Afery

Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

islamPamiętacie jak od kilku miesięcy piszę, że policja, prokuratury, sądy w krajach Zachodu dostały pewien tajny rozkaz? Rozkaz ten dotyczy tuszowania przestępstw dokonywanych przez islamistów, fałszowania statystyk, puszczania ich wolno bez wyroku lub z symbolicznym wyrokiem. I co najgorsze, dotyczy on również czegoś, co jest szczytem podłości i co jest wprost nie do wyobrażenia. Otóż rozkazano policji i sądom, by zastraszała ofiary islamistów, by przemocą i szantażem zmuszała je do milczenia.

Niestety, nie jest to teoria spiskowa, nie jest to „fake news„, czyli fałszywa wiadomość. Okazało się to być prawdą. Dziś oficjalnie potwierdziła to niemiecka policja, a informację o tym podało większość mediów. Szef związku zawodowego policji zabrał głos w tej sprawie. Człowiek ten ryzykował swoje stanowisko, bo szefostwo groziło policjantom utratą pracy. Jednak postanowił on powiedzieć prawdę. Skąd ja to wiedziałem wcześniej? To już pozostanie moją tajemnicą.

Pisały o tym także polskie media, poniżej fragment relacji medialnej:

Cytuję: „Na jaw wychodzą fakty, które są dla wszystkich Niemców jednocześnie zdumiewające i zatrważające. Anonimowy policjant (dane jego posiada „Bild Zeitung”), który pełnił służbę w Sylwestra w okolicach dworca kolejowego w Kolonii, ale wcześniej pracował na punktach przyjmowania i kontroli uchodźców, ujawnił, że policjanci dostawali wiele oficjalnych rozkazów, aby przestępstwa uchodźców tuszować. Np. policja od początku doskonale wiedziała, że ponad połowa islamskich imigrantów miała nieważne lub sfabrykowane paszporty.

(…)

Nieprawidłowości i oszustwa dotyczące informowania o uchodźcach potwierdzają przedstawiciele związków zawodowych policji, którzy twierdzą, że poprawność polityczna w Niemczech była na tyle duża, że funkcjonariusze naciągali przepisy np. poprzez fałszowanie raportów, ale także umarzanie postępowań wobec kryminalistów z kręgów imigrantów. Wielu policjantów przyznaje, że dla świętego spokoju wolało puścić wolno uchodźcę złapanego na gorącym uczynku, bo późniejsze tłumaczenia się przed zwierzchnikami były wyjątkowo przykre. Jak twierdzą przedstawiciele związków zawodowych, właśnie takie było oczekiwanie i zapotrzebowanie szefostwa.

Inny policjant ujawnia, że zmieniano raporty dotyczące przestępstw dokonywanych przez uchodźców. Zamiast prób gwałtu wpisywano uszkodzenie ciała, zamiast prób zabójstwa – ciężkie pobicie, a wszystko to po to – twierdzi coraz większa część odważnych policjantów oraz związkowców – aby zaniżyć statystyki przestępczości wśród uchodźców.”
Dalej:
http://niezalezna.pl/74915-w-niemczech-nowe-ataki-imigrantow-na-dzieci-i-kobiety-czy-merkel-przetrwa

Potwierdza to fakt, że Unią Europejską rządzą psychopaci i ludobójcy, którzy celowo i świadomie ściągnęli liczącą około milion żołnierzy armię państwa islamskiego. I rękoma tej armii chcą dokonać destabilizacji na skalę wręcz niewyobrażalną. Jaki to ma cel? Tutaj odpowiedź dają póki co wyłącznie teorie spiskowe. Sam byłem sceptyczny wobec teorii o doprowadzeniu Europy do upadku po to, by powołać jedno światowe totalitarne państwo. Plan ten nosi nazwę nowego porządku świata (new world order – NWO). Jednak póki co, tylko ta teoria logicznie tłumaczy to szaleństwo.

Być może chodzi o wymordowanie Europejczyków. O tym mówią niektóre teorie. Ma toczyć się cywilizacyjna wojna – barbarzyński wschód, kontra cywilizacja euro-amerykańska.

Ciekawe doniesienia płyną z agendy do spraw migracji przy ONZ. Otóż według szacunków tej instytucji, 66% imigrantów to mężczyźni. 20% imigrantów to małoletni poniżej 18 roku życia, i tylko 14% to kobiety. I najważniejsze: aż 90% małoletnich poniżej 18 roku życia wśród uchodźców, to chłopcy. I teraz powstaje tutaj niezwykle ważne pytanie.. Gdzie się podziały dziewczynki?! Odpowiedzi są trzy, i każda z nich jest szokująca.

 1. dziewczynki zostały zostawione przez rodziców na pewną śmierć w strefie wojny;
 2. zostały sprzedane państwu islamskiemu jako niewolnice w zamian za tranzyt do Europy;
 3. większość spośród tych 90% chłopców to zapewne młode wyrostki w wieku 13 – 18 lat, którzy przybyli tu jako żołnierze ISIS razem ze starszymi mężczyznami, by podpalić Europę.

Prawda, że są to szokujące wnioski? Tylko pytanie, dlaczego prawie nikt tych pytań nie zadaje? Dlaczego nikogo nie szokuje to, że wśród uchodźców aż 90% małoletnich to chłopcy, choć powinno być 50% na 50%? Niemcy kolejny już raz dosłownie podpalili Europę. III wojna światowa która od niedawna trwa, została zapoczątkowana przez deklarację Merkel, że przyjmie każdego uchodźcę i da mu złote góry. Poprzednie wojny światowe, pierwsza i druga, także zostały wywołane przez ten naród.

Przeczytaj też inne artykuły o islamskiej inwazji na Europę:
Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!
Europa płonie, islamska inwazja to fakt. Gwałty i rozboje są codziennością!
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków
Prof. Wolniewicz: Każda rasa jest nośnikiem innej cywilizacji, ale cywilizacja białych jest najwyższa

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

147 odpowiedzi »

 1. ,,Cóż to za postać, snuje się w gęstej mgle.
  W obdartej sukni, połatanej nadzieją.
  W jej jasnych włosach, tli się smutek i gniew.
  Okaleczona twarz, wciąż jaśnieje potęgą!

  Gwałcona wiele razy przez podludzi co dziś,
  Szydzą i drwią, z jej wielkości i piękna.
  Woła swe dzieci, wstydząc się każdej łzy.
  Aby z pożaru zguby wynieść je na swych rękach!

  W kroplach rosy, dzisiaj skrywa swój wstyd.
  Za tych co ją zdradzili – niegodni by żyć.
  W oparach mierności, żebrzą o nędzny byt.
  Sępy rwą słabe dusze, lekceważąc jej krzyk.

  Chociaż błagała ich, każdego dnia.
  Aby znów krwawy oręż, ponieśli przez świat.
  Kult słabizny cisnęli, w czeluść bez dna.
  W wszechpotędze wydartej żywiołom, odnaleźli swój cel!

  Matko Europo! Stoimy tu dziś.
  Choć tak mało jest nas,
  W sercach tkwi wielka moc.
  Matko Europo! W obronie twych sił.
  Staniemy do walki,
  Niszcząc jarzmo twych trosk.

  Matko Europo! Stoimy tu dziś.
  Choć tak mało jest nas,
  W sercach tkwi wielka moc.
  Matko Europo! W obronie twych sił.
  Staniemy do walki,
  Niszcząc jarzmo twych trosk.”

  Polubienie

 2. Pytanie brzmi – w jakim celu tu są ściągani?
  Zapewne by doprowadzić do wielkiej bijatyki – dobrze – ale co po niej?
  Wielki brat zza oceanu nas wspaniałomyślnie uratuje i potem weźmie pod but?
  Jeśli tak to trzeba natychmiast wstrzymać ich napływ!
  Koto ich tu ściąga? – liberałowie pod przywództwem Merkeli! Więc trzeba ta bande pozbawic możliwości podejmowania decyzji w imieniu społeczeństw

  Polubienie

  • zydochinole sponsorują to wszystko celem wymordowania nas i przejecia naszych ziem, plan jest taki napuscic arabow na nas i kogo nie wykoncza araby to wykończy 200 milionowa armia chinska, zydochinole b pracują nad przekeciem Iranu i syri żeby mieć latwiej napaść na nas od strony moza srodziemnego, zydoarabskie turki tez pala już gumy i slina im cieknie na grecje itd

   Polubienie

  • Bogdan56.
   musi być jakiś sensowny powód do wojenki.
   poprzednie motywy się już zgrały, a skoro mędrce* napisali, że powodem 3ej światowej ma być religia więc trzeba wykonać… 😉

   Polubienie

 3. „Trzymajmy się twierdzy Polska, i zobaczymy co da się zrobić. Ja powtarzam jestem pełen niepokoju, ale również, jeżeli to zacznie umierać, to będziemy mieli świetny przykład, którą drogą nie iść. I mam nadzieję, że Polacy zrozumieją, że to nie jest droga, to jest dekadencja, to jest droga upadku. … Ja uważam że Unia, że zachód Europy jest już zgubiony, nie dadzą rady się obronić przed tym zalewem. Morolanie są po prostu zbyt mięcy, ale Polska ma jeszcze szanse. My mamy szansę, i walczmy o Polskę.”

  Polubienie

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/76326-petru-o-uchodzcach-mozemy-sie-uczyc-od-niemcow-najlepiej-przyjmowac-ich-do-parafii
  „Ryszard Petru, przepytywany we wrześniu ubiegłym roku przez Monikę Olejnik na antenie Radia Zet w sprawie kryzysu migracyjnego, powiedział, iż „Polska ma moralny obowiązek przyjąć uchodźców, którzy nie mogą funkcjonować w swoich krajach. Polska, jako kraj europejski, ma obowiązek to zrobić”.
  Pytany o to, jak mamy to zrobić, odpowiedział: „Możemy się uczyć od Niemców. Najlepiej – zgodnie z apelem Franciszka – przyjmować ich do parafii”.
  ……………………..
  Tego zdrajce winno się powiesić razem z lisowym padalcem! Za agenturę służalczą dla szkody Polski, już łazi z kikutami połamanymi, jeszcze widać się skurwiel nie nauczył.

  Polubienie

  • Petru jak i reszta tego tałatajstwa i tak zostanie skazana na śmierć. Oni tak się biją tutaj o koryto bo wiedzą że koryto na zachodzie jest już skończone i że już nie ma dokąd uciekać. A co do rozkazu to taki pył prikaz od służb aby nie reagować na arabów chodzi o to aby jak najbardziej wkurwić ludność tubylczą i wywołać wojnę domową a potem to wiadomo pacyfikacja ograniczanie praw i swobód i czipowanie.

   Polubienie

   • Z resztą taki był zamiar i cel istnienia UE czyli wchłonąć jak najwięcej państw przekupić polityków i elity tych krajów dotacjami i łapówkami potem wprowadzić lewackie bojówki finansowane z fundacji Batorego , Rockefellera i wielu innych siać zgorszenie i zamęt a potem to już dowalić obcą i bardzo dziką agresywną hołotą. Zniewieściałe społeczeństwa europejskie osłabione przez działania unii czyli propaganda lewacka oraz bakteria politycznej poprawności powoduje że szanse walki z arabami przechyliły się na korzyść tych drugich. Skończy się to masowymi pogromami i odrodzeniem tych najgorszych instynktów u człowieka . Szowinizmy i nazizmy będą na porządku dziennym.

