Afery

George Soros i bankierzy szykują destabilizację i ostateczną grabież Polski!

George Soros i bankierzy szykują destabilizację i ostateczną grabież Polski!

atak spekulacyjnyMamy do czynienia z wojną, na razie tylko ekonomiczną, wypowiedzianą naszemu krajowi. Agencja ratingowa S & P, znana z tego że tam „kupuje” się ratingi, na wyraźne zlecenie obniżyła nasz rating z A- do BBB+. Ale to nie wszystko, bowiem doszło do zmasowanego ataku spekulacyjnego na naszą walutę.

Nie ma wątpliwości, że stoi za tą zbrodniczą akcją wichrzyciel i bandyta poszukiwany listami gończymi – George Soros. To George Soros poprzez Fundację Batorego dał 150 milionów złotych na skrajnie lewacką propagandę i terroryzowanie wszelkich przeciwników politycznych. Mnóstwo lewackich organizacji wystawiło łapy po ten gruby geld. W tym jedna z nich zajmuje się tropieniem i pozywaniem przeciwników islamskiej inwazji militarnej na nasz kontynent.

Warto także dodać, że to George Soros sponsoruje i zajmuje się logistyczną obsługą inwazji militarnej państwa islamskiego na Europę. To jego organizacje wydają poradniki w formie drukowanej jak i internetowej dla imigrantów.

Światem, szczególnie Unią Europejską, rządzą psychopaci i ludobójcy, którzy dla utrzymania status quo – czyli swoich wpływów, są gotowi do najgorszej podłości. Cała Komisja Europejska to pokolenie marca 1968 roku, a więc skrajni marksiści. Wiele wśród nich autentycznych zwyrodnialców, np Cohn-Bendit, który przyznał się w swojej autobiografii do bycia pedofilem.

Na szczęście dla nas, Europa zachodnia upada. Milionowa armia państwa islamskiego która już tam jest, jeszcze w tym roku dostanie rozkaz do ataku wszystkimi siłami. Wybije godzina zero, a Unia Europejska jaką znamy, przestanie istnieć. To my będziemy musieli przyjąć miliony białych uchodźców, bronić swojej zachodniej granicy. To nasi żołnierze będą wysłani do Europy zachodniej która będzie frontem hybrydowej, religijnej III wojny światowej.

Niestety, nie jest to apokaliptyczny i przesadzony scenariusz. Tureccy dziennikarze w listopadzie zeszłego roku zdemaskowali, że państwo islamskie ma 100.000 terrorystów w Europie. Zostali za to w trybie wojskowym skazani na karę śmierci. Samo państwo islamskie już od roku zapowiadało oficjalnie, że wyśle tysiące terrorystów do Europy wśród uchodźców.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Mija dokładnie rok kiedy 20 stycznia 2015 roku popełniłem tu poniżej artykuł przestrzegający przed wielkim atakiem na polską walutę. Złamana została wówczas wieloletnia pozioma zielona linia wsparcia zaznaczona na wykresie. Taki układ zwiastował bardzo czarne warianty sugerujące mocne osłabienie polskiego złotego. Na realizację tego scenariusza czekaliśmy prawie rok ale wreszcie stało się.

Proszę nie wierzyć w żadną bzdurną argumentację, że obecny atak na złotego spowodowany jest jakimś zaniepokojeniem zachodnich rządów i zachodnich bankierów reprezentowanych przez agencję Standard&Poors o demokracje i bezpieczeństwo ekonomiczne Polski. To klasyczny przykład ataku i manipulacji politycznej uprawianej przez opozycję we współpracy z globalistycznymi bankami którym zależy na rządzie pozwalającym na jeszcze większe strzyżenie polskich baranów.

Ten atak spekulantów na Polskę był tylko kwestią czasu i było to widoczne wiele miesięcy przed wyborami. Dokładnie w ostatnich zdaniach napisałem to tak: „Polska zostanie strasznie ograbiona, właściciele msp zostałi zmasakrowani po aferze opcyjnej, teraz zostaną dobici a zwykli ludzie posiadający złotówki zostaną masowo okradzeni przez bankierów. Nadchodzą bardzo ciężkie czasy dla tych którzy coś posiadają i chcą tę wartość utrzymać”.

Dopóki kurs indeksu PLN znajdował się w iluzji określanej umownie zieloną wyspą, czyli powyżej poziomu 72 punkty to mieliśmy bardzo solidne wsparcie nad tym poziomem. Jednak wybicie dołem sprawiło, że jesteśmy już w nowej rzeczywistości która może się wiązać z bezpardonowym atakiem zagranicznych banków spekulacyjnych na polskiego złotego. Poziomy osłabienia złotego są otwarte i nie ma tu żadnych istotnych oporów.

Manhattan i Berlin wysadzają w powietrze rząd w Warszawie

O tym jakie będą docelowe poziomy osłabienia złotego zadecydują na Manhattnie i w Berlinie. O ile Manhattan wydaje się dla każdego czymś oczywistym jako gniazdo światowej spekulacji o tyle pewne zdziwienie może budzić ekspozycja Berlina.

Dlaczego także Berlin ma w moim odczuciu tak duży wpływ na potencjalne kursy PLN ? Dlatego, że to przez banki niemieckie skupiona jest więcej niż połowa polskiego długu.

Dzisiaj jak widzimy Polska została zaatakowana jedynie przez kilka spekulacyjnych banków rodem z NY, kolegów niejakiego „geniusza spekulacji” G Sorosa. wielkiego obrońcy demokracji, także w Polsce.

Z informacji które posiadam wynika że polski BGK na obronę złotego wydał w ostatnich dniach już kilka mld euro. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa – taka obrona okazuje się nieskuteczna. Piątkowa decyzja polityczna agencji ratingowej Standard&Poor’s doprowadziła do eksplozji kursu euro powyżej ważnych technicznie oporów.

Dyktat Berlina

Jeśli tylko Berlin będzie chciał dołączyć do kolegów zza oceanu to właśnie Berlin może doprowadzić do upadku każdy polski rząd. Zwłaszcza taki który będzie niechętny wobec Berlina. Wystarczy zainspirować grę polskim długiem który na chwilę obecną wydaje się być bezpieczny ale każde dalsze osłabienie złotego będzie powodować przekraczanie granic bezpieczeństwa długu w relacji do PKB. Skoordynowana akcja może wywołać wręcz lawinę. Pozostaje być optymistą że do takiej sytuacji nie dojdzie ale zagrożenie dla Polski jest śmiertelne. Ba, znamiennym jest, że pojawiło się w dniu w którym weszła w życie ustawa o wprowadzeniu podatku bankowego. Jeżeli obecny atak spekulantów jest zemstą na Warszawie za to, że śmie uszczuplać zyski bankierom to w złym scenariuszu zakładającym spisek bankierów ze wschodniego wybrzeża z Berlinem najgorsze może być dopiero przed nami. Dzisiaj tym najgorszym jest atak na wiarygodność polskiego długu.

W tej chwili brak sygnałów odwrócenia tej spadkowej tendencji dla złotego. Trend osłabiania polskiej waluty w długim, średnim i krótkim terminie jest ewidentnie spadkowy. Patrząc na rynek tylko technicznie, zaprezentowałem spadek indeksu PLN który w dotychczasowej formie przybrał postać kanału spadkowego. Jeśli dalszy spadek w ramach tej formacji będzie kontynuowany to możemy się spodziewać kontrolowanego pod względem technicznym spadku wartości polskiej waluty. Jeżeli jednak nastąpi trwałe wybicie z kanału to może powstać lawina.

Pilnujcie swoich pieniędzy tym roku, zwróćcie zwłaszcza uwagę na to w jakim banku macie je zdeponowane. Osobiście do grona bezpiecznych zaliczam tylko PKO BP, BOŚ, Pocztowy i banki spółdzielcze. Jeśli rząd w Warszawie potulnie nie skuli ogona i podejmie rękawice to aby nastawić społeczeństwo przeciwko obecnej władzy bankierzy mogą poświęcić jakiś jeden czy dwa duże detaliczne banki do bankructwa aby spowodować bunt przeciwko nieudolnej władzy. Warto o tym wiedzieć i się zawczasu zabezpieczyć przenosząc rachunek do bezpiecznego banku. Zachodni właściciel takiego banku bankruta nie straci – zabezpieczy się w jakiejś reasekuracji w Londynie i nawet może zarobić na takiej operacji.”

Źródło: amerbroker.pl

Reklamy

118 odpowiedzi »

 1. zamknąć granice wyjść z uni zostać tylko w nato, wiadomo było ze unia będzie zadac w końcu posluszenstwa, jak tego nie zrobimy skończymy jak odessana lala marionetka brukseli

  Polubienie

 2. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/76684-niemcy-chca-zniszczyc-pis-chodzi-o-1-bln-usd
  „Po 1989r. Niemcy i bankierzy zadbali o zalegalizowanie długów PRL, a o roszczeniach z tytułu wojny zapomnieli, a przynajmniej tego tematu nie podnieśli, bo (może) obawiali się, że Polacy każą płacić. Oprócz tych aspektów reparacji wojennych ze strony Niemiec, odsyłam do opracowania Pana doktora Kostrzewy-Zorbasa(http://wpolityce.pl/polityka/216640-niemcy-i-polska-nie-zaprzeczyly-pismu-onz-sprawa-odszkodowan-otwarta ). Samego zalegalizowania długów PRL raczej nie da się wzruszyć, ale czemu nie lichwiarski procent? Ostatnie umorzenie części długów Grecji było średnio oprocentowane na 23,1%. Polskie zadłużenie do stanu sprzed umorzenia 50% zadłużenia wróciło w niecałe 2 lata, a więc średnio musiało być na poziomie 40 kilku procent. Ktoś, kto podpisał się pod takimi warunkami, musi być traktowany, jako będący w zmowie z wierzycielami Polski i jako działający na jej szkodę, a więc klasyczny zdrajca/cy.

  Niemcy spłacą prawie 1 bln. PLN polskich długów?

  Od czasu do czasu pojawiają się medialne informacje, że Bundestag (niemiecki parlament) sfinansował powstanie partii Tuska. Co innego słowa Piskorskiego, czy Olechowskiego popełnione w mediach, a co innego informacja w sensie jurydycznym (por.: http://niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec ). Do tego należałoby prześwietlić polskie media w rękach niemieckich (publikacje), czy one również udzielały pomocy niepieniężnej Tuskowi i jego partii. Osobiście nie mam takiej możliwości, nawet teoretycznej, aby dokonać weryfikacji jurydycznej, ale jeśli można by tego dokonać w rozumieniu procesowym, to droga do żądania od Niemiec spłaty długów zrobionych przez wszystkie mutacje partii Tuska stałaby otworem. Doniesienia medialne nie są podstawą, by kogokolwiek oceniać, osądzać, więc jedynie wiarygodne śledztwo może te doniesienia potwierdzić lub obalić.

