Afery

Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”

Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”

islam 2Logika feministek jest dość pokręcona. Oto jej niektóre przejawy:

1. biały, europejski mężczyzna to seksistowska, szowinistyczna świnia, więc trzeba mu nakazywać, zakazywać, grozić, w tym sądownie, uczyć go kiedy kobieta chce a kiedy nie chce uprawiać seksu. Biały mężczyzna jest do nienawidzenia!

2. natomiast islamista przybyły jako uchodźca może dosłownie wszystko – bić, okradać, gwałcić, mordować. Jest objęty immunitetem prawnym na czyny kryminalne (tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i puszczania ich bez wyroków, potwierdziła niemiecka policja). Feministki islamistów wręcz uwielbiają, a wszelkie ich zbrodnie tłumaczą ich kulturą, że koszta imigracji muszą być, że trzeba ich zrozumieć.

Nie wierzycie, że tak jest? To zapraszam do przeczytania wypowiedzi dwóch polskich feministek. Pokazały one, że ważniejsze są dla nich pieniądze z Fundacji Batorego przeznaczone na lewacką propagandę w Polsce, niż zdrowie i życie kobiet!

Cytuję: „Wydawać by się mogło, że polskie feministki jednoznacznie potępią zajścia w Kolonii. Nic bardziej mylnego. Słynna z zachęcania kobiet do poślubienia „Księcia Orientu” zamiast Polaka, feministka i socjolożka Kinga Dunin w swoim felietonie dla „Krytyki politycznej” broni sprawców! Pod obrazoburczym tytułem – ‚Zgwałcony rok miłosierdzia’, autorka stwierdza, że należy zrozumieć postawę imigrantów. Są sfrustrowani, mieszkają w obozach, nie widzą perspektyw. Padło również sarkastyczne porównanie z Polakami, którzy mieliby w takiej sytuacji zapewne odmawiać różaniec. Na koniec zaapelowała o miłosierdzie dla bliźniego oraz dostrzeżenie faktu, że istnieją koszty imigracji.

Z kolei profesor Magdalena Środa, w wywiadzie dla „Super Expressu”, potępiła sprawców jako mężczyzn, a także wykazała wyższość cywilizacji zachodniej nad islamską dzięki ideologii gender. Nie zmienia to jednak faktu, że w opinii feministki, większym zagrożeniem od islamskich imigrantów, są kibole. Taka postawa jest nadzwyczaj intrygująca, biorąc pod uwagę, że kibole nigdy nie hańbili się masowym gwałtem czy przemocą w stosunku do kobiet. Pytaniem retorycznym jest, czy panie zmienią zdanie, po zapoznaniu się z rozmówkami arabsko-niemieckimi.”

Zawsze zastanawiało mnie jedno. Dlaczego część ateistów i antyklerykałów popiera islamską inwazję i wita żołnierzy i terrorystów ISIS chlebem i solą? Przecież nasi rodzimi katoliccy dresiarze, to przy agresji i fanatyzmie islamistów, są jak gołąbki pokoju.

Zupełnym kuriozum jest natomiast popieranie przez feministki islamskich zwyrodnialców. Część feministek jak Magdalena Środa i Kinga Dunin robią rzeczy wręcz niewyobrażalnie podłe. Otóż rozgrzeszają i usprawiedliwiają islamskich pedofilów, gwałcicieli i zwyrodnialców. Obwiniają te biedne kobiety, choć przecież feministki miały ich przed takimi rzeczami chronić!!

Feministki europejskich mężczyzn wręcz nienawidzą, ustanawiają im kodeksy kiedy można podrywać, uprawiać seks.. A islamistom pozwalają na wszystko – także na gwałty, pedofilie, molestowanie, morderstwa. Policja niemiecka oficjalnie potwierdziła, że istnieje tajny rozkaz tuszowania przestępstw uchodźców, wypuszczania ich bez wyroku i zastraszania ich ofiar. Ofiar islamskich przestępców są przemocą i szantażem zmuszane przez policję do milczenia. Dzieją się rzeczy niewyobrażalne i straszne.

Pamiętacie jak od kilku miesięcy piszę, że policja, prokuratury, sądy w krajach Zachodu dostały pewien tajny rozkaz? Rozkaz ten dotyczy tuszowania przestępstw dokonywanych przez islamistów, fałszowania statystyk, puszczania ich wolno bez wyroku lub z symbolicznym wyrokiem. I co najgorsze, dotyczy on również czegoś, co jest szczytem podłości i co jest wprost nie do wyobrażenia. Otóż rozkazano policji i sądom, by zastraszała ofiary islamistów, by przemocą i szantażem zmuszała je do milczenia.

Niestety, nie jest to teoria spiskowa, nie jest to „fake news„, czyli fałszywa wiadomość. Okazało się to być prawdą. Dziś oficjalnie potwierdziła to niemiecka policja, a informację o tym podało większość mediów. Szef związku zawodowego policji zabrał głos w tej sprawie. Człowiek ten ryzykował swoje stanowisko, bo szefostwo groziło policjantom utratą pracy. Jednak postanowił on powiedzieć prawdę. Skąd ja to wiedziałem wcześniej? To już pozostanie moją tajemnicą.

Mamy do czynienia z tajnym planem ludobójstwa Europejczyków, zaplanowanym przez psychopatyczne elity polityczne. Pisałem o tym w artykułach poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/13/niemiecka-policja-dostalismy-tajny-rozkaz-tuszowania-zbrodni-islamistow-i-zastraszania-ich-ofiar/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/08/alarm-ataki-islamistow-w-calej-europie-trwa-hybrydowa-wojna-religijna/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/06/100-000-terrorystow-isis-w-europie-celem-islamskiej-inwazji-jest-ludobojstwo-europejczykow/

No i jak tu traktować kobiety poważnie? Tak wiele w nich autodestrukcji, przekory, masochizmu, podświadomej chęci zniszczenia siebie i wszystkich wokół.

A teraz ważne przesłanie warszawskiego imama Nezara Charifa do europejskich gejów, lesbijek, ateistów, lewicowców. Otóż islamista ten powiedział, że ludzie Ci od wczoraj podlegają islamskiemu prawu szariatu! To znaczy, że każdy muzułmanin w Europie ma prawo zabić geja, lesbijkę, ateistę, liberała, transseksualistę, itp itd.

Zrozumcie jedną bardzo ważną kwestię. Jest zupełnie nieważne, czy jesteś radykalnym katolikiem-moherem, ateistą, buddystą, ezoterykiem czy satanistą. Jest zupełnie nieważne czy jesteś neonazistą, konserwatystą, lewakiem czy liberałem. Dla islamisty i tak jesteś „białym krzyżowcem„, któremu trzeba poderżnąć gardło, i którego kobietę trzeba wziąć w niewolę, a majątek przejąć. Polecam lekturę koranu i prawa szariatu.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Najwyższy już czas, żeby zwolennikom multikulturowej Europy spadły łuski z oczu. Jej krajobraz przypomina dziś karykaturę tych wszystkich wolności, które przez lata były przedmiotem troski elit i obywateli.

Zamiast równości religijnej mamy exodus Żydów z Zachodu. Zamiast wolności seksualnej próbę ukamienowania osób transseksualnych. Zamiast równości płci setki gwałconych i molestowanych kobiet. Wystarczyło zaledwie parę tygodni, by ostatecznie spod pudru poprawności politycznej coraz wyraźniej zaczęły ukazywać się siniaki i zadrapania na twarzy wielokulturowej Europy.

LEWICA BĘDZIE PIERWSZA

Gdyby zapytać zwolennika multikulturowej Europy, o jakie wartości walczy, zapewne wymieniłby: równouprawnienie kobiet, wolność słowa, wyznania, wolność seksualną i prawo do rzetelnej informacji. Tymczasem idee te w zderzeniu w rzeczywistością wielokulturowej Europy okazują się ich smutną karykaturą. Zbyt wcześnie bowiem elity polityczne i intelektualiści o lewicowej wrażliwości na Innego przyjęli założenie, zgodnie z którym islam, czy szerzej – tradycję muzułmańską – da się „zhumanizować” i „zeuropeizować”.

Lewica w imię poczucia „moralnej wyższości” otworzyła drzwi dla tych, którzy z kamieniem, nożem lub karabinem w ręku liberalne wartości zwalczają.

Krytyków islamu bezmyślnie napiętnowano i wrzucono na margines debaty publicznej. Naiwnie uwierzono w islamską propagandę lansowaną przez orientalistów czy bałamutnych imamów, przekazujących jedne treści w piątkowych kazaniach, a inne w wywiadach z dziennikarzami. Dziś wszyscy zwolennicy brnięcia dalej w tę groźną iluzję przypominają kapitalistę ze słynnego zdania Lenina. Przywódca rewolucji październikowej miał powiedzieć, że kapitaliści sprzedadzą komunistom sznur, na którym sami kiedyś zawisną.

Lewica w imię poczucia „moralnej wyższości” otworzyła drzwi dla tych, którzy z kamieniem, nożem lub karabinem w ręku liberalne wartości realnie zwalczają. W ich miejsce chcą prowadzić porządek szariacki, który dopuszcza kamienowanie „zboczeńców”, przemoc wobec kobiet czy prześladowanie innowierców.

STRUSIA TAKTYKA

Parę dni temu grupa „arabskojęzycznych, młodych ludzi” niedaleko dworca w Dortmundzie próbowała ukamienować dwie osoby transseksualne. Sprawcy tego barbarzyńskiego ataku, choć mają od 16 do 18 lat, są już znani policji. Najpierw młodzi mężczyźni próbowali uwodzić kobiety, kiedy się jednak okazało, że są to osoby transseksualne w ich stronę posypały się kamienie. „W ciągu kilku sekund nas otoczyli. I zaczęli zbierać kamienie i rzucać nimi w nas” – relacjonuje jedna z ofiar.

Niemieckie środowiska LGBT są zszokowane. Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że przez lata zamykały oczy na zagrożenie płynące ze strony muzułmanów, którzy wzywali do zwalczania homoseksualistów. Podobne mechanizmy autocenzury czy groteskowej poprawności politycznej działały z powodzeniem także nad Wisłą. Najlepszym przykładem było zachowanie polskich działaczy gejowskich, którzy zignorowali problem nawoływania do zabijania osób homoseksualnych. Kiedy blisko rok temu Stowarzyszenie Europa Przyszłości alarmowało o tym, że czescy muzułmanie otwarcie wzywają do zabijania homoseksualistów, nie pojawił się żaden oficjalny protest. Zamiast jednoznacznego oświadczenia mieliśmy do czynienia z ideologicznym asekuranctwem.

