Banki i tajna władza

Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa

Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa

islamZapraszam do obejrzenia nagrania z kanału Podziemna TV, o kryzysie imigracyjnym, uchodźcach, islamskiej inwazji na Europę. Co zrozumiałe, nie ma tam wszystkich ważnych faktów. Partia Kukiz ’15 organizuje referendum w sprawie przyjmowania islamistów do Polski. Frekwencja Polaków w podpisywaniu się pod wnioskiem o to referendum, jest wręcz niesamowita. To będzie duży test dla partii obecnie rządzącej.

Ernst Junger powiedział swego czasu prorocze słowa: „Po wegetarianach przychodzą kanibale„. Islamska inwazja jest faktem. Milionowa armia państwa islamskiego jest w Europie. Dochodzi do incydentów w Polsce przy granicy. Leszek Miller (SLD) powiedział wprost i bez cenzury:

Cytuję: „Sytuacja staje się niebezpieczna i może dojść do momentu, w którym będziemy musieli chwycić za broń i rozpocząć walkę aby zachować swoją tożsamość. Tymczasem obecnie oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze.”
Link do całego wywiadu:
http://wpolityce.pl/polityka/280249-mocny-wywiad-leszek-miller-we-wsieci-fala-imigrantow-budujemy-konia-trojanskiego-za-wlasne-pieniadze-moze-nadejsc-moment-gdy-trzeba-bedzie-z-bronia-w-reku-walczyc-o-nasza-tozsamosc

Mamy do czynienia z tajnym planem ludobójstwa Europejczyków, zaplanowanym przez psychopatyczne elity polityczne. Pisałem o tym w artykułach poniżej:
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

Zgorzelska „Grupa operacyjna Fenix” ujęła i przekazała Straży Granicznej nielegalnie przebywającego na terenie naszego kraju Syryjczyka. Sprawa wywołała niemałe kontrowersje. Grupy paramilitarne, obywatelskie akcje i patrole, gwardia narodowa – rosną jak grzyby po deszczu także w Polsce! Słowianie się organizują! To bardzo pozytywna wiadomość.

Warto dodać, że nie należy tego rozpatrywać w ramach przestarzałego, zdezaktualizowanego konfliktu: lewica kontra prawica. Dla islamisty (a większość muzułmanów ma mentalność islamistów), nie jest ważne czy jesteś katolikiem, ezoterykiem, ateistą, prawosławnym itp. Nie jest dla niego ważne, czy jesteś prawicowcem, narodowcem, lewakiem, liberałem. Ani czy jesteś Polakiem, Niemcem, Rosjaninem, Amerykaninem czy Estończykiem.

Dla islamisty Ty jesteś biały więc jesteś krzyżowcem, z którym trzeba się rozprawić. To jest wojna i zderzenie dwóch zupełnie odmiennych cywilizacji. To hybrydowa, asymetryczna III wojna światowa. Dodam jeszcze, że według prawa szariatu, żydzi i chrześcijanie mogą mieszkać na terytoriach islamskich, pod warunkiem że płacą specjalny podatek i godzą się na bycie obywatelami drugiej kategorii. Natomiast islamiści najbardziej nienawidzą tych, którzy ich najchętniej bronią.

Czyli lewaków, liberałów, feministki, homoseksualistów, ateistów itp. Islam nienawidzi naszych wspólnych, cywilizowanych wartości XXI wieku. Czyli humanizmu, humanitaryzmu, empatii, wybaczania, etyki, wrażliwości itp. A dlaczego? Z prostej przyczyny: ponieważ tych wartości zupełnie nie zna, gardzi nimi i kieruje się wartościami odwrotnymi. O tym bardzo często zapomina się w tzw debacie publicznej.

Robią nas w konia: Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę:

Wolfgang Schauble o globalizacji, rządzie międzynarodowym i kryzysach:
https://www.youtube.com/watch?v=bgbG3VAVD_k

Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie:
https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

Reklamy

270 odpowiedzi »

 1. „W Internecie już od 3 miesięcy istnieje międzynarodowe tajne Memorandum, podpisane w Strasburgu w dniach 25 – 29 czerwca 2014, które wchodzi w życie z dniem 1 maja 2016 roku, czyli równocześnie ze zwołaniem z inicjatywy patriarchy Konstantynopola Bartłomieja tzw. „Wszechprawosławnej Narady” w Stambule.

  Memorandum robi oszałamiające wrażenie. Jest w nim mowa o ustanowieniu nowej religii planetarnej, co w rzeczywistości jest celem wspomnianej Narady Ekumenicznej w Stambule.

  W Memorandum nakreślone są radykalne reformy Cerkwi (Kościoła) i społeczeństwa:

  – Reforma służby cerkiewnej (kościelnej), w tym anulowanie Jutrzni,

  – Usunięcie ikon z cerkwi (kościoła), usunięcie ikonostasów,

  – Zniesienie obowiązku noszenia odzieży przez duchownych poza cerkwią (kościołem),

  – Usunięcie świętych – „antysemitów”

  – Usunięcie „antysemickich” pieśni ze wszystkich chrześcijańskich Cerkwi (Kościołów),

  – Wprowadzenie święta dla żydowskiego Holokaustu we wszystkich Cerkwiach (Kościołach) chrześcijańskich,

  – Usunięcie wszystkich świąt narodowych we wszystkich chrześcijańskich Cerkwiach (Kościołach),

  – Wprowadzenie nowych wieloreligijnych nabożeństw z instrumentami muzycznymi dla wszystkich chrześcijańskich Cerkwi (Kościołów),

  – Organizacja antyrasistowskich i antyfaszystowskich koncertów wewnątrz cerkwi (kościoła) i poza nią (nim),

  – Zniesienie zakazu wjazdu na Świętą Górę Athos i przekształcenie Athosu w ekologiczny archaiczno – bizantyjski internat-państwo i przekształcenie go w nowy ośrodek nowego trendu chrześcijańskiego (tj. ekumenicznego – uwaga SPB-Союза Православных Братств – Związku Bractw Prawosławnych),

  – Przyjęcie przez Watykan pierwszej roli w Cerkwi (Kościele) Chrześcijańskim,

  – Likwidacja wszystkich patriarchatów, z wyjątkiem rosyjskiego, rzymskiego i konstantynopolskiego,

  – Wejście do ONZ zjednoczonej Cerkwi (Kościoła) chrześcijańskiego,”

  AQQ nalezy zrozumiec jedno ze postepowy watykanizm zacharapczyl juz religie prawoslawna ,bo przeciez o to walczyl 1000 ale celem watykanistow bylo od zawsze narzucenie swojej wizji swiata i jednego Boga.Ludzie powinni zdac sobie sprawe ,ze za watykanem stalaly pewne grupa ludzi ,ktorych celem byla manipulacja ludzmi i zniewolenie,obojetnie w imie jakiego Boga.Teraz maja wizje zniewalania na islam,bo sredniowieczne prawa tej religi nadaja sie najlepiej do kontroli nad clowiekiem..globalnej kontroli.General Jezuitow ma pod soba wiele organizacji;watykan,islam,prawoslawie,pentagon,rzady europejskiej-unijne ,kawalerow maltanskich ,masonow i iluminatow.Moga manipulowac ta garmazerka jak chca a ludz zahipnotyzowany religijnie lub ideologicznie nigdy nie zajarzy o co w tym chodzi.Z punktu widzenia slowianina moge powiedziec ,ze wszystkie te machinacje sprowadzaja sie do depopulacji europejskiej slowianskiej rasy.

  Polubienie

  • I zupelnie „przypadkiem” w zeszłym roku był Synod w Kosciele Katolickim a w tym na dniach ma być Synod Prawosławnych.

   A i zupełnie „przypadkiem” w maju episkopat ma koronować Biblijną Bestię zwaną też NIERZĄDNICĄ na królową polin.

   Normalnie cuda NWOwskie.

   Polubienie

 2. Leszek Miller przejrzał na oczy. Za późno o wiele za późno na jakąkolwiek reakcję. To koniec Europy jaką znamy. Nadchodzi era konsekwencji. Jak zwykle my zwykli ludzie najbardziej dostaniemy po dupie. Tak było jest i będzie.

  Polubienie

 3. Mysle ,ze w obliczu najazdu rozbuchanych hord islamskiej braci w naszym kierunku,powinnismy jak najszybciej odsunac okupacyjne elity polityczne i poddac sie Rosjanom ,ci przynajmniej maja zdrowe podejscie do multikulti,gender oraz islamskiej inwazji.Oczywiscie prosze to traktowac jako abstrakcje i niezdrowy zart. Zapewne co niektorym politykom typu Miler,Komorowski i spolka bylo by to na reke,

  Polubienie

  • ,, Mysle ,ze w obliczu najazdu rozbuchanych hord islamskiej braci w naszym kierunku,powinnismy jak najszybciej odsunac okupacyjne elity polityczne i poddac sie Rosjanom ,ci przynajmniej maja zdrowe podejscie do multikulti,gender oraz islamskiej inwazji.”

   A ja, Devingo, potraktuję twój żart nie co inaczej i poproszę cię o odpowiedzi na takie to pytania, których odpowiedzi rozjaśnią mój ,,kobiecy mózg polityczny” :
   – jaka politykę wobec Europy prowadzą USA?
   – z jakim rządami na świecie współpracuje rząd Niemiec i jakie działania w tym obszarze preferuje?
   – czy Berlin współpracuje z Moskwą? Jeśli tak to na jakiej płaszczyźnie?
   – jaki charakter miała i ma polityka Niemiec wobec Polski? Jeśli korzystny – dowody, jeśli niekorzystny, też proszę dowody.(przykłady)
   – czy możemy w 100% liczyć na wsparcie, ochronę i obronę ze strony Berlina i Waszyngtonu?(a przy okazji: jak wygląda sprawa wiz amerykańskich dla Polaków w stosunku do pozostałych państw Europy? Dlaczego Polska jest pomijana w umowie między Niemcami a Rosją, gdy chodzi o gazociąg?)
   – czy zgadzasz się ze słowami Putina, jakoby Polacy uprawiając politykę Berlina byli zdrajcami Słowiaństwa?
   – dlaczego korzystniejsze jest dla Polski realizowanie polityki Berlina i Waszyngtonu?(realizowanie polityki, no bo przecież nie bycie równoprawnym partnerem!)
   – czy prawdą jest, że USA stworzyło organizację terrorystyczną ISIS i czyni jedynie pozory zwalczania zwolenników tego tworu? Jeśli tak, to jakie plany USA w tej materii są realizowane?
   – czy prawdą jest, że Moskwa chce faktycznie powstrzymać ekspansję ISIS? Jeśli tak, to w jakim celu? Jaka rolę odgrywa tu Turcja?
   – jaka jest polityka Rosji wobec nielegalnych imigrantów?
   – czy prawdą jest, że Moskwa nie sprzeciwia się sojuszowi Grupy Wyszehradzkiej?
   – i ostatnie pytanie(na razie 🙂 ), do którego – chciałabym – abyś podszedł jak najbardziej serio: Jaka byłaby sytuacja Polski, na tle obecnych wydarzeń w Europie i na świecie, gdybyśmy byli w sojuszu nie z Niemcami i USA, ale z Rosją?

   Jeśli możesz, Devingo, wyjaśnić kobiecie te kwestie, to będę ci wdzięczna.

   Serdecznie pozdrawiam.
   PS Takie pytanie nie związane(?) z powyższymi: Czy prawdą jest, że z ramienia NKWD, z rozkazu żyda Berie to nie rosjanie, a żydzi mordowali Polaków w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku i innych miejscach mordu na naszych rodakach?

   Polubienie

   • Krystyno,telepatycznie aby sie nie rozciagac w pisaniu,wyslalem Tobie info o 7;38 am :).We wszystkich plaszczyznach zgadzam sie z Toba i mam nadzieje ,ze TY ze mna.Mysle jednak za wiekszosc Polakow i Rosjan nie jest nawet mentalnie przygotowana do uni z Rosja, choc mi taka mysl switala juz wczesniej w obliczu najazdu islamskiego.

    Polubienie

    • Gdzie Devingo, wysłałeś info o 7,38? Pod jakim artem Jarka? Gdzie są Twoje odpowiedzi, których jestem bardzo ciekawa? Może ciemniak jestem, ale nie mogę ich znaleźć. Jeśli mógłbyś, to bardzo proszę, wklej je tu, pod moim wpisem. Z góry dziękuję. W powyższym twoim, Devingo, wpisie mówisz o mentalnym nieprzygotowaniu Polaków i Rosjan do ewentualnego sojuszu. Nie pytałam o świadomość Polaków czy Rosjan. Pytałam o sytuację Polski, obecnie na tle wydarzeń w Europie i na świecie, gdybyśmy JUŻ BYLI W SOJUSZU Z ROSJĄ w czasie teraźniejszym..
     A może inni chcieli by odpowiedzieć chociaż na część z moich pytań. Pozwoli mi to jaśniej spojrzeć na aktualną sytuację. Nie jestem wytrawnym znawcą polityki. Wasze uwagi będą dla mnie bardzo cenne.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysia,pisalem ze telepatyczny przekaz wyslalem Tobie,ale widac kiepsko jeszcze z komunikacja na tej lini miedzy Toba a mna:)).Kiedy wroce do gniazda pozniej ,bede mogl sie rozpisac cos.Teraz jestem w przestworzach.Pozdrawiam

     Polubienie

    • Och, Gmo! Nikt, ale to nikt nie jest w stanie odebrać ci tytułu mistrza w widzeniu sedna!
     Bądź i nie zmniejszaj swojej wielkości nawet o milimetr! Bez ciebie na tym blogu byłyby dziury, z którymi nawet Hawking nie umiałby sobie poradzić.
     I takim cie kocham! Oczywiście, jeśli można. 😀 😀
     A z resztą moje uczucia, to moja rzecz! 😀 I wiesz, ile ci do tego?! … No!

     Pozdrowionka.

     Polubienie

    • a teraz to ja ide spac, bo nie ma dialogu z Wami.Pewnie sie Tobie GMO sni nad ranem jakas mloda dwota z rozancem w kosciele ale nic z tego kolego ,zaraz 6.30 i do reala spierdalac musisz.Proza codziennego dnia,warszawa porankiem,autobus i do roboty zapierdalac na administracje i niewidzialnych,no i na islamistki uwazaj.Podobno beda je zwozic gdzies tam pod Warszawe ,jak bedziesz mial szczescie to mozesz randke wygrac a pozniej ozenek ,no i o aborcji zapomnij ,bo Cie ,bracia islamisci obedra ze skory.Pora wstac,to tylko sen.

