Banki i tajna władza

Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!

Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!

zamachy islamskieUnią Europejską rządzą psychopaci. Merkel świadomie i z pełną premedytacją podejmuje zbrodnicze działania podpalenia Europy. Być może chodzi o ludobójstwo rdzennych mieszkańców Europy. Licząca ponad milion żołnierzy armia państwa islamskiego już jest w Europie. „Sądna godzina” wybije niespodziewanie, już niebawem.

Hybrydowa III wojna światowa jest faktem. Wiadomo że około 300.000 osób „zniknęło” z ośrodków dla uchodźców i porusza się bez wiedzy władz. Jest to stan z września 2015. Co więcej, badania Uniwersytetu Humbolda wskazują, że na czarnym rynku znajduje się około 2 mln sztuk nielegalnej amunicji, która dostaje się do Niemiec kanałami przerzutowymi z południa Europy.

Pozostaje czekać na zaatakowanie koszar Bundeswehry, w celu pozyskania ciężkiego sprzętu przez terrorystów. Jeśli Niemcy nie wprowadzą stanu wojennego w ciągu najbliższych tygodni, będą mieli apokalipsę.
O istnieniu tajnego rozkazu ukrywania, tuszowania zbrodni imigrantów, wypuszczania ich bez wyroków i co gorsza – zastraszania ich ofiar i zmuszania ich do milczenia, wiedziałem już w sierpniu. Jednak dopiero w styczniu po tysiącach gwałtów w sylwestra, potwierdził to info oficjalnie szef związku zawodowego niemieckich policjantów. Mam swoje źródła, podaję gorące info z wyprzedzeniem. Stąd zablokowano mi poprzedni profil.

Mamy do czynienia z tajnym planem ludobójstwa Europejczyków, zaplanowanym przez psychopatyczne elity polityczne. Pisałem o tym w artykułach poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/13/niemiecka-policja-dostalismy-tajny-rozkaz-tuszowania-zbrodni-islamistow-i-zastraszania-ich-ofiar/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/08/alarm-ataki-islamistow-w-calej-europie-trwa-hybrydowa-wojna-religijna/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/06/100-000-terrorystow-isis-w-europie-celem-islamskiej-inwazji-jest-ludobojstwo-europejczykow/

Mamy kilka nowych faktów. Organizacja Europol ostrzega przed zamachami terrorystycznymi na ogromną skalę we Francji. Szczególnie dotyczy to regionu Paryża. Według innych przecieków, służby specjalne Francji obawiają się wybuchu islamskiego powstania. Do czego może to doprowadzić – wiemy. Do anarchii na niewyobrażalną skalę, śmierci milionów ludzi i całkowitego upadku struktur państwowych i cywilizacyjnych.

Od grudnia do Szwecji, pomimo tego że oni już nie mają miejsc, codziennie wjeżdża kilka tysięcy islamistów. 1000 z nich codziennie rejestruje się. Zaś ponad 1000 lub więcej (nikt nie zna dokładnej liczby) w ogóle się nie rejestruje i po prostu „znika„. Pytanie: gdzie są ci ludzie, do czego się przygotowują? Do wojny? I pytanie najważniejsze: dlaczego nie zarejestrowali się, by pobierać wysoki, szwedzki zasiłek? Gdyż jako żołnierze państwa islamskiego muszą się ukrywać?

Do Niemiec codziennie przybywa minimum 3000 imigrantów, i to pomimo zimy. Niemieckie feministki zasłynęły akcją dawania kwiatów gwałcącym kobiety islamistom, co potwierdza moją teorię. Teoria ta głosi o tym, iż wiele feministek ma podświadome fantazje o gwałcie przez silnego, testosteronowego samca. Więc stąd się bierze ich uwielbienie dla islamistów. Feministki w imię chorej, liberalnej ideologii, zdradziły kobiety, których powinny bronić przez patriarchalnym i niezwykle brutalnym islamem.

W Polsce 25% kobiet doświadczyło molestowania seksualnego lub próby gwałtu lub gwałtu. Niedawno robiono badania na ten temat w islamskim Egipcie. Tam 99% kobiet przyznało się w anonimowych ankietach, że doświadczyło takich przestępstw. Islamiści są agresywniejsi, bardziej porywczy, mają mniejszą inteligencję, są zindokrynowani przez religię. W islamie kobieta jest traktowana tak, jak zwierzęta czy dobytek domowy. Można ją tam bezkarnie zgwałcić, pobić, zabić. Kłamstwem są więc twierdzenia feministek broniące islamistów. Może im się marzą właśnie tacy brodaci samce alfa, w końcu w Europie jest wielki kryzys męskości.

Dalej: dostawy broni dla milionowej armii państwa islamskiego są faktem. Szwecja nie wypuściła ze swojego portu podejrzanego tureckiego statku. Miał on wieźć broń, w tym tą rakietową, i materiały wybuchowe. Przez szlak wiodący z Grecji do Niemiec żołnierze państwa islamskiego jako uchodźcy mieli przemycić mnóstwo broni chemicznej, skradzionej z syryjskich magazynów. Zaopatrzenia to także tradycyjna broń palna, również szmuglowana przez imigrantów – których na granicy nikt nie sprawdza i nie rewiduje.

Europol ostrzegł niedawno, że skala przygotowywanych islamskich zamachów we Francji, będzie dużo większa, niż tych z listopada 2015 roku. Musimy więc przygotować się na dziesiątki a nawet setki pojedynczych zamachów, być może z użyciem broni chemicznej z Syrii. Państwo islamskie znane jest z tego, że każdą swoją groźbę i zapowiedź realizuje.

Z kolei w miejscu wjazdu do łączącego Wielką Brytanię z Francją Eurotunelu, panuje totalna anarchia. Tysiące nielegalnych imigrantów koczuje w mieście Calais, atakuje kierowców TIRów i mieszkańców miasta. Sceny które tam się dzieją, przypominają amerykańskie filmy o apokalipsie zombie. Władze Calais i tamtejsza policja, która w ogóle nie radzi sobie z sytuacją, wezwały francuską armię do rozprawienia się z islamistami.

Musimy zdać sobie sprawę, że hybrydowa trzecia wojna światowa już trwa. Póki co, linie frontu są niejednoznaczne, i jest jeszcze trudna do zauważenia przez przeciętnych zjadaczy chleba. Ale nieuchronnie zbliża się moment, gdy milionowa armia państwa islamskiego która już jest w Europie, dostanie rozkaz do ataku wszystkimi siłami. Wybije wtedy godzina zero. Dla Europy zachodniej będzie to koniec. Do władzy dojdą neonaziści, którzy już mają ogromne wpływy w formacjach mundurowych.

Zginą miliony ludzi. Struktury państwowe upadną. Ekonomia się rozsypie. Będzie to sądny dzień dla Europy i świata. Bo wtedy dalsze miliony islamistów będą zasilać armię państwa islamskiego, już żaden europejski kraj ich nie powstrzyma. Dziesiątki tysięcy imamów w meczetach w całym świecie islamskim, wprost mówią, że rozpoczął się globalny dżihad i żeby muzułmanie ruszali na wojnę do Europy. Te nawoływania do inwazji są obecne w każdym kraju islamskim. Od Indonezji i Bangladeszu, po Pakistan i Bliski Wschód, aż po Algierię i Maroko. Jedna z teorii spiskowych głosi wręcz, że islamiści zostali „zahipnotyzowani” na bycie biomaszynami do zabijania, np przez impulsy z satelitów.

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

128 odpowiedzi »

 1. samiec alfa ktory tylko jest w stanie robic kanapki (kebab) ? zarty ci sie trzymaja nabial -_-, ktos widzial nogi arabow ? to sa szczudly nie nogi cos jak u chinoli w koncu ten sam stworzyciel albo raczej mialki genetyczny eksperymentator pozal sie boze, „islamiści zostali „zahipnotyzowani” na bycie biomaszynami do zabijania, np przez impulsy z satelitów” no cieplo cieplo ale nie przez satelty tylko ksiezycowych reptoidow, ale maja juz tak od 4000 lat przynajmniej podobnie jaz zydzi i azjaci to nic nowego stad sa wszystkie wojny na ziemi, w tym podpuszczanie bialych na bialych

  Polubienie

 2. ludy afrykańskie, przez wieki były jednym wielkim laboratorium psychopatów – głód, wirusy, bakterie, aids, hiv, dżuma, ebola, srola, xyz, … qrwa to jeden wielki gar również ludzi skrzywdzonych umysłowo, głównie poprzez fanatyzm wiary. przez wieki mordor wykuł wojowników, którzy na hasło dżihad, ruszają do walki. jebany obłęd wielkiego roju ludzi, którzy przez wieki walczyli o godne życie, musząc gwałcić, zabijać, … aby przeżyć. Teraz ich religijny sezam otworzył wrota, dlatego idą po swoje, bo mahomet ich zaprosił. dla nich to już nie jest wiara, to już real. Ich religia zmaterializowała się a oni są jej bohaterami. dla europejczyków również wiara się zmaterializowała i również są „bohaterami”. aaa i religia Sanctusa również się zmaterializowała i też jest „bohaterem”.

  to jest qrwa cały sens pierdolonych ziemskich bożków, to jeden qrwa podły scenariusz obowiązujący przez 2 tys lat. a takich już było 5, bo to 6 globalne wymieranie homosapiens, homo, taka to mądrość cywilizacji, która w całości jest ubojem rytualnym przejścia psychopatów w inny wymiar świadomości;) Sanctusowe oświecenie wszechmiłości, to również eden Leszkowej boskości i wspaniałości.

  qrwa ludzie, czy wy się w tym życiu obudzicie? to ja wam świecę latarką po ryju i mówię jak jest. „Ziemi nie otrzymaliśmy od naszych przodków, my ją pożyczyliśmy od naszych dzieci:. Czego qrwa nie rozumiecie w tych słowach i dalej trzymacie się swoich idiotycznych przekonań. niczym nie różnicie się od islamistów. przykro mi, że to piszę ale qrwa nie jestem w stanie spokojnie patrzeć na wasz chory świat. to nie wasza wina, abyście mieli pewność, że was nie atakuję. jesteście ofiarami psychopatów, tak jak islamiści.

  ps. Sanctus & Leszek, i tak wiem, że kiedy będzie „ciasno” w tym kraju, to pomimo, ze sięnie znacie, nie widzieliście, to staniecie po jednej stronie. po stronie życia i uczciwości, bo tacy właśnie jesteście. po stronie każdego białego człowieka. a gdyby na prawdę obca cywilizacja chciała zmieść człeka z ziemi, to biali razem z ciemnymi stanęliby razem. qrwa jakie to proste, że aż do bólu trudne. ech…

  Polubienie

  • barra ja kiedyś byłem pacyfistą, miałem utopijne wizje świata, gdzie nie ma religii dmeiurgicznych, ludzkość jest wzniesiona na poziom rozumienia kosmicznej świadomości, gdzie technologia służy regeneracji Natury i jej zasobów, panuje wolna energie napędowa eteryczna czy inna, możemy podróżować antygrawitacją, zwiedzać każdy zakątek świata, jako forma poszerzania świadomości łączonej z fascynacją różnorodności życia … ale tak mają niepoprawni romantycy idealiści … no i to wszystko chuj strzelił w mojej głowie, jak uświadomiłem sobie, że banda żydomasonów psychopatów itp gadoidalne zjeby szykują nam depopulację krwawą, zamiast humanitarnej, bo można by powoli wszystkich sterylizować, i opuszczalibyśmy ten świat z coraz większą duchowością, bez strachu przed śmiercią, co napędza ciągle instynkt rozrodczy … bo rozmnażanie się to replikacja ciągle ego , „ja” chcę, pragnę, muszę, potrzebuję … i tak można robić ekspansję materii ad infinitum, aż człowiek pożre wszystko …. a teraz oglądam filmik instruktażowe ze strzelnicy, i odkładam kase na jakieś paramilitaria w razie „W”, która potopem sterowanej dziczy do nas ciągnie … no i tu pada całą ta chrześcijańska misja miłosierdzia … bo Ci co do nas idą, nie znają takich słów nawet …

   zobaczymy, czy Leszek oddany dewocyjnie Jezusowi będzie w pokornym uniżeniu klękał przed hordami negroislamców, jak „Bóg przykazał” nadstawi policzek, a poleci głowa … bo ja nie zamierzam odchodzić z tego świata na kolanach … ja wojny nie chcę, nie chcę też zabijać, ale jak dzikus mi tu przyjdzie i zacznie mówić o Allahu, to ja pokażę gniew piekieł mojej pogańskiej duszy 🙂

   Polubienie

   • „…no i to wszystko chuj strzelił w mojej głowie, jak uświadomiłem sobie, że banda żydomasonów psychopatów itp gadoidalne zjeby szykują nam…”

    Slava Sanctusie!

    Polubienie

    • tylko po opuszczeniu ziemskiej religii, człowiek łapię powagę sytuacji i zmienia azymut. a w tym świcie wszystkie azymuty prowadzą do jednego światła. Mojego, Sanctusa, Leszka, Roniego, Kefira, Krysi, Rudej, Devingo, areckiego, Anny, …
     W naszym świetle, wszyscy jesteśmy tacy sami 😉 bez wiary ale ze z jaką świadomością !!!
     Kiedy ziemskie ludy to pojmą, garstka psychopatów nie będzie miała żadnej władzy 😉
     i ja wierzę, że ludzie zaczną się łączyć, w obronie wszystkich przez niektórymi.

     Polubienie

    • Masz rację barra barra. Oni czyli nadzorcy już tak naprawdę nie żyją. Są umarli za życia.
     Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, w szczególności tych którzy żyją bez miłości.

     Polubienie

    • ,, W naszym świetle, wszyscy jesteśmy tacy sami 😉 bez wiary ale ze z jaką świadomością !!!”

     Właśnie, Barra Barra przed chwilą wkleiłam moje przemyślenia na temat wiary, która wcale nie powinna być utożsamiana tylko z wierzeniami religijnymi.
     W naszym społeczeństwie panuje jakiś absurd. Wystrzegamy się używania słowa ,,wiara”, bo uznajemy je przynależne tylko do religii. W Polsce, która spełnia wszelkie warunki państwa wyznaniowego, aż się boimy używać zwrotów ,,wiara w człowieka”, ,,wiara w lepsze jutro” etc.
     Właśnie wiara w naród, w jego jedność, w jego siłę, czyni nas mocnymi, potrafiącymi stawić czoła przeciwnościom. Wiara jest twórcą DUCHA NARODU.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Najwazniejsze jest poczucie tozsamosci rasowej tak jak maja np murzyni imeksyki w stanach, mieszkaja w swoich dzielnicach maja swoje zwyczaje swoje gangi swoje narkotyki i nie wyobrazam sobie zeby nagle z polecenia wladzy mieli przyjac i opiekowac sie np milionem bialych… To by sie z tego zrobila wojna domowa, niesnaski sa wewnatrz jednej rssy a jak jest piec !

