylo 145 incydentow i 20 prob gwaltu i 2 udane,pomimo zwiekszonej ilosci policmajstrow w celu ochrony migrantow w swobodnym uwodzeni dam germanskiego pochodzenia.

     Polubienie

 20. Dziś jest bardzo smutny dzień, tak bardzo pusty, bardzo szary,
  Wciąż te same koszmary, w głowie bezbarwne dyrdymały,
  Krzyki w moim mózgu, czuję się wciąż taki mały,
  Prawie 30 lat na łbie, a wciąż mieszkam u starych,

  Będziesz prawić mi morały o mojej niedojrzałości,
  A gdy ty przeżuwasz dni, ja dążę do doskonałości,
  Złodziejskie banki, złodziejskie kredyty,
  Pierdolony w dupę system coraz bardziej jest poryty,

  Jeszcze raz skrytykujesz – zostaną na mordzie sznyty,
  Ty inwestuj w lodówkę, ja będę robił lepsze bity,
  I nawet wtedy kiedy wypierdolą mnie na ulicę,
  Eksmitują jak szmatę, ja dalej będę krzyczeć,

  Na jakiej podstawie chcesz mnie kurwo osądzać ?
  Że nie mam kobiety, dla której ślubnym prezentem ciąża ?
  Nie założyłem rodziny, nie mamy własnego kąta ?
  Że kurwa głód czasami w oczy mi zaglądał ?

  A co możesz wiedzieć o niestabilnym życiu ?
  Ułomny, ukształtowany przez system chłopczyku,
  O hektolitrach łez i tonach wariackiego krzyku,
  O masie pieniędzy i wieżyczkach z grosików,

  Ryku tych ścian, modliłem się kurwa, bez zmian,
  I wtedy zrozumiałem, że zostałem całkiem sam,
  Jeden z drugim cham, wiedział kiedy trzeba się odwrócić,
  Kiedy nie ma z czego ssać, żywiciel zdechł, mordę ucisz,

  I słuchaj dalej, bo w końcu nie wytrzymałem,
  Uciekałem gdzie mogłem i siłą rzeczy wracałem,
  Pytasz mnie dlaczego ? Tonący chwyta się brzytwy,
  Jednak na ostrzu ktoś zostawił litry trucizny, był sprytny,

  Perfidny plan, wywieź mnie daleko już nie sam,
  Drugi start, nowe życie oczekujesz ciepła dam,
  Wszystko co mam, historia jak z tragikomedii,
  Byłbyś na moim miejscu też skosztowałbyś tych bredni.

  Nie chciałem się urodzić, ale muszę tutaj żyć,
  Pleść swojego życia nić, tylko po to,
  By odejść, by w końcu zgnić.

  Czasem jest tak, że obserwuję twój blok,
  Bo ciągle we mnie siedzi, a mija już kolejny rok,
  Straciłem rachubę czasu, a liczba stała się z cyfry,
  Byłem zły, wściekły, kurwa, naiwnie agresywny,

  Wiesz jak to boli, kiedy wszystko się pierdoli ?
  Kiedy człowiek całkiem sam z marzeniami stoi ?
  Pod drzwiami, których mu już nikt nigdy nie otworzy,
  Muszę cieplej się ubierać, bo znów przychodzą mrozy,

  Chciałbym spokoju dożyć, tak, wiesz na każdej płaszczyźnie,
  Dać ranom się goić, nie straszyć blizną na bliźnie,
  Każdy kto tego liźnie zrozumie o co mi chodzi,
  I to pewnie ze wstydu próbuje kurwa się odmłodzić,

  Bardzo dobrze wiem, że spadam kurwa na dno,
  Mieszkanie na wylocie, banki spuszczają manto,
  Jebany kruk GE, telefonia komórkowa,
  Pierdolony aneks i pojebana umowa,

  Dziękuję tak bardzo, że potrafisz mnie zrozumieć,
  Tak bardzo mi przykro, że dobrze wiem co teraz czujesz,
  Damy radę, rozumiesz ? Nie możemy się poddać,
  Ktoś z nas musi dojść do celu, ktoś musi kurwa dotrwać,

  By pokazać, jak walczy się do samego końca,
  Nie chce sam siebie pocieszać, bo dla mnie zabrakło słońca,
  Ty też masz w oczach zimę, czy ktokolwiek z nas zginie,
  To niech ten drugi kurwa, rozsławi jego imię,

  Jestem tak bardzo zmęczony, totalnie wyczerpany,
  Miałem takie wielkie plany, a to zdało się na nic,
  Wiesz jak mocno pieką rany, kiedy drażnię je co rano ?
  Codziennie tak samo, katorga jak w Guantanamo,

  Nie chcę znowu uciekać, chcę żeby było jak dawniej,
  Tak czysto, wspaniale, żebym widział wyraźniej,
  Docenił co ważne, chcę wypełznąć z tej pętli,
  Myśleliśmy: jesteśmy twardzi, a każdy z nas jest miękki !

  Nie chciałem się urodzić, ale muszę tutaj żyć,
  Pleść swojego życia nić, tylko po to by odejść,
  By w końcu zgnić,
  Nie chciałem się urodzić, ale muszę tutaj żyć,
  Pleść swojego życia nić, tylko po to by odejść,
  By w końcu zgnić,
  Nie chciałem się urodzić, ale muszę tutaj żyć,
  Pleść swojego życia nić, tylko po to by odejść,
  Nie chciałem się urodzić, ale muszę tutaj żyć,
  Pleść swojego życia nić, tylko po to by odejść,
  By w końcu zgnić.

