Afery

Obalenie rządu i wojna domowa w Polsce?! Co planują pasibrzuchy systemu?

Obalenie rządu i wojna domowa w Polsce?! Co planują pasibrzuchy systemu?

majdan w PolsceMówi się już otwarcie o obaleniu rządu i wojnie domowej. Albo my i normalność i godność dla nas, zwykłych Polaków, albo te syte pasibrzuchy systemu i ich rozbuchane przywileje! Na co dzień łagodny i liberalny leming, gdy dotrze do niego, że straci wszystkie przywileje, będzie zdolny do wszystkiego. Do każdej podłości. Gdyż liberałowie to ludzie z zasady pozbawieni jakichkolwiek zasad i ideałów. Liczy się dla nich tylko kasa i dobry klimat do robienia kariery i biznesu. I dla nich każdy rząd byłby dobry, nawet hitlerowskie NSDAP, byle tylko nie przeszkadzał w „kręceniu lodów„. Oj, bardzo dobrze znam tę mentalność..

Zresztą nie mówią o tym tylko anonimowi internauci. Do aktów zbrojnej przemocy, obalenia rządu i wojny domowej namawiają już wszelkie pluszaki systemu. Aktorzy, celebryci, politycy, dziennikarze. Stefan Niesiołowski namawiał do podpalenia siedziby PiS na Nowogrodzkiej. Były prezydent, Lech „bolek” Wałęsa, mówił o potrzebie fizycznej likwidacji PiSu. Bolszewik Cimoszewicz namawiał do sparaliżowania kraju poprzez strajk sędziów i urzędników. Jeden z publicystów na niemieckim portalu interia.pl pisał wprost o potrzebie interwencji militarnej obcych państw w Polsce. Kazimierz Kutz powiedział niedawno:

Któregoś dnia przesili się i obywatele ruszą na urzędy, by przepędzić „pisiorów” z zajmowanych stołków, a tam gdzie trzeba, przegnać ze swoich wsi, miasteczek i metropolii

Cytat: „W przerwie między świętami a sylwestrem byłem w lokalu … I słuchałem co mówią tacy w wieku 25 do 35 lat. Bardzo zainteresowała mnie rozmowa prowadzona przy stoliku, gdzie gość na oko 30 lat przekonywał, że jak PiS przejmie wszystko, to zacznie się zwalnianie – z budżetówki, okołobudżetówki, a nawet zaczną zamykać banki, parabanki, instytucje finansowe (podatek bankowy). Trwało to dość długo. W toku wyszło, że agitator to członek młodzieżówki PO i działacz bojówek KOD. Przekaz poszedł taki – „wszystkich was zwolnią, nie spłacicie mieszkań, domów, samochodów, a potem eksmisja za długi”.
I pytał, oczekując na właściwą reakcję – co zamierzają z tym zrobić? A wtedy powiedzieli co po niektórzy: „nie można już dłużej czekać, trzeba ich wszystkich pozabijać.”
Autor: MiziaForum

Także mowa jest już nie o działaniach w opozycji zgodnych z prawem. Mowa jest o zbrojnej przemocy, wojnie domowej, interwencji obcych wojsk, obaleniu legalnie wybranego rządu. Pora przejrzeć na oczy i przyznać wprost, że światem rządzą psychopaci. Utrzymują oni w Polsce, dzięki sojuszu komuchów i solidaruchów, system kapitalistyczny o niewolniczym charakterze. To przecież Rada Polityki Pieniężnej i NBP tak manipulują kursem polskiej waluty, by zaniżać jej wartość. Dzięki temu zabiegowi łatwo mają eksporterzy, za to trudno mają zwykli Polacy. Bo przy cenach takich jak na Zachodzie, zarabiamy równowartość kilkuset euro.

Gra się nie toczy o Smoleńsk, porno w jakimś podrzędnym teatrze czy o więcej lub mniej kościoła. Gra toczy się o prowadzenie samodzielnej polityki przez państwo. Unia Europejska i ogólnie cała nasza ziemska cywilizacja, jest w przededniu systemowej zapaści, rozpadu. To powtórzenie dziejowej szansy, jaka miała miejsce tuż po pierwszej wojnie światowej, gdy nasi odwieczni gnębiciele (Niemcy i Rosja) upadli. Uzależnienie Polski od zagranicznych grup interesu i wpływu jest oczywiste i nie powinno podlegać dyskusji. Teraz mamy szansę to zmienić. Rząd PiS o tym dobrze wie, stąd taki niesamowity pośpiech.

