Banki i tajna władza

Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!

Alarm! Ataki islamistów w całej Europie. Trwa hybrydowa wojna religijna!

islam 1Wielkie oburzenie jest w Niemczech po tym, gdy islamscy terroryści nazywani przez media „uchodźcami„, w centrach miast urządzili prawdziwe polowanie na europejskie kobiety. Doszło do wielu pobić, gwałtów, kradzieży, przypadków molestowania seksualnego.

Szokująca była reakcja burmistrz Kolonii, która powiedziała, że to kobiety są sobie same winne. Ciekawe co na to feministki? Dlaczego nie protestują?! Ach, zapomniałem! Przecież one nienawidzą europejskich mężczyzn, zaś arabom i murzynom pozwalają na wszystko! Bo tak każą im rządy, które objęły tych islamskich najeźdźców specjalną ochroną prawną.

Przestępstwa islamistów są tuszowane, sprawców się wypuszcza bez wyroków lub z symbolicznymi wyrokami (tak będzie tym razem – symboliczny wyrok dla mediów). Nie podaje się do wiadomości informacji o islamskiej agresji. Robi się to celowo, ponieważ jak pisałem wcześniej – jest to armia inwazyjna (państwa islamskiego), która ma zadanie do wykonania.

Chodzi o tajny plan ludobójstwa Europejczyków. Tego chcą psychopatyczne światowe elity polityczne, taki jest tego cel. Nie można już ukrywać tej prawdy i mówić półsłówkami. Opisałem to w artykułach poniżej:
100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków
Prof. Wolniewicz: Każda rasa jest nośnikiem innej cywilizacji, ale cywilizacja białych jest najwyższa

Nikt nie mówi, że w całym świecie islamu (miliard ludzi) jest wielkie wojenne wrzenie. Dziesiątki tysięcy imamów w meczetach non stop nawołują muzułmanów, od Indonezji po Syrię czy Somalię, aż do Maroka, by ruszali na wojnę z niewiernymi jako uchodźcy. Tam wszyscy wiedzą, że nadszedł czas wojny i mówią to otwarcie.

W Niemczech zaczynają powstawać uzbrojone formacje paramilitarne – tak zwane milicje ludowe. W Dusseldorfie największa z tych formacji ma już cztery tysiące członków. Dzieje się tak dlatego, ponieważ ludzie zorientowali się, co naprawdę się dzieje. Otóż policja, wojsko i siły specjalne Niemiec i innych krajów, także dostały te tajne, wymienione wyżej rozkazy. Rozkazy nie interweniowania. Podobnie prokuratorzy, sędziowie, prawnicy – dostali rozkazy wypuszczania islamskich bandytów lub dawania im bardzo zaniżonych wyroków.

Wojna w Europie już trwa. Początkiem starcia był 31 grudnia 2015 roku. Jest to wojna asymetryczna, hybrydowa, która będzie się nasilać z każdym dniem, tygodniem, miesiącem. Mam informację z dwóch niezależnych źródeł o tym, że na sobotę (9 stycznia 2016) planowany jest w Niemczech pogrom islamistów. Skrzykiwać mają się przede wszystkim zwykli, przerażeni ludzie. Ale też organizacja PEGIDA, jak i organizacje neonazistowskie.

I jeszcze jedna mała, ale znacząca uwaga.. III wojna światowa która zaczęła się 31 grudnia 2015 roku, zaczęła się od szaleństwa polityków niemieckich. Czyli tak, jak dwie poprzednie wojny światowe. Niemcy od zawsze narzucały przemocą swoją wolę (jak teraz za pomocą komisarzy UE), podbijały inne kraje, wywoływały wojny. Ten naród w ogóle się nie zmienił. Zmienili tylko ideologię. Neoliberalne lewactwo, które ściągnęło na nas to potworne zagrożenie, jest hitleryzmem naszych czasów.

Jeszcze dodam wpis Zenobiusza:
To nie jest kwestia „temperamentu” migrantów.
To testowanie systemu reagowania sił bezpieczeństwa.
Następny etap zbiorowe gwałty w domach z mordowaniem mężczyzn.
Finał – zajęcie koszar i zdobycie broni zwłaszcza ciężkiej, zniszczenie lotnictwa na ziemi.
Powinni wprowadzić stan wyjątkowy już teraz inaczej są zgubieni.

To było z premedytacją zaplanowane testowanie europejskich systemów obronnych! Mamy do czynienia z realną inwazją. Zauważcie – w każdym kraju i każdym mieście islamiści mieli ten sam, identyczny scenariusz!

Z ujawnianych doniesień wynika niezbicie, że „sylwestrowe szaleństwa imigrantów” były zaplanowane. Ciągle nowe miasta, działanie identyczne.

Kolejny dowód na starannie zaplanowaną akcję, a nie działanie pod wpływem sylwestrowych emocji. To była akcja typu false-flag operation:

islam 8

islam

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Islamska inwazja w Europie bardzo długo przedstawiana była w mediach jako kryzys humanitarny. Wszystkich, którzy się jej sprzeciwiali od razu nazywano faszystami, rasistami i ludźmi bez empatii. Zachodnioeuropejskie lemingi witały ludy pustyni za pomocą pluszowych maskotek i transparentów. Okazuje się jednak, że lewacka ideologia zbankrutowała i stało się to przed czym przestrzegali krytycy wpuszczania wszystkich jak leci. Islamiści oczywiście nie przybyli do nas szukać pokoju, ale wręcz przeciwne, przywieźli ze sobą wojnę. Terrorem przejmują Europę i żądają pieniędzy za spokój, którego i tak nie będzie.

