Banki i tajna władza

George Soros: „PiS to nielojalna i antyeuropejska partia”. Nielojalna wobec kogo?!

George Soros: „PiS to nielojalna i antyeuropejska partia”. Nielojalna wobec kogo?!

neoliberalizm (2)Wiecie, że w swoich artykułach popieram partię Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego. Jednak nie jest to poparcie ślepe. Partia ta ma swoje wady – na przykład kościelne i smoleńskie szaleństwa. A już próba dania 20 milionów dotacji na szkołę Tadeusza Rydzyka, jest bulwersująca i szokująca. Dobrze, że resort kultury nie zgodził się na grabież tych pieniędzy.

Ważne dla mnie są czyny tej partii. Sprawy obyczajowe od zawsze były tematami zastępczymi dla gawiedzi, dlatego je pomijam. Popieram PiS, ponieważ jest to jedyna partia która gwarantuje realizacją polityki niepodległościowej, jak i realizację lewicowego programu gospodarczego. Tak, dobrze czytacie – lewicowego programu gospodarczego. PiS to partia, która swoją pozycję polityczną buduje na byciem reprezentantem ludzi biednych.

W przeciwieństwie do PO, PSL, SLD, Nowoczesnej – które są partiami nowobogackich, partiami sytych pasibrzuchów systemu. Szczególnie Nowoczesna i jej lider, Petru, który przez media jest już nazywany „nowoczesnym Korwinem„. I Korwin, i Nowoczesna proponują ten sam system – czyli dziki, barbarzyński kapitalizm, gdzie pracownik nie ma żadnych praw, za to pracodawcy wolno praktycznie wszystko.

Zawsze występowałem przeciwko temu nieludzkiemu, okrutnemu systemowi (kapitalizmowi). W Polsce kapitalizm bardzo przypomina rodzaj kapitalizmu wprost z Azji i krajów trzeciego świata. Wyzysk, łamanie i brak praw pracowniczych, głodowe pensje, jeden robi za trzech. Do tego mobbing i liczne inne nadużycia pracodawców względem ludzi pracy.

Nadszedł już taki czas, że Polska nie może konkurować jedynie niskimi kosztami pracy. Czyli pensjami, które nie wystarczają nawet na podstawowe potrzeby. Tak nie buduje gospodarki państwo suwerenne. Pora teraz na politykę samodzielną, pora przestać być zasobnikiem niewolniczej siły roboczej dla zachodnich koncernów. Tę politykę prowadzi akurat PiS. Inne partie które chcą prowadzić samodzielną politykę, to Ruch Sprawiedliwości Społecznej Ikonowicza, Kukiz ’15, partia Razem Zandberga, Ruch Narodowy.

George Soros, psychopata, międzynarodowy oszust ścigany listami gończymi, miliarder w ścisłym kręgu elit politycznych, nazwał PiS „partią nielojalną„. To najlepsza laurka dla tej partii. Przypominam, że George Soros poprzez Fundację Batorego, przeznaczył aż 150 milionów zł na lewacką propagandę i nękanie, w tym sądowe, przeciwników lewacko-liberalnego szaleństwa. Skorzystało na tym mnóstwo lewackich organizacji, które mają teraz szmal na nękanie pozwami niepoprawnych politycznie.

Niejasny jest również udział Sorosa w kryzysie imigracyjnym, a właściwie – inwazji państwa islamskiego na Europę. To organizacje dotowane przez Sorosa wydawały szczegółowe poradniki dla przeprowadzających inwazję nielegalnych imigrantów. Zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. George Soros jest także wysoko wtajemniczonym członkiem światowych elit politycznych świata. Ma on realizować program nowego porządku świata (new world order – NWO).

„W co gra ten człowiek? George Soros o rządzie PiS: „Polacy wynieśli nielojalną, antyeuropejską partię do władzy”. Nielojalną wobec kogo? ZOBACZ WIDEO

Kilka jego cytatów:

Polska gospodarka była jedną z najsilniejszych w Europie. Nowy reżim (sic!) wziął instrukcję od Orbana i teraz wprowadza ją w życie, naruszając unijne prawo. Bruksela zachowała jednak czujność, szybko zareagowała i zaczęła naciskać na władze w Warszawie. Nastroje się pogorszyły, złoty stracił na wartości, a polskie społeczeństwo się przebudziło.