     Polubienie

    • Wiem, że myślisz tak jak ja – w tej kwestii. Nie zawsze jesteśmy gotowi mówić głośno to, co czujemy. Z różnych powodów, czasem w obawie przed ostracyzmem.
     Doskonale wiesz, Devingo, jaka przewodnia myśl przewijała się przez te pytania.
     Krótko mówiąc. ,, kobieto po co pytasz, skoro znasz odpowiedzi? Swoje i moje.”

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Przyjdzie czas, Devingo, że myśli, uczucia i słowa będą jednym. Bez względu na …
     To wolność człowieka – kim by nie był, ile lat by nie miał i jak skomplikowaną konstrukcję by nie przejawiał.
     ,,Odpowiedzi” padły! Dziękuję.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • To niesamowite! Wysłałam do ciebie : ,,Krysia pisze. 5 luty 2016 o 01:00″ Dokładny dzień, miesiąc i godzina(!) mojego przyjścia na świat!. Co za zbieg? A może my to wszystko upraszczamy? Raczej tak.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Masz urodziny !gratuluje :no i nie pytam ktore!Pozdrawiam i najlepszego. Moze to juz globalna swiadomosc Krystyno?

     Polubienie

    • Nie chcialbym uchodzic za rusofila , o tym wie kazdy oswiecony ,ze ten narod wycierpial wiele .Najgorsze co moglo sie przytrafic im ,to zmasowany atak watykanizmu ,wyslugujacy sie Polakami w imie Boga.To wlasnie nas poroznilo i to sa gleboko zakorzenione ,niewyjasnione miedzy nami sprawy. Najgorsza tragedia Rosji to jednak zmasowany atak masoneri szatanistycznej z Wall Street i instalowanie komunizmu,najpierw kontrola bolszewizmem a pozniej stalinizmem,ktory cechowal diabelski kult niszczenia jednostki ,rodziny i narodu. Najwiecej animozji i bekania miedzy nami jest w instalowaniu komunizmu po 45 roku,gdzie koszerno-bolszewicka NKWD poslugujaca sie rosyjskimi mundurami i nazwiskami mordowala nas wprowadzajac nowy porzadek. Sytuacja analogiczna do niemieckich faszystow po 39 gdzie biali slowianie ‚Niemieccy”w mundurach ss mordowali drugich slowian,polakow ,rosjan itd ..i po co ? I komu to bylo potrzebne, to chyba wiemy i gdzie to nas zaprowadzilo?Za komuny opowiadalismy kawaly w ktorych rosjanin byl zawsze najglupszy ,z kolei u niemca czy rosjanina to polacy byli glupolami i pijakami a pozniej zlodziejami samochodow. Ktos kto tym bajzlem steruje ,bardzo zrecznie zmanipulowal nasze narodu do tego stopnia ze nienawidzimy sie,nierozumiejac ,ze problem to wladza widzialna i niewidzialna.Czy mamy sie nielubic miedzy soba,pozniej szykanowac i zabijac..my biali slowianie?..jak to sprytnie ktos zrobil,prawda?no i chyba wiemy kto.

     Czy dzisiaj w obliczu najazdu islamskiego sterowanego zakulisowym rzadem,potrafilibysmy sie polaczyc ,przejrzec i zrozumiec 1000 lat wzajemnego szczucia jednych przeciwko drugim i razem przeciwstawic sie zakulisowym,po przez obalenie widzialnych rzadow -kontrolerow.?Tego nie wiem,wszystko zalezy od sytuacji i swiadomosci ludzi,nie tylko slowian. Gra jednak idzie o eliminacje bialych slowian od Francji po Ural, bo lepiej sie steruje ludzmi z niskimi instynktami,wibracjami szczegolnie przy pomocy sredniwoiecznej religi w imie Alaha.Tacy ludzie potrzebuja cos zjesc,przypierdzielic jednej z zon,zgwalcic niewierna,obciac glowe bialemu,odbyc seks z koza lub dzieckiem i beda dalej sluchac sie kontrolerow religijnych,ktorzy maja caly wachlarz tortur ,po smierc wlacznie dla nieposlusznych religijnie.

     Co do Putina to mam ograniczone zaufanie,choc chialbym wierzyc ze moglby byc mesjaszem dla slowian jak sam zreszta oznajmia.Twierdzac ,ze Polacy to zdrajcy slowian ma racje,tyle ze to znow sianie nienawisci.Powinien on rozroznic Polakow slowian ,(ktorzy maja rzad okupacyjny) od tych wlasnie okupantow Polski. Wydaje mi sie mimo wszystko ,ze Putin to marionetka na smyczy zakulisowcow a jego zadaniem jest utrzymanie mocarstwa militarnego,majacego za zadanie zachowanie kontrastu i zagrozenia przy powolnym tluczeniu i eliminowaniu bialych.W razie potrzeby Rosjanie moga sie tez z nami rozliczyc ,choc chcialbym wierzyc ,ze tak nie bedzie. Zreszta Krystyno,widzac koncentracje wojsk usa u nas ,nie masz zludzen chyba ,co do tego,ze cos sie szykuje na lini pomiedzy Rosja a jakims przeciwnikiem (blizej nie okreslonym narazie,moze islamistami lub zmanipulowanymi Polakami przeciw Rosji) a teatrem dzialan bedzie teren miedzy Niemcami a Bialorusia. Oby nie!
     Wystarczy jednak posluchac takiego Sorosa ,ktory jest psem gonczym Brzezinskiego a ten Bilderbergow. Gra toczy sie o swiadomosc slowian,ktora jest niewygodna i zagrazajaca zakulisowym manipulatorom ,najohydniejszym kreaturom jakie kiedykolwiek chodzily po tej ziemi.Troche przykre,kiedy obserwuje zahukanych ,zubozonych Polakow,w wiekszosci nie majacych czasu ogarnac tego wszystkiego,zmuszonych do utrzymania rodzin i dzieci mimo wszystko bo to jest najwazniejsze. I co robic z tym wszystkim Krystyno?nie mam pojecia,oprocz edukowania ludzi do ktorych nic nie dociera ,nie mozna juz nic ,oprocz wyczekiwania na rozwoj sytuacji.

     Polubienie

    • komplikujesz devingo jak kanal historyczny czasem znaczy przewaznie -_- a sprawa jest b prosta, zydoazjaci yahwe chcą przejąć biala europe/ameryke i wymordować slowian i hellenow to się nie zmienia od 7000 lat, metody sa dwie albo napuszczać białych na białych ale to już nie wychodzi za dobrze albo napuszczac robakow arabskich i murzynskich na nas widać opcja 2 jest w uzyciu, putin to zyd finski dlatego mogl mordować w kgb, normalny slowianin by tego nie mogl robic nawet w obronie własnej chodz to chyba 1000 letnie nalecialosci rzadow kk, putin obama tak do końca nie graja w tej samej druzynie jest takiego sporo wspolzawodnictwa niby, chodz robia podświadomie nawet nie wiedzac o tym co yahwe im kanaluje a kanaluje żeby robili zamet na terenach miedzy chinami i europa żeby w końcu chiny mogly wkroczyć i „wyzwalac” „uciemiężone” arabskie ludy a jak się zapedza to tez 200 milionowa chinska armia nas „wyzwoli” spod rosyjskoamerykanskiej okupacji, kropka. w stanach obama ma za zadanie odebrać bialasom bron żeby zupełnie byli bezbronni jak biali Europejczycy kiedy wezowe rasy nas będą napadac, w stanach takie gwałty robactwa nie bylyby możliwe bo ludzie nosza bron w torebkach w samochodach itd i sama taka swiadomosc ze ktoś może mieć bron przy sobie odstrasza amatorow gwaltow i grabieży a u nas bronia się kwiatkami no i ostatnio gazem pieprzowym
     pozdr

     Polubienie

    • Dziękuję za miłe słowa.
     A wracając do Rosji i w ogóle do skłócania ludzi i narodów.
     Świadomość wyniszczenia rasy białej, a w szczególności Słowian zatacza coraz szersze kręgi.
     Widzimy jak na dłoni, że chociażby w samej Polsce jakieś na prędce zmontowane KODy i manifestacje zmanipulowanych ludzi służą podziałowi Polaków.

     To takie proste. Skłócanie, antagonizmy, sianie nienawiści to jedno z narzędzi destrukcji w rekach wroga, a w końcu walki przeciwko sobie w celu osłabienia. Obszary, w których jesteśmy złowrogo do siebie nastawiani są na rękę Brukseli, rządom Niemiec i USA a generalnie ,,cichym” żydom zasiadającym w tych instytucjach.

     Wystarczy tylko przyjrzeć się działaniom wroga. To co dla niego jest na rękę, dla nas jest szkodliwe. Nie należy więc ulegać namowom wrogich nam sił.. Czynić i myśleć należy odwrotnie.
     Dziecko to pojmie, że gdyby przyjaźń, sojusz, braterstwo Polski z Rosją miały by te narody osłabić, dążono by do takiego stanu. Ale widzimy coś przeciwnego.

     Nie zapominajmy, że Słowianie to nie byli ludzie jednej nacji, w ich skład wchodzili m. in. takie plemiona : Wandale, Weneci, Goci, Polanie, Alanie Sarmaci i plemię Scytów. Plemiona słowiańskie istniały na ziemiach od Łaby po Ural. Dawni Germanie to również ludy słowiańskie – Niemcy przywłaszczyli sobie tę nazwę i z German uczynili swoich przodków. To plemiona Słowiańskie, według badań i bezsprzecznych dowodów noszą w sobie historię ludzkości, dlatego są zajadle eksterminowani przez judeo chrześcijaństwo od tysiąca lat.

     Wracając do współczesności. Wszyscy widzimy, odczuwamy na własnej skórze co dała nam ,,przyjaźń” z Niemcami i USA. Kraj opustoszony z gospodarki i milionów ludzi w sile wieku.
     Paradoksalnie, gdy byliśmy w tzw. reżimie, komunie, 19- tą republiką ZSRR, w naszym kraju działały stocznie, metalurgia, górnictwo i wiele innych gałęzi przemysłu. Rolnictwo kwitło dostarczając ludziom zdrowej żywności.

     Ciekawe, że wszyscy mieli pracę i na chleb, a ścigano tych, którzy uchylali się od pracy. Niejedni wspominają życzliwość między ludźmi z tamtych czasów. Patrzę od strony zwykłego obywatela. Wtedy nie można było powiedzieć wszystkiego na głos.
     Czy dziś niewygodni ludzie nie giną w tajemniczych okolicznościach? Dziś przeciętny(nieszkodliwy) człowiek może sobie mówić co chce. Nie ma pracy, perspektyw na przyszłość, ale może sobie pogadać.

     Patrzmy na ręce wroga, jego działania. Myślmy zupełnie odwrotnie. Myślmy tak, jak on sobie tego nie życzy. Tam, gdzie on widzi naszą zgubę jest nasza korzyść.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • gierkowski prl wroci wcześniej czy później bo to normalny stan społeczny zapewniający stabilność i bezpieczeństwo kapitalizm już zgnil i nic nie wiecej nie zaoferuje poza pieniędzmi gadzetami i pustym seksem

     Polubienie

    • Oby putin i obama nie grali do jednej bramki ale z ameryka sie zgadzam sa troche lepsi od arabow ale to agresywna zadufana w siebie swolocz

     Polubienie

   • Po raz pierwszy spotykam sie z tym ze ktos zadaje pytania, co jest bardzo inteligentne w prowadzeniu konwersacji. Mam nadzieje ze nie bedziesz miec za zle ze odpowiadam na te pytania,

    – jaka politykę wobec Europy prowadzą USA?
    – Europa wyzwolona przez USA podczas II WS, im podlega, zreszta wojne nie wywolali sami Niemcy tylko swiatowe elity

    – z jakim rządami na świecie współpracuje rząd Niemiec i jakie działania w tym obszarze preferuje?
    -USA, izrael i bogaci arabi;

    – czy Berlin współpracuje z Moskwą? Jeśli tak to na jakiej płaszczyźnie?
    – tak, od 1776, I rozbior, II rozbior, III rozbior, II WS poczatkiem IV rozbioru UE

    – jaki charakter miała i ma polityka Niemiec wobec Polski? Jeśli korzystny – dowody, jeśli niekorzystny, też proszę dowody.(przykłady)
    – nigdy nie byl korzystny i nie bedzie, program jest realizowany od okolo 1770, a pomysl byl duzo duzo wczesniej,

    – czy możemy w 100% liczyć na wsparcie, ochronę i obronę ze strony Berlina i Waszyngtonu?(a przy okazji: jak wygląda sprawa wiz amerykańskich dla Polaków w stosunku do pozostałych państw Europy? Dlaczego Polska jest pomijana w umowie między Niemcami a Rosją, gdy chodzi o gazociąg?)
    – zwolnij, za szybko myslisz,
    *wrog obroni cie tylko przed zyciem
    **nie ma wiz z getta, do usa wyjechali w wiekszosci ci ktorzy chronili zydow podczas wojny,
    ***gazociag? ostatni polski rzad mielismy prze II WS

    – czy zgadzasz się ze słowami Putina, jakoby Polacy uprawiając politykę Berlina byli zdrajcami Słowiaństwa?
    * Putin nie jest Rosjaninem, Stalin rowniez nie byl, i niech nie pieprzy o Slowianstwie do ktorego nie nalezy,

    – dlaczego korzystniejsze jest dla Polski realizowanie polityki Berlina i Waszyngtonu?(realizowanie polityki, no bo przecież nie bycie równoprawnym partnerem!)
    *nie ma polityki berlina, Maso……

    – czy prawdą jest, że USA stworzyło organizację terrorystyczną ISIS i czyni jedynie pozory zwalczania zwolenników tego tworu? Jeśli tak, to jakie plany USA w tej materii są realizowane?
    * to jest prawdopodobne, CIA tworzylo zawsze prowokacje najbardziej nieprawdopodobne

    – czy prawdą jest, że Moskwa chce faktycznie powstrzymać ekspansję ISIS? Jeśli tak, to w jakim celu? Jaka rolę odgrywa tu Turcja?
    *zabawa w dobrego i zlego policjanta, jesnostki nie wzruszaja tyranow tylko zwykle jesnostki;

    – jaka jest polityka Rosji wobec nielegalnych imigrantów?
    * imigrant to przeciwne wojsko ktore przejdzie przez Polske, Putin wysle swoich w obronie Rosji, i znowu zginie kilkadziesiat milionow slowian

    – czy prawdą jest, że Moskwa nie sprzeciwia się sojuszowi Grupy Wyszehradzkiej?
    * ?????, powiedzmy ze z sojusznikiem dzelisz sie tajnymi informacjami,

    – i ostatnie pytanie(na razie 🙂 ), do którego – chciałabym – abyś podszedł jak najbardziej serio: Jaka byłaby sytuacja Polski, na tle obecnych wydarzeń w Europie i na świecie, gdybyśmy byli w sojuszu nie z Niemcami i USA, ale z Rosją?
    * jestes szczera, juz cie lubie, nie licz na sojusze dopoki lewactwo jest na gorze;

    Czy prawdą jest, że z ramienia NKWD, z rozkazu żyda Berie to nie rosjanie, a żydzi mordowali Polaków w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku i innych miejscach mordu na naszych rodakach?
    *logicznie myslac to tak, oficerowie NKWD strzelali w plecy zolnierzom armii czerwonej pod pretekstem cofania sie przed walka,
    *w Smolensku zgineli najwybitniejsi generalowie
    Pytanie: czy ktos widzial cialo Lecha Kaczynskiego?

