Banki i tajna władza

George Soros: „PiS to nielojalna i antyeuropejska partia”. Nielojalna wobec kogo?!


George Soros: „PiS to nielojalna i antyeuropejska partia”. Nielojalna wobec kogo?!

neoliberalizm (2)Wiecie, że w swoich artykułach popieram partię Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego. Jednak nie jest to poparcie ślepe. Partia ta ma swoje wady – na przykład kościelne i smoleńskie szaleństwa. A już próba dania 20 milionów dotacji na szkołę Tadeusza Rydzyka, jest bulwersująca i szokująca. Dobrze, że resort kultury nie zgodził się na grabież tych pieniędzy.

Ważne dla mnie są czyny tej partii. Sprawy obyczajowe od zawsze były tematami zastępczymi dla gawiedzi, dlatego je pomijam. Popieram PiS, ponieważ jest to jedyna partia która gwarantuje realizacją polityki niepodległościowej, jak i realizację lewicowego programu gospodarczego. Tak, dobrze czytacie – lewicowego programu gospodarczego. PiS to partia, która swoją pozycję polityczną buduje na byciem reprezentantem ludzi biednych.

W przeciwieństwie do PO, PSL, SLD, Nowoczesnej – które są partiami nowobogackich, partiami sytych pasibrzuchów systemu. Szczególnie Nowoczesna i jej lider, Petru, który przez media jest już nazywany „nowoczesnym Korwinem„. I Korwin, i Nowoczesna proponują ten sam system – czyli dziki, barbarzyński kapitalizm, gdzie pracownik nie ma żadnych praw, za to pracodawcy wolno praktycznie wszystko.

Zawsze występowałem przeciwko temu nieludzkiemu, okrutnemu systemowi (kapitalizmowi). W Polsce kapitalizm bardzo przypomina rodzaj kapitalizmu wprost z Azji i krajów trzeciego świata. Wyzysk, łamanie i brak praw pracowniczych, głodowe pensje, jeden robi za trzech. Do tego mobbing i liczne inne nadużycia pracodawców względem ludzi pracy.

Nadszedł już taki czas, że Polska nie może konkurować jedynie niskimi kosztami pracy. Czyli pensjami, które nie wystarczają nawet na podstawowe potrzeby. Tak nie buduje gospodarki państwo suwerenne. Pora teraz na politykę samodzielną, pora przestać być zasobnikiem niewolniczej siły roboczej dla zachodnich koncernów. Tę politykę prowadzi akurat PiS. Inne partie które chcą prowadzić samodzielną politykę, to Ruch Sprawiedliwości Społecznej Ikonowicza, Kukiz ’15, partia Razem Zandberga, Ruch Narodowy.

George Soros, psychopata, międzynarodowy oszust ścigany listami gończymi, miliarder w ścisłym kręgu elit politycznych, nazwał PiS „partią nielojalną„. To najlepsza laurka dla tej partii. Przypominam, że George Soros poprzez Fundację Batorego, przeznaczył aż 150 milionów zł na lewacką propagandę i nękanie, w tym sądowe, przeciwników lewacko-liberalnego szaleństwa. Skorzystało na tym mnóstwo lewackich organizacji, które mają teraz szmal na nękanie pozwami niepoprawnych politycznie.

Niejasny jest również udział Sorosa w kryzysie imigracyjnym, a właściwie – inwazji państwa islamskiego na Europę. To organizacje dotowane przez Sorosa wydawały szczegółowe poradniki dla przeprowadzających inwazję nielegalnych imigrantów. Zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. George Soros jest także wysoko wtajemniczonym członkiem światowych elit politycznych świata. Ma on realizować program nowego porządku świata (new world order – NWO).

„W co gra ten człowiek? George Soros o rządzie PiS: „Polacy wynieśli nielojalną, antyeuropejską partię do władzy”. Nielojalną wobec kogo? ZOBACZ WIDEO

Kilka jego cytatów:

Polska gospodarka była jedną z najsilniejszych w Europie. Nowy reżim (sic!) wziął instrukcję od Orbana i teraz wprowadza ją w życie, naruszając unijne prawo. Bruksela zachowała jednak czujność, szybko zareagowała i zaczęła naciskać na władze w Warszawie. Nastroje się pogorszyły, złoty stracił na wartości, a polskie społeczeństwo się przebudziło.