Na dodatek zupełnie bez żenady domagają się pieniędzy bez pracy i to twierdzą, że minimum 2 tysiące euro. Jeśli sytuacja się zaostrzy zapewne dla świętego spokoju otrzymają te pieniądze za święty spokój. Mniej więcej w ten sposób utrzymuje się jakoś wyznawców Allaha we Francji, Niemczech i całej Skandynawii. Ewidentnie widać, że młodzi islamiści przenoszą do nas swoje obyczaje, albo realizują w ten sposób podbój nakazany w afrykańskich i bliskowschodnich meczetach.

Na dodatek rzekomi uchodźcy stali się już bezczelni. W trakcie brutalnych napaści na kobiety, złapany napastnik wyśmiał policjantów.

„Jestem Syryjczykiem. Musicie traktować mnie życzliwie. Pani Merkel mnie zaprosiła!”

Według tego co mówią stróże prawa, jeszcze inny podarł na ich oczach swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech i oświadczył, że nie mogą mu nic zrobić i jutro dostanę nowe. Wygląda na to, że rzeczywiście młodzi islamiści są ponad prawem. Zresztą rzekomo do gwałtów na Europejkach zachęca się meczetach w Afryce i na Blliskim Wschodzie. Trudno się zatem dziwić, że ściągają do nas amatorzy wrażeń. Często otwarcie wyrażają swoje frustracje związane z życiem w celibacie i domagają się kobiet, a gdy ich nie mają, po prostu gwałcą i to często w grupie. Na dodatek rządzący Unia Europejską niemiecy politycy zdają się twierdzić, że to nic takiego.

Słusznie powiedział prezydent Czech Milos Zeman, który wprost nazwał najazd muzułmanów inwazją. Właśnie widać pierwsze jej skutki. Zamachy terrorystyczne stały się codziennością, gwałty są tuszowane na masową skalę. Na zachodzie Europy każdy może paść ofiarą przedstawicieli ludów pustyni i w wielkich miastach będzie nieuchronnie postępowała tak zwana „irakizacja”, czyli staną się bezpieczne jak powojenny Bagdad lub Bejrut.

Lewicowi politycy myśleli, że kontrolują sytuację. Była to albo naiwność albo konsekwencja planu rozmycia państw narodowych. Chyba już tylko zupełnie odporni na wiedzę ludzie nie dostrzegają, że lewacka ideologia multikulturalizmu zupełnie zbankrutowała. Mimo to nie wygląda na to, aby cokolwiek miało się zmienić w tym zakresie. Nie tylko nie planuje się masowych deportacji, ale wręcz tuszuje się przestępstwa islamistów i knebluje się media, które celowo nie informują o wielu przypadkach nadużyć młodych islamistów.

Co więcej. W obliczu ostatnich wydarzeń trzeba chyba przyjąć do wiadomości, że obecnie według zachodnich władz, Europejczycy są intruzami, a islamiści rasą panów. Nasze kobiety wolno bezkarnie gwałcić i obmacywać, a nas wszystkich zabijać kałasznikowami, a gdy ktoś stwierdza, że trwa wojna hybrydowa to nazywa się go faszystą i wariatem. I jak zwykle cała awantura w Europie zaczyna się od głupich decyzji Niemiec.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ataki-islamistow-kobiety-mialy-miejsce-w-calej-europie-trwa-hybrydowa-wojna-religijna

Reklamy

112 odpowiedzi »

 1. Mój komentarz w tym temacie jest bardzo krótki „co posiejesz,to zbierzesz” i właśnie Niemcy dostają to na co sobie zasłużyli i tak ma być.Nic dodać,nic ująć.

  Polubienie

  • Aniu, bardzo się cieszę, że znowu jesteś z nami. Wiem, że to się tak łatwo mówi, ale mam wrażenie, że czasem udawanie normalności jest tym, co sprzyja w znalezieniu się w niej. Wiesz co mam na myśli, moja bratnia duszo.

   A teraz gruba rura. Porozmawiajmy. Niemcy to już nie Niemcy. Na dziesięciu idących ulicami niemieckiego miasta tylko dwoje, dwaj to Niemcy. Ośmiu to Turcy, Rosjanie, Czesi, Polacy i inne narody.
   Których kobiet żałować po sylwestrowych gwałtach, a o których rzec, że sobie na to zasłużyły? Zwierzęta, polując na ofiary nie segregowały pod względem narodowości.
   To straszne co powiem, ale ten sylwester był potrzebny, aby mężowie, przyjaciele, ojcowie, bracia wreszcie się obudzili.
   Niebawem dojdzie do tego, o czym pisałam wcześniej – sprzeciwiając się najeźdźcom, drobnymi incydentami (w skali kraju) , które staną się nagminne zrealizują plan – chaos w państwie – etap przejściowy.

   Czy mężczyźni w Polsce dopuścili by do tego?

   ,, „Jestem Syryjczykiem. Musicie traktować mnie życzliwie. Pani Merkel mnie zaprosiła!” – a pani Kopacz tez preferuje to zaproszenie”

   ,, Według tego co mówią stróże prawa, jeszcze inny podarł na ich oczach swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech i oświadczył, że nie mogą mu nic zrobić i jutro dostanę nowe.”