POŻEGNANIE ŻYDÓW

Nie tylko środowiska LGBT mogą czuć się zagrożone. W strachu żyje także wielu wyznawców judaizmu. Tutaj mamy kolejny bolesny paradoks współczesnej Europy. Zwrócił na ten problem uwagę Bartosz Węglarczyk na łamach „Rzeczpospolitej”. Ideologia multikulturalizmu miała trwale zapobiec powtórzeniu się doświadczenia holocaustu. Tymczasem Żydzi w niektórych miejscach Europy muszą się ukrywać. Przywódca społeczności żydowskiej w Marsylii zwrócił się do współwyznawców, żeby publicznie nie okazywali swojej przynależności do judaizmu, gdyż może to być powodem islamistycznego ataku. Warto także zauważyć, że statystyki nie pozostawiają złudzeń. Liczba „antysemickich przestępstw” we Francji wzrosła o 85 procent w 2015 roku. Trudno więc się dziwić, że exodus Żydów staje się z roku na rok większy. To z resztą nie tylko problem Francji, lecz także Norwegii czy w większym stopniu Szwecji.

FEMINISTKI ZDRADZIŁY ZGWAŁCONE KOBIETY

Feministki w stylu Magdaleny Środy muszą dokonywać niewiarygodnie pokrętnej kazuistyki, żeby wytłumaczyć masowe ataki muzułmańskich młodych chłopaków na kobiety. Żałują one zapewne, że to nie kibole, ministranci-hipokryci, czy inne „prawicowe oszołomy” nie gwałcą kobiet na masową skalę. Wtedy ich świat znaczeń zapewne by się zgadzał. Gdy jednak twarz gwałciciela nie jest twarzą heteroseksualnego, białego mężczyzny o katechizmowej religijności, lecz obliczem młodego muzułmanina, wtedy kwestię kultury czy religijności bierzemy w nawias. Gwałcą przecież nie młodzi muzułmanie, lecz „mężczyźni”. Ciekawe, że to hierarchowie niemieckiego Kościoła, a nie feministki, stanęli w obronie zgwałconych.”

Autor: Piotr Ślusarczyk
Źródło: Euroislam.pl

Reklamy

192 odpowiedzi »

 1. obejrzyjcie sobie dzisiejszy swiat się kreci na vod po prostu zaprosili pol chinke zwana polka która opowiadala jak to arabiatko ratowala… tak zmyślonego przedstawienia dawno nie ogladalem no ale w końcu zydomongolka po brytyjskiej szkole, już niech pis przejmie tem lewacki syf bo się ogladac nie chce i oczywiście ta POjebka renata kim nazwisko tez raczej z mongolskiej krainy nikt normalny się tak nie nazywa a tu ta pani nas bierze pod chuj w polskim radiu wiec niedziwota ze to gowno lewackie trzeba przejąć im szybciej tym lepiej

  Polubienie

 2. Renata Kim-dzong il lub Kim- ir sk…yn .. 😉
  Lewaczka do siebie nie, ale do parafii taaak.
  A co k…rwa z Polakami z Ukropii ?

  Tak pierdolą bo im soroso-podobne płaca..
  Zaręczam, że gdy tylko doznaliby szkody w swoich
  lewackich familiach, byłaby wrzawa.

  Ale nie w tym rzecz, bo te ostatnie imprezki w Kolonii, to też
  false flag..
  Zero zdjęc, zero filmów, policja dzień wcześniej obstawia dworce
  w innych miastach, a Kolonii ani jednego!
  I MO-nitoring się wyłączył!
  Jak kamera w celi baraniny!
  Fejk.. Sterowany przez spec-służby..

  Polubienie

   • Żeby rozruchy wywołać? nie wiem…

    Przecież tam nic się kupy nie trzyma!
    A gdzie materiały z telefonów, zdjęcia??
    Niemieccy faceci puścili laski solo?
    Przyglądali się jak tamci je molestują?
    Pasuje Ci ta wersja?

    Cały czas dumam za co te banksterskie sukinsyny płaciły po kilkanascie
    tysięcy ojro za ciapatego…?!
    Przecież to im się musi zwrócić!
    Jak? Co te zmije wymyśliły?…

    Polubienie

    • no wiesz jak kefir pokazal ten dokument które ofiary musiały podpisywac o nieujawnianiu faktow…, niemry to jak amerykanki, rząd kaze obywatel musi, to nie nasza bojowa mentalność choc i tak czesciowo spizdowacona przez nauki rabjego joszue

     Polubienie

   • Jak najbardziej prikaz od służb aby nie interweniować. Chodzi o zeszmacenie cywilizacji białego człowieka. Mężczyźni to pizdy i mameje lub dzikie bezmyślne osobniki , a kobiety to wiadomo albo wampiry albo księżniczki albo zwykłe kurwy. I jak tu budować lepszy świat z kim i z czym. Nie ma w ogóle równowagi na tej planecie i dlatego będą cały czas jakieś wojny zamachy czy spiski elit przeciwko ludzkość. Tak było jest i będzie.

    Polubienie

 3. Cholera, ten artykuł trafia tak bardzo mocno w punkt! Wiele razy już tu się na ten temat wypowiadałam – kto czytał moje komentarze, ten wie. Nie poważam feministek i sama nie uważam się za feministkę. Za bardzo uwielbiam mężczyzn – tak, naszych białych, polskich mężczyzn.Co jednocześnie nie przeszkadza mi w byciu kobietą pewną siebie, swoich przekonań. Nie jestem feministką, bo feminizm to kolejny -izm, podniesiony obecnie do rangi religii, tudzież subkultury. Ale niestety, albo stety, nie jestem też kobietą, która zaczeka na mężusia w ciepłych kapciach, poda mu obiadek i obdaruje go gromadką dzieciaczków. No nie jestem ani jedną, ani drugą, jestem sobą 🙂 Tak jak już kiedyś tu pisałam, ruch emancypacyjny zrobił sporo dobrego dla kobiet. Ale był dobry tylko do pewnego etapu. W końcu, jak każdy -izm, musiał się wyeksploatować, wyczerpać, zużyć. I obecnie stał się systemem niewydolnym. Nie jest też winą naszych białych, europejskich mężczyzn, że się trochę w tym wszystkim pogubili. Mówiąc ogólnie (choć zwykle staram się unikać uogólnień), z pewnością jakiś tam kryzys męskości jest w Europie. Ale to nie jest wina naszych panów. To jest moim zdaniem, wina systemu. Ok, w naszej europejskiej kulturze, nie sprawdzi się już facet, który będzie tłukł swoją kobietę i traktował ją po chamsku. Nie po to na pewnym etapie stworzono ruch emancypacyjny, aby kobiety dały się zagonić do garów, były traktowane przez facetów przedmiotowo i nie miały nic do gadania. Ale też nie oszukujmy się – feminizm nie rozwiązał wszystkich problemów kobiet. Rozwiązał on może malutki wycinek, dzięki niemu kobiety poszły ten jeden mały krok do przodu. Ale to tylko zaledwie mały ułamek tego, co jest nam potrzebne. Potrzeba nam – zarówno kobietom, jak i mężczyznom jakiegoś wzajemnego zrozumienia, pracy ze swoją podświadomością, przerobienia pewnych lekcji w głowie. Tak jak napisałam powyżej brutalny, chamski, nieokrzesany mężczyzna kompletnie nie przystaje do naszej cywilizowanej, humanistycznej Europy, do kultury, którą stworzyliśmy. I niby na poziomie świadomym to wiemy. Tylko kurde, świadomość swoje, a podświadomość – swoje. I kobiety lgną do samców alfa. Sama się szczerze tutaj przyznam, że nie chciałabym faceta, który jest tzw. „męską pipką”. Ale nie chcę też, żeby facet mnie bił, zamykał w złotej klatce i kazał rodzić dzieci. Jak to wszystko pogodzić? Wydaje mi się, że pewnym kluczem mogłaby być tutaj nauka psychologii (i to nie tej mainstreamowej). Gdyby wszystkie kobiety i wszyscy mężczyźni uczyli się tajnik psychologii, zgłębiali jej nauki – zwłaszcza w kontekście relacji z płcią przeciwną, można by było może jakoś wyjść z tego błędnego koła, zrozumieć odczucia drugiej osoby i nauczyć się w odpowiedni sposób na nie reagować. Widzimy wszyscy wyraźnie, że te systemy (patriarchat oraz feminizm) są zgniłe, niewydolne i upadają na naszych oczach. Również na naszych oczach, powoli, baaardzo powoli rodzi się coś nowego, co to będzie – nie potrafię tego na razie powiedzieć, aczkolwiek mam cichą nadzieję, iż będzie to coś, co pozwoli ostatecznie upaść tym wszystkim maskom, konwenansom, dulszczyźnie, hipokryzji i zakłamaniu. To jest jedyna droga, aby uwolnić się z uciskających nas wszystkich systemów.

  Polubienie

  • „Sama się szczerze tutaj przyznam, że nie chciałabym faceta, który jest tzw. „męską pipką”. Ale nie chcę też, żeby facet mnie bił, zamykał w złotej klatce i kazał rodzić dzieci. Jak to wszystko pogodzić” – wiedziałem że tak powiesz każda tak mówi. Kto kontroluje podświadomość kobiet ten rządzi światem.
   ” Nie jest też winą naszych białych, europejskich mężczyzn, że się trochę w tym wszystkim pogubili. Mówiąc ogólnie (choć zwykle staram się unikać uogólnień), z pewnością jakiś tam kryzys męskości jest w Europie. Ale to nie jest wina naszych panów. To jest moim zdaniem, wina systemu.” – fakt to nie wina mężczyzn , WHO – światowa organizacja parę lat temu przyznała się oficjalnie że za pomocą żywności kontroluje zachowania mas. Całę te dywagacje można byłoby sprowadzić do dwóch rzeczy – TESTOSTERON I ESTROGEN. Za pomocą żywności oraz pewnych składników dodawanych do dezodorantów i prezerwatyw powoduje się zaburzenia w homeostazie kobiet i mężczyzn. Mężczyźni są bardziej kobiecy wynika to z obniżającego się cały czas poziomu testosteronu , a kobiety są bardziej męskie bo maja więcej teścia. Do tego dołóżmy całą tą lewacką propagandę i polityczną poprawność serwowaną już przedszkolach no i masz wtedy zniewieściałe nie buntujące się społeczeństwo lemingów skazanych na pożarcie. Taki jest cel nadzorców czyli wywołanie wojny hormonalnej i stworzenie społeczeństwa androgynicznego. Jaki jest główny tego efekt i tutaj rewelacja projekt elit zakłada inwazję obcej pozaziemskiej cywilizacji w 22 lub 23 wieku. Czyli depopulacja a potem tylko kolonizacja i kontrola zniewieściałych resztek.

