Firmy farmaceutyczne

Epidemia na Ukrainie, milczenie mediów! „Sytuacja jest bardzo poważna, umieramy!”

Epidemia na Ukrainie, milczenie mediów! „Sytuacja jest bardzo poważna, umieramy!”

swinska grypa na UkrainieNa Ukrainie, Gruzji, Armenii, Rosji i innych krajach postradzieckich, trwa tajemnicza epidemia morderczego wirusa (mutanta) A/H1N1. Czyli świńskiej grypy. To jest broń biologiczna, ale jakim cudem się wydostała w Kijowie?! Wirus jest bardzo zaraźliwy, na początku epidemii (22.01.2016) mówiono już o 74 ofiarach śmiertelnych na samej Ukrainie. Kraj wręcz zamarł, zamknięte są szkoły i urzędy, trwa wielka akcja dezynfekcji.

Dziwi i szokuje całkowite embargo medialne na ten temat. Czy w Polsce mamy w ogóle jakieś wolne media? Wirus jest bardzo podobny do tego z 2009 roku. Sekcje zwłok zmarłych osób wykazały, że ich płuca były wręcz czarne (zwęglone), od ekstremalnie wysokiej gorączki. Na zachodzie Ukrainy jest laboratorium korporacji Baxter, tej samej która próbowała „przez przypadek” rozprowadzić skażony ptasią grypą materiał do produkcji szczepionek. Tylko cud sprawił, że w 2009 roku nie doświadczyliśmy epidemii ptasiej grypy na ogromną skalę – bowiem ludobójczy spisek korporacji Baxter został wykryty. Także na Ukrainie tajne laboratoria wojskowe mają Amerykanie.

Sprawę tajemniczej epidemii na Ukrainie relacjonował obszernie Kurier Wileński:

Cytuję: „Anna Jurkowska prezes Związku Polaków na Ukrainie:
— Sytuacja u nas jest bardzo poważna. Coraz więcej ludzi choruje. Ta grypa jest odporna na nasze antybiotyki. Ludzie z powodu powikłań umierają. Brakuje potrzebnych leków. Jedyne, co dzisiaj możemy zrobić, to starać się chronić przed wirusem. Czyli kupić w aptekach leki, które zapobiegają zachorowaniu. Niestety, są one bardzo drogie i nie każdy może sobie na to pozwolić — powiedziała „Kurierowi” Anna Jurkowska z Kijowa, prezes Związku Polaków na Ukrainie.

Sytuacja w tym kraju staje się coraz bardziej niepokojąca, a liczba zarażonych wzrasta, zwłaszcza w Kijowie. Władze stolicy zakazały organizacji imprez masowych. W szpitalach odwiedzający są zobowiązani do noszenia masek ochronnych. Mer Witalij Kliczko zadecydował o zamknięciu wszystkich szkół aż do czasu, kiedy sytuacja epidemiologiczna się poprawi. Ludzie boją się tego, co będzie dalej.. — zamyśliła się Anna Jurkowska.”
Źródło:
Kurier Wileński

Poniżej film w języku rosyjskim – wywiad z ukraińskimi wojskowymi. Mówią wprost, że jest to amerykańska broń biologiczne która przez przypadek wydostała się z laboratoriów:
https://www.youtube.com/watch?v=HoqlvO_mPy0

Cytuję: „Szereg doniesień z mediów zagranicznych informuje o epidemii świńskiej grypy (H1N1), która wybuchła niedawno na Ukrainie, w Gruzji, Armenii, Rosji, i innych krajach postradzieckich. Śmiertelność tej choroby jest duża. Pojawiły się też spekulacje, że wirus tej grypy mógł być wyprodukowany jako broń biologiczna w amerykańskich tajnych laboratoriach na Ukrainie i w Gruzji.

Nie wiadomo na pewno, jakie są pierwotne źródła tej choroby, ale ważne, żeby się przed nią chronić. Jak pamiętamy z lat 2009/2010, zachodnie korporacyjne szczepionki na tę grypę były silnie toksyczne i powodowały wiele tragicznych powikłań (narkolepsja, zgony), a kanadyjskie badanie wykazało, że one raczej zwiększały ryzyko zachorowania na grypę.

(…)

http://sputniknews.com/russia/20160122/1033527252/swine-flu-russia.html
http://www.infowars.com/why-does-pentagon-need-laboratories-in-ukraine/
http://www.euronews.com/2016/01/21/eighteen-people-die-in-armenia-three-in-georgia-from-h1n1-swine-flu/
Autor: prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

Przeczytaj też na tematy medyczne na mojej stronie – obszerne artykuły, polecam:
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Plaga otyłości została zaplanowana?! „Koncerny bogacą się na nieszczęściu ludzi”
Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty
Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne
Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
Ogłupiają nas za pomocą fluoru i innych trucizn. Zależy im na bezwolnych obywatelach
Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa
Fałszowanie badań naukowych na zlecenie korporacji i rządów to codzienność
Leki na cholesterol powodują ślepotę, depresję i szkodzą na serce

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

84 odpowiedzi »

 1. Nie chcę straszyć ale u nas też ona jest. A właśnie przyszła odwilż, która tylko spotęguje skutki. Wiem co mówię bo mieszkam na najbardziej wysuniętym mieście Polski. W linii prostej mam może 10 km do Ukrainy. Masa Ukraińców przyjeżdża na handel. Ale cicho wszędzie. Nikt nic nie mówi.