Nie mam za złe Viktorowi Orbanowi, że postanowił chronić węgierskich granic. Ale mam mu za złe, że odmówił udziału we wspólnej polityce azylowej. Węgry nie są zresztą jedynym krajem, który sprawia tu kłopoty. Jest ich więcej.

A tu mówi o polskim majdanie:

Głosowali przeciwko poprzedniemu rządowi, ale nie było żadnej lojalnej opozycji, była tylko nielojalna opozycja, więc wynieśli nielojalną, antyeuropejską partię do władzy. Ale polskie społeczeństwo jest oddane idei Europy i zaniepokojone Rosją, więc stawia teraz poważny opór i mam nadzieję, że odniesie sukces.”

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

35 odpowiedzi »

 1. Kefir!
  Powtórnie podnosisz kwestię ścigania Sorosa nakazem aresztowania
  Proszę rozwiń ten temat lub skontaktuj sie ze mną
  Jestem tym bardzo zainteresowany
  Pozdrawiam Bogdan

  Polubienie

 2. Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.Kiedy judaizm rabiniczny,który miał na celu zwalczanie chrześcijaństwa,uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Bandycki historycyzm mesjasza Karola Marksa był po drodze BEZBOŻNYM WOJOWNIKOM.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU,który nie tylko odwołuje się do antypolskich bandyckich korzeni,ale intensyfikuje militaryzację handlu wojną i pokojem.Proces handlowania opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.
  Za sprawą żydowskich ruchów umysłowych i politycznych odradza się konflikt niemiecko-amerykański,który wyniszczył Europę.Sprzyja temu judaizacja chrześcijaństwa z jednej stron i radykalizacja wczesnych myśli Karola Marksa przez NOWĄ LEWICĘ z drugiej.
  Obronić POLSKOŚĆ to obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.Tadeusz Zieliński opisał list rozwodowy w HELLENIZM A JUDAIZM.

  Polubienie

 3. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/soros-chce-podbic-imigrantami-europe-i-sfinansowac-to-jej-zadluzeniem/

  „Kryzys imigracyjny – w tle rodzina Rotschildów i George Soros”…”W sierpniu 2015 roku austriacki dziennik „Heute” poinformował, iż w 2014 roku rząd przekazał 21 milionów euro prywatnej szwajcarskiej firmie. Kwota miała być przeznaczona na opiekę nad „uchodźcami” już wtedy przebywającymi na terenie kraju, jak i nad tymi, których dopiero się spodziewano. Wspomniana firma to ORS Service z siedzibą w Zurychu, mająca także oddziały w Niemczech i Austrii. Kontrolny pakiet akcji znajduje się w rękach spółki Equistone Partners Europe, będącej z kolei własnością Barclays Bank, globalnej instytucji finansowej nazywanej czasami „pancernikiem Rotschildów „…” Z kolei austriacki magazyn InfoDirekt, powołując się na źródła w wywiadzie wojskowym, pisze o finansowaniu masowej imigracji do Europy przez amerykańskie fundacje powiązane z Georgem Sorosem. Według gazety, koszty sprowadzenia jednego imigranta na Stary Kontynent przewyższają wymienianą w mediach sumę 3000 euro. Osoby zajmujące się przemytem ludzi żądają od 7000 do nawet 14 000 euro za osobę, co dla wielu jest sumą przekraczającą możliwości. Z pomocą mają wtedy przychodzić wspomniane fundacje, współfinansując koszty. „…” Soros jest największym darczyńcą organizacji Human Rights Watch, zajmującej się „ochroną praw człowieka”. Thierry Meyssan, kontrowersyjny, ale z reguły dobrze poinformowany francuski publicysta twierdzi, iż masowy napływ imigrantów do Europy to cel USA i realizacja „strategii chaosu”. Za wojny w interesie USA/Izraela mają płacić Europejczycy. Kryzys imigracyjny, który dziś ma charakter humanitarny, za moment nabierze charakteru ekonomicznego. „. …