   Polubienie

   • Owszem, mówię tak i potrafię się do tego przyznać 🙂 No nie da się ukryć, że wszystko się popieprzyło. Zresztą, nie wiem jak to jest u ciebie, ale zapytam – wolałbyś babochłopa obciętego na jeża, chodzącego w workowatych ubraniach, czy filigranową kobietkę z długimi włosami w sukience?

    Polubienie

    • Niestety albo świadomość albo podświadomość nie można zjeść ciastko i mieć ciastko jest to sprzeczne z prawami fizyki. Dlatego muszą wybrać jedną z dwóch opcji albo kochający miś albo zimny chłodny sukinsyn. Nie da się tego pogodzić i dlatego jest taka gehenna w związkach , rodzinach czy małżeństwach, wszystko jest na pokaz albo się rozpada zdrada za zdradą. A najgorsze że prawie żadna kobieta nie jest tego świadoma tych dwóch opcji oczywiście zdarzają się wyjątki ale tak jest wszędzie. Jest to istny dysonans poznawczy.
     A co do twojego pytania to zadałaś trochę głupie pytanie. Więc ci odpowiem także pytaniem -a jak myślisz ?

     Polubienie

    • No też właśnie, jest tak zwana chujnia przez to. Dlatego małżeństwo to jest niesamowita chujnia i większość związków niestety też. A co do mojego pytania – hmmm, tak, być może było i głupie, tendencyjne. Bo wydaje mi się, że znam na nie odpowiedź. Jesteś mężczyzną, a facet jest już tak skonstruowany, aby oglądać się za atrakcyjnymi laskami i tego też nie zmieni bajdurzenie o pięknym wnętrzu kobiety.

     Polubienie

    • Tak ładne zgrabne i zadbane kobiety mnie podniecają tak jak każdego normalnego faceta ale ładne,zgrabne,zadbane i inteligentne, mądre oraz z w miarę przyzwoitym charakterem jeszcze bardziej.

     Polubienie

    • a ja wole dupiasta cycatke w tenisowkach i dresach bez farb i proszkow na gebie, w sumie laski musza oszukiwać cale zycie sztuczne to i tamto i jak się rano spotka yakie cos bez niczego taka pieknosc nocy to człowiek jest w lekkim szoku, chyba był taki odcinek w „fresh prince of bell air” o tym z willem smithem

     Polubienie

    • A ja już dawno tutaj mówiłem że mam słabość do rudowłosych a co do ubioru to dla mnie jeden kij. Naturalność chyba jest lepiej podniecająca niż takie sztuczne jakby klony każda taka sama. Dzisiaj naturalność jest passe.

     Polubienie

    • Hmm, też wolę naturalność, nawet paznokcie noszę naturalne długie i nie maluję ich, chyba że lakierem bezbarwnym. Mam farta, bo mam bardzo twarde i mocne, więc nie muszę nosić tipsów. W ogóle to jak patrzę nieraz na te laski na fb z tymi wydętymi ustami, to wszystkie wyglądają tak samo. I w większości młodsze ode mnie, a to ja wyglądam od nich dużo młodziej.

     Polubienie

    • A już najbardziej tęsknię za moimi piegami. Teraz jest niestety zima i jak to zawsze zimą – zbladły mi bardzo mocno, ale na wiosnę słoneczko znów mnie nimi obsypie 🙂

     Polubienie

    • Wyglądasz dużo młodziej bo jesteś naturalna bo takie chodzenie cały czas z elewacją dwu centymetrową tylko postarza i pogarsza cerę.

     Polubienie

    • Ano, mój brat też jest rudy i piegowaty 🙂 Hmm, no właśnie. Nawet jeśli już mi się zdarzy zrobić jakiś makijaż, to i tak maluję się bardzo delikatnie. Ale tak jak pisałam – najfajniej jest latem i wiosną – wtedy hop, na słońce i natura sama tworzy najpiękniejszy makijaż na mojej twarzy 🙂

     Polubienie

    • Ja nic nie sugeruję 🙂 Próbuję tylko rozkminić, co można byłoby zrobić, żeby te relacje damsko-męskie poprawić, żeby się zmieniło.

     Polubienie

    • Hmm, może źle się wyraziłam. Co mogłoby się zmienić, gdyby większość ludzi miała świadomość tego wszystkiego. Ale wiem, że to utopia.

     Polubienie

    • No niekoniecznie. Znam częste przypadki, gdy porządna, miła i fajna dziewczyna z dobrego domu wiąże się z draniem i łachudrą.

     Polubienie

    • Raczej nie… To nie jest tak prosto, że suki trafiają na złych facetów… Na złego faceta może trafić praktycznie każda kobieta, nawet ta najsłodsza i najmilsza. To ma związek z podświadomością. Jarek już wiele razy o tym pisał na blogu.

     Polubienie

    • ==Dlatego małżeństwo to jest niesamowita chujnia i większość związków niestety też.==

     Nieprawda, jestem w drugim małżeńskim, i znowu jest mi dobrze 😉

     Polubienie

    • Staram się jak ‚mogie’ .. 😉
     Nie demonizujmy, stadka stabilizują i odstresowują.
     Pożyłem parę lat na wolności, zarówno to i to
     ma swoje dobre i złe strony.
     Zobaczysz co czas pokaże, tu nie ma recept.
     Trafienie w ”10” zdarza się raz na 1000 zbliżeń..

     Polubienie

    • Tak i na dodatek też używanie przez kobiet lateksu czy prezerwatyw przez mężczyzn. Dlatego tak ważne jest dbanie o swoje hormony. Facet zdrowy to taki co ma na dość wysokim poziomie Testosteron.

     Polubienie

    • Bor, jod i magnez windują testosteron.

     Roztwór boraksu usuwa z organizmu fluor i brom…..
     Grzyby, pleśnie i naprawia stawy.. Tani jak barszcz, mniej
     toksyczny jak sól kuchenna
     W usa, australii i niektórych w jewropie oficjalnie zakazany jako trucizna..!
     Warto wiedzieć.

     Polubienie

    • wiem hulda Clark uzywala boraxu do wszystkiego, przy okazji mowila ze rak to choroba weneryczna – rodzaj rzeżączki tzw fluke przekazywany przez zbliżenie i calowanie np w rodzinie i to jest cala tajemnica rakow dziedzicznych, mamusie zarazaja dzieci to samo z pedofilia jest to zarazek przekazywany przez pedofila dziecku przez seks z nim czy calowanie, co ? nie było tego w szkole ?

     Polubienie

    • Zacznę od najlepszych i naturalnych :
     Witamina D3 plus K2 MK7
     Selen , Cynk, Magnez -( przy każdym wytrysku traci się około 5mg cynku czyli dużo)
     Bor – może być boraks
     Preparaty ziołowe – tutaj jest tego dużo, ale większość tylko poprawia potencję a nie poziom teścia ( najbardziej sprawdzone to żeń szeń , tribulus, maca, muira puama, catuaba i wiele innych).
     Aha i najważniejsze nic tak dobrze nie obniża poziomu testosteronu jak stres. To główny zabójca dzisiejszej cywilizacji. Dlatego trzeba popracować także nad swoją głową przede wszystkim

     Polubienie

    • Tam żeńszenie i tribulusy..
     Wyciąganie kasy..
     Jaja z podwórka z kogutem trzeba zjadać,
     I dużo porządnego tłuszczu..

     Polubienie

    • A próbowałeś ? Działa tylko trzeba wiedzieć jak stosować, akurat żeńszeń w proszku jest tani i starcza na jakieś 2-3 miesiące za 35 zł. Więc co to za koszt.

     Polubienie

    • Dlatego kupujemy tylko jaja z jajem.
     czyli karmione zielonka z kogutem jako kierownikiem stada!
     Natury nie da się oszukać 😉

     Polubienie

    • A ile jecie ja tam potrafię całą wytłaczankę zjeść i jakoś nie czuję się adonisem. Jajka jak jaka. Dobre źródło białka i tłuszczu i tyle.

     Polubienie

    • 5 dziennie..
     Poczytajcie to:

     http://www.fakt.pl/polska/marek-knopka-bylem-150-kilogramowym-slonikiem,artykuly,604998.html

     ==Marek Konopka (42 l.), nadsztygar z kopalni Budryk w Rybniku, jeszcze 2 lata temu był zupełnie innym człowiekiem. Życie było dla niego udręką – szybko się męczył, każdy ruch sprawiał problem. Tak było do czasu, aż zrzucił 60 kilogramów. I nową wagę utrzymuje!

     – Ważyłem 150 kg. Walczyłem z nadwagą, stosowałem różne diety. Chudłem, ale szybko przybierałem na wadze dwa razy więcej – wspomina tamte czasy. – Życie było coraz trudniejsze. Dotarcie z parkingu do biura na II piętro to było jak wejście na wieżę Eiffla. Gdy doszły choroby: nadciśnienie, przerost komory serca, stłuszczenie wątroby, powiedziałem „pas”.
     W 2012 r. pan Marek zaczął się odchudzać dietą wysokotłuszczową. Ze 150 kg zszedł najpierw do 140 kg. Poszukał pomocy u dietetyków, którzy ustawili mu dietę pod wagę i wzrost. Przez rok do września 2013 r. udało mu się zejść do 83 kg! Od 2 lat jego waga utrzymuje się na poziomie 90 kg.
     – Czuję się świetnie! Mam dobre wyniki i jestem zdrowym człowiekiem – mówi szczęśliwy górnik z Rybnika.

     W diecie pana Marka najważniejsze są tłuszcze, białka i jak najmniej węglowodanów. Podstawa to żółtka jaj, śmietana 30-procentowa, wieprzowina i golonka. Odstawił chleb, cukier i mąkę. Niemożliwe? – A jednak, to działa. Cała nasza rodzina stosuje dietę wysokotłuszczową. Miesięcznie kupujemy 1000 jajek i jesteśmy zdrowi! – zapewniają Jolanta Marek i Konopkowie.==

     W linku rozmowa z gościem.. 😉

     Polubienie

    • jest cos na rzeczy bo ci co wala dużo konia maja problemy ze skupieniem się itd., piłkarze „palzuja” przed meczami a przynajmniej powinni

     Polubienie

    • A co to w Biedronce już lodów nie sprzedają? Że ktoś musi je robić?
     A tak na serio- może to tylko moja opinia, ale…
     Na blogu z ważną misją, przekazem, poruszającym sprawy społeczne, polityczne i religijne i o NWO zamieszczacie komentarze jakby z jakiegoś miejsca.. no mniej kulturalnego, bez urazy…

     Polubienie

    • No dobra trochę się zagalopowaliśmy wiem że to tutaj na tym poważnym blogu nie przystoi ale czasami w tych zwariowanych czasach trzeba pożartować. Z resztą chyba lepiej pożartować niż obrzucać się łajnem jak to bywało wcześniej na tym blogu. A tak przynajmniej nie jest nudno jak czasami pogadamy o sprośnych rzeczach. Pozdrawiam i przepraszam jeśli pawelborys2014 zostałeś w jakimś sensie urażony.