  Lubię to

  • Trzeba przyznać że bardzo przyspieszyli swoje plany. Tym razem prawie każdy pójdzie się zaszczepić, jak barany na rzeź. A że w wyniku epidemii może umrzeć kilka milionów ludzi w skali świata, to ich już nie obchodzi. Poza tym, islamiści zalewający Europę są całkowicie nieodporni na jakiekolwiek wirusy grypy. No i mają na pewno niedobory witaminy D odpowiedzialnej za odporność, jak 90% Europejczyków w zimie, więc… 😉

   Lubię to

   • no i pytanie czy te szczepionki będą na prawdę pomagały, nawet jeśli czipowanie będzie drogą do „wolności” czy też będą szczepić a ludzie i tak będą padać. inna wersja jest nielogiczna skoro przed nami depopulacja. czipy będą przesyłać tylko info kto ma puls a kto nie, tak urząd statystyczny nwo

    Lubię to

    • Nigdy nie dam się zaszczepić. Z resztą wszystkich się nie da zaszczepić , ale można zaszczepić wszystkie dzieci w wieku szkolnym do 19 roku życia. Czyli całe pokolenie.

     Lubię to

    • Podaj 1 logiczny powód poza drenowaniem funduszy państwowych przez
     korporacje za tym rozwiązaniem ‚zdrowotnym’ .. !
     Wszystkie nowoczesne epidemie wirusowe to powiklania
     poszczepienne..
     Najsłynniejsza to grypa ‚hiszpanka’ przywieziona przez US army..

     A jak lipa to zaszczep sie na wszystko na raz od razu.
     W przyszłym tygodniu juz niczego nie skomentujesz !!
     Rteć, aluminium i formaldechyd z fluorem zrobi z ciebie roślinę, albo
     kojtniesz na drugi dzień………….

     Lubię to

    • Teraz takie wiruski w kilka dni likwiduje MMS, H2O2 i duże dawki wit.C.
     To jest fakt a nie fuck-t !
     Gdyby ludzie znali te środki w średniowieczu nikt by nie umierał na dżumę czy tyfus .

     Lubię to

    • Z woda utleniona trzeba uwazac absolutnie nie pic aptecznej tylko spozywcza b rozcienczona kropla dwie na szklanke, lisc oliwki i olej orrgano tez sa b mocne ale tez trzeba uwazac ja dostalem karuzeli w glowie przy najmniejszym jej poruszeniu po lisciu oliwki

     Lubię to

    • Nieumywakin stosuje od ponad 30 lat,
     zaraz będzie miał 90 lat.
     Oczywiście trzeba to robić zgodnie z zasadami,
     to nie jest witaminka.

     ==ja dostalem karuzeli w glowie przy najmniejszym jej poruszeniu po lisciu oliwki==

     Możesz jaśniej ?

     Lubię to

    • Twój telefon może być twoim chipem. Nie masz go pod skórą ale trzymasz w ręku. Dzień i noc nawet w kiblu..

     Lubię to

    • w stanach jak tylko byśmy tak pisali jak tu wcześniej czy później by nas sprzątnęli a odnajdują po lokacji komorki i jak masz na siebie numer komorki to jesteś chodzącym celem a nie da się jak u nas w Polsce kupic numeru incognito tam musi przy kupnie karty imie nazwisko adres

     Lubię to

    • trzeba być ostrożnym i robic swoje,tak mysle, udostepniac zawsze wszystko wszystkim jak na fb to wielka nieostroznosc po mojemu

     Lubię to

   • Nie w temacie tego artykułu,ale przeczytałam na innym blogu
    interesującą wiadomośc Fulforda,że w ten piątek wszystkie banki będą zamknięte,nie wiem czy to polega na prawdzie ale ma nastąpić zapowiadany od dawna globalny reset.Temat ciekawy ale czy prawdziwy,zobaczymy.

    Lubię to

    • Ostatnio natrafilam na jednym z innych portali na komentarz, w ktorym ktos napisal, iz wyliczyl kolejna date jakiegos wydarzenia ktore jest zaplanowane, typu wtc09/11 czy tez ten w paryzu ostatnio. Cos niby kolejnego zostalo zaplanowane przez tych iluminatów. Dziwnym trafem podal date 29 stycznia lub 30 stycznia. Zaczyna mnie to wszystko przerazac. Cos czuje ze juz lepiej niz teraz jest nie bedzie…

     Lubię to

    • czarna skora to filtr 700 a my używamy 35 gora, wiec w naszym klimacie będą padac jak mrowki a nie daj boze leczyc to to u nas to pojdziemy z worami

     Lubię to

    • ==czarna skora to filtr 700 a my używamy 35 gora==

     Możesz jaśniej?
     Kto używa filtra 35? W jakim sensie?

     Lubię to

    • no na słoneczko sa kremy antyspaleniowe z ile tam 25 filtrem czy 35 tak ? pewnie to pytanie do dziewczyn bardziej

     Lubię to

    • Właśnie.
     Na słońce nie bierze się rakotwórczych fitrów tylko olej kokosowy!

