Afery

100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

100.000 terrorystów ISIS w Europie! Celem islamskiej inwazji jest ludobójstwo Europejczyków

imigranci (4)Pora nazwać rzeczy po imieniu, bez cenzury! To nie jest zjawisko uchodźców. To islamska inwazja militarna, która jest częścią szerokiego programu ludobójstwa rasy białej, szczególnie Słowian. I i II wojna światowa i rewolucja bolszewicka to śmierć milionów Słowian i Germanów. Według niektórych teorii, są to zaszłości sięgające mroków ludzkich pradziejów, od upadku Atlantydy. Atlantyda (dawna ariańska cywilizacja) miała zostać najechana przez istotę o nazwie jahwe i jego „naród wybrany„, a więc semitów. Semici to dzisiejsi żydzi i arabowie, bo to jest jedna rasa.

W listopadzie 2015 roku tureccy dziennikarze poinformowali, że totalitarny reżim psychopaty Erdogana (Turcja) szkoli, finansuje i dozbraja państwo islamskie. Dziennikarze Ci poinformowali również, że ta organizacja terrorystyczna ma już 100.000 terrorystów (de facto czynnych żołnierzy którzy poszli na wojnę z nami) w Europie. Jaka była reakcja władz tureckich? Dziennikarze zostali aresztowani i w trybie wojskowym skazano ich na karę śmierci.

Wśród tzw. „uchodźców” ponad 80% to młodzi mężczyźni w wieku poborowym. Ta armia inwazyjna czeka na rozkaz, który zostanie wydany jeszcze w tym, 2016 roku. Niemcy i inne kraje Europy Zachodniej czeka wielka krwawica. Powiedzmy to wprost – będzie to kataklizm o rozmiarach niewyobrażalnych, wręcz biblijnych. Europę zachodnią czeka więc wojna i stopniowy upadek.

W sylwestrową noc tysiące młodych islamistów skrzykniętych w bandy i gangi, urządziło istne polowanie na białe kobiety. Nielegalni imigranci napastowali, okradali, bili i gwałcili białe kobiety. Była to tak naprawdę „próba generalna„, jak głosi jeden z przecieków do którego dotarłem.  Szokuje w tym wszystkim kilka istotnych rzeczy:

 1. reakcja medialna tak zwanych „wolnych i niezależnych mediów” niemieckich. Media zaczęły o tym mówić dopiero po pięciu dniach, gdy sprawy nie dało się już tuszować! I kto tu łamie demokrację i standardy wolności mediów? Poza tym przez cały czas trwa tam jawne zakłamywanie faktów. Najpierw mówiono, że tego wcale nie zrobili islamiści. Teraz wciąż się utrzymuje, że tych zbrodni nie można łączyć ze zjawiskiem uchodźców. Polska gazeta uznawana za naczelną „gadzinówkę” proniemiecką – GW, ani słowem nie wspomniała o tym, że tych zbrodni dokonali islamiści. Napisała, że dokonali tego „niezidentyfikowani napastnicy„, co jest szczytem zakłamania i bezczelności. Oczywiście, komentarze pod tym artykułem były zablokowane, bo nawet głosujący na PO i SLD czytelnicy GW zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i zagrożenia, jakim jest islam.
 2. reakcja policji niemieckiej. Przedstawiciele policji już teraz zapowiedzieli, że islamskim bandytom uczestniczącym w atakach na europejskie kobiety, nic się nie stanie. To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia ze starannie zaplanowaną inwazją militarną, i że ta armia inwazyjna jest pod specjalną ochroną prawną. Rządy wielu państw europejskich które są wtajemniczone w plany inwazji i ludobójstwa Europejczyków, wydały tajne rozkazy prokuraturom, sądom i policji. Dostały one nakaz nie interweniowania, ukrywania islamskich zbrodni, chronienia sprawców i wypuszczania ich bez wyroków.A poniżej: o islamistach wypowiada się prawdopodobnie ktoś wtajemniczony w plany światowych elit:uchodźcy (2)
 3. Szczyt bezczelności wykazała burmistrz Kolonii. Powiedziała, że to kobiety mają obowiązek dostosować się do imigrantów i po prostu bardziej uważać. Uznała też, że trzeba „wytłumaczyć” ludziom z innych kultur, że jest różnica między radosnym czasem karnawału, a dostępnością seksualną. Mówiła też, że kobiety padły ofiarą napaści seksualnych, w tym gwałtów, na własne życzenie. Ciekawe co na to powiedzą feministki? Przecież tego typu słowa są od zawsze radykalnie piętnowane przez feministki, które wręcz mówią o kulturze gwałtu. Jak widać nie dotyczy to islamistów, którym wolno dosłownie wszystko. W islamie gwałt jest częścią tradycji religijnej. Stosowany jest w celu ukarania kobiety za nieobyczajność, w większości wydumaną. Tam prawo jest tak skonstruowane, że skazanie gwałciciela jest praktycznie niemożliwe. Kobieta musi przedstawić dwóch męskich świadków gwałtu. Jeśli tego nie zrobi – to wtedy ona jest karana za to, że padła ofiarą gwałtu. Można więc śmiało powiedzieć, że w islamie gwałt jest całkowicie legalny.