    To moja wizja, prosze o komentarze

    Szacun Wielki

    Pozdrawiam

    SB

    Polubienie

 4. o to jest tez ciekawe,samo podejscie wojewodow ;”
  Pierwszy region w Polsce ma problem z uchodźcami. „Zaczepiają mieszkańców”. Wprowadzono specjalne patrole”

  —twierdzi w rozmowie z dziennikiem wojewoda Władysław Dajczak. Jak przekonuje, do Polski przyciągają imigrantów „nuda panująca w obozach w Niemczech” oraz „atrakcyjne ceny i kurs euro, który pozwoli im sporo zaoszczędzić z pieniędzy otrzymywanych od władz niemieckich”.

  Są ciekawi świata i wrażeń. Po naszej stronie widuje się ich w marketach oraz na targowiskach. W gminie Łęknica jest ich sporo. Jest tam duży bazar, na którym handlują nie tylko nasi przedsiębiorcy, ale i niemieccy
  ……Zatem mogą bez problemu przechodzić przez granicę w całej strefie Schengen. Straż Gminna sygnalizowała nam, że mieliśmy tez kilkanaście przypadków nielegalnego przekraczania granicy przez uchodźców, przy pomocy opłacanych obywateli Niemiec”

  wnioskujac ,jesli sa ciekawi swiata i wrazen to pewnie juz nic dobrego to nie wrozy .Na dodatek bez dokumentow,paszportow poruszaja sie pomiedzy granicami i dla wojewodow i policji to jest wporzadku.Czy nie bedac obywatelm UE przypadkiem nie nalezy miec paszportu z wiza do danego kraju?co to kuzwa jest?gdzie jest straz graniczna ?

  Polubienie

 5. Już nie zliczę ile razy przekraczałem granicę na Odrze
  Nie mówiąc o czasach komuny za Schengen kontrolowany bylem 2 razy
  Raz gdy jechałem busem zaraz za Odrą Policja Niemiecka poprowadziła nas na parking i sprawdziła dokumenty. Innym razem wracając Autobusem z Francji legitymowali nas Niemieccy policjanci na granicy z Holandią. To były obydwa wypadki.Wielokrotnie jeździlem samochodem i wtedy widziałem stojące auta straży granicznej na poboczu – czasami byli w nich funkcjonariusze, ale najczęściej nie! Widywałem [z daleka] celników i policję, ale żeby widzieć ich pracę [interwencję] to zadkość.
  Moim zdaniem – nie jestesmy gotowi. Nie ma służb lub są minimalne. Być moze powinno wojsko stanąć na rogatkach przy granicach. Widziałem most w Słubicach wielokrotnie i mozna ustawić tam patrol na rondzie [polska strona]. Niech tylko są! Taki emigrant idąc na bazar jakieś 2km od mostu [może mniej] musi ich widzieć i wiedzieć ze wracając moze byc zatrzymany.Do tych ludzi przemawia tylko strach.Poza tym – skad bedziemy wiedzieć ze zaczynaja przekraczać granicę w większej liczbie? Gdyby stał tam transporter opancerzony, mozna by od razu monitorować sytuację i w razie zaostrzenia zatarasowac most i wzywać posiłki.
  W ogóle jest z nimi ciekawa sytuacja! Dla nich nie istotna jest tożsamość narodowa tylko plemienna. Autorytetu nie widzą w urzędach lub policji – tylko w radzie starszych. To wlasnie starsi wpływaja na temperowanie ich zachowań i wymuszaja okreslone zachowania. Teraz zostali pozbawieni tego wpływu. Czuja sie dosłownie [hulaj dusza piekla nie ma] Nic nie robia [przedtem tez niewiele robili] Dostają pieniądze i są zagubieni w nowym dla nich swiecie Brakuje im autorytetów mówiacych co robić w tej chwili, a czego nie! Robią więc to co najgłupszy z nich wymysli – bo to takie smieszne!
  Jest niewesoło!

  Polubienie

  • ,, Moim zdaniem – nie jestesmy gotowi. Nie ma służb lub są minimalne. Być moze powinno wojsko stanąć na rogatkach przy granicach….”

   A mnie osobiście nie dziwi ten fakt. Już pół roku temu pytałam ludzi na blogu: Jaka będzie postawa polskich służb mundurowych wobec Polaków? Jak rząd i służby są przygotowane na ewentualny napływ nielegalnych imigrantów?
   Nikt nie był w stanie udzielić odpowiedzi.
   Wiadomo, że pół roku temu na czele polskiego rządu stała pokojówka Merkel.
   A dziś? Czy się coś diametralnie zmieniło? Słowne deklaracje, zapewnienia bez informacji o konkretnych działaniach. Gra na czasie? Zasada małych kroczków?

   Sytuacja w przygranicznych miejscowościach jasno pokazuje, że drzwi do Polski są uchylone, a w nich będzie tkwiła coraz grubsza noga służb mundurowych, kierujących się nie interesem rodaków, a raczej wykonujących spolegliwe dla nielegalnych imigrantów rozkazy odgórne.
   I to jest bardzo niebezpieczne.
   Zapytam wprost. Jaką my, Polacy, mamy pewność (dowody), że nasza straż, policja nie będzie V kolumną, jak to w oczywisty sposób miało i ma miejsce w Niemczech, we Francji czy Szwecji? Inaczej przecież nie można nazwać działań tamtejszych stróżów prawa, dających przywileje dla hord zwyrodniałych muzułmanów.

   Jeżeli PIS nie bierze pod uwagę milionów Ukraińców przybyłych, mieszkających i pracujących w Polsce, i sprzeciwia się rozpisaniu referendum odnośnie przyjmowania imigrantów(muzułmanów) z zachodu, to dla mnie jest jasne, że nie działa w interesie Polski, a raczej Izraela i USA.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Krysiu,ja mam jakieś wewnętrzne przekonanie,obawy,że Pis gra na dwie strony,tzn uśmiecha się do nas społeczeństwa przyznając 500.- zł na dziecko i łasi się do usarela zapraszając do Polski natowskie wojska.

    Masz rację,że żle rząd robi nie informując nas o swoich
    planach i posunięciach,przecież to włąśnie o nas chodzi,
    my społeczeństwo stanowimy trzon narodu,a nie rządzący
    Musimy ich obserwować i patrzeć im na ręce,albo jakimś
    sposobem zmusić władze do informowania nas o ich
    zamierzeniach i planach,o tym pewnie większą wiedzę ma GMOś,może nam coś ujawni.
    Niewiedza czyni nas bardziej bezbronnymi w razie czego.
    Staram się patrzeć na wszystko pozytywnie,co nie znaczy,że nie dosięgają mnie też obawy,

    Pozdrawiam Anna

    Polubienie

    • W pakiecie pozytywnego patrzenia jest również przewidywanie możliwych, przyszłych wariantów, reakcja na nie. W przeciwnym razie pozytywne patrzenie pozostanie tylko w sferze niezrealizowanych pozytywnych myśli.

     Jeśli już, Aniu, mówimy o kobiecej intuicji. Nie trzeba być bardzo uwrażliwionym i umieć słuchać głosu intuicji, aby stwierdzić, że dalsza dezinformacyjna i mimo wszystko spolegliwa wobec muzułmanów postawa naszego rządu doprowadzi do osłabienia władzy(wykluczenia) na rzecz przejęcia sterów przez społeczeństwo domagające się swoich praw i uczciwego traktowania.
     Nie ma mowy o przywróceniu poboru do służby czynnej, tworzeniu polskiej armii. Jest mowa o wprowadzaniu obcych wojsk na teren naszego kraju.
     Takie poczynania nie wróżą pozytywnych działań rządu wobec interesu narodu.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • to co dzisiaj się leje po stadionach powinno się lac w wojsku ewentualnie na froncie, 20latkow nic i nikt nie zmieni musza być durni i porywczy żeby wpadac z laskami i powiekszac nas liczebnie

     Polubienie

    • To żeś dojebał. A ty czy wpadłeś z jakąś laską. Bo ja nie chcę płacić podatków na dzieci z przypadków po wpadce. Bo potem tacy durni rodzice nie potrafią albo nie chcą wychować dziecko na światłego człowieka tylko kolejna bateryjka na matrixa.

     Polubienie

    • I dlatego jest taka chujnia na tym świecie. Może jakby do spraw rodzinnych o rodzicielstwa ludzie podchodzili z rozsądkiem i świadomie to byłoby inaczej. I tak większość podświadomie gardzi swoimi dziećmi. Tylko tego nie okazuje bo są społeczne normy i konwenanse. Boją sie powiedzieć że nie chcą tych dzieci.

     Polubienie

    • Proszę bardzo GMO ale przekonacie się o tym bardzo szybko. Jeśli myślisz że jakoś to będzie albo że Polska się odradzi bo jakieś mityczne matki-Polki będą się płodzić na potęgę to się grubo mylisz. Ludzie nie chcą rodzić dzieci, bo chcą się cieszyć życiem a nie od razu dojebać z obowiązkami. Upadną ideologie, upadną religie, upadną państwa i narody, ale upadnie też podstawowa komórka społeczna – rodzina.

     Polubienie

    • Przecież GMO mówiłeś że masz jakąś Jadźkę czy tam jakiś tak. To masz problem jak nie masz z kim. Płodzenie dzieci na potęgę nic nie da bo to nie czasy kamienia łupanego czy czasy purytańskiego XIX wieku. Tu chodzi o jakość życia a nie o ilość.

     Polubienie

    • To nie jest podejście nieludzkie to jest brutalna naga prawda. A prawda kole w oczy. Nie ludzkie to jest ale płodzenie dzieci przez patologię a potem demoralizacja tychże dzieci.

     Polubienie

    • Wiesz co GMO rób jak uważasz, jak tam to wszystko pierdolę i zaczynam się cieszyć życiem. A resztę mam w dupie, tylko raz się żyje. A do starości i tak pewnie nie dożyję. Zus upadnie a ze śmiercią jestem pogodzony, bo otarłem się o nią nie raz.

     Polubienie

    • każdy ma swoja sciezke ale jak się ma ladne slowianskie geny bez defektow to bezeceństwo nie dac zycia nastepnemu pokoleniu

     Polubienie

    • Aha rozumiem GMO że ty jesteś czysty rasowo. Jako niebieskooki blondyn stoisz na straży czystości rasowej Słowian. Ja jako indio-irańczyk nawet do pięt ci nie dorastam.

     Polubienie

    • Akurat, uważasz się za kogoś lepszego to czuć od dawna. I podświadomie gardzisz ludźmi którzy nie są blondynami o niebieskich oczach. Miałem prawo poczuć się urażony.

     Polubienie

    • trzeba wyrobić sobie grubej skory na swój temat to się przydaje w zyciu ale to z wiekiem chyba przychodzi mysle pozdr

     Polubienie

    • troszkę trzeba szczęściu pomagać -_- ale nie latac za tym jak kogut bez glowy co mi się zdarzalo prawde mowiac

     Polubienie

    • Tak, to prawda. Zawsze można zrobić skrobankę, czyli wyrzucić z łona matki początek nowego życia. Dziś mówi się o płodzie. Identycznie określa się płody rolne.

     Kiedyś, droga Ruda, powiedziałaś o czymś, co dla ciebie było oczywiste, potrzebowałam twoich słów i dlatego zapamiętałam. Powiedziałaś mianowicie, że ,,to nie człowiek posiada duszę, ale dusza posiada człowieka”.

     Skoro tak, to dusza rządzi się prawami na wyższych poziomach, dostępnych człowiekowi w niewielkiej cząstce. Tak myślę. 🙂
     Wiele wskazuje na to, że dusza jest rezydentem naszego ciała, naszych ciał w procesie reinkarnacji. A zatem wybiera nasze ciało, aby w najlepszych z możliwych, przyszłych uwarunkowań rozwijać się przy pomocy ciała, które zagęszczone do planu fizycznego może doświadczać, przeżywać, odczuwać(wibrować określoną energią) .
     Nie mam w tym temacie wielkiej, względnie pewnej wiedzy i dlatego zapytam.
     Czy robiąc skrobankę kobieta nie przerywa planów, zamierzeń duszy, która wybrała ciało w łonie matki jako istotę na planie ziemskim?
     Nie wiem do końca jak to jest. Być może, droga Ruda masz w tym temacie większą wiedzę. No w końcu nikt nie jest ,,omnibusem”! 🙂
     Wiem jedno, że nie jestem ciałem fizycznym wyposażonym jedynie w biologiczną funkcję przetrwania.
     Co się dzieje z duszą przyszłego, dorosłego człowieka, któremu kobieta na planie ziemskim nie pozwoliła zaistnieć robiąc skrobankę? Nie wiem Ruda i dlatego pytam.Jaki wpływ ,,energetyczny”, duchowy ma na kobietę, która zdecydowała o wykonaniu na sobie skrobanki?
     Cieszę się, Ruda, że niejako wywołałaś ten temat. Mogłybyśmy o tym porozmawiać. Być może moje zdanie(odczucia) są błędne i dlatego chciałabym poznać twój ogląd w tej kwestii. Oczywiście, jeśli zechcesz. Interesuje mnie to od strony duszy, o której istnieniu nie muszę cię przekonywać, bo jeszcze raz przypomnę, że twoje słowa o duszy w człowieku były jednym z najbardziej potrzebnych momentów w moim życiu.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • dusza wchodzi w ciało z pierwszym oddechem dopiero lecz często gesto czuwa przy plodzie znane sa przypadki skrobanek po których duszyczki ssaly energie zyciowe z niedoszłych tatusiow np powodując u nich choroby to dowodzi ze albo po drugiej stronie jest tak przejebane i na leb na szyje duszyczki się tu garna jak islamiści do nas albo zostały wkurwione i chcą się mscic

     Polubienie

    • Tak naprawdę to dusza wchodzi dopiero w 44 lub 42 dniu po zapłodnieniu. To wtedy tworzy się Centralny układ nerwowy. To wtedy dusza ze stanu Bardo wchodzi w szyszynkę. Czyli przed 44 dniem to jest to tylko zarodek, a po 44 jest to już człowiek. Stan Bardo to stan kwantowego zawieszenia duszy, która znajduje się w czyśćcu czyli na księżycu.