     Kolejna sztuczka farmacji, słońce szkodzi !!

     A potem kłopot, bo witaminy D nie ma…

     Lubię to

    • młode pokolenie jest nieswiadome wierzy ze nic co w kremach szkodzić nie może, ja tez byłem glupi bo nikt nie informowal o niczym, wszystko zawsze było cacy

     Lubię to

  • Przepraszam, nie pamiętam już gdzie, ale jakiś czas temu trafiłem na informację na jakiejś stronce i w filmiku na youtube.

   Jak pamiętam po zestrzeleniu samolotu, lotu Malaysia Airlines 17, jakiś dowódca separatystów informował, że po upadku samolotu znaleziono bardzo dużo ciał bez krwi, które przed umieszczeniem na pokładzie były już trupami.
   Tam była postawiona taka hipoteza, że te ciała były złożone w ładowni, były zainfekowane nowym wirusem, ta epidemia miała wybuchnąć w Malezji, no ale ponoć do tego nie dopuszczono celowo zestrzeliwując go nad Ukrainą.
   Samolot miał ostrzelany silnik, temperatura palącego się silnika spowodowała eksplozję bomby która była w skrzydle.
   Wtedy machnąłem na to ręką, a dzisiaj widzę drugi krok w stronę tej hipotezy.

   Lubię to

 2. HERI – HODIE – CRAS UKRAINY
  – o konflikcie militarnym, dość długo już w mediach jest cisza – mówię o otwartym ogniu zielonych ludzików,
  – bieżące sprawy, to głównie ukraiński parlament, w tym nowe dokumenty tożsamości jako jeden z ostatnich debat publicznych, jawnych
  – system monetarny, który praktycznie nie istnieje, kolejne debaty niepubliczne, niejawne. powolne przełączenia ukraińskiej cywilizacji na tożsamość i wartość elektroniczną.
  – …
  – …
  – to co jest teraz, to sarin. nikt z nas nie może potwierdzić czy tam ludzie w ogóle docierają do szpitali, czy ich zbierają z ziemi, choć ten koszmar nie jest istotny. sarin był wielokrotnie stosowany na ludziach w różnych krajach na przestrzeni ostatnich 10-20 lat, dlatego teraz zielonych ludzików brak, „swoi” żołnierze schowani do szafy, jest zwyczajna czystka ludzi, którzy np. się ukrywali, nie chcą się wysiedlać, itp. dziś ukraina jako „zone” jest wprowadzana do nowego systemu elektronicznego, ten kogo ma tam nie być, tego nie ma i nie będzie.

  sarin – w zatruciu ostrym pierwszymi oznakami jest początkowo zwężenie źrenic, następnie ból gałki ocznej, skurcz oskrzeli połączony z kaszlem i dusznością, ból w klatce piersiowej i ślinienie się. Następnie wymioty, bóle brzucha z biegunką, bezwiedne oddawania moczu i stolca, drżenie mięśni, następnie drgawki i porażenie mięśni. W fazie końcowej ofiara zatrucia zwykle zapada w śpiączkę i dusi się w jej trakcie. Właśnie paraliż mięśni oddechowych i mięśnia sercowego jest zwykle przyczyną zgonu

  każdy z Was może dużo dopisać do powyższej listy. na przestrzeni wydarzeń od czasu zakończenia igrzysk w soczi, Ukraina znalazła się w położeniu rytualnej ofiary. było wiele istotnych wydarzeń, które podcięły nogi Ukrainie na płaszczyźnie „równowagi/ stabilizacji duchowej/fizycznej” narodu. dziś wchodzi u nich nwo pełną gębą, tzw. przez Sanctusa „światło wszech miłości”. ech… nawet w najdziwniejszym scenariuszu wybudzenia się białych i kolorowych – ludzkości – i ugody wszech ziemskiej, za plecami nwo, psychopaci i tak sprowokują zamieszki różnej maści, odpowiedniej dla danej szerokości geograficznej. to schemat, który każdy z nas widzi. I to qrwa nadciąga

  Lubię to

  • posypali chemia albo bio, ukraina to swietny teren Izrael chce ja dla siebie to jedna z ostatnich szans wiec jak co zima będą probowac wykonczyc ukraincow, przygpda z zachodem zawsze się konczy depopulacja narodu uzachodnionego w 2009 u nas tez troche było ale to chyba od ukraincow co uciekli do bialegostoku i zainfekowali u nas pare osob, musza sie spieszyć bo zima się konczyc będzie niedlugo

   Lubię to

    • pojeby zydowskie na pustyni buduja osiedla, israel to jak las vegas gdzie jak palma nie ma szlaufa z woda to wyschnie na popiol, jak byłem w emiratach to bylo to samo, palma nie jest glupia jezeli nie rosnie sama z siebie znaczy to nie jest ziemia do zycia to tak jak byśmy u nas podlewali kazde drzewko poszlibysmy z torbami

     Lubię to

 3. a na banderyzm nie zaszczepiali i ukraincy zarazili sie tym tak ze nie lubia Polakow ale polski wikt i opierunek tak.Mam tylko nadzieje ,ze w obliczu infekcji islamem ,wszyscy slowianie dostana wyzszej swiadomosci ,polacza sie razem przeciw syjonistycznej islamizacji i innym wirusom typu gender i multikulti.