Niektórzy piszą, że Europą zachodnią rządzą szaleńcy, którzy poprzez swoją chorą ideologię (lewicowy liberalizm), sprowadzają na Europę katastrofę wojny domowej. Ja uważam że to nie jest prawda. Uważam, że Europą jak i światem rządzą psychopaci, którzy świadomie realizują program wprowadzenia globalnego totalitaryzmu, jak i ludobójstwa białych mieszkańców Europy.

Ktoś z elit politycznych, lub może też sam „zarządca” tej planety (demiurg, zwany też jahwe, allahem, szatanem), która jest planetą piekła, uznał, że wychuchani i uwrażliwieni Europejczycy nie dają mu tyle „energii„. Więc sprowadza się do Europy, przy świadomej współpracy elit, ludy ciemne, barbarzyńskie, półdzikie.

Nie wiem co przyniesie przyszłość i jaki będzie rezultat tej wielkiej globalnej wojny z białą rasą, która trwa od wielu lat. Ale prawda jest taka, że nadchodzą niewesołe czasy. Pewne jest to, że będzie to definitywny koniec świata, jaki teraz znamy. Wiele krajów szykuje się na coś wielkiego i złego, co ma nadejść. Francja dla przykładu wprowadza rozdawanie tabletek jodu i szerokie ćwiczenia na wypadek katastrof zdezelowanych reaktorów jądrowych. Do krajów intensywnie przygotowujących się na coś, co ma nadejść, należy też Polska. Rząd PiS robi wszystko, by jak najszybciej doprowadzić upadły kraj do porządku. Sejm i komisje obradują nawet w Wigilie, po nocach.

Na portalu Zmiany na Ziemi autor słusznie zauważył, że Niemcy mają już to w mentalności, że co kilka dekad wywołują kataklizm wojenny w imię jakiejś chorej ideologii. I tak jest w istocie. Kilkadziesiąt lat temu taką chorą ideologią był nazizm i bolszewizm wprowadzony w Rosji rękoma Niemców i Amerykanów. Co jest skrzętnie ukrywaną tajemnicą. Hitleryzmem dzisiejszych czasów jest liberalne lewactwo, z jego ustrojem gospodarczym – neoliberalnym kapitalizmem. Jest to taka sama totalitarna, zdegenerowana i nienawidząca wszelkiej inności ideologia, jak nazizm.

