Afery

Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”


Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”

islam 2Logika feministek jest dość pokręcona. Oto jej niektóre przejawy:

1. biały, europejski mężczyzna to seksistowska, szowinistyczna świnia, więc trzeba mu nakazywać, zakazywać, grozić, w tym sądownie, uczyć go kiedy kobieta chce a kiedy nie chce uprawiać seksu. Biały mężczyzna jest do nienawidzenia!

2. natomiast islamista przybyły jako uchodźca może dosłownie wszystko – bić, okradać, gwałcić, mordować. Jest objęty immunitetem prawnym na czyny kryminalne (tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i puszczania ich bez wyroków, potwierdziła niemiecka policja). Feministki islamistów wręcz uwielbiają, a wszelkie ich zbrodnie tłumaczą ich kulturą, że koszta imigracji muszą być, że trzeba ich zrozumieć.

Nie wierzycie, że tak jest? To zapraszam do przeczytania wypowiedzi dwóch polskich feministek. Pokazały one, że ważniejsze są dla nich pieniądze z Fundacji Batorego przeznaczone na lewacką propagandę w Polsce, niż zdrowie i życie kobiet!

Cytuję: „Wydawać by się mogło, że polskie feministki jednoznacznie potępią zajścia w Kolonii. Nic bardziej mylnego. Słynna z zachęcania kobiet do poślubienia „Księcia Orientu” zamiast Polaka, feministka i socjolożka Kinga Dunin w swoim felietonie dla „Krytyki politycznej” broni sprawców! Pod obrazoburczym tytułem – ‚Zgwałcony rok miłosierdzia’, autorka stwierdza, że należy zrozumieć postawę imigrantów. Są sfrustrowani, mieszkają w obozach, nie widzą perspektyw. Padło również sarkastyczne porównanie z Polakami, którzy mieliby w takiej sytuacji zapewne odmawiać różaniec. Na koniec zaapelowała o miłosierdzie dla bliźniego oraz dostrzeżenie faktu, że istnieją koszty imigracji.

Z kolei profesor Magdalena Środa, w wywiadzie dla „Super Expressu”, potępiła sprawców jako mężczyzn, a także wykazała wyższość cywilizacji zachodniej nad islamską dzięki ideologii gender. Nie zmienia to jednak faktu, że w opinii feministki, większym zagrożeniem od islamskich imigrantów, są kibole. Taka postawa jest nadzwyczaj intrygująca, biorąc pod uwagę, że kibole nigdy nie hańbili się masowym gwałtem czy przemocą w stosunku do kobiet. Pytaniem retorycznym jest, czy panie zmienią zdanie, po zapoznaniu się z rozmówkami arabsko-niemieckimi.”

Zawsze zastanawiało mnie jedno. Dlaczego część ateistów i antyklerykałów popiera islamską inwazję i wita żołnierzy i terrorystów ISIS chlebem i solą? Przecież nasi rodzimi katoliccy dresiarze, to przy agresji i fanatyzmie islamistów, są jak gołąbki pokoju.

Zupełnym kuriozum jest natomiast popieranie przez feministki islamskich zwyrodnialców. Część feministek jak Magdalena Środa i Kinga Dunin robią rzeczy wręcz niewyobrażalnie podłe. Otóż rozgrzeszają i usprawiedliwiają islamskich pedofilów, gwałcicieli i zwyrodnialców. Obwiniają te biedne kobiety, choć przecież feministki miały ich przed takimi rzeczami chronić!!

Feministki europejskich mężczyzn wręcz nienawidzą, ustanawiają im kodeksy kiedy można podrywać, uprawiać seks.. A islamistom pozwalają na wszystko – także na gwałty, pedofilie, molestowanie, morderstwa. Policja niemiecka oficjalnie potwierdziła, że istnieje tajny rozkaz tuszowania przestępstw uchodźców, wypuszczania ich bez wyroku i zastraszania ich ofiar. Ofiar islamskich przestępców są przemocą i szantażem zmuszane przez policję do milczenia. Dzieją się rzeczy niewyobrażalne i straszne.

