Afery

Inwazja islamu także w Polsce!

Inwazja islamu także w Polsce!

islam 1Islamiści (imigranci) są objęci specjalnym IMMUNITETEM PRAWNYM na wszelkie czyny kryminalne. Tajny rozkaz rządów dla policji nakazywał ukrywanie i tuszowanie zbrodni islamistów, fałszowanie statystyk, wypuszczanie ich bez wyroku nawet za poważne przestępstwa, jak i zastraszania ich ofiar.

Ofiary islamistów przemocą i szantażem były zmuszone do milczenia i nie kontaktowania się z mediami. Ja wiedziałem o tym już w sierpniu 2015. Tymczasem oficjalnie zostało to potwierdzone przez rzecznika związku zawodowego niemieckiej policji dopiero 2 tygodnie temu. Teraz okazuje się, że islamistów nie wolno nawet krytykować, co pokazała gazeta wyborcza:

cenzura w mediach islamInternetowy serwis gazety wyborczej zawsze wyłącza komentarze pod artykułami o islamistach i ich zbrodniach. Jest to oczywista forma cenzury, gdyż zabrania się Polakom mówić tego, co naprawdę myślą. Mamy więc wciąż do czynienia z zakamuflowaną formą totalitaryzmu, tym razem pod sztandarem lewacko-liberalnym. Także Niemcy nie odrobiły swojej historycznej lekcji. Szantażują i straszą państwa Unii Europejskiej. Swoimi samobójczymi decyzjami, doprowadzili do tego, że w Europie jest już licząca milion żołnierzy armia państwa islamskiego. Ona na razie czeka na pozostałych terrorystów, i na rozkaz do uderzenia wszystkimi siłami.

Dalej: Niemcy po prostu zmieniły jedną ideologię na inną. Z faszyzmu nazistowskiego, przeszli w totalitaryzm lewacko-liberalny. I już trzeci raz wywołały wielką wojnę światową – bo hybrydowa trzecia wojna światowa już trwa, jest faktem.

Niemiecka ulica od dawna plotkuje że Angela Merkel zwariowała, zachorowała psychicznie, i wiedzie Niemcy i Europę ku kataklizmowi wojennemu i politycznemu samobójstwu.. Tymczasem popatrzcie co o Merkel powiedział sławny niemiecki psycholog:

Cytuję: „Tak brutalnej opinii o kanclerz Angeli Merkel (62 l.) nie wypowiedział wcześniej nikt. Znany i ceniony w tym kraju psychoanalityk i psychiatra Hans-Joachim Maaz (73 l.) nie pozostawił suchej nitki na szefowej rządu. A powodem tego ataku jest przychylna wobec uchodźców polityka, którą prowadzi kanclerz.
Uznał on nawet, że Merkel jest „niebezpieczeństwem dla Niemiec”. – Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu – ostrzega również psycholog.”

Jednak według mnie, Merkel ściąga na nas to niewyobrażalne zagrożenie zupełnie świadomie i z premedytacją. Nie mam pojęcia, czyje rozkazy ona wykonuje i komu zależy na zniszczeniu Europy i cywilizacji białego człowieka. Jedna z hipotez głosi, że trwa cywilizacyjna „brudna wojna” przeciwko naszej rasie. Inna hipoteza, dość ezoteryczna, głosi, że psychopatycznemu nadzorcy tej planety więziennej (mającemu wiele imion – demiurg, jahwe, allah) już nie podobają się ucywilizowani i uwrażliwieni Europejczycy. I dlatego ściąga się tu ludy agresywne, mało inteligentne, barbarzyńskie.

Inna hipoteza mówi, że gdy islamska armia ruszy do boju, to wtedy udręczone społeczeństwa same zrzekną się wolności i zgodzą na globalny totalitaryzm, zwany nowym porządkiem świata (new world order – NWO). Szokująca informacja napłynęła z Częstochowy. Otóż lewackie władze tego miasta planują wprowadzenie lekcji islamu! Ma je prowadzić stowarzyszenie muzułmańskie za pieniądze miasta.

A gdzie lekcje dla dzieci buddystów, ezoteryków, czy choćby lekcje etyki, z którymi wciąż jest duży problem? No i dlaczego te same władze Częstochowy nie chciały finansować lekcji religii katolickiej? Jak widać, islamiści stali się nową rasą nadludzi, rasą panów którym wolno wszystko, także w Polsce. Dla nich pieniądze znajdą się zawsze. Pamiętajmy, że według informacji ABW, co najmniej 150 mieszkających na stałe w Polsce Czeczenów przystąpiło do państwa islamskiego.