  Niemcy musiałyby zlikwidować swoje stocznie, głębiej zakopać „rurę”

  Jeśli byłaby możliwość jurydycznego dowiedzenia (patrz wyżej), że za pieniądze z Bundestagu Tusk na korzyść Niemiec zlikwidował polskie stocznie, aktualne stałoby się żądanie wypłaty Polsce odszkodowania na odbudowę polskich stoczni oraz żądania, aby Niemcy zlikwidowały swoje. W niemieckich sądach toczy się sprawa przeciw Nord Stream z powództwa polskich przedsiębiorstw, bo zbyt płytkie położenie tej rury uniemożliwia skorzystanie w pełni z polskich praw do swobodnej eksploatacji portu i gazoportu w Świnoujściu.

  Ta sprawa ma drugie dno, a chodzi mi konkretnie na rzekomą dywersyfikację dostaw gazu dla Polski. Obecnie gaz ten płynie bezpośrednio poprzez Jamał do Polski. W zamyśle gaz z Rosji miał płynąć do Polski za pośrednictwem Niemiec. Niemcy mieli kupować taniej gaz w Rosji i drożej, z zyskiem, odsprzedawać Polakom. W ten sposób „bogata” Polska finansowałaby „biedne” Niemcy. Przy tej konstrukcji Polacy sfinansowaliby budowę niemieckiej rury.

  PiS przeciw wprowadzeniu EUR-o – 1 bln. PLN nie dla banksterów i Niemców

  Wprowadzenie EUR-o, to jak fotografia, na której jest „zaszyty” stan z chwili robienia zdjęcia, a więc także „bieda” płace. Nigdy, a przynajmniej w perspektywie kilku pokoleń nie ma szans na wzrost wynagrodzeń, bo to oznaczałoby znaczny wzrost kosztów. Casus Słowacji jest bardzo pouczający, bo przez 2 lata pobytu w mechanizmie ERM2 słowacka Korona była 3 razy poddana aprecjacji (wzrost wartości), wskutek tego gospodarka straciła konkurencyjność, a Słowacy na zakupy zaczęli przyjeżdżać do Polski. Wbrew oficjalnym kłamstwom, ceny po wprowadzeniu EUR znacznie wzrosły, ale porównania należy dokonać do stanu sprzed wprowadzenia mechanizmu ERM2.

  Polska ma, według Belki, Prezesa NBP, rynek kapitałowy większy od olbrzymiej Brazylii. Z tego powodu w Polsce nie byłoby 3 aprecjacji, ale co najmniej 6, a prawdopodobnie jeszcze więcej. Polskie rezerwy walutowe ok. 100 mld. EUR-o znikłyby błyskawicznie. Następnie, aby utrzymać stabilność PLN, rząd musiałby mocno zadłużyć Polskę. Można więc spokojnie szacować koszt wprowadzenia EUR-o w Polsce na co najmniej 1 bln. PLN. To i tak ostrożne szacunki. A całkowita utrata konkurencyjności polskiej gospodarki, masowe bezrobocie i bankructwo rolnictwa? Może to być cel ważniejszy, niż ten 1 bln. PLN. Z powodu biedy Polacy musieliby uciekać z Polski, a ziemia w Polsce byłaby do nabycia za bezcen. Atak na Polskę skuteczniejszy, niż ten Hitlera i Stalina.”

  Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/76671-ostatnia-wielka-mistyfikacja-w-iii-rp
  „Zbliżenie z Węgrami może stworzyć pewną przeciwwagę dla pozycji Niemiec w Unii i byłoby niewątpliwie korzystne dla Polski. Jednak pod jednym warunkiem, a mianowicie, że autentycznym celem tego manewru pana Kaczyńskiego nie jest próba „wpuszczenia w maliny” Orbana i Węgrów, polegająca na zantagonizowaniu ich z Rosją. USA bardzo niechętnie odnoszą się do nieśmiałych prób samodzielności Węgier, więc wątpliwą wydaje się możliwość przyzwolenia „panu prezesowi” na autentyczne ich wzmocnienie sojuszem z III RP.

  Na koniec, sztandarowy projekt nowych „władców”, jakim jest przygotowywanie III RP do odparcia nieuniknionej rosyjskiej „agresji”. „Prawicowa” propaganda podpowiada społeczeństwu, że nie jest to przygotowanie do wojny, ale wręcz przeciwnie! „Należy się zbroić i gotowić ku wojnie, to wtedy się jej uniknie” – głosi obiegowa opinia.

  III RP posiada jedynie szczątkową zawodową armię, pozbawioną na dodatek znaczącego uzbrojenia. W takiej sytuacji każda myśl o wojnie kwalifikuje się do kategorii szaleństwa. Kraj pozbawiony jest jakiegokolwiek przemysłu mogącego wesprzeć zbrojenia. W Polsce nie produkuje się nawet tak prostych narzędzi jak łopaty, więc należy przypuszczać, że trzeba będzie importować nawet szablę dla Antoniego Macierewicza, z którą to wyruszy on na podbój Moskwy. Zakupy i składowanie na terenie kraju amerykańskiego sprzętu, który na dodatek będzie w pełni kontrolowany przez Pentagon, nie zagwarantuje Polsce możliwości prowadzenia wojny, a jedynie gwarancję, że na Jej terytorium będzie się ona toczyć. Przykładów tego nie musi się szukać daleko, wystarczy spojrzeć w kierunku dzisiejszej Ukrainy. Mało tego, kraj pozbawiony jest nawet poborowych, których można by zmobilizować w przypadku konfliktu zbrojnego! Wszyscy przecież wyemigrowali za chlebem.

  No i najważniejsze! Stała obecność amerykańskiego wojska i sprzętu na terytorium Polski stanowić będzie de facto okupację kraju przez państwo, którego bilans dokonanych zbrodni przewyższa już sumaryczne „osiągnięcia” stalinowskiej Rosji i hitlerowskich Niemiec razem wziętych. Tak, dzisiejsze Stany, to reinkarnacja Bolszewii z jej najgorszego okresu. Niestety polskie społeczeństwo nie jest w stanie tego pojąć, tkwiąc uparcie w paradygmacie politycznym z ubiegłego stulecia.

  Jaki jest więc bilans zysków i strat? Każdy może go dokonać samemu.

  Istnieje oczywiście teoretyczna możliwość, że „elity” zerwą się z poluzowanej oligarchicznej smyczy i w pełni „przejrzą na oczy”, węsząc w tym możliwość swego przetrwania. Przy czym może to dotyczyć nie tylko PiSu, ale również PO i innych etatowych „partii politycznych”. Moment taki powinien być natychmiast wykorzystany przez otrzeźwione społeczeństwo do posłania za kratki owych nawróconych „elit”. W przeciwnym bowiem przypadku, sprawą czasu będzie jedynie moment, kiedy „odrestaurowane elity”, jako jedyne „kompetentne” staną znów na czele Narodu prowadząc go ku kolejnej „jedynie słusznej” i „świetlanej” przyszłości.”

  Polubienie

  • elity z PO czy PIS to elity tamuldyczne.To gangi i wojne tocza o wplywy nad spoleczenstwem,.To walka masoneri wschodu i zachodu i w dupie maja Polakow, a prawdopodobnie najchetniej zagazowali by nas ale lepiej jest na eksploatowac ,to i oni zyja.To pasozyty ,ktore porwadza wojne dezinformacji i im dluzej ludzie zyja w niewiedzy tym duzej daja sie cyckac z energi .

   Polubienie

   • devingo nie czuje zupełnie ze pis to gang zydowski, owszem kaczory to geby zydowskie ale czy tak do końca maja nas w d ? braciszek sp był gorszy i nie mysle zeby macier bratal się z gangsterem, no PO to wiadomo to marionetki zbrodniarzy ruskiego wsi ale pisowi/kukizowi daje szanse

    Polubienie

    • GMO nie chce uogolniac ale czas pokaze.Mam nadzieje ,ze cos sie zmieni ale pamietaj ze”po czynach ich poznamy”…lub owocach.Wszystkiego dowiemy sie na wiosne.

     Polubienie

   • Devingo zgadzam się z Twoją opinią co do gangsterki tak PIS jak i
    PO.PO trzyma z żydomasonami europejskimi a PIS z żydostwem
    amerykańskim,i ani jednym ani drugim prawdziwi Polacy nie powinni wierzyć.Jedni przez 8 lat robili nas w c…la,a drudzy jeszcze
    gorsi zaczynają.Najpierw uzależnią nas już do końca od żydowskiej
    ameryki.Nie wiem dlaczego GMO daje się nabierać na uśmiechy
    podwójnego agenta Macierewicza.Obserwując jego dotychczasową
    politykę,można wyciągnąć wnioski,że jest on podwójnym agentem,
    ruskim i mosadu i obym się myliła.Pożyjemy ,zobaczymy.Nie widzę
    w nim grama dobra ale 100% nienawiści.Takie jest moje odczucie
    o nim,i znów powtórzę obym się myliła.

    Polubienie

    • kukuiz macierewicz to purnavasu a wiec nosiciel swiatla no coz niekazdy musi wiedzieć co to znaczy najlepiej mieć w glowie ze każdy agent i już -_-

     Polubienie

    • GMO ja wyraziłam swoje zdanie z którym Ty nie musisz się zgadzać, Macierewicza obserwuję od bardzo dawna i jego wypowiedzi nigdy nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia,ja po prostu mu nie ufam.Kukiza nie znam,narazie obsewuję,ale wyczuwam w nim dobrego człowieka.Wiem co to jest nosiciel
     światła,ale w przypadku Macierewicza tego nie widzę.Sam wiesz jak to jest do jednych po pierwszym spotkaniu czujesz empatię a
     do innych nie.Mnie od Macierewicza odpycha,czuję od niego zło.
     Tak mam od zawsze i dobrze na tym wychodzę.

     Polubienie

    • Kukiz to taki „wałęsa”, nic ponadto. Schemat ten sam, zmiana systemu i pojawia się człowiek z ludu, który „stoi” po jasnej stronie. ale to tylko złudy, bo gdyby faktycznie tak było, to co poniektóre służby pomogłby Kukizowi się wyłączyć, jak wielu w ostatnich 5-7 latach

     Polubienie

    • prawdopodnie bara bara masz racje tak jak Walesa tak Kukiz moze to tylko czarny koni pewnych grup ludzi.Wszystko polega na zamieszaniu i dezinformacji tworzonej przez agentow wplywow aby utrzymywac nas w stanie uspienia i nadzieji.Kukizowi brakuje tylko Matki Boskiej w klapie ale ,dajmy jemu szanse ,jesli ma prowadzic do kolejnej zmyly to juz niebawem sie o tym dowiemy po jego czynach i owocach.