   Jak na takie informacje zareagowaliby mężczyźni – Polacy?
   I nie tylko w mowie. A co z naszymi służbami? Czy tez już dostały odpowiednie rozkazy? Przeciwko rodakom?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • rozzarzony pret i w du..e kazdemu islamiscie i prowokatorom najazdow islamskich na ziemie Polskie.Walczyc nalezy takimi samymi taktykami jak ojciec kwasniewskiego,niejaki stolzman w sluzbie NKWD ,walczyl na pomorzy z AK-owcamimordujac setki Polakow,.Takie same taktyki musialyby byc obrane dla kazdego ,ktory dopusci do planowanego ataku na Polskie kobiety i dzieci.W tej walce bedzie tylko jeden kierunek mozliwy,obrona do krwi ostatniej,oko za oko,zab za zab.

    Polubienie

   • @Krysia – trochę za późno na przebudzenie się Niemców. Islamistów jest po prostu liczebnie za dużo. Armia, policja, spec służby nie poradzą sobie z taką ilością terrorystów. I teraz pytanie – czy polscy funkcjonariusze z policji i wojska gdy wybije „godzina zero”, pojadą tam walczyć i ginąć przez samobójcze decyzje Merkel? Czy raczej zostaną na naszej zachodniej granicy, by jej bronić?

    Polubienie

    • Ależ wszelkie służby są w stanie sobie poradzić z tym burdelem bardzo skutecznie. Jest odgórny nakaz aby właśnie byli tacy „bezradni”. Zresztą, arabusy są tylko kolejnymi pionkami w tej makabrycznej rozgrywce. Pierwsza sprawa, są wkurwieni bo ich kraje zostały najechane przez jankesów, po drugie mają wyprane głowy przez tą chorą religię, po trzecie kto by nie przyjął takiego zaproszenia jakie wystosowała chociażby merkelowa – hajs za darmo, wikt i opierunek, kolejna kwestia to transparenty pokazujące możliwość rżnięcia czego popadnie w europie. Każdy rozkminia po co jest ustawa 1066, a może po to, że rząd cieni wie iż polaczki wciąż potrafią mieć przysłowiowe jajo i staną przeciw tej dziczy. Więc wtedy nadejdzie bratnia pomoc by ocalić biednych uchodźców przed twardymi pięściami Słowian : ) Prawdziwym wrogiem jest te kilkaset zakulisowych osób, cała reszta to tylko nic nie znaczące pionki. Gdy odegrają swoją rolę zostaną wyeliminowani.

     Polubienie

    • Tak zgadzam się ta zdradziecka diabelska ustawa jest po to aby pacyfikować mniej wartościowy naród tubylczy i trzymać w ryzach do czasu jak przyjdą tutaj izraelici. Ale to dopiero później.

     Polubienie

 2. „Ktoś przelał na konto Rzeplińskiego w Szwajcari jednego Franka. Tytułem było: „prezydent”. Rzepliński przyszedł usiadł spokojnie. Duda zaproponował spokojny deel: Pakuj się Pan spokojnie, udawaj że wszystko OK. Rzepliński skinął głową, uścisnął dłoń Dudy, pokazał że fotel już wolny. Duda powiedział musi pan trochę poudawać opozycje, potem damy panu znać.”

  Polubienie

 3. Cytat: „Byłem w Niemczech na krótkim kontrakcie, wróciłem około tygonia może dwa – przed zalewem emigrantów, miałem szczęście !!!!
  Mój koleś tam został tak więc na bieżąco mnie informował co się dzieje.
  Ci psychopaci gwałcili kobiety niezależnie od wieku, od uczennic po stare baby.
  Co najbardziej mnie zdziwiło, to, to że koles mówił że policja całkim nie reaguje, a ofiary gwałtów sa wrecz zastraszane przez policję !!!!
  Aha i jeszcze mi mówił przez telefon , ze w dużych miastach są stragany gdzie normalnie możesz sobie kupic heroinę itd. policja niemiecka wręcz ich chroni. Niemcy rodowici ponoć wkur……..ni niesamowicie. Jakiś niemiaszek mu mówił, ze ruch neonazistowski sie odradza, bo muszą sie jakoś bronić.

  Dał mi radę , abym w żadnym wypadku nie jechał sam. Jak mi się auto zje………e np. i zostanę sam, to może się dla mnie źle skończyć. !!!! Ponoc niemiec juz nie ma szans na mieszkanie socjalne, ba nawet jest gorzej.
  Władzę miały porobic listę mieszkań, domów w którym właściciele mieli „nakaz przyjecia rodzin (y) !!!! – ale nie wiem czy do tego doszło.
  Po ulicach grasują bandy arabów i sa całkiem bezkarni!!!
  To info miałem już 3 miesiące temu , mniej więcej.
  Dlatego odmówiłem pracy w jednej niemieciej firmie. Prosty tekst „sam nie jadę, najpierw zróbcie porządek z arabami” – gośc , który mnie weryfikował, zamilkł na chwilę , później tekst, „rozumiem Pana obawy”

  Polubienie

 4. Die for Christ
  Die for Allah
  Die for Jerusalem
  Die for Christ
  Die for Allah
  Die for Jerusalem
  Die for Torah
  Father in tongue
  Marching in rhythms
  Fire repulse through the skulls of their children

  Holy war
  Bullets & madness
  Holy war
  Unholy followers
  Holy war
  Brainwashed with death
  Holy war
  Our unholy maker