  Polubienie

  • „A Jezusowi Kazali Spac czyli doprowadzona do extremalnej formy frustracja . Mozg przezarty z jednej strony empatia a z drugiej nienawiscia do gatunku ludzkiego . Wynik rownania wydaje sie byc prosty i czytelny , czyli czysty egoizm. Taka konstatacja mozecie sie zaslaniac . A.J.K.S. czyli manifest ludzi ,ktorzy przestali byc ludzmi . Spolecznie skreslonych i niedopasowanych . Wyznawcy oka w trojkacie i ryby przyklejanej do tylnej szyby mowia ,ze rzekomo nie pochodzimy od zwierzyny . A czym innym jest slepa nienawisc jak nie inkarnacja instynktu samozachowawczego ,zarezerwowanego dla zwierzat . Swiat potraktowal nas tak a nie inaczej , spoleczenstwo nie widzi w nas ludzi wiec ludzmi nie jestesmy . Jest nas coraz wiecej jestesmy bardzo przebiegli. Wnikamy jak rak w komorki zdrowego spoleczenstwa . Jestesmy potworem stworzonym przez to chore spoleczenstwo . Mamy gleboko gdzies opinie czysciutkich , poustawianych ,wystizowanych gnojow ,ktorzy chuja maja do powiedzenia poza opowiesciami o dupach , imprezach i paleniu pieniedzy . Z glebokimi wyrazami braku szacunku odnosimy sie do spolecznych norm , szacunku dla sutanny i ludzi w uniformach . Jezusa ,jako wizjonera ,obdarliscie z jego wizji by przekluc jego slowa na wlasny skurwialy interes . Stawiac watykanskie scierwo ku jego chwale gdy on mowil ,ze pod kamieniem znajdziecie jego samego . Klamstwo , ktore ogarnelo caly popierdolony glob . Kult watykanskiego dziada ,ktory lapa z okna macha . Milosierdzie ,ktore widzimy codziennie na ulicy , milosierdzie zamkniete w glowach opetanych trucizna , zdychajacych w swoich smierdzacych domach ludzi , milosierdzie , ktore niczym modlitwa wdziera sie do czaszki z kazdym kopnieciem w glowe . Ludzie wyjebani na ulice w imie swietego prawa . Klamcy i oszusci uczynili z nas to czym jestesmy teraz . Gdzies miedzy wami , moze daleko a moze calkiem blisko . Moze juz siedzimy w twojej glowie manipulujemy i obracamy kolory i to co widzisz wcale juz tym nie jest a moze nigdy nie bylo , a moze poprostu jestem popierdolonym cpunem ,ktory miedzy jedna a druga podroza i kolejnym krokiem na dno wypluwa z siebie emocje . Chuj Ci do tego , gowno o mnie przeciez wiesz . To nigdy nie mialo sie tak skonczyc ,ale nie jestesmy z tych ,ktorzy nadstawiaja drugi policzek . ….”Boze ,ktory nas nie prowadzisz , Boze ktory pozwalasz zabijac to co kruche i wywyzszasz tepa nienawisc , Boze ,ktory rozmnazasz okrucienstwo i pozwalasz ludziom pastwic sie nad innymi, Boze ,ktory wywyzszasz najgorszych i dajesz im bicz do reki . Boze niemilosierny , nie miej nad nami litosci….” Gdzies posrod tysiecy zabudowan jestem i z przerazeniem patrze w oczy samego diabla ,ktory hipnotyzuje mnie swoim ogonem . Patrze w jego slepia i coraz bardziej czuje sie opetany i trace kontrole . A moze takich jest coraz wiecej i kazdy ma wlasnego diabla ,z ktorym rozmawia kazdej nocy . Zaczyna spotykac go we snie ,potem coraz czesciaj na jawie i w koncu nie potrafi odroznic tych dwoch stanow. A moze faktycznie powinniscie odliczac dni i inwestowac w schron . Nauczylem sie przybierac maski , z potrzeby obrony i z chorej nienawisci ………”

   Polubienie

 21. Chcą stawiać krzyże- ja krzyże im połamię
  A potem w potylicę ostatni sakrament
  Wielbią kalać drewno zbijając zeń dwie deski
  Dla mnie zgniły trup jest symbolem klęski

  Chcą ogniem i żelazem krzewić te imiona
  Jedynego Boga zaklętego w trzech osobach
  Przez święte gaje wiedzie droga chrystusowa
  Druga Golgota- krzyżem stanie się topola

  Chcą budować więc przedtem wszytek niszczą
  Miłość do bliźniego spajając hipokryzją
  Marne to spoiwo do wznoszenia świątyń gniewu
  Z kamieni rzuconych przez ludzi bez grzechu

  Chcą wykrwawiać lasy, dławić w rękawicy
  Żelaznej jak dziewica, podania i mity
  Zastąpić je własnymi, a radość zwątpieniem
  To ludzkie są diabły, to ludzkie są cienie!

  Niosą nam ogień
  Niosą nam stal
  Niesie nam nienawiść
  W owczej skórze Bóg

  Niosą nam grzech
  Niosą nam kłamstwa
  U lasu stoją granic
  I kopią nam grób

  Z diabłem na plecach nie cofną się przed gajem
  I jego bogami, tylko kamień na kamień
  Sypią ołtarze nienawiści niespełnionej
  Jak miłość do Boga w cierniowej koronie

  Z diabłem na plecach nie cofną się przed wodą
  Splamią ją chorobą i zatrują źródła
  Przyszłość paskudna kuta młotem na czarownice
  Burzy się las gdy dąb służy za stryczek

  Z diabłem na plecach, trzaskiem padających drzew
  Obalić chcą wiarę a przelaną za nią krew
  Obmyć jak w Jordanie z przewin grzeszne ciało
  Jednak najpierw wydobyć ją muszą stalą

  Z diabłem na plecach i krzyżem na piersi
  Z bogiem na ziemi a już wniebowzięci
  Przybyli by zabrać nas wszystkich, tam w bogi
  To ludzkie są diabły, to diabła proroki!

  Przynieśli nam gwoździe
  Przynieśli nam sznury
  Przyniósł nam śmierć
  W podarku Owczy Bóg

  Przynieśli nam deski
  Z gajów Trzygława
  I milczał Świętowit
  Gdy cięli je wpół

  ………………………
  kapitalna nuta, pogański rap słowiański, kozacka muza i bezkompromisowy przekaz! polecam!

  Polubienie

 22. Boże coś Polskę przez tak liczne wieki
  Sprowadził do miana kurwy i kaleki
  Niech będą Ci dzięki, biję Ci pokłony
  Jak dziewięćdziesiąt procent masy, która chłonie zabobony

  Z ambony, człowiek robi człeka w chuja
  Sztuczne boskie prawo oparte na papieskich bzdurach
  Przyszedł mości kryzys, ale zatankować trzeba
  Co drugi BMW a co trzeci wozi się w mercedesach

  Idą święta, a za nimi przyjdzie też kolęda
  Ksiądz na długo to spotkanie zapamięta
  Zafunduję mu przelot na sześciu skrzydłach Serafina
  Niech sobie formułkami jak Jehowa rzyga

  Ogniste węże, bestie o czterech twarzach
  To niebo a nie piekło, gdybyś przy czytaniu uważał
  To wiedziałbyś, że Kacper, Melchior i Baltazar
  To jedna wielka bzdura jak frazesy z pierdolonych kazań

  Boże coś Polskę, gdzie jesteś teraz
  W piekle czy w niebie się poniewierasz?
  Nie słyszysz człowieka, gdy z bólu się wydziera
  Jebane z nas kukiełki, do śmierci per aspera

  Boże coś Polskę przez tak liczne wieki
  Sprzedawał jak dziwkę i ofiarowywał męki
  Lęki, czy starczy do pierwszego dnia miesiąca
  Pierdolone polskie prawo gorsze niż zaborca

  Chroni silniejszego a słabego dławi
  Bawi się znamionami aż człowiek się wykrwawi
  Na sądowej sali, a na drzwiach awizo
  Wypierdalaj z chałupy, państwu jest przecież przykro

  Nie stać mnie na całe życie więc biorę je na raty
  Kiedy spłacę ostatnią i przekręcę pysk koślawy
  Może wreszcie się dowiem czy ciemność tak boli
  Jak mówią kaznodzieje w przykościelnej scholi