O ostatnich wydarzeniach i o zamieszaniu związanym z Trybunałem Konstytucyjnym możecie przeczytać poniżej:
Komitet Obrony Demokracji zdemaskowany! Kim oni są?!
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
Wojna w Polsce?! „Wezwiemy obce wojska, zastrzelimy Kaczyńskiego, podpalimy siedzibę PiS”
Czy Petru opłacał ludzi protestujących pod Trybunałem Konstytucyjnym?
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!
„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

45 odpowiedzi »

 1. Kefir – proszę uspokój się i nie siej czarnych scenariuszy!
  Rozsądna Anna – zwana na mój prywatny użytek MĄDRĄ BABĄ pięknie to u Ciebie wytłumaczyła opisując przepowiednie Jackowskiego.
  Pozwól, że wyłożę swój tok myślenia. Nie wnikam tam w żadne przepowiednie i teorie. Dzieje się u nas – to prawda – następują zmiany. Kierunek zmian jest – obiecujący więc nic nie powiem. KOD wyje – ale tak robi każdy pies któremu zabierają miskę z żarciem.
  My zebrani tu na Twoim blogu za Twoim przyzwoleniem jesteśmy ludźmi którzy coś więcej widzą i coś więcej rozumieją. Wokół nas jest wielu tzw lemingów. Naszym obowiązkiem jest pokazać tym ludziom spokój i tłumaczyć zachodzące zmiany. Jeśli to pokażemy to nic nie skieruje się w złym kierunku pomimo starań tych tracących przywileje
  To wszystko – spokój spokój i jeszcze raz spokój. Nie poddawac sie emocjom i zwątpieniu – wszystko idzie w dobra stronę

  Polubienie

 2. Nie chciałem tego robić, ale zmieniłem zdanie. Kiedyś natrafiłem gdzieś na coś takiego i zachowałem w pamięci. Wstawiam to po to byście mogli spojrzeć sobie na to co się dzieje z innej strony. Mam nadzieję ze pomoże to wam coś zrozumieć – coś więcej

  10 sposobów manipulacji społeczeństwem

  1. Odwróć uwagę
  Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne oraz ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. Opinia publiczna „odwrócona” od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne rzeczy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na równi ze zwierzętami

  2. Stwórz problem, po czym zaproponuj rozwiązanie
  Ta metoda jest również nazwana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą domagali się podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład; pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy lub zaaranżuj krwawe ataki – tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Albo; wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

  3. Stopniuj zmiany
  Akceptacja aż do nie akceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno- ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.; minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które, wprowadzone naraz, wywołałyby rewolucję.

  4. Odwlekaj zmiany
  Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „ bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać mu się natychmiast. W dodatku społeczeństwo, masy wykazują zawsze naiwną tendencję do zakładania, że wszystko będzie dobrze i być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także, kiedy przyjdzie jej czas, akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji.

  5. Mów do społeczeństwa jak do małego dziecka
  Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz protekcjonalnego tonu, jakiego używa się, przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamazać obraz swojemu rozmówcy, tym bardziej sięga się po taki ton. Dlaczego? Jeśli będziesz mówić do kogoś tak, jakby miał 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miał 12 lub mniej lat.

  6. Skup się na emocjach, nie na refleksji
  Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia konkretnych idei, pragnień lęków oraz niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań

  7. Utrzymaj społeczeństwo w ignorancji i przeciętności
  Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna, na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała

  8. Utwierdź społeczeństwo w przekonaniu, że dobrze jest być przeciętnym
  Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym

  9. Zamień bunt na poczucie winy
  Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń wskutek niedostatku inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości oraz winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

  10. Poznaj ludzi lepiej niż oni siebie
  Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii, psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną, jak i psychologiczną. Obecnie „system” zna jednostkę lepiej niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma większą kontrolę nad jednostkami niż jednostki nad sobą.

  Poczytajcie przemyslcie i wyciągnijcie wnioski

  Bogdan

  Polubienie

  • Jest problem.
   Może wiesz, jak stworzyć skuteczną podprogową reklamę, aby ludzie masowo zaczęli wykupywać koparki lub wózki widłowe i transformatory?

   Polubienie

 3. Zydek dyr pr I polskiego radia gra hymn na antenie co godzina przeciw pisowi ale sie boja to jest niebywale, a ja traktuje ten hymn jako pro pis, to jest niebywale co sie dzieje

