Niewyjaśnione zjawiska

Co czeka Polskę i Europę w l. 2016 / 2017? Mocna przepowiednia!

Co czeka Polskę i Europę w l. 2016 / 2017? Mocna przepowiednia!

przepowiednie 2016 islamArtykuł proszę traktować trochę pół żartem.. Na pewno przepowiedni nie należy traktować jako wykładni jedynie słusznej prawdy. Możliwych linii czasowych jest nieskończenie wiele. Jasnowidze przepowiadają te bardziej prawdopodobne. Poza tym, należy analizować i wyszukiwać elementy wspólne w rozmaitych przepowiedniach. Czyli jasnowidzów ezoterycznych, katolickich, prawosławnych, buddyjskich, czy nie związanych z żadnym nurtem, jak Edgar Cayce czy Jackowski.

Kilka elementów wspólnych dotyczących Polski powtarza się w naprawdę wielu przepowiedniach:
-Polska przetrwa globalną cywilizacyjną zapaść, ominą ją kataklizmy;
-Polska będzie kolebką, „arką” dla tych, którzy przetrwali. W naszym języku będą pisane wszystkie ustawy świata, a w naszym kraju będą chcieli mieszkać ludzie z całej Europy;
-Polska podźwignie się z ruin. Przed 1989 przepowiadano, że w XX wieku Polska uzyska częściową niepodległość, co już się stało. Zaś w XXI wieku Polska ma być krajem w pełni suwerennym.

Jedna przepowiednia na rok 2016 się sprawdzi na pewno. Destabilizacja sytuacji na świecie i chaos będą się nasilać i pogłębiać tak jak w latach poprzednich. Wielki globalny kryzys dotyka praktycznie wszystkich dziedzin naszego życia, nie tylko ekonomii, i nie widać jego końca.

A teraz uwaga, info podane przez media. Dziesiątki tysięcy Żydów ucieka z Europy zachodniej do Izraela! To już prawdziwy exodus. Kto jak kto, ale Żydzi od zawsze byli tymi „dobrze poinformowanymi„. Jako powód swojej ucieczki podają zagrożenie islamistycznymi zbrodniami i atakami. Hybrydowa wojna religijna jest już faktem, to kolejny element trwającej III wojny światowej. Europę czeka katastrofa o rozmiarach wręcz niewyobrażalnych, gdy milionowa armia państwa islamskiego przybyła jako „uchodźcy„, dostanie rozkaz do zaatakowania wszystkimi siłami.

I jeszcze fragment artykułu ze strony: „Nie dla islamizacji Europy„:

Cytuję: „Obecnie trwa zima, która nieco osłabia islamską inwazję na Europie, ale jeśli tylko pogoda się poprawi, według najbardziej niepokojących szacunków do Niemiec może przyjechać jeszcze nawet 10 milionów islamistów. Europejscy politycy wspominają teraz półgębkiem, że kraje europejskie, w tym Niemcy, będą musiały zmierzyć się ze znacznie większym napływem „uchodźców”, niż ten, który doprowadził teraz do kryzysu migracyjnego. W drodze do Europy może być obecnie od 8 do 10 milionów ludzi znajdujących się w regionach kryzysowych.

Jeśli niemieckie społeczeństwo nic z tym nie zrobi zostanie utopione w Islamie. Ich styl życia będzie musiał się zmienić i będą musieli dostosować się do zwyczajów swoich gości. Zresztą właśnie takie oczekiwania padają obecnie ze strony lewackich polityków i sprzyjających im niemieckojęzycznych mediów. Tuszowanie gwałtów i przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów w myśl politycznej poprawności można nazwać obrzydliwością, a rady dla kobiet, aby nie wychodziły z domów, a napadnięte trzymały napastników na odległość wyciągniętej ręki są haniebne.”
Dalej: http://ndie.pl/polityka-imigracyjna-niemiec-moze-doprowadzic-do-wybuchu-wojny-w-europie/