A najbardziej bitne i brutalne oddziały tej organizacji terrorystycznej, to właśnie Czeczeni. Mamy więc ogromne zagrożenie zamachami w Polsce, wobec którego ABW wciąż będąca we władaniu ludzi WSI i PO-PSL, jest bezradna. Bo przecież mają ważniejsze zadania – inwigilowanie dziennikarzy, blogerów i 2,2 milionów numerów telefonicznych. Co tam jakiś islamski terroryzm.

I najważniejsze. Tydzień temu na wschodniej granicy Polski zatrzymano aż 9 Irakijczyków. Zaś przejścia graniczne z Białorusią są od miesięcy szturmowane przez bandy Czeczenów, chcących dostać się do Niemiec. Przecież w Czeczenii nie ma wojny. Jest to de facto niepodległe państwo, które dostaje od Moskwy ogromny haracz, za to, że Kadyrow trzyma swoich bojowników cicho i że jest tam spokój.

Gdy tylko nadejdzie wiosna, setki tysięcy islamistów ruszy przez naszą granicę z Ukrainą ku Niemcom, bo przecież Merkel obiecała im mieszkania i pieniądze za nic. Polska musi jak najszybciej zacząć budowę muru takiego jak na Węgrzech, musi granicę także zaminować, obsadzić wojskiem które powinno dostać specjalne uprawnienia. Jakie – domyślcie się..

A poniżej: totalna beka, chyba beka miesiąca.. Demonstracja KOD w Częstochowie. Średnia wieku to 50 lat, gdzieniegdzie 30-letni hipsterzy w tych szaliczkach z iPhonami – pewnie urzędasy i szczury korporacyjne. Ogólnie, same syte pasibrzuchy, beneficjenci systemu:

Mamy do czynienia z tajnym planem ludobójstwa Europejczyków, zaplanowanym przez psychopatyczne elity polityczne. Pisałem o tym w artykułach poniżej:
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. tak samo lewactwo usainskie chciało uczyc przedzkolakow chińskiego w kaliforni bo tam planują chiny uderzyć tez wktotce ale rodzice wybili to dyrekcji szkol z glowy, kazda litera chinska to symbol posluszenstwa i wykonywania programów nie wolno nawet na to szajstwo zerkac bo człowiek się robi posłuszny i bezplciowy jak większość mongolow chińskich

  Polubienie

 2. Najpierw powinno sie uczyc dzieciaki w szkolach logiki a pozniej etyki .Bez logicznego myslenia i analizowania szczegolnie historia a pozniej zmian prawa ,majstrowanego przez zboczencow politycznych w imie ludu,nigdy nie mozemy rozpoznac zagrozenia i wroga oraz etycznych rozwiazan. Gdyby ludzie logicznie mysleli ,uzywajac wlasciwie swiatlowodow mozgowych to zaden zboczony polityk nie odwazyl by sie dzialac przeciwko ludzkosci i moralnosci.
  Gazeta Wyborcza nazywala sie jak na ironie kiedys Solidarnosc i juz nic nie ma wspolnego z solidarnosci Polski i Polakow.To gazeta dezinformacyjna ,szkalujaca Polakow i oglupiajaca,zalozona za pieniadze watykanu i prowadzona w pierwszej fazie przez episkopat judoszatanistyczny .Jej menadzerem a nie wlascicielem jest niejaki polakozerca -dezinformator Szechter -Michnik .Michnika i Walesa to dwie kukly od oglupiania Polakow ,oplacanych na poczatku wlasnie przez tajne sluzby watykanu posoborowego ,jako pseudoikony solidarnosci byly wyroczniami dla Polakow od moralnosci i poprawnego myslenia polityczno-spolecznego .Obaj ci panowie nie powinni zabierac publicznie glosu w kwesti Polakow ,sami byli juz obiektami dochodzen prokuratury wloskiej w sprawie prania pieniedzy watykanskich i cia przez bank Ambrozjo. Wiekszosc publikacji antypolskich z gazety wybiorczej nigdy nie mialy zadnej logicznej tresci wprowadzajac obywateli naszego kraju w stan ciaglego i notorycznego oglupienia jak i brak rozeznania odnosnie sytuacji Polakow w Polsce .Gazeta Wyborcza wspolpracuje intensywnie z portalem onet oraz wieloma posoborowymi koscielnymi wyroczniami- moralnosci, typu benedyktyn ojciec Knabit czy ksiadz Sowa (jego brat byl wlascicielem restauracji nasluchowej „sowa i przyjaciele)”.To agenci posoborowego-kosciola watykanskiego ,ktorzy formatuja twarde dyski w mozgach Polakow.My Polacy potrzebujemy lekcji o naszych przodkach slowianskich a nie islamskiego nauczania.Na lekcjach w szkolach amerykanskich dozwala sie dziecia siadac w lawkach na zasadzie jak kto chce jednak podstawowa pozycja jest siedzaca dzieci typu- stopy na krzesle i w przysadzie,to zapewne poczatek islamizacji nie tylko tego narodu.Nie dajmy sie zastraszyc i oglupic ,chronmy nasze kobiety oraz dzieci wbrew polityka ,ktorzy prowadza nas multikuturalny obrzek mozgu a pozniej na rzez.