Ma takich samych fanatycznych wyznawców. Cenzura (media, internet, sądowa przemoc wobec nieprawomyślnych) została dziś doprowadzona do kuriozum. Jeszcze nigdy na świecie cenzura debaty publicznej nie była tak potężna, jak teraz, za rządów rzekomo tolerancyjnych liberałów. Ideologia ta przeobraża radykalnie współczesny świat, który staje się powoli miejscem nie do zniesienia. W imię tej ideologii wprowadzono przeciwieństwo utopii – dystopię.

Wracając do Niemców: popatrzmy na naszą historię. Od przynajmniej 1000 lat jest to pasmo wojen, pogromów, mordów, ludobójstw, podbojów, wysiedleń, germanizacji. Przecież słowiańszczyzna sięgała kiedyś aż po tereny dzisiejszej Holandii. Niemcy są sukcesorem i spadkobiercą Cesarstwa Rzymskiego, razem z Watykanem. Jak pisałem wiele razy, Cesarstwo Rzymskie wcale nie upadło. Pod koniec starożytności przeszło jedynie reformę. Instytucję cesarza (imperatora planety) zastąpiona instytucją papieża. Konsulów zastąpiona arcybiskupami i kardynałami. Zaś ziemiom podbitym dano większą autonomię i rozpoczęto podbój nowych ziem, np Polski w 966 roku. Sukcesorzy dawnego Cesarstwa mają rządzić po dziś dzień, a rezultaty ich rządów widzimy na co dzień.

islamska inwazjaPrzeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Inwazja militarna islamistów na Europę trwa i nasila się
„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

53 odpowiedzi »

 1. Kochani! My,bardziej świadomi musimy zrobić wszystko,aby nie dopuścić do TEGO w Polsce.Musimy nie tylko walczyć z brakiem wiedzy i świadomości bliskich i znajomych,ale i poprzez utrzymywanie wysokich wibracji nie dopuszczać do siebie tych niskich częstotliwości,na których wibruje ZŁO! W jedności siła!

  Polubienie

  • ja mam specjalne kule b niskiej czrstotlowosci które oddzialywuja na ciapactwo te kule pochodzą z kalasznkowa… mam jeszcze drugi zestaw magicznych kul te sa z AK47…
   maczne kule tez dzialaja swietnie na podpalanych, zrobi się kuracje paru robakom i już będą siedzieć na ifonach dzwonic do swoich do afryka ze tu bialy człowiek niedobry i lepiej się pakowac

   Polubienie

 2. yahwe nakazal makreli wpuszczenie miliona gwałcicieli i mordercow,pan karze sluga musi, swoja droga makrela jest blada jak sciana chyba miała wizyte szaraków yahwe podobnie jak kiedys hitler z tym ze on to jednak lepiej zniosl jak bylo widać na zdjeciach -_- , tu więcej o odwadze bojofnikach isis, pojedynczo to pizdowate miernoty dlatego musza być w stadach, to samo z kobieta musza w stadzie bo samemu nie bardzo wiedza jak bez agresji zadowolic kobiete
  http://www.wiocha.pl/1299248,Placz-kozaka-z-ISIS

  Polubienie

  • Tak zdobywano Troję. Weszli do miasta a w zasadzie zostali wciągnięci w brzuchu konia ci, którzy potem najeźdźcom bramy otworzyli.
   Chytry sposób a wymyślił go chytry Odys.

   Polubienie

  • daliśmy się wpuscic w kosciol, rozmiekczyli nas big time, na ulicy jest taka jezusowa cipowatosc i obojetnosc ludzie nie reagują na przemoc wobec innych a co będzie jak więcej ciapatych nam tu wlezie będą z biblia chyba na kule szli… może będą ich dusic rozancami ? już sam nie wiem, narazie z braku laku leje po kościołach traktuje je jako duże ubikacje bez papieru -_- mowie serio