  I reject the words of the misguided
  Forced from their dead bred
  Tenacious feelings of annihilation
  Iron chains bind your life
  Well let me go & take theirs
  Pour oil on the ignorant for our legislation

  The empire has been unsheated
  The history of their low biews end brutal
  Beneath the flooded gates spiritual bibles
  Are turning m,asses into cynical rivals

  Now with the force erased
  Cleansing mindless spenders
  Violence in place of scripture
  A world avoided by failures

  We will all die for nothing

  There is silence in the house of God
  There is only the cry of Hell

  Holy war
  Bullets & madness
  Holy war
  Unholy followers
  Holy war
  Brainwashed with death
  Holy war
  Our unholy maker

  Die for Christ
  Die for Allah
  Die for Jerusalem
  Die for Torah
  Father in tongue
  Marching in rhythms
  Fire repulse through the skulls of their children

  Holy war

  We will all die for nothing

  ……………………………………………………………………………..
  mocny, wymownie antyislamski klip, tylko dla ludzi o mocnej psychice z silną świadomością – polecam!

  Polubienie

 5. Seems evident You pray we die
  Seems relevant To ask you why?
  People die when devils fly
  your religions poisonous
  Jihad is a murder cry
  disguised as self-defense
  How can you wish, death on another
  What kind of God says kill your brother
  Death wish of a holy man?
  Ordained by God himself?
  Oxymoron evident
  for how can faith be violent

  In the name of the father
  There is nothing holy about your war
  They kill for Allah
  There is nothing holy about your war
  Death is their master
  There is nothing holy about your war
  For life ever after

  Seems evident You pray we die
  You will kill to take your place by my side
  Hates your mission
  know it well, kill the infidel?
  Condemn their tiny unmade souls
  and send them all to hell
  What kind of love, says kill each other?
  What will you do, when you discover?
  That what you do has no excuse and is not heaven sent,
  for no true God would justify, your disregard for human life.

  In the name of the father
  There is nothing holy about your war
  They kill for Allah
  There is nothing holy about your war
  Death is their master
  There is nothing holy about your war
  For life ever after

  So let me get this straight
  you strap a bomb on your back
  and murder thousands of innocent people
  and all because they don’t believe what you believe
  and you’re gonna end up in the kingdom of God?
  Man you’re out of your fucking mind.

  Your mind, you’re out of your mind,
  out of your fucking mind,
  to believe you’ll be forgiven,
  your mind, you’re out of your mind,
  you’ve lost your fucking mind,
  in the name of your religion.
  The gift is life we should not abuse it.
  The word is love we cannot confuse it.
  When our beliefs become ill conceived
  they spread our disease and become our fear and lies
  Twisting things these pawns of the crooked kings.
  Deceivers of the dull humanity.
  They sharpen swords on the words of the books
  on the God they behead when
  they pollute truth with lies.
  These devils in disguise.

  In the name of the father
  There is nothing holy about your war
  They kill for Allah
  There is nothing holy about your war
  Death is their master
  There is nothing holy about your war
  For life ever after

  Polubienie

 6. polecam Hunter, bardzo zaangażowany społecznie zespół uznany w Polsce, poruszają m.in tematy fanatyzmu religijnego, ucisku systemów rządowych, czy obronę praw zwierząt ( polecam przejmujący utwór i klip „PSI” )… wokalista Paweł „Drak” Grzegorczyk bardzo inteligentny, wrażliwy i otwarty człowiek, miałem przyjemność kiedyś na koncercie z nim chwilę obcować …

  Polubienie

 7. Kurczę, sięgając do historii, to zawsze jakoś tak się działo, że Niemcy musieli nawarzyć jakieś wstrętne piwo, a cała Europa musiała je później pić ze wszystkimi tego konsekwencjami. Krótko mówiąc, raz na kilkadziesiąt lat ten naród zawsze musi odjebać coś takiego, żeby doprowadzić Europę do zguby. Cóż, historia się uwielbia powtarzać.

  Polubienie

 8. Słuchajcie islamiści to muszą mieć z nas konkretną bekę. Mamy strefę shengen, otwarte granicę i absolutnie nikt nie reaguje na to co się dzieję np. W Niemczech. Każdy tylko gada i narzeka i czeka aż tacy Niemcy się obudzą i coś zrobią. Jestesmy takimi hipokrytami, że udajemy ze to nas nie dotyczy bo to nie nasz kraj. No sorry narodzie ale odwracanie oczu to przejaw lenistwa i wygodnictwa. W dupach sie z dobrobytu poprzewracało??? Każdy będzie czekal aż wróg przyjdzie pod drzwi zamiast teraz skrzyknąć wszystkich chętnych ludzi do zorganizowania się i przeciwstawienia tej zdradzieckiej władzy którą jest UE. Wszyscy bez wyjątku kto jest Europejczykiem powinien wstac zebrac kolegów i koleżanki z calej UE i pójść razem wykopać ta glupia Merkel.

  Polubienie

  • No to kurwa idź i ich wyzwalaj jak z ciebie taki Geronimo a co to Polacy ich tutaj zapraszali , a może to Polska miała kolonie w Afryce czy Azji co ? Nie będziemy już wyzwalać tej zdradzieckiej Europy no chyba że ty chcesz to idź. Co mnie to gówno obchodzi co się dzieje w Niemczech czy gdzieś jeszcze mają za swoje.