Pamiętacie jak od kilku miesięcy piszę, że policja, prokuratury, sądy w krajach Zachodu dostały pewien tajny rozkaz? Rozkaz ten dotyczy tuszowania przestępstw dokonywanych przez islamistów, fałszowania statystyk, puszczania ich wolno bez wyroku lub z symbolicznym wyrokiem. I co najgorsze, dotyczy on również czegoś, co jest szczytem podłości i co jest wprost nie do wyobrażenia. Otóż rozkazano policji i sądom, by zastraszała ofiary islamistów, by przemocą i szantażem zmuszała je do milczenia.

Niestety, nie jest to teoria spiskowa, nie jest to „fake news„, czyli fałszywa wiadomość. Okazało się to być prawdą. Dziś oficjalnie potwierdziła to niemiecka policja, a informację o tym podało większość mediów. Szef związku zawodowego policji zabrał głos w tej sprawie. Człowiek ten ryzykował swoje stanowisko, bo szefostwo groziło policjantom utratą pracy. Jednak postanowił on powiedzieć prawdę. Skąd ja to wiedziałem wcześniej? To już pozostanie moją tajemnicą.

Mamy do czynienia z tajnym planem ludobójstwa Europejczyków, zaplanowanym przez psychopatyczne elity polityczne. Pisałem o tym w artykułach poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/13/niemiecka-policja-dostalismy-tajny-rozkaz-tuszowania-zbrodni-islamistow-i-zastraszania-ich-ofiar/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/08/alarm-ataki-islamistow-w-calej-europie-trwa-hybrydowa-wojna-religijna/
https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/06/100-000-terrorystow-isis-w-europie-celem-islamskiej-inwazji-jest-ludobojstwo-europejczykow/

No i jak tu traktować kobiety poważnie? Tak wiele w nich autodestrukcji, przekory, masochizmu, podświadomej chęci zniszczenia siebie i wszystkich wokół.

A teraz ważne przesłanie warszawskiego imama Nezara Charifa do europejskich gejów, lesbijek, ateistów, lewicowców. Otóż islamista ten powiedział, że ludzie Ci od wczoraj podlegają islamskiemu prawu szariatu! To znaczy, że każdy muzułmanin w Europie ma prawo zabić geja, lesbijkę, ateistę, liberała, transseksualistę, itp itd.

Zrozumcie jedną bardzo ważną kwestię. Jest zupełnie nieważne, czy jesteś radykalnym katolikiem-moherem, ateistą, buddystą, ezoterykiem czy satanistą. Jest zupełnie nieważne czy jesteś neonazistą, konserwatystą, lewakiem czy liberałem. Dla islamisty i tak jesteś „białym krzyżowcem„, któremu trzeba poderżnąć gardło, i którego kobietę trzeba wziąć w niewolę, a majątek przejąć. Polecam lekturę koranu i prawa szariatu.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Najwyższy już czas, żeby zwolennikom multikulturowej Europy spadły łuski z oczu. Jej krajobraz przypomina dziś karykaturę tych wszystkich wolności, które przez lata były przedmiotem troski elit i obywateli.

Zamiast równości religijnej mamy exodus Żydów z Zachodu. Zamiast wolności seksualnej próbę ukamienowania osób transseksualnych. Zamiast równości płci setki gwałconych i molestowanych kobiet. Wystarczyło zaledwie parę tygodni, by ostatecznie spod pudru poprawności politycznej coraz wyraźniej zaczęły ukazywać się siniaki i zadrapania na twarzy wielokulturowej Europy.

LEWICA BĘDZIE PIERWSZA

Gdyby zapytać zwolennika multikulturowej Europy, o jakie wartości walczy, zapewne wymieniłby: równouprawnienie kobiet, wolność słowa, wyznania, wolność seksualną i prawo do rzetelnej informacji. Tymczasem idee te w zderzeniu w rzeczywistością wielokulturowej Europy okazują się ich smutną karykaturą. Zbyt wcześnie bowiem elity polityczne i intelektualiści o lewicowej wrażliwości na Innego przyjęli założenie, zgodnie z którym islam, czy szerzej – tradycję muzułmańską – da się „zhumanizować” i „zeuropeizować”.

Lewica w imię poczucia „moralnej wyższości” otworzyła drzwi dla tych, którzy z kamieniem, nożem lub karabinem w ręku liberalne wartości zwalczają.