   Polubienie

 3. tego nic ani nikt już nie powstrzyma. zajmijcie się survivalem i szeroko pojętą samoobroną, magazynujcie prowiant i wodę (to, co dziś w sklepie jest najtańsze, w czasie wojny jest najdroższe) z dala od miast, zaopatrzcie się w ciepłe ciuchy, alkohol, cukier, zapalniczki/zapałki. To wszystko i wiele wiele innych rzeczy jest na wagę złota podczas konfliktów terytorialnych. Ważna jest biała broń i każda inna. Tylko idiota zaśmieje się z tych słów.. to jest przewrót globalny. to jest 6-te wymieranie ludzkości, od lat zapowiadane przez naukowców uzależnionych finansowo od banksterów.

  apogeum globalnego syfu przewidziany jest na III/IV kwartał br. – przed zimą. wtedy zostaną zaprzestane opryski na niebie, aby półkula północna była nie tylko chaosem ludzkim ale i małą epoką lodowcową, Z wyreżyserowaną pomocą człowieka, Matka Ziemia również pokaże swoją potęgę destrukcji.

  w 2016 uruchomiona zostanie notowska szpica a bergolio pożegna się z ludzkością na światowych dniach młodzieży. rok 2017 jest rokiem gry. już dziś: Szwecja, Niemcy, Gracja, Holandia, Dania, Francja, Ukraina, … – pomyślcie ile innych krajów europejskich ciągnie w dół. To samo w USA, Afryce i Azji. Rok 2017 jest światowym rokiem nowych twarzy, tj. katów. Oglądajcie media uważnie, bo wojska największych mocarstw są już rozstawione od kilku lat, i wygląda jak przysłowiowa szachowa partyjka. Przygotowania wojskowe trwają od początku XXI wieku i już czas wykonać „pierwszy ruch”.

  Jarek, daj już spokój z artami o tematach, które nic nie wniosą konstruktywnego do życia w najbliższych latach. Wiem, że lubicie wizualizować i odsuwać „zło” od siebie, ale to już qrwa nic nie da. tematy o szczepieniach, relacjach pomiędzy kobitą a chłopem, czy darwin był od małpy czy małpa od niego, czy einstain był żydem albo czy Słowianie to my czy nie, … wszystko to jest już bez znaczenia. zacznijcie wymieniać się myślami, co zrobić, jak zrobić, gdzie być, co mieć, z kim utrzymywać kontakt, kogo unikać, jak i gdzie skrzyknąć rodzinę abyście w godzinie „00.00” byli tam, gdzie musicie być. Pamiętajcie, że od czasu usłyszenia syren, pierwszy kwadrans albo was uratuje albo zabije. nadchodzi potężna zmiana na ziemi. 1 i 2 wś, to intro przy tym, co jest przygotowane.

  „plecak desantowy” warto mieć, aby w jednej chwili spieprzać w teren, z dala od ludzi. To będą prawdziwe dni, gdy człowiek człowiekowi będzie wilkiem. czas się przygotowywać.

  mi do śmiechu nie jest i chciałbym aby moje słowa okazały się podłym wkrętem. przy okazji życzę Wam w najbliższych latach, zdrowia, kondycji, wody, jedzenia i twardego ducha, bo każdy z Was będzie musiał dać otuchę i dobre słowo najbliższym aby samemu nie zgłupieć. SIŁY DUCHA!!!

  tego nic ani nikt już nie powstrzyma

  Polubienie

  • Skąd takie informacje bara bara i skąd u ciebie tyle fatalizmu. Ale faktycznie jest coś na rzeczy po Pis który jest jawnie proamerykański dostał pewne zalecenia i cynk od pentagonu dlatego tak szybko wprowadzają swe ustawy po to aby w czasach kryzysu państwo sprawnie funkcjonowało a jak w czasach kryzysu najlepiej państwo funkcjonuje jeśli nie w sposób autorytarny – dyktatura.