     Polubienie

    • gmo, ja bym powiedział: „najważniejsze jest poczucie tożsamości z każdym człowiekiem tak jaka mają psychopaci na całym świcie”. taka prawdziejsza prawda 😉 a ty dalej różnicujesz ludzi na rasy, ech…

     Polubienie

    • sorki ale arrab skkos i murzrzyn to dla mnie nie człowiek, toleruje ich w swoich wlasnych krajach mogę z nimi wymieniac banany za jabłka ale to wszystko, chociaz jesc dzisiaj cokolwiek z afryka to rosyjska ruletka raczej

     Polubienie

    • gmo, myślisz tak dlatego, że oceniasz innego człowieka w świetle obecnych wydarzeń, gdyby na ziemi nie było żadnej religii, twój umysł powiedziałby co innego. No ale króki wzrok to nie twoja wina, tylko psychopatów, którzy wszystkim nam zrobili już dawno papkę w głowach.

     Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/77418-szwedzka-policja-rozbiegla-sie-pod-naporem-rozwscieczonych-uchodzcow

  „Niemcy nie doliczyli się 600 tys. uchodźców. Niemieckie władze przyznały, że z prawie miliona stu tysięcy tych, którzy przekroczyli granice i poprosili o azyl, do wyznaczonego miejsca pobytu dotarła mniejsza połowa. Gdzie podziała się reszta? Nikt nie wie.

  Być może ruszyli dalej, do innych krajów Unii Europejskiej. Może rejestrowali się kilka razy, by na pewno otrzymać azyl. Co więcej, od jesieni niemieckie ministerstwo ds. migracji przeszło na uproszczony system. We wniosku podawano jedynie kraj pochodzenia wnioskodawcy.

  Tymczasem w sąsiedniej Francji służby migracyjne zdały raport ze swojej pracy za ubiegły rok. Okazało się, że liczba wniosków o status uchodźcy wzrosła jedynie o 20 tysięcy. W sumie liczba obcokrajowców we Francji utrzymała się na średnim poziomie z ostatnich lat. Dlatego w zasadzie Francuzi nie mają się o co martwić.

  Jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. Według policji, jedynie w „dżunglach” Calais – żywiołowym miasteczku namiotowym na północy Francji – przebywa od 6 do 10 tysięcy nielegalnych imigrantów, głównie z Afryki Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afganistanu. Ich liczba stale rośnie. W wyniku dziś „dżungla” bardziej przypomina prawdziwe miasto. Posiada już własne szkoły, meczety, zakłady fryzjerskie i sklepy. A sami mieszkańcy „dżungli” w ubiegłym roku stali się poważnym problemem dla lokalnych mieszkańców, władz i policji.”

  Polubienie

  • Cytuję: „Niemcy nie doliczyli się 600 tys. uchodźców. Niemieckie władze przyznały, że z prawie miliona stu tysięcy tych, którzy przekroczyli granice i poprosili o azyl, do wyznaczonego miejsca pobytu dotarła mniejsza połowa. Gdzie podziała się reszta? Nikt nie wie.”

   -to są właśnie żołnierze państwa islamskiego, którzy muszą jeszcze jakiś czas się ukrywać..

   Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/77422-wsj-usa-przerzucaja-do-europy-wojska-do-walki-z-rosja

  „Obecnie w Europie znajdują się dwie jednostki USA, każda z których składa się z 3,5 tys. wojskowych. Według słów szefa sztabu amerykańskiej armii generała Marka Milley’a, do nich dołączy jeszcze kilka formacji, w tym „bojowe jednostki śmigłowców, ekipy inżynieryjne i brygady artyleryjskie”.

  Naczelny dowódca Połączonych Sił Zbrojnych NATO w Europie amerykański generał Philip Breedlove oświadczył, że ostateczna decyzja w sprawie rozszerzenia obecności wojskowej zostanie podjęta w najbliższych miesiącach — podaje gazeta. ”

  …. szykuje się szarpaczka jakiej świat nie widział, pojebany ten padół, banda psychopatów urabia miliony bezmózgów, bierze zawleka dzikusów do wojen, i montuje sobie co chce … mi to kotów żal najbardziej, że będą świadkami takiego żałosnego armageddonu … ale może to i lepiej, niech ten świat wymrze, materia nam już nie służy, tylko ciągłe walki o byt i podbój …

  Polubienie

 5. http://ndie.pl/muzulmanie-zaatakowali-i-ostrzelali-chrzescijan-we-francji-wojna-wsrod-imigrantow/

  „Muzułmańscy imigranci zaatakowali chrześcijańskich uchodźców – pięć osób zostało rannych. Postrzelono trzech chrześcijan, dwóm innym zadano ciosy nożami.

  Szturmowe oddziały policji we współpracy z antyterrorystami przeprowadzają przeszukanie obozowiska w Grande-Synthe koło Dunkierki po ostatniej strzelaninie.

  Na chwilę obecną służby bezskutecznie starają się odnaleźć sprawców. Uciekają przed wojną, czy przynoszą wojnę?

  Ostrzegał już przed tym Syryjczyk. Wideo poniżej.”

  Polubienie

 6. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trudna-sytuacja-we-francji-pojawila-sie-grozba-wielkich-zamachow-w-calais-musi-wkroczyc-wo

  „Padły niepokojące sugestie, że skala przygotowywanych zamachów jest większa niż od tych, które przeprowadzono w listopadzie. Jeśli do tego dojdzie, prawie na pewno będziemy mieli do czynienia z wieloma celami jednoczesnego ataku, ponieważ okazało się to skuteczne. Niestety, ale w Europie jest aż nadto „poborowych ISIS” gotowych do przeprowadzenia kolejnych masakr.

  Gdy III Rzesza prowadziła wojnę w Europie i w Afryce Niemcy żyli spokojnie, a niektóre miasta takie jak Breslau, nie będące w zasięgu alianckich bombowców, nie doświadczyły wojny prawie do samego końca. Potem jednak przyszła nieuchronna apokalipsa czy teraz będzie podobnie z miastami w Europie Zachodniej. Wszystko wskazuje na to, że wojna z Iraku, Syrii czy Afganistanu dociera właśnie do Europy.

  To co widzimy obecnie to początek wojny hybrydowej w stylu rosyjskich zielonych ludzików, którzy kryją się w tłumie nielegalnych imigrantów. Nieuchronnie nadchodzi czas gdy ta armia inwazyjna zacznie siać zniszczenie na dużo większą skalę niż tylko obmacując kobiety, gwałcąc i sztyletując od czasu do czasu Europejczyków.

  Pewną próbkę tego jak będzie wyglądała wojna domowa we Francji stanowi przypadek Calais, miasta gdzie znajduje się wlot do tunelu pod kanałem La Manche. Sceny jakie widzą tam codziennie kierowcy ciężarówek wyglądają jak z filmu o zombie. Setki arabów i murzynów błąka się po autostradzie i poluje na TIR-y włamując się do naczep i zastraszając kierowców, przy biernej postawie bezradnej francuskiej policji.

  Władze samorządowe z Calais proszą o pomoc francuskiej armii, ponieważ sytuacja dawno wymknęła się tam spod kontroli. Dochodzi już nawet do napaści na miejscowych Francuzów, którzy są zdesperowani i przestraszeni. Nielegalne koczowisko zwane dżunglą to wylęgarnia przestępczości i praktycznie enklawa. Ludzie biegają sobie po autostradzie, włamują się do naczep a francuska policja anic z tym nie robi. Samorządowcy z Calais słusznie uznali, że czas na wojsko. Jednocześnie rośnie liczba akcji poparcia.

  Sytuacja jest tak zła, że francuskie władze zalecają aby nie zatrzymywać się gdy imigranci wychodzą przed ciężarówki starając się je zatrzymać. To właśnie wtedy najczęściej dochodzi do włamań do naczep. To chyba jednak oznacza, że policja rekomenduje rozjeżdżanie tych ludzi. Wskazuje to, że w Calais mamy już do czynienia właściwie ze strefą wojny, a ekspansja inwazji islamistów jest tak duża, że tylko kwestią czasu jest gdy podobnie zaczną wyglądać kolejne europejskie miasta”

  Polubienie

  • zawsze to mowie w multi rasowym kraju nie ma jednosci a zdrowy rozsadek sie rozmywa i teraz slowianscy francuzi przyzwyczajeni przez 50 lat ze murzyn i arab to tez taki francuz jak on nie wiedza teraz czy rozjechac czy sie zatrzymac, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w polsce obojetnosci policji itd, nawet religijni u nas chyba beda lac ciemnych zbojow

   Polubienie

 7. Niemiecka ulica od dawna plotkuje że Angela Merkel zwariowała, zachorowała psychicznie, i wiedzie Niemcy i Europę ku kataklizmowi wojennemu i politycznemu samobójstwu.. Tymczasem popatrzcie co o Merkel powiedział sławny niemiecki psycholog:

  Cytuję: „Tak brutalnej opinii o kanclerz Angeli Merkel (62 l.) nie wypowiedział wcześniej nikt. Znany i ceniony w tym kraju psychoanalityk i psychiatra Hans-Joachim Maaz (73 l.) nie pozostawił suchej nitki na szefowej rządu. A powodem tego ataku jest przychylna wobec uchodźców polityka, którą prowadzi kanclerz.
  Uznał on nawet, że Merkel jest „niebezpieczeństwem dla Niemiec”. – Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu – ostrzega również psycholog.”

  Polubienie

  • Mam pewne informacje że Urząd Ochrony Konstytucji planuje zamach na Merkel. I to w tym roku będzie. Są już plany aby ją otruć lub wiadomo tajemniczy samobójca.

   Polubienie

  • to cwana pizda nic jej nie grozi wykonuje polecenia yahwe swidomie badz nie tylko nam bedzie juz ciagle zagrazac ta stale opalona zaraza za odra, mam nadzieje ze brak wit d ich pogrzebie

   Polubienie

   • I tak zostanie zamordowane teraz czy później to tylko kwestia czasu. Na pewno dojdzie do zmiany władzy. Ta kobieta to najgorszy kanclerz w dziejach Niemiec. Ale na pewno jet to bardzo dobra opcja dla nas. Słabe Niemcy to silna Polska.

    Polubienie

 8. Dobra, jak wybuchnie francja, to zacznie sie rowniez w niemczech. Mieszkam na poludniu niemiec, w malej wsi i co..uciekac do polski? Takie pytanie narazie retoryczne ale za jakis czas moze sie pojawiac w glowach wielu.

  Polubienie

   • No może, Gmosiu, nie tak ostro. Wiadomo, że Polacy wyjechali za granicę z różnych powodów, głównie z przyczyn materialnych, aby mieć prace i względnie godne życie. To ostatnie zaczyna być pod znakiem zapytania. Wybór należy do ludzi. Oby zdążyli przed zamknięciem granic.
    (Klimuszko mówił, że w Polsce będzie w miarę najspokojniej. Czas pokaże.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Bardzo inteligentna odpowiedz, na poziomie ISIS! Moze masz cos nie pokolei w swojej glowce… Wielu polakow jest w tej sytuacji…i to pytanie wczesniej czy pozniej by padlo…
    Gdybym mogla zylabym w Polsce…ale sie nie dalo, man dzieci i sama nie bylam w stanie ich utrzymac… Nie mam babci ani nikogo kto by mi pomogl… A ojciec dzieci zostal zniszczony przez urzad skarbowy… Jak wielu innych…jest wrakiem czlowieka, super co?!

    Polubienie

    • polacy to pizdy dzizusowe faceci szczegolnie i boja sie wladzy jak w sredniowieczu, trzeba miec jaja dawac sprawe do strasburga a nawet zabic spuscic wpierdol temu co to spowodowal, tak sie zachowuje normalny facet, wiadomo ze polscy zydzi rzadowi chca nas wyslac na poniewierke a najlepiej odrazu do allaha i sami zajac nasze ziemie, jakby wszyscy tak uciekali to bylo by po polsce, dla mnie to zdrada polski, dzieci wychowane poza polska to juz nie polacy nigdy nie beda chcialy tu mieszkac pracowac, wiem z autopsji po kuzynach i moim rodzenstwie to stracone pokolenia, kukiz wspominal o tym tez dosc dosadnie

     Polubienie

    • Nie chcę być czarnowidzem, ale też tylko naiwniak uwierzy, że sytuacja w Niemczech, we Francji ustabilizuje się i będzie spokój. Spolegliwość niemieckich (i nie tylko) służb mundurowych wobec psychopatycznej polityki Makreli sprzyja napływowi imigrantów, w tym bandytów. Już nie mają nad nimi kontroli. A czy ją chcieli mieć?
     Sama wiesz, Matka Polka, że z wiosną to badziewie nasili się. Podejrzewam, że małe miasteczka i wsie nie będą takie spokojne jak do tej pory. Trzeba obserwować sytuację – oczywiście nie w mediach głównego ścieku.
     Ja na twoim miejscu nawiązywałabym kontakt z Rodziną w Polsce, która ewentualnie mogła by cię przyjąć. Nie mówię dziś, jutro, ale w razie gdy sytuacja w Niemczech pogorszy się. Jeśli nie masz takiej rodziny, możesz skontaktować się ze mną.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

 9. ta cala operacja z islamistami w Europie to pomysl technokratow takich jak Brzezinski ,ktoremu juz 2 lata temu bekalo sie od swiadomosci europejczykow nie synchronizujacej z oczekiwaniami tych psycholi. Caly pentagon to maltanczycy na uslugach kontrolerow watykanskich dlatego te przegupowania arabsko-afrykanskiej swoloczy ,swietnie graja z dzialaniami judo-chrzescijanskich przywodcow zakamuflowanych w katolickim kosciele watykanskim.Utworzenie europejskiego wojska ,centralnej policji to nastepny lancuch europejskiego kolchozu bedacego satelita usa i izraela a najazd rozjuszonych arabow ma spowodowac i przyspieszyc ten proces lacznie z obnizeniem swiadomosci europejskiego ludu oraz resetem narodowosciowych pragnien. Celem tez moze byc tu spowodowanie powrotu wielu zblakanych owiec na droge do kosciola katolickiego ,ktore w obliczu najazdu robuchanych bykow arabsko-afrykanskich ,moga uwierzyc w jedna globalna religie pod patronatem watykanskiego rabinatu. Mozemy miec tylko nadzieje ,ze te wszystkie machinacje robione kosztem psychopatow zadnych wladzy i naszej energi pod kazda postacia ,wyjda na wierzch i ujrza swiatlo dzienne, pozwalajac zrozumiec zindoktrynowanym slowianom oblicze elit religijno-politycznych.

  Polubienie

 10. Zobaczcie na okładkę The Economist – świat w 2016 roku. Nie tylko na daty, ale na pewne postacie. Cameron i terrorysta obok niego z wycelowaną bronią, w którym kierunku?
  Diabelski bankier – przypomina satyra. Dlaczego krawat w biało – czerwone paski? Do tego tak naprawdę wzbudza sympatię mimo, że z rogami (Petru?).
  Na samym dole zaś cienie żołnierzy, pod Clintonem. Wojna gdzieś w cieniu, przemilczana, a żołnierze wyglądają jak pokonani, bezsilni, zmęczeni i zniechęceni.
  Proroctwa Jackowskiego i innych jasnowidzów:
  1. Duży zamach w Europie.
  2. Jakieś problemy w Polsce, z powietrzem czy coś podobnego.
  3. Poważne wydarzenie w Warszawie.
  4. Nieurodzaj.
  Zabawa elit wchodzi na nowy poziom. To dopiero początek.