  Kościół ma konkurencję, bo co niedzielę
  Nie miłością się dzielę, ale kupuję na krechę
  Obskurne city center, przyjechała Paris Hilton
  By wepchać jeszcze więcej gówna w ryje polskim świniom

  Boże coś Polskę, gdzie jesteś teraz
  W piekle czy w niebie się poniewierasz?
  Nie słyszysz człowieka, gdy z bólu się wydziera
  Jebane z nas kukiełki, do śmierci per aspera

  Popraw spódnicę bo ci kurwa widać dupę
  Trzeba się pokazać i znajomych wziąć pod lupę
  W listopadzie rewia mody na podeście z trucheł
  Pozamykali sklepy więc gardła także trochę suche

  Jak przystało na Polaka czas się najebać
  Gdy nie starczy na wódkę to swoje dzieci sprzedam
  A psy zamiast łapać ojców katujących córki
  Z kolejnego mandatu są jak pawie kurwa dumni

  Państwo wyznaniowe w Watykanie widzi świętą krowę
  Ja widzę chorobę, gdy rozpalę ogień
  Jak stosy zapłonie, powtórka z renesansu
  Wszystkim pobratymcom życzę miłego seansu

  Jeśli Bóg siedzi także na szczerozłotym tronie
  To mógł przynajmniej dopisać posłowie
  Że to wszystko bujdy, a sam swoje miłosierdzie
  Zarzucił ludziom jak rybie przynętę

  Polubienie

 23. Krysiu wybacz mi ale coś dzisiaj nierozumiem Twoich wpisów.może to ten halny wiejący od 3 dni tak na mnie działa.może już potrójnie widzę bo dopadło mnie zapalenie oskrzeli,które dusi jak cholera,chyba sobie zrobię przerwę od czytania.Pozdrawiam Cię milutko.

  Polubienie

  • O qrwa! Jak mnie wyciszają pioseneczki Sanctusa o Jezusku! Wam wszystkim też radzę posłuchać. Może uda się wam z pamięci wymazać słowa Sanctusa pisane do Gmo, a przeze mnie zacytowane…

   Ja pierdolę! Ale muza! No qrwa! Ale spoko!

   Wyrósł z bagna kwiat lotosu. I co z tego, gdy cały bagnem upierdolony …

   Polubienie

   • Odchodzimy od merittum sprawy.Zamiast pisac o miglancach itd ,stosujemy bluzgi w niezwiazanych tematem utargach slownych profanujac jezyk polski na calego.

    Karykatura Polski na germańskiej paradzie karnawałowej: Polska jako zapłakana, pobita kobieta na klęczkach z głową pod butem Kaczyńskiego. Takie obrazki przedstawiają szwaby w swoich miastach!!! Jakie partnerstwo ja się pytam? Ogrodzić murem zachodnią granicę!!! To stamtąd wypuszczą na nas falę!!! Każdy śniady, który zarejestrował się w Niemczech i dostał papiery uchodźcy ma prawo poruszać się po całej strefie schengen!!! Co do wschodniej granicy – na ledwo dyszącej Ukrainie też nikt ich nie będzie pilnował!! Zresztą Ukraińcy od zawsze pałają do Polaków taką „miłością”, że chętnie nam ich tu do nas skierują. Dobrze, że do Danii i Szwecji jest trochę przez morze daleko, bo jeszcze pontonami by do nas płynęli!!! I nie, bo oni nie chcą do nas – oni nie będą mieli wyjścia, bo zostaną siłą do nas skierowani, żeby zniszczyć pod pozorem fundamenty katolickiej wiary chrześcijańskiej i tożsamość narodową Państwa Polskiego a w rzeczywistosci wmiksowania ich pustynnych genow i kultury w nasze slowianskie geny.W efekcie do planowanego ludobojstwa slowian.Pójdą na nas w imię islamu, by zniszczyć podobno ostatni bastion katolickiego chrześcijaństwa w Europie ktory jest zaslona w rzeczywistym zamiarze kontrolerow. Brawo Kukiz !!! Żadnych imigrantów!

    Polubienie

    • qkiz nie ma nic do gadania. on tylko poprzez referendum sprawdza dla służb z iloma tysiącami albo milionami zomo będzie miało rozrachunki na ulicach.
     devingo, bracie kamracie, „czytaj polityków” tak, jakbyś musiał mieć ze wszystkiego pożytek dla siebie. łatwiej jest interpretować qkizowego wałęsę 😉

     Polubienie

  • ,, dopadło mnie zapalenie oskrzeli,które dusi jak cholera,chyba sobie zrobię przerwę od czytania.Pozdrawiam Cię milutko. ”

   Przykro mi, Aniu, że zachorowałaś. Zaserwuj sobie czterodniowy przynajmniej reżim domowy, w ciepłym, aby nie pogorszyć swego stanu. Pamiętaj, że bez ciebie świat istniał i będzie kiedyś istniał, co oznacza, że nie wszystko ty musisz i za wszelką cenę. Paradoksalnie nasze niedomaganie udowadnia nam, że nie jesteśmy niezastąpieni i można do pewnych rzeczy nabrać dystansu, który – gdy jesteśmy zdrowi – wydaje się niemożliwy.
   A jeśli zrobisz sobie przerwę w zaglądaniu do Jarka – wiele nie stracisz, bo póki co leci tu rynsztok.

   Pozdrawiam i życzę spokoju, abyś mogła wracać do zdrowia i sił.

   Polubienie

    • Dzięki GMOś za dobrą radę,biorę od listopada codziennie
     2 x 1000 D3.mam swój syrop sosnowy na miodzie,zrobiłam syrop z cebuli na miodzie z cytryną .Wirusa przyniósł mąż ze szpitala a potem to już wiesz poszło jak po lodzie.Mnie poprostu brakuje mojego słoneczka,ono mnie leczy,żywi i rozwesela,
     ,wogóle jest moją nową i starą miłością.Ty mi oczywiście nie uwierzysz,ale ja naprawdę potrafię patrzeć na słońce nie mrużąc oczu.Robie to zawsze w dni słoneczne przed jedenastą rano i po szesnastej po południu,wiem że mi to dużo daje,a że teraz dopadł mnie ten wirus to pewnie z psychicznego osłabienia,
     każdy z nas ma takie okresy w życiu ,że mu się zwala na plecy więcej ciężarów niż może unieść.Byle do wiosny GMOsiu,będzie dobrze.