   Polubienie

  • barra to utopia jak chcesz przetrwać w zime w Polsce z plecakiem w terenie? jak masz pasywny dom z pompami ciepla to może ale to tez pobiera prad, takie przezycie z plecakiem jest mozliwe tylko w grecji wloszech tam zimy cieple, u nas co palenie drewna w kominku najwyzej

   Polubienie

   • są lasy, jaskinie a będzie wiele opuszczonych budynków. po co wymyslamy, gdzie i jak przeżyć? jesli nigdy nie walczyłeś o życie to i dobrze i źle. walka o życie jest koszmarem, znosisz wszystko, dopóki oddychasz. nie boli nic oprócz głodu, nie jest ważne jutro tylko dziś a zwłaszcza teraz. tu i teraz.
    jak myślisz? dwa lata temu na Ukrainie ludzie rozmawiali podobnie jak my. jedni wiedzieli co będzie inni nie wierzyli. i co? dziś to samo jest w innych krajach. w Polsce będzie „jutro”

    Polubienie

 4. z natury kubuś fatalista ze mnie żaden, ale jak widzisz gmo „coś jest na rzeczy” – zmienia się system. w przeciwieństwie do przeszłości, tym razem nie jest to zmiana systemu w danym kraju albo zmiana regionalna. to globalny ruch.
  powtarzam wam od dłuższego czasu, że po, pis i inne gówno polityczne to pic. nic więcej.

  nie chce mi się rozpisywać, bo nikomu nie chciałby się tego czytać a ja nie mam czasu aby wyłożyć kawę na ławę, aby dla każdego niedowiarka przesłanie było oczywiste, jakie czasy są przed ludzkością. kto jest w temacie ten jest a ty gmo jesteś bardziej niż inni tylko za dużo swej uwagi zwracasz na yahwe, księżyc i inne pierdoły. Świat jest fizyczny (ten nasz), to po co mroczyć umysłem po świecie w którym nas nie ma? jesteśmy tu i teraz i koniec. i o tym należy rozmawiać. zresztą chyba jest dość późno na gadanie, czas kontynuować przygotowania

  ps. mało kto wierzy, że elyty mogą knuć od setek lat przeciw ludzkości. ale qrwa tak jest i dziś tego nikt nie zmieni. takie myśli nie mieszczą się w głowie ale każdy z was widzi, co się dzieje na świecie. a jeśli widzicie, to dlaczego się dziwicie, że globalny reset to dalej teoria spiskowa? tego nie rozumiem

  Polubienie

  • kto myślisz wysadzil naszych w sodomie i gomorze ? elity ? elity mialy wtedy bomby atomowe ? kto spuszal plagi ? elity miały samoloty ? tak tak to wszystko eskimos yahwe z jego ziemskimi bachorami od brudnej roboty, dzisiaj nie może zrobić resetu (chodz to tez nie jest wykluczone) bo pelno jego zoltych skurwysynow się rozprzestrzenilo po swiecie, bara ja wiem ze to cie przerasta jak większość tutaj ale to wlasnie o to chodzi i jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o yahwe, nie nie jestem zafiksowany na yahwe ale jak widze gowno to nazywam to gownem a nie jakimiś elitami iluminatami czy innym zmyślonym kutasami

   Polubienie

   • może jest tak, że myśliwmy o tym samym tylko innych słów używamy. to mała akurat ważne.
    ważne, że reset globalny jest tuż tuż i o tym możemy porozmawiać.

    Polubienie

  • wszyscy co maja atomówki i arabow sa w ciemnej dupie ale niestety także ci co mieszkają od zawietrznej tj na polnoc i wschod od nich bo tak glownie wieja wiatry

   Polubienie

 5. to wszystko manipulacja bedzie jeszcze kilka zamachow , potem projekt AI – przez facebook -zuckberg juz ma pomysl.. – czipowanie = globalna wojna NWO papiez Jezuita powiedzial ze to prawdpopodobnie ostatnie takie swieta za rok swiat moze byc zuplenie inny…
  no i ten portal w cern…

  http://innemedium.pl/wiadomosc/niezwykl … -tam-robia

  na koiniec czasow ma byc to podobno otworzone.

  czekaja na nowego mesjasza..kurde oni serio sa spaczeni jakos genetycznie..