  Lubię to

 4. ale paietaj ROni7 ze za faszystami staly amerykanskie syjonistyczne korporacje z Wall Street i to one ukladaly plan demolowania Europy rekoma Hitlera i Stalina na dlugo przed sama wojna.Instytut Eugeniki to taka fabryka pmyslow szatana wobec ludzkosci. Banderyzm to infekcja stan umyslu ktory wstrzykniety ,zakielkowal a pozniej uspiony przez 50 lat rozsial sie i zainfekowal tamtejszych .Teraz strzelaja do siebie nierozumiejac ze sa tylko wrogami dla siebie samych ,narzedziem do zabijania sie na wzajem pod postacia skrzywionych idei narodowosciowych ,nie dostrzegajac ,ze sa manipulowani rekoma innych agentow i specjalistow od depopulacji slowian.Oby tylko Polacy nie dali sie wciagnac w takiego wirusa.

  Lubię to

 5. Szacun za te brednie: „Ta grypa jest odporna na nasze antybiotyki”.
  Żadnej choroby wirusowej nie leczy się antybiotykami, ten kto to robi jest skończonym idiotą. Równie dobrze może się leczyć gorącym kakao, taki sam skutek będzie.

  Lubię to

  • To wiadomo że antybiotyki nie leczą chorób wirusowych. To wiedza z podstawówki, a mimo to w latach 90 i czasami do dziś na potęgę zapisuje się antybiotyki, gdy tylko dziecko dwa razy kichnie. Lekarze rodzinni mają to na sumieniu niestety. Dziennikarzynie robiącej wywiad chodziło chyba o leczenie powikłań po tym świniaku, takich jak zapalenie oskrzeli, płuc itp – które są już bakteryjne.

   Lubię to

   • troche nie na temat ale antybiotyki to numer 1 zaraz po cukrze czynnik bezpowrotnie psujacy nam zeby, antybiotyki niszcza nam flore bakteryjna na zebach zastepujac je nowa ktora zre nam zeby podczas snu stad koniecznosc stalego ich szczotkowania

    Lubię to

  • grzyb gryp-a to tak naprawde zimowy rozrost candidy z braku slonca i wit d3 trzymajacej ja w ryzach, candida nie jest zla bo zre naszych nieprzyjaciol no ale jak sie rozpasa to zre nam tez flaki ale bez niej bylibysmy trupami b szybko, virusy owszem istnieja i dodaja nam do wiwatu jak sie grzypa rozrosnie oslabiajac nam nasz uklad immunologiczny, prdukty przemiany materi candidy czyli po prostu gowna daja nam symptomy grypowe

   Lubię to

 6. Nie chcę nic mówić ale w Brazylii także panuje zaraza. Jest nią wirus Zica przenoszony przez komary. Rząd wysyła 220 tys. żołnierzy na ulice. Jest już stan wyjątkowy a Igrzyska zapasem.

  Lubię to

 7. Komary GMO:

  Komary GMO pokonają malarię?
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj38cP32MjKAhVj9HIKHQqBAxEQFggnMAA&url=http%3A%2F%2Fwyborcza.pl%2F1%2C75400%2C19246506%2Ckomary-gmo-pokonaja-malarie.html&usg=AFQjCNG5_Ycjwsz_rALgR_ArkRsKpHolWw&sig2=m7qcw5c2TQBc79hI8E5J5Q

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/imperium-bioterroru-2014-08

  ==Liczba przypadków zachorowań spowodowanych WZN w roku 2012 jest 3 razy wyższa aniżeli w roku 2011. Wirus ten, jest przenoszony wg. CDC przez komary. Wirus pochodzi z Afryki i po raz pierwszy wykryto go w 1999 roku. Burmistrz Nowego Jorku już zarządził spryskiwanie miasta, wysoko toksycznym środkiem fosforoorganicznym niszczącym lęgowiska komarów.14

  Czyli sytuacja jest następująca:

  1. Ludzie zaczynają chorować na coś, co zostało zidentyfikowane, jako
  infekcja spowodowana przez WZN.
  2. WZN JEST PRZENOSZONY PRZEZ KOMARY.
  3. Niszcząc komary niszczymy źródło choroby.
  4. Komary niszczymy spryskując zbiorniki wodne, wilgotne tereny środkami
  owadobójczymi.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-j-jaskowski-stawiam-na-tolka-banana-2012-09

  Malarii nie pokonają bo do innych celów są wykorzystane.

  kombinacji bez liku, polecam linki.

  Lubię to

 8. Najgrozniejszy jednak wirus bedzie to virus islamskiej dziczy.Pytanie czy Polacy sa mentalnie i fizycznie przygotowani na zapedy eurosceptykow i lewakow wobec Polski w kwesti wzajemnego wspolzycia z islamska dzicza.

  Lubię to

  • Niestety najgorszym wirusem jest przenicowanie i totalna infiltracja
   polskiej polityki, środków przekazu, rządu (”służba zdrowia”- drenowanie budżetu)
   przez banksterię chazarską.
   Islamiści przy tym to mały pikuś…
   Z ciapatymi można sobie dać radę.
   Do Danii juz nie chcą przyjeżdżać..