     Polubienie

    • GMO podobno najbardziej cnotliwe baby nadajace sie na zony mozna trafic w kosciele na roznacu.Probowales?Jesli to cie nie pociaga to czekaj na islamistki,zawsze to moze byc ekscytujace,tak jak randka w ciemno albo zgadu zgadula.Nigdy nie bedziesz pewien jak wyglada twarz wybranki a jak skonsumujesz to musisz sie zenic .Nie popadaj w beznadzieje ,zawsze cos sie trafi. A swoja droga w usa nie mogles sie ozenic?

     Polubienie

    • No to jak to w końcu jest? Pierwszy oddech czy 44 lub 42 dzień po zapłodnieniu? Mówisz, Roni o zarodku. Czy w nim nie płyną energie matki i jej duszy? Co? To taki bezenergetyczny ,,zwitek” komórek? Według mnie to jakaś bzdura. Zarodek może nie mieć swojej świadomości, ale jest jednością z ciałem i duszą matki.
     Jak to w końcu jest?
     Moja dłoń nie ma świadomości(?), ale jest mną! Mój umysł ma świadomość posiadania dłoni, tak jak dusza jest świadoma posiadania ciała.

     Polubienie

    • może księżycowe azjaty zydy i araby tak maja jak roni mowi, biala rasa ma z pierwszym oddechem, biale ciało to wysoko rozwinieta doskonala kosmiczna technologia jeżeli nie ma diabelskich nalecialosci eksperymentalnych swiata yahwe tj szaraków i reptyli, matka dziecko cieleśnie to wspaniala kosmiczna maszyna biologiczna ale bez magi i opieki astrala bylyby niczym np warzywem na life support, to nie zwitek komorek komórki same w sobie maja b wysoka swiadomosc ze wiedza np co w ciele i kiedy robic jednak bez astrala cala ta maszyna nie wiedziały by jak jak zdobyc pożywienie partnera po co sa na ziemi jaka ich misja itd. do tego sluzy astral, komorka ma swoje zadanie i astral ma swoje zadanie nie można powiedzieć ze ciało nie ma inteligencji ma i to ogromna, podzial komorek -rozmnazanie sie to kopia kosmosu tak samo powstają planety slonca itd. pozdr

     Polubienie

    • Gmo a jak nie jest jak jest,myslisz ze Jarek wyglada na slowianina ?(zyczylbym sobie tego)przyjrzyj sie na koszerne ucho Szydlo,wielkie jak schabowy .Nie widzialem takich wielkich uszow u slowian a TY?W koncu nasz prezydent,jak myslisz co robil w jarmulce na zjezdzie knesetu w Krakowie?W moim odczuciu pis -Jarek to ostatni element lancucha okraglostolowego ,majacy za zadanie wybudowania dumy patriotyczno narodowej i wpierdolenia Polakow na mine wojenna przeciw Ruskim.Jednak obym sie mylil.Za chwile sie dowiemy jak przyjdzie sie postawic UE odnosnie przyjmowania miglancow za Odry ,ktorzy juz sie rozgladaja i sa ciekawi co Polki nosza pod zimowymi paltami w rejonach przygranicznych.Tylko wiosna zawita to po owocach i poznamy.

     Polubienie

    • po gebie kaczor to zyd pierwszej wody dlatego żadna slowianka nie chciala siadac na tych genach -_- chodz może tez być homo u zydomongoloarabow to norma raczej, szydlo to slowianka nos w srodku uszów uszy w pionie nie wrastające w szyje (ok sa troche większe ale bez przesady) normalny kolor oczu wzrost normalny nie jak kopacz czy merkel, duda troche pinokio tj ruski zyd kiedyś smieszyly mnie te ruskie Pinokia w bajkach dopóki nie zobaczyłem ze dużo ruskow tak wygląda, masz racje jak będą chcieli nas napuszczać na ruskich albo wpuszczać robactwo arabskie to będzie ich dzień sadny pozdr

     Polubienie

    • Niewolnikami droga Anno to my juz jestesmy ,tyle ze straszy nas sie NWO a nie zdajemy sobie sprawy ze siedzimy w tym gownoe od 1000 lat wraz z watykanizacja.Oni tylko dokrecaja nam srube i obserwuja na ile sie zgodzimy,jak reagujemy i co akceptujemy.Oni powli nas morduja,zmniejszajac liczbe ludzi myslacych ,zwiekszajac populacje oszolomow gotowych gwalcic i zabijac.

     Polubienie

    • Komorki do beci i kaczusia nie moge dac a wujek google cos tam wynajdzie napewno biuro poselskie czy sejmowe

     Polubienie

 6. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wywolany-przez-ue-kryzys-migracyjny-moze-sprawic-ze-trzeba-bedzie-chwycic-za-bron-aby-zach

  „Od dłuższego czasu słyszymy, że muzułmanie wcale nie mają zamiaru się integrować. Jest wręcz przeciwnie – to Europa ma najwyraźniej się dostosować do przyjezdnych. Jest to nic innego jak celowe zagranie rządzących, którzy przecież popierają islamizację naszego kontynentu. Najpierw sprowadzono tu miliony muzułmanów a następnie zaprowadzono cenzurę aby imigranci swobodnie mogli nas „ubogacać kulturowo”. Oczywiście gdy to mieszkańcy poszczególnych państw Europy organizują się i pokazują muzułmanom swoją kulturę, to media zaczynają trąbić o rasizmie. Żadne oficjalne media jeszcze ani razu nie powiadomiły o rasizmie wobec białych.

  Ostatnio w wywiadzie dla tygodnika „wSieci” Leszek Miller z lewicowej partii SLD stwierdził, że sytuacja staje się niebezpieczna i może dojść do momentu, w którym będziemy musieli chwycić za broń i rozpocząć walkę aby zachować swoją tożsamość. Tymczasem obecnie „oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze

  Oczywiście problem ten nie pojawił się znikąd. Komuś po prostu zależy na wywołaniu kolejnej wielkiej wojny w Europie. Skoro według Millera może dojść do takiej sytuacji warto zadać pytanie o jaką konkretnie broń chodzi. Jak dobrze wiemy, Unia Europejska podobnie jak Stany Zjednoczone wykorzystują zagrożenie terrorystyczne i robią co mogą aby rozbroić społeczeństwa.”

  Polubienie

 7. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/77922-obecnosc-amerykanskich-wojsk-priorytetem-w-polityce-zagranicznej-rzadu

  „Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski przedstawił założenia polityki zagranicznej rządu Beaty Szydło. Priorytetem dla gabinetu tworzonego przez Prawo i Sprawiedliwość jest utworzenie baz NATO i stała obecność żołnierzy Stanów Zjednoczonych na terytorium Polski.

  Waszczykowski wzorem swoich poprzedników przedstawił w parlamencie swoiste expose w sprawach zagranicznych, informując o priorytetach rządu Prawa i Sprawiedliwości w tej kwestii. Najważniejsze dla ministra spraw zagranicznych jest więc rozpoczęcie budowy tarczy antyrakietowej i magazynowanie amerykańskiej broni na terytorium Polski. Stała obecność wojsk NATO, a przede wszystkim samych Stanów Zjednoczonych ma według Waszczykowskiego zapewnić Polsce bezpieczeństwo.

  Nowy minister spraw zagranicznych uważa też, że największe zagrożenie stanowi obecnie Rosja, czego przykładem ma być konflikt we wschodniej części Ukrainy. Władze Rosji mają bowiem rozszerzać sfery swoich wpływów i rozbudowywać swój potencjał militarny. Poza tym priorytetem w relacjach z Moskwą ma być obecnie dla Warszawy zwrot wraku z katastrofy w Smoleńsku.

  PiS ma też popierać kolejne ograniczenie suwerenności gospodarczej kraju, w postaci umowy o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską i Stanami Zjednoczonymi, znanej powszechnie pod skrótem TTIP.”

  Polubienie

 8. sld było za przyjmowaniem robactwa podczas wyborow a teraz sa przeciw ? co za chorągiewki, nic to to nie warte, tej szwedzkiej zydowce tylko miotly brakuje na loty do ksiezyca

  Polubienie

 9. Miler dobrze wie o co tu chodzi jak powyzej GMO zapisal,najpierw multikulti,emigranci i gender a teraz beda nas mentalnie przygotowywac do walki o tozsamosc i obrone.Do konfrontacji dojdzie ale ile Polacy przezyli ,jak i nie przezyli takich stymulowanych powstan i zawieruch.Stymulowanych przez okupacyjne wladze lub kontrolerow i zawsze sie to odbywalo na zasadzie-my wam damy bron a wy sie bijcie.Problem byl tylko taki ,ze kiedy dochdozilo do konfrontacji nigdy nie bylo tej broni ,ale byly masowe pochowki ,deportacje na syberie lub pod austro i pruskim nadzoratem wywozki do koloni zachodnich,

  Polubienie

 10. Sanctus – zapodałeś równo i to po oczach – PIS jest gówno wart i tyle – łudziłem się niepotrzebnie – wynika z tego, że tym różni siem od PO -….że siem nie różni – kontynuując po-litykę z ramienia NWO! Przykre, ale wydaje się bardzo prawdziwe niestety. Mydlą ludziskom oczy pierdołami, a w zasadniczych kwestiach liżą dupę zawszonej łuni i łusa….
  Ps. I tu masz Krysiu odpowiedzi na większość swoich zapytań….
  Pozdrawiam…
  -żyć się odechciewa, a raczej ” rynce łopadajom”….

  Polubienie

  • nie wiem na razie kaczynski gada dobrze ze nie ma kompromisow z unia jeżeli chodzi o bezpieczeństwo polakow cokolwiek to znaczy brzmi dobrze, chyba ze robactwo zaczna wpuszczać tylna furtka

   Polubienie

   • Zgadzam się z tobą Gmo, ale obce wojska w Polsce? Równie dobrze moga to być Niemcy w amerykańskim moro.
    Który kraj jest tak głupi na świecie, że sam militarnie nic nie znacząc, sprowadza na swoje terytorium wojsko potęgi militarnej, która będzie patrzyła przez miedzę na swego, tak samo potężnego przeciwnika?
    Rację miał Braun mówiąc, abyśmy uważali, żeby nie zrobiono z nas drugiej Ukrainy, bo wiele na to wskazuje. A mówił rok temu.
    Nie rozwijam tematu, bo jak wspomniałam lubię Anię.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • amerykanie z jawol to nie przejdzie chyba ze dodadza orajt i się powstrzymają od polisze szwajne, ale zgadzam się z toba ze glowna bronia dzisiaj jest rzezbiona po malu często latami destabilizacja jak za srodziemnym i ukrainie

     Polubienie

  • Napisałabym, Oko, coś w tym temacie, ale szkoda mi Ani, która idąc za głosem serca, znów będzie zmuszona wyciszać we mnie, jak to ona określiła, WKURWA giganta.
   Pamiętajmy, że co wróg – kim by nie był – uważa dla nas za dobre, to jest to naszą zgubą. Od czego próbuje nas odciągnąć, to z pewnością z dobrej dla nas drogi.
   Tego, kogo każe nienawidzić szanujmy. Od tego, komu każe składać pokłon, odwróćmy się plecami mając oczy wokół głowy.

   Aniu, jak widzisz jestem względnie spokojna, choć nie przychodzi mi to łatwo.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 11. gmo – gadać musi, bo ludzie są wkurwieni…na granicy zachodniej bz. tzn.ciapate sobie chodzo na zakupy – bo taniej i nikt ich nie zatrzymuje…poczytaj sobie pod linkami, które zapodał sanctus,…a miej oczy szeroko otwarte…miłych snów…

  Polubienie

   • no i tu masz racje.W Koloni az do popielcu bedzie festiwal .Kobiety wydaja sie bardziej swiadome i wyedukowane w kwesti samoobrony i zagrozen wynikajacej z obecnosci rozbuchanej braci islamskiej. Zobaczymy jak to sie skonczy ale dobrze ze lud robi sie swiadomy.Poki co miglance wlaza juz na tereny przygraniczne ,pewnie z ciekawosci jak to uja ktorys parlamentarzysta.JA raczej nie zyczylbym sobie takiej ciekawosci ale widac elity maja inne zyczenia. Poki co ,powoli bedziemy sie oswajac z natarczywoscia przybyszow.

    Polubienie

    • pamiętam jak miałem ciekawskich przybyszow pod zlewem w kuchni nic nie pomagalo az doputy nie pozaklejałem wszystkie dziury a tych co przeszli na jasna strone potraktowałem spreyem

     Polubienie

 12. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zatwierdzila-3-miliardy-euro-dla-turcji-polska-zaplaci-57-milionow-euro?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Unia Europejska przeznaczy ze swojego budżetu miliard euro. Do pozostałych dwóch miliardów będą składać się państwa członkowskie. Jak donosi Reuters, Niemcy dołożą 427 milionów euro, Wielka Brytania 327 milionów, Francja prawie 310 milionów a Włochy – niemal 225 milionów. Polska będzie musiała wydać 57 milionów euro. Oficjalnie pieniądze te zostaną przeznacznone na pomoc humanitarną, edukację oraz opiekę zdrowotną dla syryjskich uchodźców przebywających w Turcji.