  Polubienie

 3. http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/5286-najazd-islamu-glupota-wlodarzy-miast-czy-scenariusz-na-przyszlosc-polski

  „To już najazd i wojna!

  W wydanej w styczniu 2016 roku książce „Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas apokalipsa?”, dr Stanisław Krajski wysuwa hipotezę, jakoby działania migracyjne były celowe. Patrząc na to, jaka histeria opanowała najwyższe stanowiska na polskich urzędach by zaprowadzać islam, wizja Krajskiego staje się zbierać jedynie dowody. Oprócz zaplanowanej migracji mamy widoczny manifest by zaprowadzać islam w środowiskach, gdzie większość stanowią chrześcijanie.

  Kiedy odbywał się Sobór Watykański II wizja ta nie była jeszcze jasna, ale źródeł jej upatrywałbym właśnie wtedy, gdy budziły się rewolucje społeczne. Od lat ’80 zaczęli przybywać do nas z Moskwy imamowie, którzy utworzyli Ligę Muzułmańską RP. Dlaczego ci „mędrcy” przybyli ze wschodu?
  Maroko było satelitą Kremla i świetnie można było zasymilować się z Polakami. Wykorzystał taką szansę Yousseff Chadid, imam poznańskiego meczetu, który studiując w Moskwie połączył ideologię Trockiego z Koranem. Kiedy spojrzymy na muzułmańskie grupy terrorystyczne, wyrosły one na wzorze anarchistów i skrajnych postawach „czerwonych”.

  Dzięki temu łatwo zrozumieć, dlaczego wyrośli na ideologii lewicowej neoliberałowie oraz socjaliści przyjęli na dzisiejszym gruncie ideologię militarno-społeczną, jaką jest islam do kreowania postaw w społeczeństwie obywatelskim. Inaczej mówiąc, zaprowadzają islam przeciw wyrazistej postawie chrześcijańsko-narodowej!
  Społeczeństwo polskie jawi się jako rozwarstwione z postawy monolitu chrześcijańsko-tożsamościowego. Podkopała te wartości pookrągłostołowa rzeczywistość i wprowadzanie do polityki osób o słabym kręgosłupie moralnym. Efektem tego są mierne postaci, będące wypadkowymi tej sytuacji, z którymi mimo powszechnych wyborów nie potrafiliśmy się pożegnać, a które zataczają coraz większe koła swych fanaberii, uprzykrzając nam życie i sprowadzając zagrożenie. Niestety tak silny kiedyś Kościół poddał się tym zmianom i nie jest już „głosem sumienia” na tyle, na ile potrzeba.

  Kiedy kraje demokratyczne rozważają zamykać się na islam, Polska jak zwykle z braku prawidłowej oceny sytuacji zaczyna zachowywać się irracjonalnie, przejmując najgorsze wzorce.

  Rzecz ma się z dopuszczeniem islamu do placówek oświatowych. Najpierw konwertyci (dr Monika Bobako z Pracowni Pytań Granicznych oraz dr Mariusz Marszewski) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu razem z Fundacją im. Róży Luksemburg promują islam „na zaliczenie” za publiczne pieniądze wśród również młodzieży katolickiej, nieświadomej indoktrynacji, potem mamy już do czynienia z akcją ogólnopolską. Do tej pory działania dr Bobako, czy muzułmanek stowarzyszonych w Alejkumkach wzbudzały uśmiech lub osąd „robienia” nauki z niczego. Jednak efekt jest bardziej niebezpieczny niż gender. Dotyka bowiem szerszego zbiorowiska społecznego, szerszej grupy – bo nie zależy ona od wieku i płci, a nas wszystkich!

  Indoktrynacja islamistów jest na tyle silna, że finansowanie pochodzi z tych samych źródeł co organizacje terrorystyczne – na działalność Ligii Muzułmańskiej RP łożą FIOE, WAMY, EUROPE TRUST, DAWAH, etc. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwy tych organizacji, a ukaże się nam opis, że sponsorowały one chociażby Al-Kaidę. Co zatem mamy z takiego dialogu, zaprowadzania nowego ładu z islamem na czele?