Publikuję poniżej przepowiednię na rok 2016. Publikuję w całości, nie będę cenzurował artykułu. Ale nie ze wszystkimi kwestiami się zgadzam.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Co czeka Polskę i Europę w roku 2016 ? Dlaczego rok 2017 jest tak ważnym w skali globu ziemskiego ? Zastanówmy się chwilę nad tymi pytaniami. Widzimy niezwykle dynamicznie rozwijającą się sytuację tzw. uchodzców. Ktoś niewidoczny dla społecznych mas, wpatrzonych w LCD, usilnie stara się przekonwertować obecną cywilizację w nowy twór, pomocą w tym przedsięwzięciu są z całą pewnością islamscy „goście”.

Jesteśmy świadomi, zwłaszcza po tym jak Paul McGuire i Troy Anderson ujawnili prawdę o globalnych elitach, że biorą oni udział w nadprzyrodzonej rozgrywce, opowiedzieli się po stronie określonej istoty/istot z innego wymiaru.

Wszystko wskazuje, że na Ziemi trwa walka ciemnych mocy oraz światła, zmaganie toczy się o specjalne wpływy. Badacze poważnie zajmujący się tą tematyką wiedzą, że nie chodzi wcale o skutki militarne, czy finansowe tej „przepychanki”, ale o władzę nad DUSZAMI ! W ostatecznym rozrachunku o taką właśnie dominację chodzi (zgodnie z badaniami doktora Krajskiego czy prof. Zwolińskiego) !

Nie tak dawno twórca InnegoMedium opublikował znakomity materiał dotyczący przepowiedni księdza Klimuszki, gdzie ten znany polski jasnowidz przewidział islamską inwazję. W tym artykule chciałbym zaprezentować ciągle jeszcze „gorącą” wizję, dotyczącą roku 2016 lub 2017. W roku 1917 miały miejsce objawienia w Fatimie, gdzie Matka Boska przepowiedziała coś co może wyglądać na poważną sytuację we Włoszech, a konkretnie w Watykanie. Zacytujmy tu urywek cennego opracowania w tym temacie:

(…)Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście, ciałach, które potrzebują modlitwy papieża. Nie miałoby to sensu, gdyby chodziło o męczenników za wiarę. Dalej tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”. Tak więc ma rację Solideo Paolini kiedy zauważa, że „męczennicy, o których mówi tekst, zostają zamęczeni po tym, jak Ojciec Święty dociera do końca swej Drogi Krzyżowej” – ta rzeź chrześcijan „następuje po gwałtownej śmierci Rzymskiego Papieża”. Tak więc wydaje się być tragedią, która ma się jeszcze wydarzyć, ponieważ od roku 1917 tego rodzaju wydarzenia nie miały miejsca. (…)Tymczasem przyjmujemy, że chodzi tu o zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Zresztą we wprowadzającym tekście arcybiskupa Bertone znajdują się także inne sensacyjne niespójności, do których wrócimy później. Ten tekst zresztą bardzo starannie unika twierdzenia, że zamach z 1981 roku jest realizacją proroctwa zawartego w Tajemnicy. (…)Jest zdumiewające, że te słowa papieża przeszły dotąd niezauważone. Znajdujemy w nich przynajmniej dwie ważne informacje. Pierwszą jest fakt, że trzynaście lat po zamachu, „pod koniec stulecia”, Jan Paweł II uważał, iż proroctwa z Fatimy mają się jeszcze urzeczywistnić i mówił o tym takimi słowami, które niemal dosłownie przywołują to, o czym siostra Łucja wspomina w liście z 1982 roku. (…)

Widać obecnie rozwijające się skomplikowane sytuacje, które mogą doprowadzić do materializacji wydarzeń opisanych w wizji z Fatimy. Istnieje wiele teorii, które głoszą, że rok 2017 ma być kulminacyjnym dziełem tajnych stowarzyszeń, chcących końca cywilizacji chrześcijańskiej-człowieczej, ma to być trzechset lecie ich działalności. Z tej to okazji, w roku 2017, zacząć się ma okres nowej cywilizacji, o której pisałem na stronach InnegoMedium w tekście pt.: „Polska cywilizacja Człowiecza„.