     Polubienie

    • cieszę się z Twego optymizmu, bo jak normalnie żyć w tym pojebanym świecie? nie mam żadnych wątpliwości, że Kukiz jest podstawiony, wystarczy że cofniemy się do czasu, kiedy w tvp byli kandydaci na prezydenta;) Jakiż on był wiarygodny, że do Sejmu nie chce;) ech… jaja miał tylko Grzegorz Braun, bo miał odwagę powiedzieć o żydomasonskich łapach i na tym temat wolnej Polski się zakończył.

     chcesz pokoju? szykuj się do wojny! nie tak dosłownie, ale w tym roku, prawdziwe tąpnięcie czeka 100% cywilizacji, policja i wojsko na ulicach, w pizdu fałszywych flag, wycofywanie gotówki z obrotu, etc. Myślę, że w tym roku media będą promować wyjście Grecji z kryzysu poprzez drożenie nowych ustaw, m.in. bezgotówkowym życiu. Cypr raczej to samo. Ukraina na pewno to samo. Każdy ma okazję widzieć, jak kraj upada na ryj a później jakimś „cudem” gospodarka odżywa. Rok 2016 jest przewrotny na maksa. no i zachód europy spłonie a usa czynne będą wszystkie obozy FEMA, itd itp etc

     Polubienie

    • bara nikt normalny nie chce do sejmu kazdy woli siedzieć w domu na interneciku z rodzina, ja tez, ale sa teraz takie czasy ze ktoś musi

     Polubienie

    • gmo, chciałbym przesiąknąć Twoim optymizmem. jest niezdrowy w te czasy ale dobre nastawienie. tylko czy w tym tunelu jest światełko czy jedzie pociąg? w tym roku się wszyscy przekonamy

     Polubienie

    • dzisiaj sluchalem czegos i ktoś tam powiedzial ze w Polsce walczy 3cie pokolenie UB z 3cim pokoleniem AK ja bym tylko dodał ze przy wsparciu roznej masci aliantów, PIS jest troche miekki jako dzizusowcy ale ida do przodu pomalu

     Polubienie

    • Kukiz ostanio się wyrobił. Koledzy i koleżanki z Ruchu Narodowego,KNP i z Centrum Adama Smitha trochę go podszkolili. To nie ten sam Kukiz co z wyborów prezydenckich co to tylko powtarzał jak mantrę JOWY JOWY JOWY. To już jest polityk który musi lawirować pomiędzy poszczególnymi partiami. Czasami jest za Pisem a czasami ich krytykuje. Tak zachowuje się porządna partia opozycyjna.

     Polubienie

    • dobrze przygotowany i logicznie mówiący. gdyby w czasie wyborów prezydenckich obnosił się ze swoją wiedzą – jak dziś – byłby odczytywany przez ludzi, jako zwykły polityk, a tak JOWY miał zarezerwowane dla siebie, tak i inne partie, trochę miały swojego programu a trochę z konkurencyjnej. ze wszystkimi partiami tak jest, stąd ludzie motają się i wykłócają. jedna partia ma coś czego nie ma druga albo trzecia ma coś, co ma druga ale nie ma pierwsza, pierwsza ma coś co druga ale już nie trzecia. dziel i rządź 😉

     jak mówisz Roni: gdyby wybory mogły coś zmienić…

     Innej prawdy nie ma. na dziś. może będzie inna prawda, bo jesteśmy na skraju jutra

     Polubienie

    • Delegalizacja wszystkich partii politycznych – dyktatura wojska w celu przywrócenia porządku – monarchia lub minarchia to tyle w kwestii Polski. Można pójść inną drogą. Dobicie Polski i jej likwidacja oraz stworzenie środkowoeuropejskiej federacji państw słowiańskich + Węgry co stworzy nam np. Lechię lub Sarmację a być może coś innego i wtedy ustrój na wzór wieców z potęznym rynkiem wewnętrznym z różnymi walutami nawet w obrębie naszych województw oraz własne rządy także nawet w obrębie gmin, własne prawo i własne sądy także w obrębie gminy,województwa.

     Polubienie

    • Dobrze prawisz, Roni. Marzę o tym dla nas, tu, w Polsce. Pomysł rozszerzenia na sąsiednie Narody- tylko pochwalić. Jednakże aby tego dokonać trzeba wpierw mieć swoje środki szerokiego informowania o tym, co się dzeje. A i póżniej wola niezlomna walki i zmiany bylaby potrzebna. I dobra organizacja, sprawna. I praca nad sobą, nad duszą swoją, aby falsz nie mieszkał w sercu… inaczej niczego nie będzie- Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego dalej będzie nam, Lechitom, dyktować, co robić mamy.

     Polubienie

    • „Martin Schultz ma żonę Polkę, on zna świetnie Polskę. On jest człowiekiem, który nie ma formalnego wykształcenia, ale każdy z nas zna głupich profesorów i dziesiątki mądrych osób bez wykształcenia. On nawet nie ma matury. Cała jego kariera jest związana z Parlamentem Europejskim, to jest jego ojczyzna – mówi Tadeusz Iwiński.” To teraz widzicie jak to jest w eurokołchozie nic się nie zmieniło od czasów ZSRR czy PRL.

     Polubienie

    • O proszę, tego, że ma żonę Polkę to nie wiedziałam. Najwidoczniej przeoczyłam tę informację, wiedziałam tylko, że nie ma właśnie formalnego wykształcenia. Btw, oglądaliście dzisiaj debatę o Polsce w Parlamencie Europejskim? 🙂

     Polubienie

    • ta debata to jedna wielka żenada. Szydło mówi „pozwólcie nam rządzić we własnym kraju”. qrwa, „pozwólcie nam…”, co ona tam pojechała prosić czy przedstawić stanowisko rządu? jak zwykle korwin ma kosę w gębie

     Polubienie

    • jebnie, bo musi jebnąć

     niżej jest bardziej aktualna wiedza, prosto z Ukrainy. schemat ten sam, bo sprawdzony przez banksterów

     Polubienie

    • a może Korwin wie, co można powiedzieć a czego już nie? Ma dla kogo żyć a że kozak z niego i niewyparzony ma ryj w wielu sprawach, to już tylko charakterek, który z siłą i wiekiem nie ma nic wspólnego. Ostatecznie, dobrze, że takie słowa padły, tylko dlaczego mam przeświadczenie, że to „scenariusz” walki o wolność. coś jak Kukiz na Wiejskiej, tak Korwin z Brukselce

     Polubienie

    • Otóż ma ponieważ gdy był młodszy był jeszcze bardziej wyszczekany z resztą sam tak o sobie mówił. Teraz jest łagodniejszy. Kukiz nie bierze diety poselskiej a Korwin owszem i to nie małą. Akurat będzie na dzieci i wnuki. Korwin to wentyl bezpieczeństwa a Kukiz to taki drugi Lepper. Lepper też był prowadzony przez służby tak jak teraz Kukiz. A wiadomo jak Lepper skończył.

     Polubienie

    • dobry przykład z Lepperem, ja nie mam wiedzy, że był prowadzony przez słuzby ale wiem, że Lepper z dużą determinacją pchał się na Wiejską po kasę i wpływy, aby rolnictwo polskie było na poziomie. jednak to, co tam ujrzał przerosło jego „oczekiwania” a raczej chęci bycia prawym posłem w lewej polityce, no i korzystał z tuby telewizyjnej aby o wielu sprawach mówić głośno. Sądzę tak dlatego, że był wyśmiewany przez sprzedajnych sqrwysynów. Wyśmiewanie jest prawdziwym obliczem tych, co nie mają argumentów. tak było i jest.

     Polubienie

    • skończcie z tymi agentami, tych co obsmiewaja nie prowadzi Ubecja, ci sa prowadzeni co zmienija decyzje i poglądy z dnia na dzień często partie nawet i ci co się „myla” jak nasz rumun

     Polubienie

    • „jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy III RP rządzona była żelazną ręką przez agenturę Berlina, nie rzucało się to w oczy żadnemu z „poważnych” polskojęzyczny „publicystów”!

     To swoiste „przejrzenie na oczy” dotyczy nie tylko krajowych mediów głównego nurtu. Włoski dziennik Corriere Della Sera[ix], w niedawnej publikacji określił Polskę mianem „niemieckiego satelity”. Gdzie podziały się tradycyjne już „europejskie wartości” i „solidarność”?

     Czyżby przyczyną takiej nagłej zmiany w percepcji nie było przypadkiem zwycięstwo „patriotów” z PiS w ostatnich „wyborach”? Nie zapominajmy jednak, że to nie kto inny jak PiS pod egidą braci Kaczyńskich zlikwidował formalną suwerenność Polski, poprzez wynegocjowanie, podpisanie i ratyfikowanie Traktatu Lizbońskiego. „Patrioci” Kaczyńscy dotrzymali słowa tylko w jednej sprawie, a mianowicie obiecując że nie wprowadzą III RP do Unii „na kolanach”. Wprowadzili ją „na czworakach”! A teraz nastąpiła taka metamorfoza u „pana prezesa”. Nagle wkracza on na drogę „eurosceptyzmu” i „patriotyzmu” graniczącego z „nacjonalizmem”! ?

     Stany Zjednoczone mają ostatnio sporo problemów. Rosja wymanewrowała je w Syrii, obnażając na dodatek kompromitujący fakt sponsoringu ISIS przez CIA.

     Żydowsko-banderowscy „władcy” Ukrainy faszerują co prawda prymitywne społeczeństwo „patriotyczną” retoryką, ale nie potrafią go zmobilizować do efektywnej walki z „rosyjską agresją” na Donbasie.

     Unia Europejska, z Niemcami na czele, coraz niechętnej spełnia żądania Waszyngtonu. Co prawda straty niemieckiej gospodarki spowodowane sankcjami są znacznie mniejsze niż polskiej, ale germańskim przemysłowcom i tak stoją one kością w gardle. Jeszcze istotniejszą rolę odgrywa uzasadniony strach przed militarną konfrontacją z nuklearnym mocarstwem, jakim jest Rosja.