    Polubienie

    • ,, Zniewieściałe społeczeństwa europejskie osłabione przez działania unii czyli propaganda lewacka oraz bakteria politycznej poprawności powoduje że szanse walki z arabami przechyliły się na korzyść tych drugich. Skończy się to masowymi pogromami i … ”

     Do mnie, do ciebie i ludzi podobnych ta prawda już dotarła. Soros i inni wpakowali i pakują olbrzymie pieniądze w zalew Europy dziczą. Przecież nie po to, aby plan miał się nie powieść!
     To oczywiste, że pierwszy milion hołoty to test. Wypadł doskonale – zgodnie z przewidywaniami. Wtłoczona w zachodnich i północnych Europejczyków pizdowatość – niczym nie zachwiana wiara w rządy i spolegliwe im służby mundurowe – nakazywała im rozkładanie rąk w geście powitania, a teraz w geście niemocy.
     Służby policyjne, porządkowe wystarczająco wyćwiczyły się w zamordyzmie wobec rodaków i w ochronie wroga. Jak trzeba będzie, a dojdzie do tego, użyte zostanie wojsko przeciwko swoim.
     Nawiasem mówiąc co taki policjant myśli, nie wyciągając pały na bandytę gwałcącego dziewczynę, która mogłaby być jego córką?
     Zniewieściali Niemcy czy Francuzi zaczną w końcu nie wytrzymywać i pójdą …
     Wypiszą na transparencikach ,,NIE DLA PRZEMOCY”, ,, TAK DLA UPRZEJMOŚCI” i rozpoczną spacerki ulicami. Oczywiście tylko w niedzielę, w dniu wolnym od pracy, od zapierdalania między innymi na gwałcicieli i bandytów, którzy przez wszystkie dni tygodnia mogą się spotykać, organizować i planować akcje na szeroką skalę.

     Po jednej stronie rząd, policja i araby, po drugiej zdziwiony kulturalny naród. To już jest faktem. Teraz, w drugim etapie scenariusza, chodzi o grę na zwłokę służącą powiększeniu liczebności napływających bandytów i dalszym testowaniu lojalności służb wobec rozkazów odgórnych. Choćby policja miałaby obudzić się i stanąć po stronie swoich, będzie już za późno, bo bandyctwo stanie się wystarczająco dużą, destrukcyjną siłą.

     To już wszystko wiemy, ale pytanie brzmi: co u nas? Co robi Polska, narazie zaproszona na oglądanie tego spektaklu?
     Cisza. Rządzący nic nie mówią o uszczelnianiu południowych granic, o współpracy z Węgrami, Czechami czy Bułgarami w razie ,,w”. Żaden z polskich dziennikarzy na konferencjach prasowych nie pyta o sposoby, działania na rzecz bezpieczeństwa Polek, Polaków i ich dzieci w tej kwestii. Pierdoli się i to oględnie o jakichś kopaczowskich decyzjach, które obecny rząd powinien wypełnić.
     Po za tym cisza. Czy ta cisza nie jest zastanawiająca?
     Dlaczego nikt z dziennikarzy nie zada prostego pytania: ,, Jak Polska i Polacy są przygotowani na wkroczenie do naszego kraju (z wiosną) miliona, dwóch milionów,,uchodźców”?
     Trzeba być kompletnym idiotą, aby uwierzyć, że w całej Europie będzie wrzało (wszystko na to wskazuje), a Polska będzie spokojnym okiem cyklonu!
     Czy zamknięcie się w domach i zapalenie modlitewnych świeczek wystarczy?

     Dla Polaków chyba tak, bo jak wychodzą z domów , to zaczynają się żreć między sobą.

     Kończę, bo nie chcę kląć.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • no tak nagle milion nie wkroczy, będziemy slyszec co się dzieje w na poludniu na wegrzech bulgarii czehach itd., jedynie to ze z za odry mogę wlez ale mam nadzieje ze to tego czasu służby graniczne będą miały pozwolenie strzelania do nielegalnych

     Polubienie

   • mottem petru jest „każdy może się pomylić pan się nigdy nie pomylil ?” kurwa takiego chirurga albo sapera jak petru i jesteśmy w dupie, po mojemu ci co się myla nie mogą podejmowac decyzji za 40 milionow ludzi

    Polubienie

 5. Jak czytam takie arty to budzą się we mnie najgorsze instynkty. Aż czasem sama się siebie boję. Nie wyobrażam sobie tego bydła chodzącego po moim mieście. Tylko co ja mogę zrobić kiedy reszta moich ziomków śpi . Ta bezsilność też wykańcza .

  Polubienie

 6. No i się dzieje, wczoraj wypłynęła wiadomość, że podobne zajścia jak w Niemczech, miały miejsce w Szwecji i to już w zeszłym roku, w wakacje. Odbywał się tam koncert jakiegoś zespołu, no i grupa muzułmanów robiła to samo, czyli obmacywała dziewczyny, gwałciła, wyrywano im torebki i telefony. Zaznaczam, iż to działo się latem, więc większość dziewczyn miała na sobie sukienki. Laski mówiły, że „uchodźcy” wkładali im ręce w majtki, itd. Sprawa wypłynęła dopiero teraz, szwedzkie media wraz z policją przez ponad pół roku ukrywały to zajście.

  Polubienie

  • Wstyd kurwa a gdzie byli mężczyźni którzy mają bronić swoje kobiety co to ma być do kurwy nędzy tylko ośmieszają Europę przed całym światem. Jesteśmy pośmiewiskiem dla tych dzikusów.

   Polubienie

   • No dokładnie, to jest po prostu niepojęte., co się wyprawia obecnie w Europie. Niestety to wszystko moim zdaniem prowadzi do upodlenia białego człowieka, najmocniej jak tylko się da, a może nawet do jego unicestwienia.

    Polubienie

   • „Wstyd kurwa a gdzie byli mężczyźni…?”

    Szwedzcy mężczyźni golą sobie włoski na torsie i nóżkach, nakładają kremiki, noszą kitki ze wstążeczkami a na nogach pieszczochy i ogólnie są weseli.

    Polubienie

 7. Cytuję: „W trakcie hucznego świętowania Sylwestra w kilku nemieckich miastach doszło do masowych napaści ze strony uchodźców na bawiące się na ulicach kobiety. W samej Kolonii doszło do aż 516 (!) przypadków molestowania seksualnego oraz dwóch gwałtów. Początkowo władze próbowały tuszować sprawę. Podano, że ataków dopuścił się „afrykański gang”. Policjanci ujawnili jednak, że sprawcami napaści byli głównie mężczyźni z Syrii.

  Zachodnie media ujawniły właśnie kolejną serię napaści, ukrywaną od wielu miesięcy przez szwedzką policję. Okazuje się, że latem podczas jednego z festiwali muzycznych w Sztokholmie doszło do serii ataków na młode dziewczyny. Sprawcami molestowania byli pijani, nastoletni uchodźcy. Ponad 20 dziewczyn zgłosiło molestowanie seksualne. Policja aresztowała i usunęła z terenu festiwalu 200 młodych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej pochodzili z Syrii i Afryki.

  Ofiary molestowania zeznały, że osaczali je grupami, a następnie łapali za krocze i wpychali palce w miejsca intymne. W rozmowie z brytyjską gazetą 17-letnia Molly, która pojechała do Szwecji na festiwal wspomina:

  Wpychali cię w grupę mężczyzn i łapali za biust, krocze, obmacywali całe ciało. Jeśli dziewczyna nosiła sukienkę wkładali dłonie w majtki. Kiedy się broniłyśmy, wciąż nas obmacywali. Nie miałyśmy się jak bronić, bo było ich więcej. W tłumie niektórzy nie orientowali się, co się dzieje.

  Zdaniem mediów policja nie poinformowała o napaściach. Podobnie jak niemieckie służby próbowała zatuszować sprawę, aby „nie podgrzewać atmosfery przeciwko uchodźcom” i nie doprowadzić do zamieszek.

  Gdyby nie seria gwałtów w Nowy Rok i zainteresowanie mediów podobnymi sprawami, prawdopodobnie nikt by się o tym nie dowiedział.”

  Polubienie

 8. Jest to w pewnym sensie dobra wiadomość dla Polski. Jak mówi Michalkiewicz „państwo silne, to państwo otoczone słabszymi państwami”. Ukrainę już mamy, wiadome jest, że nie interesuje nas silna Ukraina. Nasza złota Pani kanclerz Merkel, sama chce wprowadzić w Niemczech chaos.
  Dodatkowym atutem jest to, że Ci nielegalni imigranci nie chcą zwyczajnie do Polski, przy tak niskim socjalu trudno będzie im egzystować. Trzeba też podziękować bardzo Straży Granicznej, która nieprzychylnie patrzy na uchodźców. Imigranci bardzo nie lubią Bułgarii, gdzie straż graniczna szczuje ich psami. Też taka drobna podpowiedź. Nie ma ważnego paszportu, brak dokumentów, wizy, starte linie papilarne: GTFO!

  Polubienie

 9. „Media pod dyktandem CIA
  Niemiecki Dziennikarz i były redaktor „Frankfurter Allgemeine Zeitung” – Udo Ulfkotte – opisuje jak dziennikarze i media są sterowane przez służby specjalne, manipulujące medialnym przekazem.”

  Polubienie

 10. Czy nie zastanawia was – całkowity brak informacji o narodzie wybranym?
  Zawsze maja tyle do powiedzenia, teraz cisza! – zapewne odpowiada im ta sytuacja
  Przemyślcie to sobie!

  Polubienie

 11. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/76348-miller-mowi-ludzkim-glosem-w-sprawie-uchodzcow
  „Skrytykował także feministki:

  Przemoc musi spotykać się z reakcją. Jestem zdumiony postawą europejskich feministek, które silnie reagują na różne słowa, za to słabo na czyny. To przejaw poprawności politycznej, która zakłada, że nie wolno nazywać rzeczy po imieniu i reagować wtedy, kiedy trzeba reagować.

  Na koniec wyraził zdziwienie, że niemieccy mężczyźni pozwalali na upokarzanie swoich rodaczek. W jego ocenie taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca w Polsce.”

  …………………………………..
  Jak powiedział kiedyś Korwin: „Na starość nawet ateiści się nawracają”, tak widać czerwony Miler postanowił się wybielić z lewactwa.

  Polubienie

 12. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/76299-atak-na-polske-odpierac-atakiem
  „Kanclerka Niemiec proponuje, jako remedium na tę agresję budowanie meczetów i lekcje „dobrych manier”, to tak jakby dla zbrodniarzy zamiast więzień otwierać „szkółki”, w których będzie się ich pouczać, że mordowanie ludzi to brzydka rzecz i należy raczej tego unikać.

  Całkowity upadek niemieckiej koncepcji Europy jest oczywiście widoczny i kampania przeciwko Polsce ma za zadanie między innymi odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów Europy i skierować ją na „ratowanie demokracji w Polsce”, czyli niemieckiego władania Polską.
  Stąd usiłowania przekonania Niemców, że demokracja w Polsce ma się dobrze należy potraktować, jako naiwne, bo nie o to w rzeczywistości chodzi.
  Oczywiście dla wiadomości opinii publicznej można takie informacje podawać, jest tylko wątpliwe, że przebiją się one przez ścisłą cenzurę narzuconą siłami dyrygującymi całą akcją.

  Natomiast atak na cały ten system ma większe szanse przebicia i stworzenia odpowiedniej siły oporu szczególnie w krajach, które poniosły i ponoszą ciągle duże szkody na skutek egoistycznej i krótkowzrocznej polityki niemieckiej.
  Postulaty w zakresie likwidacji całej unijnej biurokracji z „parlamentem” i komisją europejską na czele i powierzenie wyłącznego prawa decyzji radzie europejskiej funkcjonującej na warunkach równorzędnych praw członkowskich, znajdą zwolenników w całej Europie i są drogą do zmiany stosunków międzynarodowych.
  Również postulat zabezpieczenia granic i ochrony przed agresją wewnętrzną i zewnętrzną znajdą poparcie Europejczyków.

  Nie jest to jeszcze pełna rewolucja, ale droga do niezbędnych zmian stanowiących punkt wyjścia dla budowy nowej Europy.”

  Polubienie

  • Nic ująć i nic dodać. No chyba, że tylko tyle, że każdy z tych debili powinien trzymać dmuchaną lalę jako wabik!
   Araby przez trzy dni nie będą gwałcić. Muszą się pozbyć bólu brzucha ze śmiechu!

   To obrazek potwierdzający pomyślną realizację planu psychopatów tego świata.

   Pozdrawiam.
   PS Dzięki za dostarczanie nam aktualnych info.