   Lubię to

   • co do powyzszego masz racje bo to rzekome elity manipuluja rzeszami,w tym wypadku bez manipulacji syjonistycznych zakulisowcow nie bylo by calego tego cyrku z inwazja islamu.

    Lubię to

 9. Polski rząd ma na nas wyjechane … wszystko trzymają w tajemnicy tak jak było z czarnobylem . Ludzie do dziś dnia cierpią na Podlasiu z tego powodu . I za co tu bronić Polskę ? Pytam się za co ? Za to że narażają nasze zdrowie i życie ?Nie wiem w ogóle po co nam taki fałszywy rząd . Za naszymi granicami ostrzegają aby nie kupować u nas grzybów bo w dalszym ciągu są skażone ( grzyby w odróżnieniu od innych warzyw /owoców bardzo wchłaniają radioaktywne związki ) ale nas nikt o niczym nie informuje ! Mam daleko w poszanowaniu taki rzad/kraj . To samo dzieje się teraz . Może liczą na to że paru Polaków zachoruje i będą mogli pobawić się w labolatorium w wielkich profesorów . Polska tak d*pe liże amerykańcom a oni „przypadkowo” z tym wszystkim mają spory związek

  Lubię to

  • a nie zdajesz sobie sprawy jak inne rzady robia w chuj obywateli juz o niemieckim nie wspomne a amerykanski to dopiero jeden wielki spisek sami spryskuja obywateli czym popadna tam dopiero jest aparthajd, wjebali im miliony kolorowych i nikt nie pisnie nawet, za powiedzenie murzyn wsadzaja do ciupy, jedz to sie bedziesz z polska szybciutko przepraszac ale to fakt 8 lat PO to stracony czas we wszystkich dziedzinach

   Lubię to

   • Jasno nalezy powiedziec sobie droga Magdaleno ,ze w Polsce nie bylo polskiego rzadu po 45 roku ,te ktory znamy to korporacja PKWN a jej spadkobiercy to kontynuacja w postaci elit pookraglostolowych .Zadnego nie-rzadu w PRL nie musielbismy nawet kierowac na testy genetyczne w celu ustalenia ich rasy i pochodzenia ,bo po czynach i gebach i mozna rozpoznac na przestrzeni ostatnich 70 lat.Takich typow nawet psychiatrycznie sie nie wyleczy jedyne co zalecilbym odnosnie tych psychopatow stepowych to wywozke na Sachalin ,tam mogliby sie samo -realizowac w planowaniu i zarzadzaniu zasobami ludzkimi…oczywsice swoim zasobami.Jesli sami siebie nie wybiliby to zapewne brak witamin i mroz zrobil by swoje.
    Mam tylko nadzieje ,ze zostalo cos jeszcze w naszym slowianskim DNA ,ze obudzimy sie z tego marazmu ,ze ciagle w naszej krwi plynie gen pracowitosci,moralnosci i samoobrony przed zagrozeniem,oraz precyzji we wyzwalaniu sie z pod jarzm roznorakich virusow.

    Lubię to

 10. Szczepionki jes to najgorsze co moze byc. bo po daja Ci wirus ten sam przed ktorym próbujesz sie bronic samodzielnie, to oni wstrzykuja Ci zalazek bakteri/wirusa ktory chcesz zwalczyc.!!

  Lubię to

  • I to prosto do krwi mendu dzieciom wstrzykuja co naturalnie nie bylo by mozliwe, wirus zjedzony ma do pokonania kapiele w kwasie zoladkowym kapiele w zolci starcia z biotykami w jelitach i wiele innych, rzadko moga taka bitwe wygrac a tu maja jak w bajce prosto do krwi…

   Lubię to

 11. Dlatego nie chcą do Polski za bardzo, bo wiedzą, że jak fikną, to
  przyjemnie nie będzie.
  Polska, Ukraina mają być krajami zastępczymi dla Israhella, za dużo tu się nie
  nie wydarzy.
  Wiekszość tych ciapackich agresji to niepotwierdzone, wyolbrzymiane fejki,
  teraz juz oficjalnie rasistowskie, spójrz obiektywnie.
  I to chodziło!
  Na te wszystkie objawienia o agresji patrzę z rezerwą.
  To czyszczenie przedpola i szykowanie linczów.
  Tak to sie zakończy.
  Nawet jak tu wlezą to nikt Polek gwałcił nie będzie, bo to byłyby dla nich ostatnie
  numerki.

  Lubię to

 12. A nie myślałęs, że Orban tez jest elementem pewnego układu i gry?
  Straszył 25 mln. …
  Osobiście mam do niego szacunek, ale kogo to obchodzi?..
  Nie wiemy z kim oni, kto z kim i jak.
  To tylko teorie, które uskuteczniamy słusznie lub nie na podstawie
  tych strzępów informacji, które otrzymujemy po skutecznej filtracji przez włascicieli
  mediów..
  Weź to na logikę, bezemocjonalnie…

  90% wpisów na portalach niemieckich to wpisy z Anglii i Usa….