  Jan Hartman: Byłoby wspaniale, gdyby Soros wspierał działanie KOD „…” „Żydowski bankier wspiera KOD” kontra „narodowość nie ma znaczenia”. „…”Jan Hartman: – Przede wszystkim to nie byłoby nic złego, gdyby Fundacja Batorego finansowała działalność prodemokratyczną w Polsce. Gdyby tak było, informacja o tym znalazłaby się na stronie fundacji. Skoro jest dementi, znaczy, że finansowania takiego nie było. Ale nie byłoby w tym nic złego. „…”Całkiem poważnie – to bardzo przykre, że z ust polityków padają słowa o „żydowskim bankierze sponsorującym marsze KOD”. Nawet gdyby to finansowanie miało miejsce, to narodowość osoby finansującej nie ma znaczenia. Czy demokrację wspiera Chińczyk, Fin, Francuz, nie może przyćmić to szczytnego celu, jaki im przyświeca. …

  Orban: Soros współwinny kryzysu migracyjnego „…” Premier Węgier Wiktor Orban uważa, że współwinnym kryzysu imigracyjnego w Europie jest miliarder George Soros. „..”- Ta inwazja (imigrantów) jest z jednej strony kierowana przez biznes przemytniczy, a z drugiej strony wspierana przez aktywistów i organizacje praw człowieka. To osłabia państwa narodowe – cytuje wypowiedź Orbana niemiecki magazyn ekonomiczny „Handelsblatt”. „…”Zachodni sposób myślenia i cała ta sieć aktywistów najmocniej reprezentowana jest przez Georga Sorosa – powiedział premier Węgier w wywiadzie udzielonym radiu Kossuth.
  – Jego nazwisko to najmocniejszy przykład wszystkich tych, którzy wspierają wszystko co osłabia państwa narodowe, tych którzy wspierają zmiany w tradycyjnym europejskim stylu życia – powiedział Viktor Orban i dodał, że aktywiści pomagający uchodźcom „wspierają międzynarodową sieć przemytników ludzi”….”Pochodzący z Węgier miliarder George Soros wspiera na całym świecie – za pośrednictwem swojej fundacji, inicjatywy i grupy, które angażują się na rzecz demokracji i praw człowieka. Należąca do Sorosa Open Society Foundation (OSF) wspiera aktywistów, którzy pomagają uchodźcom na terenie Węgier …”

  Polubione przez 1 osoba

 4. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powoli-zaczyna-powstawac-miedzymorze-albo-raczej-unia-slowianska?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Inicjatywa zjednoczenia narodów słowiańskich przeciwko islamskiej inwazji na Europę długo wydawała się jako mrzonka i nadal tak to wygląda, ale przynajmniej pojawił się jakiś zarys takiej inicjatywy, a rozpaczliwe próby jej zdyskredytowania przez siły wrogie Polsce, wskazują na to, że jest to właściwy kierunek.

  O dziwo wokół inicjatywy stworzenia Intermarium (inna nazwa Międzymorza) nie robi szczególnego szumu Rosja. Wygląd to wręcz na zachęcanie do tego. Można tylko podejrzewać, że dzieje się tak dlatego, że Federacja Rosyjska od dawna już obrała kurs na osłabianie Unii Europejskiej i to doskonała okazja ku temu. Co więcej zauważa się pewne symptomy odwilży w stosunkach polsko-rosyjskich. Nadal granicę postępu wyznacza ropiejący wrzód zwany „wrakiem smoleńskim”, ale przynajmniej Rosjanie chcą teraz rozmawiać, bo istnienie poprzedniej ekipy zupełni ignorowali.

  Czas pokaże, co wyjdzie z próby uzyskania przywództwa w Europie Wschodniej przez Polskę się powiedzie, ale władze w Czechach, na Węgrzech a nawet w Chorwacji wzywają Polskę aby stanęła na czele oporu wobec islamizacji i wszystkiego czym niektórzy wierzyli, że Unia Europejska nie jest. Z pewnością to dziejowa szansa dla Polski, ale siły temu niechętne są potężne. Poza tym czy jest w ogóle w Polsce ktoś zdolny do tego, aby zrealizować tak śmiałe przedsięwzięcie?”

  Polubione przez 1 osoba

 5. http://www.bramaby.com/ls/blog/intermarium/69.html

  ” Odpowiedzialność, nacjonalizm progresywny i republikanizm łączą się i rozwijają czerpiąc z siebie nawzajem.

  Odpowiedzialność to jedna z rozwijających się cech, która — mamy nadzieję — będzie stale motywować mieszkańców Międzymorza do działania. Kiedy lepiej zrozumiemy i zdefiniujemy znaczenie odpowiedzialności, mogłaby się ona stać największym skarbem cywilizacji Intermarian. Coś, co rozwinęło się z mechanizmu obronnego zahartowanych narodów, zmieni się w sztandar globalnego lidera.