  Polubienie

 11. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/77418-szwedzka-policja-rozbiegla-sie-pod-naporem-rozwscieczonych-uchodzcow

  „Dziesięciu policjantów przybyłych dla zaprowadzenia porządku w ośrodku dla imigrantów „Signalisten” w mieście Westeros, w centralnej Szwecji, zostało zmuszonych do opuszczenia budynku wyjściem awaryjnym pod naporem rozwścieczonego tłumu. Taką informację przekazuje gazeta VÄSTERÅS.

  Do incydentu doszło już w minioną środę, ale policja nie zechciała rozprzestrzeniać tej informacji. Dopiero później dziennikarze uzyskali dostęp do raportu na temat incydentu.

  Przedstawiciele organów migracyjnych podjęli decyzję o przeniesieniu części uchodźców z przytuliska po tym, jak otrzymali informację o systematycznym gwałcie dokonywanym na 10-letnim chłopczyku sierocie. Napotkawszy opór uchodźców, urzędnicy zmuszeni byli wezwać na pomoc policjantów.

  Jak dowiadujemy się z raportu sił porządkowych, w wąskim korytarzu policjanci napotkali wrzeszczący tłum imigrantów. Autor raportu pisze:

  Za naszymi plecami było jeszcze więcej ludzi… Myślami byłem już przygotowany na walkę o własne życie, kiedy nagle usłyszałem jak ktoś krzyczy, że jest wyjście awaryjne.”

  Polubienie

 12. http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/5286-najazd-islamu-glupota-wlodarzy-miast-czy-scenariusz-na-przyszlosc-polski

  „eraz na pewno już Liga Muzułmańska RP będzie dotowana z budżetu miast za zaprowadzanie islamu wśród Polaków. Muzułmanom w Poznaniu chodzi by było jak najwięcej konwersji, by meczety budowali Polacy, by muftimi i imamami byli Polacy. Stąd ich misja islamska jest tak niebezpieczna. Będzie tak jak w Niemczech – asymilacja i rządzenie z drugiego fotela, gdy na froncie blondyni z żonami Polkami i wykształceni konwertyci wykładający na uniwersytetach, czy piastujący wysokie urzędy państwowe.
  Muzułmanie w Poznaniu są coraz bardziej silni, tym bardziej, że mają poparcie u władz miasta. Myślę, że meczet poznański wychowa konwertytę, o którym na pewno usłyszymy w kontekście zamachów, bo patrząc na nauki imamów Ligii Muzułmańskiej RP do tego dąży się by wiernych zrzeszać, namawiając do otwierania biznesów i fundacji, tworząc przepływ pieniędzy dla pozostałych braci i wpływając na ich przynależność do ummy pomnaża się ich postawy radykalne w oddaniu dla Allaha i misji islamskiej.
  Zrozumiały jest entuzjazm tych samych trockistów od multi-kulti, ale nie jest to jedynie walka z Kościołem Katolickim.
  Prezydent Poznania znany jest już ze swojej walki od początków swojej kadencji. Póki co nie ma on na swoim koncie decyzji usprawniającej życie społeczeństwu, za to coraz bardziej wdraża oderwane od rzeczywistości, nikomu niepotrzebne, wręcz kontrowersyjne pomysły, jak na przykład finansowanie z budżetu miasta invitro.
  Poznaniacy pamiętają mu nieobecność na uroczystościach związanych z 97 Rocznicą Powstania Wielkopolskiego, gdy wolał opublikowane na Tweeterze zabawy z psem w łóżku niż uczcić Bohaterów Polski.
  Takich mamy dziś bohaterów życia społecznego i politycznego.
  Jaśkowiakowi i jego zastępcy, Arkadiuszowi Stasicy zależy na szybkim ulokowaniu meczetu. W ciągu dwóch miesięcy ma być znany lokal lub działka. Jaką działkę z tego będzie miała Liga Muzułmańska RP? A może partycypuje ona w jakimś projekcie w Poznaniu, Katowicach i Częstochowie? Czy wzorem włodarzy tych miast pójdą inni postępowi lewicowcy w imię czerwonej rewolucji?
  Islam jest dziś manifestem trockizmu w najgorszym wydaniu. Anarchiści koraniczni są bardziej brutalni i mają więcej doświdczenia na frontach niż mieszkańcy państw europejskich, skupieni na budowaniu pokoju i wartości.
  W obronie tych wartości trzeba reagować, nie dialogować, wybierając drogę referendalną by twórcy nowego ładu nie mieli podstaw ani mandatu przyzwolenia na praktyki zaburzające nasz spokój, sprowadzające nieszczęście.
  Kiedy partyjniacy są zajęci nomenklaturowymi postępowaniami, my zwykli ludzie możemy stać się kandydatami zwykłych ludzi, bo mamy szerszy ogląd na sprawy niż polityczni zza swoich gabinetów. Żaden polityk w Poznaniu jeszcze nie sprzeciwił się lokalowi na meczet dla Ligii Muzułmańskiej RP, a taki list z manifestacją powinien być naturalną reakcją już po godzinie od ogłoszenia tego w poznańskiej rozgłośni radiowej Radiu Merkury.
  Do jakich praktyk bowiem dojdzie w następnym etapie? Przecież meczet to nie tylko budynek. Jeśli miasto buduje to dla społeczności rezunów to właśnie po to by ich ideologie wdrażać do normalnego społeczeństwa.
  Najmniejsze działania takich demokratów muszą być pod naszą ścisłą obserwacją i należy reagować natychmiastowo wykorzystując mechanizmy demokracji.
  Nie można być obojętnym na to, co w tej chwili narzuca się nam Polakom!
  Exodus imigrantów zdaje się być jedynie dopełnieniem tego co dzieje się w polskich miastach. Mieszkańcy zajęci pracą i własną egzystencją nie zdają sobie sprawy, co władza PO w miastach robi za ich plecami, jakie niebezpieczne decyzje i działania podejmuje w imię rozkładu społecznego.
  I tu wzywam wszystkie organizacje patriotyczne do przeciwstawienia się takim decyzjom i jednostkom. W przeciwnym razie utwierdzona w przekonaniu władza, że ma społeczną akceptację odbierze nam prawa, polskość i godność.
  Islam jest obcą nam religią i nie do zaakceptowania na ziemiach, które były nękane, gdzie była VICTORIA nad rezunami i obcymi najeźdźcami, gdzie kultura chrześcijańska, Tradycja i cywilizacja łacińska upatruje swojej obrony.”

  Polubienie

 13. http://dzienreferendalny.pl/

  „Pomóż nam zorganizować referendum w tej sprawie. Razem zmusimy władzę do zmiany decyzji o przyjęciu imigrantów przez Polskę.”

  …….
  Ja dziś idę wydrukować formularz, zbieram wśród znajomych i wysyłam na biuro poselskie! Wy ludziska też to zróbta! Czołem wielkiej Polsce!

  Polubienie

 14. Gdy usłyszałem, że wznawiają X – Files, to zastanowiłem się o czym będą te odcinki, i pierwsza myśl jaką mi Lucyfer podszepnął za uchem: „Diavolusie, to będzie demaskacyjna ilustracja żydomasońskiego NWO, żeby bydło przygotowało się na technokratyczny armageddon od gadoidów antyludzkich”, no i słowo obrazem się stało 🙂

  Polubienie

  • Eh to był serial. A tak na marginesie wirus Zica jest już w Polsce. Podobno 28 osób jest zainfekowanych. Ponadto wirus już panuje w Serbii i wielu innych krajach Europy. Europa się wyludni.

   Polubienie

   • Tell me what’s that Light
    Lucifer’s the Light
    Tell me what’s that Light
    Lucifer’s the Light
    Tell me what’s that Light
    Lucifer’s the Light
    Lucifer’s the Light of the World

    Tell me what’s that Sun
    Lucifer’s the Sun
    Tell me what’s that Sun
    Lucifer’s the Sun
    Tell me what’s that Sun
    Lucifer’s the Sun
    Lucifer’s the Sun of the World

    Tell me what’s that Love
    Lucifer’s Love
    Tell me what’s that Love
    Lucifer’s Love
    Tell me what’s that Love
    Lucifer’s Love
    Lucifer’s the Love of the World
    Lucifer’s the Love of the World

    ………….
    Lucyfer to mój najlepszy przyjaciel w życiu, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wiedzie ku szczytom duchowej iluminacji, każdego dnia mnie czymś oświeca, zaskakuje, podsuwa wizja, ukazuje nowe zwierciadła rzeczywistości, jest drogą i prawdą słońca niezwyciężonego 666 🙂

    Polubienie

    • Lucyferze, chodź ze mną
     Lucyferze, rozpal to serce
     Lucyferze, ogarnij tę duszę
     Dla której jestem upadły, tak jak ty

     Uległem
     Gorzkim obietnicom życia
     Tak, uległem
     Ale nigdy więcej

     Lucyferze, ogarnij mą duszę
     Straciłem wszystko – wszystko co kocham
     Lucyferze, dzielimy ze sobą ciemność
     Jesteśmy braćmi, ty i ja

     Uległem
     Gorzkim obietnicom życia
     Tak, uległem
     Ale nigdy więcej

     Lucyferze, dziel ze mną to wino
     Gorzkie i czarne jak moja miłość
     Lucyferze dziel ze mną moje wino
     Wypijmy ostatni toast, zanim odejdę

     Uległem
     Gorzkim obietnicom życia
     Tak, uległem
     Ale nigdy więcej

     *****************
     piękna, melancholijna, ballada akustyczna, polecam jak i cały zespół, wspaniała muzyka, pod patronatem romantycznego Lucyfera …\m/…

     Polubienie

    • Bóg jest katem, Lucyfer wybawcą
     i tak należy odczytywać Biblię, że upadły Anioł był po stronie ludzi i chce ich wybawić przed prawdziwym obliczem Boga niszczyciela. Ale wymyślony Bóg, to rzeczywisty Lucyfer? tak ironicznie pytam, to może i Ty w końcu przestaniesz się okłamywać.
     a głosy i inne sygnały, które odczytujesz, to nic innego, jak cząstka Sanctusa, cząstka wszechwszystkiego. A nie Boga czy Lucyfera, Budyy, wiśni i czereśni 😉

     znam Sanctusie tą „melodię” z Lucyferem, ale to dalej komiks 😉

     Polubienie

    • w tym wszystkim co tu sobie poczyniam, boli cię prozaiczna ludzka zawiść, że nie posiadasz takiej wyobraźni twórczej jak moja, ot co! 😛 a jak ktos kiedyś powiedział, „wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”, bo ja sobie wyobrażam od dawna co będę w astralu po śmierci robił, i za prawdę powiadam Ci, będzie to wielkie opus magnum lucyferyczne na wysokościach 😀 … bo często mam sny z różnych wymiarów, planet, trafię tam gdzie są ci wszyscy lucyferyczni romantycy, co się pozabijali albo ich życie wyjebało bez mydła, dlatego że widzieli, czuli i rozumieli więcej niż pobożnicy zaślepieni bezrefleksyjną wiarą … także standardowo Ave Lucyfer i hellaluja! 😀

     Polubienie

    • hooja wiesz co mnie boli i czy w ogóle mnie coś boli? 😉 życzę Tobie, skoro tego pragniesz, abyś jak najszybciej odleciał i lataj sobie z alleluja i z allehooja i z allachem i wszystkim co tam sobie chcesz. myślę że tyle mówisz o śmierci, że wkrótce będziesz zadowolony. ale jak przyjdzie ten piękny carny dziań do ciebie, to weź tak asekuracyjnie pampersa i ręcznik, bo wtedy zrozumiesz co robisz. teraz bez sensu dialog o Twym świecie, który dla mnie jest koszem na śmieci, podobnie jak świat Leszka. A le szanuję Was, za to, że jesteście ludźmi, tylko pogubionymi i dlatego mam do Was szacunek 😉

     twoje odpowiedzi już są przepełnione nienawiścią, ironią, poniżeniem innego, wywyższeniem siebie… no ale mnie to nie dziwi, mam na te Wasze światy wyjebane i
     dlatego dalej u mnie szacunek 😉

     Polubienie

    • Sanctusie, a teraz Twe słowa lecz w pierwszej osobie, liczby pojedynczej

     w tym wszystkim co tu sobie poczyniam, boli MNIE prozaiczna ludzka zawiść, że nie POSIADAJĄ takiej wyobraźni twórczej jak moja, ot co! 😛 …

     widzisz już tą banalną różnicę, kiedy coś komuś wrzucasz? mówisz o sobie 😉 tylko o sobie 😉 zawsze o sobie 😉 a takie rozdwojenie jaźni to nic tylko pustka i walka z samym sobą.

     Polubienie

 15. Intronizacja Jezusa na króla Polski, to zapowiedź antychrysta

  Ruchy Intronizacyjne już od dawna działają na rzecz promocji swej idei. Do tej pory niewielu sądziło, że realizacja ich pomysłu jest faktycznie możliwa. Tymczasem serwis prawy.pl, a za nim m.in TVN24, podają, że dokument Aktu Intronizacji jest praktycznie gotowy. Sama intronizacja ma nastąpić w 1050 rocznicę chrztu Polski.

  To kolejny „Chrzest Polski” 😉 tym razem intronizacja lustrzanego odbicia chrysta, czyli antychrysta.

  Islam + intronizacja antychrysta = „wojna światów”

  nie wychodzi nic innego z tego „równania”

  qrwa ludzie, budźcie się, bo… czeka Was śmierć zamiast tego wygodnego, komiksowego snu. każda ziemska religia to religia ziemska. dlaczego niektórzy tego nie rozumieją? co w tym jest niezrozumiałego? jak prościej można ująć to w słowach? dlaczego nie chcecie myśleć? aaaa, bo ktoś pomyślał za was, ok, śpijcie dalej

  Polubienie

  • BAra a ile procent populacji polako-katoli jest pod wplywem episkopatu sterowanego z posoborowego watykanu.?Te wszystkie bzdury powtarzane na mszy ,kadzenie i inne formy hipnotyzerskie stosoowane na swiadomosci wiernych -Polakow ,musza miec wplyw na swiadomosc. Polska,-panstwo wyznaniowe troszczy sie o obywatela aby jego swiadomosc i dusza nie uciekla z pod hipnozy. Byc moze referendum w sprawie miglancow ,mogloby zapoczatkowac jakis tok myslowy u zniwolonych umyslowo ludzi.
   I podazajac tu za wypowiedzia GMO ,nalezy to pamietac i wbic sobie do glowy;

   „zwiedzanie swiata czytaj dosiadanie ciemnych penisow zawsze konczy sie metysowym bachorem albo wenera, lukaszenka wie o co chodzi nikogo nie wpuszcza nikogo nie wypuszcza po prostu odcina dodatkowe wydatki na leczenia takich „swiatowcow”, u nas powinno byc to samo, panstwa powinny wymieniac sie towarami ale nie ludzmi, poki mamy ksiezycowych i ich ziemskie zydomongolskie ludziki sypiace wszystkim co popadnie musimy odcinac wszelkie drogi transportu biobroni”

   zeby pozniej nie bylo u katoliczek i feministek ,ze nie wiedzialam iz tak bedzie i rzad z episkopatem nasz oszukal.”