  Jednak nieoficjalnie wygląda na to, że Turcja po prostu przymknęła oko na migrantów i pozwoliła im wyruszyć w kierunku Europy. Mamy w tym przypadku do czynienia z szantażem. Prezydent Recep Tayyip Erdoğan może powstrzymać nacierającą na nasz kontynent falę muzułmanów, ale oczywiście nie za darmo.

  „Wystawiamy Europę na próbę: czy jest w stanie zaakceptować Turcję jako kraj islamski? Czy może przyjąć ją na członka? Jest, czy nie jest, przeciwko islamofobii? Jeśli jesteście przeciwko niej, to powinniście zaakceptować Turcję” – stwierdził Erdoğan w 2015 roku.

  Turcja od wielu lat liczy, że Unia Europejska przyjmie ją jako członka. Negocjacje w tej sprawie mają już trwać od co najmniej 2005 roku ale społeczeństwa Europy są temu przeciwne. Aby przyspieszyć ten proces, stworzono sztuczny kryzys z imigrantami i wykorzystano „wiernych jako żołnierzy”.

  „Meczety są naszymi koszarami. Minarety są naszymi bagnetami. Kopuły są naszymi hełmami. Wierni są naszymi żołnierzami.” – fragment przemówienia Erdoğana z 1997 roku, za który został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności.

  Turcja otrzyma teraz 3 miliardy euro i przyspieszone zostaną negocjacje w sprawie dołączenia do Unii Europejskiej. Nikt oczywiście nie powiedział, że na tym się skończy. Ostatnio rząd w Ankarze ubolewał, że 3 miliardy euro to zbyt mała suma i chce więcej. Należy się zatem spodziewać, że Erdoğan po prostu zażąda więcej pieniędzy a jeśli UE odmówi, wkrótce zawita do nas kolejna fala uchodźców.”

  Polubienie

 13. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/77994-mlodzi-islamisci-zaczynaja-terroryzowac-przygraniczne-polskie-miejscowosci

  „Najnowsze plany UE zakładają, że napływ imigrantów będzie się utrzymywał i powstaną specjalne klucze rozdziału tych młodych islamistów na państwa członkowskie. Zapewne to dlatego komunikuje się coraz częściej chęć wyrzucenia ze strefy Schengen krajów frontowych, przyjmujące największe masy imigrantów zaproszonych przez Niemcy.

  Ze strefy Schengen mają być wkrótce usunięte takie kraje jak Hiszpania, Grecja, Włochy czy Węgry. Jednak przy okazji, jak gdyby za karę, mają być też wyrzucone z niej takie kraje jak Polska czy Słowacja, które nie mają przecież problemów z islamistami udającymi uchodźców, ale ostatnio naraziły się niemieckim politykom sprzeciwem w kwestii planowej islamizacji naszego kontynentu.

  Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej znalazł się obecnie Zgorzelec czy Słubice, gdzie władze musiały wprowadzić więcej patroli ze względu na dramatyczny spadek poczucia bezpieczeństwa, wyjście Polski ze strefy Schengen nie wydaje się jednak sankcją, ale koniecznością. Islamiści, którym Niemcy ochoczo rozdają dokumenty uprawniające do swobodnych podróży w strefie Schengen, mogą w każdej chwili przyjechać do naszego kraju i nie ma nad tym żadnej kontroli.

  Polskojęzyczne media ze zgrozą wypowiadają się o planach stworzenia tak zwanej małej strefy Schengen, a Polakom wpaja się poczucie, że byłoby to coś strasznego i zaprzeczenie idei Unii Europejskiej zakładającej swobodny przepływ towarów i usług. Mało osób jednak wie o tym, że można być członkiem UE i nie być w strefie Schengen jak Rumunia czy Wielka Brytania, albo być w Schengen jak Norwegia i nie należeć do UE. Są to po prostu formy prawnego stowarzyszenia od siebie niezależne.

  W obecnej sytuacji, największego w historii kryzysu migracyjnego, wprowadzenie na nowo kontroli granicznych wydaje się koniecznością i tylko fakt, że jesteśmy biednym krajem ratuje nas od zalewu islamistów chętnych łatwych pieniędzy bez pracy. Zachodnia Europa jest już właściwie stracona, a rzeka Odra stała się obecnie barierą między tym co pozostało z tradycji europejskiej, a barbarią.

  Aby zachować własną tożsamość narodową i utrzymać obecny poziom bezpieczeństwa naszych obywateli, trzeba nie tylko jak najszybciej opuścić strefę Schengen i zbudować na granicy z przyszłym „kalifatem niemieckim” pięciometrowy płot graniczny z drutu kolczastego. Polska musi też opuścić tą dziwaczną strukturę międzynarodową zwaną Unią Europejską, która wyewoluowała od gospodarczego związku państw narodowych w kierunku Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.”

  Polubienie

   • tak skonczona ale na ciula to komu bylo?Zanim to sie rozpierdzieli ,osobnicy odpowiedzialni za utworzenie tego twora i administratorzy ,ktorzy doprowadzili europe do ruiny ,po przez polityke emigracyjna,monetarna,niszczeniem przemyslu,rodzin i zdrowia ,powinny byc najpierw udupieni do pierdla.

    Polubienie

    • Używając przenośni to jako zawżdy bywało szlachta pije i się
     za nasze bawi a chłop za ojczyznę ginie,czy coś zmieniło się od
     tamtych czasów.

     Polubienie

    • Unia sie rozjebie a tuskowych 1000 miliardow zostanie strach pomyslec co by zrobili przez nastepne 8 lat

     Polubienie

 14. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/77990-mariusz-pudzianowski-ma-klopoty-prokuratura-przyjrzy-sie-wpisom-o-imigrantach

  „Tutaj mamy do czynienia z obroną mienia własnego, które przez konwencję praw człowieka jest gwarantowane. Jeśli cię ktoś zaatakuje, masz prawo się bronić, a jeśli ci coś ukradnie, to na gorącym uczynku możesz go złapać, tudzież poturbować w celu zapobiegnięcia przestępstwu”- napisał dodając zdjęcie z kijem baseballowym.

  Zawiadomienie do Prokuratury złożyło stowarzyszenie „HejtStop” według ustaleń reportera Radia ZET Mariusza Gierszewskiego. Wpisy na Facebooku będą sprawdzane przez śledczych. Ustalą czy doszło do przestępstwa z art.256 Kodeksu Karnego, tzw. mowy nienawiści.

  Na tę wiadomość szybko zareagował Mariusz Pudzianowski i jego fani.

  – Jeszcze nic o tym mi nie wiadomo, ale niedługo w tym kraju odezwać się nie będę mógł i powiedzieć co myślę – bo obrażę złodzieja i zrobi mi sprawę w sądzie! „Teraz tak będzie panie złodzieju, niech pan nie okrada mnie i nie rzuca kamieniami w mój samochód!” – ironizuje Pudzianowski.

  – Broniłem swojego mienia i będę bronił dalej, nawet pałą bejsbolową – jak ktoś będzie mi się włamywał na moje samochody! Każdego złodzieja na naczepie i w moim samochodzie potraktuję tak samo! – kwituje Pudzianowski na swoim profilu.

  Fani stoją murem za strongmanem. – Czyli „HejtStop” popiera napady nachodźców na legalnie działające firmy przewozowe i pracujących w nich ludzi? Zdaje się, że trzeba się będzie zainteresować kto za tą patologią stoi i co z tego ma – pyta Dominik.”

  Polubienie

  • Należy wrócic do podstaw prawa, bo obecnie mamy ponad 6000 obowiazujacych ustaw wzajemnie sie wykluczajacych
   Jeśli jest przestepstwo to musi byc i ofiara i winny czynu
   Pudzianowski cos napisał – prosze przedstawic strone poszkodowaną! Skoro nie ma to i nie ma przestepstwa.
   To scierwo Tratwu bez przerwy nawołuje do zdrady stanu i tu nie interesuje ich. Pudzian wskazuje ze należy sie bronić i staje się okrutnikiem. To chory kraj i chory system prawny
   Mam nadzieję ze Ziobro wyczysci ta stajnię Augiasza

   Polubienie

 15. http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/77992-jaki-dobry-ten-seks-w-izraelu

  „Ale przejdźmy do początku światowego seksu.

  Z wielkim zaskoczeniem zapoznałem się z artykułem prasy amerykańskiej, że tylko w jednym mieście w Izraelu, w Tel Awiwie, znajduje się aż 280 domów publicznych, czyli zwykłych burdeli. W tych burdelach zatrudnionych, jest według tego artykułu, od 15 000 do 20 000 tysięcy niewolnic. Tak, tak, nie pomyliłeś się, od piętnastu do dwudziestu tysięcy kobiet robiących za maszyny seksualne, czyli woreczki na spermę.

  Pomimo, że niewolnictwo zostało zlikwidowane ostatecznie, przynajmniej w teorii, przed 150 laty, do dnia dzisiejszego istnieje ono oficjalnie w Izraelu. Te kobiety sprowadzane do Izraela po pretekstem pracy sekretarek, czy do opieki nad chorymi, są sprzedawane na aukcjach publicznych! No a jeżeli są to aukcje publiczne, to znaczy, że handel jest oficjalny. Przecież zarówno urząd skarbowy, jak i władze policyjne i sanitarne muszą o tym wiedzieć.

  Przecież już o tym mówiono oficjalnie na konferencji ONZ na kilka dni przed wybuchem 9/11, czyli WTC, to jest przed ponad 15 laty. I cisza! Wręcz mówiono, że data wybuchu została przyspieszona w celu zamazania tej szkodliwej dla interesów Izraela rezolucji ONZ.

  Niewolnictwo seksualne stopniuje się na kilka etapów. Młode kobiety porywane głównie z krajów dawniejszego bloku wschodniego są najpierw narkotyzowane, a potem zbiorowo gwałcone. W ten sposób przyzwyczaja się je do zawodu.

  Mogą zatrzymać 3% otrzymywanych pieniędzy. Mieszkają w pokojach wieloosobowych. W jednym pokoju na dwu – trzy piętrowych pryczach mieszka po 4 – 8 kobiet. Podobnie jak w obozach niemieckich.

  Muszą pracować po 16 – 18 godzin dziennie, więc w tym pokoju leżą praktycznie nieprzytomne. Pierwszy etap to burdele w centrum miasta, dla tzw. bogatszych. Po kilku latach i dużych dawkach narkotyków, spadają do niższej rangi hotelików. A kończą na obrzeżach miast, gwałcone przez wędrownych Beduinów, lub murzynów. Umierają albo są mordowane na ogół po 40 roku życia. Nie zarabiają już, a koszt wyżywienia i utrzymania rośnie. Koszt zakupu takiej kobiety na rynku pierwotnym dochodzi do 10 000 dolarów. Wiadomo, że tak droga „maszyna” musi odpracować te pieniądze i przynieść zysk.

  Nie jest to specjalnie dziwne, ponieważ jak przed 3 laty podał to MO SS AD w swoim raporcie, aż 85% ludności zamieszkującej Izrael to potomkowie Chazarów, czyli ludów tureckich – mongolskich, w większości są to Zeki, lub Suki z lagrów sowieckich. Jak wiadomo, na całym świecie przestępcy kryminalni mają swoje kontakty z policją i są to wzajemnie przenikające się środowiska. Jak pokazują obecnie produkowane filmy rosyjskie, takie ustawianie policji na Syberii jest czymś normalnym. Szef lokalnej mafii kontroluje zarówno sądownictwo, jak i policję oraz większość grup przestępczych w powiecie. Sprzyja takiemu stanowi rzeczy duża ilość byłych żołnierzy specnazu, czyli tzw. afgańców, czy czeczeńców.

  Przecież tylko w Afganistanie, według różnych źródeł, walczyło ponad 500 000 młodych ludzi. Po 1990 roku i „rządach” Jelcyna, bezrobocie gwałtownie wzrastało, a oni nic nie umieli. Stąd rozwój przestępczości. Doskonale opisała to Swietłana Aleksijewa w dokumencie pt. „Cynkowi Chłopcy”.

  Ten sam system mafijny wprowadzono w Izraelu.
  Dlaczego zmieniać system na nowy jak stary się dobrze sprawdza?

  Prasa amerykańska jest jak zwykle drobiazgowa. Obliczono, że dziennie w Tel-Awiwie dochodzi do 45 000 aktów kopulacyjnych dziennie. Jak to mówią, dobra prostytutka obsłuży nawet do 25 klientów dziennie. Te naiwne słowiańskie kobiety sprowadzane do Izraela nie mogą opuszczać budynków. Paszporty są im odbierane już w czasie wsiadania do samolotu, lub samochodu, w zależności od tego, przez jakie granice przejeżdżają. Rosjanki są w większości przeprowadzone z EGIPTU. Jak wiadomo, Egipt był rajem dla turystyki rosyjskiej w okresie ostatniego ćwierćwiecza. Tam werbowano dziewczyny i już potem łatwo przerzucano je do Izraela. Poza tym koszt był mniejszy, ponieważ do Egiptu na wczasy latały za własne pieniądze.

  Etty Eshed, rzeczniczka Ministerstwa Sprawiedliwości, już w 1998 roku deklarowała, że Rząd myśli o wprowadzeniu zmian przepisów prawnych w przyszłości. Izrael jest jednym z nielicznych państw, w których nie ma podobno przepisów prawnych, zabraniających handlu żywym towarem. Także prostytucja jest legalna. Podobno 95% kobiet zajmujących się prostytucją pochodzi z byłego bloku sowieckiego.”

  Polubienie

  • a co swołocz zydomongolska robi w piwnicach synagog już lepiej nie mowic, ofiary z dzieci itd. temu samemu sluza meczety chodzi żeby było duże nie można było latwo wejść na dole gwałty i zabojstwa a na gorze swieta maskirowaka, w kk tez się to odbywalo, później orgie a dzisiaj to nie wiem po co posrancy stoja przez godzine w niedziele chyba żeby się wypierdziec bo w domu przy dzieciach nie wypada a na zimnie dupe sciska

   Polubienie

  • No gazeta wyborcza bardzo obiektywne i fachowe źródło informacji. Nic tylko pozazdrościć dostępu do źródeł informacji „jedynie słusznej prawdy”.

   Polubienie

   • Pewnie Michnik sam to wymyslil a duch jego siostry ,specjalistki od programu nauczania w PRL,wspomagal jego wizjonersko.Lepiej niech siedzi na Sycyli i nie wylazi z tej wyspy.