     Zapewne te i inne podobne przyczyny spowodowały decyzję Waszyngtonu, o wymianie niemieckiej agentury zarządzającej dotychczas III RP, która w ostatecznym rozrachunku i tak służyła Wall Street, na swą bezpośrednią. Wydaje się, że w tym należy upatrywać głównej przyczyny aż dwóch sukcesów „wyborczych” PiS, na dodatek większych niż te poprzednie, jeszcze na progu poronionego projektu panów Kaczyńskich pt. IV RP. Amerykańskie zapotrzebowanie na eskalację konfliktu Rosja – UE stanowi zapewne główną przyczynę „nacjonalizmu” obecnych „władców” III RP. Sytuacja staje się analogiczna do ukraińskiej, gdzie żydowscy oligarchowie we współpracy z obłąkanymi Banderowcami pchają kraj w otchłań konfliktu z Rosją. Również zmiana percepcji i oceny obecnej sytuacji przez niektóre korporacyjne media spowodowana jest tymże zapotrzebowaniem.

     No ale, czy nie należy być pragmatykiem? Cieszmy się, jeśli rękoma PiSu i „niezależnego dziennikarstwa” uda się zrealizować choć część słusznych postulatów! Zanim jednak zaczniemy się cieszyć zróbmy bilans zysków i strat.

     Rugowanie z prominentnych stanowisk członków mafii PO i zastępowanie ich swymi zwolennikami, na jakiś czas zmityguje dalszy wzrost bezprawia, korupcji i nepotyzmu w państwie. Nowym oficjelom zajmie trochę czasu utworzenie swych własnych struktur mafijnych i „okrzepnięcie przy żłobie”. Stanowi to niewątpliwy plus.

     Zbliżenie z Węgrami może stworzyć pewną przeciwwagę dla pozycji Niemiec w Unii i byłoby niewątpliwie korzystne dla Polski. Jednak pod jednym warunkiem, a mianowicie, że autentycznym celem tego manewru pana Kaczyńskiego nie jest próba „wpuszczenia w maliny” Orbana i Węgrów, polegająca na zantagonizowaniu ich z Rosją. USA bardzo niechętnie odnoszą się do nieśmiałych prób samodzielności Węgier, więc wątpliwą wydaje się możliwość przyzwolenia „panu prezesowi” na autentyczne ich wzmocnienie sojuszem z III RP.

     Na koniec, sztandarowy projekt nowych „władców”, jakim jest przygotowywanie III RP do odparcia nieuniknionej rosyjskiej „agresji”. „Prawicowa” propaganda podpowiada społeczeństwu, że nie jest to przygotowanie do wojny, ale wręcz przeciwnie! „Należy się zbroić i gotowić ku wojnie, to wtedy się jej uniknie” – głosi obiegowa opinia.

     III RP posiada jedynie szczątkową zawodową armię, pozbawioną na dodatek znaczącego uzbrojenia. W takiej sytuacji każda myśl o wojnie kwalifikuje się do kategorii szaleństwa. Kraj pozbawiony jest jakiegokolwiek przemysłu mogącego wesprzeć zbrojenia. W Polsce nie produkuje się nawet tak prostych narzędzi jak łopaty, więc należy przypuszczać, że trzeba będzie importować nawet szablę dla Antoniego Macierewicza, z którą to wyruszy on na podbój Moskwy. Zakupy i składowanie na terenie kraju amerykańskiego sprzętu, który na dodatek będzie w pełni kontrolowany przez Pentagon, nie zagwarantuje Polsce możliwości prowadzenia wojny, a jedynie gwarancję, że na Jej terytorium będzie się ona toczyć. Przykładów tego nie musi się szukać daleko, wystarczy spojrzeć w kierunku dzisiejszej Ukrainy. Mało tego, kraj pozbawiony jest nawet poborowych, których można by zmobilizować w przypadku konfliktu zbrojnego! Wszyscy przecież wyemigrowali za chlebem.

     No i najważniejsze! Stała obecność amerykańskiego wojska i sprzętu na terytorium Polski stanowić będzie de facto okupację kraju przez państwo, którego bilans dokonanych zbrodni przewyższa już sumaryczne „osiągnięcia” stalinowskiej Rosji i hitlerowskich Niemiec razem wziętych. Tak, dzisiejsze Stany, to reinkarnacja Bolszewii z jej najgorszego okresu. Niestety polskie społeczeństwo nie jest w stanie tego pojąć, tkwiąc uparcie w paradygmacie politycznym z ubiegłego stulecia.

     Jaki jest więc bilans zysków i strat? Każdy może go dokonać samemu.

     Istnieje oczywiście teoretyczna możliwość, że „elity” zerwą się z poluzowanej oligarchicznej smyczy i w pełni „przejrzą na oczy”, węsząc w tym możliwość swego przetrwania. Przy czym może to dotyczyć nie tylko PiSu, ale również PO i innych etatowych „partii politycznych”. Moment taki powinien być natychmiast wykorzystany przez otrzeźwione społeczeństwo do posłania za kratki owych nawróconych „elit”. W przeciwnym bowiem przypadku, sprawą czasu będzie jedynie moment, kiedy „odrestaurowane elity”, jako jedyne „kompetentne” staną znów na czele Narodu prowadząc go ku kolejnej „jedynie słusznej” i „świetlanej” przyszłości.”

     Polubienie

    • kukiz to bedzie swietna opozycja dla pisu jak urośnie w sile, a urośnie, staroczesna jak nie zrobi majdanu czy zamachu stanu nie dotrwa do końca roku z dwucyfrowym wynikiem

     Polubienie

    • leniuszek widze
     punarvasu,
     This is referred to as the „Star of Renewal”. After the bleak storms of Ardra the light appears again. Those with this nakshata have the ability to bounce back again, for they have deep limitless inner resources, and no boundaries as to what they can accomplish. They are deeply philosophical, inspirational, and spiritual with a true genuine understanding, which gives them their wisdom. There hardly seems to be a shadow side. They are likable, and charming. Because of their forgiving ways, others seem to forgive them easily.

     I to ma być walesa ? puk puk , anybody in there ?

     Polubienie

    • puranavasu (kukiz/macierewicz/kolonko) widzi ze krol jest nagi jezeli celem zycia kogos jest odkrywanie prawdy i jedyna satysfakcja jest radość z tego plynaca to taki ktoś nie jest w stanie zostać walesa czy kaliszem czy innym lisem

     Polubienie

    • „kukiz to bedzie swietna opozycja dla pisu jak urośnie w sile” – do tego miejsca się zgadzam. jak urośnie, tylko kto pozwoli mu wyrosnąć? prędzej wyrośnie inna zakała jak don petro albo inny szajbus

     Polubienie

    • kukiza powinnismy pielegnowac jak przyszłego krola i pilnować żeby mu się nic nie stało, dla mnie idealna partia to kolonko macierewicz kukiz to sa dla mnie elity a raczej elita reszta to barany plus minus

     Polubienie

    • hmmm, czas to zweryfikuje. Bliżej mi myślami do osób, których system już wyłączył
     kolonko również jest systemową tubą. tacy i podobni mają za zadanie „obeznać” ludzi z tym co jest i co będzie. Gdyby ktoś chciał nazwać rzeczy po imieniu, tak jak trzeba, to usłyszelibyśmy go raz, może dwa i koniec.
     no ale tylko czas zweryfikuje każdego człeka, bo poznać głupiego po czynach jego 😉

     Polubienie

   • ,, elity z PO czy PIS to elity tamuldyczne.To gangi i wojne tocza o wplywy nad spoleczenstwem,.To walka masoneri wschodu i zachodu i w dupie maja Polakow, a prawdopodobnie najchetniej zagazowali by nas ale lepiej jest na eksploatowac ,to i oni zyja.To pasozyty ,ktore porwadza wojne dezinformacji i im dluzej ludzie zyja w niewiedzy tym duzej daja sie cyckac z energi ”

    A co my, Polacy robimy w tej kwestii? Czy nie jest tak, że po wyborach usiedliśmy sobie wygodnie i komentujemy igrzyska polityczne.
    ,,Komentujemy” to mało powiedziane. Narzekaliśmy przed wyborami, narzekaliśmy w trakcie wyborów, narzekaliśmy po nieoficjalnych i już oficjalnych wynikach.
    Czy Polak był kiedykolwiek z czegoś zadowolony? Czy Polak zna takie pojęcie jak ,,wsparcie duchowe”? Czy Polak potrafi uciszyć swoje zdanie na rzecz zdania większości?
    W końcu te władze nie biorą się z kosmosu.
    Jesteśmy uczciwi, mądrzy, troszczymy się o dobro narodu, a wybieramy ,,takie głupie władze”. Jak to jest? Coś tu nie gra.
    A może chodzi nam tylko o igrzyska?

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • Kto wybiera ten wybiera, w prezydenckich głosowałem na Jacka Wilka a w parlamentarnych na Korwin i co z tego mi przyszło albo Polsce ano nic. Więc nie każdy źle wybiera. Z resztą gdyby wybory miałyby coś zmienić już dawno byłyby zakazane. To były moje ostatnie wybory w życiu. Demokracja jest zła sama w sobie. TO jest upadek cywilizacji pod względem intelektualnym że wszyscy lub prawie wszyscy powtarzają mantrę leminga – DEMOKRACJA DEMOKRACJA DEMOKRACJA. Bez opamiętania jak zombie. Demokracja zawsze prowadzi do podziałów do anarchii i chaosu to ustrój z piekła rodem. Chcesz zniszczyć system pokaż dowody świadczące o mordzie rytualnym przeprowadzonym przez BND na elicie z Tupolewa 154. Tylko wtedy możesz przypłacić to życiem swoim lub rodziny.

     Polubienie

    • no to w takim razie widać ze to wspolna akcja byla raczej, dlatego sobowtóra tuska putin przywlekl z soba dla zastraszenia tylko ten was go odroznial od tuska i brak garnituru

     Polubienie

    • ABW to raczej jest zamieszana w sprawy, które musi prowadzi prowadzić zgodnie ze swoim „ustawowym” powołaniem a prawdziwe powołanie to właśnie to o czym mówicie, czyli nic nielegalnego się u nich nie dzieje 😉

     Polubienie

    • Hmm, dokładnie, demokracja to jest niestety kolejny z systemów, który jak wiadomo również się nie sprawdził. 51% decyduje o wygranej, a co z pozostałymi 49%? Muszą się dostosować, czy im się to podoba, czy też nie. Demokracja bazuje na kompromisie – raz wygrywają jedni, a raz drudzy i tak wkoło. Kompromis nigdy nie był dobry, żaden kompromis nie rozwiązał niczego, bo w takim wypadku zawsze ktoś jest pokrzywdzony.

     Polubienie

    • Nie wliczając tych 40-50 % co nie głosuje to największe partie PIS i PO mają około 10% poparcia wszystkich uprawnionych do głosowania. Więc demokracja to tyrania mniejszości w szczególności beneficjentów systemu.