   Polubienie

  • A wiesz ilu bylo i jest falszywych proroków, a kazdy jeden przekonany, ze to wlasnie jego Racja to Ta Racja Jedyna i „najmojsza”? Przykladowo wg Baby Wangi:

   „2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

   2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.”

   Przez to łatwiej pozniej bagatelizować różne takie źródła z rewelacjami.

   Polubienie

  • ,, Intronizacja Jezusa na króla Polski, to zapowiedź antychrysta”

   Możesz mi Barra Barra podać źródła, które podają dowody na twoje twierdzenie. Nie jakieś mity gnostyckie, symbolikę, którą można pojmować na setki sposobów( z resztą symbol nabiera jakiegoś znaczenia, jeżeli wtłoczona jest w niego energia, która następnie wypromieniowuje z tego symbolu)
   Podaj mi konkret. Taki, jaki Ty chciałbyś otrzymać. Nie żadne proroctwa, Blue Beamy.
   Jeśli prawdą jest, że systemy religijne zniewalają (a zniewalają), to mówienie o antychryście jest dalszym ciągiem kontynuacji przekonań religijnych.
   ,, qrwa ludzie obudźcie się” – czyli nie wstawiajcie na mentalne trony religijnego, podkreślam religijnego Jezusa, bo to Antychryst – tak to zrozumiałam.
   Nie chcę, Barra Barra, abyś szufladkował mnie w jakieś religie. Póki co to mam dosyć nawracania na tym blogu, który światłościami i ciemnościami stał się niedzielną szkółką agitatorską, gdzie nachalność niektórych wydaje się przekraczać granice przyzwoitości.
   Porozmawiajmy po prostu. Coś chcę zakumać. Tylko proszę nie używaj cytatów, bo ostatnio nasza knajpa to jakiś jeden wielki popieprzony cytat.

   Skoro intronizacja Jezusa religijnego to zapowiedź (według Ciebie)Antychrysta – no to do cholery! Skoro Antychryst istnieje i to w postaci Jezusa religijnego, to nie ma innej opcji, jak tylko ta, że rzeczywiście istniejący Antychryst jest przeciwieństwem (dualizm) rzeczywiście istniejącego gościa o imieniu Jezus, który nie miał zamiaru zakładać jakiejś fałszywej religii, a jego moce były tak samo potężne jak uosabiane z ciemnością moce zła! No ja w takim rozumowaniu widzę logikę. A ty?

   I jeszcze jedno. Wielu wątpi w historyczne istnienie gościa o imieniu Jezus. Liczy się tylko sfałszowany religijnie. Tak, dobra, no to mam pytanie: Ilu Polaków wierzy w istnienie Imperium Lechii? W kulturę Słowian jako cywilizację sięgającą 10000 lat wstecz?
   Aby było jasne. Nie wiążę faktycznie istniejącego myśliciela o imieniu Jezus z faktycznie istniejąca Lechią. Równie dobrze w tamtych czasach żydów mógł wkurwiać Arystoteles, Sokrates, czy Platon i mogli zrobić z nich fałszywą religię dla upierdolenia ludzkości. Nie myśliciel był tak ważny, jak ujebanie ludzkości.
   Wiem, wiem. Czasy Sokratesa to nie chrześcijańska religia, ale chodzi mi o wielkich myślicieli, którzy mogli by podzielić taki sam los.

   Mam jeszcze parę myśli, nie mrzonek, nie nawracania do kapliczek przydrożnych, gdzie z gipsu można wykleić mnóstwo bożków i tych niby dobrych aniołków i tych niby popieprzonych diabełków.

   Znamy się już trochę. Może nawet więcej niż z naszymi bliskimi, którym nie opowiadamy takich rzeczy jak tu. Chcesz porozmawiać?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Krysiu, zacznę od tego, że ja nikogo nie nawracam – tak Ciebie zrozumiałem – bo nie mam na co/kogo. Staram się ludzi odwracać od ziemskich bożków, stąd „obudźcie się”. nie każdy musi rozumieć, jaki sens kryje się pod każdym słowem, które piszę, bo zazwyczaj to skróty myślowe. W wielu moich wypowiedziach pojawiają się np. „prorocy” ale jako sługusy psychopatów, nic ponadto. no to mam nadzieję, że tą sprawę udało mi się przejrzyście wyjaśnić.

    tym czasem o nowym królu polski, to zacznij poszukiwania od proroctw 😉
    później poczytaj linki a w między czasie połącz inne wydarzenia, od których rozpoczęły się chrystusowe „wybory”.

    http://www.bibula.com/?p=801
    http://kontakt24.tvn24.pl/pod-palacem-chrystus-krolem-polski,26675.html
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jezus-i-krzyze-przed-palacem,146552.html
    http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/chca-by-jezus-byl-krolem-polski/lv3pk

    pewnie znajdziesz inne podobne, na pierwszy rzut oka nieistotne informacje;) ale jest tego dużo, ja już tego nie szukam, bo swoje wiem;)

    cóż mogę więcej dodać, jak tylko to, co sam czuję/widzę ale na szczęście to czas zweryfikuje a to już tuż tuż, bo niedługo Polska będzie szykowana emocjonalnie na przyjazd jezuity. być może będzie z nim również ten, co uciekł z Watykanu (polecam znowu proroctwa;)

    odczytałaś bardzo dobrze moje słowa, że chrystus ma dwa a nawet trzy oblicza, jak „moneta” (zobacz Krysiu, jak się złożyło, że idealnie pasuje Twoja myśl tutaj), Awers – chrystus, rewers – lucyfer, n trzecia strona – jak myślisz?

    Polubienie

    • Lucifer = 444, Jesus = 444, Polska = 444
     MORNING STAR = 888,
     OCCULT – 444
     TAROT – 444
     CROSS – 444
     ENERGY – 444
     TANTRA – 444

     Polubienie

    • Dzięki za podjęcie tematu, linki przejrzę, odniosę się do twoich, Barra barra, słów jutro( trochę przemyślę)

     Serdecznie pozdrawiam.
     No, jakieś ,,oczyszczenie” nadejszło i znów ,,Jarkowy przybytek” wypełniają ciekawe dyskusje.

     Polubienie

   • Krysiu, jeszcze tylko dopowiem, że oczywiście hostoria Lechii, Słowian, … to również „może” a może nawet „jest” komiksem dla masssss, bo skąd dziś można tak precyzyjnie o tym wiedzieć? są artefakty „słowiańskie” ale oni również czcili swoich bożków, więc jak to było przed Słowianami? 😉 a przed przed Słowianami?
    jak mówię: dla mnie nie jest istotna przyszłość, która jak wiemy jest jednym wielkim kłamstwem. ważna jest tylko przyszłość a nawet nie teraźniejszość, mało istotna przy tsunami przyszłości 😉

    Polubienie

 16. przed dalszym czytaniem proszę traktować każdego proroka jak tubę NWO, wypuszczoną wśród ludzi w różnych wiekach i latach 😉 nooo, to teraz przejrzycie plany psychopatów, którzy stworzyli każdą bałwochwalską ziemską religię

  Św. ojciec Pio: „Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze. Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych.”
  Dalej autor pisze: „Odnosi się wrażenie, że wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski „.

  Andrzej Klimuszko: „Przez Europę przejdzie fala wojen i kataklizmów, tylko nad Polską nie widzę krwi i zniszczeń, lecz promienne blaski przyszłości”

  Błogosławiony Bronisław Markiewicz, w sztuce „Bój bezkrwawy”: „Pokój wam, słudzy i służebnice Pańscy! Ponieważ Pan najwyższy was więcej umiłował aniżeli inne narody, dopuścił na was ten ucisk, abyście oczyściwszy się z waszych grzechów stali się wzorem dla innych narodów i ludów, które niebawem odbiorą karę sroższą od waszej . Oto już stoją zbrojne miliony wojsk z bronią w ręku, straszliwie morderczą. Wojna będzie powszechna na całej kuli ziemskiej i tak krwawa, iż naród położony na południu Polski wyginie wśród niej zupełnie. Groza jej będzie tak wielka, że wielu ze strachu postrada rozum. Za nią przyjdą następstwa jej: głód, mór na bydło i dwie zarazy na ludzi, które więcej ludzi pochłoną aniżeli sama wojna. Ujrzycie zgliszcza, gruzy naokół i tysiące dzieci opuszczonych, wołających chleba. W końcu wojna stanie się religijna. Walczyć będą dwa przeciwne obozy: obóz ludzi wierzących w Boga i obóz niewierzących w Niego. Nastąpi wreszcie powszechne bankructwo i nędza, jakiej świat nigdy nie widział, do tego stopnia, że wojna sama ustanie z braku środków i sił. Zwycięzcy i zwyciężeni znajdą się w równej niedoli i wtedy niewierni uznają, że Bóg rządzi światem i nawrócą się, a pomiędzy nimi wielu żydów. Wojnę powszechną poprzedzą wynalazki zdumiewające i straszliwe zbrodnie popełniane na całym świecie. Wy, Polacy, przez niniejszy ucisk oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim. I tym sposobem wprowadzicie dotąd niewidzialne braterstwo ludów, Bóg wyleje na was wielkie łaski i dary, wzbudzi między wami ludzi świętych i mądrych i wielkich mistrzów, którzy zajmą zaszczytne stanowiska na kuli ziemskiej. Języka waszego będą się uczyć w uczelniach na całym świecie. Cześć Maryi i Najśw. Sakramentu zakwitnie w całym narodzie polskim. Szczególnie przez Polaków Austria podniesie się i stanie się federacją ludów. A potem na wzór Austrii ukształtują się inne państwa. Najwyżej zaś Pan Bóg was wyniesie, kiedy dacie światu wielkiego papieża. Ufajcie przeto w Panu, bo dobry jest, miłosierny i nieskończenie sprawiedliwy. On pokornych podwyższa i daje im łaskę, a pysznych poniża i odrzuca na wieki. Szukajcie przede wszystkim Królestwa niebieskiego, dóbr duchowych, które trwają na wieki, bo co nie trwa na wieki, nie jest dobrem prawdziwym. Tym sposobem zapełnicie niebo, a na tej ziemi znajdziecie szczęście, jakiego świat dać nie może. Polacy, Bóg żąda od was nie walki, jaką staczali najlepsi przodkowie wasi na polach bitew w chwilach stanowczych, ale bojowania cichego, pokornego i znojnego na każdy dzień, szczególnie przeciw nieprzyjaciołom waszych dusz; żąda od was walki w duchu Chrystusowym i w duchu Jego świętych. On chce od was, abyście każdy na swoim stanowisku wiedli przede wszystkim na każdy dzień b ó j b e z k r w a w y. Tylko pod tym warunkiem dostaniecie się do nieba, a w dodatku zajmiecie już na tej ziemi świetne stanowisko pomiędzy narodami. Pokój wam!”

  Augustyn Hlond: „Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem. Trzeba ufać i modlić się. Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo – jest Różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem. Nastąpi wielki tryumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę.”
  „Nowa Polska będzie dostojna, mocna, wielka, a nawet atrakcyjna i przewodząca właśnie przez to, że szczerzej niż kiedykolwiek i konsekwentniej niż inni oprze swe życie i swą politykę na zasadach Chrystusowych.”
  „Jesteśmy świadkami zaciętej walki między państwem Bożym a państwem szatana. Wprawdzie walka ta stale się toczy bez zawieszenia broni, walka najdłuższa i najpowszechniejsza, dziś jednak na oczach naszych toczy się ona tak zawzięcie jak nigdy. Z jednej strony odbywa się zdobywczy pochód Królestwa Chrystusowego, z drugiej zaś strony ciąży nad światem łapa szatana, tak zachłannie i perfidnie, jak to jeszcze nigdy nie bywało. Nowoczesne pogaństwo, opętane jakby kultem demona, odrzuciło wszelkie idee moralne, wymazało pojęcie człowieczeństwa. Upaja się wizją społeczeństwa, w którym już nie rozbrzmiewa imię Boże, a w którym pojęcie religii i moralności chrześcijańskiej są wytępione bezpowrotnie. Wynik tej rozgrywki pomiędzy państwem Bożym a państwem szatana nie nastręcza wątpliwości. Kościół ma zapewnione zwycięstwo: Bramy piekielne go nie przemogą. Chodzi tylko o to, by każdy człowiek rzucił na szalę tego zwycięstwa zasługę swego moralnego czynu. Od nas zależy, by godzinę triumfu przyspieszyć. Każdy z nas w tym boju ma wyznaczone stanowisko. Kto na swoim posterunku nie daje z siebie wszystkiego, jest zdrajcą sprawy Bożej i naraża na niebezpieczeństwo innych. Kto zaś z tej walki z wygodnictwa się usuwa, jest dezerterem z szeregów oficerskich Chrystusa.”

  Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński: „W Ojczyźnie naszej dopełnia się szczególne misterium, którego znaczenia może jeszcze w pełni nie rozumiemy (…) Tej tajemnicy nie zdołamy przeniknąć! …są to tajemnice Boże.”

  Ojciec Czesław Klimuszko: ”Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…). Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.”
  ” Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości.”

  Św. Malachiasz (1128 rok): ” Polska, powstając majestatycznie jak feniks z popiołów, mężnie zrzuci pęta niewoli i stanie się jednym z mocartsw w Europie.”

  Matka Najświętsza do Giulio Mancinelliego (1608 rok): ” Dlaczego nie nazywasz mnie Królową Polski? Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością do Mnie płoną jego synowie.”
  „Ja jestem Królową Polski. Jestem Matką tego Narodu, który jest mi bardzo drogi, więc wstawiaj się do Mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj Mnie nieustannie, a Ja będę ci zawsze, tak jak teraz, miłosierną.”

  LODOVIC ROCCA, franciszkanin, prorok: „Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie.”

  Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy: ” Naród polski przejdzie drogę odrodzenia. Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy (…). W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa.”

  Niemiecka stygmatyczka Teresa Neumann: „Wy, Polacy macie do nas, Niemców, żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta.Wy możecie czuć się spokojni (…). Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już nic złego nie stanie.”
  „W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy.”

  Ksiądz Luciano Guerra, rektor sanktuarium w Fatimie, zapowiedział, że Polskę czeka czas katakumb. Zapewniał jednak, że atak ten tylko umiocni Kościół i oczyści go.

  Matka Boża Bolesna do Mikołaja Sikatki w objawieniach licheńskich (1850 rok): „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości.
  Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony.”