  Polubienie

 4. Nalezy olac wszelkie agitacje i podprogowe reklamy ,jesli chca te wszystkie sprytne lisy lisonkiewicze,stolzmany,lejby,potomkowie swiatlow,bremanow i innych masonow wschodu polonczonych z masonami zachodu na mocy manifestu PKWN,niech wylaza i dra ryje.Korporacja PKWN upada ,stare uklady i ich przekrety tez,pytanie co sie z tego wyloni i ile dobrego bedzie dla przecietnego Polaka ,bo chyba nikt rozsadny nie mysli ze PIS dziala w ramach dobroci dla Polski i Polakow.To wszystko t,o tylko dzialania maskujace w celu wywolania wlasnie chaosu ,ktory ma doprowadzic do nowych globalnych ukladow,a dzialania te sa z gory zaplanowane przez graczy agentow globalnych , wydajacych zarzadzenia Pisowi a wczesniej PO.TO gra pozorow ,ktora ma doprowadzic do wyjscia tubylcow-nas Polakow na ulice.Pytanie teraz na ile Polacy zachowaja rozsadek i co z tego wyniknie,nalezy pamietac ,ze owe przelomowe taktyki nie sa nowe .Spotykalismy sie z nimi w latach 80-89 jak i przed 39.Najlepszym porownaniem obecnej sytuacji bylo by porownanie do przedrozbiorowej w 1768 kiedy to krol oddal czesc Polski pod kontrole Rosjan a wiekszosc swiatlych polakow zostala zmanipulowana przez polska masonerie zachodu do utworzenia konfederacji barskiej.TO z kolej pociagnelo nas do 4 letniej wyczerpujacej walki o wolnosc z Niemcami,Rosja i Austria a zakonczylo sie pierwszym rozbiorem Polski ,utrata wolnosci,panstwa i zsylkami Polakow na Syberie innych zamorskich koloni .Konfederaci walczyli o wolnosc ale chyba do konca nie swiadomi ,ze zmanipulowani zostali do walki przez wlasnie agentow globalnych ,byli tylko zabawkami w rekach innych sil,ktorym upadek Polski byl na reke .

  „Ludzie angażujący się bezkrytycznie do licznych walczących o górnolotne idee organizacji i stowarzyszeń muszą w końcu zrozumieć, że istnieje na planecie starannie ukryta globalna władza, wszechwładny SYSTEM, który rządzi od tysięcy lat ludzkością, celowo tworząc niezliczoną ilość lokalnych i globalnych kryzysów, konfliktów i wojen. Już sama strategia, którą się posługuje nie licząc innych wynalazków jest na tyle efektywna, że właściwie jego potężna władza dosłownie nie ma sobie równych. Stworzył on wiele zbrojnych ramion i organizacji, które w jego imieniu niszczą, prowokują i walczą. Strategia jednak polega przede wszystkim na bystrym stałym odmóżdżaniu pokoleń, konstruowaniu, wynajdywaniu i wyolbrzymianiu różnic między płciami, rasami, religiami, ideami i manipulowaniu tymi różnicami w taki sposób, aby skłócić lub choćby spolaryzować dużą część zaangażowanej w konflikt zaślepionej nim globalnej społeczności. W trakcie prowadzenia konfrontacyjnej akcji propagandowej robiącej niedouczonym ludziom wodę z mózgu, a w tym czasie ich wierne awatary, stowarzyszone w licznych mafijnych bractwach i organizacjach załatwiają sobie czołowe miejsca w każdej z takich grup tworząc moralny kręgosłup i mózg dla zaprogramowanych wcześniej właściwych działań. Z tak tworzonego i często gęsto finansowanego chaosu wyłaniają przygotowane wcześniej idee i trwały globalny porządek nad którym mają ścisłą kontrolę. W ten właśnie bystry sposób zmieniają ten świat na własne życzenie i pod własne dyktando, a durnej ludzkości niezmiennie, żywo zaangażowanej w te konflikty wydaje się, że osiągnięty kompromis był ZWYCIĘSTWEM i krokiem na przód w rozwoju ludzkości. Ponieważ strategia ta wymaga wzajemnej rywalizacji, konfrontacji, i walki więc wszystkie możliwe elementy tego świata są na poszczególnych poziomach wzajemnie przeciwstawne LECZ PAMIĘTAJMY SĄ ONE W MOCY JEDNEGO HEGEMONA! Tak więc naiwne, zagubione owieczki egzystują i niezmiennie kompletnie bez sensu szukają sobie moralnego miejsca między bogiem, a diabłem, aniołami i demonami, białymi, a czarnymi, dobrem i grzechem, światłością i ciemnością, hetero i homo, chrześcijanami i heretykami, mężczyznami i kobietami, psychopatami i socjopatkami, prawicowcami i lewakami, Chrześcijanami i Żydami, Katolikami i Muzułmanami, masonami i profanami, PZPR i Solidarnością, Platformiarzami i PiSiorami, ect. Ten SYSTEM CHAOSU ( gdzie chaos oznacza Kusz ) istnieje od Babilonu i jest on nauką z dziedziny strategii i inżynierii społecznej stosowanej do podbijania planetarnych cywilizacji. Kosmiczny okupant tworzy na swoje podobieństwo oddaną mu bezgranicznie hybrydę posiadającą obcą krew RH minus ( warunek konieczny lecz nie wystarczający ) i przekazuje jej wiedzę jak zdobyć i utrzymać globalną władzę na planecie RĘKAMI i ogłupiałymi działaniami stale wzajemnie podpuszczanych durnych i skutecznie korumpowanych, ograniczonych moralnie i mentalnie TUBYLCÓW !!!.
  Sami musicie sobie odpowiedzieć, KKto niezmiennie jest tym oświeconym, pokornym hegemonem, twórcą całego ziemskiego CHAOSU ?