    Polubienie

    • To są najgorsze czarcie pomioty. Wolałbym się zgubić z samym diabłem niż zawierać z chazarami jakieś „przyjaźnie polsko-ukraińsko-izraelskie” jak to bywa z naszymi umiłowanymi przywódcami.

     Polubienie

    • To była ironia. Przecież wiem, ale już niedługo cierpliwości. Słowiański duch się odrodzi. I wtedy zobaczymy kto będzie kim.

     Polubienie

    • takie straszne rzeczy się dzieja i nikogo na ulicy hmm.. czuje ze wnet zaczna się pisowskie internowania która idzie do mojej celi pointernowac się troche ? -_-

     Polubienie

    • Kto kogo będzie internował i dlaczego,wyszłam tylko do sklepu,
     czy coś przegapiłam,podaj konkrety.U nas spokojnie.Do celi
     wolałbyś pewnie młódkę,więc ja odpadam ()*_*()

     Polubienie

    • ko wie kto wie w celach człowiek myśli inaczej -_-, jola czy ktos pisala ze pis robi stan wojemmy czy cos i powolywala się na samego ich nika -_-, oglądam uwolnić orke slowianski chłopaczek az się dobrze robi nie wsadzili murzynka bambo jak w ostatnich GW nie mylic z gowno gazeta

     Polubienie

 16. Czy to ważne za kim podaję te informacje ? Fakt jest faktem, ze podpisano i co z tego wynika. Nie chodzi tu przecież o opinię ww. gazety tylko o fakty, które zaistniały i to jest bardzo smutne 😦

  Polubienie

  • Joasia nawet nie czytaj tej gazety jak i innych szturmowek tego szmatlawca typu onet.Mozna zarazic sie wyimaginowana wizja swiata.Kiedy pomysle ze sam kosciolek lozyl na fundamenty Wyborczej to ma sie mi na wymioty.

   Polubienie

 17. Roni7 , to może Ty poczytaj ! Wpisz sobie w google hasło ustawa inwigilacyjna i wyskoczy Ci tysiące innych źródeł. Ta dyskusja jest całkowicie niemerytoryczna. Przecież chodzi o fakt a nie o źródło. Pałacie nienawiścią i Wasze wypowiedzi tylko do tego się ograniczają. A nienawidzicie ….mogłabym wyliczać. Jesli dla Ciebie wiadomość o zatwierdzeniu ustawy jest wymysłem gazety wyborczej, to gratuluję 🙂 Moze w takim razie nie ma żadnych ustaw, nie ma sejmu, nie ma prezydenta…itp. Wiem, wiem, żyjemy w Matriksie ! Ale ja czy Wy? Pragnę zaznaczyc, że nie należę do żadnej partii i nie wyznaję żadnej religii. Jestem sama dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem.
  Proszę sobie poczytać jakie opłakane skutki, może przynieść dla Nas wszystkich działalność policji i słuzb specjalnych według ww. ustawy. Inwigilacja na całego.
  Kończę tę dyskusję, bo w takiej konwencji nie ma ona żadnego sensu.
  Wiedziałam, ze ” knajpka kefira” to nie moja bajka, ale chciałam spróbować. No cóż, życie 🙂
  Pozdrawiam wszystkich, dla których uczucia wyzsze są przewodnikiem w wędrówce po tym świecie.

  Polubienie

  • Ale jesteś naiwna. Jakby wcześniej nie było inwigilacji. Przecież do tego stworzona została globalna sieć. A nie po to aby jaśnie oświeceni ludzie mogli sobie pobujać w obłokach, Przecież w tej chwili inwigilują nas nie tylko służby ale przede wszystkim korporacje. Zapytam a kto rządzi internetem hmm ? Kto jest wyrocznią, gdzie wklepujesz swoje frazy w wyszukiwarce. Jaka to wyszukiwarka. Poczytaj sobie o niej w niej. Inwigilują służby inwigilują mafie, loże i korporacje z bankami, Tak było jest i będzie. Wiesz mi jest miło ale musisz wiedzieć że życie to nie jest landrynkowa bajka także w internecie. Tutaj nikt do nikogo nie pała nienawiścią. Tu spotkasz tylko prawdę brutalną i nagą prawdę i nic po za tym. Niczego nie mogę tobie zaoferować tylko prawdę.

   Polubienie

 18. no Roni – zdaje się , że przypadkiem „pogoniłeś” z forumna całkiem logicznie piszącą kobitkę(a jest ich tu mniejszość,choć komentują kapitalnie)…tu stanę w jej obronie, bo faktycznie owa ustawa może nam się jeszcze odbić czkawką – zwłaszcza internautom – jak nas zaczną ścigać za „myśli nieuczesane”… Pozdrawiam

  Polubienie

  • Zaraz zaraz a co ja takiego złego powiedziałem. To że GW jest do dupy? Ja do Josi nic nie nie mam. W razie jakichkolwiek nieporozumień i niesnasek przepraszam.

   Polubienie

   • Roni7, czy Ty myślisz, że ja jestem dzieckiem we mgle? Wiem, ze jest cenzura i inwigilacja, ale to zatacza coraz większe kręgi. Żyję już na tym świecie długo ( na pewno dłuzej od Ciebie) i wiem, jak bardzo różni sie świat dzisiejszy od tego , w którym ja się wychowałam. Chodzi mi tylko o to ,że jeśli są jakieś obostrzenia, to chyba trudniej dobrać się do czyjejś prywatności, a jeśli można dowolnie grzebać w Twoim kompie i śledzić Twoją prywatność bez uprzedzania Cię o tym, nie mówiąc juz o innych działaniach, to wkrótce będziesz nie Słowianinem tylko niewolnikiem w tym Matriksie. Jakieś minimum komfortu dobrze mieć 🙂
    Niesnasek nie ma , ale to, że jesteś radykałem tak jak GW , to fakt 🙂

    Polubienie

    • Słucham! Ja radykałem ciekaw jestem w jakim kontekście. To że jestem niewolnikiem to mam tego świadomość , a ty masz ? Każdy na tej planecie piekła jest niewolnikiem ale nie każdy jest tego świadom. W tej chwili to mnie obraziłaś. Jakim prawem porównujesz mnie do tego ścierwa informacyjnego, do tych Chazarów co? JAKIM PRAWEM !? Jesteś naprawdę naiwna jakby teraz nie można byłoby wejść sobie na jakikolwiek komputer. Wystarczy że taki Windows 10 może robić z twoimi danymi co tylko zechce.

     Polubienie

    • Uspokój się !!! Nie porównałam Cię do GW , tylko napisałam, że jesteś po przeciwnej stronie GW, ale masz swoje radykalne poglądy. Poglądami się różnicie, ale radykalni jesteście , każdy w innym kierunku. Dodam jeszcze, ze dla mnie nie jest to planeta piekła. W tym się na pewno różnimy. To piekło tworzą tylko ludzie, choć nie wszyscy . Śpij spokojnie i zapomnij o mnie. Będziesz miał milsze sny 🙂

     Polubienie

    • Ja mam radykalne poglądy no nie zaraz padnę. Postawiłaś tezę to teraz udowodnij. Nic o mnie nie wiesz wiec jakim prawem oceniasz moje poglądy? Nawet ich nie znasz a już wystawiłaś ocenę na moją osobę.

     Polubienie

    • z win 10 instalujesz ashampoo antispy i wylaczasz wszysko i po ingwilizacji, ciastko z kremem, wszystkie suwaki na off i juz

     Polubienie

    • ,, z win 10 instalujesz ashampoo antispy i wylaczasz wszysko i po ingwilizacji, ciastko z kremem, wszystkie suwaki na off i juz’

     Ania! Słyszysz co mówi Gmoś? Przecież to takie dziecinnie proste! 😀
     Gmoś pisze o ciastku z kremem. Uuuu … to wyższy poziom wtajemniczenia.
     Ja słyszałam o bułce z masłem. Słyszałam, bo póki co to mi chleb ze smalcem bardzo smakuje 😀 A ty, Aniu, jak tam? Z cebulką, czy bez? 😀 😀
     O, przepraszam! Z ta cebulką to był żart, ponieważ głupio by mi się zrobiło, gdybyś powiedziała, że to, o czym pisze Gmo, to dla ciebie też tylko ciastko z kremem. 😀

     Aniu, jesteś moją koleżanką, czy nie? No przecież jesteś!
     Kiedyś uczyłam cię wklejać buźki 🙂 Zrewanżuj mi się, proszę.
     Powiedz mi, o co chodzi Gmosiowi. Tak wiesz, z polskiego na krysiowe.
     (już widzę, jak Gmo ,,leci” z pomocą i dowala mi pięć ciastek z kremem, a mi łeb zmętniał jeszcze bardziej)
     Tak, Aniu, proszę po naszemu … 😀

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Wiesz co Krysiu, myślę ,że słowa GMOsia były skierowane do
     kogoś z pod innego artykułu,a że godzina była mocno póżna,to
     i GMOsiowi się co nieco poprzestawiało i stąd wyszła mu dla takich znawców informatyki jak Ty i ja ,zagadka na miarę 22 wieku,albo wędrował nocną porą po Jarkowej kawiarence z butelką szampana,jak Ty w Sylwestrową noc i coś mu się poprzestawiało,on tak czasem pisze przejrzyście jakby jedną nogą stał w Afryce a drugą na biegunie północnym.

     Smalczyk to tylko z cebulką co nie znaczy,że nie lubię ciastka z kremem.
     Przeczytałam przed chwilą Twój wpis gdzie min napomknęłaś o
     Twoich ntych urodzinach,z tej więc okazji wszystkiego co się
     szczęciem i miłością zwie z całego serca życzę Ci
     .Mam wnusia wodniczka urodzonego 8 lutego 2006 a więc nieszablonowa 9.

     Wagi,wodniki i bliźnięta /ja/ to znaki żywiołu powietrza pod opieką
     wszystkowiedzącego Merkurego,a więc bystre i lotne umysły ,
     w ogóle osoby nietuzinkowe.Mam w domu 4 żywiołu powietrza,
     1 ryba/ż.wody/1 baran/ż.ogień/ tak,że jest wesoło,ale my powietrzaki w przewadze.

     Pozdrowionka

     Polubienie

    • No to masz” piąsie” ode mnie i przypuszczam,że jesteś
     kontrowersyjno-nietuzinkowy w dobrym tego słowa znaczeniu.
     Jakbym znała Twój rok urodzenia.postawiłabym Ci horoskop wg nowej podwójnej astrologii.Czasem się w to bawię dla znajomych

     Polubienie

    • Roni podam Ci bardzo skrótowo,bo nie wiem czy Jarek to przepuści.Jesteś więc wg nowej podwójnej astrologii Bliżniak-Koza,żywioł powietrze-ogień,patron Merkury.Dążąc do perfekcji wygłasza cierpkie opinie,posiada lotny,żywy umysł,jest rozczarowanym krytykiem pesymistą,jednak umie śmiać się z siebie,jego intuicja działa na odległość 50 km,ma zręczne dłonie,lubi majsterkować,jest zaradny zręczny i wytrwały.jest skryty i ostrożny,ma zdolności do języków,lubi gdy otoczenie jest szczęśliwe.W miłości chce mieć wyłącznie jednego partnera.Dom i rodzina są dla niego bardzo ważne.Stan ojcostwa jest dla niego naturalny chociaż niekonieczny.
     Jest wyjątkowym pracownikiem,ciekawym i pełnym poświęcenia.Cechy negatywne,które mogą się u Bliżniaka-Kozy ujawnić to niecierpliwość ,nonszalancja ,pesymizm,niestałość,
     gadatliwość .Całość horoskopu jest zbyt długa na komentarz.

     Polubienie

    • Już odkryła i tak jak Ci pisałam,to był wpis do „oko” z pod innego artykułu,coś mu wpis” zeżarło” i stąd te nauki od Gmosia,póżna
     nocka,i może szampan i stąd wyszła komedia.

     Polubienie

    • aniu to było do wszystkich co się cykają zaladowac win 10, dużo dostaje laptopw z win 10 i wszystkim to robie -_-

     Polubienie

    • @GMOś – ja mam taki problem z kompem, nie robiłem format C od lat, komp mi już powoli działa, raz miał poważną awarię, ale udało się przywrócić ostatnią sprawną konfigurację. Czy jeśli wgram Windows 10 a potem wyłączę telemetrię, to będzie działał „jak nowy”, czyli jak po formacie C? Czy może spowolni mi się jeszcze bardziej?

     Polubienie

    • spokojnie nawet ci pliki wszystkie zachowa z programami nie wiem, office zostaje bez problemu weź sobie przelec tylko na wirusy tutaj http://www.eset.com/us/online-scanner/
     i odinstaluj antywirusa koniecznie systemowego jak zainstalujesz to w przyszłości sklonuj sobie na ssd 256gb sa już tanie

     Polubienie

    • GMO , eset to chujnia z grzybnią. Jak chcesz skanować porządnie to korzsytaj z : Malwarebytes, AdwCleaner czy Emsisoft. ALE NIE ESET !

     Polubienie

    • Gmo może i wirusów nie ma ale keyloggery , adware i spyware już tak. A ja tam wolę jednak mieć do czynienia z wirusamik.

     Polubienie

    • wymyślasz, pol roku i nic a pod win7 to juz bym musial z 13 razy lapac robale i reklamy o fbi wirusach już nie wspomnę -_- ty troche jak nabial ze smartfonem nie miał a się boi i się ustawicznie przekonuje ze nie potrzebuje ale mi się rymlo jak starej krowie na rowie _-

     Polubienie

    • To ty wymyślasz. Z resztą masz spokój ale do czasu. I nie ma czegoś takiego , że jak powyłączasz opcje systemowe ze śledzeniem to będziesz czysty. Jak dla mnie to możesz mieć i wszystkie windy. Mi to tam koło dupy lata i tak większość czasu siedzę na Debianie. A windę to mam do gier i kilku multimedialnych programów.

     Polubienie

    • Poradż GMOś czy warto ładować się w win 10,bo jak do tej pory
     to niektórzy mi odradzali,że dużo w niim inwigilizacji.Ja w tematach informatyki to tyle,że umiem pracować na gotowych
     programach i to tak na 3-uje,w miarę posiadania wolnego czasu
     uczę się powoli,narazie mam inne ważniejsze priorytety.

     Polubienie

    • Odradzam, jestem informatykiem. Po co sobie komplikować życie. Do codziennej pracy wystarczy w zupełności Win 7.

