Ciekawe

Woda posiada niezwykłe właściwości, które wykraczają poza racjonalne rozumowanie


Woda posiada niezwykłe właściwości, które wykraczają poza racjonalne rozumowanie

woda (2)Nie wszystko zostało zbadane. Nie wszystko nauka zna. Nieprawdą jest, że współczesna nauka zna odpowiedzi na większość pytań, a istniejące teorie są dobre, i tylko wymagają dopracowania. Wiele z tych teorii okazuje się być kłamliwa i upada po jakimś okresie czasu.

Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia.

Woda. Wielka tajemnica:

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Przyszłe wojny będą o ostatnie nieskażone źródła wody. Woda to nie tylko dla łagodzenia pragnienia u ludzi ale także wykorzystywana jest w chłodzeniu w fabrykach czy elektrowniach no i będzie wykorzystywana jak składnik nowoczesnych źródeł zasilania środków transportu.

  Polubienie

 2. Uwaga szanowni komentujący – zamieszczam bardzo ciekawy cytat z filmu ” Woda – wielka tajemnica” 7/9 : ” znający teorię systemu wie, że wystarczy wyczekać moment, kiedy system staje się niestabilny. W fazie niestabilności wystarczy najmniejsza myśl, aby system zaczął się zmieniać”!!! Zapraszam wszystkich do dyskusji – zwłaszcza Krysię, która zdaje się być najbardziej intuicyjnie i trafnie komentującą osobą w tym gronie. Jednocześnie zaznaczam, że komentarze pozostałych, z wyjątkiem ” świętojebliwych” są dla mnie nie mniej cennymi! Pozdrawiam i czekam….

  Polubienie

 3. Coś dodam o wodzie, otóż dlaczego warto dla własnego zdrowia pić wodę na tzw szungicie i czarnym krzemieniu. O samym szungicie można sobie poczytać, że oczyszcza wodę i ożywia ją. Jednak przyczyną tego są zawarte w nim fullereny, które są cząsteczkami węgla o kształcie piłki nożnej. W związku z tym mają te cząsteczki pięcio i sześciokątne powiązane razem, czyli są fraktalne i ściągają ładunek elektromagnetyczny z próżni. Dlatego taka woda leczy.
  Do tego można dodać czarny krzemień, który tworzy bardzo trwałą sześciokątną strukturę wody. Woda z czarnym krzemieniem dużo lepiej się wchłania w organizmie i ulega samooczyszczeniu, bo krzem wiąże wszelkie szkodliwe substancje w tym metale ciężkie i ściąga je na dno. Tak samo wiąże je w organizmie przez co zostają wydalone. Krzem buduje całą matrycę energetyczną człowieka i odbudowuje wymianę potencjału elektrycznego na poziomie membran komórkowych. Krzem ma dużo więcej właściwości, ale można przeczytać w internecie i u Sedlaka jak ktoś chce.
  Do całości można dodać czaroit który też ponoć mocno energetyzuje wodę i mamy konkretny napój energetyczny :).
  Życzę smacznego
  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. …dzięki Chrestomato za ten wpis i wyjaśnienie do niego; jednocześnie polecam wszystkim pozostałym; tak nawiasem pisząc – od tematu wody zaczęła się moja „przygoda” z niezwykłościami tego świata…Pozdrawiam

  Polubienie

 5. dzięki za aprobatę oko, może niezbyt fachowo wyjaśnione, bo tych cząsteczek za dużo powypisywałem, ale wiadomo o co chodzi, atomy powiązane pięcio i sześciokątnie jak w płłce albo coś w tym stylu 🙂 Ja piję taką wodę także chciałem się podzielić.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Słyszałam o czarnym krzemieniu,dobry sposób.Ze swojej strony mogę jeszcze dodać przepis na krzemową wodę wg.ojca Grande.:”Kto chce mieć w domu dobrą krzemionkową wodę (…)pół kg.skrzypu wsypać do garnka,zalać przefiltrowaną wodą ,zostawić na noc.Rano pogotować 20 min.odstawić.Kiedy się ustoi przecedzić przez sitko wlać do kamiennego garnka.Garnek paruje i nie pozwoli,by woda się nagrzała i w ten sposób pozyskujemy krzemionkę-wodę do picia,do herbaty,mycia zębów itd.”
   Sama zbieram skrzyp,suszę a potem kruszę na drobniutkie kawałeczki .Garnka kamiennego nie mam ale od czasu do czasu(ok.raz na tydzień)przyrządzam taką krzemionkową wodę 🙂

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s