Ciekawe

WODA POSIADA NIEZWYKŁE WŁAŚCIWOŚCI KTÓRE WYKRACZAJĄ POZA RACJONALNE ROZUMOWANIE!

Nie wszystko zostało zbadane. Nie wszystko nauka zna. Nieprawdą jest, że współczesna nauka zna odpowiedzi na większość pytań, a istniejące teorie są dobre, i tylko wymagają dopracowania. Wiele z tych teorii okazuje się być kłamliwa i upada po jakimś okresie czasu.

Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą.

Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia.

Woda. Wielka tajemnica:

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

10 odpowiedzi »

 1. Przyszłe wojny będą o ostatnie nieskażone źródła wody. Woda to nie tylko dla łagodzenia pragnienia u ludzi ale także wykorzystywana jest w chłodzeniu w fabrykach czy elektrowniach no i będzie wykorzystywana jak składnik nowoczesnych źródeł zasilania środków transportu.

 2. Warto luknąć także na ten filmik: „Viktor Schauberger – Zrozumieć i naśladować naturę” https://youtu.be/eCJxhxDMIb0 Wiktor jest często porównywany do Tesli, ponieważ jego zrozumienie natury-wody i odkrycia na tym polu nadal wymykają się konwencjonalnej nauce

 3. Uwaga szanowni komentujący – zamieszczam bardzo ciekawy cytat z filmu ” Woda – wielka tajemnica” 7/9 : ” znający teorię systemu wie, że wystarczy wyczekać moment, kiedy system staje się niestabilny. W fazie niestabilności wystarczy najmniejsza myśl, aby system zaczął się zmieniać”!!! Zapraszam wszystkich do dyskusji – zwłaszcza Krysię, która zdaje się być najbardziej intuicyjnie i trafnie komentującą osobą w tym gronie. Jednocześnie zaznaczam, że komentarze pozostałych, z wyjątkiem ” świętojebliwych” są dla mnie nie mniej cennymi! Pozdrawiam i czekam….

 4. Coś dodam o wodzie, otóż dlaczego warto dla własnego zdrowia pić wodę na tzw szungicie i czarnym krzemieniu. O samym szungicie można sobie poczytać, że oczyszcza wodę i ożywia ją. Jednak przyczyną tego są zawarte w nim fullereny, które są cząsteczkami węgla o kształcie piłki nożnej. W związku z tym mają te cząsteczki pięcio i sześciokątne powiązane razem, czyli są fraktalne i ściągają ładunek elektromagnetyczny z próżni. Dlatego taka woda leczy.
  Do tego można dodać czarny krzemień, który tworzy bardzo trwałą sześciokątną strukturę wody. Woda z czarnym krzemieniem dużo lepiej się wchłania w organizmie i ulega samooczyszczeniu, bo krzem wiąże wszelkie szkodliwe substancje w tym metale ciężkie i ściąga je na dno. Tak samo wiąże je w organizmie przez co zostają wydalone. Krzem buduje całą matrycę energetyczną człowieka i odbudowuje wymianę potencjału elektrycznego na poziomie membran komórkowych. Krzem ma dużo więcej właściwości, ale można przeczytać w internecie i u Sedlaka jak ktoś chce.
  Do całości można dodać czaroit który też ponoć mocno energetyzuje wodę i mamy konkretny napój energetyczny :).
  Życzę smacznego
  Pozdrawiam

 5. …dzięki Chrestomato za ten wpis i wyjaśnienie do niego; jednocześnie polecam wszystkim pozostałym; tak nawiasem pisząc – od tematu wody zaczęła się moja „przygoda” z niezwykłościami tego świata…Pozdrawiam

 6. dzięki za aprobatę oko, może niezbyt fachowo wyjaśnione, bo tych cząsteczek za dużo powypisywałem, ale wiadomo o co chodzi, atomy powiązane pięcio i sześciokątnie jak w płłce albo coś w tym stylu 🙂 Ja piję taką wodę także chciałem się podzielić.
  Pozdrawiam

  • Słyszałam o czarnym krzemieniu,dobry sposób.Ze swojej strony mogę jeszcze dodać przepis na krzemową wodę wg.ojca Grande.:”Kto chce mieć w domu dobrą krzemionkową wodę (…)pół kg.skrzypu wsypać do garnka,zalać przefiltrowaną wodą ,zostawić na noc.Rano pogotować 20 min.odstawić.Kiedy się ustoi przecedzić przez sitko wlać do kamiennego garnka.Garnek paruje i nie pozwoli,by woda się nagrzała i w ten sposób pozyskujemy krzemionkę-wodę do picia,do herbaty,mycia zębów itd.”
   Sama zbieram skrzyp,suszę a potem kruszę na drobniutkie kawałeczki .Garnka kamiennego nie mam ale od czasu do czasu(ok.raz na tydzień)przyrządzam taką krzemionkową wodę 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.