   Polubienie

 13. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-sejmie-pojawila-sie-inicjatywa-zniesienia-niebezpiecznej-ustawy-1066-o-bratniej-pomocy
  „Widząc, że dawała ona podstawy do legalnej obecności na ziemiach polskich obcych wojsk, a nawet do używania ich przeciwko Polakom, przypomina sytuację prawną Królestwa Polskiego przed rozbiorami – w XVIII wieku. Wtedy też funkcjonowały prawne uwarunkowania do przyjęcia funkcjonariuszy obcych państw i zezwolenia im na interwencję na terytorium Polski. Wszyscy chyba wiemy jak się to skończyło gdy Imperium Rosyjskie, Pruskie i Austriackie postanowiły przeciwdziałać „zagrożeniom bezpieczeństwa publicznego” oraz „porządku publicznego” w Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

  Z historii należy wyciągać wnioski dlatego na szczęście, w obecnym Sejmie jest już projekt ustawy znoszący to haniebne i niebezpieczne prawo. Projekt uchylający ustawę 1066 do laski marszałkowskiej złożył Robert Winnicki z Ruchu Narodowego, zrzeszony w klubie parlamentarnym Kukiz’15. Życzymy powodzenia w jego rychłym przegłosowaniu w celu pilnej naprawy polskiego poczucia bezpieczeństwa, a przynajmniej likwidacji podstawy prawnej do legalnego najazdu na nasze terytorium.”

  **********************************
  Jeżeli PIS, przy wsparciu popierającego mandatem zaufania ich rządu Kukiza, nie doprowadzi parlamentarnie do zdelegalizowania tej antypolskiej ustawy, co w deklarowanym przez nich obronie polskiego interesu narodowe winno być nadrzędnym imperatywem moralnym, to jednoznacznie opowiedzą się za zdradą stanu Polski!

  Polubienie

 14. http://newsweb.pl/2016/01/13/brytyjczycy-i-amerykanie-o-polakach-wreszcie-ktos-o-tym-mowi-powodzenia-polacy-uciekajcie-z-ue/

  „“Wybitny” – jednym słowem skomentował pomysł i wykonanie Polaków Henry.
  “Wreszcie ktoś mówi o chronieniu kobiet przed tymi ZWIERZĘTAMI! Spróbuj to robić w Ameryce, a możesz zostać aresztowany lub uznany za islamofoba / rasistę. Świat stanął na głowie.” – komentuje Amerykanin.”
  ………………………..
  do boju POLSKO, do boju! … kurwa aż mi dreszcze przeszły z dumy, że jestem Polakiem i nikim innym! a te kurwy szwabskie co nas plują, razem z żydami, to jedno i to samo żydomasońskie plemię aszkenazyjskie! … ale jak widać, nawet z multi kulti Zachodu normalni, biali nam kibicują! …

  Polubienie

 15. http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/01/feministki-sfiksowaly-po-zajsciach-w-kolonii-bronia-imigrantow-a-nie-kobiet-00730993.html
  „Wydawać by się mogło, że polskie feministki jednoznacznie potępią zajścia w Kolonii. Nic bardziej mylnego. Słynna z zachęcania kobiet do poślubienia „Księcia Orientu” zamiast Polaka, feministka i socjolożka Kinga Dunin w swoim felietonie dla „Krytyki politycznej” broni sprawców! Pod obrazoburczym tytułem – ‚Zgwałcony rok miłosierdzia’, autorka stwierdza, że należy zrozumieć postawę imigrantów. Są sfrustrowani, mieszkają w obozach, nie widzą perspektyw. Padło również sarkastyczne porównanie z Polakami, którzy mieliby w takiej sytuacji zapewne odmawiać różaniec. Na koniec zaapelowała o miłosierdzie dla bliźniego oraz dostrzeżenie faktu, że istnieją koszty imigracji.

  Z kolei profesor Magdalena Środa, w wywiadzie dla „Super Expressu”, potępiła sprawców jako mężczyzn, a także wykazała wyższość cywilizacji zachodniej nad islamską dzięki ideologii gender. Nie zmienia to jednak faktu, że w opinii feministki, większym zagrożeniem od islamskich imigrantów, są kibole. Taka postawa jest nadzwyczaj intrygująca, biorąc pod uwagę, że kibole nigdy nie hańbili się masowym gwałtem czy przemocą w stosunku do kobiet. Pytaniem retorycznym jest, czy panie zmienią zdanie, po zapoznaniu się z rozmówkami arabsko-niemieckimi”

  Polubienie

  • Pracuje jako Security w niemieckim „Obozie” dla uchodzcow i zapraszam Pania Kinge na slowko…Najlepiej na studniowke tych kochanych uchodzcow, gdzies okolo marca, jezeli czas pozwoli…Proponuje grubsza odziez, szczegolnie w miejscach intymnych, transport docelowy zapewniony.

   Polubienie

   • To jest kurwa potężny szok, że feministki rzekomo broniące kobiet i nienawidzące białych mężczyzn, popierają tych islamskich zwyrodnialców. I to nawet wtedy gdy gwałcą oni kobiety, a feministki są na to bardzo wyczulone.
    Feministki zdradziły kobiety za judaszowe srebrniki od fundacji Batorego. Soros dał aż 150 milionów złotych na lewacką propagandę i terroryzowanie niepoprawnych politycznie, więc i organizacje feministyczne się na ten gruby geld załapały.
    Feministki nienawidzą białych mężczyzn, ustalają im kodeksy kiedy można uprawiać seks a kiedy nie. Za to arabskim bydlakom pozwalają na wszystko. Jest na to wyjaśnienie: w Europie jest kryzys męskości, więc feministki podświadomie popierają brutalnych, ale męskich arabów – samców alfa. Wiele feministek ma podświadome marzenie o gwałcie, i taki arab jest tutaj idealny.

    Polubienie

    • I jeszcze Wielki Wchód Francji je finansuje to on za to wszystko odpowiada. Projekt lewicowej multikulturalnej landrynkowej unii europejskiej to projekt Wielkiego Wschodu Francji. TO jest właśnie fuck logic – najpierw doprowadziły białych europejskich mężczyzn do rozłamu do rozpaczy i spowodowały zniewieścienie ich a teraz marzą o brutalach o samcach alfa z dużymi kutasami mimo że wcześniej doprowadziły do zaniku męskości w Europie. To jest dopiero szatański plan.

     Polubienie

    • W kobietach jest bardzo dużo przewrotności, autodestrukcji, anarchii, dążenia wręcz do unicestwienia samych siebie i wszystkich wokół. Taka cecha pierwiastka żeńskiego – niszczenie.

     Polubienie

    • Wiesz Jarek jest jeszcze coś gdy nie daj boże kobieta zorientuje się że rozpracowałeś jej podświadomość to dopiero jest wrzask i krzyk harpii i jakaś nieokiełzana panika oraz plucie jadem nic tylko brać wiedźmina na taką kobietę. He he niestety kobiety olały sobie swoją podświadomość i z nią nie pracują dlatego takie są cyrki z feministkami.

     Polubienie

    • Niestety to jest prawda, Roni. Wystarczy tylko prześledzić artykuły Jarka na tematy damsko-męskie, w których ujawnia on prawdę o tym, jakie są kobiety. Prześledź sobie babskie komentarze pod nimi. Zaraz baby rzucają się na Jarka i oskarżają go o same najgorsze rzeczy. A to, że jest mizoginistą, że na bank go jakaś kobieta skrzywdziła, że jest głupi i niedojrzały, albo że na pewno brzydki i mu nie wychodzi z laskami XD Haha, no po prostu rozwala mnie to na maksa XD Takie oskarżenia nie mówią nic o naszym adminie. Natomiast mówią wiele, baaardzo wiele o tych właśnie kobietach. Szkoda, że większość z nich jest niestety tak głupia, że nie chce wysilić troszkę swojej mózgownicy i wyciągnąć wniosków z tego, co tu wielokrotnie pisze Jarek. Szkoda, że nie potrafią lub nie chcą wyciągnąć z tych artykułów pewnej średniej i dojść do sedna sprawy. One tu widzą faceta, co to nie jest wielce romantyczny i nie hołubi kobiet, haha XD Prawda jest taka, że żaden -izm jeszcze nie sprawdził się w praktyce. W teorii są może one dobre, ale nie w prawdziwym życiu. Romantyzm, to bujda na resorach, feminizm też się nie sprawdził. Kobiety, które tak się często na tym blogu bulwersują, nie chcą lub też nie są w stanie zrozumieć tego, że tak naprawdę Jarek chce dobrze dla nas wszystkich. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Tak jak już napisałam, feminizm się nie sprawdził. Kobiety miały według feministek robić zawrotne kariery, pieniądze, samorealizować się. Ale proszę, niech każdy z was mi tutaj powie – ile znacie w swoim realnym życiu takich kobiet, które naprawdę robią ogromną, zawrotną karierę? Owszem, większość kobiet dzisiaj pracuje, ale jaka to jest praca? 1200 zł na miesiąc, prawda? Może praca w Biedrze (nikomu oczywiście nie uwłaczając), gdzie kobiety muszą często nosić ciężkie rzeczy i bolą je kręgosłupy, to jest ta wielka kariera? To jest do jasnej cholery to, czego feministki pragnęły dla kobiet, tak? To jest ta wolność i samorealizacja? Uhahahaha XD To ja dziękuję za taki feminizm. Feministki już dawno niestety dokonały samozaorania, same siebie ośmieszyły, bo w tym feminizmie już dawno nie chodzi o ochronę praw kobiet. O ile emancypantki zrobiły dla nas wiele dobrego, tak współczesny feminizm to już niestety tylko popłuczyny po dawnym ruchu emancypacyjnym. Dzisiejszy feminizm to jakaś popieprzona subkultura, podług której należy brzydko wyglądać, bo ładny wygląd zarezerwowany jest dla tępych dzid, promujący w TV gender, homoseksualizm i inne takie rzeczy. Nie widzę, żeby te panie, które dumnie zwą się feministkami, zrobiły teraz cokolwiek dobrego dla kobiet. I tak samo jest z patriarchatem. Też nie jest dobry, bo zakłada ubezwłasnowolnienie kobiety, a poza tym winduje tylko niektórych mężczyzn, co jest niesprawiedliwe. Zarówno feminizm, jak i patriarchat są dobre tylko dla uprzywilejowanej grupy kobiet oraz mężczyzn. Tylko garstka mężczyzn robi wielkie kariery, pieniądze i spełnia wyśrubowane normy. I analogicznie – jeszcze mniejsza garstka kobiet robi te obiecane przez feministki niesamowite kariery. Większość zaś (zarówno pań, jak i panów) pracuje za marne grosze, długie godziny i często w szkodliwych warunkach. Ileś tak pewnie można pociągnąć, ale do cholery, ile można wegetować? Nie dziwota więc, że proletariat zaczyna się wkurwiać. Dlatego, tym bardziej apeluję do was drogie panie, nie utrudniajcie Jarkowi jego pracy. On chce dla nas wszystkich dobrze, on chce żeby te cholerne iluzje w końcu upadły. Jaki piękny byłby świat, gdyby wszystko było jasne, czyste i klarowne. Ja chcę, żeby w końcu te kłamstwa, którymi byliśmy przez całe życie mamieni, zostały zdemaskowane. Zawsze byłam osobą, która w sytuacjach damsko-męskich lubiła jasność i konkrety. Także szanowne panie, proszę mi się tu nie rzucać na admina jak wściekłe ratlerki XD Kiedyś będziecie mu dziękować 🙂

     Polubienie

    • W pełni się z tobą zgadzam analitycznie rozłożyłaś jedną i drugą ideologię niestety brak równowagi w stosunkach damsko-męskich jest katastrofalny dla całej cywilizacji. A co do związków hmm też nie lubię niedomówień no i wiesz kiedy może się udać związek tylko wtedy gdy jest zbieżność lub podobieństwo charakterów pasjii czy hobby . Zaraz ktoś zapyta a co z miłością. No cóż miłość jest jak kiełkujący kwiat tylko pielęgnowana i w odpowiednim środowisku czytaj wyżej jest wstanie powstać. Ta miłość z która nas tak bombarduje cale życie przez media rodzinę czy religie to tylko program i tzw. miłość hormonalna lub ekstaza hormonalna. Jak ktoś myśli tylko penisem a nie głową to przez pierwsze 2 – 3 lata ma ekstazę jak na narkotykach a potem tylko otchłań i płacz że się nie układa . A jak się ma układać jak się myśli penisem. A co do kobiet no cóż są na rozdrożu co innego świadomość a co innego podświadomość. Niestety wszyscy na tym cierpimy a kobiety jakoś się nie garną do pracy nad sobą. I dlatego ciężko znaleźć jakąś sensowna kobietę bo wiadomo ciało się zestarzenie a o czym potem gadać z taką.