  Polubienie

  • ,, „Ludzie angażujący się bezkrytycznie do licznych walczących o górnolotne idee organizacji i stowarzyszeń muszą w końcu zrozumieć, że istnieje na planecie starannie ukryta globalna władza, wszechwładny SYSTEM, który rządzi od tysięcy lat ludzkością, celowo tworząc niezliczoną ilość lokalnych i globalnych kryzysów, konfliktów i wojen.”

   W dobie dzisiejszej technologii dochodzą – moim zdaniem – jeszcze inne przyczyny celowego zniewolenia państw. Droniki szpiegowskie, lokalizujące bogactwa naturalne pod ziemią latają sobie gdzie chcą! Mówi Wam to coś?
   Co np. Chiny robią w Afryce? Potężny neokolonializm wyrywający spod ziemi afrykańskiej jej bogactwa!
   Jak zwykle naiwni Polacy cieszą się, że Chiny zainteresowały się Polską i chcą utworzyć w Łodzi centrum logistyczne!
   To wielka ściema i przykrywka dla o wiele większych korzyści, jakie żółci będą czerpać z Polski.
   Dlaczego Polaków nie informuje się oficjalnie o potężnych skarbach w postaci złóż i minerałów, na których śpimy? Zauważam, że ten temat, arcyważny, ,,budzi się” dopiero w internecie.
   Przecież widzicie, po co kopacz – czyniąca z Polski stan USA i jednocześnie merkelowski land, podpisała dekarbonizację w Polsce. Po to, aby Niemcy i inni pazercy mogli budować swoje kopalnie i za darmo wywozić nasz węgiel!
   Przecież to tylko kwestia czasu, jak jakieś zasrane centrum logistyczne zmieni się w centralną rafinerię!
   Jeżeli Polakom tak trudno pojąć i bronić idei wolności – co było widać po biednych, zmanipulowanych masach na wiecu KODu – to niech zaczną bronić bogactw pod naszą ziemią nad Wisłą, które w szacunkach czynią nas jednym z najbogatszych państw świata!

   Podejrzewam, że skoro do Kowalskiego, siedzącego przed niemiecko usraelskimi mediami nie dociera potrzeba walki o idee, to dotrze do niego świadomość bycia właścicielem bogactw materialnych, których pozbywają się za darmo jedynie ludzie kompletnie niemyślący. A za takich moich rodaków nie uważam.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

    • ,, Krystyno-depopulacja i kontrola ,surowce to posredni problem,to tylko jeden z powodow do bicia piany,ktorej celem jest depopulacja.”

     Zgadza się Devingo. Moją myślą przewodnią wpisu było zdanie: ,,Jeżeli Polakom tak trudno pojąć i bronić idei wolności, to niech zaczną bronić bogactw pod naszą ziemią nad Wisłą”

     Chłopu można odebrać babę, plebana, ale nie morgi. Ruszą go wtedy do żywego.
     Czaisz, co mam na myśli?

     Obecna edukacja nastawiona jest na promowanie kariery pojedyńczych jednostek. Nie ma w niej mowy o patriotyzmie, jedności narodu, pracy jednostki na rzecz dobra nadrzędnego, jakim jest dobrobyt państwa, czyli ludzi. Rozbity, zdezorientowany naród (dziel i rządź) jest bezbronny, staje się łatwym łupem.
     Szukam sposobów integracji, scalenia siły narodu. Czegoś co jest ponad polityką, wyznaniem, statusem społecznym.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

   • Azjaty od zawsze to skrytobójcy podobnie jak ich tatus yahwe, graja cwane gapy ostatnie pare setek lat dla niepoznaki ich celem jest totalna eliminacja białych i zajecie ich terenow ze stabilna normalna wilgotnoscia, jak kto nie wie europa to jedyny kontynent ze stabilna wilgocią w lecie reszta kontynentow to meczarnia w lecie (wilgoc 80-100), wujek zeus wiedział gdzie się osiedlić i jakos się nie rwal do ameryki kiedyś zwanej esperia bo w lecie meczarnia bylaby dla jego ziomkow tj nas, dla mineralow się nie zabija, wegiel ?, żarty, to toksyczne scierwo nawet w ziemi truje wody, saksoni angielscy zabronili tego u siebie nie bez powodu, z kolonizacja afryki przez mongoly gmo to prawda ale tez celem jest pozbycie się czarnych jako rasy centralnej Afryki, biali czarni i czerwoni (rasa centralna ameryki) to wrogowie azjatow i tych chcą się pozbyć, czerwonych już zredukowali czarnych prawie tez, zostaliśmy my tez mocna nadgryzieni genetycznie moongolami i zydami ale ciagle kopiemy jeszcze
    miłego kopania -_-