   Polubienie

 9. Koleżanka chce wyzwalać Niemcy… Hmmm, zapomniała co Niemcy zrobili nam, Polakom w latach 1939-1945? Niech nam zapłacą Szwaby kasę za rozpieprzoną podczas powstania Warszawę! Zresztą nie tylko Warszawę zniszczyli, wiele innych miast też. Niech oddadzą dzieła sztuki, zrabowane podczas wojny. Bo nadal nam ich nie zwrócili. I wreszcie – niech wypieprzają z Polski ze swoimi obozami pracy – Lidlami, Kauflandami i innymi. Koleżanka to jakaś niemiecka V kolumna chyba. Mnie obchodzi co w Polsce, a nie u Szkopów.

  Polubienie

 10. UWAGA, NIEJAKI ZENOBIUSZ BLOG, zwany też marszandem, w podły i plugawy sposób mnie zaatakował w odpowiedzi na mój spokojny i merytoryczny komentarz. Podaję niżej link do miejsca gdzie to się stało. Zrubmy mu z dupy jesień średniowiecza, Zenobiusz blog to kawał łotra. Sami poczytajcie co on tam pisał. Łotr stanął w obronie islamu i napisał, że tego nie zrobili muzułmanie!!

  https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2016/01/09/to-nie-inwazja-islamu-to-element-planu-andropowa-czernienki/comment-page-1/#comment-67212

  Polubienie

 11. kefir, po co wciągasz innych ludzi do swoich rozgrywek z innymi osobami? po co skłócasz ludzi? ja o tobie nic nie wiem, ty o mnie, ja o zenobiuszu, etc. twoja piaskownica z tym dialogiem. wczoraj mnie zjebałeś że z sanctusem skaczemy sobie do gardeł, jak pitbule z kotletami na szyi i zaproponowałeś, abyśmy jak Słowianie dali sobie po ryju. dziś te słowa skieruj do siebie chłopie
  ps. i dlaczego u siebie jesteś taki „na krój garnitura” a u zenobiusza: jabole, kurwy, grzybki, jakiś taki inny, lepszy jesteś, bo otwarty. jakbyś był u niego sobą a u siebie gościem. ale qrwa kwas

  Polubienie

  • Arrab arrab a więc zdemaskowałeś swój prawdziwy cel bytności na moim blogu – bycie cichą opozycją! xD 😀 Sam twuj nick tak wiele mówi – trzeba naprawdę sprytu i jednocześnie przewrotności, by wymyślić tak sprytnie skonstruowanego nicka. No wydało się, brawo, arrab 😀 Wiedziałem to od momentu, gdy zapytałeś jakim masonem jestem podczas pamiętnej dyskusji xD Jesteś taką cichą zakamuflowaną opcją, ale nie wiem czyją opcją. Arrabów arrabów, czy może od chrześcijan? 😀

   Polubione przez 1 osoba

    • ..A potem rozerwij się przed komisariatem policji, 16 dziewic, kawior dziwki lima dżakuzzi już czekają! 😀 Allah do mnie dzwonił, że grubą imprę urządzają w piekle xD

     Polubienie

    • Tak mi się powiedziało… Bo lubię ludzi i najbardziej jak się otwierają. Głuptasie… Jakie święta? I czyje??? Oj arab arab… Arabie! Mam fajne łóżka na zachrystii u naszego kościelnego, chcesz? Będzie no naprawdę pierwsza klasa!

     Polubienie

    • nie będę zajmować twego miejsca, przynajmniej mają gdzie cię w dupę walić krecik. a skąd ta ksywa krecik, ryjesz u kościelnego?

     ale masz zryty beret krecik. chyba księża za dużo spermy wlali ci do ryja i masz menisk wypukły.

     dobry poziom rozmowy? pasuje ci? staram się nadążyć za tobą. i jak?

     ale na głupa wyszedłeś teraz na maxa haha!!! poczytaj teraz idioto dalsze komentarze 😉

     Polubienie

    • Czyli nic z chwytem na Twe Święta… Ojej…Czyli Ty jesteś od rozpalania kadzidła… ŁĘĘ… Ty IDIOTO arabie! Nikt mi w dupe nie walił, bo się nie dałem!!! Przeczytaj, co napisałeś, Ty Jezusowa Cipo!!!

     Polubienie

    • po co się tłumaczysz z walenia w doopę? teraz chyba już wszyscy wiedzą, że masz zerwany gwint. przykry masz żywot i dajmy już spokój. sory, ok, ja idiota, ty kościelny pedał. ok 😉

     Polubienie

    • Uwaga, Barra, Barra, TO IDIOTA!!! Upośledzony, niespełna rozumu, biedny… Dajmy mu wszyscy przysłowiową… „wypierdalajkę”…

     Polubienie

    • I co Ty arabska cipo, wymiękłeś? Jeszcze raz u Jarka coś napisz… Ty arabie jebany. Jesteście ułomnym narodem semickim od waszego wodza abrahama. Który wolał Was zrodzić z dziwką Hagar niż współżyć z prawowitą żoną. Znasz swoją historię i pochodzenie?

     Polubienie

    • Dobrze Jarku. Ja nie mam zamiaru szerzyć chamstwa na Twoim blogu niż inni. Dziękuję i serdecznie Cię pozdrawiam. I tak szykujmy się do wojny…

     Polubienie

    • wyłącż kwasy krecika i sanctusa, bo od tego rozpoczyna się syf. mają problem to z nimi porozmawiaj. ja nie robie sobie personalnych wycieczek. krecik dziś wybiegł z twoich nóg jak pitbul. raz przeprasza raz pyskuje choć nie dotyczy go temat, więc kim on qrwa jest że sięw ogóle wpierdala w dyskusję???