     Polubienie

    • Bingo, Roni! Niestety, ubolewam bardzo nad stanem świadomości większości kobiet. Szkoda, że nie są w stanie zrozumieć pewnych rzeczy i wyciągnąć logicznych wniosków. I stąd się biorą różnego rodzaju oskarżenia facetów takich jak Jarek. Właśnie takich, którzy kurde mówią jak jest. Albo to samo było na blogu Marka Kotońskiego, o matko. Ja obu panów baaardzo szanuję i kibicuję im, podoba mi się ich postawa. Oby było więcej takich mężczyzn, a także kobiet, w ogóle ludzi którzy wiedzą, czego w życiu chcą. Bo większość niestety nie wie i robi tylko to, co trzeba, bądź to, co wypada, no bo co ludzie powiedzą? 🙂 I pełna zgoda, że miłość jest taka, hmmm… Przereklamowana. Tak jak piszesz, jest to hormonalny koktajl, dzięki któremu człowiek jest w stanie podobnym jak po zażyciu narkotyków. Traci się trzeźwy osąd sytuacji, więc jak cokolwiek ma się wówczas udać. Nie zastanawia cię, dlaczego tak mało ludzi na świecie wybiera świadomie samotność, singielstwo? Tylko większość ludzi jedzie utartym schematem. Ja myślę, że znaczna większość ludzi nie lubi samych siebie. Boją się samotności, bo boją się zostać sam na sam ze swoimi myślami, pragnieniami i uważają, że tylko wtedy będą dobrze się czuć, gdy ktoś się nimi zaopiekuje i obdarzy miłością. To jest dopiero egoizm! Oczekiwać, że ktoś zaspokoi głód miłości. Trzeba siebie samego najpierw mocno pokochać, taką szczerą, autentyczną miłością.Sobie samemu ją podarować, pokochać swój charakter i wygląd, swoje myśli, pragnienia, obawy. Pokochać samotność, ona potrafi być prawdziwym błogosławieństwem, darem. Ja poznałam tego rodzaju samotność i to jest coś pięknego. Nie usłyszysz ode mnie niczego złego na swój temat, bo za bardzo szanuję siebie. Owszem, mam wady, nie ukrywam tego, aczkolwiek to, co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletą. Więcej chyba we mnie z Lilith, niż z Ewy, bo nie jestem taką typową kobietą, która pragnęłaby zaręczyn, ślubu, kiecki, wesela i dzieci. Prawdę mówiąc, aż mnie zimne poty oblewają, gdy pomyślę o takich rzeczach. Analogie, co do mnie i Lilith? Patrząc, na niemowlęta, nie czuję dosłownie nic… Nie wiem, czemu, ale tak jest. Spojrzę i nie widzę nic fajnego. „Kobiety żydowskie, aby uchronić własne dzieci, szczególnie płci męskiej, przed krwiożerczą Lilith, rysowały kredą lub węglem pierścień na ścianie pokoju, w którym się urodziły. W środku zaś wypisywano zaklęcie: „Adam i Ewa. Precz Lilith! Ale Lilith nie tylko dusiła niemowlęta, reprezentowała ona także zagrożenie, jakie czai się na wszystkie kobiety w ciąży. pożerała bowiem ludzkie niemowlęta, a gdy dzieci chronione były anielskim amuletem, zwracała
     się przeciwko własnemu potomstwu.” Jestem też samotna wśród ludzi – ” W miejscu gdzie przebywa bogini Lilith, towarzyszą jej satyry, pelikany, sowy, szakale, strusie i węże.” „Innymi towarzyszami Lilith były strusie. Ptaki te nie wysiadują swych jaj, lecz przypatrując się im pozwalają, by ogrzewało je słońce, dlatego stały się one symbolem medytacji i zadumy.” Inna postać to pelikan. Symbol tego ptaka jest ambiwalentny, ponieważ z jednej strony uosabia on dzieciobójstwo, gdyż zabija on swe niesforne młode, z drugiej zaś przypomina o zmartwychwstaniu, ponieważ po trzech dniach budzi on swoje dzieci, karmiąc je własną krwią, pochodzącą z ran, które sam sobie zadaje. W ten sposób pelikan staje się symbolem ofiarnej miłości macierzyńskiej i ojcowskiej. Ale ponieważ pelikan żyje najczęściej na pustkowiach, jest on też ucieleśnieniem samotności, żalu i melancholi.”Lilith jest także związana z patologiami macierzyństwa. Matka rodząc dziecko daje go światu jako cząstkę samej siebie. Dziecko, stanowiąc pierwotnie jedność z ciałem matki, przez długi czas po urodzeniu pozostaje od tego ciała bezpośrednio zależne. Ten biologiczny węzeł wytwarza szereg cech więzi psychicznej pomiędzy matką i dzieckiem, która stanowi podstawę miłości macierzyńskiej. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy ta bezwarunkowa miłość macierzyńska przybiera wypaczone formy; w horoskopach kobiet symbolizowane jest to często przez położenie Lilith oraz jej aspekty z Księżycem, np. koniunkcja lub opozycja, albo z Ceres. Mitologiczna Lilith jest przeciwieństwem kosmicznej zasady Księżyca jako ucieleśnienia płodności i życia. Bogini Lilith dusi niemowlęta, a gdy nie może tego zrobić, zabija własne dzieci. Również w horoskopie symbolizuje ona różne wypaczenia w macierzyństwie, do których zaliczyć można z jednej strony zupełny brak zainteresowania matki własnym dzieckiem, z drugiej zaś nadmierną opiekuńczość.

     Czarny Księżyc może być także odpowiedzialny za aborcję, lęk przed posiadaniem dzieci, wszelkie problemy ginekologiczne uniemożliwiające zajście w ciążę, poronienia, porzucenie dziecka lub kradzież dziecka, symbolizować może również pigułkę antykoncepcyjną – kościół katolicki określa ją jako narzędzie i wymysł Szatana (Lilith). Ponadto Kościół stanowczo przeciwstawia się aborcji nie tylko dlatego, że może być ona zabójstwem, lecz także i dlatego, iż jest ona świadectwem grzechu seksualnego. Kościół naucza przecież, że każdy stosunek płciowy, który nie ma na celu prokreacji, jest grzeszny. Jane Hurst w swojej książce pt. Historia aborcji w Kościele Katolickim zauważa, iż świadomie dokonana aborcja dowodzi tego, że partnerzy seksualni nie połączyli się z zamiarem prokreacji. Z tej przyczyny aborcję zawsze należy uznawać za czyn naganny. Stanowisko Kościoła w kwestii stosunków seksualnych jest głównym powodem potępienia aborcji, oczywiście obok argumentu, że ludzkie życie jest świętością od momentu poczęcia. Kosmiczna zasada Lilith odzwierciedla tutaj problematykę tych trudnych i kontrowersyjnych zagadnień.” „No i na koniec najciekawsze: „To dlatego Lilith ma ogniste włosy – to symbol niewolącego ją WZORCA. To „pieczęć” ognia – męskiego pierwiastka – Ducha, który ją pierwszy skrzywdził w archetypie Adama i naznaczył wzorcem kata i ofiary. Włosy ściśle związane są z archetypem umysłu, świadomości i mocy. Innymi słowy, ognista Lilith to zbiorowy cień wszystkich mężczyzn, którzy krzywdząc kobiety, krzywdzą tak naprawdę swoją wewnętrzną Boginię/ Ciało.” 🙂

     Polubienie

    • „Bóg stworzył świat i w każdym kościele słyszysz, że stworzył Adama i Ewę po tym, jak stworzył wszystko inne. To kłamstwo. Na początku stworzył Adama i Lilith, ale tego nie mówi się ludziom. Istnieją pewne powody, dla których tak właśnie jest. Bóg stworzył Adama i Lilith z tego samego błota. To mit, ale niesie z sobą ogromne znaczenie. Wskazuje to na całkowitą głupotę Boga: stworzył malutkie łóżko, tylko jedno, z męską, szowinistyczną ideą, mówiącą, że Adam będzie spał na nim, a Lilith na podłodze. Kobieta nie mogła być równa mężczyźnie.

     Począwszy od tej chwili całe chrześcijaństwo występuje przeciw równości. Jeżeli sprzeciwił się jej Bóg, wówczas równość, równe możliwości dla wszystkich, nie mogą zostać zaakceptowane. Dlatego chrześcijaństwo jest przeciw komunizmowi, przeciw anarchizmowi.

     A ja mówię, że Bóg był skończonym głupcem, ponieważ kiedy tworzył ludzką parę, powinien był przynajmniej zrobić podwójne łóżko. Już pierwszej nocy doszło do walki, która trwa po dziś dzień. Lilith chciała spać na łóżku i Adam też chciał spać na łóżku, ale ono nie pomieściło obojga. Adam zrzucił więc Lilith z łóżka, potem Lilith skoczyła na Adama i on z kolei wylądował na podłodze, tylko dlatego, że głupi Bóg nie pomyślał wcześniej, że potrzebne było podwójne łóżko! Na drugi dzień Adam nie zadał Bogu właściwego pytania: „Dlaczego nie dałeś nam większego łóżka?”, które wydawałoby się czymś logicznym, ale powiedział: „Nie mogę dłużej tolerować tej kobiety, która chce mi być równa”. I Bóg zabił Lilith, swoją własną córkę. Bóg również był męskim szowinistą. Faworyzował Adama, chociaż nie było to sprawiedliwe wobec Lilith, a ta niesprawiedliwość posunęła się nawet do zbrodni. Zamordował własną córkę, ponieważ domagała się równości.

     Tak więc Bóg uśpił Adama i wyjął mu kość z żebra – pierwsza operacja chirurgiczna – i z tej kości stworzył Ewę. Nigdy już nie będzie mogła oświadczyć, że jest równa mężczyźnie; przecież jest tylko jego kością żebrową. Będzie służyć mężczyźnie, będzie mu oddana, będzie go czcić. Wieki powtarzania słów, że na początku Bóg stworzył Adama i Ewę sprawiły przynajmniej to, że kłamstwo wydaje się być prawdą.

     W Chinach wierzy się, że kobieta nie ma duszy. Jest tak jakby była meblem; od tysięcy lat w Chinach jest tak, że jeśli mąż zabije żonę, nie uważa się go za zbrodniarza. Żona jest jego własnością. Możesz zniszczyć krzesło, możesz zniszczyć wszystko, co posiadasz i nie będzie to zbrodnią. Ponieważ kobieta nie ma duszy – nikt nie został zamordowany.

     Również w Tajlandii wierzy się w to, że kobieta nie ma duszy. Chrześcijanie przez stulecia zabili miliony kobiet, tylko z tego powodu, że ich tradycja była o wiele starsza, niż samo chrześcijaństwo. Nazywano je czarownicami. Chrześcijaństwo sprawiło, że słowo „czarownica” odbiera się jako coś szpetnego, szkaradnego. „Czarownica” oznacza mądrą kobietę, a nie kobietę, która ma stosunek z diabłem. To już jest chrześcijański wymysł. Nie mogli tolerować mądrych kobiet, bo jak można by wtedy nazwać księdza, biskupa, kardynała czy papieża? Czyż kobieta może być mądra? – nie, nigdy! Tylko mężczyzna może być mądry. A ponieważ te kobiety były z pewnością mądrzejsze od mężczyzn – miały za sobą długie dziedzictwo – jedynym sposobem zniszczenia ich było znalezienie wytłumaczenia.