     Polubienie

    • Roni, cieszę się, że rozumiesz, czytelnicy i zwłaszcza czytelniczki mogli i mogły się źle poczuć spodziewając się czegoś np. na temat Komisji Weneckiej, bo to teraz nadchodzi prawdopodobnie albo islamu a tu to :).
     Rozumiem, na pewno lepiej niż się kłócic o wyższośc metalu nad jazzem czy w drugą stronę. (Obu nie słucham).
     A pro po polityki ostatniej i debaty w UE, jestem zbudowany Czechem Petrem Machem z EKR i… także jeden z Niemców powiedział coś o Inkwizycji nad Polską, rosyjskie gazety były za Szydło, ciekawie to wygląda.
     JKM… Ech to jest ciekawa rzecz. Też stanął po polskiej stronie i mimo, że nie jestem jego wyborcą to facet umie zmasakrować UE, pokazać wiele absurdów Polski itd. Wiadomo za co minus, za przegięcie w drugą stronę, za społeczny darwinizm i poglądy społeczne.

     Polubienie

    • Ja nie przepraszam za seks tylko za urażenie pawelborys2014. Wiadomo nie wolno robić sobie sprośnych żartów z kobiet bo to takie seksistowskie. Tak jak ten szwed z reprezentacji piłki ręcznej. Jaki urażony feminista że kobiety występowały w przerwie meczu jako cheerleaderki. Bo to strasznie seksistowskie. A gwałty to już nie.Zbiorowe gwałty to takie nowoczesne europejskie wartości. A nie jakiś ciemnogród z pięknymi tańczącymi polkami w przerwach meczu. Wstyd i hańba gdzie była Komisja Europejska.

     Polubienie

    • Roni, ja nie jestem z tych, którym cherleaderki przeszkadzają, niech dziewczyny tańczą, za komisjami europejskimi też nie jestem i innymi bzdurami itd.
     Spokojnie. Raczej o język mi chodziło i w ogóle, ale to teraz nie ważne.
     GMO, wypełnione, warto podawać dalej.
     Kukiz chce referendum, trzeba go wesprzeć w tym działaniu!
     Media mówią, że rząd zgadza się na 100 imigrantów, niby nie wiele, ale to i tak o 100 za dużo!
     Wiadomo- 100 a potem więcej i więcej, nie dajmy się!

     Polubienie

    • ==Tymczasem Targowiczanie chcą wyprowadzić lemingi na ulice, ==
     A co tę chazarską swołocz tak ładnie nazywasz?!

     ==A co to w Biedronce już lodów nie sprzedają? Że ktoś musi je robić?==

     Jak chcesz świecić to jedz to byle co..

     Polubienie

    • no co ty diglicerydow się boisz apartamu sztucznych barwnikow ?… sa bezpieczne amerykańskie zydki sprawdzali…

     Polubienie

    • Targowiczanie to równie mocne słowo, przecież i tamci i obecni to ZDRAJCY, wrogowie Polski, obrońcy własnego interesu i tyle.
     Zresztą Targowiczanie ma jescze jeden kontekst, którego tamte by nie miało- ich ukarano, biskupi sprzyjajacy zdradzi zawisnęli.
     A czy ja mówiłem, że ja te lody jem, gdzie jest dużo składników niezdrowych? 😀
     To był żart odnośnie pewnego tematu i tyle.

     Polubienie

    • Ja Ciebie nie zmieniam, Roni, bądź jaki chcesz, ja napisałem swoją opinię i tyle :D. Luz.
     Po prostu mam alergię na takie teksty i tyle, są dla mnie dość wulgarne wobec kobiet.

     Polubienie

    • Ruda, takowej delikatności, waćpannie nie odbieram :). Miałem na myśli wrażliwość na pewien język, każda osoba ma ją inną. I to jest normalne, gdybyśmy w świecie wszyscy byli tacy sami to byłoby dość dziwnie. Różnice są piękne. Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Hej, Paweł 🙂 Przecież my sobie żartowaliśmy. Jakoś jestem kobietą i absolutnie nie czuję się urażona tym, co napisał Roni. Może to dlatego, że mam takie poczucie humoru – sama kocham opowiadać sprośne dowcipy i najgłośniej się z nich śmieję. Btw, lód do końca jest najlepszy – wiem, co mówię 😉 Pozdro 🙂

     Polubienie

    • Byle się nie udławić, lody lodom nie równe. Ale miało być poważnie. Więcej tak nie będę żartował bo ktoś jeszcze poczuje się urażony. Wiadomo empatia przede wszystkim.

     Polubienie

    • Hmm, zależy co rozumiesz poprzez delikatność. Bo fizycznie jestem baaaardzo delikatna, ale po prostu mam dość nietypowe poczucie humoru. Specyficzne takie 😉

     Polubienie

    • Tak kończąc ten wątek pawelborys2014 nie myś o mnie źle. Ja nie jestem jakimś tam chamem czy szowinistą. Nie jest tu od wczoraj wiem na ile mogę sobie pozwolić rozmawiając z Rudą. Czy kiedykolwiek tak rozmawiałem czy żartowałem z Krysi czy Anny a no nie. Przecież ja wiem że z kobietami tak sienie rozmawia.

     Polubienie

    • Wiesz, to jest tak, że jak sam napisałeś, na tym blogu są osoby świadome i stąd nikt tu się nie obraża. Trzeba wiedzieć, kiedy pisze się poważnie, a kiedy z przymrużeniem oka 😉 W końcu jakaś równowaga musi być. Pozdrawiam 🙂

     Polubienie

    • Paweł, ja wprost uwielbiam Grzesiuka 😀 Także witaj w klubie 🙂 Nie wiem czemu tak jest, że mam taką niesamowitą słabość do czasów XX-lecia międzywojennego, w szczególności właśnie do lat 30. Ale czuję z tym okresem jakąś niezwykłą więź. Jak byłam małą dziewczynką to pamiętam, że w każdą niedzielę leciał taki program pt. „W starym kinie.” Bodajże to pan Janicki był jego prowadzącym. I tam właśnie pokazywano polskie przedwojenne filmy. A z tatą oglądałam zawsze „Sensacje XX wieku.” 😀 Do tej pory to jest mój ulubiony program 😀

     Polubienie

    • Zagraniczne też 😉 Generalnie lubię takie klimaty vintage, lubię wszystko, co stare. Stare płyty, stare książki – im starsza, z bardziej pożółkłymi kartkami i bardziej zdezelowana, tym lepiej. Stare samochody z lat 30/40 strasznie mi się podobają, takie rzeczy jak patefon, stare pianina, aktorki z dawnych lat, ten szarm i szyk… Czuję się tak, jakbym była kobietą z tamtych lat, która jakby z hibernacji przebudziła się w dzisiejszych czasach i kompletnie nie umiała tutaj żyć. Często mnie prześladują takie obrazy, konkretne miejsca, sytuacje, np. Sunset Boulevard w LA, jazda starymi samochodami, słońce, ciepło, kolejne miejsce to jest przedwojenna Warszawa, te uliczki, kamienice, kawiarenki, latarnie uliczne, neony. I jeszcze jakieś piękne łąki, jeziora i ja w białej sukience, z koszem malin, jeżyn, lubię ten sok na moich palcach i zlizywanie go, a później pleść wianki z kwiatków, które znajdę, no i jeszcze ogód pełen róż, te róże są głównie białe, różowe lub herbaciane, nie są czerwone, one mają subtelne kolory. Ciekawe jest to, że bardzo lubię kolor biały, mam mnóstwo białych sukienek. Ale nie chodzi o ślub, bo tego jak wiesz, nie chcę brać. Nie wiem, najchętniej biegałabym w tej białej, zwiewnej sukience po porannej zroszonej trawie. Albo mam takie myśli, właściwie to takie slajdy przed oczami cały czas, że jest piękne, czyste błękitne niebo i jestem tak bezgranicznie szczęśliwa, wszystko na świecie jest proste. Lubię wyszukiwać te vintage kiecki w lumpeksach, tylko tam można takie znaleźć. Muszą być na ramiączkach, w kwiatki, albo białe. Tam wszystkie ciuchy mają duszę, a ja tak strasznie kocham rzeczy z duszą. Takie różne pamiątki rodzinne, mam przedwojenne kolczyki, takie ozdobne, zakładam je tylko na specjalne okazje. Prześladują mnie przedmioty, sytuacje, zdarzenia, często mam deja vu, nie wiem, ja jestem naprawdę porządnie jebnięta chyba.

     Polubienie

    • Vintage z duszą bo wszystko wtedy było robione z sercem przez ludzi i było trwałe a nie jak teraz bezduszne automaty produkujące rzeczy tylko na komercję przeznaczone.
     „Prześladują mnie przedmioty, sytuacje, zdarzenia, często mam deja vu, nie wiem, ja jestem naprawdę porządnie jebnięta chyba.” – he he i za to cię lubię.
     A ja uwielbiam gangsterskie klimaty. Te występy w klubach na scenie. Te restauracje no i te neony.

     Polubienie

    • Ech, Roni, witaj w klubie ❤ "Będziemy bawić się jakby znów był 1949
     Podróżując pontiakiem od lipca do lipca
     To kraj moteli wyścielonych kwiatkami
     Noce i dnie naszych ostatnich wakacji
     Zdążymy zobaczyć wszystko nim się rozstaniemy."

     Polubienie

    • Ogumienie to pol biedy ,najgorsze to spodnie u kobiet ,no i te wszystkie chemiczne artykuly miedzy nogami ,ktore maja przeniesc kobiety w bezpieczny swiat 21 wieku pod tytulem”czysto,sucho i bezpiecznie”,ale czy napewno?
     ( Najlepszym wskaźnikiem kobiecych zachowań powinny być poprzednie pokolenia, a nie moda, trend i reklama.)

     „Toksyczność podpasek, tamponów jest znana każdemu, kto poczytał o badaniach materiałów z jakich są one wykonane, jeśli stosujesz te „wynalazki”, możesz być pewna grzybicy, raka, problemów z jajnikami, płodnością, ciąża, astmą, wysypkami, zapaleniami …
     Zadajecie mi różne, nieraz dziwne pytania. Co złego widze w spa, solariach, czy tamponach … Nawet nie chce mi się już na to odpowiadać, ponieważ każdy z was ma możliwość kreacji własnych myśli, a przez logikę i wiedzę, można dojść samemu do pewnych myśli i przemyśleń…
     Te super żele, pochłaniające wilgoć, te materiały pozwalające nie tylko wchłaniać krew ale zmieniać jej stan skupienia, to chemia, która jeszcze kilka lat temu używana była w najlepszym razie do mycia zanieczyszczonych radioaktywnie pomieszczeń.