  Polubienie

  • nie licho barra 😀 , ale licho nie śpi, tylko atakuje paranoiczne umysły, no i obok wirusa Zica, atakuje inny dużo bardziej groźniejszy, dewocjonalnej neurozy schiozfreniczno eschatologicznej, którą zdaję się sprowadził tutaj niejaki „Leszek” misjonarz, który masturubuje się mentalnie pod Jezusa, i kto wie co tam jeszcze za rytuały czyni, aby jego powtórne przyjście zwieńczyć, na swojej pościeli czy gdzie indziej … no i niestety Leszek ma siłę rażenia dorównującą kapłanom nawiedzonym albo emisariuszom ewangelizacji rydzykowej czy natankowej, i widać że szczepy jego virusa Jesusa zaczynają tu zbierać sowite żniwa 😀 … egzorcyzmy są zbyteczne, bo dobry Boże nie pomoże, zwłaszcza że go tu nie ma, ale są stosowne zakłady rehabilitujące zaburzenia o podłożu nerwicy religijnej …

   Polubienie

   • Sanctusie, Ty również walisz gruchę aż do krwiaka przy każdej swojej wypowiedzi i nawoływania ludzi do swego świata. Jak widzisz nikt go nie chce, więc jesteś większym fanatykiem niż kolega Leszek, do którego nie masz szacunku. Smutek hooja Sanctusie, i żenada po pachy.
    wklejasz swoje ciemne klipy i teksty i qrwa muszę dłuugo przewijać skrolem aby przelecieć to gówno, którym wciąż rzucasz w mą stronę i innych. Nikogo to nie interesuje, więc zachowaj ten świat dla siebie. Słabość intelektualną dostrzegam u Sanctusa, bo tylko klipy i teksty zamknięte w cytatach, których publikujesz od groma. a jeśli już coś dodasz od siebie, to zazwyczaj jest to onanizm umysłowy o dupach, kotach, ciemnych, strasznych, czarnych, podłych, … i w tym widzisz piękno.

    bez sensu to dla mnie Sanctusie, ale masz swój świat i tyle i skoro ludzie odnoszą siędo Ciebie z szacunkiem to rób to samo, daj komuś sięwysłowić. Twoje ataki na innych są jak najprostszy scenariusz egzorcyzmów – ATAK

    o to chodzi w tym lucyferiańskim blasku czerni?

    Polubienie

    • andropauza to widocznie ciężkie brzemię, dla frustrata po 40tce, podejrzewam z alimentami i alkoholizmem utajonym … poza tym, cenzorem moich wpisów jest tutaj zdaje się admin, więc zamknij dupę, bo z gówna bata i tak nie ukręcisz, i mnie twoje pryncypialne wywody chuj obchodzą 🙂 … zatem sobię będę swoje robił i na nikogo się nie oglądał, a największe obsranie to masz Ty, i uzurpator się znalazł co górować usiłuje tandetną nju ejdżową retoryką miłościwej wspólnoty … i zapowiadam Ci, że każdy atak będzie odpiewnim kontratakiem, bowiem najlepszą obroną jest atak, i to się zawsze sprawdza, gdyż miarą prawdy jest skuteczność działania 🙂 … bo jak mnie ktoś wkurwi to ja go rozkuriwam do granic nienawiści i się tego nie wstydzę, nie udaję potulnego baranka …

     Polubienie

    • ale szambo wylało się z ryja 😉 to twoje czy lucka? chyba lucek nasrał przez twój otwór gębowy, skoro mówisz, że zapodaje ci rytmy z kosmosu? ja pierdolę, ić stont 😉

     mów do mnie jeszcze, bo wszyscy muszą zobaczyć lucyferiańską światłość wszechmiłości 😉 dawaj dawaj 😉

     Polubienie

    • to jest kwintesencja mojej miłości lucyferycznej, do ciebie podstarzały andropauzalny bigocie… także pierwsze moje myśli były bezwzględnie prawdziwe względem ciebie arrab arrab … bądź przeklęty, konaj w zapomnieniu! … a każdy kto mi zawinił skończył marnie w tym żywocie, jeden nawet zdechł w męczarniach, za to że mnie zaatakował, i ciebie też eliminuje totalnym wyjebaniem 🙂 … taka jest moja miłość, czystokrwista nienawiść do judejskich bękartów z breslau, którzy są kameleonami obłudnej cyberkreacji …

     Polubienie

    • dobrze że przynajmniej przyznałeś przed samym sobą czym jest twoja religia i kto ją wymyślił 😉 dobre, dobre 😉

     Polubienie

    • Sanctusie, ale przyznać musisz, że gdyby nie arrab arrab, to byś się nie obudził hehehe 😉

     „…no i to wszystko chuj strzelił w mojej głowie, jak uświadomiłem sobie, że banda żydomasonów psychopatów itp gadoidalne zjeby szykują nam…”

     podtrzymuję: Slava Sanctusie 😉

     bo dobry człowiek z Ciebie i podobnie jak z gmo, ze mną, Leszkiem, to nie Twoja ani moja, Ani Leszka, gmo wina, że ludzie mają papkę we łbie. w końcu przez tyle lat wbijali do łbów głupoty, to z tym się urodziliśmy. ja jednak mam inne światło niż Ty i Leszek. To światło nie jest określone ani miejscem, ani kolorem, ani „osobą”, ani niczym innych. A jest 😉

     Polubienie

    • Sanctusie 😉
     jest „new adge” ale to nie mój adres, tylko Leszka. tak samo jak „old adge”, to nie mój adres, tylko Sanctusa 😉
     system zafundował Tobie wybór: Bóg czy Lucyfer? wybrałeś to co wybrałeś, jak Leszek. ja mam mózg i nie wybrałem niczego 😉 ależ przewrotnie zabrzmiało a ile w tym prawdy ;0

     rozumiesz ? czy śpisz dalej? a może powiesz sobie „sprawdzam”? Ty się boisz swojej złości, że gówno w jakim uczestniczysz jest prawdziwym matrixem? znam wielu ludzi, którzy boją się wybudzić, choć uważają się za wybudzonych ale nawet śpiący mają otwarte oczy. prawda? życie 😉

     Polubienie

    • „Gnostyk nie czuje się częścią społeczeństwa, czy religijnej wspólnoty powszechnego kościoła. Czuje całkowitą odłączność
     od dążeń cywilizacji w której przyszło mu żyć, a bycie trybikiem w maszynie budzi jego odrazę. Podobnie jak Jezus, stwierdza:
     „ja nie jestem z tego świata” Powodem odłączenia mogą być jednocześnie: niezrozumienie świata, jak i niezrozumienie
     gnostyka przez społeczność w której żyje (np. z uwagi na jego indywidualizm, niepodporządkowywanie się przyjętym normom obyczajowym, czy nadmierna swoboda myślenia). Gnostyk poznał ten
     świat, żył w nim i był jego częścią, lecz w wyniku swoich duchowych doświadczeń lub rozczarowań zobaczył jaki jest naprawdę
     – duchowo martwy:
     „Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł
     trupa, tego świat nie jest wart”

     Gnostyk nie rozumie świata, gdyż jest człowiekiem nad wyraz wrażliwym o utopijnym, czy nawet romantycznym usposobieniu.
     Nie jest w stanie zaakceptować cierpienia, głupoty i ignorancji jakie wypełniają ludzką egzystencję i międzyludzkie relacje. Dostrzega bezsens w ludzkich dążeniach i działaniach, ułudę tego świata:
     „Żywi będą umierać. Ale w jakimż złudzeniużyją. Bogaci stają się ubogimi, królowie bywają strąceni, zmienia się wszystko. Złudzeniem
     jest świat”

     Separując się od złudnych pragnień ludzkości – materializmu, rządzy władzy – często odłącza się od świata (mentalnie lub
     również fizycznie przez odseparowanie), nawet do tego stopnia, że może z przekonaniem twierdzić:
     „Błogosławieni samotni i wybrani, wy znajdziecie królestwo, ponieważ pochodząc z niego, ponownie tam wejdziecie”

     Nie dąży jednak do tego by być samotnikiem, kiedy znajduje pokrewne dusze jest zdolny do pełnej, oddanej miłości.

     Gnostyk posiada także coś, co odróżnia go od ogółu ludzkości, co stawia go w opozycji do otoczenia. Jako człowiek uduchowiony,
     który ciągle wypełniony jest nadzieją, który w ciemnym tunelu widzi
     światło, niekoniecznie popada w nihilizm, lecz czuje boże wybraństwo. Czuje się wyjątkowym „dzieckiem światłości”. Będąc
     wypełnionym wewnętrznym światłem wybrańcem, czuje się, przekornie, w swym wyobcowaniu wolnym. Wolnym wewnętrznie.
     Przed pofrunięciem w niebiosa powstrzymuje go tylko ten materialny
     świat, ziemskie i społeczno-religijne kajdany.

     Cały więc świat, zarówno świat ludzi, jak i materii, gnostyk ostatecznie uważa za twór nieudany:
     „Ten świat powstał z błędnego kroku.”

     Wyobcowanie i wybraństwo, które przeżywa gnostyk rodzą emocjonalne i intelektualne napięcie. Z jednej strony jest świat,
     pogrążony w ciemności, z drugiej utopijne królestwo światłości, będące celem do którego zmierza dusza gnostyka. Świat,
     ciało, ciemność, ignorancja versus niebo, duch, światło i gnoza. Dualizm. Charakterystyczna cecha gnostyckiego światopoglądu
     najczęściej prezentowana we wszelkich opracowaniach poświęconych tej tematyce. Ten dualistyczny pogląd, związany z mentalnym wyobcowaniem, kieruje gnostyka w przeciwną stronę niż większość ludzi – do wewnątrz. Jego umysł jest tak jak gdyby wyposażony w instrument pozwalający mu odbierać fale dochodzące
     ze sfer wykraczających poza niedoskonały kosmos. Skupiony na wewnętrznym głosie poznaje samego siebie. Mówiąc językiem
     psychologicznym, gnostyk ma tendencje introwertyczne, energię psychiczną kieruje do wewnątrz.”

     Polubienie

    • tożsame, w pełni zgodne z moim stanem samoświadomości :), dokładnie tak się czuję, od dziecka się ta czułem, głód wiedzy, poznania, negacja zastanego świata i iluzorycznej rzeczywistości, w której ludzkość śpi … a ja się dawno wybudziłem i walczę z tym, co mi odebrało sens istnienia, pozbawiło mnie wiary, nadziei i miłości … walczę z Demiurgiem, od tysięcy lat i wcieleń …

     Polubienie

    • ,, 😮 ” , ,, 😀 ‚ , ,, 😉 ” , 🙂 ” , ,, 😮 ” , ,, …………………………………………………..

     Polubienie

    • Sanctusie, po prostu rozmawiajmy. wszyscy z szacunkiem do siebie, tyle i aż tyle. wszystko można powiedzieć i każdy każdego szanuje świat, a zwykle człeka wqrwia, że ktoś neguje jego świat. a może wszyscy są w błędzie i nie ma szans na odkrycie tego, co zostało „zakopane”. spokój wystarczy do normalnego życia. zresztą bez spokoju, życie nie jest normalne. prawda?

     Polubienie

    • możesz coś opowiedzieć o swoim wybudzeniu? zatrzymałem się na tym i ciekaw jestem na czym to wybudzenie polegało? co odeszło a co przyszło? możesz pisać skrótami, będę wiedzieć o co chodzi 😉

     Polubienie

    • powiadasz, że przyszedłeś na świat i jesteś w ciągłej walce. ciekawe, ciekawe

     – walczysz całe życie, ale co ci odebrało sens istnienia?
     – co ciebie pozbawiło wiary?
     – w co wierzyłeś przed tą kradzieżą?
     – co ciebie pozbawiło nadziei i miłości?
     – ile to jest całe życie u ciebie skoro „walczysz z demirugiem od tysięcy lat?
     – ile masz wcieleń od tysięcy lat?

     dużo tutaj lekko mówiąc – nieścisłości. uwiarygodnisz się, jakimś komentarzem, odpowiedzią na te miktro pytania. w twej podróży liczonej w latach świetlnych coś musi głębszego wynikać niż ten ziemski googlowy bełkot.

     pytania na później:
     – władasz jakimiś językami, których nie ma na ziemi?
     – potrafisz coś zburzyć myślą albo wzrokiem?
     – potrafisz zamieniać kamień w złoto? jakieś podstawy alchemii?
     – byłeś kiedyś na saturnie?
     – kto jest w piekle?
     – kogo tam nie wpuścili, choć bardzo chciał? chodzi o takich jak ty 😉

     zobacz ile szacunku w moich pytaniach. i nie ma tutaj podprogowej złośliwości, tylko poważne pytania, na które mogę dostać albo poważne albo głupie odpowiedzi

     Polubienie

    • powiem ci tak, że żadne moje słowa nie oddadzą tego co od urodzenia na tym świecie doświadczam … nie chcę tu popadać w tendencyjne tony martyrologiczne, bowiem to by zakrawało na wyrachowane wzbudzanie współczucia … ale gdybyś jako dziecko, w wieku 7 lat widział przez pół roku agonię własnego ojca, gnijącego na raka … gdybyś doznał terroru jako dziecko w szpitalu, za to że bezsilnie byłeś udręczony chorobą, a inni pacjenci cię za to bili i poniżali … gdyby własna rodzicielka obcięła ci nożem kawałek palca … gdybyś przeżył tą gehennę jakiej ja doświadczałem permanentnie po śmierci ojca, i moimi oczami widział co czynili mi ludzie, to może byś coś zrozumiał skąd moja nienawiść świadoma … gdybyś był świadkiem wielu tragedii jakich byłem, widział to okrucieństwo religijnego obłędu jakiego zaznałem … gdybyś mimowolnie miał sny prekognitywne spełniające się notorycznie … gdybyś miał tą nadwrażliwość rentgenowskiego odczuwania aury ludzi, telepatycznego odbierania myśli, widząc jakie potwory w nich żyją i przy katalizatorach odurzających mózg przejmują nad nimi bezwiedną kontrolę … to może byś cokolwiek zrozumiał z mojej świadomości …

     Polubienie

    • dużo za Tobą a może więcej jest za mną? licytacja nie jest ważna. Każdy pisze swoją opowiadanie w tej ziemskiej opowieści. pomimo swoich „życiowych przygód” nie pociemniało mi w umyśle. A mogło. To co doświadczamy, to nie KŁODY Sanctusie, tylko WSKAZÓWKI.
     nie zamierzam dawać Tobie życiowych rad, bo nie jestem omnibusem ani wyrocznią ale wiem, że świat każdego człowieka wyglądałby idealnie, powtarzam idealnie, tak jakbyś chciał, i każdy inny, gdyby nie zaglądał w przeszłość i wyzbył się fanatyzmu wiary. ta wiara jest wirtualna. zarówno Twój Lucyfer, jak i Bóg Leszka, są wymysłem psychopatów.
     Nie neguję wszechstwórcy, ale to nie Ci, których nam się przedstawia. masz dużą wiedzę, to wiesz jakie są lustrzane podobieństwa wszystkich bożków w różnych szerokościach geograficznych oraz w różnych cywilizacjach. jeden syf.

     a propo Twojego Taty, to powiem Tobie tylko tyle, że została zachowana poprawna kolejność w odchodzeniu z stąd. Czy rozumiesz, w jakim szczęściu żyjesz?
     Kolejność: dzieci żegnają rodziców. Inna kolejność jest prawdziwą traumą.