  Jeżeli możesz powstrzymać przestępcę lub uratować komuś życie — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz zapobiec wojnie — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz uratować planetę — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz poprowadzić ludzkość na nowe wyżyny — jesteś za to odpowiedzialny. Im więcej możesz — tym większa twoja odpowiedzialność. Odpowiedzialność oznacza, że nie jesteśmy tylko małpami, które nauczyły się chodzić wyprostowane i czasami wykorzystują rozum, ale możemy również przyjąć pełną odpowiedzialność za wszystko, co robimy oraz wszystko, czego postanawiamy nie robić. Oto narodziny HOMO RESPONSABILIS (człowieka odpowiedzialnego) — następnego gatunku w łańcuchu pokarmowym, stojącego wyżej od hedonistycznego człowieka Ery Egoizmu!

  Odpowiedzialność jest w zasadzie związana z pozostałymi dwoma atutami Intermarian — republikanizmem i nacjonalizmem progresywnym. Ustanawiając wyższy poziom odpowiedzialności dla większych możliwości, większej zaradności i edukacji, poczucie odpowiedzialności opiera się na lokalnych tradycjach szlachetnych demokracji łączących cnoty arystokracji z uniwersalnymi możliwościami demokracji. Odpowiedzialność jest pod wieloma względami wytworem republikanizmu mieszkańców Międzymorza i walk stoczonych w jego imię.

  Jednocześnie odpowiedzialność jest podstawowym czynnikiem równoważącym nacjonalizm Intermarian. Odpowiedzialność jest globalna, podczas gdy nacjonalizm jest bardzo lokalny. Konkurencyjny nacjonalizm Intermarian staje się progresywny dopiero wtedy, kiedy łączy się z odpowiedzialnością. Kiedy naród wie, gdzie leży granica, po przekroczeniu której należy odłożyć na bok różnice i współpracować w imię większego dobra. Nie dlatego, ze jest to swego rodzaju handel wymienny, ale dlatego, że są za to wszyscy razem współodpowiedzialni.

  Odpowiedzialność reprezentuje sugerowaną koncepcję, która ewoluuje z cnót Intermarian i ma ich połączyć w spójny, samonapędzający się system. Jest to również odpowiedni moment, kiedy rozwój technologii, powstanie kanałów informacyjnych i zgromadzone doświadczenie społeczne zapewniają narzędzia, dzięki którym możliwa jest przyspieszona ewolucja homo responsabilis, człowieka odpowiedzialnego.

  Trudno dzisiaj przewidzieć, czy idea Intermarium rozwinie się kiedykolwiek do postaci unii politycznej lub militarnej. Jednakże — zgodnie z duchem mieszkańców Międzymorza — nie znaczy to, że nie powinniśmy próbować. Niedawne powstanie Wyszehradzkiej Grupy Bojowej jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Potrzeba jednak o wiele więcej. Aby to osiągnąć, mieszkańcy Międzymorza potrzebują wspólnego celu, który przyświecałby nam wszystkim, niezależnie od naszych różnic, a wręcz z nich korzystając. Tylko wtedy Intermarium mogłoby się stać głównym nośnikiem swoich wartości i przekształcić się w globalnego gracza zdolnego podjąć największe wyzwania — od przywództwa geopolitycznego po wspólny program lotów kosmicznych.”

  Polubienie

 6. żadna partia na wiejskiej nie jest pro społeczna i chyba tyle w temacie. są inni kaci, którzy wpuszczają Polskę w nwo, o czym wszyscy przekonamy się w tym roku.

  Polubienie

 7. jest taki lewacki page na pejsbuku, „Ruch Wkurwionych – Akcja An tyfaszystowska”, no i oni mają już taki ból dupy, że za upadek swojej lewackiej IV rzeszy UE winią tylko jednego wroga 😀

  „Psy Putina.