     Polubienie

    • wczoraj w wawie było super slonce, u was nie ? można patrzeć ale tez wypowiadać swoje zyczenia, slonce to ojciec wszystkiego na ziemi, jak masz za dużo na swoje barki to robic swoje ale się tym nie przejmować na zasadzie chiururga robi swoje ale się tym nie przejmuje wogule

     Polubienie

    • U nas dzisiaj też świeci moje słoneczko,halny trochę się uspokaja,a mnie jakby było wszystkiego za mało to jeszcze wczoraj wypadła plomba z 6-tki na dole,i nie wiem czy mnie z
     chorbą dentystka przyjmie.,nie wiem czy mi sanctus jakiejś
     klątwy nie podesłał /żart/.
     A życzenia to ja wciąż wysyłam i do słońca i w eter i mentalnie do
     wszystkich do których mam jakąś sprawę do naprawienia dla innych oczywiście,dla siebie osobiście to ja nic nie potrzebuję,
     ,mam wszystko co mi jest potrzebne,a nadmiar byłby dla mnie tylko kłopotem.Wot cudak ze mnie jakiś.Pozdrawiam

     Polubienie

 24. wystarczy że człek zniknie na jakiś czas, … wracam a tu wirus jakiś. ludzie! zachowujecie sięjak pitbule z kotletami na szyjach 😉
  Krsysiu, dobra duszo, tylko nie Ty!!! I co z tego, że Sanctus jest jaki jest, nie odbieraj tych wibracji!!! zostaw to proszę 😉 nie warto 😉
  Sanctus, wszyscy już wiemy, że lubisz mówić to, co myślisz. takiego cię tutaj ludzie akceptują, skoro jeszcze są. szkoda tej knajpy? nie uważasz?
  szeryf tej knajpy powinien w końcu zabrać głos i ustalić zasadę nie ubliżania, bo to hoojnia wstrętna i mało śmieszne. Jestem „ZA” aby pieniaczy blokować dożywotnim „enterem”.

  nie chce mi się szukać innej knajpy! ludzie! qrwa!

  Polubienie

  • sie uśmiałem, dobre
   mnie kompletnie nie interesuje kto i co o mnie myśli, nie zajmuję się wkrętami i takimi pytaniami. ale wiem, kto za kogo się uważa

   Polubienie

 25. czy tego chcecie czy nie, jesteśmy uzależnieni od siebie 😉 a przynajmniej będziemy, jeszcze kilka miesięcy i jebnie a wy się stroszycie jak …

  „Rok 2016 : 666 już tutaj jest” – Orędzie Eduarda Hodosa do narodu rosyjskiego – część 1
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/111869-2016-02

  NA PRAWDĘ SĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY !!!!!!!!!

  qrwa, niby każdy wie… a nie wie
  http://milanos.pl/vid-143406-alegoria-dlugie-lyzki–pozywienie-dla.html

  Polubienie

   • wierz grzegorzadam? czasami po takich „krwawych dialogach” widzę, jak ciemna energia działa bez zarzutu, wręcz perfekcyjnie. najczęściej łapię się na tym sam, gdy już moja świadomość napierdala młotem po synapsach, wtedy patrzę się! co ja qrwa robię? hey barra, qrwa baczność sqrwielu! no i wtedy jest ok.

    dziwne jest tylko to, że jak człek sam uczestniczy w „krwawej dyskusji”, to pierdoli dosłownie wszystko, nawet tych, co podpowiadają z boku: „… hey, qrwa spokój, baczność…”. wtedy to nie działa. a jak się stoi z boku, to wszystkie takie personalne wycieczki są po prostu śmieszne, żałosne, …

    no mam nadzieję, że facet przeprosi kobiałkę słowiańską i będzie git, a jak nie to nie, i qrwa idźmy do przodu

    Roni, może zamiast kefirowej knajpy, to teraz co?

    ja pierdole, ale dziś gniot się tu zrobił a chciałem wam coś zaśpiewać

    Polubienie

    • Josia, jesteś? chodź, moja dobra duszo, porozmawiajmy w knajpie, co?
     jak tam? wiesz… tam, gdzie jesteś 😉 spokój? wypoczywasz?
     dobrego wieczoru Josiu, niech tylko dobrzy Ciebie otaczają 😉

     Polubienie

    • barra barra, normalnie na tym forum, to strach się bać 🙂 Zaśpiewaj mi barra barra i nawet wiem co 🙂 …będzie to co musi być, wsłuchaj się w pierwotny rytm, zsynchronizuj z Ziemią puls, zdarzeń nie przyspieszy nic …… 🙂 U mnie spokój na maxa, aż za duży, mimo, że tak blisko do Monachium 🙂 Otaczam się naturą i wypatruję ciepłych dni, choć jestem taka „łatwopalna” ( Maryla Rodowicz) Życzę Ci również pięknego wieczoru i pięknych dni, bo życie cudem jest 🙂

     Polubienie

    • Josia, przepraszam cię, że trafiłaś dziś na ,,trzodę” przeze mnie celowo stworzoną.
     O spokój, jak o miłość, trzeba zabiegać, a nawet walczyć.
     Nie zaśpiewam Ci, ale powiem:

     ,,Kochać, jak to łatwo powiedzieć …” – zanuci ktoś Szczepanika.

     Nikt nie idzie do więzienia za myślenie.
     Nikt nie zabroni wierzyć w siłę miłości.
     Nikt nie zabroni kochać.
     Nie poruszamy się wśród aniołów, bo sami nimi nie jesteśmy.
     I dlatego nie możemy wystawiać siebie jakkolwiek i gdziekolwiek.
     Dobra i pożyteczna miłość nie jest ani ślepa, ani głupia.
     Wie jak siebie chronić, nie pozwala siebie deptać.
     Nie pozwala zamykać sobie ani serca, ani ust.
     Mądra miłość zrobi wszystko, aby trwać jak najdłużej.
     Nie da się zamknąć w czterech ścianach.
     Mądra miłość umie się bronić. Ba! Nawet walczyć, wychodząc trudnościom na przeciw.

     Kwiat może wyrosnąć na bagnie, ale nie da mu zniszczyć swego piękna. W przeciwnym razie nigdy nie byłby w stanie oczarować świata swoim urokiem.