Ma to być również 100 lecie objawień z Fatimy. Mamy bardzo dziwne wypowiedzi papieża Frańcisza o ostatnich świętach Bożego Narodzenia, a także podobne zdania królowej Elżbiety II. Proszę te informacje traktować jako wstęp do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, która w mojej ocenie ma silne podstawy i należy ją przyjmować w pełni poważnie. Gdy państwo obejrzą materiał, to będą się zapewne zastanawiać, tak jak wielu innych, nad słynną „ustawą 1066” !

Przepowiednia naszego wybitnego jasnowidza wydaje się mówić o jej przyszłym zastosowaniu, dlatego tym szybciej powinno się ją odwołać, co miejmy nadzieję nastąpi już za kilka dni lub tygodni (Patrz artykuł na ZmianachnaZiemi). W wizji polskiego jasnowidza jest mowa o wielce skrywanych posunięciach globalnej elity, wykonującej bliżej nieznany nam plan ! W mojej ocenie jest to plan nadprzyrodzony, realizowany przez wyznawców Istoty z Apokalipsy 9:11, aczkolwiek należy zaznaczyć, że może być on zatrzymany lub zneutralizowany dzięki modlitwie i postom, jak to przekazała wielokrotnie Maryja Dziewica w swoich przesłaniach (porównaj z Objawieniami w Oławie). Osobiście tą konkretną przepowiednię pana Jackowskiego oceniam bardzo wysoko, jego słowa na chwilę obecna wydają się wręcz sensacyjne !

Źródło: http://innemedium.pl/wiadomosc/co-czeka-polske-europe-w-roku-20162017-mocna-przepowiednia

Reklamy

52 odpowiedzi »

 1. „Dzisiaj Prezydent pzredstawił projekt konkretnej pomocy dla frankowiczów, a także podpisał ustawę o podatku bankowym. I także dzisiaj agencja Standard & Poor’s obniżyła długoterminowy rating Polski. – To nie przypadek, to próba wywierania presji na nasz kraj, to zemsta lobby lichwiarsko-bankowego.

  Jeśli się nie podporządkujemy, to oni nam pokażą.

  I to właśnie jest DEMOKRACJA wg właścicieli Europy i świata.
  I to właśnie tych standardów my nie spełniamy.
  A spełnialiśmy przez ostatnie 26 lat gdy rządziło sprzedajne lewactwo.

  Poprzednie polskie rządy doprowadziły do tego, że Polska stała się żerowiskiem. Teraz żerujące stado nie chce zrezygnować. Chcą nas zupełnie wykończyć i sprowadzić do niewykształconej, taniej siły roboczej, pracującej do końca życia. A terytorium wykorzystać na obozy dla tzw. uchodźców.Teraz dokładnie widać, jakie łajdactwo nas otacza.”

  Polubione przez 1 osoba

 2. „Bardzo ważny wywiad żeby zrozumieć o co chodzi. Gdyby nie było Trybunału Konstytucyjnego znalazł by się inny pretekst by uderzyć w polski Rząd. Tak przez tyle lat nas doili a ludziom brakowało na chleb.
  Niemcy muszą zejść na ziemię. Niemcy muszą się nauczyć żyć na normalnych zasadach w Polsce. Nie lękajcie się sąsiedzi, w Polsce nie będziecie płacić specjalnych podatków, tylko takie, jakie płacą Polacy. I nie ma w tym niczego dziwnego”

  Polubienie

 3. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/76458-europa-musi-umrzec-to-jedyna-szansa-na-odnowe

  „Jeśli państwo nie potrafi obronić własnych obywatelek i obywateli, zapewnić im bezpieczeństwa, jeśli z terrorystami i mordercami walczy się za pomocą facebooka i spódniczek, a nie za pomocą kałacha i ołowiu, jeżeli w myśl poprawności politycznej dopuszcza się gwałty na dzieciach, to znak, że nie ma już ratunku.