  Na prawicowych portalach (np http://prawicowyinternet.pl/slowianska-lekcja-ponad-400-ro…/), na Pikio, Kresach, Weszpolakach, pojawił się njus o rewanżu 400 chłopa którzy podjechali pod obóz dla uchodźców w Niemczech, cytuję te popłuczyny : za „gwałt i pobicie rosyjskiej 13 latki”. Postanowiłem sprawdzić czy to prawda, no więc NIE, to brednie , nie było żadnego gwałtu, nie było wendetty, i generalnie tyle jeśli chodzi o prawicową rzetelność ala Żałosna Lodżika (sprostowanie: http://www.dw.com/…/russia-uses-the-refugee-cris…/a-18989796). Portal Kresy, nawet stwierdził, że „najpierw się publikuje, później prostuje”, ja bym zaczął od zweryfikowania informacji.

  Tyle, ze ta propaganda to tylko cześć większej całości. Nie jest żadną tajemnicą, że Władek Putin Unii nie lubi, a każdy przywódca europejski który wykazuje niechęć lub dystans wobec Brukseli (np Orban) może liczyć na gesty ze stony Kremla. Na pomoc finansową Putina może liczyć też ugrupowanie polityczne (lista : http://www.sova-center.ru/files/xeno/parties.pdf) i serwisy informacyjne które kontestują unijną jedność i nasilają tendencje separatystyczne. Na liście płac Kremla znajduje się jak wiadomo Francuski Ruch Narodowy, ale wg The Interpreter, nie tylko (tu http://www.interpretermag.com/russian-politicians-building…/).

  Portal prześwietlił przepływy pieniężne płynące z Kremla do europejskich organizacji, jest i Polska, na liście płac Putina są w Polsce : Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, Falanga, oraz Kongres Nowej Prawicy. Słowa Korwina „Unia Europejska powinna zostać zniszczona” nie brzmią już jak niegroźny nonsens podstarzałego psychopaty, to po prostu głos Kremla w Polsce i Europie, głos sowicie sponsorowany.”

  Polubienie

 8. jak patrzę na sorosa, to mam myśl „dobry goj”. nie wiem dlaczego nie zdziwiłbym się, gdyby on nie był prawdziwym żydem, coś jak stolzman, bo to syn żydówki ale nie żyda. dlatego myślę, że prawdziwy żyd stoi za grubą kotarą, a na scenie są właśnie synowie żydówek, „dobre goje”. hmm…

  Polubienie

 9. https://rgrunholz.wordpress.com/2016/01/27/jak-zarobic-sto-miliardow/

  Do podanych w tekście punktów dodać mogę także konieczność stworzenia centralnej bazy polskich pracodawców, bo przecież pracownik też ma prawo wiedzieć, czy osoba której powierza swój czas, zdrowie, a nie raz życie, jest pracodawcą uczciwym, płaci w terminach, przestrzega Kodeksu itp.

  Ale jakoś o większości z tych rzeczy nie mówi niestety ani PiS, ani żadna inna partia.

  Polubione przez 1 osoba

  • Jest różnica. Żyd żydowi nie równy. Aszkenazi to tak naprawdę niemiecka odnoga Chazarów. A czy on się urodził na terenie Węgier czy gdzieś indziej, to nie ma żadnego znaczenia. Dzisiejsi Niemcy to krzyżówka Chazarów, Słowian i Nordyków. U tych wschodnich Chazarów znakiem rozpoznawczym są bardzo duże nieproporcjonalne nosy lub lekko skośne oczy. Z kolei u Ashkenazi niczym się szczególnie się nie wyróżniają ,no po za intelektem. Taki Soros jest podobny do innego aszkenazi Sarkozy i Rockefellera.

   Polubienie

 10. „PiS to partia, która swoją pozycję polityczną buduje na byciem reprezentantem ludzi biednych.” Niby tak PiS postrzegałam takze ale przy Ustawie 500+ zwątpiłam.Jest dolna granica dochodu do 800 zł na osobę a nie ma górnej.To ludzie biedni będą wspierać bogatych co jest absurdem! 500zł będzie też na dzieci imigrantów.W taki sposób PiS odsunie swoich zwolenników.500+ dyskryminuje ludzi biednych a mówiono coś odwrotnego.Szkoda bo stracą zaufanie wyborców.Nawet opozycja milczy na ten temat bo każdy ma dzieci i wszyscy ci decydenci posłowie itd..Jak jednak można wspierać bogatych o dochodach 5,10 czy 20 tyś i nadal zadłużać kraj.Biednym dali limit-żenada!Także popieram mimowszystko jeszcze PiS, ponieważ jest to jedyna partia która gwarantuje realizacją polityki niepodległościowej.Nie ma też lepszej pomimo wszystkich jej wad.

