Banki i tajna władza

Niemiecka podłość ukarana. Nosił wilk razy kilka..

Niemiecka podłość ukarana. Nosił wilk razy kilka..

polityka w PolsceCiekawie potoczy się zapewne debata dotycząca Polski w Parlamencie Europejskim. Polski rząd zamierza uderzyć z grubej rury w najczulsze punkty Niemców. Broń którą Niemcy chcieli użyć przeciwko nam, zostanie użyta przeciwko im samym.

Wiadome jest przecież, że niemieckie media mają dopiero wolność słowa w Polsce. A kto ma media, ten ma władzę – rząd dusz. Niektórzy posłowie partii rządzącej zaczęli przebąkiwać coś o odebraniu koncesji na nadawanie np dla TVN. Koncesję jest odebrać w naszym kraju bardzo łatwo, więc na co oni jeszcze czekają?

Jest jedna zasadnicza różnica między lobby bankowo-korporacyjnym (PO, Nowoczesna, PSL, SLD) a rządem PiS. Otóż obóz III RP gdy rządziła PO, opodatkował najbiedniejszych. Bo podwyżka VAT i setek innych podatków uderza w biednych, a oszczędza bogatych. Za to PiS chce opodatkować właśnie tych bogatych, którzy przez lata byli traktowani jak święte krowy. Czyli banki, korporacje, hipermarkety.

Temu zaprzeczyć się nie da. Głodujące dzieci, ludzie ciężko pracujący, których nie stać na podstawowe potrzeby – są hańbą i porażką III RP. W latach 90-tych został nam narzucony niewolniczy kapitalizm, dzięki któremu bogacą się zagraniczne banki i korporacje. Teraz mamy szansę to zmienić. I kościelne czy też smoleńskie wariactwa PiSu, mało mnie obchodzą. Drugiej takiej szansy od losu nie dostaniemy.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Dziękujemy za brukselską debatę o Polsce. Powiemy, że nasz rząd nie mógłby ocenzurować wiadomości o masowych gwałtach. Taka wolność! Żeby nikomu nie przyszło do głowy odwołać tę debatę, bo gdzie wtedy powiemy, że:

1) Demokratyczne wybory w Polsce nie zostały zlikwidowane, niedawno się odbyły.

2) Demonstracje antyrządowe nie są zabronione, też niedawno się odbyły, spokojnie, bez strat w ludziach ani sprzęcie.

3) Mamy rząd, a nie wszyscy w Europie aktualnie mają.

4) Mamy Trybunał Konstytucyjny, który też nie wszyscy mają, w dodatku w tymże trybunale większość sędziów pochodzi z wyboru opozycji (opozycja chciała, żeby wszyscy).

5) Na ulicach jest bezpiecznie, masowe rabunki czy gwałty są nie do pomyślenia, nie było też – odpukać – zamachów terrorystycznych na redakcje czy dyskoteki.

6) Media są wolne, nie do wyobrażenia jest ocenzurowanie ich przez rząd czy na przykład zablokowanie informacji o masowych gwałtach. Zwłaszcza wszechobecne media niemieckie mają w Polsce więcej wolności niż u siebie.

7) Panuje tolerancja, nie płoną ośrodki dla azylantów, nie było zabójstw na tle rasowym, etnicznym czy homofobicznym, jedyne zabójstwo z nienawiści politycznej miało miejsce 5 lat temu, jego ofiarą padł działacz Prawa i Sprawiedliwości.

8) Prawa kobiet są przestrzegane, żaden prezydent ani burmistrz nie radzi kobietom, żeby nie wychodziły same na ulicę, nie prowokowały strojem i żeby poruszały się w tylko większych grupach. Zagrożeniem dla kobiet oraz dzieci jest natomiast niepłacenie alimentów, choć przez niektórych usprawiedliwiane walką o wolność i demokrację.”

Źródło: http://wpolityce.pl/polityka/277429-dziekujemy-za-brukselska-debate-o-polsce-powiemy-ze-nasz-rzad-nie-moglby-ocenzurowac-wiadomosci-o-masowych-gwaltach-taka-wolnosc

Reklamy

22 odpowiedzi »

 1. te gwalty to naprawde teraz atut w naszych rekach, dzisiaj jakas arabka wysadzila posterunek policji we francji czy chciała wysadzic, to wszystko jest bardzo nam ne reke, w p 7 zabrzmiało jakbyśmy my zamordowali Leppera…, ale nie zdziwiłbym się jakby niemcoszki macaly w tym palce, Niemcy sa straszne nie wiem czy gorzej niż w stanach ale przynajmniej tak samo, ja cie pierdole, powinnismy V4 murem slowianskim się odgrodzić od tej dziczy polmongolskiej z za odry udającej bialasow…