     Jeśli nie chce się wam na własną rękę badać środków, które mają tylko z nazwy zapewnić wam komfort, możecie wytoczyć proces grupowy producentom tamponów, podpasek i środków higieny intymnej, nie zapominajmy też o prezerwatywach, których guma oraz pokrywające je żele, są zabójcze nie tylko dla plemników, ale również dla ludzi … Elementy plemnikobójcze są niezwykle toksyczne dla ludzkiego organizmu.

     Zespół wstrząsu toksycznego jest praktycznie od 20 lat na tapecie niezależnej prasy internetowej, jednak w prasie mainstreamowej na ten temat panuje niemal kompletna cisza.
     Nagłaśniane są tylko te sprawy, które kończą się śmiercią, przykładem takiej sprawy, może być smierć Any Elifritz.

     W odpowiedzi na tą smutną wiadomość, kobiet z całego świata zaczęły opisywać swoje doświadczenia związane z tamponami, wysypkami, upływami, uczuleniami, ponieważ tampony to nie tylko zagrożenie dla zdrowia ale i życia.

     Drogie Panie, musicie wierzyć, że od ponad 20 lat w tamponach nie są stosowane już naturalne włókna, naturalne włókna były rozpuszczane przez ciało, sztuczne włókna, zamiast chłonąc wytwarzają niebezpieczne dla ludzkiego organizmu toksyny mogące doprowadzić do poważnych chorób, czy poronień …
     Już trzy lata temu poprosiliśmy pielęgniarki wykonujące badania wymazu aby przeprowadziły badania porównawcze, pierwsze co rzuca się w oczy u kobiet stosujących tampony to resztki starych włókien gromadzących się w waszym ciele drogie Panie. Stare tampony wykonane były między innym z włókien jedwabiu i miazgi drzewnej, ale nie powodowały podrażnień…

     Nowe tampony wykonane są z włókien polipropylenu owiniętego dookoła rdzenia ze sztucznego jedwabiu. Powoduje to coprawda mniejszą utratę włókien ale jednocześni zwiększa otarcia i suchość miejsc intymnych (Potem sprzedawają wam żele intymne, leki na grzybice, i tak się kręci świat wygodnej z pozoru mody, kosztujący was czas, zdrowie, życie i pieniądze …) .

     Stosowana w tamponach wełna organiczna łączona jest z plastykiem i substancjami chemicznymi, które wiążą krew jak klej, w czasie wiązania do organizmu przedostają się setki różnych toksyn, toksyny te zmieniają zasadowości organizmu, jak również skład chemiczny organizmu, który wchłania rakotwórczą chemię …

     Popularna w tamponach struktura Natracare, która ponoć jest certyfikowana ekologicznie i zawiera 100% bawełny została opatentowana 21 lat temu, aby uwolnić kobiety od nawału toksyn i syntetycznej śmierci.

     Jaka jest prawda?. Piękne słowa, reklamy napisy, a badania przeprowadzone przez New York University Medical School w połowie lat 90-tych pokazały, że prawda o tamponach nadal pozostaje tajemnicą poliszynela.

     Co mamy w tamponach, czyli tablica szalonego chemika :

     -) Marszczona wata celulozowa rozdmuchiwana ze stopu usztywnionego chemicznie polimeru, włókna poliestrowe , mech torfowy i pianka.

     -) Okład i laminat żelowej tkanki chłonnej i Super-komórkowa pianka –
     Myreth-3-mirystylu (smar) (US Patent # 5591123) , generalnie jest to nieutylizowalny odpad, z którym nie było co zrobić, bowiem jego składowanie jest zbyt drogie i zbyt niebezpieczne.
     (W taki sam sposób podano wam odpad z elektownią atomowanych zwany fluorem : http://ligaswiatowa.hvs.pl/flouryzacja-kontrola-mas/ )

     -) Zeolity naturalne i syntetyczne ( cząstki pochłaniające zapach) (US Patent # 5161686) Etoksylany alkoholowe, estry glicerolu, polisorbat-20 (jako środki powierzchniowo czynne do rozproszenia zapachu)

     -) środki przeciwbakteryjne (bez oficjalnej nazwy) (US Patent # 8585668) rakotwórcze środki chemiczne, takie jak styren, pirydyna, metyloeugenol i butylowany hydroksyanizol (zapach), Ftalany (DEP i DINP) (daje to złudny zapach świeżości )

     http://ligaswiatowa.hvs.pl/tworzywa-sztuczne-chemiczna-dep…/

     -) Piżma syntetyczne (zaburzające potencjał hormonów) (zapach jest złudny)
     , Liczne alergeny. (zapach)

     http://ligaswiatowa.hvs.pl/hbcd-tcep-zabija-wyposazenie-tw…/
     Nie tylko tampony i podpaski.

     Tampony i podpaski są najbardziej wykorzystywanym rodzajem produktów higieny kobiecej, ale wiele kobiet zabija się na raty używając reklamowanych w mediach i prasie produktów wypełnionych straszliwą chemią (to nie przesada, kiedyś te środki w najlepszym razie były używane do mycia podłóg w oborach i na terenach skażonych radioaktywnie, teraz kobiety stosują to do pielęgnacji ciała …), chodzi o kobiece chusteczki, spreye, środki higieny intymnej, żele, kremy …

     Jeśli dziwicie się zwiększonej liczbie bezpłodności wśród kobiet, poronień, raka … Możecie być Panie, samym sobie winne.

     Ważne jest to , aby zrozumieć, że pochwa jest organem „samooczyszczącym”, a instytuty i ginekolodzy zarabiają nie na zdrowiu kobiety, lecz na chorobie kobiety. Więc polskie towarzystwo ginekologiczne, czy American Public Health Association…, zalecają wam to ,co służy chorobie i depopulacji oraz zyskowi…

     Wszystkie te wynalazki sprzyjają zwiększeniu zakażeń bakteryjnych, bezpłodności i rakowi. Jest to typowa bezsensowna moda na śmierć poprzez trend.
     Ale to nie wszystko :

     Podpaski :

     Niebezpieczne składniki zawarte w podpaskach to dioksyny i furany, czyli pozostałości niebezpiecznych dla życia pestycydów, wsród składników znajdują się także nieznane z nazwy chemikalia zapachowe i substancje chemiczne, takie jak methyldibromo czy glutaronitrile.

     Wszystko to sprzyja setkom odmian raka, bezpłodności, deformacjom płodu i zaburzeniom hormonalnym, o wysypkach alergicznych nie będę wspominał .
     Ja nie wziął bym tego nawet do ręki …

     Kobiece Chusteczki:

     Wśród składników mamy takie niebezpieczne składniki jak Methylchloroisothiazolinone (https://en.wikipedia.org/?title=Methylchloroisothiazolinone), Methylisothiazolinone, parabeny, Quaternium 15 (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Quaternium-15), DMDM hydantoina oraz setki nieznanych i nienazwanych substancji chemicznych i zapachowych.

     Cała ta chemia powoduje alergiczne wysypki, raka i zaburzenia hormonalne.

     Środki higieny intymnej oraz żele i mydła:

     Niebezpieczne składniki to nieznane zapachowe substancje chemicznych, parabeny, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM hydantoiny, D & C Red nr 33, wew NiP fioletowy nr 2 i FD & C yellow 5 #. Napewno nabawicie się panie zaburzeń hormonalnych, wysypek alergicznych i astmy.

     Perfumowane spreye, samoopalacze, mydła antybakteryjne …

     Niebezpieczne składniki to nieznane zapachowe substancje chemiczne, Spermicydy, oktoksynol-9. Czego możemy być pewni : bakteryjnych zakażeń pochwy, zapalenie miednicy mniejszej, rak szyjki macicy, ale również na uszkodzenia płodu, niską wagę płodu, poród przedwczesny, ciąże pozamaciczną, przewlekłe infekcje i niepłodność.
     Co ciekawe w ponad 100 przypadkach stwierdzono lepszą podatność na HIV i choroby przenoszone drogą płciową, ponieważ zmniejsza się naturalna ochrona organizmu, a flora bakteryjna prawie całkowicie zanika.

     Kobiece dezodoranty (spraye, proszki, i czopki)

     Składniki: nieznanych substancji zapachowe, parabeny (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Parabeny) i chlorek benzetoniowy. Stosowanie tych cudów powoduje bezpłodność , alergiczne wysypki.

     Kobiece kremy

     Składniki : niezidentyfikowane chemikalia zapachowe, parabeny, Methylisothiazolinone oraz składniki aktywne, benzokaina, znieczulacze. Wpływa to na zaburzenia hormonalne, alergiczne: wysypki i swędzenie.

     Taki mały przykład zostosowania tej wygody.

     ” Młoda modelka straciła nogę przez tampony. Popularny środek higieniczny wywołał u 27-latki silny wstrząs toksyczny i prawie doprowadził do jej śmierci. – Jeszcze 10 minut i byłoby po mnie – mówi Lauren Wasser. Teraz kobieta walczy z producentem tamponów o odszkodowanie.

     Lauren Wasser miała szansę na oszołamiającą karierę modelki. Dziewczyna debiutowała na okładce„ Vogue ”już jako kilkulatka. Fachu uczyła się od matki – również modelki. Kiedy w 2012 roku lekarze byli zmuszeni amputować jej nogę, Lauren kompletnie się załamała – Całe moje życie kręciło się wokół wyglądu – wyjaśnia 27-latka. W 2012 roku dziewczyna doznała groźnego dla życia zespół wstrząsu toksycznego czyli tzw. TSS.
     Utrata logicznego myślenia poprzez modę wpływa na użytkowanie niebezpiecznych środków higieny intymnej, ale również mód związanych z nałogami, wszystko to wpływa na stan psychiczny i fizyczny każdej z was, zastanówcie się czy warto unieszczęśliwiać siebie i wasze dzieci …

     http://replikatv.hvs.pl/alkoholizm-elementem-demoralizacji/

     Mamy zamiar stawiać na edukacje, jeśli szkoła, media, lekarze i celebryci kłamią ludziom prosto w twarz, należy przeciwstawić się modzie, edukacji i kłamcom, dlaczego ktoś kosztem twojego zdrowia ma się bogacić.?!