  I żeby było jasne, jestem absolutnie przeciwnikiem jakiegokolwiek ‚importu;
  uchodźców.
  Makrelowa wykonuje polecenia sorosa, to jest pęd na faszyzm,
  syjony najlepiej się w takiej zupie czują..
  Dwóch się bije, a oni zawsze trzeci..
  Nasza polska racja stanu jest na wschód od Warszawy,
  polityka ‚polskiego’ rządu to mieszanina antyniemiecko-proukropska-prożydowska,
  czyli pomieszanie z poplątaniem, bo etnicznie tych trzech to anty-Słowianie.
  I znowu mamy rękę w nocniku i nie czujemy smrodu!

  Lubię to

  • mam w angli rodzine i kolezanke i jest tak jak na filmikach po zmroku tylko w meskim towarzystwie oczywiscie mowimy tu o bialej dzielnicy, w dzien b nieprzyjemnie jak odkryje troche bialej skory to nie dzadza spokojnie do domu dojsc, kolega w niemczech mowi ze to robactwo i jak mial karaluchy pod zlewem kiedys to walczyl z tym sprejami a ciagle nowe wylazilo dopiero musial chyba zabic wodza bo sie wyniosly…

   Lubię to

  • „grzegorzadam pisze” – chyba nie jesteś agentem dołu, dlaczego się ukrywasz pod pseudonimem. Dobrze wiesz, że sens tego jest dla Świadomych niezrozumiały. Jak masz szczere intencje to się możesz ujawnić, nic Ci nie grozi z naszej strony a dla tych niebezpiecznych jesteś i tak znany! (:

   Lubię to

   • A o co chodzi, że tak zapytam?
    Mamy podawać dane osobowe, pesel?
    Czemu to ma służyć?
    A jakie masz Lucku intencje?
    Z Waszej strony, czyli czyjej?

    Lubię to

 13. Pozbyć sie ich teraz będzie niezwykle ciężko..
  Będą zadymy i to już niebawem.
  Zacznie sie od jakiegoś spektakularnego ataku
  terrorystycznego, zamachu ”arabskiego” dopracowanego
  szczegółowo przez żmijowych.
  WTC przy tym to będzie piaskownica i wiaderko z łopatką.

  Lubię to

   • Mam nadzieje ze niemy sie obudza i ze zrobia porzadek wkrotce na swoim podworku nie tylko ze rzadem ale i z tym rozbuchanym islamizmem.Na poczatek naszej policji zalecam pobieranie nauk od azjatyckich jednostek policji (wyszkolonej w tym celu)nauki taktyki i walki ulicznej ,ktora wkrotce bedzie wymagana.Kiedy przyjdzie wiosna nie bedzie wokol nas zadnej policji polskiej do obrony,dlatego ze ten caly islamizm jest przeciw swoim obywatelom i ma spelniac normy unijne czyli gwalty ,rabunki na prawowitych obywatelach europy. Obowiazkiem kazdego mezczyzny jest bronic swoja zone ,dzieci oraz sasiedztwo ,nawet jesli byloby to wbrew prawu ustanowionemu przez rzad ,tym bardziej pseudo rzady.

    Lubię to

    • No to jest śmiechu warte, odnoszę wrażenie ,że niemieckim facetom poobcinano jaja i tańczą taniec eunucha.
     Na pewno takie coś nie miałoby miejsca w Polsce.
     Prawda Panowie?

     Lubię to

 14. No nie wiem, pejsy chcą, żeby to był poczatek dużej operacji:

  O przed chwilą z z polsatu: wirus atakujący kobiety już u polskich
  granic!
  Kurwa ich mać chazarskie pomioty!!

  Lubię to

  • „100 lat temu syjoniści zaproponowali Niemcom plan stworzenia Judeopolonii pod protektoratem Niemiec, a skoro zrobili to raz, to dlaczego nie mogli tego zrobić powtórnie?

   Po kręgach po wodzie można się domyślić że do wody wpadł jakiś kamień. A o sojuszu tych dwóch wrogich Polsce sił świadczy ich wspólna rola w fałszowaniu historii i budowaniu stereotypów, a stereotypy nie oszukujmy się budują świadomość społeczną wszędzie.

   Na początku budowanie stereotypów na świecie. Punktem wyjścia było zamienienie Niemców i Austriaków na nazistów, a pod nazistę można podczepić każdego. Jerzy Robert Nowak podaje, że w kalifornijskich szkołach na jednym z testów o historii na pytanie kim byli naziści, najwięcej odpowiedzi padło na Polaków.

   Stało się to dzięki umiejętnie prowadzonej propagandzie medialnej. Niemcy w swoich filmach pokazują, jak AK przez brak pomocy tak naprawdę pomagają mordować Żydów, Niemcy w swoich filmach pokazują, jak ich Hitler zmuszał wojny a oni dzielnie ratują Żydów.

   A w polskich filmach pokazują Polaków, jak mordują Żydów z żądzy zysku i chorej nienawiści, co sobie pomyśli jakiś człowiek na świecie? Przecież skoro sami Polacy pokazują, jak mordowali Żydów, to musi być prawda co pisze Gross to prawda o polskich obozach zagłady, że to wszystko prawda.