  Gdy tego samego dnia Watykan korzy się przed irańskim przywódcą, w Polsce mamy prawdziwy najazd pomysłów prezydentów Częstochowy, Katowic i Poznania by Polaków nauczać islamu z budżetu miast.

  Częstochowa jako symbol twierdzy chrześcijaństwa, przedmurza wiary naszych ojców odpierających napływ wrogich sił, gdzie króluje Czarna Madonna, gdzie pielgrzymują rzesze Polaków i katolików z całego świata, gdzie każda grupa zawodowa czy społeczna – od nauczycieli po kibiców – ucieka się pod opiekę Królowej Polski, teraz dla „równowagi” wprowadza pierwiastek islamski. W imię czego? Trockizmu właśnie i rewolucji intelektualno-społecznej, którą nam się serwuje po europejsku.W tym samym czasie prezydent Poznania nie zostaje dłużny kolegom i wraz ze swoim zespołem tych samych ideologicznie rewolucjonistów wciela obiecany w listopadzie – na manifestacji z muzułmanami przeciwko terroryzmowi – pomysł przeniesienia meczetu w jakiś bardziej centralny punkt. Schowany na Górczynie (ul. Biedrzyckiego 13) obiekt jest nierozpoznawalny przez poznaniaków!Poznański meczet kryjący się pod nazwą Muzułmańskiego Ośrodka Kulturalno-Oświatowego został rozbudowany w 2009-2010 roku oficjalnie z pieniędzy Ligii oraz poznańskiej społeczności muzułmańskiej (głównie z dystrybucji herbaty Ahmad Tea i firmy LEVANT Kasema Bahloula oraz producenta tkanin sysryjskich BIBTEX-POL ze Swarzędza Abdurrahmana Oweiry).

  W meczecie prowadzone są oprócz praktyk religijnych i nauk dla muzułmanów lekcje muzealne, wykłady, lekcje języka arabskiego, czy NOC MUZEÓW! Z czyich pieniędzy są prowadzone te inicjatywy? Czy aby nie z budżetu podległych ministerstw kultury i edukacji?

  Teraz na pewno już Liga Muzułmańska RP będzie dotowana z budżetu miast za zaprowadzanie islamu wśród Polaków. Muzułmanom w Poznaniu chodzi by było jak najwięcej konwersji, by meczety budowali Polacy, by muftimi i imamami byli Polacy. Stąd ich misja islamska jest tak niebezpieczna. Będzie tak jak w Niemczech – asymilacja i rządzenie z drugiego fotela, gdy na froncie blondyni z żonami Polkami i wykształceni konwertyci wykładający na uniwersytetach, czy piastujący wysokie urzędy państwowe.

  Muzułmanie w Poznaniu są coraz bardziej silni, tym bardziej, że mają poparcie u władz miasta. Myślę, że meczet poznański wychowa konwertytę, o którym na pewno usłyszymy w kontekście zamachów, bo patrząc na nauki imamów Ligii Muzułmańskiej RP do tego dąży się by wiernych zrzeszać, namawiając do otwierania biznesów i fundacji, tworząc przepływ pieniędzy dla pozostałych braci i wpływając na ich przynależność do ummy pomnaża się ich postawy radykalne w oddaniu dla Allaha i misji islamskiej.

  Zrozumiały jest entuzjazm tych samych trockistów od multi-kulti, ale nie jest to jedynie walka z Kościołem Katolickim.

  Prezydent Poznania znany jest już ze swojej walki od początków swojej kadencji. Póki co nie ma on na swoim koncie decyzji usprawniającej życie społeczeństwu, za to coraz bardziej wdraża oderwane od rzeczywistości, nikomu niepotrzebne, wręcz kontrowersyjne pomysły, jak na przykład finansowanie z budżetu miasta invitro.

  Poznaniacy pamiętają mu nieobecność na uroczystościach związanych z 97 Rocznicą Powstania Wielkopolskiego, gdy wolał opublikowane na Twitterze zabawy z psem w łóżku niż uczcić Bohaterów Polski.
  Takich mamy dziś bohaterów życia społecznego i politycznego.”

  Polubienie

 4. W książce „Tajne stowarzyszenia 3 – Wojna wolnomularzy”, którą napisał w 2010 roku Jan van Helsing Jest informacja, iż Angela Merkel jest masonem (str. 65). Książka opisuje to co się dzieje…

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s