     Wielcy kandydaci na premierów, prezydentów nie zniża się do najważniejszych spraw ludzkiego życia : zdrowia, edukacji i dobrobytu, opowiadając niestworzone plany i obietnice.

     Popatrzcie na nasze strony, poruszamy wszystkie ważne dla świata i człowieka tematy, tak powinna wyglądać polityka przyjazna człowiekowi, warunkiem jest żywy udział człowieka w polityce, oraz odrzucenie schematów myślowych opartych na religi, hierarchii, dezinformacji i strukturze piramidalnej …
     Myślcie ludzie, zakazano wam wolnomyślicielstwa, bowiem każdy kto myśli jest potencjalnym wrogiem Kaczyńskich, Tusków, Kukizów, Stonogów i innych dewiantów udających proludzkich mesjaszy”

     Polubienie

    • Devingo lubię czytać Twoje posty ,bo czuję w Tobie człowieka
     WOLNEGO.Wg mnie tylko człowiek wolny myśli,analizuje,
     roztrząsa i widzi to czego inni nie zauważają nawet jeśli się
     z tym zderzą,to taka przenośnia.Człowiek wolny/wewnętrzny/
     nie potrzebuje przewodników,poradników,doradców,wiedzę i
     mądrość ma w sobie,wydobywą ją ze swojego umysłu poprzez serce,oczywiście bierze ją również z zewnątrz.Ale tylko człowiek wolny wybiera tylko to co współgra i rezonuje z jego wnętrzem.Żadna wiedza książkowa nie jest jeszcze mądrością.Często określamy spotykanych ludzi,mówiąć ,
     oczytany,mądry posiadający wiedzę,ale najważniejsze wg mnie określenie powinno brzmieć mądry życiowo,bo ta jego
     mądrość i wiedza pochodzą z wnętrza z doświadczenia
     reinkarnacyjnego.Doświadczenia z każdej inkarnacji pozostają
     zapisane w naszej świadomości i są w każdym z nas,trzeba
     tylko wejść w siebie jak do szkoły i czytać,ujawniać tą wielką
     encyklopedię wiedzy,która jest największym skarbem człowieka.Ten osobisty skarb w połączeniu korzystania z darów Matki Natury czyni nas ziemskimi Bogami.Na tym skończę mój post,bo ja w przciwieństwie do Ciebie bardzo nie lubię pisać,wolę
     tak po babsku pogadać.Miałam wspaniałego Przyjaciela do
     dyskusji,ale niestety odszedł na drugą stronę.Pozostała pustka.
     Dobrze,że jeszcze na razie mamy internet.

     Polubienie

    • Po przeczytaniu twojego niezwykle merytorycznego wpisu chciałbym ciebie o coś zapytać. Jak żyć DEVINGO jak żyć? Jeśli wszystko jest trucizną lub toksyną.

     Polubienie

 4. Z resztą trochę nie rozumiem treści tego artykułu a co feministki mają wspólnego z kobietami że tak wszyscy przeżywają że one nie pomagają ofiarom. Przecież feministki to nie kobiety. I wbijcie sobie to głowy. TO jakieś zaginione ogniwo ewolucji. Które dopiero teraz od hibernowano i sieje zamęt w szeregach społeczeństw.

  Polubienie

  • „Miałam aborcje” -Gloria Steinem, legenda feminizmu, z dumą pokazuje swoją przynależność do Illuminati (zdjęcie)

   Gloria Marie Steinem (urodzona 25 marca 1934 roku) jest amerykańską feministką, żurnalistką, społeczną i polityczną aktywistką uważaną za przywódczynię i rzecznika prasowego ruchu wyzwolenia kobiet w latach 60-tych i 70-tych. Uznana pisarka i polityk, Steinem jest założycielką wielu organizacji i projektów, za co otrzymała pózniej wiele nagród i tytułów (…) Steinem urodziła się w Toledo, Ohio. Jej matka, Ruth (panieńskie Nuneviller) była prezbiterianinem szkocko-niemieckiego pochodzenia, natomiast ojciec, Leo Steinem, Żydem.

   – Wikipedia

   Henry Makow ,tłumaczenie: Radtrap

   “W latach 60-tych, należące do elity media wymyśliły drugą falę feminizmu, jako część ukrytej agendy zniszczenia naszej cywilizacji i stworzenia Nowego Porządku Świata.”

   Po tym jak napisałem te słowa, odkryłem że zanim Steinem została przywódczynią feministek, pracowała dla CIA i szpiegowała marksistowskie grupy studenckie w Europie, zakłócając ich spotkania. Stała się ulubienicą mediów dzięki swoim kontaktom z CIA. Ms Magazine (pismo dla feministek), który redagowała przez wiele lat był pośrednio finansowane przez CIA.

   Steinem próbowała zataić te informacje, wyłowione na światło dzienne w latach 70-tych przez radykalną feministyczną grupę zwaną “Red Stockings” (Czerwone Pończochy). W 1979 Steinem i jej potężni, powiązani z CIA przyjaciele, Kathrine Graham z Washington Post i prezes Fundacji Forda Franklin Thomas, zablokowali Random House w ich próbie opublikowania tych informacji w “Feminist Revolution”. Mimo to artykuł wyszedł w 1979, tyle że w “Village Voice” (21 maja).

   Steinem wmawiała innym że była radykałem na studiach. “Gdy byłam w collegu, to była era McCarthego”, powiedziałą w wywiadzie dla Susan Mitchell w 1997, “dzięki temu stałam się marksistką”. (Ikony, Święte i Diwy: Intymna konwersacja z kobietą która zmieniła świat, 1997, strona 130). Jej krótkie bio z 1973 w Ms. Magazine: “Gloria Steinem była niezależną pisarką przez całą swoją karierę. Ms Magazine jest jej pierwszą pracą na pełnym etacie.”

   Nieprawda. Wychowana w zubożałej, dysfunkcyjnej rodzinie w Toledo, Ohio, w jakiś sposób zdołała dostać się do elitarnego Smith College, które wychowało inną ikone feminizmu, żydówke Betty Friedan. Po zakończeniu studiów w 1955, Steinem miała rzekomo otrzymać stypendium znane jako “Chester Bowles Student Fellowship”, dzięki czemu kontynuowała naukę w Indiach. Dzisiaj, gdy mamy już internet, okazuje się że takie stypendium nie istnieje i Gloria Steinem otrzymała je jako jedyna.

   W 1958, Steinem została zrekrutowana przez Corda Meyersa z CIA, do informacyjnej grupy aktywistów zwanej “Niezależną Służbą Informacyjną”. Było to częścią “Kongresu Wolności Kulturowej” Meyera, który stworzył takie pisma jak “Encounter” i “Partisan Review” dla promocji lewicowo-liberalnej laski mającej być w opozycji do marksizmu. Steinem uczestniczyła w sponsorowanych przez komunistów festiwalach młodzieżowych w Europie, wydawała gazetke, donosiła na innych uczestników i pomagała prowokować zamieszki.

   Jednym z kolegów Steinem był również związany z CIA Clay Felker. We wczesnych latach 60-tych został redaktorem Esquire gdzie publikował jej artykuły. To z kolei wylansowało ją jako autorytet i najważniejszy głos ruchu wyzwolenia kobiet. W 1968, jako wydawca New York Magazine, zatrudnił ją jako zastępce redaktora a następnie nominalnego redaktora Ms. Magazine (1971). Warner Communications wpompowało w to prawie wszystkie swoje pieniądze mimo że posiadała tylko 25% akcji. Pierwszym wydawcą Ms. Magazine była Elizabeth Forsling Harris, związana z CIA specjalistka od Public Relations, znana głównie z tego że zaplanowała trasę przejazdu Johna F. Kennedyego w Dallas (jak się okazało, ostatnią trasę). Pomimo swojego anty-establishmentowego wizerunku, Ms Magazine przyciągało do siebie reklamy najważniejszych korporacji Ameryki. Prezentowali reklamy ITT w tym samym czasie gdy torturowano więzniarki polityczne w Chile, tuż po objęciu władzy przez Pinocheta w sponsorowanym przez amerykańskie korporacje i CIA przewrocie.

   Dobór partnerów Steinem również podważa jej buntowniczy wizerunek. Przez 9 lat związana była ze Stanleyem Pottingerem, zastępcą prokuratora generalnego za czasów Nixona-Forda, któremu przypisuje się podminowywanie śledztw FBI w sprawie zabójstw Martin Luther Kinga i byłego ministra spraw zagranicznych Chile, Orlando Lateriela. W latach 80-tych zaś spotykała się z Henry Kissingerem.

   Naszym największym błędem w myśleniu o CIA, jest myślenie że służy ono interesom USA. W rzeczywistości jest to narzędzie w rękach międzynarodowych dynastii bankierów i potentatów naftowych (Rothschild, Rockefeller, Morgan) koordynowane przez Królewski Instytut Spraw Wewnętrznych w Londynie i jego amerykański oddział, Rade Stosunków Zagranicznych (CFR). Zostało założone i obsadzone przez ludzi z błękitną krwią nowojorskich bankierów i absolwentów uniwersytetu Yale należących do “Skull and Bones”. Bush jr, jego ojciec i dziadek doskonale wpasowują się w ten profil.

   Agendą tej międzynarodowej kabały jest zdegradowanie instytucji i wartości USA w celu łatwego wpasowania go w Globalny Rząd który powstanie z zarządzenia ONZ. Zgodnie z postanowieniami z 1947, CIA nie może działać na terenie kraju. To jednak nie powstrzymało ich od prowadzenia psychologicznej wojny z obywatelami USA. Krajowym odpowiednikiem “Kongresu Wolności Kultury” był “Amerykański Komitet Wolności Kultury”. Dzięki kontrolowaniu różnych fundacji i stowarzyszeń, CIA kontrolowało dyskurs intelektualistów w latach 50-tych i 60-tych i wierzę w to że dalej kontroluje. W “The Cultural Cold War,” Francis Stonor Saunders twierdzi że wydrukowano tysiące tytułów książek, pochodzących z różnych, komercyjnych i uniwersyteckich drukarni, a mających ukryte zródła finansowania.

   Projekt CIA “Project Mockingbird”(Przedrzezniacz) miał na celu infiltracje mediów korporacyjnych i w wielu przypadkach bezpośrednie przejęcie kontroli nad nimi. “Do roku 1950, CIA kontrolowała ludzi z New York Times, Newsweek, CBS i innych ważnych mediów, było tego 400-600 osób łącznie” pisze Deborah Davis w swej książce “Katarzyna Wielka”. W 1982 CIA przyznała że reporterzy będący na liście płac CIA pracowali jako oficerowie koordynujący lub łącznicy dla agentów. Philip Graham, wydawca Washington Post, prowadził taką operację aż do czasu swego “samobójstwa” w 1963. Powiedział kiedyś “Możesz mieć żurnaliste taniej niż dziewczyne na telefon, wystarczy kilkaset dolarów miesięcznie.”