     Wiem Sanctus, że możemy gadać o wszystkim, więc róbmy to z szacunkiem, jak człowiek z człowiekiem a nie jak zombie z człowiekiem. tych klimatów już niedługo będziemy mieć dosyć a swąd śmierci będzie odczuwalny wszędzie. Nie sądzę, aby wtedy to się Tobie podobało, tak jak dziś jesteś zafascynowany tymi klimatami. porozmawiaj z tymi, co przeżyli II WŚ, i zapytaj o smród powietrza, którym przesiąkali ludzie.

     ps. po co jesteś jeszcze na ziemi?

     Polubienie

    • to co opisałem, to zaledwie wycinek … zanim umarł mój ojciec, umarł mój brat, miał jeden dzien, ponoć za sprawą matki, którą wywieźli potem do psychiatryka … kiedyś pracowałem w szpitalu jako sanitariusz, pare razy wydawałem ciała z prosektorium, wywoziłem raz człowieka w terminalnym stanie raka mózgu, i jak patrzyłem na jego twarz groteskowego bólu, to kurwa wierz mi, miał byś ten bunt wobec życia w materii co ja … a to był jeden z wielu druzgocących przypadków ludzi, których nawet własna rodzina już nie chciała oglądać
     … żyję jeszcze, bo mam nieudane samobójstwo za sobą, i traumę, że nawet tego nie udało mi się pomyślnie zrobić, i chujowe skutki uboczne wyszły … jakby była eutanazja legalna i darmowa w Polsce, to już bym się poddał … poza tym mam długi i muszę z honorem opuścić ten padół … ponadto czekam na nowy album Rotting Christ w tym roku 🙂

     http://ciemnanoc.pl/2015/11/01/smierc-uwolnienie-boskosci/

     przeczytaj kiedyś wszystko na tym blogu, nie dlatego, że ja Ci nakazuję, tylko żebyś poszerzył swoją świadomość, która wbrew twojemu samoporzekonaniu jest znacznie ograniczona, nie widzisz tego co ja, i nie chodzi o wywyższanie, tylko o horyzont widzenia duchowego … jeszcze mi podziękujesz, za ten dar wiedzy …

     a tak tytułem końca znamienny względem mnie przekaz duchowy:

     „Jeśli NIE PòJDZIECIE do piekła, będzie STRACENI !!!
     Religia uczy nas, aby unikać za wszelką cenę piekła, by się go obawiać, by przed nim uciekać jak przed miejscem strasznym: miejscem zatracenia i zła. Miło widzieć, że tymczasem sam Jezus powiedział, że przed pójściem do nieba musi przejść przez piekło: ponieważ droga do zbawienia prowadzi przez drzwi zatracenia (świadoma, a więc akceptowana, a nie narzucona i wycierpiana). Piekło nie jest miejscem, lecz psychicznym stanem duszy i wewnętrzną świadomością sumienia zdolnego zrozumieć i zaakceptować własne ograniczenia, wady i niedoskonałości bez traumy, bez popadania w rozpacz: kto nie zna własnego piekła, nie zna litości; tylko ci, którzy zeszli do piekieł potrafią być wyrozumiali względem innych; tylko ci, którzy przeszli przez piekło duszy są zdolni do dobroci i miłości. Cała reszta poprawnych moralistów może jedynie spekulować i tworzyć fantastyczne teorie na temat dobroci i miłości, aby potem, w praktyce, dostrzec, że ani jej nie widać, ani jej nie czuć.
     W piekle znajdziemy Boga. Tylko On tam mieszka, ponieważ ludzki upadek jest piekłem Boga (tak jak dla rodzica jest nim upadek dziecka). Tylko w piekle dowiemy się co to jest ludzka prawda. Ale jedynym, który może doprowadzić nas do piekła jest Szatan, czyli zaakceptowana świadomość własnego zła, nie czując się przez to ani skazani, ani godni miłości ze strony stworzenia Bożego. I to nosi nazwę przebaczenia.
     Pomiędzy zrozumieniem tego a doświadczeniem jest po prostu piekło, którego tak bardzo unikamy.”

     „Lucyfer, TEN, KTòRY PRZYNOSI ŚWIATŁO
     Pochodzenie nazwy „Lucyfer” jest bardzo wyjątkowo pouczające.
     Lucyfer: zwiastun światła. W języku łacińskim, słowo „lucyfer” składa się z „lux” (światło) i „ferre” (przynosić), wskazuje na tzw. gwiazdę poranną, czyli planetę Wenus, czyli miłość do samego siebie. Gdybyśmy nauczyli się patrzyć na Szatana jak na głos wewnętrzny, który ukazuje nam prawdę „pod światło”, czyli w sposób pośredni, odkrylibyśmy wòwczas wielką prawdę: Szatan pokazuje nam jak bardzo jesteśmy fałszywi, jak bardzo karmimy się hipokryzją, jak bardzo lubimy ukryte zło, jak wiele strachu, pogardy i ukrytej nienawiści żywimy względem Boga. Ale nie chcemy go słuchać, nie chcemy go uznać, nie chcemy konfrontacji z samym sobą. Diabeł: w późnej łacinie słowo”diabolus”, oznacza oszczercę, oskarżyciela, od greckiego -διαβάλλω, diabàllo = oszczerca i zniesławiający … ale to my jesteśmy najgorszymi oskarżycielami, jesteśmy przeciwnikami samych siebie, gdy nie chcemy zobaczyć naszego własnego fałszu.
     W judaizmie słowo biblijne ha-satan (שָׂטָן) oznacza przeciwnika, przeszkodę, a nawet sądownego oskarżyciela.
     Jakby nie patrzeć, Szatan jest głosem naszego sumienia, ktòry nas oskarża. Oczywiście nie chcemy widzieć w tym dobra, bo to my jesteśmy złem, o ktòrym szepce do naszego ucha Szatan. Gdybyśmy słuchali tego głosu wewnętrznego, przyczyniłby się on do naszej poprawy, ale lepiej pozbyć się tego „diabelskiego” podszeptywania obarczając Szatana winą i pogardą, stając się przeszkodą – Szatanem- samego siebie (oto dlaczego Jezus nazwał Piotra Szatanem, gdy chciał pokrzyżować Jego Misję Zbawienia ).”Nie słuchajcie węża”… mówi nam religia, ponieważ religie nie chcą, aby człowiek był psychicznie niezależny od przykazań i dogmatów politycznych oraz religijnych. Tymczasem Jezus udał się na pustynię – do swego serca – aby poddać się kuszeniu przez Diabła, aby słuchać głosu swej nieświadomości.
     Słowo”demon” w późnej łacinie „daemonium”od greckiego δαιμόνιον, „daimonion”, δαιμόνιος, „daimónios” oznacza należącego do bogów, godnego podziwu, niesamowitego; pierwotnym znaczeniem słowa „demon” w języku greckim jest „boska istota”, istota, która jest dokładnie w połowie drogi między tym, co jest boskie i tym, co jest ludzkie; jest tu mowa o funkcji pośrednika między tymi dwoma wymiarami (jak intuicja pośredniczy pomiędzy rozumem i nieświadomością). Tylko osoby z dużą samoświadomością i wewnętrzną wiedzą potrafią podjąć dialog z własnym Demonem i stąd wiedzą jaka jest ich prawda, a jaki jest ich fałsz. Nie boją się go, lecz nad nim dominują.”

     „KTO powiedział, że szatan jest straszny?
     Pismo Święte opowiada, że Lucyfer był najjaśniejszym z aniołòw, pięknym, wspaniałym, najinteligentniejszym ze stworzeń. Tymczasem dziecinne tradycje religijne zrobiły z tego anioła straszliwą bestię, rogatą i ogoniastą, o śmiertelnie strasznym aspekcie … Kto naprawdę zgłębia naturę zła może być tylko nim zafascynowany i do pewnego stopnia przyciągnięty; jego piękno, urok, płynność i prostota są niezrównane, jego pokusa prawie nie do odparcia (pokusa jest zawsze piękna, nigdy przeciwna zmysłom i naturze). Zło jest tak naturalne jak dobro, czyli spontaniczne, nie ma nic wspòlnego ze strategią, nie jest mechaniczne. Fałszywa wizja piekła jest zaś potrzebą systemu religijnego; służy manipulowacji ludzkim strachem. Z tego powodu, kiedy ludzie w końcu dorastają, odkrywają w sobie nieufność wobec Boga ròwną obawie przed diabłem.”

     Polubienie

    • lucyfer musi być światłem, skoro to droga do boga. dlatego „jasność” nie istnieje bez „ciemności” i w drugą stronę. qrwa nie ce mi się wkręcać bo dla mnie jest to oczywistość a dla ciebie nie. to nie istotne Sanctus.

     jak przyjedzie pseudo papież do Polski, zrozumiesz moje dzisiejsze słowa;) a jak już zrozumiesz, to wróćmy do tematu, przy okazji którego będziemy już więcej więcej widzieć o nowej ogólnoświatowej religii;)

     Polubienie

  • ja wierze w przepowiednie ojca jeremiasza pepicka a mowi on ze kraj na polnoc od czech prawie doszczętnie zostanie zaatakowamy przez dzikie koty i nie będzie jednego jego mieszkanca ktory nie będzie podrapany

   Polubienie

    • Takie kiedyś prowadziliśmy ciekawe rozmowy … ech …
     A dziś wyrzuty, zarzuty, podrzuty, narzuty, … obrusy
     Czy takim stanem musi zakończyć się znajomość, aby … zaczęła się przyjaźń?

     A może to wszystko, co mieliśmy sobie do powiedzenia ? …
     Męczy się człowiek, gdy okłamuje samego siebie, ale jeszcze ciężej mu, gdy o tym nie wie.
     Światłości, ciemności, grube, chude, mądre, głupie, bliskie, dalekie – to wszystko nazwy, znaczenia, odbiory, scenariusze, gadżety.
     Moneta, wbrew pozorom, ma trzy strony: moneta ma awers, moneta ma rewers i moneta po prostu jest.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • No właśnie takie kiedyś prowadziliśmy ciekawe rozmowy,tak masz Krysiu racje tak było,co nie znaczy,że tak już nie będzie.
     To zależy tylko od nas samych,od naszych myśli i stanu ducha.
     Jak na razie to większość z komentujących na blogu Jarka,
     widzi świat dalszy i bliższy w bardzo czarnych kolorach,ja nie
     neguję tego,że sytuacja w obecnym czasie jest zła i wymaga
     od nas głębszych analiz.Jak już kiedyś wspominałam,że staram się zawsze szukąc światełka w tunelu,pomimo,że wokół ciemno.
     Ale nie możemy się nakręcać i tworzyć czarnych scenariuszy,to
     nie uzdrowi złej sytuacji,a raczej ją pogłębi,bo nasze czarne myśli
     tworzą czarną/złą/ energię,która rozprzestrzenia się w całym wszechświecie,widzimy to co chcemy zobaczyć i to przyciągamy.
     Człowiek pozytywnie nastawiony do siebie,życia i wszystkich
     wokoło ,posiada taką wielką siłę pozytywnej energii,że przyciąga
     do siebie wszystko czego zapragnie,nie ma ograniczeń,jeśli tylko
     zidentyfikuje pragnienie i zaczyna to dostarczać analizować w pełni i w sposób jaki człowiek zezwala.Chaos,zamieszanie i
     niezgoda,cierpienia,wyzysk jednych przez drugich na naszej
     planecie Ziemi jest rezultatem naszych ciemnych/złych/ energii
     /myśli/.Dopóki nie zrozumiemy i zaczniemy żyć zgodnie z uniwersalnymi prawami ustanowionymi przez Nieskończonego Stwórcę nie zaznamy pokoju i pomyślności przynależnej naszej
     cywilizacji/ludzkiej/.Jedyny ratunek dla naszej Planety Ziemi to
     całkowita duchowa przemiana człowieka.

     W obecnym czasie wg mnie mamy tylko dwie opcje:

     1.Prawdziwie zastosować duchowe wzorce,ktore wspierają
     zharmonizowanie się z prawami życia ewolucji,przekazane nam
     ludziom w kodeksach duchowych różnych starych cywilizacji
     oraz przez wielkich proroków z przeszłości.

     2.Być świadkami skutków ludzkiej nieodpowiedzialności,
     nieświadomości,ignorancji oraz duchowej niewrażliwości w stosunku do moralnych wypaczeń,eksploatacji i niszczenia
     ekosystemu,braku solidarności i miłości do ludzi oraz innych żywych istot zamieszkujących Ziemię,doświadczyć skutków
     doprowadzenia do nieobliczalnych zbrojnych konfliltów wojennych tak szkodliwych dla naszej planety Ziemi.

     To do nas należy wybór ,czy nr 1,od którego na razie jesteśmy
     jeszcze daleko,czy nr 2 którego jesteśmy w obecnej chwili blisko.

     Nasza podświadomość jest generatorem naszej rzeczywistości,
     jest siedzibą uczuć i jest kreatywnym programem komputerowym
     Cokolwiek człowiek prawdziwie czuje i w co wierzy,jego
     podświadomość to przyjmuje i przenosi do rzeczywistości.

     To takie proste a zarazem dla niektórych trudne w realizacji.
     Według mnie ,życie to ECHO
     Co wysyłamy – wraca
     co siejemy – zbieramy
     co dajemy – dostajemy
     to co widzimy w innych – jest w nas
     pamiętajmy,życie jest echem,zawsze wraca.

     Krysiu już jestem,narazie w porządku,serdecznie pozdrawiam.
     Przesyłam dla wszystkich i każdego z osobna gwiazdy miłości.

     Polubienie

    • Pięknie Aniu mówisz, ale my chyba jesteśmy utopistki! 😀
     Wpadłyśmy na kosmiczny pomysł! Skoro ,,nasze” chłopy w życiu(!) nie będą z nami mówić o miłości, to doszłyśmy do wniosku, że w knajpie Jarka to się uda!

     Ku naszemu zdziwieniu oni też nie chcą! 🙂 NO BO TO FACECI!!! ZUPEŁNIE INNA GLINA!
     Ale jedno jest pewne. Oni nas słyszą. Rozumieją, ale gdyby mieli podejmować z nami tematy duchowo miłosne po prostu przestali by być tymi, KIM SĄ!

     Wyobrażasz sobie na tym blogu sam babiniec, gdzie Jarek podaje ci przepis na zajebistą maseczkę lub jakieś inne zniewieściałe pierdoły? 😀 😀 😀

     Serdecznie pozdrawiam i ciesze się, że znów jesteś.

     PS. A tak nawiasem. Jarek! Znasz jakąś metodę na celulitis? 😀 😀

     A wiesz, Aniu, dlaczego mężczyźni nie mają celulitu?