    Polubienie

    • Bolek to wykreowany agent masoneri watykanskiej-maltanskiej i koszernej.Nadawal sie do tej roli bo byl glupi i malo inteligentny a splendory podniosly jego ego w swej beszczelnosci ,zapomnial tylko on i jego zlecedeniodawcy ,ze pewnych papierow jak miejsce pochodzenia ,urodzenia jego i przodkow nie da sie wymazac.Co ciekawe a czego nie ujawnia sie z raportow IPN to fakt z Walesa,Balcerowicz i pewne persony jak Jezioranski z radia wolna europa pozniej glosy ameryki to ludzie powiazani ze soba miejscem pochodzenia czyli Lipno byc moze nawet spokrewnionych.Nawet we Wikipidia podaja sfalszowane dane odnosnie miejsc urodzenia tych osob ,bo sa kontrolowane tak aby ludzie nie pokojarzyli faktow.W 2009 roku IPN zamknal sprawe w sprawie smierci benedyktyna z Tynca,ktory byl lacznikiem watykanskim odpowiedzialnym za przekazywanie funduszow do KOR,zamordowano jego w klasztorze tynieckim 1986 roku .Po 86 doszlo tam do dalszych morderstw w tym na slynnym z ksiazki Isakowicza ,agencie zakonniku Michalowskim.Widac byl juz nie potrzebny sluzbom i musieli sie jego pozbyc aby prawda zginela wraz ze swiadkami.Wraz ze smiercia pierwszego lacznika watykanskiego , odcieto finansowanie KOR szczegolnie obwodu krakowskiego co powodowalo pewne ograniczenia dla Bolka,Michnikow i innych spadochroniarzy ze wzgorza golan.Warto pamietac ze gazeta Solidarnosc to dzis Wyborcza i korporacja michnikowska ustanowiona na pieniadzach z przekazow watykanskich ,ktore sa caly czas szukane przez prokurature wloska.Gdyby nie zamkniecie tej sprawy przez IPN to byc moze Polakom otworzono by oczy i wyszly na jaw machinacje watykanskie i cia na Polakach.Niestety wraz z dojsciem rudego Tuska i PO sprawe zamknieto,swiadkow zastraszono a prokuratorow wymieniono rujnujac im kariery.W tym samym czasie, PO zrobilo sobie w Tyncu (jak na ironie)osrodek medytacji i co miesiecznie z calym rzadem urzadzali sobie tam zjazdy masonskie(NA KOASZT PODATNIKA!gnano samochody z Warszawy,goryli,prowiant,diety). Mimo wydania ksiazki ks.Isakowicza Zalewskiego „ksieza wobec bezpieki” nikt nigdy nie dokopal sie juz dalej i nie podjal tematu roli benedyktynow z TYnca i Kuri KRakowskiej ,ktora skutecznie blokowala wszelkie dochodzenia w tej sprawie.Gdyby Polacy wiedzieli jak przebiegalo i na czym polegalo ustawienie pionkow-pajacow zwanych Solidarnoscia po 80 roku,jak to bylo kntrolowane przez agentow cia i kgb i watykan to nigdy do zadnego okraglego stoly by nie doszlo tak jaki Walesa z MAZOWIECKIM nie byliby w rzadzie oraz pozniejsze kreautry nie niszczylyby Polski. Pamietajmy ze pierwszy marionetkowy rzad po 89 roku to marionetki niczym z bananowego kraju,marionetki w rekach obcych korporacji ,ktore w przeciagu niecalych 9 lat zainkasowaly za swoje role i pomoc samemu szatanowi-2 miliardy dolarow! oczywsicie kosztem nieswiadomych POLAKOW.

     Polubienie

    • podobno to on wodzil na sznurku SB a nie SB nim.To on rozdawal karty i co dotego ma racje,bo oni spadochroniarze z KOR byli od siania propagandy wolnosciowej wygodnej zachodowi za to byli bardzo dobrze zaplaceni(na kilka pokolen starczy plus obietnice wladzy pokoleniowej).SB byla od tego aby pilnowac narod niepokorny,ktory mial lazic i sie modlic po kosciolach a nie spiskowac,sb eliminowalo niepokornych a nazwiska i profil dostawali od KOR bo kazda parafia miala nazwiska dzialaczy solidarnosci.

     Polubienie

    • Walki rasowe. Masz rację. Ale z małym wyjątkiem. Uczono mnie, że to właśnie biali wycięli prawie w pień Indian.

     ,, biali czarni i czerwoni (rasa centralna ameryki) to wrogowie azjatow i tych chcą się pozbyć, czerwonych już zredukowali czarnych prawie tez,”

     to dla mnie coś nowego. Przecież to Europejczycy kolonizowali Amerykę i Afrykę. Czy nie?