     Polubienie

    • krecik, bo pękniesz 😉 kościelny wie że z ciebie taki diabełek? w końcu jesteś w klimatach satanistycznych, więc do arabów masz bliżej niż ja 😉 niedługo będziesz zadowlony, bo oni w kilkuset łapią i walą, więc szlifuj rurę, będziesz miał ostatnia wieczerzę z czarnymi barankami.

     coraz bardziej mi się podoba dialog z tobą 😉 taki głupi piesek jesteś 😉 szczekasz ale nie wiesz do kogo ani po co?

     Polubienie

 12. wow 😉 detektyw prawdy z ciebie kefir. tak często mnie cytowałeś w swych artach, że aż się dziwię tym, przedmiotowym przemyśleniom no ale… tak pracuje twa czacha i już. zobacz, zafundowałeś sam sobie obrót o 180st. bo od razu mnie zaatakowałeś. trafiony zatopiony. żadnej merytoryki i jesteś wqrwiony, bo nie jestem baranem na zawołanie? wow 😉 coś jeszcze ciepłego chciałbyś mi powiedzieć?

  to ciekawe, jak po jednym wpisie zmieniasz swój światopogląd. gówno mnie interesuje twoja dyskusja z innymi ludźmi. rozumiesz? i jak po jednym wpisie, który już po raz drugi przytaczasz (pierwszy przy okazji pierwszych dyskusji moich z sanctusem) wrzucasz mnie do wora z twoimi wrogami. tego już nie kumam. oceniasz mnie po jednym wpisie czy po wszystkich?

  tez mocny w gębie jesteś, dużo ryczysz

  Polubienie

 13. ja ciebie wkurzyłem? sam agresorem jesteś od momentu odpowiedzi do mnie o zenobiuszu.

  oczekuję przeprosin kefir. to okażesz szacunek tylko sobie a nie mnie. z czym ty możesz mnie ostrzegać? grozisz mi?

  Polubienie

 14. tam nie ma żadnej agresji!!! qrwa nie lubię takich żartów jarek. są bardzo głupie czasy i spinać się to najgłupszy pomysł w tym czasie

  poczułem się urażony, bo ktoś obok tej rozmowy, mógłby zupełnie inaczej interpretować rwe słowa jak np. krecik. odezwał się znowu i widać, że coś go cśnie w łeb? qrwa o co wam chodzi?

  miejmy w pamięci, że takich żartów nie lubię, nie chcę i sobie nie życzę. taka zabawa mnie nie bawi. ok?

  Polubienie

 15. Panowie moi kochani, błagam was nie kłóćcie się! Czyżby za dużo testosteronu w was buzowało? 😉 No jak już trzeba to mogę się dla was poświęcić, jeden i drugi sobie ulży, haha. Wszak ponoć kobiety łagodzą obyczaje 😉

  Polubienie

    • taaa, to dobry pomysł. może później albo jutro coś się tutaj oczyści, bo gęsto się zrobiło, pzdr człeki

     Polubienie

    • No ja mówię, dobre na stres bzykanie jest 😛 Już napisałam, jestem tak miłosierna, że dla was mili panowie mogę się poświęcić, ulżycie sobie i po sprawie, a co tam, będę miała dobry uczynek na koncie 😀 Zresztą bardzo lubię mężczyzn i uwielbiam im pomagać 🙂

     Polubienie

    • No właśnie po to tu jestem, żeby te obyczaje łagodzić. Widzisz, już atmosfera nieco opadła 😉 Oj, chłopcy, chłopcy, fajni jesteście, tylko troszkę za nerwowi, no :*

     Polubienie

    • mózgi szykują się przed nowymi „lepszymi” czasami, nic nie dzieje się bez przyczyny, ciekawe spostrzeżenia dziś

     Polubienie

    • No wiesz barra, może coś w tym jest. Mnie z kolei wszystko boli, dokuczają mi takie dolegliwości fizyczne, że już nie wiem co ze sobą zrobić. Ciągle mi się chce spać i wszystko mnie boli, z każdym dniem coraz gorzej :/

     Polubienie

    • TSH, FT3, FT4, anty TPO, anty TG to komplet jeśli chodzi o tarczycę. Mi wyszło za duże TSH (2,2, wcześniej 2,8) a w moim wieku powinno być max 1,0. Norma jest do 4,8, ale takie TSH mają ludzie w wieku 90 lat.

     Polubienie

    • Hmm, muszę ci jeszcze powiedzieć, że najgorzej czuję się jesienią/zimą oraz wczesną wiosną. Natomiast latem, gdy są ogromne upały i świeci ostre słońce, czuję się jak ryba w wodzie i od razu lecę na dwór się opalać. Wszyscy mi się dziwią, pukają się w głowę i pytają jak ja mogę wytrzymać na takim słońcu, tymczasem ja właśnie wtedy czuję się najlepiej. A jak w ogóle wygląda leczenie problemów z tarczycą?