     Bo to brzydkie … 😀

     Polubienie

    • cytryna + ziemniak + awokado + ogórek + oliwki = blender (min 0,5l)
     siadasz w wannie po gorącej kąpieli, ręcyma nacierasz się wszędzie, nawet w uszach a raczej dosłownie wszędzie, gdzie się da. 2-3 tygodniowo i po miesiącu masz szerszy uśmiech
     generalnie polski ziemniak czyni cuda z cerą

     Polubienie

    • Oj! Dzięki Barrunia! Twoja unikalna metoda już zadziałała!!
     Wiesz jakie mam teraz zajady od śmiechu!! 😀

     A co do tej mieszanki. Wolę zapytać eksperta. Gmosiu stosowałeś? I jak?
     W czym skuteczniej? W wannie czy w balii? 😀
     Nie śmiej się Barra Barra, Gmo wie, bo Jarek mu polecił!

     No widzisz, Aniu! Okazuje się, że z FACETAMI też można! 😀

     Dzięki Barra Barra za kartoflankę. Puszczę dalej … 😉

     Polubienie

    • szkoda że robisz kabaret z moich słów, ale cóż, chciałaś mieć na blogu jakość a zabrakło „ś” i jest jakoś 😉 gdybym teraz powiedział, że to stosują mądre zawodowe kosmetyczki, to żartów już mniej? prawda?
     jeśli myślisz, że na celulit są kremy, to … i teraz powinno być śmiesznie, ale Wy kobitki lubicie siebie okłamywać;)
     ps. nie stosowałaś mixów warzywnych na cerę, to nie wiesz 😉

     Polubienie

    • ,, szkoda że robisz kabaret z moich słów, ale cóż, chciałaś mieć na blogu jakość a zabrakło „ś” i jest jakoś 😉 gdybym teraz powiedział, że to stosują mądre zawodowe kosmetyczki, to żartów już mniej? prawda? ”

     Kochany Barra Barra! Najwyraźniej daleko mi do mistrzostwa w przekazywaniu żartobliwego klimatu za pomocą ,,pióra i papieru”.
     Zażartowałam do Ani, jakoby Jarek miał prowadzić ,,babski” blog i miał z ekscytacją dzielić się ze swoimi ,,przyjaciółkami” nowinkami kosmetycznymi.
     A ty Barra Barra, miły, wrażliwy i zarazem poważny gość potraktowałeś moją prośbę całkiem serio na zasadzie: ,,a może rzeczywiście Krysia ma … ”
     No i wyszedł nam niezły warzywny kramik! 😉

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Oj przestańcie, czasem nawet w cierpieniu trzeba się pośmiać,
     bo jak mówi przysłowie „śmiech to zdrowie”.Nawet drobne
     uszczypliwości przemieniajmy w żart,jest to z korzyścią dla nas..
     Barra Barra Ty taki mądry i kulturalny a obrażalski jak panienka
     a pfuj.Nie obrażaj się na mnie za moje żartobliwe uwagi.
     Pozdrawiam cieplutko i wrzuć na luz jak mówią małolaty.
     My z Krysią już tak mamy,że lubimy czasem pożartować,co przy
     waszych męskich kłótniach jest tylko kropelką w oceanie.

     Polubienie

    • tak zgadzam się Aniu. dziękuję za kubełek wody. dużo emocji w tym arcie a wątków chyba z dwieście czterdzieści trzy, albo więcej.

     bez was kobitek faceci dawno by wyginęli, jaka to oczywistość, prawda? 😉 potraficie rozładować napięcie na milion sposobów.

     Krysiu, przyjmij kwiatki od barra barra, są z mojego dolnośląskiego pola, jest ich chyba z 50, tak patrze, to są wszystkie kolory oprócz alpejskiego fioletu. szukam dalej ale plecy już mnie bolą. w zamian dorzucam słodziaka buziaka, no i luuzzzzz;)

     Polubienie

    • Wiesz co Barra Barra? Zdradzę ci sekret. Nawet Ania o tym nie wie.
     Jakieś takie my we dwa z Anią porobiły się planety bliźniacze czy cóś? Dwa końce jednego kija?
     Jak ja jestem wdechem, to ona oddechem. 😀
     Zauważyłeś, że w naszej knajpie nic o mnie bez Ani i odwrotnie? 😀 😀
     Nosz to stół i nożyce! 😀 Tyle, że (no nie mogę ze śmiechu!), tyle, że ,,uderz” w Anię, to się Krysia odezwie! 😀 ,,uderz” w krysię, to się Ania odezwie! 😀

     Noooo , czasem to obydwie jesteśmy nożycami, jak ktoś niepotrzebnie pieprznie w czyjś stół. I to wcale nie obchodzi nas czy się temu stołowi (nie naszemu) podoba nasze brzęczenie. 😀 😀

     Już tak kiedyś myślałam, że może byśmy choć raz walnęli w jeden stół, ale taki na werandzie w ogrodzie!
     No po prostu, jak pomyślę o naszych wyobrażeniach o nas i o zobaczeniu siebie, to z pewnością buzie nie zamykały by się nam do co najmniej drugiej w nocy. A czemu do drugiej? No bo kiedyś trzeba pójść w kimono! 😀 Czy nie?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • barra zna sekret zaczarowanej Krysi? no, no… i nawet zaczarowana Ania go nie znała? no, no… jestem ciekawe czy teraz faktycznie inni stali, kefirowo rdzenni goście by to potwierdzili, bo teraz to sam zauważyłem. qrde faktycznie. jakbyście o tej samej porze wracały do domu, zamykały się w różnych pokojach i czekały aż ktoś zarzuci na Was wędkę 😉 wtedy ŁUUP! dziewczyny są na haczyku, jadą w stronę wędki ale pod wodą nie widać kto nawija żyłkę;) wędkarze są nieprzewidywalni, są tacy, co mają wypieprzone na wszystko, są frustraci, … nie chce mi się wymyślać, bo nie jestem zaczarowaną rybką 😉 a cobyście drogie koleżanki powiedziały o kefirowych wędkarzach?

     Polubienie

    • wpisz w mercola.com to czego szukasz po angielsku tony sposobow także curezone.org a na wszystko jest plulkanie wątroby wg hulda Clark w każdej chorobie, robilem 7 razy mogę polecić, nawet można się uzaleznic od tego bo się człowiek czuje jak noworodek tydzień czy dwa a później znowu się zaklejamy cukrem maka glutenowa i tak w kolko, jak olejemy czyszczenia to skończymy wcześniej niż w instrukcji i dowidzenia a jeszcze wcześniej będą nas borowac godzinami u zebokreta i na stole operacyjnym…
     zaczaelm się czyscic jak zobaczyłem ze durne papuzki afrykańskie czy jakies tam przez tydzień jedza tylko gline… widać nie takie durne znowu i odchodzą jak w instrukcji zakladajac ze je jakiś kocur nie zahaczy -_- a kocurki lubia papuzki karramba =_=

     Polubienie

    • ,, a cobyście drogie koleżanki powiedziały o kefirowych wędkarzach?”

     Mówisz, kefirowi wędkarze.
     Tak, to dobre porównanie, ponieważ rzeczywiście ludzie przychodzą nad wodę wtedy, kiedy mają czas.
     Jedni przychodzą aby odpocząć. To ci, dla których nie ma znaczenia spining czy bambusówka. Nie dbają o to jaki jest grunt, w którym miejscu od spławika umocować ciężarek. Dla nich haczyk czy kotwiczka to jeden czort. Ci ludzie patrzą bez większego zainteresowania na wędkarzy, wyszukując raczej ciekawych widoków nad wodą.

     Inni to już nieco ,,wyższy” poziom wędkowania. Ci wiedzą po co przyszli – po rybę, więc podpytują bardziej wprawionych czy dziś na robaka, czy na kłódkę, czy na ciasto, czy może na żywca, bo zależy co dziś bierze. No a jak spławik ruszy, to zmęczyć, czy na podryw.
     Ci wędkarze chłonni są wiedzy, ale są wśród nich tacy, którzy pojąwszy ,,coś niecoś mądrego” lubią popisać się przed laikami większymi od nich, choć sami cały czas jeszcze przychodzą na ryby z ręcznikiem i mydłem( muszą często myć ręce, bo gówno łapią).
     Na kefirowym pomoście są też tacy, którzy wiedzą dużo o łapaniu, ale uwielbiają popisywać się sprzętem, co rusz to nowym, zakupionym koniecznie w markowym sklepie wędkarskim. Chwalą się nowym kijem, czujnikami elektronicznymi, latają po pomoście, robią hałas, co wpienia pozostałych wędkarzy, którzy nie po to wyrzucili wiadro kulek z karmą, aby wrócić na chatę z pustym buczem. Czasem któryś z nich nie wytrzyma. Ci, nazwijmy ich, ,,głośni” owszem, łapią rybę, ale w większości to zasługa sprzętu i gadżetów.
     Na kefirowym pomoście nie ma opłat, miejscówek, więc można spotkać przygodnych wędkarzy. Ci najczęściej doskonale wiedzą co o tej porze roku i dnia, przy tej pogodzie i na co będzie brać. Ich stara wędka, co najwyżej wyposażona w miedzianą błyskotkę, nooo, może w woblera, wystarcza. Tu nie można powiedzieć, że wędka to połączenie wody z wariatem. O nie! Ci ludzie oprócz spławika zarzucają do wody swoją wieloletnią mądrość. Chętnie przekażą swoją wiedzę. Siedzą na pomoście do czasu, gdy panuje na nim cisza, w której człowiek i przyroda stanowią jedno.

     Ech …, no to se połapaliśmy …

     Spadam na chatę, bo gówniarze kajakami podpływają. Rybę straszą. 😀 Z resztą słońce już wysoko, ryba w trzciny idzie …

     Polubienie

    • Wiesz Krysiu faceci są czasem bardziej „babscy” aniżeli my.
     Tylko dla fasonu udają męskich,ale co tam niech im się wydaje,
     że tak jest.I tak lubię się z nimi droczyć,są jak dzieciaczki.
     Spróbuję swoją mordkę ()*-*() ,Twoje coś mi nie wychodzą.

     Polubienie

 17. You weakened and tore my heart
  You ripped and purged my soul
  You invoked this night without a care
  Initiated the end of love
  All light bends into a hole
  Of utter nothing
  A hopelessness I can not comprehend
  Veils and thrusts and burns and tears

  My black fate
  My black faith

  I cast my love away
  Twist in hell where I belong
  And now you’ve come to see me smile
  So you can be happy for a while
  The warmth has left me my dear
  Left but a future of empty years
  With a trail of nothing
  And even darker descent

  My black fate
  My black faith
  My black hate
  My black faith

  ……….
  Ludziska, miast biadolić o tym co nas czeka, to sobie zobaczta i posłuchajta ujmujących za serce i duszę dźwięków, do jakich szlachetny mecenas sztuki – Lucyfer inspiruje 🙂 … wielu się to spodoba, nawet jak zaprzeczą 😉 … genialny klip, w kolorach sepii, to morze, tańcząca kobieta na tle zachodu słońca, i obmywające ją wzburzone fale – istne misterium lucyferycznej Ery Wodnika 🙂

  Polubienie

 18. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/symboliczny-zegar-zaglady-wciaz-pokazuje-godzine-2357?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Naukowcy postanowili, że symboliczny Zegar Zagłady nadal będzie wskazywał godzinę 23:57. Do największych zagrożeń dla ludzkości zaliczono zbrojenia i modernizacje arsenałów nuklearnych, zachodzące zmiany klimatyczne oraz konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Gdyby te mocarstwa wypowiedziały sobie otwartą wojnę, najprawdopodobniej zostałaby użyta broń jądrowa.

  Stwierdzono że porozumienie nuklearne z Iranem oraz rozmowy w Paryżu w sprawie zmian klimatu i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych były bardzo ważne, ale musimy rozwiązać jeszcze wiele innych kwestii. Wskazano na konflikt syryjski i ukraiński, napięcia na linii NATO-Rosja, spór o wyspy na Morzu Południowochińskim oraz stale powiększający się arsenał broni masowego rażenia w Chinach, Indiach, w Pakistanie i Korei Północnej.

  Co więcej, rozwój technologiczny również niesie ze sobą kolejne zagrożenia. Uczeni przyznali że biotechnologia, sztuczna inteligencja i cyberataki mogą wywołać kryzys na skalę globalną. Zarząd z Bulletin of the Atomic Scientists postanowił nie ruszać wskazówek Zegara Zagłady ale dodał, że „decyzja ta nie jest dobrą wiadomością, a wyrazem konsternacji, że światowi przywódcy nadal nie potrafią skupić swoich wysiłków i uwagi świata na redukcji skrajnego niebezpieczeństwa, jakie stwarzają arsenały broni nuklearnej i zmiany klimatu”.

  Aby uchronić świat przed zagładą, mocarstwa powinny znacznie zredukować wydatki na modernizację broni jądrowej i przyspieszyć proces rozbrajania, stawić czoło Korei Północnej, ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, rozwiązać problem z odpadami nuklearnymi i stworzyć nowe instytucje, które mogłyby zająć się badaniami nad przyszłymi zagrożeniami, jakie mogą stwarzać nowe technologie. Zaskakujące, że naukowcy nie wymienili kryzysu migracyjnego w Europie, który przecież stanowi poważne niebezpieczeństwo na naszym kontynencie.”

  Polubienie

 19. „Dziwi natomiast fakt, że cała reszta historyków i nauczycieli przyjęła te wypociny, jako podręcznik do nauczania historii w Polsce. A wygląda na to, że albo zdecydowana większość, to przyjezdni i ich zupełnie nie obchodzi sprawa mówienia prawdy, byle płacili; albo są to osoby już na tak niskim poziomie intelektualnym i moralnym, że nie widzą nic zdrożnego w bałamuceniu kolejnych roczników uczniów.

  Obecnie, dysponując mass mediami i Internetem, oszukiwanie społeczeństw jest o wiele prostsze. Przykłady takich oszustw przytaczałem kilkakrotnie. Najsłynniejszym jest powszechnie znana sprawa WTC, czyli tych 3 budynków wysadzonych w USA, a w Polsce nie wiadomo dlaczego nazywanymi „dwiema wieżami”. Przypomnę, że był to pretekst do ataku na Irak, a potem Afganistan, czyli rozpoczęcie IV WOJNY OPIUMOWEJ.

  Przed omówieniem zbliżającej się rocznicy Powstania Styczniowego, w celu lepszego zrozumienia procesów, jakie odbywają się na naszych oczach, przytoczę sprawę dwóch gier wywiadów, tj. Vanunum i Snowdena. Myślę, że wszyscy PT Czytelnicy żyli już w czasach, kiedy pierwsza z tych spraw miała miejsce, tj. koło roku 1986. Każdy więc może poszukać osobiście i sprawdzić historię tych osobników. Pozwoli to, poprzez analogię, ustosunkować się do zajść, jakie miały miejsce 156 lat temu. Proszę pamiętać, że wszelkie mechanizmy działania służb specjalnych, obojętnie jak je będziemy nazywali, są takie same.