  Polubienie

 2. Mylisz się Jarek – ” Bo podwyżka VAT i setek innych podatków uderza w biednych, a oszczędza bogatych.” – to nie vat chociaż on obciąża wszystkich ale to podatki dochodowe (tutaj przytoczę kwotę wolną od podatku – kwota powinna być jak najwyższa )najbardziej uderzają w najbiedniejszych po przekroczeniu pewnego pułapu dochodu nie płaci się podatków, „W latach 90-tych został nam narzucony niewolniczy kapitalizm, dzięki któremu bogacą się zagraniczne banki i korporacje” – to nie kapitalizm tylko neoliberalizm spowodował rozrost banków i korporacji czyli wolna amerykanka. Jestem za wolnym rynkkiem i kapitalizmem ale w pewnych granicach rozsądku w którym obowiązują normy etyczne i poznawcze a nie jak jest teraz normy prawne (zakazy nakazy eksmisje, sanepidy,kontrole skarbowe, nieszczelne i niejasne prawo) oraz normy witalne (silny niszczy wyzyskuje słabszego ,niepohamowany wyścig szczurów pęd ku karierze,niszczenie środowiska).

  Polubienie

  • wolny rynek to utopia konczy się tym ze najbogatszy wykupuje kompetycje i np 3 firmy tego samego wlasciciela maja zmowe cenowa i kto za to placi ? ja place pan placi pani placi spoleczenstwo proszę pana placi… w stanach doszło już do absurdu internet stacjonarny i komórki drozeja zamiast taniec

   Polubienie

   • A umiesz czytać ze zrozumieniem powiedziałem z granicach rozsądku w wolnym rynku mógłbyś kupic leki bez recepty a nie prosić pana w białym fartuchu o łaskę mógłbyś bez zezwoleń koncesji akcyzy innych pierdół Eco sprzedawać np.lecznicze nalewki lub olej z konopi a tak widzę że to co mówię jest be czyli co jest lepsze może socjalizm co jesli tak to z ciebie taki przebudzony ja z koziej dupy trąba a może korporacjonizm czuli neoliberalizm który tworzy monopole

    Polubienie

    • Roni żyjesz w innym wymiarze?
     Tu nie ma wolnych ani półwolnych rynków..
     To są korwinowe mrzonki, i chociaż byłem kiedyś tym zarażony, to rządzą
     tu KORPORACJE, anie jakieś utopijne ustroje.
     To już było i nie wróci więcej.
     Monsanto (90%) nasion, dostep do wody, ważniejszej niż ropa,
     Tu nawet państwa nie maja nic do gadania.
     Monsanto może wykupić lub zagłodzic pół świata.
     Kup nasiona na ogród.. Wschodzi może 10%, to jest problem,
     a nie jakieś ”leki” z korporacji gówniane..
     Nie ma już ustrojów i wolności, są władcy i niewolnicy, czyli my,
     którzy muszą zapierdalać 3x więcej czasu żeby zapłacić za media
     i nie mysleć o głupotach.
     Takie są fuck-ty..

     Polubienie

    • najlepszy jest socjalizm z elementami kapitalizmu jak we francji czy kanadzie ale nie odwrotnie jak u nas gdzie wszystkie socjalne rzeczy sa sprowadzone do bezuzytecznego zebrackiego minimum np robia tylko 6 zebow na dole czy gorze za reszte trzeba placic to jest kapitalistyczny zart Sorosa, kapitalizm to plus minus gowno w kolorowym papierku, tzw wolny rynek to dopalacze, tanie toksyczne zarcie z chin bez atestów itd