  Europa od dawna jest w defensywie. Unijny koń trojański skutecznie rozmontowuje nasz kontynent. Jest jeszcze kilka bastionów normalności jak choćby Węgrzy, czy wciąż Polska, której nie zdążyła unicestwić do końca poprzednia władza, ale większość państw jest w stanie rozkładu.

  Czuć smród. Nie należy nad tym płakać. Należy pozwolić Europie umrzeć do końca. Zdrowi Europejczycy winni okopać się w swoich „prywatnych” bastionach, wyposażonych w suchary, naftę i dubeltówkę. Z satysfakcją przyglądać się, jak grabarze tego co kochamy, sami są ściągani pod ziemię. A kiedy ostatni z imigrantów zgasi światło nad Europą, wtedy nadejdzie czas na budowę wszystkiego od nowa.”

  Polubienie

  • Tak zgadzam się tylko żeby znowu nie było tak jak zawsze że Polacy będą wyzwalać Europę i za nią ginąć jak to już bywało. Tylko Polacy ze swoimi sojusznikami z Europy Centralnej mogą stawić czoło wielkiemu kalifatowi.

   Polubienie

   • Jesli pis uszczelini granice Polski ,to caly ten kalifat koziojebcow bedzie grasowal najpierw po europie zachodniej.Wtedy nasi alianci niech wyzwalaja sami siebie i sie asymiluja.

    Polubienie

    • Nie uszczelni mają za małe jaja. Nie mówię tutaj o tych kozojebcach tylko o regularnej armii zawodowej islamskiej na czele z Arabią Saudyjską,Turcją czy Iranem.

     Polubienie

 4. Z resztą dobrze im tak niech cierpią. Dopiero na własne skórze dowiedzą się jak to jest żyć z upokorzeniem i z pogardą.To kara – karma wraca jedyna sprawiedliwa rzecz w kosmosie. Dostaną tak w pizdę od arabów że będą na kolanach błagać aby mogli zamieszkać w Polsce.

  Polubienie

 5. ..biskupi znajduja niespoknosci:(…bo biskupi to slepebaranki mamonowego bozka:(powtarzam raz jeszcze! prawda ukryta jest miedzy wierszami!a nie jak uczono ze diabel tkwi miedzy wierszami:(wlasnie tam tkwi prawda!

  Polubienie

 6. „…na Ziemi trwa walka ciemnych mocy oraz światła” Tak, proszę Państwa. Baphomet wysyła na ziemię swoje sługi aby czynili okropne rzeczy ludziom i oni to zrobią. Wiem to bo widziałam i słyszałam (aż wstyd było tego słuchać). Nawet głowy mają podobne do niego, trójkątne i wydłużone, tylko bez rogów. Takie kozłowate, coś nam to mówi.

  Polubienie

 7. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/banksterzy-atakuja-polske-obnizenie-ratingu-kredytowego-przez-skompromitowana-agencje-sp?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Rządzący zdają sobie z tego sprawę i dlatego właśnie ogłoszono tak zwany prezydencki projekt ustawy zmieniającej toksyczne kredyty denominowane we franku szwajcarskim w kredyty złotówkowe. Podobnie uczyniono na Węgrzech, gdzie społeczeństwo również zostało nabite w niepewne instrumenty finansowe zwane kredytami frankowymi. Władza z Budapesztu została zresztą ukarana w podobny sposób, czyli obniżeniem tak zwanej oceny ratingowej, co pociągnęło za sobą osłabienie forinta.

  Agencja Standard & Poor, która obniżyła rating kredytowy dla Polski z A- do poziomu BBB+ to ta sama firma, która w lutym 2015 roku musiała zapłacić w USA 1,5 mld dolarów odszkodowania za błędne i manipulujące rankingi. Wcześniej S&P przegrała przed australijskim sądem proces o to samo. Trzeba w tym momencie przypomnieć, że mniej więcej rok temu S&P podwyższyła ranking dla Polski do A- ale od razu główny analityk zajmujący się Polską, Felix Winnekens ostrzegał, że jeżeli Polacy źle wybiorą w wyborach, czytaj – sprzeciwią się banksterom oraz niemieckiemu kapitałowi to rating zostanie obniżony.