  Polubienie

   • Nie wiem co było pierwsze, czy myśl czy stwórca czy idea, może wiara?

    Kiedy i jak nie pamiętam ale przybyło nas dwunastu – dwanaście par rąk dwanaście głów, dwanaście par oczu, dwanaście serc, tzn. było nas co najmniej dwanaście milionów a może i 120

    a nawet więcej!?

    Zebraliśmy się pod Świętymi Dębami. Na nowo jak stare zaklęcia ludzkości zabrzmiało: MORALNOŚĆ, CAŁYM SERCEM UFAJ BOGU, ZMIENIAJCIE MYŚLENIE – każdy to odczytał i każdy zapisał, to nie była iluzja. Później odkryliśmy na nowo kamień, skałę, ogromny głaz a nim wieczne: „R1a” a dalej „WIEDA”! Taka brzmiała prawda. Czym jest prawda?

    Dostaliśmy jak gdyby zbiorowego olśnienia, iluzja po nas spłynęła. Zaszeleścił liśćmi wiatr. I dalej pisał: To jest Matka moja ta Ziemia! To jest moja Matka, ta Ojczyzna! a to są moi Bracia i Siostry.

    Łatwo jest zniszczyć, trudniej odbudować. Zbyt długo niszczono! Trzeba intensywnie odbudowywać! Nie można dalej lekkomyślnie niszczyć!

    Dlatego mówię tak jak mówię:

    Pierwsze i podstawowe prawo napadniętego to prawo DO OBRONY przed obcym najeźdźcą i okupantem w każdy możliwy i dostępny sposób, na zasadach i metodami okupanta. Z tego prawa które ustanowił sam obcy wynika następujące:

    W. Nacjonalizacja ziemi, złóż, lasów, przemysłu, szpitali, banków, instytucji i fundacji z obcych kapitałem, a także majątków zawłaszczonych i zdobytych w wyniku mordów i przestępstw – każdy Polak udziałowcem w majątku narodowym.

    Y. Likwidacja LICHWY i długu, po prostu ich nie ma!. – odchodzenie od pieniądza jako środka zniewolenia: Może istnieć jedna instytucja – Państwowa która pożycza bez lichwy i procentów.

    (pod nazwą kreacja pieniądza – okupant drukuje lub dopisuje zera które pożycza na procent tworząc dług – element zniewolenia i wyniszczenia robi to NIELEGALNIE, kolorowe papierki DO WIDZENIA.

    P. Najważniejszym obowiązkiem Państwa jest zapewnienie bezpieczeństwa w sferach materialno/bytowej, zdrowotnej a także fizycznego istnienia.! Dostęp do energii – docelowo DARMOWY! Technologie bazujące na złożach znajdujących się pod powierzchnią a także dobrach natury – Matki Ziemi

    I. Bezpieczeństwo: wojsko – MISJA Polska, policja, lokalna samoobrona – dla ludzi i przez ludzi, dostęp do broni a także przysposobienie obronne itp. prawo DO OBRONY, każdego człowieka, wolnego obywatela. (idea musi się obronić) – NIGDY WIĘCEJ WOJEN!

    E. Podatki: Na początek zmniejszenie WSZYSTKICH podatków o połowę, docelowo ich brak + podatki dla tzw. zagranicznych pracodawców

    R. Tzw. władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza, biurokracja, element służby okupantowi – WYMIANA i zmniejszenie etatów tzw. „państwowych urzędników” na początek o połowę (każdego szczebla) wraz z nimi aktów, przepisów itp. które są formą zniewolenia WOLNEGO WIELKIEGO NARODU! Majątek instytucji w ręce Narodu.

    D. Gospodarka element bezpieczeństwa i miara wolności, każdy obywatel jej częścią. Po powszechnej nacjonalizacji przystępujemy do działania. Aktywacja milionów ludzi do pracy. Odbudowa każdej gałęzi przemysłu i gospodarki a także obranie kierunku na przyszłość tj. nowe technologie, dla dobra WSZYSTKICH I DLA WSZYSTKICH w trybie przyśpieszonym. (wiedza i energia). Rolnictwo = Ziemia Matka.

    A. Wszystkie międzynarodowe pakty i sojusze i uchwały od 1944 r. do natychmiastowej rewizji, zwłaszcza po 1988 roku. Reparacje wojenne za mord na narodzie i jego majątku do REWIZJI.