   Oczywiście to by się nie udało gdyby Polską rządzili Polacy. A jak sprawić, żeby Polacy nigdy nie odzyskali władzy we własnym kraju? Przecież to proste, skłócić ich. Na początku podam przykłady dwóch państw słowiańskich: Rosji która uratowała swoją państwowość dzięki jedności i Ukrainę która została kompletnie rozbita dzięki skłóceniu. W którą stronę idzie Polska?. Jak na razie powtarza scenariusz Ukraiński, dlaczego?

   Bo stereotypy dzielą Polaków na lepszych i gorszych, na patriotów i zdrajców, idąc tą drogą Polacy sami pomagają zniszczyć swoje państwo dokładnie tak samo, jak to zrobili Ukraińcy. Bo państwo to dobro wspólne i jeśli mamy przetrwać musimy trzymać się razem. Ale jak mamy się trzymać razem kiedy to bratanek Jakuba Bermana, tak dokładnie tego samego mordercy Polaków i ten człowiek współtworzy IPN, ja już przestałem się dziwić temu, że Polacy którzy nie mają wiedzy, ufają ludziom którzy pod płaszczykiem „pamięci narodowej” tworzą nowe kłamstwa, które chociaż miłe każdemu narodowcowi tworzą podwaliny pod przepaść w której lewicowiec i prawicowiec mimo tego, że obaj mogą być patriotami nigdy się nie porozumieją. I o to właśnie chodzi.

   Na stronie nsz.com.pl znalazłem wywiad z niejakim dr. Gontarczykiem i to nie jest moja polemika z nim, ja tylko chcę obalić kłamstwa które ten dżentelmen tworzy i rozpowiada, oszukując tym samym patriotów.

   Przykłady. „Stąd werbunek kogo się da, często całych band rabunkowych, w szeregi GL.” Ilu było bandytów w stosunku do uczciwych?. Uogólnianie to nie jest stwierdzenie faktu, zresztą sam zaraz stwierdza.

   „Twierdzę, że nigdy nie było to jednocześnie więcej niż 3-4 tys. ludzi.” Nie wie ilu było bandytów bo sam nie wie ile ta organizacja liczyła ludzi, ale to nieważne, bo „Formacja ta parała się przede wszystkim pospolitym bandytyzmem.” I tu mamy problem rozwiązany oni wszyscy parali się bandytyzmem i sprawa załatwiona, ale i tego mało, bo.

   „Zabijali Żydów głównie dlatego, że ci byli wyjęci spod prawa, ich życie było niewiele warte, a za to można się było czasem „obłowić. Mówiąc dość dosadnie: Żydzi byli łupem łatwym i cennym. Nieco tylko odmienny charakter miały rzezie dokonane na Lubelszczyźnie (przełom lat 1942-1943) przez późniejszego prominenta PRL gen. Grzegorza Korczyńskiego. Tu „czystka” wsi i lasów z Żydów była spowodowana nałożeniem się podziałów etnicznych na walki frakcyjne wewnątrz PPR. Ale to nie zmienia faktu, że Korczyński – późniejszy członek KC PZPR – dzielił się z kompanami ubraniami Żydów bezpośrednio na miejscu zamordowania ich poprzednich właścicieli.” Tu mamy utrwalanie niemiecko-syjonistycznych kłamstw na które przecież mogą się powołać bo to przecież pisze „Polak” i znów mamy biedne i niewinne ofiary polskich Żydożerców którzy po wojnie porobili kariery, a jak było naprawdę proszę bardzo.

   Albin Siwak „Bez strachu” (większy fragment TUTAJ). „Potwierdził też pan Tadeusz fakt odbicia przez polską partyzantkę pięciu młodych Żydów, prowadzonych na śmierć do Janowa. Potwierdził, że odmówili oni oficerowi polskiemu, późniejszemu generałowi, Wacławowi Czyżewskiemu wstąpienia do polskiej partyzantki w Lubelskim. Po wojnie przyjechali i wybili dwie polskie rodziny, które ich ukrywały. Dwie rodziny z dziećmi. Gdy byłem członkiem biura politycznego, podjęto próbę awansowania właśnie tych pięciu Żydów do stopnia generałów. Za pierwszym podejściem nie udało się, gdyż czterech członków biura nie poparło tej sprawy. Dopiero, gdy byliśmy na urlopach, zrobiono posiedzenie biura bez nas i „udało” się ich zatwierdzić. Takie właśnie fakty świadczą, że nie my Polacy – mieliśmy w swojej ojczyźnie władze po II wojnie światowej, a Żydzi.”

   A teraz o samym gen. Czyżewskim: „Kiedy Żydzi spreparowali Gomułce oskarżenie odchylenia prawicowego i uwięzili go, to pozamykali też i przyjaciół Gomułki, w tym i generała. Osławiony oficer informacji” (tu prawdopodobnie chodzi o Kohana), „robi fałszywe protokoły. Przesłuchuje polskiego generała, nie daje spać i pić, każe robić przysiady i żabki. „Tylko podpisz – mówi do generała – że Gomułka to zdrajca, a wyjdziesz na wolność i zachowasz stopień generała”. Ale Czyżewski nie chce podpisać, więc oskarża się do o zdradę stanu i sąd wymierza mu kare śmierci.”