     Z miłością jest jak z koncertem. Warto po wyjściu z sali koncertowej zanucić choć kilka akordów dla tych, którym nie było dane znaleźć się przed sceną.
     Jeżeli nie jesteś w stanie zanucić, to znaczy, że tylko uszom sprawiłeś radość. Nie sercu.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysiu, nie masz mnie za co przepraszać 🙂 Myślę, ze wszystkie tu piszące kobiety razem wzięte nie mają tyle testosteronu, co niektórzy pojedynczy mężczyźni 🙂 Kobiety zawsze łagodzą obyczaje ( no może jak zwykle z wyjątkami ) i są świadome, że nic na tym świecie nie ma pewnego, oprócz zmiany. I niech tak będzie! Zmiana to synonim rozwoju, a stagnacja i długie zatrzymanie ( krótkie jest fajne) to regres. Zatrzymujemy sie na chwilę poprzez nasze małe nieszczęścia, zawody, choroby…itp i wtedy się rozwijamy, bo nie wtedy, kiedy jest super i hiper ! Nie bez powodu istnieje takie powiedzenie, ze choroba to błogosławieństwo. Dziwię się niektórym osobom tu piszącym, ze są tak bardzo pewni swoich przekonań i mają patent na jedynie słuszną rację. Im bardziej się rozwijam – a może już tylko starzeję? – tym mniej wiem „na pewno”, może z wyjątkiem mocno niechcianego utwierdzania się w sokratejskim „wiem, że nic nie wiem”… Tym bardziej rośnie mój podziw dla tych, którzy – też mając zapewne świadomość umowności, więc i kruchości każdego porządku – umieli w takich warunkach podejmować decyzje i jeszcze wygrywać.
     Ufne dziecko, jakiego każdy z nas trochę w sobie nosi, domaga się porządku absolutnego, niepodważalnego – a dorosły już wie, że go nie ma, że jeśli albo sobie sami takiego porządku nie stworzymy, albo nie zgłosimy akcesu do porządku, który ktoś stworzył przed nami, który wciąż trwa – skazani jesteśmy na coraz większą niepewność metafizyczną i egzystencjalną, na podejmowanie decyzji w warunkach informacji niepełnej, a informacji znanej coraz to mniej.Po upadku któregoś tam porządku, jak zwykle skutecznie zniszczonego przez mój dociekliwy umysł – pogodziłam się z tym, że obok siebie może istnieć niemal wszystko. A jednocześnie to „wszystko” jest wewnętrzną przestrzenią mitów mojej podświadomości. Brzmi to niepokojąco tak długo, jak długo nie czuje się, że ta podświadomość to jednocześnie nieskończoność. Sfera sacrum. A wszystko co nagle do nas z niej wypływa – ma za zadanie uświadomić nam kolejny aspekt siebie, który skutecznie oddziela nas od tej nieskończoności. Może jest trochę tak, że dopiero gdy otwieramy się na chaos, ufamy strumieniowi, który nas niesie i godzimy się na istnienie wszystkiego co przychodzi, niczego nie lekceważąc i z niczym nie walcząc i zaczynamy czytać znaki od nas samych do nas samych – zaczynamy czuć harmonię, a nasz analityczny umysł pozwala nam raz na jakiś czas swobodnie oddychać.
     Szkoda że nie umiem lepiej opisać tego stanu słowami.
     Słowa mają to do siebie, że nawet zgodę na chaos prezentują jak kolejny „porządek”.
     W mojej przestrzeni są też i opiekunowie. Po prostu dziś nie pytam, czy to jakiś aspekt zewnętrznego, czy wewnętrznego sacrum. Po prostu są. Uświadomiona we mnie niewiedza pozwala osiągnąć mi spokój i cieszyć się wszystkim co mnie otacza. Przyjmuję prowadzenie mojego wewnętrznego dziecka i nie wkręcam się w napadające nas zewsząd zagrożenia. Co ma się dokonać, to i tak się dokona. Szkoda czasu na przyszłość. Cieszmy się każdą chwilą w teraźniejszości.
     Wow, ale się rozpisałam i nie wiem, czy w temacie, a może jednak ?
     Nie Ty jesteś przyczyną mojego stwierdzenia, ze strach się bać. Jak zaistniałam na tym forum po raz pierwszy, to otrzymałam od stałych bywalców dużo porad, a to zebym myślała, żebym uruchomiła mózg, żebym trochę książek poczytała, bo i tak nie dam rady 🙂 Wysoko cenię sobie kulturę dyskusji i takie krzyczące zdania ( bo z wykrzyknikami) od roniego jak Ty otrzymałaś, ja też dostałam ( Rozumiesz kobieto !!!? ) Roni nie rozumie mojego przekazu i wkurza się , że przyklejam mu łatkę. Jeśli on o kimkolwiek albo o czymkolwiek pisze w stylu czarcie pomioty i inne dosadne określenia, to mam prawo napisać, ze dla mnie to są radykalne wypowiedzi. Nie przyklejam mu łatki radykała w sferze światopoglądu czy jego wewnętrznej filozofii. Po prostu go nie znam i trudno mi to jednoznacznie stwierdzić. On chociaż również mnie nie zna, potrafi napisać, ze jestem naiwna i mam osobowość borderline 🙂 Skąd on to wie? A może właśnie jesteśmy lustrami dla innych?
     Pozdrawiam Cię Krysiu i kończę już, bo mogłabym pewnie jeszcze tak długo :)Pozdrawiam też wszystkich pozostałych 🙂 Do nikogo nic nie mam. Ludzie są tacy piękni, bo tacy różni. A mnie nikt nie zmusza do pisania i bywania na tym forum. Zawsze jest to kwestią mojego wyboru.
     P.S. Barra jest rzeczywiście człowiekiem, który mimo wielu dołujących wątpliwości, każdego dnia próbuje na nowo stworzyć lepszy świat 🙂

     Polubienie

    • ,, Przyjmuję prowadzenie mojego wewnętrznego dziecka i nie wkręcam się w napadające nas zewsząd zagrożenia. Co ma się dokonać, to i tak się dokona. Szkoda czasu na przyszłość. Cieszmy się każdą chwilą w teraźniejszości.”

     Tak, masz rację. Szczególnie w dzisiejszym świecie, oprócz wiedzy tej pożytecznej zasypywani jesteśmy tysiącami śmieci, które celowo mają nam przesłonić to, co ważne, potrzebne.
     Upadają ideologie, ale też coraz więcej pojedynczych ludzi przygląda się swoim wierzeniom( wszystko co usłyszeliśmy, przeczytaliśmy i uznaliśmy za prawdę to wierzenia). Co ciekawe zmieniamy je na inne, naszym zdaniem logiczne i te kolejne uznajemy za ostateczne.
     Tak, to prawda, że do tego stopnia niektórzy są pewni swoich przekonań, że nie wyobrażają sobie innego spojrzenia, innego pryzmatu, zapominając o tym, że za pewien czas sami dojdą do horyzontu, za którym tyle rozwidleń, nowych decyzji i dziewiczych ścieżek.
     To piękne, że ciągle możemy odkrywać, fascynować się, a przede wszystkim emocje utkane z obrazów, dźwięków, informacji transformować na uczucia, wibracje serca – to dopiero one mówią o właściwej drodze, na której paradoksalnie spotykamy coraz większą różnorodność.
     To tak, jak by ktoś powiedział mi: ,, No, teraz już wiesz co ominąć, nad czym się pochylić, kiedy przystanąć, na co nie zwracać uwagi, a przy czym zatrzymać się na dłużej”.
     A ja nie wiem! I nie muszę wszystkiego ogarniać definicją, przestrogą, czyjąś poradą. To niesamowite, ale wystarcza odczuwanie. Niczym nie zmącony spokój i następna myśl wywołująca wewnętrzną radość to najlepsze drogowskazy.
     Myślę, Josia, że trzeba starać się zmniejszać opór, przyzwalać i pamiętać, ciągle pamiętać, że życie, każda jego chwila nie ma znaczenia. To ode mnie zależy jakie znaczenie tej chwili nadam, jak odbiorę, ocenię, zareaguję.