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • polecialas szkola -_- czerwoni byli w esperi/stanach od zawsze, napadali/lolonizowali polmongoly spanisze i anglosasi nie slowianie, kolonizowanie to jakies dziwne slowo bardziej napadanie i mordowanie byłoby na miejscu bo każdy kontynent już miał mieszkancow…, czerwonych napadli azjaci na dlugo przed kolumbami angolskimi spieprzajac z tonacej atlantydy stad b dużo czerwonych dzisiaj wygladajacych bardziej jak mongoly niż czerwona rasa centralna

     Polubienie

    • Krystyno biali wycinali Indian ..to prawda tylko to byli ci biali lekko podpalani za turecko-chazarskimi rodowodami.Indianie im przeszkadzali w podboju Ameryki,dlatego ich zlikwidowali,obarczajac odpowiedzialnoscia historycznie zwyklych emigrantow z Europy .Swoja droga to Niemcy zrobili 2 wojne i wymordowali zydow gotujac im holokaust a mowi ktos w mediach ze bankierscy eugenicy z NYC i Niemiec przygotowali ta hucpe instalujac amerykanskie korporacje farmaceutyczne,naftowe i komputerowe?Biali maja tyle wspolnego z mordem Indian Amerykanskich co przecietny Niemiec z Hitlerem.

     Polubienie

    • musze się zgodzić wezmy np dzisiaj mongoloarabskich turkow dla nich zajecie np grecji i wyordowanie tam wszystkich w pien to ciastko z kremem a u nas znalezienie chetnych do inwazji na bialorus np prawdopodpnoe graniczylo by z cudem, chodz sa u nas typki o prawdziwej mongolskiej krwi i „urodzie” zdolni do wszystkiego jest to raczej wyjątek niż regula, nie wszystko biale co mowi ze jest biale

     Polubienie

    • Twój wpis, Devingo, to dopiero otwieranie oczu Polakom!
     ,,Ojciec Bolka faktycznie był w obozie. Faktycznie został zastrzelony(seria z karabinu maszynowego), ale nie przez Niemców. W obozie pełnił rolę kapo. To dlatego Wałęsa nosi w klapie wizerunek Matki Boskiej” – To informacje z ust wiarygodnego człowieka, niestety już nie żyjącego. Słyszałam je osobiście.
     Próbowałam swego czasu pytać historyków o ojca Wałęsy. Brak danych.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Droga Kasiu zaden powazany hstoryk ani poprawnie polityczne zrodla historyczne nic Tobie nie powiedza na temat Walesy ,jego koszernych kolesi i zmian w Polsce pomiedzy 80-90 rokiem.Historia zostala napisana przez kontrolerow.Nie wiem ile masz latek ale podejrzewam ze wychowalas sie po przemianach na bajkach wpisana w Wikipidia i poprawnie politycznie czytadla.Pozdrawiam i zycze sukcesow w drazeniu tematu. Na marginesie,to nic nie wiem aby Walesy ojciec zginal w obozie,slyszalem ze uciekal z Niemcami w 45 przez Gdansk do strefy amerykanskiej a pozniej do USA.Kiedy nasz Bolek „siedzial”a zona Nobla odbierala to ojciec Walesy mial ogladac ten spektakl z Reganem .Za pierwsze wieksze pieniadze jeszcze za komuny,Bolek mial ustawiona fabryke makaronow w USA>.

     Polubienie

 5. Mysle ,ze narody Europy sie budza.Polska powinna jak najszybciej wyjsc z UE ,zamknac granice z Niemcami,wejsc w scisla wspolprace z Czechami,Slowacja,Wegrami,Rosja,Bialorusia.Opodatkowac ale to porzadnie zachodnie banki i korporacje a najlepiej je usunac.Odbudowac narodowe strukruty bankowe i zlotowke,silna armie ,oddzielic wplywy religijne od panstwa,,uswiadomic Polakow historycznie i nauczac logicznego myslenia.Aresztowac zdrajcow narodu ,dygnitarzy i decydentow ,maczajacych lapy rzadzeniu po 89 roku .Usunac z kraju wszelkie organizacje i fundacje zachodnich pseudo”inwestorow”.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Devingo też tak myślę ale wszystko to jest zbyt piękne aby mogło
  stać się prawdziwe.Wróg z zachodu ma zbyt dużo do stracenia,
  aby nam na to zezwolić.A z drugiej strony żydochazary z USAraela tylko czekaja na maleńką próbę naszej niezależności
  aby zjawić się w ramach pomocy i załatwić swój stały pobyt w naszym kraju jako własnym.Podoba mi się taka wersja dla nas
  Polaków,byleby tylko mogła być realna.
  Jednak narazie”Ciemność widzę,ciemność.”

  Polubienie

  • Spokojnie Anno. Z kazdej ciemnosci predzej czy pozniej wylania sie swiatlo. Jak juz wiecie nasze wyjatkowo strategiczne polozenie geograficzne zawsze bylo przyczyna ingerencji osciennych panstw jak i wewnetrznych sporow. Jak zapewne wam wiadomo pozlozenie geopolityczne polski jest mocno wyjatkowe i nawet w erze technokracji znaczenie wynikajace z polozenia naszego panstwa jest bardzo znaczace dla swiatowej geopolityki. Nie bez powodu zmiany dokonujace sie w naszym pastwie sa tak pietnowane w centum dowodzenia gwiazda smierci XD. Nie bez powodu cestrum nowego jedwabnego swiatowego szlaku zbudowanego przez Chiny ma byc Lodz, Centrum logistyczne europy.