  https://www.google.pl/imgres?imgurl=htt … MwgsKA0wDQ

  Polubienie

  • grzegorz
   a co byś powiedział, że ten film fake a cern jest europejskim super tunelem ze schronami, etc. hmm? dookoła otwarte tereny i niedaleko do duużych gór;)

   Polubienie

 6. ==dookoła otwarte tereny i niedaleko do duużych gór;)==
  Nie wiem, dużo zmyłek..
  Soros płaci za ciapatych, to się musi zwrócić..
  Gdzie tu interes?
  Maja służyć do rozpierduchy, co widać..
  Schrony w usa, coś grubszego sie szykuje, Francja jest tu osią..
  Dużo klocków do złozenia,..

  Polubienie

 7. Kefir, dobrze ci zrobi, jak się czasami pierdalniesz w łeb. Te bzdury które wymyślasz o Atlantydzie i szkalowanie Biblii świadczą o twojej tępocie i totalnym braku wiedzy. Zal mi ciebie gościu.

  Polubienie

  • As a ja widzialem wczoraj jak cala Polska w hipnozie lazila po rynkach w koronach udajac kroli ,oczywiscie na froncie kazdej procesji krolow byli ksiazowie.Twoim zdaniem As wiedza jest gdzie?a prawdy nalezy szukac gdzie?Mozesz rozwinac temat?Czy jest nadzieja na poprawe standartow zycia Polakow i znalezienia innego hobby jak pielgrzymowanie po rynkach?Jestem ciekawy Twojej dedukcji.Pozdrawiam

   Polubienie

    • na odhipnotyzoowanie GMO tych tlumow slowian z 1000 letniej indoktrynacji bedzie potrzeba najmniej 100 lat,wiekszosc z nich kiedy islamisci nas napadna ,nigdny nie zrozumieja ze to ich posoborowy kosciolek w ramach walki ze slowianami doprowadzil do likwidacji wyznania chrzescijanskiego.Wiekszosc z nich popelni samobojstwa,czesc popadnie wciagly stres a w koncu smierc przez zadreczenie.Nawet nie wiem czy jest nadzieja na zmiane,nadzieja moze ale w mlodych tych co sie rodza lub sa teraz nastolatkami.Poki co nalezy tworzyc zmilitaryzowane oddzialy terytorialne .Kazda wies i miasto powinna szkolic chlopow w wieku 15-70 lat z obslugi i poslugiwania sie bronia,walki wrecz,taktyki walk ulicznych ,pierwszej pomocy ,radzenia sobie we warunkach wojennych oraz kazdy powinien robic zapasy jedzenia i wody.Kazde domostwo powinno byc wyposazone w najmniej jednego lub dwa owczarki niemieckie lub dobermany,ciapate boja sie takich psow.

     Polubienie

    • wiem hindusi i araby panikują jak pies do nich podbiegnie wiem to z autopsji, ale ciekawe ze mój pies tylko na kolorowych szczeka czasem tez na pijanych,a uwielbia nasze stare baby -_-
     oddzialy dobry pomysl

     Polubienie

    • Mój piesek nie trawi przebierańców 🙂 na klatce mijaliśmy czarnucha i tak szczekało malenstwo o mało się księżulo nie zabił na schodach!
     – poznał się na wredocie- głośno oznajmiłam.

     Co do tych wczorajszych występów też jestem w szoku, skąd tyle głupoli się bierze!