     No tak! Właśnie wczoraj byłam bardzo opanowana! 😀
     Kiedyś Barra powiedział mi, że wkurzanie się jest również w pakiecie rozwoju, poszukiwań. Nie wzięłam tego za dobra monetę lub wytłumaczenie, ale źle znoszę czyjąś ,,jedyną rację”, która gdy napotka przeciwników, nie może się z tym pogodzić do tego stopnia, że zwalcza inaczej myślących poniżeniem, wyzwiskami, upodleniem.
     Nikt nie ma prawa obrzucać drugiego człowieka błotem, tylko dlatego, że ma problem, lub żywi się niskimi wibracjami i próbuje agresją wytworzyć je w atakowanym człowieku.

     Uwrażliwienie to wspaniała rzecz, ale też czyni człowieka czułym odbiornikiem na inne, negatywne bodźce, z którymi czasem trudno sobie poradzić. Sądzę, że to jeden z powodów, dla jakich ludzie wrażliwi szukają bocznych szlaków, tworzą swój hermetyczny świat, do którego zapraszają ,,nieinwazyjnych”, podobnych sobie ludzi.

     Każdy człowiek jest wyjątkowy i cenny. Niektórzy wracają stamtąd, dokąd my zmierzamy, a dla innych to my jesteśmy wracającymi. Wszyscy zasługują na szacunek, ale nie z każdym nam po drodze.
     Myślę, Josia, że całe życie jesteśmy uczniami, nauczycielami, ale nie bądźmy dozorcą więzienia, w którym chcemy kogoś zamknąć z naszymi poglądami i jedynie słusznymi racjami.

     Jak to wspaniale Josia, że mogę z tobą rozmawiać niekoniecznie o ,,męskiej polityce” 😀 😀

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • gust muzyczny & olej we łbie 😉
     bez oleju we łbie słucha się muzy „sanctusowej” 😉

     szkoda tych kłótni ludzie, życie stygnie 😉

     Krysiu, Josiu, Roni, … jeśli ma zniknąć stąd kilka osób a zostać jedna (Sanctus), to bez sensu, też spieprzam. szkoda ale jest jak jest 😉

     i tak Was odwiedzę. Krysiu, Roni, gmo – chcę Was poznać

     zostawcie w razie „W” mail do siebie, to na wiosnę będę przejeżdżać obok Was a obok Krysi i Rudego na pewno, bo wybieram się „te rejony” kto wie na jak dłuuugo 😉

     Polubienie

    • jak pięknie można wyrazić miłość. te słowa mają moc czasu i miejsca, genialne 😉

     dobry z niego człowiek i niech otacza się dobrymi ludźmi

     Polubienie

    • barra, dziękuję za Maanam ❤ Piękne słowa 🙂 Ku górom, ku słońcu, ku bliskości 🙂 Ech, kocham Cię życie nad życie 🙂

     Polubienie

    • Nie wiem mnie nie pytaj, z resztą róbcie sobie co chcecie. To mój ostatni dzień bytowania na tym forum.

     Polubienie

    • ,, ja pierdole, ale dziś gniot się tu zrobił a chciałem wam coś zaśpiewać”

     To śpiewaj kochanieńki, śpiewaj …

     A no zrobił się, Barrunia, gniot. Krysia tego zakalca upiekła – ze spleśniałej, śmierdzącej mąki.

     ,, Sanctus, wszyscy już wiemy, że lubisz mówić to, co myślisz. takiego cię tutaj ludzie akceptują, skoro jeszcze są…”

     Otóż nie. Wyjaśnijmy sobie drodzy Polacy(celowo nie używam słowa ,,człowiek”). Ja nie muszę wiedzieć, że Sanctus lubi mówić to, co myśli(chodzi oczywiście o poniżanie, upodlanie drugiego człowieka i tłumaczenie tego tekstem ,,, bo qrva co?! zabronisz mi? ja piszę, to co czuje i nie zważam na opinie kogokolwiek,”)

     Sądzisz Barrunia, że akceptuję obelgi Sanctusa i dlatego tu jeszcze jestem?
     Przepraszam, ale czy Ty siebie słyszysz? Sam nie wierzysz w to, co mówisz.

     Jestem tu dlatego, że na tym blogu, dzięki wypowiedziom mądrych ludzi, czasami nieświadomie mnie inspirujących, mogłam widzieć więcej niż świat fizyczny i duchowy, który znałam, głębiej zauważyć oczywistą współzależność tych światów, zasady, wiedzę czyniącą sens istnienia człowieka na skrzyżowaniu nieskończoności -mikro i makro.
     Wewnętrzne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi, gdzie, na szczęście, liczba pytań jest zawsze większa od liczby odpowiedzi przynajmniej o jedno.

     Wystarczająco dużo stawiamy sobie pytań, pracujemy nad nimi, transformując swoją osobowość, zajmujemy się wiedzą o sytuacji na Ziemi, aby nie musieć jeszcze z cyklicznością co tydzień lub dwa zajmować się naprawianiem mrowiska, bo ktoś lubi sobie włożyć kij i zepsuć spokój, twórczość.
     A my jak te przysłowiowe ……….. tłumaczymy, że ktoś tak chce, trzeba to uszanować i zaakceptować, trzeba się obejść jak z jajkiem. Mało tego, grzecznie się odezwać, mediatorkowo, by uchronić siebie przed naklejkami. Hipokryzja! No w twoim, Barra wypadku to chyba bardziej sprawdzenia się w misji pokojowej. Przecież to było widać jak na dłoni, że robisz użytek ze swoich mediatorskich możliwości, sprawdzasz ich skuteczność.
     Przepraszam wszystkich za dzisiejszy burdel, ale pokazałam, że też mogę być tym, już przysłowiowym, Sanctusem i mieć ochotę mówić co myślę.
     Nie potrafię. Po prostu nie potrafię wyszukiwać w sobie takich obelg, więc ,,pożyczyłam” je od Sanctusa.
     Nie jestem święta Krysia, sprzeczki, ostre słowa są potrzebne. Emocje to pomost między światem widzialnym, odczuwalnym, a wibracją serca.
     Ale są granice bycia i relacji.
     Zawsze, gdy Sanctus będzie gnoił któregoś z was(łącznie ze mną), użyję jego słów, aby w naszym, względnie spokojnym, dyskusyjnym towarzystwie zrobić gnój. Nie mam męskiego skafandra, który pozwala mi olać. Konstrukcja kobiety.

     ,, Krsysiu, dobra duszo, tylko nie Ty!!! ” – wiesz, ile mnie to dzisiaj kosztowało?

     Myślisz, że Roni chce odejść z naszej knajpki tylko dlatego, że dziś był syf? Nie. On z jednej strony chce się solidaryzować(podejrzewam) z Sanctusem jako mężczyzną, a z drugiej ma dosyć płytkich, jałowych dyskusji, gdzie czasem tylko ludzie ,,z zewnątrz” zauważą artykuł czy felieton Jarka, który na prawdę włożył w niego wiele pracy. Zauważyłeś, że Jarek pisze coraz rzadziej?
     Dla kogo ma pisać? Dla nas, którzy kumplowsko gadamy sobie przez telefon? A jak nam się temat kończy, to, ,,Jarku, coś zapodaj”?