     Polubienie

    • No właśnie, spora grupa osób w Polsce nie chodzi w ogóle na wybory. Tak więc zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że w demokracji tak naprawdę rządzi mniejszość i jest to system kompletnie niewydolny, moim zdaniem nie da się dłużej bawić w taką ciuciubabkę.

     Polubienie

    • Bo to chujnia z grzybnią doprawiona kilkoma rodzajami kału. Teraz jeszcze nie nadszedł czas trzeba poczekać aż osłabi się UE oraz banki i korporacje w wyniku kryzysu będą upadać bo one także dostana po dupie to wtedy jak w 1918 udało się wykorzystać okazję na niepodległość. Nie wiem czy wiesz ale za inwazją arabów stoi tak naprawdę Pentagon. Lewacka Europa była w interesie finansjery żydowskiej bo wiadomo takim motłochem lepiej sie rządzi. TO jest zemsta za wyparcie USA z interesów w Europie oraz za zgrzyty w Nato Mamy do czynienia z dwiema odłamami w NATO. Jeden to atlantycki – USA – Wielka Brytania a drugi to ten europejski na czele oczywiście z Niemcami. TO bardzo wkurwiło jankesów.

     Polubienie

    • Słyszałam właśnie o tym Pentagonie, hmm, czyli to musi być prawda. Rzeczywiście, mamy spore szanse na wybicie się na niepodległość, pytanie tylko czy nie zostanie ona zaprzepaszczona. Generalnie niezły kocioł się teraz zrobił.

     Polubienie

    • Wszystko zależy od samych Polaków. Jest wiele wariantów. Podałem we wcześniejszych postach. Aha i tu ciekawostka Polska została także wybrana przez Rockfellera jako centrum NWO w Europie po III wojnie światowej.

     Polubienie

    • życie w Polsce stanie się nieznośnie drogie, pomimo braku mimsów, depopulacja będzie kroczyć po Polakach. Wawa się podzieli terytorialnie, coś jak Watykan. Proroctwa agentów zmaterializują się i Polska jako „suwerenny” kraj będzie rządzić dystryktem składającym się z wielu państw – niektórzy twierdzą, że kraje słowiańskie się zjednoczą, może i tak, ale będą pod dyktaturą nwo.
     i znowu człowiek będzie myślał, że jest wolny a boa jak to boa, zaciśnie mocniej szyję

     NWO to 10 dystryktów, czy to się komuś podoba czy nie i to jest fakt. przed nwo żaden kraj nie ucieknie

     proponuje poczytać o „gongu pokoju”, bo mieści wszystkie państwa i religie na jednym ziemskim dysku

     Polubienie

    • Hmm a to ciekawe co mówisz. Mógłbyś rozwinąć temat tej Warszawy Bara Bara. A co do Nwo to ono długo nie potrwa ale będzie kurewsko bolesne na zgliszczach Nwo może międzymorze zostać w gej samej formie wszystko zależy od nas samych grunt aby przetrwać z nie złamanym kręgosłupem moralnym jak to wcześniej bywało. Bo międzymorze będzie czy to się komuś podoba czy nie. Taki jest cel globalnej gry.

     Polubienie

    • Zwykle staram się nie bać, ale ostatnio odczuwam jakiś taki dziwny niepokój w związku z tym wszystkim, co się teraz dzieje. Nie wiem, może to tylko takie moje osobiste odczucie, ale wydaje mi się, że to coraz mocniej przyspiesza…

     Polubienie

    • raz mówił o tym sam Kaczor, że województwo Mazowieckie się podzieli, to było zaraz po wyborach
     łączę takie informacja:
     – mapa NWO – 10 dystryktów
     – proroctwa – 10 głów wynurzy się z mórz
     – proroctwa – Polska będzie przykładem dla całego świata
     – gong pokoju
     – wycofanie gotówki na całym świecie
     – migracja milionów/miliardów ludzi na świecie

     jedna religia, jeden rząd z 10 dystryktami. kiedyś zostawiałem do tego linki. jesteśmy Roni juz w takim położeniu, że puzzle same od dawna dla mnie się układają i dziwi mnie że tak nie wiele osób to widzi i tak wielu dalej wierzy, że coś pozytywnego przed nami. a przed nami qrwa czarny scenariusz

     Polubienie

    • Tak, rzeczywiście coś takiego było z tym podziałem województwa mazowieckiego, też to słyszałam, nawet ostatnio mówili o tym w TV. Scenariusz nie jest wesoły, ciężka sprawa. Też nie jestem w tym wypadku optymistką, niestety. Chciałabym nią być, ale tutaj trzeba być realistą.

     Polubienie

    • Też tam mam od jakiś 2 – 3 lat. Czuję jakby już nic nie było po staremu. Jakby wszystko miało ulec erozji albo utracić na znaczeniu. Wszystko takie bezsensowne i fatalistyczne. Więc nie jesteś sama Ruda.

     Polubienie

    • No właśnie, u mnie to się zaczęło w 2014 roku. I nasila się. „Czuję jakby już nic nie było po staremu.” – dokładnie to samo. Czuję taką, hmmm, nieuchronność zdarzeń.

     Polubienie

    • Ruda & Roni, szczęście w nieszczęściu, że macie to od „niedawna”. Ja z tym qrwa idę od dzieciństwa, jakieś qrwa przekleństwo w widzeniu niewidzialnego.
     To co się dzieje, to nie są żarty. Polska będzie mózgiem Nowego Świata i w tym dopatrujmy się okazji, aby któregoś dnia zrobić „coś” 😉

     Polubienie

    • Te wszystkie rzeczy ułożyły się po prostu w jedną, logiczną całość. Która dodatkowo nie rysuje się w optymistycznych barwach. Teraz jest to widać tak wyraźnie, że zupełnie nie rozumiem, jak ktoś może udawać, że nic się nie dzieje…

     Polubienie

    • I w jakim celu miałoby Mazowieckie się podzielić. Bo ja słyszałem że Pis chce utworzyć nowe województwa – Srodkowopomorskie i Częstochowskie.

     Polubienie

    • ano w takim, że to Państwo w Państwie, nietykalne jak qrwa Watykan. Swoje prawo, niezależne od tego, które będzie obowiązywać dookoła niego. Swoje wojsko, swoej banki, swoja corpo księgowość, …

     Polubienie

    • A to oto chodzi Warszawa jako odzielny okręg jak w przypadku Pekinu Moskwy Dystryktu Kolumbia czy City of London eh a miałem już się przeprowadzać na stale do wawy ale jakoś nie cierpię tego miasta więc się waham .

     Polubienie

    • do wawy jadą ludzie bez charakteru. z charakterem długo tam się nie pożyje, tam trzeba żreć innych, aby się utrzymać „na fali”. Natomiast Wroclove jest qrwa spokojny, zielony i nie ma tego betonowego pędu do niczego. Ale oczywiście jest wiele mega pięknych miejsc i nie mają one nic wspólnego z dużymi miastami. Im mniejsze, tym lepsze.

     Polubienie

    • wroclaw lubie przeprowadziłbym się, tam jest troche jak w prl, wawa to taka bruksela z nadętymi japis nie pogadasz z ludzmi wszyscy k jakby przestraszeni wycofani

     Polubienie

    • jedz znaczy jedż kurwa jeden umlaut a ile zmienia -_- byłem w lecie kupujesz bilet pkp tzw weekendowy od piątku do ponedzialku i możesz koleja jezdzic ile chcesz 70 zl chyba na pewno nie zwiedzisz całego ale dla samych ludzi warto pojechać, ktoś z Wrocka ? jakie tam jest powietrze w centrum ? jak ja byłem w lecie to troche zupa spalinowa byla

     Polubienie

    • Ja bym się chyba nie nadawała do Warszawy – no chyba, że do tej przedwojennej, która miała swój specyficzny klimat i urok. Teraz już kompletnie nic z tego nie zostało. W ogóle odnoszę wrażenie, że Warszawa przedwojenna a powojenna to są dwa zupełnie różne miasta.

     Polubienie

    • mam wiarygodne porównanie i „na czasie” Wrocka i Wawy, bo przez wiele lat moja ex tam mieszkała. Dziś już jej tam nie ma. „Szkoda życia, które ucieka przez palce” – to słowa ex. Generalnie robota jest wszędzie, Wawa wyciska życiowe soki i jeśli nie jesteś sqrwysynem, to zapomnij o wygodnym życiu w zasyfiałym mieście. Za duże tempo i na prawdę w hooj czasu ucieka, aby poruszać się po tym mieście i nie ważne czy masz swoją furę, komunikację miejską, włączając w to metro, gdzie życie toczy się jak podziemna szczurza rodzina. no mnie osobiście metro przeraża z wielu względów – również bezpieczeństwa, bo jesteś uwięziony pod ziemią.
     Oczywiście w Wawie można zarobić dużo albo dużo więcej, to wprost odnosi się do funkcji np menadżerskich i w ogóle wyższego szczebla. takie dysproporcje finansowe na tle innych miast są oczywiste. Moja ex była menadżerem sieci salonów kosmetycznych. fajna, lekka, pachnąca robota ale robotę kończysz zbyt późno, dojazdy, przejazdy, zajebane miasto korkami albo manifestacjami, no logistycznie ze względów bezpieczeństwa własnego prywatnego lepiej w tych czasach unikać Wawy. Wiesz o co chodzi Roni

     Wroclove jest dobrym, przyjaznym miastem, gdzie wszędzie jest blisko a korki to nie korki w porównaniu ze stolicą. Rynek nieruchomości jest rozbudowany i bardzo silny, mieszkania, biura, handel, logistyka, przemysł, …, komunikacyjnie jest położony bardzo wygodnie, bo w poziomie i w pionie można poruszać się pomiędzy Bałtykiem a całym górzystym południem kraju.

     w jakiej branży szukasz zajęcia? Może będę mógł pomóc/doradzić/skontaktować

     Polubienie

    • mi w wawcw tylko robotyczni ludzie przeszkadzają jakby ich wymienić na wrocławian to można by zyc, araba poki co nie za często można spotkać wiec o metro się nie boje na razie chodz cel dobry dla nich

     Polubienie

    • Wrocław i Kraków to w mojej ocenie dobre satelity do życia – myśląc o dużym mieście ale jeszcze nie przeładowane ludzkim złomem i totalną anonimowością

     Polubienie

    • Nie szukam , chodzi mi tylko o stałe lokum bo nie chce mi się taki szmat drogi jeździć , jako freelancer IT- z branży administrowanie serwerami/teleinformatyka (m.in.back-end,virtual serwers, i czasami hardware-elektronika) to trzeba czasami się pofatygować do klienta nawet jeśli jest to praca zdalna. Różnie jeżdżę przeważnie też jako podwykonawca firm do Lublina głównie ale także do Warszawy oraz Rzeszowa, głównie Polska wschodnia.