   A teraz będzie jeszcze lepiej bo będzie o „niewinnych Żydach”. Dlaczego Berling zatrzymał się na Wiśle, zobaczycie TUTAJ. „Otóż Berling, gdy front doszedł do Wisły i zatrzymał się tam na parę miesięcy, widział sam, ale i miał notatki od oficerów Wojska Polskiego, że na już wyzwolonych terenach Urząd Bezpieczeństwa, który prawie w całości był obsadzony Żydami masowo aresztuje, torturuje w więzieniach i bez wyroków sądowych rozstrzeliwuje ludzi. Aresztowanymi byli przeważnie ludzie wykształceni i ci, którzy oficjalnie źle mówili o nowej władzy. Berling pisał, że: „są to duże ilości ludzi i jak dalej tak pójdzie, to wymordują większą część polskiego narodu”. Nie mógł patrzeć na to obojętnie, a na jego uwagi nie reagowali, więc zdecydował się i wysłał depeszę do Stalina: „Błagam Was, towarzyszu Stalin, pomóżcie Polsce. Trzeba wyrwać z rąk międzynarodowych bandytów trockistów w Urzędzie Bezpieczeństwa władzę. Jeśli dalej będą mieć władzę, taką jak mają to wymordują Polaków”. O tej depeszy wiedział tylko Drobner, ale niezwłocznie powiedział o niej Bermanowi. Wtedy Żydzi naradzili się i Radkiewicz zaproponował deportację Berlinga na wschód lub wydanie zgody na jego likwidację.” To że gen. Berling użył sformułowania trockistów świadczy moim zdaniem o manipulacji, Berling zapewne dobrze wiedział że Stalin ich nienawidził.

   A teraz o zdradach PPR na środowisku niepodległościowym i donosach na Gestapo. Tajne przemówienie Jakuba Bermana do Żydów w Polsce: „Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemita, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.” Podkreślę to „jako faszystę”. Co z tych słów można wywnioskować (chociaż przemówienie było z 1945 roku), ano to, że wystarczyło za okupacji wskazać komuś z bojówki jakiegoś patriotę i mu powiedzieć, że to faszysta i już załatwione, bo za okupacji nikt nie miał czasu sprawdzać czy oskarżony to prawdziwy faszysta czy patriota, a jak wiemy to na pewno, ziomków Bermana w PPR było trochę, to czy możemy się dziwić że rękami Polaków mordowano Polaków?

   To jest tylko fragment naszej historii, obecnie zakłamywanej jak za czasów stalinizmu, ponieważ rządzą nami te same rodziny co 70 lat temu. Ja nie widzę żadnej różnicy w morderstwie Polaka w piwnicy UB od zmuszenia go do popełnienia samobójstwa z biedy tak, jak obecnie. Tylko, że wtedy było kilku Polaków którzy walczyli o ten kraj i gdyby nie śmierć Stalina to zapłaciliby gardłem za swoją postawę pomimo tego, że byli komunistami, ale ponieważ bronili swoich rodaków to narazili się narodowi wybranemu, bo im przecież sam Jahwe dał cały wszechświat na własność. Uczcie się i dowiadujcie prawdy, sprawdzajcie fakty i każdego łajdaka który mordował innych w piwnicach UB nazywajcie po nazwisku a jeszcze lepiej to i z narodowości, wtedy dużo się wyjaśni, bo jak sami widzicie w Polsce nie dzieje się dobrze, skłóceni zostaniemy zgładzeni. Piszę to wcale nie z pozycji komunisty czy lewicowca, popieram sprawiedliwość społeczną z przyczyn etyczno-moralnych a nie politycznych i stając teraz w obronie Gomułki, ludzi z GL i AL czy innych, bronię jedności narodowej.”

   Zapraszam do dyskusji.

   Autorstwo: robi1906
   Źródło: WolneMedia.net

   Lubię to

  • „Wirus” to dopiero będzie jak nas na niego siłą szczepić/wszczepiać zaczną, to będzie szczepionkowa masakra. Większość pobiegnie dobrowolnie, innych zmuszą współobywatele, a resztę doszczepi wojsko. Tanio, higienicznie i dobra się nie zmarnują lepsze od tzw bomby neutronowej młodzi muszą wygooglować.

   Lubię to

 15. „wirus” w Ameryce południowej, to nic innego jak efekt szczepień, które obowiązują w Polsce od bieżącego roku dla dziewczynek 12-16 lat. Bez wątpienia, te małe dzieci, które pokazują w związku z tym wirusem, to efekt brudnych szczepień, które mają jeden cel. deformację gatunku na wszelkiej możliwej płaszczyźnie życia.

  SURVIVAL LUDZIE ! net jeszcze jest, nikt nie musi wyjeżdżać do lasu, aby wiedział, jak się zachować w ekstremalnych sytuacjach. czytajcie i oglądajcie, bo kiedyś wasza survivalowa wiedza, pozytywnie was zaskoczy.

  Lubię to

 16. Krzysztof Jackowski przewidział tą epidemię, mówił mniej więcej, nie chce mi się szukać „ludzie w Europie będą bali się oddychać”. Tak samo mówił Krzysztof o bombie, że będzie po zestrzeleniu samolotu rosyjskiego nad Turcją. Bomba była, wodorowa. Ma gość nosa, czy tam trzecie oko. Jak ktoś znajdzie link do YT z czasem będzie potwierdzenie.

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s