Nie mam za złe Viktorowi Orbanowi, że postanowił chronić węgierskich granic. Ale mam mu za złe, że odmówił udziału we wspólnej polityce azylowej. Węgry nie są zresztą jedynym krajem, który sprawia tu kłopoty. Jest ich więcej.

A tu mówi o polskim majdanie:

Głosowali przeciwko poprzedniemu rządowi, ale nie było żadnej lojalnej opozycji, była tylko nielojalna opozycja, więc wynieśli nielojalną, antyeuropejską partię do władzy. Ale polskie społeczeństwo jest oddane idei Europy i zaniepokojone Rosją, więc stawia teraz poważny opór i mam nadzieję, że odniesie sukces.”

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. Kefir!
  Powtórnie podnosisz kwestię ścigania Sorosa nakazem aresztowania
  Proszę rozwiń ten temat lub skontaktuj sie ze mną
  Jestem tym bardzo zainteresowany
  Pozdrawiam Bogdan

  Polubienie

 2. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powoli-zaczyna-powstawac-miedzymorze-albo-raczej-unia-slowianska?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Inicjatywa zjednoczenia narodów słowiańskich przeciwko islamskiej inwazji na Europę długo wydawała się jako mrzonka i nadal tak to wygląda, ale przynajmniej pojawił się jakiś zarys takiej inicjatywy, a rozpaczliwe próby jej zdyskredytowania przez siły wrogie Polsce, wskazują na to, że jest to właściwy kierunek.

  O dziwo wokół inicjatywy stworzenia Intermarium (inna nazwa Międzymorza) nie robi szczególnego szumu Rosja. Wygląd to wręcz na zachęcanie do tego. Można tylko podejrzewać, że dzieje się tak dlatego, że Federacja Rosyjska od dawna już obrała kurs na osłabianie Unii Europejskiej i to doskonała okazja ku temu. Co więcej zauważa się pewne symptomy odwilży w stosunkach polsko-rosyjskich. Nadal granicę postępu wyznacza ropiejący wrzód zwany „wrakiem smoleńskim”, ale przynajmniej Rosjanie chcą teraz rozmawiać, bo istnienie poprzedniej ekipy zupełni ignorowali.

  Czas pokaże, co wyjdzie z próby uzyskania przywództwa w Europie Wschodniej przez Polskę się powiedzie, ale władze w Czechach, na Węgrzech a nawet w Chorwacji wzywają Polskę aby stanęła na czele oporu wobec islamizacji i wszystkiego czym niektórzy wierzyli, że Unia Europejska nie jest. Z pewnością to dziejowa szansa dla Polski, ale siły temu niechętne są potężne. Poza tym czy jest w ogóle w Polsce ktoś zdolny do tego, aby zrealizować tak śmiałe przedsięwzięcie?”

  Polubione przez 1 osoba

 3. http://www.bramaby.com/ls/blog/intermarium/69.html

  ” Odpowiedzialność, nacjonalizm progresywny i republikanizm łączą się i rozwijają czerpiąc z siebie nawzajem.

  Odpowiedzialność to jedna z rozwijających się cech, która — mamy nadzieję — będzie stale motywować mieszkańców Międzymorza do działania. Kiedy lepiej zrozumiemy i zdefiniujemy znaczenie odpowiedzialności, mogłaby się ona stać największym skarbem cywilizacji Intermarian. Coś, co rozwinęło się z mechanizmu obronnego zahartowanych narodów, zmieni się w sztandar globalnego lidera.

  Jeżeli możesz powstrzymać przestępcę lub uratować komuś życie — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz zapobiec wojnie — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz uratować planetę — jesteś za to odpowiedzialny. Jeżeli możesz poprowadzić ludzkość na nowe wyżyny — jesteś za to odpowiedzialny. Im więcej możesz — tym większa twoja odpowiedzialność. Odpowiedzialność oznacza, że nie jesteśmy tylko małpami, które nauczyły się chodzić wyprostowane i czasami wykorzystują rozum, ale możemy również przyjąć pełną odpowiedzialność za wszystko, co robimy oraz wszystko, czego postanawiamy nie robić. Oto narodziny HOMO RESPONSABILIS (człowieka odpowiedzialnego) — następnego gatunku w łańcuchu pokarmowym, stojącego wyżej od hedonistycznego człowieka Ery Egoizmu!