   Urodziłem się w 1949. Idealiści pokolenia moich rodziców zostali pozbawieni złudzeń gdy komunistyczna wizja równości i braterstwa okazała się być tylko fasadą dla brutalnego despotyzmu. Moja generacja być może też odkryje że nasze najlepsze nawet chęci też są wykorzystywane i manipulowane. Dowody wskazują na to że pełen narkotyków bunt młodzieży w latach 60-tych, ruch praw obywatelskich, ruch anty-wojenny, feminizm, wszystko to było stworzone przez CIA. Dla przykładu, CIA przyznała że utworzone w 1947 Narodowe Stowarzyszenie Studentów (NSA) to ich dzieło (www.cia-on-campus.org/nsa/nsa2.html). We wczesnych latach 50-tych NSA sprzeciwiła się Komitetowi do Spraw Antyamerykańskiej Działalności w czasie gdy ta szukała komunistycznych szpiegów. Wg. Phila Agee Jr. , przedstawiciele NSA należeli do SNCC, zbrojnej organizacji walczącej o prawa obywatelskie, i do Students for a Democratic Society, radykalnej grupy pacyfistów.

   Mark Riebling twierdzi że CIA mogło wykorzystywać Timothego Leary. Agencja miała dostarczać LSD Learemu i innym przedstawicielom środowisk opiniotwórczych lat 60-tych. Leary odsunął całą generacje Amerykanów od aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym na rzecz szukania osobistego spełnienia “w sobie”. Kolejnym przykładem na to jak CIA używała narkotyków do wpływania na polityke – Gary Webb opisuje jak w latach 80-tych zaopatrywała czarne getta w masy kokainy.

   Nie zamierzam analizować motywu działań CIA ale zasugeruje co te działania mają ze sobą wspólnego: demoralizowały, osamotniały i dzieliły Amerykanów. Elity aktywnie wspierają konflikty i różnice na świecie. Nie zdajemy sobie sprawy jako ludzkość kto jest naszym prawdziwym wrogiem. Dla tych samych celów, CIA i fundacje elity wspierają zróżnicowanie i multikulturalizm.

   Feminizm dokonał jednak największych zniszczeń. Nie ma bardziej fundamentalnych a jednocześnie delikatnych kwestii w naszym społeczeństwie niż relacje damsko-męskie. Od nich zależne są rodziny, czerwone krwinki w naszym organizmie -społeczeństwie. Nikt komu naprawde zależałoby na dobrze ogółu, nie skłócałby ze sobą kobiet i mężczyzn. Mimo to kłamstwo jakoby mężczyzni eksploatowali kobiety wydaje się być oficjalną wersją nie do ruszenia.

   Mężczyzni kochają kobiety. Ich instynkt każe im przewodzić tak, by widzieć je szczęśliwe. Szczęśliwa kobieta jest piękną kobietą. Oczywiście że niektórzy mężczyzni są okrutni. Ale zdecydowana większość z nich wspierała i prowadziła swoje rodziny przez milenia.

   Feministki narzucają nam idee że nasze wrodzone męskie i żeńskie cechy, potrzebne nam w naszym rozwoju jako istota ludzka, są tylko “stereotypami”. To jest jawny atak na wszystkich heteroseksualistów, na jakieś 95% populacji. Tak więc, kto tu naprawdę mówi o nienawiści? Mimo wszystko uczą tego dzieci juz od podstawówki! Mówią o tym non stop w mediach. Taka Rosie O’Donnell, lesbijka, idealny przykład dla społeczeństwa.

   Wszystko to po to by wprowadzić zamieszanie w naszym myśleniu, wprowadzić chaos wśród heteroseksualistów. Jako rezultat mamy miliony zniewieściałych facetów i ludzi nie potrafiących zająć się rodziną. Kobieta dzisiaj podpuszczana jest by inwestować siebie w jakąś niejasną kariere zamiast w miłość i wdzięczność swojego męża i dzieci. Wiele kobiet jest już niezdolnych do bycia żoną i matką. Ludzie, którzy są samotni, zagubieni i głodni miłości są łatwym celem manipulacji. Bez wsparcia obojga kochających rodziców, to samo tyczy się ich dzieci.

   Feminizm jest groteskowym oszustwem wypuszczonym w społeczeństwo przez zarządzające nim elity. Zostało zaprojektowane dla osłabienia ludzi i przystosowania ich do faszystowskiego Nowego Porządku Świata. Nasze programowanie broni tych szarlatanów którzy wzbogacili się i zyskali dzięki niemu władze. Zaprzęgli do roboty całą klase łgarzy i ludzi bez sumienia, pracujących dla elity w wielu różnych dziedzinach: w rządach, systemie edukacji, mediach. To ci oszuści powinni być ośmieszeni, nie my, najpierw jednak trzeba ich ujawnić.

   Prześladowanie kobiet jest kłamstwem. Rola naszej płci wcale nie jest tak sztywno określona jak feministki chciały byśmy uwierzyli. Moja matka prowadziła dobry interes w latach 50-tych importując paski od zegarków ze Szwajcarii. Kiedy jednak dochód mojego ojca wzrósł, była szczęśliwa mogąc zamknąć biznes i skupić się na dzieciach. Kobiety mogą pracować jeśli chcą. Najważniejsze by ich rola matki i żony była dobrze zrozumiana i akceptowana społecznie, tak jak to powinno być.

   I było, zanim nie pojawiła się Gloria Steinem i CIA.

   Polubienie

 5. „Równouprawnienie kobiet zostało przeprowadzone w złym kierunku, co jest ròwnoznaczne z jego utratą: zamiast podnieść mężczyznę do poziomu kobiety, kobieta została sprowadzona do poziomu mężczyzny.”

  Polubienie

  • ale przeciez o to chodzilo?latwiej byo wdrozyc kontrole urodzin,depopulacje,utrzymywac narody na okreslonym pulapie liczebnosci .Ludziska dostali troche technologi a kobiety ped do kariery,szkoly i przedskola sie zapelnily I juz zupelnie ,mogly bez preszkod uswiadamac nowe pokolenia w temacie waznosci kariery kobiecej nad rodzina .Feminizacja pomogla otworzyc dalsze wrota ,wrota do nowych ideologi(chorob psychicznych)jak gender.Do demoralizacji dzieci na szersza skale I oswajania ich ze wszelkimi zgnilymi chorobami psychicznymi dewiantow politycznych,ktorzy malo ze zlikwidowali kobiete jako najwazniejszy element rodziny to daza do likwidowania rodziny .TO wszystko dowodzi,ze ludzi chorych ze zauburzeniami psychicznymi jakie ma wiekszosc politykow unijnych(chorzy na pedofilie,homoseksualizm,transseksualizm-Grodzka)nalezy izolowac I leczyc za wczasu.Nalezy ich trzymac rowniez na dystans od wszelkich zapedow politycznych aby nigdy nie mieli wplywu na funkcjonowanie panstwa,rodziny I jednostek.Swiatem rzadza dewianci I zboczency pod bandera chrzescijanizu I demokracji.

   Polubienie

 6. Sprawa islamistów, Kefir, patrz co znalazłem w komentarzach.

  Plan islamizacji Richarda von Coudenhove -Kalergi ktory to realizuje Merkel i spolka..idzie wolniej niz to mialoby miejsce. Dla tych ktorzy nie wiedza jaki jest ten plan..to zapraszam do poczytania.Istota planu Kalergi: W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje: Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]. Chociaż żaden podręcznik nie wymienia nazwiska Kalergi, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości. Nie z powodów humanitarnych, a z powodu dyrektyw wydawanych przez bezwzględny reżim który spiskuje największe ludobójstwo w dziejach. Europejską Nagrodę Coudenhove-Kalergi przyznaje się co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego zbrodniczego planu. Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-szwajcarski-dziennik-polityka-angeli-merkel-zakonczyla-sie-f,nId,1955596?f=a&filter=1#pst103139356utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 7. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/groteskowy-protest-holenderskich-mezczyzn-przeciwko-islamskim-gwalcicielom

  „Trudno się dziwić islamistom, że śmieją się z naszej upadającej cywilizacji skoro odpowiedzią na seksualną agresję imigrantów względem europejskich kobiet są mężczyźni ubierający się w damskie łaszki. Zresztą nie jest to tylko holenderska specyfika, bo taki sam „protest” przeciw gwałtom w ogóle, nie tylko islamskim, swego czasu urządzili również polscy mężczyźni paradujący w spódnicach.
  Te dziwactwa skłaniają do stwierdzenia, że lewactwo to swoisty stan umysłu. Ideologia ta promuje wszelkie możliwe zboczenia i dewiacje, ale surowo zwalcza to, co kiedyś było normą. Jako przykład takiego zaczadzenia umysłowego można podać też ostatnie wypowiedzi niektórych szwedzkich piłkarzy ręcznych, biorących udział w trwających właśnie w Polsce mistrzostwach Europy.
  Kapitan tej reprezentacji deklarował, że będzie grał z tęczową opaską na ramieniu, do czego ostatecznie nie doszło, a zarówno zawodnicy ze Szwecji i z Niemiec wspólnie potępili występy cheerleaderek w przerwach meczów, nazywając to uprzedmiotowieniem kobiet. Rzeczywiście zachwyt nad pięknem kobiecego ciała to coś strasznego, co może się pobudzeniem popędu heteroseksualnego, a przecież przy zarządzonej odgórnie depopulacji to niedopuszczalne.”

  Polubienie

  • nie widzę tych holenderskich mężczyzn, przecież to same cioty. może chcą aby mimsy ich gwałciły, tylko kto będzie później manifestował, w obronie tych ciot
   jebana żenada, smutek hooja

   Polubienie

 8. ==Zresztą nie jest to tylko holenderska specyfika, bo taki sam „protest” przeciw gwałtom w ogóle, nie tylko islamskim, swego czasu urządzili również polscy mężczyźni paradujący w spódnicach.==

  Nie znam w swoim otoczeniu takich ”polskich” ”mężczyzn”!
  To opłacone bubki lub pozyteczni idioci!
  Te dewiacje sa ewidentnie ‚dokarmiane’ szmalcem bansterskim.
  To ta kasa utrzymuje te wszystkie fundacje, organizacje poza-rządowe, mendia, tv…
  To jest toksyczny ‚rak’, dopóki nikt nie zrobi z tym porządku, to liczba
  męskich spódnić będzie rosnąć.
  Odcięcie finansowania tych ‚ciał’ wzajemnej adoracji, ucięłoby problem w zarodku!
  Ależ byłby wysyp pochodów tęczowych demon-kratycznych, ach, o zamachach
  na ‚wolnośc’..
  Dopóki będzie na to kasa, dopóty będzie tendencja zwyżkowa.