     Polubienie

    • Mi się osobiście podoba Rzeszów nie za duże miasto , czyste i zadbane oraz blisko moich ulubionych gór Bieszczad, w Lublinie z kolei jest w miarę czyste powietrze ale a bardzo chce naśladować Warszawę w tempie życia. TO jakiś syndrom albo kompleks na punkcie 5 razy większej Warszawy. Jak bym miał wybierać to chyba bym się zdecydował na południe Polski a nie na północ i byłyby to miasta – Wrocław jeśli zachód wchodzi w grę albo Rzeszów jeśli wschód. Co do Krakowa to niestety ale to miasto do życia się nie nadaje. Jest skatoliczone bardziej jak bastion Pisu czyli Rzeszów, bardzo brudne i zanieczyszczone (smog) i za dużo w nim turystów z zagranicy( nadzy anglicy na rynku). Jako miasto studenckie to jest to najlepsze miasto (dwie uczelnie techniczne plus jedna z najstarszych uczelni europejskich).

     Polubienie

    • Zgadzam się z tobą, myślę, że te wielkie miasta już się trochę ludziom przejadły, ja sama wolę prowincję, dlatego, że lubię spokojne życie, nie nadają się do takiego tętniącego życiem, wielkiego molochu. Zresztą i tak jestem domatorką, więc lubię wszystko, co kameralne, a zbyt duża ilość ludzi po prostu mnie przeraża i niesamowicie wprost męczy, nie znoszę tłumów. Ech, czy ja się w ogóle nadaję do tego życia?

     Polubienie

    • Uwierz mi Bełchatów przy moim Hrubieszowie to nie jest prowincja przecież to miasto z centrum Polsk – u mnie to dopiero prowincja.
     „Zresztą i tak jestem domatorką, więc lubię wszystko, co kameralne, a zbyt duża ilość ludzi po prostu mnie przeraża i niesamowicie wprost męczy, nie znoszę tłumów.” – no jak nic jesteś moją bratnią duszą jak nic , a na dodatek to mam jakiś lęk gdy jestem w zatłoczonym mieście odczuwam jakby mnie coś przetłaczało – czuje się taki malutki bez przestrzeni źle się czuje niezbyt swobodnie. Męczę się gdy jestem w dużym mieście a co do Wawy to już w ogóle dostaje przyspieszonego bicia serca.

     Polubienie

    • Może i w centrum Polski, ale nic tu ciekawego nie ma. Nie jest to jakaś wielka metropolia – zresztą, może to i lepiej. Ja i tak mieszkam na takich obrzeżach , praktycznie na zadupiu. Ale lubię takie życie, tak jak pisałam – nie jestem typem dyskotekowo- imprezowym, więc w sumie mi to rybka 🙂 Tylko brakuje mi tu jakichś fajnych ludzi, wszyscy są tacy przyziemni i do bólu racjonalni, jakby gdzieś zatracili spontaniczność i magię.

     Polubienie

    • GMO jak sie ktos pcha do polityki w rzadzie POlskim do reprezentowania Polakow i podejmowania decyzji ,to koniecznie ekspertyza osoby z biblioteki lisci palmowych (kronika akaszy) i koniecznie badania genetyczne na pochodzenie.Poki co…agenci rzadza..przynajmniej tak im sie wydaje.Za Kukizem podobno stoja wszestkie lisy z PO pochowane w spolce miedziowej Lubin,Tamuldyczni pasterze kontroluja za bardzo UE aby sobie dac odebrac koszerne rzady .

     Polubienie

    • re: Krysia ( 19 Styczeń 2016 o 16:45 ),

     Wiekszosc Polakow to naiwne tumany, ktorzy NIE ZNAJA PRAWDZIWEJ HISTORII POLSKI, a ktorym mozg wyprala zydowska propaganda swiecka i koscielna, i dlatego zydostwo, oszusci i zlodzieje rzadza nieprzerwanie przez ostatnie 25 lat – to wynika takze z ukladu pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z Solidarnosci i KOR zawartego w Magdalence i przy „Okraglym Stole” w 1989r.

     ZWYCIESTWO W PRAWDZIE.
     Najskuteczniejszym sposobem na wyjscie z LABIRYNTU KLAMSTWA serwowanego przez zydowskie media swieckie i koscielne jest poszukiwanie prawdy, poniewaz tym sposobem Polacy uwolnia sie od falszywych autorytetow swieckich i koscielnych i przyjma PRAWDE JAKO NAJWYZSZY AUTORYTET.

     Przyklady „autorytetow”:

     1. Zyd Walesa obiecal Polakom zrobic z Polski „Druga Japonie”, a puscil Polakow z skarpetkach.

     2. Zyd Kwasniewski obiecal Polakom „Swietlana Przyszlosc”, a ukradl 30 milionow dolarow na budowe zakladu produkcji osocza krwi, ktorych nigdy nie zwrocil i budowal w Polsce swietlana przyszlosc dla ZYDOW.

     3. Zyd Tusk obiecal Polakom zbudowac „Druga Irlandie”, a puscil Polakow z torbami na emigracje za chlebem.

     4. Zyd L.Kaczynski obiecal Polakom „Lepsza Polske”, a dzialal w interesie ZYDOW i traktowal Polakow jak obywateli drugiej kategorii, a ostatecznie pozbawil Polske SUWERENNOSCI – vide podpisanie Traktatu Lizbonskiego 10 pazdziernika 2009r.

     5. Zyd Wojtyla-Katz (JP2) namawial Polakow, zeby glosowali za wejsciem do raju UE i mowil „NIE BOJCIE SIE”……. ale nie dopowiedzial:… aborcji, eutanazji, malzenstw homoseksualnych, pedalow i lesbijek, dyktatury komisarzy z Brukseli etc i stado koscielnych owieczek i baranow popedzilo do urn wyborczych, podczas gdy wladza swiecka i politycy (polskojezyczne zydy) nabrali wody w usta.

     Polubienie

    • prawdziwi polacy się skończyli plus minus na mieszku później jeżeli byli to już raczej byli trzymani za jaja przez pedalow z kk

     Polubienie

    • ale to nic…”Polacy nic sie nie stalo”- jak tylko w grupie zlodzieji i hipnotyzerow znajdzie sie szaman w czarnej sukience delegowany z ramienia KK i przyklepie kradziez dziesiatka zdrowasiek to juz wszystko gra.

     Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/76687-zaczelo-sie-finansjera-pogrozila-prezydentowi-i-kaczynskiemu
  „Jak obronić się przed atakiem finansjery?

  Nadepnęliśmy na odcisk demokratycznego potworka. Najgłośniej szczekają sprzedawczyki z Unii Europejskiej.

  Bardzo przykro mi to pisać, ale nie mamy żadnych narzędzi obronnych. Jeżeli tylko zostanie wydany rozkaz, w kilka miesięcy doprowadzą Polskę do bankructwa. Rzucą nas na kolana. W tej chwili jesteśmy bezbronną niemiecką nastolatką, za którą biegnie setka psychopatów islamskich. Jeszcze uciekamy, ale kiedy nas dopadną, to mogą dokonać nawet morderstwa.

  Rosja podczas ataku walutowego na początku 2015 roku, broniła się krótko. Przegrała. Rubel został potężnie zdewaluowany. Dziennie wydawali na obronę 20 mld dolarów. Kapitał spekulacyjny czyli armia międzynarodowej finansjery, wypływał bardzo szybko z gospodarki.

  Polska ma około 95 mld dolarów rezerw.

  Na ile nam to starczy?

  Nie mamy żadnych, ale to żadnych narzędzi obronnych.

  Jaką kasą musielibyśmy dysponować, aby odeprzeć atak?

  Nie mam pojęcia, ponieważ jeszcze na tym polu nikt z nimi nie wygrał. Może bilion dolarów, albo jeszcze więcej.

  Czy jesteśmy bez wyjścia?

  Nie!

  Nie potrzebujemy bilionów dolarów. Nie ma takiej możliwości, aby zdobyć je przy skolonizowanej gospodarce Polski. Jest tańszy sposób. Potrzebujemy drugiej waluty. To wszystko.

  Kiedy zaatakują złotówkę, traci ona na wartości. Produkty sprowadzane do Polski stają się holendarnie drogie. Inflacja szaleje. Bezrobocie rośnie. Ilość złotówki w obiegu maleje. Powstaje recesja powiązana z brakiem pracy i rosnącymi cenami.

  Dlaczego tak się dzieje?

  Bo zaatakowali złotówkę czyli jedyny system monetarny funkcjonujący w gospodarce.

  Kiedy będziemy mieli drugą walutę, powiedzmy „srebrny”, to nie są w stanie nas zbankrutować. Wtedy rolę głównego pieniądza, przejmuje srebrny. Złotówka niech spada na łeb na szyję. Nie obchodzi nas to, ponieważ my przerzucamy się na drugi pieniądz.

  Srebrnym dokonujemy płatności i dostajemy w nim wynagrodzenia.

  Do srebrnego nie ma dostępu finansjera, ponieważ jest zamkniętym obiegiem monetarnym. Jest niewymienialna na inną walutę, nawet na złotówkę. Po to, aby mocno uszczelnić system przed napastnikami.

  W takich warunkach, to srebrny chroni gospodarkę, a nie biliony rezerw. Mało tego. Gdy mamy srebrnego, to nie atakują złotówki, ponieważ zdają sobie sprawę z małej siły rażenia.

  Finansjera pogroziła palcem

  Standard & Poor’s obniżył długoterminowy rating polskiego długu w walucie obcej do poziomu „BBB plus” z „A minus”.

  Co to oznacza dla gospodarki?

  Może wywołać lawinę ucieczki inwestorów z polskiej giełdy. Akcje polecą na łeb i szyję. Mogą uruchomić kryzys ekonomiczny. Jednak nie obniżenie ratingu jest najważniejsze. Agencje ratingowe to spekulacyjne, mafijne narzędzia w rękach banksterki.

  Obniżenie ratingu to pogrążenie palcem Kaczyńskiemu i Dudzie: „wara od zmian w ekonomi”, „wara od podaży pieniądza„, „wara od kreacji pieniądza„.

  Nie wiem czy Jarosław Kaczyński umie odczytać gesty bankierów. Lepiej, aby umiał, ponieważ nie możemy walczyć z międzynarodową finansjerą.

  Najpierw należy zbudować narzędzia chroniące gospodarkę, a dopiero później rozpoczynać walkę. Teraz to jest walka z siekierką przeciwko czołgom i samolotom.

  Co PiS powinien zrobić?