  Odpowiedzialność jest w zasadzie związana z pozostałymi dwoma atutami Intermarian — republikanizmem i nacjonalizmem progresywnym. Ustanawiając wyższy poziom odpowiedzialności dla większych możliwości, większej zaradności i edukacji, poczucie odpowiedzialności opiera się na lokalnych tradycjach szlachetnych demokracji łączących cnoty arystokracji z uniwersalnymi możliwościami demokracji. Odpowiedzialność jest pod wieloma względami wytworem republikanizmu mieszkańców Międzymorza i walk stoczonych w jego imię.

  Jednocześnie odpowiedzialność jest podstawowym czynnikiem równoważącym nacjonalizm Intermarian. Odpowiedzialność jest globalna, podczas gdy nacjonalizm jest bardzo lokalny. Konkurencyjny nacjonalizm Intermarian staje się progresywny dopiero wtedy, kiedy łączy się z odpowiedzialnością. Kiedy naród wie, gdzie leży granica, po przekroczeniu której należy odłożyć na bok różnice i współpracować w imię większego dobra. Nie dlatego, ze jest to swego rodzaju handel wymienny, ale dlatego, że są za to wszyscy razem współodpowiedzialni.

  Odpowiedzialność reprezentuje sugerowaną koncepcję, która ewoluuje z cnót Intermarian i ma ich połączyć w spójny, samonapędzający się system. Jest to również odpowiedni moment, kiedy rozwój technologii, powstanie kanałów informacyjnych i zgromadzone doświadczenie społeczne zapewniają narzędzia, dzięki którym możliwa jest przyspieszona ewolucja homo responsabilis, człowieka odpowiedzialnego.

  Trudno dzisiaj przewidzieć, czy idea Intermarium rozwinie się kiedykolwiek do postaci unii politycznej lub militarnej. Jednakże — zgodnie z duchem mieszkańców Międzymorza — nie znaczy to, że nie powinniśmy próbować. Niedawne powstanie Wyszehradzkiej Grupy Bojowej jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Potrzeba jednak o wiele więcej. Aby to osiągnąć, mieszkańcy Międzymorza potrzebują wspólnego celu, który przyświecałby nam wszystkim, niezależnie od naszych różnic, a wręcz z nich korzystając. Tylko wtedy Intermarium mogłoby się stać głównym nośnikiem swoich wartości i przekształcić się w globalnego gracza zdolnego podjąć największe wyzwania — od przywództwa geopolitycznego po wspólny program lotów kosmicznych.”

  Polubienie

 4. żadna partia na wiejskiej nie jest pro społeczna i chyba tyle w temacie. są inni kaci, którzy wpuszczają Polskę w nwo, o czym wszyscy przekonamy się w tym roku.

  Polubienie

 5. https://rgrunholz.wordpress.com/2016/01/27/jak-zarobic-sto-miliardow/

  Do podanych w tekście punktów dodać mogę także konieczność stworzenia centralnej bazy polskich pracodawców, bo przecież pracownik też ma prawo wiedzieć, czy osoba której powierza swój czas, zdrowie, a nie raz życie, jest pracodawcą uczciwym, płaci w terminach, przestrzega Kodeksu itp.

  Ale jakoś o większości z tych rzeczy nie mówi niestety ani PiS, ani żadna inna partia.

  Polubione przez 1 osoba

 6. „PiS to partia, która swoją pozycję polityczną buduje na byciem reprezentantem ludzi biednych.” Niby tak PiS postrzegałam takze ale przy Ustawie 500+ zwątpiłam.Jest dolna granica dochodu do 800 zł na osobę a nie ma górnej.To ludzie biedni będą wspierać bogatych co jest absurdem! 500zł będzie też na dzieci imigrantów.W taki sposób PiS odsunie swoich zwolenników.500+ dyskryminuje ludzi biednych a mówiono coś odwrotnego.Szkoda bo stracą zaufanie wyborców.Nawet opozycja milczy na ten temat bo każdy ma dzieci i wszyscy ci decydenci posłowie itd..Jak jednak można wspierać bogatych o dochodach 5,10 czy 20 tyś i nadal zadłużać kraj.Biednym dali limit-żenada!Także popieram mimowszystko jeszcze PiS, ponieważ jest to jedyna partia która gwarantuje realizacją polityki niepodległościowej.Nie ma też lepszej pomimo wszystkich jej wad.

  Polubienie

 7. Kolejna dobra manipulacja.
  Ten materiał nadaje się do TV i może go wykorzystają…?
  Na dużą skalę rządzi zło, dobro zwycięża tylko w filmach.
  Lewak Soros nie mówi z marszu, jest to dobrze przygotowana przez specjalistów wypowiedź..
  Bogaty sku*wiel.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s