  Trwa wojna z polskim złotym podobna jak ta prowadzona z węgierskim forintem po zwycięstwie Orbana. Za atakiem na złotówkę, może stać znany sponsor światowych rewolucji – zwany też „filantropem” George Soros. Jest to zawodnik wagi ciężkiej, dysponujący potężnymi zasobami finansowymi. Kilkanaście lat temu przekonał się o tym Bank Anglii, który nie dał rady obronić funta podczas ataku Sorosa, tym bardziej nie ma szans biedna Polska ze swoim skromniutkim NBP.”

  ……………………………..
  imperium żydomasońskiej mafii banksterskiej kontraatakuje, a te kurwy petrusowe i platfusowe jak kataryniarze z żydoskiego podwórka pierdolą te smuty z taką pianą w mordzie, jakby ich lis na żywo pogryzł 😉

  Polubienie

  • Wątpię. Trzeba zapytać czy w ogóle będzie jakiś sejm. A te partie gdyby weszły to wtedy anarchia murowana. Socjalista Ikonowicz,neoliberal Korwin, maoista zandberg, Ruchu Narodowego już nie ma bo wchłonął go Kukiz 15. Gdyby tak było to mielibyśmy piekło. Ja bym wolał widzieć wreszcie jakąś partię słowiańską.

   Polubienie

 8. Nie chcę w żaden sposób negować duchowych czy też ezoterycznych więzi ziemian. Jednak na chwilę obecną , więzi bynajmniej te kulturowe zdają się być oddalone od siebie o miliardy lat świetlnych. Na tyle daleko że widzą w sobie wzajemnie śmiertelnego wroga. W takim wypadku pomimo najszczerszych starań i chęci jednej ze stron nic nie jest w stanie uchronić społeczeństwa przed konfliktem.Ze strategicznego punktu widzenia gdy ofiara jest słaba i unika walki, trzeba za wszelką cenę ją otoczyć i doprowadzić do konfrontacji nim urośnie w siłę.Natomiast w tym samym czasie ,o ile ma się odpowiednie narzędzia, należy zniszczyć wizerunek wroga w oczach postronnych.
  Wyolbrzymić jego słabości na oczach świadków. Tak tworzyło się i tworzy historię świata.
  Historię która od zarań dziejów tonie we krwi niewinnych i nieświadomych istot. Biedni CI którzy świadomi prawdziwych celów staną do walki. Przyjdzie im się zmierzyć nie tylko ze śmiercią ale także z nienawiścią tych których kochali. Istot które pomimo dobrych serc stali się ofiarami masowego szaleństwa i ogłupienia.
  To naprawdę smutne..

  Z całego serca życzę wam sił… Bracia i Siostry Polacy.

  Polubienie

 9. Gdy przyjdzie nam bronić piękna naszego świata to żyję nadzieją że będę go bronił ramię w ramię z najpiękniejszymi jego umysłami. To będzie prawdziwy zaszczyt.

  Polubienie

 10. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-rozwaza-wprowadzenie-podatku-imigrantow-w-cenie-benzyny-czy-lewactwo-wprowadzi-w-ten-sp
  „Wydaje mi się, że o ile w narodowych budżetach oraz w budżecie europejskim zabraknie pieniędzy, to ustalmy na przykład, że wprowadzamy podatek w określonej wysokości od każdego litra benzyny” – zasugerował w wywiadzie prasowym Wolfgang Schaeuble

  Propozycja niemieckiego polityka wydaje się obecnie oburzająca, ale już wcześniej o tym wspominano i niestety ma wielką szansę na realizację. Jeśli uznamy, że kryzys migracyjny jest próbą realizacji scenariusza wywołania kryzysu celem dokonania fundamentalnych zmian na naszym kontynencie, to jasne jest dlaczego władcy UE z taką determinacją forsują pomysł stałych procentowych kwot uchodźców, którzy mieliby być rozdzielani. Może się też okazać, że nawet jeśli będziemy się opierać przed islamizacją, to i tak za nią zapłacimy, chyba, że ktoś uzna, iż to już czas na zakńzenie przygody z Unią Europejską.”