     Polubienie

 3. i słusznie – niech dupki niemieckie dalej się szczycą „swojom demokracjom”…uwaga – jarek zablokował mój wpis do poprzedniego artykułu odnośnie rozporządzeń „obieraka banana” wydanych niedawno odnośnie posiadania i używania broni – dlaczego? czy ktoś z Was wie coś na ten temat? Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Niemcy i tak padna ,ich caly przemysl to juz fikcja,jest skupiona w rekach chinczykow.15 lat temu to wlasnie chinczycy postawili na nogi trupa niemieckiego inwestujac mase pieniedzy w rozkrecaniu niewydolnego przemyslu.Zrobili to jednak z glowa ,bo podpisywali umowy o przekazaniu licencji i technologi po 10 latach ,ktore wlasnie uplywaja.Chinczycy juz zwijaja fabryki z Niemiec zostawiajac to pasntwo na lodzie.Taki to byl uklad a transfer ciapatych to przybicie gwozdzia do trumny .Nalezaloby jednak oddzielic kwestie rzadzacych Niemcami ,ktorzy nie sa jednak Niemcami a tragedie narodu ,ludzi niemieckich ,ktorzy sa zdezorientowani i doprowadzani do ruiny,braku mozliwosci obrony przed najazdem islamskim, a wplyw na ekonomie,polityke niemiecka mieli tyle co koszerny za Hitelera.Nalezy pamietac ze to media Niemieckie do 2099 roku sa legalnie formatowane przez usa lub blizej nieznane korporacje tak jak i rzad(przyklad ANgela MErkel -antyniemiecka kancelerz).

  Polubienie

  • ==ktorzy nie sa jednak Niemcami a tragedie narodu ,ludzi niemieckich ,ktorzy sa zdezorientowani i doprowadzani do ruiny,braku mozliwosci obrony przed najazdem islamskim, a wplyw na ekonomie,polityke niemiecka mieli tyle co koszerny za Hitelera.==

   No to Niemki mogły rodzić dzieci a nie głaskać duże psy po dupach albo jeszcze gdzieś..
   A teraz płaczą, że się wyludniają..
   Na durnotę nie ma rady, tak giną ‚mądrzejsi’ i bogatsi…
   Własnie oddają resztki dobytku na zasiłki dla swoich likwidatorów.
   Jakby myśleli i mieli jaja, daliby kopa makreli z wlotem do Bałtyku, a siedzą i czekaja, aż im łby poucinają.
   Sodoma i gomora.

   Polubienie

   • stracili czujnosc ,uwierzyli w bajki Hitlera a pozniej juz byli w dup..e ,kazdy robi bledy.Spojrz na Polakow jak dalismy sie skatoliczyc ,moze dzieki temu polacy nie poszli w dewijacie,dziki seks ze zwierzetami,choc ten multikulturalizm i tak juz zawital u nas jak dyferyt.

    Polubienie

    • „Spojrz na Polakow jak dalismy sie skatoliczyc ,moze dzieki temu polacy nie poszli w dewijacie,dziki seks ze zwierzetami,choc ten multikulturalizm i tak juz zawital u nas jak dyferyt.” – nie DEVINGO skatoliczenie Polaków polegało głównej mierze na zatarciu pamięci, na utracie słowiańskiej tożsamości, na zniszczeniu elit słowiańskich oraz własnej historii i wiedzy. Dzięki katolicyzmowi dostaliśmy a raczej nam wgrano w podświadomość matrycę kultu cierpienia i śmierci takie cięrpiętnictwo. To nie zasługa katolicyzmu że teraz jest u nas w miarę normalnie , tylko naszego silnego kręgosłupa moralnego. Polacy a raczej Słowianie nie dali się do końca przeprogramować, po prostu tacy zawsze byliśmy , u Słowian nigdy nie było dewiacji czy zboczeń tak jak na zachodzie.

     Polubienie

    • wprogramowano nam także matryce grzechu (wstyd,wina,zalowanie) przez które chorujemy, widać yahwe zna dobrze nasz astral ze na tym jedzie już tysiąc lat, wyzwolić się z grzechu katolickiego niewielu to potrafi nawet jak mowia ze potrafia, a juz naprawdę garstka wyrzucić mentalność kk z glowy, tchórzostwo kobiet w obcowaniu z facetami to podstawowa instrukcjja kk yahwe, wystarczy pojechać do czech i zobaczyć jak odkatoliczone slowianki maja podejście do facetow, wiem jakie bo często gesto jezdze, brakuje mi tego w polsce tu kobiety sa jak dzikie zwierzątka tylko uciekają przed facetami az dziw bierze ze mamy przyrost naturalny jakikolwiek -_-

     Polubienie

 5. Zawitał?
  Tylko u lemingów, ale to stracony element, myślą, że zycie
  będzie non stop w dobrobycie.
  Obudzą się dużym alarmem, juz będzie za późno..
  Tak samo bez żalu jak w stosunku do niemek kochających duże psy.

  Polubienie

 6. gmo – nie wkorwiaj sie!
  Tacy tez muszą być bysmy mieli wlaściwy obraz drugiej strony.
  Dla mnie byłoby cudem gdyby taki przekonał MNIE o potrzebie istnienia kleru i wlasciwości ich dzialań
  Uspokój się – Miłego dnia!

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s