     Barra, dziękuję, że mnie wysłuchałeś.

     ,, nie chce mi się szukać innej knajpy! ludzie! qrwa!”

     Mnie też się nie chce i nie mam takiego zamiaru. To ja ten ,,przybytek” nazwałam dawno temu knajpką, knajpą Jarkową. Nigdy nie miała klimatu speluny i nie będzie miała. A to zależy od bywalców; i tych stałych i przechodnich Gości, czy rozmawiamy NA WAŻNE TEMATY, czy pozwalamy szmacić nasze rozmowy.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Ja się z nikim nie solidaryzuję czy to zrozumiałaś kobieto ?! A na pewno nie z tym szajbusem. Jesteś kolejną osobą już ,która nie znając mnie wcale przypina mi łatkę osoby którą nie jestem oraz z wielką łatwością ocenia mnie po moich wpisach. Przecież ty nic o mnie nie wiesz. I właśnie dlatego opuszczam te forum. A nie dlatego że utożsamiam się z jakimś chamskim świrusem. Mam dość niedomówień i nie mam ochoty się dłużej tłumaczyć z nieporozumień i niesnasek. Żegnam państwa.

     Polubienie

    • Nikt z nas, Roni, nie zna pozostałych. Stworzyliśmy jedynie swoje wirtualne osobowości utkane jedynie z naszych wypowiedzi i wiedzy, jaką sobie przekazujemy i na jej temat dyskutujemy. To wszystko.

     ,, Ja się z nikim nie solidaryzuję czy to zrozumiałaś kobieto ?!”
     Zrozumiałam.

     Serdecznie Cię pozdrawiam.

     Polubienie

    • wszystkim czasami brakuje „taktu”, Tobie również Roni 😉

     chcesz spadać, to spadaj, tutaj na pewno się oczyści. każdy związek jest ułomny, jeśli komuś się wydaje, że inny ktoś od kogoś jest uzależniony i jeden drugiego zatrzymuje. np nie… no zostań… no proszę… no nie bądź taki…
     qrwa jak kto chce odlatywać, niech odlatuje 😉 i tak się oczyści, bo już się to dzieje 😉 hehe

     Polubienie

  • krótka refleksja wobec powyższego, dziś przez mój gród jakaś kawalkada wojskowych ciężarówek przejeżdżała, dziwne rejestracje – UGD, UE … kilka dni temu jechałem na wawe do roboty, też kilka na ulicach się przemieszczało, jakiś chyba ruch terytorialny … coś tam wisi w powietrzu, ostatnie przejazdy bandyckiego NATO, co w Toruniu byli, a lemingrad się cieszył, że sobie jamerykańskie czołgi zobaczył 😀

   Polubienie

 26. Barbara Santana prawdę wam powie, tkwicie iluzjach ego struktury i nic nie rozumiecie! 😀 … Baśka mi trochę z usposobienia przypomina tutaj panią Krysię, taka nawiedzona misjonarka oświeceniowa 😛

  Polubienie

  • … hologramy was pochwyciły i nic nie widzicie! 😀 Baśka ma oczy jak bazyliszek, ponoć siedzi w psychiatryku we Szwecji, ale ciekawe skąd ma w głowie to co ma 😛

   Polubienie

   • Santana przekonałaby mnie, gdyby była goła. a tak nie trafia to do mnie, ciekawe dlaczego? pomimo, że ma tak duże oczy to ma też tak duże… oczy 😉

    nie mogę uwierzyć, e ludzie mogą być aż tak zauroczeni. sobą również. ech… na niczym sienie znam qrwa, a to przecież forma neosztuki

    Polubienie

  • Jak się poddasz to nawet pies zdominuje, nie pozwoli położyć się na łóżku..

   Sami sobie taki los zgotowali, nie sprzeciwiają się to są takie ‚efekty’…

   Polubienie

 27. Urodzony to Słowianin bez gadania
  Dla mnie to zaszczyt chodź dla niektórych to dramat
  Ja już wiem skąd mam to spojrzenie, ten charakter
  Miłość do natury jej zrozumienie dla mnie faktem
  Nie kościół z kamienia, tylko święte gaje
  Jah Jah jest natura na jej łonie pokłon Mu oddaje
  Matka Menen Ojciec Selassie budi baj baj Bas Tajpan.

  (To korzenie i kultura budi baj baj Bas Tajpan,
  To korzenie i kultura Fandangogang,
  To korzenie i kultura budi baj baj Bas Tajpan,
  To korzenie i kultura Slavic Rasta dla was)

  Ukorzeniony nie wykorzeniony
  Nie dla mnie nauka księdza z ambony
  Nie dla mnie to chociaż szacunek mam
  Jeden ten sam Bóg jest dla wszystkich wiar
  Bo jedna jest krew tak jak Ziemia jedna
  Nie słuchaj bzdur bo to propaganda wredna
  Jedna woda jest dla każdego z nas
  Tak samo skończymy kiedy przyjdzie na nas czas

  Ja już wiem i nic tego nie zmieni
  To co tu słyszysz to jest siła korzeni Brat!
  Ja już wiem i nic tego nie zmieni
  Budi baj baj Bas Tajpan rastaman syn tej Ziemi

  Historia to wstęp do zrozumienia
  Ukształtowały nas wielki wydarzenia Yo!
  Nie zapominaj i wyciągaj dobre wnioski
  O tym przypomina Rasta Zagłębiosko-Śląski
  Pamiętaj drzewo bez korzeni wnet usycha
  Tak samo człowiek bez tradycji moment zdycha
  Budi baj baj o tym właśnie mówi wam
  Korzenie i kultura – naturalny stan.

  …….
  slavic rasta! …\m/…

  Polubienie

 28. Czarny kot, czarna owca,
  Gęsto-czarny Diabła cień.
  Czarny kruk, czarna ospa,
  Czarne ostrze, Śmierci kosa.

  Zapytaj dziecka, czy czarny dół przeraża.
  Zapytaj matki, czy pogrzebać chce w nim dziecko swe.

  Obudź się w czarną noc, w czarnej rozpaczy.
  Czarne słońce powita, czarną wodą zmyjesz twarz.

  Czarny las, czarne niebo, czarne ręce w ziemi grzebią.
  Czarny gwóźdź w czarnej ranie. Czarny jad w czarnej krwi.
  Czarny anioł z czarnym skrzydłem, czarne myśli czernią truje.
  Czarny ogień, czarnym dymem, czernią dusi czarne płuca.

  Kolor czarny, kolor biały,
  Dwa kolory się spotkały.
  Kolor szary, kolor szary,
  Gdzie jest czarny? Gdzie jest biały?