  Polubienie

 9. Ilosć ciot jest statystycznie taka sama na przestrzeni dziejów.
  Olek Macedoński tez to lubił. w Grecji nagminne.
  To kasa spowodowala sztuczny rozrost tych dewiacji, transów i innych podobnych.

  Polubienie

    • pamiętam czasy, gdy jeździłem do przyjaciół do Holandii, którzy wyjechali za pracą. Urzekło mnie w tym kraju wiele ale nigdy nie ludzie. Rdzenni Holendrzy, w doope mili. to fajne, bo uśmiech towarzyszy wszystkim, można czuć się dobrze wśród takich ludzi. Ale moje wizyty były tylko turystyczne i miałem mnóstwo okazji aby zwiedzić ten mały kraj wzdłuż i wszerz. Wspaniały ale qrwa płaski, więc dla mnie nie do życia, bo życie z rowerem „na stole” to kara dla downhilla, hehe. hmmm. Na ulicy Holendrzy do rany przyłóż ale zapukaj do prywatnego domu… nigdy nie otworzą i nigdy nie pomogą. pomijam pokolenie zaćpane, dla którego wszystko jest git i zawsze coś trzeba zrobić aby „wolna” cywilizacja wciąż się rozwijała, hehe tego kraju już nie ma, to dla mnie szok jak w niecałą dekadę najzwyczajniej kraj stoczył sięna dno. Został qrwa sprzedany arabom, podobnie jak cały zachód europy. Ropa i złoto. to cena jaką płacą arabskie sqrwysyny, sqrwysynom europejskim. taki piękny kraj

     Polubienie

    • Piękny nie piękny ja tam wolę zielone krajobrazy wysp brytyjskich. Te pagórki te angielskie ogrody te kamienne posiadłości to jest coś. Chyba w poprzednim wcieleniu byłem brytolem albo Celtem. Kulturę tę staroangielską dżentelmeńską też uwielbiam a nie to co jest teraz.

     Polubienie

    • dobre Roni. Ja w poprzednim wcieleniu byłem góralem i musiałem często zaglądać nad Bałtyk. Sądzę, że to były sprawy handlowe. W poprzednim, poprzednim wcieleniu kursowałem pomiędzy Bałtykiem południowym a północnym. Sądzę, że to były sprawy handlowe. Moje korzenie pra pra pra, to Skandynawia zachodnia. Ciekawe czy nie mam jakiegoś „vikinga” z żyłach. Ale mój tato kiedyś rozkminiał i duże jest prawdopobieństwo. Obecnie jedna moja pociecha, ma pra pra pra z germańskich stron a moja druga pociecha, to pra pra pra francuzi. Niezły mix wgite multi kulti 😉

     Polubienie

    • Ja jak słyszę kobzy np z filmu Braveheart to po prostu płaczę.Mam ciarki jak słyszę kobzy i także dudy. A ja tam z dziada pradziada z Polski wschodniej z kresów.

     Polubienie

    • Hmm, a ja wprost kocham lata 30. Jazz, swing. W wolnych chwilach non stop oglądam polskie przedwojenne filmy. Uwielbiam Bodo, Fogga, Smosarską, Ćwiklińską, Żabczyńskiego, Dymszę, Grossównę. Te stroje, ówczesna moda, to, że kobiety były kobiece, a mężczyźni męscy. Nie było mnie wtedy, a czuję jakąś niesamowitą więź z tamtym okresem. Nie wiem dlaczego. Stara dusza?

     Polubienie

    • A ja byłem to było moje ostatnie wcielenie. I doskonale pamiętam co się stało. Swój żywot zakończyłem w komorze gazowej w obozie Brzezinka. Należałem do gildii kupieckiej. Sprzedawałem wyroby tytoniowe. To była klasa wyższa. A co do klimatów retro uwielbiam więcz ubóstwiam klimaty Noir. I te kapelusze ah.

     Polubienie

    • to ja mam propozycję. każdy dobrze się czuje słuchając „swojej najlepszej/najczęściej/.. muzy”. to może raz dziennie byśmy po jednym razie posłuchali wspólnie czegoś nowego dla każdego. ja lubię się wymieniać muzą z nowymi ludźmi, niesamowite światy i klimaty. jestem przekonany, ze usłyszymy i zobaczymy muzę z całego świata i w każdym stylu 😉 hmm?

     Polubienie

    • no i rzecz jasna kefirowy barman musi dać zielone światło, bo i jego świat musi się zamanifestować w muzyce 😉 co Jarek?

     Polubienie

    • Hmm, a jak to sprawdzić kim się było? Ja mam tylko takie przebłyski. A co do klimatów noir – uwielbiam. Kojarzysz może takie filmy jak: „Gilda”, „Dama z Sznghaju” lub „Bulward Zachodzącego Słońca”? 🙂

     Polubienie

    • Wymieniłaś chyba najlepsze pozycje z Noir. Gdy bym mógł to bym cały czas chodził w kapeluszach. Nawet w moim rodzinnym mieście jest kapelusznik – taki bardzo stary przedwojenny zawód co wyrabia na zamówienie kapelusze. Jedyny na Lubelszczyźnie.

     Polubienie

    • No nie! Powiedz mi jeszcze, że w ogóle lubisz się elegancko ubierać… Eh, chyba na serio jesteśmy bratnimi duszami ❤

     Polubienie

    • Tak Ruda lubię chodzić elegancko ubrany jeśli jest okazja. Czy jesteśmy bratnimi duszami – tak jesteśmy. Sama widzisz jak się nam rozmawia.

     Polubienie

    • Wiem, wiem, trochę źle się wyraziłam 😀 Chodziło mi o to, że spotkaliśmy się, w sensie że natrafiliśmy na siebie 😀 PS. Też mam taką nadzieję 😉

     Polubienie

    • Powiem jeszcze że z żadną kobietą/dziewczyną nie rozmawiało mi się tak dobrze jak z tobą a wbrew pozorom miałem trochę z nimi do czynienia w moim krótkim życiu.

     Polubienie

    • Cóż, to bardzo miły komplement z twojej strony i wypada mi tylko podziękować 🙂 Może już kiedyś gdzieś się spotkaliśmy? 😉

     Polubienie

    • Ja się wtrącę, ale tak pozytywnie :).
     Obserwuje Roni i Ruda i chyba jesteście pokrewnymi duszami, tak czasem bywa.
     Co do tego, może się spotkaliście w poprzednich życiach?
     To by było ciekawe.
     A może odnaleźliście się tutaj na Jarka blogu?
     To by było takie… romantyczne ❤ i powiem szczerze- oryginalne.
     Lata 30 są ciekawe.
     Mi imponują te dawne czasy, te stroje, nie wiem czy same 30 ale muzyka podwórkowa, słucha ktoś Grzesiuka np.
     Nie wiem, ale muzyka ludowa, słowiańska muzyka też jest wartościowa, nie jest może to coś wysokiej jakiejś klasy, rozwojowe, ale zostawia w nas wiele emocji, miłości, wzruszeń naszych przodków, coś co zanika wśród dzisiejszych "Ja uwielbiam go on tutaj jest i strasznie chrapie, dziś tak wkurzył mnie, więc ja mu w twarz walnęłam starym kapciem" , że tak przerobię bzdurę Weekendu, którą kupiły masy :D.
     To jak on vibrato robił głosem to mało kto :).

     Tylko się nie śmiać, że słabe :D, ja lubię :).
     Mi tam się podobają dawne dawne czasy, Rycerze, Księżniczki, Książęta, damy dworu, trubadurzy ,romantyzm, taki inny świat trochę niż dzisiejsze, może też coś jest na rzeczy,
     Tyle, że to by było bardzo bardzo dawno, ale nic mnie tak nie pociąga jak te czasy, dawne pieśni o dziewicach, liliach- symbolu takiej delikatności, kwiecie czystym, królewskim wręcz, dziwne to trochę.
     Może być tak, że po prostu na tym się wychowałem i tyle, dorabiać sobie ideologię to każdy może.
     Pozdrawiam :).

     Polubienie

    • to prawda nie wiem ale po sentymencie do lat 30tych nie można powiedzieć ze ktoś jest stara dusza, ze nie chcesz mieć bachorow to moze na starosc wskazywać bo mialas wiele razy i masz to gdzies żeby znowu się meczyc

     Polubienie

    • te genealogiczne mieszanki są wynikiem tylko wojen. qrwa od jakich czasów zachód prze na wschód. na naszych oczach następuje zderzenie cywilizacji południowo-zachodniej ze środkową częścią „kontynentu europejsko-azjatyckiego oraz cywilizację zachodnio-południową ze środkową. Dotyczy to również ameryki północnej i południowej a te obydwa kontynenty mają napływ cywilizacji „afrykańskiej”. prawdziwe zderzenie cywilizacji

     Polubienie

 10. qrwa ale naszły mnie wspomnienia, zapraszam do mojego świata, jakby byłego z racji wieku i wielu niezapomnianych kontuzji 😉 jest co wspominać hehe

  aż taki kozak nie jestem jak kolesie na filmie, ale grawitację znam doskonale 😉

  Polubienie

 11. Niemcy są niespełna rozumu! :

  ==Oni gwałcą, one dają im kwiaty

  Skala napaści na kobiety w sylwestrową noc w Niemczech jest o wiele większa niż do tej pory informowano. Chodzi aż o 1400 incydentów napastowania seksualnego i rabunków. Tymczasem kobiety z Kolonii wyciągają na zgodę rękę do uchodźców i wręczają im kwiaty.


  Akcja wręczania kwiatów została zorganizowana w związku ze wzrostem niechęci do przybyszów z Bliskiego Wschodu. Róże, którymi obdarowywani są w czasie całego weekendu uchodźcy maja być wyrazem sprzeciwu wobec ksenofobii.

  Kobiety, które zorganizowały ten kuriozalny happening, twierdzą, że przypadki napastowania z sylwestrowej nocy nie powinny być powodem do niechęci w stosunku do imigrantów.

  Piękny gest
  —zachwyca się wielu Niemców na stronach internetowych lokalnej telewizji Köln.tv.

  Te kobiety mogą być zgwałcone w następnej kolejności
  —podkreślają inni.

  ann/Köln.tv

  Za: http://wpolityce.pl/swiat/279274-niewiarygodne-oni-napastuja-one-daja-im-kwiaty-kobiety-z-kolonii-wyciagaja-na-zgode-reke-do-uchodzcow
  ==========================================

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s