    L. Konstytucję czy coś na jej miarę – zapiszą Wolni Ludzie, po zapomnianym słowie LUSTRACJA

    A. Religia – wolność religijna.

    Ć. Edukacja – rozwój nauki, poszukiwanie prawdy, wiedzy – historia musi być raz jeszcze napisana.

    !. JESTEŚMY U SIEBIE

    Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi – TEJ ZIEMI!

    Staliśmy zauroczeni, nagle pojawił się porywisty wiatr, nad naszymi głowami rozszalała się wiosenna burza, deszcz – święta woda spłynęła po nas, błyskawice przeszywały złowieszcze chmury, świszcząc po okolicy lecz nie opuszczając nieba, cóż za widowisko! Gra dźwięku i światła na tle bajecznego krajobrazu. Potem nastała cisza by za chwilę wybuchnąć blaskiem Słońca.

    W oddali zajaśniała tęcza!

    Polubienie

    • devingo trzeba partie zalozyc ty będziesz przemawial do ludu bo robisz to swietnie ja będę jednym z twoich doradcow -_-

     Polubienie

 11. Kolejna dobra manipulacja.
  Ten materiał nadaje się do TV i może go wykorzystają…?
  Na dużą skalę rządzi zło, dobro zwycięża tylko w filmach.
  Lewak Soros nie mówi z marszu, jest to dobrze przygotowana przez specjalistów wypowiedź..
  Bogaty sku*wiel.

  Polubienie

  • Georg Soros, będąc tubą nagłaśniającą klanu Rothschildów, próbuje wywołać panikę na giełdzie chińskiej, lecz jest to oznaka raczej bezradności globalistów, których siła w skali planetarnej słabnie. Kiedy w roku 1997 nastąpił atak finansowy banksterów na kraje Azji, w tym na chiński rynek finansowy, to Chińczycy zawiesili operacje giełdowe i atak banków amerykańskich i japońskich nie udał się. Wielkość obrotów giełdowych w Chinach w tamtym czasie wynosiła ok. 10 bilionów USD, co zbliżone było do wielkości budżetu USA. Inne kraje Azji nie zrobiły tego i zapłaciły kryzysem, za zbyt duże otwarcie się krajów na rynkach finansowych.

   (Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-wrog-2014-08 )

   Nagłaśnianie przez globalne media finansjery, że Chiny mają ogromne problemy gospodarcze, jest zwykłym kłamliwym chciejstwem globalistów. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Chiny w październiku 2014 roku wyprzedziły USA i stały się największą potęgą gospodarcza świata. Zmniejszenie przyrostu PKB ( abstrahując od dużej ułomności tego wskaźnika do pomiaru wzrostu gospodarczego) z 10 % , jaki miały średnio rocznie przez ponad 2 dekady, do 6 procent obecnie, nie jest żadnym wielkim problemem dla Chin. Przy wyższym poziomie rozwoju wskaźnik PKB nieuchronnie maleje. W krajach Zachodu ten wskaźnik kształtuje się na poziomie od 0 do 3 % i rzadko więcej, a jeśli uwzględni się manipulacje statystyczne, to w wielu krajach Zachodu, w tym USA jest faktyczny spadek PKB.

   W rzeczywistości Chiny razem z Rosją krok po kroku zmierzają do detronizacji dolara jako waluty światowej. W niedługim czasie Chiny i Rosja rozpoczną przewalutowanie kontraktów terminowych z dolara na juana i rubla. Ponadto w kwietniu Chiny zamierzają otworzyć w Szanghaju giełdę złota, która będzie filarem nowego systemu monetarnego, w którym juan zastąpi dolara. Więc zdenerwowanie globalistów, na czele z klanem Rothschildów jest duże, co wyraża w swoich wypowiedziach Georg Soros. Gdyby Chiny chciały zniszczyć Georga Sorosa, to by go szybko zniszczyły.

   Polecamy poniższy artykuł, który omawia odpowiedź oficjalnej gazety rządu Chin – Sorosowi – w formie lekceważącej.

   Potencjał Zachodu, na czele z USraelem, którzy służą za narzędzie banksterów, na czele z klanem Rothschildów i pod nadzorem supertajnych organizacji – jest nadmuchanym propagandowym i statystycznym balonem, stanowiącym w rzeczywistości 1/3 -1/2 potencjału BRICS, na czele z Rosją i Chinami.