  Czerń… Czarna Dzika Czerwień…

  ……………………….
  ❤ …\m/^-^\m/… jeden z najgenialniejszych albumów, krzewiących polską kulturę słowiańsko pogańską, mroczny folk, z pięknym kobiecym śpiewem folklorystycznym nawiązującym do ludowych pieśni staropolskich, kontrastujący z mrocznym męskim dzikim zewem wokalnym – kapitalne! każdy prawdziwy Słowianin powinien tej płyty posłuchać, poczuć te żywioły naszej prasłowiańskiej duszy pogańskiej!

  Polubienie

  • Niech moje słowa będą ogniem
   Co w popiół spali świata wrzód
   Niech moje słowa będą śmiercią
   Dla prawdy ziemi i niebios kłamstw

   Niech moje serce, korzenie świata
   Oplotą, ziemi pompując krew
   Bym poczuł drżenia ginących wiar
   Bym wchłonął ból, zrozumiał strach

   A potem ptaki pieśń poniosą
   Ulotne wersy umkną w pustkę…

   Niech moje ciało, na szczytach ziemi
   Owieją wiatry ostatnich burz
   Co w dal poniosą strzępy wspomnień
   Popioły świata, okruchy słów

   A nawet jeśli świt nadejdzie
   Patrzeć nie będzie komu…

   Niech w moich oczach umrze światło
   Niech się narodzi otchłań burz
   Niech moje oczy mgła przysłoni
   Bo nie chcę widzieć, bo nie chcę być

   …..
   ogień, moc, siła i potęgą żywiołów słowiańskich wojów, ta muza daję potężnego groma, krzeszącego w duszy ogień walki o naszą rasę!

   Polubienie

 29. ….wyobrazcie sobie taki oto dialog w Brukseli:
  komisarz (X) do Szydło : – ładna garsonka, świetnie sobie Pani premier poradziła w tym ogniu pytań…
  Szydło: dziękuję, a tak sobie popierdalałam…
  komisarz (X) : – no to mam nadzieję, że już wkrótce przyjmiecie tę ustaloną kwotę (12.000) imigrantów…
  Szydło: – obawiam się, że mimo naszych szczerych chęci nie zechce ich aż tylu przyjść do Polski z uwagi na niski zasiłek….
  komisarz (X) : – no to wymyślcie coś do cholery, żeby zechcieli…
  Szydło: – w zasadzie to mamy taki pomysł – zasiłek na dzieci tzw. 500zł/dziecko…
  komisarz (X): – no Polacy – wy jak chcecie to potraficie – kapitalne!!!; tylko pospieszcie się, aby muzułmanie zdążyli się w porę dowiedzieć o co w tym chodzi….
  Szydło: – nie ma sprawy, uchwalimy to w ekspresowym tempie, mamy przewagę w Sejmie…
  i wyobrazcie sobie, że to już koniec dialogu, lub reszta po prostu nieważna…. ……………………………………………………………………………………………………………………………
  …i oto dziś słowo jej ciałem się stało Szanowni Rodacy – niestety, niestety, niestety….

  Pozdrawiam knajpkowiczów serdecznie po chwilowej mojej nieobecności na forumnie…

  Polubienie

  • A śmiało … zapraszamy imigrantów w nasze skromne progi. Właściwie i adekwatnie do naszych możliwości i sposobu myślenia większości polskiego społeczeństwa ich ugościmy 😀 Jednocześnie my rodacy zdajemy sobie sprawę że oddane słuszności sprawy służby będą chciały przeszkodzić w realizacji naszej wrodzonej gościnności.
   Spokojnie nasi wschodni bracia…i z nimi sobie poradzimy by przywitać was adekwatnie do waszych wielkich i jakże patriotycznych poczynań na obu kontynentach.

   Polubienie

  • ,, …i oto dziś słowo jej ciałem się stało Szanowni Rodacy – niestety, niestety, niestety….”

   Też tak myślałam.
   W ustawie ,,500+” brzmi: zasiłek otrzymają Polacy i obcokrajowcy.
   ,,Rodowici” Polacy stanowią w Polsce ok. 15 mln.
   Np. 3mln Ukraińców, zarejestrowanych legal, pracujących, mieszkających w Polsce (tak jak Polacy w Anglii), dlaczego nie mieli by otrzymać zasiłku?
   Jeśli obcokrajowiec legalnie przybyły wiąże swoją przyszłość z Polską i PRACUJE ZAROBKOWO, otrzyma zasiłek – musi koleś pracować, aby można go było ująć ,,w progu” i cokolwiek mu wypłacić z moich podatków.
   Tak, że spokojnie. 500+ nie jest rozwojem i lepem dla ciapatych, a raczej dla tych, którzy wypełniając lukę ekonomiczną chcą u nas żyć i pracować.
   Nasi rodacy pracujący w Niemczech, czy Anglii też są obcokrajowcami, których nie pozbawia się w tych krajach przywilejów, znacząco wpływających na korzystanie z nich przez Polaków.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 30. By zapanowała demokracja, drony bombardują Pakistan, Somalię i Jemen. Zabijając każdego dnia niewinnych cywili. By zapanowała demokracja, podburzono muzułmanów przeciwko chrześcijanom. Najpierw w Indonezji, potem w Sudanie, jeszcze potem w Jugosławii. To był szczególny wypadek, o którym wielu z Europejczyków nie chce pamiętać. O kraju, który nie wypowiedział nikomu wojny, a był mimo to zniszczony przez Europę i jej sojuszników. Szczególnie przez Turcję, która po rozprawieniu się z Kurdami i Ormianami, weźmie się za odbudowę Wielkiej Albanii. Już wkrótce, może nawet w tym roku. Jednakowoż ofiary w Serbii służyły temu, by wszędzie zapanowała demokracja. W jej najbardziej zdegenerowanej formie. Europejczycy byli z tego powodu szczęśliwi i są tak samo szczęśliwi dzisiaj, mogąc przyjąć pod swoje dachy uchodźców, którym odebrali ich spokojne kraje, którym zbombardowali domy i którym wymordowali rodziny. Europejczycy myślą, że oni zapomną i nie zechcą ich pomścić, gdy będą już naszymi sąsiadami. Mylą się, co oczywiste.

  https://rgrunholz.wordpress.com/2016/02/10/islamski-sztorm/

  Polubienie

 31. do Krysi – rozumiem Twoje obiekcje dotyczące innych nacji pracujących w Polsce – to zrozumiałe….ale zakładanie, że ciapate zechcą u nas pracować, a nie przyjdą jak muchy na lep – na łatwą kasę wg mnie – to czyste nieporozumienie! Mamy masę przykładów i byłych już dyskusji, filmów na YT – jak to oni są „chętni” do pracy i co potrafią. Pozdrawiam również..

  Polubienie

  • nie wiem czy ciapatego ktoś zatrudni po pierwsze z praca jest jak jest po drugie nikt normalny tego nie zatrudni wiec zostaje im sektor państwowy a pis twierdzi ze nawet nie przyjmie do kraju nikogo

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s