   Polubienie

   • No Perun coś w tym musi być,bo ja od zawsze mam takie wrażenie,że to Polska jest pępkiem tego świata.Może w końcu prawda wyjdzie na jaw i przepowiednie O.Klimuszko się
    wypełnią.Pożyjemy ,zobaczymy.podobno rok 2016 ma być przełomowy jeśli chodzi o sytuację na świecie,oby tylko w dobrym kierunku.

    Polubienie

   • No i dlatego jak mówię że Polskie podziemie już od dawna ma kontakty ze służbami Chińskimi oraz wojskiem i naukowcami to się ze mnie ludzie śmieją. Polska jest w centrum Europy jest to serce rdzeń Europy to tutaj będą przebiegać największe szlaki handlowe jak i logistyczne tak jak to było w czasach renesansu czy średniowiecza dzięki temu że pobieraliśmy myto byliśmy potęgą.

    Polubienie

   • skosne skurwysymki ostrza zabki na polske i europe już 7000 lat, obecne terytorium chin tez bylo slowianskie, prowincja yunan przedewszystkim, i ionia dzisiejsza japonia ale nas podstępne tchórze napadki i pomordowali wiec z azjatami trzeba uwazac i być w każdej chwili gotowy na nadzianie tego czegos na ruszt

    Polubienie

  • „Nasze sumienie stanowi zagrożenie dla Ligi Krzywdzących Psychopatów. Dlatego nie wystarcza im wznieść się na szczyt zła, oni muszą korumpować ludzi, zwłaszcza dzieci. Zdegenerowane społeczeństwo nigdy nie podniesie się słusznie oburzone przeciwko swoim złym ciemięzcom. Jak może, skoro już nawet nie widzi zła, nie mówiąc o rozpoznaniu go? Nadejdzie dzień kiedy psychopaci staną się większością społeczeństwa.

   Najlepiej podsumował to Samuel Adams: „zawsze widoczne jest to, że ci którzy połączyli się by zniszczyć wolność narodów, stosują każdą sztuczkę by zatruć ich moralność”.

   To jest plaga droga Anno ale nalezy oswiecac ciemnych na kazdym kroku a bedzie nadzieja na zmiany.

   Polubienie

 7. Rządy Pis są ostatnią kadencją III RP i nie ważne czy to będzie 2 czy 4 lata. Potem nastąpi okres przejściowy czyli anarchii- będą co najwyżej dwa rządy po 2 lata i to nei wiem czy tak długo wytrzymają w tej anarchii a potem nastąpi coś co nikt w Polsce a tym bardziej na świecie się nie spodziewał. Nastaną rządy pewnego dyktatora. Będzie to szok dla społeczeństwa i nastanie porządku. Najbliższe 4 lata do 2020 będą bardzo ciekawe a potem…. a potem będzie jeszcze ciekawiej.

  Polubienie

 8. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zagraniczne-osrodki-probuja-wymusic-zmiane-nowej-polskiej-wladzy-czy-stawka-sa-nalezne-pol

  „To doprawdy ciekawe, że politycy żadnego innego kraju w UE poza Niemcami, nie wypowiadają się krytycznie na temat zmian dochodzących w Polsce. Nowa władza przeszkadza głównie Niemcom i to oni straszą nas sankcjami, a wręcz wrogą interwencją, której przyklaskują polskojęzyczni politycy, którzy wolą narodu stracili niedawno władzę.

  Istnieje coraz więcej przesłanek wskazujących na to, że za wzniecaniem niepokojów w Polsce stoją właśnie siły z zagranicy, które mają w tym jakieś nieznane jeszcze cele. Pozornie mogłoby się wydawać, że chodzi o obronę rzekomo zagrożonej demokracji, ale wygląda na to, że może chodzić po prostu o zdestabilizowanie Polski, która według zagranicznych ośrodków musi być słaba i skłócona. Gołym okiem widać, że wprowadzany jest swoisty plan B, którego celem będzie obalenie demokratycznie wybranej władzy pod pretekstem … obrony demokracji. Nowy wódź PO, Grzegorz Schetyna bez żenady zapowiedział, że w budowanie konfliktu zostanie włączona Bruksela, a jak będzie trzeba zwiezie z całego kraju milion lemingów do protestów.”