  Polubienie

 11. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/76571-wall-street-journal-sredniowieczny-chaos-opanowal-europe
  „Bariery geograficzne, otaczające Europę i skutecznie funkcjonujące w okresie powojennym, więcej nie pomagają, w wyniku czego miliony imigrantów z Afryki Północnej, od Algierii do Libii, zalewają kontynent w poszukiwaniu lepszego życia. Co więcej, Bałkany znowu stały się korytarzem masowej migracji do centrum Europy i pierwszym przystankiem dla ciągle napływającej fali uchodźców, którzy ratują się przed konsekwencjami obalenia reżimów w Iraku i Syrii.

  „Wall Street Journal” pisze, że historia okrutnie zażartowała z Europy: przez wiele lat miała ona możliwość żyć w dostatku i rozwijać swoje wysokie ideały uniwersalnych praw człowieka, wśród których jest prawo do ubiegania się o azyl w Europie, tylko dzięki temu, że na jej peryferiach funkcjonowały represyjne reżimy, skrupulatnie kontrolujące swoich obywateli wewnątrz państw.

  — Teraz, gdy Unia Europejska jest bliska upadku, przekształca się w coś w rodzaju późnego Świętego Cesarstwa Rzymskiego: niespójną, wielonarodową konfigurację, która choć była imperium z nazwy, ale nigdy nie była nim w rzeczywistości i wiodła dość nędzną egzystencję aż do samego upadku – podsumowuje amerykańska gazeta.”

  ……………………
  „Wall Street” – jednoznacznie nasuwa skojarzenie ze ścianą w jerozolimie, więc de facto winno się nazywać – Żyd street jewrnal …

  Polubione przez 1 osoba

 12. Wszystkie te przepowiednie mogą odegrać rolę samosprawdzającego się proroctwa. Możemy zmienić przyszłość. Jak? Wspólnie wyobrażając sobie ten kraj wolny od okupantów. Rozmaitej maści, religii i narodowości. Narodowości nikt sobie nie wybiera. Ale dalszą drogę życiową już tak.

  Polubienie

 13. …nie chcę Was straszyć, ale dzisiaj nad ranem miałem sen : niemiecka kolumna pancerna jechała główną ulicą miasta w południowo-zachodniej wielkopolsce, jedynym obserwatorem byłem ja (zero ludzi na ulicach, pogodny dzień, nie było żadnych strzałów) ; wyglądało to na defiladę lub przejazd….kiedy zbliżali się do mnie, pomyślałem : zastrzelą mnie czy nie?…i w tym momencie się przebudziłem! Kto może zinterpretować ten sen? Pozdrawiam

  Polubienie

 14. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/76582-trwa-zmasowany-atak-na-polski-rzad-polska-znalazla-sie-w-niebezpieczenstwie
  „Prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero wraz z atakiem spekulantów na Złotówkę. W tym miejscu żarty się kończą. Agencja S&P obniżyła rating dla Polski z A- do BBB+ z perspektywą negatywną. Komunikat agencji mówi, że bezpośrednią przyczyną decyzji są powody polityczne. Bądźmy szczerzy. „Zachodni Kapitał” obawia się, że wraz ze zmianą polityki gospodarczej Polski skończą się łatwe transfery zysków do oddziałów matek korporacji z Europy Zachodniej. Niestety presja na Złotówkę może pogrążyć polski rynek obligacji.
  Teraz już wiemy, dlaczego doszło do spotkania z węgierskim premierem Orbanem. Węgry doświadczyły podobnych problemów, co Polska teraz. „Zachodnia Finansjera” maczała palce w wydarzeniach, które miały miejsce w Grecji, Ukrainie i Rosji. Teraz czas na Polskę? Zmasowane ataki spekulacyjne połączone z represją polityczną na dany kraj zawsze kończą się źle. W Rosji Rubel załamał się, a kraj zaangażował się w destabilizujące konflikty zbrojne. W Grecji zamknięto na pewien czas banki. „Zachodnia Finansjera” i powiązana z nią UE walczy o przetrwanie w dobie kryzysu.
  Najpierw pojawił się sztuczny twór w postaci Komitetu Obrony Demokracji. Potem Bruksela przystąpiła do akcji. Ostatnim etapem jest atak spekulantów, który jest formą szantażu finansowego. Te fakty łączą się w logiczną całość. Jesteśmy świadkami nieczystego ATAKU na Polskę.”