  Rząd dokonał słusznych zmian w mediach i w Trybunale Konstytucyjnym. Nie może się przed tym cofnąć. Jednak teraz jest czas na wyciszenie złej atmosfery. Nie wolno dopuścić do takich działań, jak: zmniejszenie ratingu, sankcje, kuratela, odebranie Polsce głosu w Unii Europejskiej.

  To wszystko są drobne ale ważne elementy, które niszczą gospodarkę Polski. Jesteśmy za słabym i bezbronnym krajem, aby w tym stanie ekonomiczno-gospodarczym prowadzić wojnę.

  Co dalej?

  Po wyciszeniu krzyku hien, należy zbudować drugi system monetarny w postaci srebrnego. Możemy powołać się na Szwajcarię, która ma trzy waluty. Możemy zrobić to podstępem. Na przykład, powstaje projekt biznesowy dostający dotacje państwowe. Wprowadza srebrnego na jedno województwo i testuje mechanizmy.

  Rząd odcina się i bagatelizuje projekt.

  Kiedy drugi system monetarny jest przetestowany, zostaje przejęty przez rząd i wdrożony na cały kraj.

  To jest jedna z metod wykiwania krzykliwych, sprzedajnych hien.”

  Polubienie

  • re: S.D. (19 Styczeń 2016 o 00:08)

   Sluszna uwaga i dobry pomysl z wprowadzeniem drugiej waluty obiegowej, ktora w tym przypadku musialaby byc calkowicie kontrolowana przez Polske i przeznaczona wylacznie na rynek wewnetrzny.
   Ale musisz pamietac, ze Polska ma obce rezerwy walutowe w zydowskich bankach, ktore w przypadku niewyplacalnosci panstwa zostana zamrozone, a nastepnie przepadna z powodu dlugu zagranicznego Polski.

   Kolejna sprawa, ktorej nie poruszyles to zagraniczni wlasciciele zakladow, fabryk, firm, bankow etc, ktorzy trzymaja w swoich rekach ponad 80% polskiego majatku narodowego, bo gielda to jedynie malo znaczny element spekulacyjny.
   Gdyby obce firmy zaczely zamykac swoje zaklady w Polsce, wowczas dojdzie do masowego bezrobocia niezaleznie od tego co zrobia zydowscy bankierzy lub firma opiniotworcza.

   W Rosji bylo tak, ze zagraniczne firmy inwestycyjne zaczely wycofywac swoje kapitaly z rynku rosyjskiego i dlatego rubel zaczal drastycznie spadac na gieldzie.
   Poza tym zydowscy miliarderzy zyjacy w Rosji zaczeli rowniez przenosic zarobione dolary do bankow zagranicznych poza Rosje, glownie do USA, Szwajcarii, na Cypr, do Anglii etc – wyplynelo ponad 500 miliardow dolarow z Rosji (1/4 rocznego PKB Rosji) i nawet Putin apelowal do zydowskich miliarderow zyjacych w Rosji, zeby z powrotem przywiezli wywiezione pieniadze do Rosji – Putin chcial sie zapewne zabezpieczyc, a jednoczesnie zlozyc zydowskim miliarderom w Rosji „propozycje nie do odrzucenia”.
   PKB Rosji to glownie dochody z ropy naftowej, gazu ziemnego, metali szlachetnych, diamentow i handlu bronia, a wziawszy pod uwage niskie ceny ropy naftowej i gazu ziemnego na rynku swiatowym, PKB Rosji drastycznie spadnie w 2015r.

   Wracajac do sprawy Polski, to rzad w Polsce musialby dokonac nacjonalizacji sprywatyzowanego wczesniej majatku narodowego pozostajacego w obcych rekach, zeby utrzymac zatrudnienie i ciaglosc produkcji, a jednoczesnie zamrozic ceny towarow, produktow i uslug w celu wyeliminowania spekulacji i uspokojenia nastrojow w polskim spoleczenstwie.
   A w zwiazku z wprowadzeniem drugiej waluty obiegowej, rzad w Polsce musialby zakazac obcym bankom w Polsce wymiany starych pieniedzy na nowe za wyjatkiem dolarow, funtow, frankow czy euro po okreslonej cenie.
   Kolejna metoda na wyeliminowanie zagranicznych bankow z Polski, ktore wywoza zarobiony kapital z Polski jest wprowadzenie nowych przepisow prawnych, ktore beda regulowaly rozliczenie podatkowe poprzez nakazy i zakazy oraz poprzez zwiekszony podatek od obrotow bankowych i podatek od gruntow, na ktorym stoi bank lub od metra kwadratowego powierzchni banku.
   Rzad moze rowniez wprowadzic specjalne nisko-oprocentowane kredyty rzadowe dla polskich biznesow ponizej stopy procentowej banku centralnego, ktory udziela pozyczek bankom zagranicznym w Polsce, a polskie biznesy moga udzielac pozyczek pracowniczych na niski procent, nawet rowny stopie procentowej banku centralnego, zeby wyeliminowac banki zagraniczne z konkurecji i z polskiego rynku.

   To tylko czesc pomyslow do walki z obca konkurencja.
   Pozostaje wiec pytanie:
   Kto to zrobi ?

   Polubienie

 5. Wszyscy znamy powiedzenie CZAS TO PIENIĄDZ. Pieniądz stał się najważniejszym instrumentem Starobabilońskiego Ducha, symbolem WŁADZY, która dyktowała scenariusz horroru pod tytułem PAN/NIEWOLNIK. Program Babiloński stworzył ŚWIADOMOŚĆ, która rozsiewała chciwość, nieufność i przemoc. MIEĆ WIĘCEJ NIŻ INNI – to jego główny energetyczny bodziec. Wg starozytnych Majow te atlantydzką karmę wnieśli na Ziemię babilońscy Magowie . Przez zewnętrzną manipulację Energią spowodowali zmianę naturalnego ziemskiego rytmu i zakotwiczyli na planecie inną, nieadekwatną formę. Kapłaństwo babilońskie miało głęboką wiedzę i magiczne zdolności, bazujące na prawach kosmologii. Wiedzę tę utrzymywano w wielkiej tajemnicy. Manifestując swoją moc, kapłaństwo bardzo szybko zawładnęło całym ziemskim królestwem – łącznie z królestwem człowieka. Wszystko działo się pod płaszczykiem religii. Tak więc całą odpowiedzialność za obecny stan dźwigają babilońscy władcy dusz. To oni decydowali za innych, rozwijali coraz to silniejsze aparaty nacisku i z pomocą zasad “moralnych” uzurpowali sobie coraz większe prawa do władzy. Z pomocą ziemskich organów wykonawczych udało się tym – w swej istocie pozaziemskim – mocom bardzo skutecznie zaburzyć ludzką świadomość. Sa więc bardzo bliskie zniweczenia naszego celu ewolucyjnego. Kto mniema, że “magowie” byli do znalezienia tylko wewnątrz sekt okultystycznych, jest wielkim fantastą! Magia posługuje się symbolami. Najgłębiej wtajemniczeni “magowie” piastuja wysokie urzędy w hierarchii kościelnej, w aparatach władzy oraz w strukturach bankowych. Oni to dopuścili się mistyfikacji symboli i z korzyścią dla siebie, jako proste triki, wprowadzili je do naszego życia codziennego. Jednym z takich trików jest wzbudzanie STRACHU – strachu przed potępieniem i przed karą boską, strachu o życie i przed utratą miejsca pracy, strachu przed rodzicami i nauczycielem w szkole, strachu przed pracodawcą. STRACH deformuje bowiem czakramy, czyniąc nas całkowicie bezbronnymi wobec obcych sugestii i myśli. Tak więc najwięksi “magowie” rozgościli się wygodnie w naszych domach i karmiąc nas wibracją strachu, robią z nami to, co chcą. To oni dyktują nam zakazy i nakazy, przepisy i prawa, oni określają zasady etyczne i kontrolują bieg życia. Nikt z nas nie ma pojęcia, jak bardzo był i jest wykorzystywany za pomocą archaicznych symboli atlantydzkiego pochodzenia i dlaczego czuje się taki bezsilny wobec niesprawiedliwości świata zewnętrznego.

  Polubienie

  • Moja krótka ocena dzisiejszej ludzkości „Kupujemy rzeczy,których nie potrzebujemy,za pieniądze,których nie posiadamy,żeby zaimponować ludziom,których nie lubimy a strach i niewiedza to główni winowajcy zamkniętych umysłów.” Ale wiem że nadejdzie taki czas,że się z tego musimy wybudzić,bo jeśli nie to będzie po nas.

   Polubienie

 6. Miziaforum – Styczeń 18, 2016

  Nezar Chafir imam ! DO: ateistów , lewicowców , pederastów i lesbijek w Europie PODLEGACIE OD DZIŚ PRAWU ISLAMSKIEMU !!

  !! SŁOWA TE PADŁY WCZORAJ W WYWIADZIE TELEFONICZNYM DLA NIEMIECKIEJ PRASY – NAGRANIE BYŁO OPUBLIKOWANE W FORMIE AUDIO NA KILKU PORTALACH W TYM NA Y.T – NAGRANIA ZDJETO A MAJĄCY SIE UKAZAC WYWIAD W PRASIE ZOSTAŁ WSTRZYMANY 🙂

  wiadomo dla czego prawda? no !!

  NIC NIE SZKODZI .. BO WAŻNE JEST TO ŻE IMAM NAŁOŻYŁ PODLEGŁOŚC PRAWNĄ NA EUROZBOCZEŃCÓW POPRZEZ NAKAZ EGZEKWOWANIA PRAWA SZARIATU KAŻDEMU MUZUŁMANINOWI NA KTÓREGO DRODZE STANIE W EUROPIE KTOŚ Z WYŻEJ WYMIENIONEGO GRONA W TYTULE

  A MÓWIĄC W PROST WZYWA IMAM DO KAMIENIOWANIA PALENIA ŻYWCEM GWAŁCENIA I W OGÓLE ZABIJANIA W/W GRUP …. NAWIASEM MÓWIĄC ZBOKÓW – SERIO …

  ALE NIE TO JEST W TYM WSZYSTKIM NAJZABAWNIEJSZE .. ZABAWNE JEST TO ŻE TE WŁAŚNIE GREMIA ZBOCZEŃCÓW I ZWYRODNIALCÓW KTÓRE WYMIENIŁ IMAM SĄ GORĄCYMI ZWOLENNIKAMI SPROWADZANIA ISLAMISTÓW DO EUROPY

  NO TO K…….. IM ZAPŁACĄ TYLKO CZEKAM NA PIERWSZE DONIESIENIA PRASOWE O UKAMIENIOWANYM PEDERAŚCIE LUB LEWICOWCU 🙂 !!!