     Polubienie

    • ja nauczyłem się jednej rzeczy przez lata w IT ze się nie naprawia tego co się nie zepsulo jak ci 7 pasuje to zostan przy 7, win10 funcjonalnie niczym się nie rozni od 7ki ale nie ma wirusow jak na razie, ja mam już z pol roku i spoko, na plus fajne ze wszystko jest na czarno nie meczy wzroku tylko jak zaznaczałem trzeba powylaczac te rozbuchane funcje szpiegowskie

     Polubienie

    • Napiszcie konkretnie dlaczego nie, co dzień reklamuje sie samo
     to gówno, bez obcji ‚nie pokazuj wiecej’…,
     tak konkretnie!

     Polubienie

    • Dajcie sobie spokój z widną 10. Po co wam to. Nie ważne co byście robili i tak będą wsze dane zbierane bo to keylogger więc tak został skonstruowany. A kod źródłowy w przeciwieństwie do linuxa zamknięty więc debugging na nic się nie zda.

     Polubienie

    • No i o taki konkret chodzi.
     Jeszcze tylko wytłumacz prostym słowem
     co to jest keylogger, i będzie dla mnie jasne.

     Polubienie

    • Keylogger = szpiegowski program, który rejestruje i przekazuje dalej wszystko co piszesz na klawiaturze, co oglądasz w internecie, i przekazuje dalej. Ale każdy rząd ma takie wyspecjalizowane oprogramowanie, niewidzialne. A Echelon czy PRISM?

     Polubienie

    • Keyloggery to profesjonalne programy umożliwiające pełny monitoring tego, co dzieje się na komputerze. Pozwala na prowadzenie dyskretnej obserwacji wszelkich działań podejmowanych przez użytkownika – zarówno w pracy jak i w domu.

     Programy te działają na zasadzie przejęcia kontroli nad procedurami systemu operacyjnego służącymi do obsługi klawiatury. Dzięki takim zabiegom mogą przechwytywać komunikaty o wciśniętych klawiszach. Zaawansowane programy monitorujące mogą posiadać ponadto takie funkcje jak:

     przechwytywanie zrzutów ekranu.
     wysyłanie logów i zrzutów na e-mail lub serwer FTP.
     pobieranie informacji o aktywnych oknach i programach.
     zapisywanie zawartości schowka
     zapisywanie dzwięków z mikrofonu
     chroniące przed wykryciem poprzez:
     ukrywanie się na liście programów uruchamianych na starcie systemu.
     ukrywanie się w menadżerze zadań.
     ukrywanie i szyfrowanie pliku gdzie zapisywane są logi.
     szyfrowanie połączenia z serwerem.

     To w takim małym skrócie w pigułce dla początkujących.

     Polubienie

  • oko, dzięki za wstawiennictwo ( z poprzednich Twoich komentarzy wywnioskowałam, ze jesteś tutaj chyba najbardziej zbalansowany ), ale dam radę 🙂 Nie poddam się jednak 😀

   Polubienie

    • I słusznie 😀 Inwigilacja musi być 🙂 Podniosłam trochę ciśnienie Roniemu, ale zupełnie źle mnie rozumie. Chyba jesteśmy z innych planet 🙂 choć i tak wszyscy jesteśmy dziećmi gwiazd 🙂 Dobrej nocy 🙂

     Polubienie

    • Podniosłaś mi ciśnienie bo przylepiłaś mi łatkę radykała bez żadnych dowodów ot tak sobie. Ja tobie nie mówię kim jesteś, czy jaka jesteś. Nie oceniam cię. A ty od razu z grubej rury, bo powiedziałem że cały ten szmatławiec z GW to dezinformacja.

     Polubienie

    • Powiedziałeś , że jestem naiwna. A skąd wiesz? Ja sie tutaj nie wypowiadałam, a Ty wielokrotnie. Cytuję Ciebie …”To są najgorsze czarcie pomioty.” ….. Czyż to nie jest radykalne stwierdzenie ? Obojętnie czego to stwierdzenie się tyczy. Dobranoc

     Polubienie

    • NKWD, Sonderkomanndo, część SS, bolszewicy, bandy UPA i mogę tak wymieniać cały czas. Jakby ci wyrżnęli pół rodziny na Wołyniu w 1943 to też byś zmieniła zdanie. Czarcie pomioty to takie tam zdrobnienie. Jesteś naiwna bo właśnie udowodniłaś swoimi wypowiedziami na temat inwigilacji. Jakbyś się z choinki urwała. Dziwnie definiujesz radykalność. Przypierdoliłaś się do mnie już na początku a właśnie ja aż taki „radykalny” nie jestem, są tutaj o wiele bardziej „radykalni”.

     Polubienie

  • przeciez dla Polakow tego nie zrobili.Wczesniej polska ambasada rozdawala im polskie obywatelstwa jak leci,nawet nie musza po polsku mowic.Muzulmana tez sie przyda ,a Polacy niech sie domyslaja kiedy,jak i dlaczego sie nalezy lub nie.Analogiczna sytuacja to pozbawienie Polakow zasilkow , na terenie nie tylko GB ale i calej UNI ,ale bedzie za to us army .Pis to ostatnie ogniwo pookraglowych ukladow do dojenia Polakow po przez podatki i niekorzystne ustawy na prawowitych mieszkancach tych terenow.

   Polubienie

   • Jestem zaskoczony!
    To nie treść jest ważna ? Tylko strona?!
    A bolszewik Millier Lesio może być?

    Teoria się liczy (prawdopodobna) nie autor!

    Polubienie

    • Jeżeli Cierpisz jest pro-watykański, to nie po drodze mi z nim.
     I napierdala w pro watykańsko-zydowski pis !
     Proszę mnie oświecić w takim razie..

     Polubienie

    • Nie zwracam uwagi na te laudetury-jezuski,

     Cierpisz twierdzi ze katastrofy w S. nie było, i może się okazać, że miał
     rację..
     Kogo kryje..? Nic tu nie jest jasne.
     Jedna zgraja zabiła drugą zgraję, co dla nas Polaków nie powinno
     mieć znaczenia.
     I tak zabity wcisnął nas Lizboną w kierat..

     Polubienie

    • zydzi tylko czekaja na 120 dolarów(500 zl) jasne -_-, 120 dol to daja napiwki na bal micwoch, o wiem chyba ze plan jest żeby sprowadzić 2 miliony babli z telaviva i zadluzyc nam gospodarke na kolejne truliardy, tak to się trzyma kupy chyba…

     Polubienie

    • ,, Jarek Kefir pisze:
     5 Luty 2016 o 22:34

     Nie popieramy tu niemieckiej, amerykańskiej ani rosyjskiej agentury.

     Lubię
     Odpowiedz

     Roni7 pisze:
     5 Luty 2016 o 22:40

     Ani żydowskiej ani watykańskiej.”

     Zgadzam się, ale nie popieranie tych agentur nie oznacza, abyśmy nie jednoczyli się z ludźmi (narodami), którzy są przeciwko tym agenturom. W każdym kraju miliony ludzi, takich jak my, są w reżimie swojej (i nie tylko)agentury.
     Bez jednoczenia się prostych, zwykłych, płacących podatki obywateli będziemy tylko sprzyjali skłócaniu narodów, realizowali nikczemne plany, które mogą doprowadzić do konfliktów. A kto na tym ucierpi? Właśnie zwykli ludzie, a nie ci, którzy siedzą nad szachownicą.
     Bez spojrzenia kontynentalnego, globalnego narody stają się oddzielnymi workami ze szczurami, w które kto chce, może włożyć kij i mieszać, wzbudzając złość, nienawiść i agresję! Wystarczy potem ustawić wylot worka w odpowiednią stronę świata i otworzyć. Rozzłoszczone szczury ruszą do ataku, ani przez moment nie podejrzewając, kto jest ich faktycznym wrogiem.
     Nie jest sztuką być wystawionym, sztuką jest wiedzieć kto i w jakim celu cię wystawił. I czy w tym celu twoje życie ma jakiekolwiek znaczenie. Czy ten cel ma służyć tobie, czy psychopatom siedzącym na tylnych krzesłach w rządach państw.
     Na tym to całe polityczno manipulacyjne gówno polega.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • A co ma piernik do wiatraczka?

     500+ może być prezentem dla ciapatych czy pejsatych..
     Na pewno nie dla nas rdzennych.

     Nie wiem o co tu biega..
     Kefir nie lubi Monitora..
     WP (wolnapolska_) nie lubi Szuberta i Beina,
     Marian nie lubi Stefana, Gienek Franciszka.

     Jaką agenturą jest Cierpisz?
     Neon24 przesiąknięty prze pis-ukrów.

     Pogubic się w tym idzie.
     Mnie unteresują fakty i tylko fakty!

     Polubienie

 19. …bardzo ciekawa i z pewnością przez większość nie brana pod uwagę…zważywszy, że polski model rodziny(aktualnie) to 2+1; to dla ciapatych, które mnożą się jak szczury – 500+ może się okazać lepszym interesem niż owe wysokie zasiłki w krajach eurolandu… i dopiero wtedy „poczujemy blusa” ,jak się dupki skapną w czym rzecz…swoją drogą może to być tzw. „podwójny nelson” w obejściu naszych niskich zasiłków-nie zachęcających ciapatych do migracji do Polski…zachęcam resztę do poczytania z linku powyżej, bo faktycznie „coś jest na rzeczy” !!!!!

  Polubienie

 20. …konkludując – cały ten cyrk z pouczaniem Polski i Pis-u nt, demokracji, itd.itp. – to czysta „ustawka”…”Szydło się obroniła” -,bo miała się obronić! ; dla wyrównania – ustawa o podatkach dla sieci i banków…a potem już tylko w dół…ustawa iwigilacyjna, zapraszanie amerykańców i NATO do Polski, aby wqurwić ruskich, za chwilę podpiszą umowę o tarczy-cd. wqurwiania j/w, „500+”-zaproszenie dla ciapatych i extra wypłaty dla żydów z naszym obywatelstwem…NWO – zbliża się dużymi krokami – i tu ukłon w stronę roniego – Twoje wcześniejsze komentarze wyraznie o tym mówiły, lecz nie dawano Ci wiary! ….no cóż – ma ktoś inne zdanie?

  Polubienie

  • No tak Polska a raczej to co po niej będzie, w projekcie NWO widnieje jako europejskie centrum. Nie Moskwa, nie Berlin, nie Londyn, nie Paryż, nie Rzym tylko Warszawa lub Kraków ewentualnie Łódź.

   Polubienie

    • Isakowicz -Zaleski tez dobrze kuma i wie o co chodzi.Z 15 lat temu czytalem ksiazke Pajaka pt”Strach byc Polakiem”.To co tam pisal ,moze zbyt chaotycznie ale jest nadal aktualne ,moze podwojnie aktualne.NIe mozemy sie jednak bac parawdy,ze jestesmy na celowniku od dawien.

     Polubienie

    • od 7000 lat dokładnie jesteśmy tepeni, przed 7000 lat allahwe chciał ciagle nas mieszac ze swoimi chudzinami ale zauwazyl gapa ze nie przejdzie wiec zaczal rozsypywac plagi chemie radiacje religie wojska itd

     Polubienie

   • ,, No tak Polska a raczej to co po niej będzie, w projekcie NWO widnieje jako europejskie centrum. Nie Moskwa, nie Berlin, nie Londyn, nie Paryż, nie Rzym tylko Warszawa lub Kraków ewentualnie Łódź.”

    Czegoś tu, Roni, nie rozumiem. Najpierw była mowa, ze Chińczycy chcą mieć w Polsce swoje centrum logistyczne, a teraz mówisz o światowym NWO.
    Czy Pekin, Waszyngton, Moskwa, Berlin i Watykan współpracują razem?
    To dlaczego my, liżąc dupę Berlinowi i bratu zza oceanu jesteśmy nastawiani wrogo do Rosji, skoro w Polsce ma być jakieś gówniane globalne(z oddziałem europejskim) centrum?
    Nie jarzę. Wytłumacz mi to proszę.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • Wiesz Krysiu jedwabny szlak z europejskim logistycznym centrum w Polsce to jeden z elementów globalnego NWO. Projekt jedwabnego szlaku to jeden z wielu czynników NWO a nie autorska propozycja Chin.

     Polubienie

 21. http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/radny_pis_chce_minaretu_w_poznaniu/124788

  Korwin miał rację co do PISuaru, że to lewactwo udające prawactwo, i że są dwie opcje zagrożenia dla Polski z ich strony, albo zrealizują swoje obietnice wyborcze albo nie – obie przyniosą katastrofę gospodarczą … no i PIS nie chce referendum w spawie chronienia narodu przed potopem inwazji negromuslimów, to wymownie mówi samo za siebie …

  Polubienie

 22. ano, ano Sanctusie – i tu trafiłeś w samo sedno…a tak przy okazji – o ile zaproszenie Makreli wiadomych mas było koniem trojańskim na ewropę, to paradoksalnie(ulubione słowo Jarka) nasz niski zasiłek(który miał nasz chronić przed zalewem islamistów) + 500+, może okazać się tym samym dla Polski…o ile ciapate potrafią liczyć(diabli wiedzą-lepiej by nie)- to owa pięćsetka(delikatnie licząc kilkoro muzułmaniątek ) z zasiłkiem wyniesie więcej niż w bogatych krajach łuni sam zasiłek! I o dziwo (podobno juże Kopaczka miała tynże pomysła) ma wejśc w życie samą wiosną – przewidywanym kolejnym „rzucie ” w/w mas w naszym kierunku…zapraszam do dyskusji – zwłaszcza Panie – może swoją intuicją wskażą jakiś błąd w moim rozumowaniu….Pozdrawiam

  Polubienie

  • W folderze „spam” był jeden komentarz, ale nie Twój. Opublikowałem go. To już któryś raz się dzieje. Przypatrz się, jak publikujesz komentarze. Możliwe że Twój komentarz jest gdzieś wyżej lub niżej, nieraz znacznie. Bo taka jest struktura drzewa komentarzy.