  ……………………
  Nie chcę tu popadać w nadpobudliwą egzaltację, ale to już jest otwarta wojna geopolityczna i ekonomiczna … żydomasoneria jak wściekłe psy chce nas zniszczyć … takie są fakty, a z nimi się nie dyskutuje …

  Polubienie

 15. Tak ad vocem Niemiec o to ogólny plan zagarnięcia Polski przez WERWOLF – podziemne państwo niemieckie w strukturach państwa Polskiego od 1945r.

  – zadanie Polakom jak największych strat osobowych i materialnych podczas okupacji, a także odwrotu wojsk niemieckich
  – umocowanie na terenie Polski podziemnej organizacji dywersyjnej Werwolf – 5 kolumna
  – przenikanie Werwolfu do nowej powojennej administracji państwowej i w szeregi służb bezpieczeństwa oraz armii
  – rozbudowa siatki Werwolfu w okresie powojennym, utworzenie podziemnego państwa niemieckiego – przejęcie sterów władzy
  – sabotowanie społeczeństwa w całej rozciągłości we wszystkich możliwych dziedzinach życia
  – maksymalne spowalnianie rozwoju gospodarczego Polski
  – drenowanie zasobów ludzkich i finansowych Polski
  – doprowadzenie do zapaści gospodarczej
  – zniszczenie nowych pokoleń Polaków, poprzez szkodliwe zmiany w systemie edukacji
  – oferowanie Polakom trucizny duchowej – poprzez telewizję, radio i gazety
  – propagowanie antypolonizmu; tworzenie ludzi „europejskich”
  – niszczenie patriotyzmu, wartości rodzinnych
  – zdeformowanie służby zdrowia jako metoda podwyższenia umieralności (GPW)
  – zantagonizowanie Polaków przeciwko sobie
  – przygotowanie Polaków do mentalnego odejścia od patriotyzmu i przywiązania do polskości; zrzeczenia się suwerenności
  wmówienie Polakom, że nie nadają się do rządzenia (polnisze wirszaft) i potrzebują „obcej ręki”
  – likwidacja armii
  – przygotowanie Polaków do bezapelacyjnego przyjęcia władzy z rąk niemieckich

  Aha przypomnę że to Werwolf stoi za Smoleńskiem (głównie BND). ABW, RMF, Radio Zet, Nesweek, Gazeta Wyborcza i wiele innych to Werwolf. Agent Tomasz Lis to człowiek Werwolfu z resztą tak jak syn nazistów ówczesny fuhrer UE herr Tusk.

  I jeszcze coś – „Dłuższa, głębsza analiza skłania nas do wniosków, że opisane na tych i dalszych stronach metody, stosowane są na terenie Polski od ponad 300 lat.

  Nie jest to więc tylko plan Erharda – jest to plan niemiecki, wielopokoleniowy.

  Należy zwrócić uwagę, że w ciągu 1000 lat niemcy przesunęli granice Słowiańszczyzny o 1000 km.

  To plan, którego niemcy nigdy nie zaprzestaną kontynuować.

  To plan, który jest ciągle realizowany. ”

  Plan gospodarczy Erharda miał również swój odpowiednik polityczny.