     Kobieta nie może pójść do nieba z ciałem kobiety. Po pierwsze musi być cnotliwa, nieskalana, całkowicie oddana mężowi; wówczas w następnym życiu będzie się mogła odrodzić jako mężczyzna – z tej właśnie cnotliwości bycia niewolnicą. Niewolnictwo jest cnotą! Posłuszeństwo jest cnotą!

     I to nazywacie cywilizacją?

     Jeden z tych mnichów powiedział, że chrześcijaństwo stworzyło cywilizację. Całkowity nonsens i absurd!”

     OSHO

     Polubienie

    • mongloly/azjaty nie maja duszy bo to sztuczne twory, biala rasa istnieje od zawsze nikt nic nie stworzyl owszem rozne bozki modyfikowaly nas, ostatnia modyfikacje zrobily szaraki produkując wlasnie mongolow i dusza do takich sztucznych tworow sie nie przeczepią, sanctus nie medytujesz i siejesz disinfo lucka, nie wiem która bajka jest bardziej infantylna lucka czy yahwcka wygladaja na b zblizone

     Polubienie

    • Piękne są te słowa, które tutaj przytoczyłeś drogi Sanctusie. Znam doskonale ten mit o Lilith i zawiera on w sobie bardzo uniwersalną prawdę o relacjach damsko – męskich. Można bowiem rzec, że Lilith była taką pewnego rodzaju pierwszą na świecie emancypantką. Nie chciała być poddaną mężowi i za to spotkała ją kara. Kłamstwo powtarzane katolikom przez lata, jakoby Bóg jako pierwszych stworzył Adama i Ewę, zrobiło swoje. To przecież w dużej mierze KK przyczynił się do umacniania patriarchatu. I sama doświadczyłam tego na własnej skórze. Miałam kilku chłopaków, wszyscy pochodzili z katolickich rodzin. I najśmieszniejsze było to, że oni sami niespecjalnie byli wierzący. Nie uczęszczali do kościoła, jeden z nich był nawet antyklerykałem. Tylko, co z tego, skoro mieli myślenie typowo patriarchalne. Każdy z nich chciał, abym została jego żoną, urodziła mu dzieci i była potulną, grzeczną kobietką. Każdy z nich chciał mieć władzę i kontrolę nade mną. Wiele razy mówili mi, że pragną tego, abym urodziła im dzieci i była ich żoną. Kiedy ja mówiłam, że nie chcę żadnych dzieci, oni nie przyjmowali tego do wiadomości. Kiedy jednak docierało do nich, że mówię poważnie, porzucali mnie. Jednego ja zostawiłam. Dla nich ja miałam być od spełniania ich zachcianek. Mój ostatni ex dobiegał trzydziestki i miał strasznie silny tatusiowy instynkt. Po czterech miesiącach (!) spotykania ze mną, non stop truł mi o dziecku. Nie mogłam tego słuchać. Próbowałam rozmawiać, tłumaczyć, ale co z tego, skoro na nic się to zdało. On miał instynkt, a ja byłam od tego aby to życzenie spełnić. On nie liczył się z tym, że to kobieta chodzi te 9 miesięcy w ciąży i musi znosić wszelkie niedogodności z tym związane, później przejść bolesny poród, a potem zajmować się tym dzieckiem, bo nie oszukujmy się, początkowo to kobieta głównie spędza czas z niemowlęciem. Ale on nie liczył się z moimi uczuciami. Ja mu miałam rozłożyć nóżki, dać się zapłodnić, potem szybciutko urodzić i z uśmiechem się tym dzidziusiem zajmować. Inny mój ex, jak mnie rzucił i znalazł sobie nową laskę, to pamiętam, co mi matka powiedziała: „Ciesz się, że ci dzieciaka nie zrobił, bo miałabyś już całe życie złamane.” Z tamtą się ożenił i ma z nią teraz córeczkę. Bo to był kolejny taki facet, który potrzebował potulną i uległą żonkę, matkę-polkę. Tylko na ulicy to za mną by się obejrzał. Jak się żonka znudzi, to będzie szukał seksownej, wyzwolonej kobiety, znającej swoją wartość. Wiem to doskonale od znajomej prostytutki. Pod jej blok non stop podjeżdżają samochody, w których zobaczyć można dziecięce foteliki. Widać żonki się znudziły. Widać małżeństwo się nie sprawdza. Widać ona potrafi im dać coś, czego nie potrafiła dać żadna z żon tych panów. Faceci wiążą się z potulnymi Ewkami, ale podświadomie pragną ostrej Lilith. Cóż ja mogę powiedzieć. Nie będę Ewą 🙂 Pozdrawiam.

     Polubienie

    • O ciekawych rzeczach mówisz ale dla mnie samotność to jednak straszna trwoga cytując słowa pewnej piosenki. Bo widzisz życie dl samego siebie nie wiem czy jest takie całkiem sensowne i wspaniałe trzeba znać pewne granice bo potem przeradza się to w narcyzm czy egocentryzm. Nie chodzi mi tutaj o jako taką samotność chociaż ta też jest dotkliwa chodzi mi tutaj o tę samotność w grupie społecznej (w domu, w szkole, w pracy czy na ulicy) Chujowo jest gdy każdy cię ignoruje lub nie rozumie, gdy jest się poniżanym czy pogardzanym lub wyśmiewanym . Traktowany jak piąte koło u wozu jak czarna owca. A wiesz czego najbardziej nienawidzę w ludziach – tego że ktoś z bliskich mi osób czy znajomych z pracy czy kiedyś ze szkoły załatwia pewne sprawy także dotyczące mnie z moimi plecami , nie cierpię tego. Albo gdy jestem postawiony przed faktem dokonanym, jak ktoś za moimi plecami podejmuje za mnie decyzje. Wielokrotnie się na tym przejechałem. I być może samotność jest to jakiś sposób na pozbycia się tych problemów ale nie do końca. Z resztą sam się rodzisz, sam żyjesz i sam umrzesz. Aha jestem za związkami ale bez tych programów i konwenansów, za świadomymi związkami bo chyba nie po to stworzono dwie płcie aby żyć samemu było by to nudne ale jak znaleźć choćby w małej część tą bratnią duszę o to dopiero filozofia. To tak jak granie w lotka. Życie jest krótkie dlatego wchodzi się w związki aby choć na chwilę zakryć poczucie samotności. A co do dzieci hmm u mnie to nie kwestia czy chcę mieć czy nie ja ich nie będę miał. Dużo rzeczy widziałem w życiu. Widziałem jak ex żona mojego wujka niszczy mu życie jak zastrasza go a on nic nie może zrobić jest jak ta dupa wołowa jak zabiera dzieci do Niemiec dostaje tam zasiłek i jeszcze on musi płacić alimenty w złotówkach. Widziałem jako 13 latek co się z nim dzieje w czasie separacji czy rozwodu to było straszne. Alkohol i myśli samobójcze. Po prostu zabrała dzieci i uciekła do Niemiec. Powiedz m i co to za życie jak możesz oglądać swoje dzieci tylko przez skype dlatego wolę działać profilaktycznie i nie mieć dzieci bo potem z moją wrażliwością to albo bym z sobą skończył albo z matką moich dzieci. Szkoda zdrowia a żyje się raz poco ładować się w wieloletnie wojny czy kredyty na ex żonę.

     Polubienie

    • jak się z kurwa zadasz to później jest przejebane, dokładnie tak, później się tylko mozna zajebac albo kogos, baby to chuje z cycami trzeba uwazac z kim się zadajesz jak na polu minowym nigdy nie wiesz kiedy ci wybuchnie w twarz -_-

     Polubienie

    • Roni, doskonale wiem o czym piszesz. Przeżyłam również w życiu ten rodzaj samotności, o którym wspomniałeś. I tamta samotność jest okropna. Dziś mam samotność piękną. Nie żyję sama dla siebie – pomimo, że nie mam chłopaka, męża ani dziecka. Ale jednocześnie mam ten swój świat, do którego nie wpuszczam, nikogo, taki swój tajemniczy ogród. Poczułam się ze sobą szczęśliwa, tak po prostu. To, że nie będę chciała mieć dziecka, instynktownie chyba czułam już w wieku 5 lat. Dziewczynki woziły lalki-dzidziusie w wózkach, a mnie nie interesowały żadne dzidziusie. Lgnęłam też mocno do takich osób, które nie miały własnych dzieci. Gdy skończyłam 15 lat, powiedziałam mamie, że nie będę miała męża ani dzieci. Śmiała się z tego. Kiedy miałam 20 lat i nadal podtrzymywałam swoje zdanie, trochę ją to chyba przeraziło. Dziś myślę, że zaakceptowała moją decyzję. Dobrze, że mam brata, to może on chociaż da jej wnuki 😉 Chociaż brat ma dopiero 16 lat, więc będzie musiała trochę poczekać. 😉 Napisałeś, że ty po prostu dzieci nie będziesz miał. Odczuwam to podobnie. Nie jestem już głupiutką nastolatką i nie jest to kwestia rozstępów na brzuchu i utraty figury. Nie jest to kwestia strachu przed porodem, bo gdybym chciała mieć dziecko, to i pewnie poród bym jakoś przeżyła. Ja po prostu nie widzę miejsca dla dziecka w moim życiu, ani teraz ani za 10 lat, ani za 20. Po prostu. I zgadzam się również, że patrząc na różne rodziny, na to jak spaczone są w nich relacje, człowiek po prostu nie chce powielać tych błędów. Lepiej jest być mądrym i przezornym człowiekiem i nie sprowadzać na ten łez padół kolejnej istoty, która tak naprawdę będzie cierpieć. Bo co ją tu czeka? Wyścig szczurów, walka o byt? Kto normalny chciałby skazać swoje dziecko na coś takiego? Co do małżeństwa, to również nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Przed ślubem najczęściej wszystko jest ok, dopiero po nim okazuje się, że trafiliśmy na męża – tyrana, albo żonkę – psychopatkę, niezrównoważoną emocjonalnie. Naprawdę, uważam że mądry, świadomy człowiek nie wpakuje się w gówno, jakim jest małżeństwo. Parafrazując słynne powiedzenie, wolę być Polką mądrą przed szkodą, po prostu 🙂 Więc nie pakuję się w te rzeczy, bo wiem, że nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Szkoda, że tak niewiele osób zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę. No, ale trudno, całego świata nie da się zbawić.

     Polubienie

    • TO ja jestem w jeszcze gorszej sytuacji bo wiesz ty masz brata a ja jestem jedynakiem i o jest dopiero piętno na całe życie a wiesz dlaczego bo zawsze będzie się na straconej pozycji. Bo rodzeństwo w życiu dorosłym to potęga a tak to co no cóż. Miałem kiedyś dość ciekawą (tak mi się wydawało) dziewczynę ale niestety nie tylko dostałem kosza ale zostałem upokorzony z związku z tym że jestem jedynakiem. Oj nikomu tego nie życzę . Mógłbym wszystko ścierpieć, zdradę być może ale nigdy nie upokorzenia. Dlatego wprost rodzicom powiedziałem wy nie daliście mi rodzeństwa to ja wam nie dam wnuków i tyle. W dzieciństwie w ciężkich chwilach a takie były mogłem liczyć tylko na siebie bez rodzeństwa przecież gdybym chodził na skargi do mamusi to dopiero by było, chyba bym się zapadł pod ziemię. Jestem zbyt honorowy i dumny aby jeszcze się samemu upokarzać. Dlatego mówię samotność to straszna trwoga. Nic gorszego chyba nie ma w tym łez padole.