  Opublikowany już przed kilku laty raport CIA na temat tzw. rewolucji na świecie w ostatnich 200 latach, jednoznacznie stwierdza, że żadna nie odbyła się siłami wewnętrznymi, tylko wszystkie były manipulowane z zewnątrz. Do dnia dzisiejszego etatowi profesorowie historii w Polsce tego pojąć nie mogą!

  Dlatego prawdziwy i brutalny jest napis na gmachu CIA: NIC NIE JEST TAKIE, NA JAKIE WYGLĄDA.

  Otóż, przechodząc do agenta Snowdena, przypomnę, że ten młody człowiek zrobił zawrotną karierę w mediach masowej dezinformacji, jako rzekomy agent służb specjalnych, który nie mogąc znieść zakłamania i kreciej roboty tych służb, postanowił opublikować tajne dane. Tak go przynajmniej w skrócie przedstawiały media wszelkiego gatunku, ale tych samych wydawców. Jak wiadomo od 2010 roku, całość pakietu kontrolnego wszystkich wydawnictw na świecie znajduje się w jednym ręku. W fabularnej formie przedstawia to doskonały film pt.: ”Szpieg” z Al Pacino.

  Przechodząc do realnej sytuacji, proszę sobie przypomnieć te dzienniki telewizyjne, rozpoczynające się od informacji Snowdena. Poniżej przedstawiam, jak najbardziej oficjalny, życiorys Edwarda Snowdena.

  Młody człowiek wstąpił do armii w wieku 19 lat, bez skończenia matury nawet, w 2003 roku. Był ambitny i chciał się dostać do jednostek specjalnych. Nie miał szczęścia, ponieważ zaraz na początku złamał sobie obie nogi.

  I mamy pierwszy problem, z tym życiorysem, nie Snowdenem. Od kiedy to do sił specjalnych biorą człowieka bez matury i jakiegokolwiek przeszkolenia wojskowego? Ale idźmy dalej. Po tym „wypadku” Snowden zostaje zwolniony z wojska, ale o dziwo, dostaje pracę jako ochroniarz [bez przeszkolenia] dla programu NSA [NSA to najbogatsza agencja wywiadowcza USA], na Uniwersytecie w Maryland. Zawsze do firm ochroniarskich przyjmuje się ludzi po odbyciu służby wojskowej. Służba wojskowa jest nie tylko darmowym szkoleniem rekruta, w przeciwnym przypadku musiałaby go szkolić agencja ochroniarska, ale także sprawdzianem jego predyspozycji, czyli przydatności do zawodu.

  Tak więc niewytłumaczalne jest, jak taki młodzieniec bez matury, bez zaliczonej służby wojskowej, dostał prace ochroniarza, w dodatku ochrony programu, czyli intelektualną, na Uniwersytecie. Chyba że przyjmiemy założenie, iż poziom uniwersytetów w USA się już tak obniżył, że przedszkolaków także przyjmują. Podobnie jak niewytłumaczalne jest na przykład branie 20-latka, jako doradcy Ministra Obrony Narodowej w Polsce. I podobnie musimy rozpatrywać ten problem. Czyli MON już nie tylko o niczym nie decyduje, ale nawet opowiadać nie ma o czym. Trudno bowiem od 20-latka wymagać opowiadań typu „starego wiarusa”, jak to nas raczą na przykład w programach ENIGMA różni konfabulanci.

  Pomimo posiadania dobrej pracy, Snowden zmienia ją niespodziewanie już w 2007 roku i przechodzi do CIA.`Ma dopiero 23 lata, nie ma matury, jest po wypadku, ale CIA, taka fajna organizacja dla nieudaczników, wysyła go jako dyplomatę do swojej siedziby w Genewie!!! Jako dyplomatę, podkreślam! A my się dziwimy, że na polskich placówkach pracują jakieś tam ludziki??? No, sami Państwo widzicie, że taka kariera nie zdarza się często. W Genewie p. Snowden ma dostęp do komputerów i wszelkiej maści jawnych i tajnych dokumentów. Sic!

  Toż to zdecydowanie lepsza kariera, aniżeli tego 20-latka, doradcy p. Macierewicza. Sami Państwo wicie, rozumicie [gensek E. Gierek agent Kominternu] co to będzie, jak dwudziestolatkowie będą doradzać w tej zabawie w żołnierzyki. Ale przykład jak widać, idzie z góry.

  Już po dwóch latach dobrej pracy w Genewie p. Snowden odchodzi sobie, tak spokojnie, z CIA i nic się nie dzieje. Organizacja nie podejmuje żadnych istotnych kroków. Ot, odeszła sobie sprzątaczka chodników. A przecież wiadomo, że taki pracownik, który miał dostęp do tajnych akt, to doskonały przypadek dla wrogich służb. Przecież takiego zwerbować, to ho! ho! Jakie zamieszanie, jakie straty?! A w tym wyjątkowym przypadku, nic CIA nie robi. Ot, mucha uleciała! Chyba, ze przyjmiemy hipoteze, że wszlkiej maści służby specjalne są pod jednym zarządem na całym świecie!!!

  CIA nie szuka go, nie zmienia postępowania itd.

  Snowden nie odchodzi sobie tak. Snowden dostaje lepsza pacę w sektorze prywatnym Dell – to jest ten, co zajął miejsce naiwnego p. Kluski z firmy komputerowej w Polsce. A biedny p. Kluska nadal wierzy, że to tylko przypadek, a nie powiązania wywiadów WSI z CIA, czy czymś tam, i spokojnie pasie owce. Snowden trafia także do firmy Booze Allen Hamilton. Tam Snowdena przypisują do pracy w NSA.

  Co to jest właściwie to BOOZE ALLEN? KTO WIE?

  To taka mała firemka Grupy Kapitałowej Cartyle, ocenianej na jakieś 170 miliardów dolarów. Ich pieniądze umieszczone są w 160 funduszach inwestycyjnych. Przed p. Ed Snowdenem w Cartyle pracowali tacy ludzie jak:

  • George HW Bush – nie trzeba przypominać kim był,

  • James Baker – sekretarz Stanu USA,

  • Frank Carlucci – sekretarz Obrony USA zastępca dyrektora CIA,

  • John Mayor – tylko premier Wielkiej Brytanii,

  • Artur Levitt przewodniczący SEG.

  I chyba już zaczynasz rozumieć Szanowny Czytelniku, te nitki pajęczyny. I mamy kolejny problem, przemilczany przez mass media głównego nurtu dezinformacji. Otóż według oficjalnej wersji życiorysu p. Snowden bierze zwykłego pendriva USB i nagrywa wszystkie te tajne dokumenty z całej sieci NSA. Mało tego, ten Chłopiec nie jest inwigilowany na żadnym przejściu granicznym, przez żaden wywiad, a on chce im dać takie materiały?? Tego nawet po dużej wódce nie zrozumiesz.

  Chwileczkę!

  Budżet NSA, to jest 4.7 miliarda dolarów. Jest to więcej, aniżeli budżet wszystkich pozostałych agencji wywiadowczych USA, łącznie z CIA razem wziętych. Pozostałe Agencje dostają łącznie około 4.4 miliarda dolarów. I ta Agencja, mająca tak olbrzymi budżet, jest załatwiona przez chłopaczka bez matury? Mało tego, NSA chce 1 miliarda więcej, aniżeli w roku 2013, ponieważ chce stworzyć kolejne 13 cyberzespołów do ataku!!! Powtarzam: do ATAKU.

  Oni się chwalą, że wiedzą wszystko i wszędzie, podsłuchują kilkaset milionów telefonów komórkowych dziennie, a tutaj na pendrivie facet wynosi tajne dokumenty, tak jak gdyby były to śmieci? I jeszcze każą w to wierzyć?
  Snowden jedzie sobie do Hongkongu, rozmawia w publicznym lokalu z redaktorami Guardiana i oczywiście służby o tym nie wiedzą. Żadne służby, nawet tego złego Putina, czy chińskie itd. Nawet słynny inaczej Mossad się nie interesuje młodym człowiekiem!! Rozumiesz coś z tego, Szanowny Czytelniku? Oczywiście jest to możliwe tylko w jednym przypadku: redaktor Guradiana jest pracownikiem NSA i wszystko jest doskonale opracowane. A oni wypełniają tylko napisany i zatwierdzony scenariusz. Pisałem już o programie „DROZD”.

  A najciekawsze jak zwykle na końcu, bo to przecież doskonały kryminał.

  Otóż p. Ed Snowden otrzymuje po licznych odmowach różnych krajów opiekę Moskwy i spokojnie nadal nadaje swoje depesze. Jest jednak pewien mały problem: pan Putin jest członkiem rady City od Londyn, o której już pisałem. Teraz musisz sam wydedukować, czy p. Putin siedząc w czasie podwieczorku przy kawie uzgadniał tą akcję, czy też tylko przy koniaku. Bo że ona jest ewidentnie uzgodniona, nie ma żadnych wątpliwości. Możesz się tylko domyślać, co NSA chciało ukryć albo zamazać, wypuszczając Snowdena i wałkując jego temat we wszystkich mass mediach tak długo. Ale to już zupełnie inna historia.

  Zupełnie podobny przebieg mała inna historia, tym razem z agentem Izraela p.Vanunum

  Wywiad Izraela sfabrykował materiał p. Vanunum, który rzekomo wykradł dokumenty świadczące o posiadaniu przez ten kraj bomby atomowej. I po opublikowaniu tych dokumentów został porwany z Anglii i „skazany na lat…” w Izraelu.

  To były lata 80. ubiegłego wieku, ale problem z oficjalną wersją był ten sam, co u Snowdena. Okazało się bowiem, że p. Vanunum przez 9 miesięcy siedział sobie spokojnie w najlepszych hotelach w Nowej Zelandii i Australii, usiłując tam sprzedać swe rzekomo wykradzione informacje. Nie udało mu się to. Dopiero po przyjeździe do Londynu i wielu tygodniach chodzenia po redakcjach, udało mu się przekazać trefne dokumenty. Problem polegał na tym, że p. Vanunum NIGDZIE NIE PRACOWAŁ, A MIAŁ OLBRZYMIE PIENIĄDZE, MIESZKAŁ W DOBRYCH HOTELACH.

  Po drugie, skąd miał pieniądze na podróże.

  Po trzecie, i najważniejsze, ten doskonały wywiad Izraela Mossad, Amon, Szin Bet, tak sobie chodzili dookoła i nie nie słyszeli, nic nie widzieli, nawet tego, że pracownik super tajnego zakładu zbrojeniowego nie przychodzi do pracy przez prawie rok? U nikogo to nie wzbudziło podejrzeń. Żaden z dziennikarzy, a powtarzam, że jest tylko 6 wydawców, nikogo nie poinformował?

  Po czwarte, USA dopiero w 2015 roku, a więc prawie 20 lat po incydencie z Vanunum, oficjalnie przyznały, że Izrael dysponuje bronią atomową, uzyskaną przy pomocy Francji i USA.

  No, ale tak to bywa, że najciemniej jest pod latarnią. Chyba, że ktoś myśli inaczej i że to były akcje specjalne służb. Jednoznacznie stwierdzam, że to jest tylko wytwór czyjejś chorej wyobraźni i powinien się leczyć. Przecież służby żyjące z pieniędzy podatnika pracują dla dobra kraju, obojętnie jakiego, a nie robią lewych interesów.

  Chociaż z drugiej strony, taki p. gen. Czempiński trzymał w domu dwa miliony dolarów. Tak wysokich pensji generalskich przecież w naszym kraju nie ma, nie wspominając, że są wypłacane w złotówkach. I co najciekawsze, prokuratura nic nie wspomina o śledztwie i jego rezultatach. I nie było żadnej sprawy gen Czempińskiego!”

  Polubienie

  • sredniowieczna kontrola ludu sie nie skonczyla a wrecz przybrala na sile ,oglupiajac najbardziej wyedukowane jednostki ,ktore nigdy nie widza zadnych problemow w kontroli spoleczenstw za ich pieniadze ale za to juz dla ich dobra.Mozna wiec rzec ,ze jakies niewidzialne sily cwaniakow udajace elity,majace mordercow pod postacia roznych organizacji wywiadowczych roba przedstawienia dla mas i dla ich dobra,oglupiajac i wmawiajac porpawnie polityczne pierdoly,utrwalane przez masmedia a podtrzymywane na duchu przez religije lub inne ideologie. CO do agentow wykreowanych przez CIA lub inne sluzby to przeciez nasze rodzimy podworko,wypuscilo asa nie jednego ,przedstawionego w glori mediow i swiatyn na zbawicieli.Najlepszym przykladem byl Pilsudski ale juz nowyzytni bohaterowie to istny wysyp. Osobiscie zawsze dostaje alergi na kult Walesy i ten Snowdena bije na leb we wszystkim,poczowszy od glupoty ,szeroskoscia znajomosci od politycznych przywodcow po religijnych a skonczywszy na noblu i tytulach dokturskich ,do ktore ta perona w sposob „oratorski” lubi sie powolywac.I kto uwierzy w belkot takiego bohatera jak elektryk wytustany z zabitej dziury za uszy na kujawach,ktory nawet nie potrafil zlozyc zdania po polsku prawidlowo.A jednak lud uwierzy?uwierzy,dalismy sie lapnac na medialne dezinformacje ,Madonne w klapie i koscielne wyslawiania pod niebiosa owego agenta.Luda zawsze da sie oglupic i to w najmniej nieoczekiwanym momencie. Jesli jakies religje lub agencje chca wykreowac bohatera to zawsze najwieksi idioci nadaja sie do tego ,oczywisci juz posmiertnie znajduja sie dla nich miejsca grobowe dla zasluzonych lub nawet tytuly swietych.
   Nikt w Polsce nie docenia samego momentu wykreowania tego mitycznego zdrajcy -agenta Walesy oraz spadochroniarzy z KOR ,a przeciez byli oni produktem CIA i Watykanu ,kazdy jeden sowicie oplacony i do samego konca agenturalnie wspomagani,tak dlugo az lud dal sie lapnac.W zasadzie dlugo nie bylo czekac ,bo przeciez bylismy zdesperowani glodem posiadania wlasnego przywodcy i bohaterow.Ilu takich przywodcow jeszcze bedziemy mieli ,na ile falszywych flag jeszcze damy sie nabrac,przy akompaniamencie agentur religijno wywiadowczych?

   Polubienie

   • Slava Devingo!
    doskonale. bo to jebany schemat od tysięcy lat, zapewniający dostatek dla nielicznych i niewolnictwo dla wybranych. cały sens ziemskich bożków, hahahaha!!!!!!
    a ludzie tego nie widzą, ech….

    Polubienie

 20. Jarku! Od dawna czytam Twoje artykuły i podziwiam za trafność syntezy i niezależność sądów. Czytam też komentarze, aby znać opinię innych, dziś jednak nie mogę się otrząsnąć, po wpisie Sanctusa z godz. 15:03. Mam nadzieję, że to będzie jego ostatni wpis.Widzę, że inni zamilkli, może jeszcze są w szoku a może boją się że ich też przeklnie.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s