Afery

Optymistyczna wiadomość: upadają farmaceutyczne kłamstwa!


Optymistyczna wiadomość: upadają farmaceutyczne kłamstwa!

wysoki cholesterol 1Statyny, czyli toksyczne leki obniżające cholesterol, są oczkiem w głowie farmacji. Tajemnicą poliszynela jest to, że to za przepisywanie statyn lekarze dostają największe bonusy od firm farmaceutycznych. Tak samo za szczepionki. Jest to po prostu legalna forma korupcji. Firmy farmaceutyczne wynagradzają w ten sposób zapisywanie ich lekarstw. To, że za statyny i szczepionki lekarze dostają największe bonusy, jest bardzo ciekawe. Bowiem te dwa produkty farmaceutyczne są bardzo szkodliwe, nieskuteczne i mają koszmarne skutki uboczne. Prowadzą do szeregu kolejnych i kolejnych chorób, na których leczeniu zarabia farmacja.

Jednak mit o szkodliwości cholesterolu powoli, acz systematycznie upada. Mówi o tym coraz więcej lekarzy. Jedna z rządowych agend USA wydała oficjalne zalecenia, by nie unikać źródeł tłuszczów / cholesterolu, ale by unikać źródeł cukrów prostych. Są to zalecenia rewolucyjne, gdyż dotychczas cholesterol – bardzo pożyteczna substancja budulcowa – był uważany za wroga numer jeden.

Przeczytaj o kłamstwie cholesterolowym i statynach, „lekach” na wysoki cholesterol:
Leki na cholesterol są niepotrzebne i wywołują bardzo poważne skutki uboczne!
Leki na cholesterol powodują cukrzycę i inne poważne skutki uboczne!
Leki na cholesterol powodują ślepotę, depresję i szkodzą na serce
Cholesterol nie szkodzi zdrowiu! Nie daj się propagandzie koncernów, ich „leki” mogą zabić!
Cholesterolowe kłamstwo które kosztuje życie milionów ludzi rocznie
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Dzisiaj (27 stycznia 2016) w TVP Rozrywka reklamowano i zalecano witaminę K2. I pierwszy raz podawano w telewizji, że przyczyną blaszki miażdżycowej, a więc chorób układu krążenia, nie jest cholesterol, ale nadmiar wapnia!

Wapń nieorganiczny który przyjmujemy w nadmiarze, przy niedoborze witaminy D3 i magnezu, odkłada się w ściankach naczyń i uszkadza je. Wtedy do akcji wkracza cholesterol, który „zalepia” uszkodzone przez wapń naczynie, by nie uległo ono całkowitej destrukcji. Cholesterol nie jest więc przyczyną miażdżycy, ale tymczasowym lekiem na nią!

Preparaty wapnia, w których prym wiodą preparaty wapnia nieorganicznego, palenie papierosów i bardzo popularne leki zobojętniające kwas żołądkowy (IPP) to kolejne czynniki ryzyka miażdżycy.
Przeczytaj też na temat leków IPP na mojej stronie – obszerny artykuł, polecam:
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne

Witamina D3 brana razem z witaminą K2 w formie MK7, pozwala odprowadzić nadmiar wapnia z tkanek i naczyń krwionośnych, do kości. Czyli tam, gdzie powinien ten wapń być. Zasada jest taka, że na każde 50 mcg witaminy D3, bierzemy 100 mcg witaminy K2 MK7. W zimie polecam 100 mcg witaminy D3 i 200 mcg witaminy K2 MK7. Ważne by co miesiąc kontrolować poziom witaminy D3 we krwi. Jest to dawkowanie dla osoby dorosłej. W przypadku chorób przewlekłych, szczególnie nerek, konieczna jest konsultacja lekarska.

Według badania European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition:
-wyższy poziom witaminy K2 obniża ryzyko raka prostaty i raka płuc (głównie u mężczyzn);
-witamina K2 powoduje śmierć komórek nowotworowych (białaczkowych, szpiczaków, chłoniaków);
-witamina K2 hamuje rozwój raka wątroby u pacjentów w stanie remisji;
-pacjenci którzy regularnie przyjmowali witaminę K2, mieli mniej przypadków nawrotów nowotworów i występowała u nich mniejsza śmiertelność;
-witamina ta hamuje aktywność nuclear factor-kappa B, który odgrywa ważną rolę w komórkach rakowych.

Źródłem wielu z powyższych informacji jest Gaja, Czytelniczka i komentatorka mojej strony.
Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

31 odpowiedzi »

 1. Skorupki jajek to nic innego jak weglan wapnia, czyli dokładnie to samo, co odkłada się w czajniku do gotowania wody, czyli KAMIEŃ. Weglan wapnia jest nieorganiczna forma wapnia. Najwiecej wapnia organicznego znajduje się w sezamie niełuskanym.

  A tak na marginesie mamy nadmiar wapnia w organizmie, bo jest on dodawany niemal do kazdego produktu. Niestety w formie własnie weglanu wapnia, czyli obciążajacego organizm i powodującego zwapnienia w róznych organach.

  Wapń jest potrzebny w okresie wzrostu, a później potrzebujemy …magnezu a nie wapnia.

  Polubienie

 2. Chyba gdzieś czytałem (nie wykluczam że u Zięby) z tym dawkowaniem witamin D3 i K2MK7 jest akurat odwrotnie
  Na każe D3- 1000 trzeba łyknąć K2MK7 w ilości 50
  Czyli na D3-2000 K2MK7 – 100

  Polubienie

 3. Tja super optymistycznie, kłamstwa padają, a w najnowszym guidlinesie amerykańskim rządowym, dalej ostrzeżenia przed tłuszczami nasyconymi i cholesterolem, mimo ze wszyscy alternatywni lekarze zapowiadali ze: nauka wygrala,koniec przesądów itp

  Polubienie

 4. W obiedzie też masz (o ile wie się jak go robić). Dlatego napisałem, że pół łyżeczki do obiadu. I to wystarcza. Nie trzeba kombinować.
  A gdy zaczniemy się bawić w to co jest potrzebne dla danej substancji do wchłaniania to wyjdzie, że całą tablicę Mendelejewa trzeba pożreć by wszystko mogło się wchłonąć. A wystarczy tylko dobrze komponować posiłki.

  Polubienie

 5. podobno też świnia to mieszanka genów ludzkich z dzikiem 🙂 serce świni nadające się do przeszczepu u ludzi, podobna skóra, duża inteligencja

  Polubienie

  • Człowiek i świnia mają bardzo podobne genomy.Mój ojciec ma wstawioną zastawkę zrobioną z tkanki świńskiego serca.Jak pewnie wiecie w Biblii w ST.jest zakaz jedzenia świni.

   Polubienie

 6. Wszystko fajnie, ale z tą miażdżycą, wapniem i cholesterolem nie wspomina nikt o jednej istotnej rzeczy. Chodzi o białko – homocysteinę. Gdy mamy jej w organiźmie dużo to powoduje ona uszkadzanie ścian tętnic i stany zapalne i wtedy zaczyna się akcja z cholesterolem i wapniem. Dlatego, aby wiedzieć jaki jest stan naszych naczyń krwionośnych należy badać poziom homocysteiny, a nie cholesterolu. A homocysteina kumuluje się w organiźmie gdy jemy dużo mięsa, zwłaszcza wołowego czy wieprzowego. Dlatego powinno się ograniczyć mięso, a najlepiej w ogóle wyeliminować, ale wiadomo że to nie jest łatwe jak się je jadło całe życie.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s