     Polubienie

    • ja spię do 10 albo 11 i mam to w dupie, idę spać o 2-3-4 albo nie spię. to ma wielu ludzi, bardzo wielu. byłbym uradowany, mając mail do ciebie ruda. z szacunekiem

     Polubienie

    • Jeśli chcesz, to pisz proszę – nelliczek@o2.pl inni też mogą pisać, jeśli chcą 🙂 Zastrzegam tylko, że czasami odpisuję dopiero po paru dniach, bo chodzę z głową w chmurach i nieraz zwyczajnie zapominam 🙂

     Polubienie

    • A przecież mówisz że lubisz pobzykać a co jak co ale tego trzeba mieć siły witalne. JA polecam na wszelkie problemy z witalnością , cukrzycą czy tarczycą itp., adaptogeny testuję od roku i muszę powiedzieć co nie co jakie zioła są skuteczne a jakie nie i na co one są.

     Polubienie

    • Hmm, to może u mnie nie jest to, bo libido jest jak najbardziej w formie 😛 Albo w sumie każdy organizm jest inny więc i objawy u każdego mogą się trochę różnić. Ale fakt faktem, cholernie brakuje mi słońca, roślin i wysokiej temperatury, ja normalnie bez tego nie żyję tylko wegetuję, uchhhh :/ Hmm, adaptogeny powiadasz, muszę sobie o tym poczytać.

     Polubienie

    • O adaptogenach nie słyszeliście dziwne bo one nawet w mainstreamie robią furorę. Po Tribulusie to miałem mega wytrysk jak gwiazda porno nawet partnerki były zszokowane ale to było parę la temu penie też dlatego że poziom teścia był wysoki i ciężkie ćwiczenia na siłce które chyba są najlepsze na testosteron. A próbowałeś Różeniec górski , Lewo-dopa, Horny Goad Weed, kordyceps,Maca, Catuaba, Suma, no i najlepszy ale także najdroższy Tongkat Ali.

     Polubienie

    • Hmm, troszkę źle się wyraziłam. Słyszałam, aczkolwiek nie jestem tak w tym biegła, dlatego po prostu musiałabym trochę więcej poczytać w necie na ten temat, coby się nieco dokształcić, hehe 😉

     Polubienie

    • Czyżby czarodziejka? uwielbiam czarodziejki tak jak kobiety wyróżniają a raczej klasyfikują mężczyzn to ja też ale i pewnie inni także rozróżniam kilka typów kobiet.

     Polubienie

    • O tak z tego co widzę o obserwuję po wypowiedziach Rudej to chyba jednak czarodziejka a wiecie co to oznacza. Znaleźliśmy wreszcie kobietę inteligentną i mądrą na poziomie A co do typów to potrzeba by było dużo czasu aby to omówić.

     Polubienie

    • Obszerny temat wykorzystując cybernetyczną teorię doboru charakterów oraz obserwacje i analiza kobiet skłoniła mnie do pewnych aczkolwiek rewolucyjnych teorii.

     Polubienie

    • Ashawaghanda próbowałem, dobre zioło. Tak samo guggulu aktywizuje tarczycę. No i aminokwas tyrozyna (brana na czczo tylko) – z niej powstaje tyroksyna. Dobra jest również suplementacja selenem (wyłącznie do dawki 50 mcg). No i jod.. Ale nic tu nie można stosować bez gruntownych badań, bo można kuku sobie zrobić zwykłymi suplementami.

     Polubienie

    • Dzięki za rady Jarek 🙂 Muszę coś z tym faktycznie zrobić, bo śpię po 10 godzin, a zmęczona jestem jak po robocie w polu, hehe.Tak dalej być nie może. Pzdr.

     Polubienie

    • TO bardzo długo śpicie jak paniska ja max 5 godzin może 6 i całe życie bez kawy jestem hardkorem nie wiem co jest ale nie mogę długo sypiać może bezsenność.

     Polubienie

    • Ooo kurczę, Roni, świetnie trafiłeś z tą czarodziejką. To tak miło i słodko brzmi. W sumie to coś w tym musi być. Uwielbiam wszystko, co niekonwencjonalne, lubię babrać się w ziółkach, kocham przyrodę, naturę, kwiaty, zwierzęta, wodę. No i w ogóle jestem dla większości osób taka z głową w chmurach. Ale to właśnie w sobie lubię, uważam, że jest to moja zaleta a nie wada 🙂

     Polubienie

    • Hmm, domyślam się ciężko jest mi to wyrazić słowami, ale czuję się taka nie z tej planety, nie wiem jak to ująć 😉

     Polubienie

   • Wiem, jednak twarzą w twarz jest inaczej. Tutaj mamy tylko tekst, który każdy może sobie w inny sposób zinterpretować, no i stąd się właśnie biorą różnego rodzaju kłótnie i zaczepki słowne. Zupełnie to niepotrzebne.