     Polubienie

    • To rzeczywiście nie zazdroszczę w tym przypadku, u mnie jest bardzo duża różnica wieku pomiędzy mną a moim bratem, 10 lat rocznikiem, a właściwie prawie 11, bo ja jestem z lutego a on z grudnia. Czyli rocznikowo ma teraz 16 lat, ale skończy je dopiero w grudniu. A ja urodziny będę mieć zaraz. Akurat mój brat jest super ogarnięty i świetnie się dogadujemy. Myślę, że moi rodzice są już pogodzeni chyba z moją decyzją, a przynajmniej tak mi się wydaje. Wiele nieprzyjemności spotyka ich jednak z tego powodu ze strony reszty rodziny. Uważam, że bardzo mądrze powiedziałeś swoim rodzicom. To jest twoje życie i twoja decyzja. Nikt nie przeżyje życia za ciebie i powinni się z tym pogodzić. Owszem, jesteś ich dzieckiem, ale przede wszystkim jesteś oddzielną, odrębną istotą i masz prawo pokierować swoim życiem, tak jak tylko masz na to ochotę. I nikomu nic do tego. Ja przez długi czas opiekowałam się moim bratem, rodzice oboje pracowali, zaprowadzałam go i odprowadzałam z przedszkola, pomagałam w lekcjach, do wieczora byliśmy zawsze sami w domu, dopóki rodzice nie wrócili z pracy. I on musiał mnie zawsze słuchać, był wpatrzony we mnie jak w obrazek, to co ja powiedziałam to było święte, nawet mamy tak nie słuchał jak mnie. I ja widzę, że bycie pierwszym dzieckiem rodziców bardzo wpłynęło na mój charakter. Przez pierwsze 10 lat mojego życia byłam jedynaczką, więc wszystko kręciło się wokół mnie. Później, jak już miałam brata, to ja mu wydawałam polecenia i trzeba było mnie słuchać. I do dziś taka jestem. Lubię rządzić, rozstawiać wszystkich po kątach, nie ma takiej siły, która zmusiłaby mnie do robienia czegoś, na co nie mam ochoty. Kompromis? Takie słowo w moim słowniku KOMPLETNIE nie egzystuje. A brat jest już całkiem inny pod tym względem. Kompromisowy, chętny do współpracy, co mu powiesz to pójdzie i zrobi.

     Polubienie

    • Z moim bratem wszystko jest w porządku, teraz ma 16 lat i to jest takie wielkie chłopisko, że jakby chciał mi przypierdolić, to zmiótłby mnie z ziemi jednym ruchem ręki (mam 158 cm wzrostu i ważę 47 kg). Jak wyjdziemy na ulicę, to ludzie, którzy nas nie znają, biorą nas za parę. Bo on jest kawał chłopa, a ja jestem drobna i młodo wyglądam. Teraz to pomiędzy nami jest układ partnerski i nikt nie jest nigdzie tłamszony. Kiedy ja miałam 14 lat, a on miał 4, to chyba automatycznie musiał się mnie słuchać jako starszej, jak zostawałam z nim sama, no nie? Może to, że nie pozwoliłam mu wsadzić palca do kontaktu gdy miał na to ochotę, nazwiesz tłamszeniem? Fuckin’ logic.

     Polubienie

    • Fakt, bywam ostra, ale mam to do siebie, że nie chowam długo urazy 😉 W sumie możesz podać link, bo nie sprawdzałam tego, a jestem ciekawa. Pozdro 🙂

     Polubienie

    • Btw, takiej relacji, jaką mam teraz z moim bratem, to bym życzyła każdemu. Ojciec nam od zawsze wpajał, że mamy tylko siebie nawzajem i że mamy się szanować i sobie w każdej sytuacji życiowej pomagać, bo kiedyś przyjdzie w życiu taki moment, że będziemy mieli tylko siebie. Także na brata proszę mi nie wsiadać, bo jestem gotowa osłonić go własnym ciałem i bronić jak lwica, hehe.

     Polubienie

    • Także czytaj proszę gmo ze zrozumieniem, bo ja pisałam o czasach, kiedy on był malutkim kilkuletnim chłopczykiem. Rozumiem, że według twojej logiki miałam mu na wszystko pozwalać, tak? Nawet na to, żeby zrzucił na siebie garnek z gorącą wodą, no nie? Oj, ludzie, ludzie. I to ja nie chcę mieć dzieci. A niektórzy jak widać kompletnie nie mają pojęcia o ich wychowywaniu. Jak matka z ojcem byli cały dzień w pracy, to miałam dziecko puścić samopas, a sama gadać pół dnia z psiapsółkami przez telefon, tak? Poza tym nie wiem czy zrozumiałeś, ale napisałam o pewnej różnicy, jaka jest pomiędzy pierwszym dzieckiem jakie mają rodzice, a każdym kolejnym. To pierwsze zawsze jest trochę inne, niż każde kolejne. Bo kolejne dzieci wychowują się z rodzeństwem, a pierwsze jest na początku samo.

     Polubienie

    • Także zrozum gmo, że ludzie dorastają i relacje pomiędzy nimi zmieniają się z czasem. Wiadomo chyba, że inaczej traktowałam brata kiedy był 4-letnim chłopczykiem, a inaczej teraz kiedy to już jest chłop jak dąb. A to, co chciałam przekazać, to po prostu różnice pomiędzy dzieckiem pierwszym, drugim i kolejnym w rodzinie, jeśli jest. Bo żadne z tych dzieci nie jest takie samo, nawet jeśli wychowało się w tym samym domu. Każdy psycholog ci to powie, że to, którym byłeś dzieckiem w kolejności ma wpływ na to jaki jesteś. Nie wiem gmo, czy masz dzieci, z tego co wywnioskowałam to chyba nie i wiesz co? Życzę ci żebyś ich nie miał, albo miał dopiero jak się trochę podszkolisz w tej kwestii. Bo na tym polu jest u ciebie słabo. Brak nawet teoretycznej wiedzy.

     Polubienie

    • „Kiedy ja mówiłam, że nie chcę żadnych dzieci, oni nie przyjmowali tego do wiadomości. Kiedy jednak docierało do nich, że mówię poważnie, porzucali mnie.” – idioci i kretyni przecież taka kobieta to skarb jezu ile stresów można było by uniknąć i człowiek nie zostałby złapany w pułapkę niechcianego dziecka i alimentów wiem jak to wygląda. Mam taki przykład w rodzinie. Same upokorzenia i stres. Ja bym takiej kobiety nie porzucił. Ja niestety trafiałem albo na roszczeniowe księżniczki albo na borderline -wampiry. A zresztą nie stać mnie na takie luksusy jak dziecko. Jeśli ktoś jest odpowiedzialnym to chyba nie wchodzi w te obowiązki będąc gołodupcem ale większość kobiet tego nie rozumie tylko te pierwotne instynkty w głowie i macicy.

     Polubienie

    • Ano widzisz, jak to jest. Te właściwe osoby nie mogą na siebie trafić. Strasznie to jest popieprzone, takie osoby nie mają lekko. Zresztą, sam o tym doskonale wiesz. Tak, większością kobiet rządzi chęć posiadania dziecka i tylko to się dla nich liczy, nic innego. Btw, wiesz ile ja się obelżywych słów na swój temat nasłuchałam? Że jestem zimną suką, że jestem bez serca, że jestem spaczoną kobietą, albo że w ogóle nie można nazwać mnie kobietą, bo przecież KAŻDA prawdziwa kobieta pragnie mieć dzieci. Ech…

     Polubienie

    • Gmo jednak nie jedziemy na tym samym wózku mówisz że masz brata głupi – ale jest i to się liczy więc sorry ale nie wiesz jak to jest być samotnym.

     Polubienie

    • ten sam wozek on w innym dalekim kraju ja w innym tyle ze mnie by pochowal jakbym się przekrecil ale to chyba nie o to chodzi

     Polubienie

    • Gdzie tam spaczona z resztą u mnie jest to samo. Grunt aby być sobą i nikogo nigdy nie udawać. To bardzo ciężkie w świecie społecznych konwenansów ale do zrobienia. Może dlatego ludzie się śmiali poniżali mnie dlatego że byłem sobą ale jak kto się mówi co cię nie zabije to cię wzmocni. Przecież imię też do czegoś zobowiązuje bo moc pieczętującą.

     Polubienie

    • Zgadzam się z tobą. Dlatego powiedziałam, że nie dam się im, a w ogóle to od jakiegoś czasu zauważyłam, że źli ludzie mają na mnie coraz mniejszy wpływ, że jakoś w ogóle przestali na mnie oddziaływać. I bardzo dobrze, hehe. Ze mną nie wygrają.

     Polubienie

    • nawet meneli chowają za panstwowe wiec laski (łaski) nie robi -_- no tak czasami trzeba ł uzyc nie można ciagle leciec na l -_-

     Polubienie

    • No właśnie, przynajmniej na starość, jak już zostanę z kotem, to będę miała do kogo gębę otworzyć, bo jest ten brat.

     Polubienie

    • kobiety w polsce potrzebują sprawnego dostarczyciela dobr, w tu jednak ciężko się zarabia kase wiec to mnie nie dziwi a swoja droga większość to księżniczki z lewymi rekoma do roboty

     Polubienie

    • No to już mamy w Polsce grupę bab witających chlebem i solą, jak to czynili w 39 warszawscy żydzi wobec Niemców.
     Bardzo mnie ciekawi jakie klimaty w tej kwestii panują wśród polskich służb mundurowych, które non stop odbywają szkolenia na wypadek różnych zagrożeń.
     Czy rozkazy odgórne będą takie jak na zachodzie? Czy nasi będą je wykonywać wzorem swoich zawodowych kolegów z Niemiec, Francji, czy Szwecji?
     To bardzo ważna informacja dla Polaków i Polek. Czy powinnam być pewna lojalności policji i innych służb wobec Polaków?
     Oczywiście, ale należymy do fermy unijnej i nie jestem do końca przekonana, czy wszyscy Polacy zachowają się w razie ,,w” jak Orban i jego naród.
     Czy ma ktoś informacje na ten temat? O moralach panujących wśród naszych stróży. Po której stronie staną?

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Morale są jak najbardziej w porządku dziwię się że jeszcze Pis zwleka z zamknięciem granic. Wszyscy w okół już to zrobili. Straż graniczna i wojsko jest w miarę ok gorzej ze służbami i policją. Ale tam też już są czystki.

     Polubienie

    • Pis ktory tworzy panstwo katolickie oparte na zasadach katolickich ,wspolpracujac z(kolaborujac) episkopatem dewiantow ,bedzie w duzej mierze wykonywal polecenia masoneri koscielnej. W odezwie na apel papieza polscy biskupi pragna wychodzic przed szereg I nie spodziewalbym sie tu jakis ostrych dzialan pod wzglede zabezpieczen granic przed dzikusami .Obowiazkiem kazdego Polaka jest chronic swoje kobiety I dzieci.W prypadku napasci naley bic po gebie miglanow a spuchnie.Jesli wladze nie beda potrafily obronic Polakow ,bedziemy musieli sie sami bronic I to szybko.To zorganizowana akcja przeciw bialemu spolezenstwu europy ale prawdziwym celem teraz bedzie ludnosc na wschod od ODRY I dalej.Ten najazd za przyzwoleniem marionetek politycznych to wojna rasowa,

     http://demotywatory.pl/4603448/Niemieckie-kobiety-oskarzaja-i-pytaja-?utm_campaing=top36&utm_source=top36&utm_medium=web

     Polubienie

    • http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/76427-czemu-zydzi-nienawidza-polakow-spotkanie-z-dr-ewa-kurek
     „„Pierwsze tradycyjne prawo żydowskie mówi o możliwości składania w ofierze życia części Żydów w celu ratowania życia reszty społeczności żydowskiej(…)

     Okazało się, że Żydzi nie są zainteresowani walką o wolność Polski. Ludzie tacy, jak Berek Joselewicz stanowili ułamek procenta społeczności żydowskiej. Natomiast po odzyskaniu niepodległości przez nasz kraj w 1918 roku Żydzi zażądali utworzenia w dzielnicach żydowskich polskich miast autonomii żydowskich – takich mini państewek . Polski Sejm odrzucił te żądania i ten fakt wzbudził, wg Ewy Kurek, nienawiść Żydów do Polaków.