   Polubienie

   • najlatwijeszy sposób na znalezienie komentarza to skopiowanie jakiegoś specyficznego słowa i po opublikowaniu wpisu idziemy do znajdz (ctrl F albo z menu w edge )wklejamy to slowo i nam szybcitko nastawia sie na to slowo w twoim wpisie jeżeli został dodany

    Polubienie

 23. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aleppo-sprawa-polska-czesc-niezbyt-budujaca?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Polityka nowego rządu to kontynuacja starej lini wzbogacona o nowe bardziej szkodliwe dla Polski akcenty. Przecież już na samym początku urzędowania nowy prezydent podpisał kontrowersyjną ustawę o wprowadzeniu nowych szczepionek (HPV) i zaraz po tym lekką ręką podarował na wieczne nieoddanie 4 miliardy złotych naszych pieniędzy powstałemu w wyniku obalenia legalnych władz rządowi Ukrainy. Z ław rządowych dochodzą entuzjastyczne głosy o bezwarunkowym podpisaniu traktatu transatlantyckiego TTIP. Tylko nadmienię że praktycznie to jest oddanie całego ustawodawstawa odnośnie handlu, ochrony środowiska i podobnych w ręce miedzynarodowego arbitrażu i ponadnarodowych korporacji. Aby to lepiej zobrazować, podam hipotetyczny przykład. Jeżeli na nasz rynek wejdzie jakaś korporacja zajmująca się np. handlem drzewem, to jeżeli polski rząd uchwaliłby ustawę o zakazie wycinki i ochronie lasów to zostanie podany do arbitrażu o odszkodowanie za PRZYSZŁE PLANOWANE ZYSKI!!!!

  Doniesienia z ostatnich dni mówią że polski rząd prowadzi rozmowy z Brytyjczykami w wyniku których na Polaków spadnie podwójny cios. W zamian za brytyjskie poparcie dla wprowadzenia wojsk NATO do Polski (rzekomo w celu poprawy naszego bezpieczeństwa) nasz rząd poprze brytyjski projekt ograniczenia lub wstrzymania pomocy socjalnej dla emigrantów. I co ciekawe, mówi się tylko o emigracji z Europy Wschodniej. O tych „wzbogacających kulturalnie” ani słowa. Czyli najbardziej ucierpią Polacy, Rumuni, Bułgarzy i inne sąsiednie nacje.

  Powtórzę jeszcze raz. Ustami Waszczykowskiego dano nam do zrozumienia że będziemy usłużnie wykonywać wszystkie polecenia Waszyngtonu takie jak: wściekłej rusofobii ciąg dalszy ,wspieranie banderowskiego reżimu Poroszenki ciag dalszy, przekazywanie naszych pieniędzy do Waszyngtonu ciąg dalszy (zakupy starego amerykańskiego uzbrojenia po zawyżonych cenach). Czyli robienia Amerykanom „łaski” ci dalszy …..ale….to już w drugiej części tej optymistycznej. Na fotce pisze: wojna za demokrację wczoraj i dziś – znajdż 10 różniących szczegółów.”

  ………………
  Także ten, będzie pozamiatane, sprawdzą się prognozy Korwina, który mówił, że PIS to lewactwo ubrane w kostium prawicy, no i kolejne ich działania zdają się to uwierzytelniać, więc dokończą dzieła zniszczenie jakie zaczęło PO … pozamiatają Polskę, na rozkaz żydomasoneri USraeala …

  Polubienie

 24. https://cyklista.wordpress.com/2016/02/06/przyjechali-do-torunia-kupic-kunia-bo-w-toruniu-takie-tanie-za-dwa-grosze-sie-dostanie/

  Amerykańscy żołnierze z 2. Pułku Kawalerii, którzy przejeżdżają przez Polskę z miejsca stacjonowania w Niemczech na ćwiczenia na Litwie, spotkają się w sobotę z mieszkańcami Torunia. Zaprezentują swój sprzęt, m.in. samochodyHumvee i haubice M777.

  Spotkanie na Rynku Nowomiejskim rozpocznie się o godzinie 10. Żołnierzom z baterii „Kobra”, wchodzącej w skład szwadronu artylerii polowej 2. Pułku Kawalerii, towarzyszyć będą żołnierze Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia (CSAiU) w Toruniu.

  W czasie pokazu będzie można zobaczyć wielozadaniowy samochód terenowy HMMWV, zwany potocznie Humvee i ultralekkie haubice M777 kalibru 155 mm. Zaprezentowane zostaną również: wyrzutnie rakietowe, pojazdy łączności i dowodzenia, wyrzutnie przeciwpancernych pocisków kierowanych, sprzęt rozpoznawczy i broń strzelecka.

  Rajd pod nazwą „Dragon Shock” 95 amerykańskich żołnierzy rozpoczęło przed kilkoma dniami w Vilseck (Niemcy), gdzie stacjonuje 2. Pułk Kawalerii. W drodze do Pabrade mają do pokonania ponad 1500 km.

  Żołnierze amerykańskiej armii polską granicę przekroczyli we wtorek. Po drodze nocowali w Świętoszowie (Dolnośląskie) i w Powidzu (Wielkopolskie), a w czwartek po południu zameldowali się w Toruniu, gdzie będą szkolić się do przyszłej soboty.
  Rajd „Dragon Shock” reakcją na aneksję Krymu

  – Cały przyszły tydzień nasi goście będą odbywać szkolenia artyleryjskie na toruńskim poligonie. Prawdopodobnie uda się zaplanować polsko-amerykańskie treningi, ale jest to jeszcze kwestia uzgodnień – powiedział rzecznik CSAiU kpt. Tomasz Kisiel.

  Amerykanie z Torunia udadzą się przez Orzysz (Warmińsko-Mazurskie) na międzynarodowe szkolenie ogniowe na Litwie.

  Rajd „Dragon Shock” jest kolejną fazą operacji Atantic Resolve, rozpoczętej w kwietniu 2014 r. w reakcji na rosyjską agresję na Ukrainę i aneksję Krymu.”

  ……………….
  A zatem przerzut wojsk NATO, na komendę USraela czas zacząć 🙂

  Polubienie

 25. http://wolnemedia.net/gospodarka/jak-pis-pokochal-ttip/

  „Niemiecki filozof polityki Carl Schmitt powiedział kiedyś, że realną władzę posiada ten, kto potrafi kontrolować emocje. Ekipie Prawa i Sprawiedliwości się to w ostatnich latach udawało. Partia w swoim języku komunikowania politycznego odnosiła się przede wszystkim do zaspokajania u wyborców potrzeb bezpieczeństwa i odbudowy wspólnoty. Kluczowymi pojęciami w jej opowieści są: “racja stanu”, która leży na sercu politykom PiS bardziej niż pozostałym, “polski interes”, o który podwładni Jarosława Kaczyńskiego walczyć będą twardo oraz “dobro narodu” jako nadrzędny imperatyw. Politycy PiS są twardzi i bezkompromisowi. O Polskę będą walczyć do końca w przeciwieństwie do polityków innych ugrupowań: zdradzieckich i sprzedanych Niemcom (PO) lub międzynarodowej (i żydowskiej) finansjerze (.Nowoczesna), pisowscy chcą się jawić jako zdolni do reprezentowania interesów ekonomicznych (i potrzeb emocjonalnych) większości społeczeństwa.

  Największym zagrożeniem dla suwerenności polskiej gospodarki jest obecnie umowa o Transatlantyckim Partnerstwie na rzecz Handlu i Inwestycji, czyli w skrócie TTIP. W pracach nad nią uczestniczą zespoły reprezentujące Departament Skarbu USA i Unię Europejską. Projekt dokumentu został utajniony, przebieg negocjacji również. TTIP zakłada m.in. zniesienie norm bezpieczeństwa, większości regulacji chroniących środowisko, konsumentów i obywateli oraz umożliwienie korporacjom pozywania państw za “zagrażające im obecnym i przyszłym zyskom” zmiany w ustawodawstwie. Mówiąc w skrócie – jest to neoliberalny projekt transnarodowego kapitału, realizowany przez jego politycznych wykonawców.

  Prawo i Sprawiedliwość, a także Andrzej Duda podczas kampanii wyborczych w 2015 roku zapewniali obywateli, że nie pozwolą na podporządkowanie Polski żadnym mechanizmom, które uderzyłyby w interes ekonomiczny obywateli. Do takich politycy PiS zaliczali m.in. TTIP. Po wygranych wyborach ekipa Kaczyńskiego przez dłuższy czas podtrzymywała swoje stanowisko w tej sprawie.

  – Musimy zabezpieczać możliwość właściwego dochodu naszym rolnikom, a wpuszczenie nieograniczonej ilości żywności ze Stanów Zjednoczonych, gdzie produkcja inaczej wygląda, są inne warunki, jest dla nas bardzo niekorzystne – grzmiał minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Rząd wyrażał również obawy o kondycję polskiego przmeysłu chemicznego i obiżenie norm żywności. Wypowiedzi Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, pytanych o tę sprawę, stawały się jednak z czasem coraz bardziej lakoniczne i asekuranckie. Przełom nastąpił w ubiegłym tygodniu, kiedy do Polski zawitał szef amerykańskiej agencji ds. handlu Michael Froman – jeden z głównych orędowników umowy, a także członek zespołu negocjacyjnego ze strony USA. Spotkanie z przybyszem zza oceanu sprawiło, że politycy PiS szybko zmienili zdanie w kwestii paktu. Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie przedstawił priorytety polskiej polityki zagranicznej na rok 2016. Wśród nich było pełne poparcie dla TTIP. – W relacjach ze Stanami Zjednoczonymi, nasze partnerstwo w coraz większym stopniu obejmuje wymiar gospodarczy, współpracę energetyczną, a także obiecujący obszar innowacji i rozwoju wysokich technologii. Polsko-amerykańskie relacje gospodarcze są elementem partnerstwa ekonomicznego Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi, które mamy zamiar rozwinąć z korzyścią dla wszystkich stron w ramach Transatlantyckiego Partnerstwa na rzecz Handlu i Inwestycji – mówił szef polskiej dyplomacji.

  Poparcie dla TTIP stawia rząd PiS w jednym szeregu z Ryszardem Petru i innymi politycznymi wykonawcami interesu wielkiego kapitału. O ile jednak lider .Nowoczesnej od początku z entuzjazmem wypowiadał się o umowie, to partia Jarosława Kaczyńskiego, której filarem wiarygodności politycznej miała być “prospołeczność”, sprawiała wrażenie sceptycznej i zdolnej do stawienia oporu zapędom międzynarodowych korporacji.

  Akceptacja TTIP pokazuje, jak fasadowy i iluzoryczny wymiar ma „socjalny” rzekomo charakter obecnego rządu. Zmiana stanowiska jest znaczącą niespójnością w autonarracji politycznej, którą PiS zdołał przekonać do siebie znaczną część społeczeństwa. Kiedyś Leszek Balcerowicz powiedział, że należy działać szybko, “zanim społeczeństwo się zorientuje”. Miejmy nadzieje, że tym razem polskim obywatelom nie zabraknie refleksu.”

  Polubienie

 26. http://naekranie.pl/aktualnosci/5-sezon-homeland-w-calosci-krecony-w-niemczech

  …. nie wiem, czy ktoś z tu bywających ogląda seriale, ale ja tak, bowiem w nich dużo jest zakodowanych projekcji przyszłości, reżyserowanej przez żydomasonów USraeala … no i się dzisiaj rzeczy dowiedziałem nader ciekawych i zaskakujących! … kiedyś obejrzałem 3 sezony tego „Homeland” i jakoś zapomłem, że leciało to dalej, a tu dziś mi kumpel mówi, że ostatni sezon w Germanistanie, i puścili to zanim się zaczęła tam wojna domowa z negromuslimami … teraz nie mam wątpliwości, kolejny krok iluminackiej żydomasonerii czyniony do NWO – ordo ab choa, ukazany rzekomo w postaci fikcji filmowej, bo to nie przypadek że akcja finałowa jest w IV rzeszy! ….

  Polubienie

 27. http://niezalezna.pl/75922-imigranci-zgwalcili-w-belgii-nastolatke-kobiety-musza-byc-posluszne

  ……
  napisze coś złowieszczo srogiego, ale wobec powyższego zasadnego, a więc niech już będzie ta wojna, bo przynajmniej legalnie tą dzicz będzie można rozjebać na atomy, a tak lewactwo sterowane żydomasonerią rozbraja stopniowo Europę i nawet niedługo noze i widelce zakażą, a dzikusy będa miały wszystko pod ręką, i zaorają nas tu jak pole na ugór a raczej ubój rytualny …
  ja nie mam rodziny, dzieci, nic nie mam, także jakby mi dali dobre uposażenie ak-47 i granatnik, to za ojczyznę i białą rasę mogę iść na front, i robić kebaby na żywca z surowca bieżących dzikusów 🙂

  Polubienie

 28. ….paradoksalnie ( zaraz mnie Jarek zmoderuje ) – owe „tajne memorandum” – gdyby dotarło(zostałoby właściwie odczytane i zrozumiane przez lemingów kk) – w co śmiem wątpić-tu ukłon w stronę gmo – (może by tak wydrukować i ponaklejać w kościołach) jako ewidentne już wprowadzanie NWO w życie i to od tego roku – może przyczynić się do globalnego wybudzenia wsiech chrześcijan!!! Wg mnie NW-„owcy”? sami robią sobie pod pióra taką pojebaną propagandą – aż w pale się nie mieści wprowadzanie w życie takich porąbanych treści…aż mi się rymnęło jak to często się i gmo-siowi zdarza…zapraszam do dyskusji…

  Polubienie

  • Nie moderuje 😀 Komentarz jest. Po prostu patrz jak umieszczasz komentarze, i gdzie komentarz się znajduje. Czasami umieszcza się on znacznie niżej. A co do memorandum. Treść jest faktycznie totalnie popierdolona, ale ja już naczytałem się tylu takich artykułów, że jestem taki „niewierny Tomasz” 😀 Poza tym, gdyby światowe elity były takie potężne, to już dawno NWO byłoby ogłoszone oficjalnie. Według mnie, coś się jebnęło, i oni już nie panują nad globalnym chaosem i destabilizacją. Nikt na tym już nie panuje. Po prostu przegięli.

   Polubienie

   • ==Według mnie, coś się jebnęło, i oni już nie panują nad globalnym chaosem i destabilizacją.==

    Może być, ale w zemście rzucą wszystkie brudy, są popierdoleni.

    Polubienie

 29. – przegięli, to fakt niezbity…ale mi się z kolei wydaje, że wbrew pozorom – ktoś „wyżej” nad tym całym bałaganem czuwa i stąd właśnie „rodzą się” takie ” kwiatki ” – za przeproszeniem kwiatków rzecz jasna….

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s