    Polubienie

    • No jeśli tak ze sobą rozmawiają niby świadomi oświeceni ludzie to ja kurwa dziękuję za dyskusje na tym blogu bo nie ma sensu a myślałem że tutaj się pogada o życiu ale chyba jednak nie da rady eh no jeśli tak mają przebiegać rozmowy dialogi czy dyskusje w świadomym środowisku to czarno to widzę ten przyszły świat i przyszłą Polskę. Kultura z was promieniuje aż po Pluton

     Polubienie

 16. jesli uraziłem kogoś przypadkowego – przepraszam.
  zrobił się niezły syf z żartu kefira, któremu z pod nóg wybiegł krecik i szczeka

  kefir, sam oczyść sprawę, bo podzielam w pełni roniego. sam dołozyłem drwa do ognia ale nie lubię być atakowany „żartami”, które sobie wymyślasz i dorzucasz swojego drwa w postaci słów, które nie mają pokrycia w prawdzie (moje słowa do ciebie o masonach – to qrwa straszny kwas, którego sam się dopuściłeś)

  kończę temat, bo za szybko i za bardzo się rozkręciło. proszę aby nikt się do mnie nie przypierdalał a zwłaszcza z jakimś arabem, bo w zaistniałych okolicznościach, nie jest to żaden temat do śmiechu a tylko wzbudza agresję np. u krecika, który niegdy nie podjął dialogu ze mną a od samego początku ma problem.

  oczyść to kefir z krecikiem, sanctusem i wówczas wszystko powróci na swój tor

  Polubienie

 17. Co sądzicie o tym obrazku? Zostałem zablokowany za niego na facebooku na 7 dni. Nie mogę nic publikować ani pisać w czatach. Na szczęście mam konto zapasowe, tak więc publikacja na fan page jest utrzymana.

  Polubienie

  • TO antypolak,polakozerca,polakofob.Koniecznie nakarmic szczawiem a pozniej odstawic w okolice Berlina wieczorowa pora .Tam w ramach multikulturalizmu i przyjazni niemiecko -islamskiej zaopiekauja sie nim ci spokojni uchodzcy.

   Polubienie

 18. Ajj, panowie, panowie. Uspokoić mi się proszę, ale już! Ja rozumiem, tu jest net i przez to, że czasem źle zinterpretujemy czyjąś wypowiedź, dochodzi do nieporozumień. Ale do stu tysięcy fajerek, ileż tak można! Może, gdybyście rozmawiali w realu, po prostu obilibyście sobie buźki i sprawa byłaby zakończona. A tak robicie gównoburzę, która jest niepotrzebna. Także tego, uspokoić mi się proszę, bo jak nie, to was wszystkich wezmę do łóżka i zamęczę, jeśli za bardzo wam męskie hormony buzują, to będziecie mieli okazję się wykazać. Tylko ostrzegam – w pewnym momencie będziecie mieli dość 😀

  Polubienie

  • Już czas ruszać, to co było jest już zbyt znoszone.
   Nasze życie dopiero się zaczęło i nowy dzień się rodzi
   Nigdy więcej krętactw, nigdy więcej opóźnień.
   Nie będę oczekiwać na ostatni oddech by w końcu przemówić.

   Więcej światła w myślach które odgrzebuję.
   Więcej światła w miejscach gdzie stoję.
   Więcej światła na ścieżce po której kroczę.

   Więcej światła w wokół pytań które zadaję.
   Więcej światła w oczach które widzę.
   Więcej blasku w świetle które przynoszę.

   Moje królestwo jest z tego świata.
   Płonę w ogniu, który sam trzyma.

   To prostota całkowitej złożoności.
   Czepiamy się kluczy do bogactwa i luksusu.
   Tylko nasze ciało, nasz umysł i dusza są tak nie realne.
   Spójrz – wiedza jest stale rosnącym płomieniem.

   Więcej światła w pytaniach które zadaję.
   Więcej światła w oczach które widzę.
   Więcej blasku w świetle które przynoszę.

   Włącz to, włącz.
   Więcej światła ma znaczenie, wtedy gdy to wszystko się skończy.
   Lepszy wzrok, przejrzysta wizja tego co nadejdzie
   Włącz to, włącz to teraz.
   Przełącz swe oczy na inne widzenie.
   Twoja świątynia jest wewnątrz.

   Więcej światła w myślach które odgrzebuję.
   Więcej światła w miejscach gdzie stoję.
   Więcej światła na ścieżce po której kroczę.

   Więcej światła w wokół pytań które zadaję.
   Więcej światła w oczach które widzę.
   Więcej blasku w świetle które przynoszę.

   Moje królestwo jest z tego świata.
   Płonę w ogniu, który sam trzyma.
   Moje królestwo jest z tego świata.
   Nowa Era będzie jaśniejsza i śmielsza.
   Jaśniejsza i śmielsza.

   ………………………………………….
   areckir otwórz swoje serce na lux mundi sol invictus … nie lękaj się, to nadchodzi, aeon Aquariusa i niebieskie królestwo jest w Tobie tylko otwórz trzecie oko, Lucyfer i Bogowie przepełnią cię łaską gnozy, tak jak mnie 🙂 … memento – to jest WIEDZA TAJEMNA, której nie pojmują ślepi, a 666 jest SŁOŃCEM!

   Polubienie

   • Zajebista muza! Wszystko czaję. Boje się tylko „invictus”. A gematrix.org jest super! Dziękuję Ci! Jaka szkoda, że tak wiele ludzi nie czai o co biega na tym świecie…

    Polubienie

 19. No i od razu jak się zrobiło fajnie, miło i spokojnie. Mam nadzieję, że już nie będziecie się obrzucać brzydkimi epitetami, bo to tylko strata energii, a ta winna być obecnie kierowana na całkowicie inne tory. Jak byśmy tak rozmawiali w realu, to każdemu zamknęłabym usta gorącym buziakiem, może byście ochłonęli 😉 A na dziś już się ewakuuję do mojego najukochańszego miejsca na świecie, czyli łóżka. Także życzę wszystkim słodkich i miłych snów i mniej nerwów, złość piękności szkodzi 😛 Dobranoc moi kochani, dobranoc koleżanki i koledzy 🙂

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s