Krytyków islamu bezmyślnie napiętnowano i wrzucono na margines debaty publicznej. Naiwnie uwierzono w islamską propagandę lansowaną przez orientalistów czy bałamutnych imamów, przekazujących jedne treści w piątkowych kazaniach, a inne w wywiadach z dziennikarzami. Dziś wszyscy zwolennicy brnięcia dalej w tę groźną iluzję przypominają kapitalistę ze słynnego zdania Lenina. Przywódca rewolucji październikowej miał powiedzieć, że kapitaliści sprzedadzą komunistom sznur, na którym sami kiedyś zawisną.

Lewica w imię poczucia „moralnej wyższości” otworzyła drzwi dla tych, którzy z kamieniem, nożem lub karabinem w ręku liberalne wartości realnie zwalczają. W ich miejsce chcą prowadzić porządek szariacki, który dopuszcza kamienowanie „zboczeńców”, przemoc wobec kobiet czy prześladowanie innowierców.

STRUSIA TAKTYKA

Parę dni temu grupa „arabskojęzycznych, młodych ludzi” niedaleko dworca w Dortmundzie próbowała ukamienować dwie osoby transseksualne. Sprawcy tego barbarzyńskiego ataku, choć mają od 16 do 18 lat, są już znani policji. Najpierw młodzi mężczyźni próbowali uwodzić kobiety, kiedy się jednak okazało, że są to osoby transseksualne w ich stronę posypały się kamienie. „W ciągu kilku sekund nas otoczyli. I zaczęli zbierać kamienie i rzucać nimi w nas” – relacjonuje jedna z ofiar.

Niemieckie środowiska LGBT są zszokowane. Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że przez lata zamykały oczy na zagrożenie płynące ze strony muzułmanów, którzy wzywali do zwalczania homoseksualistów. Podobne mechanizmy autocenzury czy groteskowej poprawności politycznej działały z powodzeniem także nad Wisłą. Najlepszym przykładem było zachowanie polskich działaczy gejowskich, którzy zignorowali problem nawoływania do zabijania osób homoseksualnych. Kiedy blisko rok temu Stowarzyszenie Europa Przyszłości alarmowało o tym, że czescy muzułmanie otwarcie wzywają do zabijania homoseksualistów, nie pojawił się żaden oficjalny protest. Zamiast jednoznacznego oświadczenia mieliśmy do czynienia z ideologicznym asekuranctwem.

POŻEGNANIE ŻYDÓW

Nie tylko środowiska LGBT mogą czuć się zagrożone. W strachu żyje także wielu wyznawców judaizmu. Tutaj mamy kolejny bolesny paradoks współczesnej Europy. Zwrócił na ten problem uwagę Bartosz Węglarczyk na łamach „Rzeczpospolitej”. Ideologia multikulturalizmu miała trwale zapobiec powtórzeniu się doświadczenia holocaustu. Tymczasem Żydzi w niektórych miejscach Europy muszą się ukrywać. Przywódca społeczności żydowskiej w Marsylii zwrócił się do współwyznawców, żeby publicznie nie okazywali swojej przynależności do judaizmu, gdyż może to być powodem islamistycznego ataku. Warto także zauważyć, że statystyki nie pozostawiają złudzeń. Liczba „antysemickich przestępstw” we Francji wzrosła o 85 procent w 2015 roku. Trudno więc się dziwić, że exodus Żydów staje się z roku na rok większy. To z resztą nie tylko problem Francji, lecz także Norwegii czy w większym stopniu Szwecji.

FEMINISTKI ZDRADZIŁY ZGWAŁCONE KOBIETY

Feministki w stylu Magdaleny Środy muszą dokonywać niewiarygodnie pokrętnej kazuistyki, żeby wytłumaczyć masowe ataki muzułmańskich młodych chłopaków na kobiety. Żałują one zapewne, że to nie kibole, ministranci-hipokryci, czy inne „prawicowe oszołomy” nie gwałcą kobiet na masową skalę. Wtedy ich świat znaczeń zapewne by się zgadzał. Gdy jednak twarz gwałciciela nie jest twarzą heteroseksualnego, białego mężczyzny o katechizmowej religijności, lecz obliczem młodego muzułmanina, wtedy kwestię kultury czy religijności bierzemy w nawias. Gwałcą przecież nie młodzi muzułmanie, lecz „mężczyźni”. Ciekawe, że to hierarchowie niemieckiego Kościoła, a nie feministki, stanęli w obronie zgwałconych.”