   Internet spełnia rolę małego chłopca z bajki Andersena o „nagim Królu” obnażającym faktyczną nagość Zachodu i cywilizacji lichwiarskiej, dla coraz większej populacji ludzi, poszerzających swoją świadomość. Ale jeszcze będą próbowali dokonać jakiejś prowokacji pod fałszywą flagą w dużej skali. Wiele prowokacji im się nie udało i prawdopodobieństwo, że jeśli im się uda, to w miarę upływu czasu, coraz mniej ludzi da im wiarę. Więc obróci się to przeciw nim i z tego zdają sobie sprawę.

   Odczep się! To jest wiadomość, jaką Chiny wysłały do miliardera inwestora i filantropa George’a Sorosa – informuje CNN Money.

   Ostrzeżenie zostało opublikowane w „People’s Daily”, oficjalnej gazecie rządzącej Komunistycznej Partii Chin.

   „Soros otwarcie wypowiedział wojnę Chinom, twierdząc, że posiada znaczne ilości walut azjatyckich” – taką tezę przedstawiła gazeta na pierwszej stronie. „People’s Daily” to chińska prasa, która jest kierowana do zagranicznego odbiorcy.

   Chińczycy drwią z Sorosa. „Wypowiedział wojną chińskiej walucie? Ha ha” – cytują wypowiedź urzędnika z chińskiego Ministerstwa Finansów. Dodaje, że atak na chińskiego renminbi i dolara z Hongkong nie ma szans się udać.

   Skąd się wziął atak Chin na miliardera? Soros w ostatnim czasie wyrażał się krytycznie o drugiej największej gospodarce świata. Na początku roku stwierdził, że Chiny stają u progu kryzysu, a sytuacja Pekinu jest zła.

   W ostatnim telewizyjnym wywiadzie Soros nie zmienił zdania i stwierdził, że to właśnie Chiny są odpowiedzialne za ostatnie znaczące spadki na giełdach i zasugerował twarde lądowanie gospodarki Państwa Środka.

   Zasugerował, aby inwestorzy obstawiali przeciwko S&P 500, azjatyckim walutom i krajom opierającym się na zyskach z surowców mineralnych. Przy wciąż spadających cenach ropy, kraje takie jak Rosja nie mają szans na wzrosty gospodarek.

   Soros nie określił, przeciwko jakim walutom azjatyckim, należy spekulować. Ale Chińczycy zrozumieli, że chodzi o ich środek płatniczy.

   Wojna na słowa Chin z Sorosem ma miejsce w czasie, kiedy Pekin ma ogromne problemy gospodarcze. Ostatnie dane wskazują, że PKB rośnie najwolniej od ćwierć wieku. Zmagają się z osłabieniem waluty i odpływem zagranicznych inwestorów. Straty są szacowane na 700 mld dolarów.

   Słowa Sorosa dodatkowo wprowadzają niepokój na rynek. Wielu inwestorów sugerując się słowami znanego inwestora opuści Chiny i przeniesie się na bardziej bezpieczny i perspektywiczny rynek.

   Miliarder na pewno nie przyczynia się do umocnienia juana. W ciągu roku juan stracił 5 proc. w stosunku do dolara. I to pomimo, ze Bank Ludowy bronił swojej waluty i wpompował miliardy w system finansowy.

   >>>Czytaj więcej: Dlaczego Chiny już nigdy nie staną się bogate?

   Czy Chiny mają powody, aby się bać Sorosa? Przez dekady jego słowa były traktowane jak wyrocznia, inwestorzy podążali szlakiem, który wyznaczał słynny inwestor.

   Słynny stał się w 1992 roku, kiedy „złamał” Bank Anglii. Postawił 10 mld dolarów na zniżkę kursu funta szterlinga i zarobił na tym miliard dolarów. Został oskarżony również o ataki spekulacyjne, które wywołały kryzys finansowy w Azji 1997 r.

   Oficjalne w zeszłym roku przeszedł na emeryturę.

   Polubienie

   • Podlaczanie sie pod te wszystkie swiatowe systemy to igranie z ogniem moga latwo nas wysadzic jak ich najdzie potrzeba najlepiej sie zamknac na to zach badziewie i zajac produkcja a nie spekulacjami

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s