     Polubienie

    • Burki maja spora podswiadomosc wg nauki niby slepe a np zawsze poznaje moje auto ze 100 m i wiecej wogule xauwazylem im mniejsze gowno tym madtzejsze i czujniejsze, moj znajomy ms yorka i owczarka i mowi ze york to alarm dla owczarka -_- psy wyczuwaja nienormalnosc dlatego warto je miec chocby na ciapatych gdyby swinie nie robily pod siebie to pewnie mialbym swinie na ciapactwo

     Polubienie

 8. demon = de moon, czyli księżycowi (bo moon to księżyc po ang), yahwe to pirat kosmiczny mieszkający w księżycu zyje w 4d/5d, jest tak samo realny jak nasz zeus 5d który reinkarnowal pare razy na ziemi żeby nas spplodzic w 3d wraz z tysiącami innych smialkow z andromedy, slowianie mieli kult słoneczny zeusa , yahwe zastapil wszystko 13000 lat temu swoim księżycowym, eskimos ksiezycowy przed siedmioma tysicami lat probowal nas osidlac mieszac ze swoimi mongolami ale to nie szlo za dobrze i nawet najazdy mongolskie orkiestrowane przez yahwe nic nie wskuraly, no zepsuly nam troche geny, wiec od 7000 lat nas truje i wybija przy uzyciu swoich zydosaksonow typu merkel holland obama i wielu innych wcześniej hitler stalin, obama dzielnie np walczy żeby rozbroić naszych białych braci za oceanem żeby moc ich ostatecznie zniewolić w obozach fema, w australii to się yahwe udało i rozbroili caly narod, watpie żeby yankesy dobrowolnie oddali bron chyba ze obama sdjela jakiś chwyt reklamowy ale to latwo może się przeksztalcic w wojne domowa, moongol stalin się b zasluzyl yahwe bo zaglodzil na smierc 10 milionow naszych na ukrainie w tym prawie moja babke która uciekla do polski i przez cala droge tylko na kradzionych jabkach grzybach i wodzie, zabijają nas b powoli, jak gotowanie zywej zaby co godzine podwyzszaja o 1 stopien i zaba się przyzwyczaja ale w końcu wiadomo ze padnie, dzisiaj b przyspieszyli nasze ludobójstwo nawet prezydent czech zelman powiedział ze muzulmanow nie stać na otwarta wojne z nami wiec będą nas wykanczac atakami partyzanckimi i oczywiście wszystkie zydosaksony yahwe tj merkel holland tusk i inne roboty będą udawac glupa i zakulisowo pomagać arabskim koniom trojańskim, jak przyjęli milion samcow-islamcow przec to cala armia my mamy ile 100 000 armie ? mam nadzieje ze kaczor z orbanem i zelamanem zewra szyki, litwa slyszalem tez chce się zapisac do V4 oby więcej slowianskich nacji się budzilo szybciej
  namaste

  Polubienie

 9. to co zapodał tu barra, grzegorzadam, roni i devingo, przypomniał gmo daje mocno do myślenia!…układanka zaczyna do siebie co raz bardziej pasować…nie chcę być czarnowidzem, ale może właśnie takie surviwalowe podejście okazać się jedynym rozwiązaniem – przynajmniej dla wszystkich „kumających”. z drugiej strony patrząc – zaczynam rozumieć dlaczego mamy taką „wolność” wypowiedzi na tymże i innych forach (wszak jesteśmy namierzeni – nie oszukujmy się)…do tego każdy z nas ma „kumurkę” z GPS-em – chyba trza będzie się się jej pozbyć – powstaje pytanie – jak się porozumiewać w razie co – gołębie wyszły z mody…Pozdrawiam wszystkich przewidujących

  Polubienie

  • łoki toki sobie kup, takie bardziej profesjonalne dla średniozaawansowanych, np. szwajcarskie, to koszt max 300 zł a zasięg w terenie otwartym mają do 10 a nawet 20 km. wystarczy. można więcej niż 2 w interkom zrobić.
   no i coś, co ci je naładuje w lesie;)

   Polubienie

 10. Bardzo dobre!
  Kibicuję tu Niemcom, mimo ze na przestrzeni dziejów
  krzywdzili nas niepomiernie.
  A tak nawiasem, gdzie tych żmij nie ma?
  Może w lodówce? Aż strach otwierać.. 😉

  Polubienie

 11. uwaga wszyscy będący na bieżąco – coś jest „na fali”…wczoraj w naszych mediach(o dziwo, a może właściwie nie o dziwo) przeczytałem przez przypadek na pasku(chyba info), że obierak banana podpisał jakieś rozporządzenia odnośnie posiadania i użycia broni!!! Czy ktoś z Was może to potwierdzić???