     Obraz stosunków polsko-żydowskich podczas okupacji hitlerowskiej i zagłady Żydów jest wypaczony przez fakt, że wojnę przeżyli przede wszystkim Żydzi zasymilowani, mieszkający przedtem wśród Polaków. Jednak 85% Żydów w Polsce to byli Żydzi, którzy mieszkali od pokoleń w swych tradycyjnych dzielnicach, niezwiązani z Polską, nie znający nawet polskiego języka. Wyznawali na ogół chasydyzm, a ich życie regulowały gminy żydowskie. Oni wszyscy padli ofiarą Holocaustu i nie pozostawili po sobie prawie żadnych świadectw. Zostali zapomniani.

     Po klęsce Polski w 1939 roku elity żydowskie postawiły na współpracę z Niemcami. Za cenę uległości wobec nich chciały uzyskać realizację swojego planu utworzenia żydowskich autonomii w dzielnicach żydowskich /gettach/. Nie można tego uważać za zdradę Polski, gdyż polscy Żydzi czuli się zupełnie odrębnym od Polaków narodem /i byli nim/.
     Gdy Niemcy ustanowili getta w których rządziła /pod nadzorem Niemców, oczywiście/ czysto żydowska administracja i policja, większość Żydów była z tego zadowolona.”

     Polubienie

    • Cytat: ” Gdy Niemcy ustanowili getta w których rządziła /pod nadzorem Niemców, oczywiście/ czysto żydowska administracja i policja, większość Żydów była z tego zadowolona.”

     -Ale jak wytłumaczyć te całe powstania w gettach i ich pacyfikacje? Szwabom się potem odwidziało?

     Polubienie

 16. Niestety powiem krótko i dosadnie.

  Pewien mason trzydziestego trzeciego stopnia który nazywał się Albert Pike powiedział tak.
  Może nie zacytuje tego dokładnie bo nie mam przy sobie źródła.

  Trzecia wojna światowa musi być spowodowana pomiędzy światem chrześcijańskim a muzułmańskim.

  Jego myśli i plany są realizowane własnie teraz na naszych oczach w XXI wieku.
  Radzę zapiąć pasy.
  Nie ubłagalnie zbliża się jazda bez trzymanki.
  To było zaplanowane.
  Czytałem pewne książki i źródła.

  To tyle.

  Czytelnik sam sobie pewne wnioski urabiać winien.

  To się stanie już niebawem.

  Siedzimy tu w Europie niczym na bombie wodorowej. Tylko nie wiemy kiedy aktywuje się ten śmiercionośny zapalnik. On aktywuje tą bombę i zmiecie cywilizacje białych europejczyków.

  Cieszcie się jeszcze radościami życia codziennego. Szanujcie się i próbujcie zrozumieć drugiego człowieka. Róbcie to co sprawia wam przyjemność, przemyślcie pewne sprawy i odpoczywajcie. Bo ten czas niedługo może się skończyć. Nie będzie czasu na przyjemne rzeczy, miłość i hobby. Nastanie trwoga, smutek i łzy, kiedy kalifat wkroczy do Polski.

  Polubienie

  • I jeszcze zapomniałeś dodać że ten generał konfederacji był bardzo bliskim kolegą innego okultysty a mianowicie Adama Mickiewicza. Cieszę się że moje dzieciństwo i młodość jako tako przeszło bokiem. Ale współczuję przyszłym pokoleniom bo będzie jednak coraz gorzej.

   Polubienie

   • “Cieszę się że moje dzieciństwo i młodość jako tako przeszło bokiem. Ale współczuję przyszłym pokoleniom bo będzie jednak coraz gorzej.”

    [ Powyższy cytat jest jedynie inspiracją, a nie ,,wycieczką” do autora tych słów]

    Skoro przeszło bokiem, to możesz spojrzeć z perspektywy, jako obserwator.
    Czy ja wiem, czy gorzej czy lepiej? Z punktu widzenia jednostki, a nawet pokolenia pewnie gorzej, ale jest to częścią składową o wiele większego mechanizmu – cywilizacji.
    Ktoś powie: Co to za pieprzenie filozoficzne? Co mnie obchodzi jakaś cywilizacja, gdy moje życie maluje się bardzo czarno?

    Powiedz mi Roni: Jakie są cele obecnej, na tym etapie, naszej cywilizacji?

    Czy dobrostan, poszerzanie wiedzy, rozwój, współdziałanie i zrozumienie w relacjach z człowiekiem i otaczajaca go NATURĄ?
    Tylko niepopawny romantyk, zaszyty w swoim hermetycznym swiecie w to uwierzy.

    Chociażby Europa. Czy swój obecny stan rozwoju zawdzięcza tylko sobie? Czy czasem podstawy tego stanu rzeczy nie były krzywdą innych, według niej ciemniejszych narodów?
    Człowieka żerującego na innych prędzej czy później dopada sprawiedliwość. Ta sprawiedliwość to nic innego jak zrównoważenie energii.

    To samo dotyczy narodu, kontynentu, cywilizacji.

    Budzenie się ludzi – dobre określenie, ponieważ wcześniej dali się uśpić, ogłupić, zaciemnić, podporządkować zarządzaniu i kontroli. Największą głupotą, w jaką wierzy człowiek jest stwierdzenie: ,, Żeby być dobrym, wystarczy nie czynić zła.”
    Mieszkanie pozbawione starych, brzydkich mebli nie jest jeszcze pięknym i pożytecznym miejscem do życia.
    NIECZYNNE dobro zasila swoją energią i AKTYWIZUJE zło.
    Zło nie jest złem, a dobro nie jest dobrem. To współgrające ze sobą stany energii, które zawsze dążą do równowagi – opcji optymalnej.

    Nie ma na planie fizycznym wiecznej sielanki, albo wiecznego piekła.
    Zbyt mocne odchylenie od stanu równowagi musi skutkować pierdolnięciem wszystkiego. Wojny ze strony ludzi, kataklizmy ze strony Ziemi, która co pewien czas musi oczyścić się z balastu negatywnych energii.

    Wygraną wojnę nazywa się zwycięstwem dobra nad złem. I chwała tym, którzy to uczynili, doprowadzając do równowagi.

    Po wojnie ludzie siebie szanują, doceniają cud życia – ten jednostkowy, w relacji z innymi i z NATURĄ – MATKĄ ZIEMIĄ.
    Mija pewien czas i ludziom zaczyna znowu odpierdalać – honor, sumienie, uczciwość, duch narodu, poszanowanie praw Ziemi – te wartości wrzucane są do zsypu, jak zbędne śmieci, bez których sielaneczka i tak zaistnieje. Co to jest? Następne pozwolenie na uśpienie.

    To co obecnie dzieje się na świecie to przejawy upadku cywilizacji, o którym tak wiele mówił i mówi nasz barman, nazywając to upadkiem niewydolnych systemów.

    Za stworzenie tych systemów odpowiedzialni są w równej mierze ,,śpiący” jak i destruktorzy, którym ci pierwsi zezwolili bez żadnych przeszkód działać. Przykładem tu może być choćby błogi sen Europy, która otworzyła oczy dopiero w momencie, kiedy stoi nad nią bandyta z maczetą.

    Jak okiem historii sięgnąć wiecznie istniały wojny. Europa od siedemdziesięciu lat przyglądała się tylko z oddali.
    Czy tylko przyglądała się i ze wszystkich sił dążyła do zażegnania konfliktu?
    Ostatnio otwarte oczy widzą coś innego.

    Zdaję sobie sprawę, że krzywda, która dotyka bezpośrednio jest ogromną tragedią człowieka. Tysięcy niewinnych ludzi, których życie nie ma żadnego znaczenia dla psychopatów – morderców.
    Spojrzałam jednak na tą cywilizację z odległości dziesięciu kilometrów nad Ziemią.

    Po co? Chyba po to, aby było mi lżej, aby w punkcie, w którym jestem, nie pozwolić odebrać sobie resztek honoru, uczciwości i jedności z narodem, którego współtworzę. Aby przyszłym pokoleniom żyło się lepiej. Pod warunkiem, że będą mądrzejsze od nas, nie dadzą się uśpić i zaskoczyć w ciągu nocy.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • „Powiedz mi Roni: Jakie są cele obecnej, na tym etapie, naszej cywilizacji?” – Praca jako bateryjki dla systemu, konsumpcja i płacenie podatków.

     Polubienie

 17. I chrzescijanie I muzulanie to narzedzie do kontroli ludzi a jesli pozorna wojna na terenie Europy miedzy tymi nurtami to jest ona wojna rasowo przeciw bialym ludzia ,wywolana przez kontrolerow I hamulowych spozywajacych koszerne zarcie skradzione reszcie tego swiata.Reszta to pierdo..ie jak pisze GMO,niczym zaslona dymna aby zaslonic rzeczywisty obraz tego swiata I cele dewiantow.

  Polubienie

 18. Gdzie jak gdzie, ale tutaj nie muszę chyba nikomu mówić, że całość to plan elit w celu budowy Nowego Porządku Świata. Iluminaci, masoni, sataniści, rowerzyści, buddyjscy mnisi, rycerze Jedi – ch*j wie, kim naprawdę są 😛 Istotne jest, co chcą osiągnąć i czemu musimy się przeciwstawić.
  1. Łagodne urabianie społeczeństw w celu obrony „praw mniejszości”. //wykonane
  2. Zakrojone na szeroką skalę lewackie pranie mózgów z homo- i islamopropagandą włącznie. //wykonane na Zachodzie, w Polsce coś poszło nie tak :/
  3. Totalne multi-kulti, rozbicie poczucia tożsamości narodowej. //patrz wyżej
  4. Zwiezienie hordy dzikich muzułmanów, którzy zostają miło przywitani przez urobiony lud. //w trakcie realizacji
  5. Gwałty, zamieszki, chaos na ulicach. //w trakcie realizacji
  6. Łagodna kontrola obywateli (ograniczenie posiadania broni itp.) //wdrażane równolegle do punktu 4 i 5
  7. Inwigilacja bardzo mocno, kamery wszędzie, całkowita kontrola internetu (w celu „walki z religijnym fanatyzmem”) //na etapie przygotowań
  8. Polecam książkę „Rok 1984” autorstwa George’a Orwella.

  DRUGA SPRAWA:
  Gdy PIS przejmował władzę w Polsce, byłem bardzo sceptyczny. Program gospodarczy lipny, lekkie podlizywanie się kościołowi, totalne lizanie dupy Ameryce.
  Tymczasem rzeczywistość mnie zaskoczyła. Gospodarkę można na chwilę odłożyć na dalszy plan. Drugiego Watykanu na razie z nas nie robią, wojny z Rosją w imię Cudownej Amerykańskiej Demokracji na horyzoncie nie widać – widać i słychać coś zgoła przeciwnego. Niemieckie, amerykańskie, żydowskie oraz lewackie media aż kipią z wściekłości – czytaj, ich mocodawcy (niemieckie korporacje i żydowskie banki) tracą wpływy.
  Antypolska nagonka mediów, a ostatnio także KE paradoksalnie nam służy. Spójrzcie na historię. Od 200, 500 lat, ba odkąd mamy dokumenty historyczne, Polacy zawsze się kłócili. Jednoczy nas tylko jedno. Jest to ZEWNĘTRZNE ZAGROŻENIE. Bruksela, wróć, Berlin tym sposobem strzela sobie w kolano, ja powiedziałbym że nawet wyżej 😉
  Wojna z Islamem oczywiście swoją drogą. Wbrew temu, co twierdzi część prawicy, nasz rząd NIE zapowiedział, że przyjmiemy kogokolwiek! Zadeklarowali „gotowość” przyjęcia 100 osób (gdzie im tam do 7000), ale to i tak o niczym nie świadczy! Primo, postawimy warunki – czytaj tylko chrześcijańskie kobiety, starcy i dzieci, secundo każdego z osobna skontrolujemy, tertio muszą zadeklarować, że CHCĄ zostać w Polsce – kto z ciapatych nierobów tak zrobi 😉 I wreszcie gwóźdź programu. Przyjmiemy ich za jakiś czas, kiedyś, jak nam się zachce. Czytaj, jak to mawia moja babcia „na świętego Dygdy, co go ni ma nigdy” 😀

  Polubienie

  • i tak koncowka uni to co się przejmować trzeba grac glupa i ich przetrzymywać szydlo robi to pięknie jakby jeszcze tych szczepionek nie uchwalali na hpv to bylaby już pelnia szczescia, ci co się dadza wrobic w arabow z nimi już na zawsze zostaną, po rozpadzie uni polafrykanskie hybrydy bialoarabskie bedzie ciezko wyrzucić

   Polubienie

  • Biała Podlaska i Podkowa Leśna tam mają być główne obozy dla uchodźców. Oraz kilka pomniejszych obozów.(Grotniki – Łódzkie, Łuków,Bezwola – Lubelskie, Białystok ,Czerwony Bór – Podlaskie, Linin , Warszawa-Targówek – Mazowieckie, Grupa koło Grudziądza).