Autor: Piotr Ślusarczyk
Źródło: Euroislam.pl

Reklamy

103 odpowiedzi »

 1. Renata Kim-dzong il lub Kim- ir sk…yn .. 😉
  Lewaczka do siebie nie, ale do parafii taaak.
  A co k…rwa z Polakami z Ukropii ?

  Tak pierdolą bo im soroso-podobne płaca..
  Zaręczam, że gdy tylko doznaliby szkody w swoich
  lewackich familiach, byłaby wrzawa.

  Ale nie w tym rzecz, bo te ostatnie imprezki w Kolonii, to też
  false flag..
  Zero zdjęc, zero filmów, policja dzień wcześniej obstawia dworce
  w innych miastach, a Kolonii ani jednego!
  I MO-nitoring się wyłączył!
  Jak kamera w celi baraniny!
  Fejk.. Sterowany przez spec-służby..

  Polubienie

 2. Z resztą trochę nie rozumiem treści tego artykułu a co feministki mają wspólnego z kobietami że tak wszyscy przeżywają że one nie pomagają ofiarom. Przecież feministki to nie kobiety. I wbijcie sobie to głowy. TO jakieś zaginione ogniwo ewolucji. Które dopiero teraz od hibernowano i sieje zamęt w szeregach społeczeństw.

  Polubienie

 3. „Równouprawnienie kobiet zostało przeprowadzone w złym kierunku, co jest ròwnoznaczne z jego utratą: zamiast podnieść mężczyznę do poziomu kobiety, kobieta została sprowadzona do poziomu mężczyzny.”

  Polubienie

 4. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/groteskowy-protest-holenderskich-mezczyzn-przeciwko-islamskim-gwalcicielom

  „Trudno się dziwić islamistom, że śmieją się z naszej upadającej cywilizacji skoro odpowiedzią na seksualną agresję imigrantów względem europejskich kobiet są mężczyźni ubierający się w damskie łaszki. Zresztą nie jest to tylko holenderska specyfika, bo taki sam „protest” przeciw gwałtom w ogóle, nie tylko islamskim, swego czasu urządzili również polscy mężczyźni paradujący w spódnicach.
  Te dziwactwa skłaniają do stwierdzenia, że lewactwo to swoisty stan umysłu. Ideologia ta promuje wszelkie możliwe zboczenia i dewiacje, ale surowo zwalcza to, co kiedyś było normą. Jako przykład takiego zaczadzenia umysłowego można podać też ostatnie wypowiedzi niektórych szwedzkich piłkarzy ręcznych, biorących udział w trwających właśnie w Polsce mistrzostwach Europy.
  Kapitan tej reprezentacji deklarował, że będzie grał z tęczową opaską na ramieniu, do czego ostatecznie nie doszło, a zarówno zawodnicy ze Szwecji i z Niemiec wspólnie potępili występy cheerleaderek w przerwach meczów, nazywając to uprzedmiotowieniem kobiet. Rzeczywiście zachwyt nad pięknem kobiecego ciała to coś strasznego, co może się pobudzeniem popędu heteroseksualnego, a przecież przy zarządzonej odgórnie depopulacji to niedopuszczalne.”

  Polubienie

  • nie widzę tych holenderskich mężczyzn, przecież to same cioty. może chcą aby mimsy ich gwałciły, tylko kto będzie później manifestował, w obronie tych ciot
   jebana żenada, smutek hooja

   Polubienie

 5. ==Zresztą nie jest to tylko holenderska specyfika, bo taki sam „protest” przeciw gwałtom w ogóle, nie tylko islamskim, swego czasu urządzili również polscy mężczyźni paradujący w spódnicach.==

  Nie znam w swoim otoczeniu takich ”polskich” ”mężczyzn”!
  To opłacone bubki lub pozyteczni idioci!
  Te dewiacje sa ewidentnie ‚dokarmiane’ szmalcem bansterskim.
  To ta kasa utrzymuje te wszystkie fundacje, organizacje poza-rządowe, mendia, tv…
  To jest toksyczny ‚rak’, dopóki nikt nie zrobi z tym porządku, to liczba
  męskich spódnić będzie rosnąć.
  Odcięcie finansowania tych ‚ciał’ wzajemnej adoracji, ucięłoby problem w zarodku!
  Ależ byłby wysyp pochodów tęczowych demon-kratycznych, ach, o zamachach
  na ‚wolnośc’..
  Dopóki będzie na to kasa, dopóty będzie tendencja zwyżkowa.