  Plan min. obejmował:

  – utworzenie Niemieckiej Unii Europejskiej poprzez zawiązanie tworów wspólnotowych Europy, aż do tzw. Unii Europejskiej jako zalążka politycznej władzy Niemiec w Europie
  – wdrożenie powojennego planu gospodarczego dla Niemiec celem szybkiego odzyskania przewagi ekonomicznej w Europie i na świecie
  – umocowanie swoich wpływów w podbitych państwach – głównie Polski, jako klucza do mocarstwowości w Europie
  – pomniejsze elementy jak zdeponowanie zrabowanych dzieł sztuki, złota, srebra itp

  „Niemcy mieli w planie fizyczną eliminację blisko 85% Polaków. Przed atakiem na Polskę były przygotowane listy z nazwiskami Polaków w pierwszej kolejności do zamordowania.
  Niemiecki Generalny Plan Wschodni przewidywał wyniszczenie narodu polskiego (min. poprzez masowe mordy, aborcje, sterylizację, pogorszenie warunków życiowych i obniżenie walorów służby zdrowia) do stanu 5 milionów osób, którzy mieli się stać tanią siłą roboczą pracującą na Niemieckich „Panów”…
  Od początku wojny realizowali ten zamysł prowadząc masowe mordy na Polakach, eksterminowano elitę narodu, inteligencję, warstwy kierownicze, pozostawiając robotników.

  Ludobójstwo, którego by nie zdążono dokonać podczas wojny miało trwać jeszcze 30 lat po wojnie, tj. do roku 1975 !!!

  W czerwcu 1942 roku realizację tego planu przyspieszono.”

  Polubienie

 16. http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/76649-brak-przyszlosci-dla-zydow-w-europie-a-co-z-przyszloscia-europejczykow-w-europie

  „Zauważmy, jak światła zawsze muszą być zwracane z powrotem na te kupieckie ofiary, które nie lubią jak centrum zainteresowania jest gdziekolwiek indziej, jak na nich samych i ich ‚cierpieniu’. Mówią o atakach na żydów w Europie i ‚powstającym anty-semityzmie’, ale NIGDY oni czy ktokolwiek inny nie wspomina o niezliczonych morderstwach, gwałtach, rabunkach i napaściach prowadzonych przeciwko Europejczykom przez ‚ubogacaczy’, których żydzi chcieli na naszym kontynencie i za których przyjmowaniem żywotnie prowadzili kampanię. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, to żydzi są wiodącą siłą za masową imigracją do Europy i tworzeniem wielokulturowości. Ponadto stoją za tworzeniem praw, które mają powstrzymywać Europejczyków przed wyrażaniem się przeciwko zastępowaniu nas przez imigrantów. Mają czelność wymagać sympatii i ochrony, podczas gdy to oni są tymi, którzy grają nieproporcjonalną rolę w powodowaniu tego wszystkiego w pierwszej kolejności.

  Dlaczego żydzi nigdy nie wspominają, że Europejczycy w ostateczności będą mniejszością na swoich własnych ziemiach ojczystych w rezultacie polityk, za którymi kampanie prowadzili i które wspierają? Dlaczego to zawsze chodzi o nich i ich interes jako żydów, ale Europejczycy nigdy nie mogą wspomnieć naszego interesu jako Europejczyków bez szeroko rozpowszechnionej dezaprobaty i etykietowania?
  Mdli mnie na widok tych ludzi jęczących jak to żydzi są ofiarami powstającego anty-semityzmu podczas gdy setki, tysiące, dziesiątki tysięcy Europejczyków stało się ofiarami wymuszonej wielokulturowości. Dlaczego jest w porządku, kiedy żydzi identyfikują się jako żydzi mówiąc o atakach na siebie, ale kiedy Europejczycy identyfikują się jako Europejczycy i mówią o pozaskalowym wymiarze przemocy przeciwko sobie, nazywani są rasistami? Dlaczego jest w porządku, kiedy żydzi mówią o tym, że nie czują się bezpiecznie w Europie, w związku z czym opuszczają i wyjeżdżają żyć w Izraelu wśród innych żydów, ale kiedy Europejczycy mówią, że nie czują się bezpiecznie w wymuszonych wielokulturowych i w wielorasowych społeczeństwach i chcą żyć w społeczeństwach złożonych z Europejczyków, nazywani są rasistami?”

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s