   Polubienie

   • I ktoś tu mówi o 100 uchodźcach? W dziewięciu obozach? Po co te ściemy?
    No a jednak da się coś ukryć przed niezależnymi i podziemnymi. Czemu ma służyć okłamywanie Polaków ? Rząd się obawia paniki?
    Takie właśnie niejasne stawianie sprawy rodzi spekulacje i brak zaufania.
    ,,Dialog z Polakami, najważniejszy jest głos Polaków!” – ileż razy było to deklarowane.
    Chodzi wreszcie o jawność i rzetelność informacji. Czy nie?

    Pozdrawiam.

    Polubienie

 19. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemiecka-stacja-tele5-umiescila-fladze-niemiec-islamski-polksiezyc
  „Warto się przez chwilę zastanowić do czego może doprowadzić taka integracja Niemiec, a nawet całej Europy, z imigrantami z Bliskiego Wschodu i Afryki. Poszczególne kraje chcą funkcjonować tak aby za wszelką cenę zadowolić tzw. uchodźców, nawet jeśli oznacza to odrzucenie mieszkańców. W ten sposób po prostu przekształcają się w republiki islamskie. Jeszcze nikt nie słyszał aby kraje na Bliskim Wschodzie integrowały się z europejskimi migrantami. Jest wręcz odwrotnie – przykładowo Arabia Saudyjska wielokrotnie proponowała burzenie kościołów.”

  Polubienie

 20. Rosyjska azjatycka DZICZ ma takie same mordercze skłonności, jak szwaby które właśnie wywołały kolejną, trzecią wojnę światową, i jak araby:

  Cytat: „Podobnie jak polskim oficerom w Katyniu, tak teraz na wschodniej Ukrainie strzela się jeńcom w tył głowy. Robi to ten sam system, ten sam kraj. W jednym z dokumentów widać nawet, że powołują się na dekret prezydium Rady Najwyższej Związku Sowieckiego z 22 czerwca 1941 roku – mówi w rozmowie z WP współtwórczyni raportu: „Rosyjskie zbrodnie wojenne we wschodniej Ukrainie”, posłanka PiS, Małgorzata Gosiewska.”

  Polubienie

 21. „Niemcy są nauczeni, że trzeba być posłusznym władzy, samemu nie można wymierzać sprawiedliwości na własną rękę. Agresja jest czymś złym, absolutnie złym, nie wolno być agresywnym, bo inaczej jest się hitlerowcem. No i w ten sposób zostaną wyrżnięci jak barany, przez muzułmanów, którzy się już tam na to szykują.”

  Polubienie

  • milej jest klepac biede w Polsce niż zyc na zlotoglowiu w brukseli, musze się z tym zgodzić, ponadto szwaby to kopia amerykanow tez nic nie zrobia jakby kogos napadli, będą tylko dzwonic na policje

   Polubienie

 22. Kefir ale to sa taktyki koszerne.Tak robilo koszerne NKWD w Katyniu jak piszesz ,tyle ze to bylo mord tamuldyczny ktrory trwal 7 tygodni,7 dni,7 godzin ,czyste morderstwo ,jedna kula w tyl glowy.Te same taktyki byly stosowane po wejsciu NKWD w 39 na tereny polskie ale i z ramienia niemieckich wladz w 44 we Warszawie z naciskiem na szatanistyczne mordy cialopalne,najczesciej zywcem po gwalcie na ofiarze,dokonywane przez wyznawcow Bandery w mundurach SS.Dlatego dzisiaj na Ukrainie ,slowianie otrzymali ideologie banderyzmu w celu eliminacji samych siebie.I nie ludzmy sie co do arabow,w tej zorganizowanej akcji islamizacji beda walczyc z nami metodami na bandere z elementami islamskiej kultury koziojebcow.

  Polubienie

 23. Demaskujemy zdrajców narodu polskiego!

  Na zdjęciu poniżej: niemiecki żyd z Opola, Andreas Schubert (teraz posługuje się spolszczonym, ale fałszywym nazwiskiem Andrzej Szubert). I kanadyjski żyd, Peter Bein (teraz posługuje się również spolszczonym i fałszywym nazwiskiem – Piotr Bein). Obaj mają 100% koszerne jarmułki na głowach, są w trakcie czytania tajemnych pism żydowskich i masońskich. Obok typowo żydowski świecznik z trzema świecami. Zdjęcie to wyciekło przez przypadek, zostało wykradzione przez hakera. Wtedy Peter Bein zaczął głosić wersję, że te jarmułki to tylko był żart.
  Andreas Schubert miał kilka blogów (m.in. krasnoludki z pejsami), które zawsze tchórzliwie zamykał jak grunt mu się palił pod nogami. Obecnie prowadzi bloga Opolczyk, gdzie ma czelność pouczać odmóżdżonych gojów o Słowiańszczyźnie. Peter Bein prowadzi dwa podupadłe blogi – Piotr Bein i grypa666 (znamienny tytuł, bardzo…) na wordpress.

  Polubienie

 24. http://wsensie.pl/dummy-category-2/item/10697-korwin-mikke-sklada-wniosek-o-debate-na-temat-demokracji-i-wolnosci-mediow-w-niemczech
  „Chcę jednak powiedzieć, że na zewnątrz będziemy wspierać rząd, wewnątrz zaś ostro się spierać, bo tak rozumiem spór polityczny.”

  „Reakcja na to, co powiedziała Bruksela, to salonowa histeria. Akurat w tej sprawię będę rząd PIS popierał.” – JKM

  …………….
  Także nie taki Ozjasz straszny jak go większość widzi. 🙂

  Polubienie

 25. Jako przyczynę ucieczki żydów podaje się ,,szeroko zakrojony antysemityzm”.
  Czy aby to prawdziwy powód? Czy kryje się pod tym o wiele coś grubszego?
  Nie wiem dlaczego, ale tą informację skojarzyłam w pierwszej chwili z widokiem szczurów, które jako pierwsze uciekają z tonącego statku.
  Oby ta moja pierwsza myśl okazała się fałszywą.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europejscy-zydzi-masowo-emigruja-izraela

  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Uwaga, info podane przez media. Dziesiątki tysięcy Żydów ucieka z Europy zachodniej do Izraela!! To już prawdziwy exodus. Kto jak kto, ale Żydzi od zawsze byli tymi „dobrze poinformowanymi”. Jako powód swojej ucieczki podają zagrożenie islamistycznymi zbrodniami i atakami. Hybrydowa wojna religijna jest już faktem, to kolejny element trwającej III wojny światowej. Europę czeka katastrofa o rozmiarach wręcz niewyobrażalnych, gdy milionowa armia państwa islamskiego przybyła jako „uchodźcy”, dostanie rozkaz do zaatakowania wszystkimi siłami.

   Polubione przez 1 osoba

 26. http://ndie.pl/polityka-imigracyjna-niemiec-moze-doprowadzic-do-wybuchu-wojny-w-europie/
  „Obecnie trwa zima, która nieco osłabia islamską inwazję na Europie, ale jeśli tylko pogoda się poprawi, według najbardziej niepokojących szacunków do Niemiec może przyjechać jeszcze nawet 10 milionów islamistów. Europejscy politycy wspominają teraz półgębkiem, że kraje europejskie, w tym Niemcy, będą musiały zmierzyć się ze znacznie większym napływem „uchodźców”, niż ten, który doprowadził teraz do kryzysu migracyjnego. W drodze do Europy może być obecnie od 8 do 10 milionów ludzi znajdujących się w regionach kryzysowych.
  Jeśli niemieckie społeczeństwo nic z tym nie zrobi zostanie utopione w Islamie. Ich styl życia będzie musiał się zmienić i będą musieli dostosować się do zwyczajów swoich gości. Zresztą właśnie takie oczekiwania padają obecnie ze strony lewackich polityków i sprzyjających im niemieckojęzycznych mediów. Tuszowanie gwałtów i przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów w myśl politycznej poprawności można nazwać obrzydliwością, a rady dla kobiet, aby nie wychodziły z domów, a napadnięte trzymały napastników na odległość wyciągniętej ręki są haniebne.”

  Polubienie

 27. Potężna beka z feministek. Miały bronić kobiety, ale zdradziły je i wystawiły na śmiertelne niebezpieczeństwo. A wszystko w imię porąbanej lewacko-liberalnej ideologii, która stała się hitleryzmem naszych czasów, jak i w imię 150 milionów zł dotacji dla lewaków od fundacji Batorego George Sorosa:

  Polubienie

 28. Siekiera, motyka, piłka, szklanka
  W Niemczech gwałty i łapanka
  Siekiera, motyka, kupa, piach
  Na ulicę wyjść jest strach!

  Siekiera, motyka, dziennikarze
  Milczą bo tak Merkel każe
  Siekiera, motyka, policjanci
  Nic nie robią a tłum gwałci.

  Siekiera, motyka, imigracja
  W diabły poszła demokracja
  Siekiera, motyka, czarny ptak
  Wolne media trafił szlag.

  Siekiera, motyka, fiki, fiki
  To efekty polityki
  Siekiera, motyka, poprawności
  Tolerancji i równości.

  Siekiera, motyka, dupa blada
  Źle się dzieje u sąsiada
  Siekiera, motyka, smród z volkswagenie
  a Afryka się śmieje .

  Siekiera, motyka, czarne wrony
  Maszerują ich miliony
  Siekiera, motyka, ciemny muł
  Kasę dawać, majtki w dół!

  Polubienie

 29. Podróżnik w czasie dotarł do roku 2044. Jedno globalne państwo ze stolicą w Berlinie, jedna dozwolona ideologia – lewactwo. Jest to film political-fiction. A dlaczego? Bo rzeczywistość którą mamy JUŻ TERAZ jest znacznie bardziej pokręcona..

  „Nie możesz nie zgodzić się z kobietą, bo dostaniesz 30 lat więzienia”;
  „To nie jest kolor czarny, rasisto! Ten kolor nazywa się „afroamerykański!”

  Polubienie

  • Rozkład , dewiacje, głupota, pizdowatość, poczytaj książkę Lema pt. :Powrót z gwiazd” Tam jest to ładnie opisane. Taki landrynkowy świat bez wojen, i trosk.

   Polubienie

  • mój kuzyn po 15tu latach w angli przyjechal z synem w odwiedziny on juz totalnie się tu nie znajduje, jego syn tam urodzony zachowuje się jak gej mimo ze nim nie jest a co dopiero ludzie tam urodzeni i wychowani za pare lat ich araby przejma zupełnie nawet nie wiem czy będą chcieli uciekać do nas bardziej bym stawial ze dadza się pokojowo zabic np kladac się na ziemi i czekając az miecz islamu ich posle do allahoyahwistycznego ksiezyca

   Polubienie

   • Po prostu pizda męska i tyle u nas też to powoli się robi. Wyobrażasz sobie takich ludzi w walce nie tylko w okopach z karabinem ale z siekierą broniąc domowego miru. Bo ja nie.

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s