  Polubienie

 6. Ilosć ciot jest statystycznie taka sama na przestrzeni dziejów.
  Olek Macedoński tez to lubił. w Grecji nagminne.
  To kasa spowodowala sztuczny rozrost tych dewiacji, transów i innych podobnych.

  Polubienie

    • pamiętam czasy, gdy jeździłem do przyjaciół do Holandii, którzy wyjechali za pracą. Urzekło mnie w tym kraju wiele ale nigdy nie ludzie. Rdzenni Holendrzy, w doope mili. to fajne, bo uśmiech towarzyszy wszystkim, można czuć się dobrze wśród takich ludzi. Ale moje wizyty były tylko turystyczne i miałem mnóstwo okazji aby zwiedzić ten mały kraj wzdłuż i wszerz. Wspaniały ale qrwa płaski, więc dla mnie nie do życia, bo życie z rowerem „na stole” to kara dla downhilla, hehe. hmmm. Na ulicy Holendrzy do rany przyłóż ale zapukaj do prywatnego domu… nigdy nie otworzą i nigdy nie pomogą. pomijam pokolenie zaćpane, dla którego wszystko jest git i zawsze coś trzeba zrobić aby „wolna” cywilizacja wciąż się rozwijała, hehe tego kraju już nie ma, to dla mnie szok jak w niecałą dekadę najzwyczajniej kraj stoczył sięna dno. Został qrwa sprzedany arabom, podobnie jak cały zachód europy. Ropa i złoto. to cena jaką płacą arabskie sqrwysyny, sqrwysynom europejskim. taki piękny kraj

     Polubienie

    • Piękny nie piękny ja tam wolę zielone krajobrazy wysp brytyjskich. Te pagórki te angielskie ogrody te kamienne posiadłości to jest coś. Chyba w poprzednim wcieleniu byłem brytolem albo Celtem. Kulturę tę staroangielską dżentelmeńską też uwielbiam a nie to co jest teraz.

     Polubienie

    • dobre Roni. Ja w poprzednim wcieleniu byłem góralem i musiałem często zaglądać nad Bałtyk. Sądzę, że to były sprawy handlowe. W poprzednim, poprzednim wcieleniu kursowałem pomiędzy Bałtykiem południowym a północnym. Sądzę, że to były sprawy handlowe. Moje korzenie pra pra pra, to Skandynawia zachodnia. Ciekawe czy nie mam jakiegoś „vikinga” z żyłach. Ale mój tato kiedyś rozkminiał i duże jest prawdopobieństwo. Obecnie jedna moja pociecha, ma pra pra pra z germańskich stron a moja druga pociecha, to pra pra pra francuzi. Niezły mix wgite multi kulti 😉

     Polubienie

    • Ja jak słyszę kobzy np z filmu Braveheart to po prostu płaczę.Mam ciarki jak słyszę kobzy i także dudy. A ja tam z dziada pradziada z Polski wschodniej z kresów.

     Polubienie

    • te genealogiczne mieszanki są wynikiem tylko wojen. qrwa od jakich czasów zachód prze na wschód. na naszych oczach następuje zderzenie cywilizacji południowo-zachodniej ze środkową częścią „kontynentu europejsko-azjatyckiego oraz cywilizację zachodnio-południową ze środkową. Dotyczy to również ameryki północnej i południowej a te obydwa kontynenty mają napływ cywilizacji „afrykańskiej”. prawdziwe zderzenie cywilizacji

     Polubienie

 7. qrwa ale naszły mnie wspomnienia, zapraszam do mojego świata, jakby byłego z racji wieku i wielu niezapomnianych kontuzji 😉 jest co wspominać hehe

  aż taki kozak nie jestem jak kolesie na filmie, ale grawitację znam doskonale 😉

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s