  Polubienie

  • schetyna to 3 czyli oszust i bajkopisarz w najlepszym wypadku,no we wprowadzaniu demokracji to nato/stany maja spora praktyke już pol Afryki wyzwolili…

   Polubienie

  • ,, Istnieje coraz więcej przesłanek wskazujących na to, że za wzniecaniem niepokojów w Polsce stoją właśnie siły z zagranicy, które mają w tym jakieś nieznane jeszcze cele”

   Myślę, że generalnie chodzi o destabilizację całej Europy, stworzenie chaosu w każdym państwie, który w konsekwencji ma doprowadzić do ograniczenia swobód, co jest niezbędne do stworzenia z kolei jednego europejskiego rządu na wzór struktur amerykańskich. Dalsze etapy tych działań pozwolę sobie tu pominąć. Zatrzymam się na Europie.
   W krajach bogatszych, oferujących zasiłki dla islamistów, jest tylko kwestią czasu, że dojdzie do rozruchów i walk między uchodźcami a ludnością rdzenną. Będą nawet prowokowane, ale dopiero wówczas, gdy liczebność ciągle napływających przybyszów będzie na tyle duża, aby kraj skutecznie pogrążyć w chaosie. Uważam, że to właśnie dlatego na razie, stosuje się poprawność polityczną wobec swoich, chroni imigrantów, aby mogli bez większych problemów zwiększać swoją liczebność, organizować się w kierowane grupy i stanąć przeciwko rdzennej ludności.
   Chyba tylko kretyn uwierzy, że tak masowo napływająca dzicz zasymiluje się i po paru latach wszyscy będą żyli szczęśliwie i w zgodzie.

   To plan A stworzenia chaosu w państwach, do których napływają muzułmanie.
   Plan B – moim zdaniem – dotyczy państw takich jak Polska, do której z przyczyn ekonomicznych, i jeszcze nie tak poprawnych politycznie, dzicz nie napływa. W tych państwach również musi dojść do destrukcji struktur i totalnego burdelu, który można osiągnąć za pomocą fals flag pchających ludzi w kierunku wojny domowej.

   Ostatecznym celem jest zamordyzm, Europa jako państwo policyjne, w którym z depopulacją ( GMO, szczepienia, sztucznie wywoływane epidemie, manipulacja świadomością) nie będzie większych problemów.

   Czarna wizja? Nie. To przecież już się dzieje. Nie trzeba być uważnym obserwatorem, aby takie dążenia wyczytać z twarzy Merkelowej, Schulza i innych tego typu wrogów ludzkości, będących marionetkami w rękach zakulisowych scenarzystów.

   Jeżeli Polacy dadzą się podzielić, nie będzie musiał naszej granicy przekraczać ani jeden islamista. Obowiązkowe przyjęcie do Polski kilkuset tysięcy muzułmanów, którzy i tak od nas uciekną, to tylko temat zastępczy, odciągnięcie od o wiele poważniejszych i bardzo groźnych w skutkach działań skierowanych na nasz kraj.
   Osobną, mająca kapitalne znaczenie, kwestią jest jednoczenie się państw takich jak Polska przeciwko działaniom Brukseli( czyt. Berlina i dalej Waszyngtonu)

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

    • na to kurwa spokojnie nie moge patrzec nawet .I UE nam mowi ilu tych zwierzakow mamy przyjmowac i jak z tym bydlem sie obchodzic.Zaden popapraniec nie tknie mojego dziecka,mojej zony,matki,rodziny ani wspolobywatela.

     Polubienie

    • I właśnie dlatego, drogi Devingo, że Polacy mają w dupie poprawność polityczną, następna grupa popaprańców, stojąca przed naszą granicą długo zastanawiałaby się czy ją przekroczyć po otrzymaniu ,,relacji” z komóreczki ich ziomka, który – zakładam – że miałby jeszcze siłę taką wiadomość przekazać.
     To właśnie dlatego, że w Polsce nie przeszedłby numer z panoszeniem się roszczeniowego bydła na polskich ulicach, trzeba nasz kraj rozpierdolić planem B – skłócić Polaków i napuścić na siebie.
     ,,Scenarzyści” doskonale wiedzą, że napływ dziczy do naszego kraju zjednoczyłby Polaków. Nas nie cechuje jeszcze taka pizdowatość, jak ludzi zachodu. Teoria zewnętrznego wroga nie przyniosłaby pożądanego skutku, więc przy pomocy opłaconych zdrajców typu Lisy, Michniki, Petra kreuje się wroga wewnątrz Polski.

     Jak nigdy dotąd Polacy nie powinni poddawać się manipulacji i podziałom. Powinni mieć świadomość, że właśnie o skłócenie i wrogość wśród rodaków chodzi agresorowi, kimkolwiek by nie był.

     Pozdrawiam.
     Przepraszam, trochę klnę, ale inaczej się nie da.

     Polubienie

    • kysiu pięknie -_-, ja wogule mysle ze petru jest na baterie, lis agent choc czasem prawde powie ale to tylko dla zmylki, michnilk to już totalny Izrael kiedyś gadal w miare dzisiaj to już kopia walesy

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s