  Polubienie

  • podpisal executive order ze nielktorzy amerykanie nie będą mogli posiadac broni niby ze chodzi o imbecyli a w praktyce zeby wrogowie hunty obamy nie mogli jej posiadac, to początek rozbrojenia będą podgrzewac zabe powoli az zaba zdechnie niespodziewanie, cos jak u nas z gmo PO przepchnela je po kryjomu dopiero za trzecim razem

   Polubienie

 12. „Nie ma Boga typu Allach,Siwa,Jehowa,Mitra,Jahwe,Zeus ,czy Apollon , te postacie to demony.” – zapomniałeś dodać Jezusa, Svaroga, Peruna, Welesa, Odyna, Thora, czy Swarożyca.

  Polubienie

  • chłopaki ale zesta zmielilista psa z buda -_-,jeden lepszy od drugiego -_-, demony to kolesie z 4d na tym samym poziomie co nasze myśli, tak tak myśli sa materialne jak najbardziej i potrafią dużo nadzialac w naszym 3d np efekt placebo ze np myslimy ze lykamy lekarstwo(zwykly cukier) w które myślami wierzymy ze nam pomoze i bum jesteśmy zdrowi poki bierzemy magiczna tabletke a jak odstawimy to tragedia, potega myśli 4d jest nieoceniona dlatego trzeba korygować myśli bo te tzw demony nam podpowiadają demoniczne treści np zabij się zabij kogos przywal wykastruj odetnij skalp itd. ok poniosło mnie -_-
   zeus i yahwe to 5d dlatego nie maja wpływu na nasze myśli bezpośrednio tylko przez demony, zeus/swarog/swarozyc/perun jest good guy nie nasylac demona najwyżej anioła, yahwe bad guy nasylac demona
   pozdr chłopcy radarowcy

   Polubienie

 13. obama podpisuje ustawę delegalizującą broń. to idealny pretekst do 100% inwigilacji w każdym momencie i każdym miejscu każdego obywatela. W papierach mają, kto, ile i jaką ma broń. ustawa wejdzie w życie i np. w pół roku każdy będzie musiał oddać broń.

  huston, mamy problem, hehe

  Polubienie

  • ==ustawa wejdzie w życie i np. w pół roku każdy będzie musiał oddać broń.==

   Spokooojnie, bedą trzymac w Texasie po ichnich stodołach.
   Texańczycy i Kalifornijczycy sa celowo na maxa zafluoryzowani,
   to ogłupia, ale nie az do tego stopnia 😉
   Na razie są ćwiczenia w Oregonie na uległośc przed żmijami,
   czas pokaże, a jak się uda to zastosują te same metody w Europie.

   Polubienie

 14. w europie rozbroić ludzi można tylko z noży i widelców. no, może jeszcze z łyżek i łyżeczek. w końcu to metal;)
  na pewno nie zbiorą wszystkiego. ciekawe komu tylko dadzą tą skonfiskowaną broń? meksykańcom i chińczykom pewnie, no i arabom

  Polubienie

 15. Nie do końca, Szwajcarzy, Niemcy, Czesi mają..
  Rosjanie (ostatnie zmiany) mają i mogą miec po kilka sztuk!
  Tylko polin jest uzbrojone w broń białą.. 😉

  Polubienie

 16. szwajcarzy to wiem, że mają świra z karabinami. w końcu nie ma ich w UE i piorą światową kasę. ale że czesi mają broń to nie słyszałem. rosja też widać nadąża za zmianami, tylko Polak goły i wesoły
  w kazdym razie w usa mają jej dużo za dużo albo więcej

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s