  Nezar Chafir … imam Polskiej gminy islamskiej w wawie … zatem w/w zboczeńcy nie mogą sie czuc i w Polsce już bezpiecznie …

  Polubienie

  • Wow, nieźle się dzieje, hehe, oj dostaną lewaki po dupie i najśmieszniejsze jest w tym to, że na własne życzenie. Chcieli polityki multi-kulti, to ją będą mieli.

   Polubienie

 7. Roni a Jarek i jego rudy kot z Rydzykiem to pewnie beda na Jasnej Gorze rezydowac skoro w Czesochowie ma byc dystrykt?Zapewne beda odprawiali miesiecznice i egzorcyzmy.Zycze im jak najlepiej tak bez zartow ale to tworzenie panstwa katolickiego nic dobego nie wrozy.

  Polubienie

 8. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/76735-chazarska-mafia-soros-i-oszustwa
  „I przechodzimy do czasów zupełnie współczesnych i pojawienia się wykonawców określonych planów.

  Zdecydowana większość mieszkańców ziem pomiędzy Odrą i Bugiem nie ma zielonego pojęcia, co oznacza „City of London”. A jest to jedna mila kwadratowa nad Tamizą, w centrum Londynu. City ma wszelkie atrybuty samodzielnego państwa. Posiada flagę, hymn, burmistrza, Parlament czyli Radę i siły zbrojne w liczbie około 100.

  Na marginesie pragnę przypomnieć, że w Radzie zasiada p. Putin. Wszelkie więc dywagacje, co p. Putin powiedział, lub zrobił, są pozbawione jakiegokolwiek sensu i służą tylko i wyłącznie otumanianiu społeczeństwa przez polskojęzyczne media niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem. Przejęcie mediów doskonale przedstawił swego czasu p. W. Reszczyński.

  Ale City posiada coś, czego nie ma żaden kraj na świecie. City to siedziba ponad 95% wszystkich istotnych banków oraz ponad 90 % korporacji ubezpieczeniowych. Innymi słowy, City to cały pieniądz Ziemi.

  Przekonał się o tym osobiście p. Hussain, prezydent Iraku, przyjaciel USA. Kiedy dowiedział się, że firma naftowa z Kuwejtu poziomym rurociągiem kradnie jego ropę, po uzyskaniu zgody Waszyngtonu najechał na Kuwejt. Niestety, właścicielem firmy należącej do konsorcjum Rockefellera się to nie podobało i już w 6 miesięcy później zorganizowali międzynarodową kampanię i najechali Irak.

  Oczywistym i bezdyskusyjnym jest fakt, że ten pieniądz ma realne możliwości decydowania o układzie tzw. politycznym, czyli podziale terytorialnym na okręgi zwane państwami. PT Panowie z City doszli do wniosku już w latach 1950, że lepiej się rządzi małymi krajami, tak mniej więcej liczebnie nie większymi, aniżeli 5 do 10 milionów ludzi.

  Przypomnę list prywatny p. Rothschilda do p. Blauforda o tworzeniu państwa żydowskiego pod nawą Izrael w Palestynie, nazwany później deklaracją Blauforda. Flaga tego państwa jest flagą koncernu Rothschilda, a nie jak to nazwano, dawidową. W XIX wieku flaga Koncernu Rothschilda była właśnie niebieska, a kolor zmieniono dopiero w XX wieku. Jeszcze w 1896 roku w Almanachu nazwisko Rothschild było pod hasłem patrz Raskol – kupiec, a nie bankier. Te dezinformacje znajdujące się w Wikipedii, czy rozmaitego rodzaju książkach, powstały dopiero w II połowie XX wieku. Jest to rodzaj legendy. Podobnie swoją legendę w Polsce w XVIII wieku kupował Radziwiłł, wywodząc się od jakiegoś rodu z Biblii. To było wówczas w modzie.

  Chazarowie przenieśli się i na Bliskim Wschodzie „założyli” tzw. islam sunnicki. I powstał problem, Syria była państwem powstałym na bazie dawnego chrześcijańskiego Bizancjum. A tutaj po jednej stronie islam, po drugiej judaizm, czyli łatwe tematy do prowadzenia w życie teorii „dziel i rządź”.

  Poprzednio City popierało idee państwa dużego – imperialnego i dogadywanie się z ich władcami. Jednak przyjecie w XIX wieku teorii o rozbiciu dużych imperiów, prowadzone z żelazną konsekwencja, doprowadziło do rozbicia zarówno imperium moskiewskiego, austro – węgierskiego, jak i osmańskiego. Plan ten opisał w 1871 roku gen Pike. Po 100 latach możemy spokojnie potwierdzić jego realizację. Powstanie tzw. dynastii saudyjskiej także jest wykonane przez Chazarów.

  I dochodzimy do tytułowego bohatera p. Georga Sorosa.

  Według rozmaitej maści słów drukowanych jest on tzw. Żydem węgierskim. Jak już udowodniłem kilkakrotnie, na podstawie raportu Mossadu, nic takiego jak Żydzi węgierscy, czy polscy, nie istnieje. Po prostu był Chazarem, mieszkającym na Węgrzech w okresie II WŚ. Jego ojciec był zatrudniony przy „zagospodarowywaniu” majątku „Żydów” wywożonych z Węgier do Auschwitz. Podobnie się działo w Polsce.

  Majątek ludności gromadzonej w Gettach został przez wybranych ludzi segregowany i odsyłany do z góry wyznaczonych punktów. Takim specjalistą od oceny majątku konfiskowanego był na przykład późniejszy „weteran” p. Nowak-Jeziorański, który chciał wymusić na swoim bezpośrednim szefie w 1947 roku potwierdzenie wywożenia planów V-1 do Anglii poprzez Szwecję, co było nieprawdą i zostało opublikowane w prasie.Takich ludzi, którzy się na tych majątkach wzbogacili, jest co najmniej kilkunastu w Polsce, ale w odpowiednim momencie zostali przekazani bolszewikom. Spokojnie potem robili karierę w Ludowej, nagradzani i hołubieni.

  Pan Soros ze swoim majątkiem został przejęty przez MI 6, a potem przekazany do CIA i rozpoczął karierę jako bizesman. Takich karier znamy co najmniej kilka, na przykład znanego miliardera z Kalifornii, który był izolowany w swojej rezydencji, a jego majątkiem obracał oficer CIA, przeznaczając znaczne kwoty na wydobycie sowieckiej łodzi podwodnej z Oceanu Indyjskiego w latach 80. XX wieku.

  Poprzez CIA założono za pomocą księcia Bernarda z Holandii tzw. Klub Bilderberga. Książę Bernard, poprzednio oficer SS, a później jeden z dyrektorów CIA, po przejściu do cywila pełnił rolę gospodarza Klubu. Klub Bilderberga to organizacja mająca na celu przekazywanie dołom instrukcji opracowanych wyżej, na przykład w City. „Nasz” oficer prowadzący gen. Sikorskiego, czyli jego sekretarz osobisty Retinger, był tylko gońcem w tym interesie, a nie tak, jak mu teraz p. Olechowski robi legendę, sekretarzem, i wbudowuje tablicę upamiętniającą w Krakowie.

  Książę Bernard generalnie miał pecha wpadając w tzw. aferę łapówkarską Lockheeda – 1976r. Wydaje się ponadto, że osobą trzymającą wszystkie lejce w tym interesie jest prawdziwa Kobieta Pracująca, czyli królowa Holandii Beatrix. Szerokie interesy w handlu nieruchomościami prowadzone są m.in. w Argentynie. Jak wiadomo, po II WŚ milion, do dwu milionów Niemców ewakuowano właśnie do Argentyny.

  Otóż wracając do p. G. SOROSA, ujawnił się on w przejęciu polskiej gospodarki pod kryptonimem przemian Solidarnościowych w latach 1989 -…. . Podobno wydał na to 5 milionów dolarów. Ponownie widzimy go za czasów prezydenta Jelcyna, podczas gwałtownej inflacji rubla. A obecnie, jak sam twierdził, dokonał pomarańczowej rewolucji na Ukrainie, za jedyne 20 miliardów dolarów. Ale już tej samej nocy, po przewrocie majdanowym, 49.5 tony złota ukraińskiego zostało wywiezione do USA.

  Do prowadzenia tzw. interesu Ukraińskiego została wyznaczona p. Victoria Nuland, Chazarka, pozostająca w związku małżeńskim z p. Kaganem. Teoretycznie Kagan to jest naczelnik Chazarów. Nie wiem, czy do dnia dzisiejszego jest to utrzymane. Ale na przykład kapłanami u Żydów mogli być tylko Cohenowie. Pani Nuland dobrze kieruje sprawą, bo już 2 miliony hektarów ziemi ornej zostało wykupionych, a mieszkańcy wysiedleni. Jak podawał przed rokiem Komisarz ONZ d/s uchodźców, zmuszono do emigracji milion osób.

  W interesie naftowym natomiast jest zaangażowany syn szefa CIA, p. Joe Biden. Tatuś osobiście przylatywał do Kijowa pilnując interesu. W Radzie Nadzorczej tej spółki siedzi również „nasz” o mało co magister, p. Stolzman-Kwaśniewski.

  W ten prosty sposób 40 milionów ludności żyjącej na Ukrainie zostało, delikatnie mówiąc, wydmuchanej. Po pierwsze, pozbawiono ich bogactw naturalnych, po drugie ziemi rolnej, która przeszła na własność spółek amerykańskich. Powstał więc monopol pod uprawy GMO.

  Nawet stworzona przez Gestapo UPA z Banderą na czele, jako swój znak firmowy Trizub otrzymała symbol chazarski – znaczenia bydła. Tak więc widać, jak do realizowania pewnego planu wykorzystuje się określone grupy ludności trzymane pod czapką pewnej ideologii. Innymi słowy, wszystko się obraca wokoło wyboru określonych ludzi do realizacji opracowanego znacznie wyżej planu. A Chazarzy doskonale się do tego celu nadają.

  Problem uwidacznia także poprawność polskiej sceny teatralnej zwanej polityczną. Widzimy wyraźnie, że mieszkańcy tego kraju mogą się tylko zajmować się tematami w rodzaju KOD, i tym co polskojęzyczne gazety niemieckich właścicieli podadzą do dyskusji. Reszta jest tabu. Musisz więc sam Wnuczku wiedzieć, co czytać. Musisz również odpowiedzieć na pytanie, dlaczego rzekomo różne strony internetowe, w tym samym czasie, podają te same tematy do czytania. Skąd się wzięło u nas tylu znawców Koranu? A przecież Koran po polsku był wydany chyba tylko jeden raz. I musisz uwierzyć, że ci wszyscy ludzie wykupili wówczas Koran i nie tylko mają go w domu, ale jeszcze czytają???”

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s